dialog 1.3.20210117 - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: OK
fa: باشه

en: Cancel
fa: لغو

en: EXIT
fa: خروج

en: Extra
fa: اضافی

en: Help
fa: راهنما

note: Headline "Month"
en: Month
fa: ماه

note: Headline "Year"
en: Year
fa: سال

en: Expected %d arguments, found only %d
fa: تعداد %Id عملوند مورد انتظار بود، ولی فقط %Id عملوند یافت شد

en: Expected %d arguments, found extra %d
fa: تعداد %Id عملوند مورد انتظار بود، ولی %Id عملوند اضافی یافت شد

en: Rename
fa: تغییر نام

en: Directories
fa: شاخه‌ها

en: Files
fa: پرونده‌ها

en: Succeeded
fa: موفقیت آمیز بود

en: Failed
fa: شکست خورد

en: Passed
fa: سپری شد

en: Completed
fa: کامل شد

en: Checked
fa: بررسی شد

en: Done
fa: انجام شد

en: Skipped
fa: پریده شد

en: In Progress
fa: در حال پیشرفت

en: N/A
fa: نامعلوم

en: Overall Progress
fa: پیشرفت کلّی

en: Search
fa: جست‌وجو
