dialog 1.1.20070704 - en to wa translation catalogue (23 entries)

en: Yes
wa: Oyi

en: No
wa: Neni

en: OK
wa: 'l est bon

en: Cancel
wa: Rinoncî

en: EXIT
wa: Moussî foû

en: Extra
wa: Rawete

en: Help
wa: Aidance

note: Headline "Month"
en: Month
wa: Moes

note: Headline "Year"
en: Year
wa: Anêye

en: Rename
wa: Rilomer

en: Directories
wa: Ridants

en: Files
wa: Fitchîs

en: Succeeded
wa: Succès

en: Failed
wa: Berwete

en: Passed
wa: Passé

en: Completed
wa: Tot fwait

en: Checked
wa: Verifyî

en: Done
wa: Fwait

en: Skipped
wa: Passé houte

en: In Progress
wa: En alaedje

en: N/A
wa: N/D

en: Overall Progress
wa: Avançmint

en: Search
wa: Cweri
