digikam - en to lv translation catalogue (2767 entries)

[ctx: @item: date keyword]
en: tomorrow
lv: rīt

[ctx: @item: date keyword]
en: today
lv: šodien

[ctx: @item: date keyword]
en: yesterday
lv: vakar

en: Next year
lv: Nākamais gads

en: Previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Select a week
lv: Norādiet nedēļu

en: Select a month
lv: Norādiet mēnesi

en: Select a year
lv: Norādiet gadu

en: Select the current day
lv: Norādīt šodienu

[ctx: @action:button]
en: Close
lv: Aizvērt

en: Week %1
lv: Nedēļa %1

[ctx: @item: date menu]
en: &Today
lv: &Šodien

[ctx: @item: date menu]
en: To&morrow
lv: &Rīt

[ctx: @item: date menu]
en: Next &Week
lv: Nākamā &nedēļa

[ctx: @item: date menu]
en: Next M&onth
lv: Nākamais &mēnesis

[ctx: @item: date menu]
en: Y&esterday
lv: Vakardi&ena

[ctx: @item: date menu]
en: Last &Monday
lv: Iepr. &pirmdiena

[ctx: @item: date menu]
en: Last &Friday
lv: Iepr. pi&ektdiena

[ctx: @item: date menu]
en: Last &Week
lv: Iepr. &nedēļa

[ctx: @item: date menu]
en: Last M&onth
lv: Iepr. mē&nesis

[ctx: @item: date menu]
en: No Date
lv: Nav datuma

[ctx: @info: week #weeknumber - month name - year string Start: End:]
en: Week #%1 - %2 %3
    %4	%5
lv: %1. nedēļa - %3 %2
    %4	%5

[ctx: @info: week properties]
en: Start:
lv: Sākums:

[ctx: @info: month-name year-string]
en: %1 %2
lv: %2 %1

en: &Move Here
lv: &Pārvietot šeit

en: &Copy Here
lv: &Kopēt šeit

en: C&ancel
lv: &Atcelt

en: Set as Album Thumbnail
lv: Noteikt par albuma sīktēlu

en: Download From Camera
lv: Ielādēt no fotoaparāta

en: Download && Delete From Camera
lv: Ielādēt no fotoaparāta un izdzēst no tā

en: Exporting
lv: Eksportē

en: Upload to Camera
lv: Augšupielādēt fotoaparātā

[ctx: @action:inmenu Group images with this item]
en: Group here
lv: Grupēt ar šo

[ctx: @action:inmenu Insert dragged images before this item]
en: Insert Items here
lv: Iespraust šeit

en: Assign Tag to Dropped Items
lv: Piešķirt tagus ievilktajiem attēliem

en: Change Face Tags
lv: Mainīt seju tagus

en: Change Face Tag
lv: Mainīt seju tagu

en: &Cancel
lv: At&celt

en: Assign Tags to &Selected Items
lv: Piešķirt tagus &izvēlētajām vienībām

en: Assign Tags to &This Item
lv: Piešķirt tagus š&ai vienībai

en: Assign Tags to &All Items
lv: Piešķirt tagus &visiem attēliem

en: Importing
lv: Importē

en: Set as Tag Thumbnail
lv: Noteikt par taga sīktēlu

en: Assign Tag(s) '%1' to Items
lv: Piešķirt šiem attēliem tagus '%1'

en: Text Filter
lv: Teksta filtrs

en: MIME Type Filter
lv: MIME tipu filtrs

en: Geolocation Filter
lv: Ģeolokācijas filtrs

en: Images Without Tags
lv: Attēli bez tagiem

en: Show images without a tag.
lv: Rādīt attēlus, kuriem nav tagu.

en: Tags Matching Condition
lv: Tagu atbilstības nosacījums

en: OR
lv: VAI

en: AND
lv: UN

en: Tags Filter
lv: Tagu filtrs

en: Images Without Face tags
lv: Attēli bez seju tagiem

en: Show images without a face tag.
lv: Rādīt attēlus bez seju tagiem.

en: Face tags Matching Condition
lv: Seju tagu atbilstības nosacījums

en: Face Tags Filter
lv: Seju tagu filtrs

en: Labels Filter
lv: Iezīmju filtrs

[ctx: @action: tag filter]
en: Restore Tag Filters
lv: Atjaunot tagu filtrus

[ctx: @action: tag filter]
en: Tag Filter Mode
lv: Tagu filtra režīms

[ctx: @action: tag filter]
en: Must Have This Tag
lv: Ar šo tagu

[ctx: @action: tag filter]
en: Must Not Have This Tag
lv: Bez šī taga

[ctx: @info:tooltip]
en: 1 grouped item.
     | %1 grouped items.
lv[0]: %1 attēla grupa.
lv[1]: %1 attēlu grupa.
lv[2]: %1 attēlu grupa.

[ctx: @info:tooltip]
en: This item has geolocation information.
lv: Šim attēlam ir ģeolokācijas dati.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Fullscreen
lv: Rādīt pilnekrāna režīmā

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate Left
lv: Griezt pa kreisi

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate Right
lv: Griezt pa labi

[ctx: @info:tooltip]
en: Deselect Item
lv: Noņemt no atlases

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Item
lv: Pievienot atlasei

[ctx: @action: context menu]
en: Set as Album Thumbnail
lv: Noteikt par albuma sīktēlu

[ctx: @action: context menu]
en: Set as Tag Thumbnail
lv: Noteikt par taga sīktēlu

[ctx: @action:inmenu Pluralized]
en: Move to Trash | Move %1 Files to Trash
lv[0]: Pārvietot %1 failu Atkritni
lv[1]: Pārvietot %1 failus uz Atkritni
lv[2]: Pārvietot %1 failu uz Atkritni

[ctx: @action: context menu]
en: Reset Album Icon
lv: Noņemt albuma sīktēlu

[ctx: @action: context menu]
en: All Albums
lv: Visi albumi

[ctx: @action: context menu]
en: All Tags
lv: Visi tagi

[ctx: @action: deselect tags menu]
en: Deselect
lv: Noņemt no atlases

[ctx: @action: context menu]
en: Invert Selection
lv: Atlasīt pretēji

[ctx: @action: group items]
en: Group
lv: Grupa

[ctx: @action:inmenu]
en: Ungroup
lv: Atgrupēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove From Group
lv: Izņemt no grupas

[ctx: @action: context menu]
en: Open With
lv: Atvērt ar

[ctx: @action: open item with other application]
en: Other...
lv: Citu...

[ctx: @action: context menu]
en: Open With...
lv: Atvērt ar...

[ctx: @action: context menu]
en: New Tag...
lv: Jauns tags...

[ctx: @action: context menu]
en: Delete Tag
lv: Dzēst tagu

[ctx: @action: context menu]
en: Delete Tags
lv: Dzēst tagus

[ctx: @action: context menu]
en: Mark As Face Tag
lv: Atzīmēt kā sejas tagu

[ctx: @action: context menu]
en: Mark As Face Tags
lv: Atzīmēt kā sejas tagus

[ctx: @action: edit tag properties]
en: Properties...
lv: Īpašības...

[ctx: @action: context menu]
en: A&ssign Tag
lv: Piesķirt &tagu

[ctx: @action: context menu]
en: R&emove Tag
lv: &Noņemt tagu

[ctx: @action: context menu]
en: Assign Labe&ls
lv: Piešķirt iezīmes

[ctx: @action: context menu]
en: Album
lv: Albums

[ctx: @action: context menu]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @action: context menu]
en: Tag
lv: Tags

[ctx: @action: context menu]
en: Go To
lv: Pāriet uz

[ctx: @action: file open dialog]
en: Open...
lv: Atvērt...

[ctx: @action: context menu]
en: Open in File Manager
lv: Atvērt failu pārvaldniekā

[ctx: @action: context menu]
en: Import
lv: Importēt

[ctx: @action: context menu]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: @action: context menu]
en: Batch Queue Manager
lv: Masveida rindas pārvaldnieks

[ctx: @action: context menu]
en: Add to Existing Queue
lv: Pievienot esošā rindā

en: 1 Item | %1 Items
lv[0]: %1 attēls
lv[1]: %1 attēli
lv[2]: %1 attēlu

[ctx: %1: day of month with two digits, %2: short month name, %3: year]
en: Album Date: %2 %3 %4 - 1 Item | Album Date: %2 %3 %4 - %1 Items
lv[0]: Albuma datums: %4.g. %2. %3 - %1 vienība
lv[1]: Albuma datums: %4.g. %2. %3 - %1 vienības
lv[2]: Albuma datums: %4.g. %2. %3 - %1 vienību

[ctx: %2: a tag title; %3: number of subtags]
en: %2 including 1 subtag | %2 including %1 subtags
lv[0]: %2, ieskaitot %1 apakštagu
lv[1]: %2, ieskaitot %1 apakštagus
lv[2]: %2, ieskaitot %1 apakštagu

[ctx: %2: the previous string (e.g. 'Foo including 7 subtags'); %1: number of items in tag]
en: %2 - 1 Item | %2 - %1 Items
lv[0]: %2 - %1 vienība
lv[1]: %2 - %1 vienības
lv[2]: %2 - %1 vienību

en: %2 - 1 Item | %2 - %1 Items
lv[0]: %2 - %1 vienība
lv[1]: %2 - %1 vienības
lv[2]: %2 - %1 vienību

en: Keyword Search - 1 Item | Keyword Search - %1 Items
lv[0]: Meklēšana pēc atslēgvārda - %1 vienība
lv[1]: Meklēšana pēc atslēgvārda - %1 vienības
lv[2]: Meklēšana pēc atslēgvārda - %1 vienību

en: Advanced Search - 1 Item | Advanced Search - %1 Items
lv[0]: Izvērstā meklēšana - %1 vienība
lv[1]: Izvērstā meklēšana - %1 vienības
lv[2]: Izvērstā meklēšana - %1 vienību

en: <p>Please select the destination album from the digiKam library to move the selected images into.</p>
lv: <p>Lūdzu, izvēlieties no digiKam bibliotēkas mērķa albumu, uz kuru pārvietot izvēlētos attēlus.</p>

en: Album "%1"
lv: Albums "%1"

en: File Properties
lv: Faila īpašības

[ctx: filename]
en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Date:
lv: Datums:

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Type:
lv: Tips:

[ctx: unknown / invalid image dimension]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: width x height (megapixels Mpx)]
en: %1x%2 (%3Mpx)
lv: %1x%2 (%3Mpiks.)

en: Dimensions:
lv: Attēla izmērs:

[ctx: unknown / invalid image aspect ratio]
en: Unknown
lv: Nezināma

en: Aspect Ratio:
lv: Malu attiecība:

en: Photograph Properties
lv: Fotogrāfijas īpašības

en: Make/Model:
lv: Ražotājs/Modelis:

[ctx: camera lens]
en: Lens:
lv: Lēcas:

[ctx: creation date of the image]
en: Created:
lv: Izveidots:

en: Aperture/Focal:
lv: Atvērtums/Fokuss:

en: Exposure/Sensitivity:
lv: Ekspozīcija/Jutība:

en: Mode/Program:
lv: Režīms/Programma:

[ctx: camera flash settings]
en: Flash:
lv: Zibspuldze:

en: White Balance:
lv: Baltais balanss:

en: Duration:
lv: Ilgums:

en: digiKam Properties
lv: digiKam īpašības

en: Album:
lv: Albums:

[ctx: title of the file]
en: Title:
lv: Nosaukums:

[ctx: caption of the file]
en: Caption:
lv: Apraksts:

en: Tags:
lv: Tagi:

en: Labels:
lv: Iezīmes:

en: Album Properties
lv: Albuma īpašības

en: Items:
lv: Vienības:

en: Collection:
lv: Kolekcija:

en: Category:
lv: Kategorija:

[ctx: @info: item properties]
en: Caption:
lv: Apraksts:

[ctx: Image filter reproducible: Yes]
en: Yes
lv: Jā

en: Initializing...
lv: Inicializē...

en: Load Plugins...
lv: Ielādē spraudņus...

en: Checking ICC repository...
lv: Pārbauda ICC repozitoriju...

en: Loading albums...
lv: Ielādē albumus...

en: <p>The ICC profiles folder seems to be invalid.</p><p>If you want to try setting it again, choose "Yes" here, otherwise choose "No", and the "Color Management" feature will be disabled until you solve this issue.</p>
lv: <p>ICC profila ceļš, šķiet, nav derīgs.</p><p>Ja vēlaties to norādīt tagad, izvēlieties "Jā", pretējā gadījumā izvēlieties "Nē", un "Krāsu pārvaldība" tiks atslēgta, līdz jūs atrisināsiet šo problēmu.</p>

en: No item selected (%1 item) | No item selected (%1 items)
lv[0]: Nekas nav atlasīts (no %1)
lv[1]: Nekas nav atlasīts (no %1)
lv[2]: Nekas nav atlasīts (no %1)

en:  (%1 of %2)
lv:  (%1. no %2)

en:  (%1 of %2 [%3] )
lv:  (%1. no %2 [%3] )

en: Write Metadata to File | Write Metadata to Selected Files
lv[0]: Ierakstīt metadatus attēlā
lv[1]: Ierakstīt metadatus atlasītajos attēlos
lv[2]: Ierakstīt metadatus atlasītajos attēlos

en: Reread Metadata From File | Reread Metadata From Selected Files
lv[0]: Pārielasīt metadatus no faila
lv[1]: Pārielasīt metadatus no atlasītajiem failiem
lv[2]: Pārielasīt metadatus no atlasītajiem failiem

en: Cameras
lv: Fotoaparāti

en: USB Storage Devices
lv: USB datu nesēji

en: Card Readers
lv: Karšu lasītāji

en: Add Images...
lv: Pievienot attēlus...

en: Adds new items to an Album.
lv: Pievienot albumam jaunus attēlus.

en: Add Folders...
lv: Pievienot mapes...

en: Adds new folders to Album library.
lv: Pievienot albuma bibliotēkai jaunas mapes.

en: Images found in %1
lv: Atrasti attēli iekš %1

en: <p>Please select the destination album from the digiKam library to import folders into.</p>
lv: <p>Lūdzu, no digiKam bibliotēkas izvēlieties mērķa albumu, kurā importēt mapes.</p>

[ctx: @info: setup]
en: Initializing Main View...
lv: Inicializē galveno skatu...

[ctx: @action: setup]
en: &Back
lv: &Atpakaļ

[ctx: @action: setup]
en: Forward
lv: Uz priekšu

[ctx: @action: setup]
en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

[ctx: @action: setup]
en: &New...
lv: &Jauns...

[ctx: @action: setup]
en: &Move to Album...
lv: Pārvietot uz albu&mu...

[ctx: @action: setup]
en: &Copy to...
lv: &Kopēt uz...

[ctx: @action: setup]
en: Delete Album
lv: Dzēst albumu

[ctx: @action: setup]
en: Rename...
lv: Pārdēvēt...

[ctx: @action: setup]
en: Properties
lv: Īpašības

[ctx: @action: setup]
en: Write Metadata to Files
lv: Rakstīt metadatus attēlos

[ctx: @action: setup]
en: Reread Metadata From Files
lv: Pārielasīt metadatus no attēliem

[ctx: @action: setup]
en: Open in File Manager
lv: Atvērt failu pārvaldniekā

[ctx: @action: setup]
en: Tag Manager
lv: Tagu pārvaldnieks

[ctx: @action: new tag]
en: N&ew...
lv: &Jauns...

[ctx: @action: setup]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action: setup]
en: Assign Tag
lv: Piesķirt tagu

[ctx: @action: Go to thumbnails (icon) view]
en: Thumbnails
lv: Sīktēli

[ctx: @action: View the selected image]
en: Preview
lv: Priekšskatījums

[ctx: @action: Switch to map view]
en: Map
lv: Karte

[ctx: @action: Switch to table view]
en: Table
lv: Tabula

[ctx: @action: setup]
en: Open...
lv: Atvērt...

[ctx: @action: setup]
en: Open With Default Application
lv: Atvērt ar noklusējuma lietotni

[ctx: @action: setup]
en: Image Editor
lv: Attēlu redaktors

[ctx: @action: setup]
en: Light Table
lv: Gaismas galds

[ctx: @action: setup]
en: Place onto Light Table
lv: Uzlikt uz gaismas galda

[ctx: @info: setup]
en: Place the selected items on the light table thumbbar.
lv: Uzlikt atlasītos attēlus uz gaismas galda sīktēlu joslas.

[ctx: @action: setup]
en: Add to Light Table
lv: Uzlikt klāt uz gaismas galda

[ctx: @action: setup]
en: Batch Queue Manager
lv: Masveida rindas pārvaldnieks

[ctx: @action: setup]
en: Add to Current Queue
lv: Pievienot aktīvajā rindā

[ctx: @action: setup]
en: Add to New Queue
lv: Pievienot jaunā rindā

[ctx: @action: Import photos from camera]
en: Import
lv: Importēt

[ctx: @action: setup]
en: Write Metadata to Selected Files
lv: Ierakstīt metadatus atlasītajos attēlos

[ctx: @action: setup]
en: Reread Metadata From Selected Files
lv: Pārielasīt metadatus no atlasītajiem failiem

[ctx: @action: setup]
en: Scan for Faces
lv: Atrast sejas

[ctx: @action: setup]
en: Find Similar...
lv: Atrast līdzīgus...

[ctx: @info: setup]
en: Find similar images using selected item as reference.
lv: Atrast līdzīgus attēlus, izmantojot izvēlēto par paraugu.

[ctx: @action: Non-pluralized]
en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz Atkritni

[ctx: @action: setup]
en: &Sort Albums
lv: &Kārtot albumus

[ctx: @action: setup]
en: By Folder
lv: Pēc mapes

[ctx: @action: setup]
en: By Category
lv: Pēc kategorijas

[ctx: @action: setup]
en: By Date
lv: Pēc datuma

[ctx: @action: setup]
en: Include Album Sub-Tree
lv: Iekļaut albumu apakšalbumus

[ctx: @action: setup]
en: Include Tag Sub-Tree
lv: Iekļaut tagu apakštagus

[ctx: @action: setup]
en: &Sort Items
lv: &Kārtot attēlus

[ctx: @action: setup]
en: By Name
lv: Pēc nosaukuma

[ctx: @action: setup]
en: By Path
lv: Pēc faila ceļa

[ctx: @action: setup]
en: By Creation Date
lv: Pēc izveidošanas datuma

[ctx: @action: setup]
en: By Modification Date
lv: Pēc izmaiņu datuma

[ctx: @action: setup]
en: By File Size
lv: Pēc faila izmēra

[ctx: @action: setup]
en: By Rating
lv: Pēc vērtējuma

[ctx: @action: setup]
en: By Aspect Ratio
lv: Pēc malu attiecības

[ctx: @action: setup]
en: By Face type
lv: Pēc seju tipa

[ctx: @action: setup]
en: By Similarity
lv: Pēc līdzības

[ctx: @action: setup]
en: Item Sort &Order
lv: Attēlu kārt&ošanas secība

[ctx: @action: setup]
en: Ascending
lv: Augoši

[ctx: @action: setup]
en: Descending
lv: Dilstoši

[ctx: @action: setup]
en: Separate Items
lv: Atdalīt attēlus

[ctx: @action: setup]
en: By Album
lv: Pēc albuma

[ctx: @action: setup]
en: By Format
lv: Pēc formāta

[ctx: @action: setup]
en: By Month
lv: Pēc mēneša

[ctx: @action: setup]
en: By Faces
lv: Pēc sejām

[ctx: @action: setup]
en: Item Separation Order
lv: Attēlu atdalīšanas secība

[ctx: @action: setup]
en: Select All
lv: Atlasīt visus

[ctx: @action: setup]
en: Select None
lv: Notīrīt atlasi

[ctx: @action: setup]
en: Invert Selection
lv: Atlasīt pretēji

[ctx: @action: setup]
en: Show Thumbbar
lv: Rādīt sīktēlu joslu

[ctx: @action: setup]
en: Zoom to 100%
lv: Tālummainīt uz 100%

[ctx: @action: setup]
en: Fit to &Window
lv: Ietilpināt &logā

[ctx: @action: setup]
en: Search...
lv: Meklēt...

[ctx: @action: setup]
en: Advanced Search...
lv: Izvērstā meklēšana...

[ctx: @action: setup]
en: Find Duplicates...
lv: Atrast dublikātus...

[ctx: @action: setup]
en: Database Migration...
lv: Datubāzes migrācija...

[ctx: @action: setup]
en: Maintenance...
lv: Apkope...

[ctx: @action: setup]
en: Scan for new Items
lv: Meklēt jaunus failus

[ctx: @info: setup]
en: Loading cameras...
lv: Ielādē fotoaparātus...

[ctx: @action: setup]
en: Next Image
lv: Nākamais attēls

[ctx: @action: setup]
en: Cu&t
lv: Iz&griezt

[ctx: @action: setup]
en: Edit Comments
lv: Rediģēt komentārus

[ctx: @action: setup]
en: Show Assigned Tags
lv: Rādīt piešķirtos tagus

[ctx: @action: setup]
en: Adjust Exif Orientation Tag
lv: Pielāgot EXIF orientācijas tagu

[ctx: @action: normal exif orientation]
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: @action: setup]
en: Flipped Horizontally
lv: Apmests horizontāli

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Upside Down
lv: Pagriezts kājām gaisā

[ctx: @action: setup]
en: Flipped Vertically
lv: Apmests vertikāli

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Right / Horiz. Flipped
lv: Pagriezts pa labi / Apmests horizontāli

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Right
lv: Pagriezts pa labi

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Right / Vert. Flipped
lv: Pagriezts pa labi / Apmests vertikāli

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Left
lv: Pagriezts pa kreisi

[ctx: @action: setup]
en: Rotate
lv: Pagriezt

[ctx: @action: rotate image left]
en: Left
lv: Pa kreisi

[ctx: @action: rotate image right]
en: Right
lv: Pa labi

[ctx: @action: setup]
en: Flip
lv: Apmest

[ctx: @action: setup]
en: Horizontally
lv: Horizontāli

[ctx: @action: setup]
en: Vertically
lv: Vertikāli

[ctx: @action: setup]
en: Auto Rotate/Flip Using Exif Information
lv: Automātiski pagriezt / apmest atbilstoši EXIF

[ctx: @info: setup]
en: Loading themes...
lv: Ielādē tēmas...

[ctx: @info: setup]
en: Loading tools...
lv: Ielādē rīkus...

en: CompactFlash Card Reader
lv: CompactFlash karšu lasītājs

en: Memory Stick Reader
lv: Memory Stick lasītājs

en: SmartMedia Card Reader
lv: SmartMedia karšu lasītājs

en: SD / MMC Card Reader
lv: SD / MMC karšu lasītājs

en: xD Card Reader
lv: xD laršu lasītājs

en: Cannot access the storage device.
lv: Neizdevās piekļūt glabāšanas ierīcei.

en: Images on %1
lv: Attēli no %1

en: The specified device ("%1") is not valid.
lv: Norādītā ierīce ("%1") nav derīga.

en: The specified camera ("%1") is not supported.
lv: Norādītais fotoaparāts ("%1") nav derīgs.

[ctx: @title Export Tools]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: @title Import Tools]
en: Import
lv: Importēt

note: i18n: ectx: Menu (Browse)
en: &Browse
lv: Pārlū&kot

note: i18n: ectx: Menu (Album)
en: &Album
lv: &Albums

note: i18n: ectx: Menu (Tag)
en: T&ag
lv: T&ags

note: i18n: ectx: Menu (Image)
en: &Item
lv: &Attēls

note: i18n: ectx: Menu (Edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (View)
en: &View
lv: S&kats

note: i18n: ectx: Menu (Tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: I&mport
lv: I&mportēt

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
lv: &Eksportēt

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lv: &Palīdzība

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Automatically detect and open a connected gphoto2 camera
lv: Automātiski atrast un atvērt pieslēgtu gphoto2 fotoaparātu

[ctx: go to previous image]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: go to next image]
en: Forward
lv: Uz priekšu

en: Add a Face Tag
lv: Norādīt seju

en: Clear all faces on this image
lv: Noņemt visas sejas šajā attēlā

en: Show Face Tags
lv: Rādīt seju tagus

en: Show Fullscreen
lv: Rādīt pilnekrāna režīmā

en: Albums
lv: Albumi

en: Dates
lv: Datumi

[ctx: Fuzzy Search images, as duplicates, sketch, searches by similarities]
en: Similarity
lv: Līdzība

[ctx: Search images on a map]
en: Map
lv: Karte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Labels
lv: Iezīmes

en: Scan collection for faces
lv: Atrast kolekcijā sejas

[ctx: Browse images sorted by depicted people]
en: People
lv: Cilvēki

[ctx: Advanced search images, access stored searches]
en: Search
lv: Meklēt

en: Open Tag Manager
lv: Atvērt tagu pārvaldnieku

en: Tags
lv: Tagi

en: Time Unit:
lv: Laika vienība:

en: Day
lv: Diena

en: Week
lv: Nedēļa

en: Month
lv: Mēnesis

en: Year
lv: Gads

en: <p>Select the histogram time unit.</p><p>You can change the graph decade to zoom in or zoom out over time.</p>
lv: <p>Izvēlieties histogrammas laika vienību.</p><p>Varat mainīt grafika vienību, lai sašaurinātu vai paplašinātu skatu.</p>

en: <p>Select the histogram scale.</p><p>If the date's maximal counts are small, you can use the linear scale.</p><p>Logarithmic scale can be used when the maximal counts are big; if it is used, all values (small and large) will be visible on the graph.</p>
lv: <p>Šeit var izvēlēties histogrammas mērogu.</p><p>Ja maksimālās vērtības attēlam ir nelielas, varat izmantot <b>lineāru</b> mērogu. </p> <p><b>Logaritmisks</b> mērogs ir noderīgs, ja maksimālās vērtības ir lielas. To lietojot, visas vērtības (gan mazas, gan lielas) grafikā būs labi redzamas.</p>

[ctx: @info: timeline sidebar]
en: Linear
lv: Lineāra

[ctx: @info: timeline sidebar]
en: Logarithmic
lv: Logaritmiska

en: Clear current selection
lv: Notīrīt izvēli

en: If you press this button, the current date selection on the time-line will be cleared.
lv: Nospiežot šo pogu, aktīvā datuma izvēle laika līnija tiks notīrīta.

en: Enter the name of the current dates search to save in the "Searches" view
lv: Ievadiet aktīvās datuma meklēšanas nosaukumu, lai to saglabātu skatā "Meklēšanas"

en: Save current selection to a new virtual Album
lv: Saglabāt aktīvo izvēli jaunā virtuālajā albumā.

en: If you press this button, the dates selected on the time-line will be saved to a new search virtual Album using the name set on the left.
lv: Nospiežot šo pogu, visi izvēlētie datumi tiks saglabāti jaunā virtuālajā albumā, izmantojot kreisajā pusē norādīto nosaukumu.

en: Timeline
lv: Laika josla

en: 1 item | %1 items
lv[0]: %1 attēls
lv[1]: %1 attēli
lv[2]: %1 attēlu

[ctx: Filters as in Search type Filters]
en: Filters
lv: Filtri

en: Fuzzy Sketch Search
lv: Aptuvena meklēšana no skices

en: Fuzzy Image Search
lv: Aptuvena meklēšana no attēla

en: Map Search
lv: Kartes meklēšana

en: Last Search
lv: Pēdējā meklēšana

[ctx: @title: item icon view]
en: Tools
lv: Rīki

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Delete...
lv: Dzēst...

en: Selection
lv: Iezīmētais

en: Delete
lv: Dzēst

en: ...and much more.
lv: ...un daudz kā cita.

en: About
lv: Par

en: Welcome to digiKam %1
lv: Laipni lūdzam digiKam %1

en: Author:
lv: Autors:

en: Duration
lv: Ilgums

[ctx: @title: tableview]
en: digiKam properties
lv: digiKam īpašības

[ctx: @title: tableview]
en: Rating
lv: Vērtējums

[ctx: @title: tableview]
en: Pick label
lv: Atlases iezīme

[ctx: @title: tableview]
en: Color label
lv: Krāsu iezīme

[ctx: @title: tableview]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @title: tableview]
en: Caption
lv: Apraksts

[ctx: @title: tableview]
en: Tags
lv: Tagi

[ctx: @info: tableview]
en: Rating
lv: Vērtējums

[ctx: @info: tableview]
en: Pick label
lv: Atlases iezīme

[ctx: @info: tableview]
en: Color label
lv: Krāsu iezīme

[ctx: @info: tableview]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @info: tableview]
en: Caption
lv: Apraksts

[ctx: @info: tableview]
en: Tags
lv: Tagi

[ctx: @info: tableview]
en: Rejected
lv: Noraidīts

[ctx: @info: tableview]
en: Blue
lv: Zils

en: File properties
lv: Faila īpašības

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_tableWidget)
en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Size
lv: Izmērs

en: Geotagged
lv: Ar ģeolokācijas tagu

[ctx: @info: tableview]
en: Yes
lv: Jā

en: Item properties
lv: Attēla īpašības

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Dimensions
lv: Attēla izmērs:

en: Bit depth
lv: Krāsu dziļums

en: Color mode
lv: Krāsu režīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentRelations)
en: Type
lv: Tips

en: Aspect ratio
lv: Malu attiecība

en: Similarity
lv: Līdzība

[ctx: @title: tableview]
en: Sensitivity
lv: Jutība

[ctx: @title: tableview]
en: Flash
lv: Zibspuldze

[ctx: @info: tableview]
en: Format
lv: Formāts

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

[ctx: @item: component info]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @item: component info]
en: Yes
lv: Jā

en: Auto Levels
lv: Automātiski līmeņi

en: Normalize
lv: Normalizēt

en: Equalize
lv: Izlīdzināt

en: Stretch Contrast
lv: Izstiept kontrastu

en: Auto Exposure
lv: Automātiska ekspozīcija

en: Filter:
lv: Filtrs:

[ctx: @title]
en: Color Auto-Correction
lv: Automātiska krāsu korekcija

en: Color Balance
lv: Krāsu balanss

[ctx: @title]
en: Color Balance
lv: Krāsu balanss

[ctx: @item: colcor properties]
en: Blue
lv: Zils

[ctx: @item: colcor properties]
en: Alpha
lv: Alfa

[ctx: @title]
en: Add Border
lv: Pievienot apmali

en: Image
lv: Attēls

en: Text
lv: Teksts

en: Image settings
lv: Attēla iestatījumi

en: Enter your watermark string here.
lv: Šeit ievadiet ūdenszīmes tekstu.

[ctx: @item: placement position]
en: Top left
lv: Augšā pa kreisi

[ctx: @item: placement position]
en: Top right
lv: Augšā pa labi

[ctx: @item: placement position]
en: Top center
lv: Augšā pa vidu

en: 180 degrees
lv: 180 grādi

en: Smoothness:
lv: Gludums:

en: A smoothness of 0 has no effect, 1 and above determine the Gaussian blur matrix radius that determines how much to blur the image.
lv: Gludumam 0 nav nekāda efekta, 1 un vairāk nosaka Gausa gludināšanas matricas rādiusu, kas nosaka, cik daudz izgludināt attēlu.

en: Lens Auto-Correction
lv: Automātiska lēcu korekcija

en: Visit CImg library website
lv: Apmeklējiet CImg bibliotēkas tīmekļa lapu

en: Reduce Uniform Noise
lv: Samazināt vienmērīgo troksni

en: Reduce JPEG Artifacts
lv: Samazināt JPEG kropļojumus

en: Reduce Texturing
lv: Samazināt tekstūru

[ctx: @title]
en: Color Effects
lv: Krāsu efekti

[ctx: @info]
en: Enter title text here.
lv: Ievadiet nosaukumu šeit.

[ctx: @info]
en: Enter caption text here.
lv: Ievadiet apraksta tekstu šeit.

en: Pick Label:
lv: Atlases iezīme:

en: Color Label:
lv: Krāsu iezīme:

en: Rating:
lv: Vērtējums:

[ctx: @item: exif namespace]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @item: iptc namespace]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @item: xmp namespace]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @option:check metadata entry]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @option:check metadata entry]
en: Copyrights
lv: Autortiesības

en: Position:
lv: Novietojums:

en: Set here the top left selection corner position for cropping.
lv: Šeit norādiet apciršanas augšējo kreiso stūri.

en: Set here the width selection for cropping.
lv: Šeit norādiet apciršanas platumu.

en: Set here the height selection for cropping.
lv: Šeit norādiet apciršanas augstumu.

[ctx: @item: orientation]
en: Vertical
lv: Vertikāli

[ctx: @label]
en: Flip:
lv: Apmest:

en: Preset Length:
lv: Iepriekšnoteikts garums:

en: Tiny (1 pixel) | Tiny (%1 pixels)
lv[0]: Niecīgs (%1 pikselis)
lv[1]: Niecīgs (%1 pikseļi)
lv[2]: Niecīgs (%1 pikseļi)

en: Small (1 pixel) | Small (%1 pixels)
lv[0]: Mazs (%1 pikselis)
lv[1]: Mazs (%1 pikseļi)
lv[2]: Mazs (%1 pikseļi)

en: Medium (1 pixel) | Medium (%1 pixels)
lv[0]: Vidējs (%1 pikselis)
lv[1]: Vidējs (%1 pikseļi)
lv[2]: Vidējs (%1 pikseļi)

en: Big (1 pixel) | Big (%1 pixels)
lv[0]: Liels (%1 pikselis)
lv[1]: Liels (%1 pikseļi)
lv[2]: Liels (%1 pikseļi)

en: Large (1 pixel) | Large (%1 pixels)
lv[0]: Ļoti liels (%1 pikselis)
lv[1]: Ļoti liels (%1 pikseļi)
lv[2]: Ļoti liels (%1 pikseļi)

en: Huge (1 pixel) | Huge (%1 pixels)
lv[0]: Milzīgs (%1 pikselis)
lv[1]: Milzīgs (%1 pikseļi)
lv[2]: Milzīgs (%1 pikseļi)

en: Use Custom Length
lv: Lietot pielāgotu garumu

en:  Pixels
lv:  Pikseļi

en: JPEG quality:
lv: JPEG kvalitāte:

en: <p>The JPEG quality:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>100</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: JPEG always uses lossy compression.</b></p>
lv: <p>JPEG attēlu kvalitāte:</p><p><b>1</b>: zema kvalitāte (augsta saspiešanas pakāpe un mazs faila izmērs)<br/><b>50</b>: vidēja kvalitāte<br/><b>75</b>: laba kvalitāte (noklusētais)<br/><b>100</b>: augsta kvalitāte (bez saspiešanas un liels faila izmērs)</p><p><b>Piezīme: JPEG vienmēr saspiež ar zudumiem.</b></p>

en: Chroma subsampling:
lv: Krāsu kvalitātes samazināšana:

en: Lossless JPEG 2000 files
lv: Bezzudumu JPEG 2000 faili

en: <p>Toggle lossless compression for JPEG 2000 images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress JPEG 2000 pictures.</p>
lv: <p>Ieslēgt bezzudumu saspiešanu JPEG 2000 attēliem.</p><p>Ieslēdzot šo iespēju, JPEG 2000 attēliem tiks izmantota bezzudumu saspiešana.</p>

en: JPEG 2000 quality:
lv: JPEG 2000 kvalitāte:

en: <p>The quality value for JPEG 2000 images:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>100</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: JPEG 2000 is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
lv: <p>JPEG 2000 attēlu kvalitāte:</p><p><b>1</b>: zema kvalitāte (augsta saspiešana un mazs faila izmērs)<br/><b>50</b>: vidēja kvalitāte </p><p><b>75</b>: laba kvalitāte (noklusētais)</p><p><b>100</b>: augsta kvalitāte (bez saspiešanas un liels faila izmērs)</p><p><b>Piezīme: Izmantojot šo iespēju, JPEG 2000 saspiež failus ar kvalitātes zudumiem.</b></p>

en: Lossless PGF files
lv: Bezzudumu PGF faili

en: <p>Toggle lossless compression for PGF images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress PGF pictures.</p>
lv: <p>Ieslēgt bezzudumu saspiešanu PGF attēliem.</p><p>Ieslēdzot šo iespēju, PGF attēliem tiks izmantota bezzudumu saspiešana.</p>

en: PGF quality:
lv: PGF kvalitāte:

en: <p>The quality value for PGF images:</p><p><b>1</b>: high quality (no compression and large file size)<br/><b>3</b>: good quality (default)<br/><b>6</b>: medium quality<br/><b>9</b>: low quality (high compression and small file size)</p><p><b>Note: PGF is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
lv: <p>PGF attēlu kvalitāte:</p><p><b>1</b>: zema kvalitāte (augsta saspiešana un mazs faila izmērs)<br/><b>50</b>: vidēja kvalitāte </p><p><b>75</b>: laba kvalitāte (noklusētais)</p><p><b>100</b>: augsta kvalitāte (bez saspiešanas un liels faila izmērs)</p><p><b>Piezīme: Izmantojot šo iespēju, PGF saspiež failus ar kvalitātes zudumiem.</b></p>

en: PNG compression:
lv: PNG saspiešana:

en: <p>The compression value for PNG images:</p><p><b>1</b>: low compression (large file size but short compression duration - default)<br/><b>5</b>: medium compression<br/><b>9</b>: high compression (small file size but long compression duration)</p><p><b>Note: PNG is always a lossless image compression format.</b></p>
lv: <p>PNG attēlu saspiešanas pakāpe:</p><p><b>1</b>: neliela (liels faila izmērs, bet ātra saspiešana - noklusētais)<br/><b>5</b>: vidēja<br/><b>9</b>: augsta (mazs fails, bet ilga saspiešana)</p><p><b>Piezīme: PNG vienmēr ir bezzudumu attēlu saspiešanas formāts.</b></p>

en: Compress TIFF files
lv: Saspiest TIFF failus

en: <p>Toggle compression for TIFF images.</p><p>If this option is enabled, the final size of the TIFF image is reduced.</p><p>A lossless compression format (Deflate) is used to save the file.</p>
lv: <p>Ieslēgt TIFF attēlu saspiešanu.</p><p>Ieslēdzot šo iespēju, tiks samazināts rezultējošo TIFF attēlu izmērs.</p><p>Faila saglabāšanai tiek izmantots bezzudumu saspiešanas formāts (Deflate).</p>

en: Adjust Curve
lv: Koriģēt līkni

[ctx: @title]
en: Adjust Curves
lv: Koriģēt līknes

en: This is the histogram drawing of the selected channel from the original image.
lv: Šī ir attēla histogramma izvēlētajam kanālam no oriģinālā attēla.

en: Select the input intensity of the histogram here.
lv: Šeit norādiet histogrammas ievades intensitāti.

en: Input intensity.
lv: Ievades intensitāte.

en: Select the output intensity of the histogram here.
lv: Šeit norādiet histogrammas izvades intensitāti.

en: Output intensity.
lv: Izvades intensitāte.

en: Select the minimal input intensity value of the histogram here.
lv: Šeit var norādīt minimālo ievades intensitāti, lai to iekļautu histogrammā.

en: Minimal input intensity.
lv: Minimālā ievades intensitāte.

en: Gamma input value.
lv: Gammas ievades vērtība.

en: Select the gamma input value here.
lv: Šeit norādiet gamma ievades vērtību.

en: Maximal input intensity.
lv: Maksimālā ievades intensitāte.

en: Select the maximal input intensity value of the histogram here.
lv: Šeit var norādīt maksimālo ievades intensitāti, lai to iekļautu histogrammā.

en: Minimal output intensity.
lv: Minimālā izvades intensitāte.

en: Select the minimal output intensity value of the histogram here.
lv: Šeit var norādīt minimālo izvades intensitāti, lai to iekļautu histogrammā.

en: Maximal output intensity.
lv: Maksimālā izvades intensitāte.

en: Select the maximal output intensity value of the histogram here.
lv: Šeit var norādīt maksimālo izvades intensitāti, lai to iekļautu histogrammā.

en: All channels shadow tone color picker
lv: Visu kanālu ēnu toņa izvēlētājs

en: With this button, you can pick the color from the original image used to set <b>Shadow Tone</b> input levels on the Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
lv: Ar šo pogu var izvēlēties krāsu no oriģinālā attēla, ko izmantot <b>Ēnu toņa</b> ievades līmeņiem sarkanā, zaļā, zilā un spilgtuma kanāliem.

en: All channels middle tone color picker
lv: Visu kanālu vidējā toņa krāsas izvēlētājs

en: With this button, you can pick the color from the original image used to set <b>Middle Tone</b> input levels on the Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
lv: Ar šo pogu var izvēlēties krāsu no oriģinālā attēla, ko izmantot <b>Vidēja toņa</b> ievades līmeņiem sarkanā, zaļā, zilā un spilgtuma kanāliem.

en: All channels highlight tone color picker
lv: Visu kanālu spilgtā toņa krāsas izvēlētājs

en: With this button, you can pick the color from the original image used to set <b>Highlight Tone</b> input levels on the Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
lv: Ar šo pogu var izvēlēties krāsu no oriģinālā attēla, ko izmantot <b>Gaiša toņa</b> ievades līmeņiem sarkanā, zaļā, zilā un spilgtuma kanāliem.

en: Adjust all levels automatically.
lv: Automātiski koriģēt visus līmeņus.

en: If you press this button, all channel levels will be adjusted automatically.
lv: Nospiežot šo pogu, visu kanālu līmeņi tiks automātiski koriģēti.

en: &Reset
lv: &Atiestatīt

en: Reset current channel levels' values.
lv: Atstatīt aktīvā kanāla līmeņu vērtības.

en: If you press this button, all levels' values from the currently selected channel will be reset to the default values.
lv: Nospiežot šo pogu, visas izvēlētā kanāla līmeņu vērtības tiks atjaunotas uz noklusēto.

en: Adjust Levels
lv: Regulēt līmeņus

en: Cannot load from the Gimp levels text file.
lv: Neizdevās ielādēt Gimp līmeņu failu.

en: Cannot save to the Gimp levels text file.
lv: Neizdevās saglabāt Gimp līmeņu failā.

[ctx: @title]
en: Adjust Levels
lv: Regulēt līmeņus

en: Brightness / Contrast / Gamma
lv: Spilgtums / Kontrasts / Gamma

en: Channel Mixer
lv: Kanālu maisītājs

en: Film
lv: Filma

en: HSL Adjustments
lv: HSL korekcijas

en: Info...
lv: Informācija...

en: Current Color Space:
lv: Pašreizējā krāsu telpa

en: Color Profile Conversion
lv: Krāsu profila pārveide

[ctx: @info]
en: This image is not color managed.
lv: Šajā attēlā krāsu pārvaldība netiek lietota.

[ctx: @action]
en: Color Management is disabled...
lv: Krāsu pārvaldība ir atspējota...

en: White Balance
lv: Baltais balanss

en: Add Border
lv: Pievienot apmali

en: This previews the text inserted in the image. You can use the mouse to move the text to the right location.
lv: Šis priekšskatījums parāda tekstu, ievietotu attēlā. Tekstu var pārvietot ar peli.

en: Here, enter the text you want to insert in your image.
lv: Šeit ievadiet tekstu, ko vēlaties ievietot attēlā.

en: Here you can choose the font to be used.
lv: Šeit var izvēlēties izmantojamo fontu.

en: Align text to the left
lv: Izlīdzināt tekstu pie kreisās malas

en: Align text to the right
lv: Izlīdzināt tekstu pie labās malas

en: Align text to center
lv: Izlīdzināt tekstu centrā

en: Align text to a block
lv: Izlīdzināt tekstu visā garumā

en: Rotation:
lv: Pagriešana:

[ctx: no rotation]
en: None
lv: Nav

en: 90 Degrees
lv: 90 grādi

en: 180 Degrees
lv: 180 grādi

en: 270 Degrees
lv: 270 grādi

en: Select the text rotation to use here.
lv: Norādiet, kā pagriezt tekstu.

[ctx: font color]
en: Color:
lv: Krāsa:

en: Set here the font color to use.
lv: Šeit var norādīt teksta krāsu.

en: Add border
lv: Pievienot robežu

en: Add a solid border around text using current text color
lv: Pievienot vienmērīgu robežu apkārt tekstam, izmantojot teksta krāsu

en: Semi-transparent
lv: Puscaurspīdīga

en: Use semi-transparent text background under image
lv: Lietot puscaurspīdīgu teksta fonu

en: Enter your text here.
lv: Šeit ievadiet tekstu.

en: Insert Text
lv: Ievietot tekstu

en: Texture
lv: Tekstūra

[ctx: @title]
en: Texture
lv: Tekstūra

en: Vignetting Correction
lv: Vinjetēšanas korekcija

en: Gaussian Blur
lv: Gausa izpludināšana

[ctx: @title]
en: Blur
lv: Aizmiglot

en: Hot Pixels
lv: Karstie pikseļi

en: Hot Pixels Correction
lv: Karsto pikseļu korekcija

en: Show grid
lv: Rādīt režģi

en: Set this option to visualize the correction grid to be applied.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai virs priekšapskates rādītu režģi, kas attēlo pielietoto lēcu kropļojumu korekciju.

en: You can see here a thumbnail preview of the distortion correction applied to a cross pattern.
lv: Šeit var redzēt priekšskatījuma sīktēlu, kurā korekcija ir pielietota krustu paraugam.

[ctx: value for amount of distortion]
en: Main:
lv: Galvenais:

en: This value controls the amount of distortion. Negative values correct lens barrel distortion, while positive values correct lens pincushion distortion.
lv: Šī vērtība kontrolē kropļojuma daudzumu. Negatīvas vērtības koriģē mucas kropļojumu, pozitīvas - ieliekuma kropļojumu.

en: Edge:
lv: Stūri:

en: This value controls in the same manner as the Main control, but has more effect at the edges of the image than at the center.
lv: Šī vērtība strādā tāpat kā galvenā kontrole, bet tai ir lielāks efekts attēla stūros.

en: Zoom:
lv: Tālummaiņa:

en: This value rescales the overall image size.
lv: Šī vērtība maina attēla izmēru.

en: Brighten:
lv: Gaišināt:

en: This value adjusts the brightness in image corners.
lv: Šī vērtība maina gaišumu attēlu stūros.

en: Lens Distortion
lv: Lēcu kropļojumi

en: Local Contrast
lv: Vietējais kontrasts

en: Noise Reduction
lv: Trokšņu novēršana

en: Red Eyes Correction
lv: Sarkano acu korekcija

en: Preset
lv: Sākumiestatījums

en: Filtering type:
lv: Filtrēšanas veids:

[ctx: custom restoration settings]
en: Custom
lv: Pielāgoti

en: Restoration
lv: Atjaunošana

en: "%1" is not a Photograph Restoration settings text file.
lv: "%1" nav fotogrāfiju atjaunošanas iestatījumu fails.

en: Cannot load settings from the Photograph Restoration text file.
lv: Neizdevās ielādēt fotogrāfiju atjaunošanas iestatījumu failu.

en: Cannot save settings to the Photograph Restoration text file.
lv: Neizdevās saglabāt failā fotogrāfiju atjaunošanas iestatījumus.

en: Sharpen
lv: Asināt

en: Unsharp Mask
lv: Neasā maska

en: Refocus
lv: Pārfokusēt

[ctx: @title]
en: Sharpen
lv: Asināt

en: Use Color Management for Printing
lv: Izmantot krāsu pārvaldību drukāšanai

en: Settings...
lv: Iestatījumi...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
lv: Attēla iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, imagePosButtonGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Position
lv: Attēla novietojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autorotate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintAutoRotate)
en: Auto rotate
lv: Automātiski pagriezt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scaling
lv: Mērogošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
lv: &Bez mērogošanas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
lv: &Ietilpināt attēlu lapā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
lv: Palielināt mazākus attēlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
lv: &Mērogot uz:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
lv: Milimetri

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
lv: Centrimetri

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
lv: Collas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
lv: Saglabāt proporciju

en: Zoom Blur
lv: Tālummaiņas aizmiglošana

en: Radial Blur
lv: Radiāla aizmiglošana

en: Far Blur
lv: Tāluma aizmiglošana

en: Motion Blur
lv: Kustības aizmiglošana

en: Softener Blur
lv: Mīkstināšanas aizmiglošana

en: Shake Blur
lv: Kratīšanas aizmiglošana

en: Focus Blur
lv: Fokusa aizmiglošana

en: Smart Blur
lv: Gudra aizmiglošana

en: Frost Glass
lv: Sasalis stikls

en: Mosaic
lv: Mozaīka

en: Distance:
lv: Attālums:

en: Set here the blur distance in pixels.
lv: Šeit norādiet aizmiglošanas attālumu pikseļos.

[ctx: level to use for the effect]
en: Level:
lv: Stiprums:

en: This value controls the level to use with the current effect.
lv: Šī vērtība kontrolē pielietotā efekta stiprumu.

en: Blur Effects
lv: Aizmiglošanas efekti

en: Charcoal
lv: Ogle

en: Pencil size:
lv: Zīmuļa izmērs:

en: Set here the charcoal pencil size used to simulate the drawing.
lv: Šeit norādiet ogles zīmuļa izmēru, ko izmantot zīmēšanas imitēšanai.

[ctx: smoothing value of the pencil]
en: Smooth:
lv: Gludums:

en: This value controls the smoothing effect of the pencil under the canvas.
lv: Šī vērtība nosaka, cik daudz izgludināt attēlu.

en: This is the preview of the distortion effect applied to the photograph.
lv: Šeit var redzēt pielietotā kropļojumu efekta priekšskatījumu.

en: Fish Eyes
lv: Zivs acis

en: Twirl
lv: Virpulis

en: Cylindrical Hor.
lv: Cilindriska horiz.

en: Cylindrical Vert.
lv: Cilindriska vert.

en: Cylindrical H/V.
lv: Cilindriska H/V.

en: Caricature
lv: Karikatūra

en: Multiple Corners
lv: Vairāki stūri

en: Waves Hor.
lv: Hor. viļņi

en: Waves Vert.
lv: Vert. viļņi

en: Block Waves 1
lv: Blokveida viļņi 1

en: Block Waves 2
lv: Blokveida viļņi 2

en: Circular Waves 1
lv: Riņķveida viļņi 1

en: Circular Waves 2
lv: Riņķveida viļņi 2

en: Polar Coordinates
lv: Polāras koordinātas

en: Unpolar Coordinates
lv: Nepolāras koordinātas

en: Tile
lv: Flīzes

[ctx: level of the effect]
en: Level:
lv: Stiprums:

en: Set here the level of the effect.
lv: Šeit norāda efekta stiprumu.

en: Iteration:
lv: Iterācijas:

en: This value controls the iterations to use for Waves, Tile, and Neon effects.
lv: Šī vērtība kontrolē, cik reizes pielietot viļņu, flīžu un neona efektus.

en: Distortion Effects
lv: Kropļojumu efekti

en: Depth:
lv: Dziļums:

en: Set here the depth of the embossing image effect.
lv: Šeit norāda izkalšanas efekta dziļumu.

en: Emboss
lv: Izkalt

en: Film Grain
lv: Filmas graudainība

en: Brush size:
lv: Otas izmērs:

en: Set here the brush size to use for simulating the oil painting.
lv: Šeit iestatiet otas izmēru, kuru izmantot gleznošanas imitēšanā.

[ctx: value of smoothing effect]
en: Smooth:
lv: Gludums:

en: This value controls the smoothing effect of the brush under the canvas.
lv: Šī vērtība nosaka, cik daudz izgludināt otu uz attēla.

en: Oil Paint
lv: Eļļas glezna

[ctx: @title]
en: Oil Paint
lv: Eļļas glezna

[ctx: @action]
en: Oil Paint...
lv: Eļļas glezna...

en: Drop size:
lv: Lāses izmērs:

en: Set here the raindrops' size.
lv: Šeit norādiet lietus lāses izmēru.

en: Number:
lv: Skaits:

en: This value controls the maximum number of raindrops.
lv: Šī vērtība nosaka maksimālo lāšu skaitu.

en: Fish eyes:
lv: Zivs acis:

en: This value is the fish-eye-effect optical distortion coefficient.
lv: Šī vērtība kontrolē zivs acs optiskā kropļojuma efektu.

en: RainDrop
lv: LietusLāse

en: Maintain aspect ratio
lv: Saglabāt malu attiecību

en: Enable this option to maintain aspect ratio with new image sizes.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, ja vēlaties saglabāt attēla malu attiecību.

en: Width (px):
lv: Platums (piks.):

en: Set here the new image width in pixels.
lv: Šeit norādiet jauno attēla platumu pikseļos.

en: Height (px):
lv: Augstums (piks.):

en: Set here the new image height in pixels.
lv: Šeit norādiet jaunā attēla augstumu pikseļos.

en: Width (%):
lv: Platums (%):

en: New image width, as a percentage (%).
lv: Jaunā attēla platums procentos (%).

en: Height (%):
lv: Augstums (%):

en: New image height, as a percentage (%).
lv: Jaunā attēla augstums procentos (%).

en: Specify here your desired content-aware rescaling percentage.
lv: Norādiet saturu saglabājošās mērogošanas procentus.

en: Add weight masks
lv: Pievienot uzsvara iezīmes

en: Enable this option to add suppression and preservation masks.
lv: Ieslēdziet šo, lai pievienotu nomākšanas un saglabāšanas iezīmes.

en: Suppression weight mask:
lv: Nomākšanas uzsvara maska:

en: Draw a suppression mask
lv: Uzzīmējiet nomākšanas masku

en: Preservation weight mask:
lv: Saglabāšanas uzsvara maska:

en: Draw a preservation mask
lv: Uzzīmējiet saglabāšanas masku

en: Click on this button to draw zones marking which areas of the image you want to preserve.
lv: Nospiediet šo pogu, lai zīmētu zonas, kuras iezīmēs saglabājamos attēla apgabalus.

en: Erase mask:
lv: Dzēst masku:

en: Erase mask
lv: Dzēst masku

en: Click on this button to erase mask regions.
lv: Nospiediet šo pogu, lai dzēstu maskētos reģionus.

en: Specify here the size of the brush used to paint masks.
lv: Šeit norādiet masku zīmēšanas otas izmēru.

en: Norm of brightness gradient
lv: Spilgtuma gradienta norma

en: Sum of absolute values of brightness gradients
lv: Spilgtuma gradienta absolūto vērtību summa

en: Absolute value of brightness gradient
lv: Spilgtuma gradienta absolūtā vērtība

en: Norm of luma gradient
lv: Luma gradienta norma

en: Sum of absolute values of luma gradients
lv: Luma gradienta absolūto vērtību summa

en: Absolute value of luma gradient
lv: Luma gradienta absolūtā vērtība

en: This option allows you to choose a gradient function. This function is used to determine which pixels should be removed or kept.
lv: Šis iestatījums ļauj izvēlēties gradienta funkciju. Tā tiks izmantota, lai noteiktu, kurus pikseļus izmest un kurus - paturēt.

en: Preserve Skin Tones
lv: Saglabāt ādas toņus

en: Enable this option to preserve pixels whose color is close to a skin tone.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai saglabātu pikseļus, kuri ir līdzīgi ādas tonim.

en: Overall rigidity of the seams:
lv: Šuvju taisnums:

en: Maximum number of transversal steps:
lv: Maksimālais pārceļošanas soļu skaits:

en: Resize Order:
lv: Mērogošanas kārtība:

en: Horizontally first
lv: Vispirms horizontāli

en: Vertically first
lv: Vispirms vertikāli

en: Here you can set whether to resize horizontally first or vertically first.
lv: Šeit varat iestatīt, vai vispirms mērogot horizontāli vai vertikāli.

en: Target size
lv: Mērķa izmērs

en: Content-aware rescale percentage
lv: Saturu saglabājošās mērogošanas procenti

en: Mask Settings
lv: Maskas iestatījumi

en: Energy function
lv: Enerģijas funkcija

en: Advanced Settings
lv: Papildu iestatījumi

en: Liquid Rescale
lv: Plūstošā mērogošana

en: New width:
lv: Jaunais platums:

en:  px
lv:  piks.

en: New height:
lv: Jaunais augstums:

en: Select a point in the preview widget, then click this button to assign the point for auto-correction.
lv: Izvēlieties kādu vietu priekšapskates rīkā un tad nospiediet šo pogu, lai to pievienotu autokoriģēšanai.

[ctx: Automatic Adjustment]
en: Adjust
lv: Koriģēt

en: Automatic Adjustment
lv: Automātiska koriģēšana

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Free Rotation
lv: Brīva pagriešana...

en: Click to set
lv: Nospiediet, lai iestatītu

[ctx: point has been set and is valid]
en: Okay
lv: Labi

en: Angles (in degrees):
lv: Leņķi (grādos):

en:   Top left:
lv:   Augšējais keisais:

en:   Top right:
lv:   Augšējais labais:

en:   Bottom left:
lv:   Apakšējais keisais:

en:   Bottom right:
lv:   Apakšējais labais:

en: Draw preview while moving
lv: Zīmēt priekšskatījumu pārvietošanas laikā

en: Draw grid
lv: Rādīt režģi

en: Inverse transformation
lv: Inversā transformācija

en: Perspective Adjustment
lv: Perspektīvas koriģēšana

en: Aspect Ratio Crop
lv: Apciršana ar malu attiecību

en: Max. Aspect
lv: Maks. izmērs

en: Set selection area to the maximum size according to the current ratio.
lv: Iestatīt apciršanas apgabalu un maksimālo izmēru, ievērojot malu attiecību.

en: Aspect ratio:
lv: Malu attiecība:

[ctx: custom aspect ratio crop settings]
en: Custom
lv: Pielāgota

en: Golden Ratio
lv: Zelta attiecība

en: Current Aspect Ratio
lv: Saglabāt malu attiecību

[ctx: no aspect ratio]
en: None
lv: Nav

en: Exact aspect
lv: Precīza attiecība

en: Enable this option to force exact aspect ratio crop.
lv: Ieslēdziet šo, lai uzspiestu precīzu malu attiecību.

en: Orientation:
lv: Orientācija:

en: Landscape
lv: Ainava

en: Portrait
lv: Portrets

en: Select constrained aspect ratio orientation.
lv: Izvēlieties malu attiecības orientāciju.

en: Auto
lv: Automātiska

en: Enable this option to automatically set the orientation.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai automātiski noteiktu orientāciju.

en: Custom ratio:
lv: Pielāgota attiecība:

en: Set here the desired custom aspect numerator value.
lv: Šeit norādiet vajadzīgo pielāgotās attiecības dalāmo.

en: Set here the desired custom aspect denominator value.
lv: Šeit norādiet vajadzīgo pielāgotās attiecības dalītāju.

en: Set width position to center.
lv: Iestatīt apciršanas platumu attēla centrā.

en: Set height position to center.
lv: Iestatīt apciršanas augstumu attēla centrā.

en: Crop Settings
lv: Apciršanas iestatījumi

en: Rules of Thirds
lv: Trešdaļu likumi

en: Diagonal Method
lv: Diagonāles metode

en: Harmonious Triangles
lv: Harmoniski trīsstūri

en: Golden Mean
lv: Zelta attiecība

[ctx: no geometric form]
en: None
lv: Nav

en: With this option, you can display guide lines to help compose your photograph.
lv: Šī iespēja parāda palīglīnijas, kas palīdz novietot fotogrāfiju.

en: Golden sections
lv: Zelta sekcijas

en: Enable this option to show golden sections.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu sekcijas zelta attiecībā.

en: Golden spiral sections
lv: Zelta spirāles sekcijas

en: Enable this option to show golden spiral sections.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu spirāles sekcijas zelta attiecībā.

en: Golden spiral
lv: Zelta spirāle

en: Enable this option to show a golden spiral guide.
lv: Ieslēdziet šo iespēju , lai rādītu zelta spirāli.

en: Golden triangles
lv: Zelta trīsstūri

en: Enable this option to show golden triangles.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu zelta trīsstūrus.

en: Flip horizontally
lv: Apmest horizontāli

en: Enable this option to flip the guidelines horizontally.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai apmestu palīglīnijas horizontāli

en: Flip vertically
lv: Apmest vertikāli

en: Enable this option to flip the guidelines vertically.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai apmestu palīglīnijas vertikāli

en: Color and width:
lv: Krāsa un platums:

en: Set here the color used to draw composition guides.
lv: Šeit var norādīt palīglīniju krāsu.

en: Set here the width in pixels used to draw composition guides.
lv: Šeit var norādīt palīglīniju platumu pikseļos.

en: Composition Guides
lv: Palīglīnijas

[ctx: custom ratio crop settings]
en: Custom
lv: Pielāgoti

en: New Size
lv: Jaunais izmērs

en: Units:
lv: Vienība:

en: Inches (in)
lv: Collas (in)

en: Width:
lv: Platums:

en: Height:
lv: Augstums:

en: New image height in pixels (px).
lv: Jaunā attēla augstums pikseļos (piks.).

en: New image width in percent (%).
lv: Jaunais attēla platums procentos (%).

en: New image height in percent (%).
lv: Jaunais attēla augstums procentos (%).

en:  Pixel/Inch
lv: Pikseļi collā

en: Restore photograph (slow)
lv: Atjaunot fotogrāfiju (lēni)

en: Enable this option to scale-up an image to a huge size. <b>Warning</b>: This process can take some time.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, ja vēlaties palielināt attēlu līdz ļoti lielam izmēram. <b>Brīdinājums</b>: tas var aizņemt ilgu laiku.

en: <b>Note:</b> use Restoration Mode to scale-up an image to a huge size. This process can take some time.
lv: <b>Piezīme:</b> lietojiet Atjaunošanas režīmu, ja vēlaties palielināt attēlu līdz ļoti lielam izmēram. Tas gan var aizņemt ilgu laiku.

[ctx: Pixels]
en: px
lv: piks.

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: "%1" is not a Photograph Resizing settings text file.
lv: "%1" nav fotogrāfiju izmēra maiņas iestatījumu fails.

en: Cannot load settings from the Photograph Resizing text file.
lv: Neizdevās ielādēt fotogrāfiju izmēra maiņas iestatījumu failu.

en: Cannot save settings to the Photograph Resizing text file.
lv: Neizdevās saglabāt failā fotogrāfiju izmēra maiņas iestatījumus.

en: Main horizontal angle:
lv: Galvenais horizontālais leņķis:

en: The main horizontal shearing angle, in degrees.
lv: Galvenais horizontālais sašķiebšanas leņķis, grādos.

en: Fine horizontal angle:
lv: Precīzais horizontālais leņķis:

en: This value in degrees will be added to main horizontal angle value to set fine adjustments.
lv: Šī vērtība tiks pieskaitīta pie galvenā horizontālā leņķa, lai iegūtu precīzu korekciju.

en: Main vertical angle:
lv: Galvenais vertikālais leņķis:

en: The main vertical shearing angle, in degrees.
lv: Galvenais vertikālais sašķiebšanas leņķis, grādos.

en: Fine vertical angle:
lv: Precīzais vertikālais leņķis:

en: This value in degrees will be added to main vertical angle value to set fine adjustments.
lv: Šī vērtība tiks pieskaitīta pie galvenā vertikālā leņķa, lai iegūtu precīzu korekciju.

en: Anti-Aliasing
lv: Gludināšana

en: Shear Tool
lv: Sašķiebšanas rīks

[ctx: @action]
en: Import from Scanner...
lv: Importēt no skenera...

en: Scan Images
lv: Skenēt attēlus

en: The target image file format "%1" is unsupported.
lv: Mērķa attēla formāts "%1" nav atbalstīts.

en: Failed to save file
    "%1" to
    "%2".
lv: Neizdevās saglabāt failu
    "%1" mapē
    "%2".

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
lv: Fails ar nosaukumu "%1" jau pastāv. Vai vēlaties to pārrakstīt?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_doneButton)
en: OK
lv: Labi

[ctx: @title]
en: Sorting
lv: Kārtošana

[ctx: @action]
en: Show youngest first
lv: Rādīt jaunākos vispirms

[ctx: @item: map tool]
en: Undo/Redo
lv: Atsaukt/Atatsaukt

[ctx: @item: map tool]
en: KML Export
lv: Eksports uz KML

[ctx: @info]
en: Loading metadata -
lv: Ielādē metadatus -

[ctx: @title:window]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: @title]
en: Edit Geolocation
lv: Rediģēt ģeolokāciju

en: Latitude
lv: Platums

en: Longitude
lv: Garums

en: Apply
lv: Pielietot

[ctx: @title]
en: Geolocation Edit
lv: Geolokācijas rediģēšana

[ctx: @action]
en: Edit Geolocation...
lv: Rediģēt ģeolokāciju...

en: Filename:
lv: Faila nosaukums:

en: Sizes
lv: Izmēri

en: Icon Size:
lv: Ikonu izmērs:

en: Image Size:
lv: Attēla izmērs:

en: Time Zone:
lv: Laika zona:

[ctx: Start the search]
en: Search
lv: Meklēt

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

[ctx: @action: button]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: @item]
en: Edit EXIF
lv: Rediģēt EXIF

[ctx: Content type]
en: Statistics
lv: Statistika

[ctx: Content type]
en: Update
lv: Atjaunināt

en: Contrast:
lv: Kontrasts:

en: Saturation:
lv: Piesātinājums:

en: Sharpness:
lv: Asums:

en: Copyright (*):
lv: Autortiesības (*):

[ctx: image caption]
en: Caption:
lv: Apraksts:

en: Creation date and time
lv: Izveidošanas datums un laiks

[ctx: metering mode]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: metering mode]
en: Other
lv: Cits

en: Sensitivity (ISO):
lv: ISO jutība:

[ctx: @item: subject distance]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @item: image caption]
en: Caption
lv: Apraksts

[ctx: @item: date properties]
en: Date & Time
lv: Datums un laiks

[ctx: light source]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: &Add
lv: &Pievienot

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: &Replace
lv: &Aizvietot

[ctx: content description]
en: Caption:
lv: Apraksts:

en: Copyright:
lv: Autortiesības:

en: Credit:
lv: Piegādātājs:

[ctx: original owner of content]
en: Source:
lv: Avots:

[ctx: @item: iptc]
en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

[ctx: @item: iptc]
en: Categories
lv: Kategorijas

[ctx: @item: iptc]
en: Properties
lv: Īpašības

en: Format:
lv: Formāts:

en: City:
lv: Pilsēta:

en: Sublocation:
lv: Sublokācija:

en: Country:
lv: Valsts:

en: Reference:
lv: Atsauce:

[ctx: image title]
en: Title:
lv: Nosaukums:

[ctx: @action]
en: Edit Metadata...
lv: Rediģēt metadatus...

en: Right Usage Terms:
lv: Pareizas lietošanas nosacījumi:

en: Contact
lv: Kontakts

[ctx: contact email address]
en: E-mail:
lv: E-pasts:

en: Phone:
lv: Telefons:

[ctx: @item]
en: Properties
lv: Īpašības

[ctx: @item: scene code]
en: Panoramic view
lv: Panorāmas skats

[ctx: @item: type is a document]
en: Document
lv: Dokuments

[ctx: @item: type code]
en: Maintenance
lv: Apkope

[ctx: @option]
en: Type:
lv: Tips:

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Statistics
lv: Statistika

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Update
lv: Atjaunināt

[ctx: short title for the content]
en: Title:
lv: Nosaukums:

[ctx: @info]
en: Adjust Time and Date
lv: Pielāgot laiku un datumu

[ctx: @action]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @info]
en: Cancel current operation
lv: Atcelt pašreizējo darbību

[ctx: @action]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @info]
en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Status
lv: Statuss

[ctx: @action]
en: Adjust Time && Date...
lv: Pielāgot laiku un &datumu...

en: Create Calendar
lv: Izveidot kalendāru

en: Developer and Maintainer
lv: Izstrādātājs un uzturētājs

[ctx: @action]
en: Create Calendar...
lv: Izveidot kalendāru...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewGroupBox) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_tableWidget)
en: Preview
lv: Priekšskatījums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel)
en: Font:
lv: Fonts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: Year:
lv: Gads:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, monthBox)
en: Select Images
lv: Atlasīt attēlus

[ctx: @action:button]
en: &Convert
lv: &Pārveidot

en: &Abort
lv: &Pārtraukt

en: Con&vert
lv: Pār&veidot

en: Process failed
lv: Apstrāde neizdevās

en: Process Canceled
lv: Apstrāde atcelta

en: Camera
lv: Fotoaparāts

[ctx: @title:column Input file name]
en: File Name
lv: Faila nosaukums

[ctx: @item:inmenu]
en: Clear all
lv: Notīrīt visu

en: Exposure Blending
lv: Ekspozīcijas laika saplūdināšana

en: Author and Maintainer
lv: Autors un uzturētājs

[ctx: @action]
en: Blend Stacked Images...
lv: Saplūdināt apvienojamus attēlus...

[ctx: average scene luminance value unknown]
en: unknown
lv: nezināms

en: unavailable
lv: nav pieejams

[ctx: @info]
en: Could not open temporary file
lv: Neizdevās atvērt pagaidu failu

[ctx: @info: xslt param]
en: Next
lv: Nākamais

en: Html Gallery
lv: HTML galerija

[ctx: @action]
en: Create Html gallery...
lv: Izveidot HTML galeriju...

en: Save image
lv: Saglabāt attēlu

en: Images
lv: Attēli

[ctx: @label]
en: Gallery Title:
lv: Galerijas nosaukums:

[ctx: @label]
en: Open in Browser:
lv: Atvērt pārlūkā:

en: Author: %1<br/><br/>
lv: Autors: %1<br/><br/>

[ctx: @action: button]
en: Start
lv: Sākt

[ctx: @action]
en: Share with DLNA...
lv: Koplietot ar DLNA...

[ctx: @label]
en: Server Port:
lv: Servera ports:

[ctx: @title]
en: Server
lv: Serveris

[ctx: @label]
en: Type:
lv: Tips:

[ctx: @title]
en: Effect
lv: Efekts

en: Developer
lv: Izstrādātājs

[ctx: @action: button]
en: Save
lv: Saglabāt

en: Create Panorama
lv: Izveidot panorāmu

en: A tool to create panorama
lv: Rīks panorāmas veidošanai

[ctx: @action]
en: Create panorama...
lv: Izveidot panorāmu...

en: <b>Canceled</b>
lv: <b>Atcelts</b>

[ctx: @title: group]
en: File Format
lv: Faila formāts

[ctx: @title:group]
en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

[ctx: @title: dialog]
en: Warning
lv: Brīdinājums

[ctx: @label]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: @title:window]
en: Panorama Creator Wizard
lv: Panorāmas izveidošanas vednis

en: Print Creator
lv: Izdrukas veidotājs

en: Author
lv: Autors

[ctx: @action]
en: Print Creator...
lv: Izdrukas veidotājs...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Text Color:
lv: Teksta krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Text Size:
lv: Teksta izmērs:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate photo to the left
lv: Pagriezt attēlu pa kreisi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate &left
lv: Pagriezt pa &kreisi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate photo to the right
lv: Pagriezt attēlu pa labi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate &right
lv: Pagriezt pa &labi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropNext) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Next photo
lv: Nākamais attēls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Ne&xt >>
lv: &Nākamais >>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_photoUnits)
en: inches
lv: collas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp)
en: Next page
lv: Nākamā lapa

[ctx: @title: column]
en: Caption
lv: Apraksts

en: Remove
lv: Noņemt

en: Welcome to Print Creator
lv: Laipni lūdzam izdrukas veidotājā

en: Albums Selection
lv: Albumu atlase

en: no keywords
lv: atslēgvārdu nav

en: Tags: %1
lv: Tagi: %1

en: Rating: %1
lv: Vērtējums: %1

en: Send by Email
lv: Nosūtīt pa e-pastu

[ctx: @action]
en: Send by Mail...
lv: Nosūtīt pa e-pastu...

en: Images List
lv: Attēlu saraksts

en: Email Settings
lv: E-pasta iestatījumi

[ctx: @action]
en: Create video slideshow...
lv: Izveidot video slaidrādi...

en: Video Settings
lv: Video iestatījumi

en: Export as wallpaper
lv: Eksportēt kā tapeti

[ctx: @action]
en: Set as wallpaper
lv: Noteikt par tapeti

en: Unknown Error %1
lv: Nezināma kļūda %1

en: Wallpaper Layout:
lv: Tapetes izkārtojums:

[ctx: @action]
en: OpenGL Image Viewer
lv: OpenGL attēlu skatītājs

en: Save playlist to a file.
lv: Saglabāt atskaņošanas sarakstu failā.

en: Clear the playlist.
lv: Notīrīt sarakstu.

en: Cannot create a preview of an empty file list.
lv: Nevar izveidot priekšskatījumu tukšam failu sarakstam.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loopCheckBox)
en: &Loop
lv: &Atkārtot

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Time comparison
lv: Laika salīdzināšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_playButton)
en: Play
lv: Atskaņot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_stopButton)
en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: Next item to show]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_nextButton)
en: Next
lv: Nākamais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Time:
lv: Laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Elapsed:
lv: Pagājis:

[ctx: Total amount of time of presentation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Total:
lv: Kopā:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Interface
lv: &Saskarne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useMillisecondsCheckBox)
en: Use &milliseconds instead of seconds
lv: Lietot &millisekunes nevis sekundes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_enableMouseWheelCheckBox)
en: Enable mouse wheel to move between slides.
lv: Lietot peles riteni attēlu pārslēgšanai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_enableMouseWheelCheckBox)
en: Enable mouse &wheel
lv: Lietot peles &ritenīti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: OpenGL effects
lv: OpenGL efekti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_kbDisableFadeCheckBox)
en: Disable &fade-in / fade-out
lv: Atslēgt &pakāpenisku parādīšanos/pazušanu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Colors
lv: Krāsas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_label6)
en: Total number of images in the portfolio and sequence duration.
lv: Kopējais attēlu skaits un rādīšanas ilgums.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Playback
lv: Atskaņošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Effect :
lv: Efekts:

[ctx: @action: play presentation]
en: Start
lv: Sākt

[ctx: @info:tooltip]
en: Start Presentation
lv: Sākt prezentāciju

[ctx: @title: main settings for the presentation]
en: Main Settings
lv: Pamata iestatījumi

[ctx: @title: caption settings for the presentation]
en: Caption
lv: Apraksts

[ctx: @title: soundtrack settings for the presentation]
en: Soundtrack
lv: Skaņas celiņš

[ctx: @title: advanced presentation settings]
en: Advanced
lv: Papildu

[ctx: Filter Effect: Blend]
en: Blend
lv: Saplūdināt

[ctx: Filter Effect: Rotate]
en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Slideshow Completed
lv: Slaidrāde pabeigta

en: Click to Exit...
lv: Noklikšķiniet, lai izietu...

en: SlideShow Completed
lv: Slaidrāde pabeigta

en: OpenGL support is not available on your system.
lv: OpenGL jūsu sistēmā nav pieejams.

[ctx: @title]
en: Presentation
lv: Prezentācija

[ctx: @action]
en: Presentation...
lv: Prezentācija...

[ctx: Filter Effect: Chess Board]
en: Chess Board
lv: Šaha dēlītis

en: The delay, in seconds, between images.
lv: Aizture, sekundēs, starp attēliem.

en: Start with current image
lv: Sākt ar aktīvo attēlu

en: If this option is enabled, the Slideshow will be started with the current image selected in the images list.
lv: Ja ieslēgts, slaidrāde sāksies ar aktīvo attēlu.

en: Slideshow runs in a loop
lv: Slaidrāde iet pa riņķi

en: Run the slideshow in a loop.
lv: Rādīt slaidrādi pa riņķi.

en: Show image file name
lv: Rādīt attēla faila nosaukumu

en: Show the image file name at the bottom of the screen.
lv: Rādīt attēla faila nosaukumu ekrāna apakšā.

en: Show image creation date
lv: Rādīt attēla uzņemšanas datumu

en: Show the image creation time/date at the bottom of the screen.
lv: Rādīt attēla uzņemšanas laiku un datumu ekrāna apakšā.

en: Show camera aperture and focal length
lv: Rādīt fotoaparāta atvērumu un fokusa attālumu

en: Show the camera aperture and focal length at the bottom of the screen.
lv: Rādīt fotoaparāta atvērumu un fokusa attālumu ekrāna apakšā.

en: Show camera exposure and sensitivity
lv: Rādīt fotoaparāta ekspozīciju un jutību

en: Show the camera exposure and sensitivity at the bottom of the screen.
lv: Rādīt fotoaparāta ekspozīciju un jūtību ekrāna apakšā.

en: Show camera make and model
lv: Rādīt fotoaparāta ražotāju un modeli

en: Show the camera make and model at the bottom of the screen.
lv: Rādīt fotoaparāta ražotāju un modeli ekrāna apakšā.

en: Show camera lens model
lv: Rādīt fotoaparāta objektīva modeli

en: Show image caption
lv: Rādīt attēla aprakstu

en: Show the image caption at the bottom of the screen.
lv: Rādīt attēla aprakstu ekrāna apakšā.

en: Show image tags
lv: Rādīt attēla tagus

en: Show the digiKam image color label and pick label at the bottom of the screen.
lv: Rādīt digiKam attēlu krāsu un atlases iezīmes ekrāna apakšā.

en: Show image rating
lv: Rādīt attēla vērtējumu

en: Caption font:
lv: Apraksta fonts:

[ctx: @label:listbox The current screen, for the presentation mode]
en: Current Screen
lv: Pašreizējais ekrāns

[ctx: @label:listbox The default screen for the presentation mode]
en: Default Screen
lv: Noklusējuma ekrāns

en: SlideShow
lv: Slaidrāde

[ctx: @action]
en: Slideshow
lv: Slaidrāde

en: Slideshow
lv: Slaidrāde

en: Play All
lv: Atskaņot visu

en: Play Selection
lv: Atskaņot atlasīto

en: Play With Sub-Albums
lv: Atskaņot arī apakšalbumus

en: Slideshow Completed.
    Click To Exit
    or press ESC...
lv: Slaidrāde pabeigta.
    Lai izietu, noklikšķiniet
    vai nospiediet [Esc].

[ctx: @action]
en: Export to &Dropbox...
lv: Eksportēt uz &Dropbox...

en: Dropbox export
lv: Eksportēt uz Dropbox

[ctx: @action]
en: Export to &Facebook...
lv: Eksportēt uz &Facebook...

en: Album is full.
lv: Albums ir pilns.

en: Facebook export
lv: Eksports uz Facebook

[ctx: @action]
en: Import from remote storage...
lv: Importēt no attālas glabātuves...

[ctx: @action]
en: Export to &Flickr...
lv: Eksportēt uz &Flickr...

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

[ctx: photo permissions]
en: Friends
lv: Draugi

[ctx: photo content type]
en: Other
lv: Cits

en: Flickr Export
lv: Eksports uz Flickr

[ctx: @action]
en: Export to &Google Photos...
lv: Eksportēt uz &Google fotoattēliem...

[ctx: @action]
en: Export to &Google Drive...
lv: Eksportēt uz &Google disku...

[ctx: @label: source file]
en: Source
lv: Avots

[ctx: @info]
en: Google Drive export
lv: Eksports uz Google disku

[ctx: @info]
en: Google Photo export
lv: Eksports uz Google fotoattēliem

[ctx: @action]
en: Export to &Imageshack...
lv: Eksportēt uz &ImageShack...

en: Image Shack Export
lv: Eksports uz ImageShack

[ctx: @action]
en: Export to &Imgur...
lv: Eksportēt uz &Imgur...

en: Upload Anonymously
lv: Augšupielādēt anonīmi

[ctx: time]
en: minute
lv: minūte

[ctx: time]
en: minutes
lv: minūtes

en: Date
lv: Datums

en: Location
lv: Atrašanās vieta

[ctx: @action]
en: Export to MediaWiki...
lv: Eksportēt uz MediaWiki...

[ctx: @label: properties]
en: Title:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label: properties]
en: Date:
lv: Datums:

[ctx: @label: properties]
en: Categories:
lv: Kategorijas:

[ctx: @label: properties]
en: Latitude:
lv: Platums:

[ctx: @label: properties]
en: Longitude:
lv: Garums:

[ctx: @option: button]
en: New
lv: Jauns

[ctx: @action: button]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: @label]
en: Author:
lv: Autors:

[ctx: @label: source file]
en: Source:
lv: Avots:

[ctx: @label]
en: License:
lv: Licence:

en: MediaWiki export
lv: Eksports uz MediaWiki

[ctx: @action]
en: Export to &Onedrive...
lv: Eksportēt uz &OneDrive...

[ctx: @info]
en: Onedrive export
lv: Eksports uz OneDrive

en: Album
lv: Albums

en: 
    Do you want to continue?
lv: 
    Vai vēlaties turpināt?

en: Unknown album
lv: Nezināms albums

en: Loading albums %v%
lv: Ielādē albumus %v%

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
lv: Nosaukums:

[ctx: new smug album dialog]
note: i18nc("new smug album dialog", "Category:"),    d->categCoB); i18nc("new smug album dialog", "Subcategory:"), d->subCategCoB);
en: Description:
lv: Apraksts:

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
lv: Sagatave:

[ctx: @action]
en: Export to &SmugMug...
lv: Eksportēt uz &SmugMug...

[ctx: @action]
en: Import from &SmugMug...
lv: Importēt no &SmugMug...

[ctx: smug account settings]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: smug account settings]
en: Email:
lv: E-pasts:

en: New Album
lv: Jauns albums

[ctx: @action]
en: Export to &Twitter...
lv: Eksportēt uz &Twitter...

en: Import from web services
lv: Importēt no tīmekļa servisa

en: Raw Import
lv: Raw imports

en: Post Processing
lv: Pēcapstrāde

en: Raw Decoding
lv: RAW dekodēšana

en: Abort
lv: Pārtraukt

en: Abort the current Raw image preview.
lv: Pārtraukt Raw attēla priekšskatījumu.

[ctx: @action: refresh RAW preview]
en: Update
lv: Atjaunināt

en: Generate a Raw image preview using current settings.
lv: Izveidot Raw attēla priekšskatījumu ar aktīvajiem iestatījumiem.

en: Brightness:
lv: Gaišums:

en: Set here the brightness adjustment of the image.
lv: Šeit norādiet attēla spilgtuma korekciju.

en: Set here the contrast adjustment of the image.
lv: Šeit norādiet attēla kontrasta korekciju.

en: Set here the gamma adjustment of the image
lv: Šeit norādiet attēla gammas korekciju

en: Set here the color saturation correction.
lv: Šeit norādiet krāsu piesātinājuma korekciju.

en: Exposure (E.V):
lv: Ekspozīcija (E.V):

en: This value in E.V will be used to perform an exposure compensation of the image.
lv: Šī E.V vērtība tiks lietota, lai veiktu attēla ekspozīcijas kompensāciju.

en: Reset
lv: Nomest

en: Reset curve to linear
lv: Atstatīt līkni uz lineāru

en: Exposure
lv: Ekspozīcija

en: Luminosity Curve
lv: Spilgtuma līkne

en: Reset all settings to default values.
lv: Atjaunot visus iestatījumus uz to noklusētajām vērtībām.

en: Import
lv: Importēt

en: Import image to editor using current settings.
lv: Importēt attēlu redaktorā, izmantojot aktīvos iestatījumus.

en: Use Default
lv: Lietot noklusētos

en: Current Fuzzy Image Search
lv: Aktīvā aptuvenā attēla meklēšana

en: Current Fuzzy Sketch Search
lv: Aktīvā aptuvenā skices meklēšana

en: Current Map Search
lv: Aktīvā kartes meklēšana

en: Current Search
lv: Aktīvā meklēšana

en: Enter new album name:
lv: Ievadiet albuma nosaukumu:

en: Searches
lv: Meklēšanas

en: <p>The collection is still available, but the identifier changed.<br/>This can be caused by restoring a backup, changing the partition layout or the file system settings.<br/>The collection is now located at this place:</p>
lv: <p>Kolekcija vēl joprojām ir pieejama, bet identifikators ir mainījies.<br/>Tā iemesls varētu būt rezerves kopijas atjaunošana, diska sadaļu izvietojuma maiņa vai arī failu sistēmas iestatījumi.<br/> Kolekcija pašreiz atrodas šajā vietā:</p>

en: The collection is located on a storage device which is not always attached. Mark the collection as a removable collection.
lv: Kolekcija atrodas glabāšanas ierīcē, kura ne vienmēr ir pievienota. Atzīmējiet kolekciju kā noņemamo.

en: Take no action now. I would like to solve the problem later using the setup dialog
lv: Pašreiz nesākt nekādu darbību. Es vēlētos problēmu risināt vēlāk, izmantojot iestatīšanas dialoglogu

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the place to store the database. A database file from an older version of digiKam is found in this folder.</p> <p>Would you like to upgrade the old database file - confirming that this database file was indeed created for the pictures located in the folder "%2" - or ignore the old file and start with a new database?</p>
lv: <p>Jūs izvēlējāties mapi "%1" par jauno datubāzes vietu. Šajā mapē jau ir datubāzes fails no vecākas digiKam versijas.</p><p>Vai vēlaties modernizēt veco datubāzes failu (ja vien šis datubāzes fails tiešām tika izveidots attēliem, kuri atrodas mapē "%2"), vai arī ignorēt veco failu un sākt ar jaunu datubāzi?</p>

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the new place to store the database. A database file from an older version of digiKam is found in this folder.</p> <p>Would you like to upgrade the old database file, start with a new database, or copy the current database to this location and continue using it?</p>
lv: <p>Jūs izvēlējāties mapi "%1" par jauno datubāzes vietu. Šajā mapē jau ir datubāzes fails no vecākas digiKam versijas.</p> <p>Vai vēlaties modernizēt veco datubāzes failu, vai sākt ar jaunu datubāzi, vai arī pārkopēt esošo datubāzi uz šo vietu un turpināt lietot to?</p>

en: Failed to copy the old database file ("%1") to its new location ("%2"). Trying to upgrade old databases.
lv: Neizdevās nokopēt veco datubāzes failu ("%1") uz jauno vietu ("%2").Mēģina modernizēt veco datubāzi.

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the new place to store the database.</p><p>Would you like to copy the current database to this location and continue using it, or start with a new database?</p>
lv: <p>Jūs izvēlējāties mapi "%1" par jauno datubāzes vietu. </p><p>Vai vēlaties pārkopēt esošo datubāzi uz šo vietu un turpināt lietot to vai sākt ar jaunu datubāzi?</p>

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the new place to store the database. There is already a database file in this location.</p> <p>Would you like to use this existing file as the new database, or remove it and copy the current database to this place?</p>
lv: <p>Jūs izvēlējāties mapi "%1" par jauno datubāzes vietu. Šajā mapē jau ir datubāzes fails.</p> <p>Vai vēlaties lietot esošo failu par jauno datubāzi vai sākt ar jaunu datubāzi, vai izdzēst to un pārkopēt pašreizējo datubāzi uz šo vietu?</p>

en: Failed to copy the old database file ("%1") to its new location ("%2"). Starting with an empty database.
lv: Neizdevās nokopēt veco datubāzes failu ("%1") uz jauno vietu ("%2"). Sāk ar tukšu datubāzi.

en: The collection location supplied is invalid or currently not available.
lv: Norādītā kolekcijas atrašanās vieta nav derīga vai šobrīd nav pieejama.

en: No album for collection location: Internal error
lv: Nav izvēlēts albums

en: No parent found for album.
lv: Netika atrasts albuma vecāks.

en: Album name cannot be empty.
lv: Albuma nosaukums nedrīkst būt tukšs.

en: Album name cannot contain '/'.
lv: Albuma nosaukums nedrīkst saturēt '/'.

en: createPAlbum does not accept the root album as parent.
lv: createPAlbum nepieņem saknes albumu kā vecāku.

en: An existing album has the same name.
lv: Šis nosaukums jau ir kādam albumam.

en: Failed to add album to database
lv: Neizdevās pievienot albumu datubāzei

en: No such album
lv: Nav tāda albuma

en: Cannot rename root album
lv: Nevar pārdēvēt saknes albumu

en: Cannot rename album root album
lv: Nevar pārdēvēt albumu saknes albumu

en: Album name cannot contain '/'
lv: Albuma nosaukums nedrīkst saturēt '/'

en: Another album with the same name already exists.
    Please choose another name.
lv: Pastāv cits albums ar šādu nosaukumu.
    Lūdzu, izvēlieties citu nosaukumu.

en: Failed to rename Album
lv: Neizdevās pārdēvēt albumu

en: Cannot edit root album
lv: Nevar rediģēt saknes albumu

en: No parent found for tag
lv: Netika atrasts taga vecāks

en: Tag name cannot be empty
lv: Taga nosaukums nedrīkst būt tukšs

en: Tag name cannot contain '/'
lv: Taga nosaukums nedrīkst saturēt '/'

en: Tag name already exists
lv: Tags ar šādu nosaukumu jau pastāv

en: Failed to add tag to database
lv: Neizdevās pievienot tagu datubāzei

en: Cannot edit root tag
lv: Nevar rediģēt saknes tagu

en: Cannot move root tag
lv: Nevar pārvietot saknes tagu

en: No such tag
lv: Nav tāda taga

[ctx: @info: generate album name for exporting]
en: Rating:
lv: Vērtējums:

[ctx: @info: rating label]
en: No Rating
lv: Vērtējuma nav

[ctx: @info: generate album name for exporting]
en: Colors:
lv: Krāsas:

[ctx: @info: color label name]
en: Blue
lv: Zils

[ctx: @info: color label name]
en: White
lv: balta

[ctx: @info: pick label name]
en: No Pick
lv: Nav atlases iezīmes

[ctx: @info: pick label name]
en: Rejected
lv: Noraidīts

[ctx: @info: pick label name]
en: Pending
lv: Neizlemts

[ctx: @info: pick label name]
en: Accepted
lv: Pieņemts

en: Expand Selected Nodes
lv: Izvērst atlasīto

en: Expand all Albums
lv: Izvērst visus albumus

en: Collapse Selected Recursively
lv: Rekursīvi savērst atlasīto

en: Collapse all Albums
lv: Savērst visus albumus

en: Find Duplicates...
lv: Atrast dublikātus...

en: Scan for Faces
lv: Atrast sejas

en: Repair hidden Items
lv: Atjaunot slēptus attēlus

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Should sub-albums be scanned too?
lv: Vai meklēt arī apakšalbumos?

[ctx: @title]
en: Labels
lv: Iezīmes

[ctx: @item: rating tree]
en: Rating
lv: Vērtējums

[ctx: @item: rating tree]
en: No Rating
lv: Vērtējuma nav

[ctx: @item: color tree]
en: Color
lv: Krāsas

[ctx: @item: color tree]
en: Blue
lv: Zils

[ctx: @label: album properties]
en: "%1"
    Album Properties
lv: "%1"
    Albuma īpašības

[ctx: @label: album properties]
en: &Title:
lv: &Nosaukums:

[ctx: @label: album properties]
en: Ca&ption:
lv: A&praksts:

[ctx: @action: Selects the date of the oldest image]
en: &Oldest
lv: &Vecākais

[ctx: @action: Selects the date of the newest image]
en: Newest
lv: Jaunākais

[ctx: @label: album properties]
en: New Album
lv: Jauns albums

en: No Album Selected
lv: Nav izvēlēts albums

en: No Tag Selected
lv: Nav izvēlēts tags

en: 1 Tag selected | %1 Tags selected
lv[0]: Izvēlēts %1 tags
lv[1]: Izvēlēti %1 tagi
lv[2]: Izvēlēts %1 tagu

en: 1 Album selected | %1 Albums selected
lv[0]: Izvēlēts %1 albums
lv[1]: Izvēlēti %1 albumi
lv[2]: Izvēlēts %1 albumu

[ctx: @title]
en: Albums (All)
lv: Albumi (visi)

[ctx: @title]
en: Tags (0)
lv: Tagi (0)

[ctx: @info]
en: No Album Selected
lv: Nav izvēlēts neviens albums

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset selected albums
lv: Atiestatīt albumu atlasi

[ctx: @info]
en: No Tag Selected
lv: Nav izvēlēts neviens tags

[ctx: @title]
en: Albums (%1)
lv: Albumi (%1)

[ctx: @title]
en: Tags (All)
lv: Tagi (visi)

[ctx: @title]
en: Tags (%1)
lv: Tagi (%1)

en: Create New Album
lv: Izveidot jaunu albumu

en: &New Album
lv: &Jauns albums

en: Create new album
lv: Izveidot jaunu albumu

en: The selected folder does not exist or is not readable
lv: Izvēlētā mape nepastāv vai nav nolasāma

en: There is already a collection containing the folder "%1"
lv: Jau pastāv kolekcija, kas satur mapi "%1"

en: The storage media can be uniquely identified.
lv: Datu nesēju iespējams viennozīmīgi identificēt.

en: The collection is located on your harddisk
lv: Kolekcija atrodas uz cietā diska

en: This is a CD/DVD, which is identified by the label that you can set in your CD burning application. There is already another entry with the same label. The two will be distinguished by the files in the top directory, so please do not append files to the CD, or it will not be recognized. In the future, please set a unique label on your CDs and DVDs if you intend to use them with digiKam.
lv: Šis ir CD/DVD, tas tiek identificēts pēc tā etiķetes, ko varat norādīt CD ierakstīšanas programmās. Ar šādu etiķeti jau ir reģistrēts cits ieraksts. Šie divi tiks atšķirti pēc saknes mapē esošajiem failiem, tāpēc, lūdzu, nepievienojiet jaunus failus šim diskam, citādi tas netiks atpazīts. Ja vēlaties diskus lietot ar digiKam nākotnē, lūdzu, lietojiet unikālas CD un DVD etiķetes.

en: This is a CD/DVD. It will be identified by the label ("%1")that you have set in your CD burning application. If you create further CDs for use with digikam in the future, please remember to give them a unique label as well.
lv: Šis ir CD/DVD. Tas tiks identificēts pēc tā etiķetes ("%1"), ko varat norādīt CD ierakstīšanas programmās. Ja vēlaties diskus lietot ar digiKam, lūdzu, centieties lietot unikālas CD un DVD etiķetes.

en: This is a removable storage medium that will be identified by its label ("%1")
lv: Šis ir noņemams datu nesējs, kas tiks identificēts pēc tā etiķetes ("%1")

en: This entry will only be identified by the path where it is found on your system ("%1"). No more specific means of identification (UUID, label) is available.
lv: Šo ierakstu varēs identificēt tikai pēc tā ceļa jūsu sistēmā ("%1"). Citi identificēšanas veidi (UUID, etiķete) nav pieejami.

en: It is not possible on your system to identify the storage medium of this path. It will be added using the file path as the only identifier. This will work well for your local hard disk.
lv: Nav iespējams identificēt datu nesēju šajā ceļā. Tas tiks pievienots, par identifikatoru izmantojot tikai faila ceļu. Tas darbosies labi, ja šis ceļš atrodas lokālajā cietajā diskā.

en: There is already a collection for a network share with the same path.
lv: Jau pastāv kolekcija tīkla kopīgojumam ar šādu ceļu.

en: The network share will be identified by the path you selected. If the path is empty, the share will be considered unavailable.
lv: Tīkla kopīgojums tiks identificēts pēc jūsu izvēlētā ceļa. Ja tas ir tukšs, kopīgojums tiks uzskatīts par nepieejamu.

en: The database is not valid: the "DBVersion" setting does not exist. The current database schema version cannot be verified. Try to start with an empty database.
lv: Datubāze nav derīga: Nav "DBVersion" parametra. Nevar iegūt esošās datubāzes shēmas versiju. Mēģiniet sākt jaunu datubāzi.

en: Failed to create tables in database.
lv: Neizdevās datubāzē izveidot tabulas.

en: Failed to copy the old database file ("%1") to its new location ("%2"). Error message: "%3". Please make sure that the file can be copied, or delete it.
lv: Neizdevās nokopēt veco datubāzes failu ("%1") uz jauno vietu ("%2"). Kļūdas paziņojums: "%3". Lūdzu, pārliecinieties, ka šo failu var pārkopēt, vai arī izdzēsiet to.

en: Copied database file
lv: Datubāzes fails nokopēts

en: The old database file ("%1") has been copied to the new location ("%2") but it cannot be opened. Please delete both files and try again, starting with an empty database.
lv: Vecais datubāzas fails ("%1") tika pārkopēts uz jauno vietu ("%2"), bet to neizdevās atvērt. Lūdzu, izdzēsiet abus failus un mēģiniet vēlreiz, sākot ar tukšu datubāzi.

en: Opened new database file
lv: Atvērts jaunais datubāzes fails

en: Prepared table creation
lv: Gatavs tabulu izveidošanai

en: Created tables
lv: Tabulas izveidotas

en: No album library path has been found in the configuration file. Giving up the schema updating process. Please try with an empty database, or repair your configuration.
lv: Konfigurācijas failā neizdevās atrast albuma bibliotēkas ceļu. Shēmas atjaunināšana tiek pārtraukta. Lūdzu, mēģiniet ar tukšu datubāzi vai salabot konfigurāciju.

en: Configured one album root
lv: Konfigurēta viena albuma sakne

en: Imported albums
lv: Importēti albumi

en: Imported images information
lv: Importēta attēlu informācija

en: Last Search (0.9)
lv: Pēdējā meklēšana (0.9)

en: Initialized and imported file suffix filter
lv: Inicializēts un importēts failu paplašinājumu filtrs

en: Did the initial full scan
lv: Veikta sākotnējā pilnā skenēšana

en: Imported creation dates
lv: Importēti izveidošanas datumi

en: Imported comments
lv: Importēti komentāri

en: Imported ratings
lv: Importēti vērtējumi

en: Dropped v3 tables
lv: Izmestas v3 tabulas

[ctx: RAW image file (), the parentheses contain the file suffix, like MRW]
en: RAW image file (%1)
lv: RAW attēla fails (%1)

[ctx: @item: filter model]
en: No face
lv: Seju nav

[ctx: @item: filter model]
en: Confirmed
lv: Apstiprināts

en: Could not start database initializer.
lv: Neizdevās palaist datubāzes inicializētāju.

en: The database has been used with a more recent version of digiKam and has been updated to a database schema which cannot be used with this version. (This means this digiKam version is too old, or the database format is to recent) Please use the more recent version of digikam that you used before.
lv: Šī datubāze ir lietota ar jaunāku digiKam versiju un tās shēma ir izmainīta uz jaunāku versiju. Šī digiKam versija vairs nespēj to lietot. (Tas nozīmē, ka vai nu digiKam versija ir par vecu, vai datubāzes formāts ir pārāk jauns.) Lūdzu, lietojiet jaunāku digiKam versiju.

[ctx: People on your photos]
en: People
lv: Cilvēki

[ctx: The list of detected faces from the collections but not recognized]
en: Unknown
lv: Nezināmi

[ctx: The list of recognized faces from the collections but not confirmed]
en: Unconfirmed
lv: Neapstiprināti

[ctx: @info]
en: Initializing database...
lv: Inicializē datubāzi...

en: Error
lv: Kļūda

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Database Configuration
lv: Datubāzes konfigurācija

en: Similarity Db Name:
lv: Līdzības DB nosaukums:

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: You must select a folder for digiKam to store information and metadata in a database file.
lv: Jums jānorāda mape, kur digiKam glabāt informāciju un metadatus datubāzes failā.

en: <p>The folder to put your database in does not seem to exist:</p><p><b>%1</b></p>Would you like digiKam to create it for you?
lv: <p>Datubāzes glabāšanas mape nepastāv:</p><p><b>%1</b></p>Vai vēlaties, lai digiKam izveido to?

en: <p>digiKam could not create the folder to host your database file.
    Please select a different location.</p><p><b>%1</b></p>
lv: <p>digiKam neizdevās izveidot mapi datubāzes glabāšanai.
    Lūdzu, izvēlieties citu vietu.</p><p><b>%1</b></p>

en: <p>You do not seem to have write access for the folder to host the database file.<br/>Please select a different location.</p><p><b>%1</b></p>
lv: <p>Jums nav rakstīšanas atļauju mapē, lai varētu tur glabāt datubāzes failu.<br/> Lūdzu, izvēlieties citu vietu.</p><p><b>%1</b></p>

en: Format
lv: Formāts

en: Count
lv: Skaits

en: Videos
lv: Video

en: Total Items
lv: Vienību kopskaits

[ctx: @info: database server]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @info: total number of items]
en: total
lv: kopā

en: This is the list of items that are about to be deleted.
lv: Šis ir failu saraksts, kas tiks izdzēsti.

en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash.
lv: Ja ieslēgts, faili tiks pilnībā izdzēsti, nevis pārvietoti uz miskasti.

en: &Delete items instead of moving them to the trash
lv: &Dzēst failus, nepārvietojot tos uz atkritni

en: Do not &ask again
lv: &Vairs nejautāt

en: These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.
lv: Šīs vienības tiks <b>neatgriezeniski izdzēstas</b> no jūsu cietā diska.

en: These items will be moved to Trash.
lv: Šīs vienības tiks pārvietotas uz miskasti.

en: These albums will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.
lv: Šie albumi tiks <b>neatgriezeniski izdzēsti</b> no jūsu cietā diska.

en: These albums will be moved to Trash.
lv: Šie albumi tiks pārvietoti uz miskasti.

en: <b>1</b> album selected. | <b>%1</b> albums selected.
lv[0]: Izvēlēts <b>%1</b> albums.
lv[1]: Izvēlēti <b>%1</b> albumi.
lv[2]: Izvēlēts <b>%1</b> albumu.

en: <p>These albums will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</p><p>Note that <b>all subalbums</b> are included in this list and will be deleted permanently as well.</p>
lv: <p>Šie albumi tiks <b>neatgriezeniski izdzēsti</b> no jūsu cietā diska.</p><p>Ņemiet vērā, ka tiks dzēsti arī visi šo albumu <b>apakšalbumi</b>.</p>

en: <p>These albums will be moved to Trash.</p><p>Note that <b>all subalbums</b> are included in this list and will be moved to Trash as well.</p>
lv: <p>Šie albumi tiks pārvietoti uz miskaksti.</p><p>Ņemiet vērā, ka uz miskasti tiks pārvietoti arī visi šo albumu <b>apakšalbumi</b>.</p>

en: &Move to Trash
lv: Pārvietot uz At&kritni

en: Continue
lv: Turpināt

en: Select an Item
lv: Atlasīt attēlu

en: Select Items
lv: Atlasīt attēlus

en: <i>Make:</i>
lv: <li>Ražotājs:</li>

en: <i>Model:</i>
lv: <i>Modelis:</i>

en: <i>Created:</i>
lv: <i>Izveidots:</i>

en: <i>Aperture:</i>
lv: <i>Atvērums:</i>

en: <i>Focal:</i>
lv: <i>Fokuss:</i>

en: <i>Exposure:</i>
lv: <i>Ekspozīcija:</i>

en: <i>Sensitivity:</i>
lv: <i>Jutība:</i>

en: <i>Duration:</i>
lv: <li>Ilgums:</li>

en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt uz starpliktuvi

[ctx: @item: component is supported/available]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @info: version]
en: Unknown
lv: Nezināma

[ctx: @item: information about memory]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @info: tri state]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @info: tri state]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @action]
en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

[ctx: @item: device property]
en: none
lv: nav

[ctx: @info: device property]
en: none
lv: nav

[ctx: Color Model: Grayscale]
en: Grayscale
lv: Pelēktoņu

[ctx: Color Model: Monochrome]
en: Monochrome
lv: Melnbalts

[ctx: Color Model: Indexed]
en: Indexed
lv: Indeksēts

[ctx: Color Model: Uncalibrated (RAW)]
en: Uncalibrated (RAW)
lv: Nekalibrēts (RAW)

[ctx: Color Model: Unknown]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Set here the gamma adjustment of the image.
lv: Šeit norādiet attēla gammas korekciju.

[ctx: generic black and white film]
en: Generic
lv: Vispārēji

en: <b>Generic</b>:<p>Simulate a generic black and white film.</p>
lv: <b>Standarta</b>:<p>Imitē standarta melnbalto filmu.</p>

en: <b>Agfa 200X</b>:<p>Simulate the Agfa 200X black and white film at 200 ISO.</p>
lv: <b>Agfa 200X</b>:<p>Imitē  Agfa 200X melnbalto filmu ar 200 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 25</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 25 ISO.</p>
lv: <b>Agfa Pan 25</b>:<p>Imitē Agfa Pan melnbalto filmu ar 25 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 100</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 100 ISO.</p>
lv: <b>Agfa Pan 100</b>:<p>Imitē Agfa Pan melnbalto filmu ar 100 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 400</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 400 ISO.</p>
lv: <b>Agfa Pan 400</b>:<p>Imitē Agfa Pan melnbalto filmu ar 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 100</b>:<p>Simulate the Ilford Delta black and white film at 100 ISO.</p>
lv: <b>Ilford Delta 100</b>:<p>Imitē Ilford Delta melnbalto filmu ar 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 400</b>:<p>Simulate the Ilford Delta black and white film at 400 ISO.</p>
lv: <b>Ilford Delta 400</b>:<p>Imitē Ilford Delta melnbalto filmu ar 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 400 Pro 3200</b>:<p>Simulate the Ilford Delta 400 Pro black and white film at 3200 ISO.</p>
lv: <b>Ilford Delta 400 Pro 3200</b>:<p>Imitē Ilford Delta 400 Pro melnbalto filmu ar 3200 ISO.</p>

en: <b>Ilford FP4 Plus</b>:<p>Simulate the Ilford FP4 Plus black and white film at 125 ISO.</p>
lv: <b>Ilford FP4 Plus</b>:<p>Imitē Ilford PF4 Plus melnbalto filmu ar 125 ISO.</p>

en: <b>Ilford HP5 Plus</b>:<p>Simulate the Ilford HP5 Plus black and white film at 400 ISO.</p>
lv: <b>Ilford HP5 Plus</b>:<p>Imitē Ilford HP5 Plus melnbalto filmu ar 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford PanF Plus</b>:<p>Simulate the Ilford PanF Plus black and white film at 50 ISO.</p>
lv: <b>Ilford PanF Plus</b>:<p>Imitē Ilford PanF Plus melnbalto filmu ar 50 ISO.</p>

en: <b>Ilford XP2 Super</b>:<p>Simulate the Ilford XP2 Super black and white film at 400 ISO.</p>
lv: <b>Ilford XP2 Super</b>:<p>Imitē Ilford XP2 Super melnbalto filmu ar 400 ISO.</p>

en: <b>Kodak Tmax 100</b>:<p>Simulate the Kodak Tmax black and white film at 100 ISO.</p>
lv: <b>Kodak Tmax 100</b>:<p>Imitē Kodak Tmax melnbalto filmu ar 100 ISO.</p>

en: <b>Kodak Tmax 400</b>:<p>Simulate the Kodak Tmax black and white film at 400 ISO.</p>
lv: <b>Kodak Tmax 400</b>:<p>Imitē Kodak Tmax melnbalto filmu ar 400 ISO.</p>

en: <b>Kodak TriX</b>:<p>Simulate the Kodak TriX black and white film at 400 ISO.</p>
lv: <b>Kodak TriX</b>:<p>Imitē  Kodak TriX melnbalto filmu ar 200 ISO.</p>

en: No Lens Filter
lv: Nav lēcu filtra

en: <b>No Lens Filter</b>:<p>Do not apply a lens filter when rendering the image.</p>
lv: <b>Nav lēcu filtra</b>:<p>Nelietot lēcu filtru, renderējot attēlu.</p>

en: Green Filter
lv: Zaļš filtrs

en: <b>Black & White with Green Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a green filter. This is useful for all scenic shoots, especially portraits photographed against the sky.</p>
lv: <b>Melnbalts ar zaļu filtru</b>:<p>Imitē ar melnbaltu filmu caur zaļu filtru uzņemtu kadru. Tas noder skatuves kadriem, it īpaši portretiem, kas fotografēti pret debesīm.</p>

en: Orange Filter
lv: Oranžs filtrs

en: <b>Black & White with Orange Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using an orange filter. This will enhance landscapes, marine scenes and aerial photography.</p>
lv: <b>Melnbalts ar oranžu filtru</b>:<p>Imitē ar melnbaltu filmu caur oranžu filtru uzņemtu kadru. Tas noder ainavām, jūras skatiem un fotogrāfijām no gaisa.</p>

en: Red Filter
lv: Sarkans filtrs

en: <b>Black & White with Red Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a red filter. This creates dramatic sky effects, and simulates moonlight scenes in the daytime.</p>
lv: <b>Melnbalts ar sarkanu filtru</b>:<p>Imitē ar melnbaltu filmu caur sarkanu filtru uzņemtu kadru. Tas rada dramatiskus debesu efektus un imitē mēnesgaismas ainas dienas laikā.</p>

en: Yellow Filter
lv: Dzeltens filtrs

en: <b>Black & White with Yellow Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a yellow filter. This has the most natural tonal correction, and improves contrast. Ideal for landscapes.</p>
lv: <b>Melnbalts ar dzeltenu filtru</b>:<p>Imitē ar melnbaltu filmu caur dzeltenu filtru uzņemtu kadru. Šī ir visdabīgākā toņa korekcija un uzlabo kontrastu. Ideāla ainavām.</p>

en: Yellow-Green Filter
lv: Dzeltens-zaļš filtrs

en: Blue Filter
lv: Zils filtrs

en: Strength:
lv: Stiprums:

en: Here, set the strength adjustment of the lens filter.
lv: Šeit norādiet lēcu filtra stiprumu.

en: No Tone Filter
lv: Nav toņa filtra

en: <b>No Tone Filter</b>:<p>Do not apply a tone filter to the image.</p>
lv: <b>Nav toņa filtra</b>:<p>Nepielietot toņa filtru attēlam.</p>

en: Lens Filters
lv: Lēcu filtri

en: Tone
lv: Fonis

en: "%1" is not a Black & White settings text file.
lv: "%1" nav melnbaltā iestatījumu fails.

en: Cannot load settings from the Black & White text file.
lv: Neizdevās ielādēt iestatījumus no melnbaltā teksta faila.

en: Cannot save settings to the Black & White text file.
lv: Neizdevās saglabāt iestatījumus melnbaltā teksta failā.

[ctx: @item: color]
en: Blue
lv: Zils

[ctx: @label: color]
en: Blue (%):
lv: Zils (%):

[ctx: @option]
en: &Reset
lv: &Atiestatīt

[ctx: @info: progress]
en: Total: %1 (%)
lv: Kopā: %1 (%)

[ctx: @label: color]
en: Blue
lv: Zils

en: Curve free mode
lv: Brīvais līkņu režīms

en: With this button, you can draw your curve free-hand with the mouse.
lv: Nospiežot šo pogu, jūs varat ar peli brīvi uzzīmēt līkni.

en: Curve smooth mode
lv: Gludais līkņu režīms

en: With this button, the curve type is constrained to be a smooth line with tension.
lv: Nospiežot šo pogu, līkne tiek automātiski nogludināta.

en: With this button, you can pick the color from original image used to set <b>Shadow Tone</b> smooth curves point on Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
lv: Ar šo pogu var izvēlēties krāsu no oriģinālā attēla, ko izmantot <b>Ēnu toņa</b> gludo līkņu punktam Sarkanā, Zaļā, Zilā un spilgtuma kanāliem.

en: With this button, you can pick the color from original image used to set <b>Middle Tone</b> smooth curves point on Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
lv: Ar šo pogu var izvēlēties krāsu no oriģinālā attēla, ko izmantot <b>Vidēja toņa</b> gludo līkņu punktam Sarkanā, Zaļā, Zilā un spilgtuma kanāliem.

en: With this button, you can pick the color from original image used to set <b>Highlight Tone</b> smooth curves point on Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
lv: Ar šo pogu var izvēlēties krāsu no oriģinālā attēla, ko izmantot <b>Gaiša toņa</b> gludo līkņu punktam Sarkanā, Zaļā, Zilā un spilgtuma kanāliem.

en: Adjust Curves
lv: Koriģēt līknes

en: Cannot load from the Gimp curves text file.
lv: Neizdevās ielādēt Gimp līkņu failu.

en: Cannot save to the Gimp curves text file.
lv: Neizdevās saglabāt Gimp līkņu failā.

en: Loading image...
lv: Ielādē attēlu...

en: Histogram calculation...
lv: Histogrammas aprēķināšana...

en: Histogram
    calculation
    failed.
lv: Histogrammas
    aprēķināšana
    neizdevās.

[ctx: solid border type]
en: Solid
lv: Vienmērīga

[ctx: beveled border type]
en: Beveled
lv: Slīpa

en: Decorative Pine
lv: Dekoratīva priede

en: Decorative Wood
lv: Dekoratīvs koks

en: Decorative Paper
lv: Dekoratīvs papīrs

en: Decorative Parquet
lv: Dekoratīvs parkets

en: Decorative Ice
lv: Dekoratīvs ledus

en: Decorative Leaf
lv: Dekoratīvas lapas

en: Decorative Marble
lv: Dekoratīvs marmors

en: Decorative Rain
lv: Dekoratīvs lietus

en: Decorative Craters
lv: Dekoratīvi krāteri

en: Decorative Dried
lv: Dekoratīvs izžāvēts

en: Decorative Pink
lv: Dekoratīvs rozā

en: Decorative Stone
lv: Dekoratīvs akmens

en: Decorative Chalk
lv: Dekoratīvs krīts

en: Decorative Granite
lv: Dekoratīvs granīts

en: Decorative Rock
lv: Dekoratīva klints

en: Decorative Wall
lv: Dekoratīva siena

en: Select the border type to add around the image here.
lv: Šeit izvēlieties pievienojamās apmales tipu.

en: Preserve Aspect Ratio
lv: Saglabāt malu attiecību

en: Enable this option if you want to preserve the aspect ratio of image. If enabled, the border width will be a percentage of the image size, else the border width will be in pixels.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, ja vēlaties saglabāt attēla malu attiecību. Ja ieslēgts, apmales platums būs procenti no attēla izmēra, citādi - pikseļos.

en: Set here the border width as a percentage of the image size.
lv: Šeit norādiet apmales platumu procentos no attēla izmēra.

en: Width (pixels):
lv: Platums (pikseļi):

en: Set here the border width in pixels to add around the image.
lv: Šeit norādiet apmales platumu pikseļos.

[ctx: first color for border effect]
en: First:
lv: Pirmais:

[ctx: second color for border effect]
en: Second:
lv: Otrais:

en: Set here the foreground color of the border.
lv: Šeit norādiet apmales priekšplāna krāsu.

en: Set here the Background color of the border.
lv: Šeit norādiet apmales fona krāsu.

en: Set here the color of the main border.
lv: Šeit norādiet apmales pamata krāsu.

en: Set here the color of the line.
lv: Šeit norādiet līnijas krāsu.

en: Set here the color of the upper left area.
lv: Šeit norādiet augšējās kreisās daļas krāsu.

en: Set here the color of the lower right area.
lv: Šeit norādiet apakšējās labās daļas krāsu.

en: Set here the color of the first line.
lv: Šeit norādiet pirmās līnijas krāsu.

en: Set here the color of the second line.
lv: Šeit norādiet otrās līnijas krāsu.

[ctx: @item: texture type]
en: Canvas
lv: Audekls

[ctx: @item: texture type]
en: Wall
lv: Siena

en: Rotate Right
lv: Griezt pa labi

en: Rotate 180 degrees
lv: Pagriezt par 180 grādiem

en: Rotate Left
lv: Griezt pa kreisi

en: Flip Horizontally
lv: Apmest horizontāli

en: Flip Vertically
lv: Apmest vertikāli

en: Crop
lv: Apcirst

[ctx: Rotate image]
en: Rotate
lv: Pagriezt

[ctx: Flip image]
en: Flip
lv: Apmest

en: Unknown filter
lv: Nezināms filtrs

en: Set here the film ISO-sensitivity to use for simulating the film graininess.
lv: Šeit var norādīt imitējamās filmas ISO jutību.

en: Shadows:
lv: Ēnas:

[ctx: @title: general settings]
en: General
lv: Vispārējie

en: Detail preservation:
lv: Detaļu saglabāšana:

en: Preservation of details to set the sharpening level of the small features in the target image. Higher values leave details sharp.
lv: Saglabā detaļas, uzstāda mazu detaļu asināšanas daudzumu mērķa attēlā. Lielākas vērtības uztur detaļas asas.

en: Anisotropy:
lv: Anizotropija:

en: Anisotropic (directional) modifier of the details. Keep it small for Gaussian noise.
lv: Anizotrofiskais (virziena) detaļu parametrs. Ja vēlaties saglabāt Gausa troksni, paturiet šo mazu.

en: Smoothing:
lv: Gludināšana:

en: Total smoothing power: if the Detail Factor sets the relative smoothing and the Anisotropy Factor the direction, the Smoothing Factor sets the overall effect.
lv: Kopējais gludināšanas daudzums: ja detaļu koeficients norāda relatīvo gludināšanu un anizotropijas koeficients - virzienu, gludināšanas koeficients norāda kopējo iedarbības daudzumu.

en: Regularity:
lv: Regularitāte:

en: This value controls the evenness of smoothing to the image. Do not use a high value here, or the target image will be completely blurred.
lv: Šī vērtība norāda attēla gludināšanas vienmērīgumu. Nelietojiet lielas vērtības, vai arī attēls tiks pilnībā izpludināts.

en: Iterations:
lv: Iterācijas:

en: Sets the number of times the filter is applied to the image.
lv: Norāda, cik reizes pielietot filtru attēlam.

en: Noise:
lv: Troksnis:

en: Sets the noise scale.
lv: Norāda trokšna izmēru.

[ctx: @title]
en: Advanced Settings
lv: Papildu iestatījumi

en: Angular step:
lv: Leņķa solis:

en: Set here the angular integration step (in degrees) analogous to anisotropy.
lv: Norāda leņķa iterāciju soli grādos, līdzīgi kā anizotropijai.

en: Integral step:
lv: Integrāļa solis:

en: Set here the spatial integral step.
lv: Šeit var norādīt telpiskā integrāļa soli.

en: Gaussian:
lv: Gausa:

en: Set here the precision of the Gaussian function.
lv: Šeit var norādīt Gausa funkcijas precizitāti.

en: Tile size:
lv: Rūts izmērs:

en: Sets the tile size.
lv: Norāda rūts izmēru.

en: Tile border:
lv: Rūts robeža:

en: Sets the size of each tile border.
lv: Norāda rūts robežu izmēru.

en: Interpolation:
lv: Interpolācija:

en: Select the right interpolation method for the desired image quality.
lv: Izvēlieties attēla interpolācijas metodi atbilstoši nepieciešamajai attēla kvalitātei.

en: Fast approximation
lv: Ātra aproksimācija

en: Enable fast approximation when rendering images.
lv: Ieslēgt ātru aproksimāciju attēlu zīmēšanai.

en: Clear List
lv: Notīrīt sarakstu

en: Loading Frame
lv: Ielādē kadru

en: File Name:
lv: Faila nosaukums:

[ctx: @info: creation date]
en: Created:
lv: Izveidots:

[ctx: average filter mode]
en: Average
lv: Vidējais

[ctx: linear filter mode]
en: Linear
lv: Lineāra

[ctx: quadratic filter mode]
en: Quadratic
lv: Kvadrātisks

[ctx: cubic filter mode]
en: Cubic
lv: Kubisks

en: Black Frame...
lv: Melnais kadrs...

en: Select Black Frame Image
lv: Izvēlēties melnā kadra attēlu

en: Select the hue and saturation adjustments of the image.
lv: Šeit norādiet attēla krāsainības korekciju.

en: You can see here a color preview of the hue and saturation adjustments.
lv: Šeit var redzēt toņa un krāsainības korekcijas priekšskatījumu.

en: Hue:
lv: Tonis:

en: Set here the hue adjustment of the image.
lv: Šeit norādiet attēla toņa korekciju.

en: Set here the saturation adjustment of the image.
lv: Šeit norādiet attēla krāsainības korekciju.

en: Lightness:
lv: Gaišums:

en: Set here the lightness adjustment of the image.
lv: Šeit norādiet attēla gaišuma korekciju.

en: Convert to:
lv: Pārveidot uz:

en: Select the profile of the color space to convert to.
lv: Norādiet krāsu telpas profilu, uz kuru pārveidot.

en: Function:
lv: Funkcija:

en: Stretch contrast
lv: Izstiept kontrastu

en: Highlights saturation:
lv: Gaišo vietu piesātinājums:

en: Shadow saturation:
lv: Ēnu piesātinājums:

en: Power:
lv: Pakāpe:

en: <b>Power</b>: How strong the effect is applied.
lv: <b>Pakāpe</b>: efekta pielietošanas stiprums.

en: Blur:
lv: Aizmiglot:

en: General settings
lv: Vispārējie iestatījumi

en: Stage 1
lv: 1. stadija

en: Stage 2
lv: 2. stadija

en: Stage 3
lv: 3. stadija

en: Stage 4
lv: 4. stadija

en: "%1" is not a Photograph Local Contrast settings text file.
lv: "%1" nav fotogrāfiju vietējā kontrasta iestatījumu fails.

en: Cannot load settings from the Photograph Local Contrast text file.
lv: Neizdevās ielādēt fotogrāfiju vietējā kontrasta iestatījumu failu.

en: Cannot save settings to the Photograph Local Contrast text file.
lv: Neizdevās saglabāt failā fotogrāfiju vietējā kontrasta iestatījumus.

en: You can see here a thumbnail preview of the anti-vignetting mask applied to the image.
lv: Šeit var redzēt priekšskatījuma sīktēlu, kurā attēlam pielietota pretvinjetēšanas maska.

en: Amount:
lv: Daudzums:

en: Use Metadata
lv: Lietot metadatus

[ctx: camera make]
en: Make:
lv: Ražotājs:

[ctx: camera model]
en: Model:
lv: Modelis:

en: Set this option to try to guess the right camera/lens settings from the image metadata (as Exif or XMP).
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai mēģinātu atrast atbilstošos fotoaprātu/lēcu iestatījumus, balstoties uz attēla metadatiem (Exif vai XMP).

en: Aperture:
lv: Atvērtums:

en: (no metadata available)
lv: (nav metadatu)

[ctx: @info: correction status]
en: disabled
lv: atspējots

en: Chromatic Aberration
lv: Hromatiskā aberācija

en: Chromatic aberration is easily recognized as color fringes towards the image corners. CA is due to a varying lens focus for different colors.
lv: Hromatisko aberāciju var viegli atpazīt pēc krāsu izplūdumiem attēlu stūros. HA rodas, nesakrītot dažādu krāsu fokusa attālumam lēcu stūros.

en: Vignetting
lv: Vinjetēšana

en: Vignetting refers to an image darkening, mostly in the corners. Optical and natural vignetting can be canceled out with this option, whereas mechanical vignetting will not be cured.
lv: Vinjetēšana nozīmē attēla aptumšošanu, parasti attēla stūros. Ar šo darbību var koriģēt optisko un dabīgo vinjetēšanu, bet mehāniska vinjetēšana netiks labota.

en: Distortion
lv: Kropļojumi

en: Distortion refers to an image deformation, which is most pronounced towards the corners. These Seidel aberrations are known as pincushion and barrel distortions.
lv: Kropļojumi nozīmē attēla deformācijas, kas ir visizteiktākās attēla stūros. Šīs Šeideļa aberācas ir pazīstamas kā spilventiņa un mucas kropļojumi.

en: Geometry
lv: Ģeometrija

en: Four geometries are handled here: Rectilinear (99 percent of all lenses), Fisheye, Cylindrical, Equirectangular.
lv: Šeit tiek apstrādātas četras ģeometrijas: rektilineāra (99 procentiem visu lēcu), zivsacs, cilinriska, ekvirektangulāra.

en: Channel:
lv: Kanāls:

en: <p>Select the histogram scale.</p><p>If the image's maximal counts are small, you can use the <b>linear</b> scale.</p><p><b>Logarithmic</b> scale can be used when the maximal counts are big; if it is used, all values (small and large) will be visible on the graph.</p>
lv: <p>Šeit var izvēlēties histogrammas mērogu.</p><p>Ja maksimālās vērtības 
    attēlam ir nelielas, varat izmantot <b>lineāru</b> mērogu.</p> <p><b>Logaritmisks</b> mērogs ir noderīgs, ja maksimālās vērtības ir 
    lielas. To lietojot, visas vērtības (gan mazas, gan lielas) grafikā būs labi 
    redzamas.</p>

[ctx: linear histogram scaling mode]
en: Linear
lv: Lineāra

[ctx: logarithmic histogram scaling mode]
en: Logarithmic
lv: Logaritmiska

en: Here you can see the target preview image histogram drawing of the selected image channel. This one is re-computed at any settings changes.
lv: Šeit redzama rezultāta priekšskatījuma izvēlētā krāsu kanāla histogramma. Tā tiek pārrēķināta pēc katras izmaiņas.

en: <p>Select the histogram channel to display:</p>
lv: <p>Izvēlieties attēlojamo histogrammas kanālu:</p>

[ctx: The luminosity channel]
en: Luminosity
lv: Spilgtums

en: <b>Luminosity</b>: display the image's luminosity values.
lv: <b>Spilgtums</b>: rāda attēla spilgtuma vērtības.

[ctx: The red channel]
en: Red
lv: Sarkans

en: <b>Red</b>: display the red image-channel values.
lv: <b>Sarkans</b>: rāda attēla sarkanā kanāla vērtības.

[ctx: The green channel]
en: Green
lv: Zaļš

en: <b>Green</b>: display the green image-channel values.
lv: <b>Zaļš</b>: rāda attēla zaļā kanāla vērtības.

[ctx: The blue channel]
en: Blue
lv: Zils

en: <b>Blue</b>: display the blue image-channel values.
lv: <b>Zils</b>: rāda attēla zilā kanāla vērtības.

[ctx: The colors channel]
en: Colors
lv: Krāsas

en: <b>Colors</b>: Display all color channel values at the same time.
lv: <b>Krāsas</b>: Rāda visu attēla kanālu vērtības vienlaicīgi.

[ctx: The alpha channel]
en: Alpha
lv: Alfa

en: <b>Alpha</b>: display the alpha image-channel values. This channel corresponds to the transparency value and is supported by some image formats, such as PNG or TIF.
lv: <b>Alfa</b>: rāda attēla alfa kanāla vērtības. Šis kanāls atbilst caurspīdīgumam un to atbalsta daži attēlu formāti, piemēram, PNG un TIF.

[ctx: @info: histogram]
en: Loading image...
lv: Ielādē attēlu...

[ctx: @info: histogram]
en: Histogram
    calculation
    failed.
lv: Histogrammas
    aprēķināšana
    neizdevās.

[ctx: @info: histogram properties]
en: Mean:
lv: Vidējais:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Pixels:
lv: Pikseļi:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Std dev.:
lv: Stand. nov.:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Count:
lv: Skaits:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Median:
lv: Mediāna:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Percent:
lv: Procenti:

en: <b>Threshold</b>: Adjusts the threshold for denoising of the image in a range from 0.0 (none) to 10.0. The threshold is the value below which everything is considered noise.
lv: <b>Slieksnis</b>: Regulē slieksni attēla tokšņu novēršanai diapazonā no 0.0 (nav) līdz 10.0. Slieksnis ir vērtība, zem kuras viss tiek uzskatīts par troksni.

en: <b>Softness</b>: This adjusts the softness of the thresholding (soft as opposed to hard thresholding). The higher the softness the more noise remains in the image.
lv: <b>Mīkstība</b>: Regulē sliekšņa mīkstību (mīkstais pretstatā cietajam slieksnim). Jo augstāka mīkstība, jo vairāk trokšņa paliek attēlā.

en: Threshold:
lv: Slieksnis:

en: Softness:
lv: Mīkstība:

en: Luminance
lv: Spilgtums

en: Chrominance Blue
lv: Krāsainība - zils

en: Chrominance Red
lv: Krāsainība - sarkans

en: "%1" is not a Photograph Noise Reduction settings text file.
lv: "%1" nav fotogrāfiju trokšņa noņemšanas iestatījumu fails.

en: Cannot load settings from the Photograph Noise Reduction text file.
lv: Neizdevās ielādēt fotogrāfiju trokšņa noņemšanas iestatījumu failu.

en: Cannot save settings to the Photograph Noise Reduction text file.
lv: Neizdevās saglabāt failā fotogrāfiju trokšņa noņemšanas iestatījumus.

en: Method:
lv: Metode:

en: Simple sharp
lv: Vienkārša asināšana

en: Unsharp mask
lv: Neasā maska

en: Select the sharpening method to apply to the image.
lv: Šeit norādiet, kādu asināšanas metodi lietot.

en: A sharpness of 0 has no effect, 1 and above determine the sharpen matrix radius that determines how much to sharpen the image.
lv: Asumam 0 nav nekāda efekta, 1 un vairāk nosaka asināšanas matricas rādiusu, kas nosaka, cik daudz asināt attēlu.

en: Radius:
lv: Rādiuss:

en: Circular sharpness:
lv: Cirkulārais asums:

en: Correlation:
lv: Korelācija:

en: Noise filter:
lv: Trokšņu filtrs:

en: Gaussian sharpness:
lv: Gausa asums:

en: Matrix size:
lv: Matricas izmērs:

en: "%1" is not a Photograph Refocus settings text file.
lv: "%1" nav fotogrāfiju pārfokusēšanas iestatījumu fails.

en: Cannot load settings from the Photograph Refocus text file.
lv: Neizdevās ielādēt fotogrāfiju pārfokusēšanas iestatījumu failu.

en: Cannot save settings to the Photograph Refocus text file.
lv: Neizdevās saglabāt failā fotogrāfiju pārfokusēšanas iestatījumus.

en: Unsharp Mask Tool
lv: Neasās maskas rīks

en: Main angle:
lv: Galvenais leņķis:

en: An angle in degrees by which to rotate the image. A positive angle rotates the image clockwise; a negative angle rotates it counter-clockwise.
lv: Leņķis grādos, par kādu pagriezt attēlu. Pozitīvs leņķis pagriezīs attēlu pulksteņa rādītāja virzienā; negatīvs - pretēji pulksteņa rādītāja virzienam.

en: Fine angle:
lv: Precīzais leņķis:

en: Auto-crop:
lv: Automātiska apciršana:

[ctx: no autocrop]
en: None
lv: Nav

en: Widest Area
lv: Platākā daļa

en: Largest Area
lv: Lielākā daļa

en: Select the method to process image auto-cropping to remove black frames around a rotated image here.
lv: Šeit izvēlieties, kādā veidā apcirst attēlu, lai noņemtu pagrieztā attēla melnās daļas.

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Sunrise
lv: Saullēkts

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Moonlight
lv: Mēnessgaisma

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Sun
lv: Saule

[ctx: @item: WB settings]
en: sunrise or sunset light
lv: saullēkta vai saulrieta gaisma

[ctx: @item: WB settings]
en: moon light
lv: mēnessgaisma

[ctx: @item: WB settings]
en: sunny daylight around noon
lv: saulaina dienasgaisma ap pusdienlaiku

[ctx: @label: WB settings]
en: Shadows:
lv: Ēnas:

[ctx: @label: WB settings]
en: Saturation:
lv: Piesātinājums:

[ctx: @label: WB settings]
en: Main:
lv: Pamata:

[ctx: @label: WB settings]
en: Fine:
lv: Precīzi:

[ctx: @info]
en: "%1" is not a White Color Balance settings text file.
lv: "%1" nav baltā balansa iestatījumu fails.

en: Embed Original File
lv: Iegult orģinālo failu

en: Lossless Compression
lv: Bezzudumu saspiešana

en: JPEG Preview:
lv: JPEG priekšskatījums:

[ctx: embedded preview type in dng file]
en: Full size
lv: Pilna izmēra

[ctx: @action: dplugin]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: @action: dplugin]
en: Import
lv: Importēt

[ctx: @action: dplugin]
en: Metadata
lv: Metadati

[ctx: @action: dplugin]
en: View
lv: Skats

[ctx: @action: dplugin]
en: File
lv: Fails

[ctx: @action: dplugin]
en: Color
lv: Krāsas

[ctx: @action: dplugin]
en: Enhance
lv: Uzlabot

[ctx: @action: dplugin]
en: Transform
lv: Transformēt

[ctx: @action: dplugin]
en: Effects
lv: Efekti

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: @label]
en: Version
lv: Versija

[ctx: @title]
en: Details
lv: Detaļas

[ctx: @title]
en: Authors
lv: Autori

[ctx: @item]
en: File Size
lv: Faila izmērs

[ctx: @item]
en: File Owner
lv: Faila īpašnieks

[ctx: @title]
en: Properties
lv: Īpašības

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Categories
lv: Kategorijas

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Tools
lv: Rīki

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Authors
lv: Autori

[ctx: @action: search bar]
en: Clear
lv: Notīrīt

[ctx: @title: album properties]
en: Album
lv: Albums

[ctx: @label: album properties]
en: Title:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label: album properties]
en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

[ctx: account settings]
en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Cancel current operation
lv: Atcelt pašreizējo darbību

[ctx: @info]
en: Clear the list.
lv: Notīrīt sarakstu.

[ctx: @title]
en: Thumbnail
lv: Sīktēls

[ctx: @title]
en: File Name
lv: Faila nosaukums

en: Online Handbook...
lv: Tiešsaistes rokasgrāmata...

[ctx: @action]
en: Zoom In
lv: Tuvināt

[ctx: @info]
en: Zoom In
lv: Tuvināt

[ctx: @action]
en: Zoom Out
lv: Tālināt

[ctx: @info]
en: Zoom Out
lv: Tālināt

[ctx: @action]
en: Zoom to Fit
lv: Ietilpināt

[ctx: @info]
en: Zoom to Fit
lv: Ietilpināt

en: Writing metadata to files
lv: Metadati tiek rakstīti failos

en: Assigning image tags
lv: Attēlam tiek piešķirti tagi

en: Assigning image ratings
lv: Attēlam tiek piešķirti vērtējumi

en: Updating orientation in database
lv: Orientācijas atjaunināšana datubāzē

en: Process Items
lv: Apstrādā attēlus

en: Failed to revise Exif orientation these files:
lv: Neizdevās mainīt Exif orientāciju šiem failiem:

en: Reset all active filters
lv: Atiestatīt visus aktīvos filtrus

en: Open filter settings panel
lv: Atvērt filtru iestatījumu paneli

en: <br/><nobr><i>Text</i></nobr>
lv: <br/><nobr><i>Teksts</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Mime Type</i></nobr>
lv: <br/><nobr><i>Mime tips</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Rating</i></nobr>
lv: <br/><nobr><i>Vērtējums</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Pick Labels</i></nobr>
lv: <br/><nobr><i>Atlases iezīmes</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Tags</i></nobr>
lv: <br/><nobr><i>Tagi</i></nobr>

en: <nobr><b>Active filters:</b></nobr>
lv: <nobr><b>Aktīvi filtri</b></nobr>

en: <nobr><b>Active filter:</b></nobr>
lv: <nobr><b>Aktīvs filtrs</b></nobr>

en: No active filter
lv: Nav aktīva filtra

en: No geo filtering
lv: Nefiltrēt pēc koordinātām

en: Images with coordinates
lv: Attēli ar koordinātām

en: Images without coordinates
lv: Attēli bez koordinātām

en: Filter by geolocation
lv: Filtrēt pēc ģeolokācijas

en: All Files
lv: Visi faili

en: Image Files
lv: Attēlu faili

en: No RAW Files
lv: Nav RAW failu

en: JPEG Files
lv: JPEG faili

en: PNG Files
lv: PNG faili

en: TIFF Files
lv: TIFF faili

en: PGF Files
lv: PGF faili

en: HEIF Files
lv: HEIF faili

en: DNG Files
lv: DNG faili

en: RAW Files
lv: RAW faili

en: Video Files
lv: Video faili

en: Audio Files
lv: Audio faili

en: Raster Graphics
lv: Rastra grafikas faili

en: Filter by file type
lv: Filtrēt pēc faila tipa

en: Rating greater than or equal to %1.
lv: Vērtējums lielāks vai vienāds ar %1.

en: Rating equal to %1.
lv: Vērtējums vienāds ar %1.

en: Rating less than or equal to %1.
lv: Vērtējums mazāks vai vienāds ar %1.

en: Greater Than or Equals Condition
lv: 'Lielāks nekā' vai 'vienāds ar' nosacījums

en: Equals Condition
lv: 'Vienāds ar' nosacījums

en: Less Than or Equals Condition
lv: 'Mazāks nekā' vai 'vienāds ar' nosacījums

en: Exclude Items Without Rating
lv: Neiekļaut attēlus bez vērtējuma

en: Text quick filter (search)
lv: Ātrais teksta filtrs (meklēšana)

en: Item Name
lv: Faila nosaukumā

en: Item Title
lv: Nosaukumā

en: Item Comment
lv: Komentārā

en: Tag Name
lv: Taga nosaukumā

en: Album Name
lv: Albuma nosaukumā

en: Item Aspect Ratio
lv: Malu attiecībā

en: Item Pixel Size
lv: Pikseļa izmērā

en: Clear All
lv: Notīrīt visu

en: Select All
lv: Atlasīt visus

[ctx: @info: rotation]
en: Unspecified
lv: Nenorādīts

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Horizontally
lv: Apmests horizontāli

[ctx: @info: rotation]
en: Rotated by 180 Degrees
lv: Pagriezts par 180 grādiem

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Vertically
lv: Apmests vertikāli

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Horizontally and Rotated Left
lv: Apmests horizontāli un pagriezts pa kreisi

[ctx: @info: rotation]
en: Rotated Left
lv: Pagriezts pa kreisi

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Vertically and Rotated Left
lv: Apmests vertikāli un pagriezts pa kreisi

[ctx: @info: rotation]
en: Rotated Right
lv: Pagriezts pa labi

[ctx: @info: rotation]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @info: For use in longitude coordinate]
en: West
lv: Rietumi

[ctx: @info: For use in longitude coordinate]
en: East
lv: Austrumi

[ctx: @info: For use in latitude coordinate]
en: South
lv: Dienvidi

[ctx: @info: country code]
en: English
lv: Angļu

[ctx: @title: xmp namespace for title container]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @info: unconfirmed faces in album]
en:  (%1 new) |  (%1 new)
lv[0]:  (%1 jauna)
lv[1]:  (%1 jaunas)
lv[2]: (%1 jaunas)

en: Close message
lv: Aizvērt ziņojumu

[ctx: @info: check of new online version never done yet]
en: never
lv: nekad

[ctx: @info: download status]
en: Total:
lv: Kopā:

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: version %1
lv: versija %1

[ctx: @action: open bundle file]
en: Open...
lv: Atvērt...

en: Visit digiKam project website
lv: Apmeklējiet digiKam projekta tīmekļa lapu

en: Cancel this operation.
lv: Atcelt šo darbību.

en: Open detailed progress dialog
lv: Atvērt detalizētu progresa lodziņu

en: No active process
lv: Nav aktīva procesa

en: Hide detailed progress window
lv: Slēpt detalizēto progresa lodziņu

en: Show detailed progress window
lv: Rādīt detalizētu progresa lodziņu

en: Captions:
lv: Apraksts:

en: Enter caption author name here.
lv: Ievadiet apraksta teksta autoru

[ctx: @title: comment title string]
en: Title:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label]
en: Date:
lv: Datums:

[ctx: @action: more actions to apply changes]
en: More
lv: Vairāk

[ctx: @info]
en: Enter tag here.
lv: Ievadiet tagu šeit.

en: <b>Altitude</b>:
lv: <b>Augstums</b>:

en: <b>Latitude</b>:
lv: <b>Platums</b>:

en: <b>Longitude</b>:
lv: <b>Garums</b>:

en: <b>Date</b>:
lv: <b>Datums</b>:

[ctx: @title]
en: Versions
lv: Versijas

[ctx: @action: go to album]
en: Go To Albums
lv: Pāriet uz albumiem

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to the album of this image
lv: Pāriet uz šī attēla albumu

en: Metadata
lv: Metadati

en: Geolocation
lv: Ģeolokācija

[ctx: @label: item properties]
en: File:
lv: Fails:

[ctx: @label: item properties]
en: Folder:
lv: Mape:

[ctx: @label: item properties]
en: Date:
lv: Datums:

[ctx: @label: item properties]
en: Size:
lv: Izmērs:

[ctx: @label: item properties]
en: Writable:
lv: Rakstāms:

[ctx: @label: item properties]
en: Type:
lv: Tips:

[ctx: @label: item properties]
en: Dimensions:
lv: Attēla izmērs:

[ctx: @label: item properties]
en: Aspect Ratio:
lv: Malu attiecība:

[ctx: @label: item properties]
en: New Name:
lv: Jaunais nosaukums:

[ctx: @label: item properties]
en: Downloaded:
lv: Lejupielādēts:

[ctx: @label: item properties]
en: Created:
lv: Izveidots:

[ctx: @label: item properties]
en: Sensitivity:
lv: Jutība:

[ctx: @label: item properties]
en: Flash:
lv: Zibspuldze:

[ctx: @label: item properties]
en: Duration:
lv: Ilgums:

[ctx: @info: item properties]
en: unknown
lv: nezināma

[ctx: @info: item properties]
en: unchanged
lv: nemainīts

[ctx: @info: item properties]
en: unavailable
lv: nav pieejams

[ctx: @info: item properties]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @label: color properties]
en: Range:
lv: Diapazons:

[ctx: @title: color properties]
en: Statistics
lv: Statistika

[ctx: @label: color properties]
en: Pixels:
lv: Pikseļi:

[ctx: @label: color properties]
en: Count:
lv: Skaits:

[ctx: @label: color properties]
en: Mean:
lv: Vidējais:

[ctx: @label: color properties]
en: Std. deviation:
lv: Standarta novirze:

[ctx: @label: color properties]
en: Color depth:
lv: Krāsu dziļums:

[ctx: @label: color properties]
en: Alpha Channel:
lv: Alfa kanāls:

[ctx: @label: color properties]
en: Source:
lv: Avots:

[ctx: @title: color properties]
en: Histogram
lv: Histogramma

[ctx: @title: color properties]
en: ICC profile
lv: ICC profils

[ctx: @label: color properties]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @label: color properties]
en: Full Image
lv: Viss attēls

[ctx: @title: item properties]
en: Properties
lv: Īpašības

[ctx: @title: item properties]
en: Metadata
lv: Metadati

[ctx: @title: item properties]
en: Colors
lv: Krāsas

[ctx: @title: item properties]
en: Map
lv: Karte

[ctx: @info: item properties]
en: Uncalibrated
lv: Nav kalibrēts

[ctx: @info: item properties]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @title: database properties]
en: Captions
lv: Piezīmes

[ctx: @title: database properties]
en: Versions
lv: Versijas

[ctx: @label: item properties]
en: Owner:
lv: Īpašnieks:

[ctx: @label: item properties]
en: Permissions:
lv: Atļaujas:

[ctx: @title: item properties]
en: File Properties
lv: Faila īpašības

[ctx: @label: item properties]
en: Bit depth:
lv: Krāsu dziļums:

[ctx: @label: item properties]
en: Color mode:
lv: Krāsu režīms:

[ctx: @label: item properties]
en: Sidecar:
lv: Datu papildfails:

[ctx: @title: item properties]
en: Item Properties
lv: Attēla īpašības

[ctx: @label: item properties]
en: Caption:
lv: Apraksts:

[ctx: @label: item properties]
en: Pick label:
lv: Atlases iezīme:

[ctx: @label: item properties]
en: Color label:
lv: Krāsu iezīme:

[ctx: @label: item properties]
en: Rating:
lv: Vērtējums:

[ctx: @title: item properties]
en: digiKam Properties
lv: digiKam īpašības

en: Count:
lv: Skaits:

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Total Count:
lv: Kopskaits:

en: Total Size:
lv: Kopējais izmērs:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Camera
lv: Fotoaparāts

[ctx: @item:inlistbox]
en: Blend
lv: Saplūdināt

[ctx: @label:listbox]
en: Workspace:
lv: Darbvirsma:

[ctx: @label]
en: Color Management
lv: Krāsu pārvaldība

en: Light Table
lv: Gaismas galds

en: Batch Queue Manager
lv: Masveida rindas pārvaldnieks

en: Import/Export tools
lv: Importa/Eksporta rīki

en: Adding items to the Light Table
lv: Uzliek attēlus uz gaismas galda

[ctx: @item: album categories]
en: Category
lv: Kategorija

[ctx: @item: album categories]
en: Friends
lv: Draugi

[ctx: Create New Tag <tag name> in <parent tag path>]
en: Create "%1" in %2
lv: Izveidot "%1" mapē %2

en: Create "%1"
lv: Izveidot "%1"

en: Tag '%2' is assigned to one item. Do you want to continue? | Tag '%2' is assigned to %1 items. Do you want to continue?
lv[0]: Tags '%2' piešķirts %1 failam. Vai vēlaties turpināt?
lv[1]: Tags '%2' piešķirts %1 failiem. Vai vēlaties turpināt?
lv[2]: Tags '%2' piešķirts %1 failu. Vai vēlaties turpināt?

en: Delete '%1' tag?
lv: Dzēst tagu '%1'?

en: Remove face tag? | Remove face tags?
lv[0]: Noņemt sejas tagu?
lv[1]: Noņemt sejas tagus?
lv[2]: Noņemt sejas tagus?

en: Remove the tag corresponding to this face tag from the images? | Remove the %1 tags corresponding to this face tags from the images?
lv[0]: Noņemt atbilstošo %1 tagu no attēliem?
lv[1]: Noņemt atbilstošos %1 tagus no attēliem?
lv[2]: Noņemt atbilstošos %1 tagus no attēliem?

en: Assign Tag "%1"
lv: Piesķirt tagu "%1"

[ctx: @info]
en: All Tags
lv: Visi tagi

en: Add to List
lv: Pievienot sarakstam

en: Delete Tags
lv: Dzēst tagus

en: Reset Tag Icon
lv: Nomest taga ikonu

en: Invert Selection
lv: Atlasīt pretēji

en: Expand Tag Tree
lv: Izvērst tagu koku

en: Collapse Tag Tree
lv: Savērst tagu koku

en: Remove Tag from Images
lv: Noņemt tagu no attēliem

[ctx: @label]
en: Tag Properties
lv: Taga īpašības

[ctx: @label: tag properties]
en: &Title:
lv: &Nosaukums:

[ctx: @info]
en: Enter tag name here
lv: Ievadiet tagu šeit

[ctx: @label: tag properties]
en: &Icon:
lv: &Ikona:

[ctx: @action]
en: Reset
lv: Atiestatīt

[ctx: @label: tag properties]
en: &Shortcut:
lv: Ī&sinājumtaustiņš:

[ctx: @label]
en: This shortcut can be used to assign or unassign tag to items.
lv: Ar īsinājumtaustiņu var šo tagu attēliem piešķirt un noņemt.

[ctx: @action]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @action]
en: Discard
lv: Atcelt

en: Invert selection. Only visible items will be selected
lv: Atlasīt pretēji. Tiks atlasīti tikai redzami attēli

en: Expand tag tree completely
lv: Pilnīgi izvērst tagu koku

en: Collapse tag tree completely
lv: Pilnīgi savērst tagu koku

en: Toggle Auto
lv: Pārslēgt auto

[ctx: no auto toggle]
en: None
lv: Nav

[ctx: toggle child tags]
en: Children
lv: Bērni

[ctx: toggle parent tag]
en: Parents
lv: Vecāki

[ctx: toggle child and parent tags]
en: Both
lv: Abi

en: Enter tag name here...
lv: Ievadiet tagu šeit...

en: <p>To create new tags, you can use the following rules:</p><p><ul><li>'/' can be used to create a tags hierarchy.<br/>Ex.: <i>"Country/City/Paris"</i></li><li>',' can be used to create more than one tags hierarchy at the same time.<br/>Ex.: <i>"City/Paris, Monument/Notre-Dame"</i></li><li>If a tag hierarchy starts with '/', root tag album is used as parent.</li></ul></p>
lv: <p>Tagu izveidošanai var izmantot šādu sintaksi:</p><p><ul><li>Ar '/' veido tagu hierarhiju.<br/>Piem.: <i>"Valsts/Pilsēta/Parīze"</i></li><li>Ar ',' var vienlaicīgi izveidot vairākas tagu hierarhijas.<br/>Piem.: <i>"Pilsēta/Parīze, Piemineklis/Notre-Dame"</i></li><li>Ja tagu hierarhija sākas ar '/', par vecāku tiks izmantots saknes tags.</li></ul></p>

en: &Icon:
lv: &Ikona:

en: &Shortcut:
lv: Ī&sinājumtaustiņš:

en: <p><b>Note</b>: this shortcut can be used to assign or unassign tag to items.</p>
lv: <p><b>Piezīme</b>: ar īsinājumtaustiņu var šo tagu attēliem piešķirt un noņemt.</p>

en: <b>Create New Tag</b>
lv: <b>Izveidot jaunu tagu</b>

en: An error occurred during tag creation:
lv: Gadījās kļūda izveidojot tagu:

en: Tag Path
lv: Taga ceļš

en: Expand all Tags
lv: Izvērst visus tagus

en: Collapse all Tags
lv: Savērst visus tagus

en: Expand Selected Recursively
lv: Rekursīvi izvērst atlasīto

en: No Recently Assigned Tags
lv: Nav nesen piešķirtu tagu

en: Recently Assigned Tags
lv: Nesen piešķirtie tagi

en: Add New Tag...
lv: Pievienot jaunu tagu...

en: More Tags...
lv: Citi tagi...

en: Assign this Tag
lv: Piešķirt šo tagu

en: Remove this Tag
lv: Noņemt šo tagu

en: Go to this Tag
lv: Pāriet uz šo tagu

[ctx: @title: template properties]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @title: template properties]
en: Authors
lv: Autori

en: Author Names:
lv: Autoru vārdi:

en: Enter the names of the photograph's creators. Use semi-colons as separator here.
lv: Ievadiet fotogrāfiju izveidotāju vārdus. Kā atdalītājus šeit izmantojiet semikolus.

en: Authors' Positions:
lv: Autora amati:

en: Enter the job titles of the authors here.
lv: Šeit ievadiet autoru amatu nosaukumus.

en: Enter the photograph credit here.
lv: Šeit ievadiet fotogrāfijas piegādātāju.

en: Enter the copyright notice to identify the current owner(s) of the copyright here.
lv: Šeit ievadiet autortiesību informāciju, lai norādītu pašreizējo autortiesību īpašnieku.

en: Enter the list of instructions on how a resource can be legally used here.
lv: Šeit ievadiet instrukcijas par to, kā resurss legāli var tikt izmantots.

[ctx: @label: template properties]
en: Source:
lv: Avots:

en: Enter the original owner of the photograph here.
lv: Šeit ievadiet fotogrāfijas sākotnējo īpašnieku.

en: Instructions:
lv: Instrukcijas:

en: Enter the editorial notice here.
lv: Šeit ievadiet rediģēšanas informāciju.

en: Rights
lv: Atļaujas

en: Enter the city of contents here.
lv: Šeit ievadiet satura pilsētu.

en: <p>This field should contain the name of the city where the photograph was taken.</p>
lv: <p>Šim laukam būtu jāsatur pilsētas, kurā tika uzņemta fotogrāfija, nosaukums.</p>

en: Enter the city sublocation of contents here.
lv: Šeit ievadiet satura pilsētas sublokāciju.

en: <p>This field should contain the sublocation of the city where the photograph was taken.</p>
lv: <p>Šim laukam būtu jāsatur pilsētas sublokācijas, kurā tika uzņemta fotogrāfija, nosaukums.</p>

en: Enter the province or state of contents here.
lv: Šeit ievadiet satura provinci vai štatu.

en: <p>This field should contain the province or state where the photograph was taken.</p>
lv: <p>Šim laukam būtu jāsatur province vai štats, kurā tika uzņemta fotogrāfija.</p>

en: <p>Select here the country where the photograph was taken.</p>
lv: <p>Šeit izvēlieties valsti, kurā fotogrāfija tika uzņemta.</p>

en: Enter the city name of the lead author here.
lv: Šeit ievadiet galvenā autora pilsētas nosaukumu.

en: <p>This field should contain the city name where the lead author lives.</p>
lv: <p>Šim laukam būtu jāsatur pilsētas, kurā dzīvo galvenais autors, nosaukums.</p>

en: Enter the country name of the lead author here.
lv: Šeit ievadiet galvenā autora valsts nosaukumu.

en: <p>This field should contain the country name where the lead author lives.</p>
lv: <p>Šim laukam būtu jāsatur valsts, kurā dzīvo galvenais autors, nosaukums.</p>

en: Enter the address of the lead author here.
lv: Šeit ievadiet galvenā autora adresi.

en: <p>This field should contain the address where the lead author lives.</p>
lv: <p>Šim laukam būtu jāsatur galvenā autora adrese.</p>

en: Postal Code:
lv: Pasta indekss:

en: Enter the postal code of the lead author here.
lv: Šeit ievadiet galvenā autora pasta indeksu.

en: <p>This field should contain the postal code where the lead author lives.</p>
lv: <p>Šim laukam būtu jāsatur galvenā autora pasta indekss.</p>

en: Enter the province of the lead author here.
lv: Šeit ievadiet galvenā autora provinci.

en: <p>This field should contain the province where the lead author lives.</p>
lv: <p>Šim laukam būtu jāsatur galvenā autora province.</p>

[ctx: @label: template properties]
en: Email:
lv: E-pasts:

en: Enter the email of the lead author here.
lv: Šeit ievadiet galvenā autora e-pasta adresi.

en: <p>This field should contain the email of the lead author.</p>
lv: <p>Šim laukam būtu jāsatur galvenā autora e-pasta adrese.</p>

en: Enter the phone number of the lead author here.
lv: Šeit ievadiet galvenā autora telefona numuru.

en: <p>This field should contain the phone number of the lead author.</p>
lv: <p>Šim laukam būtu jāsatur galvenā autora telefona numurs.</p>

en: Enter the web site URL of the lead author here.
lv: Šeit ievadiet galvenā autora tīmekļa vietnes URL.

en: <p>This field should contain the web site URL of the lead author.</p>
lv: <p>Šim laukam būtu jāsatur galvenā autora tīmekļa vietnes URL.</p>

en: Subjects
lv: Temati

en: Template:
lv: Sagatave:

en: Open metadata template editor
lv: Atvērt metadatu sagatavju redaktoru

en: To remove
lv: Izņemt

en: Do not change
lv: Nemainīt

en: Names:
lv: Nosaukumi:

en: Usages:
lv: Lietojumi:

en: No or invalid size specified
lv: Nav norādīts vai nepareizs izmērs

en: Thumbnail is null
lv: Sīktēla nav

en: Cannot create thumbnail for %1
lv: Neizdevās izveidot sīktēlu priekš %1

[ctx: add a fixed timestamp to date]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: time adjust offset, days value label]
en: days
lv: dienas

en: Timestamp Adjustments
lv: Laikspiedola korekcijas

[ctx: Transition: Chess Board]
en: Chess Board
lv: Šaha dēlītis

[ctx: Video Effect NOPLAYER]
en: None
lv: Nav

[ctx: @option:check]
en: Show image file name
lv: Rādīt attēla faila nosaukumu

[ctx: @option:check]
en: Show image creation date
lv: Rādīt attēla uzņemšanas datumu

[ctx: @option:check]
en: Show camera make and model
lv: Rādīt fotoaparāta ražotāju un modeli

[ctx: @option:check]
en: Show camera lens model
lv: Rādīt fotoaparāta objektīva modeli

[ctx: @option:check]
en: Show image caption
lv: Rādīt attēla aprakstu

[ctx: @option:check]
en: Show image rating
lv: Rādīt attēla vērtējumu

[ctx: @option:check]
en: Show image tags
lv: Rādīt attēla tagus

[ctx: pause/play video]
en: Pause/Play
lv: Apturēt/Turpināt

[ctx: capture video frame]
en: Capture
lv: Tvert

[ctx: @title: binary properties]
en: Version
lv: Versija

en: Find
lv: Atrast

en: Browse...
lv: Pārlūkot...

en: If Target File Exists:
lv: Ja mērķa fails pastāv:

en: Overwrite automatically
lv: Automātiski pārrakstīt

en: No options available
lv: Nav opciju

[ctx: @title: font properties]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: @label:listbox Font size]
en: Size:
lv: Izmērs:

en: System Font
lv: Sistēmas fonts

en: Custom Font
lv: Pielāgots fonts

en: Choose...
lv: Izvēlēties...

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Pan the image to a region
lv: Panoramēt attēlu uz apgabalu

en: No profile available...
lv: Nav neviena profila...

en: Perceptual
lv: Perceptuāls

en: Relative Colorimetric
lv: Relatīvā kolorimetrija

en: Absolute Colorimetric
lv: Absolūtā kolorimetrija

en: Saturation
lv: Piesātinājums

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Model
lv: Modelis

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Copyright
lv: Autortiesības

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Color Space
lv: Krāsu telpa

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Device Class
lv: Ierīces klase

[ctx: @title: icc profile properties]
en: ICC Color Profile Information
lv: ICC krāsu profila informācija

[ctx: @info: icc profile color space]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @info: icc profile class]
en: Color space
lv: Krāsu telpa

[ctx: @info: icc profile class]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Saturation
lv: Piesātinājums

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: %1 width, %2 height, %3 mpixels]
en: %1x%2 (%3Mpx)
lv: %1x%2 (%3Mpiks)

[ctx: unknown image resolution]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Drag to reposition
lv: Velciet, lai pārpozicionētu

en: Show Thumbbar
lv: Rādīt sīktēlu joslu

en: Professional Photo Management with the Power of Open Source
lv: Profesionāla fotoattēlu pārvaldība ar atklātā pirmkoda jaudu

en: Tags Manager
lv: Tagu pārvaldnieks

en: Face Recognition
lv: Seju atpazīšana

en: Developer and Windows port
lv: Izstrādātājs un Windows portētājs

en: Color Management
lv: Krāsu pārvaldība

en: Design, icons, logo, banner, mockup, beta tester
lv: Dizains, ikonas, logo, reklāmkarogs, saskarnes skice, beta testētājs

en: Bug reports and patches
lv: Kļūdas ziņojumi un ielāpi

en: Webmaster
lv: Tīmekļa vietnes uzturētājs

en: Handbook writer, alpha tester, webmaster
lv: Rokasgrāmatas rakstītās, alfa testētājs, tīmekļa vietnes uzturētājs

en: Beta tester
lv: Beta testētājs

en: Feedback and patches. Handbook writer
lv: Atsauces un ielāpi. Rokasgrāmatas sarakstītājs

en: digiKam website banner and application icons
lv: digiKam tīmekļa lapa un programmas ikonas

en: Various usability fixes and general application polishing
lv: Dažādi lietojamības labojumi un vispārēja programmas pieslīpēšana

en: digiKam website, Feedback
lv: digiKam tīmekļa vietne, atsauces

en: Bug reports, feedback and icons
lv: Klūdu ziņojumu, atsauces un ikonas

en: Developer (2004-2005)
lv: Izstrādātājs (2004-2005)

en: Developer (2004)
lv: Izstrādātājs (2004)

[ctx: general keyboard shortcuts]
en: General
lv: Pamata

en: Components Information
lv: Komponentes informācija

en: Supported RAW Cameras
lv: RAW režīmā atbalstītie fotoaparāti

en: List of Detected Hardware
lv: Atrastās aparatūras saraksts

en: Donate...
lv: Ziedot...

en: Contribute...
lv: Piedalīties...

en: Check for New Version...
lv: Pārbaudīt, vai nav jaunākas versijas

en: Database Statistics
lv: Datubāzes statistika

en: Show Statusbar
lv: Rādīt statusa joslu

en: Size: %1
lv: Izmērs: %1

en: Full-screen Options
lv: Pilnekrāna režīma opcijas

en: H&ide toolbars
lv: Paslēpt rīkjoslas

en: Hide all toolbars when window switch in full-screen mode.
lv: Pilnekrāna režīmā paslēpt visas rīkjoslas

en: Hide &thumbbar
lv: Paslēpt &sīktēlu joslu

en: Hide thumbbar view when window switch in full-screen mode.
lv: Slēpt sīktēlu joslu pilnekrāna režīmā.

en: Hide st&atusbar
lv: Paslēpt st&atusa joslu

en: Hide statusbar when window switch in full-screen mode.
lv: Slēpt statusa joslu pilnekrāna režīmā.

[ctx: default theme name]
en: Default
lv: Noklusētais

en: EXIF viewer
lv: EXIF skatītājs

en: Makernotes viewer
lv: Makernotes skatītājs

en: IPTC viewer
lv: IPTC skatītājs

en: XMP viewer
lv: XMP skatītājs

[ctx: @title: metadata properties]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title: metadata properties]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: @action: metadata selector]
en: Select All
lv: Atlasīt visus

[ctx: @action: metadata selector]
en: Clear
lv: Tīrīt

[ctx: @title: column]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: @info: status]
en: yes
lv: jā

[ctx: @info: status]
en: no
lv: nē

en: <b>Title: </b><p>%1</p><b>Value: </b><p>%2</p><b>Description: </b><p>%3</p>
lv: <b>Nosaukums: </b><p>%1</p><b>Vērtība: </b><p>%2</p><b>Apraksts: </b><p>%3</p>

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

[ctx: @action: metadata view]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @info: metadata view]
en: Tools
lv: Rīki

[ctx: @action:inmenu]
en: Save in file
lv: Saglabāt failā

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt uz starpliktuvi

en: No description available
lv: Apraksts nav pieejams

en: EXIF File to Save
lv: EXIF fails, kurā saglabāt

en: EXIF binary Files (*.exif)
lv: Binārie EXIF faili (*.exif)

en: IPTC Records
lv: IPTC ieraksti

en: IPTC File to Save
lv: IPTC fails, kurā saglabāt

en: IPTC binary Files (*.iptc)
lv: Bināri IPTC faili (*.iptc)

en: Interoperability
lv: Savietojamība

en: Image Information
lv: Attēla informācija

en: Photograph Information
lv: Fotogrāfijas informācija

en: Global Positioning System
lv: Globālā pozicionēšanas sistēma

en: Embedded Thumbnail
lv: Iegults sīktēls

en: IIM Envelope
lv: IIM aploksne

en: IIM Application 2
lv: IIM programma 2

en: Additional Exif Properties
lv: Papdildus Exif īpašības

en: Camera Raw
lv: Fotoaparāta Raw

en: digiKam schema
lv: digiKam shēma

en: Exif-specific Properties
lv: Exif-specifiskas īpašības

en: IPTC Extension schema
lv: IPTC Extension shēma

en: PLUS License Data Format Schema
lv: PLUS License Data Format shēma

en: TIFF Properties
lv: TIFF īpašības

en: Basic Schema
lv: Pamata shēma

en: Basic Job Ticket
lv: Pamata darba biļete

en: Dynamic Media
lv: Dinamiska multivide

en: Media Management
lv: Multivides pārvaldība

en: Rights Management
lv: Tiesību pārvaldība

en: Paged-Text
lv: Lapots teksts

en: XMP Schema
lv: XMP shēma

en: XMP File to Save
lv: XMP fails, kurā saglabāt

en: XMP text Files (*.xmp)
lv: XMP teksta faili (*.xmp)

[ctx: @info: color label selector]
en: Color Label: %1
lv: Krāsu iezīme: %1

[ctx: @title: color label menu]
en: Color
lv: Krāsas

[ctx: @info: pick label name]
en: None
lv: Nav

[ctx: @info: pick lablel selector]
en: Pick Label: %1
lv: Atlases iezīme: %1

[ctx: @title: pick label menu]
en: Pick
lv: Atlase

en: Rating
lv: Vērtējums

[ctx: @info: country code]
en: English (Australia)
lv: Angļu (Austrālija)

[ctx: @info: country code]
en: English (Belize)
lv: Angļu (Beliza)

[ctx: @info: country code]
en: English (Canada)
lv: Angļu (Kanāda)

[ctx: @info: country code]
en: English (Caribbean)
lv: Angļu (Karību)

[ctx: @info: country code]
en: English (United Kingdom)
lv: Angļu (Apvienotā Karaliste)

[ctx: @info: country code]
en: English (Ireland)
lv: Angļu (Īrija)

[ctx: @info: country code]
en: English (India)
lv: Angļu (Indija)

[ctx: @info: country code]
en: English (Jamaica)
lv: Angļu (Jamaika)

[ctx: @info: country code]
en: English (Malaysia)
lv: Angļu (Malaizija)

[ctx: @info: country code]
en: English (New Zealand)
lv: Angļu (Jaunzēlande)

[ctx: @info: country code]
en: English (Philippines)
lv: Angļu (Filipīnas)

[ctx: @info: country code]
en: English (Singapore)
lv: Angļu (Singapūra)

[ctx: @info: country code]
en: English (Trinidad)
lv: Angļu (Trinidada)

[ctx: @info: country code]
en: English (United States)
lv: Angļu (Amerikas Savienotās Valstis)

[ctx: @info: country code]
en: English (South Africa)
lv: Angļu (Dienvidāfrika)

[ctx: @info: country code]
en: English (Zimbabwe)
lv: Angļu (Zimbabve)

[ctx: @info: country code]
en: Georgian (Georgia)
lv: Gruzīnu (Gruzija)

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Belgium)
lv: Holandiešu (Beļģija)

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Netherlands)
lv: Holandiešu (Nīderlande)

[ctx: @info: country code]
en: Urdu (India)
lv: Urdu (Indija)

[ctx: @info: country code]
en: Urdu (Pakistan)
lv: Urdu (Pakistāna)

[ctx: @info: country code]
en: Brazil
lv: Brazīlija

[ctx: @info: country code]
en: Cambodia
lv: Kambodža

[ctx: @info: country code]
en: Canada
lv: Kanāda

[ctx: @info: country code]
en: Chile
lv: Čīle

[ctx: @info: country code]
en: China
lv: Ķīna

[ctx: @info: country code]
en: Cyprus
lv: Kipra

[ctx: @info: country code]
en: Dominican Republic
lv: Dominikānas republika

[ctx: @info: country code]
en: Ecuador
lv: Ekvadora

[ctx: @info: country code]
en: Egypt
lv: Ēģipte

[ctx: @info: country code]
en: Eritrea
lv: Eritreja

[ctx: @info: country code]
en: France
lv: Francija

[ctx: @info: country code]
en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

[ctx: @info: country code]
en: French Southern Territories
lv: Franču Dienvidu teritorijas

[ctx: @info: country code]
en: Georgia
lv: Gruzija

[ctx: @info: country code]
en: South-Korea
lv: Dienvidkoreja

[ctx: @info: country code]
en: Oman
lv: Omāna

[ctx: @info: country code]
en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

[ctx: @info: country code]
en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

[ctx: @info: country code]
en: Spain
lv: Spānija

[ctx: @info: country code]
en: Switzerland
lv: Šveice

[ctx: @info: country code]
en: Thailand
lv: Taizeme

[ctx: @info: country code]
en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidada un Tobago

[ctx: @info: country code]
en: Tunisia
lv: Tunisija

[ctx: @info: country code]
en: Turkey
lv: Turcija

[ctx: @info: country code]
en: Ukraine
lv: Ukraina

[ctx: @info: country code]
en: Viet Nam
lv: Vjetnama

[ctx: @info: country code]
en: England
lv: Anglija

[ctx: @item: unknown country]
en: Unknown
lv: Nezināma

[ctx: @action: subject properties]
en: &Add
lv: &Pievienot

[ctx: @action: subject properties]
en: &Delete
lv: &Dzēst

[ctx: @info: language name]
en: Automatically detect
lv: Automātiski noteikt

[ctx: @info: language name]
en: English
lv: Angļu

[ctx: @info: search text bar]
en: Search...
lv: Meklēt...

[ctx: @info: search text bar]
en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

[ctx: @info: folder-view]
en: View Options
lv: Skata opcijas

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Bookmarks
lv: Rādīt grāmatzīmes

[ctx: @item: filter type mime]
en: TIFF images
lv: TIFF attēli

[ctx: @label]
en: &Icon:
lv: &Ikona:

[ctx: @title]
en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

[ctx: @action]
en: Edit Bookmark
lv: Rediģēt grāmatzīmi

[ctx: @title]
en: My Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Loading themes...
lv: Ielādē rīkus...

en: <p>The ICC profile path seems to be invalid.</p><p>If you want to set it now, select "Yes", otherwise select "No". In this case, "Color Management" feature will be disabled until you solve this issue</p>
lv: <p>ICC profila ceļš, šķiet, nav derīgs.</p><p>Ja vēlaties to tagad norādīt, izvēlieties "Jā", pretējā gadījumā izvēlieties "Nē". Otrajā gadījumā tiks atslēgta iespēja "Krāsu pārvaldība", līdz jūs atrisināsiet šo problēmu</p>

[ctx: unknown image dimensions]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: <Image file name> (<Image number> of <Images in album>)]
en: %1 (%2 of %3)
lv: %1 (%2. no %3)

en: Delete File
lv: Dzēst failu

en: About to delete file "%1"
    Are you sure?
lv: Grasās dzēst failu "%1"
    Vai tiešām dzēst?

en: &Themes
lv: &Tēmas

en: Open folder
lv: Atvērt mapi

note: i18n: ectx: Menu (File)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (Color)
en: &Color
lv: &Krāsa

note: i18n: ectx: Menu (Enhance)
en: Enh&ance
lv: Uzl&abot

note: i18n: ectx: Menu (Transform)
en: Tra&nsform
lv: Tra&nsformēt

note: i18n: ectx: Menu (Decorate)
en: &Decorate
lv: &Atkodēt

note: i18n: ectx: Menu (Filters)
en: Effec&ts
lv: Efek&ti

en: <qt>Embedded Image Information Management<br/><i>Setup relations between images and metadata</i></qt>
lv: <qt>Attēlos iegultās informācijas pārvaldība<br/><i>Konfigurēt atbilstību starp attēliem un metadatiem</i></qt>

en: Tool Tip
lv: Izlecošie padomi

en: RAW Decoding
lv: RAW dekodēšana

en: <qt>RAW Files Decoding Settings<br/><i>Customize default RAW decoding settings</i></qt>
lv: <qt>RAW fail atkodēšanas iestatījumi<br/><i>Pielāgo noklusētos RAW atkodēšanas iestatījumus</i></qt>

en: <qt>Settings for Color Management<br/><i>Customize color management settings</i></qt>
lv: <qt>Krāsu pārvaldības iestatījumi<br/><i>Pielāgo krāsu pārvaldības iestatījumus</i></qt>

en: Save Images
lv: Attēlu saglabāšana

en: <qt>Settings for Saving Image Files<br/><i>Set default configuration used to save images</i></qt>
lv: <qt>Attēlu saglabāšanas iestatījumi<br/><i>Iestata noklusēto attēlu saglabāšanas konfigurāciju</i></qt>

en: Plugins
lv: Spraudņi

[ctx: @label]
en: Rotate actions
lv: Pagriešana

en: Sort images by:
lv: Kārtot attēlus pēc:

[ctx: sort images by date]
en: Date
lv: Datums

[ctx: sort images by name]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: sort images by size]
en: File Size
lv: Faila izmērs

en: Here, select whether newly-loaded images are sorted by their date, name, or size on disk.
lv: Šeit norādiet, vai svaigi ielādētus attēlus kārtot pēc datuma, nosaukuma vai izmēra.

en: Reverse ordering
lv: Pretēja kārtība

en: If this option is enabled, newly-loaded images will be sorted in descending order.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, svaigi ielādēti attēli tiks sakārtoti pretējā secībā.

en: Updates
lv: Atjauninājumi

en: Check for new version:
lv: Pārbaudīt, vai nav jaunākas versijas:

en: Only For Stable Releases
lv: Tikai stabilas versijas

en: &Show splash screen at startup
lv: Palaižot &rādīt šļaksta ekrānu

en: Sidebar tab title:
lv: Sānjoslas cilnes nosaukums

en: Only For Active Tab
lv: Tikai aktīvajai cilnei

en: For All Tabs
lv: Visām cilnēm

en: Set this option to configure how sidebars tab title are visible.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai mainītu, kā tiek rādīti sānjoslu cilņu nosaukumi.

en: Application font:
lv: Lietotnes fonts:

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: @title:tab generic plugins list]
en: Generic
lv: Vispārēji

[ctx: @title:tab editor plugins list]
en: Image Editor
lv: Attēlu redaktors

en: Select here the font used to display text in tooltips.
lv: Šeit norādiet fontu, ar kādu attēlot paskaidru tekstu.

en: File/Image Information
lv: Faila/attēla informācija

en: Show file name
lv: Rādīt faila nosaukumu

en: Set this option to display the image file name.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu faila nosaukumu.

en: Show file date
lv: Rādīt faila datumu

en: Set this option to display the image file date.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu faila datumu.

en: Show file size
lv: Rādīt faila izmēru

en: Set this option to display the image file size.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu faila izmēru.

en: Show image type
lv: Rādīt attēla tipu

en: Set this option to display the image type.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu attēla tipu.

en: Show image dimensions
lv: Rādīt attēla izmērus

en: Set this option to display the image dimensions in pixels.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu attēla izmērus pikseļos.

en: Set this option to display the make and model of the camera with which the image has been taken.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu fotoaparāta, ar ko attēls tika uzņemts, ražotāju un modeli.

en: Show camera date
lv: Rādīt uzņemšanas datumu

en: Set this option to display the date when the image was taken.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu datumu, kurā attēls uzņemts.

en: Set this option to display the camera aperture and focal settings used to take the image.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu fotoaparāta atvēruma un fokusa iestatījumus attēla uzņemšanas brīdī.

en: Set this option to display the camera exposure and sensitivity used to take the image.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu fotoaparāta ekspozīcijas ilgumu un jutību attēla uzņemšanas brīdī.

en: Show camera mode and program
lv: Rādīt fotoaparāta režīmu un programmu

en: Set this option to display the camera mode and program used to take the image.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu fotoaparāta režīmu un programmu attēla uzņemšanas brīdī.

en: Show camera flash settings
lv: Rādīt fotoaparāta zibspuldzes iestatījumus

en: Set this option to display the camera flash settings used to take the image.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu fotoaparāta zibspuldzes iestatījumus attēla uzņemšanas brīdī.

en: Show camera white balance settings
lv: Rādīt fotoaparāta baltā balansa iestatījumus

en: Set this option to display the camera white balance settings used to take the image.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu fotoaparāta baltā balansa iestatījumus attēla uzņemšanas brīdī.

[ctx: @label: favorite entry type properties]
en: Type:
lv: Tips:

[ctx: @title:column file type-mime]
en: Type
lv: Tips

[ctx: @title:column file date]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @title]
en: Unnamed
lv: Nenosaukts

[ctx: @title: item file type]
en: Type
lv: Tips

[ctx: @title: item date from metadata]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @action]
en: C&ancel
lv: &Atcelt

[ctx: date of image creation]
en: created: %1
lv: izveidots: %1

en: By Name
lv: Pēc nosaukuma

en: By Date
lv: Pēc datuma

en: By File Size
lv: Pēc faila izmēra

[ctx: @action: sort type]
en: Ascending
lv: Augoši

[ctx: @action: sort type]
en: Descending
lv: Dilstoši

en: Current Name
lv: Pašreizējais nosaukums

en: New Name
lv: Jaunais nosaukums

en: Rename | Rename (%1 images)
lv[0]: Pārdēvēt (%1 attēlu)
lv[1]: Pārdēvēt (%1 attēus)
lv[2]: Pārdēvēt (%1 attēlu)

en: Sort Images
lv: Kārtot attēlus

en: Processing...
lv: Apstrādā...

en: Show a list of all available options
lv: Parādīt sarakstu ar visām pieejamām opcijām

en: Modifiers
lv: Modifikatori

en: Renaming Options
lv: Pārdēvēšanas opcijas

en: Change Case
lv: Mainīt reģistru

en: Convert to uppercase
lv: Pārveidot uz augšējo reģistru

en: Uppercase
lv: Augšējais reģistrs

en: Convert to lowercase
lv: Pārveidot uz apakšējo reģistru

en: Lowercase
lv: Mazie burti

en: Convert the first letter of each word to uppercase
lv: Pārveidot katra vārda pirmo burtu uz augšējo reģistru

en: First Letter of Each Word Uppercase
lv: Katra vārda pirmais burts ir augšējā reģistrā

en: Default Value
lv: Noklusētā vērtība

[ctx: default value for empty strings]
en: Default Value...
lv: Noklusētā vērtība...

en: Set a default value for empty strings
lv: Iestatīt noklusēto vērtību tukšajām virknēm

[ctx: The length of the string]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Length:
lv: Garums:

[ctx: Alignment of the text]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alignment:
lv: Novietojums:

[ctx: The character the string should be filled with]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Character:
lv: Rakstzīme:

en: Range...
lv: Diapazons...

[ctx: start of the range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: From:
lv: No:

[ctx: range goes to the end of the string]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, toTheEndCheckBox)
en: to the end
lv: līdz beigām

[ctx: end of the range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: To:
lv: Līdz:

[ctx: Replace text]
en: Replace...
lv: Aizvietot...

en: Replace text in a renaming option
lv: Aizvietot tekstu pārdēvēšanas opcijā

en: Replace text (||options||: ||r|| = regular expression, ||i|| = ignore case)
lv: Aizvietot tekstu (||opcijas||: ||r|| = regulārā izteiksme, ||i|| = ignorēt reģistru)

[ctx: Replace string]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace:
lv: Aizvietot:

[ctx: The string to replace the text with]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: With:
lv: Ar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, caseSensitive)
en: Case Sensitive
lv: Reģistrjutīgs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isRegExp)
en: Regular Expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Trimmed
lv: Apcirst

en: Remove leading, trailing and extra whitespace
lv: Izņemt sākuma, beigu un papildu atstarpes

[ctx: unique value for duplicate strings]
en: Unique
lv: Unikāls

en: Add a suffix number to have unique strings in duplicate values
lv: Pievienot sufiksa numuru, lai dublētas vērtības saturētu unikālas virknes

en: Add a suffix number, ||n|| specifies the number of digits to use
lv: Pievienot sufiksa numuru, ||n|| norāda izmantojamo ciparu skaitu

en: Add the camera name
lv: Pievienot fotoaparāta nosaukumu

en: Camera name
lv: Fotoaparāta nosaukums

en: Keyword separator:
lv: Atslēgvārdu atdalītājs:

en: Database...
lv: Datubāze...

en: Description
lv: Apraksts

en: Image file size
lv: Attēla faila izmērs

en: Color depth (bits per channel)
lv: Krāsu dziļums (biti kanālā)

en: Aperture
lv: Atvērums

en: Focal length
lv: Fokusa attālums

en: Exposure time
lv: Ekspozīcijas laiks

en: Sensitivity
lv: Jutība

en: Flash mode
lv: Zibspuldzes režīms

en: White balance
lv: Baltā balanss

en: Duration of File
lv: Faila ilgums

en: Orientation
lv: Orientācija

[ctx: @item:inlistbox date format]
en: Text
lv: Teksts

[ctx: @item: Get date information from the image]
en: Image
lv: Attēls

[ctx: @info]
en: Date && Time...
lv: Datums un laiks...

[ctx: @info]
en: Add date and time information
lv: Pievienot datuma un laika informāciju

[ctx: @item]
en: Date and time
lv: Datums un laiks

[ctx: the source of the date (image, system etc...)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Source:
lv: Avots:

[ctx: the format of the date]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Format:
lv: Formāts:

[ctx: renaming option for directory related information]
en: Directory
lv: Mape

en: Add the directory name
lv: Pievienot mapes nosaukumu

en: Directory name
lv: Mapes nosaukums

en: File
lv: Fails

en: Add file properties
lv: Pievienot faila īpašības

[ctx: File name]
en: Name
lv: Nosaukums

en: File extension, prepend with a '.' character, to modify the real file extension
lv: Faila paplašinājums, pievienojiet sākumā '.' zīmi, lai mainītu īsto faila paplašinājumu

[ctx: File extension]
en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Owner of the file
lv: Faila īpašnieks

[ctx: Owner of the file]
en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Group of the file
lv: Faila grupa

[ctx: Group of the file]
en: Group
lv: Grupa

en: Metadata...
lv: Metadati...

en: Add metadata information
lv: Pievienot metadatus

[ctx: Sequence Number]
en: Number...
lv: Numurs...

en: Add a sequence number
lv: Pievienot kārtas numuru

en: Sequence number
lv: Kārtas numurs

[ctx: Number of digits]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Digits:
lv: Cipari:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Custom Range
lv: Pielāgots intervāls

[ctx: Start index for custom range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Start:
lv: Sākums:

[ctx: stepping for custom range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
lv: Solis:

en: Create Tag From Address Book
lv: Izveidot tagu no adrešu grāmatas

en: No address book entries found
lv: Nav atrasts neviens adrešu grāmatas ieraksts

[ctx: @action]
en: OK
lv: Labi

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm that the selected person is shown here
lv: Apstiprināt vārda ieteikumu

[ctx: @action]
en: Confirm
lv: Apstiprināt

[ctx: @action]
en: Remove
lv: Noraidīt

[ctx: @label]
en: Who is this?
lv: Vārds

[ctx: @info:tooltip]
en: Reject this suggestion
lv: Noraidīt vārda ieteikumu

[ctx: @label:listbox]
en: Scan again and merge results
lv: Meklēt vēlreiz un apvienot rezultātus

[ctx: @info]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: @option:radio]
en: Detect faces
lv: Atrast sejas

[ctx: @option:radio]
en: Detect and recognize faces
lv: Atrast un atpazīt sejas

[ctx: @option:radio]
en: Recognize faces
lv: Atpazīt sejas

[ctx: @title:tab]
en: Workflow
lv: Darbplūsma

[ctx: @title:tab]
en: Search in
lv: Kur meklēt

[ctx: @label left extremities of a scale]
en: Sensitivity
lv: Jutība

[ctx: @title:tab]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: This is a path name so you should include the slash in the translation]
en: /Pictures
lv: /Attēli

en: You must select a folder for digiKam to use as the root album. All of your images will go there.
lv: Jums jānorāda mape, ko digiKam izmantot par saknes albumu. Tur tiks saglabāti visi jūsu attēli.

en: <p>The folder to use as the root album path does not exist:</p><p><b>%1</b></p>Would you like digiKam to create it for you?
lv: <p>Albumu saknes albuma mape nepastāv:</p><p><b>%1</b></p>Vai vēlaties, lai digiKam izveido to?

en: <p>digiKam could not create the folder to use as the root album.
    Please select a different location.</p><p><b>%1</b></p>
lv: <p>digiKam neizdevās izveidot albumu saknes mapi.
    Lūdzu, izvēlieties citu vietu.</p><p><b>%1</b></p>

en: You do not seem to have write access for the folder selected to be the root album.
    Warning: Without write access, items cannot be edited.
lv: Jums nav rakstīšanas atļauju saknes albuma mapē.
    Brīdinājums: bez rakstīšanas atļaujām nebūs iespējama failu rediģēšana.

en: <b>Configure Metadata Storage to Files</b>
lv: <b>Konfigurē metadatu saglabāšanu failos</b>

en: Do nothing
lv: Nedarīt neko

en: Add information to files
lv: Pievienot informāciju failiem

en: <qt><p><i>Note:</i> recording information to the files' metadata can slow down photo management operations.</p></qt>
lv: <qt><p><i>Piezīme:</i> informācijas saglabāšana failu metadatos var palēnināt citas darbības ar fotogrāfijām.</p></qt>

en: <b>Configure Open File Behavior</b>
lv: <b>Konfigurē failu atvēršanas uzvedību</b>

en: Open a preview
lv: Atvērt priekšskatījumu

en: Open in the editor
lv: Atvērt redaktorā

en: <b>Configure Preview Behavior</b>
lv: <b>Konfigurēt priekšskatījuma uzvedību</b>

en: Load reduced version of image
lv: Ielādēt attēla samazinātu versiju

en: Load image
lv: Ielādēt pilnu attēlu

en: <b>Configure Raw File Handling</b>
lv: <b>Konfigurē Raw failu apstrādi</b>

en: Open directly, with adjustments made automatically
lv: Atvērt uzreiz, automātiski veicot pārveidošanu

en: Use the Raw import tool to adjust corrections manually
lv: Lietot Raw importēšanas rīku un pašrocīgi koriģēt attēlu

en: Scan Your Collection
lv: Skenēt kolekciju

en: <b>Enabled Contextual Tooltips</b>
lv: <b>Ieslēgt kontekstuālās paskaidres</b>

en: Do not show tooltips
lv: Nerādīt paskaidres

en: Use Tooltips
lv: Rādīt paskaidres

en: Ref. images
lv: Par. attēli

en: Items
lv: Vienības

en: Avg. similarity
lv: Vid. līdzība

en: This shows all found duplicate items.
lv: Šis parāda visus atrastos dublicētos attēlus.

[ctx: @action]
en: Update fingerprints
lv: Atjaunināt digitālnospiedumus

[ctx: @action]
en: Find duplicates
lv: Atrast dublikātus

[ctx: @label]
en: Search in:
lv: Kur meklēt:

[ctx: @label]
en: Similarity range:
lv: Līdzības pakāpe:

[ctx: @label]
en: Restriction:
lv: Ierobežojumi:

[ctx: @label:listbox similarity restriction]
en: None
lv: Nav

[ctx: @label:listbox similarity album tag relation]
en: Both
lv: Abi

[ctx: @action]
en: Remove Duplicates
lv: Izņemt dublikātus

[ctx: @info]
en: Use this button to delete all duplicate images.
lv: Spiediet šo pogu, lai izdzēstu visus attēlus, kas atkārtojas.

[ctx: Find Duplicates Tab]
en: Duplicates
lv: Dublikāti

[ctx: Similar Image Tab]
en: Image
lv: Attēls

[ctx: Sketch Search Tab]
en: Sketch
lv: Skice

en: <p>Drag & drop an image here<br/>to perform similar<br/>items search.</p><p>You can also use the context menu<br/> when browsing through your images.</p>
lv: <p>Velciet un nometiet attēlu šeit, <br/>lai veiktu līdzīgo<br/> attēlu meklēšanu.</p><p>Pārlūkojot attēlus, varat<br/> lietot arī konteksta izvēlni.</p>

en: <b>File</b>:
lv: <b>Fails</b>:

en: <b>Folder</b>:
lv: <b>Mape</b>:

[ctx: @label]
en: Search in albums:
lv: Meklēt šajos albumos:

en: Similarity range:
lv: Līdzības pakāpe:

en: Save current similar image search to a new virtual Album
lv: Saglabāt aktīvo līdzīgā attēla meklēšanu jaunā virtuālajā albumā.

en: If you press this button, the current similar image search will be saved to a new search virtual album using name set on the left side.
lv: Nospiežot šo pogu, aktīvā līdzīgā attēla meklēšana tiks saglabāta jaunā virtuālajā albumā, izmantojot kreisajā pusē norādīto nosaukumu.

en: Set here the brush color used to draw sketch.
lv: Šeit var norādīt skices zīmēšanas otas krāsu.

en: Undo last draw on sketch
lv: Atsaukt pēdējo zīmēšanas darbību

en: Use this button to undo last drawing action on sketch.
lv: Lietojiet šo pogu, lai atsauktu pēdējo zīmēšanas darbību.

en: Redo last draw on sketch
lv: Pārdarīt pēdējo zīmēšanas darbību

en: Use this button to redo last drawing action on sketch.
lv: Lietojiet šo pogu, lai pārdarītu pēdējo atsaukto zīmēšanas darbību.

en: Pen:
lv: Ota:

en: Set here the brush size in pixels used to draw sketch.
lv: Šeit norādiet skices zīmēšanas otas izmēru pikseļos.

en: Set here the number of items to find using sketch.
lv: Šeit norādiet attēlu skaitu, ko atrast.

en: Clear sketch
lv: Notīrīt skici

en: Use this button to clear sketch contents.
lv: Lietojiet šo pogu, lai notīrītu skici.

en: Save current sketch search to a new virtual Album
lv: Saglabāt aktīvo skices meklēšanu jaunā virtuālajā albumā.

en: If you press this button, the current sketch fuzzy search will be saved to a new search virtual album using the name set on the left side.
lv: Nospiežot šo pogu, aktīvā skices meklēšana tiks saglabāta jaunā virtuālajā albumā, izmantojot kreisajā pusē norādīto nosaukumu.

en: You simply draw here a rough sketch of what you want to find and digiKam will displays the best matches in thumbnail view.
lv: Jums vienkārši šeit jāuzzīmē aptuvena skice tam, ko vēlaties atrast un digiKam sīktēlu skatā parādīs labākās atbilstības.

en: Draw a sketch here
    to perform a
    Fuzzy search
lv: Šeit uzzīmējiet skici
    lai veiktu
    Aptuvenu meklēšanu

[ctx: Spherical projection]
en: Spherical
lv: Sfēriskā

en: Mercator
lv: Merkatora

en: Equirectangular
lv: Vienādattālumu cilindriskā

en: Show compass
lv: Rādīt kompasu

en: Projection
lv: Projekcija

en: Unknown title
lv: Nezināms nosaukums

en: Bookmark title
lv: Grāmatzīmes nosaukums

en: &Remove
lv: &Izņemt

en: Add Folder
lv: Pievienot mapi

en: New Folder
lv: Jauna mape

[ctx: @title: bookmark header]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @title: bookmark header]
en: Comment
lv: Komentārs

en: Edit Bookmarks
lv: Rediģēt grāmatzīmes

en: Interpolate
lv: Interpolēt

en: Correlate
lv: Korelēt

[ctx: @title: track list header]
en: Color
lv: Krāsas

[ctx: @title: track list header]
en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Paste coordinates
lv: Ielīmēt koordinātas

en: Paste coordinates swapped
lv: Ielīmēt koordinātas otrādi

en: {House number}
lv: {Mājas numurs}

en: Could not open: %1
lv: Neizdevās atvērt: %1

en: File is empty.
lv: Fails ir tukšs.

en: Probably not a GPX file.
lv: Droši vien tas nav GPX fails.

en: Map settings
lv: Kartes iestatījumi

en: Zoom in
lv: Tuvināt

en: Zoom out
lv: Tālināt

en: Switch between markers and thumbnails.
lv: Pārslēgties starp marķieriem un sīktēliem

en: Show numbers
lv: Rādīt numurus

en: Increase the thumbnail size on the map
lv: Palielināt sīktēlu izmēru kartē

en: Decrease the thumbnail size on the map
lv: Samazināt sīktēlu izmēru kartē

en: Remove the current region selection
lv: Atcelt apgabala filtru

en: Select images by drawing a rectangle
lv: Atlasīt attēlus norādītajā taisnstūrī

en: Pan mode
lv: Panoramēšanas režīms

en: Zoom into a group
lv: Pietuvināt grupai

en: Filter images
lv: Filtrēt attēlus

en: Remove the current filter
lv: Atcelt pašreizējo filtru

en: Select images
lv: Atlasīt attēlus

en: Lock the map position
lv: Fiksēt kartes pozīciju

en: Sorting
lv: Kārtošana

en: Show oldest first
lv: Rādīt vecākos vispirms

en: Show youngest first
lv: Rādīt jaunākos vispirms

en: Sort by rating
lv: Kārtot pēc vērtējuma

en: Enter the name of the current map search to save in the "Map Searches" view.
lv: Ievadiet pašreizējās meklēšanas nosaukumu, lai to saglabātu skatā "Meklēšanas kartē".

en: Save current map search to a new virtual album.
lv: Saglabāt aktīvo kartes meklēšanu jaunā virtuālajā albumā.

en: If this button is pressed, the current map search will be saved to a new search virtual album using the name set on the left side.
lv: Nospiežot šo pogu, aktīvā kartes meklēšana tiks saglabāta jaunā virtuālajā albumā, izmantojot kreisajā pusē norādīto nosaukumu.

en: Search by area:
lv: Meklēt apgabalā:

en: Show Non-Geolocated Items
lv: Rādīt attēlus bez ģeolokācijas

en: Search name already exists.
    Please enter a new name:
lv: Pastāv cita meklēšana ar šādu nosaukumu.
    Lūdzu, izvēlieties citu nosaukumu:

en: Non Geo-located Items
lv: Attēli bez ģeolokācijas

en: Edit
lv: Rediģēt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Zoom
lv: Mērogs

[ctx: @title: menu entry to undo unknown previous action]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Do not know
lv: Nezinu

en: Take the safest and most appropriate action
lv: Izdarīt drošāko un atbilstošāko darbību

en: Color Profile Mismatch
lv: Krāsu profilu nesakritība

en: Missing Color Profile
lv: Trūkstošs krāsu profils

en: Embedded Color Profile:
lv: Iegultais krāsu profils:

en: Input Color Profile:
lv: Ievades krāsu profils:

en: Working Color Space:
lv: Darba krāsu telpa:

en: Original Colors:
lv: Oriģināla krāsas:

en: Uncorrected Colors:
lv: Nekoriģētās krāsas:

en: Correction Applied:
lv: Pielietotās korekcijas:

en: Corrected Colors:
lv: Koriģētās krāsas:

en: Convert to working color space
lv: Pārveidot uz darba krāsu telpu

en: No Profile Available
lv: Nav neviena profila

en: sRGB (Internet standard)
lv: sRGB (interneta standarts)

en: Current working color space
lv: Pašreizējā darba krāsu telpa

en: This profile:
lv: Šis profils:

en: No Input Profile Available
lv: Nav neviena ievades profila

en: <b>No Profile</b>
lv: <b>Nav profila</b>

en: Rendering intent:
lv: Attēlošanas mērķis:

en: No profile is selected.
lv: Nav izvēlēts neviens profils.

[ctx: @title:window]
en: Save?
lv: Saglabāt?

[ctx: @action:button]
en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes
lv: Atcelt izmaiņas

[ctx: @label]
en: The current image has been changed.
    Do you wish to save your changes?
lv: Pašreizējais attēls ir izmainīts.
    Vai vēlaties to saglabāt?

en: Tools
lv: Rīki

en: About this tool...
lv: Par šo rīku...

en: Guide:
lv: Ceļvedis:

en: Set here the color used to draw dashed guide lines.
lv: Šeit var norādīt raustīto palīglīniju krāsu.

en: Set here the width in pixels used to draw dashed guide lines.
lv: Šeit var norādīt palīglīniju platumu pikseļos.

en: Defaults
lv: Noklusējuma

en: Reset all settings to their default values.
lv: Atjaunot visus iestatījumus uz to noklusētajām vērtībām.

[ctx: @action: load previously saved filter settings]
en: Load...
lv: Ielādēt...

en: Load all parameters from settings text file.
lv: Ielādēt visus parametrus no iestatījumu faila.

en: Save all parameters to settings text file.
lv: Saglabāt visus parametrus iestatījumu failā.

[ctx: @action: try current filter settings]
en: Try
lv: Mēģināt

en: Try all settings.
lv: Izmēģināt visus iestatījumus.

[ctx: @action; go to first item]
en: &First
lv: &Pirmais

[ctx: @action; go to last item]
en: &Last
lv: Pē&dējais

[ctx: @action]
en: Open Original
lv: Atvērt oriģinālu

[ctx: @action Save changes to current version]
en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

[ctx: @action Save As New Version...Save in format...]
en: Save in Format
lv: Faila formāts

[ctx: @action]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the file in a folder outside your collection
lv: Saglabāt mapē ārpus jūsu kolekcijas

[ctx: @action]
en: Discard Changes
lv: Atcelt izmaiņas

[ctx: @action]
en: Open With Default Application
lv: Atvērt ar noklusējuma lietotni

[ctx: @info]
en: Open the item with default assigned application.
lv: Atvērt attēlu ar noklusējuma programmu.

[ctx: @action]
en: Undo
lv: Atsaukt

[ctx: @action]
en: Redo
lv: Atatsaukt

[ctx: @action: create a selection containing the full image]
en: Select All
lv: Atlasīt visus

[ctx: @action]
en: Select None
lv: Notīrīt atlasi

[ctx: @action]
en: Zoom to 100%
lv: Tālummainīt uz 100%

[ctx: @action]
en: Fit to &Window
lv: Ietilpināt &logā

[ctx: @action]
en: Flip Horizontally
lv: Apmest horizontāli

[ctx: @action]
en: Flip Vertically
lv: Apmest vertikāli

[ctx: @action]
en: Rotate Left
lv: Griezt pa kreisi

[ctx: @action]
en: Rotate Right
lv: Griezt pa labi

[ctx: @label]
en: Loading:
lv: Ielādē:

[ctx: @label: saving progress on status bar]
en: Saving:
lv: Saglabā:

[ctx: @title Image Transform]
en: Transform
lv: Transformēt

[ctx: @title Image Effect]
en: Effects
lv: Efekti

[ctx: @title Image Colors]
en: Colors
lv: Krāsas

[ctx: @title Image Enhance]
en: Enhance
lv: Uzlabot

[ctx: @action]
en: Open With
lv: Atvērt ar

[ctx: @action: open with other application]
en: Other...
lv: Cita...

[ctx: @action: open with desktop application]
en: Open With...
lv: Atvērt ar...

en: Image Editor
lv: Attēlu redaktors

[ctx: @title: unknown image dimension]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: %1x%2 (%3Mpx)
lv: %1x%2 (%3Mpiks)

en: There is no image to show in the current album.
    The image editor will be closed.
lv: Šajā albumā nav neviena attēla.
    Attēlu redaktors tiks aizvērts.

[ctx: @action Finish editing, close editor, back to main window]
en: Close Editor
lv: Aizvērt redaktoru

en: Delete File Permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst failu

en: Delete Permanently without Confirmation
lv: Neatgriezeniski izdzēst, bez apstiprināšanas

en: Move to Trash without Confirmation
lv: Pārvietot uz Atkritni bez apstiprināšanas

en: Edit Comments
lv: Rediģēt komentārus

en: Show Assigned Tags
lv: Rādīt piešķirtos tagus

en: Assign Tag
lv: Piesķirt tagu

en: Remove Tag
lv: Noņemt tagu

en: Assign Labels
lv: Piešķirt iezīmes

en: Failed to load image
    "%1"
lv: Neizdevās ielādēt attēlu
    "%1"

[ctx: Preview image (before filter has been applied)]
en: Before
lv: Pirms

en: Before
lv: Pirms

en: <p>Here you can see the original clip image which will be used for the preview computation.</p><p>Click and drag the mouse cursor in the image to change the clip focus.</p>
lv: <p>Šeit var norādīt attēla fragmentu, ko izmantot priekšapskatei.</p><p>Lai mainītu fragmentu, nospiediet un velciet ar peli.</p>

en: If this option is enabled, the original image will be shown.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, tiks rādīts oriģinālais attēls.

en: If this option is enabled, the preview area will split vertically. A contiguous area of the image will be shown, with one half from the original image, the other half from the target image.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, priekšapskates laukums tiks sadalīts vertikāli. Tajā būs redzams viss attēls, kura viena puse būs tāda kā oriģinālā un otra puse rādīs rezultātu.

en: If this option is enabled, the preview area will split horizontally. A contiguous area of the image will be shown, with one half from the original image, the other half from the target image.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, priekšapskates laukums tiks sadalīts horizontālo. Tajā būs redzams viss attēls, kura viena puse būs tāda kā oriģinālā un otra puse rādīs rezultātu.

en: If this option is enabled, the preview area will split vertically. The same part of the original and the target image will be shown side by side.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, priekšapskates laukums tiks sadalīts vertikāli. Tajā būs redzamas vienas attēla puses divas versijas - oriģināls un  rezultāts.

en: If this option is enabled, the preview area will split horizontally. The same part of the original and the target image will be shown side by side.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, priekšapskates laukums tiks sadalīts horizontāli. Tajā būs redzamas vienas attēla puses divas versijas - oriģināls un rezultāts.

en: If this option is enabled, the target image will be shown.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, tiks rādīts rezultāta attēls.

en: If this option is enabled, the original image will be shown when the mouse is over image area; otherwise, the target image will be shown.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, tiks rādīts sākotnējais attēls, ja uz attēla atrodas peles kursors; kad kursors atrodas ārpus attēla, tiks rādīts resultāta attēls.

en: Connecting to camera...
lv: Pieslēdzas fotoaparātam...

en: Connection established.
lv: Pieslēgšanās veiksmīga.

en: Connection failed.
lv: Neizdevās pieslēgties.

[ctx: @info List of supported device operations]
en: Thumbnails: "%1"
    Capture image: "%2"
    Delete items: "%3"
    Upload items: "%4"
    Create directories: "%5"
    Delete Directories: "%6"
lv: Sīktēli: "%1"
    Tvert attēlu: "%2"
    Dzēst failus: "%3"
    Augšupielādēt failus: "%4"
    Izveidot mapes: "%5"
    Dzēst mapes: "%6"

[ctx: @info: gphoto backend feature]
en: yes
lv: jā

[ctx: @info: gphoto backend feature]
en: no
lv: nē

[ctx: @info]
en: "Mounted Camera" driver for USB/IEEE1394 mass storage cameras and Flash disk card readers.
lv: "Piemontēts fotoaparāts" draiveris USB/IEEE1394 lielapjoma atmiņas fotoaparātiem un zibatmiņas karšu lasītājiem.

[ctx: @info List of supported device operations]
en: Thumbnails: "%1"
    Capture image: "%2"
    Delete items: "%3"
    Upload items: "%4"
    Create directories: "%5"
    Delete directories: "%6"
lv: Sīktēli: "%1"
    Tvert attēlu: "%2"
    Dzēst failus: "%3"
    Augšupielādēt failus: "%4"
    Izveidot mapes: "%5"
    Dzēst mapes: "%6"

[ctx: @info: ums backend feature]
en: yes
lv: jā

[ctx: @info: ums backend feature]
en: no
lv: nē

[ctx: @title]
en: About Driver
lv: Par dzini

[ctx: @action:button]
en: Capture
lv: Tvert

en: Unknown Format
lv: Nezināms formāts

[ctx: @info]
en: Set how digiKam will rename files as they are downloaded.
lv: Iestatīt, kā digiKam pārdēvēs failus, tos lejupielādējot.

[ctx: @title]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @action Cancel process]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @action Capture photo from camera]
en: Capture
lv: Tvert

[ctx: @action:inmenu]
en: Select All
lv: Atlasīt visus

[ctx: @action:inmenu]
en: Select None
lv: Notīrīt atlasi

[ctx: @action:inmenu]
en: Invert Selection
lv: Atlasīt pretēji

[ctx: @title:menu]
en: Download
lv: Lejupielādēt

[ctx: @action]
en: Download && Delete All
lv: Lejupielādēt un visu dzēst

[ctx: @action]
en: Upload...
lv: Augšupielādēt...

[ctx: @title:menu]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action:inmenu delete item]
en: Delete Selected
lv: Dzēst atlasītos

[ctx: @action:inmenu delete item]
en: Delete All
lv: Dzēst visus

[ctx: @action Go to thumbnails (icon) view]
en: Thumbnails
lv: Sīktēli

[ctx: @action Switch to map view]
en: Map
lv: Karte

[ctx: @title:menu]
en: &Sort Items
lv: &Kārtot attēlus

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Name
lv: Pēc nosaukuma

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Path
lv: Pēc faila ceļa

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Date
lv: Pēc datuma

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Rating
lv: Pēc vērtējuma

[ctx: @action]
en: Item Sorting &Order
lv: Attēla kārt&ošanas secība

[ctx: @item:inmenu Sorting Order]
en: Ascending
lv: Augoši

[ctx: @item:inmenu Sorting Order]
en: Descending
lv: Dilstoši

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: By Folder
lv: Pēc mapes

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: By Format
lv: Pēc formāta

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: By Date
lv: Pēc datuma

[ctx: @action:inmenu]
en: Fit to &Window
lv: Ietilpināt &logā

[ctx: @action:inmenu]
en: Zoom to 100%
lv: Tālummainīt uz 100%

[ctx: @option:check]
en: Show History
lv: Rādīt vēsturi

[ctx: @option:check]
en: Show Thumbbar
lv: Rādīt sīktēlu joslu

[ctx: @action]
en: Next Image
lv: Nākamais attēls

[ctx: @info:status]
en: Canceling current operation, please wait...
lv: Atceļ pašreizējo darbību, lūdzu, uzgaidiet...

[ctx: @title: confirm delete items dialog]
en: Warning
lv: Brīdinājums

[ctx: @info:status]
en: No item selected (%1 item) | No item selected (%1 items)
lv[0]: Nekas nav atlasīts (no %1)
lv[1]: Nekas nav atlasīts (no %1)
lv[2]: Nekas nav atlasīts (no %1)

[ctx: @info:status Filename of first selected item of number of items]
en: "%1" (%2 of %3)
lv: "%1" (%2. no %3)

en: Rename file to <filename>%1</filename>
lv: Pārdēvēt failu par <filename>%1</filename>

note: i18n: ectx: Menu (Device)
en: &Device
lv: &Ierīce

en: Camera Folders
lv: Fotoaparāta mapes

[ctx: @action: go to previous image]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: @action: go to next image]
en: Forward
lv: Uz priekšu

[ctx: @option:check]
en: Auto-rotate/flip image
lv: Automātiski pagriezt/apmest attēlu

[ctx: @label]
en: New image format:
lv: Jaunais attēla formāts:

[ctx: @item:inlistbox folder date format]
en: Full Text
lv: Pilns teksts

[ctx: @item:inlistbox folder date format]
en: Local Settings
lv: Lokālie iestatījumi

en: Cannot display camera preview
lv: Neizdevās parādīt fotoaprāta priekšapskati

[ctx: @info Storage]
en: Capacity:
lv: Ietilpība:

[ctx: @title:menu open with desktop application]
en: Open With
lv: Atvērt ar

[ctx: @item:inmenu open with other application]
en: Other...
lv: Cita...

[ctx: @title:menu]
en: Open With...
lv: Atvērt ar...

[ctx: @title:menu]
en: Assign Labels
lv: Piešķirt iezīmes

[ctx: @item:inlistbox]
en: Video Files
lv: Video faili

en: Camera filenames
lv: Fotoaparāta failu nosaukumi

en: Turn on this option to use the camera provided image filenames without modifications.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai bez izmaiņām lietotu fotoaparāta dotos failu nosaukumus.

en: Change case to:
lv: Mainīt reģistru uz:

[ctx: Leave filename as it is]
en: Leave as-is
lv: Atstāt, kā ir

[ctx: Filename to uppercase]
en: Upper
lv: Augšējo

[ctx: Filename to lowercase]
en: Lower
lv: Apakšējo

en: Set the method to use to change the case of the image filenames.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai izmainītu failu nosaukumu reģistru.

[ctx: Custom Image Renaming]
en: Customize
lv: Pielāgot

en: Drag and drop an image here
lv: Velciet un nometiet attēlu šeit

en: Show on left panel
lv: Rādīt kreisajā panelī

en: Show on right panel
lv: Rādīt labajā panelī

en: Remove item
lv: Izņemt vienību

en: Clear all
lv: Notīrīt visu

en: Drag and drop images here
lv: Velciet un nometiet attēlus šeit

en: %1 item on Light Table | %1 items on Light Table
lv[0]: Uz gaismas galda %1 attēls
lv[1]: Uz gaismas galda %1 attēli
lv[2]: Uz gaismas galda %1 attēlu

en: On left
lv: Keisajā pusē

en: Show item on left panel
lv: Rādīt attēlu kreisajā panelī

en: On right
lv: Labajā pusē

en: Show item on right panel
lv: Rādīt attēlu labajā panelī

en: Open With Default Application
lv: Atvērt ar noklusējuma lietotni

[ctx: Non-pluralized]
en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz Atkritni

en: Delete immediately
lv: Dzēst neatgriezeniski

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: Synchronize preview from left and right panels
lv: Sinhronizēt kreisā un labā paneļa priekšskatījumu

en: By Pair
lv: Pa pāriem

en: Navigate by pairs with all items
lv: Navigēt visus attēlus pa pāriem

en: Clear On Close
lv: Aizverot notīrīt

en: Clear light table when it is closed
lv: Notīrīt gaismas galdu, kad tas tiek aizvērts

en: Remove all images from the light table when it is closed
lv: Noņemt visus attēlus no gaismas galda, kad tas tiek aizvērts

en: Zoom to 100%
lv: Tālummainīt uz 100%

en: Fit to &Window
lv: Ietilpināt &logā

en: Color-Managed View
lv: Krāsu pārvaldīts skats

en: Previous Image
lv: Iepriekšējais attēls

en: Show Assigned Tags on the Right
lv: Rādīt piešķirtos tagus pa labi

en: Show Assigned Tags on the Left
lv: Rādīt piešķirtos tagus pa kreisi

en: Thumbnails DB
lv: Sīktēlu DB

en: Face Recognition DB
lv: Seju atpazīšanas DB

en: Similarity DB
lv: Līdzības DB

en: Find duplicates items
lv: Atrast dublikātus

en: Finger-prints
lv: Digitālnospiedumi

en: Scan for new items
lv: Meklēt jaunus failus

en: Rebuild Finger-prints
lv: Atjaunināt digitālnospiedumus

en: Similarity range (in percents):
lv: Līdzības pakāpe (procentos):

en: Find Duplicate Items
lv: Atrast dublikātus

en: Detect and recognize Faces
lv: Atrast un atpazīt sejas

en: digiKam Maintenance
lv: digiKam apkope

en: Process is done.
    Duration: %1
lv: Apstrāde ir pabeigta.
    Ilgums: %1

en: Synchronizing image metadata with database
lv: Sinhronizē attēlu metadatus ar datubāzi

en: Updating database from image metadata
lv: Datubāzes atjaunināšana no attēlu metadatiem

en: Find new items
lv: Jaunu failu atrašana

en: Queues
lv: Rindas

en: Queue Settings
lv: Rindu iestatījumi

en: Control Panel
lv: Vadības panelis

en: Assigned Tools
lv: Piešķirtie rīki

en: Tool Settings
lv: Rīku iestatījumi

en: Run
lv: Palaist

en: New Queue
lv: Jauna rinda

en: Remove Queue
lv: Noņemt rindu

en: Save Workflow
lv: Saglabāt darbplūsmu

en: Remove items
lv: Izņemt vienības

en: Remove processed items
lv: Izņemt apstrādātās vienības

en: Clear Queue
lv: Notīrīt rindu

en: Move up
lv: Pārvietot augšup

en: Move down
lv: Pārvietot lejup

en: Remove tool
lv: Izņemt rīku

en: Current Queue:
lv: Aktīvā rinda:

en: No items
lv: Nav vienību

en: No tasks
lv: Nav darbu

en: 1 task | %1 tasks
lv[0]: %1 darbs
lv[1]: %1 darbi
lv[2]: %1 darbu

[ctx: #info: total number of items to process]
en: Total:
lv: Kopā:

[ctx: batch queue manager is ready to use]
en: Ready
lv: Gatavs

en: There are no items to process in the queues.
lv: Rindās nav neviena apstrādājama attēla.

en: Album to host processed items from queue "%1" is not set. Please select one from Queue Settings panel.
lv: Nav iestatīts albums, kurā glabāt rindā "%1" apstrādātos attēlus. Lūdzu, iestatiet to panelī 'Rindas iestatījumi'.

en: Album to host processed items from queue "%1" is not available or not writable. Please set another one from Queue Settings panel.
lv: Albums, kurā glabāt rindā "%1" apstrādātos attēlus nav pieejams, vai tajā nav iespējams rakstīt. Lūdzu, iestatiet citu panelī 'Rindas iestatījumi'.

en: Failed to process item...
lv: Neizdevās apstrādāt attēlu...

en: Process Cancelled...
lv: Apstrāde atcelta...

en: Batch queue finished
lv: Masveida rinda ir apstrādāta

en: All batch queues finished
lv: Visas masveida rindas ir apstrādātas

note: i18n: ectx: Menu (Queues)
en: &Queues
lv: &Rindas

[ctx: @title: tool group]
en: Colors
lv: Krāsas

[ctx: @title: tool group]
en: Enhance
lv: Uzlabot

[ctx: @title: tool group]
en: Transform
lv: Transformēt

[ctx: @title: tool group]
en: Filters
lv: Filtri

[ctx: @title: tool group]
en: Convert
lv: Pārveidot

[ctx: @title: tool group]
en: Metadata
lv: Metadati

en: (overwritten)
lv: (pārrakstīts)

en: (renamed to %1)
lv: (pārdēvēts par %1)

en: This is the list of batch tools assigned.
lv: Šis ir pielikto masveida apstrādes rīku saraksts.

[ctx: @title: preview item]
en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Custom renaming rules are invalid for Queues listed below. Please fix them.
lv: Zemāk redzamajām rindām ir nekorekti pārdēvēšanas iestatījumi. Lūdzu, izlabojiet.

en: Assigned batch tools list is empty for Queues listed below. Please assign tools.
lv: Zemāk redzamo rindu piešķirto rīku saraksts ir tukšs. Lūdzu, pievienojiet rīkus.

en: Target
lv: Rezultāts

en: Use original filenames
lv: Lietot oriģinālos failu nosaukumus

en: Turn on this option to use original filenames without modifications.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai lietotu sākotnējos failu nosaukumus bez izmaiņām.

en: Customize filenames:
lv: Pielāgot failu nosaukumus:

en: File Renaming
lv: Failu pārdēvēšana

en: Behavior
lv: Izturēšanās

en: Reset current tool settings to default values.
lv: Atjaunot aktīvā rīka iestatījumus uz to noklusētajām vērtībām.

[ctx: @title: color tools category]
en: Color
lv: Krāsas

[ctx: @title: enhance tools category]
en: Enhance
lv: Uzlabot

[ctx: @title: transform tools category]
en: Transform
lv: Transformēt

[ctx: @title: filters tools category]
en: Filters
lv: Filtri

[ctx: @title: convert tools category]
en: Convert
lv: Pārveidot

[ctx: @title: metadata tools category]
en: Metadata
lv: Metadati

[ctx: @title: custom tools category]
en: Custom Tools
lv: Pielāgoti rīki

en: This is the list of digiKam batch tools available.
lv: Šis ir pieejamo digiKam masveida apstrādes rīku saraksts.

en: Base Tools
lv: Pamata rīki

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: History
lv: Vēsture

[ctx: @title: batch worklow name]
en: &Title:
lv: &Nosaukums:

en: New Workflow
lv: Jauna darbplūsma

[ctx: @title: batch workflow name]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @title: batch workflow tools list]
en: Tools
lv: Rīki

[ctx: @title: batch workflow description]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: @action]
en: Edit Workflow
lv: Rediģēt darbplūsmu

[ctx: @action]
en: Update Workflow
lv: Atjaunināt darbplūsmu

[ctx: @action]
en: Delete Workflow
lv: Dzēst darbplūsmu

en: Rename...
lv: Pārdēvēt...

en: (No Value Selected)
lv: (Nav izvēlēta vērtība)

en: No Rating assigned
lv: Nav vērtējuma

en: Reset contents
lv: Atstatīt saturu

en: any color depth
lv: jebkāds krāsu dziļums

en: 8 bits per channel
lv: 8 biti uz kanālu

en: 16 bits per channel
lv: 16 biti uz kanālu

en: The album name contains
lv: Albuma nosaukums satur

en: The album caption contains
lv: Albuma apraksts satur

en: Not Tagged
lv: Nav tagu

en: File Name
lv: Faila nosaukums

en: Modification
lv: Izmaiņas

[ctx: 'Return items modified between...and...]
en: and
lv: un

en: File Size
lv: Faila izmērs

[ctx: Return items rated at least...at most...]
en: at most
lv: ne vairāk kā

[ctx: 'Return items created between...and...]
en: and
lv: un

en: Digitization
lv: Digitalizācija

[ctx: 'Return items digitized between...and...]
en: and
lv: un

en: Time
lv: Laiks

en: Exif Orientation
lv: Exif orientācija

[ctx: Find items with a width between...and...]
en: and
lv: un

[ctx: Find items with a height between...and...]
en: and
lv: un

en: File Format
lv: Faila formāts

en: Color Depth
lv: Krāsu dziļums

en: Color Model
lv: Krāsu modelis

en: Find items with the color model
lv: Atrast attēlus ar krāsu modeli

en: The make of the camera
lv: Fotoaparāta ražotājs

en: The model of the camera
lv: Fotaparāta modelis

en: Lens aperture as f-number
lv: Lēcu atvērums kā f-skaitlis

en: Focal length of the lens
lv: Lēcu fokusa attālums

en: 35mm equivalent focal length
lv: 35mm ekvivalents fokusa attālums

en: Automatic exposure program
lv: Automātiskās ekspozīcijas programma

en: Automatic or manual exposure
lv: Automātiska vai rokas ekspozīcija

en: ISO film speed (linear scale, ASA)
lv: Filmas ISO jutība (lineārs mērogs, ASA)

en: Automatic or manual white balance
lv: Automātisks vai rokas baltā balanss

en: Color temperature used for white balance
lv: Baltā balansa krāsu temperatūra

en: Metering Mode
lv: Mērīšanas režīms

en: Method to determine the exposure
lv: Ekspozīcijas laika noteikšanas metode

en: Subject Distance
lv: Objekta attālums

en: Distance of the subject from the lens
lv: Attālums no lēcām līdz fotogrāfētajam objektam

en: Macro, close or distant view
lv: Makro, tuvs vai tāls skats

[ctx: @label: item comment]
en: Caption
lv: Apraksts

en: Headline
lv: Virsraksts

[ctx: @label: item title]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @label: search items without caption property]
en: Caption
lv: Apraksts

[ctx: @label: search items without title property]
en: Title
lv: Nosaukums

en: Aspect Ratio
lv: Malu attiecība:

[ctx: Value of (Width * Height) between...and...]
en: and
lv: un

[ctx: Find video with a length between...and...]
en: and
lv: un

[ctx: Find video with frame rate between...and...]
en: and
lv: un

[ctx: Find files with audio bit rate between...and...]
en: and
lv: un

en: Every Month
lv: Katru mēnesi

en: Any Orientation
lv: Jebkāda orientācija

en: Landscape Orientation
lv: Ainavas orientācija

en: Portrait orientation
lv: Portreta orientācija

[ctx: Create new search]
en: New...
lv: Jauns...

[ctx: Edit selected search]
en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: File, Album, Tags
lv: Fails, albums, tagi

en: Picture Properties
lv: Attēla īpašības

en: Caption, Comment, Title
lv: Apraksts, komentārs, nosaukums

en: Geographic position
lv: Ģeogrāfiskā atrašanās vieta

en: Find Items
lv: Atrast failus

en: Meet All of the following conditions
lv: Jāatbilst kaut vienam no šiem nosacījumiem

en: Meet Any of the following conditions
lv: Jāatbilst visiem šiem nosacījumiem

en: None of these conditions are met
lv: Neviens no šiem nosacījumiem neatbilst

en: At least one of these conditions is not met
lv: Vismaz viens no šiem nosacījumiem neatbilst

en: Remove Group
lv: Noņemt grupu

en: Are you sure you want to delete the selected search "%1"?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst izvēlēto meklēšanu "%1"?

en: (Advanced Search)
lv: (Izvērstā meklēšana)

en: New Search
lv: Jauna meklēšana

[ctx: @label: quick search properties]
en: Search:
lv: Meklēt:

en: Enter keywords here...
lv: Ievadiet atslēgvārdus...

en: New Advanced Search...
lv: Jauna izvērstā meklēšana...

en: Edit Current Search...
lv: Rediģēt pašreizējo meklēšanu...

en: Save Current Search
lv: Saglabāt aktīvo meklēšanu

en: Enter a name for the current search to save it in the "Searches" view
lv: Ievadiet aktīvās meklēšanas nosaukumu, lai to saglabātu skatā "Manas meklēšanas".

en: Save current search to a new virtual Album
lv: Saglabāt aktīvo meklēšanu jaunā virtuālajā albumā.

en: If you press this button, the current search will be saved to a new virtual Search Album using the name set on the left side.
lv: Nospiežot šo pogu, aktīvā meklēšana tiks saglabāta jaunā virtuālajā albumā, izmantojot kreisajā pusē norādīto nosaukumu.

en: Edit Stored Search
lv: Rediģēt saglabāto meklēšanu

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Add Search Group
lv: Pievienot meklēšanas grupu

en: Try
lv: Mēģināt

en: Show file&name
lv: Rādīt faila &nosaukumu

en: Set this option to show the filename below the image thumbnail.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu faila nosaukumu zem sīktēliem.

en: Show file si&ze
lv: Rādīt faila i&zmēru

en: Set this option to show the file size below the image thumbnail.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu faila izmēru zem sīktēliem.

en: Show camera creation &date
lv: Rādīt uzņemšanas &datumu

en: Set this option to show the camera creation date below the image thumbnail.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu uzņemšanas datumu zem sīktēliem.

en: Show ima&ge dimensions
lv: Rādīt attēlu izmēr&us

en: Set this option to show the image size in pixels below the image thumbnail.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu attēlu izmērus pikseļos zem sīktēliem.

en: Show digiKam &captions
lv: Rādīt digiKam a&prakstus

en: Set this option to show the digiKam captions below the image thumbnail.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu digiKam aprakstus zem sīktēliem.

en: Show digiKam &tags
lv: Rādīt digiKam &tagus

en: Show digiKam &rating
lv: Rādīt digiKam &vērtējumu

en: Set this option to show the digiKam rating below the image thumbnail.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu digiKam vērtējumu zem sīktēliem.

en: Show rotation overlay buttons
lv: Rādīt pārklātās pagriešanas pogas

en: Show fullscreen overlay button
lv: Rādīt pārklāto pilnekrāna režīma pogu

en: Thumbnail click action:
lv: Klikšķa uz sīktēla darbība:

en: Show Preview
lv: Rādīt priekšskatījumu

en: Choose what should happen when you click on a thumbnail.
lv: Izvēlieties, kas notiek, noklikšķinot uz sīktēla.

en: Icon View font:
lv: Ikonu skata fonts:

[ctx: @title:tab]
en: Icons
lv: Ikonas

en: Tree View font:
lv: Koka skata fonts:

en: Select here the font used to display text in Tree Views.
lv: Šeit varat norādīt koku skatu fontu.

en: Show a count of items in Tree Views
lv: Koku skatos rādīt elementu skaitu

[ctx: @title:tab]
en: Preview
lv: Priekšskatījums

[ctx: @title:tab]
en: Full-Screen
lv: Pilnekrāns

[ctx: @title:tab]
en: Mime Types
lv: MIME tipi

[ctx: @title:tab]
en: Categories
lv: Kategorijas

en: You can add or remove Album category types here to improve how your Albums are sorted in digiKam.
lv: Šeit var pievienot un izņemt albumu kategorijas, lai uzlabotu digiKam albumu kārtošanu.

en: &Add...
lv: &Pievienot...

en: Additional &image file extensions (<a href='image'>Currently-supported types</a>):
lv: Papildu a&ttēlu failu paplašinājumi (<a href='image'>Šobrīd atbalstītie attēlu tipi</a>):

en: Additional &audio file extensions (<a href='audio'>Currently-supported types</a>):
lv: Papildu &audio failu paplašinājumi (<a href='audio'>Šobrīd atbalstītie audio tipi</a>):

en: <p>Files with these extensions will be recognized as images and included into the database:<br/> <code>%1</code></p>
lv: <p>Faili ar šiem paplašinājumiem tika atpazīti kā attēlu faili un automātiski iekļauti datubāzē:<br/> <code>%1</code></p>

en: <p>Files with these extensions will be recognized as audio files and included into the database:<br/> <code>%1</code></p>
lv: <p>Faili ar šiem paplašinājumiem tika atpazīti kā audio faili un automātiski iekļauti datubāzē:<br/> <code>%1</code></p>

en: Failed to auto-detect camera; please make sure it is connected properly and is turned on. Would you like to try again?
lv: Neizdvās automātiski atrast fotoaparātu! Lūdzu, pārliecinieties, ka tas ir korekti pieslēgts un ir ieslēgts. Vai mēģināt vēlreiz?

note: i18n!
en: Mounted Camera
lv: Piemontēts fotoaparāts

en: Camera List
lv: Fotoaparātu saraksts

en: Camera Title
lv: Fotoaparāta nosaukums

en: Camera Port Type
lv: Fotoaparāta pieslēgvietas tips

en: Camera Mount Path
lv: Fotoaparāta montēšanas ceļš

en: Note: only for USB/IEEE mass storage cameras.
lv: Piezīme: tikai USB/IEEE mass storage fotoaparātiem.

en: Here you can see the digital camera list used by digiKam via the Gphoto interface.
lv: Šeit var redzēt ciparu fotoaparātu sarakstu, ko digiKam izmanto caur GPhoto saskarni.

[ctx: @title: camera title]
en: Title
lv: Nosaukums

en: &Edit...
lv: R&ediģēt...

en: Auto-&Detect
lv: Automātiski &noteikt

en: Visit Gphoto project website
lv: Apmeklējiet Gphoto projekta tīmekļa lapu

en: Import Filters
lv: Importēt filtrus

en: Icon-View Options
lv: Ikonu skata opcijas

en: Set this option to show the digiKam tags below the image thumbnail.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu digiKam tagus zem sīktēliem.

en: Show item &rating
lv: Rādīt attēla &vērtējumu

en: Set this option to show overlay buttons on the image thumbnail for image rotation.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai uz attēla rādītu pārklātās pogas attēla pagriešanai.

en: Show embedded preview
lv: Parādīt iegulto priekšapskati

en: Start image editor
lv: Palaist attēlu redaktoru

en: Select here the font used to display text in Icon Views.
lv: Šeit norādiet fontu, ar kādu attēlot tekstu ikonu skatos.

en: Device detection under progress, please wait...
lv: Meklē ierīci, lūdzu, uzgaidiet...

en: Failed to auto-detect camera.
    Please check if your camera is turned on and retry or try setting it manually.
lv: Neizdevās automātiski atrast fotoaparātu. Lūdzu, pārliecinieties, ka tas ir korekti pieslēgts un ir ieslēgts, un mēģiniet vēlreiz, vai arī mēģiniet to konfigurēt pašrocīgi.

en: Camera '%1' (%2) is already in list.
lv: Fotoaparāts '%1' (%2) jau ir sarakstā.

en: Found camera '%1' (%2) and added it to the list.
lv: Atrasts fotoaparāts '%1' (%2) un pievienots sarakstam.

en: Untitled
lv: Nenosaukts

en: <p>Below are the locations of your root albums used to store your images. Write access is necessary to be able to edit images in these albums.</p><p></p>
lv: <p>Zemāk ir saknes albumu, kas satur jūsu attēlus, atrašanās vietas. Attēlu rediģēšanai tajos nepieciešamas rakstīšanas tiesības.</p><p></p>

en: It was not possible to add a collection for the following paths:
lv: Neizdevās pievienot kolekciju šiem ceļiem:

en: Do you want to remove the collection "%1" from your list of collections?
lv: Vai vēlaties izņemt kolekciju "%1" no jūsu kolekciju saraksta?

en: Local Collections
lv: Lokālās kolekcijas

en: Collections on Removable Media
lv: Kolekcijas uz noņemamiem datu nesējiem

en: Collections on Network Shares
lv: Kolekcijas uz tīkla kopīgojumiem

en: Add Collection
lv: Pievienot kolekciju

en: Col. %1
lv: Kol. %1

en: This collection is currently not available.
lv: Šī kolekcija šobrīd nav pieejama.

en: No problems found, enjoy this collection.
lv: Viss kārtībā, izbaudiet šo kolekciju.

en: This collection is hidden.
lv: Šī kolekcija ir paslēpta.

en: Remove collection
lv: Izņemt kolekciju

en: You have previously added a collection that contains the path "%1".
lv: Jūs jau esat pievienojis kolekciju, kas satur mapi "%1".

en: Your new collection will be created with this name:
lv: Jaunā kolekcija tiks izveidota ar šo nosaukumu:

[ctx: @title:tab]
en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Interface Options
lv: Saskarnes iestatījumi

en: &Use theme background color
lv: &Izmantot aktīvās tēmas fona krāsu

en: Enable this option to use the background theme color in the image editor area.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, attēlu redaktora fonā tiks izmantota tēmas fona krāsa.

en: &Background color:
lv: &Fona krāsa:

en: Customize the background color to use in the image editor area.
lv: Pielāgot attēlu redaktora fona krāsu.

en: Exposure Indicators
lv: Ekspozīcijas indikatori

en: Customize color used in image editor to identify under-exposed pixels.
lv: Pielāgo krāsu, kādā attēlu redaktorā attēlot pikseļus, kas ir pārāk tumši.

en: Customize color used in image editor to identify over-exposed pixels.
lv: Pielāgo krāsu, kādā attēlu redaktorā attēlot pikseļus, kas ir pārāk gaiši.

[ctx: @item: default raw plugin]
en:  (default)
lv: (noklusējuma)

[ctx: @label]
en: Save files as
lv: Saglabāt failus kā

en: Add
lv: Pievienot

en: Separator:
lv: Atdalītājs:

[ctx: @option:check]
en: Image tags
lv: Attēla tagi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the item tags in the XMP and IPTC tags.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai saglabātu attēlu tagus XMP un IPTC tagos.

[ctx: @option:check]
en: Captions and title
lv: Apraksts un nosaukums

[ctx: @option:check]
en: Rating
lv: Vērtējums

[ctx: @option:check]
en: Pick label
lv: Atlases iezīme

[ctx: @option:check]
en: Color label
lv: Krāsu iezīme

[ctx: @option:check]
en: Face Tags (including face areas)
lv: Seju tagi (un seju laukumi)

[ctx: @option:check]
en: Geolocation information (GPS)
lv: Ģeolokācijas informācija (GPS)

[ctx: @label]
en: Reading and Writing Metadata
lv: Metadatu nolasīšana un ierakstīšana

[ctx: @option:check]
en: Write metadata to DNG files
lv: Rakstīt metadatus DNG failos

[ctx: @option:check]
en: Use lazy synchronization
lv: Lietot slinko sinhronizāciju

[ctx: @option:check]
en: Read from sidecar files
lv: Lasīt no metadatu papildfailiem

[ctx: @title:tab]
en: Sidecars
lv: Datu papildfaili

en: String comparison type:
lv: Teksta kārtošanas veids:

en: &Scan for new items at startup (makes startup slower)
lv: Palaižot &meklēt jaunus failus (palēnina palaišanu)

[ctx: @label: grouped image ops]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @title: settings section]
en: Collections
lv: Kolekcijas

en: Enable Color Management
lv: Ieslēgt krāsu pārvaldību

en: <ul><li>Checked: Color Management is enabled</li><li>Unchecked: Color Management is disabled</li></ul>
lv: <ul><li>Atzīmēts: krāsu pārvaldība ieslēgta</li><li>Nav atzīmēts: krāsu pārvaldība izslēgta</li></ul>

en: Visit Little CMS project website
lv: Apmeklējiet Little CMS projekta tīmekļa lapu

en: Working Color Space
lv: Darba krāsu telpa

en: Ask when opening the image
lv: Vaicāt atverot attēlu

en: Convert the image to the working color space
lv: Pārveidot attēlu uz darba krāsu telpu

en: When an image has no color profile information
lv: Kad attēlam nav krāsu profila informācijas

en: Assume it is using the sRGB color space (Internet standard)
lv: Pieņemt, ka tas izmanto sRGB krāsu telpu (interneta standarts)

note: i18n("<p></p>"));
en: and convert it to the working color space
lv: un pārveidot to uz darba krāsu telpu

en: Assume it is using the working color space
lv: Pieņemt, ka tas izmanto darba krāsu telpu

note: i18n("<p></p>"));
en: Convert it from default input color space to working space
lv: Pārveidot to no noklusētās ievades krāsu telpas uz darba telpu

en: Ask for the input profile
lv: Vaicāt pēc ievades profila

note: i18n("<p></p>"));
en: Automatic color correction
lv: Automātiska krāsu koriģēšana

note: i18n("<p></p>"));
en: Convert it from the default input profile
lv: Pārveidot to no noklusētā ievades profila

en: Color Managed View
lv: Krāsu pārvaldīts skats

en: Monitor profile:
lv: Monitora profils:

en: <p>Select the color profile for your monitor here.</p>
lv: <p>Šeit izvēlieties krāsu profilu jūsu monitoram.</p>

en: Use color managed view in editor
lv: Lietot krāsu pārvaldītu skatu redaktorā

en: Use color managed view for previews and thumbnails
lv: Lietot krāsu pārvaldītu skatu priekšskatījumiem un sīktēliem

en: Camera and Scanner
lv: Fotoaparāts un skeneris

en: Default input color profile:
lv: Noklusētais ievades krāsu profils:

en: Output device profile:
lv: Izvades ierīces profils:

en: Color Profiles Repository
lv: Krāsu profilu repozitorijs

en: Use black point compensation
lv: Lietot melnā punkta kompensāciju

en: Rendering Intents:
lv: Attēlošanas mērķi:

en: No ICC profiles files found.
lv: ICC profila faili netika atrasti.

en: No Display Profile Available
lv: Nav neviena ekrāna profila

en: No Output Profile Available
lv: Nav neviena izvades profila

[ctx: none of the paths]
en: none
lv: nav

en: Synchronize panels automatically
lv: Automātiski sinhronizēt paneļus

en: Set this option to automatically synchronize zooming and panning between left and right panels if the images have the same size.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai automātiski sinhronizētu mērogošanu un pārvietošanu starp kreiso un labo paneli, ja attēlu izmērs ir vienāds.

en: Selecting a thumbbar item loads the image to the right panel
lv: Izvēloties sīktēlu, tas tiek ielādēts labajā panelī

en: Set this option to automatically load an image into the right panel when the corresponding item is selected on the thumbbar.
lv: Iestatiet šo, lai automātiski ielādētu attēlu labajā panelī, kad tas ir izvēlēts sīktēlu joslā.

en: Clear the light table on close
lv: Aizverot notīrīt gaismas galdu

[ctx: @title:tab plugins type]
en: Generic
lv: Vispārēji

[ctx: @title:tab plugins type]
en: Image Editor
lv: Attēlu redaktors

[ctx: @title:tab plugins type]
en: Batch Queue Manager
lv: Masveida rindas pārvaldnieks

en: Template Title:
lv: Sagataves nosaukums:

en: Enter the metadata template title here.
lv: Šeit ievadiet metadatu sagataves nosaukumu.

en: &Replace...
lv: &Aizvietot...

en: Tool-Tips Font:
lv: Padomu fonts:

en: Select here the font used to display text in tool-tips.
lv: Šeit norādiet fontu, ar kādu attēlot paskaidru tekstu.

en: Show icon-view and thumb-bar items' tool-tips
lv: Rādīt paskaidres ikonu skatā un sīktēlu joslā

en: Set this option to display image information when the mouse hovers over an icon-view or thumb-bar item.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai, paturot peli uz sīktēla ikonu skatā vai sīktēlu joslā, tiktu parādīts tā apraksts.

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File date
lv: Faila datums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: digiKam Information
lv: digiKam informācija

en: Set this option to display the album name.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu albuma nosaukumu.

en: Image title
lv: Attēla nosaukums

en: Set this option to display the image captions.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu attēla aprakstu.

en: Image tags
lv: Attēla tagi

en: Set this option to display the image tags.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu attēla tagus.

en: Image labels
lv: Attēla iezīmes

en: Video Aspect Ratio
lv: Video malu attiecība

en: Video Duration
lv: Video ilgums

en: Show album items' tool-tips
lv: Rādīt izlecošos padomus albumiem

en: Album Information
lv: Albuma informācija

en: Set this option to display album information when the mouse hovers over a folder-view item.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai, paturot peli uz albuma, tiktu parādīts tā apraksts.

en: Set this option to display the album date.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu albuma datumu.

en: Set this option to display the album collection.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu albuma kolekciju

en: Set this option to display the album category.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu albuma kategoriju

en: Set this option to display the album caption.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai rādītu album aprakstu.

en: Icon Items
lv: Ikonu vienības

en: Album Items
lv: Albumu vienības
