dialog 1.3.20210117 - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: OK
fr: Accepter

en: Cancel
fr: Annuler

en: EXIT
fr: QUITTER

en: Help
fr: Aide

note: Headline "Month"
en: Month
fr: Mois

note: Headline "Year"
en: Year
fr: Année

en: Expected %d arguments, found only %d
fr: %d arguments attendus, %d trouvés

en: Expected %d arguments, found extra %d
fr: %d arguments attendus, %d trouvés en trop

en: Rename
fr: Renommer

en: Directories
fr: Répertoires

en: Files
fr: Fichiers

en: Succeeded
fr: Succès

en: Failed
fr: Échec

en: Passed
fr: Passé

en: Completed
fr: Terminé

en: Checked
fr: Vérifié

en: Done
fr: Fini

en: Skipped
fr: Ignoré

en: In Progress
fr: En cours

en: Overall Progress
fr: Avancement global

en: Search
fr: Rechercher
