dialog 1.1.20080819 - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Cancel
vi: Thôi

en: EXIT
vi: THOÁT

en: Extra
vi: Thêm

en: Help
vi: Trợ giúp

note: Headline "Month"
en: Month
vi: Tháng

note: Headline "Year"
en: Year
vi: Năm

en: Rename
vi: Thay tên

en: Directories
vi: Thư mục

en: Files
vi: Tập tin

en: Succeeded
vi: Thành công

en: Failed
vi: Trượt

en: Passed
vi: Đỗ

en: Completed
vi: Hoàn toàn

en: Checked
vi: Đã kiểm tra

en: Done
vi: Hoàn tất

en: Skipped
vi: Bị bỏ qua

en: In Progress
vi: Đang chạy

en: N/A
vi: Không có

en: Overall Progress
vi: Toàn tiến hành

en: Search
vi: Tìm kiếm
