dialog 1.3.20210117 - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Cancel
sv: Avbryt

en: EXIT
sv: AVSLUTA

en: Help
sv: Hjälp

note: Headline "Month"
en: Month
sv: Månad

note: Headline "Year"
en: Year
sv: År

en: Expected %d arguments, found only %d
sv: %d argument förväntades, hittade bara %d

en: Expected %d arguments, found extra %d
sv: %d argument förväntades, hittade %d extra

en: Rename
sv: Byt namn

en: Directories
sv: Kataloger

en: Files
sv: Filer

en: Succeeded
sv: Lyckades

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Passed
sv: Klarades

en: Completed
sv: Färdig

en: Checked
sv: Kontrollerad

en: Done
sv: Klar

en: Skipped
sv: Hoppades över

en: In Progress
sv: Pågår

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Overall Progress
sv: Totalt förlopp

en: Search
sv: Sök
