digikam - en to ne translation catalogue (264 entries)

en: &Move Here
ne: यहाँ सार्नुहोस्

en: &Copy Here
ne: यहाँ प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: C&ancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Set as Album Thumbnail
ne: एल्बम थम्बनेलको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Assign Tags to &Selected Items
ne: चयन गरेको वस्तुमा ट्याग मानाङ्कन गर्नुहोस्

en: Assign Tags to &All Items
ne: सबै वस्तुमा ट्याग मानाङ्कन गर्नुहोस्

en: Set as Tag Thumbnail
ne: ट्याग थम्बनेलको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Album "%1"
ne: एल्बम "%1"

en: File Properties
ne: फाइल गुण

en: Date:
ne: मिति:

en: Size:
ne: साइज:

en: Type:
ne: प्रकार:

en: Dimensions:
ne: आयाम:

en: Photograph Properties
ne: फोटो गुण

en: Make/Model:
ne: निर्माण/नमुना:

en: Aperture/Focal:
ne: प्वाल/फोकल:

en: Exposure/Sensitivity:
ne: प्रर्दशन/संवेदनशीलता:

en: Mode/Program:
ne: मोड/कार्यक्रम:

en: White Balance:
ne: सेतो सन्तुलन:

en: digiKam Properties
ne: डिजिक्याम गुण

en: Album:
ne: एल्बम:

en: Tags:
ne: ट्याग:

en: Cameras
ne: क्यामेरा

en: Add Images...
ne: छवि थप्नुहोस्...

en: Images found in %1
ne: %1 मा छवि फेला पर्यो

note: i18n: ectx: Menu (Album)
en: &Album
ne: एल्बम

note: i18n: ectx: Menu (Tag)
en: T&ag
ne: ट्याग

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ne: निर्यात

en: digiKam
ne: डिजिक्याम

en: Albums
ne: एल्बम

en: Tags
ne: ट्याग

en: Last Search
ne: अन्तिम खोजी

en: Path
ne: मार्ग

en: Auto Levels
ne: स्वत: तह

en: Normalize
ne: सामान्यीकरण

en: Equalize
ne: तुल्यकारक

en: Stretch Contrast
ne: व्यतिरेक फैलाउनुहोस्

en: Auto Exposure
ne: स्वत: प्रर्दशन

en: Color Balance
ne: रङ सन्तुलन

en: Smoothness:
ne: महिनपन:

en: JPEG quality:
ne: जेपीईजी गुणस्तर:

en: JPEG 2000 quality:
ne: जेपीईजी २००० गुणस्तर:

en: PNG compression:
ne: PNG सङ्कुचन:

en: Compress TIFF files
ne: TIFF फाइल सङ्कुचन गर्नुहोस्

en: <b>Auto Levels</b>:<p>This option maximizes the tonal range in the Red, Green, and Blue channels. It searches the image shadow and highlight limit values and adjusts the Red, Green, and Blue channels to a full histogram range.</p>
ne: <b>स्वत: तह</b>:<p>यो विकल्पले रातो, हरियो र निलो च्यानलमा टोन सम्बन्धी दायरा अधिकतम गर्दछ । यसले छवि छायाँ खोजी गर्दछ र सीमित मानहरू हाइलाइट गर्दछ र रातो, हरियो र निलो च्यानललाई पूरा हिस्टोग्राम दायरामा समायोजन गर्दछ ।</p>

en: <b>Normalize</b>:<p>This option scales brightness values across the active image so that the darkest point becomes black, and the brightest point becomes as bright as possible without altering its hue. This is often a "magic fix" for images that are dim or washed out.</p>
ne: <b>सामान्यीकरण</b>:<p>यो विकल्पले सबभन्दा गाढा बिन्दुलाई कालो बनाउन सक्रिय छवि वरिपिर चम्किलोपन मान स्केल गर्दछ र चम्किलो बिन्दुलाई त्यसको ह्यु एकान्तर नगरिकन सम्भव भएसम्मको चम्किलो बनाउछ । यो प्राय मधुरो वा खुइलिएको छविका लगि "जादु समाधान" हुन्छ ।</p>

en: <b>Equalize</b>:<p>This option adjusts the brightness of colors across the active image so that the histogram for the value channel is as nearly as possible flat, that is, so that each possible brightness value appears at about the same number of pixels as each other value. Sometimes Equalize works wonderfully at enhancing the contrasts in an image. Other times it gives garbage. It is a very powerful operation, which can either work miracles on an image or destroy it.</p>
ne: <b>तुल्यकारक</b>:<p>यो विकल्पले सक्रिय छविमा रङ चम्किलोपन मान च्यानलका लागि हिस्टोग्राम सम्भव फ्ल्याटको नजिक हुने गरि समायोजन गर्दछ, जसले गर्दा प्रत्येक सम्भव चम्किलोपन मान अन्य मानको पिक्सले नम्बरसँग बराबर देखिन्छ । कहिले काहि तुल्यकारकले छविमा व्यतिरेक बढाउन राम्रोसँग काम गर्दछ । अन्य समयमा फोहर पैदा गर्दछ । यो धेरै शक्तिशाली सञ्चालन हो जसले कहिले काहि धेरै राम्रो काम गर्दछ र कहिले काहि छविलाई खत्तम बनाउछ ।</p>

en: <b>Stretch Contrast</b>:<p>This option enhances the contrast and brightness of the RGB values of an image by stretching the lowest and highest values to their fullest range, adjusting everything in between.</p>
ne: <b>व्यतिरेक फैलाउनुहोस्</b>:<p>यो विकल्पले छविको RGB मान तिनिहरूको न्यूनतम र उच्च मानलाई पूर्ण मानमा फैलाएर चम्किलोपन र व्यतिरेक बढाउछ । सबैकुरा बिचमा समायोजन गर्दछ ।</p>

en: <b>Auto Exposure</b>:<p>This option enhances the contrast and brightness of the RGB values of an image to calculate optimal exposition and black level using image histogram properties.</p>
ne: <b>स्वत: प्रर्दशन</b>:<p>यो विकल्पले छवि हिस्टोग्राम गुण प्रयोग गरेर अनुकूल प्रर्दशन र कालो तह गणना गर्न छविको RGB मानको व्यतिरेक र चम्किलोपन बढाउछ ।</p>

en: HSL Adjustments
ne: HSL समायोजन

en: Info...
ne: सूचना...

en: 90 Degrees
ne: ९० डिग्री

en: 180 Degrees
ne: १८० डिग्री

en: 270 Degrees
ne: २७० डिग्री

en: Gaussian Blur
ne: गाउस्सियन अस्पष्ट

en: Red Eyes Correction
ne: रातो आँखा सुधार

en: Sharpen
ne: तोखो पार्नुहोस्

en: Use Color Management for Printing
ne: मुद्रणका लागि रङ व्यवस्थापन प्रयोग गर्नुहोस्

en: Settings...
ne: सेटिङ...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
ne: छवि सेटिङ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
ne: मिलिमिटर

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
ne: सेन्टिमिटर

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
ne: इन्च

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
ne: अनुपात राख्नुहोस्

en: Maintain aspect ratio
ne: आकार अनुपात कायम गर्नुहोस्

en: Width (%):
ne: चौडाइ (%):

en: Height (%):
ne: उचाइ (%):

en: Advanced Settings
ne: उन्नत सेटिङ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
ne: सेटिङ

en: Aspect Ratio Crop
ne: आकार अनुपात काँटछाँट

en: Aspect ratio:
ne: आकार अनुपात:

en: Golden Ratio
ne: सुनौलो अनुपात

en: Orientation:
ne: अभिमुखीकरण

en: Auto
ne: स्वत:

en: Custom ratio:
ne: अनुकूल अनुपात:

en: Rules of Thirds
ne: तेस्रोको नियम

en: Harmonious Triangles
ne: अनुरूप त्रिकोण

en: Golden Mean
ne: गोल्डेन मिन

en: Golden sections
ne: गोल्डेन खण्ड

en: Golden spiral sections
ne: गोल्डेन स्पाइरल खण्ड

en: Golden spiral
ne: गोल्डेन स्पाइरल

en: Golden triangles
ne: गोल्डेन त्रिभुज

en: Flip horizontally
ne: तेर्सो तरिकाले घुमाउनुहोस्

en: Flip vertically
ne: ठाडो तरिकाले घुमाउनुहोस्

en: Color and width:
ne: रङ र चौडाइ:

en: Width:
ne: चौडाइ:

en: Height:
ne: उचाइ:

en: Failed to save file
    "%1" to
    "%2".
ne: फाइल
    "%1" लाई
    "%2"मा बचत गर्न असफल

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
ne: "%1" नामको फाइल पहिल्यै अवस्थित छ । यसलाई अधिलेखन गर्न तपाईँ यकिन हुनुहुन्छ ?

en: Contrast:
ne: व्यतिरेक:

en: Saturation:
ne: स्याचुरेसन:

en: Sharpness:
ne: तिखोपन:

en: &Add
ne: थप्नुहोस्

en: Copyright:
ne: प्रतिलिपि अधिकार:

en: Credit:
ne: श्रेय:

en: &Abort
ne: परित्याग गर्नुहोस्

en: unavailable
ne: उपलब्ध छैन

en: Developer
ne: विकासकर्ता

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Colors
ne: रङ

en: Start with current image
ne: हालको छविसँग सुरु गर्नुहोस्

en: Show camera exposure and sensitivity
ne: क्यामेरा प्रर्दशन र संवेदनशीलता देखाउनुहोस्

en: Show camera make and model
ne: क्यामेरा निर्माण र नमुना देखाउनुहोस्

en: Album
ne: एल्बम

en: New Album
ne: नयाँ एल्बम

en: Abort
ne: परित्याग गर्नुहोस्

en: Brightness:
ne: चम्किलोपन:

en: Gamma:
ne: गामा:

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Enter new album name:
ne: नयाँ एल्बमको नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Searches
ne: खोजी

en: No parent found for album.
ne: एल्बमका लागि प्रमूल फेला परेन ।

en: Album name cannot be empty.
ne: एल्बमको नाम खाली हुनसक्दैन ।

en: Album name cannot contain '/'.
ne: एल्बमको नाममा '/' हुनु हुँदैन ।

en: Failed to add album to database
ne: डाटाबेसमा एल्बम थप्न असफल

en: No such album
ne: त्यस्तो एल्बम छैन

en: Cannot rename root album
ne: रूट एल्बम पुन: नामकरण गर्न सकिदैन

en: Album name cannot contain '/'
ne: एल्बम नाममा '/' हुनु हुँदैन

en: Failed to rename Album
ne: एल्बम पुन: नामकरण गर्न असफल

en: Cannot edit root album
ne: रूट एल्बम सम्पादन गर्न सकिदैन

en: No parent found for tag
ne: ट्यागका लागि प्रमूल फेला परेन

en: Tag name cannot be empty
ne: ट्याग नाम खाली हुन सक्दैन

en: Tag name cannot contain '/'
ne: ट्याग नाममा '/' हुनु हुँदैन

en: Failed to add tag to database
ne: डाटाबेसमा ट्याग थप्न असफल

en: Cannot edit root tag
ne: रूट ट्याग सम्पादन गर्न सकिदैन

en: Cannot move root tag
ne: रूट ट्याग सार्न सकिदैन

en: No such tag
ne: त्यस्तो ट्याग छैन

en: Refresh
ne: ताजा पार्नुहोस्

en: Create New Album
ne: नयाँ एल्बम सिर्जना गर्नुहोस्

en: &New Album
ne: नयाँ एल्बम

en: This is the list of items that are about to be deleted.
ne: यो मेट्न लागेको वस्तुको सूची हो ।

en: Do not &ask again
ne: फेरि नसोध्नुहोस्

en: Green Filter
ne: हरियो फिल्टर

en: Orange Filter
ne: सुन्तल रङ फिल्टर

en: Red Filter
ne: रातो फिल्टर

en: Yellow Filter
ne: पहेलो फिल्टर

en: No Tone Filter
ne: टोन फिल्टर होइन

en: <b>No Tone Filter</b>:<p>Do not apply a tone filter to the image.</p>
ne: <b>टोन फिल्टर होइन</b>:<p>छविमा टोन फिल्टर लागू नगर्नुहोस्</p>

en: Tone
ne: टोन

en: "%1" is not a Black & White settings text file.
ne: "%1" श्यामश्वेत सेटिङ पाठ फाइल होइन ।

en: Cannot load settings from the Black & White text file.
ne: श्यामश्वेत पाठ फाइलबाट सेटिङ लोड गर्न सकिदैन ।

en: Cannot save settings to the Black & White text file.
ne: श्यामश्वेत पाठ फाइलमा सेटिङ बचत गर्न सकिदैन ।

en: Loading image...
ne: छवि लोड हुँदैछ...

en: Histogram
    calculation
    failed.
ne: हिस्टोग्राम
    गणना
    सफल भयो ।

en: Crop
ne: काँटछाँट गर्नुहोस्

en: Hue:
ne: ह्यु:

en: Lightness:
ne: प्रकाश:

en: Channel:
ne: च्यानल:

en: Image Files
ne: छवि फाइल

en: RAW Files
ne: कच्चा फाइल

en: Audio Files
ne: अडियो फाइल

en: Tag Name
ne: ट्याग नाम

en: Visit digiKam project website
ne: डिजिक्याम परियोजना वेबसाइट हेर्नुहोस्

en: <b>Date</b>:
ne: <b>मिति</b>:

en: Metadata
ne: मेटाडेटा

en: Makernote
ne: मेकरनोट

en: Delete '%1' tag?
ne: '%1' ट्याग मेट्नुहुन्छ ?

en: Reset Tag Icon
ne: ट्याग प्रतिमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Invert Selection
ne: चयन उल्टाउनुहोस्

en: &Icon:
ne: प्रतिमा:

en: No Recently Assigned Tags
ne: हालै मानाङ्कन गरेको ट्याग छैन

en: Add New Tag...
ne: नयाँ ट्याग थप्नुहोस्...

en: No or invalid size specified
ne: साइज निर्दिष्ट छैन वा अवैध छ

en: Cannot create thumbnail for %1
ne: %1 का लागि थम्बनेल सिर्जना गर्न सकिदैन

en: No profile available...
ne: प्रोफाइल उपलब्ध छैन...

en: Perceptual
ne: बोधात्मक

en: Relative Colorimetric
ne: सापेक्षित कलरमेट्रिक

en: Absolute Colorimetric
ne: निरपेक्ष कलरमेट्रिक

en: Saturation
ne: स्याचुरेसन

en: Color Management
ne: रङ व्यवस्थापन

en: Bug reports and patches
ne: बग प्रतिवेदन र प्याच

en: Webmaster
ne: वेबमास्टर

en: Beta tester
ne: बेटा परिक्षक

en: Feedback and patches. Handbook writer
ne: पृष्ठपोषण र प्याच, ह्यान्डबुक लेखक

en: digiKam website banner and application icons
ne: डिजिक्याम वेबसाइट ब्यानर र अनुप्रयोग प्रतिमा

en: digiKam website, Feedback
ne: डिजिक्याम वेबसाइज, पृष्ठपोषण

en: Bug reports, feedback and icons
ne: बग प्रतिवेदन, पृष्ठपोषण र प्रतिमा

en: No description available
ne: वर्णन उपलब्ध छैन

en: EXIF File to Save
ne: बचत गर्नका लागि EXIF फाइल

en: IPTC Records
ne: IPTC रेकर्ड

en: IPTC File to Save
ne: बचत गर्ने IPTC फाइल

en: Interoperability
ne: इन्टरअपेराबिलिटी

en: Image Information
ne: छवि सूचना

en: Photograph Information
ne: फोटोग्राफ सूचना

en: Global Positioning System
ne: विश्वव्यापी स्थिति निर्धारण प्रणाली

en: Embedded Thumbnail
ne: सम्मिलित थम्बनेल

en: IIM Envelope
ne: IIM खाम

en: IIM Application 2
ne: IIM अनुप्रयोग २

en: Rating
ne: दर

en: Delete File
ne: फाइल मेट्नुहोस्

en: About to delete file "%1"
    Are you sure?
ne: "%1" फाइल मेट्ने बारेमा
    तपाईँ यकिन हुनुहुन्छ ?

en: &Themes
ne: विषयवस्तु

en: Open folder
ne: फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Tool Tip
ne: उपकरण टिप

en: Save Images
ne: छवि बचत गर्नुहोस्

en: &Show splash screen at startup
ne: सुरुआतमा स्प्लास स्क्रिन देखाउनुहोस्

en: File/Image Information
ne: फाइल/छवि सूचना

en: Show file name
ne: फाइल नाम देखाउनुहोस्

en: Show file date
ne: फाइल मिति देखाउनुहोस्

en: Show file size
ne: फाइल साइज देखाउनुहोस्

en: Show image type
ne: छवि प्रकार देखाउनुहोस्

en: Show image dimensions
ne: छवि आयाम देखाउनुहोस्

en: Show camera date
ne: क्यामेरा मिति देखाउनुहोस्

en: Show camera mode and program
ne: क्यामेरा मोड र कार्यक्रम देखाउनुहोस्

en: Show camera flash settings
ne: क्यामेरा फ्ल्यास सेटिङ देखाउनुहोस्

en: Show camera white balance settings
ne: क्यामेरा सेतो सन्तुलन सेटिङ देखाउनुहोस्

en: By Name
ne: नामद्वारा

en: By Date
ne: मितिद्वारा

en: By File Size
ne: फाइल साइजद्वारा

en: Description
ne: वर्णन

en: <b>File</b>:
ne: <b>फाइल</b>:

en: <b>Folder</b>:
ne: <b>फोल्डर</b>:

en: Image Editor
ne: छवि सम्पादक

en: There is no image to show in the current album.
    The image editor will be closed.
ne: हालको एल्बममा देखाउनका लागि छवि छैन ।
    छवि सम्पादक बन्द गरिन्छ ।

en: Delete File Permanently
ne: फाइल सदाका लागि मेट्नुहोस्

en: Delete Permanently without Confirmation
ne: यकिन नगरिकन सदाका लागि मेट्नुहोस्

en: Move to Trash without Confirmation
ne: यकिन नगरिकन रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Assign Tag
ne: ट्याग मानाङ्कन गर्नुहोस्

en: Remove Tag
ne: ट्याग हटाउनुहोस्

en: Before
ne: पहिला

en: After
ne: पछि

en: Connecting to camera...
ne: क्यामेरामा जडान गर्दैछ...

en: Camera Folders
ne: क्यामेरा फोल्डर

en: Camera filenames
ne: क्यामेरा फाइलनाम

en: Change case to:
ne: केस परिवर्तन गर्नुहोस्:

en: Target
ne: लक्ष्य

en: Rename...
ne: पुन: नामकरण गर्नुहोस्...

en: Not Tagged
ne: ट्याग गरेको छैन

en: New Advanced Search...
ne: नयाँ उन्नत खोजी...

en: Edit...
ne: सम्पादन...

en: Show file si&ze
ne: फाइल साइज देखाउनुहोस्

en: Show digiKam &tags
ne: डिजिक्याम ट्याग देखाउनुहोस्

en: Show digiKam &rating
ne: डिजिक्याम दर देखाउनुहोस्

en: &Add...
ne: थप्नुहोस्...

en: Failed to auto-detect camera; please make sure it is connected properly and is turned on. Would you like to try again?
ne: क्यामेरा स्वत: पत्ता लगाउन असफल; कृपया यो राम्रोसँग जडान भएको र खुला छ भन्ने यकिन गर्नुहोस् । पुन: प्रयास गर्न चाहनुहुन्छ ?

note: i18n!
en: Mounted Camera
ne: माउन्ट गरिएको क्यामेरा

en: Camera List
ne: क्यामेरा सूची

en: Camera Title
ne: क्यामेरा शीर्षक

en: <p>Set here the name used in digiKam interface to identify this camera.</p>
ne: <p>यो क्यामेरालाई डिजिक्याम इन्टरफेसमा परिचित गर्न प्रयोग गरिने नाम यहाँ सेट गर्नुहोस् ।</p>

en: Camera Port Type
ne: क्यामेरा पोर्ट प्रकार

en: <p>Select this option if your camera is connected to your computer using a serial cable.</p>
ne: <p>यदि तपाईँको कम्प्युटर सिरियल तार प्रयोग गरेर जडान गरेको छ भने यो विकल्प चयन गर्नुहोस् ।</p>

en: Camera Mount Path
ne: क्यामेरा माउन्ट मार्ग

en: &Edit...
ne: सम्पादन...

en: Auto-&Detect
ne: स्वत: पत्ता

en: Visit Gphoto project website
ne: जिफोटो परियोजना वेबसाइट हेर्नुहोस्

en: Show embedded preview
ne: सम्मिलित पूर्वावलोकन देखाउनुहोस्

en: Start image editor
ne: छवि सम्पादक सुरु गर्नुहोस्

en: Failed to auto-detect camera.
    Please check if your camera is turned on and retry or try setting it manually.
ne: क्यामेरा स्वत: पत्ता लगाउन असफल ।
    कृपया तपाईँको क्यामेरा खुला छ छैन जाँच्नुहोस् र यसलाई म्यानुअली सेट गर्न पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Camera '%1' (%2) is already in list.
ne: '%1' (%2) क्यामेरा पहिल्यै सूचीमा छ ।

en: Found camera '%1' (%2) and added it to the list.
ne: '%1' (%2) क्यामेरा फेला पर्यो र यसलाई सूचीमा थपियो ।

en: Interface Options
ne: इन्टरफेस विकल्प

en: &Use theme background color
ne: विषयवस्तु पृष्ठभूमि रङ प्रयोग गर्नुहोस्

en: &Background color:
ne: पृष्ठभूमि रङ:

en: Exposure Indicators
ne: प्रर्दशन सूचक

en: Enable Color Management
ne: रङ व्यवस्थापन सक्षम पार्नुहोस्

en: <ul><li>Checked: Color Management is enabled</li><li>Unchecked: Color Management is disabled</li></ul>
ne: <ul><li>चेक हुँदा: रङ व्यवस्थापन सक्षम हुन्छ</li><li>अनचेक हुँदा: रङ व्यवस्थापन अक्षम हुन्छ</li></ul>

en: Visit Little CMS project website
ne: सानो CMS परियोजना वेबसाइट हेर्नुहोस्

en: <p>You can use this button to get more detailed information about the selected workspace profile.</p>
ne: <p>तपाईँले चयन गरेको कार्यस्थान प्रोफाइलका बारेमा बढि विस्तारमा सूचना प्राप्त गर्न यो बटन प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।</p>

en: <p>You can use this button to get more detailed information about the selected monitor profile.</p>
ne: <p>तपाईँले चयन गरेको मोनिटर प्रोफाइलका बारेमा बढि विस्तारमा सूचना प्राप्त गर्नका लागि यो बटन प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।</p>

en: <p>You can use this button to get more detailed information about the selected input profile.</p>
ne: <p>तपाईँले चयन गरेको आगत प्रोफाइलका बारेमा बढि विस्तारमा सूचना प्राप्त गर्न यो बटन प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।</p>

en: Use black point compensation
ne: कालो बिन्दु क्षतिपूर्ति प्रयोग गर्नुहोस्

en: <p><b>Black Point Compensation</b> is a way to make adjustments between the maximum black levels of digital files and the black capabilities of various digital devices.</p>
ne: <p><b>कालो बिन्दु क्षतिपूर्ति</b> विभिन्न डिजिटल यन्त्रको कालो क्षमता र डिजिटल फाइलको अधिकतम कालो तह बिच समायोजन गर्ने तरिका हो ।</p>

en: Rendering Intents:
ne: रेन्डरिङ इन्टेन्ट:

en: Synchronize panels automatically
ne: प्यानल स्वचालित रूपले समक्रमण गर्नुहोस्

en: digiKam Information
ne: डिजिक्याम सूचना
