dialog 1.3.20210117 - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: OK
ka: დიახ

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: EXIT
ka: გასვლა

en: Extra
ka: დამატებით

en: Help
ka: დახმარება

note: Headline "Month"
en: Month
ka: თვე

note: Headline "Year"
en: Year
ka: წელი

en: Expected %d arguments, found only %d
ka: მოსალოდნელი %d არგუმენტის მაგიერ მიწოდებულია მხოლოდ %d

en: Expected %d arguments, found extra %d
ka: მოსალოდნელი %d არგუმენტის მაგიერ მიწოდებულია ზედმეტი %d

en: Rename
ka: სახელის გადარქმევა

en: Directories
ka: საქაღალდეები

en: Files
ka: ფაილები

en: Succeeded
ka: წარმატებით

en: Failed
ka: შეცდომა

en: Passed
ka: გაიარა

en: Completed
ka: დასრულებულია

en: Checked
ka: შემოწმებულია

en: Done
ka: დასრულებული

en: Skipped
ka: გამოტოვებულია

en: In Progress
ka: მიმდინარეობს

en: N/A
ka: არარსებული

en: Overall Progress
ka: სრული მიდინარეობა

en: Search
ka: ძებნა
