digikam - en to lt translation catalogue (1518 entries)

en: &Move Here
lt: &Perkelti čia

en: &Copy Here
lt: &Kopijuoti čia

en: C&ancel
lt: Atš&aukti

en: Set as Album Thumbnail
lt: Nustatyti kaip albumo miniatiūrą

en: Download From Camera
lt: Atsisiųsti iš fotoaparato

en: Download && Delete From Camera
lt: Atsiųsti ir ištrinti iš fotoaparato

en: Exporting
lt: Eksportuojama

en: Upload to Camera
lt: Nusiųsti į fotoaparatą

en: Assign Tag to Dropped Items
lt: Priskirti žymą pašalintiems įrašams

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: Assign Tags to &Selected Items
lt: Priskirti žymas &pažymėtiems elementams

en: Assign Tags to &This Item
lt: Priskirti žymas &šiam elementui

en: Assign Tags to &All Items
lt: Priskirti žymas &visiems elementams

en: Importing
lt: Importuojama

en: Set as Tag Thumbnail
lt: Nustatyti kaip žymos miniatiūrą

en: Text Filter
lt: Teksto filtras

en: MIME Type Filter
lt: MIME tipo filtras

en: Geolocation Filter
lt: Geoolokacijos filtras

en: Images Without Tags
lt: Nuotraukos be žymų

en: Show images without a tag.
lt: Rodyti nuotraukas be žymų.

en: Tags Matching Condition
lt: Žymos atitinkančios sąlygą

en: OR
lt: ARBA

en: AND
lt: IR

en: Tags Filter
lt: Žymių filtras

en: Labels Filter
lt: Etiketės filtras

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate Left
lt: Pasukti į kairę

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate Right
lt: Pasukti į dešinę

[ctx: @info:tooltip]
en: Deselect Item
lt: Naikinti elemento pažymėjimą

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Item
lt: Pažymėti elementą

[ctx: @action:inmenu Pluralized]
en: Move to Trash | Move %1 Files to Trash
lt[0]: Perkelti į šiukšlinę
lt[1]: Perkelti %1 failus į šiukšlinę
lt[2]: Perkelti %1 failų į šiukšlinę
lt[3]: Perkelti %1 failą į šiukšlinę

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Grouped Images
lt: Rodyti sugrupuotus paveikslėlius

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Grouped Images
lt: Paslėpti sugrupuotus paveikslėlius

[ctx: @action:inmenu]
en: Ungroup
lt: Negrupuoti

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove From Group
lt: Pašalinti iš grupės

[ctx: @action:inmenu]
en: Group Selected Here
lt: Grupė pažymėta čia

[ctx: @action:inmenu]
en: Group Selected By Time
lt: Grupuoti pažymėtus pagal laiką

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Selected From Groups
lt: Pašalinti pažymėtus iš grupės

[ctx: @action:inmenu]
en: Ungroup Selected
lt: Negrupuoti pažymėtus

en: 1 Item | %1 Items
lt[0]: %1 objektas
lt[1]: %1 objektai
lt[2]: %1 objektų
lt[3]: %1 objektas

[ctx: %1: day of month with two digits, %2: short month name, %3: year]
en: Album Date: %2 %3 %4 - 1 Item | Album Date: %2 %3 %4 - %1 Items
lt[0]: Albumo data: %2 %3 %4 – %1 objektas
lt[1]: Albumo data: %2 %3 %4 – %1 objektai
lt[2]: Albumo data: %2 %3 %4 – %1 objektų
lt[3]: Albumo data: %2 %3 %4 – %1 objektas

[ctx: %2: the previous string (e.g. 'Foo including 7 subtags'); %1: number of items in tag]
en: %2 - 1 Item | %2 - %1 Items
lt[0]: %2 – %1 objektas
lt[1]: %2 – %1 objektai
lt[2]: %2 – %1 objektų
lt[3]: %2 – %1 objektas

en: %2 - 1 Item | %2 - %1 Items
lt[0]: %2 – %1 objektas
lt[1]: %2 – %1 objektai
lt[2]: %2 – %1 objektų
lt[3]: %2 – %1 objektas

en: Advanced Search - 1 Item | Advanced Search - %1 Items
lt[0]: Išsamesnė paieška – %1 objektas
lt[1]: Išsamesnė paieška – %1 objektai
lt[2]: Išsamesnė paieška – %1 objektų
lt[3]: Išsamesnė paieška – %1 objektas

[ctx: Month String - Year String]
en: %1 %2
lt: %2 %1

en: Album "%1"
lt: Albumas „%1“

en: File Properties
lt: Failo savybės

[ctx: filename]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Date:
lt: Data:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Type:
lt: Tipas:

[ctx: unknown / invalid image dimension]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Dimensions:
lt: Išmatavimai:

[ctx: unknown / invalid image aspect ratio]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Aspect Ratio:
lt: Proporcija:

en: Photograph Properties
lt: Nuotraukos savybės

en: Make/Model:
lt: Gaminys/modelis:

[ctx: camera lens]
en: Lens:
lt: Lęšiai:

[ctx: creation date of the image]
en: Created:
lt: Sukurta:

en: Exposure/Sensitivity:
lt: Išlaikymas/Jautrumas:

en: Mode/Program:
lt: Režimas/Programa:

[ctx: camera flash settings]
en: Flash:
lt: Blykstė:

en: White Balance:
lt: Baltos balansas:

en: Duration:
lt: Trukmė:

en: Frame Rate:
lt: Kadrų dažnis:

en: Video Codec:
lt: Video kodekas:

en: Audio Bit Rate:
lt: Garso bitų dažnis:

en: Audio Channel Type:
lt: Audio kanalo tipas:

en: digiKam Properties
lt: digiKam savybės

en: Album:
lt: Albumas:

[ctx: caption of the file]
en: Caption:
lt: Antraštė:

en: Tags:
lt: Žymės:

en: Labels:
lt: Etiketės:

en: Album Properties
lt: Albumo savybės

en: Items:
lt: Objektai:

en: Collection:
lt: Kolekcija:

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Filter
lt: Filtras

[ctx: Image filter reproducible: Yes]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Image filter reproducible: Partially]
en: Partially
lt: Dalinis

[ctx: Image filter reproducible: No]
en: No
lt: Ne

en: Reproducible:
lt: Atkartojamas:

[ctx: Image filter description]
en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Identifier:
lt: Identifikatorius:

en: Technical Parameters
lt: Techniniai parametrai

en: <i>Binary Data</i>
lt: <i>Dvejetainiai duomenys</i>

en: Initializing...
lt: Paleidžiama...

en: No item selected (%1 item) | No item selected (%1 items)
lt[0]: Nepažymėti elementai (%1 elementas)
lt[1]: Nepažymėti elementai (%1 elementai)
lt[2]: Nepažymėti elementai (%1 elementų)
lt[3]: Nepažymėti elementai (%1 elementas)

en:  (%1 of %2)
lt:  (%1 iš %2)

en: Auto-Detecting Camera...
lt: Automatiškai atpažinti fotoaparatą...

en: Cameras
lt: Fotoaparatai

en: USB Storage Devices
lt: USB saugojimo įrenginiai

en: Card Readers
lt: Kortelių skaitytuvai

en: Add Images...
lt: Pridėti paveikslėlius...

en: Adds new items to an Album.
lt: Pridėti naujus objektus į Albumą.

en: Add Folders...
lt: Pridėti aplankus...

en: Adds new folders to Album library.
lt: Pridėti naujų katalogų į albumo biblioteką.

en: Images found in %1
lt: Paveikslėliai rasti %1

en: CompactFlash Card Reader
lt: CompactFlash kortelių skaitytuvas

en: Memory Stick Reader
lt: Atminties kortelės skaitytuvas

en: SmartMedia Card Reader
lt: SmartMedia kortelių skaitytuvas

en: SD / MMC Card Reader
lt: SD / MMC kortelių skaitytuvas

en: xD Card Reader
lt: xD kortelių skaitytuvas

en: USB Disk
lt: USB diskas

[ctx: non-USB removable storage device]
en: Disk
lt: Diskas

[ctx: <drive type> "<device name or label>" at <mount path>]
en: %1 "%2" at %3
lt: %1 (%2 – %3)

[ctx: <drive type> at <mount path>]
en: %1 at %2
lt: %1 – %2

[ctx: device label etc... (<formatted byte size>)]
en:  (%1)
lt:  %1

en: Images on %1
lt: Paveikslėliai esantys %1

note: i18n: ectx: Menu (Browse)
en: &Browse
lt: &Naršyti

note: i18n: ectx: Menu (Album)
en: &Album
lt: &Albumas

note: i18n: ectx: Menu (Tag)
en: T&ag
lt: Ž&yma

note: i18n: ectx: Menu (Edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (View)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (Tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: I&mport
lt: I&mportuoti

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
lt: &Eksportuoti

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: Nuo&statos

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

[ctx: go to previous image]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: go to next image]
en: Forward
lt: Pirmyn

en: Add a Face Tag
lt: Pridėti veido žymą

en: Clear all faces on this image
lt: Išvalyti atpažinius iš paveikslėlio

en: Show Face Tags
lt: Rodyti veidų žymas

en: Albums
lt: Albumai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Labels
lt: Etiketės

[ctx: Browse images sorted by depicted people]
en: People
lt: Žmonės

en: Tags
lt: Žymos

en: Time Unit:
lt: Laiko vienetas:

en: Day
lt: Dienos

en: Week
lt: Savaitės

en: Month
lt: Mėnuo

en: Year
lt: Metai

en: Clear current selection
lt: Išvalyti pažymėjimą

en: If you press this button, the current date selection on the time-line will be cleared.
lt: Jei paspausite šį mygtuką, dabartinis datos pažymėjimas laiko juostoje bus panaikintas.

en: Save current selection to a new virtual Album
lt: Įrašyti dabartinį pažymėjimą į naują virtualų albumą

en: Timeline
lt: Laiko juosta

en: 1 item | %1 items
lt[0]: %1 objektas
lt[1]: %1 objektai
lt[2]: %1 objektų
lt[3]: %1 objektas

en: Fuzzy Sketch Search
lt: Apytikslė eskizo paieška

en: Fuzzy Image Search
lt: Apytikslė nuotraukos paieška

en: Map Search
lt: Paieška žemėlapyje

en: Last Search
lt: Naujausia paieška

en: Undo
lt: Atšaukti

en: ...and much more.
lt: ...ir daug daugiau.

en: Welcome to digiKam %1
lt: Sveikiname naudojant digiKam %1

en: Location:
lt: Vieta:

en: Ignore grouping
lt: Ignoruoti grupavimą

en: Audio bitrate
lt: Audio bitų dažnis

en: Audio channel type
lt: Audio kanalo tipas

en: Duration
lt: Trukmė

en: Frame rate
lt: Kadrų dažnis

en: Video codec
lt: Video kodekas

en: File properties
lt: Failo savybės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_tableWidget)
en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Size
lt: Dydis

en: Last modified
lt: Paskutinį kartą keista

en: Coordinates
lt: Koordinatės

en: Altitude
lt: Aukštis

en: Item properties
lt: Elemento savybės

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Bit depth
lt: Bitų gylis

en: Color mode
lt: Spalvų režimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentRelations)
en: Type
lt: Tipas

en: Aspect ratio
lt: Proporcija

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Remove this column
lt: Šalinti šį stulpelį

en: Configure this column
lt: Konfigūruoti šį stulpelį

en: Auto Levels
lt: Auto lygiai

en: Normalize
lt: Normalus dydis

en: Equalize
lt: Išlyginti

en: Stretch Contrast
lt: Ištempti kontrastą

en: Auto Exposure
lt: Auto išlaikymas

en: Filter:
lt: Filtras:

en: Color Balance
lt: Spalvų balansas

en: Adjust color balance.
lt: Koreguoti spalvų balansą.

en: Convert to 8 bits
lt: Konvertuoti į 8 bitus

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Text
lt: Tekstas

en: Image settings
lt: Paveikslėlio nuostatos

en: Text settings
lt: Teksto nuostatos

en: Use background
lt: Naudoti foną

en: 180 degrees
lt: 180 laipsnių

en: Lens Auto-Correction
lt: Linzės auto korekcija

en: Fix automatically lens distortions
lt: Taisyti automatiškai linzės iškraipymus

en: Visit CImg library website
lt: Aplankyti CImg svetainę

en: Reduce Uniform Noise
lt: Sumažinti vienalytį triukšmą

en: Reduce JPEG Artifacts
lt: Sumažinti JPEG artifaktus

en: Pick Label:
lt: Pasirinkite etiketę:

en: Color Label:
lt: Spalvota etiketė:

en: Rating:
lt: Įvertinimas:

en: Auto-Crop
lt: Auto apkirpimas

en: Position:
lt: Pareigos:

en: Tiny (1 pixel) | Tiny (%1 pixels)
lt[0]: Smulkus (%1 pikselis)
lt[1]: Smulkus (%1 pikseliai)
lt[2]: Smulkus (%1 pikselių)
lt[3]: Smulkus (%1 pikselis)

en: Small (1 pixel) | Small (%1 pixels)
lt[0]: Mažas (1 pikselis)
lt[1]: Mažas (%1 pikselių)
lt[2]: Mažas (%1 pikselių)
lt[3]: Mažas (%1 pikselis)

en: Medium (1 pixel) | Medium (%1 pixels)
lt[0]: Vidutinis (%1 pikselis):
lt[1]: Vidutinis (%1 pikseliai):
lt[2]: Vidutinis (%1 pikselių):
lt[3]: Vidutinis (%1 pikselis):

en: Big (1 pixel) | Big (%1 pixels)
lt[0]: Didelis (%1 pikselis):
lt[1]: Didelis (%1 pikseliai):
lt[2]: Didelis (%1 pikselių):
lt[3]: Didelis (%1 pikselis):

en: Large (1 pixel) | Large (%1 pixels)
lt[0]: Didelis (1 pikselis)
lt[1]: Didelis (%1 pikseliai)
lt[2]: Didelis (%1 pikselių)
lt[3]: Didelis (%1 pikselis)

en: JPEG quality:
lt: JPEG kokybė:

en: Lossless JPEG 2000 files
lt: Nenuostolingi JPEG 2000 failai

en: JPEG 2000 quality:
lt: JPEG 2000 kokybė:

en: Lossless PGF files
lt: Nenuostolingi PGF failai

en: PGF quality:
lt: PGF kokybė:

en: PNG compression:
lt: PNG spaudimas:

en: Compress TIFF files
lt: Suspausti TIFF failus

en: This is the histogram drawing of the selected channel from the original image.
lt: Tai yra histograma, atvaizduojanti pažymėtą paveikslėlio kanalą

en: Select the input intensity of the histogram here.
lt: Pažymėkite įėjimo intensyvumą histogramoje čia.

en: Select the output intensity of the histogram here.
lt: Pažymėkite išėjimo intensyvumą histogramoje čia.

en: &Reset
lt: &Iš naujo

en: Brightness / Contrast / Gamma
lt: Ryškumas/Kontrastas/Gamma

en: Convert to Black and White
lt: Konvertuoti į juodai baltą

en: Channel Mixer
lt: Kanalų maišyklė

en: Exposure correction.
lt: Išlaikymo korekcija.

en: Film
lt: Juostelė

en: Current Color Space:
lt: Dabartinė spalvos erdvė:

en: Color Profile Conversion
lt: Spalvų profilio konvertavimas

en: White Balance
lt: Baltos spalvos balansas

en: Add Border
lt: Pridėti rėmelį

en: This previews the text inserted in the image. You can use the mouse to move the text to the right location.
lt: Teksto įterpimo į nuotrauką peržiūra. Naudodami pelę galite perkelti tekstą į norimą vietą.

en: Here, enter the text you want to insert in your image.
lt: Čia įrašykite tekstą, kurį norite įdėti į nuotrauką.

en: Here you can choose the font to be used.
lt: Čia galite pasirinkti, kokį reikia naudoti šriftą.

en: Align text to the left
lt: Tekstą lygiuoti kairėje

en: Align text to the right
lt: Tekstą lygiuoti dešinėje

en: Align text to center
lt: Tekstą lygiuoti per vidurį

en: Align text to a block
lt: Tekstą lygiuoti pagal abu kraštus

en: Rotation:
lt: Sukimas:

[ctx: no rotation]
en: None
lt: Nesukti

en: 90 Degrees
lt: 90 laipsnių

en: 180 Degrees
lt: 180 laipsnių

en: 270 Degrees
lt: 270 laipsnių

en: Select the text rotation to use here.
lt: Parinkite teksto sukimą.

[ctx: font color]
en: Color:
lt: Spalva:

en: Set here the font color to use.
lt: Čia parinkite šrifto spalvą.

en: Add border
lt: Pridėti rėmelį

en: Add a solid border around text using current text color
lt: Pridėti aplink tekstą riebų parinktos spalvos rėmelį

en: Semi-transparent
lt: Pusiau permatomas

en: Use semi-transparent text background under image
lt: Po nuotrauka naudoti pusiau permatomą teksto foną

en: Enter your text here.
lt: Čia įrašykite tekstą.

en: Insert Text Tool
lt: Įterpti teksto įrankį

en: Insert Text
lt: Įterpti tekstą

en: Texture
lt: Tekstūra

en: Gaussian Blur
lt: Gauso suliejimas

en: Hot Pixels
lt: Raudoni pikseliai

en: Show grid
lt: Rodyti tinklelį

[ctx: value for amount of distortion]
en: Main:
lt: Pagrindinis:

en: Edge:
lt: Kraštas:

en: Zoom:
lt: Padidinti:

en: Lens Distortion
lt: Lęšių iškraipymas

en: Local Contrast
lt: Vietinis kontrastas

en: Noise Reduction
lt: Triukšmo mažinimas

en: Here you can see the image selection preview with red eye reduction applied.
lt: Čia galite peržiūrėti pažymėtą nuotraukos vietą po raudonų akių pašalinimo.

en: Red Eyes Correction
lt: Raudonų akių taisymas

en: Preset
lt: Numatyta

[ctx: custom restoration settings]
en: Custom
lt: Savitas

en: Restoration
lt: Atstatymas

en: Sharpen
lt: Paaštrinti

en: Unsharp Mask
lt: Atryškinimo kaukė

en: Refocus
lt: Perfokusuoti

en: Use Color Management for Printing
lt: Naudoti spalvų valdymą spausdinimui

en: Settings...
lt: Nuostatos...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nuostatos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, imagePosButtonGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Position
lt: Paveikslėlio pozicija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scaling
lt: Mastelio keitimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
lt: &Be didinimo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
lt: &Pritaikyti paveikslėlį prie puslapio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
lt: Padidinti mažesnius paveikslėlius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
lt: &Didinti iki:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
lt: Milimetrų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
lt: Centimetrų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
lt: Colių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
lt: Išlaikyti santykį

en: Motion Blur
lt: Suliejimas judesiu

en: Mosaic
lt: Mozaika

en: Distance:
lt: Atstumas:

[ctx: level to use for the effect]
en: Level:
lt: Lygis:

en: Charcoal
lt: Piešinys anglimi

en: Pencil size:
lt: Pieštuko dydis:

[ctx: smoothing value of the pencil]
en: Smooth:
lt: Glotnus

en: This is the preview of the distortion effect applied to the photograph.
lt: Čia yra iškraipymo efektų pritaikymo peržiūra.

en: Twirl
lt: Sukimas

en: Caricature
lt: Karikatūra

en: Polar Coordinates
lt: Polinės koordinatės

en: Tile
lt: Antraštė

[ctx: level of the effect]
en: Level:
lt: Lygis:

en: Set here the level of the effect.
lt: Čia parinkite efekto lygį.

en: Iteration:
lt: Iteracija:

en: Distortion Effects
lt: Iškraipymo efektai

en: Depth:
lt: Gylis:

en: Emboss
lt: Iškalimas

en: Brush size:
lt: Teptuko dydis:

[ctx: value of smoothing effect]
en: Smooth:
lt: Glotnumas:

en: Oil Paint
lt: Aliejinis piešimas...

en: Drop size:
lt: Lašo dydis:

en: Set here the raindrops' size.
lt: Čia parinkite lietaus lašo dydį.

en: Number:
lt: Numeris:

en: This value controls the maximum number of raindrops.
lt: Ši reikšmė nurodo maksimalų lietaus lašų skaičių.

en: Width (px):
lt: Plotis (px):

en: Set here the new image width in pixels.
lt: Čia nurodykite naujos nuotraukos plotį taškais.

en: Height (px):
lt: Aukštis (px):

en: Set here the new image height in pixels.
lt: Čia nurodykite naujos nuotraukos aukštį taškais.

en: Width (%):
lt: Plotis (%):

en: New image width, as a percentage (%).
lt: Naujos nuotraukos plotis procentais (%).

en: Height (%):
lt: Aukštis (%):

en: New image height, as a percentage (%).
lt: Naujos nuotraukos aukštis procentais (%).

en: Horizontally first
lt: Iš pradžių horizontaliai

en: Vertically first
lt: Iš pradžių vertikaliai

en: Here you can set whether to resize horizontally first or vertically first.
lt: Čia galite nurodyti, ar iš pradžių reikia ištempti horizontaliai, ar vertikaliai.

en: Target size
lt: Pageidaujamas dydis

en: Mask Settings
lt: Kaukės nuostatos

en: Advanced Settings
lt: Išsamesnės nuostatos

en: Liquid Rescale
lt: Laisvas mastelio keitimas

en: This is the free rotation operation preview. If you move the mouse cursor on this preview, a vertical and horizontal dashed line will be drawn to guide you in adjusting the free rotation correction. Release the left mouse button to freeze the dashed line's position.
lt: Čia yra laisvo sukinėjimo operacijos peržiūra. Jei užvesite pelės žymeklį ant šios peržiūros, bus nupaišyta vertikali ir horizontali punktyrinė linija, kuri padės jums keisti posūkį. Atleiskite pelės mygtuką, kad užtvirtintumėte punktyrinės linijos vietą.

en: New width:
lt: Naujas plotis:

en: New height:
lt: Naujas aukštis:

[ctx: Automatic Adjustment]
en: Adjust
lt: Koreguoti

en: Automatic Adjustment
lt: Automatinė korekcija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
lt: Nuostatos

en: Free Rotation
lt: Laisvas sukinėjimas

[ctx: point has been set and is valid]
en: Okay
lt: Gerai

en: Angles (in degrees):
lt: Posūkio kampas (laipsniais):

en:   Top left:
lt:   Viršuje kairėje:

en:   Top right:
lt:   Viršuje dešinėje:

en:   Bottom left:
lt:   Apačioje kairėje:

en:   Bottom right:
lt:   Apačioje dešinėje:

en: Draw grid
lt: Pėdsakai

en: Inverse transformation
lt: Apversti transformaciją

en: Perspective Adjustment Tool
lt: Perspektyvos korekcijos įrankis

en: Perspective Adjustment
lt: Perspektyvos korekcija

en: Aspect Ratio Crop
lt: Proporcingo santykio apkirpimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Resolution:
lt: Raiška:

en: Aspect ratio:
lt: Vaizdo santykis:

[ctx: custom aspect ratio crop settings]
en: Custom
lt: Pasirinktas

en: Golden Ratio
lt: Aukso pjūvis

[ctx: no aspect ratio]
en: None
lt: Nieko

en: Orientation:
lt: Orientacija:

en: Landscape
lt: Gulsčias

en: Portrait
lt: Stačias

en: Auto
lt: Automatinis

en: Crop Settings
lt: Apkarpymo nuostatos

en: Golden Mean
lt: Aukso vidurys

[ctx: no geometric form]
en: None
lt: Jokia

en: Golden sections
lt: Aukso pjūviai

en: Flip horizontally
lt: Apsukti horizontaliai

en: Flip vertically
lt: Apsukti vertikaliai

en: Color and width:
lt: Spalva ir plotis:

[ctx: custom ratio crop settings]
en: Custom
lt: Pasirinktas

en: New Size
lt: Naujas dydis

en: Width:
lt: Plotis:

en: Height:
lt: Aukštis:

en: New image height in pixels (px).
lt: Naujos nuotraukos aukštis taškais.

en: New image width in percent (%).
lt: Naujos nuotraukos plotis procentais (%).

en: New image height in percent (%).
lt: Naujos nuotraukos aukštis procentais (%).

en: Restore photograph (slow)
lt: Restauruoti nuotrauką (užtruks)

en: Resize
lt: Keisti dydį

en: The target image file format "%1" is unsupported.
lt: Šaltinio paveikslėlio failo formatas „%1“ nepalaikomas.

en: Failed to save file
    "%1" to
    "%2".
lt: Negalima išsaugoti failo
    „%1“ į
    „%2“.

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
lt: Failas pavadinimu „%1“ jau yra. Ar norite jį perrašyti?

en: Cannot save "%1" file
lt: Negalima išsaugoti „%1“

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_doneButton)
en: OK
lt: Gerai

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Copy coordinates
lt: Kopijuoti koordinates

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: <p>1 character.</p> | <p>%1 characters.</p>
lt[0]: <p>%1 simbolis.</p>
lt[1]: <p>%1 simboliai.</p>
lt[2]: <p>%1 simbolių.</p>
lt[3]: <p>%1 simbolis.</p>

en: Attribute:
lt: Atributas:

[ctx: Content type]
en: Background
lt: Fonas

[ctx: Content type]
en: Forecast
lt: Prognozė

[ctx: Content type]
en: History
lt: Istorija

[ctx: Content type]
en: Obituary
lt: Nekrologas

[ctx: Content type]
en: Opinion
lt: Nuomonė

[ctx: Content type]
en: Profile
lt: Profilis

[ctx: Content type]
en: Summary
lt: Santrauka

[ctx: Content type]
en: Interview
lt: Interviu

[ctx: Content type]
en: Statistics
lt: Statistika

en: Contrast:
lt: Kontrastas:

[ctx: contrast mode]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: contrast mode]
en: Soft
lt: Minkštas

[ctx: contrast mode]
en: Hard
lt: Kietas

en: Saturation:
lt: Sodrumas:

[ctx: saturation mode]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: saturation mode]
en: Low
lt: Žemas

en: Sharpness:
lt: Ryškumas:

[ctx: sharpness mode]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: sharpness mode]
en: Soft
lt: Minkštas

[ctx: sharpness mode]
en: Hard
lt: Kietas

[ctx: image caption]
en: Caption:
lt: Antraštė:

en: Creation date and time
lt: Sukūrimo data ir laikas

en: Sync XMP creation date
lt: Sinchronizuoti XMP sukūrimo datą

en: Sync IPTC creation date
lt: Sinchronizuoti IPTC sukūrimo datą

en: Set creation date to today
lt: Nustatyti sukūrimo datą šiandienos

en: Digitization date and time
lt: Skaitmeninimo data ir laikas

en: Set digitization date to today
lt: Nustatyti skaitmeninimo data šiandienos

[ctx: exposure program]
en: Manual
lt: Rankinis

[ctx: exposure mode]
en: Manual
lt: Rankinis

[ctx: metering mode]
en: Partial
lt: Dalinis

[ctx: metering mode]
en: Other
lt: Kita

[ctx: light source]
en: Shade
lt: Užtemdyti

en: &Add
lt: &Pridėti

en: &Delete
lt: Paša&linti

en: &Replace
lt: &Pakeisti

en: Copyright:
lt: Autorinės teisės:

en: Credit:
lt: Kūrėjai:

[ctx: priority for the envelope]
en: 5: Normal
lt: 5: Normalus

[ctx: priority for the envelope]
en: 8: Low
lt: 8: Žemas

en: Format:
lt: Formatas:

en: Digitization date
lt: Skaitmeninimo data

en: Digitization time
lt: Skaitmeninimo laikas

en: Creation date
lt: Sukūrimo data

en: Creation time
lt: Sukūrimo laikas

en: City:
lt: Miestas:

en: Sublocation:
lt: Tikslesnė vieta

en: Country:
lt: Šalis:

en: Language:
lt: Kalba:

en: News
lt: Naujienos

en: Reference:
lt: Nuoroda:

en: Right Usage Terms:
lt: Panaudojimo sąlygos:

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Phone:
lt: Telefonas:

en: Status
lt: Būsena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ohHeaderLabel)
en: Select an optional calendar file with the official holidays
lt: Pasirinkite papildomą kalendoriaus failo su oficialiomis išeiginėmis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fhHeaderLabel)
en: Select an optional calendar file with your "family holidays"
lt: Pasirinkite papildomą kalendoriaus failo su jūsų „šeimos išeiginėmis“

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalTemplate)
en: Create Template for Calendar
lt: Sukurti šabloną kalendoriui

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewGroupBox) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_tableWidget)
en: Preview
lt: Peržiūra

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, paperSizeCombo)
en: US Letter
lt: US laiškas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, topRadio)
en: &Top
lt: &Viršuje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, drawLinesCheckBox)
en: Draw lines on calendar
lt: Brėžti linijas kalendoriuje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel)
en: Font:
lt: Šriftas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, monthBox)
en: Select Images
lt: Pasirinkite paveikslėlius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Left click on a month to select an image, right click to clear an image.
lt: Spustelėkite kairį pelės klavišą ant mėnesio, kad pasirinkti paveikslėlį, dešinį pelės klavišą, kad išvalyti paveikslėlį.

en: Choose events to show on the Calendar
lt: Pasirinkite šventes parodyti kalendoriuje

en: Printing calendar page for %1 of %2
lt: Spausdinamas kalendoriaus puslapis  %1 iš %2

en: &Abort
lt: &Nutraukti

en: Camera
lt: Fotoaparatas

en: Cannot run %1:
    
     %2
lt: Nepavyksta vykdyti %1:
    
     %2

en: unavailable
lt: nepasiekiamas

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Developer
lt: Programuotojas

en: <qt><p><h1>Panorama Post-Processing</h1></p></qt>
lt: <qt><p><h1>Panoramos užbaigimas</h1></p></qt>

en: Author
lt: Autorius

en: If set, the soundtrack for the current album will be saved and restored automatically on the next startup.
lt: Jei nustatyta, garso takelis šiam albumui bus išsaugotas ir atkurtas automatiškai kito paleidimo metu.

en: Load playlist from a file.
lt: Įkelti grojaraštį iš failo.

en: Slide time is greater than soundtrack time. Suggestion: add more sound files.
lt: Peržiūros laikas yra didesnis nei garso takelio laikas. Pasiūlymas: pridėti daugiau garso takelių.

en: You can only move image files up one at a time.
lt: Vienu metu jūs galite perkelti  tik po vieną paveikslėlį aukštyn.

en: You can only move files down one at a time.
lt: Vienu metu jūs galite perkelti  tik po vieną paveikslėlį žemyn.

en: Cannot create a preview of an empty file list.
lt: Nepavyksta sukurti peržiūros iš tuščio failų sąrašo.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loopCheckBox)
en: &Loop
lt: Cik&las

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_rememberSoundtrack)
en: Remember soundtrack
lt: Prisiminti garso takelį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Soundtrack:
lt: Garso takelis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_playButton)
en: Play
lt: Groti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_stopButton)
en: Stop
lt: Stabdyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Time:
lt: Laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useMillisecondsCheckBox)
en: Use &milliseconds instead of seconds
lt: Naudoti &milisekundės vietoje sekundžių

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_enableMouseWheelCheckBox)
en: Enable mouse wheel to move between slides.
lt: Įgalinti pelės ratuką judėjimui tarp skaidrių.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_enableMouseWheelCheckBox)
en: Enable mouse &wheel
lt: Įgalinti pelės &ratuką

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Ken Burns effect
lt: &Ken Burns efektai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_kbDisableFadeCheckBox)
en: Disable &fade-in / fade-out
lt: Išjungti &atsiradimą / išnykimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_kbDisableCrossfadeCheckBox)
en: Disable &cross-fade
lt: Išjungti &kryžminį atsiradimą

en: This is a comment sample...
lt: Komentaro pavyzdys...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Colors
lt: Spalvos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Background opacity:
lt: Fono spalvos permatomumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font color:
lt: Šrifto spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Background color:
lt: Fono spalva:

en: Cannot access file %1. Please check the path is correct.
lt: Nepavyksta pasiekti failo %1. Prašome patikrinti ar kelias yra teisingas.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_label6)
en: Total number of images in the portfolio and sequence duration.
lt: Visas paveikslėlių aplanke skaičius ir sekos trukmė.

[ctx: Filter Effect: Bend]
en: Bend
lt: Lenkti

[ctx: Filter Effect: Cube]
en: Cube
lt: Kubas

[ctx: Filter Effect: Fade]
en: Fade
lt: Išnykti

[ctx: Filter Effect: Flutter]
en: Flutter
lt: Skrajoti

[ctx: Filter Effect: In Out]
en: In Out
lt: Į Iš

[ctx: Filter Effect: Random effect]
en: Random
lt: Atsitiktinai

en: OpenGL support is not available on your system.
lt: OpenGL nepalaikomas jūsų sistemoje.

[ctx: Filter Effect: Chess Board]
en: Chess Board
lt: Šachmatų lenta

[ctx: Filter Effect: Sweep]
en: Sweep
lt: Šlavimas

[ctx: Filter Effect: Growing]
en: Growing
lt: Augimas

[ctx: Filter Effect: Circle Out]
en: Circle Out
lt: Apskritas išėjimas

[ctx: Filter Effect: Multi-Circle Out]
en: Multi-Circle Out
lt: Daugelio apskritimų išėjimas

[ctx: Filter Effect: Spiral In]
en: Spiral In
lt: Spirališkai įsisukti

[ctx: Filter Effect: Blobs]
en: Blobs
lt: Dėmės

en: Start with current image
lt: Pradėti nuo dabartinio paveikslėlio

en: If this option is enabled, the Slideshow will be started with the current image selected in the images list.
lt: Jei ši parinktis yra įjungta, skaidrių peržiūra prasidės nuo šiuo metu pažymėto paveikslėlio iš paveikslėlių sąrašo.

en: Slideshow runs in a loop
lt: Skaidrių peržiūra veikia cikle

en: Run the slideshow in a loop.
lt: Paleisti skaidrių peržiūrą cikle

en: Show image file name
lt: Rodyti nuotraukos failo pavadinimą

en: Show image creation date
lt: Rodyti nuotraukos sukūrimo datą

en: Show the image creation time/date at the bottom of the screen.
lt: Ekrano apačioje rodyti nuotraukos sukūrimo datą ir laiką.

en: Show camera aperture and focal length
lt: Rodyti fotoaparato diafragmą ir židinio nuotolį

en: Show the camera aperture and focal length at the bottom of the screen.
lt: Rodyti fotoaparato diafragmą ir židinio nuotolį ekrano apačioje.

en: Show camera exposure and sensitivity
lt: Rodyti fotoaparato ekspoziciją ir jautrumą

en: Show camera make and model
lt: Rodyti fotoaparato gamintoją ir modelį

en: Show the camera make and model at the bottom of the screen.
lt: Rodyti fotoaparato gamintoją ir modelį ekrano apačioje.

en: Show image caption
lt: Rodyti nuotraukos pavadinimą

en: Show the image caption at the bottom of the screen.
lt: Rodyti nuotraukos antraštę ekrano apačioje.

en: Show image tags
lt: Rodyti paveikslėlio žymas

en: Show image labels
lt: Rodyti paveikslėlio etiketes

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Date
lt: Data

en: Location
lt: Vieta

en: Album
lt: Albumas

en: New Album
lt: Naujas albumas

en: Raw Import
lt: Raw importavimas

en: Post Processing
lt: Užbaigimas

en: Raw Decoding
lt: RAW dekodavimas

en: Cannot decode RAW image
    "%1"
lt: Nepavyksta dekoduoti RAW paveikslėlio
    „%1“

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Abort the current Raw image preview.
lt: Atšaukti dabartinę Raw  paveikslėlio peržiūrą.

en: Generate a Raw image preview using current settings.
lt: Sugeneruoti Raw paveikslėlių peržiūrą naudojant esamas nuostatas.

en: Brightness:
lt: Ryškumas:

en: Set here the brightness adjustment of the image.
lt: Pasirinkite paveikslėlio ryškumo nustatymus.

en: Set here the contrast adjustment of the image.
lt: Pasirinkite paveikslėlio kontrasto nustatymus.

en: Gamma:
lt: Gama:

en: Set here the gamma adjustment of the image
lt: Čia nustatykite paveikslėlio gamos nustatymus

en: Exposure (E.V):
lt: Išlaikymas (E.V):

en: Reset
lt: Iš naujo

en: Exposure
lt: Išlaikymas

en: Info
lt: Informacija

en: Import
lt: Importuoti

en: Use Default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Use general Raw decoding settings to load this image in editor.
lt: Naudoti bendrus RAW dekodavimo nuostatas įkeliant šį paveikslėlį į redaktorių.

en: Current Timeline Search
lt: Dabartinė paieška laike

en: Current Fuzzy Image Search
lt: Dabartinė apytikslė nuotraukos paieška

en: Current Fuzzy Sketch Search
lt: Dabartinė apytikslė eskizo paieška

en: Current Map Search
lt: Paieška dabartiniame žemėlapyje

en: Current Search
lt: Dabartinė paieška

en: Current Duplicates Search
lt: Dabartinė dublikatų paieška

en: Enter new album name:
lt: Įveskite naują albumo pavadinimą:

en: Failed to backup the existing database file ("%1"). Refusing to replace file without backup, using the existing file.
lt: Nepavyko padaryti dabartinio duombazės failo („%1“) kopijos. Atsisakau pakeisti failą nepadarius atsarginės kopijos. Naudojamas esamas failas.

en: Failed to copy the old database file ("%1") to its new location ("%2"). Starting with an empty database.
lt: Nepavyko nukopijuoto seno duombazės failo („%1“) į naują vietą („%2“). Paleidžiama su tuščia duomenų baze.

en: createPAlbum does not accept the root album as parent.
lt: createPAlbum nepriima šakninio albumo, kaip tėvo.

en: No such album
lt: Nėra tokio albumo

en: Cannot rename root album
lt: Negalima pervadinti šakninio albumo

en: Cannot rename album root album
lt: Negalima pervadinti albumų šaknies albumo

en: Cannot edit root album
lt: Negalima keisti šakninio albumo

en: Failed to add tag to database
lt: Nepavyko pridėti žymės į duomenų bazę

en: Another tag with the same name already exists.
    Please choose another name.
lt: Kita žymė su tokiu pavadinimu jau yra.
    Prašome pasirinkti kitą pavadinimą.

en: Cannot move root tag
lt: Negalima perkelti root žymės

en: Context menu
lt: Kontekstinis meniu

en: Find Duplicates...
lt: Rasti dublikatus...

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: No Album Selected
lt: Nepažymėtas nė vienas albumas

en: No Tag Selected
lt: Nepažymėta jokia žyma

en: 1 Tag selected | %1 Tags selected
lt[0]: Pasirinkta %1 žyma
lt[1]: Pasirinktos %1 žymos
lt[2]: Pasirinkta %1 žymų
lt[3]: Pasirinkta %1 žyma

en: 1 Album selected | %1 Albums selected
lt[0]: Pažymėtas <b>%1</b> albumas
lt[1]: Pažymėti <b>%1</b> albumai
lt[2]: Pažymėta <b>%1</b> albumų
lt[3]: Pažymėtas <b>%1</b> albumas

en: 1 Tag excluded | %1 Tags excluded
lt[0]: Neįtraukta %1 žyma
lt[1]: Neįtrauktos %1 žymos
lt[2]: Neįtraukta %1 žymų
lt[3]: Neįtraukta %1 žyma

en: 1 Album excluded | %1 Albums excluded
lt[0]: Neįtrauktas %1 albumas
lt[1]: Neįtraukti %1 albumai
lt[2]: Neįtraukta %1 albumų
lt[3]: Neįtrauktas %1 albumas

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset selected albums
lt: Atstatyti pasirinktus albumus

en: Create New Album
lt: Sukurti naują albumą

en: &New Album
lt: &Naujas albumas

en: Create new album
lt: Sukurti naują albumą

en: Sorry, digiKam does not support remote URLs as collections.
lt: Atsiprašome, digiKam nepalaiko išorinių URL, kaip kolekcijų.

en: It is not possible on your system to identify the storage medium of this path. It will be added using the file path as the only identifier. This will work well for your local hard disk.
lt: Jūsų sistemoje nepavyko nustatyti, kokioje laikmenoje saugomas šis aplankas. Jis bus pridėtas kaip failų aplankas. Tai veiks teisingai jūsų lokaliame diske.

en: Failed to copy the old database file ("%1") to its new location ("%2"). Error message: "%3". Please make sure that the file can be copied, or delete it.
lt: Nepavyko nukopijuoti senos duomenų bazės failo („%1“) į jo naują vietą („%2“). Klaidos pranešimas: „%3“. Įsitikinkite, kad failą galima nukopijuoti arba ištrinkite jį.

en: Copied database file
lt: Nukopijuotas duombazės failas

en: Created tables
lt: Sukurtos lentelės

en: Imported albums
lt: Importuoti albumai

en: Imported images information
lt: Importuotų paveikslėlių informacija

en: Last Search (0.9)
lt: Naujausia paieška (0.9)

en: Initialized and imported file suffix filter
lt: Inicijuotas ir importuotas failų sufiksų filtras

en: Did the initial full scan
lt: Pirminis pilnas skenavimas baigtas

en: Imported creation dates
lt: Importuotos sukūrimo datos

en: Imported comments
lt: Importuoti komentarai

en: Imported ratings
lt: Importuoti reitingus

en: Dropped v3 tables
lt: Išmestos v3 lentelės

[ctx: @title]
en: Source Images
lt: Paveikslėlių šaltinis

[ctx: @title]
en: Image History
lt: Paveikslėlių istorija

[ctx: @title]
en: Related Images
lt: Susiję paveikslėliai

[ctx: @title]
en: Identical Images
lt: Panašūs paveikslėliai

[ctx: RAW image file (), the parentheses contain the file suffix, like MRW]
en: RAW image file (%1)
lt: RAW paveikslėlio failas (%1)

en: No image selected
lt: Nepažymėtas nei vienas paveikslėlis

en: This is the original image
lt: Tai originalus paveikslėlis

en: Could not start database server.
lt: Nepavyko paleisti duomenų bazės.

en: Failed to create database<p>Query error: %1</p><p>Database error: %2</p>
lt: Nepavyko sukurti duomenų bazės<p>Užklausos klaida: %1</p><p>Duombazės klaida: %2</p>

[ctx: People on your photos]
en: People
lt: Žmonės

[ctx: The list of detected faces from the collections but not recognized]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Delete
lt: Pašalinti

[ctx: @info:status]
en: Scanning collection
lt: Skenuojama kolekcija

en: Error
lt: Klaida

en: Migrate ->
lt: Migruoti ->

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Progress Information
lt: Progreso informacija

en: Step Progress
lt: Žingsnio progresas

en: Overall Progress
lt: Visas progresas

en: Database copied successfully.
lt: Duomenų bazė sėkmingai nukopijuota.

en: Step Progress (%1)
lt: Žingsnio progresas (%1)

en: Database connection test was not successful. <p>Error was: %1</p>
lt: Duomenų bazės jungties bandymas nepavyko. <p>Klaida: %1</p>

en: Format
lt: Formatas

en: Count
lt: Kiekis

en: Videos
lt: Video

en: Total Items
lt: Viso objektų

en: Database backend
lt: Duomenų bazės variklis

en: Database internal server
lt: Duomenų bazės vidinis serveris

en: Thumb
lt: Miniatiūra

en: List of items that are about to be deleted.
lt: Elementų, kuriuos ketinama pašalinti, sąrašas.

en: This is the list of items that are about to be deleted.
lt: Failus, esančius šiame sąraše, ketinama pašalinti.

en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash.
lt: Įjungus šią parinktį failai į Šiukšlinę nebus perkeliami, jie bus visiškai pašalinami.

en: Do not &ask again
lt: Daugiau &nebeklausti

en: These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.
lt: Šie objektai bus <b>negrąžinamai pašalinti</b> iš kietojo disko.

en: These items will be moved to Trash.
lt: Šie objektai bus perkelti į Šiukšlinę.

en: These albums will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.
lt: Šie albumai bus <b>negrįžtamai ištrinti</b> iš kietojo disko.

en: These albums will be moved to Trash.
lt: Šie albumai bus perkelti į Šiukšlinę.

en: <b>1</b> album selected. | <b>%1</b> albums selected.
lt[0]: Pažymėtas <b>%1</b> albumas.
lt[1]: Pažymėti <b>%1</b> albumai.
lt[2]: Pažymėta <b>%1</b> albumų.
lt[3]: Pažymėtas <b>%1</b> albumas.

en: &Move to Trash
lt: &Perkelti į šiukšlinę

en: Do not show this message again
lt: Daugiau nerodyti šio pranešimo

en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

en: <i>Make:</i>
lt: <li>Gaminys:</li>

en: <i>Model:</i>
lt: <i>Modelis:</i>

en: <i>Created:</i>
lt: <i>Sukurta:</i>

en: <i>Aperture:</i>
lt: <i>Diafragma:</i>

en: <i>Focal:</i>
lt: <i>Židinys:</i>

en: <i>Exposure:</i>
lt: <i>Išlaikymas:</i>

en: <i>Sensitivity:</i>
lt: <i>Jautrumas:</i>

en: <i>Duration:</i>
lt: <i>Trukmė:</i>

en: <i>FrameRate:</i>
lt: <i>Kadrų dažnis:</i>

en: <i>VideoCodec:</i>
lt: <i>Video kodekas:</i>

en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

[ctx: Color Model: Grayscale]
en: Grayscale
lt: Pilkumo atspalviai

[ctx: Color Model: Monochrome]
en: Monochrome
lt: Vienspalvis

[ctx: Color Model: Indexed]
en: Indexed
lt: Indeksuota

[ctx: Color Model: Uncalibrated (RAW)]
en: Uncalibrated (RAW)
lt: Nekalibruotas (RAW)

[ctx: Color Model: Unknown]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Auto Normalize
lt: Automatiškai normalizuoti

en: Brightness / Contrast / Gamma Filter
lt: Ryškumas / Kontrastas / Gamma

en: Set here the gamma adjustment of the image.
lt: Pasirinkite paveikslėlio gamos nustatymus.

en: Black & White / Sepia Filter
lt: Juoda ir balta / Sepia filtras

[ctx: generic black and white film]
en: Generic
lt: Paprasta

en: <b>Generic</b>:<p>Simulate a generic black and white film.</p>
lt: <b>Paprasta</b>:<p>Simuliuoti paprastą juodai baltą juostą.</p>

en: <b>Agfa 200X</b>:<p>Simulate the Agfa 200X black and white film at 200 ISO.</p>
lt: <b>Agfa 200X</b>:<p>Simuliuoti Agfa 200X juodai baltą juostą 200 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 25</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 25 ISO.</p>
lt: <b>Agfa Pan 25</b>:<p>Simuliuoti Agfa Pan juodai baltą juostą 25 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 100</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 100 ISO.</p>
lt: <b>Agfa Pan 100</b>:<p>Simuliuoti Agfa Pan juodai baltą juostą 100 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 400</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 400 ISO.</p>
lt: <b>Agfa Pan 400</b>:<p>Simuliuoti Agfa Pan juodai baltą juostą 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 100</b>:<p>Simulate the Ilford Delta black and white film at 100 ISO.</p>
lt: <b>Ilford Delta 100</b>:<p>Simuliuoti Ilford Delta juodai baltą juostą 100 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 400</b>:<p>Simulate the Ilford Delta black and white film at 400 ISO.</p>
lt: <b>Ilford Delta 400</b>:<p>Simuliuoti Ilford Delta juodai baltą juostą 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 400 Pro 3200</b>:<p>Simulate the Ilford Delta 400 Pro black and white film at 3200 ISO.</p>
lt: <b>Ilford Delta 400 Pro 3200</b>:<p>Simuliuoti Ilford Delta 400 Pro juodai baltą juostą 3200 ISO.</p>

en: <b>Ilford FP4 Plus</b>:<p>Simulate the Ilford FP4 Plus black and white film at 125 ISO.</p>
lt: <b>Ilford FP4 Plus</b>:<p>Simuliuoti Ilford FP4 Plus juodai baltą juostą 125 ISO.</p>

en: <b>Ilford HP5 Plus</b>:<p>Simulate the Ilford HP5 Plus black and white film at 400 ISO.</p>
lt: <b>Ilford HP5 Plus</b>:<p>Simuliuoti Ilford HP5 Plus juodai baltą juostą 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford PanF Plus</b>:<p>Simulate the Ilford PanF Plus black and white film at 50 ISO.</p>
lt: <b>Ilford PanF Plus</b>:<p>Simuliuoti Ilford PanF Plus juodai baltą juostą 50 ISO.</p>

en: <b>Ilford XP2 Super</b>:<p>Simulate the Ilford XP2 Super black and white film at 400 ISO.</p>
lt: <b>Ilford XP2 Super</b>:<p>Simuliuoti Ilford XP2 Super juodai baltą juostą 400 ISO.</p>

en: <b>Kodak Tmax 100</b>:<p>Simulate the Kodak Tmax black and white film at 100 ISO.</p>
lt: <b>Kodak Tmax 100</b>:<p>Simuliuoti Kodak Tmax juodai baltą juostą 100 ISO.</p>

en: <b>Kodak Tmax 400</b>:<p>Simulate the Kodak Tmax black and white film at 400 ISO.</p>
lt: <b>Kodak Tmax 400</b>:<p>Simuliuoti Kodak Tmax juodai baltą juostą 400 ISO.</p>

en: <b>Kodak TriX</b>:<p>Simulate the Kodak TriX black and white film at 400 ISO.</p>
lt: <b>Kodak TriX</b>:<p>Simuliuoti Kodak TriX juodai baltą juostą 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford SPX 200</b>:<p>Simulate the Ilford SPX infrared film at 200 ISO.</p>
lt: <b>Ilford SPX 200</b>:<p>Simuliuoti Ilford SPX infraraudoną juostą 200 ISO.</p>

en: <b>Ilford SPX 400</b>:<p>Simulate the Ilford SPX infrared film at 400 ISO.</p>
lt: <b>Ilford SPX 400</b>:<p>Simuliuoti Ilford SPX infraraudoną juostą 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford SPX 800</b>:<p>Simulate the Ilford SPX infrared film at 800 ISO.</p>
lt: <b>Ilford SPX 800</b>:<p>Simuliuoti Ilford SPX infraraudoną juostą 800 ISO.</p>

en: Green Filter
lt: Žalias filtras

en: Orange Filter
lt: Oranžinis filtras

en: Red Filter
lt: Raudonas filtras

en: Yellow Filter
lt: Geltonas filtras

en: Yellow-Green Filter
lt: Gelsvai-žalias filtras

en: Blue Filter
lt: Mėlynas filtras

en: Strength:
lt: Stiprumas:

en: Sepia Filter
lt: Sepia filtras

en: Brown Filter
lt: Rudas filtras

en: Cold Filter
lt: Šalčio filtras

en: Tone
lt: Tonas

en: Luminosity
lt: Šviesumas

en: Infrared Filter
lt: Infraraudonasis filtras

en: Channel Mixer Tool
lt: Kanalų maišymo įrankis

en: Color Balance Tool
lt: Spalvų balanso įrankis

en: Adjust Curves
lt: Koreguoti kreives

en: Loading image...
lt: Įkeliamas paveikslėlis...

en: Histogram calculation...
lt: Histogramos skaičiuoklė...

en: Border Tool
lt: Rėmelio įrankis

[ctx: solid border type]
en: Solid
lt: Vientisas

[ctx: beveled border type]
en: Beveled
lt: Nuožulnus

en: Width (pixels):
lt: Plotis (pikseliais):

[ctx: first color for border effect]
en: First:
lt: Pirmas:

[ctx: second color for border effect]
en: Second:
lt: Antras:

en: Rotate Right
lt: Pasukti į dešinę

en: Rotate Left
lt: Pasukti į kairę

en: Flip Horizontally
lt: Apsukti horizontaliai

en: Flip Vertically
lt: Apsukti vertikaliai

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Convert to 8 Bit
lt: Konvertuoti į 8 bitus

en: Convert to 16 Bit
lt: Konvertuoti į 16 bitų

[ctx: Rotate image]
en: Rotate
lt: Pasukti

[ctx: Flip image]
en: Flip
lt: Apversti

[ctx: Crop image]
en: Crop
lt: Apkirpti

[ctx: Resize image]
en: Resize
lt: Keisti dydį

en: Unknown filter
lt: Nežinomas filtras

en: Blur Filter
lt: Suliejimo filtras

en: Blur FX Filter
lt: Suliejimo FX filtras

en: Distortion Effect
lt: Iškraipymo efektas

en: Emboss Effect
lt: Iškylos efektas

en: Intensity:
lt: Jautrumas:

en: Shadows:
lt: Šešėliai:

en: Midtones:
lt: Vidutiniai tonai:

en: Highlights:
lt: Paryškinimai:

en: Common Settings
lt: Dažniausi nuostatos

en: Invert Effect
lt: Invertavimo efektas

en: Oil Painter Effect
lt: Aliejiniai dažų efektas

en: Rain Drops Effect
lt: Lietaus lašų efektas

en: Detail preservation:
lt: Detalių išsaugojimas:

en: Smoothing:
lt: Glotninimas:

en: Regularity:
lt: Periodiškumas:

en: Iterations:
lt: Iteracijos:

en: Noise:
lt: Triukšmas:

en: Gaussian:
lt: Gauso:

en: Tile size:
lt: Plokštelės dydis:

en: Interpolation:
lt: Interpoliacija:

en: Clear List
lt: Išvalyti sąrašas

en: Hot Pixels Tool
lt: Raudonų pikselių įrankis

[ctx: average filter mode]
en: Average
lt: Vidutinis

[ctx: linear filter mode]
en: Linear
lt: Tiesinis

[ctx: quadratic filter mode]
en: Quadratic
lt: Kvadratinis

[ctx: cubic filter mode]
en: Cubic
lt: Kubinis

en: Hue / Saturation / Lightness Filter
lt: Atspalvio / Sodrumo / Šviesumo filtrai

en: Hue:
lt: Atspalvis:

en: Lightness:
lt: Šviesumas:

en: Convert to:
lt: Konvertuoti į:

en: Input color profile "%1" not available
lt: Įvesties spalvų profilis „%1“ nepasiekiamas

en: Output color profile "%1" not available
lt: Išvesties spalvų profilis „%1“ nepasiekiamas

en: Function:
lt: Funkcija:

en: Stretch contrast
lt: Ištempti kontrastą

en: Highlights saturation:
lt: Pažymėjimų sodrumas:

en: Shadow saturation:
lt: Šešėlio sodrumas:

en: Power:
lt: Galia:

en: Blur:
lt: Suliejimas:

en: General settings
lt: Bendros nuostatos

en: Stage 1
lt: Etapas 1

en: Stage 2
lt: Etapas 2

en: Stage 3
lt: Etapas 3

en: Stage 4
lt: Etapas 4

en: Amount:
lt: Kiekis:

en: Feather:
lt: Išlieti:

en: Inner Radius:
lt: Vidinis spindulys:

en: Outer Radius:
lt: Išorinis spindulys:

en: X offset:
lt: X poslinkis:

en: X offset
lt: X poslinkis

en: Y offset:
lt: Y poslinkis:

en: Y offset
lt: Y poslinkis

en: Lens Distortion Tool
lt: Lęšių iškraipymo įrankis

en: Use Metadata
lt: Naudoti metaduomenis

[ctx: camera make]
en: Make:
lt: Gaminys:

en: This is the camera maker description string found in image meta-data. This one is used to query and find relevant camera device information from Lensfun database.
lt: Tai yra fotoaparato gamintojo aprašymo eilutė, rasta nuotraukos metaduomenyse. Ji naudojama ieškant atitinkamos kameros informacijos iš Lensfun duomenų bazėje.

[ctx: camera model]
en: Model:
lt: Modelis:

en: Focal Length (mm):
lt: Židinio nuotolis  (mm):

en: Aperture:
lt: Diafragma:

en: Subject Distance (m):
lt: Objekto atstumas (m):

en: (no match found)
lt: (nerasta atitikmenų)

en: Distortion
lt: Iškraipymas

en: Geometry
lt: Geometrija

en: Channel:
lt: Kanalas:

[ctx: linear histogram scaling mode]
en: Linear
lt: Tiesinis

[ctx: logarithmic histogram scaling mode]
en: Logarithmic
lt: Logaritminis

[ctx: The luminosity channel]
en: Luminosity
lt: Šviesumas

[ctx: The red channel]
en: Red
lt: Raudona

[ctx: The green channel]
en: Green
lt: Žalia

[ctx: The blue channel]
en: Blue
lt: Mėlyna

[ctx: The colors channel]
en: Colors
lt: Spalvos

[ctx: The alpha channel]
en: Alpha
lt: Alfa

en: Noise Reduction Filter
lt: Triukšmo sumažinimo filtras

en: Threshold:
lt: Slenkstis:

en: Softness:
lt: Glotnumas:

en: Luminance
lt: Apšvietimas

en: Method:
lt: Metodas:

en: Unsharp mask
lt: Atryškinimo kaukė

en: Radius:
lt: Spindulys:

en: Correlation:
lt: Koreliacija:

en: Noise filter:
lt: Triukšmo filtras:

en: Auto-crop:
lt: Auto apkirpimas:

[ctx: no autocrop]
en: None
lt: Nieko

en: White Balance Tool
lt: Baltos spalvos balanso įrankis

en: Embed Original File
lt: Įtraukti originalų failą

en: Lossless Compression
lt: Nenuostolingasis glaudinimas

en: JPEG Preview:
lt: JPEG peržiūra:

[ctx: embedded preview type in dng file]
en: None
lt: Nieko

[ctx: embedded preview type in dng file]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: embedded preview type in dng file]
en: Full size
lt: Pilnas dydis

en: Writing metadata to files
lt: Metaduomenys rašomi į failus

en: Editing group
lt: Tvarkoma grupė

en: Process Items
lt: Apdoroti elementus

en: Failed to transform these files:
lt: Nepavyko transformuoti šių elementų:

en: Reset all active filters
lt: Atkurti aktyvius filtrus

en: Open filter settings panel
lt: Atidaryti filtrų nuostatas

en: <nobr><b>Active filters:</b></nobr>
lt: <nobr><b>Aktyvūs filtrai:</b></nobr>

en: <nobr><b>Active filter:</b></nobr>
lt: <nobr><b>Aktyvus filtras:</b></nobr>

en: No active filter
lt: Nėra aktyvaus filtro

en: One active filter
lt: Vienas aktyvus filtras

en: 1 active filter | %1 active filters
lt[0]: %1 aktyvus filtras
lt[1]: %1 aktyvūs filtrai
lt[2]: %1 aktyvių filtrų
lt[3]: %1 aktyvus filtras

en: No geo filtering
lt: Nėra geo filtro

en: Images with coordinates
lt: Nuotraukos su koordinatėmis

en: Images without coordinates
lt: Nuotraukos be koordinačių

en: Filter by geolocation
lt: Filtruoti pagal geolokaciją

en: All Files
lt: Visi failai

en: Image Files
lt: Paveikslėlių failai

en: RAW Files
lt: RAW failai

en: DNG Files
lt: DNG failai

en: No RAW Files
lt: Be RAW failų

en: JPEG Files
lt: JPEG failai

en: PNG Files
lt: PNG failai

en: TIFF Files
lt: TIFF failai

en: Audio Files
lt: Garso failai

en: Filter by file type
lt: Filtruoti pagal failo tipą

en: Rating greater than or equal to %1.
lt: Įvertinimas didesnis arba lygus %1.

en: Rating equal to %1.
lt: Įvertinimas lygus %1.

en: Rating less than or equal to %1.
lt: Įvertinimas mažesnis negu arba lygus %1.

en: Rating Filter Options
lt: Įvertinimo filtro nuostatos

en: Greater Than or Equals Condition
lt: Didesnis nei arba atitinka sąlygą

en: Equals Condition
lt: Atitinka sąlygą

en: Text Search Fields
lt: Teksto paieškos laukai

en: Item Name
lt: Objekto pavadinimas

en: Tag Name
lt: Žymos vardas

en: Album Name
lt: Albumo pavadinimas

en: Clear All
lt: Valyti viską

en: Select All
lt: Žymėti viską

en: Visit digiKam project website
lt: Aplankykite digiKam projekto tinklalapį

en: Aborting...
lt: Nutraukiama...

en: Cancel this operation.
lt: Atšaukti šią operaciją.

en: Open detailed progress dialog
lt: Atverti detalų progreso dialogą

en: Hide detailed progress window
lt: Slėpti detalų progreso dialogą

en: Show detailed progress window
lt: Rodyti detalų progreso langą

en: Captions:
lt: Antraštė:

en: Enter caption author name here.
lt: Čia įrašykite antraštės autoriaus vardą.

en: <b>Altitude</b>:
lt: <b>Aukštis</b>:

en: <b>Latitude</b>:
lt: <b>Platuma</b>:

en: <b>Longitude</b>:
lt: <b>Ilguma</b>:

en: <b>Date</b>:
lt: <b>Data</b>:

en: See more information on the Internet
lt: Daugiau informacijos rasite internete

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to the album of this image
lt: Eiti į šio elemento albumą

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide item permanently
lt: Visiškai ištrinti

en: Properties
lt: Savybės

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Geolocation
lt: Geolokacija

en: Makernote
lt: Kūrėjo žymė

en: Count:
lt: Kiekis:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Light Table
lt: Švieslentė

en: Batch Queue Manager
lt: Eilės valdyklė

en: Create "%1"
lt: Sukurti „%1“

en: Delete '%1' tag?
lt: Trinti žymą „%1“?

en: Assign Rating "%1 Star"
lt: Priskirti reitingą „%1 žvaigždučių“

en: Assign Pick Label "%1"
lt: Priskirti rinktinę etiketę „%1“

en: Assign Color Label "%1"
lt: Priskirti spalvotą etiketę „%1“

en: Assign Tag "%1"
lt: Priskirti žymą „%1“

en: Add to List
lt: Įtraukti į sąrašą

en: Delete Tags
lt: Ištrinti žymas

en: Reset Tag Icon
lt: Pašalinti žymos ženkliuką

en: Invert Selection
lt: Invertuoti pažymėjimą

en: Toggle Auto
lt: Apversti automatiškai

[ctx: no auto toggle]
en: None
lt: Nieko

[ctx: toggle child tags]
en: Children
lt: Antrinės

[ctx: toggle parent tag]
en: Parents
lt: Tėvinės

[ctx: toggle child and parent tags]
en: Both
lt: Kartu

en: Enter tag name here...
lt: Čia įrašykite žymos pavadinimą...

en: &Icon:
lt: Ženkl&iukas:

en: &Shortcut:
lt: &Spartusis klavišas:

en: <p><b>Note</b>: this shortcut can be used to assign or unassign tag to items.</p>
lt: <p><b>Pastaba</b>: šis spartusis klavišas gali būti naudojamas priskirti ar pašalinti žymę elementams.</p>

en: <b>Create New Tag</b>
lt: <b>Sukurti naują žymą</b>

en: Tag Path
lt: Žymos kelias

en: No Recently Assigned Tags
lt: Neseniai priskirtų žymų nėra

en: Recently Assigned Tags
lt: Neseniai priskirtos žymos

en: Add New Tag...
lt: Pridėti naują žymą...

en: More Tags...
lt: Daugiau žymų...

en: Assign this Tag
lt: Priskirti šią žymą

en: Remove this Tag
lt: Pašalinti šią žymą

en: Go to this Tag
lt: Eiti į šią žymą

en: Author Names:
lt: Autorių vardai:

en: Enter the names of the photograph's creators. Use semi-colons as separator here.
lt: Čia įrašykite fotografijos kūrėjų vardus. Naudokite kabliataškius kaip skirtukus.

en: Authors' Positions:
lt: Autoriaus statusas:

en: Enter the job titles of the authors here.
lt: Čia įrašykite autoriaus darbų pavadinimus.

en: Enter the photograph credit here.
lt: Čia įrašykite fotografo reputaciją.

en: Enter the copyright notice to identify the current owner(s) of the copyright here.
lt: Čia įrašykite autorinių teisių pranešimą nustatantį esamą autorinių teisių nuosavybę(-es).

en: Enter the list of instructions on how a resource can be legally used here.
lt: Čia įrašykite instrukcijų sąrašą apie tai kaip šaltinis gali būti legaliai panaudotas.

en: Enter the original owner of the photograph here.
lt: Čia įrašykite fotografijos pirmąjį savininką.

en: Instructions:
lt: Instrukcijos:

en: Enter the editorial notice here.
lt: Čia įrašykite redakcijos pastabą.

en: Rights
lt: Teisės

en: Enter the city of contents here.
lt: Čia įrašykite turinio miestą.

en: Enter the city sublocation of contents here.
lt: Čia įrašykite turinio miesto tikslesnę vietą.

en: Enter the province or state of contents here.
lt: Čia įrašykite turinio provinciją ar valstiją.

en: <p>This field should contain the province or state where the photograph was taken.</p>
lt: <p>Šiame lauke turėtų būti įrašyta provincija arba valstija, kurioje buvo nufotografuota ši nuotrauka.</p>

en: Enter the city name of the lead author here.
lt: Čia įrašykite pagrindinio autoriaus miesto pavadinimą.

en: Enter the country name of the lead author here.
lt: Čia įrašykite pagrindinio autoriaus šalies pavadinimą.

en: Enter the address of the lead author here.
lt: Čia įrašykite pagrindinio autoriaus adresą.

en: <p>This field should contain the address where the lead author lives.</p>
lt: <p>Čia turėtų būti įrašytas adresas, kuriame gyvena pagrindinis autorius.</p>

en: Postal Code:
lt: Pašto kodas:

en: Enter the postal code of the lead author here.
lt: Čia įrašykite pagrindinio autoriaus pašto kodą.

en: <p>This field should contain the postal code where the lead author lives.</p>
lt: <p>Šiame lauke turėtų būti įrašytas pagrindinio autoriaus gyvenamosios vietos pašto kodas.</p>

en: Province:
lt: Provincija:

en: Enter the province of the lead author here.
lt: Čia įrašykite pagrindinio autoriaus provinciją.

en: <p>This field should contain the province where the lead author lives.</p>
lt: <p>Šiame lauke turėtų būti įvesta provincija, kurioje gyvena pagrindinis autorius.</p>

en: Enter the email of the lead author here.
lt: Čia įrašykite pagrindinio autoriaus elektroninį paštą.

en: <p>This field should contain the email of the lead author.</p>
lt: <p>Šiame lauke turėtų būti įrašytas pagrindinio autoriaus elektroninio pašto adresas.</p>

en: Enter the phone number of the lead author here.
lt: Čia įrašykite pagrindinio autoriaus telefono numerį.

en: Enter the web site URL of the lead author here.
lt: Čia įrašykite pagrindinio autoriaus svetainės adresą.

en: <p>This field should contain the web site URL of the lead author.</p>
lt: <p>Čia turėtų būti įvestas pagrindinio autoriaus svetainės adresas.</p>

en: Subjects
lt: Tema

en: Template:
lt: Šablonas:

en: To remove
lt: Pašalinti

en: Do not change
lt: Nieko nedaryti

en: Names:
lt: Vardai:

en: Usages:
lt: Panaudojimas:

en: No or invalid size specified
lt: Dydis nenurodytas arba nurodytas neteisingai.

en: Thumbnail is null
lt: Miniatiūra yra tuščia

en: Cannot create thumbnail for %1
lt: Nepavyksta sukurti miniatiūros %1

en: Error message: %1
lt: Klaidos pranešimas: %1

en: If Target File Exists:
lt: Jei paskirties failas jau yra:

en: Overwrite automatically
lt: Perrašyti automatiškai

en: No options available
lt: Nėra prieinamų parinkčių

en: System Font
lt: Sistemos šriftas

en: Custom Font
lt: Pasirinktas šriftas

en: Choose...
lt: Pasirinkti...

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Reduced Size Preview
lt: Sumažinto dydžio peržiūra

en: Failed to load image
lt: Nepavyko pakrauti paveikslėlio

en: Used filters
lt: Panaudotas filtras

en: Remove filter
lt: Pašalinti filtrą

en: Show available versions in a list
lt: Rodyti pasiekiamas versijas sąraše

en: Uncalibrated color space
lt: Nekalibruota spalvų erdvė

en: No profile available...
lt: Nėra pasiekiamo profilio...

en: Perceptual
lt: Percepcinis

en: Relative Colorimetric
lt: Santykinis kolorimetrinis

en: Absolute Colorimetric
lt: Absoliutus kolorimetrinis

en: Saturation
lt: Sodrumas

en: 1 Image | %1 Images
lt[0]: %1 paveikslėlis
lt[1]: %1 paveikslėliai
lt[2]: %1 paveikslėlių
lt[3]: %1 paveikslėlis

[ctx: unknown image resolution]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Drag to reposition
lt: Temkite, kad pakeisti poziciją

en: Show Thumbbar
lt: Rodyti miniatiūrų juostą

en: Developer and Windows port
lt: Programuotojas ir pritaikymas Windows sistemai

en: Color Management
lt: Spalvų valdymas

en: Webmaster
lt: Svetainės administratorius

en: Beta tester
lt: Beta testuotojas

en: Developer (2004-2005)
lt: Programuotojas (2004-2005)

en: Developer (2004)
lt: Programuotojas (2004)

[ctx: general keyboard shortcuts]
en: General
lt: Bendri

en: Components Information
lt: Komponentų informacija

en: Supported RAW Cameras
lt: Palaikomi RAW fotoaparatai

en: Donate...
lt: Paremti...

en: Contribute...
lt: Prisidėti...

en: Database Statistics
lt: Duomenų bazės statistika

en: Size: %1
lt: Dydis: %1

[ctx: default theme name]
en: Default
lt: Numatyta

en: EXIF viewer
lt: EXIF žiūryklė

en: Makernotes viewer
lt: Makernotes žiūryklė

en: IPTC viewer
lt: IPTC žiūryklė

en: Unavailable
lt: Nepasiekiamas

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: No description available
lt: Nėra aprašymo

en: IPTC Records
lt: IPTC įrašai

en: IPTC binary Files (*.iptc)
lt: IPTC dvejetainiai failai (*.iptc)

en: Interoperability
lt: Suderinamumas

en: Image Information
lt: Paveikslėlio informacija

en: Photograph Information
lt: Nuotraukos informacija

en: Embedded Thumbnail
lt: Įtraukti miniatiūrą

en: Additional Exif Properties
lt: Papildomos Exif savybės

en: Exif-specific Properties
lt: Exif specifinės savybės

en: IPTC Core
lt: IPTC šaltinis

en: TIFF Properties
lt: TIFF savybės

en: Rights Management
lt: Teisių valdymas

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Loading themes...
lt: Įkeliamos temos...

[ctx: unknown image dimensions]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: <Image file name> (<Image number> of <Images in album>)]
en: %1 (%2 of %3)
lt: %1 (%2 iš %3)

en: Delete File
lt: Pašalinti failą

en: Failed to save file: %1
lt: Nepavyko išsaugoti failo: %1

en: About to delete file "%1"
    Are you sure?
lt: Ruošiamasi ištrinti failą „%1“
    Ar tikrai to norite?

en: &Themes
lt: &Apipavidalinimai

en: Open folder
lt: Atverti aplanką

note: i18n: ectx: Menu (File)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (Color)
en: &Color
lt: &Spalva

note: i18n: ectx: Menu (Enhance)
en: Enh&ance
lt: P&agerinti

note: i18n: ectx: Menu (Transform)
en: Tra&nsform
lt: Tra&nsformuoti

note: i18n: ectx: Menu (Decorate)
en: &Decorate
lt: &Dekoruoti

note: i18n: ectx: Menu (Filters)
en: Effec&ts
lt: Efek&tai

en: Editor Window
lt: Redaktoriaus langas

en: Tool Tip
lt: Įrankio paaiškinimas

en: RAW Decoding
lt: RAW dekodavimas

en: Save Images
lt: Išsaugoti paveikslėlius

[ctx: @title:tab]
en: Behavior
lt: Elgsena

en: Sort images by:
lt: Rikiuoti paveikslėlius pagal:

[ctx: sort images by date]
en: Date
lt: Data

[ctx: sort images by name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: sort images by size]
en: File Size
lt: Failo dydis

en: Reverse ordering
lt: Atbulinis rikiavimas

en: &Show splash screen at startup
lt: &Rodyti pasveikinimo ekraną paleidžiant

en: Sidebar tab title:
lt: Šoninės juostos kortelės pavadinimas:

en: Only For Active Tab
lt: Tik aktyviai kortelei

en: For All Tabs
lt: Visoms kortelėms

en: Widget style:
lt: Valdiklių stilius:

en: File/Image Information
lt: Failo/paveikslėlio informacija

en: Show file name
lt: Rodyti failo pavadinimą

en: Show file date
lt: Rodyti failo datą

en: Show file size
lt: Rodyti failo dydį

en: Show image type
lt: Rodyti paveikslėlio tipą

en: Show image dimensions
lt: Rodyti paveikslėlio išmatavimus

en: Show camera date
lt: Rodyti fotoaparato datą

en: Show camera mode and program
lt: Rodyti fotoaparato režimą ir programą

en: Show camera flash settings
lt: Rodyti fotoaparato blykstės nuostatas

en: Show camera white balance settings
lt: Rodyti fotoaparato baltos spalvos balanso nuostatas

[ctx: @action:inmenu Group images with this image]
en: Group here
lt: Grupė čia

[ctx: date of image creation]
en: created: %1
lt: sukurta: %1

en: By Name
lt: Pagal vardą

en: By Date
lt: Pagal datą

en: By File Size
lt: Pagal failo dydį

en: Current Name
lt: Dabartinis vardas

en: New Name
lt: Naujas pavadinimas

en: Rename | Rename (%1 images)
lt[0]: Pervardinti
lt[1]: Pervardinti (%1 paveikslėlius)
lt[2]: Pervardinti (%1 paveikslėlių)
lt[3]: Pervardinti (%1 paveikslėlį)

en: Sort Images
lt: Rikiuoti paveikslėlius

en: <b>Renaming images. Please wait...</b>
lt: <b>Pervadinamos nuotraukos. Prašome palaukti...</b>

en: Processing...
lt: Apdorojama...

en: Modifiers
lt: Keitėjai

en: <p>Add a modifier to a renaming option. To activate this button, place the cursor behind a renaming option or an already assigned modifier.</p>
lt: <p>Pridėti pervadinimo parinkties modifikatorių. Norėdami įjungti šį mygtuką, užveskite žymeklį už pervadinimo parinkties arba jau priskirto modifikatoriaus.</p>

en: Renaming Options
lt: Pervadinimo parinktys

en: <p>Add renaming options to the parse string.</p>
lt: <p>Pridėkite pervadinimo parinktis į analizatoriaus eilutę.</p>

en: Change Case
lt: Keisti raidžių lygį

en: Convert to uppercase
lt: Keisti į didžiąsias raides

en: Uppercase
lt: Didžiosios

en: Convert to lowercase
lt: Keisti į mažąsias raides

en: Lowercase
lt: Mažosios

en: Convert the first letter of each word to uppercase
lt: Keisti pirmą kiekvieno žodžio raidę į didžiąją

en: Default Value
lt: Numatyta reikšmė

[ctx: default value for empty strings]
en: Default Value...
lt: Numatyta reikšmė...

[ctx: The length of the string]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Length:
lt: Ilgis:

[ctx: Alignment of the text]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alignment:
lt: Lygiavimas:

[ctx: The character the string should be filled with]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Character:
lt: Simbolis:

en: Range...
lt: Intervalas...

[ctx: start of the range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: From:
lt: Nuo:

[ctx: end of the range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: To:
lt: Iki:

en: Remove Doubles
lt: Pašalinti pasikartojančius

en: Remove duplicate words
lt: Pašalinti pasikartojančius žodžius

[ctx: Replace text]
en: Replace...
lt: Pakeisti...

[ctx: Replace string]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace:
lt: Pakeisti:

[ctx: The string to replace the text with]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: With:
lt: Su:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, caseSensitive)
en: Case Sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isRegExp)
en: Regular Expression
lt: Reguliarusis reiškinys

[ctx: unique value for duplicate strings]
en: Unique
lt: Unikalus

en: Add the camera name
lt: Įrašyti fotoaparato pavadinimą

en: Camera name
lt: Fotoaparato pavadinimas

en: Keyword separator:
lt: Raktinių žodžių skirtukas:

en: Database...
lt: Duombazė...

en: Add information from the database
lt: Pridėti informaciją iš duomenų bazės

en: Add database information
lt: Pridėti duomenų bazės informaciją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentTagsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_recommendedTagsList)
en: Key
lt: Raktas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Image dimension
lt: Paveikslėlio dydis

en: Image file size
lt: Paveikslėlio failo dydis

en: Format of the media file
lt: Media failo formatas

en: Type of the media file
lt: Media formato failo tipas

en: Rating of the media file
lt: Media failo įvertinimas

en: Height of the media file
lt: Media failo aukštis

en: Width of the media file
lt: Media failo plotis

en: Image orientation
lt: Paveikslėlio orientacija

en: Color model of the image
lt: Nuotraukos spalvų modelis

en: Metadata Information
lt: Mataduomenys

en: Make of the camera
lt: Fotoaparato gamintojas

en: Lens of the camera
lt: Fotoaparato linzė

en: Aperture
lt: Diafragma

en: Focal length
lt: Židinio nuotolis

en: Exposure time
lt: Išlaikymo trukmė

en: Exposure program
lt: Išlaikymo programa

en: Exposure mode
lt: Išlaikymo būsena

en: Sensitivity
lt: Jautrumas

en: Flash mode
lt: Blykstės režimas

en: White balance
lt: Baltos balansas

en: White balance (color temperature)
lt: Baltos spalvos balansas (spalvos temperatūra)

en: Metering mode
lt: Matavimo veiksena

en: Subject distance
lt: Atstumas

en: Subject distance (category)
lt: Atstumas (kategorija)

en: Display Aspect Ratio
lt: Ekrano proporcija

en: Audio Bit Rate
lt: Garso bitų dažnis

en: Audio Channel Type
lt: Audio kanalo tipas

en: Video Codec
lt: Video kodekas

en: Position Information (GPS)
lt: Vietos informacija (GPS)

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Roll
lt: Ridenti

en: Tilt
lt: Pakrypimas

en: Accuracy
lt: Tikslumas

[ctx: the source of the date (image, system etc...)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Source:
lt: Šaltinis:

[ctx: the format of the date]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Format:
lt: Formatas:

[ctx: renaming option for directory related information]
en: Directory
lt: Aplankas

en: Add the directory name
lt: Pridėkite aplanko pavadinimą

en: Directory name
lt: Aplanko pavadinimas

en: File
lt: Failas

en: Add file properties
lt: Pridėti failo savybių

[ctx: File name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: File extension]
en: Extension
lt: Plėtinys

en: Owner of the file
lt: Failo savininkas

[ctx: Owner of the file]
en: Owner
lt: Savininkas

en: Group of the file
lt: Failo grupė

[ctx: Group of the file]
en: Group
lt: Grupė

en: Metadata...
lt: Metaduomenys...

en: Add metadata information
lt: Pridėti metaduomenis

[ctx: Sequence Number]
en: Number...
lt: Skaičius...

en: Add a sequence number
lt: Pridėti skaičių iš sekos

en: Sequence number
lt: Sekos skaičius

[ctx: Number of digits]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Digits:
lt: Skaitmenys:

[ctx: Start index for custom range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Start:
lt: Pradžia:

[ctx: stepping for custom range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
lt: Žingsnis:

en: Create Tag From Address Book
lt: Kurti žymą iš adresų knygelės

[ctx: This is a path name so you should include the slash in the translation]
en: /Pictures
lt: /Paveikslėliai

en: You must select a folder for digiKam to use as the root album. All of your images will go there.
lt: Jūs turite parinkti aplanką, kurį digiKam naudos kaip šakninį albumą. Visos jūsų nuotraukos atsidurs ten.

en: <p>The folder to use as the root album path does not exist:</p><p><b>%1</b></p>Would you like digiKam to create it for you?
lt: <p>Aplankas, kuris bus naudojamas kaip šakninis albumas, neegzistuoja:</p><p><b>%1</b></p>Ar norite, kad digiKam jį jums sukurtų?

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Open a preview
lt: Atverti peržiūrą

en: Open in the editor
lt: Atverti redaktoriuje

en: Load reduced version of image
lt: Įkelti sumažintą paveikslėlio versiją

en: Load image
lt: Įkelti paveikslėlį

en: <qt><p>Set here how you want to open Raw images in the editor:</p></qt>
lt: <qt><p>Nustatykite kaip atverti Raw paveikslėlius redaktoriuje:</p></qt>

en: Use the Raw import tool to adjust corrections manually
lt: Naudoti Raw importavimo įrankį sureguliuoti pataisymus rankiniu būdu

en: Scan Your Collection
lt: Skenuoti jūsų kolekciją

en: Use Tooltips
lt: Naudoti paaiškinimus

en: <qt><p><h1><b>Welcome to digiKam %1</b></h1></p><p>digiKam is an advanced digital photo management application published as open-source.</p><p>This assistant will help you to configure first run settings to be able to use digiKam quickly.</p></qt>
lt: <qt><p><h1><b>Sveikiname naudojant digiKam %1</b></h1></p><p>digiKam – pažangi skaitmeninių nuotraukų valdymo programa platinama atviro kodo principu.</p><p>Šis asistentas padės jums greitai susikonfigūruoti pirmo paleidimo nuostatas, kad kuo greičiau galėtumėte pradėti naudotis digiKam.</p></qt>

en: Ref. images
lt: Susiję paveikslėliai

en: Items
lt: Objektai

en: This shows all found duplicate items.
lt: Tai rodo visus rastus dubliuotus elementus.

en: <b>File</b>:
lt: <b>Failas</b>:

en: <b>Folder</b>:
lt: <b>Aplankas</b>:

en: Save current similar image search to a new virtual Album
lt: Įrašyti dabartinę panašių nuotraukų paiešką į naują virtualų albumą

en: Set here the brush color used to draw sketch.
lt: Čia nustatykite eskizo paišymo teptuko spalvą.

en: Undo last draw on sketch
lt: Atšaukti paskutinį eskizo paišymą

en: Use this button to undo last drawing action on sketch.
lt: Šio mygtuko pagalba galite atšaukti paskutinį eskizo paišymą.

en: Redo last draw on sketch
lt: Pakartoti paskutinį eskizo paišymą.

en: Use this button to redo last drawing action on sketch.
lt: Šio mygtuko pagalba galite pakartoti paskutinį eskizo paišymo veiksmą.

en: Pen:
lt: Plunksna:

en: Set here the brush size in pixels used to draw sketch.
lt: Čia nurodykite eskizo paišymo teptuko dydį taškais.

en: Set here the number of items to find using sketch.
lt: Čia nurodykite, kiek reikia rasti nuotraukų, naudojant eskizą.

en: Clear sketch
lt: Išvalyti eskizą

en: Use this button to clear sketch contents.
lt: Šio mygtuko pagalba išvalykite eskizą.

en: Save current sketch search to a new virtual Album
lt: Įrašyti dabartinę eskizo paiešką į naują virtualų albumą

en: If you press this button, the current sketch fuzzy search will be saved to a new search virtual album using the name set on the left side.
lt: Paspaudus šį mygtuką, dabartinė apytikslė paieška bus įrašyta į naują paieškos virtualų albumą naudojant pavadinimą, kurį jūs įrašėte kairėje pusėje.

en: You simply draw here a rough sketch of what you want to find and digiKam will displays the best matches in thumbnail view.
lt: Tiesiog nupieškite apytikslį eskizą to, ką norite rasti, ir digiKam parodys geriausius rezultatus miniatiūrų rodinyje.

en: Draw a sketch here
    to perform a
    Fuzzy search
lt: Norėdami atlikti
    apytikslę paiešką,
    pieškite čia eskizą

en: Terrain
lt: Žemės paviršius

en: Satellite
lt: Palydovas

en: Edit
lt: Keisti

en: Mercator
lt: Merkatorius

en: Roadmap
lt: Veiklos grafikas

en: Hybrid
lt: Mišrus

en: Show Map Type Control
lt: Rodyti žemėlapio tipo valdiklį

en: Show Navigation Control
lt: Rodyti žvalgiklio valdiklį

en: Show Scale Control
lt: Rodyti skalės valdiklį

en: Google Maps
lt: Google žemėlapiai

en: Float items
lt: Plaukiojantys elementai

en: Marble Virtual Globe
lt: Marble virtualus gaublys

en: Atlas map
lt: Atlas žemėlapis

[ctx: Spherical projection]
en: Spherical
lt: Sferinis

en: Equirectangular
lt: Lygiatarpė

en: Show compass
lt: Rodyti kompasą

en: Show scale bar
lt: Rodyti mastelio liniją

en: Show overview map
lt: Rodyti apžvalginį žemėlapį

en: Projection
lt: Projekcija

en: &Remove
lt: &Pašalinti

en: Load GPX files...
lt: Įkelti GPX failą...

en: Interpolate
lt: Interpoliuoti

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Paste coordinates
lt: Padėti koordinates

en: Remove coordinates
lt: Pašalinti koordinates

en: Remove altitude
lt: Pašalinti aukštį

en: Remove speed
lt: Pašalinti greitį

en: Coordinates pasted
lt: Koordinatės

en: Bookmark selected
lt: Pasirinkta žymelė

en: Looking up altitudes
lt: Ieškomas aukštis

en: Altitude lookup failed:
    %1
lt: Aukščio paieška nepavyko:
    %1

[ctx: Part of a country]
en: {State}
lt: {Būsena}

en: Map settings
lt: Žemėlapio nuostatos

en: Zoom in
lt: Padidinti

en: Zoom out
lt: Sumažinti

en: Switch between markers and thumbnails.
lt: Perjungti tarp žymių ir miniatiūrų

en: Preview single items
lt: Peržiūrėti pavienius elementus

en: Preview grouped items
lt: Peržiūrėti sugrupuotus elementus

en: Show numbers
lt: Rodyti numerius

en: Increase the thumbnail size on the map
lt: Padidinti miniatiūrų dydį žemėlapyje

en: Decrease the thumbnail size on the map
lt: Sumažinti miniatiūrų dydį žemėlapyje

en: Remove the current region selection
lt: Pašalinti esamą regiono pažymėjimą

en: Select images by drawing a rectangle
lt: Pasirinkite paveikslėlius brėždami stačiakampį

en: Pan mode
lt: Panoraminė veiksena

en: Zoom into a group
lt: Padidinti grupę

en: Create a region selection from a thumbnail
lt: Sukurti regiono pažymėjimą iš miniatiūros

en: Filter images
lt: Filtruoti paveikslėlius

en: Remove the current filter
lt: Pašalinti dabartinį filtrą

en: Select images
lt: Pasirinkite paveikslėlius

en: Lock the map position
lt: Fiksuoti žemėlapio padėtį

en: Sorting
lt: Rikiavimas

en: Show oldest first
lt: Pirmiausia rodyti seniausius

en: Sort by rating
lt: Rikiuoti pagal įvertinimą

en: Search by area:
lt: Ieškoti pagal vietovę:

en: Color Profile Mismatch
lt: Spalvų profilio nesutapimas

en: Missing Color Profile
lt: Trūksta spalvų profilio

en: Image with Uncalibrated Color
lt: Paveikslėlis su nekalibruota spalva

en: Embedded Color Profile:
lt: Įterptas spalvų profilis:

en: Input Color Profile:
lt: Įvesties spalvų profilis:

en: Working Color Space:
lt: Darbinė spalvų erdvė

en: Original Colors:
lt: Originalios spalvos:

en: Corrected Colors:
lt: Pataisytos spalvos:

en: No Profile Available
lt: Nėra pasiekiamo profilio

en: This profile:
lt: Šis profilis

en: Please select the input color profile of the device (camera) used to create this image:
lt: Prašome parinkti įrenginio (fotoaparato) įvesties spalvų profilį naudotą sukurti šį paveikslėlį:

en: <b>No Profile</b>
lt: <b>Nėra profilio</b>

en: Rendering intent:
lt: Atvaizdavimo siekis:

[ctx: @title:window]
en: Save?
lt: Išsaugoti?

[ctx: @action:button]
en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

[ctx: @action:button]
en: Save Changes as a New Version
lt: Išsaugoti pakeitimus kaip naują versiją

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes
lt: Atmesti pakeitimus

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Guide:
lt: Orientyras:

en: Try all settings.
lt: Bandyti visas nuostatas.

[ctx: @action]
en: Open Original
lt: Atverti originalą

[ctx: @action Save changes to current version]
en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

[ctx: @action Save changes to a newly created version]
en: Save As New Version
lt: Įrašyti kaip naują versiją

[ctx: @action Save As New Version...Save in format...]
en: Save in Format
lt: Išsaugoti formatu

[ctx: @action]
en: Export
lt: Eksportuoti

[ctx: @action]
en: Discard Changes
lt: Atmesti pakeitimus

[ctx: @action]
en: Crop to Selection
lt: Apkirpti iki pažymėtos srities

[ctx: @action]
en: Previous Image
lt: Ankstesnis paveikslėlis

en: Image Editor - %1
lt: Paveikslėlių redaktorius – %1

en: Image Editor
lt: Paveikslėlių redaktorius

[ctx: @action Finish editing, close editor, back to main window]
en: Close Editor
lt: Užverti redaktorių

en: Delete File Permanently
lt: Failą ištrinti negražinamai

en: Delete Permanently without Confirmation
lt: Negražinamai trinti be patvirtinimo

en: Move to Trash without Confirmation
lt: Perkelti į šiukšlinę be patvirtinimo

en: Assign Tag
lt: Priskirti žymą

en: Remove Tag
lt: Pašalinti žymą

en: Assign Labels
lt: Priskirti etiketes

[ctx: Preview image (before filter has been applied)]
en: Before
lt: Prieš

[ctx: Preview image (after filter has been applied)]
en: After
lt: Po

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Connecting to camera...
lt: Jungiamasi prie fotoaparato...

en: Connection established.
lt: Prisijungta.

en: Connection failed.
lt: Prijungimas nepavyko.

[ctx: @title:window]
en: Device Information
lt: Įrenginio informacija

[ctx: @title:window %1: name of the camera]
en: Capture from %1
lt: Įrašyti iš %1

[ctx: @action:button]
en: Capture
lt: Įrašyti

en: Unknown Format
lt: Nežinomas formatas

[ctx: @action Cancel process]
en: Cancel
lt: Atšaukti

[ctx: @action Information about camera]
en: Information
lt: Informacija

[ctx: @action Capture photo from camera]
en: Capture
lt: Įrašyti

[ctx: @action:inmenu]
en: Select All
lt: Žymėti viską

[ctx: @action:inmenu]
en: Select None
lt: Panaikinti žymėjimą

[ctx: @action:inmenu]
en: Invert Selection
lt: Invertuoti pažymėjimą

[ctx: @action:inmenu]
en: Select New Items
lt: Pažymėti naujus elementus

[ctx: @title:menu]
en: Download
lt: Atsisiųsti

[ctx: @action]
en: Download New
lt: Atsisiųsti naują

[ctx: @action]
en: Download Selected
lt: Atsiųsti pažymėtus

[ctx: @action]
en: Download All
lt: Atsisiųsti visus

[ctx: @action]
en: Upload...
lt: Nusiųsti...

[ctx: @title:menu]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: @title:group]
en: Views
lt: Peržiūros

[ctx: @action Go to thumbnails (icon) view]
en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

[ctx: @action Switch to map view]
en: Map
lt: Žemėlapis

[ctx: @title:menu]
en: &Sort Items
lt: &Rikiuoti elementus

[ctx: @item:inmenu Sorting Order]
en: Ascending
lt: Didėjančiai

[ctx: @item:inmenu Sorting Order]
en: Descending
lt: Mažėjančiai

[ctx: @title:menu]
en: &Group Items
lt: &Grupuoti elementus

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: Flat List
lt: Paprastas sąrašas

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: By Folder
lt: Pagal aplanką

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: By Format
lt: Pagal formatą

[ctx: @action:inmenu]
en: Fit to &Window
lt: Pritaikyti nuotrauką prie &lango

[ctx: @action:inmenu]
en: Zoom to 100%
lt: Mastelis 100%

[ctx: @option:check]
en: Show History
lt: Rodyti istoriją

[ctx: @option:check]
en: Show Thumbbar
lt: Rodyti miniatiūrų juostą

[ctx: @action Connection failed, try again?]
en: Retry
lt: Bandyti vėl

[ctx: @action]
en: Exit Preview Mode
lt: Išeiti iš peržiūros režimo

[ctx: @action]
en: Next Image
lt: Kitas paveikslėlis

[ctx: @action Go to first image]
en: First Image
lt: Pirmas paveikslėlis

[ctx: @action Go to last image]
en: Last Image
lt: Paskutinis paveikslėlis

[ctx: @info:status]
en: No item selected (%1 item) | No item selected (%1 items)
lt[0]: Nepažymėti elementai (%1 elementas)
lt[1]: Nepažymėti elementai (%1 elementai)
lt[2]: Nepažymėti elementai (%1 elementų)
lt[3]: Nepažymėti elementai (%1 elementas)

[ctx: @info:status]
en: %2/%1 item selected | %2/%1 items selected
lt[0]: Pažymėtas %2/%1 objektas
lt[1]: Pažymėti %2/%1 objektai
lt[2]: Pažymėta %2/%1 objektų
lt[3]: Pažymėtas %2/%1 objektas

note: i18n: ectx: Menu (Device)
en: &Device
lt: Į&renginys

[ctx: @label:listbox]
en: Date format:
lt: Datos formatas:

[ctx: @info Storage]
en: Capacity:
lt: Talpa:

[ctx: @info Storage]
en: Available:
lt: Prieinama:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Files
lt: Visi failai

[ctx: @item:inlistbox]
en: Raw Files
lt: RAW failai

[ctx: @item:inlistbox]
en: Video Files
lt: Video failai

en: Camera filenames
lt: Fotoaparato failų pavadinimai

en: Change case to:
lt: Keisti raidžių lygį į:

[ctx: Leave filename as it is]
en: Leave as-is
lt: Palikti kaip yra

[ctx: Filename to uppercase]
en: Upper
lt: Didžiosios

[ctx: Filename to lowercase]
en: Lower
lt: Mažosios

[ctx: Custom Image Renaming]
en: Customize
lt: Prisitaikyti

en: Drag and drop an image here
lt: Atitempkite nuotrauką čia

en: Show on left panel
lt: Rodyti kairiame skydelyje

en: Show on right panel
lt: Rodyti dešiniame skydelyje

en: Remove item
lt: Pašalinti elementą

en: Clear all
lt: Išvalyti viską

en: Drag and drop images here
lt: Atitempkite nuotraukas čia

en: %1 item on Light Table | %1 items on Light Table
lt[0]: %1 elementas švieslentėje
lt[1]: %1 elementai švieslentėje
lt[2]: %1 elementų švieslentėje
lt[3]: %1 elementas švieslentėje

en: On left
lt: Kairėje

en: Show item on left panel
lt: Rodyti elementą kairiame skydelyje

en: On right
lt: Dešinėje

en: Show item on right panel
lt: Rodyti elementą dešiniame skydelyje

[ctx: Non-pluralized]
en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Delete immediately
lt: Ištrinti tuojau pat

en: Synchronize
lt: Sinchronizuoti

en: By Pair
lt: Poromis

en: Clear On Close
lt: Išvalyti uždarant

en: Clear light table when it is closed
lt: Išvalyti švieslentę kai ji uždaroma

en: Remove all images from the light table when it is closed
lt: Pašalinti visus paveikslėlius iš švieslentės kai ji uždaroma

en: Zoom to 100%
lt: Mastelis 100%

en: Fit to &Window
lt: Pritaikyti nuotrauką prie &lango

en: Color-Managed View
lt: Peržiūra su valdomomis spalvomis

en: Previous Image
lt: Ankstesnis paveikslėlis

note: i18n: ectx: Menu (LeftPanel)
en: &Left Panel
lt: &Kairysis skydelis

note: i18n: ectx: Menu (RightPanel)
en: &Right Panel
lt: &Dešinysis skydelis

en: Common Options
lt: Bendros parinktys

en: Rebuild Thumbnails
lt: Perkurti miniatiūras

en: Queues
lt: Eilės

en: Queue Settings
lt: Eilės nuostatos

en: Control Panel
lt: Valdymo skydelis

en: Assigned Tools
lt: Priskirti įrankiai

en: Tool Settings
lt: Įrankio nuostatos

en: Run
lt: Vykdyti

en: New Queue
lt: Nauja eilė

en: Remove Queue
lt: Pašalinti eilę

en: Remove items
lt: Pašalinti elementus

en: Remove processed items
lt: Pašalinti apdorotus elementus

en: Clear Queue
lt: Išvalyti eilę

en: Move up
lt: Aukštyn

en: Move down
lt: Žemyn

en: Remove tool
lt: Pašalinti įrankį

en: Current Queue:
lt: Dabartinė eilė:

en: No items
lt: Nėra elementų

en: No tasks
lt: Nėra užduočių

en: 1 task | %1 tasks
lt[0]: %1 užduotis
lt[1]: %1 užduotys
lt[2]: %1 užduočių
lt[3]: %1 užduotis

en: Batch Queue Manager is running. Do you want to cancel current job?
lt: Paketinė eilės valdyklė veikia. Ar norite atšaukti šį darbą?

en: There are no items to process in the queues.
lt: Eilėje nėra nei vieno apdorotino elemento

en: Item "%1" from queue "%2": %3
lt: Elementas „%1“ iš eilės „%2“: %3

note: i18n: ectx: Menu (Queues)
en: &Queues
lt: &Eilės

en: Failed to create file...
lt: Nepavyko sukurti failo...

en: This is the list of batch tools assigned.
lt: Tai priskirtų paketinių įrankių sąrašas.

en: Assigned batch tools list is empty for Queues listed below. Please assign tools.
lt: Priskirtų paketinių įrankių sąrašas yra tuščias eilėms įtrauktoms žemiau. Prašome priskirti įrankius.

en: Target
lt: Tikslas

en: Use original filenames
lt: Naudoti originalius failų pavadinimus

en: Turn on this option to use original filenames without modifications.
lt: Įjunkite pasirinkimą, kad naudoti originalius failų pavadinimus be pakeitimų.

en: Customize filenames:
lt: Savitus failų pavadinimus:

en: File Renaming
lt: Failo pervadinimas

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Saving Images
lt: Paveikslėlių saugojimas

en: This is the list of digiKam batch tools available.
lt: Tai yra digiKam pasiekiamų paketinių įrankių sąrašas.

en: Base Tools
lt: Baziniai įrankiai

en: Workflow
lt: Darbų eiga

en: You can see below the history of last batch operations processed.
lt: Žemiau galite matyti paskutinių įvykdytų paketinių operacijų istoriją .

en: History
lt: Istorija

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Rename...
lt: Pervadinti...

en: any color depth
lt: bet kuris spalvos gylis

en: 8 bits per channel
lt: 8 bitai kanalui

en: 16 bits per channel
lt: 16 bitų kanalui

en: The album name contains
lt: Albumo pavadinimas turi

en: The album caption contains
lt: Albumo antraštėje yra

en: Not Tagged
lt: Nepažymėti

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: Modification
lt: Pakeitimas

en: File Size
lt: Failo dydis

en: File Format
lt: Failo formatas

en: Color Depth
lt: Spalvos gylis

en: Color Model
lt: Spalvos modelis

en: The make of the camera
lt: Fotoaparato gamintojas

en: Lens
lt: Lęšiai

en: Focal length of the lens
lt: Lęšių židinio nuotolis

en: 35mm equivalent focal length
lt: 35mm ekvivalentinis židinio nuotolis

en: Automatic or manual exposure
lt: Automatinis ar rankinis išlaikymas

en: ISO film speed (linear scale, ASA)
lt: ISO juostelės greitis (tiesinė skalė, ASA)

en: Automatic or manual white balance
lt: Automatinis ar rankinis baltos spalvos balansas

en: Metering Mode
lt: Matavimo veiksena

en: Subject Distance
lt: Objekto atstumas

en: Headline
lt: Antraštė

en: Aspect Ratio
lt: Proporcijos

[ctx: Find video with a length between...and...]
en: and
lt: ir

en: Frame Rate
lt: Kadrų dažnis

[ctx: Find video with frame rate between...and...]
en: and
lt: ir

en: Codec
lt: Kodekas

en: Any Orientation
lt: Bet kuri orientacija

en: Landscape Orientation
lt: Gulsčia orientacija

[ctx: Create new search]
en: New...
lt: Naujas...

[ctx: Edit selected search]
en: Edit...
lt: Keisti...

en: File, Album, Tags
lt: Failas, albumas, žymos

en: Caption, Comment, Title
lt: Antraštė, komentarai, pavadinimas

en: Meet All of the following conditions
lt: Atitikti visas sekančias sąlygas

en: Meet Any of the following conditions
lt: Atitikti bet kurią iš sekančių sąlygų

en: None of these conditions are met
lt: Nei viena iš šių sąlygų atitinka

en: At least one of these conditions is not met
lt: Bent viena iš šių sąlygų ne atitinka

en: Remove Group
lt: Šalinti grupę

en: (Advanced Search)
lt: (Išsamesnė paieška)

en: New Search
lt: Nauja paieška

en: Enter keywords here...
lt: Čia įveskite raktinius žodžius...

en: Save Current Search
lt: Įrašyti dabartinę paiešką

en: Save current search to a new virtual Album
lt: Įrašyti dabartinę paiešką į naują virtualų albumą

en: Edit Stored Search
lt: Keisti išsaugotą paiešką

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Add Search Group
lt: Pridėti paieškos grupę

en: Try
lt: Bandyti

en: Show file&name
lt: Rodyti failo &pavadinimą

en: Show file si&ze
lt: Rodyti failo &dydį

en: Show camera creation &date
lt: Rodyti &nuotraukos sukūrimo datą

en: Set this option to show the camera creation date below the image thumbnail.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite rodyti fotoaparato sukūrimo datą po nuotraukos miniatiūra.

en: Show ima&ge dimensions
lt: Rodyti paveikslėlių matmenis

en: Show digiKam &captions
lt: Rodyti  digiKam &antraštę

en: Set this option to show the digiKam captions below the image thumbnail.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite, kad digiKam rodyti antraštes po nuotraukų miniatiūromis.

en: Show digiKam &tags
lt: Rodyti digiKam ž&ymas

en: Show digiKam &rating
lt: Rodyti digiKam įvertinimą

en: Thumbnail click action:
lt: Miniatiūros paspaudimo veiksmas:

en: Icon View font:
lt: Miniatiūrų peržiūros šriftas:

en: Tree View font:
lt: Miniatiūrų medžio šriftas:

en: Select here the font used to display text in Tree Views.
lt: Čia parinkite šriftą, kuriuo rodomas medžio turinys.

en: Show a count of items in Tree Views
lt: Rodyti medžio elementų skaičių

en: Show icons and text over preview
lt: Rodyti ženkliukus ir tekstą virš peržiūros

en: You can add or remove Album category types here to improve how your Albums are sorted in digiKam.
lt: Čia galite pridėti ar pašalinti albumų kategorijas, kad pagerintumėte jūsų albumų rikiavimą digiKam.

en: &Add...
lt: &Pridėti...

en: Additional &image file extensions (<a href='image'>Currently-supported types</a>):
lt: Papildomi &paveikslėlių failų formatai (<a href='image'>Jau palaikomi tipai</a>):

en: Additional &audio file extensions (<a href='audio'>Currently-supported types</a>):
lt: Papildomi &garso failų formatai (<a href='audio'>Jau palaikomi tipai</a>):

note: i18n!
en: Mounted Camera
lt: Sumontuotas fotoaparatas

en: Camera List
lt: Fotoaparatų sąrašas

en: Camera Title
lt: Fotoaparato pavadinimas

en: Camera Port Type
lt: Fotoaparato prievado pavadinimas

en: Mime filter:
lt: Mine filtras:

en: File name filter:
lt: Failo pavadinimo filtras:

en: Show only new files
lt: Rodyti tik naujus failus

en: Select Mime Types
lt: Pažymėkite MIME tipus

en: &Edit...
lt: &Keisti...

en: Auto-&Detect
lt: Automatiškai aptikti

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Use a default target album to download from camera
lt: Naudoti numatytą albumą atsiuntimams iš fotoaparato

en: Always ignore
lt: Visada ignoruoti

en: Ignored file names:
lt: Ignoruoti failų pavadinimai:

en: Ignored file extensions:
lt: Ignoruoti failų plėtiniai:

en: Import Filters
lt: Importavimo filtrai

en: Icon-View Options
lt: Miniatiūrų rodinio parinktys

note: i18n("Show ima&ge dimensions"), iconViewGroup); d->iconShowResolutionBox->setWhatsThis(i18n("Set this option to show the image size in pixels " "below the image thumbnail."));
en: Show image Format
lt: Rodyti paveikslėlio formatą

en: Show embedded preview
lt: Rodyti vidinę peržiūrą

en: Start image editor
lt: Įjungti nuotraukos redagavimą

en: Preview Options
lt: Peržiūros parinktys

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: <p>Below are the locations of your root albums used to store your images. Write access is necessary to be able to edit images in these albums.</p><p></p>
lt: <p>Žemiau išvardinti šakniniai jūsų nuotraukų aplankai. Jūs turi te turėti rašymo teises, jei norite redaguoti šių albumų nuotraukas.</p><p></p>

en: Do you want to remove the collection "%1" from your list of collections?
lt: Ar norite pašalinti kolekciją „%1“ iš savo kolekcijų sąrašo?

en: Local Collections
lt: Vietinės kolekcijos

en: Collections on Removable Media
lt: Kolekcijos ištraukiamose laikmenose

en: Collections on Network Shares
lt: Kolekcijos tinkle

en: Add Collection
lt: Pridėti kolekciją

en: Col. %1
lt: Stul: %1

en: Remove collection
lt: Pašalinti kolekciją

en: Your new collection will be created with this name:
lt: Jūsų nauja kolekcija bus sukurta tokiu vardu:

en: Interface Options
lt: Sąsajos parinktys

en: &Use theme background color
lt: &Naudoti temos fono paveikslėlį

en: &Background color:
lt: &Fono spalva:

en: Exposure Indicators
lt: Išlaikymo indikatoriai

en: Indicate exposure as pure color
lt: Rodyti išlaikymą kaip gryną spalvą

en: Example:
lt: Pavyzdys:

[ctx: @label]
en: Open raw files in the image editor
lt: Atverti RAW failus paveikslėlių redaktoriuje

[ctx: @option:radio Open raw files...]
en: Fast and simple, as 8 bit image
lt: Greitai ir paprastai, kaip 8 bitų paveikslėlis

[ctx: @option:radio Open raw files...]
en: Using the default settings, in 16 bit
lt: Naudojant numatytas nuostatas, 16 bitų

[ctx: @option:radio Open raw files...]
en: Always open the Raw Import Tool to customize settings
lt: Visada atverti Raw importavimo įrankį nuostatų keitimui

[ctx: @info:tooltip]
en: Enable support for non-destructive editing and image versioning
lt: Įjungti palaikymą ne naikinamam redagavimui ir paveikslėlių versijavimui

[ctx: @info:tooltip]
en: Get information on non-destructive editing and file versioning
lt: Gauti informacijos apie ne naikinantį redagavimą ir versijavimą

[ctx: @title:group]
en: Workspace File Format
lt: Darbinis failo formatas

[ctx: @label]
en: Save files as
lt: Saugoti failus kaip

[ctx: @label]
en: When closing the editor
lt: Uždarant redaktorių

[ctx: @option:radio]
en: Always ask to save changes
lt: Visada klausti ar išsaugoti pakeitimus

[ctx: @option:radio]
en: Save changes automatically
lt: Išsaugoti pakeitimus automatiškai

[ctx: @label]
en: Keep a snapshot of an edited image
lt: Laikyti redaguoto paveikslėlio momentinę kopiją

[ctx: @option:check]
en: After converting from a RAW image
lt: Po RAW paveikslėlio konvertavimo

[ctx: @option:check]
en: After each editing session
lt: Po kiekvienos redagavimo sesijos

[ctx: @option:check]
en: After each step that is not completely reproducible
lt: Po kiekvieno žingsnio, kuris nėra pilnai atkuriamas

[ctx: @label]
en: In main view
lt: Pagrindiniame rodinyje

[ctx: @option:check]
en: Always show original images
lt: Visada rodyti originalius paveikslėlius

[ctx: @option:check]
en: Always show intermediate snapshots
lt: Visada rodyti tarpines momentines kopijas

[ctx: @option:check]
en: Rating
lt: Įvertinimas

[ctx: @option:check]
en: Pick label
lt: Parinkti etiketę

[ctx: @option:check]
en: Color label
lt: Spalvota etiketė

[ctx: @title:tab]
en: Rotation
lt: Sukimas

en: Confirm when moving items to the &trash
lt: Patvir&tinti kai perkeliami elementai į šiukšlinę

en: Confirm when permanently deleting items
lt: Patvirtinti kai negrįžtamai trinami elementai

en: Do not confirm when applying changes in the &right sidebar
lt: Neklausti patvirtinimo kai pritaikomi pakeitimai dešinėje juostoje

en: String comparison type:
lt: Eilučių sulyginimo tipas:

[ctx: method to compare strings]
en: Natural
lt: Natūralus

[ctx: method to compare strings]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: @title:group]
en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Enable Color Management
lt: Įjungti spalvų valdymą

en: Working Color Space
lt: Darbinė spalvų erdvė

en: When the profile of an image does not match the working color space
lt: Kai paveikslėlio profilis neatitinka darbinės spalvų erdvės

en: Ask when opening the image
lt: Klausti atveriant paveikslėlį

en: Convert the image to the working color space
lt: Konvertuoti paveikslėlį į darbinę spalvų erdvę

en: When an image has no color profile information
lt: Kai paveikslėlis neturi spalvų profilio informacijos

en: Assume it is using the sRGB color space (Internet standard)
lt: Laikyti, kad jis naudoja sRGB spalvų erdvę (interneto standartas)

note: i18n("<p></p>"));
en: and convert it to the working color space
lt: ir konvertuoti jį į darbinę spalvų erdvę

en: Assume it is using the working color space
lt: Laikyti, kad jis naudoja darbinę spalvų erdvę

note: i18n("<p></p>"));
en: Convert it from default input color space to working space
lt: Konvertuoti jį iš numatytos spalvų erdvės į darbinę erdvę

en: When loading a RAW file with uncalibrated colors
lt: Kai įkeliamas RAW failas su nekalibruotomis spalvomis

en: Ask for the input profile
lt: Klausti dėl įvesties profilio

note: i18n("<p></p>"));
en: Automatic color correction
lt: Automatinis spalvų taisymas

note: i18n("<p></p>"));
en: Convert it from the default input profile
lt: Konvertuoti jį iš numatyto įvesties profilio

en: Color Managed View
lt: Peržiūra su valdomomis spalvomis

en: Monitor profile:
lt: Monitoriaus profilis:

en: Use color managed view in editor
lt: Naudoti spalviškai sutvarkytą rodinį redaktoriuje

en: Use color managed view for previews and thumbnails
lt: Naudoti spalviškai sutvarkytą rodinį peržiūroms ir miniatiūroms

en: Camera and Scanner
lt: Fotoaparatas ir skeneris

en: Default input color profile:
lt: Numatytas įvesties spalvų profilis:

en: Printing and Proofing
lt: Spausdinimas ir tikrinimas

en: Output device profile:
lt: Išvesties įrenginio profilis:

en: Color Profiles Repository
lt: Spalvų profilių saugykla

en: digiKam looks for ICC profiles in a number of <a href='default'>default locations</a>. You can specify an additional folder:
lt: digiKam ieško ICC profilių eilėje <a href='default'>numatytų vietų</a>. Galite nurodyti papildomą aplanką:

en: Use black point compensation
lt: Naudoti juodo taško kompensavimą

en: Rendering Intents:
lt: Atvaizdavimo siekiai:

en: No ICC profiles files found.
lt: Nerasta ICC profilių failų.

[ctx: none of the paths]
en: none
lt: joks

en: Synchronize panels automatically
lt: Automatiškai sinchronizuoti skydelius

en: Selecting a thumbbar item loads the image to the right panel
lt: Pasirenkant elementą miniatiūrų juostoje, jis įkeliamas į dešinę skydelį.

en: Clear the light table on close
lt: Išvalyti švieslentę uždarant

en: Template Title:
lt: Šablono pavadinimas:

en: Enter the metadata template title here.
lt: Čia įrašykite metaduomenų šablono pavadinimą.

en: &Replace...
lt: &Pakeisti...

en: Cannot register new metadata template without title.
lt: Nepavyksta užregistruoti naujo metaduomenų šablono be pavadinimo.

en: Tool-Tips Font:
lt: Etikečių šriftas:

en: Select here the font used to display text in tool-tips.
lt: Čia nurodykite etiketėse naudojamą šriftą.

en: Show icon-view and thumb-bar items' tool-tips
lt: Rodyti ženkliukų ir miniatiūrų rodinio etiketes

en: digiKam Information
lt: digiKam informacija

en: Set this option to display the image captions.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite rodyti nuotraukų antraštes.

en: Show album items' tool-tips
lt: Rodyti albumo elementų etiketes

en: Album Information
lt: Albumo informacija

en: Set this option to display the album date.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite rodyti albumo datą.

en: Set this option to display the album category.
lt: Įjunkite šią parinktį, kad būtų rodoma albumo kategorija.

en: Set this option to display the album caption.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite rodyti albumo antraštę.

en: Icon Items
lt: Ženkliuko elementai

en: Album Items
lt: Albumo objektai
