diffuse-0.4.8 - en to pl translation catalogue (190 entries)

en: Graphical tool for merging and comparing text files
pl: Graficzne narzędzie do łączenia i porównywania plików tekstowych

en: Encoding:
pl: Kodowanie znaków:

en: Revision:
pl: Rewizia:

en: Find...
pl: Szukaj...

en: Search For:
pl: Szukaj Dla:

en: Match Case
pl: Uwzględnij wielkość liter

en: Search Backwards
pl: Szukaj Wstecz

en: Display version and copyright information
pl: Wyświetla wersje i informacje o prawach autorskich

en: Do not read any resource files
pl: Nie czytaj żadnych plików konfiguracyjnych

en: Specify explicit resource file
pl: Określ wyraźnie plik konfiguracyjny

en: File revisions <rev-1> and <rev>
pl: Plik rewizji <rev-1> i <rev>

en: Close all tabs with no differences
pl: Zamknij wszystkie karty bez różnic

en: Use <codec> to read and write files
pl: Użyj <kod> do odczytu i zapisu plików

en: Display <label> instead of the file name
pl: Wyświetla <etykieta> zamiast nazwy pliku

en: Create a new tab for each modified file
pl: twórz nową kartę dla każdego zmodyfikowanego pliku

en: File revision <rev>
pl: Plik rewizji <rev>

en: Create a new tab for each file
pl: Utwórzy nową kartę dla każdego pliku

en: Start a new tab
pl: Rozpocznij z nową kartą

en: Start with line <line> selected
pl: Rozpocznij z  <linia> wybranej linii

en: Create a blank file comparison pane
pl: Utwórz puste okienko porównania plików

en: Ignore changes to white space
pl: Ignoruj zmiany w spacji

en: Ignore changes in blank lines
pl: Ignoruj zmiany w pustych liniach

en: Ignore end of line differences
pl: Ignoruj różnice na końcu linii

en: Ignore case differences
pl: Ignoruj różnice w wielkość liter

en: Ignore white space differences
pl: Ignoruj różnice spacji

en: Error reading %s.
pl: Błąd odczytu %s.

en: Error parsing line number.
pl: Błąd analizowania numer linii.

en: Error processing argument "%s".  Directory not expected.
pl: Błąd przetwarzania argumentu "%s". Nie oczekiwano katalogu.

en: Display
pl: Wyświetl

en: Font
pl: Czcionka

en: Tab width
pl: Szerokość tabulacji

en: Show right margin
pl: Pokaż prawy margines

en: Right margin
pl: Prawy margines

en: Show line numbers
pl: Pokaż numerowanie linii

en: Show white space characters
pl: Pokaż znaki spacji

en: Ignore blank line differences
pl: Ignoruj różnice pustych linii

en: Alignment
pl: Dostosowanie

en: Ignore case
pl: Ignoruj wielkość liter

en: Ignore white space
pl: Ignoruj spacje

en: Ignore blank lines
pl: Ignoruj puste wiersze

en: Ignore end of line characters
pl: Ignoruj końcowe znaki linii

en: Editor
pl: Edytor

en: Auto indent
pl: Automatyczne wcięcia

en: Expand tabs to spaces
pl: Zamiana tabulacji na spacje

en: Soft tab width
pl: Miękka szerokość tabulacji

en: Tabs
pl: Karty

en: Default panes
pl: Domyślne Okna

en: Always show the tab bar
pl: Zawsze pokazuj pasek kart

en: Warn me when closing a tab will quit %s
pl: Ostrzegaj mnie gdy zamknięcie karty zakończy %s

en: Regional Settings
pl: Regionalne Ustawienia

en: Default codec
pl: Domyślne kodowanie znaków

en: Order of codecs used to identify encoding
pl: Kolejny kodek używany do identyfikacji kodowania

en: Root directory
pl: Główny katalog

en: Cygdrive prefix
pl: Cygdrive Prefiks

en: "co" command
pl: "co" polecenie

en: "rlog" command
pl: "rlog" polecenie

en: Command
pl: Polecenie

en: Launch from a Bash login shell
pl: Uruchom z powłoki Bash

en: Update paths for Cygwin
pl: Aktualizacja ścieżki dla Cygwin

en: Version Control
pl: Wersja kontrolna

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Error writing %s.
pl: Błąd zapisu %s.

en: Auto Detect
pl: Automatyczne Wykrywanie

en: Error parsing revision %s.
pl: Błąd analizowania rewizji %s.

en: Align with Selection
pl: Wyrównaj do zaznaczenia

en: Isolate
pl: Oddziel

en: Merge Selection
pl: Scal Zaznaczenie

en: Cut
pl: Wytnij

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Paste
pl: Wklej

en: Select All
pl: Zaznacz Wszystko

en: Clear Edits
pl: Wyczyść Edycje

en: Swap with Selected Pane
pl: Zamień z Zaznaczonym Oknem

en: Close Tab
pl: Zamknij Kartę

en: Open File...
pl: Otwórz Plik...

en: Reload File
pl: Odśwież Plik

en: Save File
pl: Zapisz Plik

en: Save File As...
pl: Zapisz Plik Jako...

en: Column %d
pl: Kolumna %d

en: Save changes before loading the new file?
pl: Zapisać zmiany przed wczytaniem nowego pliku?

en: Error reading revision %(rev)s of %(file)s.
pl: Błąd odczytu rewizji %(rev)s z %(file)s.

en: Open File
pl: Otwórz Plik

en: Save %(title)s Pane %(pane)d
pl: Zapisz %(title)s Okno %(pane)d

en: A file named %s already exists. Do you want to overwrite it?
pl: Plik o nazwie %s już istnieje. Czy chcesz go zastąpić?

en: The file %s has been modified by another process since reading it. If you save, all the external changes could be lost. Save anyways?
pl: Plik %s został zmodyfikowany przez inny proces od chwili jego wczytania. Jeśli zapiszesz, wszystkie zewnętrzne zmiany mogą zostać utracone. Zapisać pomimo to?

en: Error encoding to %s.
pl: Błąd kodowania dla %s.

en: Go To Line...
pl: Idź Do Linii...

en: Line Number:
pl: Numer Linii:

en: Press the enter key or double click to edit. Press the space bar or use the RMB menu to manually align.
pl: Naciśnij klawisz Enter lub dwukrotnie kliknij aby edytować. Naciśnij klawisz spacji lub użyć menu RMB, aby ręcznie ustawić.

en: Press the escape key to finish editing.
pl: Naciśnij klawisz escape, aby zakończyć edycję.

en: Select target line and press the space bar to align. Press the escape key to cancel.
pl: Wybierz linie docelową i naciśnij klawisz spacji aby wyrównać. Naciśnij klawisz Escape, aby anulować.

en: _File
pl: _Plik

en: _Open File...
pl: _Otwórz Plik...

en: Open File In New _Tab...
pl: Otwórz Plik w Nowej _Karcie...

en: Open _Modified Files...
pl: Otwórz _Zmodyfikowany Plik...

en: Open Commi_t...
pl: Otwórz Commi_t...

en: _Reload File
pl: _Odśwież Plik

en: _Save File
pl: _Zapisz plik

en: Save File _As...
pl: Zapisz Plik _Jako...

en: Save A_ll
pl: Zapisz W_szystko

en: New _2-Way File Merge
pl: Nowy Łączenia _2 Plików

en: New _3-Way File Merge
pl: Nowy Łączenia _3 Plików

en: New _N-Way File Merge...
pl: Nowy _N-Sposób Łączenia Pliku...

en: _Close Tab
pl: _Zamknij Kartę

en: _Undo Close Tab
pl: _Przywróć Zamkniętą Kartę

en: _Quit
pl: _Zamknij

en: _Edit
pl: _Edytuj

en: _Undo
pl: _Cofnij

en: _Redo
pl: _Ponów

en: Cu_t
pl: Wy_tnij

en: _Copy
pl: _Kopiuj

en: _Paste
pl: _Wklej

en: Select _All
pl: Zaznacz _Wszystko

en: C_lear Edits
pl: W_yczyść Edycje

en: _Dismiss All Edits
pl: _Odrzuć Wszystkie Edycje

en: _Find...
pl: _Znajdź...

en: Find _Next
pl: Znajdź _Następny

en: Find Pre_vious
pl: Znajdź Pop_rzedni

en: _Go To Line...
pl: _Idź Do Linii...

en: Pr_eferences...
pl: Pr_eferencje...

en: None
pl: Brak

en: _View
pl: _Widok

en: _Syntax Highlighting
pl: _Podświetlanie Składni

en: Re_align All
pl: Wy_równaj Wszystko

en: _Isolate
pl: _Odizoluj

en: _First Difference
pl: _Pierwsza Różnica

en: _Previous Difference
pl: _Poprzednia Różnica

en: _Next Difference
pl: _Następna Różnica

en: _Last Difference
pl: _Ostatnia Różnica

en: Fir_st Tab
pl: Pie_rwsza Karta

en: Pre_vious Tab
pl: Pop_rzednia Karta

en: Next _Tab
pl: Następna _Karta

en: Las_t Tab
pl: Osta_tnia Karta

en: Shift Pane _Right
pl: Przesuń Okno w _Prawo

en: Shift Pane _Left
pl: Przesuń Okno w _Lewo

en: Convert To _Upper Case
pl: Konwertuj Na _Duże Litery

en: Convert To _Lower Case
pl: Konwertuj Na _Małe Litery

en: Sort Lines In _Ascending Order
pl: Sortuj Wiersze w Kolejności _Rosnącej

en: Sort Lines In D_escending Order
pl: Sortuj Wiersze w Kolejności M_alejącej

en: Remove Trailing _White Space
pl: Usuń Zbędne Spacje

en: Convert Tabs To _Spaces
pl: Konwertuj Tabulacje Na _Spacje

en: Convert Leading Spaces To _Tabs
pl: Konwertuj Spacje Na _Tabulacje

en: _Increase Indenting
pl: _Zwiększ Wcięcie

en: De_crease Indenting
pl: Zm_niejsz Wcięcie

en: Convert To _DOS Format
pl: Konwertuj Do Formatu _DOS

en: Convert To _Mac Format
pl: Konwertuj Do Formatu _Mac

en: Convert To Uni_x Format
pl: Konwertuj Do Formatu Uni_x

en: _Merge
pl: _Połącz

en: Copy Selection _Right
pl: Skopiuj Zaznaczenie w _Prawo

en: Copy Selection _Left
pl: Skopiuj Zaznaczenie w _Lewo

en: Copy Left _Into Selection
pl: Skopiuj z Lewej _Do Zaznaczenia

en: Copy Right I_nto Selection
pl: Skopiuj z Prawej _Do Zaznaczenia

en: _Merge From Left Then Right
pl: _Scal z Lewej Potem Prawej

en: M_erge From Right Then Left
pl: S_cal z Prawej Potem Lewej

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _Help Contents...
pl: _Pomoc Ogólna...

en: _About %s...
pl: _O %s...

en: New 2-Way File Merge
pl: Nowy Łączenia 2 Plików

en: New 3-Way File Merge
pl: Nowy Łączenia 3 Plików

en: Realign All
pl: Wyrównaj Wszystko

en: First Difference
pl: Pierwsza Różnica

en: Previous Difference
pl: Poprzednia Różnica

en: Next Difference
pl: Następna Różnica

en: Last Difference
pl: Ostatnia Różnica

en: Copy Selection Right
pl: Skopiuj Zaznaczenie w Prawo

en: Copy Selection Left
pl: Skopiuj Zaznaczenie w Lewo

en: Copy Left Into Selection
pl: Skopiuj z Lewej Do Zaznaczenia

en: Copy Right Into Selection
pl: Skopiuj z Prawej Do Zaznaczenia

en: Merge From Left Then Right
pl: Scal z Lewej Potem Prawej

en: Merge From Right Then Left
pl: Scal z Prawej Potem Lewej

en: Undo
pl: Cofnij

en: Redo
pl: Ponów

en: Some files have unsaved changes. Select the files to save before closing.
pl: Niektóre pliki mają niezapisane zmiany. Wybierz pliki, aby zapisać przed zamknięciem.

en: Tab
pl: Karta

en: Pane
pl: Okno

en: Close _Without Saving
pl: Zamknij _Bez Zapisywania

en: Closing this tab will quit %s.
pl: Zamknięcie tej karty zakończy %s.

en: File Merge %d
pl: Scal Plik %d

en: Error retrieving commits for %s.
pl: Błąd odzyskiwania commits dla %s.

en: Error retrieving modifications for %s.
pl: Błąd odzyskiwania modyfikacji dla % s.

en: Open File In New Tab
pl: Otwórz Plik w Nowej Karcie

en: Choose Folder With Modified Files
pl: Wybierz Folder z Zmodyfikowanymi Plikami

en: No modified files found.
pl: Nie znaleziono zmodyfikowanych plików.

en: Choose Folder With Commit
pl: Wybierz Folder z Commit

en: No committed files found.
pl: Nie znaleziono plików commit.

en: New N-Way File Merge...
pl: Nowy N-Sposób Łączenia Pliku...

en: Number of panes:
pl: Ilość okien:

en: Phrase not found.  Continue from the end of the file?
pl: Frazy nie znaleziono. Kontynuowane od końca pliku?

en: Phrase not found.  Continue from the start of the file?
pl: Frazy nie znaleziono. Kontynuowane od początku pliku?

en: Diffuse is a graphical tool for merging and comparing text files.
pl: Diffuse jest graficznym narzędziem do łączenia i porównywania plików tekstowych.
