dialog-1.3.20210117 - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Yes
sr: Да

en: No
sr: Не

en: OK
sr: У реду

en: Cancel
sr: Поништи

en: EXIT
sr: ИЗЛАЗ

en: Extra
sr: Додатно

en: Help
sr: Помоћ

note: Headline "Month"
en: Month
sr: Месец

note: Headline "Year"
en: Year
sr: Година

en: Expected %d arguments, found only %d
sr: Очекивах %d аргумента, нађох само %d

en: Expected %d arguments, found extra %d
sr: Очекивах %d аргумента, нађох још %d

en: Rename
sr: Преименуј

en: Directories
sr: Директоријуми

en: Files
sr: Датотеке

en: Succeeded
sr: Успешно

en: Failed
sr: Неуспешно

en: Passed
sr: Прошло

en: Completed
sr: Завршено

en: Checked
sr: Проверено

en: Done
sr: Урађено

en: Skipped
sr: Прескочено

en: In Progress
sr: У току

en: N/A
sr: Н/Д

en: Overall Progress
sr: Укупно напредовање

en: Search
sr: Претрага
