dialog-1.3.20210117 - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Cancel
sq: Anuloje

en: EXIT
sq: DALJE

en: Extra
sq: Ekstra

en: Help
sq: Ndihmë

note: Headline "Month"
en: Month
sq: Muaj

note: Headline "Year"
en: Year
sq: Vit

en: Expected %d arguments, found only %d
sq: Priteshin %d argumente, u gjetën vetëm %d

en: Expected %d arguments, found extra %d
sq: Priteshin %d argumente, u gjetën %d ekstra

en: Rename
sq: Riemërtoje

en: Directories
sq: Drejtori

en: Files
sq: Kartela

en: Succeeded
sq: Doli me sukses

en: Failed
sq: Dështoi

en: Passed
sq: Kaloi

en: Completed
sq: U plotësua

en: Checked
sq: U kontrollua

en: Done
sq: U bë

en: Skipped
sq: U anashkalua

en: In Progress
sq: Në ecuri e sipër

en: Overall Progress
sq: Ecuri Gjithsej

en: Search
sq: Kērko
