dialog 1.1.20080819 - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: EXIT
sk: VÝCHOD

en: Help
sk: Pomoc

note: Headline "Month"
en: Month
sk: Mesiac

note: Headline "Year"
en: Year
sk: Rok

en: Rename
sk: Premenovať

en: Directories
sk: Adresáre

en: Files
sk: Súbory

en: Succeeded
sk: Vporiadku

en: Failed
sk: S chybou

en: Passed
sk: Prešlo

en: Completed
sk: Skompletované

en: Checked
sk: Skontrolované

en: Done
sk: Dokončené

en: Skipped
sk: Preskočené

en: In Progress
sk: Spracováva

en: Overall Progress
sk: Celkový pokrok

en: Search
sk: Vyhľadať
