dialog 1.1.20080819 - en to sw translation catalogue (23 entries)

en: Yes
sw: Ndio

en: No
sw: Hapana

en: OK
sw: Sawa

en: Cancel
sw: Ghahiri

en: EXIT
sw: Funga

en: Extra
sw: Nyongeza

en: Help
sw: Msaada

note: Headline "Month"
en: Month
sw: Mwezi

note: Headline "Year"
en: Year
sw: Mwaka

en: Rename
sw: Badili jina

en: Directories
sw: Masaraka

en: Files
sw: Mafaili

en: Succeeded
sw: Inefanikiwa

en: Failed
sw: Imeshindwa

en: Passed
sw: Imepita

en: Completed
sw: Imekamilika

en: Checked
sw: Imetikiwa

en: Done
sw: Imemaliza

en: Skipped
sw: Imerukwa

en: In Progress
sw: Inaendelea

en: N/A
sw: Haitumiki

en: Overall Progress
sw: Maendeleo kwa ujumla

en: Search
sw: Tafuta
