Dialog - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: OK
cy: Iawn

en: Cancel
cy: Diddymu

en: EXIT
cy: GADAEL

en: Extra
cy: Ychwanegol

en: Help
cy: Cymorth

note: Headline "Month"
en: Month
cy: Mis

note: Headline "Year"
en: Year
cy: Blwyddyn

en: Rename
cy: Ailenwy

en: Directories
cy: Cyfeiriaduron

en: Files
cy: Ffeiliau
