dialog 1.3.20210117 - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: OK
th: ตกลง

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: EXIT
th: ออก

en: Extra
th: เพิ่มเติม

en: Help
th: ช่วยเหลือ

note: Headline "Month"
en: Month
th: เดือน

note: Headline "Year"
en: Year
th: ปี

en: Expected %d arguments, found only %d
th: คาดว่าจะมี %d อาร์กิวเมนต์, แต่พบเพียง %d

en: Expected %d arguments, found extra %d
th: คาดว่าจะมี %d อาร์กิวเมนต์, แค่พบถึง %d

en: Rename
th: เปลี่ยนชื่อ

en: Directories
th: ไดเร็คทอรี่

en: Files
th: ไฟล์

en: Succeeded
th: สำเร็จ

en: Failed
th: ล้มเหลว

en: Passed
th: ผ่าน

en: Completed
th: เสร็จสมบูรณ์

en: Checked
th: กาเครื่องหมาย

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Skipped
th: ข้าม

en: In Progress
th: กำลังดำเนินการ

en: N/A
th: ไม่มีอยู่

en: Overall Progress
th: ความก้าวหน้าทั้งหมด

en: Search
th: ค้นหา
