dictionaries-common - en to lt translation catalogue (5 entries)

note: Type: select Choices
en: Manual symlink setting
lt: Rankinis simbolinių nuorodų nustatymas

note: Type: select Description
en: System default ispell dictionary:
lt: Kuris ispell žodynas turėtų būti naudojamas pagal nutylėjimą?

note: Type: select Description
en: System default wordlist:
lt: Kuris žodžių sąrašas turėtų būti naudojamas pagal nutylėjimą?

note: Type: boolean Description
en: Remove obsolete /etc/dictionary link?
lt: Ar pašalinti pasenusią nuorodą į /etc/dictionary?

note: Type: note Description TRANSLATORS: DO NOT TRANSLATE variable names such as ${hashfile}
en: Problems rebuilding an ${xxpell} hash file (${hashfile})
lt: Kilo problemos atkuriant ${xxpell} hash failą (${hashfile})
