dialog 1.3.20251001 - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: OK
uk: Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати

en: EXIT
uk: ВИЙТИ

en: Extra
uk: Додатково

en: Help
uk: Допомога

note: Headline "Month"
en: Month
uk: Місяць

note: Headline "Year"
en: Year
uk: Рік

en: Invalid option "%s"
uk: Некоректний параметр «%s»

en: Showing arguments at arg%d
uk: Показуємо аргументи у arg%d

en: Too many --file options
uk: Забагато параметрів --files

en: error on filehandle in unescape_argv
uk: помилка у дескрипторі файла у unescape_argv

en: Cannot open --file %s
uk: Не вдалося відкрити --file %s

en: No value given for --file
uk: Не вказано значення для --file

en: %s.
    Use --help to list options.
uk: %s.
    Скористайтеся параметром --help для отримання списку можливих параметрів.

en: Expected %d arguments, found only %d
uk: Мало бути вказано %d аргументів, вказано ж лише %d

en: Expected %d arguments, found extra %d
uk: Мало бути використано %d аргументів, виявлено зайві %d

en: Expected a number for token %d of %.*s
uk: Очікувана кількість для жетона %d %.*s

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Expected a numeric-parameter for %.*s
uk: Мало бути вказано числовий параметр для %.*s

en: Button name "%.*s" unknown
uk: Невідома назва кнопки «%.*s»

en: Cannot open input-fd
uk: Не вдалося відкрити дескриптор файла вхідних даних

en: Cannot open output-fd
uk: Не вдалося відкрити дескриптор файла виведення даних

en: Expected a filename for %.*s
uk: Мало бути вказано назву файла для %.*s

en: Expected a box option
uk: Мало бути вказано параметр панелі

en: Unexpected widget with --separate-output %.*s
uk: Неочікуваний віджет з --separate-output %.*s

en: Unexpected option %.*s
uk: Неочікуваний параметр %.*s

en: Unknown option %.*s
uk: Невідомий параметр %.*s

en: Expected at least %d tokens for %.*s, have %d
uk: Мало бути принаймні %d жетонів для %.*s, маємо %d

en: Expected no more than %d tokens for %.*s, have %d
uk: Мало бути не більше %d жетонів для %.*s, маємо %d

en: Expected --and-widget, not %.*s
uk: Мало бути --and-widget, а не %.*s

en: Directories
uk: Каталоги

en: Files
uk: Файли

en: Succeeded
uk: Виконано

en: Failed
uk: Помилка

en: Passed
uk: Пройдено

en: Completed
uk: Завершено

en: Checked
uk: Перевірено

en: Done
uk: Виконано

en: Skipped
uk: Пропущено

en: In Progress
uk: Виконується

en: N/A
uk: Н/д

en: Overall Progress
uk: Загальний поступ

en: Search
uk: Шукати
