dialog 1.3.20210117 - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: OK
lv: Labi

en: Cancel
lv: Atcelt

en: EXIT
lv: IZIET

en: Extra
lv: Papildus

en: Help
lv: Palīdzība

note: Headline "Month"
en: Month
lv: Mēnesis

note: Headline "Year"
en: Year
lv: Gads

en: Expected %d arguments, found only %d
lv: Gaidīti %d argumenti, atrasti tikai %d

en: Expected %d arguments, found extra %d
lv: Gaidīti %d argumenti, atrasti papildus %d

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Directories
lv: Direktorijas

en: Files
lv: Faili

en: Succeeded
lv: Izdevās

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Passed
lv: Veiksmīgs

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Checked
lv: Pārbaudīts

en: Done
lv: Darīts

en: Skipped
lv: Izlaists

en: In Progress
lv: Tiek Apstrādāts

en: Overall Progress
lv: Kopējais Progress

en: Search
lv: Meklēt
