dictionaries-common 0.30 - en to bg translation catalogue (5 entries)

note: Type: select Choices
en: Manual symlink setting
bg: Ръчна настройка на символните връзки

note: Type: select Description
en: System default ispell dictionary:
bg: Кой речник ispell да се използва по подразбиране за системата?

note: Type: select Description
en: System default wordlist:
bg: Кой wordlist да се използва по подразбиране за системата?

note: Type: boolean Description
en: Remove obsolete /etc/dictionary link?
bg: Премахване на излязлата от употреба връзка /etc/dictionary?

note: Type: note Description TRANSLATORS: DO NOT TRANSLATE variable names such as ${hashfile}
en: Problems rebuilding an ${xxpell} hash file (${hashfile})
bg: Проблеми при създаването на hash файл (${hashfile}) за ${xxpell}
