dialog 1.0-rel20041222 - en to rw translation catalogue (11 entries)

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: OK
rw: OKE

en: Cancel
rw: Kureka

en: Help
rw: Gufasha

note: Headline "Month"
en: Month
rw: Ukwezi

note: Headline "Year"
en: Year
rw: Umwaka

en: Rename
rw: Guhindura izina

en: Directories
rw: ububiko bw'amaderese

en: Files
rw: amadosiye

en: Search
rw: Gushaka
