digikam - en to nl translation catalogue (9529 entries)

[ctx: @item: date keyword]
en: tomorrow
nl: morgen

[ctx: @item: date keyword]
en: today
nl: vandaag

[ctx: @item: date keyword]
en: yesterday
nl: gisteren

en: Next year
nl: Volgend jaar

en: Previous year
nl: Vorig jaar

en: Next month
nl: Volgende maand

en: Previous month
nl: Vorige maand

en: Select a week
nl: Selecteer een week

en: Select a month
nl: Selecteer een maand

en: Select a year
nl: Selecteer een jaar

en: Select the current day
nl: Selecteer de huidige dag

[ctx: @action:button]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: @item: date menu]
en: &Today
nl: &Vandaag

[ctx: @item: date menu]
en: To&morrow
nl: &Morgen

[ctx: @item: date menu]
en: Next &Week
nl: Volgende &week

[ctx: @item: date menu]
en: Next M&onth
nl: Volgende m&aand

[ctx: @item: date menu]
en: Y&esterday
nl: Gist&eren

[ctx: @item: date menu]
en: Last &Monday
nl: &Maandag j.l

[ctx: @item: date menu]
en: Last &Friday
nl: &Vrijdag j.l

[ctx: @item: date menu]
en: Last &Week
nl: Vorige &week

[ctx: @item: date menu]
en: Last M&onth
nl: Vorige m&aand

[ctx: @item: date menu]
en: No Date
nl: Geen datum

[ctx: @info: week properties]
en: Start:
nl: Begin:

[ctx: @info: week properties]
en: End:
nl: Einde:

en: &Move Here
nl: Hierheen &verplaatsen

en: &Copy Here
nl: Hierheen &kopiëren

en: C&ancel
nl: &Annuleren

en: Set as Album Thumbnail
nl: Instellen als albumminiatuur

en: Download From Camera
nl: Downloaden van camera

en: Download && Delete From Camera
nl: Downloaden en verwijderen van camera

[ctx: @action:inmenu Group images with this image]
en: Group here
nl: Hier groeperen

en: Exporting
nl: Exporteren

en: Upload to Camera
nl: Uploaden naar camera

[ctx: @action:inmenu Group images with this item]
en: Group here
nl: Hier groeperen

[ctx: @action:inmenu Insert dragged images before this item]
en: Insert Items here
nl: Hier items invoegen

[ctx: @action:inmenu Group images with this item and move them to its album]
en: Group here and move to album
nl: Hier groeperen en naar album verplaatsen

en: Assign Tag to Dropped Items
nl: Tag toewijzen aan items die zijn laten vallen

en: Change Face Tags
nl: Gezichtstags wijzigen

en: Change Face Tag
nl: Gezichtstag wijzigen

en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: Assign Tags to &Selected Items
nl: Tags toewijzen aan ge&selecteerde items

en: Assign Tags to &This Item
nl: Tags toewijzen aan di&t item

en: Assign Tags to &All Items
nl: Tags toewijzen aan &alle items

en: Importing
nl: Importeren

en: M&erge Here
nl: Hi&er samenvoegen

en: Set as Tag Thumbnail
nl: Instellen als tag-miniatuur

en: Change face name from '%2' to '%3' | Change face names from '%2' to '%3'
nl[0]: Gezichtsnaam wijzigen van '%2' naar '%3'
nl[1]: Gezichtsnamen wijzigen van '%2' naar '%3'

en: Assign Tag(s) '%1' to Items
nl: Tag(s) '%1' toewijzen aan items

en: Text Filter
nl: Tekstfilter

en: MIME Type Filter
nl: Filter op MIME-type

en: Geolocation Filter
nl: Geo-locatie-filter

en: Images Without Tags
nl: Afbeeldingen zonder tags

en: Show images without a tag.
nl: Afbeeldingen zonder een tag tonen

en: Tags Matching Condition
nl: Voorwaarde voor overeenkomst in tags

en: Defines in which way the selected tags are combined to filter the images. This also includes the '%1' check box.
nl: Definieert hoe de geselecteerde tags worden gecombineerd om de afbeeldingen te filteren. Dit houdt ook het '%1'-keuzevakje in.

en: OR
nl: OF

en: AND
nl: EN

en: Tags Filter
nl: Tag-filter

en: Images Without Face tags
nl: Afbeeldingen zonder gezichtstags

en: Show images without a face tag.
nl: Afbeeldingen zonder een gezichtstag tonen.

en: Face tags Matching Condition
nl: Gezichtstags overeenkomend met voorwaarde

en: Face Tags Filter
nl: Gezichtstagfilter

en: Labels Filter
nl: Filter op labels

[ctx: @action: tag filter]
en: Restore Tag Filters
nl: Tag-filters herstellen

[ctx: @action: tag filter]
en: On
nl: Aan

[ctx: @action: tag filter]
en: Off
nl: Uit

[ctx: @action: tag filter]
en: Tag Filter Mode
nl: Tag-filtermodus

[ctx: @action: tag filter]
en: Ignore This Tag
nl: Deze tag negeren

[ctx: @action: tag filter]
en: Must Have This Tag
nl: Moet deze tag hebben

[ctx: @action: tag filter]
en: Must Not Have This Tag
nl: Moet deze tag niet hebben

en: Reference Image
nl: Referentie-afbeelding

[ctx: @info:tooltip]
en: If this is not a face, click to delete it.
nl: Als dit geen gezicht is, klik om het te verwijderen.

[ctx: @info:tooltip]
en: 1 grouped item.
     | %1 grouped items.
nl[0]: 1 gegroepeerd item.
nl[1]: %1 gegroepeerde items.

[ctx: @info:tooltip]
en: Group is open.
nl: Groep is geopend.

[ctx: @info:tooltip]
en: Group is closed.
nl: Groep is gesloten.

[ctx: @info:tooltip]
en: This item has geolocation information.
nl: Dit item bevat geo-locatie-informatie.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Fullscreen
nl: Volledig scherm tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate Left
nl: Linksom draaien

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate Right
nl: Rechtsom draaien

[ctx: @info:tooltip]
en: Deselect Item
nl: Een item deselecteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Item
nl: Een item selecteren

[ctx: @action: context menu]
en: Set as Album Thumbnail
nl: Instellen als albumminiatuur

[ctx: @action: context menu]
en: Set as Tag Thumbnail
nl: Instellen als tag-miniatuur

[ctx: @action:inmenu Pluralized]
en: Move to Trash | Move %1 Files to Trash
nl[0]: Naar prullenbak verplaatsen
nl[1]: %1 bestanden naar prullenbak verplaatsen

[ctx: @action:inmenu Pluralized]
en: Image Quality Sort | Image Quality Sort
nl[0]: Sorteren op kwaliteit van afbeelding
nl[1]: Sorteren op kwaliteit van afbeeldingen

[ctx: @action: context menu]
en: Reset Album Icon
nl: Stel het icon van het album opnieuw in

[ctx: @action: context menu]
en: All Albums
nl: Alle albums

[ctx: @action: context menu]
en: All Tags
nl: Alle tags

[ctx: @action: select tags menu]
en: Select
nl: Selecteren

[ctx: @action: context menu]
en: Children
nl: Dochters

[ctx: @action: context menu]
en: Parents
nl: Ouders

[ctx: @action: deselect tags menu]
en: Deselect
nl: Selectie opheffen

[ctx: @action: context menu]
en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

[ctx: @action: group items]
en: Group
nl: Groeperen

[ctx: @action:inmenu]
en: Open All Groups
nl: Alle groepen openen

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Groups
nl: Alle groepen sluiten

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Grouped Images
nl: Gegroepeerde afbeeldingen tonen

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Grouped Images
nl: Gegroepeerde afbeeldingen verbergen

[ctx: @action:inmenu]
en: Ungroup
nl: Groepering opheffen

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove From Group
nl: Uit groep verwijderen

[ctx: @action:inmenu]
en: Group Selected Here
nl: Hier geselecteerde groep

[ctx: @action:inmenu]
en: Group Selected By Time
nl: Op tijd geselecteerde groep

[ctx: @action:inmenu]
en: Group Selected By Filename
nl: Op bestandsnaam geselecteerde groep

[ctx: @action:inmenu]
en: Group Selected By Timelapse / Burst
nl: Op timelaps / burst geselecteerde groep

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Selected From Groups
nl: Geselecteerd uit groep verwijderen

[ctx: @action:inmenu]
en: Ungroup Selected
nl: Groepering van geselecteerden opheffen

[ctx: @action: context menu]
en: Open With
nl: Openen met

[ctx: @action: open item with other application]
en: Other...
nl: Overige...

[ctx: @action: context menu]
en: Open With...
nl: Openen met...

[ctx: @action: context menu]
en: New Tag...
nl: Nieuwe tag...

[ctx: @action: context menu]
en: Delete Tag
nl: Tag verwijderen

[ctx: @action: context menu]
en: Delete Tags
nl: Tags verwijderen

[ctx: @action: context menu]
en: Mark As Face Tag
nl: Als gezichtstag markeren

[ctx: @action: context menu]
en: Mark As Face Tags
nl: Als gezichtstags markeren

[ctx: @action: edit tag properties]
en: Properties...
nl: Eigenschappen...

[ctx: @action: context menu]
en: Unmark Tag As Face
nl: Markering als gezichtstag ongedaan maken

[ctx: @info: context menu]
en: Removes the face property from the selected tag and the face region from the contained images. Can also untag the images if wished.
nl: Verwijdert de gezichtseigenschap uit de geselecteerde tag en het gezichtsgebied uit de bevattende afbeeldingen. Kan tags van de afbeeldingen verwijderen indien gewenst.

[ctx: @action: context menu]
en: Unmark Tags As Face
nl: Markering van tags als gezicht ongedaan maken

[ctx: @info: context menu]
en: Removes the face property from the selected tags and the face region from the contained images. Can also untag the images if wished.
nl: Verwijdert de gezichtseigenschap uit de geselecteerde tags en het gezichtsgebied uit de bevattende afbeeldingen. Kan tags van de afbeeldingen verwijderen indien gewenst.

[ctx: @action: context menu]
en: A&ssign Tag
nl: Tag &toewijzen

[ctx: @action: context menu]
en: R&emove Tag
nl: Tag v&erwijderen

[ctx: @action: context menu]
en: Remove all Tags
nl: Alle tags verwijderen

[ctx: @action: context menu]
en: Assign Labe&ls
nl: Labe&ls toewijzen

[ctx: @action: context menu]
en: Date
nl: Datum

[ctx: @action: context menu]
en: Go To
nl: Ga naar

[ctx: @action: file open dialog]
en: Open...
nl: Openen...

[ctx: @action: context menu]
en: Open in File Manager
nl: In bestandsbeheerder openen

[ctx: @action: context menu]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: @action: context menu]
en: No import tool available
nl: Geen hulpmiddel voor importeren beschikbaar

[ctx: @action: context menu]
en: Export
nl: Exporteren

[ctx: @action: context menu]
en: No export tool available
nl: Geen hulpmiddel voor exporteren beschikbaar

[ctx: @action: context menu]
en: Batch Queue Manager
nl: Takenwachtrijbeheer

[ctx: @action: context menu]
en: Add to Existing Queue
nl: Aan bestaande wachtrij toevoegen

en: 1 Item | %1 Items
nl[0]: 1 item
nl[1]: %1 items

en: Invalid date
nl: Ongeldige datum

[ctx: %1: day of month with two digits, %2: short month name, %3: year]
en: Album Date: %2 %3 %4 - 1 Item | Album Date: %2 %3 %4 - %1 Items
nl[0]: Albumdatum: %2 %3 %4 - 1 item
nl[1]: Albumdatum: %2 %3 %4 - %1 items

[ctx: %2: a tag title; %3: number of subtags]
en: %2 including 1 subtag | %2 including %1 subtags
nl[0]: %2 inclusief 1 subtag
nl[1]: %2 inclusief %1 subtags

[ctx: %2: the previous string (e.g. 'Foo including 7 subtags'); %1: number of items in tag]
en: %2 - 1 Item | %2 - %1 Items
nl[0]: %2 - 1 item
nl[1]: %2 - %1 items

en: %2 - 1 Item | %2 - %1 Items
nl[0]: %2 - 1 item
nl[1]: %2 - %1 items

en: Keyword Search - 1 Item | Keyword Search - %1 Items
nl[0]: Op sleutelwoord zoeken - 1 item
nl[1]: Op sleutelwoord zoeken - %1 items

en: Advanced Search - 1 Item | Advanced Search - %1 Items
nl[0]: Geavanceerd zoeken - 1 item
nl[1]: Geavanceerd zoeken - %1 items

[ctx: @title:window]
en: Select Target Folder
nl: Doelmap selecteren

en: <p>Please select the destination album from the digiKam library to move the selected images into.</p>
nl: <p>Kies het doelalbum in de digiKam-bibliotheek waarnaar u mappen wilt verplaatsen.</p>

en: File Properties
nl: Bestandseigenschappen

[ctx: filename]
en: Name:
nl: Naam:

en: Date:
nl: Datum:

en: Size:
nl: Grootte:

[ctx: unknown / invalid image dimension]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: width x height (megapixels Mpx)]
en: %1x%2 (%3Mpx)
nl: %1x%2 (%3 Mpx)

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

[ctx: unknown / invalid image aspect ratio]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Aspect Ratio:
nl: Beeldverhouding:

en: Photograph Properties
nl: Foto-informatie

en: Make/Model:
nl: Merk/Model:

[ctx: creation date of the image]
en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Aperture/Focal:
nl: Diafragma/brandpunt:

en: Exposure/Sensitivity:
nl: Belichting/Gevoeligheid:

en: Mode/Program:
nl: Modus/Programma:

[ctx: camera flash settings]
en: Flash:
nl: Flits:

en: White Balance:
nl: Witbalans:

en: Audio/Video Properties
nl: Audio/video-eigenschappen

en: Duration:
nl: Tijdsduur:

en: Frame Rate:
nl: Framesnelheid:

en: Video Codec:
nl: Video-codec:

en: Audio Bit Rate:
nl: Geluidsbitsnelheid:

en: Audio Channel Type:
nl: Type geluidskanaal:

en: Audio Codec:
nl: Audio-codec

en: digiKam Properties
nl: digiKam-eigenschappen

[ctx: title of the file]
en: Title:
nl: Titel:

[ctx: caption of the file]
en: Caption:
nl: Titel:

en: Album Properties
nl: Albumeigenschappen

[ctx: @info: item properties]
en: Name:
nl: Naam:

en: Collection:
nl: Verzameling:

en: Category:
nl: Categorie:

[ctx: @info: item properties]
en: Caption:
nl: Opschrift:

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

[ctx: Image filter reproducible: Yes]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: Image filter reproducible: Partially]
en: Partially
nl: Gedeeltelijk

[ctx: Image filter reproducible: No]
en: No
nl: Nee

en: Reproducible:
nl: Reproduceerbaar:

[ctx: Image filter description]
en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Technical Parameters
nl: Technische parameters

en: <i>Binary Data</i>
nl: <i>Binaire gegevens</i>

en: Initializing...
nl: Initialiseren...

en: Load Plugins...
nl: Plug-ins laden...

en: Checking ICC repository...
nl: Controleert de ICC-opslag...

en: Clean up Database...
nl: Database opschonen...

en: Loading albums...
nl: Albums laden...

en: <p>The ICC profiles folder seems to be invalid.</p><p>If you want to try setting it again, choose "Yes" here, otherwise choose "No", and the "Color Management" feature will be disabled until you solve this issue.</p>
nl: <p>Het pad naar ICC-profielen is ongeldig.</p><p>Als u het nu wil instellen, kies "Ja", anders "Nee". Bij "Nee", zal "Kleurbeheer" uitgezet worden totdat dit is opgelost.</p>

en: ExifTool is not available in your digiKam installation or is not working correctly. Go to the digiKam settings and check the availability of the ExifTool binary file in the metadata section.
    Error message: %1
nl: ExifTool is niet beschikbaar in uw digiKam installatie of werkt niet juist. Ga naar de instellingen van digiKam en controleer de beschikbaarheid van het binaire bestand ExifTool in de sectie metagegevens.
    Foutmelding: %1

en: No item selected (%1 item) | No item selected (%1 items)
nl[0]: Geen item geselecteerd (%1 item)
nl[1]: Geen item geselecteerd (%1 items)

en: No item selected (%1 [%2] item) | No item selected (%1 [%2] items)
nl[0]: Geen item geselecteerd (%1 [%2] item)
nl[1]: Geen item geselecteerd (%1 [%2] items)

en: No item selected (%1 item. With grouped items: %2) | No item selected (%1 items. With grouped items: %2)
nl[0]: Geen item geselecteerd (%1 item. Met gegroepeerde items: %2)
nl[1]: Geen item geselecteerd (%1 items. Met gegroepeerde items: %2)

en: 1/%2 item selected (%3/%4) | %1/%2 items selected (%3/%4)
nl[0]: 1/%2 item geselecteerd (%3/%4)
nl[1]: %1/%2 items geselecteerd (%3/%4)

en: 1/%2 [%3] item selected (%4/%5) | %1/%2 [%3] items selected (%4/%5)
nl[0]: 1/%2 [%3] item geselecteerd (%4/%5)
nl[1]: %1/%2 [%3] items geselecteerd (%4/%5)

en: 1/%2 item selected. Total with grouped items: %3 | %1/%2 items selected. Total with grouped items: %3
nl[0]: 1/%2 item geselecteerd. Totaal met gegroepeerde items: %3
nl[1]: %1/%2 items geselecteerd. Totaal met gegroepeerde items: %3

en: 1/%2 [%3/%4] item selected (%5/%6) | %1/%2 [%3/%4] items selected (%5/%6)
nl[0]: 1/%2 [%3/%4] item geselecteerd (%5/%6)
nl[1]: %1/%2 [%3/%4] items geselecteerd (%5/%6)

en: 1/%2 item selected. With grouped items: %3/%4 | %1/%2 items selected. With grouped items: %3/%4
nl[0]: 1/%2 items geselecteerd. Met gegroepeerde items: %3/%4
nl[1]: %1/%2 items geselecteerd. Met gegroepeerde items: %3/%4

en:  (%1 of %2)
nl:  (%1 van %2)

en:  (%1 of %2 [%3] )
nl:  (%1 van %2 [%3] )

en:  (%1 of %2. Total with grouped items: %3)
nl:  (%1 van %2. Totaal met gegroepeerde items: %3)

en: %1 item hidden | %1 items hidden
nl[0]: %1 item verborgen
nl[1]: %1 items verborgen

en: Write Metadata to File | Write Metadata to Selected Files
nl[0]: Metagegevens naar bestand schrijven
nl[1]: Metagegevens naar geselecteerde bestanden schrijven

en: Reread Metadata From File | Reread Metadata From Selected Files
nl[0]: Metagegevens uit bestand opnieuw lezen
nl[1]: Metagegevens uit geselecteerde bestanden opnieuw lezen

en: Auto-Detecting Camera...
nl: Camera automatisch detecteren...

en: Opening Download Dialog...
nl: Downloaddialoog wordt geopend...

en: Cameras
nl: Camera's

en: USB Storage Devices
nl: USB-opslagapparaten

en: Card Readers
nl: Kaartlezers

en: Add Images...
nl: Afbeeldingen toevoegen...

en: Adds new items to an Album.
nl: Voegt nieuwe items toe aan een album.

en: Add Folders...
nl: Mappen toevoegen...

en: Adds new folders to Album library.
nl: Voegt nieuwe mappen toe aan de albumbibliotheek.

en: Images found in %1
nl: Afbeeldingen gevonden in %1

en: You have chosen a bright color scheme. We switch to a dark icon theme. The icon theme is available after a restart of digiKam.
nl: U hebt een helder kleurenschema gekozen. We schakelen naar een donker pictogramthema. Het pictogramthema is beschikbaar na opnieuw opstarten van digiKam.

en: You have chosen a dark color scheme. We switch to a bright icon theme. The icon theme is available after a restart of digiKam.
nl: U hebt een donker kleurenschema gekozen. We schakelen naar een helder pictogramthema. Het pictogramthema is beschikbaar na opnieuw opstarten van digiKam.

[ctx: @title:window]
en: Select Folder to Parse
nl: Te analyseren map selecteren

[ctx: @title:window]
en: Select Folders to Import into Album
nl: In Album te importeren mappen selecteren

en: <p>Please select the destination album from the digiKam library to import folders into.</p>
nl: <p>Kies het doelalbum in de digiKam-bibliotheek waarnaar u mappen wilt importeren.</p>

en: The folder %1 is part of the album path and cannot be imported recursively!
nl: De map %1 is onderdeel van het albumpad en kan niet recursief geïmporteerd worden!

[ctx: @info: setup]
en: Initializing Main View...
nl: Bezig met klaar maken van de hoofdpagina...

[ctx: @action: setup]
en: &Back
nl: &Terug

[ctx: @action: setup]
en: Forward
nl: Verder

[ctx: @action: setup]
en: Refresh
nl: Vernieuwen

[ctx: @info: setup]
en: Refresh the current contents.
nl: De huidige inhoud verversen.

[ctx: @action: setup]
en: &New...
nl: &Nieuw...

[ctx: @info: setup]
en: Creates a new empty Album in the collection.
nl: Maakt een nieuw leeg album aan in de verzameling.

[ctx: @action: setup]
en: &Move to Album...
nl: Naar album &verplaatsen...

[ctx: @info: setup]
en: Move selected images into an album.
nl: Geselecteerde afbeeldingen verplaatsen naar een album.

[ctx: @action: setup]
en: &Copy to...
nl: &Kopiëren naar...

[ctx: @info: setup]
en: Copy selected images to a target folder.
nl: Geselecteerde afbeeldingen kopiëren naar een doelmap.

[ctx: @action: setup]
en: Delete Album
nl: Album verwijderen

[ctx: @action: setup]
en: Rename...
nl: Hernoemen...

[ctx: @action: setup]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: @info: setup]
en: Edit album properties and collection information.
nl: Bewerkt de albumeigenschappen en verzamelingsinformatie.

[ctx: @action: setup]
en: Write Metadata to Files
nl: Metagegevens naar bestanden schrijven

[ctx: @info: setup]
en: Updates metadata of files in the current album with the contents of digiKam database (file metadata will be overwritten with data from the database).
nl: Dit werkt de metagegevens van bestanden in het huidige album bij met de database-inhoud van digiKam (metagegevens van de afbeeldingen zal worden overschreven door gegevens uit te database).

[ctx: @action: setup]
en: Reread Metadata From Files
nl: Metagegevens uit bestanden opnieuw lezen

[ctx: @info: setup]
en: Updates the digiKam database from the metadata of the files in the current album (information in the database will be overwritten with data from the files' metadata).
nl: Dit werkt de metagegevens van alle afbeeldingen van het huidige album bij in de database van digiKam (metagegevens van de afbeeldingen in de database zal worden overschreven door metagegevens uit de afbeeldingsbestanden).

[ctx: @action: setup]
en: Open in File Manager
nl: In bestandsbeheerder openen

[ctx: @action: setup]
en: Tag Manager
nl: Beheerder van tags

[ctx: @action: new tag]
en: N&ew...
nl: Ni&euw...

[ctx: @action: setup]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @action: setup]
en: Assign Tag
nl: Tag toewijzen

[ctx: @action: setup]
en: Views
nl: Weergaven

[ctx: @action: Go to thumbnails (icon) view]
en: Thumbnails
nl: Miniaturen

[ctx: @action: View the selected image]
en: Preview
nl: Voorbeeld

[ctx: @action: Switch to table view]
en: Table
nl: Tabel

[ctx: @action: setup]
en: Open...
nl: Openen...

[ctx: @info: setup]
en: Open the selected item.
nl: Open het gekozen item.

[ctx: @action: setup]
en: Open With Default Application
nl: Met standaard toepassing openen

[ctx: @info: setup]
en: Open the selected item with default assigned application.
nl: Open het gekozen item met de standaard gekoppelde toepassing.

[ctx: @action: setup]
en: Image Editor
nl: Afbeeldingsbewerker

[ctx: @action: setup]
en: Open the image editor.
nl: De bewerker van afbeeldingen openen.

[ctx: @action: setup]
en: Light Table
nl: Lichttafel

[ctx: @action: setup]
en: Place onto Light Table
nl: Op lichttafel plaatsen

[ctx: @info: setup]
en: Place the selected items on the light table thumbbar.
nl: Zet de geselecteerde items op de lichttafelbalk.

[ctx: @action: setup]
en: Add to Light Table
nl: Toevoegen aan lichttafel

[ctx: @info: setup]
en: Add selected items to the light table thumbbar.
nl: Voeg geselecteerde items toe aan de lichttafelbalk.

[ctx: @action: setup]
en: Batch Queue Manager
nl: Takenwachtrijbeheer

[ctx: @action: setup]
en: Add to Current Queue
nl: Aan de huidige wachtrij toevoegen

[ctx: @info: setup]
en: Add selected items to current queue from batch manager.
nl: Voeg geselecteerde items toe aan de wachtrij van takenbeheer.

[ctx: @action: setup]
en: Add to New Queue
nl: Aan nieuwe wachtrij toevoegen

[ctx: @info: setup]
en: Add selected items to a new queue from batch manager.
nl: Voeg geselecteerde items toe aan de wachtrij van takenbeheer.

[ctx: @action: Import photos from camera]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: @action: setup]
en: Write Metadata to Selected Files
nl: Metagegevens naar geselecteerde bestanden schrijven

[ctx: @action: setup]
en: Reread Metadata From Selected Files
nl: Metagegevens uit geselecteerde bestanden opnieuw lezen

[ctx: @action: setup]
en: Scan for Faces
nl: Op gezichten scannen

[ctx: @action: setup]
en: Recognize Faces
nl: Gezichten herkennen

[ctx: @action: setup]
en: Remove all Faces
nl: Alle gezichten verwijderen

[ctx: @action: setup]
en: Find Similar...
nl: Gelijkaardige zoeken...

[ctx: @info: setup]
en: Find similar images using selected item as reference.
nl: Gelijkaardige afbeeldingen zoeken met het geselecteerde item als referentie.

[ctx: @info: setup]
en: Change the filename of the currently selected item.
nl: Verander de bestandsnaam van het gekozen item.

[ctx: @action: Non-pluralized]
en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

[ctx: @action: setup]
en: Delete Permanently
nl: Definitief verwijderen

[ctx: @action: setup]
en: Delete permanently without confirmation
nl: Definitief verwijderen zonder vragen

[ctx: @action: setup]
en: Move to trash without confirmation
nl: Naar de prullenbak zonder vragen

[ctx: @action: setup]
en: &Sort Albums
nl: Albums &sorteren

[ctx: @info: setup]
en: Sort Albums in tree-view.
nl: Albums in boomstructuur sorteren.

[ctx: @action: setup]
en: By Folder
nl: Op map

[ctx: @action: setup]
en: By Category
nl: Op categorie

[ctx: @action: setup]
en: By Date
nl: Op datum

[ctx: @action: setup]
en: Include Album Sub-Tree
nl: Subboom van album insluiten

[ctx: @info: setup]
en: Activate this option to show all sub-albums below the current album.
nl: Activeer deze optie om recursief alle subalbums van het huidige album te tonen.

[ctx: @action: setup]
en: Include Tag Sub-Tree
nl: Inclusief tag' subboom

[ctx: @info: setup]
en: Activate this option to show all images marked by the given tag and all its sub-tags.
nl: Activeer deze optie om alle afbeeldingen die met de opgegeven tag en diens subtags zijn gemarkeerd te tonen.

[ctx: @action: setup]
en: Show All Grouped Items As Open
nl: Alle gegroepeerde items als open tonen

[ctx: @info: setup]
en: Activate this option to show all grouped items as open.
nl: Deze optie activeren om alle gegroepeerde items als open te tonen.

[ctx: @action: setup]
en: &Sort Items
nl: Items &sorteren

[ctx: @info: setup]
en: The value by which the images in one album are sorted in the thumbnail view
nl: De waarde waarmee de afbeeldingen in één album zijn gesorteerd in het overzicht met miniaturen

[ctx: @action: setup]
en: By Name
nl: Op naam

[ctx: @action: setup]
en: By Path
nl: Op pad

[ctx: @action: setup]
en: By Creation Date
nl: Op aanmaakdatum

[ctx: @action: setup]
en: By Modification Date
nl: Op wijzigingsdatum

[ctx: @action: setup]
en: By File Size
nl: Op bestandsgrootte

[ctx: @action: setup]
en: By Rating
nl: Op waardering

[ctx: @action: setup]
en: By Image Size
nl: Op afbeeldingsgrootte

[ctx: @action: setup]
en: By Aspect Ratio
nl: Op beeldverhouding

[ctx: @action: setup]
en: By Face type
nl: Op type gezicht

[ctx: @action: setup]
en: By Similarity
nl: Op gelijkenis

[ctx: @action: setup]
en: By Manual and Name
nl: Op handmatige wijze en naam

[ctx: @action: setup]
en: By Manual and Date
nl: Op handmatige wijze en datum

[ctx: @action: setup]
en: Item Sort &Order
nl: Sorteervolg&orde van items

[ctx: @info: setup]
en: Defines whether images are sorted in ascending or descending manner.
nl: Definieer of afbeeldingen in oplopende volgorde gesorteerd moeten worden of aflopend.

[ctx: @action: setup]
en: Ascending
nl: Oplopend

[ctx: @action: setup]
en: Descending
nl: Aflopend

[ctx: @action: setup]
en: Separate Items
nl: Items scheiden

[ctx: @info: setup]
en: The categories in which the images in the thumbnail view are displayed
nl: De categorieën waarin de afbeeldingen in het overzicht met miniaturen zijn weergegeven

[ctx: @action: setup]
en: Flat List
nl: Vlakke lijst

[ctx: @action: setup]
en: By Album
nl: Per album

[ctx: @action: setup]
en: By Format
nl: Per indeling

[ctx: @action: setup]
en: By Month
nl: Per maand

[ctx: @action: setup]
en: By Faces
nl: Op gezichten

[ctx: @action: setup]
en: Item Separation Order
nl: Scheidingsvolgorde van items

[ctx: @info: setup]
en: The sort order of the groups of separated items
nl: De sorteervolgorde van de groepen van gescheiden items

[ctx: @action: setup]
en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: @action: setup]
en: Select None
nl: Niets selecteren

[ctx: @action: setup]
en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

[ctx: @action: setup]
en: Show Thumbbar
nl: Miniaturenbalk tonen

[ctx: @action: setup]
en: Zoom to 100%
nl: Zoomen naar 100%

[ctx: @action: setup]
en: Fit to &Window
nl: Passend in &venster

[ctx: @action: setup]
en: Color-Managed View
nl: Weergave met kleurbeheer

[ctx: @action: setup]
en: Search...
nl: Zoeken...

[ctx: @action: setup]
en: Advanced Search...
nl: Geavanceerd zoeken...

[ctx: @action: setup]
en: Find Duplicates...
nl: Dubbels zoeken...

[ctx: @action: setup]
en: Database Migration...
nl: Migratie van database...

[ctx: @action: setup]
en: Maintenance...
nl: Onderhoud...

[ctx: @action: setup]
en: Scan for new Items
nl: Naar nieuwe items zoeken

[ctx: @action: setup]
en: Add Camera Manually...
nl: Camera handmatig toevoegen...

[ctx: @info: setup]
en: Loading cameras...
nl: Camera's worden geladen...

[ctx: @action: setup]
en: Exit Preview Mode
nl: Voorbeeldmodus verlaten

[ctx: @action: setup]
en: Next Image
nl: Volgende afbeelding

[ctx: @action: setup]
en: Previous Image
nl: Vorige afbeelding

[ctx: @action: setup]
en: First Image
nl: Eerste afbeelding

[ctx: @action: setup]
en: Last Image
nl: Laatste afbeelding

[ctx: @action: setup]
en: Cu&t
nl: Kni&ppen

[ctx: @action: setup]
en: Cut selection to clipboard
nl: Selectie knippen naar het klembord

[ctx: @action: setup]
en: Edit Titles
nl: Titel bewerken

[ctx: @action: setup]
en: Edit Comments
nl: Toelichting bewerken

[ctx: @action: setup]
en: Show Assigned Tags
nl: Toegewezen tags tonen

[ctx: @action: setup]
en: Adjust Exif Orientation Tag
nl: Exif-oriëntatie-tag aanpassen

[ctx: @action: normal exif orientation]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: @action: setup]
en: Flipped Horizontally
nl: Horizontaal gespiegeld

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Upside Down
nl: Omgekeerd gedraaid

[ctx: @action: setup]
en: Flipped Vertically
nl: Verticaal gespiegeld

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Right / Horiz. Flipped
nl: Rechtsom gedraaid / horizontaal gespiegeld

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Right
nl: Rechtsom gedraaid

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Right / Vert. Flipped
nl: Rechtsom graden gedraaid /verticaal gespiegeld

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Left
nl: Linksom gedraaid

[ctx: @action: setup]
en: Rotate
nl: Draaien

[ctx: @action: rotate image left]
en: Left
nl: Linksom

[ctx: @action: rotate image right]
en: Right
nl: Rechtsom

[ctx: @action: setup]
en: Flip
nl: Spiegelen

[ctx: @action: setup]
en: Horizontally
nl: Horizontaal

[ctx: @action: setup]
en: Vertically
nl: Verticaal

[ctx: @action: setup]
en: Auto Rotate/Flip Using Exif Information
nl: Automatisch draaien/spiegelen volgens Exif-informatie

[ctx: @info: setup]
en: Loading themes...
nl: Thema's laden...

[ctx: @action: setup]
en: &Themes
nl: &Thema's

[ctx: @info: setup]
en: Loading tools...
nl: Hulpmiddelen laden...

en: CompactFlash Card Reader
nl: CompactFlash-kaartlezer

en: Memory Stick Reader
nl: Geheugensticklezer

en: SmartMedia Card Reader
nl: SmartMedia-kaarlezer

en: SD / MMC Card Reader
nl: SD- / MMC-kaartlezer

en: xD Card Reader
nl: xD-kaartlezer

en: USB Disk
nl: USB-schijf

[ctx: non-USB removable storage device]
en: Disk
nl: Schijf

[ctx: <drive type> "<device name or label>" at <mount path>]
en: %1 "%2" at %3
nl: %1 "%2" op %3

[ctx: <drive type> at <mount path>]
en: %1 at %2
nl: %1 op %2

en: Cannot access the storage device.
nl: Kan het opslagapparaat niet openen.

en: Images on %1
nl: Afbeeldingen op %1

en: The specified device ("%1") is not valid.
nl: Het gespecificeerde apparaat ("%1") is niet geldig.

en: The specified camera ("%1") is not supported.
nl: De gespecificeerde camera ("%1") wordt niet ondersteund.

[ctx: @title Main Tools]
en: Main Tools
nl: Hoofdhulpmiddelen

[ctx: @title Post Processing Tools]
en: Post-Processing
nl: Nabewerking

[ctx: @title Export Tools]
en: Export
nl: Exporteren

[ctx: @title Import Tools]
en: Import
nl: Importeren

note: i18n: ectx: Menu (Browse)
en: &Browse
nl: &Bladeren

note: i18n: ectx: Menu (Edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

note: i18n: ectx: Menu (View)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (Tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: I&mport
nl: I&mporteren

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nl: &Exporteren

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Open camera dialog at "path"
nl: Cameradialoog openen op "pad"

en: Open camera dialog for the device with Solid UDI "udi"
nl: Open de cameradialoog voor het apparaat met Solid-UDI "udi"

en: Automatically detect and open a connected gphoto2 camera
nl: Een verbonden gphoto2-camera automatisch vinden en openen

en: Start digikam with the SQLite database file found in the directory "dir"
nl: digiKam starten met het SQLite databasebestand uit de map "dir"

en: Start digikam with the configuration file "config"
nl: digiKam starten met het configuratiebestand "config"

en: Run-time Qt SQLite or MySQL database plugin is not available. please install it.
    There is no database plugin installed on your computer.
nl: Run-time Qt SQlite of MySQL database-plugin is niet beschikbaar. Gaarne installeren.
    Er is geen geïnstalleerde database-plugin op uw computer.

en: Run-time Qt SQLite or MySQL database plugin are not available. Please install it.
    Database plugins installed on your computer are listed below.
nl: Run-time Qt SQlite of MySQL database-plugin zijn niet beschikbaar. Gaarne installeren.
    Geïnstalleerde database-plugins zijn:

en: <p>The given path for the config file is not valid. Either its parent directory does not exist, it is a directory itself or it cannot be read/written to.</p>
nl: <p>Het gegeven pad voor het configuratiebestand is niet geldig. Ofwel de bovenliggende map bestaat niet, het is zelf een map of het kan niet gelezen of beschreven worden.</p>

en: %1 Image (%2)
nl: %1 afbeelding (%2)

en: TIFF Image (*.tiff *.tif)
nl: TIFF-afbeelding (*.tiff *.tif)

en: JPEG Image (*.jpg *.jpeg *.jpe)
nl: JPEG-afbeelding (*.jpg *.jpeg *.jpe)

en: JPEG2000 Image (*.jp2 *.j2k *.jpx *.pgx)
nl: JPEG2000-afbeelding (*.jp2 *.j2k *.jpx *.pgx)

en: Progressive Graphics file (*.pgf)
nl: Progressief grafisch bestand (*.pgf)

en: Flexible Image Transport System (*.fts *.fit *.fits)
nl: Flexibel Image (afbeelding) Transport Systeem (*.fts *.fit *.fits)

en: Raw Images (%1)
nl: Raw-afbeeldingen (%1)

en: All supported files (%1)
nl: Alle ondersteunde bestanden (%1)

en: Feedback:
nl: Terugkoppeling:

en: Documentation:
nl: Documentatie:

en: Build Date:
nl: Bouwdatum:

en: Build Target:
nl: Bouwdoel:

en: Build Architecture:
nl: Bouwarchitectuur:

en: Git Revision:
nl: Git-revisie:

en: Git Branch:
nl: Git-branch:

[ctx: go to previous image]
en: Back
nl: Terug

[ctx: go to next image]
en: Forward
nl: Verder

en: Add a Face Tag
nl: Een gezichtstag toevoegen

en: Clear all faces on this image
nl: Alle gezichten op deze afbeelding wissen

en: Mark all unconfirmed faces as ignored
nl: Alle niet bevestigde gezichten als genegeerd markeren

en: Show Face Tags
nl: Gezichtstags tonen

en: Add a focus point
nl: Een focuspunt toevoegen

en: Show focus points
nl: Focuspunten tonen

en: Show Fullscreen
nl: Volledig scherm tonen

en: Dates
nl: Datums

[ctx: Fuzzy Search images, as duplicates, sketch, searches by similarities]
en: Similarity
nl: Gelijkenis

[ctx: Search images on a map]
en: Map
nl: Landkaart

en: Scan collection for faces
nl: Doorzoekt de collectie op gezichten

[ctx: @info]
en: Use this button to scan the selected albums for faces
nl: Gebruik deze knop om de geselecteerde albums te scannen op gezichten

en: Welcome to Face Management in digiKam. If this is your first time using this feature, please consider using the Help Box in the Bottom Left Side Panel.
nl: Welkom bij gezichtenbeheer in digiKam. Als dit uw eerste keer is bij gebruik van deze functie, kijk dan eens of het hulpvak onderaan het linker zijpaneel iets is.

en: Face recognition is aborted, because there are no identities to recognize. Please add new identities.
nl: Gezichtsherkenning is afgebroken, omdat er geen identiteiten zijn te herkennen (behalve ongecontroleerde en onbekende). Voeg nieuwe identiteiten toe.

[ctx: Browse images sorted by depicted people]
en: People
nl: Mensen

[ctx: Advanced search images, access stored searches]
en: Search
nl: Zoeken

en: Open Tag Manager
nl: Openen in beheerder van tags

en: No Tags
nl: Geen tags

en: Existing Tags
nl: Bestaande tags

en: No Tags Album
nl: Geen album met tags

en: Time Unit:
nl: Tijdseenheid:

en: Day
nl: Dag

en: Month
nl: Maand

en: Year
nl: Jaar

en: <p>Select the histogram time unit.</p><p>You can change the graph decade to zoom in or zoom out over time.</p>
nl: <p>Selecteer de histogramtijdseenheid.</p><p>U kunt de tijdschaal wijzigen door op de tijd in of uit te zoomen.</p>

en: <p>Select the histogram scale.</p><p>If the date's maximal counts are small, you can use the linear scale.</p><p>Logarithmic scale can be used when the maximal counts are big; if it is used, all values (small and large) will be visible on the graph.</p>
nl: <p>Selecteer hier de schaal van het histogram.</p><p>Als er weinig maxima per dag in de afbeelding zitten is de lineaire schaal geschikt.</p><p>De logaritmische schaal kan worden gebruikt als er veel maxima in de afbeelding voor komen. Alle waarden (laag en hoog) zijn dan goed zichtbaar in de grafiek.</p>

[ctx: @info: timeline sidebar]
en: Linear
nl: Lineair

[ctx: @info: timeline sidebar]
en: Logarithmic
nl: Logaritmisch

en: Clear current selection
nl: Huidige selectie wissen

en: If you press this button, the current date selection on the time-line will be cleared.
nl: Als u op deze knop klikt zal de huidige datumselectie op de tijdlijn worden gewist.

en: Enter the name of the current dates search to save in the "Searches" view
nl: Voer hier de naam in van de huidige zoekdatums om op te slaan in de weergave "Zoekopdrachten"

en: Save current selection to a new virtual Album
nl: Huidige selectie opslaan in nieuw virtueel album

en: If you press this button, the dates selected on the time-line will be saved to a new search virtual Album using the name set on the left.
nl: Als u op deze knop klikt zal de huidige datumselectie op de tijdlijn worden opgeslagen in een nieuw virtueel zoekalbum met de links ingestelde naam.

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: no item
nl: geen item

en: Cannot open the root album. It is not a physical location.
nl: Kan het hoofdalbum niet openen. Het is geen fysieke locatie.

en: The current query from the database returned no results. Change search settings or select an album with content.
nl: De huidige zoekopdracht in de database gaf geen resultaten terug. Wijzig de zoekinstellingen of selecteer een album met inhoud.

en: Fuzzy Sketch Search
nl: Vage-schets zoekopdracht

en: Fuzzy Image Search
nl: Vage-afbeelding zoekopdracht

en: Map Search
nl: Zoekopdracht naar mappen

en: Last Search
nl: Laatste zoekopdracht

en: FacesDetector
nl: Gezichtsdetector

en: A face recognition task is already running. Only one task can be running at a time. Please wait until it is finished.
nl: Een taak voor gezichtsherkenning is al actief. Slechts een taak kan tegelijk actief zijn. Wacht totdat deze is beëindigd.

[ctx: @info: item icon view]
en: The storage location of this image
    is currently not available
nl: De opslaglocatie van deze afbeelding
    is nu niet beschikbaar.

[ctx: @title: item icon view]
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

[ctx: @info]
en: Online help about trash-bin
nl: Online hulp over de prullenbak

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Restore only the last entry in the trash-bin.
nl: Alleen het laatste item in de prullenbak herstellen.

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore selection of files from the trash-bin.
nl: Geselecteerde bestanden uit de prullenbak herstellen

en: Delete...
nl: Verwijderen...

en: Remove permanently the items selection or all items from the trash-bin.
nl: Permanent de geselecteerde items of alle items uit de prullenbak verwijderen.

en: Selected Items Permanently
nl: Geselecteerde items permanent

en: All Items Permanently
nl: Alle items permanent

en: Confirm Undo
nl: Ongedaan maken bevestigen

en: Are you sure you want to restore %1 item? | Are you sure you want to restore %1 items?
nl[0]: Wilt u echt %1 item herstellen?
nl[1]: Wilt u echt %1 items herstellen?

en: Confirm Restore
nl: Herstellen bevestigen

en: Confirm Deletion
nl: Verwijderen bevestigen

en: Are you sure you want to delete %1 item permanently? | Are you sure you want to delete %1 items permanently?
nl[0]: Wilt u echt %1 item permanent verwijderen?
nl[1]: Wilt u echt %1 items permanent verwijderen?

en: Are you sure you want to delete ALL items permanently?
nl: Wilt u ALLE items permanent verwijderen?

en: Selection
nl: Selectie

en: Delete
nl: Verwijderen

en: %1/%2 items selected
nl: %1/%2 items geselecteerd

en: More than 1500 user-reports closed on bugzilla.
nl: Meer dan 1500 gebruikersrapporten in bugzilla gesloten.

en: Port code to Qt6 framework (code still compatible with Qt5 API).
nl: Broncode overgezet naar Qt6 framework (code nog steeds compatibel met Qt5 API).

en: Windows Installer is now compiled natively with Microsoft VCPKG tool-chain and use Qt6 and KF6 frameworks.
nl: Het installatieprogramma van Windows is nu inheems gecompileerd met de VCPKG tool-chain van Microsoft en gebruikt de frameworks van Qt6 en KF6.

en: Add JPEG-XL, WEBP, and AVIF export settings everywhere.
nl: JPEG-XL, WEBP en AVIF exportinstellingen overal.

en: Add convert to lossless JPEG-XL, WEBP, and AVIF while importing from camera.
nl: Converteren naar JPEG-XL, WEBP en AVIF, zonder verlies, bij importeren uit camera.

en: Add JPEG-XL; WEBP, and AVIF converters in Batch Queue Manager.
nl: Converteren van JPEG-XL, WEBP en AVIF toegevoegd in takenwachtrijbeheer.

en: Versionning: add support of JPEG-XL, HEIF, WEBP, and AVIF as lossless image format to store versionned images in editor.
nl: Versiebeheer: ondersteuning toevoegen voor JPEG-XL, HEIF, WEBP en AVIF als afbeeldingsformaat zonder verlies om afbeeldingen met versie in bewerker op te slaan.

en: Usability: add hamburger menu to tool-bar if main menu is hidden.
nl: Bruikbaarheid: hamburgermenu toegevoegd aan werkbalk als hoofdmenu verborgen is.

en: Metadata: add new option to write metadata to files with ExifTool backend.
nl: Metagegevens: nieuwe optie toevoegen om metagegevens naar bestanden te schrijven met ExifTool-backend.

en: Metadata: optional write metadata operations to DNG and RAW files are now always delegated to ExifTool Backend.
nl: Metagegevens; het optioneel schrijven van metagegevens naar DNG- en RAW-bestanden is nu altijd gedelegeerd naar de ExifTool-backend .

en: Metadata: optimize layout of Metadata Edit plugin for a better usability.
nl: Metagegevens: indeling van plug-in voor bewerken van metagegevens is geoptimaliseerd voor een betere bruikbaarheid

en: Metadata: add new options to save and load configuration profiles in Advanced Metadata Settings Panel.
nl: Metagegevens: nieuwe opties toevoegen om configuratieprofielen op te slaan in paneel Geavanceerde instellingen voor metagegevens.

en: Advanced Rename: add increment file counter to sequence numbering from with option [c] or [c,step].
nl: Geavanceerd hernoemen: teller voor ophogen van opvolgende nummering van bestanden met optie [c] of [c,step] toevoegen.

en: Advanced Rename: add random text sequence numbering with option [r].
nl: Geavanceerd hernoemen: willekeurige nummering van tekstreeksen met optie [r] toevoegen.

en: Advanced Rename: add configurable first character for the unique modifier with {unique:n,c}.
nl: Geavanceerd hernoemen: te configureren eerste teken voor de unieke modifier met {unique:n,c} toevoegen.

en: Advanced Search: add search for items by number of face regions.
nl: Geavanceerd zoeken: zoeken naar items op nummer van gezichtsgebieden toevoegen.

en: Advanced Search: add search for items without face regions.
nl: Geavanceerd zoeken: zoeken naar items zonder gezichtsgebieden toevoegen.

en: Collections: add support for cross-platform network paths.
nl: Verzamelingen: ondersteuning voor cross-platform netwerkpaden toevoegen.

en: Database: add support for SQLite WAL (Write-Ahead-Logging) mode.
nl: Database: ondersteuning voor modus SQLite WAL (Write-Ahead-Logging) toevoegen.

en: Add spell-checking support in caption text widget using KDE framework Sonnet component.
nl: Ondersteuning voor spellingcontrole in opschrift van tekst-widget met de component KDE framework Sonnet toevoegen.

en: Add Spellcheck config panel in Settings/Miscellaneous for digiKam and Showfoto.
nl: Configuratiepaneel voor spellingcontrole toevoegen in Instellingen/Diversen voor digiKam en Showfoto.

en: Add online translations support to Alternative Language text editor widget.
nl: Ondersteuning voor online vertalen naar tekstbewerkerwidget alternatieve taal toevoegen.

en: Add Localize config panel in Settings/Miscellaneous for digiKam and Showfoto.
nl: Configuratiepaneel voor lokaliseren (taalregio) toevoegen in Instellingen/Diversen voor digiKam en Showfoto.

en: Add settings to list preferred alternative/translated languages in text edit widget.
nl: Instellingen toevoegen om een lijst te maken van alternatieve/vertaalde talen met voorkeur in tekstbewerkerwidget.

en: Allow to use Global or Customized Image Quality Sorting settings everywhere.
nl: Sta toe om globale of aangepaste instellingen voor sortering op afbeeldingskwaliteit settings overal te gebruiken.

en: Add Icon-View settings to customize Labels visibility over thumbnails.
nl: Instellingen voor pictogramweergave toevoegen om zichtbaarheid van labels boven miniaturen aan te passen.

en: Add support for float16 (half float) images in the TIFF Loader.
nl: Ondersteuning toevoegen voor float16 (half float) afbeeldingen in de lader van TIFF.

en: Add new maintenance tool to perform <a href="https://community.kde.org/GSoc/2022/StatusReports/PhuocKhanhLe">Aesthetic Detection to classify images using deep learning model</a>.
nl: Nieuw hulpmiddel voor onderhoud om <a href="https://community.kde.org/GSoc/2022/StatusReports/PhuocKhanhLe">Estetische detectie om afbeeldingen te classificeren met deep-learningmodel</a> toevoegen.

en: Add new tool <a href="https://community.kde.org/GSoC/2022/StatusReports/QuocHungTran">to perform OCR over scanned text</a>.
nl: Nieuw hulpmiddel <a href="https://community.kde.org/GSoC/2022/StatusReports/QuocHungTran">om OCR uit te voeren op gescande tekst</a>.

en: Queue Manager: add new tool to assign pick label automatically by parsing image quality.
nl: Wachtrijbeheerder: nieuw hulpmiddel toevoegen om pick-label automatisch toe te kennen bij bepalen afbeeldingskwaliteit.

en: Queue Manager: add new tool to assign rating, pick, and color labels in batch.
nl: Wachtrijbeheerder: nieuw hulpmiddel toevoegen om waardering, keuze- en kleurlabels in bulk toe te kennen.

en: Queue Manager: add new tool to assign titles and captions in batch.
nl: Wachtrijbeheerder: nieuw hulpmiddel toevoegen om titels en opschriften in bulk toe te kennen.

en: Queue Manager: add new tool to run G'MIC filters in batch.
nl: Wachtrijbeheerder: nieuw hulpmiddel G'MIC-filter in bulk uit te voeren.

en: Documentation: <a href="https://docs.digikam.org/en/index.html">Rewrite handbook</a> from DocBook to Sphinx/ReStructuredText framework.
nl: Documentatie: <a href="https://docs.digikam.org/en/index.html">Handleiding herschrijven</a> van DocBook naar framework Sphinx/ReStructuredText.

en: Add new maintenance and Queue manager tools to assign tag automatically to images using deep learning neural network engine.<a href="https://community.kde.org/GSoc/2023/StatusReports/QuocHungTran#Add_Automatic_Tags_Assignment_Tools_and_Improve_Face_Recognition_Engine_for_digiKam">See this GoSC-2023 report for details.</a>
nl: Nieuwe hulpmiddelen voor onderhoud en wachtrijbeheerder toevoegen om tags automatisch aan afbeeldingen toe te kennen met deep learning neural network engine.<a href="https://community.kde.org/GSoc/2023/StatusReports/QuocHungTran#Add_Automatic_Tags_Assignment_Tools_and_Improve_Face_Recognition_Engine_for_digiKam">Zie dit GoSC-2023 rapport voor details.</a>

en: Update G'MIC-Qt tool to last version 3.4.0 and finalize MacOS port and improve stability of plugin.
nl: G'MIC-Qt hulpmiddel bijwerken naar laatste versie 3.4.0 en overzetten naar MacOS afronden en stabiliteit van plug-in verbeteren.

en: Update Adobe DNG SDK to last 1.7.1 with JPEG-XL compression support.
nl: Adobe DNG SDK bijwerken tot laatste 1.7.1 met JPEG-XL ondersteuning voor compressie.

en: More compact icon-view thumbnails by using a simple horizontal line instead a frame to render Color Labels.
nl: Compacter miniaturen in pictogram-weergave door een eenvoudige horizontale lijn te gebruiken in plaats van een frame om kleurlabels weer te geven.

en: Adding YuNet DNN model to process faces detection and replace older SSD model. Adding Sface DNN model to process face recognition and replace older OpenFace model. Both are faster and requires less memory at run-time with better faces-management results.
nl: YuNet DNN model toevoegen aan het proces van gezichtsherkenning en oudere SSD model te vervangen. Sface DNN-model toevoegen aan het proces van gezichtsherkenning en het oudere OpenFace model te vervangen. Beiden zijn sneller en vereisen minder geheugen bij uitvoeren met betere resultaten van gezichtsherkenning.

en: Update internal RAW engine to last Libraw snapshot 2024-10-09.
nl: Interne RAW-engine bijgewerkt tot laatste Libraw momentopname 2024-10-09.

en: New RAW camera supported: Canon EOS R6 Mark II, EOS R8, EOS R50, EOS R100, EOS Ra.Fujifilm GFX100-II, X-T5, X-S20, X-H2, X-H2S.Hasselblad X2D-100c.Leica Q3, M11 Monochrom.Nikon Z30, Z8.OM Digital OM-5.Panasonic DC-G9 II, DC-ZS200D / ZS220D, DC-TZ200D / TZ202D / TZ220D, DC-S5-II, DC-GH6.Sony A7C-II, A7CR, ILCE-6700, ZV-1M2, ZV-E1, ILCE-7RM5 (A7R-V), ILME-FX30, DSC-HX95, A1.Multiple DJI and Skydio drones.Multiple smartphones with DNG format recorded.
nl: Nieuwe ondersteunde RAW camera's: Canon EOS R6 Mark II, EOS R8, EOS R50, EOS R100, EOS Ra.Fujifilm GFX100-II, X-T5, X-S20, X-H2, X-H2S.Hasselblad X2D-100c.Leica Q3, M11 Monochrom.Nikon Z30, Z8.OM Digital OM-5.Panasonic DC-G9 II, DC-ZS200D / ZS220D, DC-TZ200D / TZ202D / TZ220D, DC-S5-II, DC-GH6.Sony A7C-II, A7CR, ILCE-6700, ZV-1M2, ZV-E1, ILCE-7RM5 (A7R-V), ILME-FX30, DSC-HX95, A1. Meerdere DJI en Skydio drones. Meerdere smartphones met DNG formaat opgenomen.

en: ...and much more.
nl: ...en nog veel meer.

en: New Features
nl: Nieuwe mogelijkheden

en: Some of the new features in this release of digiKam include (compared to digiKam 7):
nl: Enige van de nieuwe mogelijkheden in deze uitgave van digiKam omvatten (vergeleken met digiKam 7):

en: About
nl: Info over

en: digiKam is an open source photo management program designed to import, organize, enhance, search and export your digital images to and from your computer.
nl: digiKam is een open-source fotobeheerprogramma ontworpen om digitale afbeeldingen te importeren, te organiseren, te verbeteren, te zoeken en te exporteren naar en van uw computer.

en: Currently, you are in the Album view mode of digiKam. Albums are the places where your files are stored, and are identical to the folders on your hard disk.
nl: U bent nu in de modus Albumweergave van digiKam. Albums zijn de plaatsen waar uw bestanden zijn opgeslagen en zijn gelijk aan de mappen op uw harde schijf.

en: digiKam has many powerful features which are described in the <a href="https://docs.digikam.org/en/index.html">documentation</a>
nl: digiKam heeft vele krachtige mogelijkheden die beschreven zijn in de <a href="https://docs.digikam.org/en/index.html">documentatie</a>

en: The <a href="https://www.digikam.org">digiKam homepage</a> provides information about new versions of digiKam.
nl: De <a href="https://www.digikam.org">Homepagina van digiKam</a> biedt informatie over nieuwe versies van digiKam.

en: Welcome to digiKam %1
nl: Welkom bij digiKam %1

en: Background Image Credits
nl: Dankbetuiging achtergrondafbeelding

en: Author:
nl: Auteur:

en: Location:
nl: Locatie:

en: Hide grouped items
nl: Gegroepeerde items verbergen

en: Ignore grouping
nl: Groepering negeren

en: Show grouping in tree
nl: Groepering in boomstructuur tonen

en: Audio/video properties
nl: Audio/video-eigenschappen

en: Audio bitrate
nl: Geluidsbitsnelheid

en: Audio channel type
nl: Type geluidskanaal

en: Audio Codec
nl: Audio-codec

en: Duration
nl: Duur

en: Frame rate
nl: Framesnelheid

en: Video codec
nl: Video-codec

en: Configure column "%1"
nl: Kolom "%1" instellen

[ctx: @title: tableview]
en: digiKam properties
nl: digiKam-eigenschappen

[ctx: @title: tableview]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: @title: tableview]
en: Pick label
nl: Keuzelabel

[ctx: @title: tableview]
en: Color label
nl: Kleurlabel

[ctx: @title: tableview]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @title: tableview]
en: Caption
nl: Opschrift

[ctx: @info: tableview]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: @info: tableview]
en: Pick label
nl: Keuzelabel

[ctx: @info: tableview]
en: Color label
nl: Kleurlabel

[ctx: @info: tableview]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @info: tableview]
en: Caption
nl: Opschrift

[ctx: @info: tableview]
en: None
nl: Geen

[ctx: @info: tableview]
en: Rejected
nl: Afgewezen

[ctx: @info: tableview]
en: Pending
nl: In behandeling

[ctx: @info: tableview]
en: Accepted
nl: Geaccepteerd

[ctx: @info: tableview]
en: Red
nl: Rood

[ctx: @info: tableview]
en: Orange
nl: Oranje

[ctx: @info: tableview]
en: Yellow
nl: Geel

[ctx: @info: tableview]
en: Green
nl: Groen

[ctx: @info: tableview]
en: Blue
nl: Blauw

[ctx: @info: tableview]
en: Gray
nl: Grijs

[ctx: @info: tableview]
en: Black
nl: Zwart

[ctx: @info: tableview]
en: White
nl: Wit

en: File properties
nl: Bestandseigenschappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_tableWidget)
en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Path
nl: Pad

en: Size
nl: Grootte

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

[ctx: @item: tableview]
en: Human readable
nl: Eenvoudig leesbaar

[ctx: @item: tableview]
en: Plain
nl: Gewoon

en: Display format
nl: Weergave-indeling

en: Geo properties
nl: Geo-eigenschappen

en: Geotagged
nl: Van geotag voorzien

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Altitude
nl: Hoogte

[ctx: @info: tableview]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: @info: tableview]
en: No
nl: Nee

en: Metric units
nl: Metrische eenheden

en: Imperial units
nl: Imperial-eenheden

en: Item properties
nl: Itemeigenschappen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Pixel count
nl: Aantal pixels

en: Bit depth
nl: Bitdiepte

en: Color mode
nl: Kleurmodus

en: Creation date/time
nl: Datum en tijd van aanmaken

en: Digitization date/time
nl: Digitalisatie-datum/tijd

en: Aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: Similarity
nl: Gelijkenis

[ctx: @info: tableview]
en: Photo properties
nl: Foto-eigenschappen

[ctx: @title: tableview]
en: Camera maker
nl: Maker van camera

[ctx: @title: tableview]
en: Camera model
nl: Cameramodel

[ctx: @title: tableview]
en: Aperture
nl: Diafragma

[ctx: @title: tableview]
en: Focal length
nl: Brandpuntsafstand

[ctx: @title: tableview]
en: Exposure
nl: Belichting

[ctx: @title: tableview]
en: Sensitivity
nl: Gevoeligheid

[ctx: @title: tableview]
en: Mode/program
nl: Modus/programma

[ctx: @title: tableview]
en: Flash
nl: Flits

[ctx: @title: tableview]
en: White balance
nl: Witbalans

[ctx: @info: tableview]
en: Fraction
nl: Fractie

[ctx: @info: tableview]
en: Rational
nl: Rationeel

[ctx: @info: tableview]
en: Format
nl: Formaat

[ctx: @info: tableview]
en: Seconds
nl: Seconden

[ctx: @info: tableview]
en: Milliseconds
nl: Milliseconden

[ctx: @info: tableview]
en: Microseconds
nl: Microseconden

[ctx: @info: tableview]
en: Unit
nl: Eenheid

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Remove this column
nl: Deze kolom verwijderen

en: Configure this column
nl: Deze kolom instellen

[ctx: @item: component info]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @item: component info]
en: LibGphoto2 support
nl: Ondersteuning van LibGphoto2

[ctx: @item: component info]
en: No
nl: Nee

[ctx: @item: component info]
en: Baloo support
nl: Ondersteuning van Baloo

[ctx: @item: component info]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: @item: component info]
en: AddressBook support
nl: Ondersteuning van adresboek

[ctx: @item: component info]
en: Media player support
nl: Ondersteuning van mediaspeler

[ctx: @item: component info]
en: DBus support
nl: Ondersteuning van DBus

[ctx: @item: component info]
en: Panorama support
nl: Ondersteuning van panorama

[ctx: @item: component info]
en: HTML Gallery support
nl: Ondersteuning van HTML-galerij

[ctx: @item: component info]
en: Calendar support
nl: Ondersteuning van Kalender

[ctx: @item: component info]
en: Qt Sql drivers
nl: Qt SQL stuurprogramma's

[ctx: @item: component info]
en: Database backend
nl: Database-backend

[ctx: @item: component info]
en: Database internal server
nl: Interne databaseserver

[ctx: @item: component info]
en: FFmpeg Configuration
nl: FFmpeg-configuratie

[ctx: @item: component info]
en: Video Decoders
nl: Video-decoders

en: no entry
nl: geen item

[ctx: @item: component info]
en: Video Encoders
nl: Video-codeerders

[ctx: @item: component info]
en: Audio Decoders
nl: Audio-decoders

[ctx: @item: component info]
en: Audio Encoders
nl: Audio-codeerders

[ctx: @item: component info]
en: Supported Extensions
nl: Ondersteunde extensies

en: Auto Levels
nl: Autoniveaus

en: Normalize
nl: Normaliseren

en: Equalize
nl: Normaliseren

en: Stretch Contrast
nl: Contrast uitrekken

en: Auto Exposure
nl: Autobelichting

[ctx: @title]
en: Color Auto-Correction
nl: Automatische kleurcorrectie

[ctx: @info]
en: A tool to fix colors automatically
nl: Een hulpmiddel om automatisch kleuren te repareren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust colors automatically from images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheerder kan kleuren automatisch in afbeeldingen aanpassen.</para>

[ctx: @title]
en: BCG Correction
nl: BCG-correctie

[ctx: @info]
en: A tool to fix Brightness / Contrast / Gamma
nl: Een hulpmiddel om helderheid / contrast / gamma te repareren.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust Brightness / Contrast / Gamma from images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheerder kan Helderheid / Contrast / Gamma in afbeeldingen aanpassen.</para>

[ctx: @title]
en: Black and White Convert
nl: Conversie naar zwart en wit

[ctx: @info]
en: A tool to convert to black and white
nl: Een hulpmiddel om naar zwart en wit te converteren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images to black and white.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingen naar zwart en wit converteren.</para>

[ctx: @title]
en: Channel Mixer
nl: Kanaalmixer

[ctx: @info]
en: A tool to mix color channel
nl: kleuren hulpmiddel om kleurkanalen te mengen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can mix color channels from images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan kleurkanalen van afbeeldingen mengen.</para>

en: Color Balance
nl: Kleurbalans

en: Adjust color balance.
nl: Kleurbalans aanpassen.

[ctx: @title]
en: Color Balance
nl: Kleurbalans

[ctx: @info]
en: A tool to adjust color balance
nl: Eeen hulpmiddel om de kleurbalans aan te passen.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust color balance from images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan kleurbalans van afbeeldingen aanpassen.</para>

en: Convert to 8 bits
nl: Converteren naar 8 bits

en: Convert color depth from 16 to 8 bits.
nl: Kleurdiepte van 16 naar 8 bits converteren.

[ctx: @info]
en: Convert to 8 bits
nl: Converteren naar 8 bits

[ctx: @info]
en: A tool to convert color depth to 8 bits
nl: Een hulpmiddel om kleurdiepte naar 8 bits te converteren.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert image color depth to 8 bits.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan kleurdiepte converteren naar 8 bits.</para>

[ctx: @title]
en: Convert to 16 bits
nl: Converteren naar 16 bits

[ctx: @info]
en: A tool to convert color depth to 16 bits
nl: Een hulpmiddel om kleurdiepte naar 16 bits te converteren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images color depth to 16 bits.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan kleurdiepte naar 16 bits converteren.</para>

[ctx: @title]
en: Curves Adjust
nl: Curves aanpassen

[ctx: @info]
en: Perform curves adjustments.
nl: Curves aanpassen.

[ctx: @label: colcor properties]
en: Channel:
nl: Kanaal:

[ctx: @item: colcor properties]
en: Luminosity
nl: Lichtkracht

[ctx: @item: colcor properties]
en: Red
nl: Rood

[ctx: @item: colcor properties]
en: Green
nl: Groen

[ctx: @item: colcor properties]
en: Blue
nl: Blauw

[ctx: @item: colcor properties]
en: Alpha
nl: Alfa

[ctx: @action: open file dialog]
en: Load...
nl: Laden...

[ctx: @info: open file dialog]
en: Load all parameters from settings text file.
nl: Laad alle parameters uit een instellingentekstbestand.

[ctx: @info]
en: A tool to adjust color curves
nl: Een hulpmiddel om kleurkrommen aan te passen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust the color curves from images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan de kleurkrommen van afbeeldingen aanpassen.</para>

[ctx: @title]
en: HSL Correction
nl: HSL-correctie

[ctx: @info]
en: A tool to fix Hue / Saturation / Lightness
nl: Een hulpmiddel om tint / verzadiging / helderheid op te knappen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust Hue / Saturation / Lightness from images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan tint / verzadiging / helderheid van afbeeldingen aanpassen.</para>

[ctx: @title]
en: Color Profile Conversion
nl: Kleurprofielconversie

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to a color space
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen naar een kleurruimte te converteren.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images to a different color space.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingen naar een andere kleurruimte converteren.</para>

[ctx: @title]
en: Invert Colors
nl: Kleuren omkeren

[ctx: @info]
en: A tool to invert image colors
nl: Een hulpmiddel om de kleur van afbeelding te inverteren.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can invert colors from images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan kleuren van afbeeldingen inverteren.</para>

[ctx: @title]
en: White Balance
nl: Witbalans

[ctx: @info]
en: A tool to adjust white balance
nl: Een hulpmiddel om witbalans aan te passen.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust the white balance from images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan de witbalans van afbeeldingen aanpassen.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To AVIF
nl: Naar AVIF converteren

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to AVIF format
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen naar AVIF-formaat te converteren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to AVIF format.</para><para>AV1 Image File Format is an image file format specification for storing images or image sequences compressed with AV1 in the ISOBMFF container format.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/AVIF'>this page</a>.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingsgegevens naar AVIF-formaat converteren.</para><para>AV1 afbeeldingsormaat is een bestandsformaatspecificatie voor opslaan van afbeeldingen of reeksen afbeeldingen gecomprimeerd met AV1 in het ISOBMFF-containerformaat.</para><para>Zie details over dit formaat op <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/AVIF'>deze pagina</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert RAW To DNG
nl: RAW converteren naar DNG

[ctx: @info]
en: A tool to convert RAW images to DNG container
nl: Een hulpmiddel om RAW-afbeeldingen naar DNG-container te converteren.

[ctx: @info]
en: <para>This Generic tool can convert RAW images data to DNG format.</para><para>The Digital Negative is a lossless RAW image format created by Adobe.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Negative'>this page</a>.</para>
nl: <para>Dit algemene hulpmiddel kan RAW-afbeeldingsgegevens naar DNG-formaat converteren.</para><para>Het Digital Negative is een RAW-afbeeldingsformaat zonder verlies gecreëerd door Adobe.</para><para>Zie details over dit formaat uit <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Negative'>deze pagina</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To HEIF
nl: Converteren naar HEIF

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to HEIF format
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen naar HEIF-formaat te converteren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to HEIF format.</para><para>High Efficiency Image File Format (HEIF), also known as High Efficiency Image Coding (HEIC), is a file format for individual images and image sequences. It was developed by the Moving Picture Experts Group (MPEG) and it claims that twice as much information can be stored in a HEIF image as in a JPEG image of the same size, resulting in a better quality image. HEIF also supports animation, and is capable of storing more information than an animated GIF at a small fraction of the size.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/High_Efficiency_Image_File_Format'>High Efficiency Image File Format</a> for details.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel kan afbeeldingen converteren naar het HEIF-formaat.</para><para>High Efficiency Image File Format (HEIF), ook bekend als High Efficiency Image Coding (HEIC), is een bestandsformaat voor individuele afbeeldingen en opvolgende afbeeldingen. Het is ontwikkeld door de Moving Picture Experts Group (MPEG) en claimt dat tweemaal zoveel informatie opgeslagen kan worden in een HEIF-afbeelding als in een JPEG-afbeelding van dezelfde grootte, wat resulteert in een betere kwaliteit van de afbeelding. HEIF ondersteunt ook animatie en kan meer informatie opslaan dan een geanimeerde GIF in een klein gedeelte van de grootte.</para><para>Zie voor details <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/High_Efficiency_Image_File_Format'>High Efficiency Image bestandsformaat</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To JP2
nl: Converteren naar JP2

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to JPEG-2000 format
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen naar JPEG-2000 te converteren.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to JPEG-2000 format.</para><para>This is an image compression standard and coding system. It was created by the Joint Photographic Experts Group committee in 2000 with the intention of superseding their original discrete cosine transform-based JPEG standard (created in 1992) with a newly designed, wavelet-based method.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_2000'>this page</a>.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingsgegevens naar het JPEG-2000 formaat converteren.</para><para>Dit is een afbeeldingscompressiestandaard en coderingssysteem. Het is gecreëerd door het comité Joint Photographic Experts Group in 2000 met de intentie van hun originele op JPEG gebaseerde discrete cosinus transformatiestandaard (gecreëerd in 1992) met een nieuw ontworpen, op wavelet gebaseerde methode.</para><para>Zie details over dit formaat in <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_2000'>deze pagina</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To JPEG
nl: Converteren naar JPEG

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to JPEG format
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen naar het JPEG-formaat te converteren.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to JPEG format.</para><para>The Joint Photographic Experts Group format is a commonly used method of lossy compression for digital images, particularly for those images produced by digital photography.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG'>this page</a>.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingsgegevens naar JPEG-formaat converteren.</para><para>Het formaat van Joint Photographic Experts Group is een algemeen gebruikte methode voor compressie met verlies voor digitale afbeeldingen, speciaal voor die afbeeldingen geproduceerd door digitale fotografie.</para><para>Zie details over dit formaat in <a href='https://nl.wikipedia.org/wiki/JPEG'>deze pagina</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To JXL
nl: Converteren naar JXL

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to JXL format
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen naar het JXL-formaat te converteren.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to JPEG-XL format.</para><para>JPEG-XL is a royalty-free raster-graphics file format that supports both lossy and lossless compression. It is designed to outperform existing raster formats and thus to become their universal replacement.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_XL'>this page</a>.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingsgegevens naar JPEG-XL-formaat converteren.</para><para>JPEG-XL is een vrij van kosten raster-grafisch bestandsformaat dat compressie met en zonder verlies ondersteunt.</para><para>Zie details over dit formaat op <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_XL'>deze pagina</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To PGF
nl: Converteren naar PGF

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to PGF format
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen naar het PGF-formaat te converteren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to PGF format.</para><para>The Progressive Graphics File is a wavelet-based bitmapped image format that employs lossless and lossy data compression.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File'>this page</a>.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingsgegevens naar PGF-formaat converteren.</para><para>Het Progressive Graphics File is een  op wavelet gebaseerd bitmapped afbeeldingsformaat dat compressie gebruikt met en zonder verlies.</para><para>Zie details over dit formaat op <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File'>deze pagina</a>.</para>

en: <b>If conversion to PNG fails, this may be due to the color profile check. Simply insert the tool for color profile conversion before this tool and select the desired color profile.</b>
nl: <b>Als conversie naar PNG mislukt kan dat zijn vanwege de controle op het kleurprofiel. Voeg eenvoudig het hulpmiddel voor kleurprofielconversie in voor dit hulpmiddel en selecteer het gewenste kleurprofiel.</b>

[ctx: @title]
en: Convert To PNG
nl: Converteren naar PNG

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to PNG format
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen naar het PNG-formaat te converteren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to PNG format.</para><para>The Portable Network Graphics is a raster-graphics file-format that supports lossless data compression.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Portable_Network_Graphics'>this page</a>.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingsgegevens naar PNG-formaat converteren.</para><para>Het Portable Network Graphics is een raster-grafisch bestandsformaat dat compressie zonder verlies ondersteunt.</para><para>Zie details over dit formaat op <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Portable_Network_Graphics'>deze pagina</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To TIFF
nl: Converteren naar TIFF

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to TIFF format
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen naar TIFF-formaat te converteren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to TIFF format.</para><para>The Tagged Image File Format is a computer file format for storing raster graphics images, popular among graphic artists, the publishing industry, and photographers.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/TIFF'>this page</a>.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingsgegevens naar TIFF-formaat converteren.</para><para>Het Tagged Image File Format is een raster-grafisch bestandsformaat, populair onder grafische artiesten, de publicatie industrie en fotografen.</para><para>Zie details over dit formaat op <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/TIFF'>deze pagina</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To WEBP
nl: Naar WEBP converteren

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to WEBP format
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen naar het WEBP-formaat te converteren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to WEBP format.</para><para>WEBP is an image file format that Google has developed as a replacement for JPEG, PNG, and GIF file formats. WEBP yields files that are smaller for the same quality, or of higher quality for the same size. It supports both lossy and lossless compression, as well as animation and alpha transparency.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/WebP'>this page</a>.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingsgegevens naar WEBP-formaat converteren.</para><para>WEBP is een afbeeldingsbestandsformaat dat door Google is ontwikkeld als een vervanging voor JPEG, PNG,en GIF bestandsformaten, WEBP heeft bestanden die kleiner zijn met dezelfde kwaliteit of van een hogere kwaliteit voor dezelfde grootte. Het ondersteunt zowel compressie met als zonder verlies en evenals animatie en alfa-transparantie.</para><para>Zie details over dit formaat op <a href='https://en.wikipedia.org/iki/WebP'>deze pagina</a>.</para>

en: Output file type:
nl: Type uitvoerbestand:

en: Same as input
nl: Zelfde als invoer

en: Shell Script:
nl: Shell-script:

en: Enter script for execution. Use $INPUT and $OUTPUT for input / output filenames (with special characters escaped). These would be substituted before shell execution.
nl: Voer script in voor uitvoering. Gebruik $INPUT en $OUTPUT voor bestandsnamen van invoer / uitvoer (met speciale tekens escaped). Deze zullen gesubstitueerd worden voor uitvoeren van de shell.

en: <b>Note:</b> Environment variables TITLE, COMMENTS, COLORLABEL, PICKLABEL, RATING and TAGSPATH (separated by ;) are available.
nl: <b>Opmerking:</b> Omgevingsvariabelen TITLE, COMMENTS, COLORLABEL, PICKLABEL, RATING en TAGSPATH (gescheiden door ;) zijn beschikbaar.

en: User Script: No script.
nl: Script van gebruiker: geen script.

en: User Script: File open error.
nl: Script van gebruiker: fout bij openen van bestand.

en: User Script: Timeout from script.
nl: Script van gebruiker: time-out uit script.

en: User Script: No error.
nl: Script van gebruiker: geen fout.

en: User Script: Failed to start script.
nl: Script van gebruiker: opstarten van script is mislukt.

en: User Script: Script process crashed.
nl: Script van gebruiker: scriptproces is gecrasht.

en: User Script: Command not found.
nl: Script van gebruiker: commando niet gevonden.

en: User Script: Error code returned %1.
nl: Script van gebruiker: teruggekregen foutcode %1.

[ctx: @title]
en: User Shell Script
nl: Shell-script van gebruiker

[ctx: @info]
en: A tool to execute a custom shell script
nl: Een hulpmiddel om een eigen shell-script uit te voeren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can run user shell script as workflow stage.</para><para>Script variables:</para><para>Uses <b>$INPUT</b> and <b>$OUTPUT</b> for input / output filenames (with special characters escaped). These would be substituted before shell execution.</para><para>Uses <b>$TITLE</b>, <b>$COMMENTS</b>, <b>$COLORLABEL</b>, <b>$PICKLABEL</b>, <b>$RATING</b> and <b>$TAGSPATH</b> to handle digiKam properties.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan een gebruikersshellscript uitvoeren als workflow stage.</para><para>Scriptvariabelen:</para><para>gebruiken <b>$INPUT</b> en <b>$OUTPUT</b> voor invoer- / uitvoerbestandsnamen (met speciale tekens escaped). Deze zouden vervangen worden vóór uitvoeren van de shell.</para><para>Gebruikt <b>$TITLE</b>, <b>$COMMENTS</b>, <b>$COLORLABEL</b>, <b>$PICKLABEL</b>, <b>$RATING</b> en <b>$TAGSPATH</b> om eigenschappen van digiKam te behandelen.</para>

[ctx: @title]
en: Add Border
nl: Rand toevoegen

[ctx: @info]
en: A tool to add a border around images
nl: Een hulpmiddel om een rand rondom afbeeldingen aan te brengen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can add decorative border around images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan een decoratieve rand rond afbeeldingen aanbrengen.</para>

[ctx: @title]
en: Add Texture
nl: Textuur toevoegen

[ctx: @info]
en: A tool to apply a texture over images
nl: Een hulpmiddel om textuur over afbeeldingen aan te brengen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can apply a texture over images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan een textuur over afbeeldingen aanbrengen.</para>

en: Check this if you want the watermark to use the given size of the font or the image without any adjustment to the actual image.
nl: Dit activeren als u wilt dat het watermerk zijn gegeven grootte van het lettertype of de afbeelding moet gebruiken zonder aanpassen aan de actuele afbeelding.

en: Use Absolute Size
nl: Absolute grootte gebruiken

en: Watermark type:
nl: Watermerktype:

en: Image
nl: Afbeelding

en: Text
nl: Tekst

en: Image settings
nl: Instellingen voor afbeeldingen

en: Click to select watermark image.
nl: Klik om een watermerkafbeelding te selecteren.

en: Watermark image:
nl: Watermerkafbeelding:

en: Check this if you want the watermark to ignore its own aspect ratio and use the image's aspect ratio instead.
nl: Dit activeren als u wilt dat het watermerk zijn eigen beeldverhouding moet negeren en in plaats daarvan de beeldverhouding van de afbeelding moet gebruiken.

en: Ignore Watermark aspect Ratio
nl: Beeldverhouding van watermerk negeren

en: Check this if you want watermark to be transparent.
nl: Activeer dit als u het watermerk transparant wilt hebben.

en: Add transparency to watermark image
nl: Transparantie toevoegen aan de watermerkafbeelding

en: Opacity of watermark
nl: Dekking van het watermerk

en: Opacity (%):
nl: Dekking (%):

en: Text settings
nl: Tekstinstellingen

en: Enter your watermark string here.
nl: Voer hier de tekst van uw watermerk in.

en: Watermark text:
nl: Watermerktekst:

en: Choose the font type and style. Size is auto calculated.
nl: Kies het type lettertype en stijl. Grootte wordt automatisch berekend.

en: Set the font color to use here.
nl: Selecteer hier de te gebruiken tekstkleur.

en: Font color:
nl: Tekstkleur:

en: Text opacity:
nl: Tekstdekking:

en: Set the opacity of the watermark text. 100 is fully opaque, 0 is fully transparent.
nl: Stel de dekking van de watermerktekst in. 100 is volledig ondoorzichtig, 0 is volledig transparant.

en: Check this if you want a background fill behind the text.
nl: Activeer dit als u de achtergrond achter de tekst gevuld wilt hebben.

en: Use background
nl: Achtergrond gebruiken

en: Choose the color of the watermark background.
nl: Kies hier de kleur van de achtergrond van het watermerk..

en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

en: Background opacity:
nl: Achtergronddekking:

en: Set the opacity of the watermark background. 100 is fully opaque, 0 is fully transparent.
nl: Stel de dekking in van de achtergrond van het watermerk. 100 is volledig ondoorzichtig, 0 is volledig transparant.

en: Specific Location
nl: Specifieke locatie

en: Systematic Repetition
nl: Systematische herhaling

en: Random Repetition
nl: Willekeurige herhaling

en: Placement Type:
nl: Type plaatsing:

en: When you choose to have the watermark repeated many times in the placement combo box, you can specify here whether the repetition.
nl: Wanneer u er voor kiest om het watermerk vele malen te herhalen in de keuzelijst voor herhalen, dan kunt u hier specificeren of de herhaling.

en: Density of watermark repetition (Disabled in "Specific Location" mode)
nl: Dichtheid van herhaling van watermerk (Uitgeschakeld in modus "Specifieke locatie")

en: When you choose to have the watermark repeated randomly in the placement combo box, you can specify here to randomly rotate the watermark (0, 90, 180, 270 degrees).
nl: Wanneer u er voor kiest om het watermerk vele malen willekeurig te herhalen in de keuzelijst voor plaatsing, dan kunt u hier specificeren om het watermerk willekeurig (0, 90, 180, 270 graden) te draaien.

en: Randomize watermark orientation (Enabled in "Random Repetition" mode only)
nl: Maak oriëntatie van watermerk willekeurig (Alleen ingeschakeld in modus "Willekeurige herhaling")

en: Use this to get more control over the sparsity of watermark repetition. The higher the value the sparser the watermarks get. Use floating point values, typically between 1.0 and 3.0. It can also be less than 1.0
nl: Dit gebruiken om meer controle te krijgen over de spreiding van herhaling van het watermerk. Hoe hoger de waarde hoe meer spreiding het watermerk krijgt. Gebruik drijvende-komma waarden, typisch tussen 1.0 en 3.0. Het kan ook kleiner zijn dan 1.0

en: Sparsity Factor:
nl: Spreidingsfactor:

[ctx: @item: placement position]
en: Top left
nl: Linksboven

[ctx: @item: placement position]
en: Top right
nl: Rechtsboven

[ctx: @item: placement position]
en: Bottom left
nl: Linksonder

[ctx: @item: placement position]
en: Bottom right
nl: Rechtsonder

[ctx: @item: placement position]
en: Center
nl: Gecentreerd

[ctx: @item: placement position]
en: Top center
nl: Middenboven

[ctx: @item: placement position]
en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Placement Position:
nl: Positie voor plaatsing:

en: 0 degrees
nl: 0 graden

en: 90 degrees CW
nl: 90 graden CW

en: 180 degrees
nl: 180 graden

en: 270 degrees CW
nl: 270 graden CW

en: Rotation:
nl: Rotatie:

en: Size of watermark, as a percentage of the marked image.
nl: Afmeting van het watermerk als percentage van de gemarkeerde afbeelding.

en: Size (%):
nl: Grootte (%):

en: Margin from edge in X direction, as a percentage of the marked image.
nl: Marge vanaf de rand in de X-richting als percentage van de gemarkeerde afbeelding.

en: X margin (%):
nl: X-marge (%):

en: Margin from edge in Y direction, as a percentage of the marked image.
nl: Marge vanaf de rand in de Y-richting als percentage van de gemarkeerde .afbeelding

en: Y margin (%):
nl: Y-marge (%):

[ctx: @title]
en: Add Watermark
nl: Watermerk toevoegen

[ctx: @info]
en: A tool to overlay an image or text as a visible watermark
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding of tekst als zichtbaar watermerk aan te brengen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can add a text watermark over images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan een tekstwatermerk over afbeeldingen aanbrengen.</para>

[ctx: @title]
en: Anti-Vignetting
nl: Anti-vignettering

[ctx: @info]
en: A tool to adjust vignetting to photograph
nl: Een hulpmiddel om vignettering aan te passen op een foto.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool remove or add vignettings to images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer verwijdert of brengt aan vignetteringen van afbeeldingen.</para>

en: Smoothness:
nl: Gladheid:

en: A smoothness of 0 has no effect, 1 and above determine the Gaussian blur matrix radius that determines how much to blur the image.
nl: Een gladheid van 0 heeft geen effect, 1 en hoger bepaalt de Gaussiaanse vervagingsmatrixstraal die bepaalt hoeveel de afbeelding vager zal worden.

[ctx: @title]
en: Blur Image
nl: Afbeelding vervagen

[ctx: @info]
en: A tool to blur images
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen te vervagen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can blur images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingen vervagen.</para>

[ctx: @title]
en: Hot Pixels
nl: Hotpixels

[ctx: @info]
en: A tool to fix hot pixels
nl: Een hulpmiddel om hot-pixels te repareren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can fix hot pixels in images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheerder kan vaste pixels repareren in afbeeldingen.</para>

en: Lens Auto-Correction
nl: Automatische lenscorrectie

en: Fix automatically lens distortions
nl: Automatisch corrigeren van lensvervorming.

en: <b>Use Metadata</b> option will parse images' information at queue run-time to find relevant lens features.
nl: De optie <b>Metagegevens gebruiken</b> onderzoekt afbeeldingsinformatie op het moment dat de wachtrij wordt uitgevoerd om relevante eigenschappen van de lens te vinden.

en: Cannot find all lens information to process lens auto-corrections
nl: Kan geen lensinformatie vinden om automatische lenscorrecties te doen

[ctx: @title]
en: Lens Auto-Correction
nl: Automatische lenscorrectie

[ctx: @info]
en: A tool to fix automatically lens artifacts
nl: Een hulpmiddel om automatisch lensvervorming te repareren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can fix automatically lens artifacts over images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan automatisch lensartifacts op afbeeldingen repareren.</para>

[ctx: @title]
en: Local Contrast
nl: Lokaal contrast

[ctx: @info]
en: A tool to emulate tone mapping
nl: Een hulp om tonen overeen laten komen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can emulate tone mapping over images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan toonwijziging emuleren in afbeeldingen.</para>

[ctx: @title]
en: Noise Reduction
nl: Ruisreductie

[ctx: @info]
en: A tool to remove photograph noise using wavelets
nl: Een hulpmiddel om fotografische ruis te verwijderen met wavelets.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can reduce noise in images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan ruis verminderen in afbeeldingen.</para>

[ctx: @title]
en: Red Eye Correction
nl: Rode-ogen-correctie

[ctx: @info]
en: A tool to automatically detect and correct red eye effect
nl: Een hulpmiddel om automatisch het rode-ogen-effect te detecteren en te corrigeren

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can reduce red eye effect on images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan het rode-ogen-effect in afbeeldingen verminderen.</para>

en: Visit CImg library website
nl: Bezoek de website van de CImg-bibliotheek

en: Reduce Uniform Noise
nl: Uniforme ruis reduceren

en: Reduce JPEG Artifacts
nl: JPEG-artefacten reduceren

en: Reduce Texturing
nl: Texturing reduceren

en: <p>Select the filter preset to use for photograph restoration here:</p><p><b>None</b>: Most common values. Puts settings to default.<br/><b>Reduce Uniform Noise</b>: reduce small image artifacts such as sensor noise.<br/><b>Reduce JPEG Artifacts</b>: reduce large image artifacts, such as a JPEG compression mosaic.<br/><b>Reduce Texturing</b>: reduce image artifacts, such as paper texture, or Moire patterns on scanned images.</p>
nl: <p>Selecteer hier het vooraf ingestelde filter om te gebruiken voor de restauratie:</p><p><b>Geen</b>: meestvoorkomende waarden. Alle instellingen worden op hun standaardwaarde gezet.</p><p><b>Uniforme ruis reduceren</b>: reduceert kleine artefacten zoals sensorruis.</p><p><b>JPEG-artefacten reduceren</b>: reduceert kleine afbeeldingsartefacten, zoals JPEG-compressie-mozaïek.</p><p><b>Textuur reduceren</b>: reduceert afbeeldingsartefacten, zoals papiertextuur of moirépatronen in ingescande afbeeldingen.</p>

[ctx: @title]
en: Restoration
nl: Restaureren

[ctx: @info]
en: A tool to restore images using Greystoration algorithm
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen te herstellen met het Greystoration algoritme

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can restore images using Greystoration algorithm.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel  verminderen kan afbeeldingen herstellen met het Greystoration algoritme.</para>

[ctx: @title]
en: Sharpen Image
nl: Afbeeldingen verscherpen

[ctx: @info]
en: A tool to sharp images
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen te verscherpen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can sharp images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingen verscherpen.</para>

[ctx: @title]
en: Color Effects
nl: Kleureffecten

[ctx: @info]
en: A tool to apply color effects
nl: Een hulpmiddel om kleureffecten toe te passen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can apply color effects over images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan kleureffecten op afbeeldingen toepassen.</para>

[ctx: @title]
en: Film Grain
nl: Filmkorrels

[ctx: @info]
en: A tool to add film grain
nl: Een hulpmiddel om filmkorrel toe te voegen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can add film grain over images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan filmkorrel in afbeeldingen toevoegen.</para>

[ctx: @label]
en: Select an image or JSON file supported by ExifTool to apply the file metadata to the images.
nl: Een afbeelding of JSON-bestand ondersteund door ExifTool selecteren om de metagegevens van het bestand toe te passen op de afbeeldingen.

[ctx: @info]
en: Apply Metadata: No image or JSON file selected.
nl: Metagegevens toepassen: geen afbeelding of JSON-bestand geselecteerd.

[ctx: @info]
en: Apply Metadata: ExifTool is not available.
nl: Metagegevens toepassen: ExifTool is niet beschikbaar.

[ctx: @info]
en: Apply Metadata: File name not exist in JSON file.
nl: Metagegevens toepassen: bestandsnaam bestaat niet in JSON-bestand.

[ctx: @info]
en: Apply Metadata: ExifTool reported an error.
nl: Metagegevens toepassen: ExifTool rapporteerde een fout.

[ctx: @title]
en: Apply Metadata
nl: Metagegevens toepassen

[ctx: @info]
en: A tool to apply metadata from a image or JSON file with ExifTool
nl: Een hulpmiddel om metagegevens uit een afbeelding of JSON-bestand toe te passen met ExifTool.

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can apply metadata from a image or JSON file with ExifTool.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan een metagegevens uit een afbeelding of JSON-bestand toepassen met ExifTool.</para>

en: Titles:
nl: Titels:

[ctx: @info]
en: Enter title text here.
nl: Titeltekst hier invoeren.

en: Captions:
nl: Opschriften:

[ctx: @info]
en: Enter caption text here.
nl: Voer hier de titeltekst in.

en: Clean up and overwrite metadata
nl: Opschonen en overschrijven van metagegevens

[ctx: @info]
en: If you turn on this options, titles and captions will be cleaned and replaced by the new values,
    else old values will be merged with new values.
nl: Als u deze opties aanzet, zullen titels en opschriften opgeschoond en vervangen worden door de nieuwe waarden,
    anders zullen oude waarden gemengd worden met nieuwe waarden.

[ctx: @title]
en: Assign Captions
nl: Opschriften toekennen

[ctx: @info]
en: A tool to assign captions metadata to images
nl: Een hulpmiddel om opschriftmetagegevens aan afbeeldingen toe te kennen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool will assign title and description metadata alternative values to images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer zal titel en beschrijvingsmetagegevenswaarden aan afbeeldingen toekennen.</para>

en: Pick Label:
nl: Keuzelabel:

en: Color Label:
nl: Kleurlabel:

en: Rating:
nl: Waardering:

[ctx: @title]
en: Assign Labels
nl: Labels toewijzen

[ctx: @info]
en: A tool to assign labels metadata to images
nl: Een hulpmiddel om label-metagegevens aan afbeeldingen toe te kennen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool will assign rating, or color, or pick label metadata values to images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer zal waardering of kleur of pick-label-metagegevenswaarden aan afbeeldingen toekennen.</para>

[ctx: @label]
en: <p><b>This tool allows to assign automatically tags to images by contents analysis using deep-learning neural network.</b></p><p>The settings below determine the deep-learning model to use while parsing image contents to determine the subjects of the photography. The neural network used in background will generate automatically a serie of tags describing the contents and store the results in the database.</p>
nl: <p><b>Dit hulpmiddel biedt het automatisch toekennen van tags aan afbeeldingen door analyse van inhoud met een deep-learning neuraal netwerk.</b></p><p>De onderstaande instellingen bepalen het te gebruiken model van deep-learning tijdens het ontleden van de inhoud van afbeeldingen om de onderwerpen van de foto te bepalen. Het neurale netwerk, gebruikt in de achtergrond, zal automatisch een serie tags genereren die de inhoud beschrijven en de resultaten opslaan in de database.</p>

en: Selection model:
nl: Selectiemodel:

[ctx: @info:tooltip]
en: <p><b>YOLOv5 Nano</b>: this model is a neural network which offers exceptional speed and efficiency. It enables you to swiftly evaluate the integration of smaller-scale object detection scenarios. It's designed for objects detections, capable of recognizing and extracting the location of objects within an image. The limitation on the number of recognizable objects is set to 80.</p><p><b>YOLOv5 XLarge</b>: as the previous one, this model is a neural network dedicated for more complex object detection requirements and showcases remarkable capabilities. Despite the additional complexity introducing more time-latency and computer resources, it must be used for larger-scale object detection scenarios as it provides more accurate predictions at the expense of speed.</p><p><b>ResNet50</b>: this model is a specific type of convolutional neural network formed by stacking residual blocks commonly used to power computer vision applications as object detections. This kind of design allows the training of very deep networks without encountering the vanishing gradient problem. Unlike YOLO, ResNet50 is primarily focused on image classification and does not provide object localization. It can recognize objects from a vast set of more than 1,000 classes, covering a wide range of objects, animals, and scenes.</p>
nl: <p><b>YOLOv5 Nano</b>: dit model is een neuraal netwerk dat uitzonderlijke snelheid en efficiëntie biedt. Het stelt u in staat om gladjes de integratie van scenario's voor objectdetectie te integreren. Het is ontworpen voor objectdetectie, in staat de locatie van objecten in een afbeelding te herkennen en te extraheren. De beperking op het aantal te herkennen objecten is ingesteld op 80.</p><p><b>YOLOv5 XLarge</b>: net als de vorige, dit model is een neuraal netwerk gericht op complexere vereisten voor objectdetectie en toont opmerkelijke mogelijkheden. Ondanks de introductie van extra complexiteit met meer tijdvertraging en computerhulpbronnen, moet het gebruikt worden voor scenario's voor objectdetectie op grotere schaal omdat het meer accurate voorspellingen levert ten koste van snelheid.</p><p><b>ResNet50</b>: dit model is een specifiek type convolutioneel neuraal netwerk gevormd door het stapelen van bestaande blokken algemeen gebruikt om toepassingen voor zien met de computer zoals objectdetectie aan te drijven. Dit soort van ontwerpen biedt de training van erg diepe netwerken zonder het verdwijnende gradiënt probleem. Anders dan YOLO, is ResNet50 primair gericht op classificatie van afbeeldingen en levert geen lokalisatie van objecten. Het kan objecten herkennen uit een grote set van meer dan 1.000 klassen, dekt een brede reeks objecten, dieren en scènes.</p>

[ctx: @label]
en: Translate Tags to:
nl: Tags vertalen naar:

[ctx: @title]
en: Assign Tags
nl: Tags toewijzen

[ctx: @info]
en: A tool to assign tags automatically to images
nl: Een hulpmiddel om tags automatisch aan afbeeldingen toe te kennen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool will assign keyword hierarchies metadata values to images automatically using deep-learning engine.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer zal automatisch metagegevenswaarden voor sleutelwoordhiërarchieën aan afbeeldingen toekennen met gebruik van deep-learning-engine.</para>

[ctx: @title]
en: Apply Metadata Template
nl: Pas het metagegevenssjabloon toe

[ctx: @info]
en: A tool to apply metadata template to images
nl: Een hulpmiddel om metagegevenssjabloon toe te passen op afbeeldingen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can apply metadata template over images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan een metagegevenssjabloon op afbeeldingen toepassen.</para>

[ctx: @title]
en: Image Quality Sort
nl: Sorteren op kwaliteit van afbeeldingen

[ctx: @info]
en: A tool to assign pick label metadata by image quality
nl: Een hulpmiddel om pick-label-metagegevens op kwaliteit van afbeeldingen toe te kennen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool will assign a pick label metadata value by parsing image and estimate the quality.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer zal een pick-label-metagegeven-waarde toekennen door de afbeeldingen te ontleden en de kwaliteit te schatten.</para>

[ctx: @item: exif namespace]
en: Completely
nl: Volledig

[ctx: @item: exif namespace]
en: Date
nl: Datum

[ctx: @item: exif namespace]
en: Comment and description
nl: Commentaar en beschrijving

[ctx: @item: iptc namespace]
en: Completely
nl: Volledig

[ctx: @item: iptc namespace]
en: Date
nl: Datum

[ctx: @item: iptc namespace]
en: Caption
nl: Opschrift

[ctx: @item: iptc namespace]
en: Preview image
nl: Voorbeeldweergave afbeelding

[ctx: @item: xmp namespace]
en: Completely
nl: Volledig

[ctx: @item: xmp namespace]
en: Date
nl: Datum

[ctx: @item: xmp namespace]
en: digiKam completely
nl: Geheel digiKam

[ctx: @item: xmp namespace]
en: digiKam image history
nl: Afbeeldingsgeschiedenis van digiKam

[ctx: @item: xmp namespace]
en: digiKam preview image
nl: Voorbeeldweergave van digiKam

[ctx: @item: xmp namespace]
en: Dublin Core
nl: Dublin-kern

[ctx: @item: xmp namespace]
en: Caption, comment and description
nl: Opschrift, commentaar en beschrijving

[ctx: @info]
en: Remove Metadata: Not the last tool in the list.
nl: Metagegevens verwijderen: niet het laatst hulpmiddel in de lijst.

[ctx: @title]
en: Remove Metadata
nl: Metagegevens verwijderen

[ctx: @info]
en: A tool to remove Exif, Iptc, or Xmp metadata from images
nl: Een hulpmiddel om Exif-, Iptc- en Xmp-metagegevens uit afbeeldingen te verwijderen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can remove metadata as Exif, Iptc, or Xmp from images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan metagegevens zoals Exif, Iptc of Xmp uit afbeeldingen verwijderen.</para>

[ctx: @title]
en: Time Adjust
nl: Tijdbijstelling

[ctx: @info]
en: A tool to adjust date and time-stamp from images
nl: Een hulpmiddel om datum en tijdstempels van afbeeldingen aan te passen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust time in images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheerder kan tijd in afbeeldingen aanpassen.</para>

[ctx: @option:check metadata entry]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @option:check metadata entry]
en: Caption
nl: Opschrift

[ctx: @option:check metadata entry]
en: Usage Terms
nl: Bepalingen voor gebruik

[ctx: @label]
en: Translate to:
nl: Vertalen naar:

[ctx: @label]
en: Entries to Translate with %1:
nl: Te vertalen items met %1:

[ctx: @title]
en: Translate Metadata
nl: Metagegevens vertalen

[ctx: @info]
en: A tool to translate strings from image metadata
nl: Een hulpmiddel om metagegevens in afbeeldingen te vertalen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can translate alternative language strings in Xmp metadata from images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan alternatieve taaltekenreeksen in XMP-metagegevens uit afbeeldingen vertalen.</para>

en: Auto-Crop
nl: Automatisch bijsnijden

en: Compute automatically crop area settings by a parse of black hole image borders.
nl: Bereken automatisch instellingen voor bijsnijgebied door zwarte gaten in randen van de afbeelding te analyseren.

en: Position:
nl: Positie:

en: Set here the top left selection corner position for cropping.
nl: Stel hier voor het bijsnijden de positie in van de linkerbovenhoek.

en: Set here the width selection for cropping.
nl: Stel hier de breedte in voor het bijsnijden.

en: Set here the height selection for cropping.
nl: Stel hier de hoogte in voor het bijsnijden.

[ctx: @title]
en: Crop
nl: Bijsnijden

[ctx: @info]
en: A tool to crop images to a region
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen bij te snijden naar een gebied

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can crop images to a region.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingen afsnijden naar een gebied.</para>

[ctx: @item: orientation]
en: Horizontal
nl: Horizontaal

[ctx: @item: orientation]
en: Vertical
nl: Verticaal

[ctx: @label]
en: Flip:
nl: Spiegelen:

[ctx: @title]
en: Flip
nl: Omdraaien

[ctx: @info]
en: A tool to flip images horizontally or vertically
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen horizontaal of verticaal te spiegelen

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can run user shell script as workflow stage.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan shellscripts van gebruikers uitvoeren als workflow stappen.</para>

en: Preset Length:
nl: Voorinstelling van de lengte:

en: Tiny (1 pixel) | Tiny (%1 pixels)
nl[0]: Zeer klein (1 pixel)
nl[1]: Zeer klein (%1 pixels)

en: Small (1 pixel) | Small (%1 pixels)
nl[0]: Klein (1 pixel)
nl[1]: Klein (%1 pixels)

en: Medium (1 pixel) | Medium (%1 pixels)
nl[0]: Middel (1 pixel)
nl[1]: Middel (%1 pixels)

en: Big (1 pixel) | Big (%1 pixels)
nl[0]: Groot (1 pixel)
nl[1]: Groot (%1 pixels)

en: Large (1 pixel) | Large (%1 pixels)
nl[0]: Zeer groot (1 pixel)
nl[1]: Zeer groot (%1 pixels)

en: Huge (1 pixel) | Huge (%1 pixels)
nl[0]: Enorm groot (1 pixel)
nl[1]: Enorm groot (%1 pixels)

en: Not enlarge small images
nl: Kleinere afbeeldingen niet vergroten

en: Use Custom Length
nl: Aangepaste lengte gebruiken

en: Use Percentage
nl: Percentages gebruiken

[ctx: @title]
en: Resize
nl: Grootte wijzigen

[ctx: @info]
en: A tool to resize images with a customized length
nl: Een hulpmiddel om afmetingen van afbeeldingen wijzigen te met aangepaste lengte

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can resize images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingen van grootte wijzigen.</para>

[ctx: @title]
en: Use Exif Orientation
nl: Exif-oriëntatie gebruiken

[ctx: @item: angle]
en: 90 degrees
nl: 90 graden

[ctx: @item: angle]
en: 180 degrees
nl: 180 graden

[ctx: @item: angle]
en: 270 degrees
nl: 270 graden

[ctx: @item: angle]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @label]
en: Angle:
nl: Hoek:

[ctx: @title]
en: Rotate
nl: Draaien

[ctx: @info]
en: A tool to rotate images
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen te draaien

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can rotate images.</para>
nl: <para>Dit hulpmiddel Takenwachtrijbeheer kan afbeeldingen draaien.</para>

en: Lossless HEIF files
nl: Verliesloze HEIF-bestanden

en: <p>Toggle lossless compression for HEIF images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress HEIF pictures.</p>
nl: <p>Zet de verliesloze compressie voor HEIF-bestanden aan of uit.</p><p>Bij activering van deze optie wordt een verliesloze methode gebruikt om HEIF-bestanden te comprimeren. </p>

en: HEIF quality:
nl: HEIF-kwaliteit:

en: <p>The quality value for HEIF images:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>100</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: HEIF is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
nl: <p>De kwaliteit van HEIF-afbeeldingen:</p><p><b>1</b>: lage kwaliteit (hoge compressie en klein bestand)<br/><b>50</b>: gemiddelde kwaliteit<br/><b>75</b>: goede kwaliteit (standaard)<br/><b>100</b>: hoge kwaliteit (geen compressie, groot bestand)</p><p><b>Opmerking: bij het gebruik van deze instelling is HEIF geen verliesloos compressieformaat.</b></p>

[ctx: @title]
en: HEIF loader
nl: HEIF-lader

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libheif codec
nl: Een afbeeldingslader gebaseerd op de Libheif-codec

[ctx: @info]
en: This library is not present on your system.
nl: Deze bibliotheek is niet aanwezig op uw systeem.

[ctx: @info]
en: This library is available on your system with a maximum color depth support of %1 bits.
nl: Deze bibliotheek is beschikbaar op uw systeem met ondersteuning voor een maximale kleurdiepte van %1 bits.

[ctx: @info]
en: This library is available on your system but is not able to encode image with a suitable color depth.
nl: Deze bibliotheek is beschikbaar op uw systeem maar is niet in staat afbeeldingen te coderen met een geschikte kleurdiepte.

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libheif codec.</para><para>High Efficiency Image File Format (HEIF), also known as High Efficiency Image Coding (HEIC), is a file format for individual images and image sequences. It was developed by the Moving Picture Experts Group (MPEG) and it claims that twice as much information can be stored in a HEIF image as in a JPEG image of the same size, resulting in a better quality image. HEIF also supports animation, and is capable of storing more information than an animated GIF at a small fraction of the size.</para><para>Encoding HEIC is relevant of optional libde265 codec. %1</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/High_Efficiency_Image_File_Format'>High Efficiency Image File Format</a> for details.</para>
nl: <para>Deze plug-in biedt gebruikers het laden en opslaan van afbeeldingen met de Libheif-codec.</para><para>High Efficiency Image File Format (HEIF), ook bekend als High Efficiency Image Coding (HEIC), is een bestandsformaat voor individuele en opvolgende afbeeldingen. Het is ontwikkeld door de Moving Picture Experts Group (MPEG) en claimt dat tweemaal zoveel informatie opgeslagen kan worden in een HEIF-afbeelding als in een JPEG-afbeelding van dezelfde grootte, wat resulteert in een betere kwaliteit van de afbeelding. HEIF ondersteunt ook animatie en kan meer informatie opslaan dan een geanimeerde GIF in een klein gedeelte van de grootte.</para><para>Codering met HEIC is relevant voor de optionele libde265-codec. %1</para><para>Zie voor details <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/High_Efficiency_Image_File_Format'>High Efficiency Image bestandsformaat</a>.</para>

[ctx: @info: can read file format]
en: yes
nl: ja

[ctx: @info: can write file format]
en: yes
nl: ja

[ctx: @info: cannot write file format]
en: no
nl: nee

en: JPEG quality:
nl: JPEG-kwaliteit:

en: <p>The JPEG quality:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>100</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: JPEG always uses lossy compression.</b></p>
nl: <p>De kwaliteit van JPEG-afbeeldingen:</p><p><b>1</b>: lage kwaliteit (hoge compressie en klein bestand)<br/><b>50</b>: gemiddelde kwaliteit<br/><b>75</b>: goede kwaliteit (standaard)<br/><b>100</b>: hoge kwaliteit (geen compressie, groot bestand)</p><p><b>Opmerking: JPEG is een verliesgevende compressiemethode.</b></p>

en: <font color='red'><i>Warning: <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG'>JPEG</a> is a lossy image compression format.</i></font>
nl: <font color='red'><i>Waarschuwing: <a href='https://nl.wikipedia.org/wiki/JPEG'>JPEG</a> is een verliesgevend afbeeldingscompressieformaat.</i></font>

en: Chroma subsampling:
nl: Chroma-subsampling:

en: 4:4:4 (best quality)
nl: 4:4:4 (beste kwaliteit)

en: 4:2:2 (good quality)
nl: 4:2:2 (goede kwaliteit)

en: 4:2:0 (low quality)
nl: 4:2:0 (lage kwaliteit)

en: 4:1:1 (low quality)
nl: 4:1:1 (lage kwaliteit)

en: <p>Chroma subsampling reduces file size by taking advantage of the eye's lesser sensitivity to color resolution. How perceptible the difference is depends on the image - large photos will generally show no difference, while sharp, down-scaled pixel graphics may lose fine color detail.</p><p><b>4:4:4</b> - No chroma subsampling, highest quality but lowest compression.</p><p><b>4:2:2</b> - Chroma halved horizontally, average compression, average quality.</p><p><b>4:2:0</b> - Chroma quartered in 2x2 blocks, high compression but low quality.</p><p><b>4:1:1</b> - Chroma quartered in 4x1 blocks, high compression but low quality.</p><p><b>Note: JPEG always uses lossy compression.</b></p>
nl: <p>Chroma subsampling reduceert de bestandsgrootte door te profiteren van de kleinere gevoeligheid van het oog voor de resolutie van kleur. Hoe gevoelig het verschil is hangt af van de afbeelding - grote foto's zullen in het algemeen geen verschil tonen, terwijl scherpe, verkleinde pixelafbeeldingen fijne kleurdetails zullen verliezen.</p><p><b>4:4:4</b> - Geen chroma subsampling, hoogste kwaliteit maar laagste compressie.</p><p><b>4:2:2</b> - Chroma horizontaal gehalveerd, gemiddelde compressie, gemiddelde kwaliteit.</p><p><b>4:2:0</b> - Chroma in kwarten in 2x2 blokken, hoge compressie maar lage kwaliteit.</p><p><b>4:1:1</b> - Chroma in kwarten in 4x1 blokken, hoge compressie maar lage kwaliteit.</p><p><b>Opmerking: JPEG gebruikt altijd compressie met verlies.</b></p>

[ctx: @title]
en: JPEG loader
nl: JPEG-lader

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libjpeg codec
nl: Een afbeeldingslader gebaseerd op de Libjpeg-codec

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libjpeg codec.</para><para>Joint Photographic Experts Group (JPEG) is a commonly used method of lossy compression for digital images, particularly for those images produced by digital photography. The degree of compression can be adjusted, allowing a selectable tradeoff between storage size and image quality.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG'>Joint Photographic Experts Group documentation</a> for details.</para>
nl: <para>Deze plug-in biedt gebruikers het laden en opslaan van afbeeldingen met gebruik van de Libjpeg-codec.</para><para>Joint Photographic Experts Group (JPEG) is een algemeen gebruikte methode voor compressie met verlies voor digitale afbeeldingen, speciaal voor die afbeeldingen geproduceerd met digitale fotografie. De graad van compressie kan aangepast worden, en biedt een te selecteren tradeoff tussen opslaggrootte en afbeeldingskwaliteit.</para><para>Zie voor details <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG'>Joint Photographic Experts Group documentatie</a>.</para>

[ctx: @title]
en: JPEG image
nl: JPEG-afbeelding

en: Lossless JPEG 2000 files
nl: Verliesloze JPEG 2000-bestanden

en: <p>Toggle lossless compression for JPEG 2000 images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress JPEG 2000 pictures.</p>
nl: <p>Zet de verliesloze compressie voor JPEG 2000-bestanden aan of uit.</p><p>Bij activering van deze optie wordt een verliesloze methode gebruikt om JPEG 2000-afbeeldingen te comprimeren. </p>

en: JPEG 2000 quality:
nl: JPEG2000-kwaliteit:

en: <p>The quality value for JPEG 2000 images:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>100</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: JPEG 2000 is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
nl: <p>De kwaliteit van JPEG 2000-afbeeldingen:</p><p><b>1</b>: lage kwaliteit (hoge compressie en klein bestand)<br/><b>50</b>: gemiddelde kwaliteit<br/><b>75</b>: goede kwaliteit (standaard)<br/><b>100</b>: hoge kwaliteit (geen compressie, groot bestand)</p><p><b>Opmerking: bij het gebruik van deze instelling is JPEG 2000 geen verliesloos compressieformaat.</b></p>

[ctx: @title]
en: JPEG-2000 loader
nl: JPEG 2000-lader

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libjasper codec
nl: Een afbeeldingslader gebaseerd op de Libjasper-codec

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libjasper codec</para><para>The JPEG (Joint Photographic Experts Group) 2000 standard, finalized in 2001, defines a image-coding scheme using state-of-the-art compression techniques based on wavelet technology. Its architecture is useful for many diverse applications, including image archiving, security systems, digital photography, and medical imaging.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_2000'>Joint Photographic Experts Group documentation</a> for details.</para>
nl: <para>Deze plug-in biedt gebruikers het laden en opslaan van afbeeldingen met gebruik van de Libjasper-codec</para><para>De JPEG (Joint Photographic Experts Group) 2000 standaard, vastgesteld in 2001, definieert een codingeringsschema voor afbeeldingen met state-of-the-art compressietechnieken gebaseerd op wavelet-technologie. Zijn architectuur is nuttig voor veel verschillende toepassingen, inclusief archiveren van afbeeldingen, beveiligingssystemen, digitale fotografie en medische afbeeldingen.</para><para>Zie voor details <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_2000'>Joint Photographic Experts Group documentatie</a>.</para>

[ctx: @title]
en: JPEG-2000 image
nl: JPEG-2000 afbeelding

[ctx: @title]
en: JPEG-2000 verification model
nl: JPEG-2000 verificatiemodel

[ctx: @title]
en: ImageMagick loader
nl: ImageMagick-lader

[ctx: @info]
en: An image loader based on ImageMagick coders
nl: Een afbeeldingslader gebaseerd op ImageMagick-codeerders

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using ImageMagick coders.</para><para>ImageMagick is a free and open-source software suite for converting raster image and vector image files. It can read and write over 200 image file formats.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/ImageMagick'>ImageMagick documentation</a> for details.</para>
nl: <para>Deze plug-in biedt gebruikers het laden en opslaan van afbeeldingen met gebruik van ImageMagick-codeerders.</para><para>ImageMagick is een softwaresuite met vrije en open-source voor converteren van bestanden met raster- en vectorafbeeldingen. Het kan meer dan 200 afbeeldingsbestandsformaten lezen en schrijven.</para><para>Zie voor details <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/ImageMagick'>ImageMagick documentatie</a>.</para>

[ctx: @info: cannot read file format]
en: no
nl: nee

en: Lossless PGF files
nl: Verliesloze PGF-bestanden

en: <p>Toggle lossless compression for PGF images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress PGF pictures.</p>
nl: <p>Zet de verliesloze compressie voor PGF-bestanden aan of uit.</p><p>Bij activering van deze optie wordt een verliesloze methode gebruikt om PGF-bestanden te comprimeren. </p>

en: PGF quality:
nl: PGF-kwaliteit:

en: <p>The quality value for PGF images:</p><p><b>1</b>: high quality (no compression and large file size)<br/><b>3</b>: good quality (default)<br/><b>6</b>: medium quality<br/><b>9</b>: low quality (high compression and small file size)</p><p><b>Note: PGF is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
nl: <p>De kwaliteit van PGF-afbeeldingen:</p><p><b>1</b>: hoge kwaliteit (geen compressie en groot bestand)</p><p><b>3</b>: goede kwaliteit (standaard)<br/><b>6</b>: gemiddelde kwaliteit<br/><b>9</b>: lage kwaliteit (hoge compressie, klein bestand)</p><p><b>Opmerking: bij het gebruik van deze instelling is PGF geen verliesloos compressieformaat.</b></p>

[ctx: @title]
en: PGF loader
nl: PGF-lader

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libpgf codec
nl: Een afbeeldingslader gebaseerd op de Libpgf-codec

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libpgf codec.</para><para>The Progressive Graphics File (PGF) is an efficient image file format, that is based on a fast, discrete wavelet transform with progressive coding features. PGF can be used for lossless and lossy compression. It's most suitable for natural images. PGF can be used as a very efficient and fast replacement of JPEG-2000.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File'>Progressive Graphics File documentation</a> for details.</para>
nl: <para>Deze plug-in biedt gebruikers het laden en opslaan van afbeeldingen met gebruik van de Libpgf-codec.</para><para>De Progressive Graphics File (PGF) is een efficiënt bestandsformaat voor afbeeldingen, die gebaseerd is op een snelle, discrete wavelettransformatie met progressieve coderingsfuncties. PGF kan gebruikt worden voor compressie zonder en met verlies. Het is het beste geschikt voor natuurlijke afbeeldingen. PGF kan gebruikt worden als een erg efficiënte en snelle vervanging van JPEG-2000.</para><para>Zie voor details <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File'>Progressive Graphics File documentatie</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Progressive Graphics File
nl: Progressief Grafisch bestand(File)

en: PNG compression:
nl: PNG-compressie:

en: <p>The compression value for PNG images:</p><p><b>1</b>: low compression (large file size but short compression duration - default)<br/><b>5</b>: medium compression<br/><b>9</b>: high compression (small file size but long compression duration)</p><p><b>Note: PNG is always a lossless image compression format.</b></p>
nl: <p>De compressiewaarde van PNG-afbeeldingen:</p><p><b>1</b>: lage compressie (groot bestand en korte compressietijd - standaard)<br/><b>5</b>: gemiddelde compressie<br/><b>9</b>: hoge compressie (klein bestand en lange compressietijd)</p><p><b>Opmerking: PNG comprimeert altijd zonder kwaliteitsverlies.</b></p>

[ctx: @title]
en: PNG loader
nl: PNG-lader

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libpng codec
nl: Een afbeeldingslader gebaseerd op de Libpng-codec

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libpng codec.</para><para>Portable Network Graphics (PNG) is a raster-graphics file-format that supports lossless data compression. PNG was developed as an improved, non-patented replacement for Graphics Interchange Format.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Portable_Network_Graphics'>Portable Network Graphics documentation</a> for details.</para>
nl: <para>Deze plug-in biedt gebruikers het laden en opslaan van afbeeldingen met gebruik van de Libpng-codec.</para><para>Portable Network Graphics (PNG) is een raster-grafisch bestandsformaat dat gegevenscompressie ondersteunt zonder verlies. PNG is ontwikkeld als een verbeterde, zonder patent vervanging voor het Graphics Interchange Format.</para><para>Zie voor details <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Portable_Network_Graphics'>Portable Network Graphics documentatie</a>.</para>

en: Lossless AVIF files
nl: Verliesloze AVIF-bestanden

en: <p>Toggle lossless compression for AVIF images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress JPEG XL pictures.</p>
nl: <p>Zet de verliesloze compressie voor AVIF-bestanden aan of uit.</p><p>Bij activering van deze optie wordt een verliesloze methode gebruikt om JPEG XL-bestanden te comprimeren. </p>

en: AVIF quality:
nl: AVIF-kwaliteit:

en: <p>The quality value for AVIF images:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>99</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: AVIF is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
nl: <p>De kwaliteit van AVIF-afbeeldingen:</p><p><b>1</b>: lage kwaliteit (hoge compressie en klein bestand)<br/><b>50</b>: gemiddelde kwaliteit<br/><b>75</b>: goede kwaliteit (standaard)<br/><b>99</b>: hoge kwaliteit (geen compressie, groot bestand)</p><p><b>Opmerking: bij het gebruik van deze instelling is AVIF geen verliesloos compressieformaat.</b></p>

en: Lossless JPEG XL files
nl: Verliesloze JPEG XL-bestanden

en: <p>Toggle lossless compression for JPEG XL images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress JPEG XL pictures.</p>
nl: <p>Zet de verliesloze compressie voor XL-bestanden aan of uit.</p><p>Bij activering van deze optie wordt een verliesloze methode gebruikt om JPEG XL-afbeeldingen te comprimeren. </p>

en: JPEG XL quality:
nl: JPEG XL-kwaliteit:

en: <p>The quality value for JPEG XL images:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>99</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: JPEG XL is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
nl: <p>De kwaliteit van JPEG XL-afbeeldingen:</p><p><b>1</b>: lage kwaliteit (hoge compressie en klein bestand)<br/><b>50</b>: gemiddelde kwaliteit<br/><b>75</b>: goede kwaliteit (standaard)<br/><b>99</b>: hoge kwaliteit (geen compressie, groot bestand)</p><p><b>Opmerking: bij het gebruik van deze instelling is JPEG XL geen verliesloos compressieformaat.</b></p>

[ctx: @title]
en: QImage loader
nl: QImage-lader

[ctx: @info]
en: An image loader based on QImage plugins
nl: Een afbeeldingslader gebaseerd op QImage-plug-ins

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using QImage plugins from Qt Framework.</para><para>See <a href='https://doc.qt.io/qt-5/qimage.html#reading-and-writing-image-files'>Qt Framework documentation</a> for main native list of format supported.</para><para>See <a href='https://invent.kde.org/frameworks/kimageformats/-/blob/master/README.md'>KDE Framework documentation</a> for extended list of formats supported.</para>
nl: <para>Deze plug-in biedt gebruikers het laden en opslaan van een afbeelding en gebruik van QImage-plug-ins van Qt Framework voor hoofd inheemse lijst met ondersteunde formaten.</para><para>Zie <a href='https://invent.kde.org/frameworks/kimageformats/-/blob/master/README.md'>KDE Framework documentatie</a> voor uitgebreide lijst met ondersteunde formaten.</para>

en: Lossless WEBP files
nl: Verliesloze WEBP-bestanden

en: <p>Toggle lossless compression for WEBP images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress WEBP pictures.</p>
nl: <p>Zet de verliesloze compressie voor WEBP-bestanden aan of uit.</p><p>Bij activering van deze optie wordt een verliesloze methode gebruikt om WEBP-bestanden te comprimeren. </p>

en: WEBP quality:
nl: WEBP-kwaliteit:

en: <p>The quality value for WEB images:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>99</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: WEBP is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
nl: <p>De kwaliteit van WEB-afbeeldingen:</p><p><b>1</b>: lage kwaliteit (hoge compressie en klein bestand)<br/><b>50</b>: gemiddelde kwaliteit<br/><b>75</b>: goede kwaliteit (standaard)<br/><b>99</b>: hoge kwaliteit (geen compressie, groot bestand)</p><p><b>Opmerking: bij het gebruik van deze instelling is WEB geen verliesloos compressieformaat.</b></p>

[ctx: @title]
en: RAW loader
nl: RAW-lader

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libraw codec
nl: Een afbeeldingslader gebaseerd op de Libraw-codec

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libraw codec.</para><para>A camera raw image file contains minimally processed data from the image sensor of either a digital camera, a motion picture film scanner, or other image scanner. Raw files are not yet processed and therefore are not ready to be printed or edited with a bitmap graphics editor. RAW are processed by a raw converter in a wide-gamut internal color space where precise adjustments can be made before conversion to a TIFF or JPEG for storage, printing, or further manipulation. This often encodes the image in a device-dependent color space.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Raw_image_format'>Raw Image File documentation</a> for details.</para>
nl: <para>Deze plug-in biedt gebruikers het laden en opslaan van afbeeldingen met gebruik van de Libraw-codec.</para><para>Een raw-afbeeldingsbestand uit de camera bevat minimaal bewerkte gegevens uit de afbeeldingssensor van ofwel een digitale camera, een scanner van films of een andere scanner van afbeeldingen. Raw-bestanden zijn nog niet bewerkt en zijn daarom niet gereed om te worden afgedrukt of bewerkt met een bitmap grafische bewerker. RAW worden bewerkt door een raw-converter in een brede-gamut interne kleurruimte waar precieze aanpassingen gemaakt kunnen worden voor conversie naar een TIFF of JPEG voor opslag, afdrukken of verdere manipulatie. Dit codeert de afbeelding in een apparaat-onafhankelijke kleurruimte.</para><para>Zie voor details<a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Raw_image_format'>Raw Image File documentatie</a>.</para>

[ctx: @info: can write file format]
en: no
nl: nee

en: Compress TIFF files
nl: TIFF-bestanden comprimeren

en: <p>Toggle compression for TIFF images.</p><p>If this option is enabled, the final size of the TIFF image is reduced.</p><p>A lossless compression format (Deflate) is used to save the file.</p>
nl: <p>Zet de compressie voor TIFF-bestanden aan of uit.</p><p>Bij activering van deze optie wordt de uiteindelijke grootte van het TIFF-bestand gereduceerd. </p> <p>Er wordt een compressieformaat zonder kwaliteitsverlies (Deflate) gebruikt om het bestand op te slaan.</p>

[ctx: @title]
en: TIFF loader
nl: TIFF-lader

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libtiff codec
nl: Een afbeeldingslader gebaseerd op de Libtiff-codec

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libtiff codec.</para><para>Tagged Image File Format, abbreviated TIFF or TIF, is a computer file format for storing raster graphics images, popular among graphic artists, the publishing industry, and photographers. TIFF is widely supported by scanning, faxing, word processing, optical character recognition, image manipulation, desktop publishing, and page-layout applications.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/TIFF'>Tagged Image File Format documentation</a> for details.</para>
nl: <para>Deze plug-in biedt gebruikers het laden en opslaan van afbeeldingen met gebruik van Libtiff-codec.</para><para>Tagged Image File Format, afgekort TIFF of TIF, is een computerbestandsformaat voor het opslaan van raster-grafische afbeeldingen, populair onder grafische kunstenaars, de drukkersindustrie en fotografen. TIFF wordt breed ondersteund door toepassingen voor scannen, faxen, tekstverwerking, optical character recognition, afbeeldingen bewerken, desktoppublishing en paginaopmaak.</para><para>Zie voor details <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/TIFF'>Tagged Image File Format documentatie</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Tagged Image Format
nl: Afbeeldingsformaat met tags

en: Adjust Curve
nl: Curve aanpassen

[ctx: @title]
en: Adjust Curves
nl: Curves aanpassen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust the color curves from image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan de kleurkrommen uit afbeeldingen aanpassen.

[ctx: @action]
en: Curves Adjust...
nl: Curves aanpassen...

en: This is the histogram drawing of the selected channel from the original image.
nl: Dit is het histogram voor het geselecteerde kanaal van de oorspronkelijke afbeelding.

en: Select the input intensity of the histogram here.
nl: Selecteer hier de invoerintensiteit van het histogram.

en: Input intensity.
nl: Invoerintensiteit.

en: Select the output intensity of the histogram here.
nl: Selecteer hier de uitvoerintensiteit van het histogram.

en: Output intensity.
nl: Uitvoerintensiteit.

en: Select the minimal input intensity value of the histogram here.
nl: Selecteer hier de minimale invoerintensiteit van het histogram.

en: Minimal input intensity.
nl: Minimale invoerintensiteit.

en: Gamma input value.
nl: Gamma-invoerwaarde.

en: Select the gamma input value here.
nl: Selecteer hier de waarde voor de gamma-invoer.

en: Maximal input intensity.
nl: Maximale invoerintensiteit.

en: Select the maximal input intensity value of the histogram here.
nl: Selecteer hier de maximale invoerwaarde voor de intensiteit van het histogram.

en: Minimal output intensity.
nl: Minimale uitvoerintensiteit.

en: Select the minimal output intensity value of the histogram here.
nl: Selecteer hier de minimale uitvoerintensiteit van het histogram.

en: Maximal output intensity.
nl: Maximale uitvoerintensiteit.

en: Select the maximal output intensity value of the histogram here.
nl: Selecteer hier de maximale uitvoerwaarde voor de intensiteit van het histogram.

en: All channels shadow tone color picker
nl: Alle kanalen schaduwtint kleurenkiezer

en: With this button, you can pick the color from the original image used to set <b>Shadow Tone</b> input levels on the Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
nl: Met deze knop kunt u de kleur uit de originele afbeelding kiezen om de invoerniveaus voor de kanalen rood, groen, blauw en lichtsterkte in te stellen.

en: All channels middle tone color picker
nl: Alle kanalen middentint kleurenkiezer

en: With this button, you can pick the color from the original image used to set <b>Middle Tone</b> input levels on the Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
nl: Met deze knop kunt u de kleur in de originele afbeelding kiezen om de <b>middentint</b>-invoerniveaus te selecteren voor de kanalen rood, groen, blauw en lichtkracht.

en: All channels highlight tone color picker
nl: Alle kanalen oplichttint kleurenkiezer

en: With this button, you can pick the color from the original image used to set <b>Highlight Tone</b> input levels on the Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
nl: Met deze knop kunt u de kleur in de originele afbeelding kiezen die u wilt gebruiken om de <b>oplichttint</b>-niveaus op de kanalen rood, groen en lichtkracht in te stellen.

en: Adjust all levels automatically.
nl: Alle niveaus automatisch aanpassen.

en: If you press this button, all channel levels will be adjusted automatically.
nl: Als u op deze knop drukt zullen alle kanaalniveaus automatisch worden aangepast.

en: &Reset
nl: Beginwaa&rde

en: Reset current channel levels' values.
nl: Waarden van huidige kanaalniveaus terugzetten.

en: If you press this button, all levels' values from the currently selected channel will be reset to the default values.
nl: Als u op deze knop klikt zullen de waarden van alle niveaus van het nu geselecteerde kanaal worden teruggezet naar hun standaardwaarden.

en: Adjust Levels
nl: Niveau aanpassen

[ctx: @title:window]
en: Select Gimp Levels File to Load
nl: Gimp-bestand om te laden selecteren

en: Cannot load from the Gimp levels text file.
nl: Het tekstbestand met Gimp-niveaus kon niet worden geladen.

[ctx: @title:window]
en: Gimp Levels File to Save
nl: Bestand met Gimp-niveaus om op te slaan

en: Cannot save to the Gimp levels text file.
nl: Het tekstbestand met Gimp-niveaus kon niet worden opgeslagen.

[ctx: @title]
en: Adjust Levels
nl: Niveau aanpassen

[ctx: @info]
en: A tool to adjust color levels
nl: Een hulpmiddel om kleurniveaus aan te passen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust the color levels from image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan de kleurniveaus uit afbeeldingen aanpassen.

[ctx: @action]
en: Levels Adjust...
nl: Niveaus aanpassen...

en: <b>Auto Levels</b>:<p>This option maximizes the tonal range in the Red, Green, and Blue channels. It searches the image shadow and highlight limit values and adjusts the Red, Green, and Blue channels to a full histogram range.</p>
nl: <b>Auto-niveaus</b>:<p>Deze optie maximaliseert de reeks tonen in de rode, groene en blauwe kanalen. Deze zoekt in het beeld  de donkere en lichte limieten en past de rode, groene, en blauwe kanalen aan tot een geheel gevulde histogramreeks.</p>

en: <b>Normalize</b>:<p>This option scales brightness values across the active image so that the darkest point becomes black, and the brightest point becomes as bright as possible without altering its hue. This is often a "magic fix" for images that are dim or washed out.</p>
nl: <b>Normaliseren</b>:<p>Deze optie schaalt de helderheid in het actieve beeld zodat het donkerste punt zwart wordt, en het lichtste punt zo helder mogelijk wordt zonder de hue te veranderen. Dit is vaak een "magische fix" bij beelden die onderbelicht of vervaagd zijn.</p>

en: <b>Equalize</b>:<p>This option adjusts the brightness of colors across the active image so that the histogram for the value channel is as nearly as possible flat, that is, so that each possible brightness value appears at about the same number of pixels as each other value. Sometimes Equalize works wonderfully at enhancing the contrasts in an image. Other times it gives garbage. It is a very powerful operation, which can either work miracles on an image or destroy it.</p>
nl: <b>Egaliseren</b>:<p>Deze optie past de helderheid van kleuren aan over het actieve beeld zodat het histogram voor het waardekanaal zo vlak mogelijk is, dat wil zeggen, zodat elke mogelijke helderheidswaarde in hetzelde aantal pixels verschijnt als elkeandere waarde. Soms verricht Egaliseren wonderen in het verbeteren van het contrast in een beeld. Een andere keer levert het bagger. Het is een erg krachtige bewerking, die wonderen kan verrichten met een beeld of levert het niets op.</p>

en: <b>Stretch Contrast</b>:<p>This option enhances the contrast and brightness of the RGB values of an image by stretching the lowest and highest values to their fullest range, adjusting everything in between.</p>
nl: <b>Contrast vergroten</b>:<p>Deze optie vergroot het contrast en helderheid van de RGB-waarden van een beeld door de laagste en hoogste waarden tot de volledige reeks uit te rekken, waarbij de tussenliggende waarden worden aangepast.</p>

en: <b>Auto Exposure</b>:<p>This option enhances the contrast and brightness of the RGB values of an image to calculate optimal exposition and black level using image histogram properties.</p>
nl: <b>Autobelichting</b>:<p>Deze optie vergroot het contrast en helderheid van de RGB-waarden van een beeld door het optimale expositie- en zwartniveau te berekenen aan de hand van de  afbeeldingshistogram.</p>

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust colors automatically from image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan kleuren uit een afbeelding automatisch aanpassen.

[ctx: @action]
en: Color Auto-Correction...
nl: Automatische kleurcorrectie...

en: Brightness / Contrast / Gamma
nl: Helderheid / contrast/ gamma

[ctx: @title]
en: This Image Editor tool can adjust Brightness / Contrast / Gamma from image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan helderheid / contrast / gamma uit afbeeldingen aanpassen.

[ctx: @action]
en: Brightness/Contrast/Gamma...
nl: Helderheid/contrast/gamma...

en: Convert to Black and White
nl: Naar zwart-wit converteren

[ctx: @title]
en: Black and White
nl: Zwart-wit

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can convert image to black and white.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan afbeeldingen converteren naar zwart-wit.

[ctx: @action]
en: Black && White...
nl: Zwart-wit...

en: Channel Mixer
nl: Kanaalmixer

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can mix color channels from image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan kleurkanalen uit afbeeldingen mengen.

[ctx: @action]
en: Channel Mixer...
nl: Kanaalmixer...

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust color balance from image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan kleurbalans uit afbeeldingen aanpassen.

[ctx: @action]
en: Color Balance...
nl: Kleurbalans...

[ctx: @title]
en: Convert to 8 bits
nl: Converteren naar 8 bits

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can convert image color depth to 8 bits.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan kleurdiepte van afbeeldingen converteren naar 16 bits.

[ctx: @action]
en: Convert to 8 bits
nl: Converteren naar 8 bits

[ctx: @info]
en: This image is already using a depth of 8 bits / color / pixel.
nl: Deze afbeelding gebruikt al een kleurdiepte van 8 bits / kleur / pixel.

[ctx: @info]
en: Performing this operation will reduce image color quality. Do you want to continue?
nl: Het uitvoeren van de operatie zal de kleurkwaliteit van de afbeelding verminderen. Wilt u doorgaan?

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can convert image color depth to 16 bits.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan kleurdiepte van afbeeldingen converteren naar 16 bits.

[ctx: @action]
en: Convert to 16 bits
nl: Converteren naar 16 bits

[ctx: @info]
en: This image is already using a depth of 16 bits / color / pixel.
nl: Deze afbeelding gebruikt al een kleurdiepte van 16 bits / kleur / pixel.

en: Color Negative Film
nl: Kleurennegatieffilm

en: Input range of red color channel.
nl: Invoerbereik van het kanaal voor de rode kleur.

en: Input range of green color channel.
nl: Invoerbereik van het kanaal voor de groene kleur.

en: Input range of blue color channel.
nl: Invoerbereik van het kanaal voor de blauwe kleur.

en: Check to apply the built-in color balance of the film profile. Un-check if you want to apply color balance yourself.
nl: Dit activeren om de ingebouwde kleurbalans van het filmprofiel toe te passen. Niet activeren als u zelf de kleurbalans wilt toepassen.

en: White point color picker
nl: Kleurenkiezer voor het witpunt

en: With this button, you can pick the color of the orange mask of the scanned color negative. It represents white point of the negative, or the darkest black tone of the positive image after inversion. It is also the reference point for applying the film profile.
nl: Met deze knop kiest u de kleur van het oranje masker van het gescande kleurennegatief. Het representeert het witpunt van het negatief of het donkerste zwart van de positieve afbeelding na inversie. Het is ook het referentiepunt voor het toepassen van het filmprofiel.

en: Reset white point.
nl: Witpunt resetten.

en: If you press this button, the white point is reset to pure white.
nl: Als u op deze knop drukt zal het witpunt worden gereset naar puur wit.

en: Adjust white point automatically.
nl: Witpunt automatisch aanpassen.

en: If you press this button, the white point is calculated from the image data automatically. This function requires to have some residual orange mask around the exposed area of the negative.
nl: Als u op deze knop drukt wordt het witpunt automatisch berekend uit de gegevens in de afbeelding. Deze functie vereist het hebben van enig resterend oranje masker rond het belichte gebied van het negatief.

en: Exposure correction.
nl: Belichtingscorrectie.

en: Move the slider to higher values until maximum brightness is achieved without clipping any color channel. Use the output histogram to evaluate each channel.
nl: Verplaats de schuif naar hogere waarden totdat maximale helderheid is bereikt zonder het afsnijden van een kleurkanaal. Gebruik het uitvoerhistogram om elk kanaal te bekijken.

en: Linear raw scans of film negatives require application of a gamma curve. Standard values are 1.8 or 2.2.
nl: Lineaire ruwe scans van fotonegatieven vereisen het toepassen van een gammakromme. Standaard waarden zijn 1.8 of 2.2.

[ctx: @title]
en: Color Negative Film
nl: Kleurennegatieffilm

[ctx: @info]
en: A tool to emulate color negative film
nl: Een hulpmiddel om kleurnegatieffilm te emuleren

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can emulate color negative film from image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan kleurnegatieffilm uit afbeeldingen emuleren.

[ctx: @action]
en: Color Negative...
nl: Kleur omdraaien...

en: HSL Adjustments
nl: HSL aanpassen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust Hue / Saturation / Lightness from image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan tint / verzadiging / helderheid uit afbeeldingen aanpassen.

[ctx: @action]
en: Hue/Saturation/Lightness...
nl: Tint/verzadiging/lichtheid...

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can invert colors from image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan kleuren uit afbeeldingen inverteren.

[ctx: @action]
en: Invert
nl: Inverteren

[ctx: @title]
en: Invert
nl: Inverteren

en: Current Color Space:
nl: Huidige kleurruimte:

en: Color Profile Conversion
nl: Kleurprofielconversie

[ctx: @info]
en: A tool to convert image to a color space
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding naar een kleurruimte te converteren

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can convert image to a different color space.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan afbeeldingen naar een andere kleurruimte converteren.

[ctx: @action]
en: Color Spaces
nl: Kleurruimten

[ctx: @action]
en: Color Space Converter...
nl: Kleurruimteconversie...

[ctx: @info]
en: This image is not color managed.
nl: Deze afbeelding heeft geen kleurbeheer.

[ctx: @action]
en: Color Management is disabled...
nl: Kleurbeheer is uitgeschakeld...

en: White Balance
nl: Witbalans

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust the white balance from image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan de witbalans van afbeeldingen aanpassen.

[ctx: @action]
en: White Balance...
nl: Witbalans...

en: Add Border
nl: Rand toevoegen

[ctx: @info]
en: A tool to add a border around image
nl: Een hulpmiddel om een rand rondom een afbeelding aan te brengen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can add decorative border around image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een decoratieve rand rond afbeeldingen toevoegen.

[ctx: @action]
en: Add Border...
nl: Rand toevoegen...

en: This previews the text inserted in the image. You can use the mouse to move the text to the right location.
nl: Dit is een voorbeeld van de aan de afbeelding toegevoegde tekst. U kunt de tekst met de muis op de gewenste positie plaatsen.

en: Here, enter the text you want to insert in your image.
nl: Voer hier te tekst in die u aan de afbeelding wilt toevoegen.

en: Here you can choose the font to be used.
nl: Hier kunt u kiezen welk lettertype er zal worden gebruikt.

en: Align text to the left
nl: Tekst naar links uitlijnen

en: Align text to the right
nl: Tekst naar rechts uitlijnen

en: Align text to center
nl: Tekst centreren

en: Align text to a block
nl: Tekst als blok uitvullen

en: Rotation:
nl: Draaiing:

[ctx: no rotation]
en: None
nl: Geen

en: 90 Degrees
nl: 90 graden

en: 180 Degrees
nl: 180 graden

en: 270 Degrees
nl: 270 graden

en: Select the text rotation to use here.
nl: Selecteer hier de te gebruiken draaihoek voor de tekst.

[ctx: font color]
en: Color:
nl: Kleur:

en: Set here the font color to use.
nl: Selecteer hier de te gebruiken tekstkleur.

[ctx: text opacity]
en: Opacity:
nl: Dekking:

en: Select the text opacity to use here.
nl: Selecteer hier de te gebruiken dekking van de tekst.

en: Add border
nl: Rand toevoegen

en: Add a solid border around text using current text color
nl: Plaatst een vaste rand rond de tekst in diens kleur

en: Semi-transparent
nl: Semi-transparant

en: Use semi-transparent text background under image
nl: Gebruik een semi-transparante tekstachtergrond

en: Enter your text here.
nl: Voer hier uw tekst in.

en: Insert Text Tool
nl: Hulpmiddel voor invoegen

en: Insert Text
nl: Tekst invoegen

[ctx: @title]
en: Insert Text
nl: Tekst invoegen

[ctx: @info]
en: A tool to insert text over an image
nl: Een hulpmiddel om tekst over een afbeelding aan te brengen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can insert text over an image.
nl: Dit hulpmiddel voor de afbeeldingsbewerker kan tekst over een afbeelding invoegen.

[ctx: @action]
en: Insert Text...
nl: Tekst invoegen...

en: Texture
nl: Textuur

[ctx: @title]
en: Texture
nl: Textuur

[ctx: @info]
en: A tool to apply a texture over an image
nl: Een hulpmiddel om textuur over een afbeelding aan te brengen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can apply a texture over an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een textuur over een afbeelding toepassen.

[ctx: @action]
en: Apply Texture...
nl: Textuur aanbrengen...

en: Vignetting Correction
nl: Vignettering corrigeren

[ctx: @title]
en: Vignetting Correction
nl: Vignettering corrigeren

[ctx: @info]
en: A tool to correct vignetting
nl: Een hulpmiddel om vignettering te corrigeren

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool correct vignetting from an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker corrigeert vignettering uit een afbeelding.

[ctx: @action]
en: Vignetting Correction...
nl: Vignettering correctie...

en: Gaussian Blur
nl: Gaussiaans vervagen

[ctx: @title]
en: Blur
nl: Vervagen

[ctx: @info]
en: A tool to blur an image
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding te vervagen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can blur an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een afbeelding vervagen.

[ctx: @action]
en: Blur...
nl: Vervagen...

en: Brush Radius:
nl: Penseelstraal:

en: A radius of 0 has no effect, 1 and above determine the brush radius that determines the size of parts copied in the image. 
    Shortcut :: [ and ]
nl: Een straal van 0 heeft geen effect, 1 en hoger bepaalt de straal van het penseel die de grootte van de gekopieerde delen in de afbeelding bepaalt.
    Sneltoets :: [ en ]

en: Radial Blur Percent:
nl: Radiale vervagingspercentage:

en: A percent of 0 has no effect, values above 0 represent a factor for mixing the destination color with source color this is done radially i.e. the inner part of the brush radius is totally from source and mixing with destination is done gradually till the outer part of the circle.
nl: Een percentage van 0 heeft geen effect, waarden boven 0 representeren een factor voor mengen van de kleur van de bestemming met de kleur van de bron, dit wordt radiaal gedaan d.w.z. het binnenste deel van de penseelstraal is geheel uit de bron en mengen met de bestemming wordt geleidelijk gedaan tot het buitenste deel van de cirkel.

en: Select Source Point.
    Shortcut: S
nl: Bronpunt selecteren.
    Sneltoets: S

en: Polygon Selection With Lasso.
    Shortcut: L
    To Continue polygon, either press L or double click
    To Cancel, press ESC
nl: Selectie van polygoon met lasso. 
    Sneltoets :: L
    Om de polygoon te vervolgen, druk op L of dubbelklik
    Om te annuleren, druk op ESC

en: Move Image.
    Shortcut: M
nl: Afbeelding verplaatsen.
    Sneltoets: M

en: Undo clone operation.
    Shortcut: CTRL+Z
nl: Klonen ongedaan maken.
    Sneltoets: CTRL+Z

en: Redo clone operation.
    Shortcut: CTRL+Y
nl: Klonen opnieuw doen.
    Sneltoets: CTRL+Y

en: <p>How To Use:<br/><br/>* Press <b>s</b> to switch to source-selection mode, and select source point on image.<br/>* Press <b>s</b> again and start cloning.<br/>* Press <b>[</b> and <b>]</b> to change brush size.<br/>* Press <b>CTRL+Mousewheel</b> to zoom in/out.<br/>* Press <b>m</b> to pan the image if image is larger than viewport.<br/>* Press <b>l</b> to start lasso mode. Start drawing lasso boundary either continuously or discretely, then double-click or press l again to close the boundary.<br/>* Inside lasso mode, you can clone only inside the lasso region.</p>
nl: <p>Hoe te gebruiken:<br/><br/>* Druk op <b>s</b> om selectiemodus van de bron om te schakelen en selecteer bronpunt op afbeelding.<br/>* Druk opnieuw op <b>s</b> en start met klonen.<br/>* Druk op <b>[</b> en <b>]</b> om de penseelgrootte te wijzigen.<br/>* Druk op <b>CTRL+muisewiel</b> om in/uit te zoomen.<br/>* Druk op <b>m</b> om de afbeelding horizontaal te verschuiven (pan) als de afbeelding groter is dan wat zichtbaar is.<br/>* Druk op <b>l</b> om de lassomodus te starten. Start met tekenen van lassorand ofwel doorgaand of afzonderlijk, dubbelklik daarna of druk op <b>l</b> opnieuw om de rand te sluiten.<br/>* In de lassomodus kunt kunt u alleen in het lassogebied klonen.</p>

[ctx: @title]
en: Healing Clone Tool
nl: Hulpmiddel voor heling met kloon

[ctx: @info]
en: A tool to fix image artifacts
nl: Een hulpmiddel om artifacts in afbeeldingen te repareren

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can fix image artifacts by cloning area.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan artifacts in afbeeldingen repareren door een gebied te klonen.

[ctx: @action]
en: Healing Clone...
nl: Kloon voor heling...

[ctx: @info]
en: This filter can be used to clone a part in a photo to erase unwanted region.
nl: Dit filter kan worden gebruikt om een deel in een foto te klonen om een ongewenst gebied te verwijderen.

en: Hot Pixels
nl: Hotpixels

en: Hot Pixels Correction
nl: HotPixels-correctie

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can fix hot pixels from an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan hotpixels repareren uit een afbeelding.

[ctx: @action]
en: Hot Pixels...
nl: Hotpixels...

en: Show grid
nl: Raster tonen

en: Set this option to visualize the correction grid to be applied.
nl: Activeer deze optie om het correctieraster te zien dat toegepast moet worden.

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can fix automatically lens artifacts over an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan automatisch lensartifacts in een afbeelding repareren.

[ctx: @action]
en: Lens Auto-Correction...
nl: Automatische lenscorrectie...

en: You can see here a thumbnail preview of the distortion correction applied to a cross pattern.
nl: U kunt hier een miniatuurvoorbeeld zien van de vervormingscorrectie die op een kruispatroon is toegepast.

[ctx: value for amount of distortion]
en: Main:
nl: Hoofd:

en: This value controls the amount of distortion. Negative values correct lens barrel distortion, while positive values correct lens pincushion distortion.
nl: Deze waarde bepaalt de hoeveelheid vervorming. Negatieve waarden corrigeren tonvormige lensvervorming en positieve waarden corrigeren kussenvormige lensvervorming.

en: Edge:
nl: Rand:

en: This value controls in the same manner as the Main control, but has more effect at the edges of the image than at the center.
nl: Deze waarde werkt op dezelfde manier als de hoofdwaarde, maar heeft meer effect op de randen van de afbeelding dan op het midden.

en: Zoom:
nl: Zoomen:

en: This value rescales the overall image size.
nl: Deze waarde herschaalt de totale afbeeldingsgrootte.

en: Brighten:
nl: Helder maken:

en: This value adjusts the brightness in image corners.
nl: Deze waarde stelt de helderheid van de afbeeldingshoeken bij.

en: Lens Distortion
nl: Lensvervorming

[ctx: @title]
en: Lens Distortion
nl: Lensvervorming

[ctx: @info]
en: A tool to adjust lens distortions
nl: Een hulpmiddel om lensvervorming aan te passen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust lens distortions from an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan lensverstoringen uit een afbeelding aanpassen.

[ctx: @action]
en: Distortion...
nl: Vervorming...

en: Local Contrast
nl: Lokaal contrast

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can emulate tone mapping over an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan toonmapping op een afbeelding emuleren.

[ctx: @action]
en: Local Contrast...
nl: Lokaal contrast...

en: Noise Reduction
nl: Ruisreductie

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can reduce noise in image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan ruis in een afbeelding verminderen.

[ctx: @action]
en: Noise Reduction...
nl: Ruis reduceren...

en: Here you can see the image selection preview with red eye reduction applied.
nl: U kunt hier het voorbeeld zien van de afbeelding nadat het reduceren van rode ogen is toegepast.

en: Red Eyes Correction
nl: Rode ogen corrigeren

[ctx: @title]
en: Red Eye
nl: Rode ogen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can reduce red eye effect on image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan het rode-ogeneffect in een afbeelding verminderen.

[ctx: @action]
en: Red Eye...
nl: Rode ogen...

[ctx: @info]
en: This filter can be used to correct red eyes in a photo. Select a region including the eyes to use this option.
nl: Dit filter kan worden gebruikt om de rode ogen in een foto te corrigeren. Selecteer het gebied met de ogen om deze actie te activeren.

en: Preset
nl: Voorinstelling

en: Filtering type:
nl: Filtertype:

[ctx: custom restoration settings]
en: Custom
nl: Aangepast

en: <p>Select the filter preset to use for photograph restoration here:</p><p><b>Reduce Uniform Noise</b>: reduce small image artifacts such as sensor noise.<br/><b>Reduce JPEG Artifacts</b>: reduce large image artifacts, such as a JPEG compression mosaic.<br/><b>Reduce Texturing</b>: reduce image artifacts, such as paper texture, or Moire patterns on scanned images.<br/><b>Custom</b>: Puts settings to most common values, fully customizable.</p>
nl: <p>Selecteer hier het vooringestelde filter om te gebruiken voor de restauratie:</p><p><b>Uniforme ruis reduceren</b>: reduceert kleine artefacten zoals sensorruis.<br/><b>JPEG-artefacten reduceren</b>: reduceert kleine afbeeldingsartefacten, zoals JPEG-compressie-mozaïek.<br/><b>Textuur reduceren</b>: reduceert afbeeldingsartefacten, zoals papiertextuur of moirépatronen in ingescande afbeeldingen.<br/><b>Aangepast</b>: Zet instellingen op de meest algemene waarden, volledig aan te passen.<br/></p>

en: Restoration
nl: Restaureren

[ctx: @title:window]
en: Photograph Restoration Settings File to Load
nl: Bestand met restauratieinstellingen om te laden

en: "%1" is not a Photograph Restoration settings text file.
nl: "%1" is geen tekstbestand met restauratieinstellingen.

en: Cannot load settings from the Photograph Restoration text file.
nl: Het tekstbestand met restauratieinstellingen kon niet worden geladen.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Restoration Settings File to Save
nl: Bestand met restauratieinstellingen om op te slaan

en: Cannot save settings to the Photograph Restoration text file.
nl: Het bestand met restauratieinstellingen kon niet worden opgeslagen.

[ctx: @info]
en: A tool to restore an image using Greystoration algorithm
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding te herstellen met het algoritme Greystoration

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can restore an image using Greystoration algorithm.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een afbeelding herstellen met het algoritme Greystoration.

[ctx: @action]
en: Restoration...
nl: Restaureren...

en: Sharpen
nl: Verscherpen

en: Unsharp Mask
nl: Onscherp masker

en: Refocus
nl: Opnieuw focussen

[ctx: @title]
en: Sharpen
nl: Verscherpen

[ctx: @info]
en: A tool to sharp an image
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding te verscherpen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can sharp an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een afbeelding verscherpen.

[ctx: @action]
en: Sharpen...
nl: Verscherpen...

[ctx: @title:window]
en: No Printer Available
nl: Geen printer beschikbaar

[ctx: @info]
en: No printer is installed on your system. Please install one at least.
nl: Er is geen printer op uw systeem geïnstalleerd. Installeer er minstens één.

[ctx: @title:window]
en: Print Image
nl: Afbeelding afdrukken

en: Use Color Management for Printing
nl: Kleurbeheer gebruiken bij afdrukken

en: Settings...
nl: Instellingen...

en: <p>Color Management is disabled.</p> <p>You can enable it now by clicking on the "Settings" button.</p>
nl: <p>Kleurbeheer is uitgeschakeld.</p><p>U kunt het nu inschakelen door op de "Instellingen"-knop te drukken.</p>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
nl: Instellingen voor afbeeldingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, imagePosButtonGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Position
nl: Positie van afbeeldingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autorotate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintAutoRotate)
en: Auto rotate
nl: Automatisch draaien

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scaling
nl: Schalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
nl: &Niet schalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
nl: A&fbeelding passend op pagina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
nl: Kleinere afbeeldingen vergroten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
nl: &Schalen naar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
nl: Verhouding behouden

[ctx: @title]
en: Print Image
nl: Afbeelding afdrukken

[ctx: @info]
en: A tool to print an image
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding af te drukken

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can print an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een afbeelding afdrukken.

[ctx: @action]
en: Print Image...
nl: Afbeelding afdrukken...

en: This is the preview of the blur effect applied to the photograph.
nl: Dit is het voorbeeld van het vervagingseffect toegepast op de foto.

en: Zoom Blur
nl: Zoomvervaging

en: Radial Blur
nl: Radiale vervaging

en: Far Blur
nl: Verte-vervaging

en: Motion Blur
nl: Bewegingsvervaging

en: Softener Blur
nl: Verzachtende vervaging

en: Shake Blur
nl: Schudvervaging

en: Focus Blur
nl: Focusvervaging

en: Smart Blur
nl: Intelligente vervaging

en: Frost Glass
nl: Berijpt glas

en: Mosaic
nl: Mozaïek

en: <p>Select the blurring effect to apply to image.</p><p><b>Zoom Blur</b>:  blurs the image along radial lines starting from a specified center point. This simulates the blur of a zooming camera.</p><p><b>Radial Blur</b>: blurs the image by rotating the pixels around the specified center point. This simulates the blur of a rotating camera.</p><p><b>Far Blur</b>: blurs the image by using far pixels. This simulates the blur of an unfocalized camera lens.</p><p><b>Motion Blur</b>: blurs the image by moving the pixels horizontally. This simulates the blur of a linear moving camera.</p><p><b>Softener Blur</b>: blurs the image softly in dark tones and hardly in light tones. This gives images a dreamy and glossy soft focus effect. It is ideal for creating romantic portraits, glamour photographs, or giving images a warm and subtle glow.</p><p><b>Shake Blur</b>: blurs the image by shaking randomly the pixels. This simulates the blur of a random moving camera.</p><p><b>Focus Blur</b>: blurs the image corners to reproduce the astigmatism distortion of a lens.</p><p><b>Smart Blur</b>: finds the edges of color in your image and blurs them without muddying the rest of the image.</p><p><b>Frost Glass</b>: blurs the image by randomly disperse light coming through a frosted glass.</p><p><b>Mosaic</b>: divides the photograph into rectangular cells and then recreates it by filling those cells with average pixel value.</p>
nl: <p>Selecteer het vervagingseffect dat u wilt toepassen op de afbeelding.</p><p><b>Zoomvervaging</b>: vervaagt de afbeelding aan de hand van radiale lijnen beginnend bij een opgegeven middelpunt. Dit simuleert de vervaging van een zoomende camera.</p><p><b>Radiale vervaging</b>: vervaagt de afbeelding door de pixels rond een opgegeven middelpunt te draaien. Dit simuleert het vervagen van een draaiende camera.</p><p><b>Afgelegen vervaging</b>: vervaagt de afbeelding door middel van afgelegen pixels. Dit simuleert de vervaging van een cameralens die niet goed is ingesteld.</p><p><b>Bewegingsvervaging</b>: vervaagt de afbeelding door de pixels horizontaal te verplaatsen. Dit simuleert de vervaging van een lineair bewegende camera.</p><p><b>Verzachtende vervaging</b>: vervaagt de afbeelding zachtjes in donkere tinten en hard in lichte tinten. Dit geeft de afbeeldingen een dromerig en glanzendzacht focuseffect. Is ideaal voor het maken van romantische portretten, glamourfoto's of om afbeeldingen een warme en subtiele gloed te geven.</p><p><b>Schudvervaging</b>: vervaagt de afbeelding door de pixels willekeurig te schudden. Dit simuleert de vervaging van een willekeurig bewogen camera.</p><p><b>Focusvervaging</b>: vervaagt de afbeeldingshoeken om de astigmatisme-vervorming van een lens te reproduceren.</p><p><b>Intelligente vervaging</b>: zoekt de kleurranden in uw afbeelding en vervaagt ze, zonder dat de rest van de afbeelding wordt aangetast.</p><p><b>Vorstglas</b>: vervaagt de afbeelding door willekeurig het licht te breken alsof het door bevroren glas komt.</p><p><b>Mosaïc</b>: deelt de foto op in rechthoekige cellen en creëert ze opnieuw door deze cellen te vullen met de gemiddelde pixelwaarde.</p>

en: Distance:
nl: Afstand:

en: Set here the blur distance in pixels.
nl: Stel hier de vervaagafstand in pixels in.

[ctx: level to use for the effect]
en: Level:
nl: Niveau:

en: This value controls the level to use with the current effect.
nl: Deze waarde bepaalt het niveau te gebruiken bij het huidige effect.

en: Blur Effects
nl: Vervaageffecten

[ctx: @title]
en: Blur Effects
nl: Vervaageffecten

[ctx: @info]
en: A tool to apply blur effects to an image
nl: Een hulpmiddel om vervagingseffecten toe te passen op een afbeelding

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can apply blur effects to an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een vervaageffecten op een afbeelding toepassen.

[ctx: @action]
en: Blur Effects...
nl: Vervaageffecten...

en: Charcoal
nl: Houtskool

en: Pencil size:
nl: Potloodgrootte:

en: Set here the charcoal pencil size used to simulate the drawing.
nl: Stel hier de grootte in van het houtskoolpotlood dat zal worden gebruikt om de tekening te simuleren.

[ctx: smoothing value of the pencil]
en: Smooth:
nl: Gladheid:

en: This value controls the smoothing effect of the pencil under the canvas.
nl: Deze waarde bepaalt het detaileffect van het potlood op het canvas.

[ctx: @title]
en: Charcoal Drawing
nl: Houtskooltekening

[ctx: @info]
en: A tool to emulate charcoal drawing
nl: Een hulpmiddel om een houtskooltekening te emuleren

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can emulate charcoal drawing to an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een houtskooltekening op een afbeelding emuleren.

[ctx: @action]
en: Charcoal Drawing...
nl: Houtskooltekening...

[ctx: @info]
en: This is the color effects preview
nl: Dit is een voorbeeld van het kleureffect

[ctx: @title: filter]
en: Solarize
nl: Solariseren

[ctx: @title: filter]
en: Find Edges
nl: Randen zoeken

[ctx: @info]
en: A tool to apply color effects to an image
nl: Een hulpmiddel om kleureffecten toe te passen op een afbeelding

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can apply color effects to an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan kleureffecten op een afbeelding toepassen.

[ctx: @action]
en: Color Effects...
nl: Kleureffecten...

en: This is the preview of the distortion effect applied to the photograph.
nl: Dit is het voorbeeld van het vervormingseffect toegepast op de foto.

en: Fish Eyes
nl: Vissenogen

en: Twirl
nl: Kronkeling

en: Cylindrical Hor.
nl: Cilinder hor.

en: Cylindrical Vert.
nl: Cilinder vert.

en: Cylindrical H/V.
nl: Cilinder h/v.

en: Caricature
nl: Karikatuur

en: Multiple Corners
nl: Meerdere hoeken

en: Waves Hor.
nl: Golven hor.

en: Waves Vert.
nl: Golven vert.

en: Block Waves 1
nl: Blokgolven 1

en: Block Waves 2
nl: Blokgolven 2

en: Circular Waves 1
nl: Cirkelvormige golven 1

en: Circular Waves 2
nl: Cirkelvormige golven 2

en: Polar Coordinates
nl: Polaire coördinaten

en: Unpolar Coordinates
nl: Terugdraaien vanaf polaire coördinaten

en: Tile
nl: Tegel

en: <p>Here, select the type of effect to apply to an image.</p><p><b>Fish Eyes</b>: warps the photograph around a 3D spherical shape to reproduce the common photograph 'Fish Eyes' effect.</p><p><b>Twirl</b>: spins the photograph to produce a Twirl pattern.</p><p><b>Cylinder Hor.</b>: warps the photograph around a horizontal cylinder.</p><p><b>Cylinder Vert.</b>: warps the photograph around a vertical cylinder.</p><p><b>Cylinder H/V.</b>: warps the photograph around 2 cylinders, vertical and horizontal.</p><p><b>Caricature</b>: distorts the photograph with the 'Fish Eyes' effect inverted.</p><p><b>Multiple Corners</b>: splits the photograph like a multiple corners pattern.</p><p><b>Waves Horizontal</b>: distorts the photograph with horizontal waves.</p><p><b>Waves Vertical</b>: distorts the photograph with vertical waves.</p><p><b>Block Waves 1</b>: divides the image into cells and makes it look as if it is being viewed through glass blocks.</p><p><b>Block Waves 2</b>: like Block Waves 1 but with another version of glass blocks distortion.</p><p><b>Circular Waves 1</b>: distorts the photograph with circular waves.</p><p><b>Circular Waves 2</b>: another variation of the Circular Waves effect.</p><p><b>Polar Coordinates</b>: converts the photograph from rectangular to polar coordinates.</p><p><b>Unpolar Coordinates</b>: the Polar Coordinate effect inverted.</p><p><b>Tile</b>: splits the photograph into square blocks and moves them randomly inside the image.</p>
nl: <p>Selecteer hier het effect dat u wilt toepassen op de afbeelding.</p><p><b>Vissenogen</b>: vormt de foto rond een 3D bolvorm om het welbekende foto-vissenogen-effect te reproduceren.</p><p><b>Kronkelig</b>: draait de foto om een kronkelpatroon te produceren.</p><p><b>Cilinder hor.</b>: vormt de foto rond een horizontale cilinder.</p><p><b>Cilinder vert.</b>: vormt de foto rond een verticale cilinder.</p><p><b>Cilinder h/v</b>: vormt de foto rond twee cilinders, verticaal en horizontaal.</p><p><b>Karikatuur</b>: verstoort de foto met een omgekeerd vissenogen-effect.</p><p><b>Meerdere hoeken</b>: splitst de foto als een multihoekpatroon.</p><p><b>Golven horizontaal.</b>: verstoort de foto met horizontale golven.</p><p><b>Golven verticaal.</b>: verstoort de foto met verticale golven.</p><p><b>Blokgolven 1</b>: deelt de afbeelding op in cellen en laat ze er uitzien als of ze worden bekeken door glazen blokken.</p><p><b>Blokgolven 2</b>: net als blokgolven 1, maar met een andere versie van glasblokvervorming.</p><p><b>Cirkelvormige golven 1</b>: verstoort de foto met cirkelvormige golven.</p><p><b>Cirkelvormige golven 2</b>: een andere variant op het cirkelvormige golfeffect.</p><p><b>Polaire coördinaten</b>: converteert de foto van rechthoekige naar polaire coördinaten.</p><p><b>Niet-polaire coördinaten</b>: het polaire-coördinaten-effect omgekeerd.</p><p><b>Tegels</b>: deelt de foto op in vierkante blokken en verplaatst ze willekeurig binnen de afbeelding.</p>

[ctx: level of the effect]
en: Level:
nl: Niveau:

en: Set here the level of the effect.
nl: Stel hier het niveau van het effect in.

en: Iteration:
nl: Herhaling:

en: This value controls the iterations to use for Waves, Tile, and Neon effects.
nl: Deze waarde bepaalt de herhalingen bij de golven, tegels en neon effecten.

en: Distortion Effects
nl: Vervormingseffecten

[ctx: @title]
en: Distortion Effects
nl: Vervormingseffecten

[ctx: @info]
en: A tool to apply distortion effects to an image
nl: Een hulpmiddel om vervormingseffecten toe te passen op een een afbeelding

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can apply distortion effects to an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan vervormingseffecten op een afbeelding toepassen.

[ctx: @action]
en: Distortion Effects...
nl: Vervormingseffecten...

en: Depth:
nl: Diepte:

en: Set here the depth of the embossing image effect.
nl: Stel hier de diepte in van het diepdrukeffect.

en: Emboss
nl: Reliëf

[ctx: @title]
en: Emboss
nl: Reliëf

[ctx: @info]
en: A tool to emboss an image
nl: Een hulpmiddel om reliëf aan te brengen in een afbeelding

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can emboss an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan reliëf aanbrengen op een afbeelding.

[ctx: @action]
en: Emboss...
nl: Reliëf...

en: Film Grain
nl: Filmkorrels

[ctx: @info]
en: A tool to add film grain over an image
nl: Een hulpmiddel om filmkorrel toe te voegen over een afbeelding

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can add film grain over an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan filmkorrel toevoegen aan een afbeelding.

[ctx: @action]
en: Add Film Grain...
nl: Filmkorrel toevoegen...

en: Brush size:
nl: Penseelgrootte:

en: Set here the brush size to use for simulating the oil painting.
nl: Stel hier de penseelgrootte in voor het nabootsen van een olieverfschilderij.

[ctx: value of smoothing effect]
en: Smooth:
nl: Gladheid:

en: This value controls the smoothing effect of the brush under the canvas.
nl: Deze waarde bepaalt het verzachtingseffect van het penseel op het canvas.

en: Oil Paint
nl: Olieverf

[ctx: @title]
en: Oil Paint
nl: Olieverf

[ctx: @info]
en: A tool to emulate oil painting
nl: Een hulpmiddel om een olieverfschildering te emuleren

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can emulate oil painting over an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan olieschildering emuleren op een afbeelding.

[ctx: @action]
en: Oil Paint...
nl: Olieverf...

en: This is the preview of the Raindrop effect.<p>Note: if you have previously selected an area in the editor, this will be unaffected by the filter. You can use this method to disable the Raindrops effect on a human face, for example.</p>
nl: Dit is een voorbeeld van het regendruppelseffect.<p>Opmerking: als u een afbeeldingsgedeelte in de afbeeldingsbewerker van digiKam hebt geselecteerd, dan wordt dit gedeelte niet door het filter gebruikt. Op die manier kunt u bijvoorbeeld voorkomen dat er regendruppels op een gezicht wordt aangebracht.</p>

en: Drop size:
nl: Druppelgrootte:

en: Set here the raindrops' size.
nl: Stel hier de grootte in van de regendruppels.

en: Number:
nl: Aantal:

en: This value controls the maximum number of raindrops.
nl: Deze waarde bepaalt het maximum aantal regendruppels.

en: Fish eyes:
nl: Vissenogen:

en: This value is the fish-eye-effect optical distortion coefficient.
nl: Dit is de waarde van het optische verstoringcoëfficiënt-'vissenoogeffect'.

en: RainDrop
nl: Regendruppels

[ctx: @title]
en: Raindrops
nl: Regendruppels

[ctx: @info]
en: A tool to add rain drops over an image
nl: Een hulpmiddel om regendruppels over een afbeelding aan te brengen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can add rain drops over an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan regendruppels over een afbeelding aanbrengen.

[ctx: @action]
en: Raindrops...
nl: Regendruppels...

[ctx: @title]
en: Auto-Crop
nl: Automatisch bijsnijden

[ctx: @info]
en: A tool to auto-crop an image
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding automatisch af te snijden

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can crop automatically an image by detection of inner black border, generated while panorama stitching for example.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een afbeelding automatisch bijsnijden door detectie van een inwendige zwarte rand, gegenereerd door, bijvoorbeeld, plakken van een panorama.

[ctx: @action]
en: &Auto-Crop
nl: &Automatisch bijsnijden

[ctx: @info]
en: This option can be used to crop automatically the image.
nl: Deze optie kan worden gebruikt om de afbeelding automatisch bij te snijden.

en: Maintain aspect ratio
nl: Verhouding handhaven

en: Enable this option to maintain aspect ratio with new image sizes.
nl: Schakel deze optie in om bij de nieuwe afbeeldingsafmetingen de oorspronkelijke verhouding te behouden.

en: Width (px):
nl: Breedte (px):

en: Set here the new image width in pixels.
nl: Stel de nieuwe afbeeldingsbreedte in pixels in.

en: Height (px):
nl: Hoogte (px):

en: Set here the new image height in pixels.
nl: Stel hier de nieuwe afbeeldingshoogte in pixels in.

en: Width (%):
nl: Breedte (%):

en: New image width, as a percentage (%).
nl: Stel de nieuwe breedte van de afbeeldingen in procenten in (%).

en: Height (%):
nl: Hoogte (%):

en: New image height, as a percentage (%).
nl: Stel de nieuwe hoogte van de afbeelding in procenten in (%).

en: Specify here your desired content-aware rescaling percentage.
nl: Specificeer hier het gewenste percentage van de inhoudbewuste herschaling.

en: Add weight masks
nl: Gewichtsmaskers toevoegen

en: Enable this option to add suppression and preservation masks.
nl: Activeer deze optie om maskers voor onderdrukken en behouden toe te voegen.

en: Suppression weight mask:
nl: Gewichtsmasker voor onderdrukken:

en: Draw a suppression mask
nl: Een masker voor onderdrukken tekenen

en: Click on this button to draw zones marking which areas of the image are less important.  These zones will be deleted when reducing the picture, or duplicated when enlarging the picture.
nl: Klik op deze knop om zones te tekenen die gebieden van de afbeelding markeren die minder belangrijk zijn.  Deze zones zullen verwijderd worden bij het verkleinen van de afbeelding of gedupliceerd bij het vergroten van de afbeelding.

en: Preservation weight mask:
nl: Gewichtsmasker voor behouden:

en: Draw a preservation mask
nl: Een masker voor behouden tekenen

en: Click on this button to draw zones marking which areas of the image you want to preserve.
nl: Klik op deze knop om zones te markeren met gebieden van de afbeelding die u wilt behouden.

en: Erase mask:
nl: Masker voor verwijderen:

en: Erase mask
nl: Masker voor verwijderen

en: Click on this button to erase mask regions.
nl: Klik op deze knop om maskeringsgebied te wissen.

en: Specify here the size of the brush used to paint masks.
nl: Specificeer hier de grootte van het penseel om een masker te tekenen.

en: Norm of brightness gradient
nl: Norm voor de helderheidsgradiënt

en: Sum of absolute values of brightness gradients
nl: Som van de absolute waarden van helderheidsgradiënten

en: Absolute value of brightness gradient
nl: Absolute waarde van de helderheidsgradiënt

en: Norm of luma gradient
nl: Norm van de luma-gradiënt

en: Sum of absolute values of luma gradients
nl: Som van de absolute waarden van luma-gradiënten

en: Absolute value of luma gradient
nl: Absolute waarde van de luma-gradiënt

en: This option allows you to choose a gradient function. This function is used to determine which pixels should be removed or kept.
nl: Deze staat u toe om een gradientfunctie te kiezen. Deze functie wordt gebruikt om te bepalen welke pixels verwijderd danwel behouden moeten worden.

en: Preserve Skin Tones
nl: Huidkleur bewaren

en: Enable this option to preserve pixels whose color is close to a skin tone.
nl: Activeer deze optie om de pixels te behouden waarvan de kleur dicht tegen een huidkleur ligt.

en: Overall rigidity of the seams:
nl: Algemene rigiditeit van de zomen:

en: Use this value to give a negative bias to the seams which are not straight. May be useful to prevent distortions in some situations, or to avoid artifacts from pixel skipping (it is better to use low values in such case). This setting applies to the whole selected layer if no rigidity mask is used. Note: the bias is proportional to the difference in the transversal coordinate between each two successive points, elevated to the power of 1.5, and summed up for the whole seam.
nl: Gebruik deze waarde om een negatieve bias te geven aan de naden die niet recht zijn. Kan bruikbaar zijn om in bepaalde situaties verstoring te voorkomen of artefacten te vermijden vanwege overslaan van pixels (in dit geval is het beter een lage waarde te gebruiken). Deze instelling is van toepassing op gehele geselecteerde laag als er geen rigiditeitsmasker wordt gebruikt. Opmerking: de bias is evenredig met het verschil in de doorloopcoördinaten tussen elke twee opvolgende punten, tot de macht 1,5 en opgeteld voor de gehele naad.

en: Maximum number of transversal steps:
nl: Maximum aantal doorgelopen stappen:

en: This option lets you choose the maximum transversal step that the pixels in the seams can take. In the standard algorithm, corresponding to the default value step = 1, each pixel in a seam can be shifted by at most one pixel with respect to its neighbors. This implies that the seams can form an angle of at most 45 degrees with respect to their base line. Increasing the step value lets you overcome this limit, but may lead to the introduction of artifacts. In order to balance the situation, you can use the rigidity setting.
nl: Deze optie laat u het maximum aantal doorgelopen stappen kiezen die de pixels in de naden kunnen zetten. In het standaard algoritme, overeenkomend met de standaard waarde stap = 1, kan elk pixel in een naad hoogstens één pixel schuiven ten opzichte van zijn buren. Dit houdt in dat de naden hoogstens een hoek van 45 graden kunnen vormen ten opzichte van hun basislijn. Verhogen van de stapwaarde helpt u over deze limiet heen, maar kan leiden tot het introduceren van artefacten. Om de zaak te balanceren kunt u de rigiditeitsinstelling gebruiken.

en: Side switch frequency:
nl: Zijkantschakelfrequentie:

en: During the carving process, at each step the optimal seam to be carved is chosen based on the relevance value for each pixel. However, in the case where two seams are equivalent (which may happen, for instance, when large portions of the image have the same color), the algorithm always chooses the seams from one side.  In some cases, this can pose problems, e.g. an object centered in the original image might not be centered in the resulting image. In order to overcome this effect, this setting allows the favored side to be switched automatically during rescaling, at the cost of slightly worse performance.
nl: Tijdens het snijproces wordt bij iedere stap de optimale naad, waarlangs gesneden wordt, gekozen gebaseerd op de relevante waarde van elk pixel. In het geval echter dat er twee naden gelijk zijn (wat kan gebeuren bij bijv. grote delen van de afbeelding die dezelfde kleur hebben), zal het algoritme altijd de naden aan één zijde kiezen.  In enkele gevallen kan dit tot problemen leiden, bijv. bij een object dat gecentreerd is in de originele afbeelding en niet gecentreerd is in de resulterende afbeelding. Om dit effect te ondervangen, kan deze instelling het toestaan om de bevoorrechte zijde automatisch om te schakelen bij de herschaling, ten koste van een iets mindere performance.

en: Resize Order:
nl: Volgorde van grootte wijzigen:

en: Horizontally first
nl: Horizontaal eerst

en: Vertically first
nl: Verticaal eerst

en: Here you can set whether to resize horizontally first or vertically first.
nl: Hier kunt u instellen of eerst horizontaal danwel verticaal de grootte wordt aangepast.

en: Target size
nl: Grootte van doel

en: Content-aware rescale percentage
nl: Inhoudbewuste herschalingspercentage

en: Mask Settings
nl: Maskerinstellingen

en: Energy function
nl: Energiefunctie

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Liquid Rescale
nl: Vloeibaar herschalen

[ctx: @title]
en: Liquid Rescale
nl: Vloeibaar herschalen

[ctx: @info]
en: A tool to resize an image with content analysis
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding van grootte te veranderen met analyse van de inhoud

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can resize an image with content analysis.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een afbeelding van grootte veranderen met analyse van de inhoud.

[ctx: @action]
en: Liquid Rescale...
nl: Vloeibaar herschalen...

en: This is the free rotation operation preview. If you move the mouse cursor on this preview, a vertical and horizontal dashed line will be drawn to guide you in adjusting the free rotation correction. Release the left mouse button to freeze the dashed line's position.
nl: Dit is het voorbeeld van de vrije draaiing. Als u de muisaanwijzer over dit voorbeeld beweegt zal een verticale en horizontale stippellijn worden getoond die u kan helpen bij het bepalen van de vrije draaiingscorrectie. Laat de linker muisknop los om de positie van de stippellijnen vast te leggen.

en: New width:
nl: Nieuwe breedte:

en: New height:
nl: Nieuwe hoogte:

en: Select a point in the preview widget, then click this button to assign the point for auto-correction.
nl: Selecteer een punt op de widget met voorbeeld en klik dan op deze knop om een punt toe te kennen voor automatische correctie.

[ctx: Automatic Adjustment]
en: Adjust
nl: Bijstellen

en: <p>Correct the rotation of your images automatically by assigning two points in the preview widget and clicking <i>Adjust</i>.<br/>You can either adjust horizontal or vertical lines.</p>
nl: <p>Draai uw afbeeldingen automatisch door twee punten toe te kennen in het widget met voorbeeld en klik op <i>Bijstellen</i>.<br/>U kunt of horizontale of verticale lijnen bijstellen.</p>

en: Automatic Adjustment
nl: Automatische bijstelling

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
nl: Instellingen

en: Free Rotation
nl: Vrije draaiing

en: Click to set
nl: Klik om in te stellen

[ctx: point has been set and is valid]
en: Okay
nl: Oké

[ctx: @title]
en: Free Rotation
nl: Vrije draaiing

[ctx: @info]
en: A tool to rotate an image
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding te draaien

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can rotate an image with an arbitrary angle.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een afbeelding roteren met een willekeurige hoek.

[ctx: @action]
en: Free Rotation...
nl: Vrije rotatie...

[ctx: @action]
en: Free Rotation Set Point 1
nl: Instellingspunt 1 voor vrije draaiing

[ctx: @action]
en: Free Rotation Set Point 2
nl: Instellingspunt 2 voor vrije draaiing

[ctx: @action]
en: Free Rotation Auto Adjust
nl: Automatische aanpassing van vrije draaiing

en: This is the perspective transformation operation preview. You can use the mouse for dragging the corner to adjust the perspective transformation area.
nl: Dit is een voorbeeld van de perspectieftransformatie. U kunt de muis gebruiken om de hoek te verslepen om het gebied voor de perspectieftransformatie bij te stellen.

en: Angles (in degrees):
nl: Hoeken (in graden):

en:   Top left:
nl:   Linksboven:

en:   Top right:
nl:   Rechtsboven:

en:   Bottom left:
nl:   Linksonder:

en:   Bottom right:
nl:   Rechtsonder:

en: Draw preview while moving
nl: Voorbeeld tekenen tijdens verplaatsen

en: Draw grid
nl: Raster tonen

en: Inverse transformation
nl: Inverse transformatie

[ctx: @title]
en: Perspective
nl: Perspectief

[ctx: @info]
en: A tool to adjust perspective
nl: Een hulpmiddel om perspectief aan te passen

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust perspective from an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan perspectief aanpassen op een afbeelding.

[ctx: @action]
en: Perspective Adjustment...
nl: Perspectief aanpassen...

en: Perspective Adjustment Tool
nl: Hulpmiddel voor perspectief aanpassen

en: Perspective Adjustment
nl: Perspectief aanpassen

en: Aspect Ratio Crop
nl: Proportioneel bijsnijden

en: <p>Here you can see the aspect ratio selection preview used for cropping. You can use the mouse to move and resize the crop area.</p><p>Press and hold the <b>CTRL</b> key to move the opposite corner too.</p><p>Press and hold the <b>SHIFT</b> key to move the closest corner to the mouse pointer.</p>
nl: <p>Hier ziet u een voorbeeld van de verhoudingsgewijze selectie die gebruikt wordt voor het bijsnijden. U kunt de muis gebruiken om het snijgebied te verplaatsen en van afmeting te wijzigen.</p><p>Houdt de toets <b>Ctrl</b> ingedrukt om de tegenovergestelde hoek ook te verplaatsen.</p><p>Houdt de toets <b>Shift</b> ingedrukt om de hoek die zich het dichtst bij de muisaanwijzer bevindt te verplaatsen.</p>

en: Max. Aspect
nl: Max. verhouding

en: Set selection area to the maximum size according to the current ratio.
nl: Zet het selectiegebied op de maximale grootte aan de hand van de huidige verhouding.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Resolution:
nl: Resolutie:

en: Crop Information
nl: Informatie afsnijden

en: Aspect ratio:
nl: Beeldverhouding:

[ctx: custom aspect ratio crop settings]
en: Custom
nl: Aangepast

en: Format DIN A
nl: Formaat DIN A

en: Golden Ratio
nl: Gulden verhouding

en: Current Aspect Ratio
nl: Huidige beeldverhouding

[ctx: no aspect ratio]
en: None
nl: Geen

en: <p>Select your constrained aspect ratio for cropping. Aspect Ratio Crop tool uses a relative ratio. That means it is the same if you use centimeters or inches and it does not specify the physical size.</p><p>You can see below a correspondence list of traditional photographic paper sizes and aspect ratio crop:</p><p><b>2:3</b>: 10x15cm, 20x30cm, 30x45cm, 4x6", 8x12", 12x18", 16x24", 20x30"</p><p><b>3:4</b>: 6x8cm, 15x20cm, 18x24cm, 30x40cm, 3.75x5", 4.5x6", 6x8", 7.5x10", 9x12"</p><p><b>4:5</b>: 20x25cm, 40x50cm, 8x10", 16x20"</p><p><b>5:7</b>: 15x21cm, 30x42cm, 5x7"</p><p><b>7:10</b>: 21x30cm, 42x60cm, 3.5x5"</p><p><b>8:5</b>: common wide-screen monitor (as 1680x1050)</p><p><b>2:1</b>, <b>3:1</b>, <b>4:1</b>: common panoramic sizes</p><p><b>16:9</b>: common tv-screen (as HDTV or Full-HD)</p><p>The paper <b>Format DIN A</b> use the ratio 1:1.414</p><p>The <b>Golden Ratio</b> is 1:1.618. A composition following this rule is considered visually harmonious but may not be suitable to print on standard photographic paper.</p><p>The <b>Current Aspect Ratio</b> takes aspect ratio from the currently opened image.</p>
nl: <p>Kies hier de vaste verhouding voor het uitsnijden. Het gereedschap Beeldverhouding snijden gebruikt een relatieve verhouding. Dat betekent dat het onafhankelijk is van centimeters of inches en het ook niet de fysieke afmetingen aangeeft.</p><p>Hieronder ziet u de overeenkomstige lijst van traditioneel fotografische papierafmetingen en de verhouding:</p><p><b>2:3</b>: 10x15cm, 20x30cm, 30x45cm, 4x6", 8x12", 12x18", 16x24", 20x30"</p> <p><b>3:4</b>: 6x8cm, 15x20cm, 18x24cm, 30x40cm, 3.75x5", 4.5x6", 6x8", 7.5x10", 9x12"</p><p><b>4:5</b>: 20x25cm, 40x50cm, 8x10", 16x20"</p> <p><b>5:7</b>: 15x21cm, 30x42cm, 5x7"</p><p><b>7:10</b>: 21x30cm, 42x60cm, 3.5x5"</p><p><b>8:5</b>: algemeen full-HD monitor (zoals 1680x1050)</p><p><b>2:1</b>, <b>3:1</b>, <b>4:1</b>: algemene panoramische afmetingen</p><p><b>16:9</b>: algemeen tv-scherm (zoals HDTV or Full-HD)</p><p>Het papier <b>Format DIN A</b> gebruikt de verhouding 1:1.414</p><p>De verhouding van de <b>guldensnede</b> is 1:1.618. Een compositie met deze verhouding wordt als visueel harmonieus beschouwd, maar kan niet geschikt zijn voor afdrukken op standaard fotopapier.</p><p>De <b>Huidige beeldverhouding</b> neemt de beeldverhouding van de nu geopende afbeelding.</p>

en: Exact aspect
nl: Exacte verhouding

en: Enable this option to force exact aspect ratio crop.
nl: Activeer deze optie om de exacte verhouding te forceren voor het uitsnijden.

en: Orientation:
nl: Oriëntatie:

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Select constrained aspect ratio orientation.
nl: Selecteer hier de oriëntatie van de verhouding.

en: Enable this option to automatically set the orientation.
nl: Activeer deze optie om de oriëntatie automatisch in te stellen.

en: Custom ratio:
nl: Aangepaste verhouding:

en: Set here the desired custom aspect numerator value.
nl: Stel hier de waarde in voor de gewenste waarde van de teller voor de verhouding.

en: Set here the desired custom aspect denominator value.
nl: Stel hier de waarde in voor de gewenste waarde van de noemer van de verhouding.

en: Set width position to center.
nl: Stel de breedtepositie in voor het centreren.

en: Set height position to center.
nl: Stel hier de hoogtepositie in voor het centreren.

en: Crop Settings
nl: Bijsnij-instellingen

[ctx: @label: guide lines]
en: Form:
nl: Formulier:

en: Rules of Thirds
nl: Regel van derden

en: Diagonal Method
nl: Diagonale methode

en: Harmonious Triangles
nl: Harmonieuse driehoeken

en: Golden Mean
nl: Gulden gemiddelde

en: Center Lines
nl: Centrale lijnen

[ctx: no geometric form]
en: None
nl: Geen

en: With this option, you can display guide lines to help compose your photograph.
nl: Met deze optie kunt u hulplijnen laten weergeven die u helpen bij het samenstellen van de juiste compositie voor uw foto.

en: Golden sections
nl: Gulden secties

en: Enable this option to show golden sections.
nl: Activeer deze optie om de gulden secties te laten weergeven.

en: Golden spiral sections
nl: Gulden spiraalsecties

en: Enable this option to show golden spiral sections.
nl: Activeer deze optie om de gulden spiraalsecties te tonen.

en: Golden spiral
nl: Gulden spiraal

en: Enable this option to show a golden spiral guide.
nl: Activeer deze optie om de gulden spiraal hulplijnen te tonen.

en: Golden triangles
nl: Gulden driehoeken

en: Enable this option to show golden triangles.
nl: Activeer deze opties om de gulden driehoeken weer te geven.

en: Flip horizontally
nl: Horizontaal spiegelen

en: Enable this option to flip the guidelines horizontally.
nl: Activeer deze optie om de hulplijnen horizontaal te spiegelen.

en: Flip vertically
nl: Verticaal spiegelen

en: Enable this option to flip the guidelines vertically.
nl: Activeer deze optie om de hulplijnen verticaal te spiegelen.

en: Color and width:
nl: Kleur en breedte:

en: Set here the color used to draw composition guides.
nl: Stel hier de kleur in die u wilt gebruiken voor het tekenen van de compositiehulplijnen.

en: Set here the width in pixels used to draw composition guides.
nl: Stel hier de breedte in pixels in voor het tekenen van de compositiehulplijnen.

en: Composition Guides
nl: Compositiehulplijnen

[ctx: custom ratio crop settings]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @title]
en: Aspect Ratio Crop
nl: Proportioneel bijsnijden

[ctx: @info]
en: A tool to crop an image with ratio
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen bij te snijden met beeldverhouding

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can crop an image with ratio.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een afbeelding bijsnijden met een verhouding.

[ctx: @action]
en: Aspect Ratio Crop...
nl: Proportioneel bijsnijden...

en: New Size
nl: Nieuwe afmeting

en: Preset Resolutions:
nl: Vooraf ingestelde resoluties:

[ctx: Original (size)]
en: Original (%1 x %2 pixels)
nl: Origineel (%1 x %2 pixels)

[ctx: Tiny (size)]
en: Tiny (%1 x %2 pixels)
nl: Zeer klein (%1 x %2 pixels)

[ctx: Small (size)]
en: Small (%1 x %2 pixels)
nl: Klein (%1 x %2 pixels)

[ctx: Medium (size)]
en: Medium (%1 x %2 pixels)
nl: Middel (%1 x %2 pixels)

[ctx: Big (size)]
en: Big (%1 x %2 pixels)
nl: Groot (%1 x %2 pixels)

[ctx: Large (size)]
en: Large (%1 x %2 pixels)
nl: Zeer groot (%1 x %2 pixels)

[ctx: Huge (size)]
en: Huge (%1 x %2 pixels)
nl: Enorm groot (%1 x %2 pixels)

[ctx: Letter (size)]
en: Letter (8.5 x 11 in)
nl: Letter (8,5 x 11 inch)

[ctx: Print (size)]
en: 4 x 6 in
nl: 4 x 6 inch

[ctx: Print (size)]
en: 5 x 7 in
nl: 5 x 7 inch

[ctx: Print (size)]
en: 8 x 10 in
nl: 8 x 10 inch

[ctx: Print (size)]
en: 11 x 14 in
nl: 11 x 14 inch

en: Units:
nl: Eenheden:

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: New image height in pixels (px).
nl: Stel de nieuwe afbeeldingshoogte in pixels in.

en: New image width in percent (%).
nl: Stel de nieuwe breedte van de afbeeldingen in procenten in.

en: New image height in percent (%).
nl: Stel de nieuwe hoogte van de afbeelding in procenten in.

en:  Pixel/Inch
nl:  Pixels/inch

en: New image resolution in pixels/inch.
nl: Nieuwe afbeeldingsresolutie in pixels/inch.

en: Restore photograph (slow)
nl: Foto herstelen (traag)

en: Enable this option to scale-up an image to a huge size. <b>Warning</b>: This process can take some time.
nl: Schakel deze optie in om een afbeelding sterk uit te vergroten. <b>Opmerking</b>: dit kan enige tijd in beslag nemen.

en: <b>Note:</b> use Restoration Mode to scale-up an image to a huge size. This process can take some time.
nl: <b>Opmerking:</b> gebruik Herstelmodus om een afbeelding sterk uit te vergroten. Dit kan enige tijd in beslag nemen.

[ctx: Inches]
en: in
nl: inch

en: Resize
nl: Grootte wijzigen

[ctx: @title:window]
en: Photograph Resizing Settings File to Load
nl: Te laden bestand met informatie over afbeeldingsgrootte wijzigen

en: "%1" is not a Photograph Resizing settings text file.
nl: "%1" is geen tekstbestand voor wijzigen van de afbeeldingsgrootte.

en: Cannot load settings from the Photograph Resizing text file.
nl: Kan het tekstbestand voor het wijzigen van de afbeeldingsgrootte niet laden.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Resizing Settings File to Save
nl: Op te slaan bestand voor het wijzigen van afbeeldingsgrootte

en: Cannot save settings to the Photograph Resizing text file.
nl: Kan de instellingen voor het wijzigen van afbeeldingsgrootte niet opslaan in een tekstbestand.

[ctx: @title]
en: Resize Image
nl: Afbeeldingsgrootte wijzigen

[ctx: @action]
en: A tool to resize an image
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding van grootte te veranderen

[ctx: @action]
en: This Image Editor tool can resize an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een afbeelding van grootte veranderen.

[ctx: @action]
en: &Resize...
nl: &Grootte wijzigen...

en: This is the shear operation preview. If you move the mouse cursor on this preview, a vertical and horizontal dashed line will be drawn to guide you in adjusting the shear correction. Release the left mouse button to freeze the dashed line's position.
nl: Dit is het voorbeeld van het schuintrekken van de afbeelding. Als u de muisaanwijzer over het voorbeeld beweegt verschijnt er een horizontale en verticale stippellijn waarmee u de schuintrekcorrectie kunt aanpassen. Klik met de linker muisknop om de positie van de stippellijnen vast te zetten.

en: Main horizontal angle:
nl: Horizontale hoofdhoek:

en: The main horizontal shearing angle, in degrees.
nl: De hoofdhoek voor horizontaal schuintrekken in graden.

en: Fine horizontal angle:
nl: Fijne horizontale hoek:

en: This value in degrees will be added to main horizontal angle value to set fine adjustments.
nl: Deze waarde in graden zal worden toegevoegd aan de hoofd horizontale hoek om de fijnaanpassing in te stellen.

en: Main vertical angle:
nl: Verticale hoofdhoek:

en: The main vertical shearing angle, in degrees.
nl: De hoofdhoek voor verticaal schuintrekken in graden.

en: Fine vertical angle:
nl: Fijne verticale hoek:

en: This value in degrees will be added to main vertical angle value to set fine adjustments.
nl: Deze waarde in graden zal worden toegevoegd aan de hoofd verticale hoekwaarde om de fijnaanpassing in te stellen.

en: Anti-Aliasing
nl: Anti-aliasing

en: Enable this option to apply the anti-aliasing filter to the sheared image. To smooth the target image, it will be blurred a little.
nl: Activeer deze optie om een anti-aliasfilter op de afbeelding toe te passen. Om de afbeelding gladder te maken zal deze iets worden vervaagd.

en: Shear Tool
nl: Schuintrek-gereedschap

[ctx: @title]
en: Shear Image
nl: Afbeelding schuintrekken

[ctx: @info]
en: A tool to shear an image
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding schuin te trekken

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can shear an image.
nl: Dit hulpmiddel Afbeeldingsbewerker kan een afbeelding scheef trekken.

[ctx: @action]
en: &Shear...
nl: &Schuintrekken...

en: Digital Scanner
nl: Digitale scanner

en: A tool to acquire images with a digital scanner
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen met een digitale scanner te verkrijgen

en: <p>This tool allows users to acquire new images from a digital scanner.</p><p>Plenty of scanner devices are supported through the Sane library.</p><p>Target image can be post processed as crop and rotate.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikers nieuwe afbeeldingen verkrijgen uit een digitale scanner.</p><p>Er worden veel scanners ondersteund via de bibliotheek Sane.</p><p>Doelafbeelding kan daarna bewerkt worden met bijsnijden en draaien.</p>

[ctx: @action]
en: Import from Scanner...
nl: Vanaf scanner importeren...

en: There is no scanner device available.
    Please check your configuration
nl: Er is geen scannerapparaat beschikbaar.
    Controleer uw configuratie

en: Cannot open scanner device "%1".
    Please check your configuration
nl: Kan scannerapparaat "%1" niet openen.
    Controleer uw configuratie

[ctx: @title:window]
en: Scan Image
nl: Afbeeldingen scannen

en: Scan Images
nl: Afbeeldingen scannen

[ctx: @title:window]
en: New Image File Name
nl: Nieuwe bestandsnaam voor afbeelding

[ctx: @title:window]
en: Unsupported Format
nl: Niet-ondersteund formaat

en: The target image file format "%1" is unsupported.
nl: De bestandsformaat "%1" wordt niet ondersteund.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Save File
nl: Kan bestand niet opslaan

en: Failed to save file
    "%1" to
    "%2".
nl: Kon het bestand
    "%1" niet opslaan naar
    "%2"

[ctx: @title:window]
en: Overwrite File?
nl: Bestand overschrijven?

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
nl: Een bestand met de naam "%1" bestaat al. Wilt u het overschrijven?

en: Saving file %1 -
nl: Bestand %1 wordt opgeslagen -

[ctx: @title:window]
en: File Not Saved
nl: Bestand niet opgeslagen

en: Cannot save "%1" file
nl: Kan "%1"-bestand niet opslaan

[ctx: @title:window]
en: Geolocation Editor
nl: Bewerker van geo-locatie

[ctx: @info]
en: Display bookmarked positions on the map.
nl: Opgeslagen posities weergeven op de kaart.

[ctx: @label]
en: Layout:
nl: Opmaak:

[ctx: @item]
en: One map
nl: Eén kaart

[ctx: @item]
en: Two maps - left and right
nl: Twee kaarten - links en rechts

[ctx: @item]
en: Two maps - top and bottom
nl: Twee kaarten - boven en onder

[ctx: @title]
en: Sorting
nl: Bezig met sorteren

[ctx: @action]
en: Show oldest first
nl: Oudste als eerste tonen

[ctx: @action]
en: Show youngest first
nl: Jongste als eerste tonen

[ctx: @item: map tool]
en: GPS Correlator
nl: GPS-correlator

[ctx: @item: map tool]
en: Undo/Redo
nl: Ongedaan maken/opnieuw

[ctx: @item: map tool]
en: Reverse Geocoding
nl: Omgekeerde geocodering

[ctx: @item: map tool]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: @item: map tool]
en: KML Export
nl: KML-export

[ctx: @info]
en: Loading metadata -
nl: Metagegevens laden -

[ctx: @info]
en: You have 1 modified image. | You have %1 modified images.
nl[0]: U hebt 1 afbeelding gewijzigd.
nl[1]: U hebt %1 afbeeldingen gewijzigd.

[ctx: @title:window]
en: Unsaved Changes
nl: Niet opgeslagen wijzigingen

[ctx: @info]
en: %1 Would you like to save the changes you made to them?
nl: %1 Wilt u de in hen gemaakte wijzigingen opslaan?

[ctx: @info]
en: Saving changes -
nl: Wijzigingen opslaan -

[ctx: @title:window]
en: Error
nl: Fout

[ctx: @info]
en: Failed to save some information:
nl: Opslaan van enige informatie is mislukt:

[ctx: @title]
en: Edit Geolocation
nl: Geolocatie bewerken

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Speed
nl: Snelheid

en: # satellites
nl: # satellieten

en: Fix type
nl: Type repareren

en: Apply
nl: Toepassen

en: Details changed
nl: Details gewijzigd

[ctx: @title]
en: Geolocation Edit
nl: Bewerken van geolocatie

[ctx: @info]
en: A tool to edit items geolocation
nl: Een hulpmiddel om items met geolocatie te bewerken

[ctx: @info]
en: This tool allows users to change geolocation information from items.
    
    This tool can edit GPS data, manually or over a map. Reverse geo-coding is also available through web services.
    
    This tool has also an export function to KML to store map traces in Google format.
    
    Finally, this tool is able to read a GPS trace from a device to synchronize geo-location of items if you camera do not have an embedded GPS device.
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het wijzigen van geolocatie-informatie uit items.
    
    Dit hulpmiddel kan GPS-gegevens bewerken, handmatig of met een kaart. Omgekeerde geo-codering is ook beschikbaar via webservices.
    
    Dit hulpmiddel heeft ook een exportfunctie naar KML om kaartroutes in Google-formaat op te slaan.
    
    Tenslotte is dit hulpmiddel in staat een GPS-route uit een apparaat te lezen om geo-locatie van items te synchroniseren als uw camera geen ingebed GPS-apparaat heeft.

[ctx: @action]
en: Edit Geolocation...
nl: Geolocatie bewerken...

en: Could not read image '%1'
nl: Kon afbeelding '%1' niet lezen

en: Format of image '%1' is unknown
nl: Formaat van afbeelding '%1' is onbekend

en: Error loading image '%1'
nl: Fout bij laden van afbeelding '%1'

en: Could not save image '%1' to '%2'
nl: Kon afbeelding '%1' niet opslaan naar '%2'

en: Creation of picture '%1'
nl: Aanmaak van plaatje '%1'

en: Cannot get GPS Information from %1 file.
nl: Opvragen van GPS-informatie uit bestand %1 lukt niet.

en: Creation of placemark '%1'
nl: Aanmaak van plaatsmarkering '%1'

en: Could not save icon for image '%1' to '%2'
nl: Kon pictogram voor afbeelding '%1' niet opslaan naar '%2'

en: Creation of icon '%1'
nl: Aanmaak van pictogram '%1'

en: No GPX file chosen.
nl: Geen GPX-bestand gekozen.

en: Cannot parse %1 GPX file.
nl: Kan GPX-bestand %1 niet ontleden.

en: The %1 GPX file do not have a date-time track to use.
nl: Het GPX-bestand %1 heeft geen datum-tijd-track dat gebruikt kan worden.

en: No position data for '%1'
nl: Geen positiegegevens voor '%1'

en: Cannot open file for writing
nl: Kan bestand niet openen voor schrijven

en: Move %1 to final directory %2
nl: %1 naar uiteindelijke map %2 verplaatsen

en: Cannot move data to destination directory
nl: Kan gegevens niet naar bestemmingsmap verplaatsen

en: Report below have been generated while KML file processing:
nl: Onderstaand rapport is gegenereerd tijdens KML bestandsbewerking:

[ctx: @item: points over the map]
en: Points
nl: Punten

[ctx: @item: point coordinates]
en: Point
nl: Punt

en: Target Preferences
nl: Voorkeuren voor bestemming

en: Target Type
nl: Type bestemming

en: &Local or web target used by GoogleEarth
nl: &Lokaal of webbestemming gebruikt door GoogleEarth

en: Web target used by GoogleMaps
nl: Webbestemming gebruikt door GoogleMaps

en: When using GoogleMaps, all images must have complete URLs, icons are squared, and when drawing a track, only line track is exported.
nl: Als u GoogleMaps gebruikt dienen alle afbeeldingen een compleet URL-adres te hebben en alle pictogrammen vierkant te zijn. Bij het tekenen van een track wordt alleen 'line track' geëxporteerd.

en: Picture Altitude:
nl: Afbeeldingshoogte:

en: clamp to ground
nl: aan grond klemmen

en: relative to ground
nl: relatief tot de grond

en: absolute
nl: absoluut

en: <p>Specifies how pictures are displayed<dl><dt>clamp to ground (default)</dt><dd>Indicates to ignore an altitude specification</dd><dt>relative to ground</dt><dd>Sets the altitude of the element relative to the actual ground elevation of a particular location.</dd><dt>absolute</dt><dd>Sets the altitude of the coordinate relative to sea level, regardless of the actual elevation of the terrain beneath the element.</dd></dl></p>
nl: <p>Dit bepaalt hoe de afbeeldingen worden weergegeven<dl><dt>aan grond klemmen (standaard)</dt><dd>geeft aan dat een hoogtespecificatie wordt genegeerd</dd><dt>relatief aan de grond</dt><dd>zet de hoogte van het element relatief aan de werkelijke grondhoogte van de betreffende locatie.</dd><dt>absoluut</dt><dd>zet de hoogte van het coördinaat relatief aan zeeniveau, ongeacht de werkelijke grondhoogte van het terrein onder het element.</dd></dl></p>

en: Destination Directory:
nl: Bestemmingsmap:

[ctx: @title:window]
en: Select a Directory in Which to Save the KML File and Pictures
nl: Een map selecteren waarin u het kml-bestand en de afbeeldingen wilt opslaan

en: Destination Path:
nl: Bestemmingspad:

en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

en: Sizes
nl: Groottes

en: Icon Size:
nl: Pictogramgrootte:

en: Image Size:
nl: Afbeeldingsgrootte:

en: GPX Tracks
nl: GPX-tracks

en: Draw GPX Track
nl: GPX-track tekenen

en: GPX file:
nl: GPX-bestand:

en: GPS Exchange Format (*.gpx)
nl: GPS-uitwisselformaat (*.gpx)

[ctx: @title:window]
en: Select GPX File to Load
nl: Selecteer het te laden GPX-bestand

en: Time Zone:
nl: Tijdzone:

en: Sets the time zone of the camera during picture shooting, so that the time stamps of the GPS can be converted to match the local time
nl: Stelt de tijdzone in waar de afbeeldingen zijn genomen, zodat de tijdsaanduidingen van de GPS kunnen worden omgezet naar de lokale tijd

en: Track Width:
nl: Trackbreedte:

en: Track Color:
nl: Trackkleur:

en: Opacity (%):
nl: Dekking (%):

en: Track Altitude:
nl: Trackhoogte:

en: <p>Specifies how the points are displayed<dl><dt>clamp to ground (default)</dt><dd>Indicates to ignore an altitude specification</dd><dt>relative to ground</dt><dd>Sets the altitude of the element relative to the actual ground elevation of a particular location.</dd><dt>absolute</dt><dd>Sets the altitude of the coordinate relative to sea level, regardless of the actual elevation of the terrain beneath the element.</dd></dl></p>
nl: <p>Dit bepaalt hoe de punten worden weergegeven<dl><dt>aan grond klemmen (standaard)</dt><dd>geeft aan dat een hoogtespecificatie wordt genegeerd</dd><dt>relatief aan de grond</dt><dd>zet de hoogte van het element relatief aan de werkelijke grondhoogte van de betreffende locatie.</dd><dt>absoluut</dt><dd>zet de hoogte van het coördinaat relatief aan zeeniveau, ongeacht de werkelijke grondhoogte van het terrein onder het element.</dd></dl></p>

en: Generate KML file
nl: KML-bestand genereren

en: 1 image snapped to '%2' | %1 images snapped to '%2'
nl[0]: 1 afbeelding vastgelegd op '%2'
nl[1]: %1 afbeeldingen vastgelegd op '%2'

[ctx: Start the search]
en: Search
nl: Zoeken

en: Clear the search results.
nl: De zoekresultaten wissen.

en: Keep the results of old searches when doing a new search.
nl: Behoudt de resultaten van oude zoekopdrachten bij het doen van een nieuwe zoekopdracht.

en: Toggle the visibility of the search results on the map.
nl: Schakel de zichtbaarheid van de zoekresultaten in de map in/uit.

en: Copy coordinates
nl: Coördinaten kopiëren

en: Move selected images to this position
nl: Geselecteerde afbeeldingen verplaatsen naar deze positie

en: Remove from results list
nl: Uit lijst met resultaten verwijderen

en: Select which service you would like to use.
nl: Kies welke service u wilt gebruiken.

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

[ctx: @title:window]
en: Search Failed
nl: Zoekopdracht is mislukt

en: Your search failed:
    %1
nl: Uw zoekopdracht is mislukt:
    %1

en: 1 image moved to '%2' | %1 images moved to '%2'
nl[0]: 1 afbeelding verplaatst naar '%2'
nl[1]: %1 afbeeldingen verplaatst naar '%2'

[ctx: @title:window]
en: Metadata Editor
nl: Metagegevens-bewerker

[ctx: @action: button]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: @action: button]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: @item]
en: Edit EXIF
nl: Exif bewerken

[ctx: @item]
en: Edit IPTC
nl: IPTC bewerken

[ctx: @item]
en: Edit XMP
nl: XMP bewerken

[ctx: @title:window]
en: %1 (%2/%3) - Edit Metadata
nl: %1 (%2/%3) - Metadata bewerken

en: Add a new value to the list
nl: Voeg een nieuwe waarde toe aan de lijst

en: Remove the current selected value from the list
nl: Verwijder de huidige geselecteerde waarde uit de lijst

en: Replace the current selected value from the list
nl: Vervang de huidige geselecteerde waarde uit de lijst

en:  This field is limited to:
nl:  Dit veld is beperkt tot:

en: <p>1 character.</p> | <p>%1 characters.</p>
nl[0]: <p>1 teken.</p>
nl[1]: <p>%1 tekens.</p>

en: %1 character left | %1 characters left
nl[0]: 1 teken over
nl[1]: %1 tekens over

en: Attribute:
nl: Attribuut:

en: Select here the editorial attribute of content.
nl: Selecteer het redactionele attribuut van de inhoud.

[ctx: Content type]
en: Current
nl: Huidige

[ctx: Content type]
en: Analysis
nl: Analyse

[ctx: Content type]
en: Archive material
nl: Archief materiaal

[ctx: Content type]
en: Background
nl: Achtergrond

[ctx: Content type]
en: Feature
nl: Functie

[ctx: Content type]
en: Forecast
nl: Voorspelling

[ctx: Content type]
en: History
nl: Geschiedenis

[ctx: Content type]
en: Obituary
nl: Overlijdensbericht

[ctx: Content type]
en: Opinion
nl: Opinie

[ctx: Content type]
en: Polls & Surveys
nl: Peilingen & enquêtes

[ctx: Content type]
en: Profile
nl: Profiel

[ctx: Content type]
en: Results Listings & Table
nl: Resultaten lijst & tabel

[ctx: Content type]
en: Side bar & Supporting information
nl: Zijpaneel en ondersteunende informatie

[ctx: Content type]
en: Summary
nl: Samenvatting

[ctx: Content type]
en: Transcript & Verbatim
nl: Transcriptie & letterlijk

[ctx: Content type]
en: Interview
nl: Gesprek

[ctx: Content type]
en: From the Scene
nl: Van de scène

[ctx: Content type]
en: Retrospective
nl: Retrospectief

[ctx: Content type]
en: Statistics
nl: Statistieken

[ctx: Content type]
en: Update
nl: Bijwerken

[ctx: Content type]
en: Wrap-up
nl: Samenvatting

[ctx: Content type]
en: Press Release
nl: Pers uitgave

en: Set here the editorial attribute description of content.
nl: Stel hier de redactionele beschrijving van het attribuut in van inhoud.

en:  This field is limited to
nl:  Dit veld is beperkt tot

en: %1 character. | %1 characters.
nl[0]: %1 teken.
nl[1]: %1 tekens.

en: Set here the editorial description
nl: Stel hier de redactionele beschrijving in.

en: Brightness (APEX):
nl: Helderheid (APEX)

en: Set here the brightness adjustment value in APEX unit used by camera to take the picture.
nl: Stel de waarde van de aanpassing van de helderheid in APEX-eenheden in die gebruikt wordt door de camera om de foto te maken.

en: Gain Control:
nl: Controle op versterking

[ctx: gain control]
en: None
nl: Geen

[ctx: gain control]
en: Low gain up
nl: Lage versterking ophoog

[ctx: gain control]
en: High gain up
nl: Hoge versterking omhoog

[ctx: gain control]
en: Low gain down
nl: Lage versterking omlaag

[ctx: gain control]
en: High gain down
nl: Hoge versterking omlaag

en: Set here the degree of overall image gain adjustment used by camera to take the picture.
nl: Stel de mate van de aanpassing van de versterking voor het gehele beeld in die door de camera wordt toegepast bij het nemen van de foto.

[ctx: contrast mode]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: contrast mode]
en: Soft
nl: Zacht

en: Set here the direction of contrast processing applied by the camera to take the picture.
nl: Stel de richting van de contrastbewerking in die door de camera wordt toegepast bij het nemen van de foto.

en: Saturation:
nl: Verzadiging:

[ctx: saturation mode]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: saturation mode]
en: Low
nl: Laag

[ctx: saturation mode]
en: High
nl: Hoog

en: Set here the direction of saturation processing applied by the camera to take the picture.
nl: Stel de richting van verzadigingsbewerking in die door de camera wordt toegepast bij het nemen van de foto.

en: Sharpness:
nl: Scherpheid:

[ctx: sharpness mode]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: sharpness mode]
en: Soft
nl: Zacht

en: Set here the direction of sharpness processing applied by the camera to take the picture.
nl: Stel de richting van scherptebewerking in die door de camera wordt toegepast bij het nemen van de foto.

en: Custom rendered:
nl: Aangepast gerenderd:

en: Normal process
nl: Normaal proces

en: Custom process
nl: Aangepast proces

en: Set here the use of special processing on image data, such as rendering geared to output.
nl: Stel het gebruik van de speciale bewerking op de beeldgegevens in, zoals rendering aangepast aan de uitvoer.

[ctx: name of the document this image has been scanned from]
en: Name (*):
nl: Naam (*):

en: Set here the original document name.
nl: Stel hier de oorspronkelijke documentnaam in.

en: Enter the name of the document from which this image was been scanned. This field is limited to ASCII characters.
nl: Voer de naam van het document in waarvan deze afbeelding is gescand. Dit veld mag alleen ASCII-tekens bevatten.

[ctx: image description]
en: Description (*):
nl: Beschrijving (*):

en: Set here the image description.
nl: Stel hier de beschrijving van de afbeelding in.

en: Enter the image description. This field is limited to ASCII characters.
nl: Voer de beschrijving van de afbeelding in. Hier mogen alleen ASCII-tekens gebruikt worden.

en: Artist (*):
nl: Artiest (*)

en: Set here the author's name.
nl: Stel hier de naam van de auteur in.

en: Enter the image author's name separated by semi-colons. This field is limited to ASCII characters.
nl: Voer de namen van de auteurs van de afbeelding in gescheiden door puntkomma's. Dit veld is beperkt tot ASCII-tekens.

en: Set here the copyright owner.
nl: Stel hier de eigenaar van copyright in.

en: Enter the copyright owner of the image. This field is limited to ASCII characters.
nl: Voer de auteursrechthebbende van de afbeelding in. Dit veld is beperkt tot het gebruik van ASCII-tekens.

[ctx: image caption]
en: Caption:
nl: Bijschrift:

en: Set here the image's caption.
nl: Stel hier het opschrift van de afbeelding in.

en: Enter the image's caption. This field is not limited. UTF8 encoding will be used to save the text.
nl: Voer de titel van de afbeelding in. Dit veld is niet gelimiteerd en wordt als UTF8-code opgeslagen.

en: Sync JFIF Comment section
nl: JFIF-commentaarsectie synchroniseren

en: Sync XMP caption
nl: XMP-titel synchroniseren

en: Sync IPTC caption (warning: limited to 2000 characters)
nl: IPTC-opschrift synchroniseren (waarschuwing: beperkt tot 2000 tekens)

en: <b>Note:</b> <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/EXIF'>Exif</a></b> text tags marked by (*) only support printable <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Ascii'>ASCII</a></b> characters.
nl: <b>Let op:</b> <b>de <a href='https://nl.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format'>Exif-tekstmarkeringen</a></b>, aangegeven door (*), mogen alleen <b><a href='https://nl.wikipedia.org/wiki/ASCII_(tekenset)'>ASCII</a></b>-tekens bevatten.

en: Creation date and time
nl: Datum en tijd van aanmaken

en: Creation sub-second
nl: Sub-seconde van aanmaak

en: Sync XMP creation date
nl: XMP-aanmaakdatum synchroniseren

en: Sync IPTC creation date
nl: IPTC-aanmaakdatum synchroniseren

en: Set creation date to today
nl: Stel aanmaakdatum in op vandaag

en: Set here the date and time of image creation. In this standard it is the date and time the file was changed.
nl: Voer de datum en tijd in van het maken van de afbeelding. In deze standaard is het de datum en tijd dat het bestand is gewijzigd.

en: Set here the fractions of seconds for the date and time of image creation.
nl: Stel de fractie van de seconden in voor de datum en tijd van het maken van het beeld.

en: Original date and time
nl: Orgineel-datum en tijd

en: Original sub-second
nl: Sub-seconde van origineel

en: Set original date to today
nl: Stel de origineel-datum op vandaag

en: Set here the date and time when the original image data was generated. For a digital still camera the date and time the picture was taken are recorded.
nl: Stel de datum en tijd in toen het originele beeld werd gemaakt. Voor een digitale camera wordt de datum en tijd dat de foto werd gemaakt opgeslagen.

en: Set here the fractions of seconds for the date and time when the original image data was generated.
nl: Stel de fractie van een seconde in voor de datum en tijd, toen het originele beeld werd gemaakt.

en: Digitization date and time
nl: Digitalisatie-datum en tijd

en: Digitization sub-second
nl: Digitalisatie-sub-seconde

en: Set digitization date to today
nl: Stel de digitalisatiedatum in op vandaag

en: Set here the date and time when the image was stored as digital data. If, for example, an image was captured by a digital still camera and at the same time the file was recorded, then Original and Digitization date and time will have the same contents.
nl: Stel de datum en de tijd in toen de afbeelding digitaal werd opgeslagen. Als, bijvoorbeeld, een foto door een digitale camera wordt genomen en op hetzelfde moment opgeslagen, dan zijn de originele en de digitalisatiedatum en tijd hetzelfde.

en: Set here the fractions of seconds for the date and time when the image was stored as digital data.
nl: Stel de fractie van een seconde voor de datum en tijd in toen de afbeelding digitaal werd opgeslagen.

en: Device manufacturer (*):
nl: Apparaatfabrikant (*):

en: Set here the manufacturer name
nl: Stel hier de naam van fabrikant in

en: Set here the manufacturer of image input equipment used to take the picture. This field is limited to ASCII characters.
nl: Stel de fabrikant van de aparatuur in waarmee de afbeelding is gemaakt. Dit veld is beperkt tot ASCII-tekens.

en: Device model (*):
nl: Apparaatmodel (*):

en: Set here the model name
nl: Stel hier de naam van het model in

en: Set here the model of image input equipment used to take the picture. This field is limited to ASCII characters.
nl: Stel hier het model van de aparatuur in waarmee de afbeelding is gemaakt. Dit veld is beperkt tot ASCII-tekens.

en: Device type:
nl: Apparaattype:

en: Film scanner
nl: Filmscanner

en: Reflection print scanner
nl: Reflectiedrukscanner

en: Digital still camera
nl: Digitale camera

en: Select here the image input equipment type used to take the picture.
nl: Stel hier het type apparaat in dat gebruikt is om de afbeelding te maken.

en: <b>Warning:</b> Exif<b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format#MakerNote_data'>Makernotes</a></b> can be unreadable if you set wrong device manufacturer/model description.
nl: <b>Waarschuwing:</b> Exif <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format#MakerNote_data'>Fabrikantnotities</a></b> kunnen onleesbaar worden als u een onjuiste fabrikant/modelbeschrijving instelt.

en: Exposure time (seconds):
nl: Belichtingstijd (seconden):

en: Set on this option to set the exposure time of picture, given in seconds.
nl: Stel deze optie in om de belichtingstijd van de foto in te stellen, in seconden.

en: Exposure program:
nl: Belichting-programma:

[ctx: exposure program]
en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

[ctx: exposure program]
en: Manual
nl: Handmatig

[ctx: exposure program]
en: Aperture priority
nl: Diafragma-prioriteit

[ctx: exposure program]
en: Shutter priority
nl: Sluiter-prioriteit

[ctx: exposure program]
en: Creative program
nl: Creatief programma

[ctx: exposure program]
en: Action program
nl: Actieprogramma

[ctx: exposure program]
en: Portrait mode
nl: Portret-modus

[ctx: exposure program]
en: Landscape mode
nl: Landschap-modus

en: Select here the program used by the camera to set exposure when the picture was taken.
nl: Selecteer het programma dat de camera gebruikt voor het instellen van de sluitertijd bij het nemen van de foto.

en: Exposure mode:
nl: Belichtingsmodus:

[ctx: exposure mode]
en: Manual
nl: Handmatig

[ctx: exposure mode]
en: Auto bracket
nl: Auto-bracket

en: Select here the mode used by the camera to set exposure when the picture was taken. In auto-bracketing mode, the camera shoots a series of frames of the same scene at different exposure settings.
nl: Selecteer de manier die door de camera is gebruikt om de sluitertijd in te stellen toen de foto genomen werd. Op de auto-bracket manier, worden er door de camera een reeks frames van dezelfde scène genomen met verschillende sluitertijdinstellingen.

en: Exposure bias (APEX):
nl: Belichtingsinstelling (APEX)

en: Set here the exposure bias value (in APEX units) used by camera to take the picture.
nl: Stel de waarde in van de belichtingsinstelling (in APEX-eenheden) die de camera moet gebruiken bij het nemen van de foto.

en: Metering mode:
nl: Meetmethode:

[ctx: metering mode]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: metering mode]
en: Average
nl: Gemiddeld

[ctx: metering mode]
en: Center weighted average
nl: Centrumgewogen gemiddelde

[ctx: metering mode]
en: Spot
nl: Punt

[ctx: metering mode]
en: Multi-spot
nl: Meerpunts

[ctx: metering mode]
en: Multi-segment
nl: Meer segmenten

[ctx: metering mode]
en: Partial
nl: Gedeeltelijk

[ctx: metering mode]
en: Other
nl: Overig

en: Select here the metering mode used by the camera to set exposure when the picture was taken.
nl: Selecteer de meetmethode van de camera voor de belichting bij het nemen van de foto.

en: Sensitivity (ISO):
nl: Gevoeligheid (ISO):

en: Select here the ISO Speed of the camera which took the picture.
nl: Selecteer de ISO-snelheid van de camera waarmee de foto is gemaakt.

en: Sensing method:
nl: Door sensor gebruikte methode:

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

en: One-chip color area
nl: Een-chip kleurgebied

en: Two-chip color area
nl: Twee-chip kleurgebied

en: Three-chip color area
nl: Drie-chip kleurgebied

en: Color sequential area
nl: Gebied met kleurvolgorde

en: Trilinear sensor
nl: Trilineaire sensor

en: Color sequential linear
nl: Lineaire kleurvolgorde

en: Select here the image sensor type used by the camera to take the picture.
nl: Selecteer het type van de beeldsensor gebruikt door de camera bij het nemen van de foto.

[ctx: @option]
en: Scene capture type:
nl: Type scene-opname:

[ctx: @item: scene type]
en: Standard
nl: Standaard

[ctx: @item: scene type]
en: Landscape
nl: Landschap

[ctx: @item: scene type]
en: Portrait
nl: Portret

[ctx: @item: scene type]
en: Night scene
nl: Nachtscene

[ctx: @info]
en: Select here the type of scene used by the camera to take the picture.
nl: Selecteer het type scene dat gebruikt wordt door de camera om de foto te maken.

[ctx: @option]
en: Subject distance type:
nl: Type onderwerpafstand:

[ctx: @item: subject distance]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @item: subject distance]
en: Close view
nl: Dichtbij

[ctx: @item: subject distance]
en: Distant view
nl: Ver af

[ctx: @info]
en: Select here the type of distance between the subject and the image input equipment.
nl: Selecteer het type afstand tussen het ondewerp en de opnameapperatuur.

[ctx: @item: image caption]
en: Caption
nl: Opschrift

[ctx: @item: date properties]
en: Date & Time
nl: Datum & tijd

[ctx: @item: device properties]
en: Device
nl: Apparaat

[ctx: @item; light properties]
en: Light
nl: Licht

[ctx: @item: picture adjustments]
en: Adjustments
nl: Aanpassingen

[ctx: @title]
en: Caption Information
nl: Titelinformatie

[ctx: @title]
en: Record technical descriptions
nl: Technische beschrijvingen vastleggen

[ctx: @title]
en: Date and Time Information
nl: Datum- en tijdinformatie

[ctx: @title]
en: Record camera time-stamp properties
nl: Eigenschappen van cameratijdstip vastleggen

[ctx: @title]
en: Lens Settings
nl: Lensinstellingen

[ctx: @title]
en: Record lens details used with camera
nl: Lensdetails gebruikt met de camera vastleggen

[ctx: @title]
en: Capture Device Settings
nl: Instellingen van opnameapparaat

[ctx: @title]
en: Record shot conditions used by camera
nl: Opnamecondities gebruikt door de camera vastleggen

[ctx: @title]
en: Light Source Information
nl: Lichtbroninformatie

[ctx: @title]
en: Record ambient condition captured by camera
nl: Omgevingscondities vastgelegd door de camera opnemen

[ctx: @title]
en: Pictures Adjustments
nl: Afbeeldingsaanpassingen

[ctx: @title]
en: Record technical details used by camera
nl: Door de camera gebruikte technische details vastleggen

en: Focal length (mm):
nl: Brandpuntsafstand (mm):

en: Set here the lens focal length in millimeters used by camera to take the picture.
nl: Stel de brandpuntsafstand van de cameralens bij het nemen van de foto in in millimeters.

en: Focal length in 35mm film (mm):
nl: Brandpuntsafstand bij 35 mm film (mm):

en: Set here equivalent focal length assuming a 35mm film camera, in mm. A value of 0 means the focal length is unknown.
nl: Stel de brandpuntsafstand in zoals deze zou zijn bij een camera voor 35mm film, in mm. Een waarde 0 betekent dat de afstand niet bekend is.

en: Digital zoom ratio:
nl: Digitale zoom-verhouding:

en: Set here the digital zoom ratio used by camera to take the picture.
nl: Stel de digitale zoomverhouding in gebruikt door de camera bij het maken van de foto.

en: Lens aperture (f-number):
nl: Diafragma (f-nummer):

en: Select here the lens aperture used by camera to take the picture.
nl: Selecteer het diafragma gebruikt door de camera om de afbeelding te maken.

en: Max. lens aperture (f-number):
nl: Max. diafragma (f-nummer):

en: Select here the smallest aperture of the lens used by camera to take the picture.
nl: Selecteer het kleinste diafragma, gebruikt door de camera bij het maken van de foto.

en: No flash
nl: Geen flits

en: Fired
nl: Geflitst

en: Fired, no strobe return light
nl: Geflitst, geen meting van het teruggekeerde licht

en: Fired, strobe return light
nl: Geflitst, teruggekeerd licht gemeten

en: Yes, compulsory
nl: Ja, vereist

en: Yes, compulsory, no return light
nl: Ja, vereist, geen teruggekeerd licht

en: Yes, compulsory, return light
nl: Ja, vereist, teruggekeerd licht

en: No, compulsory
nl: Nee, vereist

en: No, auto
nl: Nee, automatisch

en: Yes, auto
nl: Ja, automatisch

en: Yes, auto, no return light
nl: Ja, automatisch, geen teruggekeerd licht

en: Yes, auto, return light
nl: Ja, automatisch, teruggekeerd licht

en: No flash function
nl: Geen flitsfunctie

en: Yes, red-eye
nl: Ja, rode ogen

en: Yes, red-eye, no return light
nl: Ja, rode ogen, geen teruggekeerd licht

en: Yes, red-eye, return light
nl: Ja, rode ogen, teruggekeerd licht

en: Yes, compulsory, red-eye
nl: Ja, vereist, rode ogen

en: Yes, compulsory, red-eye, no return light
nl: Ja, vereist, rode ogen, geen teruggekeerd licht

en: Yes, compulsory, red-eye, return light
nl: Ja, vereist, rode ogen, teruggekeerd licht

en: Yes, auto, red-eye
nl: Ja, automatisch, rode ogen

en: Yes, auto, red-eye, no return light
nl: Ja, automatisch, geen teruggekeerd licht

en: Yes, auto, red-eye, return light
nl: Ja, automatisch, rode ogen, teruggekeerd licht

en: Light source:
nl: Lichtbron:

[ctx: light source]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: light source]
en: Daylight
nl: Daglicht

[ctx: light source]
en: Fluorescent
nl: TL-lamp

[ctx: light source]
en: Tungsten (incandescent light)
nl: Wolfram (gloeilamp)

[ctx: light source]
en: Flash
nl: Flits

[ctx: light source]
en: Fine weather
nl: Goed weer

[ctx: light source]
en: Cloudy weather
nl: Bewolkt

[ctx: light source]
en: Shade
nl: Schaduw

[ctx: light source]
en: Daylight fluorescent (D 5700 - 7100K)
nl: Daglicht TL-lamp (D 5700 - 7100K)

[ctx: light source]
en: Day white fluorescent (N 4600 - 5400K)
nl: Daglicht witte TL-lamp (N 4600 - 5400K)

[ctx: light source]
en: Cool white fluorescent (W 3900 - 4500K)
nl: Koelwitte TL-lamp (W 3900 - 4500K)

[ctx: light source]
en: White fluorescent (WW 3200 - 3700K)
nl: Witte TL-lamp (WW 3200 - 3700K)

[ctx: light source]
en: Standard light A
nl: Standaard licht A

[ctx: light source]
en: Standard light B
nl: Standaard licht B

[ctx: light source]
en: Standard light C
nl: Standaard licht C

[ctx: light source]
en: ISO studio tungsten
nl: ISO studio-wolfram

[ctx: light source]
en: Other light source
nl: Andere lichtbron

en: Select here the kind of light source used to take the picture.
nl: Stel het soort lichtbron in die gebruikt is om de afbeelding te maken.

en: Flash mode:
nl: Flits modus:

en: Select here the flash program mode used by the camera to take the picture.
nl: Selecteer de flits modus gebruikt door de camera om de afbeelding te maken.

en: Flash energy (BCPS):
nl: Flitsenergie (BCPS):

en: Set here the flash energy used to take the picture in BCPS units. Beam Candle Power Seconds is the measure of effective intensity of a light source when it is focused into a beam by a reflector or lens. This value is the effective intensity for a period of one second.
nl: Stel de flitsenergie in BCPS-eenheden in die gebruikt werd bij het maken van de foto. Beam Candle Power Seconds is de maat van de effectieve intensiteit van een lichtbron als het gefocusseerd wordt in een straal door een reflector of lens. Deze waarde is de effectieve intensiteit gedurende een seconde.

en: White balance:
nl: Witbalans:

[ctx: @item: white balance]
en: Manual
nl: Handmatig

[ctx: @info]
en: Select here the white balance mode set by the camera when the picture was taken.
nl: Selecteer de witbalans-modus van de camera toen de foto werd gemaakt.

en: Identify subject of content (3 chars max):
nl: Beschrijf het onderwerp van de inhoud(maximaal 3 tekens):

en: Set here the category ID
nl: Stel het ID van de categorie in.

en: Set here the category of content. This field is limited to 3 characters.
nl: Stel de categorie van de inhoud in. Dit veld is beperkt tot 3 tekens.

en: Supplemental categories:
nl: Aanvullende Categorieen

en: Set here the extra category
nl: Stel het ID van de extra categorie in.

en: Enter here a new supplemental category of content. This field is limited to 32 characters.
nl: Voer een nieuwe aanvullende categorie in voor de inhoud. Dit veld is beperkt tot 32 tekens.

en: &Add
nl: &Toevoegen

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: &Replace
nl: Ve&rvangen

en: <b>Note: <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/IPTC_Information_Interchange_Model'>IPTC</a> text tags are limited string sizes. Use contextual help for details. Consider to use <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Extensible_Metadata_Platform'>XMP</a> instead.</b>
nl: <b>Opmerking: <a href='https://nl.wikipedia.org/wiki/IPTC_Information_Interchange_Model'>IPTC</a>-teksttags hebben een beperkte tekstgrootte. Gebruik de contexthulpinformatie voor meer details. Overweeg in plaats daarvan <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Extensible_Metadata_Platform'>XMP</a> te gebruiken.</b>

en: Headline:
nl: Opschrift:

en: Set here the content synopsis
nl: Stel hier de korte inhoud van de inhoud in

en: Enter here the content synopsis. This field is limited to 256 characters.
nl: Voer de samenvatting van de inhoud in. Dit veld is beperkt tot 256 tekens.

[ctx: content description]
en: Caption:
nl: Titel:

en: Sync Exif Comment
nl: Exif-commentaar synchroniseren

en: Set here the content description
nl: Stel hier de inhoudsbeschrijving in

en: Enter the content description. This field is limited to 2000 characters.
nl: Voer de inhoudsbeschrijving in. Dit veld is beperkt tot 2000 tekens.

en: Caption Writer:
nl: Opschrift schrijver:

en: Enter the name of the caption author.
nl: Voer de naam in van de auteur van de titel.

en: Set here the copyright notice.
nl: Stel hier de copyrightnotitie in.

en: Set here the necessary copyright notice. This field is limited to 128 characters.
nl: Voer de noodzakelijke copyright notitie in. Dit veld is beperkt tot 128 tekens.

en: Byline:
nl: Bijschrift:

en: Set here the name of content creator.
nl: Stel de naam in van de maker van de inhoud.

en: Byline Title:
nl: Bijschrift titel:

en: Set here the title of content creator.
nl: Stel de titel in van de maker van de inhoud.

en: Credit:
nl: Dankbetuiging:

en: Set here the content provider.
nl: Stel de leverancier van de inhoud in.

en: Set here the content provider. This field is limited to 32 characters.
nl: Voer de leverancier van de inhoudsbeschrijving in. Dit veld is beperkt tot 32 tekens.

[ctx: original owner of content]
en: Source:
nl: Bron:

en: Set here the content owner.
nl: Stel hier de eigenaar van de inhoud in.

en: Set here the original owner of content. This field is limited to 32 characters.
nl: Voer de originele eigenaar van de inhoudsbeschrijving in. Dit veld is beperkt tot 32 tekens.

en: Set here the person or organization to contact.
nl: Voer de contactpersoon of organisatie in.

[ctx: @item: iptc]
en: Content
nl: Inhoud

[ctx: @item: iptc]
en: Origin
nl: Oorsprong

[ctx: @item: iptc]
en: Credits
nl: Dankbetuigingen

[ctx: @item: iptc]
en: Subjects
nl: Onderwerpen

[ctx: @item: iptc]
en: Keywords
nl: Trefwoorden

[ctx: @item: iptc]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: @item: iptc]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: @item: iptc]
en: Envelope
nl: Envelop

[ctx: @title]
en: Content Information
nl: Inhoudsinformatie

[ctx: @title]
en: Describe the visual content of the item
nl: De visuele inhoud van het item beschrijven

[ctx: @title]
en: Origin Information
nl: Informatie over oorsprong

[ctx: @title]
en: Formal descriptive information about the item
nl: Formele beschrijvende informatie over het item

[ctx: @title]
en: Credit Information
nl: Dankbetuigingsinformatie

[ctx: @title]
en: Record copyright information about the item
nl: Copyrightinformatie over het item vastleggen

[ctx: @title]
en: Subject Information
nl: Onderwerpinformatie

[ctx: @title]
en: Record subject information about the item
nl: Onderwerpinformatie over het item vastleggen

[ctx: @title]
en: Keyword Information
nl: Trefwoordinformatie

[ctx: @title]
en: Record keywords relevant to the item
nl: Trefwoorden relevant voor het item vastleggen

[ctx: @title]
en: Category Information
nl: Categorie-informatie

[ctx: @title]
en: Record categories relevant to the item
nl: Categorieën relevant voor het item vastleggen

[ctx: @title]
en: Status Information
nl: Statusinformatie

[ctx: @title]
en: Record workflow information
nl: Werkwijze-informatie vastleggen

[ctx: @title]
en: Status Properties
nl: Statuseigenschappen

[ctx: @title]
en: Record workflow properties
nl: Werkwijze-eigenschappen vastleggen

[ctx: @title]
en: Envelope Information
nl: Envelopinformatie

[ctx: @title]
en: Record editorial details
nl: Redactionele details vastleggen

en: No ObjectData
nl: Geen objectdata

en: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (version 1)
nl: IPTC-NAA Digitale nieuwsfoto parameterrecord (versie 1)

en: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (version 2)
nl: IPTC-NAA Digitale nieuwsfoto parameterrecord (versie 2)

en: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (version 3)
nl: IPTC-NAA Digitale nieuwsfoto parameterrecord (versie 3)

en: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (version 4)
nl: IPTC-NAA Digitale nieuwsfoto parameterrecord (versie 4)

en: IPTC7901 Recommended Message Format
nl: IPTC7901 Aanbevolen berichtformaat

en: Tagged Image File Format (version 5.0)
nl: Tagged-formaat van afbeeldingsbestand (versie 5.0)

en: Tagged Image File Format (version 6.0)
nl: Tagged-formaat van afbeeldingsbestand (versie 6.0)

en: IPTC Unstructured Character Oriented File Format
nl: IPTC Ongestructureerd karaktergeörienteerd bestandsformaat

en: United Press International Down-Load Message
nl: United Press International Download-bericht

en: JPEG File Interchange
nl: JPEG Bestandsuitwisseling

en: Photo-CD Image-Pac
nl: Foto-cd image-pac

en: Microsoft Bit Mapped Graphics File [*.BMP]
nl: Microsoft bitmapped-graphics-bestand [*.BMP]

en: Digital Audio File [*.WAV]
nl: Digital-audio bestand [*.WAV]

en: Audio plus Moving Video [*.AVI]
nl: Audio plus bewegende video [*.AVI]

en: PC DOS/Windows Executable Files [*.COM][*.EXE]
nl: PC DOS/Windows uitvoerbare bestanden [*.COM][*.EXE]

en: Compressed Binary File [*.ZIP]
nl: Gecomprimeerd binair bestand [*.ZIP]

en: Audio Interchange File Format AIFF
nl: Audio Interchange File Format AIFF (Audio uitwisselingsbestandsformaat)

en: Freehand (version 3.1)
nl: Freehand (versie 3.1)

en: Freehand (version 4.0)
nl: Freehand (versie 4.0)

en: Freehand (version 5.0)
nl: Freehand (versie 5.0)

en: Freehand (version 5.5)
nl: Freehand (versie 5.5)

en: Tidningarnas Telegrambyra NITF version (TTNITF DTD)
nl: Tidningarnas Telegrambyra NITF versie (TTNITF DTD)

en: Ritzaus Bureau NITF version (RBNITF DTD)
nl: Ritzaus Bureau NITF versie (RBNITF DTD)

en: Destination:
nl: Doel:

en: Set here the envelope destination
nl: Stel hier de bestemming van de envelop in

en: Enter the envelope destination. This field is limited to 1024 characters.
nl: Voer de envelopbeschrijving in. Dit veld is beperkt tot 1024 tekens.

en: Set here the Unique Name of Object identifier
nl: Stel hier de unieke naam van de object-identifier

en: Set here the Unique Name of Object identifier. This field is limited to 80 characters.
nl: Voer de naam in van de maker van de inhoudsbeschrijving. Dit veld is beperkt tot 80 tekens.

en: Product ID:
nl: Product-ID:

en: Set here the product identifier
nl: Stel hier de product-identifier in.

en: Set here the product identifier. This field is limited to 32 characters.
nl: Voer de product-identifier in. Dit veld is beperkt tot 32 tekens.

en: Service ID:
nl: ID van service:

en: Set here the service identifier
nl: Stel hier de service-identifier in.

en: Set here the service identifier. This field is limited to 10 characters.
nl: Voer de identifier van de service in. Dit veld is beperkt tot 10 tekens.

en: Envelope ID:
nl: Envelop-ID:

en: Set here the envelope identifier
nl: Stel hier de envelop-identifier in.

en: Set here the envelope identifier. This field is limited to 8 characters.
nl: Voer de identifier van de envelop in. Dit veld is beperkt tot 8 tekens.

en: Priority:
nl: Prioriteit:

[ctx: priority for the envelope]
en: 0: None
nl: 0: Geen

[ctx: priority for the envelope]
en: 1: High
nl: 1: Hoog

[ctx: priority for the envelope]
en: 5: Normal
nl: 5: Normaal

[ctx: priority for the envelope]
en: 8: Low
nl: 8: Laag

[ctx: editorial urgency of content]
en: 9: User-defined
nl: 9: Gebruikergedefinieerd

en: Select here the envelope priority.
nl: Selecteer de prioriteit van de envelop.

en: Format:
nl: Opmaak:

en: Select here envelope file format.
nl: Selecteer de opmaak van het envelopbestand.

en: Sent date:
nl: Verzenddatum:

en: Sent time:
nl: Verzendtijd:

en: Set envelope sent date to today
nl: Stel de verzenddatum van de envelop in op vandaag

en: Set here the date when the service sent the material.
nl: Stel de datum in van het verzenden van het materiaal door de service.

en: Set here the time when the service sent the material.
nl: Stel de tijd in van het verzenden van het materiaal door de service.

en: Set here the time zone when the service sent the material.
nl: Stel de tijdzone in van het verzenden van het materiaal door de service.

en: Use information retrieval words:
nl: Gebruik informatiezoekwoorden:

en: Set here a keyword
nl: Stel hier een trefwoord in

en: Enter here a new keyword. This field is limited to 64 characters.
nl: Voer een nieuw trefwoord in. Dit veld mag maximaal 64 tekens bevatten.

en: Digitization date
nl: Digitalisatie datum

en: Digitization time
nl: Digitalisatie tijd

en: Set here the creation date of digital representation.
nl: Voer de creatiedatum in van de digitale representatie.

en: Set here the creation time of digital representation.
nl: Voer de creatietijd in van de digitale representatie.

en: Set here the time zone of digital representation.
nl: Stel hier de tijdzone in van de digitale representatie.

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Creation time
nl: Aanmaaktijd

en: Sync Exif creation date
nl: Exif-aanmaakdatum synchroniseren

en: Set here the creation date of intellectual content.
nl: Voer de creatie-datum in van de intellectuele inhoud.

en: Set here the creation time of intellectual content.
nl: Voer de creatie-tijd in van de intellectuele inhoud.

en: Set here the time zone of intellectual content.
nl: Stel hier de tijdzone in van de intellectuele inhoud.

en: Set here the full country name referenced by the content.
nl: Stel de volledige naam van het land in dat hoort bij de inhoud.

en: City:
nl: Woonplaats:

en: Set here the city of the content
nl: Stel hier de plaats van de inhoud in

en: Set here the city of content origin. This field is limited to 32 characters.
nl: Stel de stad behorende bij de inhoud in. Dit veld is beperkt tot 32 tekens.

en: Sublocation:
nl: Sublocatie:

en: Set here the content location
nl: Stel hier de locatie van de inhoud in

en: Set here the content location within city. This field is limited to 32 characters.
nl: Stel de locatie binnen de stad in behorende bij de inhoud. Dit veld is beperkt tot 32 tekens.

en: State/Province:
nl: Staat/provincie:

en: Set here the Province or State of the content
nl: Stel hier de provincie of staat van de inhoud in

en: Set here the Province or State of content origin. This field is limited to 32 characters.
nl: Voeg de provincie of staat in behorende bij de inhoud. Dit veld is beperkt tot 32 tekens.

en: Country:
nl: Land:

en: Select here country name of content origin.
nl: Selecteer de naam van het land behorende bij de inhoud.

en: Release date
nl: Uitgiftedatum

en: Release time
nl: Uitgifte tijd

en: Set release date to today
nl: Stel de vrijgave datum op vandaag

en: Set here the earliest intended usable date of intellectual content.
nl: Voer de datum in van het vroegste moment van bedoeld gebruik van de intellectuele inhoud.

en: Set here the earliest intended usable time of intellectual content.
nl: Voer de tijd in van het vroegste moment van bedoeld gebruik van de intellectuele inhoud.

en: Set here the earliest intended usable time zone of intellectual content.
nl: Stel hier de tijdzone in van het vroegste moment van bedoeld gebruik van de intellectuele inhoud.

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Expiration time
nl: Verloop tijd

en: Set expiration date to today
nl: Stel de vervaldatum in op vandaag

en: Set here the latest intended usable date of intellectual content.
nl: Voer de datum in van het laatste moment van bedoeld gebruik van de intellectuele inhoud.

en: Set here the latest intended usable time of intellectual content.
nl: Voer de tijd in van het laatste moment van bedoeld gebruik van de intellectuele inhoud.

en: Set here the latest intended usable time zone of intellectual content.
nl: Stel hier de tijdzone in van het laatste moment van bedoeld gebruik van de intellectuele inhoud.

en: Language:
nl: Taal:

en: Select here the language of content.
nl: Selecteer de taal van de inhoud.

[ctx: editorial urgency of content]
en: 0: None
nl: 0: Geen

[ctx: editorial urgency of content]
en: 1: High
nl: 1: Hoog

[ctx: editorial urgency of content]
en: 5: Normal
nl: 5: Normaal

[ctx: editorial urgency of content]
en: 8: Low
nl: 8: Laag

en: Select here the editorial urgency of content.
nl: Selecteer de redactionele urgentie van de inhoud.

en: Cycle:
nl: Cyclus:

[ctx: @item: object cycle]
en: Morning
nl: Ochtend

[ctx: @item: object cycle]
en: Afternoon
nl: Middag

[ctx: @item: object cycle]
en: Evening
nl: Avond

[ctx: @info]
en: Select here the editorial cycle of content.
nl: Selecteer de redactionele cyclus van de inhoud.

en: Set here the content type
nl: Stel hier het type van de inhoud in

en: News
nl: Nieuws

en: Data
nl: Gegevens

en: Advisory
nl: Advies

en: Select here the editorial type of content.
nl: Selecteer het redactionele type van de inhoud.

en: Set here the editorial type description of content. This field is limited to 64 characters.
nl: Voeg het redactionele beschrijvingstype van de inhoud. Dit veld is beperkt tot 64 tekens.

en: Reference:
nl: Referentie:

en: Set here the content reference
nl: Stel hier de referentie van de inhoud in

en: Set here the original content transmission reference. This field is limited to 32 characters.
nl: Stel hier de referentie in waar vanaf het origineel is verzonden. Dit veld is beperkt tot 32 tekens.

[ctx: image title]
en: Title:
nl: Titel:

en: Set here the content title
nl: Stel hier de titel van de inhoud in

en: Set here the shorthand reference of content. This field is limited to 64 characters.
nl: Stel de korte titel van de inhoud in. Dit veld is beperkt tot 64 tekens.

en: Edit Status:
nl: Wijzig status:

en: Set here the content status
nl: Stel hier de status van de inhoud in

en: Set here the title of content status. This field is limited to 64 characters.
nl: Stel de status van de titel van de inhoud in. Dit veld is beperkt tot 64 tekens.

en: Job Identifier:
nl: Taak-identifier:

en: Set here the job ID
nl: Stel hier de job-ID in.

en: Set here the string that identifies content that recurs. This field is limited to 32 characters.
nl: Voer een tekst in die de inhoud identificeert. Dit veld mag maximaal 32 tekens bevatten.

en: Special Instructions:
nl: Speciale instructies

en: Set here the content instructions
nl: Stel hier de instructies van de inhoud in

en: Enter the editorial usage instructions. This field is limited to 256 characters.
nl: Voer de redactionele gebruiksinstructies in. Dit veld is beperkt tot 256 tekens.

en: Enter here the Informative Provider Reference. I.P.R is a name registered with the IPTC/NAA, identifying the provider that provides an indicator of the content. The default value for the I.P.R is "IPTC" if a standard Reference Code is used. This field is limited to 32 characters.
nl: Voer de 'Informative Provider Reference' in. Een I.P.R. is een naam die bij de IPTC/NAA geregistreerd is en die de leverancier identificeert van een indicatie van de inhoud. De standaard waarde van de I.P.R. is "IPTC" als een standaard referentiecode wordt gebruikt. Dit veld is beperkt tot 32 tekens.

en: Enter here the Subject Reference Number. Provides a numeric code to indicate the Subject Name plus optional Subject Matter and Subject Detail Names in the language of the service. Subject Reference is a number from the range 01000000 to 17999999 and represent a language independent international reference to a Subject. A Subject is identified by its Reference Number and corresponding Names taken from a standard lists given by IPTC/NAA. If a standard reference code is used, these lists are the English language reference versions. This field is limited to 8 digit code.
nl: Voer hier het Onderwerpreferentienummer in. Levert een numerieke code om de Onderwerpnaam aan te geven plus optioneel het Onderwerp en Onderwerpdetailnamen in de taal van de service. Onderwerpreferentie is een nummer in de reeks 01000000 tot 17999999 die een taalonafhankelijke internationale referentie is voor een Onderwerp. Een onderwerp wordt geïdentificeerd door zijn Referentienummer en de bijbehorende namen uit de standaard lijst van de IPTC/NAA. Als een standaard referentiecode wordt gebruikt dan zijn die lijsten in de referentieversie in de Engelse taal. Dit veld is beperkt tot een 8 cijferige code.

en: Enter here the Subject Name. English language is used if you selected a standard IPTC/NAA reference code. This field is limited to 64 characters.
nl: Voer hier de naam van het onderwerp in. De Engelse taal wordt gebruikt als u een standaard IPTC/NAA referentiecode gebruikt. Dit veld is beperkt tot 64 tekens.

en: Enter here the Subject Matter Name. English language is used if you selected a standard IPTC/NAA reference code. This field is limited to 64 characters.
nl: Voer de korte titel van de inhoud in. Engels wordt gebruikt als u een standaard IPTC/NAA referentiecode gebruikt. Dit veld is beperkt tot 64 tekens.

en: Enter here the Subject Detail Name. English language is used if you selected a standard IPTC/NAA reference code. This field is limited to 64 characters.
nl: Voeg de Onderwerpdetailnaam in. De Engelse taal wordt gebruikt als u een standaard IPTC/NAA referentiecode hebt geselecteerd. Dit veld is beperkt tot 64 tekens.

[ctx: @title]
en: Metadata Edit
nl: Metagegevens bewerken

[ctx: @info]
en: A tool to edit items metadata
nl: Een hulpmiddel om items metagegevens te bewerken.

[ctx: @info]
en: This tool allows users to changes plenty of metadata from items.
    
    Most common Exif, Iptc, and Xmp tags used in photography are listed for editing with standardized values.
    
    For photo agencies, pre-configured subjects can be used to describe the items contents based on Iptc reference codes.
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers veel metagegevens van items wijzigen.
    
    De meest algemene Exif-, Iptc- en Xmp-tags gebruikt in fotografie worden getoond voor bewerking met gestandaardiseerde waarden.
    
    Voor foto-agencies kunnen vooraf geconfigureerde onderwerpen gebruikt worden om de inhoud van items te beschrijven gebaseerd on Iptc-referentiecodes.

[ctx: @action]
en: Edit Metadata...
nl: Metagegevens bewerken...

en: Enter here a new supplemental category of content.
nl: Voer een nieuwe aanvullende categorie in voor de inhoud.

en: Set here the content synopsis.
nl: Stel hier de korte inhoud van de inhoud in.

[ctx: content description]
en: Captions:
nl: Titels:

en: Set here the content descriptions.
nl: Stel hier de inhoudsbeschrijvingen in.

en: Default Language Caption Options
nl: Opties voor de standaard taaltitel

en: Set here the name of the caption author.
nl: Stel hier de naam in van de auteur van het opschrift.

en: Set here the necessary copyright notice.
nl: Stel hier de noodzakelijke copyrightnotitie in.

en: Sync Exif Copyright
nl: Exif-copyright synchroniseren

en: Right Usage Terms:
nl: Bepalingen voor gebruiksrechten:

en: Set here the instructions on how a resource can be legally used here.
nl: Stel hier de instructies in over hoe hier te handelen om een bron legaal te gebruiken.

[ctx: @option: name of content creator]
en: Creator:
nl: Maker:

en: Sync Exif Artist
nl: Exif-artiest synchroniseren

en: Creator Title:
nl: Titel van maker:

en: Contact
nl: Contactpersoon

[ctx: contact email address]
en: E-mail:
nl: E-mailadres:

en: Set here the contact e-mail.
nl: Stel de het e-mailadres van de contactpersoon in.

en: Set here the contact URL.
nl: Stel de URL van de contactpersoon in.

en: Phone:
nl: Telefoonnummer:

en: Set here the contact 'phone number.
nl: Stel het telefoonnummer van de contactpersoon in.

[ctx: Street address]
en: Address:
nl: Adres:

en: Set here the contact address.
nl: Stel het adres van de contactpersoon in.

en: Postal code:
nl: Postcode:

en: Set here the contact postal code.
nl: Stel de postcode van de contactpersoon in.

en: Set here the contact city.
nl: Stel de plaats van de contactpersoon in.

en: Set here the contact state/province.
nl: Stel hier de staat/provincie van de contactpersoon in.

en: Set here the contact country.
nl: Stel het land van de contactpersoon in.

en: Set here the original owner of content.
nl: Stel de oorspronkelijke eigenaar van de inhoud in.

[ctx: @item: xmp content]
en: Content
nl: Inhoud

[ctx: @item]
en: Origin
nl: Oorsprong

[ctx: @item]
en: Credits
nl: Dankbetuigingen

[ctx: @item]
en: Subjects
nl: Onderwerpen

[ctx: @item]
en: Keywords
nl: Trefwoorden

[ctx: @item]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: @item]
en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Set here a new keyword
nl: Stel hier een nieuw trefwoord in

en: Video date
nl: Video-datum

en: Set video date to today
nl: Video-datum instellen op vandaag

en: Set here the video date of intellectual content.
nl: De video-datum instellen van de intellectuele inhoud.

en: Set here the content's city of origin.
nl: Stel de plaats in behorende bij de inhoud.

en: Set here the content's location within the city.
nl: Stel de locatie in binnen de plaats behorende bij de inhoud.

en: Set here the content's Province or State of origin.
nl: Stel de provincie of staat in behorende bij de inhoud.

[ctx: @item: scene code]
en: Headshot
nl: Vooraanzichtopname

[ctx: @item: scene code]
en: Half-length
nl: Halve lengte

[ctx: @item: scene code]
en: Full-length
nl: Volledige lengte

[ctx: @item: side view of a person]
en: Profile
nl: Profiel

[ctx: @item: scene code]
en: Rear view
nl: Achteraanzicht

[ctx: @item: scene code]
en: Single
nl: Enkel

[ctx: @item: scene code]
en: Couple
nl: Paar

[ctx: @item: scene code]
en: Two
nl: Twee

[ctx: @item: group of people]
en: Group
nl: Groep

[ctx: @item: scene code]
en: General view
nl: Algemeen aanzicht

[ctx: @item: scene code]
en: Panoramic view
nl: Panoramisch aanzicht

[ctx: @item: scene code]
en: Aerial view
nl: Bovenaanzicht

[ctx: @item: scene code]
en: Under-water
nl: Onderwater

[ctx: @item: scene code]
en: Night scene
nl: Nachtscene

[ctx: @item: scene code]
en: Satellite
nl: Satelliet

[ctx: @item: scene code]
en: Exterior view
nl: Buitenaanzicht

[ctx: @item: scene code]
en: Interior view
nl: Binnenaanzicht

[ctx: @item: scene code]
en: Action
nl: Actie

[ctx: @item: scene code]
en: Performing
nl: Uitvoeren

[ctx: @item: scene code]
en: Posing
nl: Poseren

[ctx: @item: scene code]
en: Symbolic
nl: Symbolisch

[ctx: @item: scene code]
en: Movie scene
nl: Filmscène

[ctx: @item: type code]
en: Advisory
nl: Advies

[ctx: @item: type code]
en: Alert
nl: Waarschuwing

[ctx: @item: type code]
en: Catalog
nl: Catalogus

[ctx: @item: type code]
en: Data
nl: Gegevens

[ctx: @item: type code]
en: Maintenance
nl: Onderhoud

[ctx: @item: type code]
en: News
nl: Nieuws

[ctx: @item: type code]
en: News Management Mode
nl: Nieuwsbeheermodus

[ctx: @item: type code]
en: Package
nl: Pakket

[ctx: @item: type code]
en: Topic
nl: Onderwerp

[ctx: @item: type code]
en: Topic Set
nl: Set onderwerpen

[ctx: @option]
en: Language:
nl: Taal:

[ctx: @info]
en: Select here the language of content.
nl: Selecteer de taal van de inhoud.

[ctx: @option]
en: Priority:
nl: Prioriteit:

[ctx: @item: editorial urgency of content]
en: 0: None
nl: 0: Geen

[ctx: @item: editorial urgency of content]
en: 1: High
nl: 1: Hoog

[ctx: @item: editorial urgency of content]
en: 5: Normal
nl: 5: Normaal

[ctx: @item: editorial urgency of content]
en: 8: Low
nl: 8: Laag

[ctx: @item: editorial urgency of content]
en: 9: User-defined
nl: 9: Gebruikergedefinieerd

[ctx: @info]
en: @info: Select here the editorial urgency of content.
nl: @info: selecteer de redactionele urgentie van de inhoud.

[ctx: @option]
en: Scene:
nl: Scène:

[ctx: @info]
en: Select here the scene type of the content.
nl: Selecteer het type scène van de inhoud.

[ctx: @info]
en: Select here the editorial type of the content.
nl: Selecteer het redactionele type van de inhoud.

[ctx: @option]
en: Attribute:
nl: Attribuut:

[ctx: @info]
en: Set here the editorial attribute description
nl: Stel hier de redactionele beschrijving van het attribuut in.

[ctx: @info]
en: Set here the editorial attribute description of the content.
nl: Stel de redactionele beschrijving van het attribuut in van de inhoud.

[ctx: @info]
en: Select here the editorial attribute of the content.
nl: Selecteer het redactionele attribuut van de inhoud.

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Current
nl: Huidige

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Analysis
nl: Analyse

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Archive material
nl: Archiefmateriaal

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Background
nl: Achtergrond

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Feature
nl: Functie

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Forecast
nl: Voorspelling

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: History
nl: Geschiedenis

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Obituary
nl: Overlijdensbericht

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Opinion
nl: Opinie

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Polls & Surveys
nl: Peilingen & enquêtes

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Profile
nl: Profiel

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Results Listings & Table
nl: Resultatenlijsten & tabel

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Side bar & Supporting information
nl: Zijpaneel en ondersteunende informatie

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Summary
nl: Samenvatting

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Transcript & Verbatim
nl: Transcriptie & letterlijk

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: From the Scene
nl: Van de scène

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Retrospective
nl: Retrospectief

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Statistics
nl: Statistieken

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Update
nl: Bijwerken

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Wrap-up
nl: Samenvatting

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Press Release
nl: Pers uitgave

[ctx: @option]
en: Reference:
nl: Referentie:

[ctx: @info]
en: Set here the content reference
nl: Stel hier de referentie van de inhoud in

[ctx: @info]
en: Set here the original content transmission reference.
nl: Stel de referentie in waar vanaf het origineel is verzonden.

[ctx: short title for the content]
en: Title:
nl: Titel:

en: Set here a shorthand reference for the content.
nl: Stel de beknopte referentie in voor de inhoud.

en: Nickname:
nl: Schermnaam:

en: Set here a short informal name
nl: Stel hier een korte informele naam in

en: A short informal name for the resource.
nl: Een korte informele naam voor de hulpbron.

en: Set here the strings that identify content that recurs.
nl: Stel een tekst in die de inhoud identificeert.

en: Set here the editorial usage instructions
nl: Stel hier de redactionele gebruiksinstructies in

en: Enter the editorial usage instructions.
nl: Voer de redactionele gebruiksinstructies in.

en: Enter here the Informative Provider Reference. I.P.R is a name registered with the XMP/NAA, identifying the provider that provides an indicator of the content. The default value for the I.P.R is "XMP" if a standard Reference Code is used.
nl: Voer de 'Informative Provider Reference' in. Een I.P.R. is een naam die bij de XMP/NAA geregistreerd is en die de leverancier identificeert van een indicatie van de inhoud. De standaard waarde van de I.P.R. is "XMP" als een standaard referentiecode wordt gebruikt.

en: Enter here the Subject Reference Number. Provides a numeric code to indicate the Subject Name plus optional Subject Matter and Subject Detail Names in the language of the service. Subject Reference is a number from the range 01000000 to 17999999 and represent a language independent international reference to a Subject. A Subject is identified by its Reference Number and corresponding Names taken from a standard lists given by XMP/NAA. If a standard reference code is used, these lists are the English language reference versions. This field is limited to 8 digit code.
nl: Voer hier het Onderwerpreferentienummer in. Levert een numerieke code om de Onderwerpnaam aan te geven plus optioneel het Onderwerp en Onderwerpdetailnamen in de taal van de service. Onderwerpreferentie is een nummer in de reeks 01000000 tot 17999999 die een taalonafhankelijke internationale referentie is voor een Onderwerp. Een onderwerp wordt geïdentificeerd door zijn Referentienummer en de bijbehorende namen uit de standaard lijst van de XMP/NAA. Als een standaard referentiecode wordt gebruikt dan zijn die lijsten in de referentieversie in de Engelse taal. Dit veld is beperkt tot 8 ASCII-tekens.

en: Enter here the Subject Name. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
nl: Voer de onderwerpnaam in. Engels wordt gebruikt als u een standaard XMP/NAA referentiecode gebruikt.

en: Enter here the Subject Matter Name. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
nl: Voer de onderwerpmaterie in. Engels wordt gebruikt als u een standaard XMP/NAA referentiecode gebruikt.

en: Enter here the Subject Detail Name. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
nl: Voeg hier de de korte titel van de inhoud in. Dit veld is beperkt tot 64 ASCII-tekens.

[ctx: @title:window]
en: Adjust Time & Date
nl: Tijd & datum aanpassen

[ctx: @info:tooltip]
en: Write the corrected date and time for each image and close dialog
nl: De gecorrigeerde datum en tijd voor elke afbeelding wegschrijven en de dialoog sluiten

[ctx: @info:tooltip]
en: Write the corrected date and time for each image
nl: De gecorrigeerde datum en tijd voor elke afbeelding wegschrijven

[ctx: @info]
en: Adjust Time and Date
nl: Tijd en datum aanpassen

[ctx: @action]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @info]
en: Cancel current operation
nl: Huidige operatie annuleren

[ctx: @action]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: @info]
en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Timestamp Used
nl: Gebruikte tijdstempel

en: Timestamp Updated
nl: Bijgewerkte tijdstempel

en: Failed to update metadata timestamp
nl: Bijwerken van metagegeven tijdstip is mislukt

en: Failed to update file timestamp
nl: Bijwerken van tijdstip van bestand is mislukt

en: ExifTool reported an error
nl: Metagegevens toepassen: ExifTool rapporteerde een fout

en: Success
nl: Succes

en: not valid
nl: ongeldig

en: Please wait ...
nl: Een ogenblik geduld ...

[ctx: @info]
en: A tool to adjust items date-time
nl: Een hulpmiddel om items datum-tijd te bewerken

[ctx: @info]
en: This tool allows users to adjust date time-stamp of items in batch.
    
    Many source of original time-stamp can be selected from original items, or a from a common file.
    
    Many metadata time-stamp can be adjusted or left untouched. The adjustment can be an offset of time or a specific date.
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers datum-tijd-stempels van items aan te passen in bulk.
    
    Veel bronnen van het originele tijdstempel kunnen geselecteerd worden uit de originele items of uit een gemeenschappelijk bestand.
    
    Veel tijdstempels in metagegevens kunnen aangepast worden of onaangetast gelaten. De aanpassing kan een offset van de tijd zijn of een specifieke datum.

[ctx: @action]
en: Adjust Time && Date...
nl: Tijd && datum aanpassen...

en: Create Calendar
nl: Kalender aanmaken

en: A tool to create calendar from images
nl: Een hulpmiddel om een kalender uit afbeeldingen te maken

en: <p>This tool allows users to compose items and create a calendar with your best photos.</p><p>Different calendar layout are available and you can integrate a list of dates from ICS format to highlight holidays time.</p><p>Finally, the tool will propose to export the result to your printer or in a PDF file.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikershet maken van items en maakt een kalender met uw beste foto's.</p><p>Er zijn verschillende indelingen van de kalender beschikbaar en u kunt een lijst met datums uit het ICS-formaat integreren om vakantietijden te accentueren.</p><p>Tenslotte zal het hulpmiddel voorstellen om het resultaat naar uw printer te exporteren of naar een PDF-bestand.</p>

en: Former Author
nl: Voormalig auteur

en: Developer and Maintainer
nl: Ontwikkelaar en onderhouder

[ctx: @action]
en: Create Calendar...
nl: Aanmaken van kalender...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalEvents)
en: Calendar events
nl: Afspraken in agenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ohHeaderLabel)
en: Select an optional calendar file with the official holidays
nl: Selecteer een optioneel kalenderbestand met officiële vrije dagen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ohExplainLabel)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:italic;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">You can download a calendar for your country from <a href="www.icalshare.com"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">www.icalshare.com</span></a> or other sites.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This is fully optional. All the events from this calendar will be printed in red.</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:italic;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">U kunt een kalender voor uw land downloaden vanaf <a href="www.icalshare.com"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">www.icalshare.com</span></a> of andere sites.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dit is geheel optioneel. Alle gebeurtenissen op deze kalender zullen in rood worden geprint.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fhHeaderLabel)
en: Select an optional calendar file with your "family holidays"
nl: Selecteer een optioneel kalenderbestand met de "feestdagen van uw gezin"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fhExplainLabel)
en: You can create such a calendar using program which support <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/ICalendar">iCalendar format</a>.
    This is fully optional. All the events from this calendar will be printed in green.
nl: U kunt zo'n agenda aanmaken met een programma dat <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/ICalendar">iCalendar formaat</a> ondersteunt.
    Dit is geheel optioneel. Alle gebeurtenissen in deze agende worden in groen geprint.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalProgress)
en: Printing
nl: Bezig met afdrukken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, currentLabel)
en: Current Page
nl: Huidige pagina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, totalLabel)
en: Total Pages
nl: Totaal aantal pagina's

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalTemplate)
en: Create Template for Calendar
nl: Maak een sjabloon aan voor de kalender

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewGroupBox) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_tableWidget)
en: Preview
nl: Voorbeeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, paperSizeLabel)
en: Paper Size:
nl: Papiergrootte:

[ctx: Current default resolution]
note: i18n: ectx: property (currentText), widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: High
nl: Hoog

[ctx: High resolution level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: High
nl: Hoog

[ctx: Low resolution level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: Low
nl: Laag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, topRadio)
en: &Top
nl: &Boven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftRadio)
en: &Left
nl: &Links

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightRadio)
en: &Right
nl: &Rechts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, drawLinesCheckBox)
en: Draw lines on calendar
nl: Teken lijnen in de kalender

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ratioLabel)
en: Image to text ratio:
nl: Afbeelding tot tekst verhouding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel)
en: Font:
nl: Lettertype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: Year:
nl: Jaar:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, monthBox)
en: Select Images
nl: Afbeeldingen selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Left click on a month to select an image, right click to clear an image.
nl: Klik met links op een maand om een afbeelding te selecteren. Klik met rechts om een afbeelding op te schonen.

en: <p><h1><b>Welcome to Calendar Tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you to create and print a calendar with a selection of images taken from your collection.</p>
nl: <p><h1><b>Welkom bij hulpmiddel Kalender</b></h1></p><p>Deze assistent zal u leiden om snel een kalender te maken en af te drukken met een selectie van afbeeldingen uit uw verzameling.</p>

en: <p>This tool will also allow to set specific dates on your calendar using external data event files as <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/VCalendar'>vCalendar</a>, and <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Icalendar'>iCalendar</a> formats.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt ook het instellen van specifieke datums op uw kalender met externe bestanden met gebeurtenissen op datums in de formaten <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/VCalendar'>vCalendar</a> en <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Icalendar'>iCalendar</a>.</p>

[ctx: @title:window]
en: Create Calendar
nl: Kalender aanmaken

en: Welcome to Calendar Tool
nl: Welkom bij het hulpmiddel Kalender

en: Choose events to show on the Calendar
nl: Kies gebeurtenissen om te tonen op de kalender

en: Print Calendar
nl: Kalender afdrukken

en: Printing in Progress
nl: Afdrukken is bezig

[ctx: @info: open file filters]
en: Calendar Data File (*.ics)
nl: Kalendergegevensbestand (*.ics)

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar Data File
nl: Kalendergegevensbestand selecteren

en: No valid images selected for months<br/>Click Back to select images
nl: Er zijn geen geldige afbeeldingen geselecteerd voor de maanden<br/>Klik om afbeeldingen te selecteren

en: Please note that you are making a calendar for<br/>the current year or a year in the past.
nl: Let op; u bent een kalender aan het maken voor<br/>het huidige jaar of een jaar in het verleden.

en: Click Next to start Printing<br/><br/>Following months will be printed for year %1:<br/>
nl: Klik Volgende om het printen te starten<br/><br/>De volgende maanden voor het jaar %1 zullen worden geprint:<br/>

[ctx: @title:window]
en: Print Calendar
nl: Kalender afdrukken

en: Printing Cancelled
nl: Printen geannuleerd

en: Create calendar
nl: Kalender aanmaken

en: Printing calendar page for %1 of %2
nl: Printen van kalenderpagina voor %1 van %2

en: Printing Complete
nl: Printen is voltooid

[ctx: @title:window]
en: DNG Converter
nl: DNG-converter

[ctx: @action:button]
en: &Convert
nl: &Converteren

en: The list does not contain any Raw files to process.
nl: De lijst geen enkel raw-bestand om te verwerken.

en: DNG Converter
nl: DNG-converter

en: &Abort
nl: &Afbreken

en: Abort the conversion of Raw files.
nl: De conversie van het raw-bestanden afbreken.

en: Con&vert
nl: Con&verteren

en: Start converting the Raw images using the current settings.
nl: De conversie van raw-afbeeldingen beginnen met gebruik van de huidige instellingen.

en: Failed to save image
nl: Afbeelding opslaan is mislukt

en: Failed to move sidecar
nl: Aanhangsel-bestand verplaatsen is mislukt

en: Failed to save image.
nl: Afbeelding opslaan is mislukt.

en: Process failed
nl: Bewerking is mislukt

en: Process Canceled
nl: Bewerking geannuleerd

en: File not supported
nl: Bestand niet ondersteund

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Processing %1
nl: %1 wordt verwerkt

en: Raw File
nl: Raw-bestand

en: Target File
nl: Doelbestand

[ctx: @title]
en: DNG Converter
nl: DNG-converter

[ctx: @info]
en: A tool to batch convert RAW camera images to DNG
nl: Een hulpmiddel om RAW-camera-afbeeldingen naar DNG te converteren

[ctx: @info]
en: This Generic tool can convert RAW images data to DNG format.
    
    The Digital Negative is a lossless RAW image format created by Adobe.
    
    See details on this wikipedia entry about this format: %1
nl: Dit algemene hulpmiddel kan RAW-afbeeldingsgegevens naar DNG-formaat converteren.
    
    Het Digital Negative is een RAW-afbeeldingsformaat zonder verlies gecreëerd door Adobe.
    
    Zie details over dit formaat op dit wikipedia-item: %1

[ctx: @action]
en: DNG Converter...
nl: DNG-converter...

en: Cannot identify Raw image
nl: Kan raw-afbeelding niet identificeren

[ctx: @title:column Processing checkbox]
en: Include for Enfuse
nl: Insluiten voor Enfuse

[ctx: @title:column Input file name]
en: File Name
nl: Bestandsnaam

[ctx: @title:column Input image exposure]
en: Exposure (EV)
nl: Belichting (EV)

[ctx: @info]
en: Hardmask: enabled
nl: Hard masker: ingeschakeld

[ctx: @info]
en: Hardmask: disabled
nl: Hard masker: uitgeschakeld

[ctx: @info]
en: CIECAM02: enabled
nl: CIECAM02: ingeschakeld

[ctx: @info]
en: CIECAM02: disabled
nl: CIECAM02: uitgeschakeld

[ctx: @info]
en: Levels: auto
nl: Niveaus: automatisch

[ctx: @info]
en: Levels: <numid>%1</numid>
nl: Niveaus: <numid>%1</numid>

[ctx: @info]
en: Exposure: <numid>%1</numid>
nl: Belichting: <numid>%1</numid>

[ctx: @info]
en: Saturation: <numid>%1</numid>
nl: Verzadiging: <numid>%1</numid>

[ctx: @option:check Enfuse setting]
en: Automatic Local/Global Image Features Balance (Levels)
nl: Automatisch lokaal/globaal kenmerkenbalans van afbeelding (niveaus)

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimize image features (contrast, saturation, . . .) to be as global as possible.
nl: Optimaliseer afbeeldingskenmerken (contrast, verzadiging, . . .) om zo globaal als mogelijk te zijn.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set automatic level selection (maximized) for pyramid blending, i.e. optimize image features (contrast, saturation, . . .) to be as global as possible.
nl: Stel automatische niveauselectie in (gemaximaliseerd) voor piramide vermenging, dwz. optimaliseer afbeeldingskenmerken (contrast, verzadiging, . . .) om zo globaal als mogelijk te zijn.

[ctx: @label:slider Enfuse settings]
en: Image Features Balance:
nl: Kenmerkenbalans van afbeelding:

[ctx: @info:tooltip]
en: Balances between local features (small number) or global features (high number).
nl: Balans tussen lokale kenmerken (klein getal) of globale kenmerken (hoog getal).

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set the number of levels for pyramid blending. Balances towards local features (small number) or global features (high number). Additionally, a low number trades off quality of results for faster execution time and lower memory usage.
nl: Het aantal niveaus voor piramidevormige menging instellen. Balanceert naar lokale kenmerken (klein getal) of globale kenmerken (hoog getal). Additioneel ruilt een laag getal kwaliteit in voor snelle uitvoering en laag geheugengebruik.

[ctx: @option:check]
en: Hard Mask
nl: Hard masker

[ctx: @info:tooltip]
en: Useful only for focus stack to improve sharpness.
nl: Alleen nuttig voor focusstapel om scherpte te verbeteren.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Force hard blend masks without averaging on finest scale. This is only useful for focus stacks with thin and high contrast features. It improves sharpness at the expense of increased noise.
nl: Harde mengmaskers forceren zonder middeling op de fijnste schaal. Dit is alleen bruikbaar voor focusstapels met dunne en hoog contrast kenmerken. Het verbetert de scherpte ten koste van verhoogde ruis.

[ctx: @label:slider Enfuse settings]
en: Well-Exposedness Contribution:
nl: Bijdrage van goede belichting:

[ctx: @info:tooltip]
en: Contribution of well exposed pixels to the blending process.
nl: Bijdrage van goed belichte pixels aan het mengproces.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set the well-exposedness criterion contribution for the blending process. Higher values will favor well-exposed pixels.
nl: Het criterium voor goede belichting voor het mengproces instellen. Hoge waarden geven voorkeur aan goed belichte pixels.

[ctx: @label:slider enfuse settings]
en: High-Saturation Contribution:
nl: Bijdrage van hoge verzadiging:

[ctx: @info:tooltip]
en: Contribution of highly saturated pixels to the blending process.
nl: Bijdrage van hoog verzadigde pixels aan het mengproces.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Increasing this value makes pixels with high saturation contribute more to the final output.
nl: Deze waarde vergroten maakt dat pixels met hoge verzadiging meer bijdragen aan de uiteindelijke uitvoer.

[ctx: @label:slider enfuse settings]
en: High-Contrast Contribution:
nl: Bijdrage van hoog contrast:

[ctx: @info:tooltip]
en: Contribution of highly contrasted pixels to the blending process.
nl: Bijdrage van hoog contrast pixels aan het mengproces.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Sets the relative weight of high-contrast pixels. Increasing this weight makes pixels with neighboring differently colored pixels contribute more to the final output. Particularly useful for focus stacks.
nl: Stelt het relatieve gewicht in van hoog-contrast pixels. Dit gewicht vergroten maakt dat pixels die buren hebben met verschillend gekleurde pixels meer bijdragen aan de uiteindelijke uitvoer. Speciaal bruikbaar voor focusstapels.

[ctx: @option:check]
en: Use Color Appearance Model (CIECAM02)
nl: Model van de kleur zoals deze lijkt te zijn gebruiken (CIECAM02)

[ctx: @info:tooltip]
en: Convert to CIECAM02 color appearance model during the blending process instead of RGB.
nl: Naar CIECAM02 model zoals kleur lijkt te zijn bij het mengproces converteren in plaats van RGB.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Use Color Appearance Modelling (CIECAM02) to render detailed colors. Your input files should have embedded ICC profiles. If no ICC profile is present, sRGB color space will be assumed. The difference between using this option and default color blending algorithm is very slight, and will be most noticeable when you need to blend areas of different primary colors together.
nl: Modellering gebruiken van de kleur zoals deze lijkt te zijn (CIECAM02) om gedetailleerd kleuren weer te geven. Uw invoerbestanden moeten ingebedde ICC-profielen hebben. Als geen ICC-profiel aanwezig is, dan zal in plaats daarvan de sRGB-kleurruimte worden aangenomen. Het verschil tussen deze optie gebruiken en het standaard kleurmengalgoritme is erg klein en zal het meest zichtbaar zijn wanneer u gebieden mengt met verschillende primaire kleuren.

[ctx: @title:column Saving checkbox]
en: Include during Saving
nl: Insluiten bij opslaan

[ctx: @title:column Output file name]
en: Output
nl: Uitvoer

[ctx: @title:column Source file names]
en: Selected Inputs
nl: Geselecteerde invoer

[ctx: @item:inmenu]
en: Remove item
nl: Item verwijderen

[ctx: @item:inmenu]
en: Clear all
nl: Alles wissen

[ctx: @title:window]
en: Exposure Blending
nl: Mengen van belichting

[ctx: @action:button]
en: &Save
nl: Op&slaan

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Process and save selected items.
nl: Geselecteerde items bewerken en opslaan.

[ctx: @action:button]
en: &Preview
nl: &Voorbeeld

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Process a preview of bracketed images stack with current settings.
nl: Een voorbeeld van afbeeldingen tussen haakjes op een stapel bewerken met de huidige instellingen.

[ctx: @action: button]
en: &Default
nl: Stan&daard

[ctx: @info:tooltip]
en: Revert current settings to default values.
nl: Huidige instellingen terugzetten naar hun standaard waarden.

[ctx: @title]
en: Enfuse Settings
nl: Instellingen voor samensmelten

[ctx: @title]
en: Save Result
nl: Resultaat opslaan

[ctx: @label: textbox]
en: File Name Template:
nl: Bestandsnaam van sjabloon:

[ctx: @title:window]
en: Enfuse Processing Messages
nl: Bewerkingsberichten laten samensmelten

[ctx: @info]
en: Failed to save image to %1.
nl: Afbeelding opslaan naar %1 is mislukt.

[ctx: @info]
en: Processing preview of bracketed images...
nl: Voorbeeld van afbeeldingen tussen haakjes bewerken...

[ctx: @info]
en: Processing output of bracketed images...
nl: Uitvoer van afbeeldingen tussen haakjes bewerken...

[ctx: @info]
en: Failed to load processed image.
nl: Bewerkte afbeelding laden is mislukt.

[ctx: @info]
en: Failed to process preview of bracketed images.
nl: Verwerken van voorbeeld van afbeeldingen tussen haakjes is mislukt.

[ctx: @info]
en: Failed to process output of bracketed images.
nl: Verwerken van uitvoer van afbeeldingen tussen haakjes is mislukt

en: Exposure Blending
nl: Mengen van belichting

en: A tool to blend bracketed images
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen tussen haakjes te mengen

en: <p>This tool allows users to blend bracketed images together to create pseudo HDR photo.</p><p>To create high definition range image, you need to use images from same subject taken with a tripod and exposed with different exposure settings.</p><p>To create image with better results, you can use RAW images instead JPEG, where colors depth is higher and are well adapted for merging pixels by pixels.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikers afbeeldingen tussen haakjes samen te voegen om een pseudo HDR-foto te maken.</p><p>Om "high definition range" afbeeldingen te maken moet u afbeeldingen gebruiken van hetzelfde onderwerp opgenomen met een statief en belicht met verschillende instellingen van de belichting.</p><p>Om afbeeldingen met betere resultaten te maken kunt u RAW-afbeeldingen gebruiken in plaats van JPEG, waar kleurdiepte hoger is en goed aangepast voor het mengen van pixel bij pixel.</p>

en: Author and Maintainer
nl: Auteur en onderhouder

[ctx: @action]
en: Blend Stacked Images...
nl: Gestapelde afbeeldingen mengen...

[ctx: average scene luminance value unknown]
en: unknown
nl: onbekend

en: Cannot run %1:
    
     %2
nl: Kan %1 niet uitvoeren:
    
     %2

[ctx: @title:window]
en: Welcome to Stacked Images Tool
nl: Welkom bij het hulpmiddel Gestapelde afbeeldingen

[ctx: @info]
en: Welcome to Stacked Images Tool
nl: Welkom bij het hulpmiddel Gestapelde afbeeldingen

[ctx: @info]
en: This tool fuses bracketed images with different exposure to make pseudo HDR Image
nl: Dit hulpmiddel plakt afbeeldingen tussen haakjes met verschillende belichtingstijden aan elkaar om een pseudo HDR-afbeelding te maken

[ctx: @info]
en: It can also be used to merge focus bracketed stack to get a single image with increased depth of field.
nl: Het kan ook gebruikt worden om stapel tussen haakjes met verschillend focus samen te voegen om een enkele afbeelding te krijgen met verhoogde scherptediepte.

[ctx: @info]
en: This assistant will help you to configure how to import images before merging them to a single one.
nl: Deze assistent helpt u bij het configureren over hoe afbeeldingen te importeren voor het samen plakken ervan tot één enkele.

[ctx: @info]
en: Bracketed images must be taken with the same camera, in the same conditions, and if possible using a tripod.
nl: Afbeeldingen tussen haakjes moeten genomen worden met dezelfde camera, in dezelfde condities, en indien mogelijk met een statief.

[ctx: @info]
en: For more information, please take a look at
nl: Voor meer informatie, kijk op

[ctx: @info]
en: this page
nl: deze pagina

[ctx: @title: group]
en: Exposure Blending Binaries
nl: Binaire programma's voor mengen van belichting

[ctx: @title:window]
en: Set Bracketed Images
nl: Afbeeldingen tussen haakjes zetten

[ctx: @info]
en: Set here the list of your bracketed images to fuse. Please follow these conditions
nl: Stel hier de lijst in van uw afbeeldingen tussen haakjes om samen te voegen. Voldoe aan deze voorwaarden

[ctx: @info]
en: At least 2 images from the same subject must be added to the stack.
nl: Minstens 2 afbeeldingen van hetzelfde onderwerp moeten toegevoegd worden aan de stapel.

[ctx: @info]
en: Do not mix images with different color depth.
nl: Meng geen afbeeldingen met een verschillende kleurdiepte.

[ctx: @info]
en: All images must have the same dimensions.
nl: Alle afbeeldingen moeten dezelfde afmetingen hebben.

[ctx: @title: column]
en: Exposure (EV)
nl: Belichting (EV)

[ctx: @title:window]
en: Pre-Processing is Complete
nl: Voorbewerken is gereed

[ctx: @info]
en: Bracketed Images Pre-Processing is Done
nl: Voorbewerken van afbeeldingen tussen haakjes is gereed

[ctx: @info]
en: Congratulations. Your images are ready to be fused.
nl: Gefeliciteerd. Uw afbeeldingen zijn gereed om aan elkaar geplakt te worden.

[ctx: @info]
en: To perform this operation, Enblend program from will be used.
nl: Om deze verwerking uit te voeren zal het programma Enblend worden gebruikt.

[ctx: @info]
en: Press "Finish" button to fuse your items and make a pseudo HDR image.
nl: Druk op de knop "Voltooien" om uw items samen te plakken en maak een pseudo HDR-afbeelding.

[ctx: @title: window]
en: Pre-Processing Bracketed Images
nl: Voorbewerking van afbeeldingen tussen haakjes

[ctx: @option: check]
en: Align bracketed images
nl: Afbeeldingen tussen haakjes in lijn brengen...

[ctx: @info]
en: Now, we will pre-process bracketed images before fusing them.
nl: Nu zullen we afbeeldingen tussen haakjes voorbewerken alvorens ze aan elkaar te plakken.

[ctx: @info]
en: Alignment must be performed if you have not used a tripod to take bracketed images. Alignment operations can take a while.
nl: Er moet worden uitgelijnd als u geen statief hebt gebruikt om afbeeldingen tussen haakjes te nemen. Uitlijnbewerking kan even duren.

[ctx: @info]
en: Pre-processing operations include Raw demosaicing. Raw images will be converted to 16-bit sRGB images with auto-gamma.
nl: Voorbewerking omvat raw-demosaicing. Raw-afbeeldingen zullen geconverteerd worden tot 16-bit sRGB afbeeldingen met automatische gamma.

[ctx: @info]
en: Press the "Next" button to start pre-processing.
nl: Op de knop "Volgende" drukken om voorbewerking te starten.

[ctx: @info]
en: Pre-processing is in progress, please wait.
nl: Voorbewerking is bezig, even geduld.

[ctx: @info]
en: This can take a while...
nl: Dit kan even duren...

[ctx: @info]
en: Pre-processing has failed.
nl: Voorbewerking is mislukt.

[ctx: @info]
en: Please check your bracketed images stack...
nl: Controleer uw stapel met afbeeldingen tussen haakjes.

[ctx: @info]
en: See processing messages below.
nl: Zie onderstaande verwerkingsberichten.

[ctx: @title:window]
en: Stacked Images Tool
nl: Hulpmiddelen Gestapelde afbeeldingen

en: Error loading RAW image '%1'
nl: Fout bij laden van RAW-afbeelding '%1'

en: Could not save thumbnail for image '%1' to '%2'
nl: Kon miniatuur voor afbeelding '%1' niet opslaan naar '%2'

en: unavailable
nl: niet beschikbaar

en: Could not open file '%1' for writing
nl: Kon bestand '%1' niet openen voor schrijven

en: Could not save image to file '%1'
nl: Kon afbeelding niet opslaan naar bestand '%1'

[ctx: @info]
en: Could not find theme in '%1'
nl: Kon thema niet in '%1' vinden

[ctx: @info]
en: Create directories
nl: Mappen genereren

[ctx: @info]
en: Could not create folder '%1'
nl: Kon map '%1' niet aanmaken

[ctx: @info]
en: Copying theme
nl: Thema kopiëren

[ctx: @info]
en: Could not copy theme
nl: Kon thema niet kopiëren

[ctx: @info]
en: Generate images and XML files
nl: Afbeeldings- en XML-bestanden generen

[ctx: @info]
en: Could not create gallery.xml
nl: gallery.xml kon niet worden aangemaakt

[ctx: @info]
en: Generating files for "%1"
nl: Bezig bestanden voor "%1" te genereren

[ctx: @info]
en: Generating HTML files
nl: Bezig HTML-bestanden te genereren

[ctx: @info]
en: Could not load XSL file '%1'
nl: Kon XSL-bestand '%1' niet laden

[ctx: @info]
en: Could not load XML file '%1'
nl: Kon XML-bestand '%1' niet laden

[ctx: @info]
en: Error processing XML file
nl: Fout bij verwerken van XML-bestand

[ctx: @info]
en: Could not open '%1' for writing
nl: Kon '%1' niet openen voor schrijven

[ctx: @info]
en: Downloading remote files for "%1"
nl: Bestanden op afstand worden gedownload voor "%1"

[ctx: @info]
en: Could not open temporary file
nl: Kon het tijdelijke bestand niet openen

[ctx: @info]
en: Could not download %1
nl: Kon %1 niet downloaden

[ctx: @info: xslt param]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: @info: xslt param]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: @info: xslt param]
en: Album List
nl: Albumlijst

[ctx: @info: xslt param]
en: Original Image
nl: Oorspronkelijke afbeelding

[ctx: @info: xslt param]
en: Go Up
nl: Omhoog

[ctx: @info: xslt param]
en: Make
nl: Merk

[ctx: @info: xslt param]
en: Image Orientation
nl: Oriëntatie van de afbeelding

[ctx: @info: xslt param]
en: Image X Resolution
nl: Afbeeldingsresolutie X

[ctx: @info: xslt param]
en: Image Y Resolution
nl: Afbeeldingsresolutie Y

[ctx: @info: xslt param]
en: Image Resolution Unit
nl: Eenheid voor afbeeldingsresolutie

[ctx: @info: xslt param]
en: Image Date Time
nl: Datum en tijd van afbeelding

[ctx: @info: xslt param]
en: YCBCR Positioning
nl: YCBCR positionering

[ctx: @info: xslt param]
en: Exposure Time
nl: Belichtingstijd

[ctx: @info: xslt param]
en: F Number
nl: F-getal

[ctx: @info: xslt param]
en: Exposure Index
nl: Belichtingsindex

[ctx: @info: xslt param]
en: ISO Speed Ratings
nl: ISO-snelheid

[ctx: @info: xslt param]
en: Shutter Speed Value
nl: Waarde sluitersnelheid

[ctx: @info: xslt param]
en: Aperture Value
nl: Diafragmawaarde

[ctx: @info: xslt param]
en: Focal Length
nl: Brandpuntsafstand

[ctx: @info: xslt param]
en: GPS Altitude
nl: GPS hoogte

[ctx: @info: xslt param]
en: GPS Latitude
nl: GPS breedtegraad

[ctx: @info: xslt param]
en: GPS Longitude
nl: GPS lengtegraad

en: Html Gallery
nl: HTML-galerij

en: A tool to generate HTML gallery from images
nl: Een hulpmiddel om HTML-galerij uit afbeeldingen te genereren

en: <p>This tool allows users to back-process items (as resize) before to create W3C compliant html gallery.</p><p>Items to process can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Themable HTML template with different layout can be used to assemble files on a gallery.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikers het op de achtergrond bewerken van items (zoals van grootte wijzigen) alvorens te voldoen aan de eisen van W3C-html-gallery.</p><p>Te bewerken items kunnen per stuk geselecteerd worden of per groep via een selectie van albums.</p><p>Aan een thema aan te passen HTML-sjablonen met verschillende indeling kunnen gebruikt worden om bestanden samen te stellen in een galerij.</p>

en: Former Author and Maintainer
nl: Voormalig auteur en onderhouder

[ctx: @action]
en: Create Html gallery...
nl: HTML-galerij aanmaken...

en: Internal Error
nl: Interne fout

en: Starting to generate gallery...
nl: Beginnen met aanmaken van galerij...

en: %1 albums to process:
nl: %1 albums te verwerken:

en: %1 items to process
nl: %1 items te verwerken:

en: Output directory: %1
nl: Uitvoermap: %1

en: Gallery is completed, but some warnings occurred.
nl: Galerij is gereed, maar er waren enige waarschuwingen.

en: Gallery completed.
nl: Galerij is gereed.

en: Opening gallery with default desktop browser...
nl: Galerij wordt in de standaard browser van het bureaublad geopend...

en: Opening gallery with internal browser...
nl: Galerij wordt met de interne browser geopend...

en: Full Image Properties:
nl: Volledige afbeeldingseigenschappen:

en: Save image
nl: Afbeelding opslaan

en: Quality:
nl: Kwaliteit:

en: Max size:
nl: Max. grootte:

en: Include full-size original images for download
nl: Voor downloaden oorspronkelijke afbeeldingen in volledige afmetingen meenemen

en: Use original image
nl: Oorspronkelijke afbeelding gebruiken

en: Thumbnail Properties:
nl: Eigenschappen van miniaturen:

en: Square thumbnails
nl: Vierkante miniaturen

en: <qt><p><h1><b>Welcome to HTML Gallery tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you to export quickly</p><p></p><p>your images as a small static HTML photo gallery.</p><p>This tool is fully compliant with <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/HTML'>HTML and CSS standards</a></p><p>and the output can be customized with a nice theme.</p></qt>
nl: <qt><p><h1><b>Welkom bij het hulpmiddel HTML-galerij</b></h1></p><p>Deze assistent zal u begeleiden bij het snel exporteren</p><p></p><p>van uw afbeeldingen als een kleine statische HTML-fotogalerij.</p><p>Dit hulpmiddel is volledig in overeenstemming met <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/HTML'>HTML en CSS standaarden</a></p><p>en de uitvoer kan aangepast worden met een mooi thema.</p></qt>

en: &Choose image selection method:
nl: &Kies de selectiemethode van afbeeldingen:

en: Images
nl: Afbeeldingen

[ctx: @label]
en: Gallery Title:
nl: Galerijtitel:

[ctx: @label]
en: Destination folder:
nl: Doelmap:

[ctx: @title:window]
en: Destination Folder
nl: Doelmap

[ctx: @label]
en: Open in Browser:
nl: In browser openen:

[ctx: @item: open in browser]
en: None
nl: Geen

[ctx: @item: open in browser]
en: Internal
nl: Intern

[ctx: @item: open in browser]
en: Default from Desktop
nl: Standaard uit bureaublad

en: In this page, you can change some theme parameters. Depending on the theme, different parameters are available.
nl: In deze pagina kunt u enige themaparameters wijzigen. Verschillende parameters, afhankelijk van het thema, zijn beschikbaar.

en: can be customized
nl: kan worden aangepast

en: no customization available
nl: aanpassen niet beschikbaar

en: Author: %1<br/><br/>
nl: Auteur: %1<br/><br/>

[ctx: @title:window]
en: Create HTML Gallery
nl: HTML-galerij aanmaken

en: Welcome to HTML Gallery Tool
nl: Welkom bij het hulpmiddel HTML-galerij

en: Items Selection
nl: Selectie van items

en: Theme Selection
nl: Themakeuze

en: Theme Parameters
nl: Themaparameters

en: Output Settings
nl: Uitvoerinstellingen

en: Generating Gallery
nl: Galerij wordt gegenereerd

en: Create directories
nl: Mappen genereren

en: Could not create folder '%1'
nl: Kon map '%1' niet aanmaken

en: Create jAlbum project files
nl: jAlbum projectbestanden aanmaken

en: Failed to create project files
nl: Projectbestanden aanmaken is mislukt

en: Failed to create settings file
nl: Instellingbestand aanmaken is mislukt

en: Launch jAlbum with new project files
nl: jAlbum starten met nieuwe projectbestanden

en: jAlbum Export
nl: jAlbum exporteren

en: A tool to export images to jAlbum gallery generator
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen naar Album-galerijgenerator te exporteren

en: <p>This tool allows users to export items to jAlbum html gallery generator.</p><p>Items to process can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>jAlbum is themable with different templates and layout. See the jAlbum web-site for details: https://jalbum.net/.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar een jAlbum-html-gallery-generator.</p><p>Te bewerken items kunnen per stuk geselecteerd worden of per groep via een selectie van albums.</p><p>jAlbum is van thema's te voorzien met verschillende sjablonen en indelingen. Zie de website voor jAlbum voor details: https://jalbum.net/.</p>

[ctx: @action]
en: Create jAlbum Gallery...
nl: jAlbum-galerij aanmaken...

en: jAlbum Gallery Generator.
nl: jAlbum-galerijgenerator.

en: Starting to generate jAlbum...
nl: Beginnen met aanmaken van jAlbum

en: Jalbum is completed, but some warnings occurred.
nl: Jalbum is gereed, maar er waren enige waarschuwingen.

en: Jalbum completed.
nl: Jalbum is gereed.

en: <qt><p><h1><b>Welcome to jAlbum export tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you to export quickly</p><p></p><p>your images as a jAlbum project.</p></qt>
nl: <qt><p><h1><b>Welkom bij hulpmiddel jAlbum exporteren</b></h1></p><p>Deze assistent zal u leiden om snel </p><p></p><p>uw afbeeldingen als een jAlbum-project te exporteren.</p></qt>

[ctx: @title:group]
en: jAlbum Binaries
nl: Binaire programma's van jAlbum

en: Project Title:
nl: Projecttitel:

en: Set here the project title
nl: Stel hier de titel van het project in

en: Projects folder:
nl: Projectenmap:

[ctx: @title:window]
en: Projects Folder
nl: Projectenmap

[ctx: @title:window]
en: Create jAlbum Album
nl: jAlbum-album aanmaken

en: Welcome to jAlbum Export Tool
nl: Welkom bij het hulpmiddel jAlbum exporteren

en: Paths Selection
nl: Selectie van paden

en: Generating jAlbum
nl: jAlbum wordt gegenereerd

[ctx: @title:window]
en: Share Files With DLNA Media Server
nl: Bestanden delen met DLNA-mediaserver

[ctx: @option]
en: Start Server at Startup
nl: Server starten bij opstarten

[ctx: @info]
en: Set this option to turn-on the DLNA server at application start-up automatically
nl: Stel deze optie in om de DLNA-server automatisch aan te zetten bij opstarten van de toepassing

[ctx: @info]
en: The media server allows to share items through the local network using %1 standard and %2 protocol. Many kind of electronic devices can support DLNA, as tablets, cellulars, TV, etc.
    
    Note: depending of the network features and the configuration, the delay to discover the server on client devices can take a while.
nl: De mediaserver biedt items via het lokale netwerk te delen met de %1 standaard en het %2-protocol. Vele soorten elektronische apparaten kunnen DLNA ondersteunen, zoals tablets, mobiele telefoons, TV, etc.
    
    Opmerking: afhankelijk van de mogelijkheden in het netwerk en de configuratie, kan het ontdekken van de server op het client-apparaten vertraagd zijn en dus even duren.

[ctx: @title:window]
en: Media Server Contents
nl: Inhoud van mediaserver

[ctx: @info]
en: The items list to share has changed. Do you want to start now the media server with this contents?
nl: De lijst met te delen items is gewijzigd. Wilt u de mediaserver nu starten met deze inhoud?

[ctx: @label]
en: Server is running
nl: Server is actief

[ctx: @info]
en: 1 album shared | %1 albums shared
nl[0]: 1 album gedeeld
nl[1]: %1 albums gedeeld

[ctx: @info]
en: 1 item shared | %1 items shared
nl[0]: 1 item gedeeld
nl[1]: %1 items gedeeld

[ctx: @action: button]
en: Stop
nl: Stoppen

[ctx: @label]
en: Server is not running
nl: Server is niet actief

[ctx: @action: button]
en: Start
nl: Begin

[ctx: @info]
en: There is no collection to share with the current selection...
nl: Er zijn geen te delen verzamelingen met de huidige selectie...

[ctx: @info]
en: There is no item to share with the current selection...
nl: Er is geen te delen item met de huidige selectie...

[ctx: @info]
en: Shared Items
nl: Gedeelde items

[ctx: @title:window]
en: Starting Media Server
nl: Mediaserver wordt gestart

[ctx: @info]
en: An error occurs while to start Media Server...
nl: Er deed zich een fout voor bij het starten van de mediaserver...

en: DLNA Export
nl: DLNA-export

en: A tool to export items to a DLNA compatible device
nl: Een hulpmiddel om items naar een DLNA compatibel apparaat te exporteren

en: <p>This tool allows users to share items on the local network through a DLNA server.</p><p>Items to share can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Many kind of electronic devices can support DLNA, as tablets, cellulars, TV, etc.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikers het delen van items op het lokale netwerk via een DLNA-server.</p><p>Te delen items kunnen per stuk geselecteerd worden of per groep via een selectie van albums.</p><p>Vele soorten elektronische apparaten kunnen DLNA ondersteunen, zoals tablets, mobiele telefoons, tv's, etc.</p>

[ctx: @action]
en: Share with DLNA...
nl: Delen met DLNA...

en: %1 Media Server
nl: %1 Mediaserver

en: Media Server have been started
nl: Mediaserver is gestart

en: Media Server cannot be started!
nl: Mediaserver kan niet gestart worden!

en: MJPEG Server have been started
nl: MJPEG-server is gestart

en: MJPEG Server cannot be started!
nl: MJPEG-server kan niet gestart worden!

[ctx: @title:window]
en: Share Files With MJPEG Stream Server
nl: Bestanden delen met MJPEG-streamserver

[ctx: @title:window]
en: MJPEG Server Contents
nl: Inhoud van MJPEG-server

[ctx: @info]
en: The items list to share has changed. Do you want to start now the MJPEG server with this contents?
nl: De lijst met te delen items is gewijzigd. Wilt u de MJPEG-server nu starten met deze inhoud?

[ctx: @label]
en: Server Port:
nl: Serverpoort:

[ctx: @info]
en: The MJPEG server IP port.
nl: De IP-poort van de MJPEG-server.

[ctx: @info]
en: Set this option to turn-on the MJPEG server at application start-up automatically
nl: Stel deze optie in om de MJPEG-server automatisch aan te zetten bij opstarten van de toepassing

[ctx: @info]
en: The %1 server allows to share items through the local network using a web browser. Motion JPEG is a video compression format in which each video frame is compressed separately as a JPEG image. MJPEG streams is a standard which allows network clients to be connected without additional module. Most major web browsers and players support MJPEG stream. To access to stream from your browser, just use http://address:port as url, with address the MJPEG server IP, and port the server port set in this config dialog.
nl: De %1-server biedt het delen van items via het lokale netwerk met een webbrowser. Motion-JPEG is een videocompressieformaat waarin elk videoframe apart gecomprimeerd is als een JPEG-afbeelding. MJPEG-streams is een standaard die netwerkclients om te verbinden zonder een additionele module. De belangrijkste webbrowsers en spelers ondersteunen MJPEG-stream. Om naar de stream vanuit uw browser te verbinden, gebruik gewoon http://adres:poort als URL, met het adres van het IP-adres van de MJPEG-server en poort als de serverpoort ingesteld in deze configuratiedialoog.

[ctx: @action: button]
en: Preview...
nl: Voorvertonen...

[ctx: @info]
en: Press this button to preview the stream on your computer with your browser.
nl: Druk deze knop in om de voorvertoning op uw computer met uw browser te bekijken.

[ctx: @label]
en: JPEG Quality:
nl: JPEG-kwaliteit:

[ctx: @info]
en: The JPEG quality [50:lower - 100:higher]. Warning: better quality require more network bandwidth
nl: De JPEG-kwaliteit [50:lager - 100:hoger]. Waarschuwing: betere kwaliteit vereist meer bandbreedte op het netwerk

[ctx: @label]
en: JPEG Size:
nl: JPEG-grootte

[ctx: @info]
en: The JPEG image size in pixels, using standard screen resolutions. Warning: larger size require more network bandwidth
nl: De afbeeldingsgrootte van JPEG in pixels, met gebruik van standaard schermresoluties. Waarschuwing: grotere afmeting vereist meer bandbreedte in het netwerk

[ctx: @label]
en: Delay in Seconds:
nl: Vertraging in seconden:

[ctx: @info]
en: The delay in seconds between images.
nl: De vertraging in seconden tussen afbeeldingen.

[ctx: @label]
en: Frames by Second:
nl: Frames per seconde:

[ctx: @info]
en: The number of frames by second to render the stream. Warning: larger rate require more network bandwidth
nl: Het aantal frames per seconde om de stream weer te geven. Waarschuwing: grotere snelheid vereist meer bandbreedte in het netwerk

[ctx: @option:check]
en: Stream in Loop
nl: In lus streamen

[ctx: @info]
en: The MJPEG stream will be played in loop instead once.
nl: De MJPEG-stream zal afgespeeld worden in een lus in plaats van eenmalig.

[ctx: @label]
en: A transition is an visual effect applied between two images. For some effects, the duration can depend of random values and can change while the stream.
nl: Een transitie is een visueel effect toegepast tussen twee afbeeldingen. Voor sommige effecten kan de duur afhangen van willekeurige waarden en kunnen wijzigen tijdens de stream.

[ctx: @title]
en: Transition
nl: Overgang

[ctx: @label]
en: An effect is an visual panning or zooming applied while an image is displayed in MJPEG stream.
nl: Een effect is een visuele beweging of zoomen toegepast terwijl een afbeelding wordt getoond in een MJPEG-stream.

en: MJPEG Stream Server
nl: MJPEG-streamserver

en: A tool to export items as MJPEG Stream
nl: Een hulpmiddel om items als MJPEG-stream te exporteren

en: <p>This tool allows users to share items on the local network through a MJPEG Stream server.</p><p>Items to share can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Motion JPEG is a video compression format in which each video frame or interlaced field of a digital video sequence is compressed separately as a JPEG image. MJPEG streams is a standard which allows network clients to be connected without additional module. Most major web browsers and players support MJPEG stream.</p><p>To access to stream from your browser, use http://address:port as url, with address the MJPEG address, and port the MJPEG port set in config dialog. More than one computer can be connected to the MJPEG server at the same time.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikers het delen van items op het lokale netwerk via een MJPEG-server.</p><p>Te delen items kunnen per stuk geselecteerd worden of per groep via een selectie van albums.</p><p>Motion JPEG is een videocompressieformaat waarin elk videoframe of interlaced veld van een digitale videovolgorde apart gecomprimeerd is als een JPEG afbeelding. MJPEG-streams is een standaard die netwerkclients in staat stelt om verbonden te zijn zonder een additionele module. De belangrijkste webbrowsers en spelers ondersteunen MJPEG-stream</p><p>Om met de stream vanuit uw browser te verbinden, gebruik http://adres:poort als URL, met adres als het MJPEG IP-adres en poort als de MJPEG-poort ingesteld in de configuratiedialoog. Meer dan één computer kan tegelijk verbonden zijn met de MJPEG-server.</p>

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

[ctx: @action]
en: Share as MJPEG Stream...
nl: Als MJPEG-stream delen...

[ctx: @info:tooltip]
en: Orientation and script detection (OSD) only.
nl: Alleen detectie van oriëntatie en script (OSD).

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatic page segmentation with OSD.
nl: Automatische segmentatie van pagina met OSD.

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatic page segmentation, but no OSD, or OCR. (not implemented)
nl: Automatische segmentatie van pagina, maar geen OSD of OCR. (niet geïmplementeerd)

[ctx: @info:tooltip]
en: Fully automatic page segmentation, but no OSD. (Default).
nl: Volledig automatische segmentatie van pagina, maar geen OSD. (Standaard).

[ctx: @info:tooltip]
en: Assume a single column of text of variable sizes.
nl: Neem aan een enkele kolom met tekst van variabele grootte.

[ctx: @info:tooltip]
en: Assume a single uniform block of vertically aligned text.
nl: Neem aan een enkel uniform blok met verticaal uitgelijnde tekst.

[ctx: @info:tooltip]
en: Assume a single uniform block of text.
nl: Neem aan een enkel uniform blok met tekst.

[ctx: @info:tooltip]
en: Treat the image as a single text line.
nl: Behandel de afbeelding als een enkele tekstregel.

[ctx: @info:tooltip]
en: Treat the image as a single word.
nl: Behandel de afbeelding als een enkel woord.

[ctx: @info:tooltip]
en: Treat the image as a single word in a circle.
nl: Behandel de afbeelding als een enkel woord in een cirkel.

[ctx: @info:tooltip]
en: Treat the image as a single character.
nl: Behandel de afbeelding als een enkel teken.

[ctx: @info:tooltip]
en: Sparse text. Find as much text as possible in no particular order.
nl: Dun gezaaide tekst. Zoek zo veel mogelijk tekst in geen specifieke volgorde.

[ctx: @info:tooltip]
en: Sparse text with OSD.
nl: Dun gezaaide tekst met OSD.

[ctx: @info:tooltip]
en: Raw line. Treat the image as a single text line, bypassing hacks that are Tesseract-specific.
nl: Ruwe regel. Behandel de afbeelding als een enkele tekstregel, met voorbij gaan aan hacks die specifiek Tesseract zijn.

[ctx: @info:tooltip]
en: Legacy engine only.
nl: Alleen verouderde engine.

[ctx: @info:tooltip]
en: Neural nets LSTM engine only.
nl: Alleen neurale netten LSTM-engine.

[ctx: @info:tooltip]
en: Legacy + LSTM engines.
nl: verouderde + LSTM-engines.

[ctx: @info:tooltip]
en: Default, based on what is available.
nl: Standaard, gebaseerd op wat beschikbaar is.

en: Tesseract is an optical character recognition engine for various operating systems.
nl: Tesseract is een engine voor optische herkenning van tekens voor verschillende besturingssystemen.

[ctx: @title:window]
en: OCR Text Converter
nl: OCR-tekstconverter

[ctx: @action:button]
en: &Start OCR
nl: OCR &starten

[ctx: @label]
en: This tool use the %1 open-source engine to perform Optical Characters Recognition. Tesseract program and the desired languages modules must be installed on your system.
nl: Dit hulpmiddel gebruikt de open-source engine %1 om optisch tekens te herkennen. Het programma Tesseract en de gewenste taalmodulen moeten geïnstalleerd zijn op uw systeem.

[ctx: @title]
en: Text Recognition
nl: Tekstherkenning

[ctx: @info]
en: After to process recognition, double-click on one item to display recognized text here. You can review words and fix if necessary. Press the Save button to record your changes.
nl: Na het proces van tekstherkenning, dubbelklik on één item om herkende tekst hier te tonen. U kunt woorden herzien en indien nodig repareren. Druk op de knop Opslaan om uw wijzigingen te bewaren.

[ctx: @action: button]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: @title]
en: Text Review
nl: Herzien van tekst

[ctx: @info]
en: Processing %1
nl: %1 wordt verwerkt

[ctx: @info]
en: Process failed
nl: Bewerking is mislukt

[ctx: @info]
en: Process canceled
nl: Bewerking geannuleerd

[ctx: @info]
en: Internal error
nl: Interne fout

[ctx: @info]
en: Success
nl: Succes

[ctx: @title:window]
en: Text Converter
nl: Tekstconverter

[ctx: @info]
en: The list does not contain any digital files to process. You need to select them.
nl: De lijst bevat geen enkel digitaal bestand om te verwerken. U moet ze selecteren.

[ctx: @title]
en: Text Converter
nl: Tekstconverter

[ctx: @action]
en: &Abort
nl: &Afbreken

[ctx: @info]
en: Abort OCR processing of Raw files.
nl: De OCR-bewerking van raw-bestanden afbreken.

[ctx: @action]
en: &Start OCR
nl: OCR &starten

[ctx: @info]
en: Start OCR using the current settings.
nl: OCR starten met de huidige instellingen.

[ctx: @info]
en: Tesseract program or language modules
    are not installed on your system.
nl: Het programma Tesseract of taalmodules
    is niet aanwezig op uw systeem.

[ctx: @action]
en: Process All Items
nl: Alle items verwerken

[ctx: @action]
en: Process Selected Items
nl: Geselecteerde items verwerken

en: Words
nl: Woorden

[ctx: @title]
en: OCR Text Converter
nl: OCR-tekstconverter

[ctx: @info]
en: A tool to batch convert documented images to text using OCR
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen met documenten naar tekst te converteren met OCR

[ctx: @info]
en: This tool can convert documented images data to Text format by using Tesseract, an open-source Optical Characters Recognition engine, originally developed at HP labs and now sponsored by Google.
    
    It supports multiple languages and scripts (including right-to-left text) and page layout analysis.
    
    See details on %1 for more information on Tesseract
nl: Dit hulpmiddel kan gedocumenteerde afbeeldingsgegevens converteren naar tekst door Tesseract te gebruiken, een open-source engine voor optische tekenherkenning, oorspronkelijk ontwikkeld in HP labs en nu gesponsord door Google.
    
    Het ondersteunt meerdere talen en scripts (inclusief rechts-naar-links tekst) en analyse van pagina-indeling.
    
    Zie details op %1 voor meer informatie over Tesseract

[ctx: @action]
en: OCR Text Converter...
nl: OCR-tekstconverter...

[ctx: @label]
en: Languages:
nl: Talen:

[ctx: @info]
en: Specify the language used for OCR. In the Default mode of Language settings for digital text with multiple languages, 
    Tesseract can automatically recognize languages using Latin alphabets such as English or French, 
    but is not compatible with languages using hieroglyphs such as Chinese, Japanese.
    You can use the Orientation and Script Detection mode instead or a specific languagemodule if available.
nl: De taal gebruikt voor OCR specificeren. In de standaard modus van taalinstellingen, voor digitale tekst met meerdere talen, 
    Tesseract kan automatisch talen herkennen die de Latijnse alfabetten gebruiken zoals Engels of Frans, 
    maar niet compatibel met talen die hiëroglyfen gebruiken, zoals Chinees, Japans.
    U kunt de modus Oriëntatie en Script detectie in plaats van een specifieke taalmodule gebruiken, indien beschikbaar.

[ctx: @label]
en: Segmentation mode:
nl: Segmentatiemodus:

[ctx: @info]
en: Specify page segmentation mode.
nl: Segmentatiemodus van pagina specificeren.

[ctx: @label]
en: Engine mode:
nl: Engine-modus:

[ctx: @info]
en: Specify OCR engine mode.
nl: Modus van OCR-engine specificeren.

[ctx: @label]
en: Resolution Dpi:
nl: Resolutie-dpi:

[ctx: @info]
en: Specify DPI for input image.
nl: DPI voor invoerafbeelding specificeren.

[ctx: @label]
en: Store result in :
nl: Resultaat opslaan in:

[ctx: @option:check]
en: Text file
nl: Tekstbestand

[ctx: @info]
en: Store OCR result in separated text file
nl: Resultaat van OCR in separaat tekstbestand opslaan

[ctx: @option:check]
en: Metadata
nl: Metagegevens

[ctx: @info]
en: Store OCR result in XMP metadata
nl: OCR-resultaat opslaan in XMP-metagegevens

[ctx: @option:check]
en: Use Multi-cores
nl: Meerdere kernen gebruiken

[ctx: @info]
en: If this option is enabled, files will be processed in parallel
nl: Bij activering van deze optie zullen bestanden parallel worden verwerkt.

[ctx: @option: default Tesseract mode]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: @option: osd Tesseract mode]
en: Orientation and Script Detection
nl: Oriëntatie en script detectie

[ctx: @label]
en: Translate with %1:
nl: Vertalen met %1:

en: Create Panorama
nl: Panorama aanmaken

en: A tool to create panorama
nl: Een hulpmiddel om een panorama aan te maken

en: <p>This tool allows users to assemble images together to create large panorama.</p><p>To create panorama image, you need to use images taken from same point of view with a tripod and exposed with same settings.</p><p>The tool is able to assemble shot taken horizontally, vertically, or as a matrix. Take a care that target image will become huge and require a lots of memory to be processed.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikers het samenstellen van afbeeldingen om een groot panorama te maken.</p><p>Om een panorama-afbeelding te maken moet u afbeeldingen gebruiken die opgenomen zijn vanaf hetzelfde gezichtspunt met een statief en belicht met dezelfde instellingen.</p><p>Het hulpmiddel is in staat opnamen samen te stellen die horizontaal, verticaal of als een matrix zijn opgenomen. Denk er aan dat de doelafbeelding enorm groot wordt en veel geheugen zal vereisen bij het bewerken.</p>

[ctx: @action]
en: Create panorama...
nl: Panorama maken...

en: <b>Canceled</b>
nl: <b>Geannuleerd</b>

en: <b>Cannot run <i>%1</i>:</b><p>%2</p>
nl: <b>Kan <i>%1</i> niet uitvoeren:</b><p>%2</p>

en: Temporary panorama file does not exists.
nl: Tijdelijk panoramabestand bestaat niet.

en: A panorama file named <filename>%1</filename> already exists.
nl: Een panorama met de naam <filename>%1</filename> bestaat reeds.

en: Temporary project file does not exist.
nl: Tijdelijk projectbestand bestaat niet.

en: A project file named <filename>%1</filename> already exists.
nl: Een projectbestand met de naam <filename>%1</filename> bestaat reeds.

en: Cannot move panorama from <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.
nl: Kan panorama niet van <filename>%1</filename> naar <filename>%2</filename> verplaatsen.

en: Cannot move project file from <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.
nl: Kan projectbestand niet van <filename>%1</filename> naar <filename>%2</filename> verplaatsen.

en: Cannot copy converted image file from <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.
nl: Kan geconverteerde afbeelding niet van <filename>%1</filename> naar <filename>%2</filename> kopiëren.

en: PTO file already created in the temporary directory.
nl: PTO-bestand is al aangemaakt in de tijdelijke map.

en: PTO file cannot be created in the temporary directory.
nl: PTO-bestand kan niet worden aangemaakt in de tijdelijke map.

en: Project file parsing failed.
nl: Projectbestand heeft een verkeerde structuur.

en: Unknown input file in the project file: <filename>%1</filename>
nl: Onbekend invoerbestand in het projectbestand: <filename>%1</filename>

en: Input image cannot be loaded for preview generation.
nl: Afbeelding voor invoer kan niet geladen worden voor het aanmaken van het voorbeeld.

en: Tiff image creation failed.
nl: Aanmaken van tiff-bestand is mislukt.

en: Raw file conversion failed.
nl: De conversie van het raw-bestand is mislukt.

[ctx: @title: window]
en: Welcome to Panorama Tool
nl: Welkom bij het Panoramahulpmiddel

[ctx: @info]
en: Welcome to Panorama Tool
nl: Welkom bij het Panoramahulpmiddel

[ctx: @info]
en: This tool stitches several images together to create a panorama, making the seam between images not visible.
nl: Dit hulpmiddel plakt verschillende afbeeldingen samen om een panorama te maken, waarbij de naad tussen afbeeldingen onzichtbaar is.

[ctx: @info]
en: This assistant will help you to configure how to import images before stitching them into a panorama.
nl: Deze assistent helpt u bij het configureren over hoe afbeeldingen te importeren voor het samen plakken ervan in een panorama.

[ctx: @info]
en: Images must be taken from the same point of view.
nl: Afbeeldingen moeten vanuit hetzelfde gezichtspunt genomen worden.

[ctx: @info]
en: For more information, please take a look at
nl: Voor meer informatie, kijk op

[ctx: @title: group]
en: Panorama Binaries
nl: Binaire programma's voor Panorama

[ctx: @title: group]
en: File Format
nl: Bestandsformaat

[ctx: @option: radio]
en: JPEG output
nl: JPEG-uitvoer

[ctx: @info: tooltip]
en: Selects a JPEG output with 90% compression rate (lossy compression, smaller size).
nl: Selecteert JPEG-uitvoer met 90% compressie (compressie met verlies, kleinere grootte).

[ctx: @info:whatsthis]
en: "JPEG output": Using JPEG output, the panorama file will be smaller at the cost of information loss during compression. This is the easiest way to share the result, or print it online or in a shop.
nl: "JPEG-uitvoer": Met JPEG-uitvoer zal het bestand met het panorama kleiner zijn ten koste van informatie die verloren gaat bij de compressie. Dit is de gemakkelijkste manier om het resultaat te delen of online af te drukken of in een winkel.

[ctx: @option: radio]
en: TIFF output
nl: TIFF-uitvoer

[ctx: @info: tooltip]
en: Selects a TIFF output compressed using the LZW algorithm (lossless compression, bigger size).
nl: Selecteert TIFF-uitvoer gecomprimeerd met het LZW-algorithme (compressie zonder verlies, groter bestand).

[ctx: @info: whatsthis]
en: "TIFF output": Using TIFF output, you get the same color depth than your original photos using RAW images at the cost of a bigger panorama file.
nl: "TIFF-uitvoer": Met TIFF-uitvoer krijgt u dezelfde kleurdiepte als in uw originele foto's met raw-afbeeldingen ten koste van een groter panorama-bestand.

[ctx: @title:window]
en: Set Panorama Images
nl: De panorama-afbeeldingen instellen

[ctx: @info]
en: Set here the list of your images to blend into a panorama. Please follow these conditions:
nl: Stel hier de lijst in van uw afbeeldingen om samen te voegen in een panorama. Voldoe aan deze voorwaarden:

[ctx: @info]
en: Images are taken from the same point of view.
nl: Afbeeldingen zijn vanuit hetzelfde gezichtspunt genomen.

[ctx: @info]
en: Images are taken with the same camera (and lens).
nl: Afbeeldingen zijn met dezelfde camera (en lens) genomen.

[ctx: @info]
en: Note that, in the case of a 360° panorama, the first image in the list will be the image that will be in the center of the panorama.
nl: Merk op dat de eerste afbeelding in de reeks als centrale foto in het panorama zal worden gebruikt, in het geval van een 360° panorama.

[ctx: @title:window]
en: Panorama Stitched
nl: Aan elkaar geplakt panorama

[ctx: @title:group]
en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

[ctx: @label:textbox]
en: File name template:
nl: Bestandsnaam van sjabloon:

[ctx: @info:tooltip]
en: Name of the panorama file (without its extension).
nl: Bestandsnaam van panorama (zonder extensie).

[ctx: @info:whatsthis]
en: "File name template": Set here the base name of the files that will be saved. For example, if your template is "panorama" and if you chose a JPEG output, then your panorama will be saved with the name "panorama.jpg". If you choose to save also the project file, it will have the name "panorama.pto".
nl: "Bestandsnaamsjabloon": Stel hier de basisnaam van de bestanden in die zullen worden opgeslagen. Als bijvoorbeeld uw sjabloon "panorama" is en als u JPEG-uitvoer kiest, dan zal uw panorama worden opgeslagen met de naam "panorama.jpg". Als u ook er voor kiest om het projectbestand op te slaan, dan zal het de naam "panorama.pto" krijgen.

[ctx: @option:check]
en: Save project file
nl: Projectbestand opslaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the project file for further processing within Hugin GUI.
nl: Het projectbestand opslaan voor verdere verwerking in de Hugin-GUI.

[ctx: @info:whatsthis]
en: "Save project file": You can keep the project file generated to stitch your panorama for further tweaking within %1 by checking this. This is useful if you want a different projection, modify the horizon or the center of the panorama, or modify the control points to get better results.
nl: "Projectbestand opslaan": U kunt het projectbestand, dat is gemaakt om uw panorama aan elkaar te plakken voor verdere aanpassing met %1, opslaan door dit te activeren. Dit is nuttig als u een andere projectie wilt, de horizon of het centrum van het panorama wilt wijzigen of de aanstuurpunten wilt wijzigen om een beter resultaat te krijgen.

[ctx: @title: dialog]
en: Warning
nl: Waarschuwing

[ctx: @label]
en: This file already exists
nl: Dit bestand bestaat al

[ctx: @label]
en: One or more converted raw files already exists (they will be skipped during the copying process)
nl: Een of meer van de geconverteerde raw-bestanden bestaan al (ze zullen overgeslagen worden bij het proces van kopiëren.

[ctx: @info]
en: Panorama Stitching is Done
nl: Panorama aan elkaar plakken is gereed

[ctx: @info]
en: Congratulations. Your images are stitched into a panorama.
nl: Gefeliciteerd. Uw afbeeldingen zijn aan elkaar geplakt in een panorama.

[ctx: @info]
en: Your panorama will be created to the directory:
nl: Uw panorama zal aangemaakt worden in de map:

[ctx: @info]
en: once you press the "Finish" button, with the name set below.
nl: nadat u op de knop "Voltooien" drukt, met de naam zoals onderstaand ingesteld.

[ctx: @info]
en: If you choose to save the project file, and if your images were raw images then the converted images used during the stitching process will be copied at the same time (those are TIFF files that can be big).
nl: Als u hebt gekozen het projectbestand op te slaan en als uw afbeeldingen raw-afbeeldingen waren, dan zullen de geconverteerde afbeeldingen, die worden gebruikt bij het aan elkaar plakken, tegelijk worden gekopieerd (dat zijn TIFF-bestanden die groot kunnen zijn).

[ctx: @label]
en: Error
nl: Fout

[ctx: @title: window]
en: Optimization
nl: Optimalisatie

[ctx: @option: check]
en: Level horizon
nl: Zet de horizon recht

[ctx: @info: tooltip]
en: Detect the horizon and adapt the project to make it horizontal.
nl: Detecteer de horizon en pas het project aan om het horizontaal te maken.

[ctx: @info: whatsthis]
en: "Level horizon": Detect the horizon and adapt the projection so that the detected horizon is an horizontal line in the final panorama
nl: "Horizon gelijk maken": Detecteer de horizon en pas de projectie aan zodat de gedetecteerde horizon een horizontale lijn is in het uiteindelijke panorama

[ctx: @info]
en: Optimization is in progress, please wait.
nl: Optimalisatie is onderweg, even geduld a.u.b.

[ctx: @info]
en: The optimization step according to your settings is ready to be performed.
nl: De optimalisatiestap volgens uw instellingen is klaar om uitgevoerd te worden.

[ctx: @info]
en: This step can include an automatic leveling of the horizon, and also an automatic projection selection and size.
nl: Deze stap kan een automatische instelling van de horizon bevatten en ook een automatische selectie van de projectie en afmetingen.

[ctx: @info]
en: To perform this operation, the "%1" program will be used.
nl: Om deze verwerking uit te voeren zal het programma "%1" worden gebruikt.

[ctx: @info]
en: Press the "Next" button to run the optimization.
nl: Op de knop "Volgende" drukken om de optimalisatie uit te voeren.

[ctx: @info]
en: Optimization has failed.
nl: Optimalisatie is mislukt.

[ctx: @title: window]
en: Pre-Processing Images
nl: Voorbewerking van afbeeldingen

[ctx: @option: check]
en: Detect moving skies
nl: Bewegende luchten detecteren

[ctx: @info: tooltip]
en: Automatic detection of clouds to prevent wrong keypoints matching between images due to moving clouds.
nl: Automatische detectie van wolken om te voorkomen dat verkeerde referentiepunten tussen de afbeeldingen worden gebruikt vanwege bewegende wolken.

[ctx: @info: whatsthis]
en: "Detect moving skies": During the control points selection and matching, this option discards any points that are associated to a possible cloud. This is useful to prevent moving clouds from altering the control points matching process.
nl: "Detecteer bewegende luchten": Bij de selectie van besturingspunten en het vinden van overeenkomsten negeert deze optie alle punten die mogelijk aan wolken zijn gekoppeld. Dit is zinnig om te voorkomen dat bewegende wolken het vinden van referentiepunten kan beïnvloeden.

[ctx: @info]
en: Now, we will pre-process images before stitching them.
nl: Nu zullen we afbeeldingen voorbewerken alvorens ze aan elkaar te plakken.

[ctx: @info]
en: Pre-processing also include a calculation of some control points to match overlaps between images. For that purpose, the "%1" program will be used.
nl: Voorbewerking omvat ook een berekening van enige controle punten om overlap tussen afbeeldingen overeen te laten komen. Daarvoor zal het programma "%1" worden gebruikt.

[ctx: @title:window]
en: <b>Preview and Post-Processing</b>
nl: <b>Voorbeeld en nabewerking</b>

en: Processing Panorama Preview...
nl: Bezig met de bewerking van het voorbeeld...

en: <qt><p><h1>Panorama Post-Processing</h1></p></qt>
nl: <qt><p><h1>Nabewerking van het panorama</h1></p></qt>

[ctx: @title:group]
en: Panorama Post-Processing
nl: Nabewerking van het panorama

en: Preview Processing Cancelled.
nl: Bewerking voor voorbeeld is geannuleerd.

en: <h1><b>Error</b></h1><p>%1</p>
nl: <h1><b>Fout</b></h1><p>%1</p>

[ctx: Here a makefile is a script for GNU Make]
en: <p><b>Cannot create makefile: </b></p><p>%1</p>
nl: <p><b>Kan makefile niet aanmaken: </b></p><p>%1</p>

[ctx: a project file is a .pto file, as given to hugin to build a panorama]
en: <p><b>Cannot create project file: </b></p><p>%1</p>
nl: <p><b>Kan projectbestand niet aanmaken: </b></p><p>%1</p>

[ctx: Error message for image file number %1 out of %2]
en: <p><b>Processing file %1 / %2: </b></p><p>%3</p>
nl: <p><b>Verwerken van bestand %1 / %2: </b></p><p>%3</p>

[ctx: Error message for panorama compilation]
en: <p><b>Panorama compilation: </b></p><p>%1</p>
nl: <p><b>Samenstellen van een panorama:  </b></p><p>%1</p>

en: <qt><h1>Panorama Preview</h1><p>Draw a rectangle if you want to crop the image.</p><p>Pressing the <i>Next</i> button will then launch the final stitching process.</p></qt>
nl: <qt><h1>Voorbeeld panorama</h1><p>Teken een rechthoek als u de afbeelding wilt afsnijden.</p><p>Op de knop <i>Volgende</i> drukken zal het uiteindelijke proces van aan elkaar plakken starten.</p></qt>

[ctx: Success for image file number %1 out of %2]
en: Processing file %1 / %2
nl: Verwerken van bestand %1 / %2

[ctx: Success for panorama compilation]
en: Panorama compilation
nl: Samenstellen van een panorama

[ctx: Compilation started for image file number %1 out of %2]
en: Processing file %1 / %2
nl: Verwerken van bestand %1 / %2

[ctx: Panorama compilation started]
en: Panorama compilation
nl: Samenstellen van een panorama

[ctx: @title:window]
en: Panorama Creator Wizard
nl: Assistent voor het aanmaken van een panorama

en: Unsupported Paper Size
nl: Niet-ondersteunde papiergrootte

[ctx: Output: FILE]
en: Print to Image File
nl: Afdrukken naar afbeeldingsbestand

[ctx: Output: PDF]
en: Print to PDF
nl: Afdrukken naar PDF

[ctx: Output: GIMP]
en: Print with Gimp
nl: Met Gimp afdrukken

[ctx: Caption type: NONE]
en: No caption
nl: Geen opschrift

[ctx: Caption type: FILENAME]
en: Image file names
nl: Afbeeldingsbestandsnamen

[ctx: Caption type: DATETIME]
en: Exif date-time
nl: Exif datum-tijd

[ctx: Caption type: COMMENT]
en: Item comments
nl: Toelichting bij item

[ctx: Caption type: CUSTOM]
en: Custom format
nl: Aangepaste opmaak

en: Printing canceled
nl: Afdrukken geannuleerd

en: Processing page %1
nl: Pagina %1 wordt bewerkt

en: Could not save file %1
nl: Kon bestand %1 niet opslaan

en: Page %1 saved as %2
nl: Pagina %1 opgeslagen als %2

en: Print Creator
nl: Maker van afdrukken

en: A tool to create print composition from images
nl: Een hulpmiddel om uit afbeeldingen een afdrukcompositie aan te maken

en: <p>This tool allows users to back-process items (as assemble) before to print.</p><p>Items to process can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Different pre-defined paper sizes and layouts can be used to process files.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikers het op de achtergrond bewerken van items (als samenstelling) alvorens af te drukken.</p><p>Te bewerken items kunnen per stuk geselecteerd worden of per groep via een selectie van albums.</p><p>Verschillende voorgedefinieerde papierafmetingen en indelingen kunnen gebruikt worden om bestanden te bewerken.</p>

en: Author
nl: Auteur

en: Contributor
nl: Medewerker

[ctx: @action]
en: Print Creator...
nl: Maker van afdrukken...

en: The GNU Image Manipulation Program.
nl: Het GNU afbeeldingsmanipulatieprogramma.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Caption Type:
nl: Type opschrift:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: print file name
    print camera exposure time
    print item comment
    print ISO sensibility from camera
    print date and time from camera
nl: geef bestandsnaam
    geef belichtingstijd van de camera
    geef toelichting bij item
    geef ISO gevoeligheid uit de camera
    geeft datum en tijd uit de camera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: print camera sensor resolution
    print camera aperture
    print focal length from camera
    add a new line
nl: geer resolutie van sensor van camera
    geef lensopening van camera
    geef brandpuntsafstand uit camera
    geef nieuwe-regel

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (Digikam::DTextEdit, m_FreeCaptionFormat)
en: Enter here your customized caption string...
nl: Voer hier de aangepaste tekenreeks van het opschrift in...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_free_label)
en: The fields listed below can be used with the customization:
nl: De velden in de onderstaande lijst kunnen gebruikt worden voor aanpassen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Text Color:
nl: Tekstkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Text Size:
nl: Tekstgrootte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Font Family:
nl: Lettertypefamilie:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (DigikamGenericPrintCreatorPlugin::AdvPrintCropFrame, cropFrame)
en: Move the box in order to crop photos so that they fit inside the photo sizes you have given.  
    You can crop each image differently, or just click the 'Next' button to use the default crop 
    setting for each photo.
    Enable "Do not crop" to avoid cropping all the photos.
nl: Verplaats het vak om foto's bij te snijden zodat ze in de opgegeven grootte passen.  
    U kunt elke afbeelding afzonderlijk bijsnijden of klik alleen  op de knop Volgende om de standaardinstelling voor het bijsnijden van elke foto te gebruiken.
    Activeer "Niet bijsnijden" om te vermijden dat alle foto's worden bijgesneden.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop photos, just scale them.
nl: Foto's niet bijsnijden, alleen schalen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop
nl: Niet bijsnijden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate photo to the left
nl: Foto linksom draaien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate &left
nl: &Linksom draaien

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate photo to the right
nl: Foto rechtsom draaien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate &right
nl: &Rechtsom draaien

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropPrev)
en: Previous photo
nl: Vorige foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropPrev)
en: << Pr&evious
nl: << Vorig&e

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropNext) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Next photo
nl: Volgende foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Ne&xt >>
nl: Vo&lgende >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblCropPhoto)
en: Photo 0 of 0
nl: Foto 0 van 0

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AdvPrintCustomLayout)
en: Custom layout
nl: Aangepaste indeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fitAsManyCheck)
en: Fit as many as possible:
nl: Zoveel als mogelijk is laten passen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rows
nl: Rijen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Photo size
nl: Fotoafmetingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Columns
nl: Kolommen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photoGridCheck)
en: Photo grid:
nl: Fotoraster:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photosXPageCheck)
en: Automatic layout:
nl: Automatisch indelen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Photos per page
nl: Foto's per pagina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Photos:
nl: Foto's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Sheets:
nl: Vellen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Empty slots:
nl: Lege slots:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pagesetup)
en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Pages Preview
nl: Voorbeeldpagina's

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblPreview)
en: Page
nl: Pagina

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp)
en: Next page
nl: Volgende pagina

[ctx: @title: column]
en: Caption
nl: Opschrift

en: Choose your grid size
nl: Uw roosterafmetingen kiezen

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Insert number of rows
nl: Aantal rijen invoegen

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Insert number of columns
nl: Aantal kolommen invoegen

en: Choose to have a custom photo size album
nl: Kiezen voor aangepaste afmetingen van een fotoalbum

en: Photo height
nl: Hoogte van foto

en: Insert photo height
nl: Hoogte van foto invoegen

en: Photo width
nl: Breedte van foto

en: Insert photo width
nl: Breedte van foto invoegen

en: Rotate photo automatically on layout accordingly with camera orientation information
nl: Draait de foto automatisch op indeling volgens de oriëntatie van de camera-informatie

en: No page to print...
nl: Geen pagina af te drukken...

en: Starting to pre-process files...
nl: Beginnen met bestanden voor voorbewerking...

en: Printing process aborted...
nl: Afdrukproces afgebroken...

en: Printing process is not completed
nl: Afdrukproces is niet voltooid

en: Printing process completed.
nl: Afdrukproces is voltooid.

en: Open destination directory in file-browser.
nl: Bestemmingsmap in bestandsbrowser openen.

en: There was an error to launch the external Gimp program. Please make sure it is properly installed.
nl: Het opstarten van het externe Gimp programma gaf een fout. Verzeker u ervan dat dit programma juist is geïnstalleerd.

en: Could not remove the GIMP's temporary files.
nl: Het verwijderen van de tijdelijke bestanden van The Gimp is mislukt.

en: Unable to create a temporary folder. Please make sure you have proper permissions to this folder and try again.
nl: Het aanmaken van een tijdelijke map is mislukt. Verzeker u ervan dat u de benodigde rechten hebt voor deze map en probeer het opnieuw.

[ctx: @title:window]
en: Print Creator
nl: Maker van afdrukken

en: <qt><p><h1><b>Welcome to Print Creator</b></h1></p><p>This assistant will guide you to assemble images to be printed following specific templates as Photo Album, Photo Collage, or Framed Photo.</p><p>An adaptive photo collection page layout can be also used, based on Atkins algorithm.</p></qt>
nl: <qt><p><h1><b>Welkom bij Maker van afdrukken</b></h1></p><p>Deze assistent zal u helpen bij het samenstellen van af te drukken afbeeldingen volgens specifieke sjablonen zoals Fotoalbum, Fotocollage of Ingelijste foto.</p><p>Een aan te passen paginaindeling met fotoverzameling kan ook gebruikt worden, gebaseerd op het Atkins algoritme.</p></qt>

[ctx: @title:group]
en: Optional Gimp Binaries
nl: Optionele Gimp uitvoerbare programma's

en: Image Format:
nl: Afbeeldingsformaat:

en: Select your preferred format to export printing as image.
nl: Selecteer uw voorkeursformaat voor exporteren van afdrukken als afbeelding.

en: Destination folder:
nl: Doelmap:

en: Output Destination Path
nl: Uitvoerbestemmingspad

en: The image output file name will be generated automatically.
nl: De bestandsnaam van de afbeeldingsuitvoer zal automatisch worden gegenereerd.

en: Open in File Browser
nl: In bestandenbrowser openen

[ctx: @info layout page]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @info]
en: Select your preferred print output.
nl: Selecteer uw voorkeur voor afdrukuitvoer.

en: Add again
nl: Opnieuw toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Custom Layout
nl: Aangepaste indeling

en: The selected custom photo size can not be applied to the paper size.
nl: De geselecteerde aangepaste grootte van de foto kan niet toegepast worden op de grootte van het papier

en: Custom
    layout
nl: Aangepaste
    indeling

en: Welcome to Print Creator
nl: Welkom bij het hulpmiddel Maker van afdrukken

en: Albums Selection
nl: Selectie van albums

en: Select Page Layout
nl: Paginaopmaak selecteren

en: Caption Settings
nl: Instellingen voor opschrift

en: Crop and Rotate Photos
nl: Foto's bijsnijden en draaien

en: Images Output Settings
nl: Instellingen voor afbeeldingsuitvoer

en: Render Printing
nl: Afdrukken renderen

en: Photo %1 of %2
nl: Foto %1 van %2

en: Page %1 of %2
nl: Pagina %1 van %2

en: Error opening input file
nl: Fout bij openen van invoerbestand

en: Error opening temporary folder
nl: Fout bij openen van tijdelijke map

en: Cannot resize image. Aborting.
nl: Kan afbeeldingsgrootte niet wijzigen. Gestopt.

en: Cannot save resized image (JPEG). Aborting.
nl: Kan gewijzigde JPEG-afbeelding niet opslaan. Gestopt.

en: Cannot save resized image (PNG). Aborting.
nl: Kan gewijzigde PNG-afbeelding niet opslaan. Gestopt

en: Cannot create a temporary directory
nl: Kan geen tijdelijke map aanmaken

en: Resizing %1
nl: %1 wordt verkleind

en: %1 resized successfully
nl: Grootte wijzigen van %1 is voltooid

en: Failed to resize %1: %2
nl: Kon grootte van %1 niet wijzigen: %2

en: There are no files to send
nl: Er zijn geen te verzenden bestanden

en: Build images properties file
nl: Bestand met afbeeldingseigenschappen aanmaken

en: no caption
nl: geen titel

en: no keywords
nl: geen steekwoorden

en: file "%1":
    Original images: %2
nl: bestand "%1"
    Oorspronkelijke afbeeldingen: %2

en: Comments: %1
nl: Commentaar: %1

en: Rating: %1
nl: Waardering: %1

en: properties.txt
nl: eigenschappen.txt

en: Image properties file cannot be opened
nl: Bestand met afbeeldingseigenschap kan niet geopend worden

en: Image properties file done
nl: Bestand met afbeeldingseigenschap is aangemaakt

[ctx: @title:window]
en: Processing Failed
nl: Bewerking is mislukt

en: Some images cannot be resized.
    Do you want them to be added as attachments without resizing?
nl: Van enkele afbeeldingen kon de grootte niet worden gewijzigd.
    Wilt u ze ongewijzigd toevoegen als bijlagen?

en: The file "%1" is too big to be sent, please reduce its size or change your settings
nl: Het bestand "%1" is te groot om te worden  verzonden, gaarne zijn grootte verminderen of uw instellingen wijzigen

en: Failed to start "%1" program. Check your system.
nl: Kan programma '%1' niet starten. Controleer uw systeem.

en: Starting "%1" program...
nl: Programma "%1" wordt opgestart...

en: After having sent your images by email...
nl: Nadat uw afbeeldingen per e-mail zijn verzonden...

en: Press 'Finish' button to clean up temporary files
nl: Druk op de knop 'Eindigen' om de tijdelijke bestanden op te ruimen

[ctx: Mail client: KMAIL]
en: Kmail
nl: KMail

en: Send by Email
nl: Met e-mail verzenden

en: A tool to send images by E-mail
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen per e-mail te verzenden

en: <p>This tool allows users to back-process items (as resize) before to send by e-mail.</p><p>Items to process can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Different mail client application can be used to process files on the network.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikers het op de achtergrond bewerken van items (zoals van grootte wijzigen) alvorens te verzenden per e-mail.</p><p>Te bewerken items kunnen per stuk geselecteerd worden of per groep via een selectie van albums.</p><p>Verschillende e-mailclients kunnen gebruikt worden voor het verzenden via het netwerk.</p>

[ctx: @action]
en: Send by Mail...
nl: Verzenden per e-mail...

en: Gnome Mail Client.
nl: Gnome e-mailclient.

en: GTK based Mail Client.
nl: Op GTK gebaseerde e-mailclient.

en: KDE Mail Client.
nl: KDE e-mailclient.

en: Netscape Mail Client.
nl: Netscape e-mailclient.

en: Outlook Mail Client.
nl: E-mailclient Outlook.

en: Mozilla Foundation Mail Client.
nl: Mozilla Foundation e-mailclient.

en: Preparing file to export by mail...
nl: Bezig bestand te exporteren per e-mail...

en: %1 input items to process
nl: %1 te verwerken invoeritems

en: <p>This view list all items to export by mail.</p>
nl: <p>Deze weergave geeft een lijst met alle per e-mail te exporteren items.</p>

en: <qt><p><h1><b>Welcome to Email Tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you to send your items with a mail client application.</p><p>Before to export contents, you will be able to adjust attachments properties accordingly with your mail service capabilities.</p></qt>
nl: <qt><p><h1><b>Welkom bij het hulpmiddel E-mail</b></h1></p><p>Deze assistent zal u leiden om uw items met een e-mailclienttoepassing te verzenden.</p><p>Alvorens inhoud te exporteren, zult u in staat zijn om eigenschappen van bijlagen aan te passen in overeenstemming met de mogelijkheden van uw e-mailservice.</p></qt>

[ctx: @title:group]
en: Mail client application Binaries
nl: Uitvoerbare programma's van e-mailclienttoepassing

en: Mail program:
nl: E-mailprogramma:

en: Select your preferred external mail client program here.
nl: Selecteer uw externe e-mailclientprogramma van voorkeur hier.

en: Attach a file with items properties
nl: Voeg een bestand bij met itemseigenschappen

en: If you enable this option, all item properties as Comments, Rating, or Tags, will be added as an attached file.
nl: Als u deze optie inschakelt worden alle itemseigenschappen als Commentaar, Waardering of Tags, toegevoegd als een bijgevoegd bestand.

en: Maximum email size limit:
nl: Maximale e-mailgrootte:

en: Adjust image properties
nl: Afbeeldingseigenschappen aanpassen

en: If you enable this option, all images to be sent can be resized and recompressed.
nl: Als u deze optie aanzet, kan de grootte van de te verzenden afbeeldingen worden aangepast en opnieuw gecomprimeerd.

en: Image Properties
nl: Afbeeldingseigenschappen

en: Select the length of the images that are to be sent. The aspect ratio is preserved.
nl: Selecteer de lengte van de afbeeldingen die verzonden moeten worden. De beeldverhouding blijft behouden.

en: Image Length:
nl: Afbeeldingslengte:

en: Select your preferred format to convert image.
nl: Selecteer uw voorkeursformaat voor conversie van een afbeelding.

en: <p>The new compression value of JPEG images to be sent:</p>
nl: <p>De nieuwe compressiewaarde voor de te verzenden JPEG-afbeeldingen:</p>

en: <p><b>1</b>: very high compression<br/><b>25</b>: high compression<br/><b>50</b>: medium compression<br/><b>75</b>: low compression (default value)<br/><b>100</b>: no compression</p>
nl: <p><b>1</b>: zeer hoge compressie<br/><b>25</b>: hoge compressie<br/> <b>50</b>: gemiddelde compressie<br/><b>75</b>:lage compressie (standaardwaarde)<br/><b>100</b>:geen compressie</p>

en: Image quality:
nl: Afbeeldingskwaliteit:

en: Remove all metadata
nl: Alle metagegevens verwijderen

en: If you enable this option, all metadata as Exif, Iptc, and Xmp will be removed.
nl: Als u deze optie activeert, zullen alle metagegevens zoals Exif, Iptc en Xmp worden verwijderd.

[ctx: @title:window]
en: Send by Email
nl: Met e-mail verzenden

en: Welcome to Email Tool
nl: Welkom bij het hulpmiddel E-mail

en: Images List
nl: Lijst met afbeeldingen

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: Export by Email
nl: Exporteren per e-mail

en: Video Slideshow
nl: Diashow met video's

en: A tool to create video slideshow from images
nl: Een hulpmiddel om een diashow met video's uit afbeeldingen aan te maken

en: <p>This tool allows users to back-process image as frame to create video slide-show.</p><p>Items to process can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Different visual effects can be applied to images to make transitions while to render target video.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikers het op de achtergrond bewerken van een afbeelding als frame om een videodiashow te maken.</p><p>Te bewerken items kunnen per stuk geselecteerd worden of per groep via een selectie van albums.</p><p>Verschillende visuele effecten kunnen worden toegepast op afbeeldingen om overgangen te maken bij het maken van de  doelvideo.</p>

[ctx: @action]
en: Create video slideshow...
nl: Diashow als video aanmaken...

en: Starting to generate video slideshow...
nl: Beginnen met aanmaken diashow als video...

en: %1 input images to process
nl: %1 te verwerken invoerafbeeldingen:

en: Video Slideshow is not completed
nl: Diavoorstelling als video is niet voltooid

en: See the video encoding trace below
nl: Zie onderstaand het spoor van de videocodering

en: Video Slideshow completed.
nl: Diavoorstelling als video is voltooid.

en: Opening video stream in player...
nl: Videostream in speler openen...

en: <p>This view list all items to include on video stream.</p><p>The first one is on top of the list, the last one</p><p>on the bottom. You can adjust the order of each item.</p>
nl: <p>Deze weergave geeft een lijst met alle in te voegen items in de videostream.</p><p>De eerste staat bovenaan in de lijst, de laatste</p><p>onderaan. U kunt de volgorde van elk item aanpassen.</p>

en: <qt><p><h1><b>Welcome to Video Slideshow tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you to export</p><p>your images as a video stream.</p><p>You can generate quickly a <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Time-lapse_photography'>Time-lapse</a> movie from images</p><p>captured with a tripod mounted camera controlled with an <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Intervalometer#Photography'>intervalometer</a>.</p><p></p><p>You can also create a video presentation with transition</p><p>effects and audio tracks to show on a TV screen.</p></qt>
nl: <qt><p><h1><b>Welkom bij het hulpmiddel Diashow als video</b></h1></p><p>Deze assistent zal u begeleiden bij het exporteren</p><p></p><p>van uw afbeeldingen als videostream.</p><p>U kunt snel een <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Time-lapse_photography'>Time-lapse</a></p><p>film genereren genomen met een camera gemonteerd op een statief bestuurd door een <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Intervalometer#Photography'>intervalometer</a>.</p><p></p><p>U kunt ook een videopresentatie maken met</p><p>overgangseffecten en geluidstracks om te vertonen op een TV scherm.</p></qt>

[ctx: @title:group]
en: FFmpeg Binary
nl: Binair programma FFmpeg

en: Media Container Format:
nl: Formaat van mediacontainer:

en: This control allows to choose the format of the media container to host video stream and soundtrack.
nl: Deze besturing biedt het kiezen van het formaat van de mediacontainer om de videostream en soundtrack te bevatten.

en: Open in Player:
nl: In speler openen:

en: Output
nl: Uitvoer

en: Equalize Video Luminosity
nl: Lichtsterkte van video egaliseren

en: Equalization Strength:
nl: Egalisatiesterkte:

en: This controls strength of equalization. Setting this option to zero effectively does nothing.
nl: Dit bestuurt de sterkte van de egalisatie. Deze optie instellen op nul doet effectief niets.

en: <i>These settings apply temporal midway video equalization effect while encoding frames as video. This adjusts the sequence of frames to have the same histograms, while maintaining their dynamics as much as possible. It’s useful for e.g. matching exposures from a timelapse sequence.</i>
nl: <i>De instelling past het effect middenweg egalisatie van video toe tijdens coderen van frames als video. Dit past de reeks frames aan zodat ze dezelfde histogrammen hebben, ondertussen hun dynamiek zoveel als mogelijk behouden. Het is nuttig voor bijv. overeen laten komen van belichting uit een reeks in een timelapse.</i>

en: Frames Normalization
nl: Normalisatie van frames

en: Soundtrack File:
nl: Soundtrackbestand:

[ctx: @title:window]
en: Select Audio Track
nl: Audiotrack selecteren

en: Soundtrack Duration:
nl: Tijdsduur van soundtrack:

en: Soundtrack Preview:
nl: Soundtrack voorspelen:

en: <i>Notes about soundtrack: if the audio length is smaller than video, it will be played in loop. If the audio length is largest than video, it will be trimmed. Leave this setting empty if you don't want a soundtrack to the media.</i>
nl: <i>Opmerkingen over de soundtrack: als de audiolengte kleiner is dan de video, zal het afgespeeld worden in een lus. Als de audiolengte groter is dan de video, zal het afgekapt worden.Deze instelling leeg laten als u geen soundtrack in het medium wilt.</i>

en: Audio Track
nl: Audiotrack

en: The video output file name will be generated automatically.
nl: De bestandsnaam van de videouitvoer zal automatisch worden gegenereerd.

en: Number of Frames by Image:
nl: Aantal frames per afbeelding:

en: This value repeat one image in the sequence.
    While creating timelapse; it's usual to use 1.
    Typically, the number of frames will determine
    the time to show the same frame in the video.
    The result will depend of the number of frames
    per second used to encode the media.
nl: Deze waarde herhaalt één afbeelding in de reeks.
    Tijdens aanmaken van van de timelapse; is het gewoon om
    1 te gebruiken.
    Het aantal frames zal typisch de tijd bepalen om
    hetzelfde frame in de video te tonen.
    Het resultaat zal afhangen van het aantal gebruikte
    frames per seconde om het medium te coderen.

en: Video Standard:
nl: Video-standaard:

en: Video Type:
nl: Type video:

en: Video Bit Rate:
nl: Video-bitsnelheid:

en: Effect While Displaying Images
nl: Effect bij tonen van afbeeldingen

en: <i>An effect is an visual panning or zooming applied while an image is displayed. The effect duration will follow the number of frames used to render the image on video stream. For a timelapse, let this setting to None.</i>
nl: <i>Een effect is een visuele beweging of zoomen toegepast terwijl een afbeelding wordt getoond. De duur van het effect zal het aantal frames volgen dat gebruikt wordt om de afbeelding in de videostream te renderen. Voor een timelaps deze instelling op Geen laten.</i>

en: Transition Between Images
nl: Transitie tussen afbeeldingen

en: <i>A transition is an visual effect applied between two images. For some effects, the duration can depend of random values and can change while the slideshow. For a timelapse, let this setting to None.</i>
nl: <i>Een transitie is een visueel effect toegepast tussen twee afbeeldingen. Voor sommige effecten kan de duur afhangen van willekeurige waarden en kunnen wijzigen tijdens de diashow. Voor een timelaps deze instelling op Geen laten.</i>

en: Duration : %1 seconds by item, total %2 seconds (without transitions)
nl: Tijdsduur : %1 seconden per item, totaal %2 seconden (zonder transities)

[ctx: @title:window]
en: Create a Video Slideshow
nl: Een diashow als video aanmaken

en: Welcome to Video Slideshow Tool
nl: Welkom bij het hulpmiddel Diashow als video

en: Video Settings
nl: Video-instellingen

en: Generating Video Slideshow
nl: Diashow als video wordt aangemaakt

en: Export as wallpaper
nl: Exporteren als achtergrondafbeelding

en: A tool to set image as wallpaper
nl: Een hulpmiddel om een afbeelding als achtergrondafbeelding te exporteren

en: <p>This tool changes background wallpaper to selected image for all desktops.</p><p>If many images are selected, the first one will be used.</p><p>If no image is selected, the first one from current album will be used.</p>
nl: <p>Dit hulpmiddel wijzigt de achtergrondafbeelding naar de geselecteerde afbeelding voor alle bureaubladen.</p><p>Als er veel afbeeldingen zijn geselecteerd, zal de eerste worden gebruikt.</p><p>Als geen afbeelding is geselecteerd, zal de eerste uit het huidige album worden gebruikt.</p>

[ctx: @action]
en: Set as wallpaper
nl: Als achtergrondafbeelding instellen

[ctx: @title:window]
en: Error While to Set Image as Wallpaper
nl: Fout bij afbeelding als achtergrondafbeelding instellen

[ctx: @info]
en: Cannot change wallpaper image from current desktop with
    %1
    
    Error: %2
nl: Kan achtergrondafbeelding uit huidig bureaublad niet wijzigen met
    %1
    
    Fout: %2

[ctx: @info]
en: Cannot change wallpaper image from current desktop with
    %1
nl: Kan achtergrondafbeelding uit huidig bureaublad niet wijzigen met
    %1

en: Unknown Error %1
nl: Onbekende fout %1

en: Cannot change wallpaper image from current desktop with
    %1
    
    Context: %2
    
    Error: %3
nl: Kan achtergrondafbeelding uit huidig bureaublad niet wijzigen met
    %1
    
    Context: %2
    
    Fout: %3

en: Cannot create desktop context.
nl: Kan bureaubladcontext niet aanmaken.

en: Cannot set wall paper image path.
nl: Kan pad van achtergrondafbeelding niet zetten.

en: Cannot set wallpaper properties.
nl: Kan eigenschappen van achtergrondafbeelding niet zetten.

en: Cannot apply changes to desktop wallpaper.
nl: Kan wijzigingen aan achtergrondafbeelding van bureaublad niet toepassen.

[ctx: @title:window]
en: WallPaper Settings
nl: Instellingen voor achtergrondafbeelding

en: Wallpaper Layout:
nl: Indeling achtergrondafbeelding:

en: Adjusted
nl: Bijgesteld

en: Adjusted with Aspect ratio
nl: Geef items terug met de beeldverhouding

en: Adjusted and cropped
nl: Bijgesteld en bijgesneden

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: OpenGL Viewer
nl: OpenGL-viewer

en: A tool to preview image with OpenGL
nl: Een hulpmiddel om afbeeldingen te bekijken met OpenGL

en: <p>This tool preview a series of items using OpenGL effects.</p><p><u>Usage:</u></p><table><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Item Access</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Previous Item:</td><td><i>Up</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>PgUp</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>Left</i> key</td></tr><tr><td></td><td>Mouse wheel up</td></tr><tr><td>Next Item:</td><td><i>Down</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>PgDown</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>Right</i> key</td></tr><tr><td></td><td>Mouse wheel down</td></tr><tr><td>Quit:</td><td><i>Esc</i> key</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Item Display</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Toggle fullscreen to normal:</td><td><i>f</i> key</td></tr><tr><td>Toggle scroll-wheel action:</td><td><i>c</i> key (either zoom or change image)</td></tr><tr><td>Rotation:</td><td><i>r</i> key</td></tr><tr><td>Reset view:</td><td>double click</td></tr><tr><td>Original size:</td><td><i>o</i> key</td></tr><tr><td>Zooming:</td><td>Move mouse in up-down-direction while pressing the right mouse button</td></tr><tr><td></td><td><i>c</i> key and use the scroll-wheel</td></tr><tr><td></td><td><i>+</i> and <i>-</i> keys</td></tr><tr><td></td><td>ctrl + scrollwheel</td></tr><tr><td>Panning:</td><td>Move mouse while pressing the left button</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Others</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Show this help:</td><td><i>F1</i> key</td></tr></table>
nl: <p>Dit hulpmiddel laat een serie items zien met gebruik van OpenGL effecten.</p><p><u>Gebruik:</u></p><table><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Toegang tot item</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Vorig item:</td><td>toets <i>Omhoog</i></td></tr><tr><td></td><td>toets <i>PgUp</i> key</td></tr><tr><td></td><td>toets <i>Links</i></td></tr><tr><td></td><td>Muiswiel omhoog</td></tr><tr><td>Volgende Item:</td><td>toets <i>Omlaag</i></td></tr><tr><td></td><td>toest <i>PgDown</i></td></tr><tr><td></td><td>toets <i>Rechts</i></td></tr><tr><td></td><td>Muiswiel omlaag</td></tr><tr><td>Afbreken:</td><td>toets <i>Esc</i></td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Item tonen</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Volledig scherm naar normaal:</td><td>toets <i>f</i></td></tr><tr><td>Muiswielactie omschakelen:</td><td>toets <i>c</i> (ofwel zoomen of afbeelding afbeelding wijzigen)</td></tr><tr><td>Draaien:</td><td>toets <i>r</i></td></tr><tr><td>Weergave resetten:</td><td>dubbelklikken</td></tr><tr><td>Originele grootte:</td><td>toets <i>o</i></td></tr><tr><td>Zoomen:</td><td>Muis in richting omhoog-omlaag bewegen tijdens indrukken van de rechter muis</td></tr><tr><td></td><td>toets <i>c</i> en het muiswiel</td></tr><tr><td></td><td>toetsen <i>+</i> en <i>-</i></td></tr><tr><td></td><td>ctrl + muiswiel</td></tr><tr><td>Rondkijken:</td><td>Muis bewegen tijdens indrukken van de linker knop</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Overig</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Deze help tonen:</td><td>toets <i>F1</i></td></tr></table>

[ctx: @action]
en: OpenGL Image Viewer
nl: OpenGL-afbeeldingsviewer

en: OpenGL Error
nl: OpenGL-fout

en: GL_ARB_texture_rectangle OpenGL extension is not supported on your system
nl: De OpenGL- optie GL_ARB_texture_rectangle wordt op uw systeem niet ondersteund

en: No OpenGL context has been found
nl: Geen OpenGL-context gevonden

[ctx: @title:window]
en: Soundtrack Preview
nl: Soundtrack voorspelen

en: If set, the soundtrack for the current album will be saved and restored automatically on the next startup.
nl: Indien ingesteld zal de geluidstrack van het huidige album worden opgeslagen en automatisch hersteld worden bij de volgende keer opstarten.

en: Move the selected track up in the playlist.
nl: Verplaats de huidige track naar boven in de afspeellijst.

en: Move the selected track down in the playlist.
nl: Verplaats de huidige track naar beneden in de afspeellijst.

en: Add new tracks to the playlist.
nl: Voeg nieuwe tracks toe aan de afspeellijst.

en: Delete the selected track from the playlist.
nl: Verwijder de geselecteerde track uit de afspeellijst.

en: Load playlist from a file.
nl: Laad de afspeellijst uit een bestand.

en: Save playlist to a file.
nl: Sla de afspeellijst op in een bestand.

en: Clear the playlist.
nl: Wis de afspeellijst.

en: Slide time is greater than soundtrack time. Suggestion: add more sound files.
nl: De diatijd is langer dan de soundtracktijd. Suggestie: voeg meer geluidsbestanden toe.

[ctx: @title:window]
en: Select Sound Files
nl: Geluidsbestanden selecteren

en: You can only move image files up one at a time.
nl: Er kan maar één afbeelding per keer omhoog worden verplaatst.

en: You can only move files down one at a time.
nl: U kunt maar één bestand tegelijk omlaag verplaatsen.

[ctx: @title:window]
en: Load Playlist
nl: Afspeellijst laden

en: Playlist (*.m3u)
nl: Afspeellijst (*.m3u)

[ctx: @title:window]
en: Save Playlist
nl: Afspeellijst opslaan

en: Cannot access file "%1". Please check the path is correct.
nl: Geen toegang tot bestand "%1". Controleer of het pad er naartoe juist is.

en: Cannot create a preview of an empty file list.
nl: Een voorbeeld maken van een lege bestandenlijst is niet mogelijk.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_selectionGroupBox)
en: Select audio files
nl: Audiobestanden selecteren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonUp)
en: Move the current image up in the portfolio list.
nl: Verplaats de huidige afbeelding naar boven in de portfoliolijst.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonAdd)
en: Add some image files to the portfolio list.
nl: Voeg enkele afbeeldingen toe aan de portfoliolijst.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonDelete)
en: Remove some image files from the portfolio list.
nl: Verwijder enkele afbeeldingen uit de porfoliolijst.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonDown) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonLoad) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonSave) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundF
en: Move the current image down in the portfolio list.
nl: Verplaats de huidige afbeelding naar beneden in de portfoliolijst.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_previewButton)
en: Preview...
nl: Voorbeeld...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
nl: Opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loopCheckBox)
en: &Loop
nl: Herha&len

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_playCheckBox)
en: &Auto play
nl: &Automatisch afspelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_rememberSoundtrack)
en: Remember soundtrack
nl: De geluidstrack onthouden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Time comparison
nl: Tijdvergelijking

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Slide:
nl: Dia :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Soundtrack:
nl: Soundtrack :

en: No detail available
nl: Geen details beschikbaar

en: %1 may not be playable.
nl: %1 is mogelijk niet afspeelbaar.

en: This file may not be playable.
nl: Dit bestand is mogelijk niet afspeelbaar.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_playButton)
en: Play
nl: Afspelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_stopButton)
en: Stop
nl: Stoppen

[ctx: Previous item to show]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_prevButton)
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: Next item to show]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_nextButton)
en: Next
nl: Volgende

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Time:
nl: Tijd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Elapsed:
nl: Verstreken:

[ctx: Total amount of time of presentation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Total:
nl: Totaal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useMillisecondsCheckBox)
en: Use &milliseconds instead of seconds
nl: &Milliseconden in plaats van seconden gebruiken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: &Controls
nl: &Bediening

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_enableMouseWheelCheckBox)
en: Enable mouse wheel to move between slides.
nl: Muiswiel activeren voor wisselen van dia's.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_enableMouseWheelCheckBox)
en: Enable mouse &wheel
nl: Muis&wiel activeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: OpenGL effects
nl: OpenGL-effecten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_openGlFullScale)
en: Use full screen resolution (slower)
nl: Gebruik de resolutie volledig scherm (langzamer)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Ken Burns effect
nl: &Ken Burns-effect

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_kbDisableFadeCheckBox)
en: Disable &fade-in / fade-out
nl: Invagen/uitvagen &uitschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_kbDisableCrossfadeCheckBox)
en: Disable &cross-fade
nl: &Kruisvervaging uitschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_enableKenBurnsSameSpeed)
en: Use &same speed for visual effects
nl: &Zelfde snelheid voor visuele effecten gebruiken

en: This is a comment sample...
nl: Dit is een voorbeeld van een toelichting...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_fontselectBtn)
en: Select Font...
nl: Lettertype selecteren...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Line length (in characters):
nl: Regellengte (in tekens)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Colors
nl: Kleuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_commentsDrawOutlineCheckBox)
en: Outlined Text
nl: Omlijnde tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Background opacity:
nl: Achtergronddekking:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font color:
nl: Tekstkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

en: %1 image [%2] | %1 images [%2]
nl[0]: %1 afbeelding [%2]
nl[1]: %1 afbeeldingen [%2]

en: %1 image | %1 images
nl[0]: %1 afbeelding
nl[1]: %1 afbeeldingen

en: Cannot access file %1. Please check the path is correct.
nl: Geen toegang tot bestand %1. Controleer of het pad er naartoe juist is.

[ctx: Image number %1]
en: Image #%1
nl: Afbeelding #%1

en: Delay between images (ms):
nl: Vertraging tussen afbeeldingen (ms):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_delayLabel)
en: Delay between images (s):
nl: Vertraging tussen afbeeldingen (s):

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, m_ImagesFilesGroup)
en: Preview the currently selected image.
nl: Voorbeeld van de geselecteerde afbeelding.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_ImagesFilesGroup)
en: Image List
nl: Afbeeldingenlijst

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_label6)
en: Total number of images in the portfolio and sequence duration.
nl: Totaal aantal afbeeldingen in de portfolio en tijdsduur.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_label7)
en: Currently selected image in the portfolio list.
nl: Huidige geselecteerde afbeelding in de porfoliolijst.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Content Rendering
nl: Renderen van inhoud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_printNameCheckBox)
en: P&rint filename
nl: Be&standsnaam tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_printCommentsCheckBox)
en: Pr&int captions
nl: T&itels tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_printProgressCheckBox)
en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicatie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Playback
nl: Afspelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_shuffleCheckBox)
en: &Shuffle images
nl: A&fbeeldingen door elkaar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_offAutoDelayCheckBox)
en: &Off Auto Delay
nl: Automatische vertraging &uit

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_offAutoDelayCheckBox)
en: this option requires user action to switch between images
nl: deze optie vereist actie van de gebruiker om te schakelen tussen afbeeldingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_openglCheckBox)
en: Use Open&GL transitions
nl: Open&GL-overgangen gebruiken

[ctx: @title:window]
en: Presentation
nl: Presentatie

[ctx: @action: play presentation]
en: Start
nl: Begin

[ctx: @info:tooltip]
en: Start Presentation
nl: Presentatie starten

[ctx: @title: main settings for the presentation]
en: Main Settings
nl: Hoofdinstellingen

[ctx: @title: caption settings for the presentation]
en: Caption
nl: Opschrift

[ctx: @title: advanced presentation settings]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: Filter Effect: No effect]
en: None
nl: Geen

[ctx: Filter Effect: Bend]
en: Bend
nl: Buigen

[ctx: Filter Effect: Blend]
en: Blend
nl: Vermengen

[ctx: Filter Effect: Cube]
en: Cube
nl: Kubus

[ctx: Filter Effect: Fade]
en: Fade
nl: Vervagen

[ctx: Filter Effect: Flutter]
en: Flutter
nl: Trillen

[ctx: Filter Effect: In Out]
en: In Out
nl: In-uit

[ctx: Filter Effect: Rotate]
en: Rotate
nl: Draaien

[ctx: Filter Effect: Slide]
en: Slide
nl: Verschuiven

[ctx: Filter Effect: Random effect]
en: Random
nl: Willekeurig

en: Slideshow Completed
nl: Diavoorstelling voltooid.

en: Click to Exit...
nl: Klik om af te sluiten...

en: SlideShow Completed
nl: Diavoorstelling voltooid.

en: There are no images to show.
nl: Er zijn geen afbeeldingen voor de diavoorstelling beschikbaar.

en: OpenGL support is not available on your system.
nl: OpenGL-ondersteuning is niet beschikbaar op uw computer

[ctx: @title]
en: Presentation
nl: Presentatie

[ctx: @info]
en: A tool to render presentation
nl: Een hulpmiddel om een presentatie te renderen

[ctx: @info]
en: This tool render a series of items as an advanced slide-show.
    
    Plenty of transition effects are available are ones based on OpenGL and the famous Ken Burns effect.
    
    You can add a sound-track in background while your presentation.
nl: Dit hulpmiddel maakt van een serie items een geavanceerde diashow.
    
    Vele overgangseffecten zijn beschikbaar en gebaseerd op OpenGL en het beroemde Ken Burns-effect.
    
    U kunt een geluidsspoor in de achtergrond toevoegen tijdens uw presentatie.

[ctx: @action]
en: Presentation...
nl: Presentatie...

[ctx: @title:window]
en: Specify Delay for Slide Show
nl: Vertragingstijd voor een diashow specificeren

en: Delay:
nl: Vertragingstijd:

[ctx: @title:window]
en: Delete Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Do you want to move this image to the trash?
nl: Wilt u deze afbeelding naar de prullenbak verplaatsen?

[ctx: Filter Effect: Chess Board]
en: Chess Board
nl: Schaakbord

[ctx: Filter Effect: Melt Down]
en: Melt Down
nl: Afsmelten

[ctx: Filter Effect: Sweep]
en: Sweep
nl: Vegen

[ctx: Filter Effect: Mosaic]
en: Mosaic
nl: Mozaïek

[ctx: Filter Effect: Cubism]
en: Cubism
nl: Kubistisch

[ctx: Filter Effect: Growing]
en: Growing
nl: Groeiend

[ctx: Filter Effect: Horizontal Lines]
en: Horizontal Lines
nl: Horizontale lijnen

[ctx: Filter Effect: Vertical Lines]
en: Vertical Lines
nl: Verticale lijnen

[ctx: Filter Effect: Circle Out]
en: Circle Out
nl: Uitwaaieren

[ctx: Filter Effect: Multi-Circle Out]
en: Multi-Circle Out
nl: Meervoudig uitwaaieren

[ctx: Filter Effect: Spiral In]
en: Spiral In
nl: Spiraalsgewijs naar binnen bewegen

[ctx: Filter Effect: Blobs]
en: Blobs
nl: Klodders

[ctx: @title:window]
en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

[ctx: Reason for inhibiting the screensaver activation, when the presentation mode is active]
en: Giving a slideshow
nl: Een diavoorstelling geven

[ctx: @title:window]
en: Slideshow Settings
nl: Diashow-instellingen

en: Delay between images:
nl: Vertraging tussen afbeeldingen:

en: The delay, in seconds, between images.
nl: De vertraging in seconden tussen de afbeeldingen.

en: Start with current image
nl: Beginnen met huidige afbeelding

en: If this option is enabled, the Slideshow will be started with the current image selected in the images list.
nl: Als deze optie is aangezet zal de diavoorstelling beginnen met de afbeelding die momenteel in de afbeeldingslijst is geselecteerd.

en: Slideshow runs in a loop
nl: Herhaal de diavoorstelling

en: Run the slideshow in a loop.
nl: Herhaal de diavoorstelling.

en: Shuffle images
nl: Afbeeldingen door elkaar

en: If this option is enabled, the Slideshow will run in random order
nl: Bij activering van deze optie wordt de diashow in willekeurige volgorde uitgevoerd.

en: Show progress indicator
nl: Voortgangsindicator tonen

en: Show a progress indicator with pending items to show and time progression.
nl: Een voortgangsindicator tonen met items die wachten om te tonen en voortgang van de tijd.

en: Show image file name
nl: Bestandsnaam van afbeelding tonen

en: Show the image file name at the bottom of the screen.
nl: Naam van het afbeeldingsbestand onderin het scherm weergeven.

en: Show image creation date
nl: Datum van aanmaken tonen

en: Show the image creation time/date at the bottom of the screen.
nl: Aanmaakdatum/tijd van afbeelding onderin het scherm weergeven.

en: Show camera aperture and focal length
nl: Toon het diafragma en het brandpunt van de camera

en: Show the camera aperture and focal length at the bottom of the screen.
nl: Het diafragma en de brandpuntsafstand van de camera onder in het scherm weergeven.

en: Show camera exposure and sensitivity
nl: Toon de sluitertijd en gevoeligheid van de camera

en: Show the camera exposure and sensitivity at the bottom of the screen.
nl: De sluitertijd en gevoeligheid van de camera onderin het scherm weergeven.

en: Show camera make and model
nl: Toon het merk en model van de camera

en: Show the camera make and model at the bottom of the screen.
nl: Het merk en model van de camera onderin het scherm weergeven.

en: Show camera lens model
nl: Cameralensmodel tonen

en: Show the camera lens model at the bottom of the screen.
nl: Het cameralensmodel onderin het scherm tonen.

en: Show image caption
nl: Afbeeldingstitel tonen

en: Show the image caption at the bottom of the screen.
nl: Afbeeldingstitel onder in het scherm weergeven.

en: Show image title
nl: De afbeeldingstitel tonen

en: Show the image title at the bottom of the screen.
nl: De afbeeldingstitel onderin het scherm tonen.

en: Show image caption if it has not title
nl: Afbeeldingsbijschrift tonen als het geen titel heeft

en: Show the image caption at the bottom of the screen if no titles existed.
nl: Afbeeldingsbijschrift onder in het scherm tonen als er geen titels bestaan.

en: Show image tags
nl: Afbeeldingstags tonen

en: Show the digiKam image tag names at the bottom of the screen.
nl: Namen van afbeeldingstags van digiKam onderaan het scherm tonen.

en: Show image labels
nl: Afbeeldingslabels tonen

en: Show the digiKam image color label and pick label at the bottom of the screen.
nl: Het kleurlabel en keuzelabel van de afbeelding in digiKam onder in het het scherm weergeven.

en: Show image rating
nl: Waardering van afbeelding tonen

en: Show the digiKam image rating at the bottom of the screen.
nl: De waardering van de afbeelding in digiKam onder in het het scherm weergeven.

en: Caption font:
nl: Lettertype van bijschrift:

en: Select here the font used to display text in the slideshow.
nl: Hier het lettertype selecteren dat wordt gebruikt voor tekst in de diashow.

en: Screen placement:
nl: Plaatsing van scherm:

en: In case of multi-screen computer, select here the monitor to slide contents.
nl: In het geval van een computer met meer schermen, selecteer hier de monitor voor de inhoud van de dia's.

[ctx: @label:listbox The current screen, for the presentation mode]
en: Current Screen
nl: Huidig scherm

[ctx: @label:listbox The default screen for the presentation mode]
en: Default Screen
nl: Standaardscherm

[ctx: @label:listbox %1 is the screen number (0, 1, ...)]
en: Screen %1
nl: Scherm %1

en: <b>Note: This dialog for the Slideshow Settings can be activated at any time with the F2 key.</b>
nl: <b>Let op: deze dialoog voor de diashowinstellingen kan op elk moment geactiveerd met de toets F2.</b>

en: SlideShow
nl: Diashow

en: A tool to render slideshow
nl: Een hulpmiddel om diashow te renderen

en: <p>This tool render a series of items as a simple slide-show.</p><p>Plenty of items properties can be displayed as overlay while running.</p><p>This tool can play album contents in recursive mode with children albums if any.</p><p><u>Usage:</u></p><table><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Item Access</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Previous Item:</td><td><i>Up</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>PgUp</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>Left</i> key</td></tr><tr><td></td><td>Mouse wheel up</td></tr><tr><td></td><td>Left mouse button</td></tr><tr><td>Next Item:</td><td><i>Down</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>PgDown</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>Right</i> key</td></tr><tr><td></td><td>Mouse wheel down</td></tr><tr><td></td><td>Right mouse button</td></tr><tr><td>Pause/Start:</td><td><i>Space</i> key</td></tr><tr><td>Slideshow Settings:</td><td><i>Alt+P</i> key</td></tr><tr><td>Hide/Show Overlays:</td><td><i>Alt+Y</i> key</td></tr><tr><td>Quit:</td><td><i>Esc</i> key</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Item Properties</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Change Tags:</td><td>Use Tags keyboard shortcuts</td></tr><tr><td>Change Rating:</td><td>Use Rating keyboard shortcuts</td></tr><tr><td>Change Color Label:</td><td>Use Color label keyboard shortcuts</td></tr><tr><td>Change Pick Label:</td><td>Use Pick label keyboard shortcuts</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Others</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Show this help:</td><td><i>F1</i> key</td></tr></table>
nl: <p>Dit hulpmiddel bewerkt voor tonen een serie items als een eenvoudige diashow.</p><p>Er kunnen heel veel eigenschappen van items getoond worden als overlay tijdens uitvoeren.</p><p>Dit hulpmiddel kan inhoud van albums afspelen in recursieve modus met onderliggende albums indien aanwezig.</p><p><u>Gebruik:</u></p><table><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Toegang tot item</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Vorig item:</td><td>toets <i>Omhoog</i></td></tr><tr><td></td><td>toets <i>PgUp</i></td></tr><tr><td></td><td>toets <i>Links</i></td></tr><tr><td></td><td>Muiswiel omhoog</td></tr><tr><td></td><td>Linker muisknop</td></tr><tr><td>Volgend item:</td><td>toets <i>Omlaag</i></td></tr><tr><td></td><td>toets <i>PgDown</i></td></tr><tr><td></td><td>toets <i>Rechts</i></td></tr><tr><td></td><td>Muiswiel omlaag</td></tr><tr><td></td><td>Rechter muisknop</td></tr><tr><td>Pauzeren/Starten:</td><td><i>Spatie</i>toets</td></tr><tr><td>Instellingen diashow:</td><td><i>Alt+P</i> toetsen</td></tr><tr><td>Overlays verbergen/tonen:</td><td><i>Alt+Y</i> toetsen</td></tr><tr><td>Afsluiten:</td><td><i>Esc</i> toets</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Itemeigenschappen</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Tags wijzigen:</td><td>Sneltoetsen voor tags gebruiken</td></tr><tr><td>Waardering wijzigen:</td><td>Sneltoetsen voor waardering gebruiken</td></tr><tr><td>Kleurlabel wijzigen:</td><td>Sneltoetsen voor kleurlabel gebruiken</td></tr><tr><td>Keuzelabel wijzigen:</td><td>Sneltoetsen voor keuzelabels gebruiken</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Overige</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Deze hulp tonen:</td><td><i>F1</i> toets</td></tr></table>

[ctx: @action]
en: Slideshow
nl: Diashow

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Play All
nl: Alles afspelen

en: Play Selection
nl: Selectie van afspelen

en: Play With Sub-Albums
nl: Met subalbums afspelen

en: Slideshow Completed.
    Click To Exit
    or press ESC...
nl: Diavoorstelling voltooid.
    Klik om te eindigen
    of druk op ESC...

en: An error has occurred to show item
    %1
nl: Er deed zich een fout voor bij het tonen van een item
    %1

en: Switch Screen
nl: Scherm wisselen

[ctx: %1 is the screen number (0, 1, ...)]
en: Screen %1
nl: Scherm %1

[ctx: @info]
en: A tool to export to Box web-service
nl: Een hulpmiddel om naar Box-webservices te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Box web-service.
    
    See Box web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar Box-webservice.
    
    Zie Box website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Box...
nl: Exporteren naar &Box...

en: Failed to upload photo
nl: Foto uploaden mislukt

en: Failed to list folders
nl: Een lijst van mappen maken is mislukt

[ctx: @title:window]
en: Export to Box
nl: Exporteren naar Box

[ctx: @action:button]
en: Start Upload
nl: Uploaden starten

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Box
nl: Beginnen met uploaden naar Box

[ctx: @info]
en: No image selected. Please select which images should be uploaded.
nl: Geen afbeelding geselecteerd. Selecteer welke afbeeldingen geüpload moeten worden.

[ctx: @title:window]
en: Warning
nl: Waarschuwing

[ctx: @info]
en: Authentication failed. Click "Continue" to authenticate.
nl: Authenticatie is mislukt. Klik op "Doorgaan" om de authenticatie te doen.

[ctx: @action:button]
en: Continue
nl: Doorgaan

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @info]
en: Box export
nl: Exporteren naar Box

[ctx: @title:window]
en: Uploading Failed
nl: Uploaden is mislukt

[ctx: @info]
en: Failed to upload photo to Box.
    %1
    Do you want to continue?
nl: Uploaden van foto naar Box is mislukt.
    %1
    Wilt u doorgaan?

[ctx: @title:window]
en: Login Failed
nl: Aanmelden mislukt

[ctx: @info]
en: Authentication failed. Do you want to try again?
nl: Authenticatie is mislukt. Wilt u het nog eens proberen?

[ctx: @info]
en: Box call failed:
    %1
nl: Oproep naar Box is mislukt:
    %1

[ctx: @info]
en: A tool to export to Dropbox web-service
nl: Een hulpmiddel om naar Dropbox-webservice te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Dropbox web-service.
    
    See Dropbox web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar Dropbox webservice.
    
    Zie Dropbox website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Dropbox...
nl: Exporteren naar &Dropbox

[ctx: @title:window]
en: Export to Dropbox
nl: Exporteren naar Dropbox

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Dropbox
nl: Beginnen met uploaden naar Dropbox

en: No image selected. Please select which images should be uploaded.
nl: Geen afbeelding geselecteerd. Selecteer welke afbeeldingen geüpload moeten worden.

en: Authentication failed. Do you want to try again?
nl: Authenticatie is mislukt. Wilt u het nog eens proberen?

en: Dropbox export
nl: Exporteren naar DropBox

en: Failed to upload photo to Dropbox.
    %1
    Do you want to continue?
nl: Uploaden van foto naar Dropbox is mislukt.
    %1
    Wilt u doorgaan?

en: Dropbox call failed:
    %1
nl: Oproep naar Dropbox is mislukt:
    %1

en: Privacy setting of the album that will be created (required).
nl: Beschermingsinstellingen van het aan te maken album (vereist).

en: Only Me
nl: Alleen mijzelf

en: Only Friends
nl: Alleen vrienden

en: Friends of Friends
nl: Vrienden van vrienden

en: Everyone
nl: Iedereen

en: A tool to export to Facebook web-service
nl: Een hulpmiddel om naar Facebook-webservice te exporteren

en: <p>This tool allows users to export items to Facebook web-service.</p><p>See Facebook web site for details: <a href='https://www.facebook.com/'>https://www.facebook.com/</a></p>
nl: <p>Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar Facebook webservice.</p><p>Zie Facebook website voor details: <a href='https://www.facebook.com/'>https://www.facebook.com/</a></p>

[ctx: @action]
en: Export to &Facebook...
nl: Naar &Facebook exporteren...

en: <p>Currently, as an open source project, we are unable to meet the Facebook requirements for reactivating this plugin.</p><p>For more information look here: <a href='https://bugs.kde.org/show_bug.cgi?id=182838'>KDE Bugtracking System</a></p>
nl: <p>Als een opensource project zijn we, op dit moment, niet staat aan de vereisten van Facebook te voldoen voor opnieuw activeren van deze plug-in.</p><p>Voor meer informatie kijk hier: <a href='https://bugs.kde.org/show_bug.cgi?id=182838'>KDE bugvolgsysteem</a></p>

en: Cannot open file
nl: Kan bestand niet openen

en: The service is not available at this time.
nl: De service is nu niet beschikbaar.

en: The application has reached the maximum number of requests allowed.
nl: De applicatie heeft het maximum aantal toegestane verzoeken bereikt.

en: Invalid session key or session expired. Try to log in again.
nl: Ongeldige sessiesleutel of de sessie is verlopen. Probeer opnieuw in te loggen.

en: Invalid album ID.
nl: Ongeldige album-ID.

en: Album is full.
nl: Album is vol.

en: Missing or invalid file.
nl: Ontbrekend of ongeldig bestand.

en: Too many unapproved photos pending.
nl: Er zijn te veel niet goedgekeurde foto's in de wachtrij.

en: Validate previous session...
nl: Vorige sessie valideren...

[ctx: @title:window]
en: Export to Facebook Web Service
nl: Exporteren naar de Facebook-webservice

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Facebook web service
nl: Start het uploaden naar de Facebook-webservice

en: Continue with Facebook
nl: Doorgaan met Facebook

en: Log Out of Facebook
nl: Afmelden bij Facebook

en: <i>auto create</i>
nl: <i>automatisch aanmaken</i>

en: Facebook Call Failed: %1
nl: Facebook oproep is mislukt: %1

en: Facebook export
nl: Facebook-export

en: Failed to upload photo into Facebook: %1
    Do you want to continue?
nl: Het uploaden van een foto naar Facebook is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?

en: Facebook Call Failed: %1
nl: Facebook oproep is mislukt: %1

en: Target location:
nl: Doellocatie:

[ctx: @title:window]
en: Target Folder
nl: Doelmap

en: Sets the target address to copy the items to.
nl: Stelt het doeladres in om de items naartoe te kopiëren.

en: Target file behavior:
nl: Gedrag van doelbestand:

en: Copy files
nl: Bestanden kopiëren

en: Create symlinks
nl: Symbolische koppelingen aanmaken

en: Create relative symlinks
nl: Relatieve symbolische koppelingen aanmaken

en: Include the sidecar of the items
nl: Neem de aanhangsel-bestanden van de items mee

en: Write sidecar metadata to the items
nl: Metagegevens aanhangsel naar de items schrijven

en: Overwrite existing items in the target
nl: Bestaande items in het doel overschrijven

en: Use the album path of the items in the target
nl: Het albumpad van de items in het doel gebruiken

en: <p>The new compression value of JPEG images to be sent:</p><p><b>1</b>: very high compression<br/><b>25</b>: high compression<br/><b>50</b>: medium compression<br/><b>75</b>: low compression (default value)<br/><b>100</b>: no compression</p>
nl: <p>De nieuwe compressiewaarde van te verzenden JPEG-afbeeldingen</p><p><b>1</b>: zeer hoge compressie<br/><b>25</b>: hoge compressie<br/> <b>50</b>: gemiddelde compressie<br/><b>75</b>:lage compressie (standaardwaarde)<br/><b>100</b>:geen compressie</p>

en: This is the list of items to copy to the specified target.
nl: Dit is de lijst met te kopiëren items naar de gespecificeerde doellocatie.

[ctx: @title:window]
en: Export to Local Storage
nl: Naar lokale opslag exporteren

[ctx: @action:button]
en: Start Export
nl: Exporteren starten

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start export to the specified target
nl: Exporteren naar het gespecificeerde doel starten

[ctx: @title:window]
en: Copy not Completed
nl: Kopiëren niet voltooid

en: Some of the items have not been copied and are still in the list. You can retry to copy these items now.
nl: Enkele van de items zijn niet gekopieerd en zijn nog steeds in de lijst. U kunt nu proberen deze alsnog te kopiëren.

[ctx: @title]
en: File Copy
nl: Bestand kopiëren

[ctx: @info]
en: A tool to export items to a local storage
nl: Een hulpmiddel om items naar een lokale opslag te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to a local storage.
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar lokale opslag.

[ctx: @action]
en: Export to local storage...
nl: Naar lokale opslag exporteren...

en: Sets the target address to upload the images to. This can be any address as used in Dolphin or Konqueror, e.g. ftp://my.server.org/sub/folder.
nl: Stelt de doellocatie in waarnaar de afbeeldingen geüpload moeten worden. Dit kan elk adres zijn zoals dat in Dolphin of Konqueror wordt gebruikt, bijv. ftp://my.server.org/sub/folder.

en: Select export location...
nl: Exportlocatie selecteren...

en: This is the list of images to upload to the specified target.
nl: Dit is de lijst met te uploaden afbeeldingen naar de gespecificeerde doellocatie.

[ctx: @title:window]
en: Select Target...
nl: Doel selecteren...

en: All Files (*)
nl: Alle bestanden (*)

en: <i>not selected</i>
nl: <i>niet geselecteerd</i>

[ctx: @title:window]
en: Export to Remote Storage
nl: Naar opslag op afstand exporteren

[ctx: @title:window]
en: Upload not Completed
nl: Uploaden niet compleet

en: Some of the images have not been transferred and are still in the list. You can retry to export these images now.
nl: Enkele van de afbeeldingen zijn niet overgebracht en zijn nog steeds in de lijst. U kunt nu proberen deze alsnog over te brengen.

en: Select import location...
nl: Importlocatie selecteren...

en: This is the list of images to import into the current album.
nl: Dit is de lijst met te importeren afbeeldingen naar het huidige album.

[ctx: @title:window]
en: Select Items to Import...
nl: Te importeren items selecteren...

[ctx: @title:window]
en: Import from Remote Storage
nl: Uit opslag op afstand importeren

[ctx: @action:button]
en: Start Import
nl: Importeren starten

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start importing the specified images into the currently selected album.
nl: Importeren van de gespecificeerde afbeeldingen starten naar het huidige geselecteerde album.

[ctx: @title:window]
en: Import not Completed
nl: Importeren niet compleet

en: Some of the images have not been transferred and are still in the list. You can retry to import these images now.
nl: Enkele van de afbeeldingen zijn niet overgebracht en zijn nog steeds in de lijst. U kunt nu proberen deze alsnog te importeren.

[ctx: @title]
en: File Transfer
nl: Bestandsoverdracht

[ctx: @info]
en: A tool to export and import items with a remote location
nl: Een hulpmiddel om items te importeren en de exporteren met een locatie op afstand

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export and import items with a remote location.
    
    Many protocols can be used, as FTP, SFTP, SAMBA, etc.
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren en importeren van items met een locatie op afstand.
    
    Veel protocollen kunnen worden gebruikt, zoals FTP, SFTP, SAMBA, etc.

[ctx: @action]
en: Export to remote storage...
nl: Naar opslag op afstand exporteren...

[ctx: @action]
en: Import from remote storage...
nl: Uit opslag op afstand importeren...

en: Check if photo should be publicly visible or use Upload Options tab to specify this for all images
nl: Activeer dit als de foto publiek zichtbaar moet zijn of gebruik de tab Uploadopties om dit voor alle afbeeldingen te specificeren

en: Check if photo should be visible to family or use Upload Options tab to specify this for all images
nl: Activeer dit als de foto voor familie zichtbaar moet zijn of gebruik de tab Uploadopties om dit voor alle afbeeldingen te specificeren

en: Check if photo should be visible to friends or use Upload Options tab to specify this for all images
nl: Activeer dit als de foto voor vrienden zichtbaar moet zijn of gebruik de tab Uploadopties om dit voor alle afbeeldingen te specificeren

en: Indicate the safety level for the photo or use Upload Options tab to specify this for all images
nl: Geef aan wat het beveiligingsniveau voor de foto moet zijn of gebruik de tab Uploadopties om dit voor alle afbeeldingen te specificeren

en: Indicate what kind of image this is or use Upload Options tab to specify this for all images
nl: Geef aan wat voor soort afbeelding dit is of gebruik de tab Uploadopties om dit voor alle afbeeldingen te specificeren

en: Add extra tags per image or use Upload Options tab to add tags for all images
nl: Voeg extra tags toe per afbeelding of gebruik de tab Uploadopties om dit voor alle afbeeldingen te doen

en: Enter extra tags, separated by commas.
nl: Voeg extra tags toe, gescheiden door komma's.

[ctx: @info]
en: A tool to export to Flickr web-service
nl: Een hulpmiddel om naar Flickr-webservice te exporteren.

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Flickr web-service.
    
    See Flickr web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar Flickr webservice.
    
    Zie Flickr website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Flickr...
nl: Naar &Flickr exporteren...

en: Getting the maximum allowed file size.
nl: De maximum toegestane bestandsgrootte ophalen

en: File Size exceeds maximum allowed file size.
nl: De maximum toegestane bestandsgrootte is overschreden.

en: No photo specified
nl: Geen foto gespecificeerd

en: General upload failure
nl: Algemene uploadfout

en: Filesize was zero
nl: Bestandsgrootte is nul

en: Filetype was not recognized
nl: Bestandstype niet herkend

en: User exceeded upload limit
nl: Uploadlimiet overschreden

en: Invalid signature
nl: Ongeldige ondertekening

en: Missing signature
nl: Ontbrekende ondertekening

en: Login Failed / Invalid auth token
nl: Login mislukt / Ongeldig authenticatietoken

en: Invalid API Key
nl: Ongeldige API-sleutel

en: Service currently unavailable
nl: Service nu niet beschikbaar

en: Invalid Frob
nl: Ongeldige frob/ding

en: Format "xxx" not found
nl: Format "xxx" niet gevonden

en: Method "xxx" not found
nl: Methode "xxx" niet gevonden

en: Invalid SOAP envelope
nl: Ongeldige SOAP-enveloppe

en: Invalid XML-RPC Method Call
nl: Ongeldige oproep van XML-RPC-methode

en: The POST method is now required for all setters
nl: De POST-methode is nu vereist voor alle instellers

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Error Occurred: %1
    Cannot proceed any further.
nl: Er trad een fout op: %1
     We kunnen niet verdergaan.

en: PhotoSet creation failed:
nl: PhotoSet aanmaken is mislukt:

en: Failed to fetch list of photo sets.
nl: Kon lijst met fotosets niet ophalen.

en: Failed to query photo information
nl: Kan fotoinformatie niet opvragen

en: Remove Account
nl: Account verwijderen

[ctx: photo permissions]
en: Public
nl: Publiek

en: This is the list of images to upload to your Flickr account.
nl: Dit is de lijst met te uploaden afbeeldingen naar uw Flickr-account.

[ctx: photo permissions]
en: Family
nl: Familie

[ctx: photo permissions]
en: Friends
nl: Vrienden

en: Safety level
nl: Beveiligingsniveau

en: Content type
nl: Type inhoud

[ctx: photo safety level]
en: Safe
nl: Veilig

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
nl: Redelijk

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
nl: Beperkt

[ctx: photo content type]
en: Photo
nl: Foto

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
nl: Schermafdruk

[ctx: photo content type]
en: Other
nl: Overig

en: Tag options
nl: Opties voor tag

en: Use Host Application Tags
nl: Gebruik de tags van de hostapplicatie

en: More tag options
nl: Meer opties voor tag

en: Added Tags:
nl: Toegevoegde tags:

en: Enter new tags here, separated by commas.
nl: Voeg hier nieuwe tags toe, gescheiden door komma's.

en: Add tags per image
nl: Voeg tags toe per afbeelding

en: If checked, you can set extra tags for each image in the File List tab
nl: Indien geactiveerd, kunt u extra tags toevoegen voor elke afbeelding in de tab Bestandslijst

en: Strip Spaces From Tags
nl: Verwijder spaties uit de tags

en: Publication Options
nl: Opties voor publicatie

[ctx: As in accessible for people]
en: Public (anyone can see them)
nl: Openbaar (iedereen kan ze zien)

en: Visible to Family
nl: Zichtbaar voor familie

en: Visible to Friends
nl: Zichtbaar voor vrienden

en: More publication options
nl: Meer opties voor publicatie

en: Safety level:
nl: Beveiligingsniveau:

en: Safe
nl: Veilig

en: Moderate
nl: Redelijk

en: Restricted
nl: Beperkt

en: Content type:
nl: Type inhoud:

en: <b><h2><a href='https://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Export</h2></b>
nl: <b><h2><a href='https://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Exporteren</h2></b>

en: Fewer publication options
nl: Minder opties voor publicatie

en: Fewer tag options
nl: Minder opties voor tag

[ctx: @title:window]
en: Export to %1 Web Service
nl: Naar de %1-webservice exporteren

[ctx: @action:button]
en: Start Uploading
nl: Uploaden starten

en: Photostream Only
nl: Alleen Photostream

en: Flickr Export
nl: Exporteren naar Flickr

en: Failed to Fetch Photoset information from %1. %2
nl: Opvragen van PhotoSet-informatie uit %1 is mislukt. %2

en: Failed to upload photo into %1. %2
    Do you want to continue?
nl: Het uploaden van een foto naar %1 is mislukt. %2
    Wilt u verder gaan?

en: Failed to create folder
nl: Map kon niet aangemaakt worden

en: File-size was zero
nl: Bestandsgrootte is nul

en: File-type was not recognized
nl: Bestandstype niet herkend

en: Login failed / Invalid auth token
nl: Login mislukt / Ongeldige plaatshouder

en: The POST method is now required for all setters.
nl: De POST-methode is nu vereist voor alle instellers

en: Error occurred: %1
    Unable to proceed further.
nl: Er trad een fout op: %1
    Verdergaan is onmogelijk.

en: Failed to fetch photo-set list
nl: Kon photoset-lijst niet ophalen

en: Access Level
nl: Toegangsniveau

en: These are security and privacy settings for the new Google Photos album.
nl: Dit zijn de beveiliging- en privacy-instellingen voor het nieuwe Google Photos-album.

[ctx: google photos album privacy]
en: Public
nl: Publiek

en: Public album is listed on your public Google Photos page.
nl: Een publiek album staat in de lijst op uw publieke Google Photos-pagina.

[ctx: google photos album privacy]
en: Unlisted / Private
nl: Uit de lijst gehaald / privé

en: Unlisted album is only accessible via URL.
nl: Een uit de lijst gehaald album is alleen toegankelijk via de URL.

[ctx: google photos album privacy]
en: Sign-In Required to View
nl: Aanmelden vereist om te kijken

en: Unlisted album require Sign-In to View
nl: Aanmelden vereist om album niet de lijst te bekijken

[ctx: @info]
en: A tool to export and import items with Google web-service
nl: Een hulpmiddel om items met een Google webservice te exporteren en te importeren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export and import items with Google web-services.
    
    Google Photo and Google Drive web services are supported.
    
    See Google web sites for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het ex- en importeren van items met Google webservices.
    
    Google Photo en Google Drive webservices worden ondersteund.
    
    Zie Google websites voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Google Photos...
nl: Naar &Google Photos exporteren...

[ctx: @action]
en: Import from &Google Photos...
nl: Importeren uit &Google Photos...

[ctx: @action]
en: Export to &Google Drive...
nl: Naar &Google Drive exporteren...

en: Add As New
nl: Als nieuw toevoegen

en: Item will be added alongside the linked version.
nl: Item zal naast de gekoppelde versie worden toegevoegd.

en: Add All
nl: Alles toevoegen

en: Items will be added alongside the linked version. You will not be prompted again.
nl: Item zal naast de gekoppelde versie worden toegevoegd. Er zal niets verder worden gevraagd.

en: Replace
nl: Vervangen

en: Item will be replacing the linked version.
nl: Item zal de gekoppelde versie vervangen.

en: Replace All
nl: Alles vervangen

en: Items will be replacing the linked version. You will not be prompted again.
nl: Items zullen de gekoppelde versies vervangen. Er zal verder niet meer worden gevraagd.

en: A linked item already exists.
nl: Een gekoppeld item bestaat reeds.

en: Destination
nl: Bestemming

[ctx: @label: source file]
en: Source
nl: Bron

en: Tag path behavior :
nl: Gedrag van tagpad :

en: Leaf tags only
nl: Alleen bladtags

en: Export only the leaf tags of tag hierarchies
nl: Alleen de bladtags van de tag-hiërarchieën exporteren

en: Split tags
nl: Tags splitsen

en: Export the leaf tag and all ancestors as single tags.
nl: De bladtags en alle voorgangers als een enkele tag exporteren.

en: Combined String
nl: Gecombineerde tekenreeks

en: Build a combined tag string.
nl: Een gecombineerde tekenreeks bouwen.

[ctx: @title:window]
en: Export to Google Drive
nl: Naar Google Drive exporteren

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Google Drive
nl: Beginnen met uploaden naar Google Drive

[ctx: @title:window]
en: Export to Google Photos Service
nl: Export naar de Google Photos-service

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Google Photos service
nl: Uploaden naar Google Photos-service starten

[ctx: @title:window]
en: Import from Google Photos Service
nl: Import van de Google Photos-service

[ctx: @action:button]
en: Start Download
nl: Downloaden starten

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start download from Google Photos service
nl: Download van de Google Photos-service starten

[ctx: @info]
en: Google Photos call failed: %1
nl: Google Photos oproep is mislukt: %1

[ctx: @info]
en: Google Drive call failed: %1
nl: Aanroep van Google Drive is mislukt: %1

[ctx: @info]
en: Google Drive export
nl: Exporteren naar Google Drive

[ctx: @info]
en: Google Photo export
nl: Exporteren naar Google Photo

[ctx: @info]
en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
nl: Foto opslaan is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?

[ctx: @info]
en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
nl: Downloaden van foto is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?

[ctx: @info]
en: Failed to save image to %1
nl: Afbeelding opslaan naar %1 is mislukt

[ctx: @info]
en: Failed to upload photo to %1.
    %2
    Do you want to continue?
nl: Uploaden van foto naar %1 is mislukt.
    %2
    Wilt u doorgaan?

[ctx: @info]
en: Failed to finish uploading photo to %1.
    %2
    No image uploaded to your account.
nl: Uploaden van foto naar %1 is mislukt.
    %2
    Geen afbeelding geüpload naar uw account.

[ctx: @info]
en: Google Drive call failed:
    %1
nl: Oproep naar Google Drive is mislukt:
    %1

[ctx: @info]
en: Google Photos call failed:
    %1
nl: Google Photos oproep is mislukt:
    %1

[ctx: @info]
en: You will be logged out of your account, click "Continue" to authenticate for another account
nl: U zult afgemeld worden van uw account, klik op "Doorgaan" om de authenticatie te doen voor een ander account

[ctx: @info]
en: A tool to export to ImageShack web-service
nl: Een hulpmiddel om naar de Imageshack-webservice te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to ImageShack web-service.
    
    See ImageShack web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar ImageShack webservice.
    
    Zie ImageShack website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Imageshack...
nl: Naar &Imageshack exporteren...

en: Authenticating the user
nl: Bezig met authenticatie van de gebruiker

en: Getting galleries from server
nl: Galerijen ophalen van de server

en: Successfully retrieved galleries
nl: Galerijen ophalen is gelukt

[ctx: @option]
en: Make private
nl: Privé maken

[ctx: @label]
en: Tags (optional):
nl: Tags (optioneel):

[ctx: @option]
en: Remove information bar on thumbnails
nl: Informatiebalk op miniaturen verwijderen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Add to root folder
nl: Aan hoofdmap toevoegen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Create new gallery
nl: Nieuwe galerij aanmaken

[ctx: @title:window]
en: Export to ImageShack
nl: Naar Imageshack exporteren

[ctx: @action:button]
en: Upload
nl: Uploaden

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to ImageShack web service
nl: Uploaden naar Imageshack-webservice starten

en: Image Shack Export
nl: Exporteren naar ImageShack

en: Authenticating...
nl: Bezig met authenticatie...

en: Login failed: %1
nl: Aanmelden mislukt: %1

en: Failed to get galleries list: %1
nl: Ophalen van de lijst met galerijen is mislukt: %1

en: Failed to upload photo into ImageShack: %1
    Do you want to continue?
nl: Het uploaden van een foto naar ImageShack is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?

en: Submission title
nl: Titel van de inzending

en: Submission description
nl: Beschrijving van de inzending

en: Imgur URL
nl: Imgur-URL

en: Imgur Delete URL
nl: Imgur-URL voor verwijderen

en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: @info]
en: A tool to export to ImgUr web-service
nl: Een hulpmiddel om naar de ImgUr-webservice te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to ImgUr web-service.
    
    You can export items as anonymous or with an user account.
    
    See ImgUr web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar ImgUr webservice.
    
    U kunt items anoniem exporteren of met een gebruikersaccount.
    
    Zie ImgUr website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Imgur...
nl: Exporteren naar &Imgur...

en: Could not authorize
nl: Autorisatie lukte niet

en: Could not open file
nl: Kon bestand niet openen

en: Logged in as:
nl: Aangemeld als:

en: Forget
nl: Vergeten

en: Upload Anonymously
nl: Anoniem uploaden

[ctx: @title:window]
en: Export to imgur.com
nl: Exporteren naar imgur.com

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Imgur
nl: Beginnen met uploaden naar Imgur

en: <i>Not logged in</i>
nl: <i>niet aangemeld</i>

[ctx: @title:window]
en: Authorization Failed
nl: Autorisatie is mislukt

en: Failed to log into Imgur: %1
nl: Aanmelden bij Imgur is mislukt: %1

en: Failed to upload photo to Imgur: %1
nl: Uploaden van foto naar Imgur is mislukt: %1

en: Failed to upload photo to Imgur: %1
    Do you want to continue?
nl: Uploaden van foto naar Imgur is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?

en: Home
nl: Hoofdpagina

en: Go back to Home page
nl: Ga terug naar de hoofdpagina

[ctx: @info]
en: A tool to export photos as iNaturalist observations.
nl: Een hulpmiddel om naar iNaturalist observaties te exporteren.

[ctx: @info]
en: This tool exports photos as iNaturalist observations.
    
    See iNaturalist web site for details: %1.
nl: Dit hulpmiddel exporteert foto's naar de iNaturalist observaties.
    
    Zie iNaturalist website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &iNaturalist...
nl: Naar &iNaturalist exporteren...

en: We're pretty sure it's in this %1.
nl: We zijn er tamelijk zeker van dat het in deze %1 is.

en: Visually Similar
nl: Op zicht gelijk

en: Seen Nearby
nl: Dichtbij gezien

en: invalid name
nl: ongeldige naam

en: Login
nl: Aanmelden

[ctx: @title:window]
en: ERROR While Creating Observation
nl: FOUT bij aanmaken van observatie

[ctx: @title:window]
en: ERROR While Uploading Photo
nl: FOUT bij uploaden van foto

[ctx: @title:window]
en: ERROR While Deleting Observation
nl: FOUT bij verwijderen van observatie

en: Timeout after exceeding %1 seconds
nl: Tijdslimiet verlopen na %1 seconden

[ctx: taxonomic rank]
en: kingdom
nl: koninkrijk

[ctx: taxonomic rank]
en: subkingdom
nl: subkoninkrijk

[ctx: taxonomic rank]
en: superorder
nl: hogere orde

[ctx: taxonomic rank]
en: order
nl: volgorde

[ctx: taxonomic rank]
en: suborder
nl: onder orde

[ctx: taxonomic rank]
en: infraorder
nl: infra orde

[ctx: taxonomic rank]
en: superfamily
nl: superfamilie

[ctx: taxonomic rank]
en: epifamily
nl: epifamilie

[ctx: taxonomic rank]
en: family
nl: familie

[ctx: taxonomic rank]
en: subfamily
nl: subfamilie

[ctx: taxonomic rank]
en: supertribe
nl: superstam

[ctx: taxonomic rank]
en: tribe
nl: stam

[ctx: taxonomic rank]
en: subtribe
nl: substam

[ctx: taxonomic rank]
en: genus
nl: geslacht

[ctx: taxonomic rank]
en: genushybrid
nl: hybride geslacht

[ctx: taxonomic rank]
en: subgenus
nl: subgeslacht

[ctx: taxonomic rank]
en: section
nl: sectie

[ctx: taxonomic rank]
en: subsection
nl: subsectie

[ctx: taxonomic rank]
en: species
nl: soort

[ctx: taxonomic rank]
en: hybrid
nl: hybride

[ctx: taxonomic rank]
en: subspecies
nl: ondersoort

[ctx: taxonomic rank]
en: variety
nl: variëteit

[ctx: taxonomic rank]
en: form
nl: formulier

[ctx: taxonomic rank]
en: infrahybrid
nl: infra-hybride

[ctx: time]
en: hour
nl: uur

[ctx: time]
en: hours
nl: uren

[ctx: time]
en: minute
nl: minuut

[ctx: time]
en: minutes
nl: minuten

[ctx: time]
en: second
nl: seconde

[ctx: time]
en: seconds
nl: seconden

en: This is the list of images to upload to an iNaturalist observation.
nl: Dit is de lijst met te uploaden afbeeldingen naar een iNaturalist observatie.

en: Date
nl: Datum

en: Location
nl: Locatie

en: Observation
nl: Observatie

en: <i>no identification</i>
nl: <i>geen identificatie</i>

en: Optionally describe your observation or explain your identification here.
nl: Beschrijf optioneel uw observatie of leg uw identificatie hier uit.

en: Enter your identification here, popups will guide to a supported name.
nl: Voer uw identificatie hier in, pop-ups zullen u naar een ondersteunde naam leiden.

en: Enter your identification here; it is required.
nl: Voer uw identificatie hier in; het is vereist.

en: Place:
nl: Plaats:

en: More options
nl: Meer opties

en: Photos should be taken within
nl: Foto's zouden genomen moeten zijn binnen

en: minute(s) of observation.
nl: minu(u)t(en) observatie.

en: meter(s) of observation.
nl: meter(s) van observatie.

en: Known observations should be within
nl: Bekende observaties zouden moeten zijn binnen

en: <b><h2><a href="%1"><font color="#74ac00">iNaturalist</font></a> Export</h2></b>
nl: <b><h2><a href="%1"><font color="#74ac00">iNaturalist</font></a> Exporteren</h2></b>

[ctx: @title:window]
en: Export as %1 Observation
nl: Als %1-observatie exporteren

en: Fewer options
nl: Minder opties

en: <i>login <b>failed</b></i>
nl: <i>aanmelden <b>is mislukt</b></i>

en: <i>login <b>canceled</b></i>
nl: <i>aanmelden <b>geannuleerd</b></i>

en: <i>no valid identification</i>
nl: <i>geen geldige identificatie</i>

en: iNaturalist Export
nl: Exporteren naar iNaturalist

en: observation
nl: waarneming

[ctx: location]
en: obscured
nl: verborgen

en: Closest %1research-grade %2 reported in %3.
nl: Dichtstbijzijnde %1research-grade %2" gerapporteerd in %3.

en: observation time
nl: observatietijd

en: from observation
nl: uit observatie

en: not available
nl: niet beschikbaar

en: observation location
nl: observatielocatie

en: Ipfs Url
nl: URL van Ipfs

[ctx: @info]
en: A tool to export to IPFS web-service
nl: Een hulpmiddel om naar IPFS-webservice te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to IPFS web-service.
    
    See IPFS web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar IPFS webservice.
    
    Zie IPFS website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Ipfs...
nl: Naar &IPFS exporteren...

[ctx: @title:window]
en: Export to IPFS
nl: Exporteren naar IPFS

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to IPFS
nl: Beginnen met uploaden naar IPFS

en: Failed to upload photo to IPFS: %1
nl: Uploaden van foto naar IPFS is mislukt: %1

en: Failed to upload photo to IPFS: %1
    Do you want to continue?
nl: Uploaden van foto naar IPFS is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?

en: You cannot query the information of an image if you do not provide the title of that image.
nl: U kunt de informatie van een afbeelding niet opvragen als u de titel van die afbeelding niet levert.

[ctx: @info]
en: A tool to export to MediaWiki web-service
nl: Een hulpmiddel om naar MediaWiki-webservice te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to MediaWiki web-service.
    
    See MediaWiki web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar MediaWiki webservice.
    
    Zie MediaWiki website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to MediaWiki...
nl: Naar MediaWiki exporteren...

en: Error on file '%1'
nl: Fout op bestand '%1'

en: Error on file '%1': %2
nl: Fout op bestand '%1': %2

en: Uploaded via digiKam uploader
nl: Geüpload via digiKam-uploader

[ctx: @info]
en: Select an image
nl: Een afbeelding selecteren

[ctx: @info]
en: This is a clickable link to open the MediaWiki home page in a web browser.
nl: Dit is een aanklikbare koppeling om de MediaWiki-homepagina te openen in uw webbrowser.

[ctx: @info]
en: This is the list of images to upload to the wiki.
nl: Dit is de lijst van naar de wiki te uploaden afbeeldingen.

[ctx: @info]
en: This is the login form to your account on the chosen wiki.
nl: Dit is het aanmeldformulier voor uw account op de gekozen wiki.

[ctx: @label: properties]
en: Title:
nl: Titel:

[ctx: @label: properties]
en: Date:
nl: Datum:

[ctx: @label: properties]
en: Description:
nl: Beschrijving:

[ctx: @label: properties]
en: Categories:
nl: Categorieën:

[ctx: @label: properties]
en: Latitude:
nl: Breedtegraad:

[ctx: @label: properties]
en: Longitude:
nl: Lengtegraad:

[ctx: @info]
en: This is the login form to your MediaWiki account.
nl: Dit is het aanmeldformulier voor uw MediaWiki account.

[ctx: @option: button]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: @info]
en: Add a wiki to this list
nl: Een wiki aan deze lijst toevoegen

[ctx: @info]
en: These are options for adding a Wiki.
nl: Dit zijn opties voor toevoegen van een Wiki.

[ctx: @label: name of wiki area]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @action: button]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: @info]
en: Add a new wiki
nl: Een nieuwe wiki toevoegen

[ctx: @label]
en: Login:
nl: Aanmelden:

[ctx: @label]
en: Password:
nl: Wachtwoord:

[ctx: @action]
en: &Log in
nl: Aanme&lden

[ctx: @option]
en: Login Information
nl: Aanmeldinformatie

[ctx: @label: name of the wiki the user is currently logged on]
en: Logged on:
nl: Aangemeld als:

[ctx: @label: username which is used to connect to the wiki]
en: Logged as:
nl: Aangemeld als:

[ctx: @action: button]
en: Change Account
nl: Account wijzigen

[ctx: @info]
en: Logout and change the account used for transfer
nl: Afmelden en wijzig het account dat voor de overdracht wordt gebruikt

[ctx: @option]
en: Information
nl: Informatie

[ctx: @label]
en: Author:
nl: Auteur:

[ctx: @label: source file]
en: Source:
nl: Bron:

[ctx: @label]
en: License:
nl: Licentie:

[ctx: @item]
en: Own work, Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0
nl: Eigen werk, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0

[ctx: @item]
en: Own work, multi-license with CC-BY-SA-3.0 and GFDL
nl: Eigen werk, meervoudige licentie met CC-BY-SA-3.0 en GFDL

[ctx: @item]
en: Own work, multi-license with CC-BY-SA-3.0 and older
nl: Eigen werk, meervoudige licentie met CC-BY-SA-3.0 en ouder

[ctx: @item]
en: Own work, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0
nl: Eigen werk, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0

[ctx: @item]
en: Own work, Creative Commons Attribution 3.0
nl: Eigen werk, Creative Commons Attribution 3.0

[ctx: @item]
en: Own work, release into public domain under the CC-Zero license
nl: Eigen werk, vrijgegeven in het publieke domein onder de CC-Zero licentie

[ctx: @item]
en: Author died more than 100 years ago
nl: Auteur is meer dan 100 jaar geleden overleden

[ctx: @item]
en: Photo of a two-dimensional work whose author died more than 100 years ago
nl: Foto van een tweedimensionaal werk waarvan de auteur meer dan 100 jaar geleden is overleden

[ctx: @item]
en: First published in the United States before 1923
nl: Voor het eerst gepubliceerd in de Verenigde Staten voor 1923

[ctx: @item]
en: Work of a U.S. government agency
nl: Werk van een V.S. regeringsorganisatie

[ctx: @item]
en: Simple typefaces, individual words or geometric shapes
nl: Eenvoudige lettertypen, individuele woorden of geometrische vormen

[ctx: @item]
en: Logos with only simple typefaces, individual words or geometric shapes
nl: Logo's met alleen eenvoudige lettertypen, individuele woorden of geometrische vormen

[ctx: @item]
en: No license specified (not recommended for public wiki sites)
nl: Geen licentie gespecificeerd (niet aanbevolen voor publieke wiki-sites)

[ctx: @label]
en: Generic categories:
nl: Algemene categorieën:

[ctx: @info]
en: This is a place to enter categories that will be added to all the files.
nl: Dit is een plaats om categorieën in te voeren die zullen worden toegevoegd aan alle bestanden.

[ctx: @label]
en: Generic text:
nl: Algemene tekst:

[ctx: @info]
en: This is a place to enter text that will be added to all the files, below the Information template.
nl: Dit is een plaats om tekst in te voeren die onder het informatiesjabloon zal worden toegevoegd aan alle bestanden.

[ctx: @label]
en: Upload comments:
nl: Commentaar bij upload:

[ctx: @info]
en: This is a place to enter text that will be used as upload comments. The default of 'Uploaded via digiKam uploader' will be used if empty.
nl: Dit is een plaats om tekst in te voeren die zal gebruikt als commentaar bij uploads. De standaard "Via digiKam-uploader geüpload' zal worden gebruikt indien leeg.

[ctx: @option]
en: Options
nl: Opties

[ctx: @info]
en: These are options that will be applied to photos before upload.
nl: Deze opties zullen worden toegepast op de foto's vóór het uploaden.

[ctx: @option]
en: Resize photos before uploading
nl: Grootte van foto's wijzigen vóór het uploaden

[ctx: @label]
en: Maximum size:
nl: Maximum grootte:

[ctx: @label]
en: JPEG quality:
nl: JPEG-kwaliteit:

[ctx: @option]
en: Remove metadata from file
nl: Metagegevens uit bestand verwijderen

[ctx: @option]
en: Remove coordinates from file
nl: Coördinaten uit bestand verwijderen

[ctx: @item]
en: Items Properties
nl: Eigenschappen van items

[ctx: @item]
en: Upload Settings
nl: Instellingen uploaden

[ctx: @title:window]
en: Export to MediaWiki
nl: Naar MediaWiki exporteren

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to MediaWiki
nl: Uploaden starten naar MediaWiki

en: MediaWiki export
nl: MediaWiki exporteren

[ctx: @title:window]
en: Login Error
nl: Fout bij aanmelden

en: Please check your credentials and try again.
nl: Controleer uw credentials en probeer het opnieuw.

en: Upload finished with no errors.
nl: Uploaden voltooid zonder fouten.

[ctx: @info]
en: A tool to export to OneDrive web-service
nl: Een hulpmiddel om naar OneDrive-webservice te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to OneDrive web-service.
    
    See OneDrive web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar OneDrive webservice.
    
    Zie OneDrive website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Onedrive...
nl: Naar &Onedrive exporteren...

[ctx: @title:window]
en: Export to Onedrive
nl: Naar Onedrive exporteren

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Onedrive
nl: Beginnen met uploaden naar Onedrive

[ctx: @info]
en: Onedrive export
nl: Exporteren naar Onedrive

[ctx: @info]
en: Failed to upload photo to OneDrive.
    %1
    Do you want to continue?
nl: Uploaden van foto naar Onedrive is mislukt.
    %1
    Wilt u doorgaan?

[ctx: @info]
en: Onedrive call failed:
    %1
nl: Oproep naar Onedrive is mislukt:
    %1

[ctx: @info]
en: A tool to export to Pinterest web-service
nl: Een hulpmiddel om naar Pinterest-webservice te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Pinterest web-service.
    
    See Pinterest web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar de Pinterest webservice.
    
    Zie Pinterest website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Pinterest...
nl: Naar &Pinterest exporteren...

en: Failed to upload Pin
nl: Pin uploaden is mislukt

en: Failed to list boards
nl: Een lijst van "boards" maken is mislukt

[ctx: @title:window]
en: Export to Pinterest
nl: Exporteren naar Pinterest

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Pinterest
nl: Beginnen met uploaden naar Pinterest

en: Authentication failed. Click "Continue" to authenticate.
nl: Authenticatie is mislukt. Klik op "Doorgaan" om de authenticatie te doen.

en: Pinterest export
nl: Exporteren naar Pinterest

en: Failed to upload photo to Pinterest.
    %1
    Do you want to continue?
nl: Uploaden van foto naar Pinterest is mislukt.
    %1
    Wilt u doorgaan?

en: Pinterest call failed:
    %1
nl: Oproep naar Pinterest is mislukt:
    %1

[ctx: piwigo login settings]
en: URL:
nl: URL-adres:

[ctx: piwigo login settings]
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

[ctx: piwigo login settings]
en: Password:
nl: Wachtwoord:

[ctx: @info]
en: A tool to export to Piwigo web-service
nl: Een hulpmiddel om naar Piwigo-webservice te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Piwigo web-service.See Piwigo web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar de Piwigo webservice.
    
    Zie Piwigo website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Piwigo...
nl: Naar &Piwigo exporteren...

en: Check if %1 already exists
nl: Controleer of %1 al bestaat

en: Piwigo URL probably incorrect
nl: Piwigo URL waarschijnlijk onjuist

en: Incorrect username or password specified
nl: Onjuiste gebruikersnaam of wachtwoord gespecificeerd

en: Upload to Piwigo version inferior to 2.4 is no longer supported
nl: Uploaden naar Piwigo versie minder dan 2.4 is niet langer ondersteund

en: Invalid response received from remote Piwigo
nl: Ongeldige respons ontvangen van Piwigo op afstand

en: Failed to list albums
nl: Een lijst van albums maken is mislukt

en: Photo '%1' already exists.
nl: Foto '%1' bestaat al.

en: Photo '%1' already exists in this album.
nl: Foto '%1' bestaat al in dit album.

en: Error : Cannot open photo: %1
nl: Fout : kan foto niet openen: %1

en: Upload the chunk %1/%2 of %3
nl: Het gedeelte %1/%2 van %3 uploaden

en: Warning : The full size photo cannot be uploaded.
nl: Waarschuwing: De foto met volledige grootte kan niet geüpload worden.

en: Upload the metadata of %1
nl: De metagegevens van %1 uploaden

en: Invalid response received from remote Piwigo (%1)
nl: Ongeldige respons ontvangen van Piwigo op afstand (%1)

en: Visit Piwigo website
nl: Piwigo-website bezoeken

en: Remote Albums
nl: Albums op afstand

[ctx: reload album list]
en: Reload
nl: Herladen

en: Reload album list
nl: Laad de albumlijst opnieuw

[ctx: piwigo account settings]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: piwigo url settings]
en: Url:
nl: URL:

en: Change Account
nl: Account wijzigen

en: Resize photos before uploading
nl: Grootte van foto's wijzigen vóór het uploaden

en: Maximum width:
nl: Maximum breedte:

en: Maximum height:
nl: Maximale hoogte:

en: Resized JPEG quality:
nl: Van grootte veranderde JPEG-kwaliteit:

[ctx: @title:window]
en: Piwigo Export
nl: Piwigo-export

en: Edit Piwigo Data
nl: Piwigo-gegevens bewerken

en: Failed to login into remote piwigo.
nl: Aanmelden bij piwigo op afstand is mislukt.

en: 
    Do you want to check your settings and try again?
nl: 
    Wilt u uw instellingen controleren en het opnieuw proberen?

en: Nothing to upload - please select photos to upload.
nl: Er is niets om te uploaden - selecteer te uploaden foto's.

en: The file %1 is not a supported image or video format
nl: Het bestand %1 is geen ondersteund afbeeldings- of videoformaat

en: Uploading file %1
nl: Uploaden van bestand %1

en: Failed to upload media into remote Piwigo.
nl: Uploaden van medium naar Piwigo op afstand is mislukt.

en: 
    Do you want to continue?
nl: 
    Wilt u doorgaan?

[ctx: @option]
en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

[ctx: @info]
en: Set the visibility of the album
nl: De zichtbaarheid van het album instellen

[ctx: @label: properties]
en: Public
nl: Publiek

[ctx: @info]
en: A tool to export to Rajce web-service
nl: Een hulpmiddel om naar Rajce-webservice te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Rajce web-service.
    
    See Rajce web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar Rajce webservice.
    
    Zie Rajce website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Rajce...
nl: Naar &Rajce exporteren...

en: Not logged in
nl: Niet aangemeld

en: Invalid command
nl: Ongeldig commando

en: Invalid login name or password
nl: Ongeldige naam of wachtwoord voor aanmelden

en: Session expired
nl: Sessie is verlopen

en: Unknown album
nl: Onbekend album

en: Failed to open album
nl: Album openen is mislukt

en: The album name cannot be empty
nl: De albumnaam mag niet leeg zijn

en: Failed to create album
nl: Album aanmaken is mislukt

en: Album does not exist
nl: Album bestaat niet

en: File upload failed
nl: Uploaden van bestand is mislukt

en: Unsupported file extension
nl: Niet ondersteunde bestandsextensie

en: Logging in %v%
nl: Aanmelden in %v%

en: Logging out %v%
nl: Afmelden uit %v%

en: Loading albums %v%
nl: Albums %v% laden

en: Creating album %v%
nl: Album %v% aanmaken

en: Opening album %v%
nl: Album %v% wordt geopend

en: Closing album %v%
nl: Album %v% wordt gesloten

en: Adding photos %v%
nl: Foto's %v% toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Export to Rajce.net
nl: Exporteren naar Rajce.net

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Rajce.net
nl: Uploaden starten naar Rajce.net

en: SmugMug New Album
nl: Nieuw SmugMug-album

en: These are basic settings for the new SmugMug album.
nl: Dit zijn de basisinstellingen voor het nieuw SmugMug-album.

en: Title of the album that will be created (required).
nl: Titel van het album dat zal worden aangemaakt (vereist).

en: Description of the album that will be created (optional).
nl: Beschrijving van het album dat zal worden aangemaakt (optioneel).

en: Album template for the new album (optional).
nl: Albumsjabloon voor een nieuw album (optioneel).

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
nl: Titel:

[ctx: new smug album dialog]
note: i18nc("new smug album dialog", "Category:"),    d->categCoB); i18nc("new smug album dialog", "Subcategory:"), d->subCategCoB);
en: Description:
nl: Beschrijving:

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
nl: Sjabloon:

en: Security && Privacy
nl: Beveiliging && privacy

en: These are security and privacy settings for the new SmugMug album.
nl: Dit zijn de beveiliging- en privacy-instellingen voor het nieuwe SmugMug-album.

[ctx: smug album privacy]
en: Public
nl: Publiek

en: Public album is listed on your public SmugMug page.
nl: Een publiek album staat in de lijst op uw publieke SmugMug-pagina.

[ctx: smug album privacy]
en: Unlisted
nl: Uit de lijst gehaald

en: Require password to access the album (optional).
nl: Wachtwoord vereist voor toegang tot het album (optioneel).

en: Password hint to present to users in the password prompt (optional).
nl: Wachtwoord hint die aan de gebruikers getoond wordt bij de prompt om het wachtwoord (optioneel).

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Password Hint:
nl: Wachtwoord hint:

[ctx: @info]
en: A tool to export and import items with SmugMug web-service
nl: Een hulpmiddel om items met SmugMug-webservice te ex- en importeren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export and import items with SmugMug web-service.
    
    See SmugMug web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren en importeren van items met de SmugMug webservice.
    
    Zie SmugMug website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &SmugMug...
nl: Naar &SmugMug exporteren...

[ctx: @action]
en: Import from &SmugMug...
nl: Uit &SmugMug importeren...

en: Logging in to SmugMug service...
nl: Aanmelden bij de SmugMug-service...

en: Login failed
nl: Aanmelden mislukt

en: Invalid user/nick/password
nl: Ongeldige gebruiker/bijnaam/wachtwoord

en: Invalid API key
nl: Ongeldige API-sleutel

en: Failed to list album template
nl: Een albumsjabloon tonen is mislukt

en: This is the list of images to upload to your SmugMug account.
nl: Dit is de lijst met te uploaden afbeeldingen naar uw SmugMug-account.

en: This is a clickable link to open the SmugMug home page in a web browser.
nl: Dit is een aanklikbare koppeling om de SmugMug-homepagina te openen in uw webbrowser.

en: This is the SmugMug account that will be used to authenticate.
nl: Dit is het SmugMug-account dat zal worden gebruikt voor authenticatie.

[ctx: smug account login]
en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Login as anonymous to SmugMug web service.
nl: Anoniem aanmelden op de SmugMug-webservice.

en: SmugMug Account
nl: SmugMug-account

en: Login to SmugMug web service using email and password.
nl: Aanmelden bij de SmugMug-webservice met e-mailadres en wachtwoord.

[ctx: smug account settings]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: smug account settings]
en: Email:
nl: E-mailadres:

en: Change SmugMug Account used to authenticate
nl: Wijzig het SmugMug-account dat zal worden gebruikt voor de authenticatie

en: This is the SmugMug album that will be used for transfer.
nl: Dit is het SmugMug-album dat zal worden gebruikt voor het overdragen.

en: Nickname of SmugMug user to list albums.
nl: Bijnaam van de SmugMug-gebruiker voor het laten zien van albums.

en: Site Password:
nl: Wachtwoord van de site:

en: Site-wide password for specified SmugMug nick/user.
nl: Site-breed wachtwoord voor de gespecificeerde SmugMug bijnaam/gebruiker.

en: Album Password:
nl: Wachtwoord van album:

en: Password for SmugMug album.
nl: Wachtwoord van SmugMug-album.

en: New Album
nl: Nieuw album

en: Create new SmugMug album
nl: Maak een nieuw SmugMug-album aan

en: This is the location where SmugMug images will be downloaded.
nl: Dit is de locatie waar SmugMug afbeeldingen naar gedownload zullen worden.

en: These are options that will be applied to images before upload.
nl: Deze opties zullen worden toegepast op de foto's vóór het uploaden.

en: Maximum dimension:
nl: Maximale afmeting:

[ctx: @title:window]
en: Import from SmugMug Web Service
nl: Importeren van de SmugMug-webservice

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start download from SmugMug web service
nl: Start het downloaden vanaf de SmugMug-webservice

[ctx: @title:window]
en: Export to SmugMug Web Service
nl: Exporteren naar de SmugMug-webservice

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to SmugMug web service
nl: Start het uploaden naar de SmugMug-webservice

en: SmugMug call failed: %1
nl: SmugMug-aanroep is mislukt: %1

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: You will be logged out of your account, click "Continue" to authenticate for another account.
nl: U zult afgemeld worden van uw account, klik op "Doorgaan" om de authenticatie te doen voor een ander account.

en: SmugMug Import
nl: Importeren met SmugMug

en: SmugMug Export
nl: Exporteren met SmugMug

en: Failed to upload photo to SmugMug.
    %1
    Do you want to continue?
nl: Het uploaden van een foto naar SmugMug is mislukt.
    %1
    Wilt u doorgaan?

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
nl: Het opslaan van een foto is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
nl: Het downloaden van een foto is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?

[ctx: @info]
en: A tool to export to Twitter web-service
nl: Een hulpmiddel om naar Twitter-webservice te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Twitter web-service.
    
    See Twitter web site for details: %1
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar de Twitter webservice.
    
    Zie Twitter website voor details: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Twitter...
nl: Naar &Twitter exporteren...

en: File too big to upload
nl: Bestand is te groot om te uploaden

en: Media format is not supported yet
nl: Mediaformaat wordt nog niet ondersteund

en: Failed to upload photo
    Code: %1, name: %2, message: %3
nl: Uploaden van foto is mislukt
    Code: %1, naam: %2, bericht: %3

en: Failed to create tweet for photo uploaded
nl: Aanmaken van tweet voor uploaden foto is mislukt

[ctx: @title:window]
en: Export to Twitter
nl: Exporteren naar Twitter

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Twitter
nl: Beginnen met uploaden naar Twitter

en: Twitter export
nl: Exporteren naar Twitter

en: Failed to upload photo to Twitter.
    %1
    Do you want to continue?
nl: Uploaden van foto naar Twitter is mislukt.
    %1
    Wilt u doorgaan?

en: Twitter call failed:
    %1
nl: Oproep naar Twitter is mislukt:
    %1

en: Cannot open image at %1
nl: Kan afbeelding op %1 niet openen

[ctx: @title:window]
en: %1 Call Failed
nl: %1 oproep is mislukt

en: Failed to upload photo: %1
    Do you want to continue?
nl: Het uploaden van foto is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?

[ctx: @info]
en: A tool to export items to web-services
nl: Een hulpmiddel om items naar webservice te exporteren

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to many web-services.
    
    This is a unified tool, grouping many tools in one.
nl: Dit hulpmiddel biedt gebruikers het exporteren van items naar vele webservices.
    
    Dit is een geünificeerd hulpmiddel, dat vele hulpmiddelen in één groep zet.

[ctx: @action]
en: Export to Webservices...
nl: Naar webservices exporteren...

en: <qt><p><h1><b>Authentication done!</b></h1></p><p><h3>Account linking succeeded!</h3></p></qt>
nl: <qt><p><h1><b>Authenticatie gedaan!</b></h1></p><p><h3>Koppelen aan account is gelukt!</h3></p></qt>

en: <qt><p><h1><b>Authentication done!</b></h1></p><p><h3>Account linking failed!</h3></p></qt>
nl: <qt><p><h1><b>Authenticatie gedaan!</b></h1></p><p><h3>Koppelen aan account is mislukt!</h3></p></qt>

en: Preparing files...
nl: Bestanden worden voorbereid...

en: Start transferring process...
nl: Proces voor overdracht wordt gestart...

en: <h3>This view lists all items to export.</h3>
nl: <h3>Deze weergave geeft een lijst met alle te exporteren items.</h3>

en: <h3>This view lists user albums.</h3>
nl: <h3>Deze weergave geeft een lijst met albums van gebruiker.</h3>

[ctx: @title:window]
en: %1 - Create Album Failed
nl: %1 - aanmaken van album is mislukt

en: <qt><p><h1><b>Welcome to Web Services Tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you step by step, to export your items to popular Internet data hosting service.</p><p>Before exporting contents, you will be able to adjust items' properties according to your remote Web service capabilities.</p></qt>
nl: <qt><p><h1><b>Welkom bij het hulpmiddel webservices</b></h1></p><p>Deze assistent zal u stap voor stap leiden om uw items te exporteren naar de populaire hostingservice van gegevens op het internet.</p><p>Alvorens inhoud te exporteren, zult u in staat zijn om eigenschappen van items aan te passen in overeenstemming met de mogelijkheden van uw webservice op afstand.</p></qt>

en: &Choose operation:
nl: Bewerking &kiezen:

en: Export to web services
nl: Naar webservices exporteren

en: Import from web services
nl: Importeren van webservices

en: &Choose remote Web Service:
nl: &Kies webservice op afstand:

en: &Choose account:
nl: Account &kiezen:

[ctx: @title:window]
en: Export to Web Services
nl: Naar webservices exporteren

en: Welcome to Web Services Tool
nl: Welkom bij het hulpmiddel webservices

en: Authentication dialog
nl: Authenticatiedialoog

en: Web Service Settings
nl: Instellingen van de webservice

en: Export by Web Service
nl: Exporteren door webservice

en: Error to import RAW image with ART
    Close this dialog to load RAW image with native import tool
nl: Fout bij importeren van RAW-afbeelding met ART
    Deze dialoog sluiten om RAW-afbeelding met inheems importhulpmiddel te laden

en: ART Raw Conversion
nl: ART Raw-conversie

en: Error to import RAW image with DarkTable
    Close this dialog to load RAW image with native import tool
nl: Fout bij importeren van RAW-afbeelding met DarkTable
    Deze dialoog sluiten om RAW-afbeelding met inheems importhulpmiddel te laden

en: DarkTable Raw Conversion
nl: Rawconversie Darktable

en: Raw Import
nl: Raw-importeren

en: Post Processing
nl: Nabewerking

en: Raw Decoding
nl: Raw-decodering

en: Import Raw Using Libraw
nl: Raw importeren met libraw

en: A tool to import Raw images using Libraw engine
nl: Een hulpmiddel om raw-afbeeldingen te importeren met de libraw-engine

en: <p>This Image Editor tool import Raw images using Libraw engine as decoder.</p><p>This is the <b>native</b> Raw Import tool included in core application. It does not require any external engine to work.</p><p>See Libraw web site for details: <a href='https://www.libraw.org/'>https://www.libraw.org/</a></p>
nl: <p>dit hulpmiddel afbeeldingsbewerker importeert Raw-afbeeldingen met engine Libraw als decoder.</p><p>Dit is het <b>inheemse</b> Raw-importeerhulpmiddel meegekomen in de kerntoepassing. Het vereist geen enkele externe engine om te werken.</p><p>Zie website van Libraw voor details: <a href='https://www.libraw.org/'>https://www.libraw.org/</a></p>

en: Cannot decode RAW image
    "%1"
nl: Kan RAW-afbeelding niet decoderen
    "%1"

en: Abort
nl: Afbreken

en: Abort the current Raw image preview.
nl: Stop het weergeven van de RAW-afbeelding.

[ctx: @action: refresh RAW preview]
en: Update
nl: Bijwerken

en: Generate a Raw image preview using current settings.
nl: Genereer een voorbeeld van de RAW-afbeelding met de huidige instellingen.

en: Brightness:
nl: Helderheid:

en: Set here the brightness adjustment of the image.
nl: Stel hier de helderheidsaanpassing van de afbeelding in.

en: Set here the contrast adjustment of the image.
nl: Stel hier de contrastaanpassing van de afbeelding in.

en: Set here the gamma adjustment of the image
nl: Stel hier de gamma-aanpassing van de afbeelding in

en: Set here the color saturation correction.
nl: Stel hier de waarde in voor de correctie van de kleurverzadiging.

en: Exposure (E.V):
nl: Belichting (E.V.):

en: This value in E.V will be used to perform an exposure compensation of the image.
nl: Deze waarde in E.V. zal worden gebruikt bij de belichtingscompensatie van de afbeelding.

en: This is the curve adjustment of the image luminosity
nl: Stel hier de aanpassing van de kromme voor de helderheid van de afbeelding in

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Reset curve to linear
nl: Opnieuw instellen van de kromme tot een rechte lijn

en: Exposure
nl: Belichting

en: Luminosity Curve
nl: Lichtkracht-kromme

en: Reset all settings to default values.
nl: Zet alle instellingen terug naar hun standaardwaarden.

en: Import
nl: Importeren

en: Import image to editor using current settings.
nl: Importeer de afbeelding naar de bewerker met de huidige instellingen.

en: Use Default
nl: Standaard gebruiken

en: Use general Raw decoding settings to load this image in editor.
nl: Gebruiken algemene RAW-decodeerinstellingen om de afbeelding in de bewerker te laden.

en: RawTherapee Raw Conversion
nl: Rawconversie RawTherapee

en: Error to import RAW image with UFRaw
    Close this dialog to load RAW image with native import tool
nl: Fout bij importeren van RAW-afbeelding met UFRaw
    Deze dialoog sluiten om RAW-afbeelding met inheems importhulpmiddel te laden

en: UFRaw Raw Conversion
nl: Rawconversie UFRaw

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Current Timeline Search
nl: Huidige zoekopdracht op de tijdlijn

en: Current Fuzzy Image Search
nl: Huidige vage zoekopdracht

en: Current Fuzzy Sketch Search
nl: Huidige vage-schets zoekopdracht

en: Current Map Search
nl: Huidige zoeken-in-map

en: Current Search
nl: Huidige zoekopdracht

en: Current Duplicates Search
nl: Huidige zoeken naar duplicaten

en: <p>The album you want to delete contains files (%1) which are not displayed in digiKam.</p><p>Do you want to continue?</p>
nl: <p>Het album dat u wilt verwijderen bevat bestanden (%1) die niet getoond worden in digiKam.</p><p>Wilt u doorgaan?</p>

en: <p>The album you want to delete is not empty.</p><p>Do you want to continue?</p>
nl: <p>Het album dat u wilt verwijderen is niet leeg.</p><p>Wilt u doorgaan?</p>

[ctx: @title:window]
en: Rename Album (%1)
nl: Album hernoemen (%1)

[ctx: @title:window]
en: Rename Album Root (%1)
nl: Hoofdmap van album hernoemen (%1)

en: Enter new album name:
nl: Nieuwe albumnaam invoeren:

en: Scanning albums
nl: Albums worden gescand

en: Searches
nl: Zoekopdrachten

en: The MySQL database directory was not found.
nl: De map van de MySQL-database is niet gevonden.

en: The MySQL binary tools was not found.
nl: De binaire hulpmiddelen voor MySQL zijn niet gevonden.

en: The SQLite core database was not found.
nl: De kerndatabase van SQLite is niet gevonden.

en: <p>If you want to start with a new configuration and with a first run wizard, delete the file:<br>%1</p>
nl: <p>Als u wilt starten met een nieuwe configuratie en met een assistent voor eerste keer uitvoeren, verwijder dan het bestand:<br>%1</p>

en: An error occurred during the internal server start.<p>Details:
    %1</p>
nl: Er trad een fout op bij het starten van de interne server.<p>Details:
    %1</p>

en: Failed to open the database.
nl: De database openen is mislukt

en: <p>digiKam will attempt to start now, but it will <b>not</b> be functional.</p>
nl: <p>digiKam zal nu proberen te starten, maar zal <b>niet</b> functioneren.</p>

en: <p>Failed to open the database.</p><p>You cannot use digiKam without a working database. digiKam will attempt to start now, but it will <b>not</b> be functional. Please check the database settings in the <b>configuration menu</b>.</p>
nl: <p>Kon de database niet openen.</p><p>U kunt digiKam niet zonder een werkende database gebruiken. digiKam zal nu proberen te starten, maar zal <b>niet</b> functioneren. Controleer de database-instellingen in het <b>configuratiemenu</b>.</p>

en: <p>Failed to open the database. Error message from database:</p><p><b>%1</b></p><p>You cannot use digiKam without a working database. digiKam will attempt to start now, but it will <b>not</b> be functional. Please check the database settings in the <b>configuration menu</b>.</p>
nl: <p>Kon de database niet openen. Foutmelding van de database:</p><p><b>%1</b></p><p>U kunt digiKam niet zonder een werkende database gebruiken. digiKam zal nu proberen te starten, maar zal <b>niet</b> functioneren. Controleer de database-instellingen in het <b>configuratiemenu</b>.</p>

en: Failed to initialize the database.
nl: De database initialiseren is mislukt

en: Your database character set has changed since this album was last opened.
    Old character set: %1, new character set: %2
    If you have recently changed your database character set, you need not be concerned.
    Please note that if you switched to a database character set that does not support some of the filenames in your collection, these files may no longer be found in the collection. If you are sure that you want to continue, click 'Yes'. Otherwise, click 'No' and correct your database character set setting before restarting digiKam.
nl: De tekenset van uw database is gewijzigd sinds de laatste keer dat u dit album hebt geopend.
    Oude tekenset: %1, nieuwe tekenset: %2
    Als u uw taalregio onlangs hebt veranderd dan is er niets aan de hand.
    Let erop dat wanneer u naar een tekenset van de database gaat die enkele namen van bestanden in uw verzameling niet ondersteunt, dan kunnen deze bestanden niet langer in uw verzameling gevonden worden. Als u zeker weet dat u verder wilt gaan klikt u op 'Ja' om dit album te openen. Anders klikt u op 'Nee' en corrigeert u de tekenset van de database voordat u digiKam opnieuw start.

en: <p>The collection </p><p><b>%1</b><br/>(%2)</p><p> is currently not found on your system.<br/> Please choose the most appropriate  option to handle this situation:</p>
nl: <p>De verzameling </p><p><b>%1</b><br/>(%2)</p><p> is nu niet te vinden op uw systeem.<br/> Kies de meest geschikte optie om deze situatie te behandelen:</p>

en: <p>The collection is still available, but the identifier changed.<br/>This can be caused by restoring a backup, changing the partition layout or the file system settings.<br/>The collection is now located at this place:</p>
nl: <p>De verzameling is nog beschikbaar, maar de identificatie is gewijzigd.<br/>Dit kan veroorzaakt zijn door te herstellen met een reservekopie, wijziging van de indeling van de partities of de instellingen van het bestandssysteem.<br/>De verzameling bevindt zich nu op deze locatie:</p>

en: The collection is located on a storage device which is not always attached. Mark the collection as a removable collection.
nl: De verzameling bevindt zich op een opslagapparaat dat niet altijd is aangekoppeld. Markeer de verzameling als een verwijderbare verzameling.

en: Take no action now. I would like to solve the problem later using the setup dialog
nl: Nu geen actie nemen. Ik wil het probleem later oplossen met de instellingendialoog

[ctx: @title:window]
en: Collection not Found
nl: Verzameling niet gevonden

[ctx: @title:window]
en: Database Folder
nl: Map voor de database

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the place to store the database. A database file from an older version of digiKam is found in this folder.</p> <p>Would you like to upgrade the old database file - confirming that this database file was indeed created for the pictures located in the folder "%2" - or ignore the old file and start with a new database?</p>
nl: <p>U hebt de map "%1" gekozen als de nieuwe plaats om de database op te slaan. Er is in die map een databasebestand van een oudere versie van digiKam gevonden.</p> <p>Wilt u het bestaande bestand opwaarderen - daarmee aangevend dat dit databasebestand was aangemaakt voor de afbeeldingen in de map "%2" - of het oude bestand negeren en met een nieuwe database beginnen?</p>

[ctx: @action:button]
en: Upgrade Database
nl: Database opwaarderen

[ctx: @action:button]
en: Create New Database
nl: Maak een nieuwe database aan

[ctx: @title:window]
en: New Database Folder
nl: Nieuwe databasemap

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the new place to store the database. A database file from an older version of digiKam is found in this folder.</p> <p>Would you like to upgrade the old database file, start with a new database, or copy the current database to this location and continue using it?</p>
nl: <p>U hebt de map "%1" gekozen als de nieuwe plaats om de database op te slaan. Er is in die map een databasebestand van een oudere versie van digiKam gevonden.</p> <p>Wilt u het bestaande bestand opwaarderen of met een nieuwe database beginnen of doorgaan met het te gebruiken?</p>

[ctx: @action:button]
en: Copy Current Database
nl: Kopieer de huidige database

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the new place to store the database. A database file from an older version of digiKam is found in this folder.</p> <p>Would you like to upgrade the old database file or start with a new database?</p>
nl: <p>U hebt de map "%1" gekozen als de nieuwe plaats om de database op te slaan. Er is in die map een databasebestand van een oudere versie van digiKam gevonden.</p> <p>Wilt u het bestaande databasebestand opwaarderen of met een nieuwe database beginnen?</p>

en: Failed to copy the old database file ("%1") to its new location ("%2"). Trying to upgrade old databases.
nl: Kon het oude databasebestand ("%1) niet kopiëren naar de nieuwe locatie ("%2"). Bezig net het opwaarderen van de oude databases.

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the new place to store the database.</p><p>Would you like to copy the current database to this location and continue using it, or start with a new database?</p>
nl: <p>U hebt de map "%1" gekozen als de nieuwe plaats om de database op te slaan.</p><p>Wilt u de huidige database naar deze locatie kopiëren en gebruiken of start u met een nieuwe database?</p>

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the new place to store the database. There is already a database file in this location.</p> <p>Would you like to use this existing file as the new database, or remove it and copy the current database to this place?</p>
nl: <p>U hebt de map "%1" gekozen als de nieuwe plaats om de database op te slaan. Er is in die locatie al een databasebestand.</p> <p>Wilt u het bestaande bestand gebruiken als de nieuwe database of wilt u het verwijderen en de huidige database naar deze plaats kopiëren?</p>

[ctx: @action:button]
en: Use Existing File
nl: Gebruik bestaand bestand

en: Failed to backup the existing database file ("%1"). Refusing to replace file without backup, using the existing file.
nl: Het maken van een reservekopie van het bestaande databasebestand ("%1") is mislukt. Weigering om dit bestand te vervangen zonder reservekopie, bestaand bestand blijft in gebruik.

en: Failed to copy the old database file ("%1") to its new location ("%2"). Starting with an empty database.
nl: Kon het oude databasebestand ("%1) niet kopiëren naar de nieuwe locatie ("%2"). Starten met een lege database.

en: <p><b>Please check the database settings in this dialog.</b></p>
nl: <p><b>Controleer de instellingen van de database in deze dialoog.</b></p>

[ctx: @action:button]
en: New database
nl: Nieuwe database

en: The collection location supplied is invalid or currently not available.
nl: De opgegeven locatie voor een collectie is ongeldig of nu niet beschikbaar.

en: No album for collection location: Internal error
nl: Geen album voor locatie van collectie: interne fout

en: No parent found for album.
nl: Geen bovenliggende map gevonden voor album.

en: Album name cannot be empty.
nl: Albumnaam mag niet leeg zijn.

en: Album name cannot contain '/'.
nl: Albumnaam mag geen '/' bevatten.

en: createPAlbum does not accept the root album as parent.
nl: createPAlbum accepteert het thuisalbum niet als ouder.

en: An existing album has the same name.
nl: Er bestaat al een album met deze naam.

en: Failed to create directory '%1'
nl: Map '%1' aanmaken is mislukt

en: Failed to add album to database
nl: Toevoegen van album aan database mislukt

en: No such album
nl: Album bestaat niet

en: Cannot rename root album
nl: De hoofdmap van de albums kan niet worden hernoemd

en: Cannot rename album root album
nl: De hoofdmap van de albums kan niet worden hernoemd

en: Album name cannot contain '/'
nl: Albumnaam mag geen '/' bevatten

en: Another album with the same name already exists.
    Please choose another name.
nl: Er bestaat al een album met dezelfde naam
    Kies een andere naam.

en: Failed to rename Album
nl: Het album kan niet worden hernoemd

en: Cannot edit root album
nl: Het hoofdalbum kan niet worden bewerkt

en: No parent found for tag
nl: Geen hoofd-tag gevonden voor tag

en: Tag name cannot be empty
nl: De tagnaam mag niet leeg zijn

en: Tag name cannot contain '/'
nl: De naam van de tag mag geen '/'-teken bevatten

en: Tag name already exists
nl: Er bestaat al een tag met deze naam

en: Failed to add tag to database
nl: Toevoegen van tag aan database mislukt

en: Cannot delete root tag
nl: Kan de hoofd-tag niet verwijderen

en: Cannot delete required face tag
nl: Kan de vereiste gezichtstag niet verwijderen

en: Cannot edit root tag
nl: De hoofd-tag kan niet worden bewerkt

en: Another tag with the same name already exists.
    Please choose another name.
nl: Er bestaat al een tag met dezelfde naam.
    Kies een andere naam.

en: Attempt to move TAlbum to nowhere
nl: Poging album naar nergens te verplaatsen

en: Cannot move root tag
nl: De hoofd-tag kan niet worden verplaatst

en: Another tag with the same name already exists.
    Do you want to merge the tags?
nl: Er bestaat al een tag met dezelfde naam.
    Wilt u de tags samenvoegen?

en: Cannot merge root tag
nl: De hoofd-tag kan niet worden samengevoegd

en: Cannot merge required face tag
nl: Kan de vereiste gezichtstag niet samenvoegen

en: Only a tag without children can be merged!
nl: Alleen een tag zonder kinderen kan samengevoegd worden!

en: Do you want to merge tag '%1' into tag '%2'?
nl: Wilt u tag '%1' samenvoegen in tag '%2'?

en: Don't ask again at this session
nl: Deze vraag voor deze sessie niet meer stellen

en: No such tag
nl: Tag bestaat niet

en: This operation can take a long time in the background.
    Do you want to write the metadata to %1 files now?
nl: Deze bewerking kan lang duren op de achtergrond.
    Wilt de metagegevens naar %1 bestanden schrijven?

en: Context menu
nl: Contextmenu

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

[ctx: @info: generate album name for exporting]
en: Rating:
nl: Waardering:

[ctx: @info: rating label]
en: No Rating
nl: Geen waardering

[ctx: @info: generate album name for exporting]
en: Colors:
nl: Kleuren:

[ctx: @info: color label name]
en: No Color
nl: Geen kleur

[ctx: @info: color label name]
en: Red
nl: Rood

[ctx: @info: color label name]
en: Orange
nl: Oranje

[ctx: @info: color label name]
en: Yellow
nl: Geel

[ctx: @info: color label name]
en: Green
nl: Groen

[ctx: @info: color label name]
en: Blue
nl: Blauw

[ctx: @info: color label name]
en: Gray
nl: Grijs

[ctx: @info: color label name]
en: Black
nl: Zwart

[ctx: @info: color label name]
en: White
nl: Wit

[ctx: @info: generate album name for exporting]
en: Picks:
nl: Gekozen:

[ctx: @info: pick label name]
en: No Pick
nl: Niets gekozen

[ctx: @info: pick label name]
en: Rejected
nl: Afgewezen

[ctx: @info: pick label name]
en: Pending
nl: In behandeling

[ctx: @info: pick label name]
en: Accepted
nl: Geaccepteerd

[ctx: @info: search label default title]
en: Exported Labels
nl: Geëxporteerd labels

[ctx: @info: search label default title]
en: Labels Album
nl: Album met labels

en: Expand Selected Nodes
nl: Geselecteerde nodes uitvouwen

en: Expand all Albums
nl: Alles albums uitvouwen

en: Collapse Selected Recursively
nl: Geselecteerde recursief invouwen

en: Collapse all Albums
nl: Alles albums invouwen

en: Find Duplicates...
nl: Dubbels zoeken...

en: Scan for Faces
nl: Op gezichten scannen

en: Repair hidden Items
nl: Verborgen items repareren

en: Refresh
nl: Vernieuwen

[ctx: @title:window]
en: Scan for Faces
nl: Op gezichten scannen

en: Should sub-albums be scanned too?
nl: Moeten sub-albums ook gescand worden?

[ctx: @item: rating tree]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: @item: rating tree]
en: No Rating
nl: Geen waardering

[ctx: @title: pick tree]
en: Pick
nl: Gekozen

[ctx: @item: pick tree]
en: No Pick
nl: Niets gekozen

[ctx: @item: pick tree]
en: Rejected Item
nl: Afgewezen item

[ctx: @item: pick tree]
en: Pending Item
nl: Item in behandeling

[ctx: @item: pick tree]
en: Accepted Item
nl: Geaccepteerd item

[ctx: @item: color tree]
en: Color
nl: Kleur

[ctx: @item: color tree]
en: No Color
nl: Geen kleur

[ctx: @item: color tree]
en: Red
nl: Rood

[ctx: @item: color tree]
en: Orange
nl: Oranje

[ctx: @item: color tree]
en: Yellow
nl: Geel

[ctx: @item: color tree]
en: Green
nl: Groen

[ctx: @item: color tree]
en: Blue
nl: Blauw

[ctx: @item: color tree]
en: Gray
nl: Grijs

[ctx: @item: color tree]
en: Black
nl: Zwart

[ctx: @item: color tree]
en: White
nl: Wit

[ctx: @title:window, album properties]
en: New Album
nl: Nieuw album

[ctx: @title:window, album properties]
en: Edit Album
nl: Album bewerken

[ctx: @label: album properties]
en: "%1"
    Album Properties
nl: "%1"
    Albumeigenschappen

[ctx: @label: album properties]
en: &Title:
nl: &Titel:

[ctx: @label: album properties]
en: Set here the new album title
nl: Stel hier de titel van het nieuwe album in

[ctx: @label: album properties]
en: Ca&tegory:
nl: Ca&tegorie

[ctx: @label: album properties]
en: Ch&ild Of:
nl: &Dochter van:

[ctx: @label: album properties]
en: Ca&ption:
nl: &Titel:

[ctx: @label: album properties]
en: Enter album caption here...
nl: Voer hier het albumopschrift in.

[ctx: @label: album properties]
en: Album &date:
nl: Album&datum:

[ctx: @action: Selects the date of the oldest image]
en: &Oldest
nl: &Oudste

[ctx: @info]
en: Use this button to select the date of the oldest image from album.
nl: Deze knop gebruiken om de datum van de oudste afbeelding uit het album te selecteren.

[ctx: @action: Calculates the average date]
en: &Average
nl: &Gemiddelde

[ctx: @info]
en: Use this button to calculate the average date of images from album.
nl: Deze knop gebruiken om de gemiddelde datum van afbeeldingen uit het album te berekenen.

[ctx: @action: Selects the date of the newest image]
en: Newest
nl: Nieuwste

[ctx: @info]
en: Use this button to select the date of the newest image from album.
nl: Deze knop gebruiken om de datum van de nieuwste afbeelding uit het album te selecteren.

[ctx: @label: album properties]
en: New Album
nl: Nieuw album

[ctx: @item: album properties]
en: Selected Album (Default)
nl: Geselecteerd album (standaard)

[ctx: @item: top level folder of album]
en: Root of current collection
nl: Hoofdmap van de huidige verzameling

[ctx: @info: album properties]
en: Uncategorized Album
nl: Niet-gecategoriseerd album

[ctx: @label: album properties]
en: Create new Album in
    "%1"
nl: Nieuw album aanmaken in
    "%1"

[ctx: @title:window, album properties]
en: Could not Calculate Average
nl: Kon geen gemiddelde berekenen

[ctx: @info: album properties]
en: Could not calculate date average for this album.
nl: Kon geen gemiddelde datum berekenen voor dit album.

en: No Album Selected
nl: Geen album geselecteerd

en: No Tag Selected
nl: Geen tag geselecteerd

en: 1 Tag selected | %1 Tags selected
nl[0]: 1 tag geselecteerd
nl[1]: %1 tags geselecteerd

en: 1 Album selected | %1 Albums selected
nl[0]: 1 album geselecteerd
nl[1]: %1 albums geselecteerd

en: 1 Tag excluded | %1 Tags excluded
nl[0]: 1 tag uitgesloten
nl[1]: %1 tags uitgesloten

en: 1 Album excluded | %1 Albums excluded
nl[0]: 1 album uitgesloten
nl[1]: %1 albums uitgesloten

[ctx: @title:window]
en: Select Album
nl: Album selecteren

[ctx: @title]
en: Albums (All)
nl: Albums (allen)

[ctx: @option]
en: All albums
nl: Alle albums

[ctx: @option]
en: Recursive
nl: Recursief

[ctx: @info:tooltip]
en: Recursive selection.
nl: Recursieve selectie.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all albums that should be processed.
nl: Selecteer alle albums waarin gewerkt zou moeten worden.

[ctx: @info]
en: No Album Selected
nl: Geen album geselecteerd

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset selected albums
nl: Geselecteerde albums resetten

[ctx: @option]
en: All tags
nl: Alle tags

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all tags that should be processed.
nl: Selecteer alle tags waarop gewerkt zou moeten worden.

[ctx: @info]
en: No Tag Selected
nl: Geen tag geselecteerd

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset selected tags
nl: Geselecteerde tags resetten

[ctx: @title]
en: Tags (All)
nl: Tags (alle)

en: Create New Album
nl: Nieuw album aanmaken

en: &New Album
nl: &Nieuw album

en: Create new album
nl: Nieuw album aanmaken

en: Sorry, digiKam does not support remote URLs as collections.
nl: Helaas, digiKam heeft geen ondersteuning voor URL's op afstand als verzamelingen.

en: The selected folder does not exist or is not readable
nl: De geselecteerde map bestaat niet of is onleesbaar

en: There is already a collection containing the folder "%1"
nl: Er is al een verzameling met de map "%1"

en: The storage media can be uniquely identified.
nl: Het opslagmedium kan uniek worden geïdentificeerd.

en: The collection is located on your harddisk
nl: De verzameling bevindt zich op uw harde schijf

en: This is a CD/DVD, which is identified by the label that you can set in your CD burning application. There is already another entry with the same label. The two will be distinguished by the files in the top directory, so please do not append files to the CD, or it will not be recognized. In the future, please set a unique label on your CDs and DVDs if you intend to use them with digiKam.
nl: Dit is een cd/dvd, die geïdentificeerd is door het label dat u in uw cd-brandprogramma kunt instellen. Er is al een ander item met hetzelfde label aanwezig. Beide mediums zullen van elkaar worden onderscheiden door de bestanden in de bovenste map. Voeg daarom geen nieuwe bestanden achter op de schijf, anders zullen ze niet meer worden herkend. Stel in de toekomst een uniek label in op uw cd's en dvd's als u ze wilt gaan gebruiken met digiKam.

en: This is a CD/DVD. It will be identified by the label ("%1")that you have set in your CD burning application. If you create further CDs for use with digikam in the future, please remember to give them a unique label as well.
nl: Dit is een cd/dve. Ze zal worden geïdentificeerd aan de hand van het label ("%1") dat u in uw cd-brandprogramma hebt ingesteld. Als u in de toekomst cd's voor gebruik in digiKam maakt, onthoud dan dat u die ook een uniek label moet geven.

en: This is a removable storage medium that will be identified by its label ("%1")
nl: Dit verwijderbare opslagmedium zal worden geïdentificeerd met diens label ("%1"))

en: This entry will only be identified by the path where it is found on your system ("%1"). No more specific means of identification (UUID, label) is available.
nl: Dit item zal alleen worden geïdentificeerd aan de hand van het pad waarin het gevonden is op uw systeem ("%1"). Er zijn geen andere identificatiemogelijkheden (zoals UUID of label) beschikbaar.

en: It is not possible on your system to identify the storage medium of this path. It will be added using the file path as the only identifier. This will work well for your local hard disk.
nl: Het is niet mogelijk om op uw systeem het opslagmedium op dit pad te identificeren. Het zal worden toegevoegd, waarbij het bestandspad de enige manier van identificatie is. Dit werkt goed voor uw lokale harde schijf.

en: You need to locally mount your Samba share. Sorry, digiKam does currently not support smb:// URLs.
nl: Het is nodig uw Samba-share lokaal aan te koppelen. Helaas, digiKam nu nu nog geen ondersteuning voor smb:// URL's.

en: Your network storage must be set up to be accessible as files and folders through the operating system. digiKam does not support remote URLs.
nl: Uw network-opslag moet zo ingesteld zijn dat u de bstanden en mappen via het besturingssysteem kunt benaderen. digiKam ondersteunt geen URL's op afstand.

en: There is already a collection for a network share with the same path.
nl: Er is al een verzameling voor een netwerk-share met hetzelfde pad.

en: The network share will be identified by the path you selected. If the path is empty, the share will be considered unavailable.
nl: De netwerk-share wordt door het geselecteerde pad geïdentificeerd. Als het pad leeg is dan wordt de share gezien als niet beschikbaar.

[ctx: @info]
en: "relative path" on harddisk partition with "UUID"
    Folder "%1" on the volume with the id "%2"
nl: "relatieve pad" op vaste schijfpartitie met "UUID"
    Map "%1" op het volume met het id "%2"

[ctx: @info]
en: "relative path" on harddisk partition with "label"
    Folder "%1" on the volume labeled "%2"
nl: "relatieve pad" op vaste schijfpartitie met "label"
    Map "%1" op het volume met het id "%2"

[ctx: @info]
en: Shared directory mounted at "%1"
nl: Gedeelde map aangekoppeld op "%1"

en: Error opening database backend.
    %1
nl: Fout bij openen van databasebackend.
    %1

en: Error while opening the source database.
nl: Fout bij openen van de brondatabase.

en: Error while opening the target database.
nl: Fout bij openen van de doeldatabase.

en: Error while preparing the target database.
nl: Fout bij voorbereiden van de doeldatabase.

en: Error while scrubbing the target database.
nl: Fout bij het schoonmaken van de database.

en: Create Schema...
nl: Schema aanmaken...

en: Error while creating the database schema.
nl: Fout bij aanmaken van databaseschema.

en: Error while converting the database.
     Details: %1
nl: Fout bij het converteren van de database.
     Details: %1

en: You have insufficient privileges on the database.
    Following privileges are not assigned to you:
     %1
    Check your privileges on the database and restart digiKam.
nl: U hebt onvoldoende rechten op de database.
    De volgende rechten zijn niet aan u toegekend:
     %1
    Controleer uw rechten op de database en herstart digiKam.

en: The database is not valid: the "DBVersion" setting does not exist. The current database schema version cannot be verified. Try to start with an empty database.
nl: De database is niet geldig: de instelling "DBVersion" bestaat niet. De huidige versie van het databaseschema kan niet worden geverifieerd. Probeer te beginnen met een lege database.

en: The database has been used with a more recent version of digiKam and has been updated to a database schema which cannot be used with this version. (This means this digiKam version is too old, or the database format is too recent.) Please use the more recent version of digiKam that you used before.
nl: De database is gebruikt met een recentere versie van digiKam. Daardoor is deze bijgewerkt naar een databaseschema dat niet gebruikt kan worden in deze versie van digiKam. Gebruik de meer recente versie van digiKam die u hiervoor gebruikte.

en: Failed to create tables in database.
nl: Kon geen tabellen in de database aanmaken.

en: Failed to open a database transaction on your database file "%1". This is unusual. Please check that you can access the file and no other process has currently locked the file. If the problem persists you can get help from the digikam developers mailing list (see www.digikam.org/support). As well, please have a look at what digiKam prints on the console.
nl: Het openen van een databasetransactie op uw databasebestand "%1" is mislukt. Dit is ongebruikelijk. Controleer of u toegang hebt tot het bestand en dat er geen ander proces dit bestand nu heeft vergrendeld. Als het probleem blijft bestaan dan kunt u hulp krijgen van de ontwikkelaars van digikam (zie www.digikam.org/support). Kijk ook eens naar wat digiKam op de konsole print.

en: The schema updating process from version 4 to 6 failed, caused by an error that we did not expect. You can try to discard your old database and start with an empty one. (In this case, please move the database files "%1" and "%2" from the directory "%3"). More probably you will want to report this error to the digikam developers mailing list (see www.digikam.org/support). As well, please have a look at what digiKam prints on the console.
nl: Het bijwerkproces van versie 4 naar 6 van het schema is mislukt. Het is mislukt omdat er een fout optrad die niet was verwacht. U kunt proberen de oude database te negeren en met een nieuwe lege te beginnen. (In dat geval verplaats u de databasebestanden "%1" en "%2" uit de map "%3"). Waarschijnlijk wilt u deze fout rapporteren aan de ontwikkelaars van digikam (zie www.digikam.org/support). Kijk ook naar wat digiKam op de console print.

en: Failed to update the database schema from version %1 to version %2.
    The cause could be a missing upgrade of the database to the current server version. Now start digiKam again to perform a required upgrade of the database.
nl: Het bijwerken van het databaseschema van versie %1 naar versie %2 is mislukt.
    De oorzaak kan een ontbrekende opwaardering van de database naar de huidige serverversie zijn. Start digiKam opnieuw om de vereiste opwaardering van de database uit te voeren.

en: Failed to update the database schema from version %1 to version %2.
    Please read the error messages printed on the console and report this error as a bug at bugs.kde.org.
nl: Het bijwerken van het databaseschema van versie %1 naar versie %2 is mislukt.
    Lees de foutboodschap die is afgedrukt op de console en rapporteer deze fout als een bug op bugs.kde.org.

en: The database update action cannot be found. Please ensure that the dbconfig.xml file of the current version of digiKam is installed at the correct place.
nl: De bijwerkactie van de database is niet gevonden. Controleer of het bestand dbconfig.xml van de huidige versie van digiKam is geïnstalleerd op de juiste plaats.

en: Updated schema to version %1.
nl: Schema bijgewerkt tot versie %1.

en: Failed to copy the old database file ("%1") to its new location ("%2"). Error message: "%3". Please make sure that the file can be copied, or delete it.
nl: Kon het oude databasebestand ("%1") niet kopiëren naar de nieuwe locatie ("%2"). Foutbericht: "%3". Zorg ervoor dat het bestand kan worden gekopieerd, of verwijder het.

en: Copied database file
nl: Databasebestand gekopieerd

en: The old database file ("%1") has been copied to the new location ("%2") but it cannot be opened. Please delete both files and try again, starting with an empty database.
nl: Het oude databasebestand ("%1") is gekopieerd naar de nieuwe locatie ("%2"), maar kan niet worden geopend. Verwijder beide bestanden en probeer het opnieuw, beginnend met een lege database.

en: Opened new database file
nl: Nieuw databasebestand geopend

en: Prepared table creation
nl: Tabelaanmaak voorbereid

en: Created tables
nl: Tabellen aangemaakt

en: No album library path has been found in the configuration file. Giving up the schema updating process. Please try with an empty database, or repair your configuration.
nl: Er is geen pad naar een albumverzameling gevonden in het configuratiebestand. Het bijwerken van de schema's is opgegeven. Probeer het opnieuw met een lege database of repareer uw configuratie.

en: There was an error associating your albumLibraryPath ("%1") with a storage volume of your system. This problem may indicate that there is a problem with your installation. If you are working on Linux, check that HAL is installed and running. In any case, you can seek advice from the digikam developers mailing list (see www.digikam.org/support). The database updating process will now be aborted because we do not want to create a new database based on false assumptions from a broken installation.
nl: Er is een fout in samenhang met uw albumLibraryPath ("%1") met een opslagvolume van uw systeem. Dit probleem zou kunnen aangeven dat er een probleem is met uw installatie. Als u op Linux werkt, controleer dan dat HAL is geïnstalleerd en draait. In elk geval kunt u advies zoeken bij de ontwikkelaars van digikam (zie www.digikam.org/support). Het proces voor het opwaarderen van de database wordt afgebroken omdat we geen nieuwe database willen aanmaken die is gebaseerd op een verkeerde aanname van een gebroken installatie.

en: Configured one album root
nl: Eén hoofdalbum ingesteld

en: Imported albums
nl: Albums geïmporteerd

en: Imported images information
nl: Afbeeldingsinformatie geïmporteerd

en: Last Search (0.9)
nl: Laatste zoekopdracht (0.9)

en: Initialized and imported file suffix filter
nl: Bestandsachtervoegselfilter geïnitialiseerd en geïmporteerd

en: Did the initial full scan
nl: Eerste volledige scan uitgevoerd

en: Imported creation dates
nl: Aanmaakdatums geïmporteerd

en: Imported comments
nl: Commentaren geïmporteerd

en: Imported ratings
nl: Waarderingen geïmporteerd

en: Dropped v3 tables
nl: v3-tabellen verwijderd

en: The driver "SQLITE" for Sqlite3 databases is not available.
    digiKam depends on the drivers provided by the Qt::SQL module.
nl: Het stuurprogramma "SQLITE" voor Sqlite3-databases is niet beschikbaar.
    digiKam is afhankelijk van de stuurprogramma's die door de Qt::SQL-module worden aangeleverd.

en: The driver "MYSQL" for MySQL databases is not available.
    digiKam depends on the drivers provided by the Qt::SQL module.
nl: Het stuurprogramma "MYSQL" voor MySQL-databases is niet beschikbaar.
    digiKam is afhankelijk van de stuurprogramma's die door de Qt::SQL-module worden aangeleverd.

en: Could not open the configuration file <b>%1</b>. This file is installed with the digikam application and is absolutely required to run digikam. Please check your installation.
nl: Kon het configuratiebestand <b>%1</b> niet openen. Dit bestand wordt samen met de toepassing digikam geïnstalleerd en is absoluut nodig om digikam uit te voeren. Controleer nog eens uw installatie.

en: Could not open configuration file <b>%1</b>
nl: Kon het configuratiebestand <b>%1</b> niet openen

en: The XML in the configuration file <b>%1</b> is invalid and cannot be read.
nl: De XML in het configuratiebestand <b>%1</b> is ongeldig en kan niet worden gelezen.

en: The XML in the configuration file <b>%1</b> is missing the required element <icode>%2</icode>
nl: In de XML in het configuratiebestand <b>%1</b> ontbreekt het vereiste element <icode>%2</icode>

en: The XML in the configuration file <b>%1</b> is missing the required element <b>%2</b>
nl: In de XML in het configuratiebestand <b>%1</b> ontbreekt het vereiste element <icode>%2</icode>

en: An old version of the configuration file <b>%1</b> is found. Please ensure that the version released with the running version of digiKam is installed.
nl: Er is een oude versie van het configuratiebestand <b>%1</b> gevonden. Controleer of de versie, meegekomen met de actieve versie van digiKam, is geïnstalleerd.

en: Error while opening the database.
    digiKam will try to automatically reconnect to the database.
nl: Fout bij openen van de database.
    digiKam zal automatisch proberen zich opnieuw te verbinden met de database.

en: <p><b>A database error occurred.</b></p>Details:
     %1
nl: <p><b>Er trad een databasefout op.</b></p>Details:
     %1

[ctx: @title]
en: Source Images
nl: Bronafbeeldingen

[ctx: @title]
en: Image History
nl: Afbeeldingsgeschiedenis

[ctx: @title]
en: Derived Images
nl: Afgeleide afbeeldingen

[ctx: @title]
en: Related Images
nl: Gerelateerde afbeeldingen

[ctx: @title]
en: Identical Images
nl: Identieke afbeeldingen

[ctx: @title]
en: Intermediate Steps:
nl: Tussenliggende stappen:

[ctx: @item filename]
en: %1
    (Original Image)
nl: %1
    (Oorspronkelijke afbeelding)

[ctx: @item filename]
en: %1
    (Source Image)
nl: %1
    (Bronafbeelding)

[ctx: RAW image file (), the parentheses contain the file suffix, like MRW]
en: RAW image file (%1)
nl: RAW-afbeeldingsbestand (%1)

[ctx: @item: filter model]
en: %1 Face | %1 Faces
nl[0]: %1 gezicht
nl[1]: %1 gezichten

[ctx: @item: filter model]
en: No face
nl: Geen gezicht

[ctx: @item: filter model]
en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: No image selected
nl: Geen afbeelding geselecteerd

en: This is the original image
nl: Dit is de originele afbeelding

en: Database type is not supported.
nl: Type database wordt niet ondersteund.

en: No path to mysql upgrade command set in configuration file.
nl: Geen pad naar het opwaardeercommando van mysql ingesteld in het configuratiebestand.

en: No path to mysql server command set in configuration file.
nl: Geen pad naar het mysql-server-commando ingesteld in het configuratiebestand.

en: No path to mysql administration command set in configuration file.
nl: Geen pad ingesteld naar het beheercommando van mysql in het configuratiebestand.

en: No path to mysql initialization command set in configuration file.
nl: Geen pad naar het initialisatiecommando van mysql ingesteld in het configuratiebestand.

en: Cannot create directory %1
nl: Kan map %1 niet aanmaken

en: Unable to create MySQL server configuration file.<p>This means that either the default configuration file</p><p>%1</p><p>was not readable or the target file</p><p>%2</p><p>could not be written.</p>
nl: Het configuratiebestand van de MySQL-server kon niet worden aangemaakt.<p>Dit betekent dat ofwel het standaard configuratiebestand</p><p>%1</p><p> niet leesbaar was of dat het doelbestand</p><p>%2</p><p>niet kon worden geschreven.</p>

en: Cannot find MySQL server default configuration (mysql-global.conf).
nl: Kan de standaard configuratie voor de MySQL-server (mysql-global.conf) niet vinden.

en: The internal MySQL database is initializing, please wait...
nl: Een interne MySQL database wordt geïnitialiseerd, even geduld...

en: Could not start database initializer.
nl: Kon de initialisatie van de database-server niet starten.

en: Could not start database server.
nl: Kon de database-server niet starten.

en: Invalid database object during database server startup
nl: Ongeldig database object bij opstarten van de database-server

en: Database process exited unexpectedly during initial connection.
nl: Database-proces is onverwacht beëindigd tijdens de initiële verbinding.

en: Could not connect to Database after trying for 60 seconds.
nl: Kon niet verbinden met de database na 60 seconden proberen.

en: Failed to create database<p>Query error: %1</p><p>Database error: %2</p>
nl: Database aanmaken is mislukt<p>Zoekopdrachtfout: %1</p><p>Database-fout: %2</p>

en: A MySQL database upgrade is in progress, please wait...
nl: Een MySQL database opwaarderen is gaande, even geduld...

en: Could not upgrade database.
nl: Kon de database niet opwaarderen.

en: %1<p>Executable: %2</p><p>Arguments: %3</p><p>Process error: %4</p>
nl: %1<p>Uitvoerbaar bestand: %2</p><p>Argumenten: %3</p><p>Procesfout: %4</p>

en: The database is not valid: the "DBSimilarityVersion" setting does not exist. The current database schema version cannot be verified. Try to start with an empty database.
nl: De database is niet geldig: de instelling "DBSimilarityVersion" bestaat niet. De huidige versie van het databaseschema kan niet worden geverifieerd. Probeer te beginnen met een lege database.

en: The database has been used with a more recent version of digiKam and has been updated to a database schema which cannot be used with this version. (This means this digiKam version is too old, or the database format is to recent) Please use the more recent version of digikam that you used before.
nl: De database is gebruikt met een recentere versie van digiKam. Daardoor is die bijgewerkt naar een databaseschema dat niet gebruikt kan worden in deze versie van digiKam. Gebruik de meer recente versie van digiKam die u hiervoor gebruikte.

[ctx: People on your photos]
en: People
nl: Mensen

[ctx: The list of detected faces from the collections but not recognized]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: The list of recognized faces from the collections but not confirmed]
en: Unconfirmed
nl: Onbevestigd

[ctx: List of detected faces that need not be recognized]
en: Ignored
nl: Genegeerd

en: The database is not valid: the "DBThumbnailsVersion" setting does not exist. The current database schema version cannot be verified. Try to start with an empty database.
nl: De database is niet geldig: de instelling "DBThumbnailsVersion" bestaat niet. De huidige versie van het databaseschema kan niet worden geverifieerd. Probeer te beginnen met een lege database.

[ctx: @title:window]
en: File Conflict
nl: Bestandsconflict

en: Files or folders with the same name already exist in the target folder.
    
    What action is applied in the event of a file conflict?
    
    Available options are:
    Rename automatically: conflicting files will be renamed.
    Overwrite automatically: conflicting files will be overwritten.
    Skip automatically: conflicting files will be skipped.
nl: Bestanden of mappen met dezelfde naam bestaan al in de doelmap.
    
    Welke actie moet er worden toegepast in het geval van een bestandsconflict?
    
    Beschikbare opties zijn:
    Automatisch hernoemen: conflicterende bestanden zullen hernoemd worden.
    Automatisch overschrijven: conflicterende bestanden zullen overschreven worden.
    Automatisch overslaan: conflicterende bestanden zullen overgeslagen worden.

[ctx: @action:button]
en: Rename Automatically
nl: Automatisch hernoemen

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Automatically
nl: Automatisch overschrijven

[ctx: @action:button]
en: Skip Automatically
nl: Automatisch overslaan

en: Copy Album
nl: Album kopiëren

en: Copy Images
nl: Afbeeldingen kopiëren

en: Copy Files
nl: Bestanden kopiëren

en: Move Album
nl: Album verplaatsen

en: Move Images
nl: Afbeeldingen verplaatsen

en: Move Files
nl: Bestanden verplaatsen

en: Restore Trash
nl: Prullenbak herstellen

[ctx: @info]
en: Initializing database...
nl: Database initialiseren...

[ctx: @label]
en: Scanning collections, please wait...
nl: Verzamelingen doorzoeken, even geduld...

[ctx: @info]
en: This shows the progress of the scan. During the scan, all files on disk are registered in a database. Note: this dialog can appear automatically if a previous scan of collections have not been fully completed.
nl: Dit toont de voortgang van het doorzoeken. Tijdens het doorzoeken worden alle bestanden op de schijf in een database geplaatst. Opmerking: deze dialoog kan automatisch verschijnen als een eerdere scan van verzamelingen niet volledig is voltooid.

[ctx: @info:status]
en: Scanning collection
nl: Verzameling scannen

en: Error
nl: Fout

en: Preparing collection scan...
nl: Voorbereiden van een verzamelingscan...

en: Scanning for removed albums...
nl: Zoeken naar verwijderde albums...

en: Scanning images in individual albums...
nl: Zoeken naar afbeeldingen in individuele albums...

en: Migrate ->
nl: Overplaatsen ->

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Progress Information
nl: Voortgangsinformatie

en: Step Progress
nl: Voortgang per stap

en: Overall Progress
nl: Totale voortgang

en: Database type or location must be different!
nl: Type database of locatie moeten verschillen!

en: Internal server can only be used once!
nl: Interne server kan maar één keer worden gebruikt!

en: Internal server is not used and is not active!
nl: Interne server is niet in gebruik en is niet actief!

en: Database copied successfully.
nl: Database met succes gekopieerd.

en: Database conversion canceled.
nl: Databaseconversie geannuleerd.

en: Step Progress (%1)
nl: Voortgang per stap (%1)

en: Database Configuration
nl: Databaseconfiguratie

en: Mysql Internal
nl: MySQL intern

en: MySQL Server
nl: MySQL-interface

en: <p>Select here the type of database backend.</p><p><b>SQlite</b> backend is for local database storage with a small or medium collection sizes. It is the default and recommended backend for collections with less than 100K items.</p>
nl: <p>Selecteer hier het type van de database-backend.</p><p>De <b>SQlite</b>-backend is voor lokale database-opslag met een kleine of middelmatige grootte van de verzameling. Het is de standaard en aanbevolen backend voor verzamelingen met minder dan 100K items.</p>

en: <p><b>MySQL Internal</b> backend is for local database storage with huge collection sizes. This backend is recommend for local collections with more than 100K items.</p>
nl: <p><b>MySQL intern</b> backend is voor lokale database-opslag met enorme groottes van verzamelingen. Deze backend wordt aanbevolen voor lokale verzamelingen met meer dan 100K items.</p>

en: <p><b>MySQL Server</b> backend is a more robust solution especially for remote and shared database storage. It is also more efficient to manage huge collection sizes with more than 100K items.</p>
nl: <p><b>MySQL-server</b> backend is een meer robuuste oplossing speciaal voor database-opslag op afstand en gedeeld. Het is ook efficiënter in het beheren van enorme groottes van verzamelingen met meer dan 100K items.</p>

en: <p>Set here the location where the database files will be stored on your system. There are four databases: one for all collections properties, one to store compressed thumbnails, one to store faces recognition metadata, and one to store similarity fingerprints.<br/>Write access is required to be able to edit image properties.</p><p>Databases are digiKam core engines. Take care to use a place hosted by fast hardware (eg. SSD or NVMe) with enough free space especially for thumbnails database.</p><p>Note: a remote file system such as NFS, cannot be used here. For performance reasons, it is also recommended not to use network storage media.</p><p></p>
nl: <p>Stel hier de locatie in waar de databasebestanden zullen worden opgeslagen op uw systeem. Er zijn vier databases: één voor alle eigenschappen van verzamelingen, één voor opslaan van gecomprimeerde miniaturen, één voor metagegevens voor gezichtsherkenning en één om vingerafdrukken voor gelijkheid op te slaan.<br/>Er is schrijftoegang vereist om eigenschappen van afbeeldingen te bewerken.</p><p>Databases behoren tot de kern van digiKam. Let er op dat u een plaats gebruikt met snelle hardware (bijv. een SSD of NVMe) met genoeg vrije ruimte speciaal voor de database met miniaturen.</p><p>Opmerking: u kunt hier geen extern bestandssysteem, zoals NFS, gebruiken. Om redenen van prestatie is het ook aanbevolen geen medium over het netwerk te gebruiken.</p><p></p>

en: Enable WAL mode for the databases
nl: WAL-modus inschakelen voor de databases

en: The WAL (Write-Ahead Log) mode is significantly faster in most scenarios on supported systems.
nl: De WAL-modus (Write-Ahead Log) is aanzienlijk sneller in de meeste scenarios op ondersteunde systemen.

en: Write-Ahead Log is a mode to use a roll-forward journal that records transactions that have been committed but not yet applied to the databases. It uses an auxiliary journalized file to host structures for recovery transactions during a crash. The changes are first recorded in the log, before the changes are written to the database. This made database requests atomic and robust in extensive and critical use cases.
nl: Write-Ahead Log is een modus om een roll-forward journaal te gebruiken die transacties vastlegt die zijn vastgelegd maar nog niet zijn toegepast op de databases. Het gebruikt een naastbestaand bestand met journaals voor het huisvesten van structuren voor herstel van transacties tijdens een crash. De wijzigingen worden eerst opgeslagen in de log, voordat de  wijzigingen geschreven worden in de database. Dit maakt databaserequests atomic en robuust in uitgebreide en kritische gevallen.

en: <p>Here you can configure locations where MySQL binary tools are located. digiKam will try to find these binaries automatically if they are already installed on your computer.</p>
nl: <p>Hier kunt u locaties instellen waar binaire hulpmiddelen van MySQL zich bevinden. digiKam zal proberen deze binaire hulpmiddelen automatisch te vinden als ze zijn geïnstalleerd op uw computer.</p>

[ctx: @title:group]
en: MySQL Binaries
nl: Binaire programma's van MySQL

en: Host Name:
nl: Hostnaam:

en: Set the host computer name
nl: De hostcomputernaam instellen

en: This is the computer name running MySQL server.
    This can be "localhost" for a local server, or the network computer
    name (or IP address) in case of remote computer.
nl: Dit is de naam van de computer waarop de MySQL-server draait.
    Dit kan "localhost" zijn voor een lokale server of de naam van een computer
    in het network (of IP-adres) in geval van een computer op afstand.

en: <a href="https://doc.qt.io/qt-6/sql-driver.html#qmysql">Connect options:</a>
nl: <a href="https://doc.qt.io/qt-6/sql-driver.html#qmysql">Verbindingsopties:</a>

en: Set the database connection options
nl: De opties voor de databaseverbinding instellen

en: Set the MySQL server connection options.
    For advanced users only.
nl: De MySQL-server verbindingsopties instellen.
    Alleen voor geavanceerde gebruikers.

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Set the database account name
nl: De naam van het databaseaccount instellen

en: Set the MySQL server account name used
    by digiKam to be connected to the server.
    This account must be available on the remote
    MySQL server when database have been created.
nl: De door digiKam gebruikte accountnaam voor de
    verbinding naar de MySQL server instellen.
    Dit account moet beschikbaar zijn op de MySQL-server
    op afstand wanneer de database is aangemaakt.

en: Set the MySQL server account password used
    by digiKam to be connected to the server.
    You can left this field empty to use an account set without password.
nl: Het wachtwoord van het account op de MySQL server dat
    wordt gebruikt door digiKam voor de verbinding met de server.
    U kunt dit veld leeg laten om een account te gebruiken zonder wachtwoord.

en: Host Port:
nl: Host-poort:

en: Set the host computer port.
    Usually, MySQL server use port number 3306 by default
nl: De hostcomputerpoort.
    Gewoonlijk gebruikt de MySQL-server standaard het poortnummer 3306

en: Check Connection
nl: Verbinding controleren

en: Run a basic database connection to see if current MySQL server settings is suitable.
nl: Probeer een basis verbinding met de database om te zien of de huidige instellingen van de MySQL-server geschikt zijn.

en: Core Db Name:
nl: Kern databasenaam:

en: Set the core database name
nl: Stel de naam van de kerndatabase in

en: The core database is lead digiKam container used to store
    albums, items, and searches metadata.
nl: De kerndatabase is hoofd digiKam-container gebruikt om
    albums, items en metagegevens voor zoeken in op te slaan.

en: Thumbs Db Name:
nl: Miniaturen databasenaam:

en: Set the thumbnails database name or folder
nl: De naam van de database of map met miniaturen instellen

en: The thumbnails database is used by digiKam to host
    image thumbs with wavelets compression images.
    This one can use quickly a lots of space,
    especially if you have huge collections.
    Choose a local folder to use a SQLite database.
nl: De database voor miniaturen wordt door digiKam gebruikt om
    miniaturen van afbeeldingen met wavelets gecomprimeerde afbeeldingen.
    Deze kan snel heel wat ruimte innemen,
    speciaal als u zeer grote verzamelingen hebt.
    Kies een lokale map om een SQLite database te gebruiken.

en: Face Db Name:
nl: Gezicht databasenaam

en: Set the face database name
nl: De naam van de database voor gezichten instellen

en: The face database is used by digiKam to host image histograms
    dedicated to faces recognition process.
    This one can use quickly a lots of space, especially
    if you a lots of image with people faces detected and tagged.
nl: De database voor gezichten wordt door digiKam gebruikt om
    afbeeldingshistogrammen gebruikt voor het gezichtsherkenningsproces op te slaan.
    Deze kan snel heel wat ruimte innemen, speciaal
    als u veel afbeeldingen hebt met mensen waarop u gezichtsherkenning is gedaan en zijn getagd.

en: Similarity Db Name:
nl: DB-naam voor gelijkenissen:

en: Set the similarity database name
nl: Stel de naam van de gelijkenissendatabase in

en: The similarity database is used by digiKam to host
    image Haar matrix data for the similarity search.
nl: De database met gelijkenissen wordt gebruikt door digiKam om
    "image Haar matrix data" te bevatten voor het zoeken naar gelijkenissen.

en: Default Settings
nl: Standaard instellingen

en: Reset database names settings to common default values.
nl: Zet de instellingen voor de namen terug naar hun algemene standaardwaarden.

en: Remote Server Settings
nl: Instellingen van server op afstand

en: Database Server Instructions
nl: Instructies voor databaseserver

en: <p>digiKam expects that database is already created with a dedicated user account. This user name <i>digikam</i> will require full access to the database.<br/>If your database is not already set up, you can use the following SQL commands (after replacing the <b><i>password</i></b> with the correct one).</p>
nl: <p>digiKam verwacht dat de database al is aangemaakt met een specifiek gebruikersaccount. Deze gebruikersnaam <i>digikam</i> vereist volledige toegang tot de database.<br/>Indien de database nog niet ingesteld is kunt u de volgende SQL-opdrachten gebruiken (na het vervangen van het <b><i>wachtwoord</i></b> door het juiste).</p>

en: <p>Note: with a Linux server, a database can be initialized following the commands below:</p><p># su</p><p># systemctl restart mysqld</p><p># mysql -u root</p><p>...</p><p>Enter SQL code to Mysql prompt in order to init digiKam databases with grant privileges (see behind)</p><p>...</p><p>quit</p><p>NOTE: If you have problems with a MySQL server on Ubuntu based Linux system, use the addition command in the mysql prompt to be able to create MySQL triggers.<br>SET GLOBAL log_bin_trust_function_creators=1;</p><p>NOTE: If you have an enormous collection, you should start MySQL server with mysql --max_allowed_packet=128M OR in my.ini or ~/.my.cnf, change the settings</p>
nl: <p>Opmerking: met een Linux-server kan een database geïnitialiseerd worden door de onderstaande commando's te volgen:</p><p># su</p><p># systemctl restart mysqld -u root</p><p>...</p><p>Voer SQL code in na de Mysql prompt om de digiKam databases te initialiseren met grant privileges (zie hierna)</p><p>...</p><p>quit</p><p>>OPMERKING: Als u problemen hebt met een MySQL-server op een op Linux gebaseerd Ubuntu, gebruik dan het commando voor toevoegen in de mysql-prompt om in staat te zijn MySQL-triggers aan te maken.<br>SET GLOBAL log_bin_trust_function_creators=1;</p><p>OPMERKING: Als u een enorme verzameling hebt, dan zou u moeten beginnen met het starten van de MySQL-server met mysql --max_allowed_packet=128M of in my.ini of ~/.my.cnf, de instellingen wijzigen</p>

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Database Server Technical Details
nl: Technische details van databaseserver

en: <p>Use this configuration view to set all information to be connected to a remote <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/MySQL">Mysql database server</a> (or <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/MariaDB">MariaDB</a>) through a network. As with Sqlite or MySQL internal server, 3 databases will be stored on the remote server: one for all collections properties, one to store compressed thumbnails, and one to store faces recognition metadata.</p><p>Unlike Sqlite or MySQL internal server, you can customize the database names to simplify your backups.</p><p>Databases are digiKam core engines. To prevent performance issues, take a care to use a fast network link between the client and the server computers. It is also recommended to host database files on fast hardware (as <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Solid-state_drive">SSD</a>) with enough free space, especially for thumbnails database, even if data are compressed using wavelets image format <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File">PGF</a>.</p><p>The databases must be created previously on the remote server by the administrator. Look in <b>Requirements</b> tab for details.</p>
nl: <p>Deze instellingenweergave gebruiken om alle informatie in te stellen om te verbinden met een <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/MySQL">MySQL-databaseserver</a> (of <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/MariaDB">MySQL</a>) op afstand via het netwerk. Evenals met Sqlite of MySQL interne server zullen 3 databases worden opgeslagen op de server op afstand: één voor alle eigenschappen van verzamelingen, één voor opslaan van gecomprimeerde miniaturen en één voor metagegevens voor gezichtsherkenning.</p><p>Anders dan met de interne Sqlite of MySQL kunt u de namen van de databases om het maken van reservekopieën te vereenvoudigen.</p><p>Databases behoren tot de kern van digiKam. Om problemen met de prestaties te voorkomen moet u er op letten dat er een snelle verbinding is tussen de client en de de server. Het is ook aanbevolen om databasebestanden op snelle hardware (zoals een <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Solid-state_drive">SSD</a>) te plaatsen met genoeg vrije ruimte speciaal voor de database met miniaturen, zelfs als gegevens gecomprimeerd zijn met het "wavelets image formaat" <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File">PGF</a>.</p><p>De databases moeten eerder op de server op afstand aangemaakt worden door de systeembeheerder. Kijk in het tabblad Vereisten voor details.</p>

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Thumbs Db Folder:
nl: Map van miniaturen database:

[ctx: @title:window]
en: Database Connection Test
nl: Test van databaseverbinding

en: Database connection test successful.
nl: Test van databaseverbinding is succesvol.

en: Database connection test was not successful. <p>Error was: %1</p>
nl: Test van databaseverbinding was niet succesvol. <p>Fout was: %1</p>

en: The server hostname is empty
nl: De hostnaam van de server is leeg

en: The server user name is empty
nl: De gebruikersnaam op de server is leeg

en: The core database name is empty
nl: De naam van de kerndatabase is leeg

en: The thumbnails database name is empty
nl: De naam van de database met miniaturen is leeg

en: The face database name is empty
nl: De naam van de database voor gezichten is leeg

en: The similarity database name is empty
nl: De naam van de gelijkenissendatabase is leeg

en: This path was set as a command lineoption (--database-directory).
nl: Dit pad was ingesteld als een optie in de opdrachtregel (--database-directory).

[ctx: @title:window]
en: Database Configuration
nl: Databaseconfiguratie

en: The database names configuration is not valid. Error is <br/><p>%1</p><br/>Please check your configuration.
nl: De configuratie voor de namen van de database is niet geldig. Fout is <br/><p>%1</p><br/>Controleer uw configuratie.

en: Testing database connection has failed with error<br/><p>%1</p><br/>Please check your configuration.
nl: Het testen van de verbinding met de database is mislukt met fout<br/><p>%1</p><br/>Controleer uw configuratie.

en: You must select a folder for digiKam to store information and metadata in a database file.
nl: U moet een map selecteren om te gebruiken voor het opslaan van informatie en meta-data in een database bestand.

[ctx: @title:window]
en: Create Database Folder?
nl: Map aanmaken voor de database?

en: <p>The folder to put your database in does not seem to exist:</p><p><b>%1</b></p>Would you like digiKam to create it for you?
nl: <p>De map die u hebt gekozen voor uw database bestaat niet:</p><p><b>%1</b></p> Wilt u deze nu laten aanmaken door digiKam?

[ctx: @title:window]
en: Create Database Folder Failed
nl: Het aanmaken van de databasemap is mislukt

en: <p>digiKam could not create the folder to host your database file.
    Please select a different location.</p><p><b>%1</b></p>
nl: <p>De map voor uw database kon niet worden aangemaakt door digiKam.
    Selecteer een andere locatie.</p><p><b>%1</b></p>

[ctx: @title:window]
en: No Database Write Access
nl: Geen schrijftoegang tot de database

en: <p>You do not seem to have write access for the folder to host the database file.<br/>Please select a different location.</p><p><b>%1</b></p>
nl: <p>U hebt geen schrijftoegang tot de map voor uw databasebestand.<br/>Selecteer een andere locatie.</p><p><b>%1</b></p>

[ctx: @title:window]
en: Database Statistics
nl: Database statistieken

en: Format
nl: Formaat

en: Count
nl: Aantal

en: Videos
nl: Video's

en: Audio
nl: Geluid

en: Total Items
nl: Totaal aantal

en: Database backend
nl: Database-backend

en: Database Path
nl: Pad naar database

en: Database internal server
nl: Interne databaseserver

[ctx: @info: database server]
en: Yes
nl: Ja

en: Database internal server Path
nl: Pad naar interne databaseserver

en: Host Name
nl: Hostnaam

en: Host Port
nl: Host-poort

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Connect options
nl: Verbindingsopties

en: Core Db name
nl: Naam van kerndatabase

en: Thumbs Db name
nl: Naam van miniaturendatabase

en: Face Db name
nl: Naam van gezichtendatabase

en: Database locale
nl: Taalcode voor database

[ctx: @info: total number of items]
en: total
nl: totaal

en: This binary file is used to manage a dedicated instance of MariaDB server.
nl: Dit binaire bestand wordt gebruikt om een specifiek exemplaar van de MariaDB server te beheren.

en: This binary file is used to initialize the MariaDB data files for the database.
nl: Dit binaire bestand wordt gebruikt om de MariaDB gegevensbestanden voor de database te initiëren.

en: This binary file is used to start a dedicated instance of MariaDB server.
nl: Dit binaire bestand wordt gebruikt om een specifiek exemplaar van de MariaDB server te starten.

en: This binary file is used to upgrade the database to current server version.
nl: Dit binaire bestand wordt gebruikt om de database naar de huidige versie op te waarderen.

en: Thumb
nl: Miniatuur

en: List of items that are about to be deleted.
nl: Lijst met items die op het punt staan verwijderd te worden.

en: This is the list of items that are about to be deleted.
nl: Dit is de lijst met bestanden die op het punt staan verwijderd te worden.

en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash.
nl: Bij geactiveerd worden de bestanden verwijderd in plaats van verplaatst naar de prullenbak.

en: <p>If this box is checked, items will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash.</p><p><em>Use this option with caution</em>: most filesystems are unable to undelete deleted items reliably.</p>
nl: <p>Als dit vakje is geactiveerd zullen items <b>permanent verwijderd</b> worden in plaats van naar de prullenbak gaan.</p><p><em>Gebruik deze optie voorzichtig</em>: de meeste bestandssystemen zijn niet in staat om betrouwbaar verwijderde items terug te halen.</p>

en: &Delete items instead of moving them to the trash
nl: Verwij&der items in plaats van naar de prullenbak verplaatsen

en: Do not &ask again
nl: Niet opnieuw vr&agen

en: If checked, this dialog will no longer be shown, and items will be directly and permanently deleted.
nl: Indien geactiveerd zal dit dialoogvenster niet langer getoond worden en zullen items direct en permanent verwijderd worden.

en: If this box is checked, this dialog will no longer be shown, and items will be directly and permanently deleted.
nl: Als dit vakje is geactiveerd zal dit dialoogvenster niet langer getoond worden en zullen items direct en permanent verwijderd worden.

en: If checked, this dialog will no longer be shown, and items will be directly moved to the Trash.
nl: Indien geactiveerd zal dit dialoogvenster niet langer getoond worden en zullen items direct naar de prullenbak gaan.

en: If this box is checked, this dialog will no longer be shown, and items will be directly moved to the Trash.
nl: Als dit vakje is geactiveerd zal dit dialoogvenster niet langer getoond worden en zullen items direct naar de prullenbak gaan.

en: These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.
nl: Deze items zullen <b>blijvend verwijderd</b> worden van uw harde schijf.

en: These items will be moved to Trash.
nl: Deze albums worden naar de Prullenbak verplaatst.

en: <b>1</b> item selected. | <b>%1</b> items selected.
nl[0]: <b>1</b> item geselecteerd.
nl[1]: <b>%1</b> items geselecteerd.

en: These albums will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.
nl: Deze albums zullen <b>blijvend verwijderd</b> worden van uw harde schijf.

en: These albums will be moved to Trash.
nl: Deze albums worden naar de prullenbak verplaatst.

en: <b>1</b> album selected. | <b>%1</b> albums selected.
nl[0]: <b>1</b> album geselecteerd.
nl[1]: <b>%1</b> albums geselecteerd.

en: <p>These albums will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</p><p>Note that <b>all subalbums</b> are included in this list and will be deleted permanently as well.</p>
nl: <p>Deze albums worden <b>blijvend verwijderd</b> van uw harde schijf.</p><p>Let op dat <b>alle subalbums</b> ook in deze lijst begrepen zijn en dus ook blijvend verwijderd worden.</p>

en: <p>These albums will be moved to Trash.</p><p>Note that <b>all subalbums</b> are included in this list and will be moved to Trash as well.</p>
nl: <p>Deze albums worden naar de prullenbak verplaatst.</p><p>Let op dat <b>alle subalbums</b> in deze lijst zijn begrepen en ook naar de prullenbak gaan.</p>

en: &Move to Trash
nl: Naar prullenbak &verplaatsen

[ctx: @title:window]
en: About to Delete Selected Items
nl: Op het punt om de geselecteerde items te verwijderen

[ctx: @title:window]
en: About to Delete Selected Albums
nl: Op het punt de geselecteerde albums te verwijderen

en: Do not show this message again
nl: Dit bericht niet meer tonen

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Do not ask again
nl: Deze vraag niet meer stellen

[ctx: @title:window]
en: Settings for Saving Image File
nl: Instellingen voor opslaan van afbeeldingen

[ctx: @title:window]
en: Color Profile Info - %1
nl: Info over kleurprofiel - %1

en: Select an Item
nl: Een item selecteren

en: Select Items
nl: Items selecteren

en: <i>Preview:</i>
nl: <i>Voorbeeld:</i>

en: <i>Make:</i>
nl: <i>Merk:</i>

en: <i>Created:</i>
nl: <i>Aangemaakt:</i>

en: <i>Aperture:</i>
nl: <i>Diafragma:</i>

en: <i>Focal:</i>
nl: <i>Scherpte:</i>

en: <i>Exposure:</i>
nl: <i>Belichting:</i>

en: <i>Sensitivity:</i>
nl: <i>Gevoeligheid:</i>

en: <i>AspectRatio:</i>
nl: <i>Beeldverhouding:</i>

en: <i>AudioBitRate:</i>
nl: <i>Geluidsbitsnelheid:</i>

en: <i>AudioChannelType:</i>
nl: <i>Type geluidskanaal</i>

en: <i>AudioCodec:</i>
nl: <i>Audio-codec:</i>

en: <i>Duration:</i>
nl: <i>Tijdsduur:</i>

en: <i>FrameRate:</i>
nl: <i>Framesnelheid:</i>

[ctx: @title:window]
en: Shared Libraries and Components Information
nl: Informatie over gezamenlijk gebruikte bibliotheken en componenten

en: Copy to Clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

en: <font size="5">%1</font><br/><b>Version %2</b><p>%3</p><p><i>%4</i></p>
nl: <font size="5">%1</font><br/><b>Versie %2</b><p>%3</p><p><i>%4</i></p>

en: Items List
nl: Itemlijst

[ctx: @item: component is supported/available]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: @item: component is not available/supported]
en: No
nl: Nee

[ctx: @title]
en: Features
nl: Mogelijkheden

[ctx: @title]
en: Libraries
nl: Bibliotheken

[ctx: @info: version]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @item: information about memory]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @item: component info]
en: Manifests
nl: Manifesten

[ctx: @item: opencv info]
en: OpenCV Configuration
nl: OpenCV-configuratie

[ctx: @info: tri state]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: @info: tri state]
en: No
nl: Nee

[ctx: @info: tri state]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @title:window]
en: List of Supported RAW Cameras
nl: Lijst van ondersteunde RAW-camera's

en: Using LibRaw version %2<br/>1 model on the list | Using LibRaw version %2<br/>%1 models on the list
nl[0]: LibRaw versie %2 wordt gebruikt<br/>1 model in de lijst
nl[1]: LibRaw versie %2 wordt gebruikt<br/>%1 modellen in de lijst

en: Using LibRaw version %2<br/>1 model on the list (found: %3) | Using LibRaw version %2<br/>%1 models on the list (found: %3)
nl[0]: LibRaw versie %2 wordt gebruikt<br/>1 model in de list (gevonden: %3)
nl[1]: LibRaw versie %2 wordt gebruikt<br/>%1 modellen in de lijst (gevonden: %3)

[ctx: @title:window]
en: List of Detected Hardware
nl: Lijst met gedetecteerde hardware

[ctx: @label]
en: %1 uses Solid framework version %2
    to detect and manage devices from your computer.
    Press "Refresh" to update list if you plug a removable device.
nl: %1 gebruikt Solid framework versie %2
    om apparaten in uw computer te detecteren en te beheren.
    Druk op "Vernieuwen" om de lijst bij te werken als u een te verwijderen apparaat in plugt.

[ctx: @title]
en: Hotplug Device Events
nl: Hotplugapparaat-gebeurtenissen

[ctx: @title]
en: Devices List
nl: Apparatenlijst

[ctx: @action]
en: Refresh
nl: Vernieuwen

[ctx: @item: device property]
en: empty
nl: leeg

[ctx: @item: parent device ID]
en: Parent Udi
nl: Ouder-Udi

[ctx: @item: device property]
en: none
nl: geen

[ctx: @item; device constructor]
en: Vendor
nl: Leverancier

[ctx: @item: device description]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @item: device status]
en: States
nl: Statussen

[ctx: @item]
en: Non-portable info
nl: Niet overdraagbare informatie

[ctx: @item]
en: New Device Added
nl: Nieuw apparaat toegevoegd

[ctx: @info: device property]
en: none
nl: geen

[ctx: @item: device constructor]
en: Vendor
nl: Leverancier

[ctx: @info: device property]
en: empty
nl: leeg

[ctx: @item]
en: Device Removed
nl: Apparaat verwijderd

en: Desktop Browser
nl: Browser van het bureaublad

en: Open Home page with default desktop Web browser
nl: Hooofdpagina openen met de standaard Webbrowser van het bureaublad

en: Cannot load page %1
nl: Kan pagina %1 niet laden

[ctx: Color Model: Grayscale]
en: Grayscale
nl: Grijswaarden

[ctx: Color Model: Monochrome]
en: Monochrome
nl: Monochroom

[ctx: Color Model: Indexed]
en: Indexed
nl: Geïndexeerd

[ctx: Color Model: Uncalibrated (RAW)]
en: Uncalibrated (RAW)
nl: Niet gekalibreerd (RAW)

[ctx: Color Model: Unknown]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Auto Equalize
nl: Automatisch effenen

en: Auto Normalize
nl: Automatisch normaliseren

en: Brightness / Contrast / Gamma Filter
nl: Filter voor helderheid / contrast/ gamma

en: Set here the gamma adjustment of the image.
nl: Stel hier de gamma-aanpassing van de afbeelding in.

en: Black & White / Sepia Filter
nl: Filter voor zwart-wit /sepia

[ctx: generic black and white film]
en: Generic
nl: Generiek

en: <b>Generic</b>:<p>Simulate a generic black and white film.</p>
nl: <b>Generiek</b>:<p>Simuleert een generieke zwart-wit-film.</p>

en: <b>Agfa 200X</b>:<p>Simulate the Agfa 200X black and white film at 200 ISO.</p>
nl: <b>Agfa 200X</b> <p>Simuleert een Agfa 200X-zwart-witfilm op 200 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 25</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 25 ISO.</p>
nl: <b>Agfa Pan 25</b> <p>Simuleert een Agfa PAN-zwart-witfilm op 25 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 100</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 100 ISO.</p>
nl: <b>Agfa PAN 100</b> <p>Simuleert een Agfa PAN-zwart-witfilm op 100 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 400</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 400 ISO.</p>
nl: <b>Agfa PAN 400</b> <p>Simuleert een Agfa PAN-zwart-witfilm op 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 100</b>:<p>Simulate the Ilford Delta black and white film at 100 ISO.</p>
nl: <b>Ilford Delta 100</b> <p>Simuleert een  Ilford Delta-zwart-witfilm op 100 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 400</b>:<p>Simulate the Ilford Delta black and white film at 400 ISO.</p>
nl: <b>Ilford Delta 400</b> <p>Simuleert een Ilford Delta-zwart-witfilm op 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 400 Pro 3200</b>:<p>Simulate the Ilford Delta 400 Pro black and white film at 3200 ISO.</p>
nl: <b>Ilford Delta 400 Pro 3200</b>:<p>Simuleert een Ilford Delta 400 Pro-zwart-witfilm op 3200 ISO.</p>

en: <b>Ilford FP4 Plus</b>:<p>Simulate the Ilford FP4 Plus black and white film at 125 ISO.</p>
nl: <b>Ilford FP4 Plus</b>:<p>Simuleert een Ilford FP4 Plus-zwart-witfilm op 125 ISO.</p>

en: <b>Ilford HP5 Plus</b>:<p>Simulate the Ilford HP5 Plus black and white film at 400 ISO.</p>
nl: <b>Ilford HP5 Plus</b>:<p>Simuleert een Ilford HP5 Plus-zwart-witfilm op 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford PanF Plus</b>:<p>Simulate the Ilford PanF Plus black and white film at 50 ISO.</p>
nl: <b>Ilford PanF Plus</b><p>Simuleert een Ilford PanF Plus-zwart-witfilm op 50 ISO.</p>

en: <b>Ilford XP2 Super</b>:<p>Simulate the Ilford XP2 Super black and white film at 400 ISO.</p>
nl: <b>Ilford XP2 Super</b>:<p>Simuleert een Ilford XP2 Super-zwart-witfilm op 400 ISO.</p>

en: <b>Kodak Tmax 100</b>:<p>Simulate the Kodak Tmax black and white film at 100 ISO.</p>
nl: <b>Kodak Tmax 100</b>: <p>Simuleert een Kodak Tmax-zwart-witfilm op 100 ISO.</p>

en: <b>Kodak Tmax 400</b>:<p>Simulate the Kodak Tmax black and white film at 400 ISO.</p>
nl: <b>Kodak Tmax 400</b>: <p>Simuleert een Kodak Tmax-zwart-witfilm op 400 ISO.</p>

en: <b>Kodak TriX</b>:<p>Simulate the Kodak TriX black and white film at 400 ISO.</p>
nl: <b>Kodak TriX</b>: <p>Simuleert een Kodak TriX-zwart-witfilm op 400 ISO.</p>

en: Ilford SPX 200 (Infrared)
nl: Ilford SPX 200 (Infrarood)

en: <b>Ilford SPX 200</b>:<p>Simulate the Ilford SPX infrared film at 200 ISO.</p>
nl: <b>Ilford SPX 200</b>:<p>Simuleert de Ilford SPX infraroodfilm bij 200 ISO.</p>

en: Ilford SPX 400 (Infrared)
nl: Ilford SPX 400 (Infrarood)

en: <b>Ilford SPX 400</b>:<p>Simulate the Ilford SPX infrared film at 400 ISO.</p>
nl: <b>Ilford SPX 400</b> <p>Simuleert een Ilford SPX-infraroodfilm op 400 ISO.</p>

en: Ilford SPX 800 (Infrared)
nl: Ilford SPX 800 (Infrarood)

en: <b>Ilford SPX 800</b>:<p>Simulate the Ilford SPX infrared film at 800 ISO.</p>
nl: <b>Ilford SPX 800</b> <p>Simuleert een  Ilford SPX-infraroodfilm op 800 ISO.</p>

en: Kodak HIE (Infrared)
nl: Kodak HIE (Infrarood)

en: <b>Kodak HIE</b>:<p>Simulate the Kodak HIE infrared film.</p>
nl: <b>Kodak HIE</b>:<p>Simuleert de Kodak HIE infraroodfilm.</p>

en: No Lens Filter
nl: Geen lensfilter

en: <b>No Lens Filter</b>:<p>Do not apply a lens filter when rendering the image.</p>
nl: <b>Geen lensfilter</b>:<p>Pas geen lensfilter toe bij het renderen van de afbeelding.</p>

en: Green Filter
nl: Groenfilter

en: <b>Black & White with Green Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a green filter. This is useful for all scenic shoots, especially portraits photographed against the sky.</p>
nl: <b>Zwart-wit met groenfilter</b>:<p>Simuleert zwart-witfilm met belichting via een groenfilter. Dit biedt een universeel middel voor alle beelden, maar speciaal voor portretten gefotografeerd tegen de lucht.</p>

en: Orange Filter
nl: Oranjefilter

en: <b>Black & White with Orange Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using an orange filter. This will enhance landscapes, marine scenes and aerial photography.</p>
nl: <b>Zwart-wit met oranjefilter</b>:<p>Simuleert zwart-witfilm met belichting via een oranjefilter. Dit verbetert landschappen, zeegezichten en luchtfotografie.</p>

en: Red Filter
nl: Roodfilter

en: <b>Black & White with Red Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a red filter. This creates dramatic sky effects, and simulates moonlight scenes in the daytime.</p>
nl: <b>Zwart-wit met roodfilter</b>:<p>Simuleert zwart-witfilm met belichting via een roodfilter. Gebruik hiervan creëert dramatische luchten en simuleert maanlichtbeelden overdag.</p>

en: Yellow Filter
nl: Geelfilter

en: <b>Black & White with Yellow Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a yellow filter. This has the most natural tonal correction, and improves contrast. Ideal for landscapes.</p>
nl: <b>Zwart-wit met geelfilter</b>:<p>Simuleert zwart-witfilm met belichting via een geelfilter. Dit is de meest natuurlijke tonale correctie en verhoogt het contrast. Ideaal voor landschappen.</p>

en: Yellow-Green Filter
nl: Geelgroenfilter

en: <b>Black & White with Yellow-Green Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a yellow-green filter. A yellow-green filter is highly effective for outdoor portraits because red is rendered dark while green appears lighter. Great for correcting skin tones, bringing out facial expressions in close-ups and emphasizing the feeling of liveliness. This filter is highly effective for indoor portraits under tungsten lighting.</p>
nl: <b>Zwart-wit met geelgroenfilter</b>:<p>Simuleert zwart-witfilm met belichting via een geelgroenfilter. Een geelgroenfilter is erg effectief bij portretten buiten omdat rood donkerder wordt terwijl groen lichter lijkt. Zeer goed voor het corrigeren van huidkleurtinten, geeft meer gezichtsexpressie in close-ups en verhoogt het gevoel van levendigheid. Dit filter is erg effectief voor portretten binnenshuis onder gloeilamp belichting.</p>

en: Blue Filter
nl: Blauwfilter

en: <b>Black & White with Blue Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a blue filter. This accentuates haze and fog. Used for dye transfer and contrast effects.</p>
nl: <b>Zwart-wit met blauwfilter</b>:<p>Simuleert zwart-witfilm met belichting via een blauwfilter. Dit accentueert heiigheid en mist. Wordt gebruikt voor verfoverdracht en contrasteffecten.</p>

en: Strength:
nl: Sterkte:

en: Here, set the strength adjustment of the lens filter.
nl: Stel hier de sterkte van het lensfilter in.

en: No Tone Filter
nl: Geen toon-filter

en: <b>No Tone Filter</b>:<p>Do not apply a tone filter to the image.</p>
nl: <b>Geen toon-filter</b>:<p>Pas geen toon-filter toe op de afbeelding.</p>

en: Sepia Filter
nl: Sepiafilter

en: <b>Black & White with Sepia Tone</b>:<p>Gives a warm highlight and mid-tone while adding a bit of coolness to the shadows - very similar to the process of bleaching a print and re-developing in a sepia toner.</p>
nl: <b>Zwart-wit in sepiatoon</b>:<p>Geeft warmte in witte delen en tussentonen terwijl het een beetje koelte in de schaduw geeft - vergelijkbaar met het proces van het bleken van een afdruk en opnieuw ontwikkelen in een sepia kleurstof.</p>

en: Brown Filter
nl: Bruinfilter

en: <b>Black & White with Brown Tone</b>:<p>This filter is more neutral than the Sepia Tone filter.</p>
nl: <b>Zwart-wit in een bruintoon</b>:<p>Dit filter is neutraler dan het sepiatoon filter.</p>

en: Cold Filter
nl: Koude filter

en: <b>Black & White with Cold Tone</b>:<p>Start subtly and replicate printing on a cold tone black and white paper such as a bromide enlarging paper.</p>
nl: <b>Zwart-wit in koudetoon</b>:<p>Start een subtiele afdruk op koudetoonzwart-wit papier zoals bromide-vergrotingspapier.</p>

en: Selenium Filter
nl: Selenium filter

en: <b>Black & White with Selenium Tone</b>:<p>This effect replicates traditional selenium chemical toning done in the darkroom.</p>
nl: <b>Zwart-wit in seleniumtoon</b>:<p>Dit effect geeft een traditionele seleniumtoonafdruk die chemisch werd aangebracht in de donkere kamer.</p>

en: Platinum Filter
nl: Platina filter

en: <b>Black & White with Platinum Tone</b>:<p>This effect replicates traditional platinum chemical toning done in the darkroom.</p>
nl: <b>Zwart-wit met platinatoon</b>:<p>Dit effect geeft een traditionele platinatoonafdruk die chemisch werd aangebracht in de donkere kamer.</p>

en: <b>Black & White with greenish tint</b>:<p>This effect is also known as Verdante.</p>
nl: <b>Zwart-wit met een groentoon</b>:<p>Dit effect is ook bekend onder de naam Verdante.</p>

en: Lens Filters
nl: Lensfilters

en: Tone
nl: Toon

en: Luminosity
nl: Lichtkracht

[ctx: @title:window]
en: Black & White Settings File to Load
nl: Bestand voor zwart-wit-instellingen om te laden

en: "%1" is not a Black & White settings text file.
nl: "%1" is geen tekstbestand met instellingen voor zwart-wit.

en: Cannot load settings from the Black & White text file.
nl: Kan het tekstbestand met instellingen voor zwart-wit niet laden.

[ctx: @title:window]
en: Black & White Settings File to Save
nl: Op te slaan bestand met Instellingen voor zwart-wit

en: Cannot save settings to the Black & White text file.
nl: Kan de instellingen voor zwart-wit niet opslaan in een tekstbestand.

en: Infrared Filter
nl: Infraroodfilter

en: Channel Mixer Tool
nl: Hulpmiddel voor kanaalmixer

[ctx: @label]
en: Output Channel:
nl: Uitvoerkanaal:

[ctx: @item: color]
en: Red
nl: Rood

[ctx: @item: color]
en: Green
nl: Groen

[ctx: @item: color]
en: Blue
nl: Blauw

[ctx: @label: color]
en: Red (%):
nl: Rood (%):

[ctx: @info]
en: Select the red color gain, as a percentage, for the current channel.
nl: Selecteer, in procenten, de versterking van de rode kleur voor het huidige kanaal.

[ctx: @label: color]
en: Green (%):
nl: Groen (%):

[ctx: @info]
en: Select the green color gain, as a percentage, for the current channel.
nl: Selecteer, in procenten, de versterking van de groene kleur voor het huidige kanaal.

[ctx: @label: color]
en: Blue (%):
nl: Blauw (%):

[ctx: @info]
en: Select the blue color gain, as a percentage, for the current channel.
nl: Selecteer, in procenten, de versterking van de blauwe kleur voor het huidige kanaal.

[ctx: @option]
en: &Reset
nl: &Resetten

[ctx: @info]
en: Reset color channels' gains settings from the currently selected channel.
nl: Zet de versterking van het geselecteerde kanaal terug naar zijn standaardwaarde.

[ctx: @option]
en: Preserve luminosity
nl: Lichtkracht behouden

[ctx: @info]
en: Enable this option is you want preserve the image luminosity.
nl: Schakel deze optie in als u de lichtkracht van de afbeelding wilt behouden.

[ctx: @option: color]
en: Monochrome
nl: Monochroom

[ctx: @info: help]
en: Use "Monochrome" mode to convert color picture to Black and White:
    The "red channel" modifies the contrast of photograph.
    The "green channel" enhances or reduces the details level of photograph.
    The "blue channel" affects the noise of photograph.
    Note: in this mode, the histogram will display only luminosity values.
nl: Gebruik de modus "Monochrome" om kleurafbeeldingen te converteren naar zwart-wit:
    Het "rode kanaal" wijzigt het contrast van de foto.
    Het "groene kanaal" verhoogt of vermindert het niveau van details in de foto.
    Het "blauwe kanaal" beïnvloed de ruis van de foto.
    Opmerking: in deze modus zal het histogram alleen waarden voor lichtsterkte tonen.

[ctx: @info: progress]
en: Total: %1 (%)
nl: Totaal: %1 (%)

[ctx: @title:window]
en: Select Gimp Gains Mixer File to Load
nl: Selecteer het te laden gains-mixer-bestand van Gimp

[ctx: @info]
en: Cannot load settings from the Gains Mixer text file.
nl: Het tekstbestand met de gains-mixer kon niet worden geladen.

[ctx: @title:window]
en: Gimp Gains Mixer File to Save
nl: Gains-mixer-bestand van Gimp om op te slaan

[ctx: @info]
en: Cannot save settings to the Gains Mixer text file.
nl: Het tekstbestand met de gains-mixer kon niet worden opgeslagen.

en: Tonality Filter
nl: Filter voor tonen

en: Color Balance Tool
nl: Hulpmiddel voor kleurbalans

[ctx: @label: color]
en: Cyan
nl: Cyaan

[ctx: @info]
en: Set here the cyan/red color adjustment of the image.
nl: Stel hier de hoeveelheid cyaan/rood in de afbeelding bij.

[ctx: @label: color]
en: Red
nl: Rood

[ctx: @info]
en: Set here the magenta/green color adjustment of the image.
nl: Stel hier de hoeveelheid magenta/groen in de afbeelding bij.

[ctx: @label: color]
en: Green
nl: Groen

[ctx: @label: color]
en: Yellow
nl: Geel

[ctx: @label: color]
en: Blue
nl: Blauw

[ctx: @info]
en: Set here the yellow/blue color adjustment of the image.
nl: Stel hier de hoeveelheid geel/blauw in de afbeelding bij.

en: Curve free mode
nl: Vrije hand

en: With this button, you can draw your curve free-hand with the mouse.
nl: Met deze knop kunt u uw curve met de muis vanuit de vrije hand tekenen.

en: Curve smooth mode
nl: Gladde curve

en: With this button, the curve type is constrained to be a smooth line with tension.
nl: Met deze knop beperkt u de curve tot een gladde lijn die enige spanning kent.

en: With this button, you can pick the color from original image used to set <b>Shadow Tone</b> smooth curves point on Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
nl: Met deze knop kunt u de kleur uit de originele afbeelding kiezen die u wilt gebruiken om het gladde curvespunt <b>schaduwtint</b> op de kanalen rood, groen, blauw en lichtkracht in te stellen.

en: With this button, you can pick the color from original image used to set <b>Middle Tone</b> smooth curves point on Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
nl: Met deze knop kunt u de kleur van de originele afbeelding kiezen die u wilt gebruiken om het gladde curvespunt <b>middentint</b> voor de kanalen rood, groen, blauw en lichtkracht instellen.

en: With this button, you can pick the color from original image used to set <b>Highlight Tone</b> smooth curves point on Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
nl: Met deze knop kunt u de kleur van de originele afbeelding kiezen die u wilt gebruiken om het gladde curvespunt <b>oplichttint</b> voor de kanalen rood, groen, blauw en lichtkracht instellen.

en: Resets channel/channels curves' values.
nl: Zet de waarden voor krommen van kanaal/kanalen terug.

en: If you press this button, custom menu will appear: First option will reset current channel. Second option will reset all channels.
nl: Als u deze knop indrukt zal een aangepast menu verschijnen: eerste optie zal het huidige kanaal resetten. Tweede optie zal alle kanalen resetten.

en: Reset &Channel
nl: &Kanaal resetten

en: Reset &All
nl: &Alles resetten

en: Adjust Curves
nl: Curves aanpassen

[ctx: @title:window]
en: Select Gimp Curves File to Load
nl: Selecteer het te laden bestand met Gimp-curves

en: Cannot load from the Gimp curves text file.
nl: Het tekstbestand met Gimp-curves kon niet worden geladen.

[ctx: @title:window]
en: Gimp Curves File to Save
nl: Bestand met Gimp-curves om op te slaan

en: Cannot save to the Gimp curves text file.
nl: Het tekstbestand met Gimp-curves kon niet worden opgeslagen.

en: Loading image...
nl: Afbeelding wordt geladen...

en: Histogram calculation...
nl: Histogramberekening...

en: Histogram
    calculation
    failed.
nl: Histogram-
    berekening
    mislukt.

en: Border Tool
nl: Hulpmiddel voor rand

[ctx: solid border type]
en: Solid
nl: Vast

[ctx: beveled border type]
en: Beveled
nl: Afgeschuind

en: Decorative Pine
nl: Decoratief pijnboom

en: Decorative Wood
nl: Decoratief hout

en: Decorative Paper
nl: Decoratief papier

en: Decorative Parquet
nl: Decoratief parket

en: Decorative Ice
nl: Decoratief ijs

en: Decorative Leaf
nl: Decoratief blad

en: Decorative Marble
nl: Decoratief marmer

en: Decorative Rain
nl: Decoratief regen

en: Decorative Craters
nl: Decoratief kraters

en: Decorative Dried
nl: Decoratief gedroogd

en: Decorative Pink
nl: Decoratief roze

en: Decorative Stone
nl: Decoratief steen

en: Decorative Chalk
nl: Decoratief krijt

en: Decorative Granite
nl: Decoratief graniet

en: Decorative Rock
nl: Decoratief grind

en: Decorative Wall
nl: Decoratief muur

en: Select the border type to add around the image here.
nl: Selecteer het type rand dat u aan de afbeelding wilt toevoegen.

en: Preserve Aspect Ratio
nl: Verhoudingen behouden

en: Enable this option if you want to preserve the aspect ratio of image. If enabled, the border width will be a percentage of the image size, else the border width will be in pixels.
nl: Activeer deze optie als u de verhoudingen van de afbeelding wilt behouden. Indien ingeschakeld zal de randbreedte worden weergegeven in procenten van de afbeeldingsgrootte, anders wordt de randbreedte in pixels weergegeven.

en: Set here the border width as a percentage of the image size.
nl: Geef hier de randbreedte op in een percentage van de afbeeldingsgrootte.

en: Width (pixels):
nl: Breedte (pixels):

en: Set here the border width in pixels to add around the image.
nl: Stel hier de breedte van de rand in pixels in.

[ctx: first color for border effect]
en: First:
nl: Eerste:

[ctx: second color for border effect]
en: Second:
nl: Tweede:

en: Set here the foreground color of the border.
nl: Geef hier de voorgrondkleur voor de rand op.

en: Set here the Background color of the border.
nl: Geef hier de achtergrondkleur voor de rand op.

en: Set here the color of the main border.
nl: Geeft hier de kleur op van de hoofdrand.

en: Set here the color of the line.
nl: Geef hier de kleur op van de lijn.

en: Set here the color of the upper left area.
nl: Geef hier de kleur op voor het gebied linksboven.

en: Set here the color of the lower right area.
nl: Geef hier de kleur op voor het gebied rechtsonder.

en: Set here the color of the first line.
nl: Geef hier de kleur op van de eerste lijn.

en: Set here the color of the second line.
nl: Geef hier de kleur op van de tweede lijn.

en: Texture Filter
nl: Textuurfilter

[ctx: @item: texture type]
en: Paper
nl: Papier

[ctx: @item: texture type]
en: Paper 2
nl: Papier 2

[ctx: @item: texture type]
en: Fabric
nl: Stof

[ctx: @item: texture type]
en: Burlap
nl: Jute

[ctx: @item: texture type]
en: Bricks
nl: Baksteen

[ctx: @item: texture type]
en: Bricks 2
nl: Baksteen 2

[ctx: @item: texture type]
en: Canvas
nl: Werkveld

[ctx: @item: texture type]
en: Marble
nl: Marmer

[ctx: @item: texture type]
en: Marble 2
nl: Marmer 2

[ctx: @item: texture type]
en: Blue Jean
nl: Spijkerstof

[ctx: @item: texture type]
en: Cell Wood
nl: Houtstructuur

[ctx: @item: texture type]
en: Metal Wire
nl: Metaaldraad

[ctx: @item: texture type]
en: Wall
nl: Muur

[ctx: @item: texture type]
en: Moss
nl: Mos

[ctx: @item: texture type]
en: Stone
nl: Steen

[ctx: @info]
en: Set here the texture type to apply to image.
nl: Kies hier het textuurtype dat u op de afbeelding wilt aanbrengen.

[ctx: @label]
en: Relief:
nl: Reliëf:

[ctx: @info]
en: Set here the relief gain used to merge texture and image.
nl: Stel hier de reliëfsterkte in die zal worden gebruikt om de textuur samen te voegen met de afbeelding.

en: Rotate Right
nl: Rechtsom draaien

en: Rotate 180 degrees
nl: 180 graden draaien

en: Rotate Left
nl: Linksom draaien

en: Flip Horizontally
nl: Horizontaal spiegelen

en: Flip Vertically
nl: Verticaal spiegelen

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Convert to 8 Bit
nl: Converteren naar 8 bits

en: Convert to 16 Bit
nl: Converteren naar 16 bits

[ctx: Rotate image]
en: Rotate
nl: Draaien

[ctx: Flip image]
en: Flip
nl: Spiegelen

[ctx: Crop image]
en: Crop
nl: Bijsnijden

[ctx: Resize image]
en: Resize
nl: Grootte wijzigen

[ctx: Convert image bit depth]
en: Convert Depth
nl: Conversiediepte

en: Unknown filter
nl: Onbekend filter

en: Color Negative Inverter
nl: Inverter voor kleurennegatieven

en: Built-in transformation not supported
nl: Ingebouwde transformaties niet ondersteund

en: Filter identifier or version is not supported
nl: Filter-identifier of versie wordt niet ondersteund

en: Blur Filter
nl: Vervaagfilter

en: Blur FX Filter
nl: Vervaag-FX-filter

en: Charcoal Effect
nl: Houtskooleffecten

en: Color FX Filter
nl: Kleur-FX-filter

[ctx: @item: color effect]
en: Solarize
nl: Solariseren

[ctx: @item: color effect]
en: Find Edges
nl: Randen zoeken

[ctx: @info]
en: Select the effect type to apply to the image here.
    "Solarize": simulates solarization of photograph.
    "Vivid": simulates the Velvia(tm) slide film colors.
    "Neon": coloring the edges in a photograph to
    reproduce a fluorescent light effect.
    "Find Edges": detects the edges in a photograph
    and their strength.
    "Lut3D": coloring images with Lut3D filters
nl: Selecteer hier het effecttype dat u op de afbeelding wilt toepassen.
    "Solariseren": simuleert de solarisatie van de foto.
    "Vivid": simuleert de Velvia(tm) diafilm-kleuren.
    "Neon": kleurt de randen in een foto om een fluoriserend lichteffect na te bootsen.
    "Randen zoeken": zoekt de randen in een foto en hun sterkte.
    "Lut3D": afbeeldingen kleuren met Lut3D-filters

[ctx: @label: level of the effect]
en: Level:
nl: Niveau:

[ctx: @info]
en: Set here the level of the effect.
nl: Stel hier het niveau van het effect in.

[ctx: @label]
en: Iteration:
nl: Iteratie:

[ctx: @info]
en: This value controls the number of iterations to use with the Neon and Find Edges effects.
nl: Deze waarde bepaalt het aantal herhalingen dat zal worden gebruikt bij de effecten 'neon' en 'randen zoeken'.

[ctx: @label]
en: Intensity:
nl: Intensiteit:

[ctx: @info]
en: Set here the intensity of the filter.
nl: Stel hier de intensiteit van het filter in.

[ctx: @info: effect type]
en: Bleach
nl: Bleekwater

[ctx: @info: effect type]
en: Blue Crush
nl: Blauw verkreukeld

[ctx: @info: effect type]
en: BW Contrast
nl: ZW-contrast:

[ctx: @info: effect type]
en: Original
nl: Origineel

[ctx: @info: effect type]
en: Punch
nl: Gat

[ctx: @info: effect type]
en: Summer
nl: Zomer

[ctx: @info: effect type]
en: Vintage
nl: Oud-lijkend

[ctx: @info: effect type]
en: Washout
nl: Uitgewassen

[ctx: @info: effect type]
en: Washout Color
nl: Uitgewassen kleur

[ctx: @info: effect type]
en: X Process
nl: X-proces

en: Distortion Effect
nl: Vervormingseffect

en: Emboss Effect
nl: Reliëfeffect

en: Film Grain Effect
nl: Filmkorrelseffect

en: Grain Size:
nl: Korrelgrootte:

en: Set here the graininess size of film.
nl: Stel hier de korrelgrootte van de film in.

en: Photographic Distribution
nl: Fotografische verdeling

en: Set on this option to render grain using a photon statistic distribution. This require more computation and can take a while.
nl: Activeer deze optie om korrels weer te geven in foton-statistische verdeling. Dit vereist meer rekenkracht en kan even duren.

en: Intensity:
nl: Intensiteit:

en: Set here the film ISO-sensitivity to use for simulating the film graininess.
nl: Stel hier de filmgevoeligheid in ISO in om te gebruiken voor het simuleren van filmkorrel.

en: Shadows:
nl: Schaduwen:

en: Set how much the filter affects highlights.
nl: Hoeveel het filter accentueringen beïnvloedt instellen.

en: Midtones:
nl: Middentonen:

en: Set how much the filter affects midtones.
nl: Hoeveel het filter middentonen beïnvloedt instellen.

en: Highlights:
nl: Accentueringen:

en: Set how much the filter affects shadows.
nl: Hoeveel het filter schaduw beïnvloedt instellen.

en: Set here the film sensitivity to use for simulating the CCD blue noise.
nl: Hier de filmgevoeligheid instellen om te gebruiken voor het simuleren van CCD-blauwruis.

en: Set here the film sensitivity to use for simulating the CCD red noise.
nl: Hier de filmgevoeligheid instellen om te gebruiken voor het simuleren van CCD-roodruis.

en: Common Settings
nl: Algemene instellingen

en: Luminance Noise
nl: Lichtkrachtruis

en: Chrominance Blue Noise
nl: Chrominantie blauwe ruis

en: Chrominance Red Noise
nl: Chrominantie rode ruis

en: Invert Effect
nl: Omkeereffect

en: Oil Painter Effect
nl: Olieverfeffect

en: Rain Drops Effect
nl: Regendruppeleffect

en: Greycstoration Filter
nl: Greycstoration-filter

[ctx: @title: general settings]
en: General
nl: Algemeen

en: Detail preservation:
nl: Detailbehoud:

en: Preservation of details to set the sharpening level of the small features in the target image. Higher values leave details sharp.
nl: Behoud van details voor het instellen van het niveau van verscherpen van kleine objecten in de doelafbeelding. Hogere waarden geven scherpere details.

en: Anisotropy:
nl: Anisotropie:

en: Anisotropic (directional) modifier of the details. Keep it small for Gaussian noise.
nl: Anisotropische (directionele) modificatie van de details. Houd deze klein voor Gausiaanse ruis.

en: Smoothing:
nl: Gladheid:

en: Total smoothing power: if the Detail Factor sets the relative smoothing and the Anisotropy Factor the direction, the Smoothing Factor sets the overall effect.
nl: Totale gladheid: als de Detailfactor de relatieve gladheid bepaalt en Anisotropiefactor de richting, dan bepaalt de gladheidsfactor het algehele effect.

en: Regularity:
nl: Regelmatigheid:

en: This value controls the evenness of smoothing to the image. Do not use a high value here, or the target image will be completely blurred.
nl: Deze waarde bepaalt de regelmatigheid van het glad maken van de afbeelding. Stel hier geen hoge waarde in, anders zal de doelafbeelding geheel vervagen.

en: Iterations:
nl: Herhalingen:

en: Sets the number of times the filter is applied to the image.
nl: Het aantal maal dat het filter op de afbeelding wordt toegepast.

en: Noise:
nl: Ruis:

en: Sets the noise scale.
nl: Stelt de ruisschaal in.

[ctx: @title]
en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Angular step:
nl: Hoekstap:

en: Set here the angular integration step (in degrees) analogous to anisotropy.
nl: Stel hier de integratiehoekstap (in graden) in in analogie tot anisotropie.

en: Integral step:
nl: Integraalstap:

en: Set here the spatial integral step.
nl: Stel hier de spatiale integraalstap in.

en: Gaussian:
nl: Gaussiaans:

en: Set here the precision of the Gaussian function.
nl: Stel hier de precisie van de Gausiaanse functie in.

en: Tile size:
nl: Tegelgrootte:

en: Sets the tile size.
nl: Stelt de tegelgrootte in.

en: Tile border:
nl: Tegelrand:

en: Sets the size of each tile border.
nl: Stel hier de grootte van tegelranden in.

en: Interpolation:
nl: Interpolatie:

[ctx: @item: interpolation]
en: Nearest Neighbor
nl: Dichtstbijzijnde buur

[ctx: @item: interpolation]
en: Linear
nl: Lineair

en: Select the right interpolation method for the desired image quality.
nl: Selecteer hier de juiste interpolatiemethode voor de gewenste afbeeldingskwaliteit.

en: Fast approximation
nl: Snelle benadering

en: Enable fast approximation when rendering images.
nl: Activeer snelle benadering voor het renderen van afbeeldingen.

[ctx: This is a column which will contain the amount of HotPixels found in the black frame file]
en: Hot Pixels
nl: Hotpixels

en: Remove Black Frame
nl: Zwart frame verwijderen

en: Clear List
nl: Lijst wissen

en: Loading Frame
nl: Frame wordt geladen

en: Black Frame
nl: Zwart frame

en: File Name:
nl: Bestandsnaam:

[ctx: @info: creation date]
en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Serial Number:
nl: Serienummer:

en: Hot Pixels:
nl: Hotpixels:

en: Hot Pixels Tool
nl: Hulpmiddel voor hotpixels

[ctx: average filter mode]
en: Average
nl: Gemiddeld

[ctx: linear filter mode]
en: Linear
nl: Lineair

[ctx: quadratic filter mode]
en: Quadratic
nl: Kwadratisch

[ctx: cubic filter mode]
en: Cubic
nl: Kubisch

en: Black Frame...
nl: Zwart frame...

en: <p>Use this button to add a new black frame file which will be used by the hot pixels removal filter.</p><p>The Black Frame subtraction method is the most accurate "Hot Pixels" and "Stuck Pixels" removal. First you have to create a "Black Frame" as a reference. This is easy to do. When you finish taking your long exposure shots, put a lens cap on the camera and take one "dark" image with the same exposure time as the images before. This image will be all dark, but with close examination you will see that it has the Hot and Stuck Pixels (colored dots). These are positioned at the same places as on your previous shots. This tool will parse black frame, detect hot pixels, and create a list of positions where image must be corrected to eliminate wrong colors in these pixels.</p>
nl: <p>Gebruik deze knop om een nieuw zwart framebestand toe te voegen die gebruikt zal worden door het verwijderingsfilter voor hot pixels.</p><p>De aftrekmethode van zwart frame is de meest accurate verwijdering van "Hot Pixels" en "Stuck Pixels". U moet eerst een "Zwart frame" als een referentie aanmaken. Dit is gemakkelijk te doen. Wanneer u klaar bent met uw lange belichtingsopname, zet een lensdop op de camera en neem een "donkere" afbeelding met dezelfde belichtingstijd als de eerdere afbeelding. Deze afbeelding zal geheel donker zijn, maar met nauwkeurig bekijken zult u zien dat het de Hot en Stuck Pixels (gekleurde puntjes) heeft. Deze bevinden zich op dezelfde plaatsen als op uw eerdere opnamen. Dit hulpmiddel zal het zwarte frame ontleden en de hot pixels detecteren en een lijst met posities waar de afbeelding gecorrigeerd moet worden om verkeerde kleuren in deze pixels te elimineren.</p>

en: Select Black Frame Image
nl: Zwart-frame-afbeelding selecteren

[ctx: @title:window]
en: Black Frame Parser
nl: Ontleder van zwart frame

en: This black frame image is already present in the list of parsed items.
nl: Deze zwarte frameafbeelding is al aanwezig in de lijst met ontlede items.

en: Hue / Saturation / Lightness Filter
nl: Filter voor tint / verzadiging / helderheid

en: Select the hue and saturation adjustments of the image.
nl: Selecteer hier de tint- en verzadigingsaanpassing van de afbeelding.

en: You can see here a color preview of the hue and saturation adjustments.
nl: Hier ziet u een kleurenvoorbeeld van de tint- en verzadigingsaanpassingen.

en: Hue:
nl: Tint:

en: Set here the hue adjustment of the image.
nl: Stel hier de tintaanpassing van de afbeelding in.

en: Set here the saturation adjustment of the image.
nl: Stel hier de verzadigingsaanpassing van de afbeelding in.

en: Vibrance:
nl: Vitaliteit:

en: Set here the vibrance adjustment of the image.Vibrance performs selective saturation on less saturated colors and avoiding skin tones.
nl: Stel hier de aanpassing van de levendigheid van de afbeelding in. Levendigheid doet aan selectieve verzadiging van minder verzadigde kleuren en vermijdt huidtinten.

en: Lightness:
nl: Helderheid:

en: Set here the lightness adjustment of the image.
nl: Stel hier de helderheidsaanpassing van de afbeelding in.

en: Convert to:
nl: Converteren naar:

en: Select the profile of the color space to convert to.
nl: Selecteer het profile voor de kleurruimte waarnaar te converteren.

en: Input color profile "%1" not available
nl: Invoerkleurprofiel "%1" niet beschikbaar

en: Output color profile "%1" not available
nl: Uitvoerkleurprofiel "%1" niet beschikbaar

en: Local Contrast Filter
nl: Filter voor lokaal contrast

en: Function:
nl: Functie:

[ctx: @item: function type]
en: Power
nl: Energie

[ctx: @item: function type]
en: Linear
nl: Lineair

en: <b>Function</b>: This function combines the original RGB channels with the desaturated blurred image. This function is used in each of the tonemapping stages. It can be linear or power. Basically, this function increases the values where both the original and blurred image's value are low and do the opposite on high values.
nl: <b>Functie</b>: Deze functie combineert de originele RGB kanalen met de verminderd verzadigde vervaagde afbeelding. Deze functie wordt gebruikt in elk van de stappen van de toon in overeenstemming brengen. Dit kan lineair zijn of krachtig. Kortom, deze functie vergroot de waarde waar het origineel en de vervaagde waarde in de afbeelding laag zijn en het tegenovergestelde als de waarden hoog zijn.

en: Stretch contrast
nl: Contrast uitrekken

en: <b>Stretch contrast</b>: This stretches the contrast of the original image. It is applied before the tonemapping process.
nl: <b>Contrast uitrekken</b>: Dit rekt het contrast van de originele afbeelding uit. Het wordt toegepast voor het proces van het toon in overeenstemming brengen.

en: Highlights saturation:
nl: Oplichtende verzadiging:

en: <b>Highlights saturation</b>: Usually the (perceived) saturation is increased. The user can choose to lower the saturation on original highlight and shadows from the image with these parameters.
nl: <b>Oplichtende verzadiging</b>: Gewoonlijk wordt de (waargenomen) verzadiging verhoogd. De gebruiker kan kiezen om met deze parameters de verzadiging in de originele lichte plekken en in de schaduwen van de afbeelding te verlagen.

en: Shadow saturation:
nl: Schaduwverzadiging:

en: <b>Shadow saturation</b>: Usually the (perceived) saturation is increased. The user can choose to lower the saturation on original highlight and shadows from the image with these parameters.
nl: <b>Schaduwverzadiging</b>: Gewoonlijk wordt de (waargenomen) verzadiging verhoogd. De gebruiker kan kiezen om met deze parameters de verzadiging in de originele lichte plekken en in de schaduwen van de afbeelding te verlagen.

en: Power:
nl: Kracht:

en: <b>Power</b>: How strong the effect is applied.
nl: <b>Krachtig</b>: Hoe sterk moet het effect worden toegepast.

en: Blur:
nl: Vervaging:

en: <b>Blur</b>: How strong the image is blurred before combining with the original image and with the tonemapping function.
nl: <b>Vervagen</b>: Hoe sterk moet de afbeelding worden vervaagd alvorens het te combineren met de originele afbeelding met de functie van de toon in overeenstemming brengen.

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Stage 1
nl: Stap 1

en: Stage 2
nl: Stap 2

en: Stage 3
nl: Stap 3

en: Stage 4
nl: Stap 4

[ctx: @title:window]
en: Photograph Local Contrast Settings File to Load
nl: Te laden bestand met instellingen voor fotografische locale contrasten

en: "%1" is not a Photograph Local Contrast settings text file.
nl: "%1" is geen tekstbestand met een tekstbestand voor instellingen voor fotografisch lokaal contrast.

en: Cannot load settings from the Photograph Local Contrast text file.
nl: Kan de instellingen uit het tekstbestand voor fotografisch lokaal contrast niet laden.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Local Contrast Settings File to Save
nl: Op te slaan configuratiebestand voor fotografisch lokaal contrast

en: Cannot save settings to the Photograph Local Contrast text file.
nl: Kan het tekstbestand met instellingen voor fotografisch lokaal contrast niet opslaan.

en: Anti-Vignetting Tool
nl: Hulpmiddel voor anti-vignettering

en: Add vignetting
nl: Vignettering toevoegen

en: This option adds vignetting to the image instead of removing it. Use it for creative effects.
nl: Deze optie voegt vignettering toe aan de afbeelding in plaats van deze te verwijderen. Gebruik het voor creatieve effecten.

en: You can see here a thumbnail preview of the anti-vignetting mask applied to the image.
nl: Hier ziet u een miniatuurvoorbeeld van het anti-vignettering-masker toegepast op de afbeelding.

en: Amount:
nl: Hoeveelheid:

en: This value controls the degree of intensity of the filter at its point of maximum density.
nl: Deze waarde bepaalt de graad van intensiteit van het filter op diens punt van maximale dichtheid.

en: Feather:
nl: Doezelen:

en: This value is used as the exponent controlling the fall-off in density from the inner circle of the filter to the outer circle.
nl: Deze waarde wordt gebruikt als de exponent die de uitval in dichtheid van de binnencirkel van het filter naar de buitencirkel controleert.

en: Inner Radius:
nl: Binnenstraal:

en: This value is the radius of the inner circle of the filter. In the inner circle the image is preserved. It is expressed as a multiple of the outer radius of the filter.
nl: Deze waarde is de straal van de binnencirkel van het filter. In de binnencirkel blijft de afbeelding onaangetast. Het wordt uitgedrukt als een veelvoud van de buitenstraal van het filter.

en: Outer Radius:
nl: Buitenstraal:

en: This value is the radius of the outer circle of the filter. Outside the outer circle the effect of the filter is at its maximum. It is expressed as a multiple of the diagonal of the image.
nl: Deze waarde is de straal van de buitencirkel van het filter. Buiten de buitencirkel is het effect van het filter op zijn maximum. Het wordt uitgedrukt als een veelvoud van de diagonaal van de afbeelding.

en: X offset:
nl: Verplaatsing X:

en: X offset
nl: verplaatsing X

en: Y offset:
nl: Verplaatsing Y:

en: Y offset
nl: verplaatsing Y

en: Lens Distortion Tool
nl: Hulpmiddel voor lensvervorming

en: Use Metadata
nl: Metagegevens gebruiken

[ctx: camera make]
en: Make:
nl: Merk:

en: This is the camera maker description string found in image meta-data. This one is used to query and find relevant camera device information from Lensfun database.
nl: Dit is de beschrijvende tekst van de fabrikant van de camera die is gevonden in de meta-gegevens van de afbeelding. Deze wordt gebruikt om de relevante apparaatinformatie van de camera te zoeken en te vinden in de Lensfun-database.

en: This is the camera model description string found in image meta-data. This one is used to query and found relevant camera device information from Lensfun database.
nl: Dit is de beschrijvende tekst van het cameramodel die is gevonden in de meta-gegevens van de afbeelding. Deze wordt gebruikt om de relevante apparaatinformatie van de camera te zoeken en te vinden in de Lensfun-database.

en: This is the lens description string found in image meta-data. This one is used to query and found relevant lens information from Lensfun database.
nl: Dit is de beschrijvende tekst van de lens die is gevonden in de meta-gegevens van de afbeelding. Deze wordt gebruikt om de relevante apparaatinformatie van de lens te zoeken en te vinden in de Lensfun-database.

en: Set this option to try to guess the right camera/lens settings from the image metadata (as Exif or XMP).
nl: Schakel deze optie in om de juiste camera- en lensinstellingen te raden uit metagegevens in de afbeelding (zoals Exif of XMP).

en: Focal Length (mm):
nl: Brandpuntsafstand (mm):

en: Aperture:
nl: Diafragma:

en: Subject Distance (m):
nl: Onderwerpafstand (m):

en: (no metadata available)
nl: (geen meta-gegevens beschikbaar)

en: (no match found)
nl: (geen overeenkomst gevonden)

en: (partial match found)
nl: (gedeeltelijke overeenkomst gevonden)

en: (exact match found)
nl: (exacte overeenkomst gevonden)

[ctx: @title]
en: Lens Auto-Correction Tool
nl: Hulpmiddel voor automatische lenscorrectie

[ctx: @info; XMP settings]
en: Subject Distance: <numid>%1</numid>
nl: Onderwerpafstand: <numid>%1</numid>

[ctx: @info; XMP settings]
en: Aperture: <numid>%1</numid>
nl: Diafragma: <numid>%1</numid>

[ctx: @info; XMP settings]
en: Focal Length: <numid>%1</numid>
nl: Brandpuntsafstand: <numid>%1</numid>

[ctx: @info; XMP settings]
en: Crop Factor: <numid>%1</numid>
nl: Afsnijfactor: <numid>%1</numid>

[ctx: @info: correction status]
en: enabled
nl: ingeschakeld

[ctx: @info; XMP settings]
en: CCA Correction: %1
nl: CCA-correctie: %1

[ctx: @info: correction status]
en: disabled
nl: uitgeschakeld

[ctx: @info; XMP settings]
en: VIG Correction: %1
nl: VIG-correctie: %1

[ctx: @info; XMP settings]
en: DST Correction: %1
nl: DST-correctie: %1

[ctx: @info; XMP settings]
en: GEO Correction: %1
nl: GEO-correctie: %1

en: Lens Corrections to Apply:
nl: Toe te passen lenscorrectie:

en: Chromatic Aberration
nl: Chromatische aberratie

en: Chromatic aberration is easily recognized as color fringes towards the image corners. CA is due to a varying lens focus for different colors.
nl: Chromatische aberratie is gemakkelijk te herkennen aan de kleurinterferentie bij de randen van de afbeelding. CA wordt veroorzaakt door de verschillende brandpuntsafstanden voor de verschillende kleuren.

en: Vignetting
nl: Vignettering

en: Vignetting refers to an image darkening, mostly in the corners. Optical and natural vignetting can be canceled out with this option, whereas mechanical vignetting will not be cured.
nl: Vignettering verwijst naar het donker worden van de afbeelding, meestal naar de randen. Optische en natuurlijke vignettering kan met deze optie verwijderd worden, terwijl mechanische vignettering niet kan worden geheeld.

en: Distortion
nl: Vervorming

en: Distortion refers to an image deformation, which is most pronounced towards the corners. These Seidel aberrations are known as pincushion and barrel distortions.
nl: Vervorming verwijst naar een beeldvervorming die het meest tot uitdrukking komt in de hoeken. Deze Seidel-aberraties staan bekend als kussen- en tonvervormingen.

en: Geometry
nl: Geometrie

en: Four geometries are handled here: Rectilinear (99 percent of all lenses), Fisheye, Cylindrical, Equirectangular.
nl: Er kunnen hier vier geometrieën behandeld worden: Rectilinear (99 procent van alle lenzen), Visoog, Cilindrisch, Equirectangular.

en: <b>Note: lens correction options depend of filters available in LensFun library. See <a href='http://lensfun.sourceforge.net'>LensFun project web site</a> for more information.</b>
nl: <b>Opmerking: opties voor lenscorrectie hangen af van filters beschikbaar in de LensFun-bibliotheek. Zie <a href='http://lensfun.sourceforge.net'>Website voor LensFun-project</a> voor meer informatie.</b>

en: Channel:
nl: Kanaal:

en: <p>Select the histogram scale.</p><p>If the image's maximal counts are small, you can use the <b>linear</b> scale.</p><p><b>Logarithmic</b> scale can be used when the maximal counts are big; if it is used, all values (small and large) will be visible on the graph.</p>
nl: <p>Selecteer hier de schaal van het histogram.</p><p>Als er weinig maxima in de afbeelding zitten is de <b>lineaire</b> schaal geschikt.</p><p>De <b>logaritmische</b> schaal kan worden gebruikt als er veel maxima in de afbeelding voorkomen. Alle waarden (laag en hoog) zijn dan goed zichtbaar in de grafiek.</p>

[ctx: linear histogram scaling mode]
en: Linear
nl: Lineair

[ctx: logarithmic histogram scaling mode]
en: Logarithmic
nl: Logaritmisch

en: Here you can see the target preview image histogram drawing of the selected image channel. This one is re-computed at any settings changes.
nl: Hier ziet u een voorbeeld van de wijzigingen die u hebt aangebracht in het histogram van het gekozen afbeeldingskanaal. Het voorbeeld wordt automatisch bijgewerkt aan de hand van de wijzigingen die u in de curve aanbrengt.

en: <p>Select the histogram channel to display:</p>
nl: <p>Selecteer het weer te geven histogramkanaal:</p>

[ctx: The luminosity channel]
en: Luminosity
nl: Lichtkracht

en: <b>Luminosity</b>: display the image's luminosity values.
nl: <b>Lichtkracht</b>: geef de lichtkrachtwaarden van de afbeelding weer.

[ctx: The red channel]
en: Red
nl: Rood

en: <b>Red</b>: display the red image-channel values.
nl: <b>Rood</b>: geef de rode afbeeldingkanaalwaarden weer.

[ctx: The green channel]
en: Green
nl: Groen

en: <b>Green</b>: display the green image-channel values.
nl: <b>Groen</b>: geef de groene afbeeldingkanaalwaarden weer.

[ctx: The blue channel]
en: Blue
nl: Blauw

en: <b>Blue</b>: display the blue image-channel values.
nl: <b>Blauw</b>: geef de blauwe afbeeldingkanaalwaarden weer.

[ctx: The colors channel]
en: Colors
nl: Kleuren

en: <b>Colors</b>: Display all color channel values at the same time.
nl: <b>Kleuren</b>: geef alle afbeeldingkanaalwaarden tegelijk weer.

[ctx: The alpha channel]
en: Alpha
nl: Alfa

en: <b>Alpha</b>: display the alpha image-channel values. This channel corresponds to the transparency value and is supported by some image formats, such as PNG or TIF.
nl: <b>Alfa</b>: geef de alfa-afbeeldingkanaalwaarden weer. Dit kanaal komt overeen met de waarden voor transparantie en wordt ondersteund door sommige formaten zoals PNG en TIF.

[ctx: @info: histogram]
en: Loading image...
nl: Afbeelding wordt geladen...

[ctx: @info: histogram]
en: Histogram calculation...
nl: Histogramberekening...

[ctx: @info: histogram]
en: Histogram
    calculation
    failed.
nl: Histogram-
    berekening
    mislukt.

[ctx: @info: histogram properties]
en: Mean:
nl: Gemiddeld:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Std dev.:
nl: Std. afw.:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Count:
nl: Aantal:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Median:
nl: Mediaan:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Percent:
nl: Percentage:

en: Levels Adjust Tool
nl: Hulpmiddel voor niveaus aanpassen

en: Noise Reduction Filter
nl: Filter voor ruisreductie

en: <b>Threshold</b>: Adjusts the threshold for denoising of the image in a range from 0.0 (none) to 10.0. The threshold is the value below which everything is considered noise.
nl: <b>Drempel</b>: Pas de drempel aan voor ruisvermindering van de afbeelding in een reeks van 0.0 (none) tot 10.0. De drempel is de waarde waaronder alles als ruis wordt beschouwd.

en: <b>Softness</b>: This adjusts the softness of the thresholding (soft as opposed to hard thresholding). The higher the softness the more noise remains in the image.
nl: <b>Gladheid</b>: Dit past de gladheid van de drempelwaarde aan (gladde in tegenstelling tot harde drempelwaarde). Hoe hoger de gladheid hoe meer ruis er in de afbeelding blijft.

en: Estimate Noise
nl: Ruis schatten

en: Compute automatically all noise reduction settings by a parse of noise contained in image.
nl: Bereken automatisch alle instellingen voor ruisreductie door ruis in de afbeelding te analyseren.

en: Threshold:
nl: Drempel:

en: Softness:
nl: Gladheid:

en: Luminance
nl: Lichtkracht

en: Chrominance Blue
nl: Chrominantie blauw

en: Chrominance Red
nl: Chrominantie rood

[ctx: @title:window]
en: Photograph Noise Reduction Settings File to Load
nl: Bestand met fotografische ruisverminderingsinstellingen om te laden

en: "%1" is not a Photograph Noise Reduction settings text file.
nl: "%1" is geen tekstbestand met ruisverminderingsinstellingen.

en: Cannot load settings from the Photograph Noise Reduction text file.
nl: Tekstbestand met ruisverminderingsinstellingen kan niet worden geladen.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Noise Reduction Settings File to Save
nl: Bestand met ruisverminderingsinstellingen om op te slaan

en: Cannot save settings to the Photograph Noise Reduction text file.
nl: Kan het tekstbestand met ruisverminderingsinstellingen niet opslaan.

en: Raw Conversion
nl: Rawconversie

en: RedEye Correction Filter
nl: Filter voor rode ogen corrigeren

en: Red Level:
nl: Roodniveau:

en: Set here the reducing level of red to the average of blue and green.
nl: Stel hier de reductiesterkte in van rood naar het gemiddelde van blauw en groen.

en: Method:
nl: Methode:

en: Simple sharp
nl: Eenvoudig scherp

en: Unsharp mask
nl: Onscherp masker

en: Select the sharpening method to apply to the image.
nl: Stel hier de verscherpmethode in om toe te passen op de afbeelding.

en: A sharpness of 0 has no effect, 1 and above determine the sharpen matrix radius that determines how much to sharpen the image.
nl: Een scherpheid van 0 heeft geen effect, 1 en hoger bepaalt de straal van het gebied waarover de afbeelding scherper gemaakt zal worden.

en: Radius:
nl: Straal:

en: Radius value is the Gaussian blur matrix radius value used to determines how much to blur the image.
nl: Straalwaarde is de gaussiaanse vervaagmatrix-straalwaarde gebruikt om te bepalen in hoeverre een afbeelding moet worden vervaagd.

en: The value of the difference between the original and the blur image that is added back into the original.
nl: Het verschil tussen het origineel en de vervaagde afbeelding die teruggeplaatst wordt in het origineel.

en: The threshold, as a fraction of the maximum luminosity value, needed to apply the difference amount.
nl: De drempel, als een fractie van de maximale lichtkrachtwaarde. Deze is nodig om de grootte van het verschil te kunnen bepalen.

en: Suppress color noise.
nl: Kleurruis onderdrukken.

en: An option to apply filter on luminosity channel only used to suppress chroma noise amplification.
nl: Een optie om filteren op het lichtsterktekanaal wat alleen wordt gebruikt om versterking van chromaruis te onderdrukken.

en: Circular sharpness:
nl: Circulaire scherpheid:

en: This is the radius of the circular convolution. It is the most important parameter for using this tool. For most images the default value of 1.0 should give good results. Select a higher value when your image is very blurred.
nl: Dit is de straal van de circulaire winding. Dit is de meest belangrijke parameter van dit hulpmiddel. Voor de meeste afbeeldingen geeft de standaardwaarde 1,0 goede resultaten. Selecteer een hogere waarde als uw afbeelding erg vaag is.

en: Correlation:
nl: Correlatie:

en: Increasing the correlation may help to reduce artifacts. The correlation can range from 0-1. Useful values are 0.5 and values close to 1, e.g. 0.95 and 0.99. Using a high value for the correlation will reduce the sharpening effect of the tool.
nl: Het verhogen van de correlatie kan het reduceren van artefacten bevorderen. De correlatie kan liggen tussen de 0-1. Bruikbare waarden zijn 0,5 en waarden dichtbij de 1: dus 0,95 en 0,99. Een hogere waarde voor de correlatie zal het verscherpingseffect voor het hulpmiddel reduceren.

en: Noise filter:
nl: Ruisfilter:

en: Increasing the noise filter parameter may help to reduce artifacts. The noise filter can range from 0-1 but values higher than 0.1 are rarely helpful. When the noise filter value is too low, e.g. 0.0 the image quality will be very poor. A useful value is 0.01. Using a high value for the noise filter will reduce the sharpening effect of the tool.
nl: Het verhogen van het ruisfilter kan helpen bij het reduceren van artefacten Het ruisfilter kan tussen de 0-1 liggen, maar waarden boven de 0,1 zijn vrijwel nooit bruikbaar. Als de waarde voor het ruisfilter te laag is, dus 0,0, dan zal de kwaliteit van de afbeelding vreselijk zijn.  Een bruikbare waarde is 0,01. Een hogere waarde voor het ruisfilter zal het verscherpingseffect van het hulpmiddel verminderen.

en: Gaussian sharpness:
nl: Gaussiaanse scherpheid:

en: This is the sharpness for the Gaussian convolution. Use this parameter when your blurring is of a Gaussian type. In most cases you should set this parameter to 0, because it causes nasty artifacts. When you use non-zero values, you will probably also have to increase the correlation and/or noise filter parameters.
nl: Dit is de scherpheid voor de Gaussiaanse winding. Gebruik deze parameter als uw vervaging van het type Gaussiaans is. In de meeste gevallen laat u deze parameter op 0 staan, omdat het vreselijke artefacten veroorzaakt. Als u een hogere waarde kiest, dan dient u waarschijnlijk ook de correlatie- en/of filterparameters te verhogen.

en: Matrix size:
nl: Matrixgrootte:

en: This parameter determines the size of the transformation matrix. Increasing the matrix width may give better results, especially when you have chosen large values for circular or Gaussian sharpness.
nl: Deze parameter bepaalt de grootte van de transformatiematrix. Het verhogen van de matrixbreedte kan voor betere resultaten zorgen, in het bijzonder als u hoge waarden hebt gekozen voor de circulaire of Gaussiaanse scherpheid.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Refocus Settings File to Load
nl: Te laden bestand met instellingen voor foto opnieuw focussen

en: "%1" is not a Photograph Refocus settings text file.
nl: "%1" is geen tekstbestand met instellingen voor focus opnieuw instellen.

en: Cannot load settings from the Photograph Refocus text file.
nl: De instellingen uit het tekstbestand  voor Foto opnieuw focussen konden niet worden geladen.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Refocus Settings File to Save
nl: Op te slaan configuratiebestand voor foto opnieuw focussen

en: Cannot save settings to the Photograph Refocus text file.
nl: Het tekstbestand met instellingen voor opnieuw focussen kon niet worden opgeslagen.

en: Unsharp Mask Tool
nl: Hulpmiddel voor onscherpte masker

en: Content-Aware Filter
nl: Filter dat inhoud-bewust is

en: Main angle:
nl: Hoofdhoek:

en: An angle in degrees by which to rotate the image. A positive angle rotates the image clockwise; a negative angle rotates it counter-clockwise.
nl: Een hoek in graden waarmee de afbeelding zal worden gedraaid. Een positieve hoek draait de afbeelding rechtsom, een negatieve hoek linksom.

en: Fine angle:
nl: Fijne hoek:

en: This value in degrees will be added to main angle value to set fine target angle.
nl: Deze waarde in graden zal worden toegevoegd aan de hoofdhoekwaarde om de fijne hoek te bepalen.

en: Enable this option to apply the anti-aliasing filter to the rotated image. In order to smooth the target image, it will be blurred a little.
nl: Activeer deze optie om een anti-aliasfilter toe te passen op de gedraaide afbeelding. Om de afbeelding gladder te maken zal het iets worden vervaagd.

en: Auto-crop:
nl: Automatisch bijsnijden:

[ctx: no autocrop]
en: None
nl: Geen

en: Widest Area
nl: Breedste gebied

en: Largest Area
nl: Grootste gebied

en: Select the method to process image auto-cropping to remove black frames around a rotated image here.
nl: Selecteer hier de methode waarmee u de afbeelding automatisch wilt laten bijsnijden om de zwarte gebieden rond de gedraaide afbeelding te verwijderen.

en: White Balance Tool
nl: Hulpmiddel voor witbalans

[ctx: @title: WB]
en: Color Temperature
nl: Kleurtemperatuur

[ctx: @label: WB settings]
en: Adjustment:
nl: Aanpassing:

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the white balance color temperature in Kelvin.
nl: Selecteer hier in Kelvin de kleurtemperatuur van de witbalans.

[ctx: @label: WB settings]
en: Preset:
nl: Voorinstelling:

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Candle
nl: Kaars

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: 40W Lamp
nl: 40W lamp

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: 100W Lamp
nl: 100W lamp

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: 200W Lamp
nl: 200W lamp

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Sunrise
nl: Zonsopgang

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Studio Lamp
nl: Studiolamp

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Moonlight
nl: Maanlicht

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Neutral
nl: Neutraal

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Daylight D50
nl: Daglicht D50

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Photo Flash
nl: Fotoflits

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Sun
nl: Zon

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Xenon Lamp
nl: Xenon-lamp

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Daylight D65
nl: Daglicht D65

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: None
nl: Geen

[ctx: @info: WB settings]
en: Select the white balance color temperature preset to use.
nl: Selecteer de vooringestelde te gebruiken kleurtemperatuur van de witbalans.

[ctx: @item: WB settings]
en: candle light
nl: kaarslicht

[ctx: @item: WB settings]
en: 40 Watt incandescent lamp
nl: 40 Watt gloeilamp

[ctx: @item: WB settings]
en: 100 Watt incandescent lamp
nl: 100 Watt gloeilamp

[ctx: @item: WB settings]
en: 200 Watt incandescent lamp
nl: 200 Watt gloeilamp

[ctx: @item: WB settings]
en: sunrise or sunset light
nl: licht bij zonsop/ondergang

[ctx: @item: WB settings]
en: tungsten lamp used in photo studio or light at 1 hour from dusk/dawn
nl: gloeilamp gebruikt in de fotostudio of licht op 1 uur van zonsop/ondergang

[ctx: @item: WB settings]
en: moon light
nl: maanlicht

[ctx: @item: WB settings]
en: neutral color temperature
nl: neutrale kleurtemperatuur

[ctx: @item: WB settings]
en: sunny daylight around noon
nl: zonnig daglicht rond het middaguur

[ctx: @item: WB settings]
en: electronic photo flash
nl: elektronische flits

[ctx: @item: WB settings]
en: effective sun temperature
nl: effectieve zonnetemperatuur

[ctx: @item: WB settings]
en: xenon lamp or light arc
nl: xenonlamp of lichtboog

[ctx: @item: WB settings]
en: overcast sky light
nl: licht van bewolkte lucht

[ctx: @item: WB settings]
en: no preset value
nl: geen vooringestelde waarde

[ctx: @info: WB settings]
en: Temperature tone color picker.
nl: Temperatuurtint-kleurenkiezer.

[ctx: @info: WB settings]
en: With this button, you can pick the color from the original image used to set the white color balance temperature and green component.
nl: Met deze knop kunt u een kleur uit de originele afbeelding selecteren voor het instellen van de temperatuur voor de witbalans en de groencomponent.

[ctx: @label: WB settings]
en: Black point:
nl: Zwartpunt:

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the black level value.
nl: Stel hier de waarde van het zwartniveau in.

[ctx: @label: WB settings]
en: Shadows:
nl: Schaduwen:

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the shadow noise suppression level.
nl: Stel hier het niveau voor het onderdrukken van de schaduwruis in.

[ctx: @label: WB settings]
en: Saturation:
nl: Verzadiging:

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the saturation value.
nl: Selecteer hier de waarde voor de verzadiging.

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the gamma correction value.
nl: Stel hier de waarde in voor de gammacorrectie.

[ctx: @label: WB settings]
en: Green:
nl: Groen:

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the green component to control the magenta color cast removal level.
nl: Stel hier de groencomponent in om het verwijderniveau van de magenta-kleurzweem in te stellen.

[ctx: @label: WB settings]
en: Exposure Compensation
nl: Belichtingscompensatie

[ctx: @label: WB settings]
en: Main:
nl: Hoofd:

[ctx: @info: WB settings]
en: Auto exposure adjustments
nl: Autobelichting aanpassen

[ctx: @info: WB settings]
en: With this button, you can automatically adjust Exposure and Black Point values.
nl: Met deze knop kunt u automatisch de belichtingstijd en zwartpuntwaarden aanpassen.

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the main exposure compensation value in E.V.
nl: Stel hier de waarde voor de hoofdbelichtingscompensatie in E.V. in.

[ctx: @label: WB settings]
en: Fine:
nl: Fijn:

[ctx: @info: WB settings]
en: This value in E.V will be added to main exposure compensation value to set fine exposure adjustment.
nl: Deze waarde in E.V. zal worden toegevoegd aan de hoofdbelichtingscompensatie om de belichtingscompensatie te verfijnen.

[ctx: @title:window]
en: White Color Balance Settings File to Load
nl: Te laden configuratiebestand voor witbalans

[ctx: @info]
en: "%1" is not a White Color Balance settings text file.
nl: "%1" is geen tekstbestand met instellingen voor de witbalans.

[ctx: @info]
en: Cannot load settings from the White Color Balance text file.
nl: De instellingen voor de witbalans uit het tekstbestand konden niet worden geladen.

[ctx: @title:window]
en: White Color Balance Settings File to Save
nl: Bestand met witbalansinstellingen om op te slaan

[ctx: @info]
en: Cannot save settings to the White Color Balance text file.
nl: Het tekstbestand met witbalansinstellingen kon niet worden opgeslagen.

en: Embed Original File
nl: Neem het originele bestand er in op

en: Lossless Compression
nl: Compressie zonder verlies

en: JPEG Preview:
nl: JPEG-voorbeeld:

[ctx: embedded preview type in dng file]
en: None
nl: Geen

[ctx: embedded preview type in dng file]
en: Medium
nl: Middel

[ctx: embedded preview type in dng file]
en: Full size
nl: Volledige grootte

en: Warning: ExifTool is not available to post-process metadata. Without ExifTool, DNG will not include all RAW source properties.
nl: Waarschuwing: ExifTool is niet beschikbaar om metagegevens na te bewerken. Zonder ExifTool zal DNG not alle RAW broneigenschappen meenemen.

[ctx: @action: dplugin]
en: Export
nl: Exporteren

[ctx: @action: dplugin]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: @action: dplugin]
en: Tool
nl: Hulpmiddel

[ctx: @action: dplugin]
en: Metadata
nl: Metagegevens

[ctx: @action: dplugin]
en: View
nl: Beeld

[ctx: @action: dplugin]
en: File
nl: Bestand

[ctx: @action: dplugin]
en: Color
nl: Kleur

[ctx: @action: dplugin]
en: Enhance
nl: Verbeteren

[ctx: @action: dplugin]
en: Transform
nl: Transformeren

[ctx: @action: dplugin]
en: Decorate
nl: Decoratie

[ctx: @action: dplugin]
en: Effects
nl: Effecten

[ctx: @action: dplugin]
en: Invalid
nl: Ongeldig

[ctx: @info: type of image]
en: %1 image
nl: %1 afbeelding

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Extension
nl: Extensie

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Read
nl: Gelezen

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Write
nl: Schrijven

[ctx: @title]
en: Type-Mimes
nl: MIME-types

[ctx: @title:window]
en: About %1 Plugin
nl: Over %1-plugin

[ctx: @label]
en: Version
nl: Versie

[ctx: @title]
en: Authors
nl: Auteurs

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Value
nl: Waarde

[ctx: @item]
en: Interface ID
nl: Interface-ID

[ctx: @item]
en: Tool ID
nl: Hulpmiddel-ID

[ctx: @item]
en: Library
nl: Bibliotheek

[ctx: @item]
en: File Size
nl: Bestandsgrootte

[ctx: @item]
en: File Date
nl: Bestandsdatum

[ctx: @item]
en: File Owner
nl: Eigenaar van bestand

[ctx: @item]
en: File Group
nl: Bestandsgroep

[ctx: @title]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Authors
nl: Auteurs

en: Type-Mimes
nl: MIME-types

[ctx: @action: search bar]
en: Check All
nl: Alles controleren

[ctx: @action: search bar]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: @info]
en: 1 plugin installed | %1 plugins installed
nl[0]: 1 plug-in geïnstalleerd
nl[1]: %1 plug-ins geïnstalleerd

[ctx: @info]
en: No plugin installed
nl: Geen plug-in geïnstalleerd

[ctx: @info: %1: number of plugins activated]
en: (%1 activated) | (%1 activated)
nl[0]: (%1 geactiveerd)
nl[1]: (%1 geactiveerd)

[ctx: @info]
en: 1 plugin found | %1 plugins found
nl[0]: 1 plug-in gevonden
nl[1]: %1 plug-ins gevonden

[ctx: @info]
en: No plugin found
nl: Geen plug-in gevonden

en: Various
nl: Diverse

en: Login:
nl: Aanmelden:

en: &Login
nl: Aanme&lden

en: &Skip
nl: Over&slaan

en: Password cannot be empty.
nl: Wachtwoord mag niet leeg zijn.

[ctx: @label: album properties]
en: Title:
nl: Titel:

[ctx: @label: album properties]
en: Time Stamp:
nl: Tijdstempel:

[ctx: @label: album properties]
en: Description:
nl: Beschrijving:

[ctx: @label: album properties]
en: Location:
nl: Locatie:

[ctx: @info]
en: These are basic settings for the new %1 album.
nl: Dit zijn de basisinstellingen voor het nieuw %1-album.

[ctx: @info]
en: Title of the album that will be created (required).
nl: Titel van het album dat zal worden aangemaakt (vereist).

[ctx: @info]
en: Date and Time of the album that will be created (optional).
nl: Datum en tijd van het aan te maken album (optioneel).

[ctx: @info]
en: Description of the album that will be created (optional).
nl: Beschrijving van het album dat zal worden aangemaakt (optioneel).

[ctx: @info]
en: Location of the album that will be created (optional).
nl: Locatie van het aan te maken album (optioneel).

[ctx: @title:window]
en: Account Selector
nl: Selectie van account

en: Add another account
nl: Een ander account toevoegen

en: Choose the %1 account to use for exporting images:
nl: Kies het %1 account om te gebruiken voor het exporteren van afbeeldingen:

en: Max Dimension
nl: Maximale afmeting

en: This is the list of images to upload to your %1 account.
nl: Dit is de lijst van te uploaden afbeeldingen naar uw %1-account.

en: This is a clickable link to open %1 in a browser.
nl: Dit is een aan te klikken koppeling om %1 in een browser te openen.

en: This is the %1 account that is currently logged in.
nl: Dit is het %1-account dat nu is aangemeld.

[ctx: account settings]
en: Name:
nl: Naam:

en: Change %1 account for transfer
nl: %1-account wijzigen voor de overdracht

en: This is the %1 folder to/from which selected photos will be uploaded/downloaded.
nl: Dit is de map %1 waarnaar/van de geselecteerde foto's zullen worden geüp/download.

en: Create new %1 folder
nl: Nieuwe map %1 aanmaken

[ctx: album list]
en: Reload
nl: Herladen

en: This is the maximum dimension of the images. Images larger than this will be scaled down.
nl: Dit is de maximale afmeting van de afbeeldingen. Grotere afbeeldingen zullen worden verkleind.

en: Original Size
nl: Oorspronkelijke grootte

en: This is the location where %1 images will be downloaded.
nl: Dit is de locatie waarnaar %1-afbeeldingen gedownload zullen worden.

en: These are the options that would be applied to photos before upload.
nl: Deze opties zullen worden toegepast op de foto's vóór het uploaden.

en: Upload original image file
nl: Origineel afbeeldingsbestand uploaden

en: Write the photo ID to the source image
nl: De foto-ID naar de bronafbeelding schrijven

en: Write the photo ID as metadata in the source image after uploading.
nl: De foto-ID als metagegeven in de bronafbeelding schrijven na uploading.

en: Maximum Dimension:
nl: Maximale afmeting:

en: JPEG Quality:
nl: JPEG-kwaliteit:

[ctx: @action:button]
en: &Start
nl: &Starten

en: Close
nl: Sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Cancel current operation
nl: Huidige operatie annuleren

[ctx: @info]
en: Add new images to the list
nl: Nieuwe afbeeldingen aan de lijst toevoegen

[ctx: @info]
en: Remove selected images from the list
nl: Geselecteerde afbeeldingen uit de lijst verwijderen

[ctx: @info]
en: Move current selected image up in the list
nl: Geselecteerde afbeeldingen hoger in de lijst zetten

[ctx: @info]
en: Move current selected image down in the list
nl: Geselecteerde afbeeldingen lager in de lijst zetten

[ctx: @info]
en: Clear the list.
nl: De lijst wissen.

[ctx: @info]
en: Load a saved list.
nl: Een opgeslagen lijst laden.

[ctx: @info]
en: Save the list.
nl: De lijst opslaan.

[ctx: @title:window]
en: Select the Image File List to Load
nl: Het te laden bestand met de lijst afbeeldingen selecteren

[ctx: @option]
en: All Files (*)
nl: Alle bestanden (*)

[ctx: @title:window]
en: Select the Image File List to Save
nl: Het bestand met de lijst afbeeldingen om op te slaan selecteren

[ctx: @title]
en: Thumbnail
nl: Miniatuur

[ctx: @title]
en: File Name
nl: Bestandsnaam

[ctx: @title]
en: User1
nl: Gebruiker1

[ctx: @title]
en: User2
nl: Gebruiker2

[ctx: @title]
en: User3
nl: Gebruiker3

[ctx: @title]
en: User4
nl: Gebruiker4

[ctx: @title]
en: User5
nl: Gebruiker5

[ctx: @title]
en: User6
nl: Gebruiker6

en: Online Handbook...
nl: Online handbook...

en: About...
nl: Info over...

[ctx: @action]
en: Zoom In
nl: Inzoomen

[ctx: @info]
en: Zoom In
nl: Inzoomen

[ctx: @action]
en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

[ctx: @info]
en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

[ctx: @action]
en: Zoom to Fit
nl: Zoomen naar passend

[ctx: @info]
en: Zoom to Fit
nl: Zoomen naar passend

[ctx: @info]
en: Failed to load image
nl: Afbeelding kon niet worden geladen

en: Output file format:
nl: Formaat van uitvoerbestand:

en: <p>Set the output file format to use here:</p><p><b>JPEG</b>: output the processed image in JPEG format. This format will give smaller-sized files.</p><p><b>Warning: Due to the destructive compression algorithm, JPEG is a lossy quality format.</b></p><p><b>TIFF</b>: output the processed image in TIFF format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PNG</b>: output the processed image in PNG format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PPM</b>: output the processed image in PPM format. This generates the largest files, without losing quality. Image is not compressed.</p>
nl: <p>Stel het formaat van het te gebruiken uitvoerbestand hier in:</p> <p><b>JPEG</b>: voer de te bewerken afbeelding uit in JPEG-formaat. Dit formaat geeft kleinere afmetingen van de bestanden.</p> <p><b>Waarschuwing: vanwege het destructieve compressiealgorithme, heeft het JPEG-formaat kwaliteitsverlies tot gevolg.</b></p> <p><b>TIFF</b>: voer de te bewerken afbeelding uit in TIFF-formaat. Dit genereert grote bestanden, zonder verlies in kwaliteit. De afbeelding is gecomprimeerd.</p> <p><b>PNG</b>: voer de te bewerken afbeelding uit in PNG-formaat. Dit genereert grote bestanden, Zonder verlies in kwaliteit. De afbeelding is gecomprimeerd.</p> <p><b>PPM</b>: voer de te bewerken afbeelding uit in PPM-formaat. Dit genereert de grootste bestanden, Zonder verlies in kwaliteit. De afbeelding is niet gecomprimeerd.</p>

en: Relative Path
nl: Relatieve pad

en: Deletion Time
nl: Tijd van verwijderen

en: The database is not valid: the "DBFaceVersion" setting does not exist. The current database schema version cannot be verified. Try to start with an empty database.
nl: De database is niet geldig: de instelling "DBFaceVersion" bestaat niet. De huidige versie van het databaseschema kan niet worden geverifieerd. Probeer te beginnen met een lege database.

en: The database has been used with a more recent version of digiKam and has been updated to a database schema which cannot be used with this version. (This means this digiKam version is too old, or the database format is to recent.) Please use the more recent version of digiKam that you used before.
nl: De database is gebruikt met een recentere versie van digiKam. Daardoor is die bijgewerkt naar een databaseschema dat niet gebruikt kan worden in deze versie van digiKam. Gebruik de meer recente versie van digiKam die u hiervoor gebruikte.

en: Failed to create tables in database.
    %1
nl: Kon geen tabellen in de database aanmaken.
    %1

en: Writing metadata to files
nl: Metagegevens worden naar bestanden geschreven

en: Revising Exif Orientation tags
nl: Exif-oriëntatietags worden herzien

[ctx: @label]
en: Finishing tasks
nl: Bezig taken te beëindigen

en: Assigning image tags
nl: Tags worden aan afbeeldingen gehangen

en: Removing image tags
nl: Afbeeldingstags worden verwijderd

en: Assigning image pick label
nl: Keuzelabels worden aan afbeeldingen gehangen

en: Assigning image color label
nl: Kleurlabels worden aan afbeeldingen gehangen

en: Assigning image ratings
nl: Waarderingen worden aan afbeeldingen gehangen

en: Editing group
nl: Groep bewerken

en: Updating orientation in database
nl: De oriëntatie in de database wordt bijgewerkt

en: Applying metadata
nl: Metagegevens toepassen

en: Rotating images
nl: Afbeeldingen worden gedraaid

en: Copying attributes
nl: Attributen kopiëren

en: Process Items
nl: Items verwerken

en: Failed to revise Exif orientation these files:
nl: Het herzien van de Exif-oriëntatie voor deze bestanden is mislukt:

en: Failed to transform these files:
nl: Transformeren van deze bestanden is mislukt:

[ctx: @label]
en: Apply pending changes to metadata
nl: Wijzigingen in de metagegevens die wachten toepassen

en: Apply pending changes to metadata
nl: Wijzigingen in de metagegevens die wachten toepassen

en: No pending metadata synchronization
nl: Geen wachtende synchronisatie van metagegevens

en: If lazy synchronization is enabled in metadata settings, the status bar will display the number of items waiting for synchronization
nl: Als langzame synchronisatie is ingeschakeld in instellingen voor metagegevens zal de statusbalk het aantal items dat wacht op synchronisatie weergeven

en: 1 file awaits synchronization | %1 files await synchronization
nl[0]: 1 bestand wacht op synchronisatie
nl[1]: %1 bestanden wachten op synchronisatie

en: Background color indicates the global image filter status, encompassing all filter settings from the right sidebar.
    
    NO COLOR: no filter is active, all items are visible.
    RED: filtering is on, but no items match.
    GREEN: filter(s) match(es) at least one item.
    
    Move mouse cursor over this text to see more details about active filters.
    Press the Reset button from the right side to clear all filter settings.
    Press the Settings button from the right side to open the filters panel.
nl: Achtergrondkleur geeft de globale status aan van de afbeeldingsfilters, waarbij alle filterinstellingen uit de rechter zijbalk worden meegenomen.
    
    GEEN KLEUR: er is geen filter actief, alle items zijn zichtbaar.
    ROOD: filteren is actief, maar geen enkel item komt overeen.
    GROEN: minstens één filter heeft een overeenkomst.
    
    Beweeg de cursor over deze tekst om meer details te zien over actieve filters.
    Druk op de knop Reset aan de rechterkant om alle filterinstellingen te wissen.
    Druk op de knop Instellingen aan de rechterkant om het paneel voor instellingen te openen.

en: Reset all active filters
nl: Alle actieve filters herstellen

en: Open filter settings panel
nl: Paneel openen met filterinstellingen

en: <br/><nobr><i>Text</i></nobr>
nl: <br/><nobr><i>Tekst</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Mime Type</i></nobr>
nl: <br/><nobr><i>Mime-type</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Geolocation</i></nobr>
nl: <br/><nobr><i>Geo-locatie</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Rating</i></nobr>
nl: <br/><nobr><i>Waardering</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Pick Labels</i></nobr>
nl: <br/><nobr><i>Keuzelabels</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Color Labels</i></nobr>
nl: <br/><nobr><i>Kleurlabels</i></nobr>

en: <nobr><b>Active filters:</b></nobr>
nl: <nobr><b>Actieve filters:</b></nobr>

en: <nobr><b>Active filter:</b></nobr>
nl: <nobr><b>Actief filter:</b></nobr>

en: No active filter
nl: Geen actief filter

en: One active filter
nl: Eén actief filter

en: 1 active filter | %1 active filters
nl[0]: %1 actief filter
nl[1]: %1 actieve filters

en: No geo filtering
nl: Geen geo-filtering

en: Images with coordinates
nl: Afbeeldingen met coördinaten

en: Images without coordinates
nl: Afbeeldingen zonder coördinaten

en: Filter by geolocation
nl: Filteren op geo-locatie

en: Select how geolocation should affect the images which are shown.
nl: Selecteer hoe geo-locatie de getoonde afbeeldingen zou moeten beïnvloeden.

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Image Files
nl: Afbeeldingsbestanden

en: No RAW Files
nl: Geen RAW-bestanden

en: JPEG Files
nl: JPEG-bestanden

en: JPEG-2000 Files
nl: JPEG-2000-bestanden

en: JPEG-XL Files
nl: JPEG XL-bestanden

en: WEBP Files
nl: WEBP-bestanden

en: PNG Files
nl: PNG-bestanden

en: TIFF Files
nl: TIFF-bestanden

en: PGF Files
nl: PGF-bestanden

en: HEIF Files
nl: HEIF-bestanden

en: AVIF Files
nl: AVIF-bestanden

en: DNG Files
nl: DNG-bestanden

en: RAW Files
nl: RAW-bestanden

en: Video Files
nl: Video-bestanden

en: Audio Files
nl: Geluidsbestanden

en: Raster Graphics
nl: Rasterafbeeldingen

en: Filter by file type
nl: Op bestandstype filteren

en: Select the file types (MIME types) that you want shown. Note: "Raster Graphics" are file formats from raster graphics editors, such as Photoshop, The Gimp, Krita, etc.
nl: Selecteer de bestandstypen (MIME-types) die u wilt laten zien. Opmerking: "Rasterafbeeldingen" zijn bestandsformaten uit rastergrafische bewerkers zoals Photoshop, Gimp, Krita, etc...

en: Select the rating value used to filter albums' contents. Use the context pop-up menu to set rating filter conditions.
nl: Selecteer hier de waardering waarop u de albuminhoud wilt filteren. Gebruik het contextmenu om het filter verder in te stellen.

en: Rating greater than or equal to %1.
nl: Waarderingen gelijk aan of groter dan %1.

en: Rating equal to %1.
nl: Waarderingen gelijk aan %1.

en: Rating less than or equal to %1.
nl: Waarderingen gelijk aan of minder dan %1.

en: Items Without Rating
nl: Items zonder waardering

en: Rating Filter Options
nl: Opties voor waarderingsfilter

en: Greater Than or Equals Condition
nl: Voorwaarde 'groter of gelijk aan'

en: Equals Condition
nl: Voorwaarde 'gelijk aan'

en: Less Than or Equals Condition
nl: Voorwaarde 'minder dan of gelijk aan'

en: Exclude Items Without Rating
nl: Items met waardering uitsluiten

en: Text quick filter (search)
nl: Tekst snelfilter (zoeken)

en: Enter search patterns to quickly filter this view on item names, captions (comments), and tags
nl: Hier kunt u zoektermen invoeren om deze weergave snel te filteren op namen van items, opschriften (commentaren) en tags

en: Text Search Fields
nl: Velden met tekstzoekopdrachten

en: Defines which fields to search for the text in.
nl: Definieert de velden waarin naar tekst gezocht moet worden.

en: Item Name
nl: Naam van item

en: Item Title
nl: Titel van item

en: Item Comment
nl: Toelichting bij item

en: Tag Name
nl: Tagnaam

en: Album Name
nl: Albumnaam

en: Item Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding van item

en: Item Pixel Size
nl: Pixelgrootte van item

en: Clear All
nl: Alles wissen

en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: @option:radio]
en: Use default settings
nl: Standaardinstellingen gebruiken

[ctx: @info:tooltip]
en: Use the default quality sorting parameters configured in Setup dialog.
nl: De standaard parameters voor kwaliteitssortering geconfigureerd in de instellingendialoog gebruiken.

[ctx: @option:radio]
en: Use custom settings
nl: Gebruikergedefinieerde instellingen gebruiken

[ctx: @info:tooltip]
en: Use custom parameters to perform quality sorting instead default one.
nl: Gebruikergedefinieerde parameters gebruiken om kwaliteitssortering uit te voeren in plaats van die uit de standaard.

[ctx: @option:check]
en: Assign 'Rejected' Label to Low Quality Pictures
nl: Ken het label 'Afgewezen' toe aan afbeeldingen met lage kwaliteit

[ctx: @info:tooltip]
en: Low quality images detected by blur, noise, and compression analysis will be assigned to Rejected label.
nl: Afbeeldingen met lage kwaliteit gedetecteerd door analyse van vaagheid, ruis en compressie krijgen het label Afgewezen.

[ctx: @option:check]
en: Assign 'Pending' Label to Medium Quality Pictures
nl: Ken het label 'Afwachten' toe aan afbeeldingen met middelmatige kwaliteit

[ctx: @info:tooltip]
en: Medium quality images detected by blur, noise, and compression analysis will be assigned to Pending label.
nl: Afbeeldingen met middelmatige kwaliteit gedetecteerd door analyse van vaagheid, ruis en compressie krijgen het label Afwachten.

[ctx: @option:check]
en: Assign 'Accepted' Label to High Quality Pictures
nl: Ken het label 'Geaccepteerd' toe aan afbeeldingen met hoge kwaliteit

[ctx: @info:tooltip]
en: High quality images detected by blur, noise, and compression analysis will be assigned to Accepted label.
nl: Afbeeldingen met hoge kwaliteit gedetecteerd door analyse van vaagheid, ruis en compressie krijgen het label Geaccepteerd.

[ctx: @option:radio]
en: Detect Aesthetic Image using Deep Learning
nl: Esthetische afbeelding detecteren met Deep Learning

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect if the image has aesthetic value.
    The aesthetic detection engine use deep learning model to classify images
nl: Detecteren of de afbeelding esthetisch waarde heeft.
    De engine voor detecteren van esthetische waarde gebruikt het model deep learning om afbeeldingen te classificeren

[ctx: @option:radio]
en: Detect Quality Using Basic Factors
nl: Kwaliteit detecteren met basis factoren

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect if the image is sabotaging by four basic factors (blur, noise, exposure, and compression).
nl: Detecteren of de afbeelding is gesaboteerd door vier basis factoren (vervaging, ruis, belichting en compressie).

[ctx: @label]
en: Rejected threshold:
nl: Drempel voor afwijzing:

[ctx: @info:tooltip]
en: Threshold below which all pictures are assigned Rejected Label
nl: Drempel waaronder alle afbeeldingen het label Afgewezen krijgen toegekend

[ctx: @label]
en: Pending threshold:
nl: Drempel voor wachten:

[ctx: @info:tooltip]
en: Threshold below which all pictures are assigned Pending Label
nl: Drempel waaronder alle afbeeldingen het label Afwachten krijgen toegekend

[ctx: @label]
en: Accepted threshold:
nl: Drempel voor acceptatie:

[ctx: @info:tooltip]
en: Threshold above which all pictures are assigned Accepted Label
nl: Drempel waarboven alle afbeeldingen het label Geaccepteerd krijgen toegekend

[ctx: @option:check]
en: Detect Blur
nl: Vervaging detecteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect the amount of blur in the images passed to it
nl: Detecteer de hoeveelheid vervaging in de ingebrachte afbeeldingen

[ctx: @label]
en: Weight:
nl: Gewicht:

[ctx: @info:tooltip]
en: Weight to assign to Blur Algorithm
nl: Toe te kennen gewicht aan het algoritme voor vaagheid

[ctx: @option:check]
en: Detect Noise
nl: Ruis detecteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect the amount of noise in the images passed to it
nl: Detecteer de hoeveelheid ruis in de ingebrachte afbeeldingen

[ctx: @info:tooltip]
en: Weight to assign to Noise Algorithm
nl: Toe te kennen gewicht aan het algoritme voor ruis

[ctx: @option:check]
en: Detect Compression
nl: Compressie detecteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect the amount of compression in the images passed to it
nl: Detecteer de hoeveelheid compressie in de ingebrachte afbeeldingen

[ctx: @info:tooltip]
en: Weight to assign to Compression Algorithm
nl: Toe te kennen gewicht aan het algoritme voor compressie

[ctx: @option:check]
en: Detect Under and Over Exposure
nl: Onder- en overbelichting detecteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect if the images are under-exposed or over-exposed
nl: Detecteer of de afbeeldingen onder- of overbelicht zijn

en: File/Folder %1 does not exist anymore
nl: Bestand/map %1 bestaat niet meer

en: Album %1 does not exist anymore
nl: Album %1 bestaat niet meer

en: Could not overwrite image %1
nl: Kon afbeelding %1 niet overschrijven

en: Could not move image %1 to collection trash.
    Check the file permission on the trash folder "%2" in the image collection.
nl: Kon afbeelding %1 niet naar verzamelprullenbak verplaatsen.
    Controleer de bestandsrechten op de prullenbakmap "%2" in de afbeeldingenverzameling.

en: A file or folder named %1 already exists in %2
nl: Een bestand of map met de naam %1 bestaat al in %2

en: Could not move folder %1 to album %2
nl: Kon map %1 niet verplaatsen naar album %2

en: Could not move folder %1 to album %2. The folder %1 was copied as well to album %2
nl: Kon map %1 niet verplaatsen naar album %2. De map %1 is wel gekopieerd naar album %2

en: Could not move sidecar from file %1 to album %2
nl: Kon aanhangsel uit bestand %1 niet verplaatsen naar album %2

en: Could not move file %1 to album %2
nl: Kon bestand %1 niet verplaatsen naar album %2

en: Could not copy folder %1 to album %2
nl: Kon map %1 niet kopiëren naar album %2

en: Could not copy sidecar from file %1 to folder %2
nl: Kon aanhangsel uit bestand %1 niet kopiëren naar map %2

en: Could not copy file %1 to folder %2
nl: Kon bestand %1 niet kopiëren naar map %2

en: Could not copy file %1 to album %2
nl: Kon bestand %1 niet kopiëren naar album %2

en: File/Folder %1 does not exist
nl: Bestand/map %1 bestaat niet

en: Could not move folder %1 to collection trash.
    Check the file permission on the trash folder ".dtrash" in the image collection.
nl: Kon map %1 niet naar verzamelprullenbak verplaatsen.
    Controleer de bestandsrechten op de prullenbakmap ".dtrash" in de afbeeldingenverzameling.

en: Could not move image %1 to collection trash.
    Check the file permission on the trash folder ".dtrash" in the image collection.
nl: Kon afbeelding %1 niet naar verzamelprullenbak verplaatsen.
    Controleer de bestandsrechten op de prullenbakmap ".dtrash" in de afbeeldingenverzameling.

en: Album %1 could not be removed
nl: Album %1 kon niet verwijderd worden

en: Image %1 could not be removed
nl: Afbeelding %1 kon niet verwijderd worden

en: Could not move image %1 to collection trash
nl: Kon afbeelding '%1' niet verplaatsen naar prullenbak voor verzamelingen

en: Image with the same name %1 already there
nl: Afbeelding met dezelfde naam %1 is daar al

en: Image %1 could not be renamed
nl: Afbeelding %1 kon niet hernoemd worden

en: Could not restore file %1 from trash
nl: Kon bestand %1 niet herstellen uit de prullenbak

[ctx: @info: rotation]
en: Unspecified
nl: Niet gespecificeerd

[ctx: @info: rotation of an unrotated image]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Horizontally
nl: Horizontaal gespiegeld

[ctx: @info: rotation]
en: Rotated by 180 Degrees
nl: 180 graden gedraaid

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Vertically
nl: Verticaal gespiegeld

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Horizontally and Rotated Left
nl: Horizontaal gespiegeld en linksom gedraaid

[ctx: @info: rotation]
en: Rotated Left
nl: Linksom gedraaid

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Vertically and Rotated Left
nl: Verticaal gespiegeld en linksom gedraaid

[ctx: @info: rotation]
en: Rotated Right
nl: Rechtsom gedraaid

[ctx: @info: rotation]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @info: For use in longitude coordinate]
en: East
nl: Oost

[ctx: @info: For use in latitude coordinate]
en: North
nl: Noord

[ctx: @info: For use in latitude coordinate]
en: South
nl: Zuid

[ctx: @info]
en: Flash has been fired
nl: Flits ging af

[ctx: @info]
en: Flash with red-eye reduction mode
nl: Flits met rode-ogen-reductie

[ctx: @info: country code]
en: Abkhazian
nl: Abchazisch

[ctx: @info: country code]
en: Amharic
nl: Amharisch

[ctx: @info: country code]
en: Arabic
nl: Arabisch

[ctx: @info: country code]
en: Assamese
nl: Assamees

[ctx: @info: country code]
en: Azerbaijani
nl: Azerbeidzjaans

[ctx: @info: country code]
en: Bashkir
nl: Basjkiers

[ctx: @info: country code]
en: Byelorussian
nl: Wit-Russisch

[ctx: @info: country code]
en: Bulgarian
nl: Bulgaars

[ctx: @info: country code]
en: Bengali;Bangla
nl: Bengalees

[ctx: @info: country code]
en: Tibetan
nl: Tibetaans

[ctx: @info: country code]
en: Breton
nl: Bretons

[ctx: @info: country code]
en: Catalan
nl: Catalaans

[ctx: @info: country code]
en: Corsican
nl: Corsicaans

[ctx: @info: country code]
en: Czech
nl: Tsjechisch

[ctx: @info: country code]
en: Danish
nl: Deens

[ctx: @info: country code]
en: German
nl: Duits

[ctx: @info: country code]
en: Greek
nl: Grieks

[ctx: @info: country code]
en: English
nl: Engels

[ctx: @info: country code]
en: Spanish
nl: Spaans

[ctx: @info: country code]
en: Estonian
nl: Ests

[ctx: @info: country code]
en: Basque
nl: Baskisch

[ctx: @info: country code]
en: Persian(farsi)
nl: Perzisch(farsi)

[ctx: @info: country code]
en: Finnish
nl: Fins

[ctx: @info: country code]
en: Faroese
nl: Faeröers

[ctx: @info: country code]
en: French
nl: Frans

[ctx: @info: country code]
en: Frisian
nl: Fries

[ctx: @info: country code]
en: Irish
nl: Iers

[ctx: @info: country code]
en: Scotsgaelic
nl: Schots-gaelic

[ctx: @info: country code]
en: Galician
nl: Galicisch

[ctx: @info: country code]
en: Hebrew
nl: Hebreeuws

[ctx: @info: country code]
en: Croatian
nl: Kroatisch

[ctx: @info: country code]
en: Hungarian
nl: Hongaars

[ctx: @info: country code]
en: Armenian
nl: Armeens

[ctx: @info: country code]
en: Indonesian
nl: Indonesisch

[ctx: @info: country code]
en: Icelandic
nl: IJslands

[ctx: @info: country code]
en: Italian
nl: Italiaans

[ctx: @info: country code]
en: Japanese
nl: Japans

[ctx: @info: country code]
en: Javanese
nl: Javaans

[ctx: @info: country code]
en: Georgian
nl: Georgisch

[ctx: @info: country code]
en: Kazakh
nl: Kazachs

[ctx: @info: country code]
en: Greenlandic
nl: Groenlands

[ctx: @info: country code]
en: Cambodian
nl: Cambodjaans

[ctx: @info: country code]
en: Korean
nl: Koreaans

[ctx: @info: country code]
en: Kurdish
nl: Koerdisch

[ctx: @info: country code]
en: Kirghiz
nl: Kirgizisch

[ctx: @info: country code]
en: Latin
nl: Latijn

[ctx: @info: country code]
en: Laothian
nl: Laothiaans

[ctx: @info: country code]
en: Lithuanian
nl: Litouws

[ctx: @info: country code]
en: Latvian;Lettish
nl: Lets

[ctx: @info: country code]
en: Malagasy
nl: Madagaskar

[ctx: @info: country code]
en: Macedonian
nl: Macedonisch

[ctx: @info: country code]
en: Mongolian
nl: Mongools

[ctx: @info: country code]
en: Malay
nl: Maleis

[ctx: @info: country code]
en: Maltese
nl: Maltees

[ctx: @info: country code]
en: Burmese
nl: Burmees

[ctx: @info: country code]
en: Nepali
nl: Nepalees

[ctx: @info: country code]
en: Dutch
nl: Nederlands

[ctx: @info: country code]
en: Norwegian
nl: Noors

[ctx: @info: country code]
en: Occitan
nl: Occitaans

[ctx: @info: country code]
en: Polish
nl: Pools

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese
nl: Portugees

[ctx: @info: country code]
en: Rhaeto-romance
nl: Reto-Romaans

[ctx: @info: country code]
en: Kurundi
nl: Kurundisch

[ctx: @info: country code]
en: Romanian
nl: Roemeens

[ctx: @info: country code]
en: Russian
nl: Russisch

[ctx: @info: country code]
en: Sanskrit
nl: Sanskriet

[ctx: @info: country code]
en: Singhalese
nl: Singhalees

[ctx: @info: country code]
en: Slovak
nl: Slowaaks

[ctx: @info: country code]
en: Slovenian
nl: Sloveens

[ctx: @info: country code]
en: Samoan
nl: Samoaans

[ctx: @info: country code]
en: Somali
nl: Somalisch

[ctx: @info: country code]
en: Albanian
nl: Albanees

[ctx: @info: country code]
en: Serbian
nl: Servisch

[ctx: @info: country code]
en: Siswati
nl: Siswatisch

[ctx: @info: country code]
en: Sesotho
nl: Sesothisch

[ctx: @info: country code]
en: Sundanese
nl: Soedanees

[ctx: @info: country code]
en: Swedish
nl: Zweeds

[ctx: @info: country code]
en: Tajik
nl: Tadzjieks

[ctx: @info: country code]
en: Thai
nl: Thais

[ctx: @info: country code]
en: Turkmen
nl: Turkmeens

[ctx: @info: country code]
en: Setswana
nl: Setswanisch

[ctx: @info: country code]
en: Turkish
nl: Turks

[ctx: @info: country code]
en: Tatar
nl: Tataars

[ctx: @info: country code]
en: Uigur
nl: Oeigoers

[ctx: @info: country code]
en: Ukrainian
nl: Oekraïens

[ctx: @info: country code]
en: Uzbek
nl: Oezbeeks

[ctx: @info: country code]
en: Vietnamese
nl: Vietnamees

[ctx: @info: country code]
en: Yiddish
nl: Jiddisch

[ctx: @info: country code]
en: Chinese
nl: Chinees

[ctx: @title: xmp namespace for title container]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @title: xmp namespace for rating container]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: @title: xmp namespace for comment container]
en: Caption
nl: Opschrift

[ctx: @title: xmp namespace for pick-label container]
en: Pick label
nl: Keuzelabel

[ctx: @title: xmp namespace for color-label container]
en: Color label
nl: Kleurlabel

[ctx: info]
en: Binary data %1 bytes
nl: Binaire gegevens %1 bytes

en: ExifTool does not exists or exec permission is missing
nl: ExifTool bestaat niet of of toegangsrecht op uitvoeren ontbreekt

en: Perl does not exists or exec permission is missing
nl: Perl bestaat niet of of toegangsrecht op uitvoeren ontbreekt

en: Synchronization error between the channels
nl: Fout in synchronisatie tussen de kanalen

[ctx: Focus point type description]
en: In Focus
nl: In focus

[ctx: Focus point type description]
en: Selected
nl: Geselecteerd

[ctx: Focus point type description]
en: Selected In Focus
nl: Geselecteerde in focus

[ctx: Focus point type description]
en: Inactive
nl: Inactief

[ctx: @info: unconfirmed faces in album]
en:  (%1 new) |  (%1 new)
nl[0]:  (%1 nieuw)
nl[1]:  (%1 nieuw)

en: &Close
nl: &Sluiten

en: Close message
nl: Bericht sluiten

[ctx: @info: check of new online version never done yet]
en: never
nl: nooit

en: No data returned from the remote connection.
nl: Geen gegevens teruggekregen van de verbinding op afstand.

en: Unsupported Architecture: %1
nl: Niet-ondersteunde architectuur: %1

en: Invalid file name format returned from the remote connection.
nl: Ongeldig bestandsnaamformaat ontvangen van de verbinding op afstand.

en: Invalid pre-release date from the remote list.
nl: Ongeldige voor-uitgave datum van de lijst op afstand.

en: Invalid format returned from the remote connection.
nl: Ongeldig formaat ontvangen van de verbinding op afstand.

[ctx: @info: download status]
en: Received:
nl: Ontvangen:

[ctx: @info: download status]
en: Total:
nl: Totaal:

[ctx: @info: download status]
en: Rate:
nl: Snelheid:

[ctx: @info: download status]
en: ETA:
nl: ÈTA:

[ctx: @title:window]
en: Online Version Checker - Pre-Release
nl: Controleprogramma op online versie - voor-uitgave

en: Check for new pre-release version available, please wait...
nl: Op nieuwe beschikbare voor-uitgaveversie controleren, even geduld...

[ctx: @title:window]
en: Online Version Checker - Stable Version
nl: Controleprogramma op online versie - stabiele versie

en: Check for new stable version available, please wait...
nl: Op nieuwe stabiele beschikbare versie controleren, even geduld...

en: Configure...
nl: Configureren...

en: Open setup dialog page to configure updates.
nl: De pagina instellingendialoog openen om bijwerken te configureren.

en: Download
nl: Downloaden

en: <p>Current <b>%1</b> pre-release date is <i>%2</i>.</p><p>New pre-release built on <i>%3</i> is available on this <a href='%4'>repository</a>.</p><p>Press <b>Download</b> to get the file...</p><p>Note: from Setup/Misc panel, you can switch to check for stable release only.<br/>Stable versions are safe to use in production.</p><p>Press <b>Configure</b> if you want to customize update options from setup dialog.</p>
nl: <p>De huidige <b>%1</b> datum van voor-uitgave is <i>%2</i>.</p><p>Nieuwe voor-uitgave gebouwd op <i>%3</i> is beschikbaar in deze <a href='%4'>opslagruimte</a>.</p><p>Druk op <b>Downloaden</b> om het bestand op te halen...</p><p>Opmerking: in het paneel Instelling/diversen, kunt u omschakelen om alleen op de stabiele uitgave te controleren.<br/>Stabiele versies zijn veilig om in productie te gebruiken.</p><p>Druk op <b>Configureren</b> als u opties voor bijwerken wilt aanpassen uit de instellingendialoog.</p>

en: <p>Current <b>%1</b> stable version is <i>%2</i></p><p>New stable version <i>%3</i> is available on this <a href='%4'>repository</a>.</p><p>Press <b>Download</b> to get the file...</p><p>Note: from Setup/Misc panel, you can switch to check for weekly pre-release.<br/>Pre-release versions are dedicated to test quickly new features.<br/>It's not recommended to use pre-releases in production as bugs can remain,<br/>unless you know what you are doing.</p><p>Press <b>Configure</b> if you want to customize update options from setup dialog.</p>
nl: <p>Huidige <b>%1</b> stabiele versie is <i>%2</i></p><p>Nieuwe stabiele versie <i>%3</i> is beschikbaar in deze<a href='%4'>opslagruimte</a>.</p><p>Druk op <b>Downloaden</b> om het bestand op te halen...</p><p>Opmerking: uit paneel Instellingen/Diversen, u kunt omschakelen naar controle op wekelijkse voor-uitgave.<br/>Voor-uitgaveversies zijn bedoeld om snel nieuwe functies te testen.<br/>Het is niet aanbevolen om de voor-uitgave in productie te gebruiken, omdat er bugs kunnen zijn achtergebleven,<br/>tenzij u weet wat u doet.</p><p>Druk op <b>Configureren</b> als u opties voor bijwerken wilt aanpassen uit de insteldialoog.</p>

en: Your software is up-to-date.
    %1 pre-release built on %2 is the most recent version available.
nl: Uw software is up-to-date.
    %1 voor-uitgave gebouwd op %2 is de meest recent beschikbare versie.

en: Your software is up-to-date.
    %1 stable version %2 is the most recent version available.
nl: Uw software is up-to-date.
    %1 stabiele versie %2 is de meest recent beschikbare versie.

en: Error while trying to check for new %1 version:
    "%2"
nl: Fout bij poging om te controleren op nieuwe %1 versie:
    "%2"

en: built on %1 with debug symbols
nl: gebouwd op %1 met debug-symbolen

en: built on %1
nl: gebouwd op %1

en: Downloading new %1
    %2
    in progress, please wait...
nl: Downloaden van nieuwe %1
    %2
    is bezig, even geduld a.u.b...

en: version %1 with debug symbols
nl: versie %1 met debug-symbolen

en: version %1
nl: versie %1

en: Downloading new %1
    version %2
    in progress, please wait...
nl: Downloaden van nieuwe %1
    versie %2
    is bezig, even geduld a.u.b...

en: Verify Checksum for new %1
    %2
    in progress, please wait...
nl: Controlesom verifiëren van nieuwe %1
    %2
    is bezig, even geduld a.u.b...

en: Verify checksum for %1
    version %2
    in progress, please wait...
nl: Controlesom verifiëren van %1
    versie %2
    is bezig, even geduld a.u.b...

[ctx: @action: open bundle file]
en: Open...
nl: Openen...

en: The new %1
    pre-release built on %2
    have been downloaded at:
    
    %3
    
    Press "Open" to show the bundle in file-manager...
nl: De nieuwe %1
    voor-uitgave gebouwd op %2
    is gedownload op:
    
    %3
    
    Druk op "Openen" om de bundel in de bestandsbeheerder te tonen...

en: The new %1
    stable version %2
    have been downloaded at:
    
    %3
    
    Press "Open" to show the bundle in file-manager...
nl: De nieuwe %1
    stabiele versie %2
    is gedownload op:
    
    %3
    
    Druk op "Openen" om de bundel in de bestandsbeheerder te tonen...

en: Install...
nl: Installeren...

en: The new pre-release %1
    built on %2
    have been downloaded at:
    
    %3
    
    Press "Install" to close current session and upgrade...
nl: De nieuwe voor-uitgave %1
    gebouwd op %2
    is gedownload op:
    
    %3
    
    Druk op "Installeren" om de huidige sessie te sluiten en op te waarderen...

en: The new %1
    stable version %2
    have been downloaded at:
    
    %3
    
    Press "Install" to close current session and upgrade...
nl: De nieuwe %1
    stabiele versie %2
    is gedownload op:
    
    %3
    
    Druk op "Installeren" om de huidige sessie te sluiten en op te waarderen...

en: Error while trying to download %1
    pre-release built on %2:
    
    "%3"
nl: Fout bij poging om %1
    voor-uitgave gebouwd op %2
    te downloaden:
    
    "%3"

en: Error while trying to download %1
    stable version %2:
    
    "%3"
nl: Fout bij poging om %1
    stabiele versie %2
    te downloaden:
    
    "%3"

en: Cannot start installer:
    %1
nl: Kan installatieprogramma niet starten:
    %1

en: Checksum file is empty.
nl: Bestand met controlesom is leeg.

en: Checksum is invalid.
nl: Controlesom is ongeldig.

en: Downloaded file is empty.
nl: Gedownload bestand is leeg.

en: Checksums error.
nl: Controlesom is fout.

en: Cannot open target file.
nl: Kan doelbestand niet openen.

en: Visit digiKam project website
nl: Bezoek de website van het digiKam-project

en: Aborting...
nl: Bezig met afbreken...

en: Cancel this operation.
nl: Deze bewerking annuleren.

en: Open detailed progress dialog
nl: Gedetailleerde voortgangsdialoog openen

en: No active process
nl: Geen actief proces

en: Hide detailed progress window
nl: Gedetailleerd voortgangsvenster verbergen

en: Show detailed progress window
nl: Gedetailleerd voortgangsvenster tonen

en: Captions:
nl: Titels:

en: Enter caption author name here.
nl: Voer hier de naam van de auteur tag in.

[ctx: @info]
en: You have edited the image caption.  | You have edited the captions of %1 images.
nl[0]: U hebt de titel van de afbeelding bewerkt.
nl[1]: U hebt de titel van %1 afbeeldingen bewerkt.

[ctx: @info]
en: You have edited the image title.  | You have edited the titles of %1 images.
nl[0]: U hebt de titel van de afbeelding bewerkt.
nl[1]: U hebt de titel van %1 afbeeldingen bewerkt.

[ctx: @info]
en: You have edited the date of the image.  | You have edited the date of %1 images.
nl[0]: U hebt de datum van de afbeelding gewijzigd.
nl[1]: U hebt de datum van %1 afbeeldingen gewijzigd.

[ctx: @info]
en: You have edited the pick label of the image.  | You have edited the pick label of %1 images.
nl[0]: U hebt het keuzelabel van de afbeelding bewerkt.
nl[1]: U hebt het keuzelabel van %1 afbeeldingen bewerkt.

[ctx: @info]
en: You have edited the color label of the image.  | You have edited the color label of %1 images.
nl[0]: U hebt het kleurlabel van de afbeelding gewijzigd.
nl[1]: U hebt het kleurlabel van %1 afbeeldingen gewijzigd.

[ctx: @info]
en: You have edited the rating of the image.  | You have edited the rating of %1 images.
nl[0]: U hebt de waardering van de afbeelding gewijzigd.
nl[1]: U hebt de waarderingen van %1 afbeeldingen gewijzigd.

[ctx: @info]
en: You have edited the tags of the image.  | You have edited the tags of %1 images.
nl[0]: U hebt de tags van de afbeelding gewijzigd.
nl[1]: U hebt de tags van %1 afbeeldingen gewijzigd.

[ctx: @info]
en: Do you want to apply your changes?
nl: Wilt u uw wijzigingen toepassen?

[ctx: @info]
en: <p>You have edited the metadata of the image: </p> | <p>You have edited the metadata of %1 images: </p>
nl[0]: <p>U hebt de metagegevens van de afbeelding bewerkt: </p>
nl[1]: <p>U hebt de metagegevens van %1 afbeeldingen gewijzigd: </p>

[ctx: @info]
en: <li>title</li>
nl: <li>titel</li>

[ctx: @info]
en: <li>caption</li>
nl: <li>de titel</li>

[ctx: @info]
en: <li>date</li>
nl: <li>datum</li>

[ctx: @info]
en: <li>pick label</li>
nl: <li>keuzelabel</li>

[ctx: @info]
en: <li>color label</li>
nl: <li>kleurlabel</li>

[ctx: @info]
en: <li>rating</li>
nl: <li>waardering</li>

[ctx: @info]
en: <p>Do you want to apply your changes?</p>
nl: <p>Wilt u uw wijzigingen toepassen?</p>

[ctx: @action]
en: Always apply changes without confirmation
nl: Wijzigingen altijd zonder bevestiging toepassen

[ctx: @title:window]
en: Apply Changes?
nl: Wijzigingen toepassen?

[ctx: @info]
en: Apply changes?
nl: Wijzigingen toepassen?

[ctx: @info]
en: Reading metadata from files. Please wait...
nl: De metagegevens van de bestanden wordt gelezen. Even geduld...

[ctx: @info]
en: Writing metadata to files. Please wait...
nl: De metagegevens wordt naar de bestanden geschreven. Even geduld...

[ctx: @action]
en: Read metadata from file to database
nl: Metagegevens van bestand naar database lezen

[ctx: @action]
en: Write metadata to each file
nl: Metagegevens naar elk bestand schrijven

[ctx: @action]
en: Read metadata from each file to database
nl: Metagegevens van elk bestand naar database lezen

[ctx: @action]
en: Unify tags of selected items
nl: Tags van geselecteerde items uniek maken

[ctx: @title: comment title string]
en: Title:
nl: Titel:

[ctx: @label]
en: Date:
nl: Datum:

[ctx: @label]
en: Pick Label:
nl: Keuzelabel:

[ctx: @label]
en: Color Label:
nl: Kleurlabel:

[ctx: @label]
en: Rating:
nl: Waardering:

[ctx: @action]
en: Apply
nl: Toepassen

[ctx: @info]
en: Apply all changes to images
nl: Alle wijzigingen op afbeeldingen toepassen

[ctx: @info]
en: Revert all changes
nl: Alle wijzigingen terugzetten

[ctx: @action]
en: Apply to all versions
nl: Op alle versies toepassen

[ctx: @info]
en: Apply all changes to all versions of this image
nl: Alle wijzigingen op alle versies van deze afbeelding toepassen

[ctx: @action: more actions to apply changes]
en: More
nl: Meer

[ctx: @title]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @title]
en: Information
nl: Informatie

[ctx: @info]
en: Selected items have different text here.
nl: Selecteerde items hebben hier verschillende tekst.

[ctx: @action]
en: Open Tag Manager
nl: Openen in beheerder van tags

[ctx: @info]
en: Enter tag here.
nl: Voer hier een tag in.

[ctx: @info]
en: Enter the text used to create tags here. '/' can be used to create a hierarchy of tags. ',' can be used to create more than one hierarchy at the same time.
nl: Voer hier de tekst in om tags aan te maken. '/' kan gebruikt worden om een hiërarchie van tags aan te maken. ',' kan hier gebruikt worden om tegelijkertijd meer dan één hiërarchie aan te maken.

[ctx: @info]
en: Tags already assigned
nl: Reeds toegewezen tags

[ctx: @info]
en: Recent Tags
nl: Recente tags

[ctx: @action]
en: No Recently Assigned Tags
nl: Geen recent toegevoegde tags

en: No Geolocation
    Information
    Available
nl: Geen geolocatie-
    informatie
    beschikbaar

en: <b>Altitude</b>:
nl: <b>Hoogte</b>:

en: <b>Latitude</b>:
nl: <b>Breedtegraad</b>:

en: <b>Longitude</b>:
nl: <b>Lengtegraad</b>:

en: <b>Date</b>:
nl: <b>Datum</b>:

en: Copy GPS coordinates to clipboard
nl: GPS-coördinaten naar het klembord kopiëren

en: See more information on the Internet
nl: Kijk voor meer informatie op het internet

[ctx: @label: no GPS coordinates]
en: Undefined
nl: Ongedefinieerd

en: Used filters
nl: Gebruikte filters

en: Remove filter
nl: Filter verwijderen

[ctx: @title]
en: Versions
nl: Versies

[ctx: @title]
en: Used Filters
nl: Gebruikte filters

[ctx: @action: open image]
en: Open
nl: Openen

[ctx: @info:tooltip]
en: Open file
nl: Bestand openen

[ctx: @action: go to album]
en: Go To Albums
nl: Ga naar albums

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to the album of this image
nl: Ga naar het album van deze afbeelding

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide item permanently
nl: Item permanent verbergen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show item permanently
nl: Item permanent tonen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Geolocation
nl: Geo-locatie

[ctx: @label: item properties]
en: File:
nl: Bestand:

[ctx: @label: item properties]
en: Folder:
nl: Map:

[ctx: @label: item properties]
en: Date:
nl: Datum:

[ctx: @label: item properties]
en: Size:
nl: Grootte:

[ctx: @label: item properties]
en: Readable:
nl: Leesbaar:

[ctx: @label: item properties]
en: Writable:
nl: Beschrijfbaar:

[ctx: @label: item properties]
en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

[ctx: @label: item properties]
en: Aspect Ratio:
nl: Beeldverhouding:

[ctx: @label: item properties]
en: New Name:
nl: Nieuwe naam:

[ctx: @label: item properties]
en: Downloaded:
nl: Downloaden:

[ctx: @title]
en: Camera File Properties
nl: Camerabestandseigenschappen

[ctx: @label: item properties]
en: Make:
nl: Merk:

[ctx: @label: item properties]
en: Created:
nl: Aangemaakt:

[ctx: @label: item properties]
en: Aperture:
nl: Diafragma:

[ctx: @label: item properties]
en: Focal:
nl: Scherpte:

[ctx: @label: item properties]
en: Exposure:
nl: Belichting:

[ctx: @label: item properties]
en: Sensitivity:
nl: Gevoeligheid:

[ctx: @label: item properties]
en: Mode/Program:
nl: Modus/Programma:

[ctx: @label: item properties]
en: Flash:
nl: Flits:

[ctx: @label: item properties]
en: White balance:
nl: Witbalans:

[ctx: @title]
en: Photograph Properties
nl: Foto-informatie

[ctx: @label: item properties]
en: Audio Bit Rate:
nl: Geluidsbitsnelheid:

[ctx: @label: item properties]
en: Audio Channel Type:
nl: Type geluidskanaal:

[ctx: @label: item properties]
en: Audio Codec:
nl: Audio-codec:

[ctx: @label: item properties]
en: Duration:
nl: Tijdsduur:

[ctx: @label: item properties]
en: Frame Rate:
nl: Framesnelheid:

[ctx: @label: item properties]
en: Video Codec:
nl: Video-codec:

[ctx: @title]
en: Audio/Video Properties
nl: Audio/video-eigenschappen

[ctx: @info: item properties]
en: unknown
nl: onbekend

[ctx: @info: item properties]
en: unchanged
nl: onveranderd

[ctx: @info: item properties]
en: unavailable
nl: niet beschikbaar

[ctx: @info: item properties]
en: No
nl: Nee

[ctx: @info: item properties]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: @label]
en: RAW Image
nl: RAW-afbeelding

[ctx: @label: color properties]
en: Range:
nl: Bereik:

[ctx: @info: color properties]
en: Select the minimal intensity value of the histogram selection here.
nl: Stel hier de minimale intensiteit van de histogramselectie in.

[ctx: @info: color properties]
en: Select the maximal intensity value of the histogram selection here.
nl: Stel hier de maximale intensiteit van de histogramselectie in.

[ctx: @title: color properties]
en: Statistics
nl: Statistieken

[ctx: @info: color properties]
en: Here you can see the statistical results calculated from the selected histogram part. These values are available for all channels.
nl: Hier worden de statistische resultaten afgebeeld, berekend uit het geselecteerde deel van het histogram. Deze waarden zijn voor alle kanalen beschikbaar.

[ctx: @label: color properties]
en: Count:
nl: Aantal:

[ctx: @label: color properties]
en: Mean:
nl: Gemiddelde:

[ctx: @label: color properties]
en: Std. deviation:
nl: Standaardafwijking:

[ctx: @label: color properties]
en: Median:
nl: Mediaan:

[ctx: @label: color properties]
en: Percentile:
nl: Percentage:

[ctx: @label: color properties]
en: Color depth:
nl: Kleurdiepte:

[ctx: @label: color properties]
en: Alpha Channel:
nl: Alfa-kanaal:

[ctx: @label: color properties]
en: Source:
nl: Bron:

[ctx: @title: color properties]
en: ICC profile
nl: ICC-profiel

[ctx: @label: color properties]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: @label: color properties]
en: No
nl: Nee

[ctx: @label: color properties]
en: Full Image
nl: Volledige afbeelding

[ctx: @label: color properties]
en: Image Region
nl: Afbeeldingsgebied

en: Makernote
nl: Notitie van maker

en: IPTC
nl: Iptc

[ctx: @title: item properties]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: @title: item properties]
en: Metadata
nl: Metagegevens

[ctx: @title: item properties]
en: Colors
nl: Kleuren

[ctx: @info: item properties]
en: RAW Image
nl: RAW-afbeelding

[ctx: @info: item properties]
en: Uncalibrated
nl: Niet gekalibreerd

[ctx: @info: item properties]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @title: database properties]
en: Captions
nl: Opschriften

[ctx: @title: database properties]
en: Versions
nl: Versies

[ctx: @label: item properties]
en: Symlink:
nl: Symbolische koppeling:

[ctx: @label: item properties]
en: Owner:
nl: Eigenaar:

[ctx: @label: item properties]
en: Permissions:
nl: Toegangsrechten:

[ctx: @title: item properties]
en: File Properties
nl: Bestandseigenschappen

[ctx: @label: item properties]
en: Bit depth:
nl: Bitdiepte:

[ctx: @label: item properties]
en: Color mode:
nl: Kleurmodus:

[ctx: @label: item properties]
en: Sidecar:
nl: Aanhangsel-bestand:

[ctx: @title: item properties]
en: Item Properties
nl: Itemeigenschappen

[ctx: @title: item properties]
en: Photograph Properties
nl: Foto-informatie

[ctx: @title: item properties]
en: Audio/Video Properties
nl: Audio/video-eigenschappen

[ctx: @label: item properties]
en: Title:
nl: Titel:

[ctx: @label: item properties]
en: Caption:
nl: Titel:

[ctx: @label: item properties]
en: Pick label:
nl: Keuzelabel:

[ctx: @label: item properties]
en: Color label:
nl: Kleurlabel:

[ctx: @label: item properties]
en: Rating:
nl: Waardering:

[ctx: @label: item properties]
en: Versionned:
nl: Van versie voorzien:

[ctx: @label: item properties]
en: Grouped:
nl: Gegroepeerd:

[ctx: @title: item properties]
en: digiKam Properties
nl: digiKam-eigenschappen

[ctx: @label: item properties]
en: Keywords:
nl: Trefwoorden:

[ctx: @label: item properties]
en: Peoples:
nl: Mensen:

[ctx: @title: item properties]
en: Location
nl: Locatie

[ctx: @title: item properties]
en: Rights
nl: Rechten

en: Count:
nl: Aantal:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Total Count:
nl: Totaal aantal:

en: Total Size:
nl: Totale grootte:

en: Selection Properties
nl: Selectie-eigenschappen

[ctx: @option:check]
en: 16 bits color depth
nl: 16-bits kleurdiepte

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If enabled, all RAW files will be decoded in 16-bit color depth using a linear gamma curve. To prevent dark picture rendering in the editor, it is recommended to use Color Management in this mode.</para><para>If disabled, all RAW files will be decoded in 8-bit color depth with a BT.709 gamma curve and a 99th-percentile white point. This mode is faster than 16-bit decoding.</para>
nl: <para>Indien ingeschakeld zullen alle RAW-bestanden worden gedecodeerd naar 16-bits kleurdiepte met een lineaire gammacurve. Om te voorkomen dat de afbeelding te donker wordt weergegeven in de editor is het te adviseren om in deze modus het kleurenbeheer te gebruiken.</para><para>Indien uitgeschakeld zullen alle RAW-bestanden worden gedecodeerd naar 8-bits kleurdiepte met een BT.709-gammacurve en een 99% witpunt. Deze modus is sneller dan 16-bits decodering.</para>

[ctx: @option:check]
en: Interpolate RGB as four colors
nl: RGB interpoleren als vier kleuren

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Interpolate RGB as four colors</title><para>The default is to assume that all green pixels are the same. If even-row green pixels are more sensitive to ultraviolet light than odd-row this difference causes a mesh pattern in the output; using this option solves this problem with minimal loss of detail.</para><para>To resume, this option blurs the image a little, but it eliminates false 2x2 mesh patterns with VNG quality method or mazes with AHD quality method.</para>
nl: <title>RGB interpoleren als vier kleuren</title><para>Standaard wordt er van uitgegaan dat alle groene pixels hetzelfde zijn. Als groene pixels op de evenrij meer gevoelig zijn voor ultraviolet licht dan op de oneven zult u een golfpatroon in de uitvoer krijgen. Deze optie lost dit probleem op met een klein detailverlies.</para><para>Bij herhaling vervaagt deze optie de afbeelding iets, maar het elimineert valse 2x2 golfpatronen met de VNG-kwaliteitsmethode en mazen met de AHD-kwaliteitsmethode.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit LibRaw project website
nl: Bezoek de website van het LibRaw-project

[ctx: @option:check]
en: Do not stretch or rotate pixels
nl: Pixels niet uitrekken of draaien

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Do not stretch or rotate pixels</title><para>For Fuji Super CCD cameras, show the image tilted 45 degrees. For cameras with non-square pixels, do not stretch the image to its correct aspect ratio. In any case, this option guarantees that each output pixel corresponds to one RAW pixel.</para>
nl: <title>Pixels niet uitrekken of draaien</title><para>Voor Fuji Super CCD-camera's, toon de afbeelding 45° gedraaid. Voor camera's met niet-vierkante pixels, rek de afbeelding niet uit naar de juiste beeldverhouding. In elk geval garandeert deze optie dat elke uitvoerpixel overeenkomt met één raw-pixel.</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Quality:
nl: Kwaliteit:

[ctx: @item:inlistbox Quality]
en: Bilinear
nl: Bi-lineair

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Quality (interpolation)</title><para>Select here the demosaicing method to use when decoding RAW images. A demosaicing algorithm is a digital image process used to interpolate a complete image from the partial raw data received from the color-filtered image sensor, internal to many digital cameras, in form of a matrix of colored pixels. Also known as CFA interpolation or color reconstruction, another common spelling is demosaicing. The following methods are available for demosaicing RAW images:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Bilinear</emphasis>: use high-speed but low-quality bilinear interpolation (default - for slow computers). In this method, the red value of a non-red pixel is computed as the average of the adjacent red pixels, and similarly for blue and green.</item><item><emphasis strong='true'>VNG</emphasis>: use Variable Number of Gradients interpolation. This method computes gradients near the pixel of interest and uses the lower gradients (representing smoother and more similar parts of the image) to make an estimate.</item><item><emphasis strong='true'>PPG</emphasis>: use Patterned-Pixel-Grouping interpolation. Pixel Grouping uses assumptions about natural scenery in making estimates. It has fewer color artifacts on natural images than the Variable Number of Gradients method.</item><item><emphasis strong='true'>AHD</emphasis>: use Adaptive Homogeneity-Directed interpolation. This method selects the direction of interpolation so as to maximize a homogeneity metric, thus typically minimizing color artifacts.</item><item><emphasis strong='true'>DCB</emphasis>: DCB interpolation from linuxphoto.org project.</item><item><emphasis strong='true'>DHT</emphasis>: DHT interpolation.See https://www.libraw.org/node/2306 for details.</item><item><emphasis strong='true'>AAHD</emphasis>: modified AHD interpolation.</item></list></para>
nl: <title>Kwaliteit (interpolatie)</title><para>Selecteer hier de te gebruiken interpolatiemethode voor het wegwerken van mozaïek bij het decoderen van RAW-afbeeldingen. Een algoritme voor het wegwerken van mozaïek is een digitaal afbeeldingsproces dat gebruikt wordt om een complete afbeelding te interpoleren uit de partiële ruwe data ontvangen uit de op kleur gefilterde interne beeldsensor van vele digitale camera's in de vorm van een matrix van gekleurde pixels. Ook bekend als CFA-interpolatie of kleurreconstructie, een andere algemene spelling is 'demosaicing'. Zie hieronder alle methoden om in RAW-afbeeldingen mozaïek weg te werken:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Bi-lineair</emphasis>: gebruikt hoge snelheid maar lage kwaliteit bi-lineaire interpolatie (standaard - voor een langzame computer). In deze methode wordt de roodwaarde van een niet-rood pixel berekend als het gemiddelde van de aanpalende rode pixels en hetzelfde voor blauw en groen.</item><item><emphasis strong='true'>VNG</emphasis>: gebruik Variabel-aaNtal-Gradiënten-interpolatie. Deze methode berekent gradiënten dichtbij het betrokken pixel en gebruikt de lagere gradiënten (representanten van gladdere en meer gelijke delen van de het beeld) om een benadering te maken.</item><item><emphasis strong='true'>PPG</emphasis>: gebruik Patroon Pixel Groepering interpolatie. Pixel Groepering gebruikt aannamen uit natuurlijke scènes in het maken van schattingen. Het heeft minder kleur artefacten bij natuurlijke beelden dan de Variabel-aaNtal-Gradiënten-methode.</item><item><emphasis strong='true'>AHD</emphasis>: gebruik Adaptieve-Homogeen-gerichte interpolatie. Deze methode selecteert de richting van de interpolatie om de homogeniteit metriek te maximaliseren, dus typisch minimalisering van kleur artefacten.</item><item><emphasis strong='true'>DCB</emphasis>: DCB-interpolatie uit het project linuxphoto.org.</item><item><emphasis strong='true'>DHT</emphasis>: DHT-interpolatie. Zie https://www.libraw.org/node/2306 voor details.</item><item><emphasis strong='true'>AAHD</emphasis>: gemodificeeede AHD-interpolatie.</item></list></para>

[ctx: @label:slider]
en: Pass:
nl: Wachtwoord:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Pass</title><para>Set here the passes used by the median filter applied after interpolation to Red-Green and Blue-Green channels.</para><para>This setting is only available for specific Quality options: <emphasis strong='true'>Bilinear</emphasis>, <emphasis strong='true'>VNG</emphasis>, <emphasis strong='true'>PPG</emphasis>, <emphasis strong='true'>AHD</emphasis>, <emphasis strong='true'>DCB</emphasis>, and <emphasis strong='true'>VCD & AHD</emphasis>.</para>
nl: <title>Doorgangen</title><para>Stel hier het aantal doorgangen in die gebruikt moeten worden door het mediane filter toegepast na interpolatie van rood-groene en blauw-groene kanalen.</para><para>Deze instelling is alleen beschikbaar voor specifieke kwaliteitsopties: <emphasis strong='true'>Bi-lineair</emphasis>, <emphasis strong='true'>VNG</emphasis>, <emphasis strong='true'>PPG</emphasis>, <emphasis strong='true'>AHD</emphasis>, <emphasis strong='true'>DCB</emphasis> en <emphasis strong='true'>VCD & AHD</emphasis>.</para>

[ctx: @option:check]
en: Refine interpolation
nl: Interpolatie verfijnen

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Refine interpolation</title><para>This setting is available only for few Quality options:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>DCB</emphasis>: turn on the enhance interpolated colors filter.</item><item><emphasis strong='true'>VCD & AHD</emphasis>: turn on the enhanced effective color interpolation (EECI) refine to improve sharpness.</item></list></para>
nl: <title>Interpolatie verfijnen</title><para>Deze instelling is alleen beschikbaar voor specifieke kwaliteitsopties:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>DCB</emphasis>: schakel het verbeterde geïnterpoleerde kleurenfilter in.</item><item><emphasis strong='true'>VCD & AHD</emphasis>: schakel het verfijnde "enhanced effective color interpolation (EECI)" in om scherpte te verbeteren.</item></list></para>

[ctx: @label]
en: Demosaicing
nl: Mozaïek wegwerken

[ctx: @label:listbox]
en: Method:
nl: Methode:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Default D65
nl: Standaard D65

[ctx: @item:inlistbox set while balance automatically]
en: Automatic
nl: Automatisch

[ctx: @item:inlistbox set white balance manually]
en: Manual
nl: Handmatig

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>White Balance</title><para>Configure the raw white balance:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Default D65</emphasis>: Use a standard daylight D65 white balance.</item><item><emphasis strong='true'>Camera</emphasis>: Use the white balance specified by the camera. If not available, reverts to default neutral white balance.</item><item><emphasis strong='true'>Automatic</emphasis>: Calculates an automatic white balance averaging the entire image.</item><item><emphasis strong='true'>Manual</emphasis>: Set a custom temperature and green level values.</item></list></para>
nl: <title>Witbalans</title><para>Configureer de raw-witbalans:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Standaard D65</emphasis>: Gebruik een standaard daglicht D65 witbalans.</item><item><emphasis strong='true'>Camera</emphasis>: Gebruik de witbalans gespecificeerd door de camera. Als deze niet beschikbaar is dan wordt de standaard neutrale witbalans gebruikt.</item><item><emphasis strong='true'>Automatisch</emphasis>: bereken een automatische witbalans door een gemiddelde van het gehele beeld te nemen.</item><item><emphasis strong='true'>Handmatig</emphasis>: Stel een eigen temperatuur en waarde voor groenniveau in.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Temperature</title><para>Set here the color temperature in Kelvin.</para>
nl: <title>Temperatuur</title><para>Stel hier de kleurtemperatuur in in Kelvin.</para>

[ctx: @label:slider Green component]
en: Green:
nl: Groen:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set here the green component to set magenta color cast removal level.</para>
nl: <para>Stel hier de groencomponent in om het verwijderniveau van de magenta-kleurzweem in te stellen.</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Highlights:
nl: Lichtvlekken:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Solid white
nl: Geheel wit

[ctx: @item:inlistbox]
en: Unclip
nl: Afsnijden ongedaan maken

[ctx: @item:inlistbox]
en: Blend
nl: Vermengen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Rebuild
nl: Reconstrueren

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Highlights</title><para>Select here the highlight clipping method:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Solid white</emphasis>: clip all highlights to solid white</item><item><emphasis strong='true'>Unclip</emphasis>: leave highlights unclipped in various shades of pink</item><item><emphasis strong='true'>Blend</emphasis>:Blend clipped and unclipped values together for a gradual fade to white</item><item><emphasis strong='true'>Rebuild</emphasis>: reconstruct highlights using a level value</item></list></para>
nl: <title>Lichtvlekken</title><para>Selecteer hier de methode voor het aanpassen van de lichtvlekken:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Geheel wit</emphasis>: zet alle lichtvlekken om in volledig wit</item><item><emphasis strong='true'>Afsnijden ongedaan maken</emphasis>: behoud het detail in de rozetinten door het contrast niet te oversturen</item><item><emphasis strong='true'>Vermengen</emphasis>: vermengt de lichtschakeringen met elkaar tot er een vloeiende vervaging naar wit ontstaat</item><item><emphasis strong='true'>Reconstrueren</emphasis>: reconstrueer lichtvlekken aan de hand van een niveauwaarde</item></list></para>

[ctx: @label:slider Highlight reconstruct level]
en: Level:
nl: Niveau:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Level</title><para>Specify the reconstruct highlight level. Low values favor whites and high values favor colors.</para>
nl: <title>Niveau</title><para>Geef het niveau op voor het reconstrueren van lichten in de uitvoerafbeelding. Een lage waarde geeft meer wit en een hoge waarde meer kleur.</para>

[ctx: @option:check]
en: Exposure Correction (E.V)
nl: Belichtingscorrectie (E.V)

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Turn on the exposure correction before interpolation.</para>
nl: <para>Belichtingscorrectie inschakelen vóór interpolatie.</para>

[ctx: @label:slider]
en: Linear Shift:
nl: Lineaire verschuiving:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Shift</title><para>Linear Shift of exposure correction before interpolation in E.V</para>
nl: <title>Verschuiven</title><para>Lineaire verschuiving van belichtingscorrectie vóór interpolatie in E.V.</para>

[ctx: @label:slider]
en: Highlight:
nl: Lichtvlekken:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Highlight</title><para>Amount of highlight preservation for exposure correction before interpolation in E.V. Only take effect if Shift Correction is > 1.0 E.V</para>
nl: <title>Lichtvlekken</title><para>Hoeveelheid van behouden van lichtvlekken ten behoeve van belichtingscorrectie vóór interpolatie in E.V. Is alleen effectief bij correctie van de verschuiving > 1,0 E.V</para>

[ctx: @option:check]
en: Correct false colors in highlights
nl: Valse kleuren in oplichten corrigeren

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If enabled, images with overblown channels are processed much more accurately, without 'pink clouds' (and blue highlights under tungsten lamps).</para>
nl: <para>Indien ingeschakeld, worden afbeeldingen met opgeblazen kanalen veel accurater bewerkt, zonder 'roze wolken' (en blauwzweem onder gloeilampen).</para>

[ctx: @option:check]
en: Auto Brightness
nl: Automatische helderheid

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If disable, use a fixed white level and ignore the image histogram to adjust brightness.</para>
nl: <para>Indien uitgeschakeld, gebruik een vast witniveau en negeer het histogram van de afbeelding om de helderheid aan te passen.</para>

[ctx: @label:slider]
en: Brightness:
nl: Helderheid:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Brightness</title><para>Specify the brightness level of output image. The default value is 1.0 (works in 8-bit mode only).</para>
nl: <title>Helderheid</title><para>Specificeer het helderheidsniveau van de uitvoerafbeelding. De standaardwaarde is 1.0 (werkt alleen in 8-bit modus).</para>

[ctx: @option:check Black point]
en: Black:
nl: Zwart:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Black point</title><para>Use a specific black point value to decode RAW pictures. If you set this option to off, the Black Point value will be automatically computed.</para>
nl: <title>Zwartpunt</title><para>Gebruik een specifieke zwartpuntwaarde voor het decoderen van raw-afbeeldingen. Als u deze optie uitzet zal de zwartpuntwaarde automatisch worden berekend.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Black point value</title><para>Specify specific black point value of the output image.</para>
nl: <title>Zwartpuntwaarde</title><para>Specificeer een specifieke zwartpuntwaarde voor de uitvoerafbeelding.</para>

[ctx: @option:check White point]
en: White:
nl: Wit:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>White point</title><para>Use a specific white point value to decode RAW pictures. If you set this option to off, the White Point value will be automatically computed.</para>
nl: <title>Witpunt</title><para>Gebruik een specifieke witpuntwaarde om RAW-afbeeldingen te decoderen. Als u deze optie op uit zet zal de witpuntwaarde automatisch berekend worden.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>White point value</title><para>Specify specific white point value of the output image.</para>
nl: <title>Witpuntwaarde</title><para>Specificeer een specifieke witpuntwaarde van de uitvoerafbeelding.</para>

[ctx: @label]
en: White Balance
nl: Witbalans

[ctx: @label:listbox]
en: Noise reduction:
nl: Ruisreductie:

[ctx: @item:inlistbox Noise Reduction]
en: None
nl: Geen

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Noise Reduction</title><para>Select here the noise reduction method to apply during RAW decoding.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>None</emphasis>: no noise reduction.</item><item><emphasis strong='true'>Wavelets</emphasis>: wavelets correction to erase noise while preserving real detail. It is applied after interpolation.</item><item><emphasis strong='true'>FBDD</emphasis>: Fake Before Demosaicing Denoising noise reduction. It is applied before interpolation.</item></list></para>
nl: <title>Ruisreductie</title><para>Selecteer hier de toe te passen ruisreductiemethode bij decoderen van RAW.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Geen</emphasis>: geen ruisreductie.</item><item><emphasis strong='true'>Wavelets</emphasis>: correctie met wavelets om ruis te verwijderen terwijl echt detail bewaard blijft. Het wordt toegepast na interpolatie.</item><item><emphasis strong='true'>FBDD</emphasis>: "Fake Before Demosaicing Denoising"-ruisreductie. Het wordt toegepast vóór interpolatie.</item></list></para>

[ctx: @label]
en: Corrections
nl: Correcties

[ctx: @label:listbox]
en: Camera Profile:
nl: Camera profiel:

[ctx: @item:inlistbox Camera Profile]
en: None
nl: Geen

[ctx: @item:inlistbox Camera Profile]
en: Embedded
nl: Ingebed

[ctx: @item:inlistbox Camera Profile]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Camera Profile</title><para>Select here the input color space used to decode RAW data.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>None</emphasis>: no input color profile is used during RAW decoding.</item><item><emphasis strong='true'>Embedded</emphasis>: use embedded color profile from RAW file, if it exists.</item><item><emphasis strong='true'>Custom</emphasis>: use a custom input color space profile.</item></list></para>
nl: <title>Camera-profiel</title><para>Selecteer hier de kleurruimte voor invoer die gebruikt wordt om RAW-data te decoderen.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Geen</emphasis>: er wordt geen invoerkleurprofiel gebruikt bij RAW-decodering.</item><item><emphasis strong='true'>Ingebed</emphasis>: gebruik een ingebed kleurprofiel uit het RAW-bestand, als het bestaat.</item><item><emphasis strong='true'>Eigen</emphasis>: gebruik een eigen kleurruimteprofiel voor invoer.</item></list></para>

[ctx: @info: open file filters]
en: ICC Files (*.icc *.icm)
nl: ICC-bestanden (*.icc *.icm)

[ctx: @label:listbox]
en: Workspace:
nl: Werkruimte:

[ctx: @item:inlistbox Workspace]
en: Raw (no profile)
nl: Raw (geen profiel)

[ctx: @item:inlistbox Workspace]
en: Wide Gamut
nl: Breed kleurengamma

[ctx: @item:inlistbox Workspace]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Workspace</title><para>Select here the output color space used to decode RAW data.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Raw (linear)</emphasis>: in this mode, no output color space is used during RAW decoding.</item><item><emphasis strong='true'>sRGB</emphasis>: this is an RGB color space, created cooperatively by Hewlett-Packard and Microsoft. It is the best choice for images destined for the Web and portrait photography.</item><item><emphasis strong='true'>Adobe RGB</emphasis>: this color space is an extended RGB color space, developed by Adobe. It is used for photography applications such as advertising and fine art.</item><item><emphasis strong='true'>Wide Gamut</emphasis>: this color space is an expanded version of the Adobe RGB color space.</item><item><emphasis strong='true'>Pro-Photo</emphasis>: this color space is an RGB color space, developed by Kodak, that offers an especially large gamut designed for use with photographic outputs in mind.</item><item><emphasis strong='true'>Custom</emphasis>: use a custom output color space profile.</item></list></para>
nl: <title>Werkruimte</title><para>Selecteer hier de kleurruimte van de uitvoer die gebruikt wordt bij het decoderen van RAW-data.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Raw (lineair)</emphasis>: in deze modus wordt geen kleurruimte van de uitvoer gebruikt bij RAW-decodering.</item><item><emphasis strong='true'>sRGB</emphasis>: dit is een RGB kleurruimte, gecreëerd door samenwerking tussen Hewlett-Packard en Microsoft. Het is de beste keuze voor afbeeldingen die bestemd zijn voor het web en voor portretfotografie.</item><item><emphasis strong='true'>Adobe RGB</emphasis>: deze kleurruimte is een uitgebreide RGB kleurruimte, ontwikkeld door Adobe. Het wordt gebruikt voor fotografieapplicaties zoals advertising en kunst.</item><item><emphasis strong='true'>Breed kleurengamma</emphasis>: deze kleurruimte is een uitgebreide versie van de Adobe RGB kleurruimte.</item><item><emphasis strong='true'>Pro-Photo</emphasis>: deze kleurruimte is een RGB kleurruimte, ontwikkeld door Kodak, die speciaal een groot kleurengamma biedt en ontwikkeld is voor gebruik met fotografische uitvoer in gedachte.</item><item><emphasis strong='true'>Aangepast</emphasis>: gebruik een aangepast kleurruimteprofiel voor uitvoer.</item></list></para>

[ctx: @label]
en: Color Management
nl: Kleurbeheer

[ctx: @label]
en: Threshold:
nl: Drempel:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Threshold</title><para>Set here the noise reduction threshold value to use.</para>
nl: <title>Drempel</title><para>Geef hier de drempelwaarde op die u voor de ruisreductie wilt gebruiken.</para>

en: Casio Digital Camera Raw File Format
nl: Casio Digital Camera ruw bestandsformaat

en: NuCore Raw Image File
nl: NuCore ruw-afbeeldingsbestand

en: Canon Digital Camera RAW Image Format version 2.0
nl: Canon Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat version 2.0

en: Canon Digital Camera RAW Image Format version 1.0
nl: Canon Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat version 1.0

en: Capture Shop Raw Image File
nl: Capture Shop ruw- afbeeldingsbestand

en: Kodak DC25 Digital Camera File
nl: Kodak DC25 Digital Camera-bestand

en: Kodak Digital Camera Raw Image Format
nl: Kodak Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Epson Digital Camera Raw Image Format
nl: Epson Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Imacon Digital Camera Raw Image Format
nl: Imacon Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Leaf Raw Image File
nl: Leaf ruw-afbeeldingsbestand

en: Kodak DC25 Digital Camera Raw Image Format
nl: Kodak DC25 Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Minolta RD175 Digital Camera Raw Image Format
nl: Minolta RD175 Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Mamiya Digital Camera Raw Image Format
nl: Mamiya Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Minolta Dimage Digital Camera Raw Image Format
nl: Minolta Dimage Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Nikon Digital Camera Raw Image Format
nl: Nikon Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Olympus Digital Camera Raw Image Format
nl: Olympus Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Pentax Digital Camera Raw Image Format
nl: Pentax Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Logitech Digital Camera Raw Image Format
nl: Logitech Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Fuji Digital Camera Raw Image Format
nl: Fuji Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Panasonic Digital Camera Image Format
nl: Panasonic Digital Camera afbeeldingsformaat

en: Digital Foto Maker Raw Image File
nl: Digital Foto Maker ruw-afbeeldingsformaat

en: Sony Digital Camera Raw Image Format
nl: Sony Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Sigma Digital Camera Raw Image Format
nl: Sigma Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Hasselblad Digital Camera Raw Image Format
nl: Hasselblad Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Phantom Software Raw Image File
nl: Phantom Software ruw-afbeeldingsbestand

en: Sinar Raw Image File
nl: Sinar ruw-afbeeldingsbestand

en: Kodak DCS200 Digital Camera Raw Image Format
nl: Kodak DCS200 Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Apple Quicktake 100/150 Digital Camera Raw Image Format
nl: Apple Quicktake 100/150 Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Panasonic LX3 Digital Camera Raw Image Format
nl: Panasonic LX3 Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Sinar Capture Shop Raw Image File
nl: Sinar Capture Shop ruw-afbeeldingsbestand

en: Leica Digital Camera Raw Image Format
nl: Leica Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Samsung Raw Image Format
nl: Samsung ruw-afbeeldingsformaat

en: Canon Digital Camera RAW Image Format version 3.0
nl: Canon Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat version 3.0

en: Phase One Digital Camera Raw Image Format
nl: Phase One Digital Camera ruw-afbeeldingsformaat

en: Arriflex Camera Raw Image Format
nl: Arriflex Camera Raw-afbeeldingsformaat

en: Do you want to do this operation on all group items?
nl: Wilt u deze bewerking uitvoeren op alle items in de groep?

en: Remember choice for this operation
nl: Keuze voor deze bewerking onthouden

en: Light Table
nl: Lichttafel

en: Batch Queue Manager
nl: Takenwachtrijbeheer

en: Renaming
nl: Bezig met hernoemen

en: Import/Export tools
nl: Hulpmiddelen voor importeren/exporteren

en: Tools (editor, panorama, stack blending, calendar, external program)
nl: Hulpmiddelen (bewerker, panorama, samenvoegen van stapel, agenda, extern programma)

en: Operations related to metadata, labels, ratings, tags, geolocation and rotation
nl: Bewerkingen gerelateerd aan metadata, labels, waardering, tags, geolocatie en draaien

en: Adding items to the Light Table
nl: Bezig met toevoegen van items aan de lichttafel

en: Adding items to the Batch Queue Manager
nl: Bezig met toevoegen aan de takenwachtrijbeheerder

en: Opening items in the Slideshow
nl: Bezig met openen van items in de diashow

en: Renaming items
nl: Items hernoemen

en: Passing items to import/export tools
nl: Doorgeven van items aan hulpmiddelen voor importeren/exporteren

en: Several tools including the editor, panorama, stack blending, calendar, html gallery and opening with external programs
nl: Verschillende hulpmiddelen inclusief de bewerker, panorama, samenvoegen van stapel, agenda, html-galerij en openen met externe programma's

[ctx: @item: album categories]
en: Category
nl: Categorie

[ctx: @item: album categories]
en: Travel
nl: Reizen

[ctx: @item: album categories]
en: Holidays
nl: Vakanties

[ctx: @item: album categories]
en: Friends
nl: Vrienden

[ctx: @item: album categories]
en: Nature
nl: Natuur

[ctx: @item: album categories]
en: Todo
nl: Te-doen

[ctx: @item: album categories]
en: Miscellaneous
nl: Diversen

[ctx: Create New Tag <tag name> in <parent tag path>]
en: Create "%1" in %2
nl: "%1" aanmaken in %2

en: Create "%1"
nl: "%1" aanmaken

en: Tag '%2' has one subtag. Deleting this will also delete the subtag.
    Do you want to continue? | Tag '%2' has %1 subtags. Deleting this will also delete the subtags.
    Do you want to continue?
nl[0]: Tag '%2' heeft één subtag. Deze verwijderen zal ook de subtag verwijderen.
    Wilt u doorgaan?
nl[1]: Tag '%2' heeft %1 subtags. Deze verwijderen zal ook de subtags verwijderen.
    Wilt u doorgaan?

en: Tag '%2' is assigned to one item. Do you want to continue? | Tag '%2' is assigned to %1 items. Do you want to continue?
nl[0]: Tag '%2' is toegevoegd aan één item. Wilt u doorgaan?
nl[1]: Tag '%2' is toegevoegd aan %1 items. Wilt u doorgaan?

en: Delete '%1' tag?
nl: Tag '%1' verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Delete Tag
nl: Tag verwijderen

en: Tags '%1' have one or more subtags. Deleting them will also delete the subtags.
    Do you want to continue?
nl: Tags '%1' hebben één of meer subtags. Als u deze verwijdert zullen ook de subtags worden verwijderd.
    Wilt u doorgaan?

en: Tags '%1' are assigned to one or more items. Do you want to continue?
nl: Tags '%1' zijn toegevoegd aan één of meer items. Wilt u doorgaan?

en: Delete '%1' tag(s)?
nl: Tag(s) '%1' verwijderen?

en: Face tag '%2' has at least one face tag child. Removing it will also remove the children.
    Do you want to continue? | Face tags '%2' have at least one face tag child. Removing them will also remove the children.
    Do you want to continue?
nl[0]: Gezichtstag '%2' heeft minstens één dochtergezichtstag. Deze verwijderen zal ook de dochters verwijderen.
    Wilt u doorgaan?
nl[1]: Gezichtstags '%2' hebben minstens één dochtergezichtstag. Deze verwijderen zal ook de dochters verwijderen.
    Wilt u doorgaan?

en: Face tag '%2' is assigned to at least one item. Do you want to continue? | Face tags '%2' are assigned to at least one item. Do you want to continue?
nl[0]: Gezichtstag '%2' is toegevoegd aan minstens één item. Wilt u doorgaan?
nl[1]: Gezichtstags '%2' zijn toegevoegd aan minstens één item. Wilt u doorgaan?

en: Remove face tag? | Remove face tags?
nl[0]: Gezichtstag verwijderen?
nl[1]: Gezichtstags verwijderen?

en: Remove the tag corresponding to this face tag from the images? | Remove the %1 tags corresponding to this face tags from the images?
nl[0]: De tag overeenkomend met deze gezichtstag uit de afbeeldingen verwijderen?
nl[1]: De %1 tags overeenkomend met deze gezichtstags uit de afbeeldingen verwijderen?

en: Assign Rating "%1 Star"
nl: Waardering  "%1 ster" toewijzen

en: Assign Pick Label "%1"
nl: Keuzelabel "%1" toekennen

en: Assign Color Label "%1"
nl: Kleurlabel '%1" toewijzen

en: Assign Tag "%1"
nl: Tag "%1" toewijzen

[ctx: @info]
en: All Tags
nl: Alle tags

[ctx: @info]
en: Quick Access List
nl: Snelle toegangslijst

[ctx: @action]
en: Delete Selected from List
nl: Selectie verwijderen uit lijst

en: Add to List
nl: Aan lijst toevoegen

en: Add selected tags to Quick Access List
nl: Geselecteerde tags aan de snelle toegangslijst toevoegen

en: Delete Tags
nl: Tags verwijderen

en: Edit Tag Title
nl: De tag Titel bewerken

en: Reset Tag Icon
nl: Tagpictogram terugzetten

en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

en: Expand Tag Tree
nl: Boomstructuur van tags uitvouwen

en: Collapse Tag Tree
nl: Boomstructuur tags invouwen

en: Remove Tag from Images
nl: Tags van afbeeldingen verwijderen

[ctx: @label]
en: Tag Properties
nl: Eigenschappen van tag

[ctx: @label: tag properties]
en: &Title:
nl: &Titel:

[ctx: @info]
en: Enter tag name here
nl: Tagnaam hier invoeren

[ctx: @label: tag properties]
en: &Icon:
nl: P&ictogram:

[ctx: @action]
en: Reset
nl: Resetten

[ctx: @label: tag properties]
en: &Shortcut:
nl: &Sneltoets:

[ctx: @label]
en: Note
nl: Notitie

[ctx: @label]
en: This shortcut can be used to assign or unassign tag to items.
nl: Deze sneltoets kan worden gebruikt om een tag aan items toe te kennen of te verwijderen.

[ctx: @action]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: @action]
en: Discard
nl: Verwerpen

[ctx: @info]
en: Previous tags were changed. Save changes?
nl: Voorgaande tags zijn gewijzigd. Wijzigingen opslaan?

[ctx: @title:window]
en: Tags Manager
nl: Beheerder van tags

[ctx: %2 is a comma separated list of tags to be deleted.]
en: Tag %2 has one or more subtags. Deleting it will also delete the subtags. Do you want to continue? | Tags %2 have one or more subtags. Deleting them will also delete the subtags. Do you want to continue?
nl[0]: Tag %2 heeft één of meer subtags. Als u deze verwijdert zullen ook de subtags worden verwijderd. Wilt u doorgaan?
nl[1]: Tags %2 hebben één of meer subtags. Als u deze verwijdert zullen ook de subtags worden verwijderd. Wilt u doorgaan?

[ctx: %2 is a comma separated list of tags to be deleted.]
en: Tag %2 is assigned to one or more items. Do you want to delete it? | Tags %2 are assigned to one or more items. Do you want to delete them?
nl[0]: Tag %2 is toegevoegd aan één of meer items. Wilt u deze verwijderen?
nl[1]: Tags %2 zijn toegevoegd aan één of meer items. Wilt u deze verwijderen?

[ctx: %2 is a comma separated list of tags to be deleted.]
en: Delete tag %2? | Delete tags %2?
nl[0]: Tag %2 verwijderen?
nl[1]: Tags %2 verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Delete tag | Delete tags
nl[0]: Tag verwijderen
nl[1]: Tags verwijderen

en: <qt>digiKam will clean up tag metadata before setting tags from database.<br/> You may <b>lose tags</b> if you did not read tags before (by calling Read Tags from Image).<br/> Do you want to continue?</qt>
nl: <qt>digiKam zal tag-metagegevens opschonen alvorens tags uit de database in te stellen.<br/> U kunt <b>tags verliezen</b> als u de tags niet eerder hebt ingelezen (door Tags lezen uit afbeelding aan te roepen).<br/> Wilt u doorgaan?</qt>

en: This operation can take long time depending on collection size.
    Do you want to continue?
nl: Deze bewerking kan lang duren afhankelijk van de grootte van de verzameling.
    Wilt u doorgaan?

en: This operation will wipe all tags from database only.
    To apply changes to files, you must choose write metadata to file later.
    Do you want to continue?
nl: Deze bewerking zal alleen alle tags uit de database wissen.
    Om wijzigingen in de metagegevens van de bestanden aan te brengen moet u later kiezen Metagegevens wegschrijven.
    Wilt u doorgaan?

en: Do you really want to remove the selected tag from all images? | Do you really want to remove the selected tags from all images?
nl[0]: Wilt u de geselecteerde tag verwijderen uit alle afbeeldingen?
nl[1]: Wilt u de geselecteerde tags verwijderen uit alle afbeeldingen?

[ctx: @action: button]
en: Organize
nl: Organiseren

[ctx: @action: button]
en: Sync &Export
nl: &Exporteren synchroniseren

en: Create Tag from Address Book
nl: Tag vanuit adresboek aanmaken

en: Mark Unassigned Tags
nl: Niet toegewezen tags markeren

en: Add new tag to current tag. Current tag is last clicked tag.
nl: Nieuwe tag aan huidige tag toevoegen. Huidige tag is de tag waarop het laatst is geklikt.

en: Delete selected items. Also work with multiple items, but will not delete the root tag.
nl: Geselecteerde items verwijderen. Werkt ook met meerdere items, maar verwijdert niet de basistag.

en: Edit title from selected tag.
nl: De titel van de geselecteerde tag bewerken

en: Reset icon to selected tags. Works with multiple selection.
nl: Pictogram herstellen naar geselecteerd tags. Werkt met meervoudige selectie.

en: Mark all tags that are not assigned to images.
nl: Alle tags die niet zijn toegewezen aan afbeeldingen markeren.

en: Invert selection. Only visible items will be selected
nl: Selectie omdraaien. Alleen zichtbare items zullen geselecteerd worden

en: Selected items will be expanded
nl: Geselecteerde items zullen uitgevouwen worden

en: Expand tag tree completely
nl: Boomstructuur van tags volledig uitvouwen

en: Collapse tag tree completely
nl: Boomstructuur van tags volledig invouwen

en: Delete selected tag(s) from images. Works with multiple selection.
nl: Geselecteerd tag(s) verwijderen van afbeeldingen. Werkt met meervoudige selectie.

en: Write Tags from Database to Image
nl: Tags uit database naar afbeelding schrijven

en: Read Tags from Image
nl: Tags uit afbeelding lezen

en: Wipe all tags from Database only
nl: Alle tags alleen uit de database wissen

en: Write Tags Metadata to Image.
nl: Metagegevens van tags naar afbeelding schrijven.

en: Read tags from Images into Database. Existing tags will not be affected
nl: Tags uit afbeeldingen lezen naar de database. Bestaande tags zullen niet veranderen

en: Delete all tags from database only. Will not sync with files. Proceed with caution.
nl: Alle tags alleen uit de database verwijderen. Dit wordt niet gesynchroniseerd met de bestanden. Wees voorzichtig.

[ctx: @info]
en: Online help about tags management
nl: Online hulp over de beheer van tags

en: Toggle Auto
nl: Auto aan/uit

[ctx: no auto toggle]
en: None
nl: Geen

[ctx: toggle child tags]
en: Children
nl: Dochters

[ctx: toggle parent tag]
en: Parents
nl: Ouders

[ctx: toggle child and parent tags]
en: Both
nl: Beide

[ctx: @title:window]
en: New Tag
nl: Nieuwe tag

[ctx: @title:window]
en: Edit Tag
nl: Tag bewerken

en: Enter tag name here...
nl: Tagnaam hier invoeren...

en: <p>To create new tags, you can use the following rules:</p><p><ul><li>'/' can be used to create a tags hierarchy.<br/>Ex.: <i>"Country/City/Paris"</i></li><li>',' can be used to create more than one tags hierarchy at the same time.<br/>Ex.: <i>"City/Paris, Monument/Notre-Dame"</i></li><li>If a tag hierarchy starts with '/', root tag album is used as parent.</li></ul></p>
nl: <p>Om nieuwe tags aan te maken kunt u de volgende regels gebruiken:</p><p><ul><li>'/' kan worden gebruikt om een taghiërarchie te maken.<br/>Vb.: <i>"Land/Stad/Parijs"</i> </li><li>',' kan worden gebruikt om meerdere hiërarchiën tegelijk te maken. <br/>Vb.: <i>"Stad/Parijs, Monument/Notre-Dame"</i></li><li>Als een tag begint met '/' zal het hoofdtagalbum gebruikt worden als ouder.</li></ul></p>

en: &Icon:
nl: P&ictogram:

en: &Shortcut:
nl: &Sneltoets:

en: <p><b>Note</b>: this shortcut can be used to assign or unassign tag to items.</p>
nl: <p><b>Opmerking</b>: deze sneltoets kan worden gebruikt om een tag aan items toe te kennen of te verwijderen.</p>

en: <b>Create New Tag</b>
nl: <b>Nieuwe tag aanmaken</b>

en: <b>Create New Tag in<br/>"%1"</b>
nl: <b>Nieuwe tag aanmaken in<br/>"%1"</b>

en: <b>Properties of Tag<br/>"%1"</b>
nl: <b>Eigenschappen van tag<br/>"%1"</b>

[ctx: @title:window]
en: Tag Creation Error
nl: Fout bij aanmaken van tag

en: An error occurred during tag creation:
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van een tag:

en: Tag Path
nl: Tagpad

en: Expand all Tags
nl: Alle tags uitvouwen

en: Collapse all Tags
nl: Alles tags invouwen

en: Expand Selected Recursively
nl: Geselecteerde recursief uitvouwen

en: No Recently Assigned Tags
nl: Geen recent toegevoegde tags

en: Recently Assigned Tags
nl: Recent toegewezen tags

en: Add New Tag...
nl: Nieuwe tag toevoegen...

en: More Tags...
nl: Meer tags...

en: Assign this Tag
nl: Deze tag toewijzen

en: Remove this Tag
nl: Deze tag verwijderen

en: Go to this Tag
nl: Naar deze tag gaan

en: Enter the Informative Provider Reference here. I.P.R is a name registered with the XMP/NAA, identifying the provider that provides an indicator of the content. The default value for the I.P.R is "XMP" if a standard Reference Code is used.
nl: Voer hier de 'Informative Provider Reference' in. I.P.R is een bij de XMP/NAA geregistreerde naam, die de leverancier aanduidt van een indicator van de inhoud. De standaard waarde voor de I.P.R is "XMP" als een standaard Referentie Code wordt gebruikt.

en: Enter the Subject Reference Number here. Provides a numeric code to indicate the Subject Name plus optional Subject Matter and Subject Detail Names in the language of the service. Subject Reference is a number from the range 01000000 to 17999999 and represent a language independent international reference to a Subject. A Subject is identified by its Reference Number and corresponding Names taken from a standard lists given by XMP/NAA. If a standard reference code is used, these lists are the English language reference versions. This field is limited to 8 digit code.
nl: Voer hier het Referentienummer van het onderwerp in. Levert een numerieke code voor de Onderwerpnaam plus optioneel Onderwerpzaaknaam en Onderwerpdetailnamen in de taal van de service. Referentienummer van het onderwerp is een nummer van 01000000 tot 17999999 en representeert een taalonafhankelijke internationale referentie naar een onderwerp. Een onderwerp wordt geïdentificeerd door zijn Referentienummer en bijbehorende namen uit standaard lijsten uitgegeven door de XMP/NAA. Als een standaard referentiecode is gebruikt, dan komen deze uit lijsten in de Engelse taal. Dit veld is beperkt tot 8 cijfers.

en: Enter the Subject Name here. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
nl: Voer de Onderwerpnaam hier in. De Engelse taal wordt gebruikt als u een standaard XMP/NAA referentiecode gebruikt.

en: Enter the Subject Matter Name here. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
nl: Voer hier de Onderwerpzaaknaam in. De Engelse taal wordt gebruikt als u een standaard XMP/NAA referentiecode gebruikt.

en: Enter the Subject Detail Name here. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
nl: Voer hier de Onderwerpdetailnaam in. De Engelse taal wordt gebruikt als u een standaard XMP/NAA referentiecode gebruikt.

[ctx: @info]
en: Here you can see the metadata template list managed by digiKam.
nl: Hier ziet u de lijst met door digiKam beheerde metagegevenssjablonen.

[ctx: @title: template properties]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @title: template properties]
en: Authors
nl: Auteurs

en: Author Names:
nl: Auteursnamen:

en: Enter the names of the photograph's creators. Use semi-colons as separator here.
nl: Voer alle namen in van de makers van de foto's. Hier puntkomma's als scheidingsteken gebruiken.

en: <p>This field should contain the names of the persons who created the photograph. If it is not appropriate to add the name of the photographer (for example, if the identity of the photographer needs to be protected) the name of a company or organization can also be used. Once saved, this field should not be changed by anyone.</p><p>To enter more than one name, use <b>semi-colons as separators</b>.</p><p>With IPTC, this field is limited to 32 characters.</p>
nl: <p>In dit veld kunt u de namen van personen invoeren die de foto hebben gemaakt. Als het niet gewenst is om de naam van de fotograaf in te voeren (bijv. om de identiteit van de fotograaf te beschermen), dan kunt u ook de naam van een bedrijf of organisatie invoeren. Eenmaal opgeslagen zou dit veld door niemand meer moeten worden gewijzigd.</p><p>Gebruik <b>puntkomma's als scheidingsteken</b> om meer dan één naam in te voeren.</p><p>Met IPTC is dit veld beperkt tot 32 tekens.</p>

en: Authors' Positions:
nl: Positie van de auteurs:

en: Enter the job titles of the authors here.
nl: Voer hier de beroepen in van de auteurs.

en: <p>This field should contain the job titles of the authors. Examples might include titles such as: Staff Photographer, Freelance Photographer, or Independent Commercial Photographer. Since this is a qualifier for the Author field, the Author field must also be filled out.</p><p>With IPTC, this field is limited to 32 characters.</p>
nl: <p>Dit veld zou de beroepen van de auteurs moeten bevatten. U voert hier bijv. titels in als Freelance fotograaf, Industrieel fotograaf, Persfotograaf, etc. Omdat dit veld bij het auteursveld hoort dient u dat veld ook in te vullen.</p><p>Met IPTC is dit veld beperkt tot 32 tekens.</p>

en: Enter the photograph credit here.
nl: Voer hier de fotografische dankbetuiging in.

en: <p>(synonymous to Provider): Use the Provider field to identify who is providing the photograph. This does not necessarily have to be the author. If a photographer is working for a news agency such as Reuters or the Associated Press, these organizations could be listed here as they are "providing" the image for use by others. If the image is a stock photograph, then the group (agency) involved in supplying the image should be listed here.</p><p>With IPTC, this field is limited to 32 characters.</p>
nl: <p>(synoniem voor leverancier): Gebruik het leveranciersveld om aan te geven wie de foto heeft aangeleverd. Dit hoeft niet per se de auteur te zijn. Als een fotograaf voor een nieuwsdienst werkt, zoals het ANP of Reuters, dan kunt u hier die organisaties opgeven. Als het een archieffoto betreft, geef dan de organisatie op die de afbeelding beschikbaar heeft gemaakt.</p><p>Met IPTC is dit veld beperkt to 32 tekens.</p>

en: Enter the copyright notice to identify the current owner(s) of the copyright here.
nl: Voer hier de copyrightmelding in om de huidige eigenaren van het auteursrechtaan te geven.

en: <p>The Copyright Notice should contain any necessary copyright notice for claiming the intellectual property, and should identify the current owner(s) of the copyright for the photograph. Usually, this would be the photographer, but if the image was done by an employee or as work-for-hire, then the agency or company should be listed. Use the form appropriate to your country. USA: &copy; {date of first publication} name of copyright owner, as in "&copy;2005 John Doe." Note, the word "copyright" or the abbreviation "copr" may be used in place of the &copy; symbol. In some foreign countries only the copyright symbol is recognized and the abbreviation does not work. Furthermore the copyright symbol must be a full circle with a "c" inside; using something like (c) where the parentheses form a partial circle is not sufficient. For additional protection worldwide, use of the phrase, "all rights reserved" following the notice above is encouraged. 
    In Europe you would use: Copyright {Year} {Copyright owner}, all rights reserved. 
    In Japan, for maximum protection, the following three items should appear in the copyright field of the IPTC Core: (a) the word, Copyright; (b) year of the first publication; and (c) name of the author. You may also wish to include the phrase "all rights reserved".</p><p>With XMP, you can include more than one copyright string using different languages.</p><p>With IPTC, this field is limited to 128 characters.</p>
nl: <p>In het copyrightveld kunt u de informatie over het auteursrecht invoeren, waarmee het intellectuele eigendom van de afbeelding wordt beschermd. Verder dient het veld aan te geven wie de auteursrechthebbende van de foto is. Normaliter is dat de fotograaf, maar als de foto genomen is door een fotograaf in loondienst, dan is het agentschap of het bedrijf de auteursrechthebbende. Gebruik de opmaak die voor uw land van toepassing is. VS: &copy; {datum van eerste publicatie} naam van auteursrechthebbende, bijv. "&copy;2005 Jan Janssen|. Opmerking: het woord "copyright" of de afkorting "copr" mag gebruikt worden in plaats van het symbool &copy;. In sommige landen wordt alleen het copyrightsymbool herkend en werken de afkortingen niet. Verder moet het copyrightsymbool een gesloten cirkel zijn met een "c" erin, dus niet zoiets als (c). Voor aanvullende bescherming wereldwijd is het raadzaam om de tekst "all rights reserved" ook toe te voegen. In Europa is de opmaak: Copyright {jaar} {auteursrechthebbende}, all rights reserved.
    In Japan, voor maximale bescherming, dienen de volgende drie items in het copyrightveld te staan: (a) het woord Copyright; (b) jaar van eerste publicatie en (c) naam van de auteur. U kunt eventueel ook de tekst "all rights reserved" bijsluiten.</p><p>Met XMP kunt u meer dan één copyrighttekst invoegen in verschillende talen.</p><p>Met IPTC is dit veld beperkt tot 128 tekens.</p>

en: Enter the list of instructions on how a resource can be legally used here.
nl: Voer de lijst met instructies in over hoe hier te handelen om een bron legaal te gebruiken.

en: <p>The Right Usage Terms field should be used to list instructions on how a resource can be legally used.</p><p>With XMP, you can include more than one right usage terms string using different languages.</p><p>This field does not exist with IPTC.</p>
nl: <p>Het veld voor Bepalingen gebruiksrechten zou een lijst met instructions kunnen bevatten over hoe een bron legaal gebruikt kan worden.</p><p>Met XMP kunt u meer dan één bepaling over de gebruiksrechten gebruiken in verschillende talen.</p><p>Dit veld bestaat niet met IPTC.</p>

[ctx: @label: template properties]
en: Source:
nl: Bron:

en: Enter the original owner of the photograph here.
nl: Voer hier de originele eigenaar van de foto in.

en: <p>The Source field should be used to identify the original owner or copyright holder of the photograph. The value of this field should never be changed after the information is entered following the image's creation. While not yet enforced by the custom panels, you should consider this to be a "write-once" field. The source could be an individual, an agency, or a member of an agency. To aid in later searches, it is suggested to separate any slashes "/" with a blank space. Use the form "photographer / agency" rather than "photographer/agency." Source may also be different from Creator and from the names listed in the Copyright Notice.</p><p>With IPTC, this field is limited to 32 characters.</p>
nl: <p>In het bronveld kunt u de oorspronkelijke auteursrechthebbende van de foto invoeren. De waarde van dit veld mag eigenlijk niet meer gewijzigd worden nadat de informatie na het maken van de afbeelding is ingevoerd. Alhoewel dit nog niet wordt afgedwongen dient u dit veld te beschouwen als eenmalig beschrijfbaar. De bron kan een individu, organisatie, agentschap of lid van een agentschap zijn. Om latere zoekacties te vergemakkelijken dient u slashes van de tekst te scheiden door een spatie. Gebruik de opmaak "fotograaf / agentschap" in plaats van "agentschap / fotograaf". Het bronveld mag afwijken van de auteur en van de namen in het copyright-veld.</p><p>Met IPTC is dit veld beperkt tot 32 tekens.</p>

en: Instructions:
nl: Instructies:

en: Enter the editorial notice here.
nl: Voer hier de redactie opmerking in.

en: <p>The Instructions field should be used to list editorial instructions concerning the use of photograph.</p><p>With IPTC, this field is limited to 256 characters.</p>
nl: <p>Het instructieveld zou gebruikt moeten worden voor redactionele instructies met betrekking tot het gebruik van de foto.</p><p>Met IPTC is dit veld beperkt tot 256 tekens.</p>

en: Rights
nl: Rechten

en: Enter the city of contents here.
nl: Voer de stad behorende bij de inhoud in.

en: <p>This field should contain the name of the city where the photograph was taken.</p>
nl: <p>Dit veld zou de nadere aanduiding van de plaats moeten bevatten waar de foto is genomen.</p>

en: Enter the city sublocation of contents here.
nl: Voer hier de nadere aanduiding van de locatie in de plaats in.

en: <p>This field should contain the sublocation of the city where the photograph was taken.</p>
nl: <p>Dit veld zou de nadere aanduiding van de plaats moeten bevatten waar de foto is genomen.</p>

en: Enter the province or state of contents here.
nl: Voer provincie/staat van de inhoud hier in.

en: <p>This field should contain the province or state where the photograph was taken.</p>
nl: <p>Dit veld zou de provincie/staat moeten bevatten waar de foto is genomen.</p>

en: <p>Select here the country where the photograph was taken.</p>
nl: <p>Selecteer hier het land waar de foto is genomen.</p>

en: Enter the city name of the lead author here.
nl: Voer de naam van de stad van de hoofdauteur in.

en: <p>This field should contain the city name where the lead author lives.</p>
nl: <p>Dit veld zou de naam van de stad moeten bevatten waar de hoofdauteur woont.</p>

en: Enter the country name of the lead author here.
nl: Voer de naam van het land van de hoofdauteur in.

en: <p>This field should contain the country name where the lead author lives.</p>
nl: <p>Dit veld zou de naam van het land moeten bevatten waar de hoofdauteur woont.</p>

[ctx: @label: template properties]
en: Address:
nl: Adres:

en: Enter the address of the lead author here.
nl: Voer hier het adres van de hoofdauteur in.

en: <p>This field should contain the address where the lead author lives.</p>
nl: <p>Dit veld zou het adres moeten bevatten waar de hoofdauteur woont.</p>

en: Postal Code:
nl: Postcode:

en: Enter the postal code of the lead author here.
nl: Voer hier de postcode van de hoofdauteur in.

en: <p>This field should contain the postal code where the lead author lives.</p>
nl: <p>Dit veld zou de postcode moeten bevatten waar de hoofdauteur woont.</p>

en: Province:
nl: Provincie:

en: Enter the province of the lead author here.
nl: Voer hier de provincie van de hoofdauteur in.

en: <p>This field should contain the province where the lead author lives.</p>
nl: <p>Dit veld zou de provincie moeten bevatten waar de hoofdauteur woont.</p>

[ctx: @label: template properties]
en: Email:
nl: E-mailadres:

en: Enter the email of the lead author here.
nl: Voer hier het e-mailadres van de hoofdauteur in.

en: <p>This field should contain the email of the lead author.</p>
nl: <p>Dit veld zou het e-mailadres moeten bevatten van de hoofdauteur.</p>

en: Enter the phone number of the lead author here.
nl: Voer hier het telefoonnummer van de hoofdauteur in.

en: <p>This field should contain the phone number of the lead author.</p>
nl: <p>Dit veld zou het telefoonnummer moeten bevatten van de hoofdauteur.</p>

en: Enter the web site URL of the lead author here.
nl: Voer hier het URL-adres van de hoofdauteur in.

en: <p>This field should contain the web site URL of the lead author.</p>
nl: <p>Dit veld zou het URL-adres moeten bevatten van de website van de hoofdauteur.</p>

en: Subjects
nl: Onderwerpen

en: Template:
nl: Sjabloon:

en: Open metadata template editor
nl: Metagegevenssjabloonbewerker openen

en: <p>Select here the action to perform using the metadata template.</p><p><b>To remove</b>: delete already-assigned template.</p><p><b>Do not change</b>: Do not touch template information.</p><p>All other values are template titles managed by digiKam. Selecting one will assign information as well.</p>
nl: <p>Selecteer hier de uit te voeren actie op het metagegevenssjabloon.</p><p><b>Om te verwijderen</b>: verwijder reeds toegewezen sjabloon.</p><p><b>Niet wijzigen</b>: sjablooninformatie met rust laten.</p><p>Alle andere waarden zijn sjabloontitels beheerd door digiKam. Er één selecteren wijst ook informatie toe.</p>

en: To remove
nl: Te verwijderen

en: Do not change
nl: Niet wijzigen

en: Names:
nl: Namen:

en: Usages:
nl: Gebruik:

en: No or invalid size specified
nl: Geen of een ongeldige grootte opgegeven

en: Thumbnail is null
nl: Miniatuur is null

en: File does not exist or is not a file
nl: Bestand bestaat niet of is geen bestand

en: Cannot create thumbnail for %1
nl: Er kon geen miniatuur voor %1 worden aangemaakt

[ctx: @title:window]
en: Failed to Initialize Thumbnails Database
nl: Initialiseren van database met miniaturen is mislukt

en: Error message: %1
nl: Foutbericht: %1

[ctx: @title:window]
en: Determine Time Difference With Clock Photo
nl: Bepaal het tijdverschil met de klok van de foto

en: Load different photo
nl: Een andere foto laden

en: If you have a photo in your set with a clock or another external time source on it, you can load it here and set the indicator to the (date and) time displayed. The difference of your internal camera clock will be determined from this setting.
nl: Als u een foto in uw set hebt met een klok of een andere externe tijdbron, dan kunt u deze hier laden en de indicator instellen op de getoonde (datum en) tijd. Het verschil met uw interne cameraklok zal worden bepaald uit deze instelling.

en: <font color="red"><b>Could not load<br/>image %1.</b></font>
nl: <font color="red"><b>Kan de afbeelding<br/>%1 niet laden.</b></font>

en: The clock date and time:
nl: De datum en tijd uit de klok:

en: Select Image to Extract Clock Photo
nl: Selecteer de afbeelding waaruit de klok van de foto is te extraheren

en: %1 timestamp
nl: %1 tijdsaanduiding

en: File name timestamp
nl: Tijdstempel van bestand

en: File last modified
nl: Bestand het laatst gewijzigd

en: EXIF: created
nl: EXIF: aangemaakt

en: EXIF: original
nl: EXIF: origineel

en: EXIF: digitized
nl: EXIF: gedigitaliseerd

en: IPTC: created
nl: IPTC: aangemaakt

en: XMP: created
nl: XMP: aangemaakt

en: EXIF: created (fuzzy)
nl: EXIF: aangemaakt (vaag)

en: EXIF: original (fuzzy)
nl: EXIF: origineel (vaag)

en: EXIF: digitized (fuzzy)
nl: EXIF: gedigitaliseerd (vaag)

en: Reset to current date
nl: Naar huidige datum terugzetten

[ctx: copy timestamp as well]
en: Copy value
nl: Waarde kopiëren

[ctx: add a fixed timestamp to date]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: subtract a fixed timestamp to date]
en: Subtract
nl: Aftrekken

[ctx: time adjust offset, days value label]
en: days
nl: dagen

en: Determine difference from clock photo
nl: Bepaal het verschil van de klok van de foto

en: Either click or drag'n drop a photo on the button to choose a clock photo
nl: Klik of sleep en laat een foto los op de knop om een klokfoto te kiezen

en: Update timestamps with ExifTool
nl: Tijdstippen bijwerken met ExifTool

en: Use this option primarily with video files
nl: Deze optie primair gebruiken met videobestanden.

en: Update only existing timestamps
nl: Alleen bestaande tijdstippen bijwerken

en: EXIF: Thumbnail
nl: EXIF: miniatuur

en: Timestamp Adjustments
nl: Bijstelling van tijdstempel

[ctx: Effect: No Effect]
en: None
nl: Geen

[ctx: Effect: KenBurnsZoomIn]
en: Ken Burns - Camera Zoom In
nl: Ken Burns - Camera inzoomeen

[ctx: Effect: KenBurnsZoomOut]
en: Ken Burns - Camera Zoom Out
nl: Ken Burns - Camera uitzoomeen

[ctx: Effect: KenBurnsPanLR]
en: Ken Burns - Camera Pan Left to Right
nl: Ken Burns - Camera links naar rechts bewegen

[ctx: Effect: KenBurnsPanRL]
en: Ken Burns - Camera Pan Right to Left
nl: Ken Burns - Camera rechts naar links bewegen

[ctx: Effect: KenBurnsPanTB]
en: Ken Burns - Camera Pan Top to Bottom
nl: Ken Burns - Camera omlaag bewegen

[ctx: Effect: KenBurnsPanBT]
en: Ken Burns - Camera Pan Bottom to Top
nl: Ken Burns - Camera omhoog bewegen

[ctx: Effect: Random Effect]
en: Random
nl: Willekeurig

[ctx: Transition: No Transition]
en: None
nl: Geen

[ctx: Transition: Chess Board]
en: Chess Board
nl: Schaakbord

[ctx: Transition: Melt Down]
en: Melt Down
nl: Afsmelten

[ctx: Transition: Sweep]
en: Sweep
nl: Vegen

[ctx: Transition: Mosaic]
en: Mosaic
nl: Mozaïek

[ctx: Transition: Cubism]
en: Cubism
nl: Kubistisch

[ctx: Transition: Growing]
en: Growing
nl: Groeiend

[ctx: Transition: Horizontal Lines]
en: Horizontal Lines
nl: Horizontale lijnen

[ctx: Transition: Vertical Lines]
en: Vertical Lines
nl: Verticale lijnen

[ctx: Transition: Circle Out]
en: Circle Out
nl: Uitwaaieren

[ctx: Transition: Multi-Circle Out]
en: Multi-Circle Out
nl: Meervoudig uitwaaieren

[ctx: Transition: Spiral In]
en: Spiral In
nl: Spiraalsgewijs naar binnen bewegen

[ctx: Transition: Blobs]
en: Blobs
nl: Klodders

[ctx: Transition: Fade]
en: Fade
nl: Vervagen

[ctx: Transition: SlideL2R]
en: Slide Left to Right
nl: Dia links naar rechts

[ctx: Transition: SlideR2L]
en: Slide Right to Left
nl: Dia rechts naar links

[ctx: Transition: SlideT2B]
en: Slide Top to Bottom
nl: Dia boven naar beneden

[ctx: Transition: SlideB2T]
en: Slide Bottom to Top
nl: Dia beneden naar boven

[ctx: Transition: PushL2R]
en: Push Left to Right
nl: Links naar rechts duwen

[ctx: Transition: PushR2L]
en: Push Right to Left
nl: Rechts naar links duwen

[ctx: Transition: PushT2B]
en: Push Top to Bottom
nl: Boven naar beneden duwen

[ctx: Transition: PushB2T]
en: Push Bottom to Top
nl: Beneden naar boven duwen

[ctx: Transition: SwapL2R]
en: Swap Left to Right
nl: Links naar rechts omklappen

[ctx: Transition: SwapR2L]
en: Swap Right to Left
nl: Rechts naar links omklappen

[ctx: Transition: SwapT2B]
en: Swap Top to Bottom
nl: Boven naar beneden omklappen

[ctx: Transition: SwapB2T]
en: Swap Bottom to Top
nl: Beneden naar boven omklappen

[ctx: Transition: BlurIn]
en: Blur In
nl: Vervaagd in

[ctx: Transition: BlurOut]
en: Blur Out
nl: Vervaagd uit

[ctx: Transition: Random Effect]
en: Random
nl: Willekeurig

en: A complete, cross-platform solution to record, convert and stream audio and video.
nl: Een volledige, cross-platform oplossing om geluid en video op te nemen, te converteren en te streamen.

[ctx: Video Effect NOPLAYER]
en: None
nl: Geen

[ctx: Video Standard INTERNAL]
en: Internal
nl: Intern

[ctx: Video Standard DESKTOP]
en: Default from Desktop
nl: Standaard uit bureaublad

en: Generating frames from %1 Done
nl: Frames genereren uit %1 is gedaan

en: Error while creating temporary directory %1!
nl: Fout bij aanmaken van tijdelijke map %1!

en: Encoding frames...
nl: Frames worden gecodeerd...

en: Encoding done.
nl: Codering is gedaan.

en: Error while encoding frames!
nl: Fout bij coderen van frames!

[ctx: @option:check]
en: Show image file name
nl: Bestandsnaam van afbeelding tonen

[ctx: @info]
en: Show the image file name at the bottom of the screen.
nl: Naam van het afbeeldingsbestand onderin het scherm weergeven.

[ctx: @option:check]
en: Show image creation date
nl: Datum van aanmaken tonen

[ctx: @info]
en: Show the image creation time/date at the bottom of the screen.
nl: Aanmaakdatum/tijd van afbeelding onderin het scherm weergeven.

[ctx: @option:check]
en: Show camera aperture and focal length
nl: Toon het diafragma en het brandpunt van de camera

[ctx: @info]
en: Show the camera aperture and focal length at the bottom of the screen.
nl: Het diafragma en de brandpuntsafstand van de camera onder in het scherm weergeven.

[ctx: @option:check]
en: Show camera exposure and sensitivity
nl: Toon de sluitertijd en gevoeligheid van de camera

[ctx: @info]
en: Show the camera exposure and sensitivity at the bottom of the screen.
nl: De sluitertijd en gevoeligheid van de camera onderin het scherm weergeven.

[ctx: @option:check]
en: Show camera make and model
nl: Toon het merk en model van de camera

[ctx: @info]
en: Show the camera make and model at the bottom of the screen.
nl: Het merk en model van de camera onderin het scherm weergeven.

[ctx: @option:check]
en: Show camera lens model
nl: Cameralensmodel tonen

[ctx: @info]
en: Show the camera lens model at the bottom of the screen.
nl: Het cameralensmodel onderin het scherm tonen.

[ctx: @option:check]
en: Show image caption
nl: Afbeeldingstitel tonen

[ctx: @info]
en: Show the image caption at the bottom of the screen.
nl: Afbeeldingstitel onder in het scherm weergeven.

[ctx: @option:check]
en: Show image title
nl: De afbeeldingstitel tonen

[ctx: @info]
en: Show the image title at the bottom of the screen.
nl: De afbeeldingstitel onderin het scherm tonen.

[ctx: @option:check]
en: Show image caption if it has not title
nl: Afbeeldingsbijschrift tonen als het geen titel heeft

[ctx: @info]
en: Show the image caption at the bottom of the screen if no titles existed.
nl: Afbeeldingsbijschrift onder in het scherm tonen als er geen titels bestaan.

[ctx: @option:check]
en: Show image rating
nl: Waardering van afbeelding tonen

[ctx: @info]
en: Show the digiKam image rating at the bottom of the screen.
nl: De waardering van de afbeelding in digiKam onder in het het scherm weergeven.

[ctx: @option:check]
en: Show image tags
nl: Afbeeldingstags tonen

[ctx: @info]
en: Show the digiKam image tag names at the bottom of the screen.
nl: Namen van afbeeldingstags van digiKam onderaan het scherm tonen.

[ctx: @option]
en: On Screen Display Font:
nl: Lettertype voor op het scherm:

[ctx: @info]
en: Select here the font used to display text on the screen display .
nl: Selecteer hier het lettertype dat u wilt gebruiken voor tekst op het scherm.

en: An error has occurred while playing: the media is not valid
nl: Er deed zich een fout tijdens afspelen: het medium is niet geldig

en: An error has occurred while playing: %1
nl: Er deed zich een fout voor bij het afspelen van: %1

[ctx: pause/play video]
en: Pause/Play
nl: Pauzeren/afspelen

[ctx: capture video frame]
en: Capture
nl: Opname

en: An error has occurred with the media player...
nl: Er deed zich een fout voor met de mediaspeler...

en: Toggle playing in a loop
nl: Afspelen in een loop omschakelen

[ctx: video frame backward]
en: Frame Backward
nl: Frame stap terug

[ctx: video frame forward]
en: Frame Forward
nl: Frame stap voorwaarts

[ctx: @info]
en: Change video playback rate
nl: Afspeelsnelheid van video wijzigen

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset to default value
nl: Terug naar standaardinstellingen

[ctx: @title:window]
en: Navigate to %1
nl: Ga naar %1

[ctx: @title: binary properties]
en: Binary
nl: Binair

[ctx: @title: binary properties]
en: Version
nl: Versie

en: Binary not found.
nl: Binair programma niet gevonden.

en: Minimal version number required for this binary is %1
nl: Het minimale versienummer van dit binaire bestand is %1

en: Find
nl: Zoeken

en:  or <a href="%1">download</a>
nl:  of <a href="%1">downloaden</a>

en: <qt><p><font color="red"><b>Warning:</b> Some necessary binaries have not been found on your system. If you have these binaries installed, please click the 'Find' button to locate them on your system, otherwise please download and install them to proceed.</font></p></qt>
nl: <qt><p><font color="red"><b>Waarschuwing:</b> De benodigde binaire programma's zijn niet op uw systeem gevonden. Als u deze hebt geïnstalleerd, klik dan op de knop 'Zoeken' om ze op uw systeem te lokaliseren, download ze anders om verder te gaan.</font></p></qt>

en: A development version has been detect. There is no guarantee on the behavior of this binary.
nl: Er is een ontwikkelingsversie ontdekt. Er is geen garantie over het gedrag van dit programma.

en: Change
nl: Wijzigen

en: The binary file found does not appear to be working as intended.
nl: Het gevonden binaire bestand lijkt niet te zoals bedoeld.

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: If Target File Exists:
nl: Als doelbestand bestaat:

en: Store as a different name
nl: Onder een andere naam opslaan

en: Overwrite automatically
nl: Automatisch overschrijven

en: Skip automatically
nl: Automatisch overslaan

en: No options available
nl: Geen opties beschikbaar

[ctx: @title: font properties]
en: Here you can choose the font to be used.
nl: Hier kunt u kiezen welk lettertype er zal worden gebruikt.

[ctx: @title: font properties]
en: Requested Font
nl: Gevraagde lettertype

[ctx: @title: font properties]
en: Font
nl: Lettertype

[ctx: @info: font properties]
en: Enable this checkbox to change the font family settings.
nl: Activeer dit keuzevakje om de instellingen van de lettertypefamilie te wijzigen.

[ctx: @info: font properties]
en: Change font family?
nl: Lettertypefamilie wijzigen?

[ctx: @label: font properties]
en: Font:
nl: Lettertype:

[ctx: @title: font properties]
en: Font style
nl: Tekenstijl

[ctx: @info: font properties]
en: Enable this checkbox to change the font style settings.
nl: Activeer dit keuzevakje om de instellingen voor de tekenstijl te wijzigen.

[ctx: @info: font properties]
en: Change font style?
nl: Tekenstijl wijzigen?

[ctx: @label: font properties]
en: Font style:
nl: Tekenstijl:

[ctx: @title: font properties]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: @info: font properties]
en: Enable this checkbox to change the font size settings.
nl: Activeer dit keuzevakje om de instellingen voor de tekengrootte te wijzigen.

[ctx: @info: font properties]
en: Change font size?
nl: Tekengrootte wijzigen?

[ctx: @label:listbox Font size]
en: Size:
nl: Grootte:

[ctx: @info: font properties]
en: Here you can choose the font family to be used.
nl: Hier kunt u de lettertypefamilie die u wilt gebruiken wijzigen.

[ctx: @info: font properties]
en: Here you can choose the font style to be used.
nl: Hier kunt u de tekenstijl die u wilt gebruiken wijzigen.

[ctx: @item: font style]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: @item: font style]
en: Italic
nl: Cursief

[ctx: @item: font style]
en: Oblique
nl: Schuin

[ctx: @item: font style]
en: Bold
nl: Vet

[ctx: @item: font style]
en: Bold Italic
nl: Vet-cursief

[ctx: @item: font size]
en: Relative
nl: Relatief

[ctx: @info: font properties]
en: Font size "fixed" or "relative" to environment
nl: Tekengrootte "vaste grootte" of "relatief" t.o.v. de omgeving

[ctx: @info: font properties]
en: Here you can switch between fixed font size and font size to be calculated dynamically and adjusted to changing environment (e.g. widget dimensions, paper size).
nl: Hier kunt u wisselen tussen een vaste tekengrootte en een tekengrootte die dynamisch wordt berekend en aangepast op een veranderende omgeving. (bijv. widgetafmetingen, papiergrootte).

[ctx: @info: font properties]
en: Here you can choose the font size to be used.
nl: Hier kunt u de te gebruiken tekengrootte kiezen.

[ctx: @info: font properties]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
nl: Filmquiz bracht knappe ex-yogi van de wijs

[ctx: @info: font properties]
en: This sample text illustrates the current settings. You may edit it to test special characters.
nl: Dit is een voorbeeldtekst die de huidige instellingen illustreert. U mag deze bewerken om speciale tekens te testen.

[ctx: @info: font style]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: @info: font style]
en: Italic
nl: Cursief

[ctx: @info: font style]
en: Oblique
nl: Schuin

en: System Font
nl: Systeemlettertype

en: Custom Font
nl: Aangepast lettertype

en: Choose...
nl: Kiezen...

en: Select a Font
nl: Selecteer een lettertype

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Embedded JPEG Preview
nl: Ingebed JPEG-voorbeeld

en: Half Size Raw Preview
nl: Voorbeeld in halve grootte RAW

en: Reduced Size Preview
nl: Voorbeeld in beperkte grootte

en: Failed to load image
nl: Afbeelding kon niet worden geladen

en: Pan the image to a region
nl: Afbeeldinggrootte op een gebied afstemmen

en: Show available versions in a list
nl: Beschikbare versies in een lijst tonen

en: Show available versions as a tree
nl: Beschikbare versies in een boomstructuur tonen

en: Show available versions and the applied filters in a combined list
nl: Beschikbare versies en de toegepaste filters in een gecombineerde lijst tonen

en: Uncalibrated color space
nl: Niet gekalibreerde kleurruimte

en: No profile available...
nl: Geen profiel beschikbaar...

en: Perceptual
nl: Op waarneming

en: Relative Colorimetric
nl: Relatief colorimetrisch

en: Absolute Colorimetric
nl: Absoluut colorimetrisch

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: <ul><li><p><b>Perceptual intent</b> causes the full gamut of the image to be compressed or expanded to fill the gamut of the destination device, so that gray balance is preserved but colorimetric accuracy may not be preserved.</p><p>In other words, if certain colors in an image fall outside of the range of colors that the output device can render, the image intent will cause all the colors in the image to be adjusted so that the every color in the image falls within the range that can be rendered and so that the relationship between colors is preserved as much as possible.</p><p>This intent is most suitable for display of photographs and images, and is the default intent.</p></li><li><p><b>Absolute Colorimetric intent</b> causes any colors that fall outside the range that the output device can render to be adjusted to the closest color that can be rendered, while all other colors are left unchanged.</p><p>This intent preserves the white point and is most suitable for spot colors (Pantone, TruMatch, logo colors, ....)</p></li><li><p><b>Relative Colorimetric intent</b> is defined such that any colors that fall outside the range that the output device can render are adjusted to the closest color that can be rendered, while all other colors are left unchanged. Proof intent does not preserve the white point.</p></li><li><p><b>Saturation intent</b> preserves the saturation of colors in the image at the possible expense of hue and lightness.</p><p>Implementation of this intent remains somewhat problematic, and the ICC is still working on methods to achieve the desired effects.</p><p>This intent is most suitable for business graphics such as charts, where it is more important that the colors be vivid and contrast well with each other rather than a specific color.</p></li></ul>
nl: <ul><li><p><b>De op waarneming gebaseerde methode</b> zorgt ervoor dat het volledige kleurengamma van het beeld samengeperst of uitgerekt wordt om het kleurengamma van het uitvoermedium te vullen, op zo'n manier dat de grijsbalans behouden blijft maar de kleuren colorimetrisch afwijkend kunnen zijn.</p><p>Met andere woorden, als bepaalde kleuren in een afbeelding buiten het kleurbereik van het uitvoerapparaat vallen, zal deze methode ervoor zorgen dat de kleuren zo bijgesteld worden dat ze allemaal binnen het weer te geven bereik vallen, waarbij de onderlinge relaties tussen de kleuren zoveel mogelijk behouden blijven.</p><p>Deze methode is vooral geschikt voor het weergeven van foto's en afbeeldingen, en is de standaardmethode.</p></li><li><p><b>De absoluut colorimetrische methode</b> zorgt ervoor dat alle kleuren die niet weergegeven kunnen worden door het uitvoerapparaat worden vervangen door de dichtstbijzijnde kleur die wel weergegeven kan worden. Alle andere kleuren blijven onveranderd.</p><p>Deze methode zorgt ervoor dat het witpunt behouden blijft en is vooral geschikt voor 'vlakke kleuren' (Pantone, TruMatch, logokleuren...).</p></li><li> <p><b>De relatief colorimetrische methode</b> zorgt ervoor dat alle kleuren die niet weergegeven kunnen worden door het uitvoerapparaat, worden vervangen door de dichtstbijzijnde kleur die wel weergegeven kan worden. Alle andere kleuren blijven onveranderd. Het witpunt wordt met deze methode niet behouden.</p></li><li><p><b>De op verzadiging gebaseerde methode</b> behoudt de verzadiging van kleuren in de afbeelding, indien noodzakelijk ten koste van de tint en de helderheid.</p><p>De implementatie van deze methode is nog enigszins problematisch en het ICC werkt nog aan methoden om de beoogde effecten te bereiken.</p><p>Deze methode is vooral geschikt voor zakelijke grafieken waarbij kleuren die levendig en contrastrijk moeten zijn belangrijker is dan een exacte kleur.</p></li></ul>

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile product name
nl: De productnaam in het ICC-profiel

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile product description
nl: De productbeschrijving in het ICC-profiel

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Information
nl: Informatie

[ctx: @info: icc profile properties]
en: Additional ICC profile information
nl: Toegevoegde informatie in het ICC-profiel

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Manufacturer
nl: Fabrikant

[ctx: @info: icc profile properties]
en: Raw information about the ICC profile manufacturer
nl: Raw-informatie over de maker in het ICC-profiel

[ctx: @info: icc profile properties]
en: Raw information about the ICC profile model
nl: Raw-informatie over het ICC-profielmodel

[ctx: @info: icc profile properties]
en: Raw information about the ICC profile copyright
nl: Raw-informatie over de copyright in het ICC-profiel

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Profile ID
nl: Profiel-ID

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile ID number
nl: Het ID-nummer in het ICC-profiel

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Color Space
nl: Kleurruimte

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The color space used by the ICC profile
nl: De gebruikte kleurruimte in het ICC-profiel

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Connection Space
nl: Verbindingsruimte

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The connection space used by the ICC profile
nl: De verbindingsruimte gebruikt in het ICC-profiel

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Device Class
nl: Apparaatklasse

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile device class
nl: De apparaatklasse in het ICC-profiel

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Rendering Intent
nl: Rendering-intentie

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile rendering intent
nl: Rendering-intentie in het ICC-profiel

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Profile Version
nl: Profielversie

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC version used to record the profile
nl: De ICC-profielversie gebruikt voor het opslaan van het profiel

[ctx: @item: icc profile properties]
en: CMM Flags
nl: CMM-vlaggen

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile color management flags
nl: De kleurbeheervlaggen in het ICC-profiel

[ctx: @info: icc profile properties]
en: This area contains a CIE or chromaticity diagram.
    A CIE diagram is a representation of all the colors
    that a person with normal vision can see. This is represented
    by the colored sail-shaped area. In addition you will see a
    triangle that is superimposed on the diagram outlined in white.
    This triangle represents the outer boundaries of the color space
    of the device that is characterized by the inspected profile.
    This is called the device gamut.
    In addition there are black dots and yellow lines on the diagram.
    Each black dot represents one of the measurement points that were
    used to create this profile. The yellow line represents the
    amount that each point is corrected by the profile, and the
    direction of this correction.
nl: Dit gebied bevat een CIE of kleurdiagram.
    Een CIE-diagram is een representatie van alle kleuren
    die een persoon met normaal zicht kan zien.
    Deze is weergegeven door het gekleurde zeilvormige gebied.
    Verder ziet u in wit een driehoek die gesuperponeerd is op het diagram.
    Deze driehoek geeft de buitengrenzen aan van de kleurruimte van het
    apparaat waarvan het profiel wordt bekeken. Dit wordt het kleurengamma
    van het apparaat genoemd.
    Bovendien zijn er zwarte punten en gele lijnen in het diagram.
    Elke zwarte punt geeft een meetpunt aan dat werd gebruikt om dit profiel
    te maken. De gele lijn geeft aan hoeveel elk punt is gecorrigeerd door
    het profiel en de richting van de correctie.

[ctx: @title: icc profile properties]
en: ICC Color Profile Information
nl: Info over het ICC-kleurprofiel

[ctx: @info: icc profile color space]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @info: icc profile class]
en: Input device
nl: Invoerapparaat

[ctx: @info: icc profile class]
en: Display device
nl: Weergave-apparaat

[ctx: @info: icc profile class]
en: Output device
nl: Uitvoerapparaat

[ctx: @info: icc profile class]
en: Color space
nl: Kleurruimte

[ctx: @info: icc profile class]
en: Link device
nl: Koppelapparaat

[ctx: @info: icc profile class]
en: Abstract
nl: Samenvatting

[ctx: @info: icc profile class]
en: Named color
nl: Genoemde kleur

[ctx: @info: icc profile class]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Perceptual
nl: Op waarneming

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Relative Colorimetric
nl: Relatief colorimetrisch

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Saturation
nl: Verzadiging

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Absolute Colorimetric
nl: Absoluut colorimetrisch

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @title: file open dialog]
en: ICC color profile File to Save
nl: Op te slaan bestand met ICC-kleurprofiel

[ctx: @info: file open filters]
en: ICC Files (*.icc; *.icm)
nl: ICC-bestanden (*.icc; *.icm)

en: 1 Image | %1 Images
nl[0]: 1 afbeelding
nl[1]: %1 afbeeldingen

[ctx: @info: item overlay]
en: Applying operation to
    the selected picture | Applying operation to 
    "%1" selected pictures
nl[0]: Bewerking toepassen op
    de geselecteerde afbeelding
nl[1]: Bewerking toepassen op
    %1 geselecteerde afbeeldingen

[ctx: unknown image resolution]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Drag to reposition
nl: Sleep om te herplaatsen

en: Show Thumbbar
nl: Miniaturenbalk tonen

[ctx: This is the slogan formatted string displayed in splashscreen. Please translate using short words else the slogan can be truncated.]
en: <qt><font color="white"><b>Professional</b> Photo <b>Management</b> with the Power of <b>Open Source</b></font><font color="gray"><br/><i>%1</i></font></qt>
nl: <qt><font color="white"><b>Professioneel</b> foto<b>beheer</b> met de kracht van <b>open-source</b></font><font color="gray"><br/><br/><i>%1</i></font></qt>

en: Professional Photo Management with the Power of Open Source
nl: Professioneel Fotobeheer met de kracht van open-source

en: A KDE Family Project
nl: Een project in de KDE familie

en: (c) 2001-2024, digiKam developers team
nl: (c) 2001-2024, het team van ontwikkelaars van digiKam

en: Coordinator, Developer, and Mentoring
nl: Coördinator, ontwikkelaar en mentor

en: Developer and Mentoring
nl: Ontwikkelaar en mentor

en: Mentoring, Port web-service tools to OAuth, factoring web service tools, and port faces recognition engine to OpenCV neural network
nl: Mentor zijn, hulpmiddelen web-service naar OAuth overzetten, deze herschrijven en gezichtsherkenningsengine overzetten naar neurale netwerk OpenCV

en: SFace and YuNet DNN models integration. Face Management improvements
nl: Integratie van SFace en YuNet DNN modellen. Verbeteringen in beheer van gezichten

en: Advanced Searches Tool Improvements
nl: Geavanceerde zoekhulpmiddelen verbeteringen

en: Releases Manager
nl: Manager van uitgaven

en: Port to Qt6,
nl: Overzetten naar Qt6,

en: Rewrite Image Quality Sorter algorithms and Photo Focus Information Extraction, Aesthetic Detection to classify images using deep learning model,Slideshow and Presentation tools improvement
nl: Herschrijven van algoritmen voor afbeeldingskwaliteitssorteerder en verbeteringen van fotofocusinformatie-extractie, esthetische detectie om afbeeldingen te classificeren met deep learning model, diashow en verbetering van presentatiehulpmiddelen

en: MJPEGStream plugin, OCR text Converter plugin, auto-tags assignment engine
nl: MJPEGStream-plug-in, OCR tekstconversie-plug-in, engine voor automatisch tags toekennen

en: Clustering support and improvement for Face Engine, Port Slideshow tool to plugins interface
nl: Ondersteuning van clusteren en verbeteren van gezichtenengine, diavoorstellinghulpmiddel naar plug-in-interface overzetten.

en: Face management workflow improvements
nl: Verbeteringen in workflow bij beheer van gezichten

en: UPNP/DLNA export tool, and Healing clone tool for image editor
nl: UPnP/DLNA exporthulpmiddel en heling van hulpmiddel klonen voor afbeeldingsbewerker

en: Tags Manager
nl: Beheerder van tags

en: New OneDrive, Pinterrest, and Box export tools
nl: Nieuwe OneDrive, Pinterrest en Box hulpmiddelen voor exporteren

en: Face-engine improvements and manual icon-view sort
nl: Verbeteringen aan Face-engine en handmatige sortering van pictogramweergave

en: Model/View Port of Image Editor Canvas
nl: Model/tonen port van werkveld afbeeldingsbewerker

en: Image Quality Sorter
nl: Sorteerder op kwaliteit van afbeeldingen

en: Face Detection
nl: Gezichtsdetectie

en: Non-destructive image editing
nl: Niet-destructieve afbeeldingsbewerking

en: Reverse Geo-Coding
nl: Omgekeerde geo-codering

en: Face Recognition
nl: Gezichtsherkenning

en: Multi-core Support in Batch Queue Manager and Mentoring
nl: Ondersteuning voor multi-core cpu in takenwachtrijbeheerder en begeleiding

en: UPnP / DLNA Export tool and Mentoring
nl: UPnP / DLNA exporthulpmiddel en mentor

en: Model/View port of Import Tool and Mentoring
nl: Model/tonen port van importhulpmiddel en mentor

en: Video Metadata Support and Mentoring
nl: Ondersteuning voor metagegevens van video en mentor

en: Panorama Tool and Mentoring
nl: Hulpmiddel voor panorama's en mentor

en: XML based GUI port of tools
nl: Overzetting van hulpmiddelen naar met op XML gebaseerde GUI

en: Auto Noise Reduction
nl: Automatische ruisreductie

en: Windows Port and Release Manager
nl: Port naar Windows en manager van uitgaven

en: Developer and Windows port
nl: Hoofdontwikkelaar en porteren naar Windows

en: LCMS2 library port
nl: Port van LCMS2 bibliotheek

en: Color Management
nl: Kleurbeheer

en: MySQL interface
nl: MySQL-interface

en: Design, icons, logo, banner, mockup, beta tester
nl: Ontwerp, pictogrammen, logo, banner, mockup, betatester

en: Bug reports and patches
nl: Bugrapporten en patches

en: Handbook writer, alpha tester, webmaster
nl: Handleidingschrijver, alfa tester en webmaster

en: Beta tester
nl: Betatester

en: Feedback and patches. Handbook writer
nl: Feedback en patches. Schrijver van het handboek

en: digiKam website banner and application icons
nl: Banier van digiKam-website en programmapictogrammen

en: Various usability fixes and general application polishing
nl: Diverse bruikbaarheidsverbeteringen en het polijsten van de interface

en: digiKam website, Feedback
nl: digiKam-website, terugkoppeling

en: Bug reports, feedback and icons
nl: Bugrapporten, terugkoppeling en pictogrammen

en: Developer (2001-2005)
nl: Ontwikkelaar (2001-2005)

en: Developer (2004-2005)
nl: Ontwikkelaar (2004-2005)

en: Developer (2004)
nl: Ontwikkelaar (2004)

en: Configure Notifications
nl: Meldingen configureren

[ctx: general keyboard shortcuts]
en: General
nl: Algemeen

en: Components Information
nl: Componenten-informatie

en: Supported RAW Cameras
nl: Ondersteunde RAW-camera's

en: List of Detected Hardware
nl: Lijst met gedetecteerde hardware

en: Donate...
nl: Doneren...

en: Recipes Book...
nl: Receptenboek...

en: Contribute...
nl: Meewerken...

en: Check for New Version...
nl: Op nieuwe versie controleren...

en: Database Statistics
nl: Database statistieken

en: Toggle Left Side-bar
nl: Linker zijbalk omschakelen

en: Toggle Right Side-bar
nl: Rechter zijbalk omschakelen

en: Previous Left Side-bar Tab
nl: Vorige linker zijbalktabblad

en: Next Left Side-bar Tab
nl: Volgende linker zijbalktabblad

en: Previous Right Side-bar Tab
nl: Vorige rechter zijbalktabblad

en: Next Right Side-bar Tab
nl: Volgende rechter zijbalktabblad

en: Show Statusbar
nl: Statusbalk tonen

en: Size: %1
nl: Grootte: %1

en: Full-screen Options
nl: Opties voor Volledig scherm

en: H&ide toolbars
nl: Werkbalken &verbergen

en: Hide all toolbars when window switch in full-screen mode.
nl: Alle werkbalken verbergen bij omschakelen naar modus volledig-scherm.

en: Hide &thumbbar
nl: Minia&turenbalk verbergen

en: Hide thumbbar view when window switch in full-screen mode.
nl: Miniaturenbalk verbergen bij omschakelen naar modus volledig-scherm.

en: Hide &sidebars
nl: &Zijbalken verbergen

en: Hide all side-bars when window switch in full-screen mode.
nl: Zijbalken verbergen bij omschakelen naar modus volledig-scherm.

en: Hide st&atusbar
nl: S&tatusbalk verbergen

en: Hide statusbar when window switch in full-screen mode.
nl: Statusbalk verbergen bij omschakelen naar modus volledig-scherm.

[ctx: default theme name]
en: Default
nl: Standaard

en: EXIF viewer
nl: EXIF-weergave

en: Makernotes viewer
nl: Weergave van notities van maker

en: IPTC viewer
nl: IPTC weergave

en: XMP viewer
nl: XMP weergave

en: ExifTool viewer
nl: ExifTool-viewer

[ctx: @title: metadata properties]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title: metadata properties]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @action: metadata selector]
en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: @action: metadata selector]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: @action: metadata selector]
en: Default
nl: Standaard

en: ExifTool is a platform-independent command-line application for reading, writing and editing meta information in a wide variety of files.
nl: ExifTool is een platform-onafhankelijke, opdrachtregel toepassing voor lezen, schrijven en bewerken van meta-informatie in een brede variëteit van bestanden.

[ctx: @info]
en: %1 is an open-source software program for reading, writing, and manipulating multimedia files. It is platform independent available as a command-line application. ExifTool is commonly incorporated into different types of digital workflows and supports many types of metadata including Exif, IPTC, XMP, JFIF, GeoTIFF, ICC Profile, Photoshop IRB, as well as the manufacturer-specific metadata formats of many digital cameras.
    
    Here you can configure location where ExifTool binary is located. Application will try to find this binary automatically if they are already installed on your computer.
nl: %1 is een open-source softwareprogramma voor het lezen, schrijven en manipuleren van multimedia bestanden. Het is platform-onafhankelijk beschikbaar als een opdrachtregeltoepassing. ExifTool wordt algemeen ingevoegd in verschillende typen digitale workflows en ondersteunt vele typen metagegevens inclusief Exif, IPTC, XMP, JFIF, GeoTIFF, ICC-profiel, Photoshop IRB, evenals de leverancier-specifieke metagegevensformaten van vele digitale camera's.
    
    Hier kunt u de locatie configureren waar het binaire bestand van ExifTool is gelokaliseerd. Toepassingen zullen dit binaire bestand automatisch proberen te vinden als ze al geïnstalleerd zijn op uw computer.

[ctx: @title: group]
en: Supported File Formats
nl: Ondersteunde bestandsformaten

[ctx: @title: column]
en: Extension
nl: Extensie

[ctx: @title: column]
en: Read
nl: Gelezen

[ctx: @title: column]
en: Write
nl: Schrijven

[ctx: @title: column]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @info: status]
en: yes
nl: ja

[ctx: @info: status]
en: no
nl: nee

[ctx: @action: button]
en: Open Setup Dialog...
nl: Insteldialoog openen...

en: <b>Title: </b><p>%1</p><b>Value: </b><p>%2</p><b>Description: </b><p>%3</p>
nl: <b>Titel: </b><p>%1</p><b>Waarde: </b><p>%2</p><b>Beschrijving: </b><p>%3</p>

en: AXS File Concatenation Protocol
nl: AXS concatenatieprotocol van bestand

en: Audio Interchange File Format
nl: Audio Interchange File formaat

en: JPEG Meta Information Level 0
nl: JPEG meta-informatieniveau 0

en: JPEG Meta Information Level 1
nl: JPEG meta-informatieniveau 1

en: JPEG Meta Information Level 11
nl: JPEG meta-informatieniveau 11

en: JPEG Meta Information Level 12
nl: JPEG meta-informatieniveau 12

en: JPEG Meta Information Level 13
nl: JPEG meta-informatieniveau 13

en: JPEG Meta Information Level 14
nl: JPEG meta-informatieniveau 14

en: JPEG Meta Information Level 15
nl: JPEG meta-informatieniveau 15

en: JPEG Meta Information Level 4
nl: JPEG meta-informatieniveau 4

en: JPEG Meta Information Level 5
nl: JPEG meta-informatieniveau 5

en: JPEG Meta Information Level 6
nl: JPEG meta-informatieniveau 6

en: JPEG Meta Information Level 8
nl: JPEG meta-informatieniveau 8

en: Microsoft Advanced Systems Format
nl: Microsoft geavanceerd systeemformaat

en: Audible Audiobook
nl: Te beluisteren audioboek

en: Canon Camera Information
nl: Canon Camera informatie

en: Canon Recipe Data Information
nl: Canon Recipe gegevensinformatie

en: Derived Convenience Tags
nl: Afgeleide gemakstags

en: Digital Imaging and Communications in Medicine
nl: Digitale afbeeldingen en communicatie in geneeskunde

en: Digital Negative
nl: Digitaal negatief

en: Digital Video
nl: Digitale video

en: DjVu image
nl: DjVu afbeelding

en: Photoshop Save for Web
nl: Photoshop opslaan voor web

en: DOS/Windows executable
nl: DOS/Windows uitvoerbaar bestand

en: Exchangeable Image File Format metadata
nl: Uitwisselbare metagegevens van afbeeldingsbestandsformaat

en: Flexible Image Transport System
nl: Flexibel afbeeldingstransportsysteem

en: Free Lossless Audio Codec
nl: Vrije audio-codec zonder verlies

en: FLIR Thermal Imaging Camera Information
nl: FLIR informatie over thermische afbeeldingscamera

en: File System Information
nl: Bestandssysteeminformatie

en: Macromedia/Adobe Flash Information
nl: Macromedia/Adobe Flash informatie

en: FlashPix Information
nl: FlashPix informatie

en: Font Name Tags
nl: Tags van lettertypenamen

en: FotoWare FotoStation Information
nl: Informatie over FotoWare FotoStation

en: Compuserve Graphics Interchange Format
nl: Compuserve grafisch uitwisselingsformaat

en: GNU Image Manipulation Program
nl: GNU afbeeldingsmanipulatieprogramma

en: Geolocated Tagged Image File Format
nl: Afbeeldingsbestandsformaat met tags met geolocatie

en: GoPro Tags
nl: GoPro tags

en: H.264 Video Streams Information
nl: H.264 videostreamsinformatie

en: International Color Consortium Color Profile
nl: Kleurprofiel van International Color Consortium

en: ID3 And Lyrics3 information
nl: ID3 en Lyrics3 informatie

en: ISO 9660 Disk Image
nl: ISO 9660 schijfimage

en: iTunes Cover Flow Artwork
nl: iTunes Cover Flow illustraties

en: JPEG File Interchange Format
nl: JPEG bestandsuitwisselingsformaat

en: JavaScript Object Notation
nl: JavaScript objectnotatie

en: Microsoft Shell Link
nl: Microsoft shell-koppeling

en: Creo Leaf Capture Information
nl: Creo Leaf Capture informatie

en: Lytro Light Field Picture Info
nl: Lytro Light Field Picture informatie

en: MPEG-2 Transport Stream
nl: MPEG-2 transportstream

en: Meta Information Encapsulation
nl: Inkapseling van metagegevens

en: Magick Image File Format
nl: Magick afbeeldingsbestandsformaat

en: Multiple-image Network Graphics
nl: Network Graphics met meerdere afbeeldingen

en: JVC Canon and Panasonic Camcorders Information
nl: JVC Canon en Panasonic Camcorders informatie

en: Musepack Audio Information
nl: Musepack audio-informatie

en: CIPA Multi-Picture Format Specification
nl: CIPA formaatspecificatie met meerdere afbeeldingen

en: Material Exchange Format
nl: Materiaaluitwisselingsformaat

en: Maker Notes Information
nl: Informatie met notities van maker

en: Matroska Audio/Video/Subtitle Information
nl: Matroska informatie met audio/video/ondertiteling

en: Meta Information
nl: Meta-informatie

en: Ogg Bitstream Container
nl: Ogg bitstreamcontainer

en: Open Extended Range
nl: Uitgebreid bereik openen

en: Ogg Opus Audio
nl: Ogg Opus-audio

en: Adobe Portable Document Format
nl: Adobe Portable documentformaat

en: Apple Picture Information
nl: Apple afbeeldingsinformatie

en: Apple Property List
nl: Apple eigendomslijst

en: Paint Shop Pro Information
nl: Paint Shop Pro informatie

en: Palm database, Mobipocket electronic books, and Amazon Kindle Information
nl: Palm database, Mobipocket elektronische boeken en Amazon Kindle informatie

en: Panasonic RAW 2 Information
nl: Panasonic RAW 2 informatie

en: Streaming Parrot Drone Video Information
nl: Streaming Parrot Drone Video informatie

en: Photo Mechanic Trailer Information
nl: Photo Mechanic Trailer informatie

en: Adobe Photoshop Information
nl: Adobe Photoshop informatie

en: PostScript Information
nl: PostScript-informatie

en: PrintIM Information
nl: PrintIM informatie

en: Apple QuickTime Movie Information
nl: Apple QuickTime Movie informatie

en: FujiFilm RAW Format Information
nl: FujiFilm RAW Format informatie

en: Resource Interchange File Format Information
nl: Resource Interchange bestandsformaatinformatie

en: Mac OS Resource
nl: Mac OS hulpbron

en: Rich Text Format
nl: Opgemaakte tekst

en: Rawzor Image Information
nl: Rawzor afbeeldingsinformatie

en: Real Media/Video Information
nl: Real Media/Video informatie

en: Redcode RAW Video Information
nl: Redcode RAW Video informatie

en: Sigma/Foveon RAW Information
nl: Sigma/Foveon RAW informatie

en: Sony Cameras Information
nl: Sony Camera's informatie

en: Stereo Still Image Information
nl: Stereo Still afbeeldingsinformatie

en: Ogg Theora Video Specification
nl: Ogg Theora Video specificatie

en: BitTorrent Description Information
nl: BitTorrent beschrijvingsinformatie

en: Trailer Information
nl: Trailer-informatie

en: Virtual Card Information
nl: Virtual Card informatie

en: Ogg Vorbis Specification
nl: Ogg Vorbis specificatie

en: Windows Recorded TV Show Information
nl: Windows Recorded TV Show informatie

en: ZIP Archive Information
nl: ZIP-archiefinformatie

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

[ctx: info]
en: Loading in progress
nl: Er wordt geladen

[ctx: @info: metadata view]
en: Tags filter options
nl: Opties voor tagfilter

[ctx: @info: metadata view]
en: Apply tags filter over metadata.
nl: Tagfilter toepassen op metagegevens.

[ctx: @action: metadata view]
en: No filter
nl: Geen filter

[ctx: @action: metadata view]
en: Photograph
nl: Foto

[ctx: @action: metadata view]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @action: metadata view]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: @info: metadata view]
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

[ctx: @info: metadata view]
en: Run tool over metadata tags.
nl: Hulpmiddel uitvoeren op tags uit metagegevens.

[ctx: @action:inmenu]
en: Save in file
nl: Opslaan in bestand

[ctx: @action:inmenu]
en: Print
nl: Afdrukken

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to Clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

[ctx: @info: error message]
en: Cannot load data
    from %1
    with ExifTool.
    
    %2
nl: Kan geen gegevens laden
    uit %1
    met ExifTool.
    
    %2

[ctx: @info: metadata to text]
en: File name: %1 (%2)
nl: Bestandsnaam: %1 (%2)

[ctx: @title:window]
en: Save ExifTool Information
nl: ExifTool-informatie opslaan

en: Standard Exif Tags
nl: Standaard Exif-tags

en: No description available
nl: Geen beschrijving beschikbaar

en: EXIF File to Save
nl: EXIF-bestand om op te slaan

en: EXIF binary Files (*.exif)
nl: Binaire EXIF-bestanden (*.exif)

en: IPTC Records
nl: Iptc-records

en: IPTC File to Save
nl: Iptc-bestand om op te slaan

en: IPTC binary Files (*.iptc)
nl: Binair IPTC-bestand (*.iptc)

en: MakerNote Exif Tags
nl: Maker van de Exif-tag-notities

en: Interoperability
nl: Interoperabiliteit

en: Image Information
nl: Afbeeldingsinformatie

en: Photograph Information
nl: Foto-informatie

en: Embedded Thumbnail
nl: Ingebedde miniatuur

en: IIM Envelope
nl: IIM-enveloppe

en: IIM Application 2
nl: IIM-applicatie 2

en: Additional Exif Properties
nl: Toegevoegde Exif-eigenschappen

en: Camera Raw
nl: Camera-raw

en: Dublin Core
nl: Dublin-kern

en: digiKam schema
nl: digiKamschema

en: Exif-specific Properties
nl: Specifieke Exif-eigenschappen

en: IPTC Core
nl: IPTC-kern

en: IPTC Extension schema
nl: IPTC extensieschema

en: Microsoft Photo
nl: Microsoft foto

en: PLUS License Data Format Schema
nl: PLUS licentiegegevensindelingsschema

en: TIFF Properties
nl: TIFF-eigenschappen

en: Basic Schema
nl: Basisschema

en: Basic Job Ticket
nl: Basis job-ticket

en: Dynamic Media
nl: Dynamische media

en: Media Management
nl: Mediabeheer

en: Rights Management
nl: Rechtenbeheer

en: Paged-Text
nl: SMS-bericht

en: Metadata Working Group Regions
nl: Regio's van de werkgroep metagegevens

en: Adobe Lightroom Schema
nl: Schema Adobe Lightroom

en: ACDSee XMP Schema
nl: Schema ACDSee XMP

en: Microsoft Photo 1.2 Schema
nl: Schema Microsoft Photo 1.2

en: KDE Image Program Interface schema
nl: Schema KDE Image Program Interface

en: XMP Extended Video schema
nl: Schema XMP Extended Video

en: Exif 2.3 metadata for XMP
nl: Exif 2.3 metagegevens voor XMP

en: Image Magick Attributes
nl: ImageMagick-attributen

en: Image Magick Properties
nl: Image-Magick eigenschappen

[ctx: @info: metadata clipboard]
en: File name: %1 (%2)
nl: Bestandsnaam: %1 (%2)

en: XMP Schema
nl: XMP-schema

en: XMP File to Save
nl: XMP-bestand om op te slaan

en: XMP text Files (*.xmp)
nl: XMP-tekstbestanden (*.xmp)

[ctx: @info: color label name]
en: None
nl: Geen

[ctx: @info: color label selector]
en: Color Label: %1
nl: Kleurlabel: %1

[ctx: @title: color label menu]
en: Color
nl: Kleur

[ctx: @info: pick label name]
en: None
nl: Geen

[ctx: @info: pick lablel selector]
en: Pick Label: %1
nl: Keuzelabel: %1

[ctx: @title: pick label menu]
en: Pick
nl: Gekozen

en: Rating
nl: Waardering

[ctx: @info: language edit widget]
en: Remove entry for this language
nl: Item voor deze taal verwijderen

[ctx: @info: language edit widget]
en: Select item language here.
nl: Selecteer hier de taal van het item.

[ctx: @info]
en: Switch to %1
nl: Omschakelen naar %1

[ctx: @title:window]
en: Failed to Translate String with %1 Web-Service
nl: Vertalen van tekenreeks met %1-webservice is mislukt

[ctx: @info]
en: Error message: %1
nl: Foutbericht: %1

[ctx: @info: country code]
en: Default Language
nl: Standaard taal

[ctx: @info: country code]
en: Afrikaans (South Africa)
nl: Afrikaans (Zuid-Afrika)

[ctx: @info: country code]
en: Amharic (Ethiopia)
nl: Amhaars (Ethiopië)

[ctx: @info: country code]
en: North Levantine Arabic (Turkey)
nl: Noord-Levantijns Arabisch (Turkije)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (UAE)
nl: Arabisch (VAE)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Bahrain)
nl: Arabisch (Bahrein)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Algeria)
nl: Arabisch (Algerije)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Egypt)
nl: Arabisch (Egypte)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Iraq)
nl: Arabisch (Irak)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Israel)
nl: Arabisch (Israel)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Jordan)
nl: Arabisch (Jordanië)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Kuwait)
nl: Arabisch (Koeweit)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Lebanon)
nl: Arabisch (Libanon)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Libya)
nl: Arabisch (Libië)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Morocco)
nl: Arabisch (Marokko)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Mauritania)
nl: Arabisch (Mauritanië)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Palestinian West Bank and Gaza)
nl: Arabisch (Palestijnse West Bank en Gaza)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Oman)
nl: Arabisch (Oman)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Qatar)
nl: Arabisch (Qatar)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Saudi Arabia)
nl: Arabisch (Saoedi-Arabië)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Sudan)
nl: Arabisch (Soedan)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Somalia)
nl: Arabisch (Somalië)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Syria)
nl: Arabisch (Syrië)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Chad)
nl: Arabisch (Tsjaad)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Tunisia)
nl: Arabisch (Tunesië)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Yemen)
nl: Arabisch (Jemen)

[ctx: @info: country code]
en: Assamese (India)
nl: Assamees (India)

[ctx: @info: country code]
en: Azerbaijani (Republic of Azerbaijan)
nl: Azerbeidzjaans (Republiek Azerbeidzjan)

[ctx: @info: country code]
en: Bashkir (Russia)
nl: Basjkiers (Rusland)

[ctx: @info: country code]
en: Bengali (Bangladesh)
nl: Bengalees (Bangladesh)

[ctx: @info: country code]
en: Bengali (India)
nl: Bengalees (India)

[ctx: @info: country code]
en: Bengali (Singapore)
nl: Bengalees (Singapore)

[ctx: @info: country code]
en: Belarusian (Belarus)
nl: Wit-Russisch (Wit-Rusland)

[ctx: @info: country code]
en: Bulgarian (Bulgaria)
nl: Bulgaarse (Bulgarije)

[ctx: @info: country code]
en: Tibetan (Bhutan)
nl: Tibetaans (Bhutan)

[ctx: @info: country code]
en: Tibetan (People's Republic of China)
nl: Tibetaans (Volksrepubliek China)

[ctx: @info: country code]
en: Breton (France)
nl: Bretons (Frankrijk)

[ctx: @info: country code]
en: Bosnian (Bosnia and Herzegovina)
nl: Bosnisch (Bosnië en Herzegovina)

[ctx: @info: country code]
en: Catalan (Andorra)
nl: Catalaans (Andorra)

[ctx: @info: country code]
en: Catalan (Spain)
nl: Catalaans (Spanje)

[ctx: @info: country code]
en: Catalan (France)
nl: Catalaans (Frankrijk)

[ctx: @info: country code]
en: Cebuano (Philippines)
nl: Cebuano (Filipijnen)

[ctx: @info: country code]
en: Chamorro (Northern Mariana Islands)
nl: Chamorro (Noordelijke Marianen)

[ctx: @info: country code]
en: Corsican (France)
nl: Corsicaans (Frankrijk)

[ctx: @info: country code]
en: Czech (Czechia)
nl: Tsjechies (Tsjechië)

[ctx: @info: country code]
en: Welsh (United Kingdom)
nl: Welsh (Verenigd Koninkrijk)

[ctx: @info: country code]
en: Danish (Denmark)
nl: Deens (Denemarken)

[ctx: @info: country code]
en: Danish (Greenland)
nl: Deens (Groenland)

[ctx: @info: country code]
en: German (Austria)
nl: Duits (Oostenrijk)

[ctx: @info: country code]
en: German (Switzerland)
nl: Duits (Zwitserland)

[ctx: @info: country code]
en: German (Germany)
nl: Duits (Duitsland)

[ctx: @info: country code]
en: German (Denmark)
nl: Duits (Denemarken)

[ctx: @info: country code]
en: German (Liechtenstein)
nl: Duits (Liechtenstein)

[ctx: @info: country code]
en: German (Luxembourg)
nl: Duits (Luxemburg)

[ctx: @info: country code]
en: Greek (Cyprus)
nl: Grieks (Cyprus)

[ctx: @info: country code]
en: Greek (Greece)
nl: Grieks (Griekenland)

[ctx: @info: country code]
en: English (Antigua and Barbuda)
nl: Engels (Antigua en Barbuda)

[ctx: @info: country code]
en: English (Anguilla)
nl: Engels (Anguilla)

[ctx: @info: country code]
en: English (American Samoa)
nl: Engels (Amerikaans Samoa)

[ctx: @info: country code]
en: English (Australia)
nl: Engels (Australië)

[ctx: @info: country code]
en: English (Barbados)
nl: Engels (Barbados)

[ctx: @info: country code]
en: English (Bermuda)
nl: Engels (Bermuda)

[ctx: @info: country code]
en: English (Brunei)
nl: Engels (Brunei)

[ctx: @info: country code]
en: English (Bahamas)
nl: Engels (Bahamas)

[ctx: @info: country code]
en: English (Botswana)
nl: Engels (Botswana)

[ctx: @info: country code]
en: English (Belize)
nl: Engels (Belize)

[ctx: @info: country code]
en: English (Canada)
nl: Engels (Canada)

[ctx: @info: country code]
en: English (Caribbean)
nl: Engels (Carraïben)

[ctx: @info: country code]
en: English (Cook Islands)
nl: Engels (Cookeilanden)

[ctx: @info: country code]
en: English (Cameroon)
nl: Engels (Kameroen)

[ctx: @info: country code]
en: English (Dominica)
nl: Engels (Dominica)

[ctx: @info: country code]
en: English (Eritrea)
nl: Engels (Eritrea)

[ctx: @info: country code]
en: English (Ethiopia)
nl: Engels (Ethiopië)

[ctx: @info: country code]
en: English (Fiji)
nl: Engels (Fiji)

[ctx: @info: country code]
en: English (Falkland Islands)
nl: Engels (Falklandeilanden)

[ctx: @info: country code]
en: English (Micronesia)
nl: Engels (Micronesië)

[ctx: @info: country code]
en: English (United Kingdom)
nl: Engels (Verenigd Koninkrijk)

[ctx: @info: country code]
en: English (Grenada)
nl: Engels (Grenada)

[ctx: @info: country code]
en: English (Ghana)
nl: Engels (Ghana)

[ctx: @info: country code]
en: English (Gibraltar)
nl: Engels (Gibraltar)

[ctx: @info: country code]
en: English (Gambia)
nl: Engels (Gambia)

[ctx: @info: country code]
en: English (Guam)
nl: Engels (Guam)

[ctx: @info: country code]
en: English (Guyana)
nl: Engels (Guyana)

[ctx: @info: country code]
en: English (Ireland)
nl: Engels (Ierland)

[ctx: @info: country code]
en: English (Israel)
nl: Engels (Israel)

[ctx: @info: country code]
en: English (India)
nl: Engels (India)

[ctx: @info: country code]
en: English (British Indian Ocean Territ)
nl: Engels (Brits Indische Oceaanterritorium)

[ctx: @info: country code]
en: English (Jamaica)
nl: Engels (Jamaica)

[ctx: @info: country code]
en: English (Kenya)
nl: Engels (Kenia)

[ctx: @info: country code]
en: English (Kiribati)
nl: Engels (Kiribati)

[ctx: @info: country code]
en: English (St. Kitts-Nevis)
nl: Engels (St. Kitts en Nevis)

[ctx: @info: country code]
en: English (Cayman Islands)
nl: Engels (Kaaimaneilanden)

[ctx: @info: country code]
en: English (St. Lucia)
nl: Engels (St. Lucia)

[ctx: @info: country code]
en: English (Liberia)
nl: Engels (Liberia)

[ctx: @info: country code]
en: English (Lesotho)
nl: Engels (Lesotho)

[ctx: @info: country code]
en: English (Northern Mariana Islands)
nl: Engels (Noordelijke Marianen)

[ctx: @info: country code]
en: English (Montserrat)
nl: Engels (Montserrat)

[ctx: @info: country code]
en: English (Malta)
nl: Engels (Malta)

[ctx: @info: country code]
en: English (Mauritius)
nl: Engels (Mauritius)

[ctx: @info: country code]
en: English (Malawi)
nl: Engels (Malawi)

[ctx: @info: country code]
en: English (Malaysia)
nl: Engels (Maleisië)

[ctx: @info: country code]
en: English (Namibia)
nl: Engels (Namibië)

[ctx: @info: country code]
en: English (Norfolk Island)
nl: Engels (Territorium Norfolkeiland)

[ctx: @info: country code]
en: English (Nigeria)
nl: Engels (Nigeria)

[ctx: @info: country code]
en: English (Nauru)
nl: Engels (Nauru)

[ctx: @info: country code]
en: English (Niue)
nl: Engels (Niue)

[ctx: @info: country code]
en: English (New Zealand)
nl: Engels (Nieuw Zeeland)

[ctx: @info: country code]
en: English (Papua New Guinea)
nl: Engels (Papoea-Nieuw-Guinea)

[ctx: @info: country code]
en: English (Philippines)
nl: Engels (Filipijnen)

[ctx: @info: country code]
en: English (Pakistan)
nl: Engels (Pakistan)

[ctx: @info: country code]
en: English (Pitcairn)
nl: Engels (Pitcairn)

[ctx: @info: country code]
en: English (Puerto Rico)
nl: Engels (Puerto Rico)

[ctx: @info: country code]
en: English (Palau)
nl: Engels (Palau)

[ctx: @info: country code]
en: English (Rwanda)
nl: Engels (Rwanda)

[ctx: @info: country code]
en: English (Solomon Islands)
nl: Engels (Salomonseilanden)

[ctx: @info: country code]
en: English (Seychelles)
nl: Engels (Seychelles)

[ctx: @info: country code]
en: English (Singapore)
nl: Engels (Singapore)

[ctx: @info: country code]
en: English (St. Helena)
nl: Engels (St. Helena)

[ctx: @info: country code]
en: English (Sierra Leone)
nl: Engels (Sierra Leone)

[ctx: @info: country code]
en: English (Somalia)
nl: Engels (Somalië)

[ctx: @info: country code]
en: English (Swaziland)
nl: Engels (Swaziland)

[ctx: @info: country code]
en: English (Turks and Caicos Islands)
nl: Engels (Turks- en Caicoseilanden)

[ctx: @info: country code]
en: English (Tokelau)
nl: Engels (Tokelau)

[ctx: @info: country code]
en: English (Tonga)
nl: Engels (Tonga)

[ctx: @info: country code]
en: English (Trinidad)
nl: Engels (Trinidad)

[ctx: @info: country code]
en: English (Uganda)
nl: Engels (Oeganda)

[ctx: @info: country code]
en: English (United States)
nl: Engels (VS)

[ctx: @info: country code]
en: English (St. Vincent and the Grenadi)
nl: Engels (St. Vincent en de Grenadines)

[ctx: @info: country code]
en: English (British Virgin Islands)
nl: Engels (Britse Maagdeneilanden)

[ctx: @info: country code]
en: English (U.S. Virgin Islands)
nl: Engels (VS Maagdeneilanden)

[ctx: @info: country code]
en: English (Vanuatu)
nl: Engels (Vanuatu)

[ctx: @info: country code]
en: English (Western Samoa)
nl: Engels (West-Samoa)

[ctx: @info: country code]
en: English (South Africa)
nl: Engels (Zuid-Afrika)

[ctx: @info: country code]
en: English (Zambia)
nl: Engels (Zambia)

[ctx: @info: country code]
en: English (Zimbabwe)
nl: Engels (Zimbabwe)

[ctx: @info: country code]
en: Esperanto (France)
nl: Esperanto (Frankrijk)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Argentina)
nl: Spaans (Argentinië)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Bolivia)
nl: Spaans (Bolivië)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Chile)
nl: Spaans (Chili)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Colombia)
nl: Spaans (Colombia)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Costa Rica)
nl: Spaans (Costa Rica)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Cuba)
nl: Spaans (Cuba)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Dominican Republic)
nl: Spaans (Dominicaanse Republiek)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Ecuador)
nl: Spaans (Ecuador)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Spain)
nl: Spaans (Spanje)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Equatorial Guinea)
nl: Spaans (Equatoriaal Guinea)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Guatemala)
nl: Spaans (Guatemala)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Honduras)
nl: Spaans (Honduras)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Mexico)
nl: Spaans (Mexico)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Nicaragua)
nl: Spaans (Nicaragua)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Panama)
nl: Spaans (Panama)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Peru)
nl: Spaans (Peru)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Puerto Rico)
nl: Spaans (Puerto Rico)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Paraguay)
nl: Spaans (Paraguay)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (El Salvador)
nl: Spaans (El Salvador)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (United States)
nl: Spaans (Verenigde Staten)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Uruguay)
nl: Spaans (Uruguay)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Venezuela)
nl: Spaans (Venezuela)

[ctx: @info: country code]
en: Estonian (Estonia)
nl: Ests (Estland)

[ctx: @info: country code]
en: Basque (Basque Country)
nl: Baskisch (Baskenland)

[ctx: @info: country code]
en: Persian (Iran)
nl: Perzisch (Iran)

[ctx: @info: country code]
en: Finnish (Finland)
nl: Fins (Finland)

[ctx: @info: country code]
en: Filipino (Philippines)
nl: Filipino (Filipijnen)

[ctx: @info: country code]
en: Fijian (Fiji)
nl: Fijisch (Fiji)

[ctx: @info: country code]
en: Faeroese (Faero Islands)
nl: Faeröers (Faeröer)

[ctx: @info: country code]
en: French (Andorra)
nl: Frans (Andorra)

[ctx: @info: country code]
en: French (Belgium)
nl: Frans (België)

[ctx: @info: country code]
en: French (Burkina Faso)
nl: Frans (Burkina Faso)

[ctx: @info: country code]
en: French (Burundi)
nl: Frans (Burundi)

[ctx: @info: country code]
en: French (Benin)
nl: Frans (Benin)

[ctx: @info: country code]
en: French (Canada)
nl: Frans (Canada)

[ctx: @info: country code]
en: French (Democratic Republic of Congo)
nl: Frans (Democratische Republiek Congo)

[ctx: @info: country code]
en: French (Central African Republic)
nl: Frans (Centraal-Afrikaanse Republiek)

[ctx: @info: country code]
en: French (Congo)
nl: Frans (Congo)

[ctx: @info: country code]
en: French (Switzerland)
nl: Frans (Zwitserland)

[ctx: @info: country code]
en: French (Cote d'Ivoire)
nl: Frans (Ivoorkust)

[ctx: @info: country code]
en: French (Cameroon)
nl: Frans (Kameroen)

[ctx: @info: country code]
en: French (Djibouti)
nl: Frans (Djibouti)

[ctx: @info: country code]
en: French (France)
nl: Frans (Frankrijk)

[ctx: @info: country code]
en: French (Gabon)
nl: Frans (Gabon)

[ctx: @info: country code]
en: French (United Kingdom)
nl: Frans (Verenigd Koninkrijk)

[ctx: @info: country code]
en: French (French Guiana)
nl: Frans (Frans-Guyana)

[ctx: @info: country code]
en: French (Guinea)
nl: Frans (Guinea)

[ctx: @info: country code]
en: French (Guadeloupe)
nl: Frans (Guadeloupe)

[ctx: @info: country code]
en: French (Haiti)
nl: Frans (Haïti)

[ctx: @info: country code]
en: French (Italy)
nl: Frans (Italië)

[ctx: @info: country code]
en: French (Comoros Islands)
nl: Frans (Eilandengroep Comoren)

[ctx: @info: country code]
en: French (Lebanon)
nl: Frans (Libanon)

[ctx: @info: country code]
en: French (Luxembourg)
nl: Frans (Luxemburg)

[ctx: @info: country code]
en: French (Monaco)
nl: Frans (Monaco)

[ctx: @info: country code]
en: French (Madagascar)
nl: Frans (Madagascar)

[ctx: @info: country code]
en: French (Mali)
nl: Frans (Mali)

[ctx: @info: country code]
en: French (Martinique)
nl: Frans (Martinique)

[ctx: @info: country code]
en: French (New Caledonia)
nl: Frans (Nieuw-Caledonië)

[ctx: @info: country code]
en: French (French Polynesia)
nl: Frans (Frans-Polynesië)

[ctx: @info: country code]
en: French (St. Pierre and Miquelon)
nl: Frans (St. Pierre en Miquelon)

[ctx: @info: country code]
en: French (Reunion)
nl: Frans (Reunion)

[ctx: @info: country code]
en: French (Rwanda)
nl: Frans (Rwanda)

[ctx: @info: country code]
en: French (Seychelles)
nl: Frans (Seychellen)

[ctx: @info: country code]
en: French (Chad)
nl: Frans (Tsjaad)

[ctx: @info: country code]
en: French (Togo)
nl: Frans (Togo)

[ctx: @info: country code]
en: French (Vanuatu)
nl: Frans (Vanuatu)

[ctx: @info: country code]
en: French (Wallis and Futuna)
nl: Frans (Wallis en Futuna)

[ctx: @info: country code]
en: French (Mayotte)
nl: Frans (Mayotte)

[ctx: @info: country code]
en: Frisian (Netherlands)
nl: Fries (Nederland)

[ctx: @info: country code]
en: Irish (United Kingdom)
nl: Iers (Verenigd Koninkrijk)

[ctx: @info: country code]
en: Irish (Ireland)
nl: Iers (Ierland)

[ctx: @info: country code]
en: Gaelic (United Kingdom)
nl: Gaelic (Verenigd Koninkrijk)

[ctx: @info: country code]
en: Galician (Galicia)
nl: Galicisch (Galicië)

[ctx: @info: country code]
en: Manx (United Kingdom)
nl: Manx (Verenigd Koninkrijk)

[ctx: @info: country code]
en: Hausa (Chad)
nl: Hausa (Tsjaad)

[ctx: @info: country code]
en: Hawaiian (US state of Hawaii)
nl: Hawaiïaans (USA-staat Hawaï)

[ctx: @info: country code]
en: Modern Hebrew (Israel)
nl: Modern Hebreeuws (Israël)

[ctx: @info: country code]
en: Croatian (Bosnia and Herzegovina, Latin)
nl: Kroatisch (Bosnië-Herzegovina, Latijn)

[ctx: @info: country code]
en: Croatian (Croatia)
nl: Kroatisch (Kroatië)

[ctx: @info: country code]
en: Haitian Creole (France)
nl: Haïtiaans Creools (Frankrijk)

[ctx: @info: country code]
en: Hungarian (Hungary)
nl: Hongaars (Hongarije)

[ctx: @info: country code]
en: Hungarian (Slovenia)
nl: Hongaars (Slovenië)

[ctx: @info: country code]
en: Armenian (Armenia)
nl: Armeens (Armenië)

[ctx: @info: country code]
en: Indonesian (Bahasa Indonesia)
nl: Indonesisch (Bahasa Indonesia)

[ctx: @info: country code]
en: Sichuan Yi (People's Republic of China)
nl: Sichuan Yi (Volksrepubliek China)

[ctx: @info: country code]
en: Icelandic (Iceland)
nl: IJslands (IJsland)

[ctx: @info: country code]
en: Italian (Switzerland)
nl: Italiaans (Zwitserland)

[ctx: @info: country code]
en: Italian (Croatia)
nl: Italiaans (Kroatië)

[ctx: @info: country code]
en: Italian (Italy)
nl: Italiaans (Italië)

[ctx: @info: country code]
en: Italian (Slovenia)
nl: Italiaans (Slovenië)

[ctx: @info: country code]
en: Italian (San Marino)
nl: Italiaans (San Marino)

[ctx: @info: country code]
en: Hebrew (Israel)
nl: Hebreeuws (Israël)

[ctx: @info: country code]
en: Japanese (Japan)
nl: Japans (Japan)

[ctx: @info: country code]
en: Modern Javanese (Indonesia)
nl: Modern Javaans (Indonesië)

[ctx: @info: country code]
en: Javanese (Indonesia)
nl: Javaans (Indonesië)

[ctx: @info: country code]
en: Georgian (Georgia)
nl: Georgisch (Georgië)

[ctx: @info: country code]
en: Kazakh (Kazakhstan)
nl: Kazachs (Kazachstan)

[ctx: @info: country code]
en: Greenlandic (Greenland)
nl: Groenlands (Groenland)

[ctx: @info: country code]
en: Khmer (Cambodia)
nl: Khmer (Cambodja)

[ctx: @info: country code]
en: Korean (South Korea)
nl: Koreaans (Zuid-Korea)

[ctx: @info: country code]
en: Korean (North Korea)
nl: Koreaans (Noord-Korea)

[ctx: @info: country code]
en: Kyrgyz (Kyrgyzstan)
nl: Kirgizisch (Kirgizië)

[ctx: @info: country code]
en: Cornish (United Kingdom)
nl: Cornish (Verenigd Koninkrijk)

[ctx: @info: country code]
en: Kurdish (Iran)
nl: Koerdisch (Iran)

[ctx: @info: country code]
en: Latin (Italy)
nl: Latijn (Italië)

[ctx: @info: country code]
en: Luxembourgish (Luxembourg)
nl: Luxemburgs (Luxemburg)

[ctx: @info: country code]
en: Lingala (Democratic Republic of Congo)
nl: Lingala (Democratische Republiek Congo)

[ctx: @info: country code]
en: Lao (Lao PDR)
nl: Laotiaans (Laos)

[ctx: @info: country code]
en: Lithuanian (Lithuania)
nl: Litouws (Litouwen)

[ctx: @info: country code]
en: Latvian (Latvia)
nl: Lets (Letland)

[ctx: @info: country code]
en: Meadow Mari (Russia)
nl: Meadow Mari (Rusland)

[ctx: @info: country code]
en: Maori (New Zealand)
nl: Maori (Nieuw Zeeland)

[ctx: @info: country code]
en: Macedonian (Macedonia)
nl: Macedonisch (Macedonië)

[ctx: @info: country code]
en: Mongolian (People's Republic of China)
nl: Mongools (Volksrepubliek China)

[ctx: @info: country code]
en: Mongolian (Mongolia)
nl: Mongools (Mongolië)

[ctx: @info: country code]
en: Hill Mari (Russia)
nl: Hill Mari (Rusland)

[ctx: @info: country code]
en: Malay (Brunei Darussalam)
nl: Malies (Brunei Darussalam)

[ctx: @info: country code]
en: Malay (Malaysia)
nl: Maleis (Maleisië)

[ctx: @info: country code]
en: Malay (Singapore)
nl: Maleis (Singapore)

[ctx: @info: country code]
en: Maltese (Malta)
nl: Maltees (Malta)

[ctx: @info: country code]
en: Burmese (Myanmar)
nl: Burmees (Myanmar)

[ctx: @info: country code]
en: Norwegian Bokmål (Norway)
nl: Noors Bokmål (Noorwegen)

[ctx: @info: country code]
en: Nepali (Nepal)
nl: Nepalees (Nepal)

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Netherlands Antilles)
nl: Nederlands (Nederlandse Antillen)

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Aruba)
nl: Nederlands (Aruba)

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Belgium)
nl: Nederlands (België)

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Netherlands)
nl: Nederlands (Nederland)

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Suriname)
nl: Nederlands (Suriname)

[ctx: @info: country code]
en: Norwegian (Norway)
nl: Noors (Noorwegen)

[ctx: @info: country code]
en: Norwegian Nynorsk (Norway)
nl: Noors Nynorsk (Noorwegen)

[ctx: @info: country code]
en: Sesotho sa Leboa (South Africa)
nl: Noord-Sotho (Zuid Afrika)

[ctx: @info: country code]
en: Occitan (France)
nl: Occitaans (Frankrijk)

[ctx: @info: country code]
en: Papiamento (Aruba-Dutch Caribbean)
nl: Papiaments (Aruba-Nederlandse Caraïben)

[ctx: @info: country code]
en: Polish (Poland)
nl: Pools (Polen)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Angola)
nl: Portugees (Angola)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Brazil)
nl: Portugees (Brazilië)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Cape Verde Islands)
nl: Portugees (Kaapverdische Eilanden)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Guinea-Bissau)
nl: Portugees (Guinee-Bissau)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Mozambique)
nl: Portugees (Mozambique)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Portugal)
nl: Portugees (Portugal)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (São Tomé e Principe)
nl: Portugees (Sao Tomé en Principe)

[ctx: @info: country code]
en: Romansh (Switzerland)
nl: Romaans (Zwitserland)

[ctx: @info: country code]
en: Romanian (Romania)
nl: Roemeens (Roemenië)

[ctx: @info: country code]
en: Russian (Russia)
nl: Russisch (Rusland)

[ctx: @info: country code]
en: Sanskrit (India)
nl: Sanskriet (India)

[ctx: @info: country code]
en: Sami (Northern, Finland)
nl: Saami (Noord, Finland)

[ctx: @info: country code]
en: Sami (Northern, Norway)
nl: Saami (Noord, Noorwegen)

[ctx: @info: country code]
en: Sami (Northern, Sweden)
nl: Saami (Noord, Zweden)

[ctx: @info: country code]
en: Sinhala (Sri Lanka)
nl: Singalees (Sri Lanka)

[ctx: @info: country code]
en: Slovak (Slovakia)
nl: Slowaaks (Slowakije)

[ctx: @info: country code]
en: Slovenian (Slovenia)
nl: Sloveens (Slovenië)

[ctx: @info: country code]
en: Samoan (Samoa)
nl: Samoaans (Samoa)

[ctx: @info: country code]
en: Somali  (Somalia)
nl: Somalisch (Somalië)

[ctx: @info: country code]
en: Albanian (Albania)
nl: Albanees (Albanië)

[ctx: @info: country code]
en: Serbian (Bosnia-Herzegovina)
nl: Servisch (Bosnië-Herzegovina)

[ctx: @info: country code]
en: Serbian (Serbia)
nl: Servisch (Servië)

[ctx: @info: country code]
en: Serbian (Serbia and Montenegro)
nl: Servisch (Servië en Montenegro)

[ctx: @info: country code]
en: Serbian (Yugoslavia)
nl: Servisch (Joegoslavië)

[ctx: @info: country code]
en: Swati (South Africa)
nl: Swati (Zuid-Afrika)

[ctx: @info: country code]
en: Sundanese (Indonesia)
nl: Soendanees (Indonesië)

[ctx: @info: country code]
en: Swedish (Finland)
nl: Zweeds (Finland)

[ctx: @info: country code]
en: Swedish (Sweden)
nl: Zweeds (Zweden)

[ctx: @info: country code]
en: Swahili (Kenya)
nl: Swahili (Kenia)

[ctx: @info: country code]
en: Tajik (Tajikistan)
nl: Tadzjieks (Tadzjikistan)

[ctx: @info: country code]
en: Turkmen (Turkmenistan)
nl: Turkmeens (Turkmenistan)

[ctx: @info: country code]
en: Klingon (US state)
nl: Klingon (USA-staat)

[ctx: @info: country code]
en: Tagalog (Philippines)
nl: Tagalog (Filipijnen)

[ctx: @info: country code]
en: Setswana Tswana (South Africa)
nl: Tswana (Zuid Afrika)

[ctx: @info: country code]
en: Tongan (Tonga)
nl: Tongaans (Tonga)

[ctx: @info: country code]
en: Turkish (Bulgaria)
nl: Turks (Bulgarije)

[ctx: @info: country code]
en: Turkish (Cyprus)
nl: Turks (Cyprus)

[ctx: @info: country code]
en: Turkish (Turkey)
nl: Turks (Turkije)

[ctx: @info: country code]
en: Tatar (Russia)
nl: Tataars (Rusland)

[ctx: @info: country code]
en: Tahitian (French Polynesia)
nl: Tahitiaans (Frans-Polynesië)

[ctx: @info: country code]
en: Udmurt (Russia)
nl: Udmurt (Rusland)

[ctx: @info: country code]
en: Uighur (People's Republic of China)
nl: Oeigoers (Volksrepubliek China)

[ctx: @info: country code]
en: Ukrainian (Ukraine)
nl: Oekraïens (Oekraïne)

[ctx: @info: country code]
en: Uzbek (Uzbekistan)
nl: Oezbeeks (Oezbekistan)

[ctx: @info: country code]
en: Vietnamese (Vietnam)
nl: Vietnamees (Vietnam)

[ctx: @info: country code]
en: IsiXhosa Xhosa (South Africa)
nl: IsiXhosa Xhosa (Zuid Afrika)

[ctx: @info: country code]
en: Yiddish (Germany)
nl: Jiddisch (Duitsland)

[ctx: @info: country code]
en: Chinese (People's Republic of China)
nl: Chinees (Volksrepubliek China)

[ctx: @info: country code]
en: Chinese (Hong Kong SAR, People's Republic of China)
nl: Chinees (Hongkong SAR, Volksrepubliek China)

[ctx: @info: country code]
en: Chinese (Macao SAR)
nl: Chinees (Macao SAR)

[ctx: @info: country code]
en: Chinese (Singapore)
nl: Chinees (Singapore)

[ctx: @info: country code]
en: Chinese (Taiwan)
nl: Chinees (Taiwan)

[ctx: @info: country code]
en: Simplified Chinese (People's Republic of China)
nl: Vereenvoudigd Chinees (Volksrepubliek China)

[ctx: @info: country code]
en: isiZulu Zulu (South Africa)
nl: isiZulu Zulu (Zuid-Afrika)

[ctx: @info: country code]
en: Albania
nl: Albanië

[ctx: @info: country code]
en: Algeria
nl: Algerije

[ctx: @info: country code]
en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

[ctx: @info: country code]
en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

[ctx: @info: country code]
en: Argentina
nl: Argentinië

[ctx: @info: country code]
en: Armenia
nl: Armenië

[ctx: @info: country code]
en: Australia
nl: Australië

[ctx: @info: country code]
en: Austria
nl: Oostenrijk

[ctx: @info: country code]
en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

[ctx: @info: country code]
en: Bahamas
nl: Bahama's

[ctx: @info: country code]
en: Bahrain
nl: Bahrein

[ctx: @info: country code]
en: Belarus
nl: Wit-Rusland

[ctx: @info: country code]
en: Belgium
nl: België

[ctx: @info: country code]
en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië en Herzegovina

[ctx: @info: country code]
en: Brazil
nl: Brazilië

[ctx: @info: country code]
en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische Oceaanterritorium

[ctx: @info: country code]
en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

[ctx: @info: country code]
en: Bulgaria
nl: Bulgarije

[ctx: @info: country code]
en: Cambodia
nl: Cambodja

[ctx: @info: country code]
en: Cameroon
nl: Kameroen

[ctx: @info: country code]
en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

[ctx: @info: country code]
en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

[ctx: @info: country code]
en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

[ctx: @info: country code]
en: Chad
nl: Tsjaad

[ctx: @info: country code]
en: Chile
nl: Chili

[ctx: @info: country code]
en: Christmas Island
nl: Kerstmis eiland

[ctx: @info: country code]
en: Cocos Islands
nl: Cocos eilanden

[ctx: @info: country code]
en: Comoros
nl: Comoren

[ctx: @info: country code]
en: Zaire
nl: Zaïre

[ctx: @info: country code]
en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

[ctx: @info: country code]
en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

[ctx: @info: country code]
en: Czechia
nl: Tsjechië

[ctx: @info: country code]
en: Denmark
nl: Denemarken

[ctx: @info: country code]
en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

[ctx: @info: country code]
en: Egypt
nl: Egypte

[ctx: @info: country code]
en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

[ctx: @info: country code]
en: Estonia
nl: Estland

[ctx: @info: country code]
en: Ethiopia
nl: Ethiopië

[ctx: @info: country code]
en: Faeroe Islands
nl: Faeröer

[ctx: @info: country code]
en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

[ctx: @info: country code]
en: Fiji Islands
nl: Fiji eilanden

[ctx: @info: country code]
en: France
nl: Frankrijk

[ctx: @info: country code]
en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

[ctx: @info: country code]
en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

[ctx: @info: country code]
en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke Gebieden

[ctx: @info: country code]
en: Georgia
nl: Georgië

[ctx: @info: country code]
en: Germany
nl: Duitsland

[ctx: @info: country code]
en: Greece
nl: Griekenland

[ctx: @info: country code]
en: Greenland
nl: Groenland

[ctx: @info: country code]
en: Guinea
nl: Guinee

[ctx: @info: country code]
en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

[ctx: @info: country code]
en: Haiti
nl: Haïti

[ctx: @info: country code]
en: Heard and McDonald Islands
nl: Heard en McDonald eilanden

[ctx: @info: country code]
en: Vatican
nl: Vaticaan

[ctx: @info: country code]
en: Hong Kong
nl: Hongkong

[ctx: @info: country code]
en: Croatia
nl: Kroatië

[ctx: @info: country code]
en: Hungary
nl: Hongarije

[ctx: @info: country code]
en: Iceland
nl: IJsland

[ctx: @info: country code]
en: Indonesia
nl: Indonesië

[ctx: @info: country code]
en: Iraq
nl: Irak

[ctx: @info: country code]
en: Ireland
nl: Ierland

[ctx: @info: country code]
en: Israel
nl: Israël

[ctx: @info: country code]
en: Italy
nl: Italië

[ctx: @info: country code]
en: Jordan
nl: Jordanië

[ctx: @info: country code]
en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

[ctx: @info: country code]
en: Kenya
nl: Kenia

[ctx: @info: country code]
en: North-Korea
nl: Noord-Korea

[ctx: @info: country code]
en: South-Korea
nl: Zuid-Korea

[ctx: @info: country code]
en: Kuwait
nl: Koeweit

[ctx: @info: country code]
en: Kyrgyz Republic
nl: Kirgizische Republiek

[ctx: @info: country code]
en: Lao
nl: Laos

[ctx: @info: country code]
en: Latvia
nl: Letland

[ctx: @info: country code]
en: Lebanon
nl: Libanon

[ctx: @info: country code]
en: Libyan Arab Jamahiriya
nl: Libië

[ctx: @info: country code]
en: Lithuania
nl: Litouwen

[ctx: @info: country code]
en: Luxembourg
nl: Luxemburg

[ctx: @info: country code]
en: Macedonia
nl: Macedonië

[ctx: @info: country code]
en: Malaysia
nl: Maleisië

[ctx: @info: country code]
en: Maldives
nl: Maldiven

[ctx: @info: country code]
en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

[ctx: @info: country code]
en: Mauritania
nl: Mauritanië

[ctx: @info: country code]
en: Micronesia
nl: Micronesië

[ctx: @info: country code]
en: Moldova
nl: Moldavië

[ctx: @info: country code]
en: Mongolia
nl: Mongolië

[ctx: @info: country code]
en: Morocco
nl: Marokko

[ctx: @info: country code]
en: Namibia
nl: Namibië

[ctx: @info: country code]
en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

[ctx: @info: country code]
en: Netherlands
nl: Nederland

[ctx: @info: country code]
en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

[ctx: @info: country code]
en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

[ctx: @info: country code]
en: Norfolk Island
nl: Norfolk (eiland)

[ctx: @info: country code]
en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

[ctx: @info: country code]
en: Norway
nl: Noorwegen

[ctx: @info: country code]
en: Palestinian Territory
nl: Palestijns Gebied

[ctx: @info: country code]
en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

[ctx: @info: country code]
en: Philippines
nl: Filipijnen

[ctx: @info: country code]
en: Pitcairn Island
nl: Pitcaim eiland

[ctx: @info: country code]
en: Poland
nl: Polen

[ctx: @info: country code]
en: Romania
nl: Roemenië

[ctx: @info: country code]
en: Russian Federation
nl: Russische Federatie

[ctx: @info: country code]
en: St. Kitts and Nevis
nl: St. Kitts en Nevis

[ctx: @info: country code]
en: St. Vincent and the Grenadines
nl: St. Vincent en de Grenadines

[ctx: @info: country code]
en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tomé en Principe

[ctx: @info: country code]
en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

[ctx: @info: country code]
en: Serbia
nl: Servië

[ctx: @info: country code]
en: Seychelles
nl: Seychellen

[ctx: @info: country code]
en: Slovakia
nl: Slowakije

[ctx: @info: country code]
en: Slovenia
nl: Slovenië

[ctx: @info: country code]
en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

[ctx: @info: country code]
en: Somalia
nl: Somalië

[ctx: @info: country code]
en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

[ctx: @info: country code]
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgië en de Zuidelijke Sandwicheilanden

[ctx: @info: country code]
en: Spain
nl: Spanje

[ctx: @info: country code]
en: Sudan
nl: Soedan

[ctx: @info: country code]
en: Svalbard & Jan Mayen Islands
nl: Svalbard & Jan Mayen eilanden

[ctx: @info: country code]
en: Sweden
nl: Zweden

[ctx: @info: country code]
en: Switzerland
nl: Zwitserland

[ctx: @info: country code]
en: Syrian Arab Republic
nl: Arabische Republiek Syrië

[ctx: @info: country code]
en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

[ctx: @info: country code]
en: Timor-Leste
nl: Oost-Timor

[ctx: @info: country code]
en: Tokelau Islands
nl: Tokalau eilanden

[ctx: @info: country code]
en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

[ctx: @info: country code]
en: Tunisia
nl: Tunesië

[ctx: @info: country code]
en: Turkey
nl: Turkije

[ctx: @info: country code]
en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

[ctx: @info: country code]
en: US Virgin Islands
nl: VS Maagdeneilanden

[ctx: @info: country code]
en: Uganda
nl: Oeganda

[ctx: @info: country code]
en: Ukraine
nl: Oekraïne

[ctx: @info: country code]
en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

[ctx: @info: country code]
en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

[ctx: @info: country code]
en: United States Minor Outlying Islands
nl: Verenigde Staten Kleine Afgelegen Eilanden

[ctx: @info: country code]
en: United States of America
nl: Verenigde Staten van Amerika

[ctx: @info: country code]
en: Uruguay, Eastern Republic of
nl: Uruguay, Republiek ten oosten van de

[ctx: @info: country code]
en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

[ctx: @info: country code]
en: Viet Nam
nl: Vietnam

[ctx: @info: country code]
en: Wallis and Futuna Islands
nl: Wallis en Futuna eilanden

[ctx: @info: country code]
en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

[ctx: @info: country code]
en: Yemen
nl: Jemen

[ctx: @info: country code]
en: United Nations
nl: De Verenigde Naties

[ctx: @info: country code]
en: European Union
nl: Europese Unie

[ctx: @info: country code]
en: Space
nl: Spatie

[ctx: @info: country code]
en: At Sea
nl: Op zee

[ctx: @info: country code]
en: In Flight
nl: Tijdens vlucht

[ctx: @info: country code]
en: England
nl: Engeland

[ctx: @info: country code]
en: Scotland
nl: Schotland

[ctx: @info: country code]
en: Northern Ireland
nl: Noord-Ierland

[ctx: @info: country code]
en: Palestine
nl: Palestina

[ctx: @item: unknown country]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @title: subject widget]
en: Use structured definition of the subject matter:
nl: Gestructureerde definitie van onderwerpmateriaal gebruiken:

[ctx: @label: subject widget]
en: Use standard
nl: Standaard gebruiken

[ctx: @label: subject widget]
en: reference code
nl: referentiecode

[ctx: @label: subject widget]
en: Use custom definition
nl: Aangepaste definitie gebruiken

[ctx: @info]
en: Set here the Informative Provider Reference
nl: Stel hier de referentie van de leverancier van de informatie in.

[ctx: @info]
en: Set here the Subject Reference Number
nl: Stel hier het referentiegetal van het subject in.

[ctx: @info]
en: Set here the Subject Name
nl: Stel hier de naam van het subject in

[ctx: @info]
en: Set here the Subject Matter Name
nl: Stel hier de naam van het onderwerp in.

[ctx: @info]
en: Set here the Subject Detail Name
nl: Stel hier de naam van het detail van het subject in.

[ctx: @label: Information Provider Reference: A name, registered with the IPTC/NAA, identifying the provider that guarantees the uniqueness of the UNO]
en: I.P.R:
nl: I.P.R.:

[ctx: @label: subject properties]
en: Reference:
nl: Referentie:

[ctx: @label: subject properties]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @label: subject properties]
en: Matter:
nl: Materie:

[ctx: @action: subject properties]
en: &Add
nl: &Toevoegen

[ctx: @action: subject properties]
en: &Delete
nl: Verwij&deren

[ctx: @action: subject properties]
en: &Replace
nl: Ve&rvangen

en: Selected source language %1 is not supported for %2
nl: Geselecteerde brontaal %1 wordt niet ondersteund voor %2

en: Selected translation language %1 is not supported for %2
nl: Geselecteerde vertaaltaal %1 wordt niet ondersteund voor %2

en: Selected ui language %1 is not supported for %2
nl: Geselecteerde taal %1 van UI wordt niet ondersteund voor %2

en: %1 URL can't be empty.
nl: %1 URL mag niet leeg zijn.

en: Error: Unable to find Bing credentials in web version.
nl: Fout: kan Bing-credentials in webversie niet vinden.

en: Error: Unable to extract Bing key from web version.
nl: Fout: kan Bing-sleutel niet uit webversie extraheren.

en: Error: Unable to extract Bing token from web version.
nl: Fout: kan Bing-token niet uit webversie extraheren.

en: Error: Unable to extract additional Bing information from web version.
nl: Fout: kan additionele Bing-informatie niet uit webversie extraheren.

en: Error: Unable to parse autodetected language
nl: Fout: kon automatisch gedetailleerde taal niet ontleden

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
nl: Fout: Enginesystemen hebben verdacht verkeer gedetecteerd uit uw computernetwerk. probeer uw verzoek later nog eens.

[ctx: @info: language name]
en: Automatically detect
nl: Automatisch detecteren

[ctx: @info: language name]
en: Albanian
nl: Albanees

[ctx: @info: language name]
en: Amharic
nl: Amharisch

[ctx: @info: language name]
en: Arabic
nl: Arabisch

[ctx: @info: language name]
en: Armenian
nl: Armeens

[ctx: @info: language name]
en: Azeerbaijani
nl: Azerbeidzjaans

[ctx: @info: language name]
en: Basque
nl: Baskisch

[ctx: @info: language name]
en: Bashkir
nl: Basjkiers

[ctx: @info: language name]
en: Belarusian
nl: Wit-Russisch

[ctx: @info: language name]
en: Bengali
nl: Bengaals

[ctx: @info: language name]
en: Bosnian
nl: Bosnisch

[ctx: @info: language name]
en: Bulgarian
nl: Bulgaars

[ctx: @info: language name]
en: Catalan
nl: Catalaans

[ctx: @info: language name]
en: Cantonese
nl: Kantonees

[ctx: @info: language name]
en: Chinese (Simplified)
nl: Vereenvoudigd Chinees

[ctx: @info: language name]
en: Chinese (Traditional)
nl: Traditioneel Chinees

[ctx: @info: language name]
en: Corsican
nl: Corsicaans

[ctx: @info: language name]
en: Croatian
nl: Kroatisch

[ctx: @info: language name]
en: Czech
nl: Tsjechisch

[ctx: @info: language name]
en: Danish
nl: Deens

[ctx: @info: language name]
en: Dutch
nl: Nederlands

[ctx: @info: language name]
en: English
nl: Engels

[ctx: @info: language name]
en: Estonian
nl: Ests

[ctx: @info: language name]
en: Fijian
nl: Fijisch

[ctx: @info: language name]
en: Filipino
nl: Filipijns

[ctx: @info: language name]
en: Finnish
nl: Fins

[ctx: @info: language name]
en: French
nl: Frans

[ctx: @info: language name]
en: Frisian
nl: Fries

[ctx: @info: language name]
en: Galician
nl: Galicisch

[ctx: @info: language name]
en: Georgian
nl: Georgisch

[ctx: @info: language name]
en: German
nl: Duits

[ctx: @info: language name]
en: Greek
nl: Grieks

[ctx: @info: language name]
en: Haitian Creole
nl: Haïtiaans Creools

[ctx: @info: language name]
en: Hawaiian
nl: Hawaiïaans

[ctx: @info: language name]
en: Hebrew
nl: Hebreeuws

[ctx: @info: language name]
en: Hungarian
nl: Hongaars

[ctx: @info: language name]
en: Icelandic
nl: IJslands

[ctx: @info: language name]
en: Indonesian
nl: Indonesisch

[ctx: @info: language name]
en: Irish
nl: Iers

[ctx: @info: language name]
en: Italian
nl: Italiaans

[ctx: @info: language name]
en: Japanese
nl: Japans

[ctx: @info: language name]
en: Javanese
nl: Javaans

[ctx: @info: language name]
en: Kazakh
nl: Kazachs

[ctx: @info: language name]
en: Korean
nl: Koreaans

[ctx: @info: language name]
en: Kurdish
nl: Koerdisch

[ctx: @info: language name]
en: Kyrgyz
nl: Kirgizisch

[ctx: @info: language name]
en: Lao
nl: Laotiaans

[ctx: @info: language name]
en: Latin
nl: Latijn

[ctx: @info: language name]
en: Latvian
nl: Lets

[ctx: @info: language name]
en: Levantine Arabic
nl: Levantijns Arabisch

[ctx: @info: language name]
en: Lithuanian
nl: Litouws

[ctx: @info: language name]
en: Luxembourgish
nl: Luxemburgs

[ctx: @info: language name]
en: Macedonian
nl: Macedonisch

[ctx: @info: language name]
en: Malagasy
nl: Madagaskar

[ctx: @info: language name]
en: Malay
nl: Maleis

[ctx: @info: language name]
en: Maltese
nl: Maltees

[ctx: @info: language name]
en: Mongolian
nl: Mongools

[ctx: @info: language name]
en: Nepali
nl: Nepalees

[ctx: @info: language name]
en: Norwegian
nl: Noors

[ctx: @info: language name]
en: Persian
nl: Perzisch

[ctx: @info: language name]
en: Polish
nl: Pools

[ctx: @info: language name]
en: Portuguese
nl: Portugees

[ctx: @info: language name]
en: Romanian
nl: Roemeens

[ctx: @info: language name]
en: Russian
nl: Russisch

[ctx: @info: language name]
en: Samoan
nl: Samoaans

[ctx: @info: language name]
en: Scots Gaelic
nl: Schots Gaelic

[ctx: @info: language name]
en: Serbian (Cyrillic)
nl: Servisch (Cyrillisch)

[ctx: @info: language name]
en: Serbian (Latin)
nl: Servisch (Latijn)

[ctx: @info: language name]
en: Sesotho
nl: Sesothisch

[ctx: @info: language name]
en: Sinhala
nl: Singalees

[ctx: @info: language name]
en: Slovak
nl: Slowaaks

[ctx: @info: language name]
en: Slovenian
nl: Sloveens

[ctx: @info: language name]
en: Somali
nl: Somalisch

[ctx: @info: language name]
en: Spanish
nl: Spaans

[ctx: @info: language name]
en: Sundanese
nl: Soedanees

[ctx: @info: language name]
en: Swedish
nl: Zweeds

[ctx: @info: language name]
en: Tahitian
nl: Tahitisch

[ctx: @info: language name]
en: Tajik
nl: Tadzjieks

[ctx: @info: language name]
en: Tatar
nl: Tataars

[ctx: @info: language name]
en: Thai
nl: Thais

[ctx: @info: language name]
en: Tongan
nl: Tonga-eilanden

[ctx: @info: language name]
en: Turkish
nl: Turks

[ctx: @info: language name]
en: Turkmen
nl: Turkmeens

[ctx: @info: language name]
en: Uighur
nl: Oeigoers

[ctx: @info: language name]
en: Ukrainian
nl: Oekraïens

[ctx: @info: language name]
en: Uzbek
nl: Oezbeeks

[ctx: @info: language name]
en: Vietnamese
nl: Vietnamees

[ctx: @info: language name]
en: Yiddish
nl: Jiddisch

[ctx: @info]
en: Selected engine %1 does not support voice settings
nl: Geselecteerde engine %1 ondersteunt geen spraakinstellingen

[ctx: @info]
en: Selected engine %1 does not support emotion settings
nl: Geselecteerde engine %1 ondersteunt geen emotie-instellingen

[ctx: @info]
en: %1 engine does not support TTS
nl: engine %1 ondersteunt geen TTS

[ctx: @info]
en: Selected language %1 is not supported for %2
nl: Geselecteerde taal %1 wordt niet ondersteund voor %2

[ctx: @info]
en: Selected voice %1 is not supported for %2
nl: Geselecteerde spraak %1 wordt niet ondersteund voor %2

[ctx: @info]
en: Selected emotion %1 is not supported for %2
nl: Geselecteerde emotie %1 wordt niet ondersteund voor %2

en: Error: Unable to find Yandex SID in web version.
nl: Fout: kan Yandex SID in webversie niet vinden.

en: Error: Unable to extract Yandex SID from web version.
nl: Fout: kan Yandex SID niet uit webversie extraheren.

[ctx: @title: translator language code]
en: Code (Language-Country)
nl: Code (Taal-Land)

[ctx: @title: translator language name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @info]
en: Enter here a string to search in languages list...
nl: Hier een tekenreeks invoeren om te zoeken in talenlijst...

[ctx: @info]
en: Show only selected items (%1/%2)
nl: Alleen geselecteerde items (%1/%2) tonen

[ctx: @title]
en: Select Alternative Languages To Edit Text
nl: Alternatieve talen selecteren om tekst te bewerken

[ctx: @label]
en: Online Translator:
nl: Online vertaler:

[ctx: @option]
en: Select here the online engine to translate text
nl: De online engine hier selecteren om tekst te vertalen.

[ctx: @info]
en: <para>The translator engine is an online Web-service used to translate text from one language to another one. This feature is available on metadata option where alternative language is supported, as Title, Caption, etc. The translation process is fully automatized but it requires an Internet connection to work.</para><para>User can select the more appropriate translator engine depending of desired target language, as not all world-wide languages are supported by online Web-services.</para>
nl: <para>De vertaal-engine is een online Webservice gebruikt om tekst te vertalen van de ene taal naar een andere. Deze functie is beschikbaar op de optie metagegevens waar een alternatieve taal wordt ondersteund, zoals Titel, Opschrift, etc. Het vertaalproces is volledig geautomatiseerd maar het vereist een Internet verbinding om te werken.</para><para>De gebruiker kan de meer geschikte vertaal-engine selecteren afhankelijk van de gewenste doeltaal, omdat niet alle wereldwijde talen ondersteund worden door online Webservices.</para>

[ctx: @title]
en: Available Translator Languages (%1/%2)
nl: Beschikbare talen in de vertaler (%1/%2)

[ctx: @info]
en: Open localize setup
nl: Opzet van lokaliseren (taalregio) openen

[ctx: @info]
en: Translate to %1
nl: Vertalen naar %1

[ctx: @info: language edit widget]
en: Select language to translate with %1
nl: Taal selecteren om met %1 te vertalen

[ctx: @action]
en: Remove this entry
nl: Dit item verwijderen

[ctx: @action]
en: Clear List
nl: Lijst wissen

[ctx: @info: search text bar]
en: Search...
nl: Zoeken...

[ctx: @info: search text bar]
en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

[ctx: @option:check]
en: Activate spellcheck in background when entering text
nl: Spellingcontrole in achtergrond activeren bij invoeren van tekst

[ctx: @info]
en: <para>Turn on this option to activate the background spellcheck feature on captions, titles, and other text-edit widgets. Spellcheck is able to auto-detect the current language used in text and will propose alternative with miss-spelled words.</para><para>With entries where alternative language can be specified, the contextual language will be used to parse text. Spellcheck depends of open-source backends, including necessary dictionaries, to operate sentence analysis in desired languages.</para>
nl: <para>Zet deze optie aan om op de achtergrond de functie spellingcontrole op opschriften, titels end andere widgets voor tekstbewerking aan te zetten. Spellingcontrole kan automatisch de huidige taal gebruikt in de tekst detecteren en zal alternatieven voorstellen bij fout gespelde woorden.</para><para>Met items waar alternatieve taal gespecificeerd kan worden, zal de contextuele taal gebruikt worden om tekst te ontleden. Spellingcontrole hangt af van open-source backends, inclusief de benodigde woordenboeken, om te werken op analyse van zinnen in de gewenste talen.</para>

[ctx: @label]
en: Default Language:
nl: Standaard taal:

[ctx: @info: edit widget default language]
en: Select the default language here to use with "x-default"value for the alternative language strings.
nl: De standaard taal hier selecteren om te gebruiken in de waarde van "x-default" voor de alternatieve taaltekenreeksen.

en: Auto-detect
nl: Auto-detectie

[ctx: @info]
en: Detect automatically the language by parsing string content
nl: Automatisch de taal detecteren door de inhoud van de tekenreeks te ontleden

[ctx: @title]
en: Available Language Dictionaries
nl: Beschikbare taalwoordenboeken

[ctx: @title: dictionary language name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title]
en: Available Backends
nl: Beschikbare backends

[ctx: @title]
en: Ignored Words
nl: Genegeerde woorden

[ctx: @info]
en: Set here a new word to ignore during spellcheck
nl: Stel hier een nieuw woord in om te negeren tijdens spellingcontrole.

[ctx: @info]
en: You can add or remove words to ignore while spell-checking operations.
nl: U kunt woorden toevoegen of verwijderen om deze te negeren tijdens de spellingcontrole.

[ctx: @action]
en: &Add...
nl: &Toevoegen...

[ctx: @action]
en: &Remove
nl: &Verwijderen

[ctx: @action]
en: &Replace
nl: Ve&rvangen

[ctx: @action]
en: Go to Previous
nl: Ga naar vorige

[ctx: @info]
en: Go to previous place in folder-view hierarchy
nl: Ga naar vorige plaats in hiërarchie van mapweergave

[ctx: @action]
en: Go to Next
nl: Ga naar volgende

[ctx: @info]
en: Go to next place in folder-view hierarchy
nl: Ga naar volgende plaats in hiërarchie van mapweergave

[ctx: @action]
en: Go Up
nl: Omhoog

[ctx: @info]
en: Go up in folder-view hierarchy
nl: Ga omhoog in hiërarchie van mapweergave

[ctx: @action]
en: Go Home
nl: Ga naar hoofdpagina

[ctx: @info]
en: Go to home directory
nl: Ga naar hoofdmap

[ctx: @info: folder-view]
en: View Options
nl: Weergave-opties

[ctx: @info: folder-view]
en: Selection options to render folder-view.
nl: Selectie-opties om mapweergave te renderen.

[ctx: @action:inmenu]
en: Short View
nl: Beknopte weergave

[ctx: @info]
en: Switch Folder-View to Short Mode
nl: Mapweergave naar modus kort omschakelen

[ctx: @action:inmenu]
en: Detailed View
nl: Gedetailleerde weergave

[ctx: @info]
en: Switch Folder-View to Detailed Mode
nl: Mapweergave naar modus gedetailleerd omschakelen

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Bookmarks
nl: Bladwijzers tonen

[ctx: @info]
en: Show or Hide the Bookmarked places
nl: De als bladwijzer gemarkeerde plaatsen tonen of verbergen

[ctx: @action:inmenu]
en: More Settings...
nl: Meer instellingen...

[ctx: @info]
en: Open configure dialog with more settings options
nl: Configuratiedialoog met meer instellingsopties

[ctx: @info: folder-view]
en: Stack Options
nl: Opties voor stapel

[ctx: @info: folder-view]
en: Stack options to handle folder-view contents.
nl: Opties stapelen om inhoud van mapweergave te behandelen.

[ctx: @action:inmenu]
en: Load Contents
nl: Inhoud laden

[ctx: @action]
en: Load Contents
nl: Inhoud laden

[ctx: @info]
en: Load contents to editor stack
nl: Inhoud laden in stapel van bewerker

[ctx: @action:inmenu]
en: Append Contents
nl: Inhoud achtervoegen

[ctx: @action]
en: Append Contents
nl: Inhoud achtervoegen

[ctx: @info]
en: Append contents to editor stack
nl: Inhoud achtervoegen in stapel van bewerker

[ctx: @info]
en: Enter the customized folder-view path or select from history
nl: Ga naar het aangepaste pad van mapweergave of selecteer uit geschiedenis

[ctx: @info: folder-view path edit]
en: Enter local path here...
nl: Voer hier het lokale pad in...

[ctx: @item: filter type mime]
en: JPEG images
nl: JPEG-afbeeldingen

[ctx: @item: filter type mime]
en: TIFF images
nl: TIFF-afbeeldingen

[ctx: @item: filter type mime]
en: PNG images
nl: PNG-afbeeldingen

[ctx: @item: filter type mime]
en: PGF images
nl: PGF-afbeeldingen

[ctx: @item: filter type mime]
en: HEIF images
nl: HIEF-afbeeldingen

[ctx: @item: filter type mime]
en: AVIF images
nl: AVIF-afbeeldingen

[ctx: @item: filter type mime]
en: JPEG-XL images
nl: JPEG XL-afbeeldingen

[ctx: @item: filter type mime]
en: WEBP images
nl: WEBP-afbeeldingen

[ctx: @item: filter type mime]
en: DNG images
nl: DNG-afbeeldingen

[ctx: @item: filter type mime]
en: RAW images
nl: RAW-afbeeldingen

[ctx: @item: filter type mime]
en: No RAW images
nl: Geen RAW-afbeeldingen

[ctx: @item: filter type mime]
en: All supported files
nl: Alle ondersteunde bestanden

[ctx: @info]
en: Icon Size: %1
nl: Pictogramgrootte: %1

[ctx: @title:window]
en: New Bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer

[ctx: @title:window]
en: Edit Bookmark
nl: Bladwijzer bewerken

[ctx: @label: bookmark properties]
en: &Title:
nl: &Titel:

[ctx: @info]
en: Enter bookmark title here...
nl: Titel van bladwijzer hier invoeren...

[ctx: @info]
en: The bookmark title which must be unique and not empty
nl: De bladwijzertitel moet uniek zijn en niet leeg

[ctx: @label]
en: &Icon:
nl: P&ictogram:

[ctx: @label: bookmark properties]
en: &Path:
nl: &Pad:

[ctx: @info]
en: Enter bookmark path here...
nl: Bladwijzerpad hier invoeren...

[ctx: @info]
en: You can add or remove bookmarked places here.
nl: U kunt als bladwijzer gemarkeerde plaatsen hier toevoegen of verwijderen

[ctx: @title]
en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

[ctx: @action: context menu]
en: Load Contents
nl: Inhoud laden

[ctx: @title]
en: Places
nl: Plaatsen

[ctx: @action]
en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

[ctx: @info]
en: Add new bookmark to the list
nl: Nieuwe bladwijzer aan de lijst toevoegen

[ctx: @action]
en: Del Bookmark
nl: Bladwijzer verwijderen

[ctx: @info]
en: Remove selected bookmark from the list
nl: Geselecteerde bladwijzer uit de lijst verwijderen

[ctx: @action]
en: Edit Bookmark
nl: Bladwijzer bewerken

[ctx: @info]
en: Edit current bookmark from the list
nl: Huidige bladwijzer uit de lijst bewerken

[ctx: @title:window]
en: Add New Bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer toevoegen

[ctx: @info]
en: This bookmark referencing
    %1
    already exists in the list with name "%2".
nl: Deze bladwijzer wijzend naar
    %1
    bestaat al in de lijst met naam "%2".

[ctx: @title:window]
en: Confirm Bookmark Deletion
nl: Verwijderen van bladwijzer bevestigen

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to remove the bookmark "%1"?
nl: Wilt u de bladwijzer "%1" verwijderen?

[ctx: @title]
en: My Bookmarks
nl: Mijn bladwijzers

[ctx: @title]
en: Usual Places
nl: Gebruikelijke plaatsen

[ctx: @title]
en: Folder-View
nl: Mapweergave

[ctx: @title]
en: Stack
nl: Stapel

[ctx: @action: context menu]
en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

[ctx: @title: file system tree]
en: Folders
nl: Mappen

[ctx: command line option]
en: File(s) or folder(s) to open
nl: Bestand(en) of map(pen) om te openen

en: Loading themes...
nl: Thema's laden...

en: <p>The ICC profile path seems to be invalid.</p><p>If you want to set it now, select "Yes", otherwise select "No". In this case, "Color Management" feature will be disabled until you solve this issue</p>
nl: <p>Het pad naar ICC-profielen is ongeldig.</p><p>Als u het nu wil zetten, kies "Ja", anders "Nee". Bij "Nee", zal "Kleurbeheer" uitgezet worden totdat dit is opgelost</p>

[ctx: unknown image dimensions]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: <Image file name> (<Image number> of <Images in album>)]
en: %1 (%2 of %3)
nl: %1 (%2 van %3)

en: Delete File
nl: Bestand verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Error Saving File
nl: Fout bij opslaan van bestand

en: Failed to save file: %1
nl: Bestand kon niet worden opgeslagen: %1

en: Remote file handling is not supported
nl: Behandeling van bestanden op afstand wordt niet ondersteund

en: Image saved successfully
nl: Afbeelding met succes opgeslagen...

en: About to delete file "%1"
    Are you sure?
nl: Wilt u bestand "%1"
    verwijderen?

en: Cannot delete "%1"
nl: Kan %1 niet verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Open Images from Folder
nl: Afbeeldingen uit map openen

en: There is no item to process.
nl: Er is geen item om te bewerken.

[ctx: @title:window]
en: Error Loading File
nl: Fout bij laden van bestand

en: Failed to load file: "%1"
    Remote file handling is not supported
nl: Bestand "%1" laden is mislukt.
    Behandeling van bestanden op afstand wordt niet ondersteund

en: &Themes
nl: S&tijlen

en: Open folder
nl: Map openen

note: i18n: ectx: Menu (File)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (Color)
en: &Color
nl: &Kleur

note: i18n: ectx: Menu (Enhance)
en: Enh&ance
nl: Ver&beteren

note: i18n: ectx: Menu (Transform)
en: Tra&nsform
nl: &Transformeren

note: i18n: ectx: Menu (Decorate)
en: &Decorate
nl: &Decoratie

note: i18n: ectx: Menu (Filters)
en: Effec&ts
nl: Effec&ten

[ctx: @title:window]
en: Configure
nl: Configureren

en: Editor Window
nl: Het venster Bewerken

en: <qt>Editor Window Settings<br/><i>Customize editor window behavior</i></qt>
nl: <qt>Instellingen voor bewerkingsvenster<br/><i>Pas het gedrag van het venster van de bewerker aan</i></qt>

en: <qt>Embedded Image Information Management<br/><i>Setup relations between images and metadata</i></qt>
nl: <qt>Beheer van ingebedde informatie in afbeeldingen<br/><i>Stel relaties in tussen afbeeldingen en metagegevens</i></qt>

en: Tool Tip
nl: Tekstballon

en: <qt>Thumbbar and Folder-View Items Tool-Tip Settings<br/><i>Customize information in tool-tips</i></qt>
nl: <qt>Tekstballoninstellingen voor miniaturenbalk en mapweergave<br/><i>Pas informatie in tekstballonnen aan</i></qt>

en: RAW Decoding
nl: RAW-decodering

en: <qt>RAW Files Decoding Settings<br/><i>Customize default RAW decoding settings</i></qt>
nl: <qt>Instellingen voor het decoderen van RAW-bestanden<br/><i>Pas de standaard RAW-decodeerinstellingen aan</i></qt>

en: <qt>Settings for Color Management<br/><i>Customize color management settings</i></qt>
nl: <qt>Instellingen voor kleurbeheer<br/><i>Pas instellingen voor kleurbeheer aan</i></qt>

en: Save Images
nl: Afbeeldingen opslaan

en: <qt>Settings for Saving Image Files<br/><i>Set default configuration used to save images</i></qt>
nl: <qt>instellingen voor het opslaan van afbeeldingsbestanden<br/><i>Stel de standaard configuratie in voor het opslaan van afbeeldingen</i></qt>

[ctx: @title: settings section]
en: Geolocation
nl: Geo-locatie

[ctx: @title]
en: Geolocation Settings
    Customize view to geolocalize items
nl: Geo-locatie-instellingen
    Pas de weergave aan van items voor geo-locatie

en: <qt>Main Interface Plug-in Settings<br/><i>Set which plugins will be accessible from application</i></qt>
nl: <qt>Instellingen voor de hoofdinterface-plugin<br/><i>Stel in welke plug-ins toegankelijk zijn vanaf de toepassing</i></qt>

[ctx: @title: misc setup options page]
en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: <qt>Miscellaneous Settings<br/><i>Customize behavior of the other parts of Showfoto</i></qt>
nl: <qt>Diverse instellingen<br/><i>Pas het gedrag aan van de andere delen van Showfoto</i></qt>

[ctx: @label]
en: Rotate actions
nl: Acties Roteren

[ctx: @option:check]
en: Show images/thumbnails &rotated according to orientation tag.
nl: Afbeeldingen en miniaturen d&raaien volgens oriëntatie-tag.

[ctx: @option:check]
en: Set orientation tag to normal after rotate/flip.
nl: Oriëntatie-tag instellen op normaal na draaien/spiegelen.

[ctx: @info]
en: a standard used by most digital cameras today to store technical information (like aperture and shutter speed) about an image.
nl: is een standaard die door de meeste hedendaagse digitale camera's gebruikt wordt om technische informatie over de foto (zoals diafragma en sluitertijd) op te slaan.

[ctx: @info]
en: an older standard used in digital photography to store photographer information in images.
nl: een oudere gebruikte standaard in de digitale fotografie om fotografische informatie in afbeeldingen op te slaan.

[ctx: @info]
en: a new standard used in digital photography, designed to replace IPTC.
nl: is een nieuwe standaard voor gebruik in digitale fotografie en is bedoeld om IPTC te vervangen.

[ctx: @title:tab]
en: Behavior
nl: Gedrag

en: Thumbbar, Folder-View, and Stack-View Items Sort Order
nl: Miniaturenbalkbar, Mapweergave en Soorteervolgorde van items in stapelweergave

en: Sort images by:
nl: Afbeeldingen sorteren op:

[ctx: sort images by date]
en: Date
nl: Datum

[ctx: sort images by name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: sort images by size]
en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Here, select whether newly-loaded images are sorted by their date, name, or size on disk.
nl: Selecteer hier of nieuw geladen afbeeldingen gesorteerd worden op datum, naam of grootte op de schijf.

en: Reverse ordering
nl: Omgekeerde sortering

en: If this option is enabled, newly-loaded images will be sorted in descending order.
nl: Als deze optie is geactiveerd zullen de nieuw geladen afbeeldingen gesorteerd worden in aflopende volgorde.

en: Thumbbar Items
nl: Items in miniaturenbalk

en: &Show image Format
nl: Afbeeldingsformaat &tonen

en: Set this option to show image format over image thumbnail.
nl: Activeer deze optie om het afbeeldingsformaat boven de miniatuurafbeelding te tonen.

en: &Show Geolocation Indicator
nl: Geo-locatie-aanduiding &tonen

en: Set this option to indicate if image has geolocation information.
nl: Schakel deze optie in om aan te geven dat de afbeelding geo-locatie-informatie bevat.

en: Scroll current item to center of thumbbar
nl: Schuif het huidige item naar het centrum van de miniaturenbalk

en: Updates
nl: Elementen voor bijwerken

en: Check for new version:
nl: Op nieuwe versie controleren:

en: Only For Stable Releases
nl: Alleen voor stabiele uitgaven

en: Weekly Pre-Releases
nl: Wekelijkse voor-uitgaven

en: Set this option to configure which kind of new versions must be check for updates.
    "Stable" releases are official versions safe to use in production.
    "Pre-releases" are proposed weekly to tests quickly new features
    and are not recommended to use in production as bugs can remain.
nl: Zet deze optie om te configureren welk soort nieuwe versies gecontroleerd moeten worden op bijwerken.
    "Stabiele" uitgaven zijn officiële versies veilig om use in productie gebruikt te worden.
    "Voor-uitgaven" worden wekelijks voorgesteld om snel nieuwe functies te testen
    en worden niet aanbevolen om in productie gebruikt te worden omdat er bugs in kunnen blijven.

en: Use Version With Debug Symbols
nl: Version met debug-symbolen gebruiken

en: If this option is enabled, a version including debug symbols will be used for updates.
    This version is more heavy but can help developers to trace dysfunctions in debugger.
nl: Als deze optie is ingeschakeld zal een versie met debug-symbolen gebruikt worden voor bijwerken.
    Deze versie is zwaarder maar kan ontwikkelaars helpen om verkeerde functies in de debugger te volgen.

en: Last check: %1
nl: Laatste controle: %1

en: Check now...
nl: Nu controleren...

[ctx: @title:tab]
en: Behaviour
nl: Gedrag

en: &Show splash screen at startup
nl: Op&startscherm tonen bij programmastart

en: Use native file dialogs from the system
nl: Bestandsdialogen van het inheemse systeem gebruiken

en: Sidebar tab title:
nl: Tabtitel van zijbalk:

en: Only For Active Tab
nl: Alleen voor de actieve tab

en: For All Tabs
nl: Voor alle tabs

en: Set this option to configure how sidebars tab title are visible.
nl: Activeer deze optie om in te stellen hoe titels van zijbalken zichtbaar zijn.

en: Widget style:
nl: Widget-stijl:

en: Set this option to choose the default window decoration and looks.
nl: Activeer deze optie om de de standaard decoratie en uiterlijk van het venster te kiezen.

en: Icon theme (changes after restart):
nl: Pictogramthema (wijzigt na opnieuw opstarten):

en: Set this option to choose the default icon theme.
nl: Activeer deze optie om het standaard pictogramthema te kiezen.

[ctx: icon theme]
en: Humanity
nl: Mensheid

en: Use Icon Theme From System
nl: Pictogramthema van systeem gebruiken

en: Application font:
nl: Lettertype van toepassing:

en: Select here the font used to display text in whole application.
nl: Stel hier het lettertype in dat u wilt gebruiken in de gehele toepassing.

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
nl: Uiterlijk

[ctx: @title:tab]
en: Spellcheck
nl: Spellingcontrole

[ctx: @title:tab]
en: System
nl: Systeem

en: Check for new version option will verify the pre-releases.
    "Pre-releases" are proposed weekly to tests quickly new features.
    It's not recommended to use pre-release in production as bugs can remain,
    unless you know what you are doing.
    Do you want to continue?
nl: De optie op beschikbaarheid van nieuwe versie controleren zal op de voor-uitgave verifiëren
    "Voor-uitgaven" worden wekelijks voorgesteld om snel nieuwe functies te testen.
    Het is niet aanbevolen om de voor-uitgave in productie te gebruiken omdat er bugs kunnen zijn achtergebleven,
    tenzij u weet wat u doet.
    Wilt u doorgaan?

[ctx: @title:tab generic plugins list]
en: Generic
nl: Algemeen

[ctx: @title:tab editor plugins list]
en: Image Editor
nl: Afbeeldingsbewerker

[ctx: @title:tab loader plugins list]
en: Image Loaders
nl: Afbeeldingsladers

en: Show Items' Toolti&ps With Thumbbar and Folder-View
nl: &Tekstballonnen met miniaturenbalk en mapweergave van items tonen

en: Set this option to display the image information when the mouse hovers over a thumbbar or folder-view item.
nl: Schakel deze optie in om afbeeldingsinformatie te tonen als de muisaanwijzer over een item of mapweergave in de miniaturenbalk gaat.

en: Select here the font used to display text in tooltips.
nl: Stel hier het lettertype in die u wilt gebruiken in tekstballonnen.

en: File/Image Information
nl: Bestands-/Afbeeldingsinformatie

en: Show file name
nl: Toon bestandsnaam

en: Set this option to display the image file name.
nl: Activeer deze optie om de naam van het afbeeldingsbestand te tonen.

en: Show file date
nl: Toon datum van bestand

en: Set this option to display the image file date.
nl: Activeer deze optie om de datum van het afbeeldingsbestand te tonen.

en: Show file size
nl: Toon grootte van bestand

en: Set this option to display the image file size.
nl: Activeer deze optie om de grootte van het afbeeldingsbestand te tonen.

en: Show image type
nl: Toon het type van de afbeelding

en: Set this option to display the image type.
nl: Activeer deze optie om het type van de afbeelding te tonen.

en: Show image dimensions
nl: Afmetingen van afbeelding tonen

en: Set this option to display the image dimensions in pixels.
nl: Schakel deze optie in om de afmetingen in pixels van de afbeelding te tonen.

en: Set this option to display the make and model of the camera with which the image has been taken.
nl: Schakel deze optie in om het type en model van de camera waarmee de foto is gemaakt te tonen.

en: Camera lens model
nl: Cameralensmodel

en: Set this option to display the lens model with which the image was taken.
nl: Schakel deze optie in om het lensmodel waarmee de foto is genomen te tonen.

en: Show camera date
nl: Datum in de camera bij maken tonen

en: Set this option to display the date when the image was taken.
nl: Schakel deze optie in om de datum waarop de foto is genomen te tonen.

en: Set this option to display the camera aperture and focal settings used to take the image.
nl: Schakel deze optie in om het diafragma en het brandpunt te tonen die gebruikt is bij het nemen van de foto.

en: Set this option to display the camera exposure and sensitivity used to take the image.
nl: Schakel deze optie in aan om belichtingstijd en gevoeligheid van de camera bij het nemen van de foto te tonen.

en: Show camera mode and program
nl: Toon de modus en het programma van de camera

en: Set this option to display the camera mode and program used to take the image.
nl: Schakel deze optie in om de modus en het programma van de camera bij het nemen van de foto te tonen.

en: Show camera flash settings
nl: Toon de flitsinstelling van de camera

en: Set this option to display the camera flash settings used to take the image.
nl: Schakel deze optie in om flitsinstellingen van de camera bij het maken van de foto te tonen.

en: Show camera white balance settings
nl: Toon de instellingen van de witbalans van de camera

en: Set this option to display the camera white balance settings used to take the image.
nl: Schakel deze optie in om de instelling van de witbalans bij het nemen van de foto te tonen.

[ctx: @title]
en: My Favorites
nl: Mijn favorieten

[ctx: @title]
en: Favorite Folder Properties
nl: Eigenschappen van favorietenmap

[ctx: @info: favorite folder title property]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @info: favorite folder hierarchy property]
en: Hierarchy:
nl: Hiërarchie:

[ctx: @title]
en: Favorite Item Properties
nl: Eigenschappen van favorietenitem

[ctx: @info: favorite item title property]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @info: favorite item date property]
en: Created:
nl: Aangemaakt:

[ctx: @info: favorite item hierarchy property]
en: Hierarchy:
nl: Hiërarchie:

[ctx: @info: favorite item caption property]
en: Description:
nl: Beschrijving:

[ctx: @label: favorite item title properties]
en: &Name:
nl: &Naam:

[ctx: @info]
en: Enter favorite entry name here...
nl: Naam van favoriet item hier invoeren...

[ctx: @info]
en: The favorite item name which must be unique and not empty
nl: De naam van het favorietenitem die uniek moet zijn en niet leeg

[ctx: @label: favorite item hierarchy properties]
en: Hierarchy:
nl: Hiërarchie:

[ctx: @info]
en: The favorite entry hierarchy which must be unique in tree-view
nl: De hiërarchie van het favoriete item die uniek moet zijn in boomstructuurweergave

[ctx: @item:inlistbox]
en: Favorite Folder
nl: Favorietenmap

[ctx: @item:inlistbox]
en: Favorite Item
nl: Favoriet item

[ctx: @info]
en: A "Favorite Item" is a hierarchy entry hosting advanced properties as date, icon, description, and images list. A "Favorite Folder" is a simple entry in the hierarchy without extra property.
nl: Een "Favoriet item" is een item in de hiërarchie die geavanceerde eigenschappen bevat als datum, pictogram, beschrijving en lijst met afbeeldingen. Een "Favorietenmap" is een eenvoudig item in de hiërarchie zonder extra eigenschap.

[ctx: @label: favorite item caption properties]
en: &Description:
nl: &Beschrijving:

[ctx: @info]
en: Enter favorite item description here...
nl: Beschrijving van favorietenitem hier invoeren...

[ctx: @label: favorite item date properties]
en: &Created:
nl: &Aangemaakt:

[ctx: @info]
en: Select favorite item date. By default, day of item creation is assigned.
nl: Datum van favoriet item selecteren. Standaard wordt de dag van het maken van het item toegekend.

[ctx: @info]
en: Use this button to select the date of the oldest image from the list.
nl: Deze knop gebruiken om de datum van de oudste afbeelding uit de lijst te selecteren.

[ctx: @info]
en: Use this button to calculate the average date of images from the list.
nl: Deze knop gebruiken om de gemiddelde datum van afbeeldingen uit de lijst te berekenen.

[ctx: @info]
en: Use this button to select the date of the newest image from the list.
nl: Deze knop gebruiken om de datum van de nieuwste afbeelding uit de lijst te selecteren.

[ctx: @info]
en: Select here the icon to use for this favorite item in tree-view.
nl: Hier het te gebruiken pictogram selecteren voor dit favoriete item in de boomstructuur.

[ctx: @info]
en: Assign favorite item icon to default in tree-view.
nl: Pictogram van favoriete item als standaard toekennen in de boomstructuurweergave

[ctx: @title:column file name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column file size]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: @title:column file date]
en: Date
nl: Datum

[ctx: @title:column file path]
en: Path
nl: Pad

[ctx: @info]
en: This is the list of files hosted by this favorite item. The current selected file from this list will be automatically shown in editor when favorite is open. If none is selected, first one from the list will be displayed.
nl: Dit is de lijst met bestanden door dit favorietenitem bewaard. Het nu geselecteerde bestand uit deze lijst zal automatisch in de bewerker getoond worden wanneer de favoriet geopend is. Als niets is geselecteerd, zal de eerste uit de lijst getoond worden.

[ctx: @label]
en: Note: favorite item name cannot be empty!
nl: Opmerking: naam van favoriet item kan niet leeg zijn!

[ctx: @label]
en: Note: favorite item files list cannot be empty!
nl: Opmerking: bestandenlijst met favoriete items kan niet leeg zijn!

[ctx: @label]
en: Note: favorite item name already exists in hierarchy!
nl: Opmerking: naam van favoriet item bestaat al in de hiërarchie!

[ctx: @label]
en: Note: favorite folder name cannot be empty!
nl: Opmerking: naam van favorietenmap kan niet leeg zijn!

[ctx: @label]
en: Note: favorite folder name already exists in hierarchy!
nl: Opmerking: naam van favorietenmap bestaat al in de hiërarchie!

[ctx: @info]
en: %1 file | %1 files
nl[0]: Bestand
nl[1]: %1 bestanden

[ctx: @title:window]
en: New Favorite Item
nl: Nieuw favorietenitem

[ctx: @title:window]
en: Edit Favorite Item
nl: Favorietenitem bewerken

[ctx: @title:window]
en: New Favorite Folder
nl: Nieuwe favorietenmap

[ctx: @title:window]
en: Edit Favorite Folder
nl: Favorietenmap bewerken

[ctx: @title:window, favorite item properties]
en: Could not Calculate Average
nl: Kon geen gemiddelde berekenen

[ctx: @info: favorite item properties]
en: Could not calculate date average for this favorite item.
nl: Er kon geen gemiddelde voor dit favoriete item worden berekend.

[ctx: @info]
en: You can add or remove favorite stacks here.
nl: U kunt favoriete stapels hier toevoegen of verwijderen.

[ctx: @title]
en: Favorites
nl: Favorieten

[ctx: @action]
en: Add Favorite
nl: Favoriet toevoegen

[ctx: @action]
en: Add Sub-Folder
nl: Submap toevoegen

[ctx: @info]
en: Add new sub-folder to the list
nl: Nieuwe submap aan de lijst toevoegen

[ctx: @action]
en: Delete Item
nl: Item verwijderen

[ctx: @info]
en: Remove selected item from the list
nl: Geselecteerde item uit de lijst verwijderen

[ctx: @action]
en: Edit Item
nl: Item bewerken

[ctx: @info]
en: Edit current item from the list
nl: Huidige item uit de lijst bewerken

[ctx: @info: search text bar]
en: Search in Favorites...
nl: In favorieten zoeken...

[ctx: @title:window]
en: Confirm Item Deletion
nl: Verwijderen van item bevestigen

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to remove the item "%1"
    and all nested items if any?
nl: Wilt u het item "%1" verwijderen
    en alle geneste items, indien aanwezig?

[ctx: @title]
en: Unnamed
nl: Naamloos

[ctx: @title: item file name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title: item file size]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: @title: item date from metadata]
en: Date
nl: Datum

[ctx: @title]
en: Stack-View
nl: Stapelweergave

[ctx: @title:menu]
en: Icon Size
nl: Pictogramgrootte

[ctx: @action:inmenu]
en: Small (%1x%2)
nl: Klein (%1x%2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Medium (%1x%2)
nl: Middel (%1x%2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Large (%1x%2)
nl: Groot (%1x%2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Huge (%1x%2)
nl: Enorm (%1x%2)

[ctx: @action: context menu]
en: Add as Favorite
nl: Als favoriet toevoegen

[ctx: @action: context menu]
en: Clear All Items
nl: Alle items wissen

[ctx: @action: context menu]
en: Remove Items
nl: Items verwijderen

[ctx: @title: stack-view list on items]
en: Stack
nl: Stapel

[ctx: @action]
en: C&ancel
nl: &Annuleren

[ctx: date of image creation]
en: created: %1
nl: aangemaakt : %1

en: By Name
nl: Op naam

en: By Date
nl: Op datum

en: By File Size
nl: Op bestandsgrootte

[ctx: @action: sort type]
en: Ascending
nl: Oplopend

[ctx: @action: sort type]
en: Descending
nl: Aflopend

en: Current Name
nl: Huidige naam

en: New Name
nl: Nieuwe naam

en: This list shows the results for your renaming pattern. Red items indicate a name collision, either because the new name is equal to the current name, or because the name has already been assigned to another item.
nl: Deze lijst toont het resultaat van uw patroon voor hernoemen. Rode items geven een botsing aan van een naam, ofwel omdat de nieuwe naam gelijk is aan de huidige naam of omdat de naam al is toegekend aan een ander item.

en: Rename | Rename (%1 images)
nl[0]: Hernoemen
nl[1]: Hernoemen (%1 afbeeldingen)

en: Sort Images
nl: Afbeeldingen sorteren

en: <b>Renaming images. Please wait...</b>
nl: <b>Afbeeldingen hernoemen. Even geduld a.u.b...</b>

[ctx: @action:button]
en: &Abort
nl: &Afbreken

en: Processing...
nl: Bezig met verwerken...

[ctx: @title:window]
en: Renaming Images
nl: Afbeeldingen hernoemen

en: An error occurred while renaming %1 image.
    Do you want to rename this image again or rename this image by overwriting? | An error occurred while renaming %1 images.
    Do you want to rename these images again or rename these images by overwriting?
nl[0]: Er deed zich een fout voor bij hernoemen van %1 afbeelding.
    Wilt u deze afbeelding opnieuw hernoemen of deze afbeelding hernoemen door te overschrijven?
nl[1]: Er deed zich een fout voor bij hernoemen van %1 afbeeldingen.
    Wilt u deze afbeeldingen opnieuw hernoemen of deze afbeelding hernoemen door te overschrijven?

[ctx: @action:button]
en: Rename Again
nl: Opnieuw hernoemen

[ctx: @action:button]
en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: <b>Renaming images. Errors: %1</b>
nl: <b>Afbeeldingen hernoemen. Fouten: %1</b>

en: <p>Enter your renaming pattern here. Use the access buttons to quickly add renaming options and modifiers. For further explanation, use the information button.</p>
nl: <p>Voer uw hernoempatroon hier in. Gebruik de toegangsknoppen om snel hernoemopties en modifiers toe te voegen. Voor verdere uitleg, gebruikt u de informatieknop.</p>

en: Show a list of all available options
nl: Een lijst tonen van alle beschikbare opties

en: Modifiers
nl: Elementen die zaken wijzigen

en: <p>Add a modifier to a renaming option. To activate this button, place the cursor behind a renaming option or an already assigned modifier.</p>
nl: <p>Een modifier aan een hernoemoptie toevoegen. Om deze knop te activeren, zet u de cursor achter een hernoemoptie of een reeds toegekende modifier.</p>

en: Renaming Options
nl: Opties voor hernoemen

en: <p>Add renaming options to the parse string.</p>
nl: <p>Opties voor hernoemen toevoegen aan de ontleedtekenreeks</p>

en: To apply a modifier, append it to the option, for instance: [file]{upper}
nl: Om een modifier toe te passen, voeg het achter de optie, bijvoorbeeld: [file]{upper}

en: Modifiers can be applied to every renaming option.
nl: Modifiers kunnen worden toegepast op elke optie voor hernoemen.

en: It is possible to assign multiple modifiers to an option, they are applied in the order you assign them.
nl: Meerdere modifiers kunnen toegevoegd worden aan een optie, deze worden toegepast in de volgorde waarin u deze toekent.

en: Be sure to use the quick access buttons: They might provide additional information about renaming and modifier options.
nl: Gebruik de snelle toegangsknoppen: zij kunnen extra informatie over het hernoemen en modifier-opties leveren.

en: The file list can be sorted, just right-click on it to see the sort criteria (album UI only).
nl: De bestandslijst kan worden gesorteerd, klik er met rechts op om de sorteercriteria te zien (alleen gebruikersinterface van album).

[ctx: @title:window]
en: Information
nl: Informatie

en: Change Case
nl: Hoofd-/kleine letters wijzigen

en: change the case of a renaming option
nl: de hoofd-/kleine letters wijzigen in een optie voor hernoemen

en: Convert to uppercase
nl: Naar hoofdletters converteren

en: Uppercase
nl: Hoofdletters

en: Convert to lowercase
nl: Naar kleine letters converteren

en: Lowercase
nl: Kleine letters

en: Convert the first letter of each word to uppercase
nl: Eerste letter van elk woord naar een hoofdletter converteren

en: First Letter of Each Word Uppercase
nl: Eerste letter van elk woord een hoofdletter

en: Default Value
nl: Standaard waarde

en: <p>Set a default value for empty strings.<br/>When applied to a renaming option, an empty string will be replaced by the value you specify here.</p>
nl: <p>Stel een standaard waarde in voor lege tekenreeksen.<br/>Bij toepassen op een hernoemoptie, wordt een lege tekenreeks vervangen door de waarde die u hier specificeert.</p>

[ctx: default value for empty strings]
en: Default Value...
nl: Standaard waarde...

en: Set a default value for empty strings
nl: Stel een standaard waarde in voor lege tekenreeksen

[ctx: The length of the string]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Length:
nl: Lengte:

[ctx: Alignment of the text]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alignment:
nl: Uitlijning:

[ctx: The character the string should be filled with]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Character:
nl: Teken:

en: Range...
nl: Bereik...

en: Add only a specific range of a renaming option
nl: Alleen een specifieke reeks voor hernoemen toevoegen

en: Extract a specific range (if '||to||' is omitted, go to the end of string)
nl: Een specifieke reeks eruit halen (als '||tot||' is weggelaten, ga naar het einde van de tekenreeks)

[ctx: start of the range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: From:
nl: Van:

[ctx: range goes to the end of the string]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, toTheEndCheckBox)
en: to the end
nl: tot het eind

[ctx: end of the range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: To:
nl: Tot:

en: Remove Doubles
nl: Dubbelen verwijderen

en: Remove duplicate words
nl: Gedupliceerde woorden verwijderen

[ctx: Replace text]
en: Replace...
nl: Vervangen...

en: Replace text in a renaming option
nl: Tekst vervangen in een optie voor hernoemen

en: Replace text (||options||: ||r|| = regular expression, ||i|| = ignore case)
nl: Tekst vervangen (||opties||: ||r|| = reguliere expressie, ||i|| = geen onderscheid hoofd- kleiner letters

[ctx: Replace string]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace:
nl: Vervangen:

[ctx: The string to replace the text with]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: With:
nl: Door:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, caseSensitive)
en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isRegExp)
en: Regular Expression
nl: Reguliere expressie

en: Trimmed
nl: Bijgesneden

en: Remove leading, trailing and extra whitespace
nl: Voorloop, achtergevoegde en extra witruimte verwijderen

[ctx: unique value for duplicate strings]
en: Unique
nl: Uniek

en: Add a suffix number to have unique strings in duplicate values
nl: Een achtergevoegd nummer toevoegen om een unieke tekenreeks te verkrijgen bij dubbele waarden

en: Add a suffix number, ||n|| specifies the number of digits to use
nl: Een getal achtervoegen, ||n|| specificeert het aantal te gebruiken cijfers

en: Add a suffix number, ||n|| specifies the number of digits to use, ||c|| specifies the separator char before the numbers, ||a|| optional to include all options for uniqueness, ||0|| optional to always pad with ||n|| zero digits
nl: Een getal achtervoegen, ||n|| specificeert het aantal te gebruiken cijfers, ||c|| specificeert het scheidingsteken vóór de cijfers, ||a|| optioneel om alle opties voor uniek zijn mee te nemen, ||0|| optioneel om altijd aan te vullen met ||n|| nul-tekens

en: Add the camera name
nl: De cameranaam toevoegen

en: Camera name
nl: Cameranaam

en: Keyword separator:
nl: Scheider van sleutelwoorden:

en: Add information from the database
nl: Voeg informatie toe uit de database

en: Add database information
nl: Database-informatie toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentTagsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_recommendedTagsList)
en: Key
nl: Sleutel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Common File Information
nl: Algemene bestandsinformatie

en: Default comment of the image
nl: Standaard toelichting van de afbeelding

en: Default author of the image
nl: Standaard auteur van de afbeelding

en: Image dimension
nl: Standaard afmeting

en: Image file size
nl: Grootte van afbeeldingsbestand

en: Format of the media file
nl: Format van het mediumbestand

en: Type of the media file
nl: Type van het mediumbestand

en: Rating of the media file
nl: Waardering van het mediumbestand

en: Height of the media file
nl: Hoogte van het mediumbestand

en: Width of the media file
nl: Breedte van het mediumbestand

en: Image orientation
nl: Oriëntatie van de afbeelding

en: Color depth (bits per channel)
nl: Kleurdiepte (bits per kanaal)

en: Color model of the image
nl: Kleurmodel van de afbeelding

en: A comma separated list of all authors
nl: Een komma-gescheiden lijst met alle auteurs

en: Title of the image
nl: Titel van de afbeelding

en: A comma separated list of all tags
nl: Een komma-gescheiden lijst met alle tags

en: A comma separated list of all tags with path
nl: Een kommagescheiden lijst van alle tags met pad

en: Metadata Information
nl: Metagegevensinformatie

en: Make of the camera
nl: Merk van de camera

en: Model of the camera
nl: Model van de camera

en: Lens of the camera
nl: Lens van de camera

en: Aperture
nl: Diafragma

en: Focal length
nl: Brandpuntsafstand

en: Focal length (35mm equivalent)
nl: Brandpuntsafstand (35mm equivalent):

en: Exposure time
nl: Belichtingstijd

en: Exposure program
nl: Belichting-programma

en: Exposure mode
nl: Belichtingsmodus

en: Sensitivity
nl: Gevoeligheid

en: Flash mode
nl: Flitsmodus

en: White balance
nl: Witbalans

en: White balance (color temperature)
nl: Witbalans (kleurtemperatuur)

en: Metering mode
nl: Lichtmetingmodus

en: Subject distance
nl: Onderwerpafstand

en: Subject distance (category)
nl: Onderwerpafstand (categorie)

en: Display Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding tonen:

en: Audio Bit Rate
nl: Geluidsbitsnelheid

en: Audio Channel Type
nl: Type geluidskanaal

en: Audio Codec (Audio Codec)
nl: Audio-codec (audio-codec)

en: Duration of File
nl: Tijdsduur van bestand

en: Frame Rate of Video
nl: Framesnelheid van video

en: Video Codec
nl: Video-codec

en: Position Information (GPS)
nl: Positie-informatie (GPS)

en: Latitude in the format as described by the XMP specification
nl: Breedtegraad in het formaat zoals beschreven in de XMP-specificatie

en: Longitude in the format as described by the XMP specification
nl: Lengtegraad in het formaat zoals beschreven in de XMP-specificatie

en: Latitude as double value
nl: Breedtegraad als dubbele waarde

en: Longitude as double value
nl: Lengtegraad als dubbele waarde

en: Latitude in a human readable form
nl: Breedtegraad in leesbare vorm

en: Longitude in a human readable form
nl: Lengtegraad in leesbare vorm

en: Altitude in meters
nl: Hoogte in meters

en: Altitude in a human readable form
nl: Hoogte in leesbare vorm

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Roll
nl: Rollen

en: Tilt
nl: Scheef zetten

en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid

[ctx: @info: date format settings]
en: format settings
nl: opmaakinstellingen

[ctx: @item:inlistbox date format]
en: Standard
nl: Standaard

[ctx: @item:inlistbox date format]
en: Text
nl: Tekst

[ctx: @item:inlistbox date format]
en: Unix Time Stamp
nl: Tijdstempel van Unix

[ctx: @item:inlistbox date format]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @item: Get date information from the image]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: @item: Set a fixed date]
note: i18nc("Get date information from the current date", "Current Date"), QVariant(CurrentDateTime));
en: Fixed Date
nl: Vaste datum

[ctx: @info]
en: Enter custom format
nl: Voer de aangepaste opmaak in

[ctx: @info]
en: example:
nl: voorbeeld:

[ctx: @info]
en: Date && Time...
nl: Datum && tijd...

[ctx: @info]
en: Add date and time information
nl: Datum- en tijdinformatie toevoegen

[ctx: @item]
en: Date and time (standard format)
nl: Datum en tijd (standaard opmaak)

[ctx: @item]
en: Date and time
nl: Datum en tijd

[ctx: the source of the date (image, system etc...)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Source:
nl: Bron:

[ctx: the format of the date]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Format:
nl: Opmaak:

[ctx: renaming option for directory related information]
en: Directory
nl: Map

en: Add the directory name
nl: Een naam van een map toevoegen

en: Directory name
nl: Mapnaam

en: Name of the parent directory, additional '.' characters move up in the directory hierarchy
nl: Naam van de bovenliggende map, extra '.' tekens bewegen omhoog in de map-hiërarchie

en: File
nl: Bestand

en: Add file properties
nl: Bestandseigenschappen toevoegen

[ctx: File name]
en: Name
nl: Naam

en: File extension, prepend with a '.' character, to modify the real file extension
nl: Bestandsextensie, met een voorloop '.', om de echte bestandsextensie te wijzigen

[ctx: File extension]
en: Extension
nl: Extensie

en: Owner of the file
nl: Eigenaar van het bestand

[ctx: Owner of the file]
en: Owner
nl: Eigenaar

en: Group of the file
nl: Groep van het bestand

[ctx: Group of the file]
en: Group
nl: Groep

en: Metadata...
nl: Metagegevens...

en: Add metadata information
nl: Metagegevens toevoegen

[ctx: Sequence Number]
en: Number...
nl: Aantal...

en: Add a sequence number
nl: Een volgnummer toevoegen

en: Sequence number
nl: Volgnummer

en: Sequence number (||options||: ||c|| = file counter aware, ||e|| = extension aware, ||f|| = folder aware, ||r|| = random aware, ||ce|| = counter and extension aware, ||re|| = random and extension aware)
nl: Volgnummer (||opties||: ||c|| = bewust van teller van bestand , ||e|| = bewust van extensie, ||f|| = bewust van map, ||r|| = bewust van willekeurig, ||ce|| = teller en bewust van extensie, ||re|| = willekeurig en bewust van extensie)

en: Sequence number (custom start) ||options||: ||e||, ||f||
nl: Volgnummer (eigen startwaarde) ||opties||: ||e||, ||f||

en: Sequence number (custom step) ||options||: ||c||
nl: Volgnummer (aangepaste stap) ||opties||: ||c||

en: Sequence number (custom start + step) ||options||: ||e||, ||f||
nl: Volgnummer (eigen startwaarde + stap) ||opties||: ||e||, ||f||

[ctx: Number of digits]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Digits:
nl: Cijfers:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Custom Range
nl: Aangepaste reeks

[ctx: Start index for custom range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Start:
nl: Begin:

[ctx: stepping for custom range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
nl: Stap:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, extensionAware)
en: Extension aware numbering
nl: Nummering is zich bewust van de extensie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, folderAware)
en: Folder aware numbering
nl: Nummering is zich bewust van de map

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, counterAware)
en: File counter aware numbering
nl: Zich bewust van teller van bestand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, randomAware)
en: Random text aware numbering
nl: Nummering zich bewust van willekeurige tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, counterAndExtAware)
en: File counter and extensions aware numbering
nl: Nummering die zich bewust is van teller en extensies

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, randomAndExtAware)
en: Random text and extensions aware numbering
nl: Nummering die zich bewust is van willekeurige tekst en extensies

en: Create Tag From Address Book
nl: Tag vanuit adresboek aanmaken

en: No address book entries found
nl: Geen adresboekitems gevonden

[ctx: @title:window]
en: Facial Recognition Model
nl: Gezichtsherkenningsmodel

[ctx: @info]
en: You are about to change the face recognition model. This process can take several minutes or more depending on the size of your library and the speed of your computer. SFace is the preferred model. Do not use any facial detection or recognition features during the process.
    
    Are you sure you want to continue? | You are about to change the face recognition model to %1. This process can take several minutes or more depending on the size of your library and the speed of your computer. SFace is the preferred model. Do not use any facial detection or recognition features during the process.
    
    Are you sure you want to continue?
nl[0]: U staat op het punt het gezichtsherkenningsmodel te wijzigen. Dit proces kan een aantal minuten kosten of meer afhankelijk van de grootte van uw bibliotheek en de snelheid van uw computer. SFace is het model met voorkeur. Gebruik geen enkele functie voor gezichtsdetectie of herkenning tijdens het proces.
    
    Wilt u doorgaan?
nl[1]: U staat op het punt het gezichtsherkenningsmodel te wijzigen naar %1. Dit proces kan een aantal minuten kosten of meer afhankelijk van de grootte van uw bibliotheek en de snelheid van uw computer. SFace is het model met voorkeur. Gebruik geen enkele functie voor gezichtsdetectie of herkenning tijdens %1.
    
    Wilt u doorgaan?

en: Applying face changes
nl: Wijzigingen aan gezicht toepassen

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm that the selected person is shown here
nl: Bevestig dat de geselecteerde persoon hier is getoond

[ctx: @action]
en: Confirm
nl: Bevestigen

[ctx: @action]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this face region
nl: Dit gezichtsgebied verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
en: Unmark this face as Ignored
nl: Markering van genegeerd voor dit gezicht ongedaan maken

[ctx: @label]
en: Who is this?
nl: Wie is dit?

[ctx: @action]
en: Ignore
nl: Negeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Ignore this face
nl: Dit gezicht negeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Mark this face as Ignored
nl: Dit gezicht als genegeerd markeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Reject this suggestion
nl: Deze suggestie verwerpen

[ctx: @info:tooltip]
en: digiKam can search for faces in your photos.
    When you have identified your friends on a number of photos,
    it can also recognize the people shown on your photos.
nl: digiKam kan naar gezichten zoeken in uw foto's.
    Wanneer u uw vrienden hebt geïdentificeerd op een aantal foto's,
    dan kan het ook de mensen herkennen die op uw foto's staan.

[ctx: @label:listbox]
en: Skip images already scanned
nl: Sla afbeeldingen over die al zijn gescand

[ctx: @label:listbox]
en: Scan again and merge results
nl: Opnieuw scannen en resultaten samenvoegen

[ctx: @label:listbox]
en: Clear unconfirmed results and rescan
nl: Niet bevestigde resultaten wissen en opnieuw scannen

[ctx: @option:radio]
en: Detect faces
nl: Gezichten detecteren

[ctx: @info]
en: Find all faces in your photos
nl: Zoek alle gezichten op uw foto's

[ctx: @option:radio]
en: Detect and recognize faces
nl: Gezichten detecteren en herkennen

[ctx: @info]
en: Find all faces in your photos and
    try to recognize which person is depicted
nl: Zoek alle gezichten op uw foto's en
    probeer te herkennen welke persoon is afgebeeld

[ctx: @option:radio]
en: Recognize faces
nl: Gezichten herkennen

[ctx: @info]
en: Try again to recognize the people depicted
    on marked but yet unconfirmed faces.
nl: Probeer opnieuw afgebeelde mensen te herkennen
    op gemarkeerde, maar nog niet bevestigde gezichten.

[ctx: @title:tab]
en: Search in
nl: Zoeken in

[ctx: @label Face Detection Accuracy]
en: Accuracy:
nl: Nauwkeurigheid:

[ctx: @info:tooltip]
en: Adjust sensitivity versus specificity: the higher the value, the more accurately faces will
    be detected, but less faces will be detected.
nl: Pas gevoeligheid tegen specifiekheid aan: hoe hoger de waarde, hoe meer accuraat gezichten zullen
    worden gedetecteerd, maar minder gezichten zullen gedetecteerd worden.

[ctx: @info:tooltip]
en: Detection model used to find faces. YuNet is the default model.
    It is faster and more configurable than SSD and YOLOv3.
    Note: YuNet is only available if digiKam is compiled with OpenCV 4.6.0 or later.
nl: Detectiemodel gebruikt om gezichten te zoeken. YuNet is het standaard model.
    Het is sneller en beter te configureren dan SDD en YOLOv3.
    Opmerking: YuNet is alleen beschikbaar als digiKam gecompileerd is met OpenCV 4.6.0 of later.

[ctx: @label face size for detection]
en: Face size:
nl: Gezichtsafmeting:

[ctx: @label:listbox]
en: Extra Small
nl: Extra klein

[ctx: @label:listbox]
en: Small
nl: Klein

[ctx: @label:listbox]
en: Medium
nl: Middelmatig

[ctx: @label:listbox]
en: Large
nl: Groot

[ctx: @label:listbox]
en: Extra Large
nl: Extra groot

[ctx: @info:tooltip]
en: <p>Selecting <b>Extra Small</b> means the model will detect small background faces in addition to medium and larger faces. Selecting <b>Small Faces</b> increases the sensitivity of the model by tuning the model parameters. It will also increase the probability of false-positives, and it will increase detection time.</p><p>Selecting <b>Large</b> or <b>Extra Large</b> will eliminate small background faces from being detected. It is much faster and will reduce the number of false-positives, but will not detect small faces in the background or faces in large group photos.</p><p>If you want to detect all faces in one pass, select <b>Extra Small</b> faces and set the detection accuracy to 2. Unfortunately, this will create a significant number of false-positives. It's recommended to set a detection accuracy of 6-8 and face size of <b>Medium</b> or <b>Large</b> for normal use.</p><p>This setting applies only to YuNet.</p>
nl: <p><b>Extra klein</b> selecteren betekent dat het model kleine achtergrond gezichten zal detecteren naast gemiddelde en grotere gezichten. <b>Kleine gezichten</b> selecteren verhoogt de gevoeligheid van het model door afstemmen van van de modelparameters. Het zal ook de waarschijnlijkheid van vals-positieven vergroten en het zal detectietijd verhogen.</p><p><b>Groot</b> selecteren of <b>Extra-groot</b> zal kleine achtergrond gezichten uit detectie elimineren. Het is veel sneller en zal het aantal vals-positieven verminderen, maar zal geen kleine gezichten in de achtergrond of gezichten in grote groepsfoto's detecteren.</p><p>Als u alle gezichten in een doorgang wilt detecteren, selecteer <b>Extra-klein</b> en stel de detectie nauwkeurigheid in op 2. Helaas zal dit een aanzienlijk aantal vals-positieven creëren. Het is aanbevolen om een detectienauwkeurigheid van 6-8 en gezichtsgrootte van <b>Middel</b> of <b>Groot</b> voor normaal gebruik in te stellen.</p><p>Deze instelling is alleen van toepassing op YuNet.</p>

en: Face Detection Settings
nl: Instellingen voor gezichtsdetectie

[ctx: @label Face Recognition Accuracy]
en: Accuracy:
nl: Nauwkeurigheid:

[ctx: @info:tooltip]
en: Adjust sensitivity versus specificity: the higher the value, the more accurately faces will
    be recognized, but less faces will be recognized.
    Note: only faces that are very similar to pre-tagged faces are recognized.
nl: Pas gevoeligheid tegen specifiekheid aan: hoe hoger de waarde, hoe meer accuraat gezichten zullen
    worden herkend, maar minder gezichten zullen herkend worden.
    Opmerking: alleen gezichten die erg gelijken op gezichten met een eerdere tag worden herkend.

[ctx: @info:tooltip]
en: SFace is the default detection model. It is faster and more accurate.
    OpenFace can be used for older libraries.
    Note: SFace is only available if digiKam is compiled with OpenCV 4.6.0 or later.
nl: SFace is het standaard detectiemodel. Het is sneller en accurater.
    OpenFace kan gebruikt worden voor oudere bibliotheken.
    OPmerking: SFace is alleen beschikbaar als digiKam gecompileerd is met OpenCV 4.6.0 of later.

[ctx: @option:check]
en: Work on all processor cores
nl: Werk op alle processorkernen

[ctx: @info:tooltip]
en: Face detection and recognition are time-consuming tasks.
    You can choose if you wish to employ all processor cores
    on your system, or work in the background only on one core.
nl: Gezichtsdetectie en herkennen is een tijdrovende taak.
    U kunt kiezen of u alle processorkernen in uw systeem wilt
    gebruiken of alleen in de achtergrond wilt werken in één kern.

en: Face Recognition Settings
nl: Instellingen voor gezichtsherkenning

[ctx: @title:tab]
en: Settings
nl: Instellingen

en: <b>Configure where you keep your images</b>
nl: <b>Stel in waar u uw afbeeldingen wilt opslaan</b>

[ctx: This is a path name so you should include the slash in the translation]
en: /Pictures
nl: /Afbeeldingen

en: <p>Please enter a location where you keep your images.</p> <p>You can choose any local folder, even one that already contains images.<br/> More folders can be added later under the <i>Settings</i> menu. </p>
nl: <p>Voer een locatie in waar u uw afbeeldingen wilt opslaan.</p> <p>U kunt kiezen uit een lokale map, zelfs één die al afbeeldingen bevat.<br/> Later kunnen meer mappen toegevoegd worden in het menu <i>Instellingen</i>.</p>

en: <p><i>Note:</i> removable media (such as USB drives or DVDs) and remote file systems (such as NFS, or Samba mounted with cifs/smbfs) are supported.</p>
nl: <p><i>Opmerking:</i> ook paden naar verwijderbare media (zoals USB-opslag of DVD's) en externe bestandssystemen (zoals NFS of Samba aangekoppeld met cifs/smbfs) worden ondersteund.</p>

en: You must select a folder for digiKam to use as the root album. All of your images will go there.
nl: Selecteer de map die u wilt gebruiken voor de digiKam-albumverzameling.

[ctx: @title:window]
en: Create Root Album Folder?
nl: Thuismap voor album aanmaken?

en: <p>The folder to use as the root album path does not exist:</p><p><b>%1</b></p>Would you like digiKam to create it for you?
nl: <p>De map die u hebt gekozen als thuismap bestaat niet:</p><p><b>%1</b></p>Wilt u deze nu laten aanmaken door digiKam?

[ctx: @title:window]
en: Create Root Album Folder Failed
nl: Het aanmaken van de thuismap voor het album is mislukt

en: <p>digiKam could not create the folder to use as the root album.
    Please select a different location.</p><p><b>%1</b></p>
nl: <p>De hieronder genoemde map kon niet door digiKam worden aangemaakt als thuismap.
    Selecteer een andere locatie.</p><p><b>%1</b></p>

en: You do not seem to have write access for the folder selected to be the root album.
    Warning: Without write access, items cannot be edited.
nl: U hebt geen schrijftoegang op de locatie die geselecteerd is als thuismap voor het album.
    Waarschuwing: zonder schrijftoegang kunt u geen commentaar en tags toevoegen of wijzigen.

en: <b>Configure where you will store databases</b>
nl: <b>Stel in waar u uw databases wilt opslaan</b>

en: <b>Configure Metadata Storage to Files</b>
nl: <b>Metagegevensopslag bij bestanden configureren</b>

en: <qt><p>Set here if you want to store the information assigned to items in digiKam in the files' metadata, to improve interoperability with other photo management programs:</p></qt>
nl: <qt><p>Stel hier in of u wilt dat de informatie toegekend aan items in digiKam in de metagegevens van de bestanden wordt opgeslagen, om de interoperabiliteit met andere fotobeheerprogramma's te verbeteren:</p></qt>

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Add information to files
nl: Voeg informatie toe aan bestanden

en: <qt><p><i>Note:</i> recording information to the files' metadata can slow down photo management operations.</p></qt>
nl: <qt><p><i>Opmerking:</i> opslaan van informatie in de metagegevens van de bestanden kan fotobeheerbewerkingen vertragen.</p></qt>

en: Migration from digiKam 4
nl: Migratie vanuit digiKam 4

en: <qt><p><h1><b>Migrate configuration and metadata from digiKam 4</b></h1></p><p>You can choose here if you want to use the configuration and albums from digiKam 4 in new digiKam. Please note the following warnings:</p><p>Migration is done <b>at your own risk</b>. digiKam developers do not recommend it and do not support it. On the other hand, creating a new configuration might result in loss of tags and other metadata that was not embedded inside the pictures and was only available in digiKam 4's database.</p><p>In either case you are recommended to backup the configuration files and databases before proceeding.</p></qt>
nl: <qt><p><h1><b>Migreer configuratie en metagegevens vanuit digiKam 4</b></h1></p><p>U kunt hier kiezen of u de configuratie en albums uit digiKam 4 in digiKam 5 wilt gebruiken. Let op de volgende waarschuwingen:</p><p>Migratie gebeurt <b>op uw eigen risico</b>. Digikam ontwikkelaars raden het niet aan en ondersteunen het niet. Aan de andere kant, maken van een nieuwe configuratie kan resulteren in verlies van tags en andere metagegevens die niet waren ingebed binnen de afbeelding en alleen beschikbaar waren in de database van digiKam 4.</p><p>In beide gevallen wordt u aangeraden om van de configuratiebestanden en databases een backup te maken voordat u verder gaat.</p></qt>

en: Migrate configuration from digiKam 4
nl: Configuratie van digiKam 4 migreren

en: Create a new configuration
nl: Een nieuwe configuratie maken

en: <b>Configure Open File Behavior</b>
nl: <b>Gedrag van bestandopenen instellen</b>

en: <qt><p>Specify how images should be opened when left-clicked on in the icon view:</p></qt>
nl: <qt><p>Specificeer hoe afbeeldingen geopend moeten worden als er links geklikt wordt op de pictogrammenweergave:</p></qt>

en: Open a preview
nl: Open een voorbeeld

en: Open in the editor
nl: Openen in de bewerker

en: <qt><p><i>Note:</i> using a preview is always faster than using the editor, especially when checking a series of shots. However, you cannot change or fix the image in preview mode. Note that if you want to compare images quickly, it is often better to use the light table: images can be displayed side-by-side, and synchronized zooming and panning can be performed.</p></qt>
nl: <qt><p><i>Opmerking:</i> een voorbeeld gebruiken is altijd sneller dan de bewerker gebruiken, speciaal bij het controleren van series opnamen. U kunt echter niets wijzigingen of verbeteren in de afbeeldingvoorbeeldmodus. Merk op dat als u afbeeldingen snel wil vergelijken, het vaak beter is om de lichttafel te gebruiken: afbeeldingen kunnen zij-aan-zij worden getoond en gesynchroniseerd zoomen en schuiven kan worden gedaan.</p></qt>

en: <b>Configure Preview Behavior</b>
nl: <b>Gedrag van voorbeeld tonen instellen</b>

en: <qt><p>Set here how images are displayed in preview mode and on the light table:</p></qt>
nl: <qt><p>Stel hier in hoe afbeeldingen worden weergegeven in voorbeeldmodus en op de lichttafel:</p></qt>

en: Load reduced version of image
nl: Een gereduceerde versie van de afbeelding laden

en: Load image
nl: Afbeelding laden

en: <qt><p><i>Note:</i> loading a reduced version of an image is faster but can differ from the original, especially with Raw. In this case, a JPEG version of Raw pre-processed by camera is loaded, instead of the real image data. This JPEG image is embedded in the file metadata and is used by the camera to display a Raw image faster to a TV screen.</p></qt>
nl: <qt><p><i>Opmerking:</i> het laden van een gereduceerde versie van een afbeelding is sneller maar kan verschillen van het origineel, speciaal met Raw. In dit geval zal een JPEG-versie van Raw voorbewerkt door de camera worden geladen, in plaats van de echte afbeeldingsdata. Deze JPEG-afbeelding is ingebed in de metagegevens van het bestand en wordt gebruikt door de camera om een Raw-afbeelding sneller op een TV-scherm te tonen.</p></qt>

en: <b>Configure Raw File Handling</b>
nl: <b>Behandeling van raw-bestand instellen</b>

en: <qt><p>Set here how you want to open Raw images in the editor:</p></qt>
nl: <qt><p>Stel hier in hoe u raw-afbeeldingen wilt openen in de bewerker:</p></qt>

en: Open directly, with adjustments made automatically
nl: Direct openen met automatische aanpassingen

en: Use the Raw import tool to adjust corrections manually
nl: Handmatig: raw-importeren hulpmiddel gebruiken

en: <qt><p><i>Note:</i> the Raw import tool is designed for advanced users who want to have the best control over the image. This requires more time in your workflow.</p></qt>
nl: <qt><p><i>Opmerking:</i> het Raw-importhulpmiddel is ontworpen voor geavanceerde gebruikers die de beste controle willen hebben over de afbeelding. Dit vereist meer tijd in uw werkwijze.</p></qt>

en: Scan Your Collection
nl: Zoek in uw verzameling

en: <qt><p>Congratulations. Your minimal setup is done.</p><p>Remember, you can customize more settings using the digiKam configuration panel. To learn more about the digiKam world, we recommend reading the <b>digiKam handbook</b> using the <b>Help/Handbook</b> menu entry (you need to install the separate digiKam documentation package.) You can also read the manual online from the <a href='https://docs.digikam.org/en/index.html'>dedicated website</a>.</p><p>Press <b>Finish</b> to close this assistant. digiKam will scan your collection to register all albums in the database. Items including in albums are collected after startup stage in background.</p><p><i>Note:</i> depending on your collection size, this operation can take a while. If you cancel the scanning operation, it will start again in the next digiKam session.</p><p>When scanning has completed, at next start-up, digiKam will only check your collection to identify new albums - which is much faster. You can force digiKam to scan for new items manually using the <b>Tools->Maintenance->Scan for new items</b> menu entry.</p></qt>
nl: <qt><p>Gefeliciteerd. Uw minimale instellingen zijn gedaan.</p><p>Denk er aan dat u meer instellingen kunt aanpassen met het configuratiepaneel van digiKam. Om meer te leren over de digiKam-wereld, raden we het lezen van het <b>digiKam-handbook</b> aan via het <b>Help/Handbook</b> menu-item (het installeren van het separate digiKam documentatiepakket is dan nodig.) U kunt ook het online handboek lezen op de <a href='https://docs.digikam.org/en/index.html'>daaraan gewijde website</a>.</p><p>Druk op <b>Voltooien</b> om deze assistent af te sluiten. digiKam zal uw verzameling scannen om alle albums in de database te registreren. Items in albums worden verzameld na de opstartfase in de achtergrond.</p><p><i>Opmerking:</i> afhankelijk van de grootte van uw verzameling zal deze bewerking even duren. Als u het scannen afbreekt, zal het weer starten in de volgende sessie van digiKam.</p><p>Als het scannen is voltooid zal digiKam bij de volgende start alleen uw verzameling controleren om nieuwe items te identificeren, hetwelk veel sneller is. Scannen naar afbeeldingen kan ook handmatig worden gestart met het menu-item <b>Hulpmiddelen->Onderhoud->Nieuwe items zoeken</b>.</p></qt>

en: <b>Enabled Contextual Tooltips</b>
nl: <b>Contextuele tekstballon activeren</b>

en: <qt><p>Set here if you want to show contextual tooltips in icon-view and folder-view:</p></qt>
nl: <qt><p>Stel hier in of u contextuele tekstballonen in pictogrammen- en mappenweergave wilt tonen:</p></qt>

en: Do not show tooltips
nl: Geen tekstballonnen tonen

en: Use Tooltips
nl: Tekstballonnen gebruiken

en: <qt><p><i>Note:</i> tooltips show photograph and digiKam metadata on the fly, as the mouse moves over items. This can be useful when selecting items. Tooltips are displayed in the album folder view, album icon view, camera icon view, batch queue list, and thumb bar. From the digiKam configuration dialog, you can customize the contents of these tooltips and the fonts used.</p></qt>
nl: <qt><p><i>Opmerking:</i> tekstballonnen tonen foto- en digiKam-metagegevens, als de muis boven items beweegt. Dit kan helpen bij het selecteren van items. Tekstballonnen worden getoond in de albummap-, albumpictogram-, camerapictogramweergave en de batchwachtrijlijst en miniatuurbalk. In de digiKam configuratiedialoog, kunt u de inhoud van van deze tekstballonnen en de gebruikte lettertypen aanpassen.</p></qt>

en: <qt><p><h1><b>Welcome to digiKam %1</b></h1></p><p>digiKam is an advanced digital photo management application published as open-source.</p><p>This assistant will help you to configure first run settings to be able to use digiKam quickly.</p></qt>
nl: <qt><p><h1><b>Welkom bij digiKam %1</b></h1></p><p>digiKam is een geavanceerd opensource beheerprogramma voor digitale foto's.</p><p>Deze assistent zal u helpen om instellingen te configureren zodat u snel digiKam kunt gaan gebruiken.</p></qt>

en: <qt><br/><p>You can ignore the following if you use digiKam for the first time:</p><p><b>Transition from digiKam 4</b></p><p>Configuration files from digiKam 4 are not migrated. The old database can still be used, you just need to choose the same locations for collections and database in the following dialogs. It is recommended to create a backup of your database before proceeding.</p><p>The new location for configuration files is %1 (old %2). There are unresolved problems reported when re-using old configuration files, so it is not recommended to do it for the moment, and at your own risk.</p></qt>
nl: <qt><br/><p>U kunt het volgende negeren als u digiKam voor de eerste keer gebruikt:</p><p><b>Transitie van digiKam 4</b></p><p>configuratiebestand van digiKam 4 worden niet gemigreerd. De oude database kan nog steeds worden gebruikt, u hoeft alleen dezelfde locaties voor verzamelingen en database in de volgende dialogen te gebruiken. Het is aanbevolen om een reservekopie van uw database te maken voordat u verder gaat.</p><p>De nieuwe locatie voor de configuratiebestanden is %1 (oud %2). Er zijn niet opgeloste problemen gerapporteerd bij opnieuw gebruiken van oude configuratiebestanden, het is dus niet aanbevolen om dit op dit moment te doen, en het is op eigen risico.</p></qt>

en: Ref. images
nl: Ref. naar afbeeldingen

en: Ref. dates
nl: Ref. datums

en: Avg. similarity
nl: Gem. gelijkenis

en: This shows all found duplicate items.
nl: Dit toont alle gevonden dubbele items.

[ctx: @action]
en: Update fingerprints
nl: Vingerafdrukken opwaarderen

[ctx: @info]
en: Use this button to update all image fingerprints.
nl: Gebruik deze knop om alle vingerafdrukken van afbeeldingen bij te werken.

[ctx: @action]
en: Find duplicates
nl: Dubbels zoeken

[ctx: @info]
en: Use this button to scan the selected albums for duplicate items.
nl: Gebruik deze knop om de geselecteerde albums te scannen op dubbele items.

[ctx: @label]
en: Search in:
nl: Zoeken in:

[ctx: @label]
en: Similarity range:
nl: Reeks van gelijkenissen:

[ctx: @label]
en: Restriction:
nl: Beperking:

[ctx: @label:listbox similarity restriction]
en: None
nl: Geen

[ctx: @label:listbox similarity restriction]
en: Restrict to reference album
nl: Beperken tot referentie-album

[ctx: @label:listbox similarity restriction]
en: Exclude reference album
nl: Referentie-album uitsluiten

[ctx: @info]
en: Use this option to restrict the duplicate search with some criteria, as to limit search to the album of reference image, or to exclude the album of reference image of the search.
nl: Gebruik deze optie om het zoeken naar duplicaten te beperken met enige criteria, om het zoeken te beperken tot het album met de referentie-afbeelding of het album met de referentie-afbeelding uit te sluiten bij het zoeken.

[ctx: @label]
en: Restrict to:
nl: Beperken tot:

[ctx: @label:listbox similarity album tag relation]
en: Only selected tab
nl: Alleen geselecteerd tabblad

[ctx: @label:listbox similarity album tag relation]
en: One of
nl: Één van

[ctx: @label:listbox similarity album tag relation]
en: Both
nl: Beide

[ctx: @label:listbox similarity album tag relation]
en: Albums but not tags
nl: Albums maar geen tags

[ctx: @label:listbox similarity album tag relation]
en: Tags but not albums
nl: Tags maar geen albums

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Older or Larger
nl: Ouder of groter

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Prefer selected folder as reference
nl: Geselecteerde map heeft voorkeur als referentie

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Prefer other than selected folder as reference
nl: Andere dan geselecteerde map heeft voorkeur als referentie

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Prefer Newer Creation Date
nl: Nieuwere aanmaakdatum heeft voorkeur

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Prefer Newer Modification Date
nl: Nieuwere wijzigingsdatum heeft voorkeur

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Select method for reference image selection
nl: Methode selecteren voor selectie van referentieafbeelding

[ctx: @label]
en: Reference
nl: Referentie

[ctx: @group]
en: Reference Image Selection Method
nl: Selectiemethode voor referentieafbeelding

[ctx: @info]
en: Use this option to decide about the relation of the selected albums and tags.
    "One of" means that the images are either in the selected albums or tags.
    "Both" means that the images are both in the selected albums and tags.
    "Albums but not tags" means that images must be in the selected albums but not tags.
    "Tags but not albums" means that images must be in the selected tags but not albums.
    "Only selected tab" means that only the selected tab is used.
nl: Deze optie gebruiken om te beslissen over de relatie tussen de geselecteerde albums en tags.
    "Één van" betekent dat de afbeeldingen ofwel in de geselecteerde albums of tags zich bevinden.
    "Beide" betekent dat de afbeeldingen beide in de geselecteerde albums en tags zich bevinden.
    "Albums maar geen tags" betekent dat afbeeldingen zich in de geselecteerde albums bevinden maar niet in tags.
    "Tags maar geen albums" betekent dat afbeeldingen zich in de geselecteerde tags bevinden maar geen albums.
    "Alleen geselecteerd tabblad" betekent dat alleen het geselecteerde tabblad wordt gebruikt.

[ctx: @action]
en: Remove Duplicates
nl: Duplicaten verwijderen

[ctx: @info]
en: Use this button to delete all duplicate images.
nl: Deze knop gebruiken om alle dubbele afbeeldingen te verwijderen.

[ctx: Find Duplicates Tab]
en: Duplicates
nl: Duplicaten

[ctx: Similar Image Tab]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: Sketch Search Tab]
en: Sketch
nl: Schets

en: Image fingerprints have not yet been generated for your collection. The Similarity Search Tools will not be operational without pre-generated fingerprints. Please generate the fingerprints first.
nl: Vingerafdrukken van de afbeeldingen in de collectie zijn nog niet gemaakt. Hulpmiddelen voor Gelijkenis zoeken zullen niet werken zonder vooraf gemaakte vingerafdrukken. Genereer de vingerafdrukken eerst.

en: <p>Drag & drop an image here<br/>to perform similar<br/>items search.</p><p>You can also use the context menu<br/> when browsing through your images.</p>
nl: <p>Versleep en zet een afbeelding hier neer<br/>om soortgelijke<br/>items te zoeken.</p><p>U kunt ook het contextmenu gebruiken<br/> bij het bladeren door uw afbeeldingen.</p>

en: <b>File</b>:
nl: <b>Bestand</b>:

en: <b>Folder</b>:
nl: <b>Map</b>:

[ctx: @label]
en: Search in albums:
nl: Zoeken in albums:

en: Similarity range:
nl: Reeks van gelijkenissen:

en: Select here the approximate similarity interval as a percentage.
nl: Hier het benaderde gelijkheidsinterval als een percentage selecteren.

en: Enter the name of the current similar image search to save in the "Similarity Searches" view.
nl: Voer de naam in die u wilt gebruiken om de huidige gelijkaardige afbeeldingen-zoekopdracht op te slaan in de weergave "Gelijkenis zoekopdrachten".

en: Save current similar image search to a new virtual Album
nl: Huidige gelijkaardige afbeelding-zoekopdracht opslaan in nieuw virtueel album

en: If you press this button, the current similar image search will be saved to a new search virtual album using name set on the left side.
nl: Als u op deze knop klikt zal de huidige gelijkaardige afbeelding-zoekopdracht worden opgeslagen in een nieuw virtueel zoekalbum met de links ingestelde naam.

en: Set here the brush color used to draw sketch.
nl: Stel hier de kleur in die u wilt gebruiken voor het tekenen van de schets.

en: Undo last draw on sketch
nl: Maak het laatste deel van de schets ongedaan

en: Use this button to undo last drawing action on sketch.
nl: Gebruik deze knop om de laatste tekenactie ongedaan te maken.

en: Redo last draw on sketch
nl: Doe het laatste deel van de schets opnieuw

en: Use this button to redo last drawing action on sketch.
nl: Gebruik deze knop om het laatste deel van schets opnieuw te doen.

en: Set here the brush size in pixels used to draw sketch.
nl: Stel hier de breedte van de penseel in pixels in voor het tekenen van de schets.

en: Set here the number of items to find using sketch.
nl: Stel hier het aantal met een schets te zoeken items in.

en: Clear sketch
nl: Schets wissen

en: Use this button to clear sketch contents.
nl: Gebruik deze knop om de schets te wissen.

en: Enter the name of the current sketch search to save in the "Similarity Searches" view.
nl: Voer hier de naam in die u wilt gebruiken om de huidige schetsmatige-zoekopdracht op te slaan in de weergave "Gelijkenis zoekopdrachten".

en: Save current sketch search to a new virtual Album
nl: Huidige schets-zoekopdracht opslaan in nieuw virtueel album

en: If you press this button, the current sketch fuzzy search will be saved to a new search virtual album using the name set on the left side.
nl: Als u op deze knop klikt zal de huidige schets-zoekopdracht worden opgeslagen in een nieuw virtueel zoekalbum met de links ingestelde naam.

en: You simply draw here a rough sketch of what you want to find and digiKam will displays the best matches in thumbnail view.
nl: U tekent hier een ruwe schets van wat u zoekt tot en digiKam zal de resultaten weergeven in een overzicht met miniaturen.

en: Draw a sketch here
    to perform a
    Fuzzy search
nl: Teken hier een schets
    om een
    Vage Zoekopdracht uit te voeren

[ctx: the planet]
en: Mercury
nl: Mercurius

[ctx: the planet]
en: Earth
nl: Aarde

[ctx: the planet]
en: Saturn
nl: Saturnus

[ctx: the planet]
en: Neptune
nl: Neptunus

[ctx: the earth's star]
en: Sun
nl: Zon

[ctx: the earth's moon]
en: Moon
nl: Maan

en: Sky
nl: Hemel

[ctx: a planet without data]
en: Unknown Planet
nl: Onbekende planeet

en: &Lock
nl: &Vergrendelen

en: &Hide
nl: &Verbergen

en: &Configure...
nl: &Configureren...

[ctx: means inches]
en: in
nl: inch

en: Copy Coordinates
nl: Coördinaten kopiëren

en: Copy geo: URL
nl: Geo kopiëren: URL

en: &Address Details
nl: Details van &adres

en: No description available.
nl: Geen beschrijving beschikbaar.

en: National Capital
nl: Nationale hoofdstad

en: City
nl: Stad

en: State Capital
nl: Hoofdstad van de staat

en: County Capital
nl: Hoofdstad van de provincie

en: Capital
nl: Hoofdstad

en: Village
nl: Dorp

en: &Info Boxes
nl: &Informatievakken

en: Address Details
nl: Details van adres

en: E
nl: O

en: S
nl: Z

en: Valley
nl: Vallei

en: Terrain
nl: Terrein

en: Crater
nl: Krater

en: Sea
nl: Zee

en: Manned Landing Site
nl: Bemand landingsgebied

en: Robotic Rover
nl: Robotwagen

en: Unmanned Soft Landing Site
nl: Onbemande zachte landingsplaats

en: Unmanned Hard Landing Site
nl: Onbemande harde landingsplaats

en: Mountain
nl: Berg

en: Nation Capital
nl: Nationale hoofdstad

en: Nation
nl: Natie

en: Volcano
nl: Vulkaan

en: Ocean
nl: Oceaan

en: Geographic Pole
nl: Geografische pool

en: Magnetic Pole
nl: Magnetische pool

en: Ship Wreck
nl: Scheepswrak

en: Air Port
nl: Luchthaven

en: Observatory
nl: Sterrenwacht

en: Military Danger Area
nl: Militaire gevarenzone

en: OSM Site
nl: OSM-gebied

en: Coordinate
nl: Coördinaat

en: Satellite
nl: Satelliet

en: City Capital
nl: Stad Hoofdstad

en: Suburb
nl: Buitenwijk

en: Hamlet
nl: Gehucht

en: Locality
nl: Plaats

en: Town
nl: Stad

en: Town Capital
nl: Stadje Hoofdstad

en: Village Capital
nl: Dorp Hoofdstad

en: Reef
nl: Rif

en: Wood
nl: Hout

en: Beach
nl: Strand

en: Wetland
nl: Moeras

en: Glacier
nl: Gletsjer

en: Ice Shelf
nl: IJsplaat

en: Scrub
nl: Struikgewas

en: Cliff
nl: Klif

en: Heath
nl: Heide

en: Traffic Signals
nl: Verkeerslichten

en: Elevator
nl: Lift

en: Steps
nl: Stappen

en: Unknown Road
nl: Onbekende weg

en: Footway
nl: Voetpad

en: Track
nl: Spoor

en: Cycleway
nl: Fietspad

en: Service Road
nl: Dienstweg

en: Road
nl: Weg

en: Residential Road
nl: Woonbuurt

en: Living Street
nl: Woningen

en: Unclassified Road
nl: Onbestemde weg

en: Tertiary Link Road
nl: Tertiaire verbindingsweg

en: Tertiary Road
nl: Tertiaire weg

en: Secondary Link Road
nl: Secundaire verbindingsweg

en: Secondary Road
nl: Secundaire weg

en: Primary Link Road
nl: Primaire verbindingsweg

en: Primary Road
nl: Primaire weg

en: Raceway
nl: Racebaan

en: Trunk Link Road
nl: Hoofdverbindingsweg

en: Trunk Road
nl: Hoofdweg

en: Motorway Link Road
nl: Autoverbindingsweg

en: Motorway
nl: Autosnelweg

en: Corridor
nl: Galerij

en: Building
nl: Gebouw

en: Hostel
nl: Herberg

en: Youth Hostel
nl: Jeugdherberg

en: Guest House
nl: Pension

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Kindergarten
nl: Kleuterschool

en: College
nl: Middelbare school

en: University
nl: Universiteit

en: Biergarten
nl: Bierhal

en: Dentist
nl: Tandarts

en: Doctors
nl: Arts

en: Hospital
nl: Hospitaal

en: Pharmacy
nl: Apotheek

en: Veterinary
nl: Dierenarts

en: ATM
nl: Pinautomaat

en: Archaeological Site
nl: Archeologische site

en: Embassy
nl: Ambassade

en: Emergency Phone
nl: Noodtelefoon

en: Mountain Rescue
nl: Bergreddingsdienst

en: Water Park
nl: Waterpark

en: Community Centre
nl: Gemeenschapscentrum

en: Fountain
nl: Fontein

en: Night Club
nl: Nachtclub

en: Bench
nl: Bankje

en: Court House
nl: Rechtbank

en: Fire Station
nl: Brandweerkazerne

en: Hunting Stand
nl: Jachtpost

en: Police
nl: Politie

en: Post Box
nl: Postbus

en: Post Office
nl: Postkantoor

en: Prison
nl: Gevangenis

en: Recycling
nl: Tweedehands

en: Shelter
nl: Schuilplaats

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Toilets
nl: Toiletten

en: Town Hall
nl: Stadhuis

en: Waste Basket
nl: Prullenbak

en: Drinking Water
nl: Drinkwater

en: Graveyard
nl: Begraafplaats

en: Charging Station
nl: Oplaadstation

en: Car Wash
nl: Autowasplaats

en: Social Facility
nl: Hangplek

en: City Wall
nl: Stadsmuur

en: Gate
nl: Poort

en: Lift Gate
nl: Hefbrug

en: Wall
nl: Muur

en: Peak
nl: Piek

en: Tree
nl: Boom

en: Cave Entrance
nl: Toegang tot de grot

en: Beverages
nl: Slijterij

en: Supermarket
nl: Supermarkt

en: Liquor Store
nl: Slijterij

en: Bakery
nl: Bakkerij

en: Butcher
nl: Slager

en: Confectionery
nl: Banketbakker

en: Convenience Shop
nl: Buurtwinkel

en: Greengrocer
nl: Groenten

en: Seafood Shop
nl: Seafood

en: Department Store
nl: Warenhuis

en: Bag Shop
nl: Tassenwinkel

en: Clothes Shop
nl: Kleding

en: Fashion Shop
nl: Mode

en: Jewelry Shop
nl: Juwelier

en: Shoe Shop
nl: Schoenenl

en: Variety Store
nl: Variawinkel

en: Beauty Services
nl: Schoonheidssalon

en: Chemist
nl: Drogist

en: Cosmetics
nl: Cosmetica

en: Hairdresser
nl: Kapsalon

en: Optician
nl: Opticiën

en: Perfumery
nl: Parfumerie

en: Hardware Store
nl: Bouwmarkt

en: Florist
nl: Bloemen

en: Furniture Store
nl: Meubels

en: Electronics Shop
nl: Elektronica

en: Mobile Phone Shop
nl: Mobiele telefoons

en: Bicycle Shop
nl: Fietsenwinkel

en: Car Dealer
nl: Autodealer

en: Car Repair Shop
nl: Autoreparaties

en: Car Parts
nl: Auto-onderdelen

en: Motorcycle Shop
nl: Motorfietsen

en: Sports Shop
nl: Sportartikelen

en: Printing Services
nl: Drukkerij

en: Art Shop
nl: Kunstwinkel

en: Musical Instrument Shop
nl: Muziekinstrumenten

en: Photo Shop
nl: Fotoartikelen

en: Bookshop
nl: Boeken

en: Gift Shop
nl: Cadeaushop

en: Stationery
nl: Schrijfbehoeften

en: Laundry
nl: Wasserette

en: Pet Shop
nl: Dierenwinkel

en: Toy Store
nl: Speelgoed

en: Travel Agency
nl: Reisbureau

en: Tobacco Shop
nl: Tabak

en: Tea Shop
nl: Thee

en: Computer Shop
nl: Computerwinkel

en: Garden Centre
nl: Tuincentruml

en: Shop
nl: Winkel

en: Bridge
nl: Brug

en: Lighthouse
nl: Vuurtoren

en: Water Tower
nl: Watertoren

en: Wind Mill
nl: Windmolen

en: Communications Tower
nl: Communicatietoren

en: Tourist Attraction
nl: Toeristische attractie

en: Artwork
nl: Illustraties

en: Castle
nl: Kasteel

en: Information
nl: Informatie

en: Ruin
nl: Ruïne

en: Theatre
nl: Theater

en: Theme Park
nl: Themapark

en: View Point
nl: Uitzichtpunt

en: Zoo
nl: Dierentuin

en: Alpine Hut
nl: Berghut

en: Wilderness Hut
nl: Hut in de wildernis

en: Memorial
nl: Gedenkteken

en: Aerodrome
nl: Luchthaven

en: Helipad
nl: Helihaven

en: Airport Gate
nl: Gate Luchthaven

en: Airport Runway
nl: startbaan op luchthaven

en: Airport Apron
nl: Platform luchthaven

en: Airport Taxiway
nl: taxibaan op luchthaven

en: Airport Terminal
nl: Terminal luchthaven

en: Bus Station
nl: Busstation

en: Bus Stop
nl: Bushalte

en: Car Sharing
nl: Auto delen

en: Gas Station
nl: Benzinestation

en: Parking
nl: Parkeren

en: Parking Space
nl: Parkeerterrein

en: Bicycle Rental
nl: Huurfietsen

en: Car Rental
nl: Huurauto's

en: Ski Rental
nl: Skiverhuur

en: Taxi Rank
nl: Taxistandplaats

en: Train Station
nl: Treinstation

en: Tram Stop
nl: Tramhalte

en: Bicycle Parking
nl: Fietsstalling

en: Motorcycle Parking
nl: Parkeren motorfietsen

en: Subway Entrance
nl: Toegang ondergrondse

en: Speed Camera
nl: Flitspaal

en: Place Of Worship
nl: Gebedsplaats

en: Buddhist
nl: Boeddhist

en: Christian
nl: Christelijke

en: Muslim
nl: Moslim

en: Hindu
nl: Hindoe

en: Jewish
nl: Joodse

en: Taoist
nl: Tao

en: Golf Course
nl: Golfterrein

en: Marina
nl: Jachthaven

en: Playground
nl: Speeltuin

en: Pitch
nl: Kamp

en: Sports Centre
nl: Sportcentrum

en: Stadium
nl: Stadion

en: Swimming Pool
nl: Zwembad

en: Miniature Golf Course
nl: Miniatuurgolfbaan

en: Allotments
nl: Volkstuinen

en: Cemetery
nl: Begraafplaats

en: Commercial
nl: Commercieel

en: Construction
nl: Bouwterrein

en: Farmland
nl: Boerderij

en: Farmyard
nl: Boerenerf

en: Grass
nl: Gras

en: Industrial
nl: Industrieel

en: Landfill
nl: Vuilnisbelt

en: Meadow
nl: Weiland

en: Military
nl: Militair

en: Quarry
nl: Groeve

en: Railway
nl: Spoorweg

en: Residential
nl: Woongebied

en: Retail
nl: Kleinhandel

en: Orchard
nl: Boomgaard

en: Vineyard
nl: Wijngaard

en: Rail
nl: Spoor

en: Narrow Gauge
nl: Smalspoor

en: Light Rail
nl: Tram

en: Abandoned Railway
nl: Ongebruikt spoor

en: Subway
nl: Ondergrondse

en: Preserved Railway
nl: Instand gehouden spoor

en: Miniature Railway
nl: Miniatuur spoor

en: Railway Construction
nl: Spoorwegaanleg

en: Monorail
nl: Enkelspoor

en: Funicular Railway
nl: Kabelspoor

en: Power Tower
nl: Kabelbaanstation

en: Cable Car
nl: Gondel kabelbaan

en: Gondola
nl: Gondels

en: Chair Lift
nl: Stoellift

en: Mixed Lift
nl: Gemengde lift

en: Drag Lift
nl: Sleeplift

en: T-Bar
nl: T-balk

en: J-Bar
nl: J-balk

en: Platter
nl: Schotel

en: Rope Tow
nl: Sleepkabel

en: Magic Carpet
nl: Magisch tapijt

en: Zip Line
nl: Ziplijn

en: Goods
nl: Goederen

en: Downhill Piste
nl: Piste omlaag

en: Nordic Piste
nl: Nordic piste

en: Sled Piste
nl: Sleepiste

en: Sleigh Piste
nl: Sleepiste

en: Ice Skate
nl: IJsschaats

en: Snow Park
nl: Sneeuwpark

en: Ski Playground
nl: Ski speeltuin

en: Ski Jump
nl: Skischans

en: Admin Boundary (Level 1)
nl: Admin grens (Niveau 1)

en: Admin Boundary (Level 2)
nl: Admin grens (Niveau 2)

en: Admin Boundary (Level 3)
nl: Admin grens (Niveau 3)

en: Admin Boundary (Level 4)
nl: Admin grens (Niveau 4)

en: Admin Boundary (Level 5)
nl: Admin grens (Niveau 5)

en: Admin Boundary (Level 6)
nl: Admin grens (Niveau 6)

en: Admin Boundary (Level 7)
nl: Admin grens (Niveau 7)

en: Admin Boundary (Level 8)
nl: Admin grens (Niveau 8)

en: Admin Boundary (Level 9)
nl: Admin grens (Niveau 9)

en: Admin Boundary (Level 10)
nl: Admin grens (Niveau 10)

en: Admin Boundary (Level 11)
nl: Admin grens (Niveau 11)

en: Boundary (Maritime)
nl: Grens (maritiem)

en: Land Mass
nl: Landmassa

en: Urban Area
nl: Stedelijk gebied

en: International Date Line
nl: Internationale datumgrens

en: Bathymetry
nl: Dieptemeting

en: Canal
nl: Kanaal

en: Drain
nl: Afvoer

en: Ditch
nl: Sloot

en: River
nl: Rivier

en: Weir
nl: Dam

en: Crosswalk
nl: Oversteekplaats

en: Railway Crossing
nl: Spoorwegkruising

en: Door
nl: Deur

en: Room
nl: Kamer

en: Detour
nl: Omleiding

en: Ferry Route
nl: Route met veerboot

en: Train
nl: Trein

en: Trolley Bus
nl: Trolleybus

en: Bicycle Route
nl: Fietsroute

en: Mountainbike Route
nl: Mountainbikeroute

en: Walking Route
nl: Wandelroute

en: Hiking Route
nl: Wandelroute

en: Bridleway
nl: Ruiterpad

en: Inline Skates Route
nl: Inline schaatsroute

en: Nordic Ski Trail
nl: Nordic Ski-pad

en: Sled Trail
nl: Sledepad

en: Could not convert <maximum> child text content to integer. Was: '%1'
nl: Kon de <maximum> kindtekst niet converteren naar een integer. Was: '%1'

en: Could not convert <minimum> child text content to integer. Was: '%1'
nl: Kon de <minimum> afgeleide tekst (child text) niet converteren naar een integer. Was: '%1'

en: Parsing failed line %1. Still %2 unclosed tag(s) after document end.
nl: Leesfout op regel %1. Er zijn nog %2 open tag(s) na einde document.

en: Error parsing file at line: %1 and column %2 .
nl: Fout bij inlezen bestand op regel: %1 en kolom %2 .

en: This is an Invalid File
nl: Dit is een ongeldig bestand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentRelations)
en: Name
nl: Naam

en: Popularity
nl: Populariteit

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: No name specified
nl: Geen naam opgegeven

en: Please specify a name for this relation.
nl: Geef een naam op voor deze relatie.

en: No type tag specified
nl: Geen tag voor type opgegeven

en: Please add a type tag for this relation.
nl: Voeg een tag toe voor het type van deze relatie..

en: New Relation
nl: Nieuwe relatie

en: Edit
nl: Bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current Relations
nl: Huidige relaties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentRelations)
en: Role
nl: Rol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addRelation)
en: Add Relation
nl: Relatie toevoegen

en: value
nl: waarde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current Tags
nl: Huidige tags

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentTagsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_recommendedTagsList)
en: Value
nl: Waarde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Related Tags
nl: Gerelateerde tags

en: Add custom tag...
nl: Eigen tag toevoegen...

en: Configure
nl: Configureren

en: Atmosphere
nl: Atmosfeer

en: &Atmosphere
nl: &Dampkring

en: A plugin to show the atmosphere around the earth.
nl: Een plug-in voor het tonen van de dampkring rond de aarde.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CompassConfigWidget)
en: Configure Compass Plugin
nl: Plugin voor kompas instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Theme
nl: Thema

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Default
nl: Standaard

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Arrows
nl: Pijlen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Atom
nl: Atoom

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Magnet
nl: Magneet

en: Compass
nl: Windroos

en: &Compass
nl: &Windroos

en: A plugin to show a float item that provides a compass over the map.
nl: Een plug-in voor het tonen van een zwevend item dat voor een windroos over de kaart zorgt.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CrosshairsConfigWidget)
en: Configure Crosshairs Plugin
nl: Plug-in kruisdraden configureren

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Gun 1
nl: Spuit 1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Gun 2
nl: Spuit 2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Circled
nl: Omcirkeld

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: German
nl: Duits

en: Crosshairs
nl: Kruisdraad

en: Cross&hairs
nl: &Kruisdraad

en: A plugin that shows crosshairs over the map.
nl: Een plugin die een kruisdraad over de kaart toont.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, GraticuleConfigWidget)
en: Coordinate Grid Plugin
nl: Plugin voor coördinatenrooster

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: C&olors
nl: Kl&euren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Grid:
nl: &Rooster:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, gridPushButton)
en: Color of the coordinate grid.
nl: Kleur van coördinaten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Tropics:
nl: &Tropen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, tropicsPushButton)
en: Color of the tropical circles.
nl: Kleur van de keerkringen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, equatorPushButton)
en: Color of the equator.
nl: Kleur van de evenaar.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Named Labels
nl: Teksten met namen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, primaryCheckBox)
en: Show Labels for Prime meridian, Equator, Tropics.
nl: Namen tonen van de eerste meridiaan, equator, tropen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Numerical Labels
nl: &Getallen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, secondaryCheckBox)
en: Show numerical Labels.
nl: Getallen tonen

en: Coordinate Grid
nl: Coördinatenrooster

en: Coordinate &Grid
nl: Coördinaten&rooster

en: A plugin that shows a coordinate grid over the map.
nl: Een plug-in die een coördinatenrooster over de kaart toont.

en: Please choose the color for the coordinate grid.
nl: Kies de kleur van de coördinaten.

en: Please choose the color for the tropic circles.
nl: Kies de kleur van de keerkringen.

en: Please choose the color for the equator.
nl: Kies de kleur van de evenaar.

en: Equator
nl: Evenaar

en: Prime Meridian
nl: Eerste meridiaan

en: Antimeridian
nl: Antimeridiaan

en: Tropic of Cancer
nl: Kreeftskeerkring

en: Tropic of Capricorn
nl: Steenbokskeerkring

en: Arctic Circle
nl: Noordelijke poolcirkel

en: Antarctic Circle
nl: Zuidelijke poolcirkel

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MapScaleConfigWidget)
en: Configure Scale Bar Plugin
nl: Plug-in voor schaalschuifbalk configureren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showRatioScaleCheckBox)
en: Show Ratio Scale
nl: Verhoudingsschaal tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_minimizeCheckBox)
en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Scale Bar
nl: Schaalbalk

en: &Scale Bar
nl: &Schaalbalk

en: A plugin to show a float item that provides a map scale.
nl: Een plug-in voor het tonen van een zwevend item dat voor een schaal op de kaart zorgt.

en: Original Developer
nl: Oorspronkelijke ontwikkelaar

en: &Ratio Scale
nl: &Schaalverhouding

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MeasureConfigDialog)
en: Measure Tool Configuration
nl: Configuratie van meethulpmiddel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeLabel)
en: Ruler Type
nl: Lineaaltype

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_modeCombo) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Polygon
nl: Veelhoek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_modeCombo) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Circle
nl: Cirkel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Segment labels
nl: Segmentnamen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showDistanceLabelsCheckBox)
en: Distance
nl: Afstand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showBearingLabelsCheckBox)
en: Bearing
nl: Richting

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showBearingLabelChangeCheckBox)
en: Bearing Change
nl: Richtingsverandering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showPerimeter)
en: Perimeter
nl: Omtrek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showPolygonAreaLabelChangeCheckBox) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showCircleAreaLabelChangeCheckBox)
en: Area
nl: Gebied

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showRadiusLabelsCheckBox)
en: Radius
nl: Straal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showCircumference)
en: Circumference
nl: Omtrek

en: Measure Tool
nl: Meethulpmiddel

en: &Measure Tool
nl: &Meethulpmiddel

en: Measure distances between two or more points.
nl: Afstanden meten tussen twee of meer punten.

en: Area:
    %1
nl: Oppervlak:
    %1

en: Circumference:
    %1
nl: Omtrek:
    %1

en: Perimeter:
    %1
nl: Omtrek:
    %1

en: Polygon Ruler
nl: Meetlat voor veelhoek

en: Circle Ruler
nl: Meetlat voor cirkel

en: Total Distance: %1<br/>
nl: Totale afstand: %1<br/>

en: Area: %1<br/>
nl: Oppervlak: %1<br/>

en: Perimeter: %1<br/>
nl: Omtrek: %1<br/>

en: Radius: %1<br/>
nl: Straal: %1<br/>

en: Circumference: %1<br/>
nl: Omtrek: %1<br/>

en: Add &Measure Point
nl: &Meetpunt toevoegen

en: Remove &Last Measure Point
nl: &Laatste Meetpunt verwijderen

en: &Remove Measure Points
nl: Meetpunten &verwijderen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Navigation)
en: Navigation
nl: Navigatie

en: &Navigation
nl: &Navigatie

en: A plugin to add mouse control to zoom and move the map
nl: Een plug-in om muisbesturing toe te voegen om te zoomen en te verplaatsen op de kaart

en: Current Location Button
nl: Knop Huidige locatie

en: Home Button
nl: Thuisknop

en: Overview Map
nl: Overzichtskaart

en: &Overview Map
nl: &Overzichtskaart

en: A plugin to add a float item that provides an overview map.
nl: Een plug-in om een zwevend item toe te voegen dat een overzichtskaart levert.

en: Choose Overview Map
nl: Overzichtskaart kiezen

en: Please choose the color for the position indicator
nl: Kies de kleur van de positieaanwijzer

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, OverviewMapConfigWidget)
en: Configure Overview Map
nl: Overzichtskaart instellen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Map &Image
nl: Kaart&afbeelding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Planet:
nl: &Planeet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Size:
nl: &Grootte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Position I&ndicator:
nl: Positie&aanwijzer:

en: Download Progress Indicator
nl: Indicatie voor downloadvoortgang

en: &Download Progress
nl: Voortgangsindicatie &download

en: A plugin to show a pie chart download progress indicator over the map
nl: Een plug-in voor het tonen van een voortgangsindicatie in de vorm van een taartdiagram op de kaart

en: Cache File Parser
nl: Ontleder van cache-bestand

en: A plugin to load Geolocation Data from the binary Cache files.
nl: Een plug-in om uit binaire cache-bestanden een Geolocatiegegevens te laden

en: Marble Cache Files
nl: Cache-bestanden van Marble

en: GPSBabel NMEA File Parser
nl: Lezen GPSBabel NMEA-bestand

en: A plugin to load Geolocation Data from NMEA files through GPSBabel command line tool.
nl: Een plug-in om Geolocatiegegevens te laden uit NMEA-bestanden via het GPSBabel hulpmiddel voor de opdrachtregel.

en: GPSBabel files
nl: GPSBabel-bestanden

en: Gpx File Parser
nl: Inlezen Gpx-bestand

en: A plugin to load Geolocation Data from the Gpx data File format.
nl: Een plug-in om uit het Gpx-gegevensbestandsformaat Geolocatiegegevens te laden

en: GPS Data
nl: GPS-gegevens

en: GeoJSON File Parser
nl: Lezen GeoJSON-bestand

en: A plugin to load Geolocation Data from the GeoJSON data file format.
nl: Een plug-in om uit het GeoJSON-gegevensbestandsformaat Geolocatiegegevens te laden

en: KML File Parser
nl: Kml-bestand lezen

en: A plugin to load Geolocation Data from the KML and KMZ data file format.
nl: Een plug-in om uit het KML- en KMZgegevensbestandsformaat Geolocatiegegevens te laden

en: A plugin to process Online reverse geocoding using the OpenStreetMap Nominatim web-service
nl: Een plug-in om online omgekeerde geocoding te verwerken met de Nominatim-webservice van OpenStreetMap

en: Osm File Parser
nl: Ontleder van Osm-bestand

en: A plugin to load Geolocation Data from the OpenStreetMap data file format.
nl: Een plug-in om uit het OpenStreetMap-gegevensbestandsformaat Geolocatiegegevens te laden

en: OpenStreetMap Data
nl: Gegevens van OpenStreetMap

en: Pn2 File Parser
nl: Inlezen Pn2-bestand

en: A plugin to load Geolocation Data from the compressed Pnt data files format
nl: Een plug-in om uit het gecomprimeerde Pnt-gegevensbestandsformaat Geolocatiegegevens te laden

en: Compressed Pnt
nl: Ingepakt Pnt

en: Pnt File Parser
nl: Inlezen Pnt-bestand

en: A plugin to load Geolocation Data from the Micro World Database II Files format
nl: Een plug-in om uit het Micro World Database II-bestandsformaat Geolocatiegegevens te laden

en: Azimuthal Equidistant
nl: Azimutaal afstandsgetrouw

en: <p><b>Azimuthal Equidistant Projection</b> ("fish eye")</p><p>Applications: Display of seismic and radio data and for use in digital planetariums.</p>
nl: <p><b>Azimutale Equidistante projectie</b> ("vissenoog")</p><p>Toepassingen: Tonen seismische en radio-gegevens, en gebruikt in digitale planetariums.</p>

en: Flat Map
nl: Platte kaart

en: <p><b>Equirectangular Projection</b> ("Plate carrée")</p><p>Applications: De facto standard for global texture data sets for computer software.</p>
nl: <p><b>Platte kaart</b> ("Plate carrée")</p><p>Toepassingen: De facto standaard voor oppervlaktegegevens op de aardbol voor computersoftware.</p>

en: Gnomonic
nl: Gnomonisch

en: <p><b>Gnomonic Projection</b> ("rectilinear")</p><p>Applications: Used for displaying panorama photography. Also used for navigation, radio and seismic work.</p>
nl: <p><b>Gnomonische Projectie</b> ("rechtlijnig")</p><p>Toepassingen: Gebruikt voor tonen panoramafotografie. Ook gebruikt voor navigatie, radio- and seismisch werk (grootcirkels op de aardbol zijn rechte lijnen).</p>

en: Lambert Azimuthal Equal-Area
nl: Lambert azimutaal oppervlaktegetrouw

en: <p><b>Lambert Azimuthal Equal-Area Projection</b></p><p>Applications: Used in structural geology to plot directional data.</p>
nl: <p><b>Lambert Azimutaal gelijke oppervlakten projectie</b></p><p>Toepassingen: Gebruikt  in structurele geologie voor plotten gegevens.</p>

en: <p><b>Mercator Projection</b></p><p>Applications: popular standard map projection for navigation.</p>
nl: <p><b>Mercatorprojectie</b></p><p>Toepassingen: meest gebruikte kaartprojectie voor navigatie: loxodromen ((koers)lijnen in de kaart, die de meridianen met de zelfde hoek snijden) worden in de kaart afgebeeld als rechte lijnen.</p>

en: <p><b>Orthographic Projection</b> ("orthogonal")</p><p>Applications: A perspective projection that is used to display the hemisphere of a globe as it appears from outer space.</p>
nl: <p><b>Orthografische projectie</b> ("orthogonaal")</p><p>Toepassingen: Een perspectivische projectie gebruikt voor het tonen van een halfrond van een wereldbol, zoals die te zien is vanuit de ruimte.</p>

en: Stereographic
nl: Stereografisch

en: <p><b>Stereographic Projection</b> ("orthogonal")</p><p>Applications: Used for planetary cartography, geology and panorama photography.</p>
nl: <p><b>Stereografische projectie</b> ("orthogonaal")</p><p>Toepassingen: Gebruikt voor oppervlaktekaarten van planeten, geologie and panoramafotografie.</p>

en: Vertical Perspective Projection
nl: Verticale perspectivische projectie

en: <p><b>Vertical Perspective Projection</b> ("orthogonal")</p><p> Shows the earth as it appears from a relatively short distance above the surface. Applications: Used for Virtual Globes.</p>
nl: <p><b>Verticale perspectivische projectie</b> ("orthogonal")</p><p> Toont de aarde  zoals die te zien is van betrekkelijk geringe hoogte. Toepassingen: Gebruikt voor virtuele globes.</p>

en: Units
nl: Eenheden

en: Miles, Feet
nl: Mijl, voet

en: Nautical miles, Knots
nl: Zeemijl/uur, knopen

en: The unit that gets used to measure altitude, lengths and distances (e.g. km, mi, ft).
nl: De eenheid die gebruikt wordt voor het meten van hoogtes, lengten en afstanden (bijv. km, mi, ft).

en: Angle:
nl: Hoek:

en: Degree (DMS)
nl: Graad (GMS)

en: Degree (Decimal)
nl: Graad (decimaal)

en: Universal Transverse Mercator (UTM)
nl: Universele Transversale Mercatorprojectie (UTM)

en: Specifies the notation of angles in coordinates.
    By default the Degree-Minute-Second notation (e.g. 54°30'00" ) gets used.
    As an alternative you can choose decimal degrees (e.g. 54.5°).
nl: Specificeert de notatie voor hoeken in de coördinaten
    Standaard wordt de notatie Graden-Minuten-Seconden (bijv. 54°30'00" ) gebruikt.
    Een alternatief is decimale graden te gebruiken (bijv. 54,5°)

en: Map Quality
nl: Kaartkwaliteit

en: Still Image:
nl: Stilstaande afbeelding:

en: Outline Quality
nl: Uitlijnkwaliteit

en: Low Quality
nl: Lage kwaliteit

en: Normal
nl: Normaal

en: High Quality
nl: Hoge kwaliteit

en: Print Quality
nl: Afdrukkwaliteit

en: Specifies the map quality that gets displayed while there is no user input.
    Usually this allows for high map quality as speed is no concern.
nl: Specificeert de kwaliteit van kaarten als de gebruiker niets instelt. Normaal gezien maakt dit een hoge kwaliteit van de kaarten mogelijk als snelheid niet belangrijk is.

en: During Animations:
nl: Tijdens animaties:

en: Specifies the map quality that gets displayed during map animations
    (e.g. while dragging the globe). Especially on slow machines it is
    advisable to set this option to "low quality" as this will give better speed.
nl: Specificeert de kwaliteit in van de kaarten tijdens animaties
    (bijv. tijdens het slepen van de globe). Vooral bij trage machines
    is het aan te raden om dit op "lage kwaliteit" in te stellen, waardoor een hogere animatiesnelheid mogelijk wordt.

en: Mouse Behavior
nl: Muisgedrag

en: Inertial Globe Rotation
nl: Inertiële globerotatie

en: Use kinetic spinning when dragging the map
nl: Kinetisch draaien gebruiken bij slepen van de kaart

en: Mouse View Rotation
nl: Beeldrotatie met muisknop

en: Use right mouse button to rotate the camera around
nl: Met de rechter muisknop kunt u de camera ronddraaien

en: There are two caches being used:
    The "physical memory" which is needed to keep map data in the computer's memory.
    Increasing the value will make the application more responsive.
    The "hard disc memory" cache is used by download map data from the Internet.
    Decrease this value if you want to save space on the hard disc
    and if high usage of the Internet is not an issue.
nl: Er worden twee caches gebruikt:
    Het "fysieke geheugen" dat nodig is om kaartgegevens in het computergeheugen te bewaren.
    De waarde ervan verhogen zal het programma sneller doen reageren.
    De cache van de harde schijf wordt gebruikt voor downloads van kaartgegevens van het internet.
    Deze waarde verlagen als u ruimte op uw harde schijf wilt sparen
    of als hoog internetgebruik geen probleem is.

en: Physical Memory:
nl: Fysiek geheugen:

en: Clear
nl: Wissen

en: Hard Disc:
nl: Harde schijf:

en: Map Contents
nl: Inhoud van kaart

en: Default Font:
nl: Standaard lettertype:

en: The default font that gets used on the map.
    This setting take effect only with the Atlas and Satellite Maps
    not the Open-Street Map.
nl: Het standaard lettertype dat op de kaart gebruikt wordt.
    Deze instelling is alleen effectief met de atlas- en satellietkaart
    niet met de open-street-kaart.

en: Show Coordinate Grid
nl: Coördinatenraster tonen

en: Show the world-map coordinate grid overlay.
    This setting take effect only with the Atlas,
    the Satellite, and the Open-Street Maps.
nl: De wereldkaart met coördinatenrasteroverlay tonen.
    Deze instelling is alleen effectief met de atlas-,\ satelliet- en open-street-kaart.

en: Show Cross-Hair
nl: Kruisdraad tonen

en: Show cross-hair on a center of the map.
    This setting take effect only with the Atlas,
    the Satellite, and the Open-Street Maps.
nl: Kruisdraad in het centrum van de kaart tonen.
    Deze instelling is alleen effectief met de atlas-,\ satelliet- en open-street-kaart.

en: Show Atmospheric Glow
nl: Dampkringgloed tonen

en: Show the world-map atmospheric glow overlay.
    This setting take effect only with the Atlas,
    the Satellite, and the Open-Street Maps.
nl: De wereldkaart met dampkringgloed tonen.
    Deze instelling is alleen effectief met de atlas-,\ satelliet- en open-street-kaart.

en: Show Night Shadow
nl: Nachtschaduw tonen

en: Show the world-map night shadow overlay.
    This setting take effect only with the Atlas,
    the Satellite, and the Open-Street Maps.
nl: De wereldkaart met nachtschaduw tonen.
    Deze instelling is alleen effectief met de atlas-,\ satelliet- en open-street-kaart.

en: Show City Place Mark
nl: Plaatsmerk van stad tonen

en: Show the world-map city place mark overlay.
    This setting take effect only with the Atlas and Satellite Maps
    not the Open-Street Map.
nl: De wereldkaart met plaatmarkering van stad tonen.
    Deze instelling is alleen effectief met de atlas- en satellietkaart
    niet met de open-street-kaart.

en: Show Relief
nl: Reliëf tonen

en: Show the world-map relief overlay.
    This setting take effect only with the Atlas and Satellite Maps
    not the Open-Street Map.
nl: De wereldkaart met reliëfoverlay tonen.
    Deze instelling is alleen effectief met de atlas- en satellietkaart
    niet met de open-street-kaart.

en: Map View
nl: Kaartbeeld

en: Map Plugins
nl: Kaart-plug-ins

en: Render Tools
nl: Hulpmiddel voor renderen

en: Runner Tools
nl: Hulpmiddelen voor startprogramma runner

en: Unable to insert data into cache
nl: Kan gegevens niet invoegen in de cache

en: Visible region
nl: Zichtbaar gebied

en: Specify region
nl: Geef gebied op

en: Download Route
nl: Route ophalen

en: Enabled when a route exists
nl: Ingeschakeld als een route bestaat

en: Offset from route:
nl: Afstand tot route:

en: Selection Method
nl: Selectiemethode

en: Number of tiles to download:
nl: Aantal op te halen tegels:

en: Download Region
nl: Download gebied

en: Tile type to be downloaded:
nl: Te downloaden type tegel:

en: Texture tiles
nl: Textuurtegels

en: Vector tiles
nl: Vectortegels

en: Allows selection between layer types that are visibly being rendered.
nl: Bied selectie tussen typen lagen die zichtbaar zijn om weergegeven te worden.

en: There is a limit of %1 tile(s) to download.
nl: Aantal op te halen tegels is begrensd op %1.

en: Approximate size of the tiles to be downloaded
nl: Grootte schatten van op te halen tegels

en: Estimated download size: %1 MB
nl: Geschatte grootte download: %1 MB

en: Estimated download size: %1 kB
nl: Geschatte grootte download: %1 kB

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LatLonBoxWidget)
en: Select a geographic region
nl: Selecteer een geografisch gebied

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, northSpinBox)
en: Northern Latitude
nl: Noorderbreedte

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, westSpinBox)
en: Western Longitude
nl: Westerlengte

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, eastSpinBox)
en: Eastern Longitude
nl: Oosterlengte

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, southSpinBox)
en: Southern Latitude
nl: Zuiderbreedte

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TileCreatorDialog)
en: Creating Map
nl: Kaart aanmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Satellite View</span></p><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Earth as seen from Space. The map is based on NASA's beautiful "Blue Marble Next Generation" pictures. Credits: NASA's Earth Observatory</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Satellite View</span></p><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">De aarde gezien vanuit de ruimte. De kaart is gebaseerd op de prachtige "Blue Marble Next Generation"-afbeeldingen van de NASA. Met dank aan "NASA's Earth Observatory"</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, messageLabel)
en: Marble needs to create this map. This only needs to be done once and may take a few seconds.
nl: Marble moet deze kaart aanmaken. Dit moet slechts een keer worden gedaan en het kan even duren.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Zoom
nl: Zoomen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tileLevelLabel)
en: &Tile level range:
nl: Bereik &tegelniveaus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, topSpinBox)
en: Minimum Tile Level
nl: Laagste tegelniveau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, toLabel)
en: to
nl: naar

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, bottomSpinBox)
en: Maximum Tile Level
nl: Hoogste tegelniveau

en: Roadmap
nl: Route

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Show Map Type Control
nl: Besturing van kaarttype tonen

en: Show Navigation Control
nl: Besturing voor de navigatie tonen

en: Show Scale Control
nl: Besturing van de schaal tonen

en: Float items
nl: Zwevende items

en: Marble Virtual Globe
nl: Virtuele globe van Marble

en: Atlas map
nl: Atlaskaart

en: Satellite map
nl: Satellietkaart

en: OpenStreetMap (Vector)
nl: OpenStreetMap (vector)

[ctx: Spherical projection]
en: Spherical
nl: Bolvormig

en: Equirectangular
nl: Geografisch

en: Show compass
nl: Windroos tonen

en: Show scale bar
nl: Schaalbalk tonen

en: Show navigation
nl: Navigatie tonen

en: Show overview map
nl: Overzichtskaart tonen

en: Other Marble Themes
nl: Andere Marble thema's

en: Projection
nl: Projectie

en: Export as...
nl: Exporteren als...

en: Bookmark folder
nl: Bladwijzermap

en: The file is not an XBEL version 1.0 file.
nl: Het bestand is geen XBEL versie 1.0-bestand.

en: Unknown title
nl: Onbekende titel

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

en: Type a name and a comment for the bookmark, and choose where to keep it.
nl: Typ een naam en commentaar voor de bladwijzer en kies waar het te bewaren.

en: Bookmark title
nl: Bladwijzertitel

en: Bookmark comment
nl: Bladwijzercommentaar

[ctx: @title:window]
en: Edit Geolocation Bookmarks
nl: Bladwijzers voor geolocatie bewerken

en: &Remove
nl: &Verwijderen

en: Add Folder
nl: Map toevoegen

en: New Folder
nl: Nieuwe map

[ctx: @title:window]
en: Bookmarks Management
nl: Bladwijzerbeheer

[ctx: @info]
en: Do you want to remove "%1" from your Bookmarks collection?
nl: Wilt u "%1" verwijderen uit uw verzameling van bladwijzers?

en: Remove Bookmark
nl: Bladwijzer verwijderen

en: Insert Bookmark
nl: Bladwijzer invoegen

en: Title Change
nl: Titelwijziging

en: Comment Change
nl: Wijziging in toelichting

en: Address Change
nl: Wijziging van adres

[ctx: @title: bookmark header]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @title: bookmark header]
en: Comment
nl: Toelichting

[ctx: @title:window]
en: Loading Bookmark
nl: Bladwijzer wordt geladen

en: Error when loading bookmarks on line %1, column %2:
    %3
nl: Fout bij laden van bladwijzers op regel %1, kolom %2:
    %3

[ctx: @title:window]
en: Open File
nl: Bestand openen

en: Imported %1
nl: Geïmporteerd %1

[ctx: @title:window]
en: Save File
nl: Bestand opslaan

[ctx: @title:window]
en: Export Bookmark
nl: Bladwijzer exporteren

en: Error saving bookmarks
nl: Fout bij opslaan van bladwijzers

en: Edit Bookmarks
nl: Bladwijzers bewerken

en: Add Bookmark...
nl: Bladwijzer toevoegen...

en: Warning: Sidecar settings
nl: Waarschuwing: aanhangsel-instellingen

en: You have enabled writing to sidecar files for metadata storage in the host application, but not for reading. This means that any metadata stored in the sidecar files will be overwritten here.
    Please enable reading of sidecar files in the host application or continue at your own risk.
nl: U hebt schrijven in de aanhangsel-bestanden ingeschakeld voor opslag van metagegevens in de host-toepassing, maar niet voor lezen. Dit betekent dat alle metagegevens opgeslagen in de aanhangsel-bestanden hier overschreven zullen worden.
    Schakel het lezen van aanhangsel-bestanden in de host-toepassing in of ga door op eigen risico.

en: 1 image moved | %1 images moved
nl[0]: 1 afbeelding verplaatst
nl[1]: %1 afbeeldingen verplaatst

en: Load GPX files...
nl: GPX-bestand laden...

en: Show tracks on Map
nl: Sporen op de kaart tonen

en: Set this option to show tracks on the Map
nl: Stel deze optie in om sporen op de kaart tonen

en: Only use selected images
nl: Alleen geselecteerd geselecteerde afbeeldingen gebruiken

en: Set this option to correlate selected images only
nl: Activeer deze optie om alleen geselecteerde afbeeldingen te correleren

en: Camera time zone:
nl: Tijdzone van de camera:

en: <p>Sets the time zone the camera was set to during photo shooting, so that the time stamps of the images can be converted to GMT to match the GPS time reference.</p><p>Note: positive offsets count eastwards from zero longitude (GMT), they are 'ahead of time'.</p>
nl: <p>Stelt de tijdzone in waarop de camera was ingesteld toen de afbeeldingen werden genomen, zodat de tijdsaanduidingen van de afbeeldingen kunnen worden omgezet naar de GPS tijdsaanduiding.</p><p>Opmerking: positieve offsets tellen oostwaarts vanaf lengtegraad 0 (GMT), ze zijn 'verder dan de tijd'.</p>

en: Offset of pictures (hh:mm:ss):
nl: Offset van afbeeldingen (uu:mm:ss):

en: Sets the offset between picture times and track times. E.g. to correct wrong camera clock or different time zone.
nl: Stell de offset tussen tijden van afbeelding in en volg tijden. Bijv. om verkeerde klok in de camera of andere tijdzone te corrigeren.

en: Set whether picture time is ahead or behind the track time.
nl: Stel in of de tijd van de afbeelding voor of achter de volgen tijd is.

en: Interpolate
nl: Interpoleren

en: Max. time gap (hh:mm:ss):
nl: Maximaal tijdgat (uu:mm:ss):

en: Sets the maximum time difference to interpolate GPX file points to image time data. If the time difference exceeds this setting, no match will be attempted.
nl: Stelt het maximale verschil in tijd in om GPX bestandspunten te interpoleren naar tijdgegevens van afbeeldingen. Als het tijdsverschil deze instelling overschrijdt, zal geen overeenkomst worden geprobeerd.

en: Match directly
nl: Direct overeen laten komen

en: Sets the maximum time difference from a GPS track point to the image time to be matched. If the time difference exceeds this setting, no match will be attempted.
nl: Stelt het maximale tijdsverschil in van een GPS-trackpunt naar de afbeeldingstijd om overeen te komen. Als het tijdsverschil deze instelling overschrijdt, dan wordt er geen overeenkomst geprobeerd.

en: Correlate
nl: Correleren

en: The following GPX file could not be loaded: | The following %1 GPX files could not be loaded:
nl[0]: Het volgende GPX-bestand kon niet worden geladen:
nl[1]: De volgende %1 GPX-bestanden konden niet worden geladen:

[ctx: @title:window]
en: Error Loading GPX File | Error Loading GPX Files
nl[0]: Fout bij laden van GPX-bestand
nl[1]: Fout bij laden van GPX-bestanden

en: Correlating images -
nl: Correleren van afbeeldingen -

[ctx: @title:window]
en: Correlation Failed
nl: Correleren is mislukt

en: Could not correlate any image - please make sure the offset and gap settings are correct.
nl: Kon geen enkele afbeelding correleren - controleer of de instellingen voor offset en tijdgat juist zijn.

[ctx: @title:window]
en: Correlation Succeeded
nl: Correleren is gelukt

en: All images have been correlated. You can now check their position on the map.
nl: Alle afbeeldingen zijn gecorreleerd. U kunt nu hun positie op de kaart controleren.

[ctx: @title:window]
note: i18np. See bug #376438 for details.
en: Correlation Finished
nl: Correleren is geëindigd

en: One image out of %2 images have been correlated. Please check the offset and gap settings if you think that more images should have been correlated. | %1 out of %2 images have been correlated. Please check the offset and gap settings if you think that more images should have been correlated.
nl[0]: %1 van %2 afbeeldingen zijn gecorreleerd. Controleer de instellingen voor offset en tijdgat als u denkt dat meer afbeeldingen gecorreleerd zouden moeten zijn.
nl[1]: %1 van %2 afbeeldingen zijn gecorreleerd. Controleer de instellingen voor offset en tijdgat als u denkt dat meer afbeeldingen gecorreleerd zouden moeten zijn.

en: 1 image correlated | %1 images correlated
nl[0]: 1 afbeelding gecorreleerd
nl[1]: %1 afbeeldingen gecorreleerd

[ctx: @title: track list header]
en: Color
nl: Kleur

[ctx: @title: track list header]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: @title: track list header]
en: #points
nl: #punten

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Failed to open file.
nl: Openen van bestand is mislukt.

en: Failed to add GPS info to image.
nl: Toevoegen van GPS-informatie aan afbeelding is mislukt.

en: Failed to remove GPS info from image
nl: Verwijderen van GPS-informatie uit afbeelding is mislukt

en: Failed to save tags to file.
nl: Tags opslaan in bestand is mislukt.

en: Unable to save changes to file
nl: Wijzigingen opslaan in bestand lukt niet

en: Paste coordinates
nl: Coördinaten plakken

en: Paste coordinates swapped
nl: Verwisselde coördinaten plakken

en: Remove coordinates
nl: Coördinaten verwijderen

en: Remove altitude
nl: Hoogte verwijderen

en: Remove uncertainty
nl: Onzekerheid verwijderen

en: Remove speed
nl: Snelheid verwijderen

en: Look up missing altitude values
nl: Ontbrekende waarden van hoogten opzoeken

en: Found more than one point on the clipboard - can only assign one point at a time.
nl: Meer dan één punt gevonden in het klembord - kan slechts één punt tegelijk toevoegen.

en: Could not find any coordinates on the clipboard.
nl: Kon geen coördinaten in het klembord vinden.

en: Coordinates pasted
nl: Coördinaten geplakt

en: Bookmark selected
nl: Bladwijzer geselecteerd

en: Remove coordinates information
nl: Informatie van coördinaten verwijderen

en: Remove altitude information
nl: Hoogte-informatie verwijderen

en: Remove uncertainty information
nl: Onzekerheidsinformatie verwijderen

en: Looking up altitudes
nl: Hoogten opzoeken

en: Altitude lookup failed:
    %1
nl: Hoogten opzoeken is mislukt:
    %1

en: Altitude looked up
nl: Hoogten opgezocht

en: {Country}
nl: {Land}

[ctx: Part of a country]
en: {State}
nl: {Staat}

en: {State district}
nl: {Staatdistrict}

en: {City}
nl: {Stad}

en: {City district}
nl: {Stadsdistrict}

en: {Suburb}
nl: {Buitenwijk}

en: {Town}
nl: {Plaats}

en: {Village}
nl: {Dorp}

en: {Hamlet}
nl: {Gehucht}

en: {Street}
nl: {Straat}

en: {House number}
nl: {Huisnummer}

en: {Place}
nl: {Plaats}

en: Add country tag
nl: Tag voor land toevoegen

en: Add state tag
nl: Tag voor staat toevoegen

en: Add state district tag
nl: Tag voor district in staat toevoegen

en: Add county tag
nl: Tag voor county toevoegen

en: Add city tag
nl: Tag voor stad toevoegen

en: Add city district tag
nl: Tag voor district in stad toevoegen

en: Add suburb tag
nl: Tag voor buitenwijk toevoegen

en: Add town tag
nl: Tag voor plaats toevoegen

en: Add village tag
nl: Tag voor dorp toevoegen

en: Add hamlet tag
nl: Tag voor gehucht toevoegen

en: Add street
nl: Straat toevoegen

en: Add house number tag
nl: Huisnummer toevoegen

en: Add place
nl: Plaatsnaam toevoegen

en: Add Local Administrative Area 2
nl: Lokaal administratiefgebied 2 toevoegen

en: Add Local Administrative Area 1
nl: Lokaal administratiefgebied 1 toevoegen

en: Add new tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

en: Remove selected tag
nl: Geselecteerde tag verwijderen

en: Remove all control tags below this tag
nl: Alle besturingstags onder deze tag verwijderen

en: Add all address elements
nl: Alle adres-elementen toevoegen

en: Select language:
nl: Taal selecteren:

en: Select service:
nl: Dienst selecteren:

en: Geonames.org place name (non-US)
nl: Geonames.org plaatsnaam (niet-VS)

en: Geonames.org full address (US only)
nl: Geonames.org volledig adres (alleen VS)

en: Less options
nl: Minder opties

en: Write locations as tags
nl: Locaties als tags schrijven

en: Write locations metadata
nl: Metagegevens van locaties schrijven

en: Process reverse geocoding
nl: Omgekeerde geocodering behandelen?

en: Image tags are changed.
nl: Tags van afbeelding zijn gewijzigd

en: Retrieving RG info -
nl: RG-informatie ophalen -

[ctx: @title:window]
en: Reverse Geo-coding Error
nl: Fout in omgekeerde geo-codering

[ctx: @title:window]
en: Add New Tag
nl: Nieuwe tag toevoegen:

en: Select a name for the new tag:
nl: Een naam voor de nieuwe tag selecteren:

en: %1 out of %2 images have been reverse geocoded. Would you like to keep the tags which were already obtained?
nl: Op %1 van %2 afbeeldingen is omgekeerde geocodering toegepast. Wilt u de tags die al verkregen zijn behouden?

en: 1 image have been reverse geocoded. Would you like to keep the tags which were already obtained?
nl: Op 1 afbeelding is omgekeerde geocodering toegepast. Wilt u de tags die al verkregen zijn behouden?

[ctx: @title:window]
en: Abort reverse geocoding?
nl: Omgekeerde geo-codering afbreken?

en: Could not open: %1
nl: Kan %1 niet openen

en: File is empty.
nl: Bestand is leeg.

en: Probably not a GPX file.
nl: Is waarschijnlijk geen GPX-bestand.

en: File is a GPX file, but no track points with valid timestamps were found.
nl: Bestand is een GPX-bestand, maar er zijn geen trackpunten met geldige tijdstempels gevonden.

en: Map settings
nl: Mappinginstellingen

en: Zoom in
nl: Inzoomen

en: Zoom out
nl: Uitzoomen

en: Switch between markers and thumbnails.
nl: Tussen markeringen en miniaturen schakelen.

en: Preview single items
nl: Voor beeld van enkele items tonen

en: Preview grouped items
nl: Voorbeeld van gegroepeerde afbeeldingen tonen

en: Show numbers
nl: Nummers tonen

en: Increase the thumbnail size on the map
nl: Miniatuurgrootte vergroten op de kaart

en: Decrease the thumbnail size on the map
nl: Miniatuurgrootte verkleinen op de kaart

en: Remove the current region selection
nl: De huidige regioselectie verwijderen.

en: Select images by drawing a rectangle
nl: Afbeeldingen selecteren door een rechthoek te tekenen

en: Pan mode
nl: Beweging volgen modus

en: Zoom into a group
nl: Op een groep inzoomen

en: Create a region selection from a thumbnail
nl: Een regioselectie uit een miniatuur

en: Filter images
nl: Afbeeldingen filteren

en: Remove the current filter
nl: Huidig filter verwijderen

en: Select images
nl: Afbeeldingen selecteren

en: Lock the map position
nl: De kaartpositie vergrendelen

en: Load tracks from albums
nl: Tracks uit albums laden

en: Geolocation Interface
nl: Geo-locatie-interface

en: Sorting
nl: Bezig met sorteren

en: Show oldest first
nl: Oudste als eerste tonen

en: Show youngest first
nl: Jongste als eerste tonen

en: Sort by rating
nl: Sorteren op waardering

en: Enter the name of the current map search to save in the "Map Searches" view.
nl: Voer hier de naam in van de huidige zoeken-in-map om op te slaan in de weergave "Zoekopdrachten in mappen".

en: Save current map search to a new virtual album.
nl: Huidige zoeken-in-map opslaan in nieuw virtueel album.

en: If this button is pressed, the current map search will be saved to a new search virtual album using the name set on the left side.
nl: Als u op deze knop klikt zal de huidige zoeken-in-map worden opgeslagen in een nieuw virtueel zoekalbum. Dit album krijgt de links opgegeven naam.

en: Search by area:
nl: Zoeken via gebied:

en: Show Non-Geolocated Items
nl: Items zonder geo-locatie tonen:

en: Search name already exists.
    Please enter a new name:
nl: Er bestaat al een zoekopdracht met deze naam
    Voer een andere naam in:

[ctx: @title:window]
en: Name Exists
nl: Naam bestaat al

en: Non Geo-located Items
nl: Items zonder geo-locatie

[ctx: @title: menu entry to undo unknown previous action]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: The free disk space in the path "%1" for the undo cache file is less than to 2 GiB! Undo cache is now disabled!
nl: De vrije schijfruimte in het pad "%1" voor het cachebestand voor ongedaan maken is minder dan 2 GiB! Cache voor ongedaan maken is nu uitgeschakeld!

en: Do not know
nl: Weet niet

en: Take the safest and most appropriate action
nl: Neem de meest veilige en meest van toepassing zijnde actie

en: Color Profile Mismatch
nl: Kleurprofielen komen niet overeen

en: Missing Color Profile
nl: Ontbrekend kleurprofiel

en: Image with Uncalibrated Color
nl: Afbeelding met niet-gekalibreerde kleuren

en: <p>This image has an <b>embedded color profile</b><br/> which does not match your working space color profile.<br/>How do you want to proceed?</p>
nl: <p>Aan deze afbeelding is een kleurprofiel toegewezen dat niet overeenkomt met het standaard werkplek-kleurprofiel.<br/>Hoe verder?</p>

en: <p>This image has <b>no information about the color space</b><br/>that was used when creating the image. <br/>How do you want to proceed?</p>
nl: <p>Deze afbeelding heeft <b>geen informatie over de kleurruimte</b><br/>die is gebruikt bij het maken van de afbeelding. <br/>Hoe wilt u ver gaan?</p>

en: <p>The color information of this image is uncalibrated.<br/>How do you want to proceed?</p>
nl: <p>De kleurinformatie van deze afbeelding is niet gekalibreerd.<br/>Hoe wilt u ver gaan?</p>

en: Embedded Color Profile:
nl: Ingebed kleurprofiel:

en: Input Color Profile:
nl: Invoerkleurprofiel:

en: Working Color Space:
nl: Werkkleurruimte:

en: Original Colors:
nl: Oorspronkelijke kleuren:

en: Uncorrected Colors:
nl: Ongecorrigeerde kleuren:

en: Raw Colors:
nl: Ruwe kleuren:

en: Resulting Colors:
nl: Resulterende kleuren:

en: Correction Applied:
nl: Correctie toegepast:

en: Corrected Colors:
nl: Gecorrigeerde kleuren:

en: Keep the embedded profile, do not convert
nl: Behoud het ingebedde kleurprofiel, niet converteren

en: Convert to working color space
nl: Naar werkplekkleurruimte converteren

en: Ignore embedded profile, assign this profile:
nl: Negeer het ingebedde kleurprofiel, wijs dit profiel toe:

en: and then convert to working space
nl: en converteer dan naar de werkplekruimte

en: No Profile Available
nl: Geen profiel beschikbaar

en: Assign profile and convert to working color space
nl: Wijs dit profiel toe en converteer naar de werkplekkleurruimte

en: Assign and keep color profile
nl: Wijs toe en behoud kleurprofiel

en: Leave the file untagged, do not color manage
nl: Verlaat het bestand zonder tag toewijzen, doe geen kleurbeheer

en: Which color space shall be used to interpret the colors of this image?
nl: Welke kleurruimte moet worden gebruikt om de kleuren van deze afbeelding te interpreteren?

en: sRGB (Internet standard)
nl: sRGB (Internet standaard)

en: Current working color space
nl: Huidige werkplekkleurruimte

en: This profile:
nl: Dit profiel:

en: Please select the input color profile of the device (camera) used to create this image:
nl: Gaarne het invoerkleurprofiel van het apparaat (camera) selecteren dat is gebruikt om deze afbeelding te maken:

en: No Input Profile Available
nl: Geen invoerprofiel beschikbaar

en: Assigned Color Profile:
nl: Toegewezen kleurprofiel:

en: <b>No Profile</b>
nl: <b>Geen profiel</b>

[ctx: @title:window]
en: Soft Proofing Options
nl: Opties voor soft-proofing

en: Soft Proofing On
nl: Soft-proofing ingeschakeld

en: Enable soft-proofing color managed view
nl: Beeld van soft-proofingkleurbeheer inschakelen

en: Soft Proofing Off
nl: Soft-proofing uitgeschakeld

en: Disable soft-proofing color managed view
nl: Beeld van soft-proofingkleurbeheer uitschakelen

en: <b>Configure the Soft Proofing View</b>
nl: <b>Overzicht van Soft-Proofing instellen</b>

en: Profile of the output device to simulate:
nl: Profiel van het te simuleren uitvoerapparaat:

en: <p>Select the profile for your output device (usually, your printer). This profile will be used to do a soft proof, so you will be able to preview how an image will be rendered via an output device.</p>
nl: <p>Selecteer het profiel voor uw uitvoerapparaat (meestal is dat uw printer). Dit profiel zal worden gebruikt om een 'soft'-proefdruk te maken, zodat u vooraf kunt zien hoe een afbeelding zal worden weergegeven op een uitvoerapparaat.</p>

en: <p>Press this button to get detailed information about the selected proofing profile.</p>
nl: <p>Deze knop gebruiken om meer gedetailleerde informatie over het gekozen proefdrukprofiel te verkrijgen.</p>

en: Rendering intent:
nl: Renderingmethode:

en: Highlight out-of-gamut colors
nl: Laat kleuren buiten het kleurengamma oplichten

en: Highlighting color:
nl: Kleur voor oplichten:

[ctx: @title:window]
en: Profile Error
nl: Profielfout

en: No profile is selected.
nl: Geen profiel geselecteerd.

[ctx: @title:window]
en: Save?
nl: Opslaan?

[ctx: @action:button]
en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the current changes. Note: The original image will never be overwritten.
nl: De huidige wijzigingen opslaan. Opmerking: de oorspronkelijke afbeelding nooit overschrijven,

[ctx: @action:button]
en: Save Changes as a New Version
nl: Wijzigingen als een nieuwe versie opslaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the current changes as a new version. The loaded file will remain unchanged, a new file will be created.
nl: De huidige wijzigingen als een nieuwe versie opslaan. Het geladen bestand blijft ongewijzigd, er wordt een nieuw bestand aangemaakt.

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes
nl: Wijzigingen verwerpen

[ctx: @info:tooltip]
en: Discard the changes applied to the image during this editing session.
nl: De wijzigingen die in de afbeelding zijn aangebracht tijdens deze bewerkingssessie verwerpen.

[ctx: @label]
en: The current image has been changed.
    Do you wish to save your changes?
nl: De huidige afbeelding is gewijzigd.
    Wilt u de wijzigingen opslaan?

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: About this tool...
nl: Over dit hulpmiddel...

en: Tool online handbook...
nl: Online handboek voor hulpmiddelen...

en: Guide:
nl: Hulplijn:

en: Set here the color used to draw dashed guide lines.
nl: Stel hier de kleur in die u wilt gebruiken voor het tekenen van de streepjeshulplijnen.

en: Set here the width in pixels used to draw dashed guide lines.
nl: Stel hier de breedte in pixels in voor het tekenen van de streepjeshulplijnen.

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Reset all settings to their default values.
nl: Zet alle instellingen terug naar hun standaardwaarden.

[ctx: @action: load previously saved filter settings]
en: Load...
nl: Laden...

en: Load all parameters from settings text file.
nl: Laad alle parameters uit een instellingentekstbestand.

[ctx: @action: save current filter settings]
en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Save all parameters to settings text file.
nl: Sla alle parameters op in een instellingentekstbestand.

[ctx: @action: try current filter settings]
en: Try
nl: Proberen

en: Try all settings.
nl: Alle instellingen proberen.

[ctx: @action; go to first item]
en: &First
nl: &Eerste

[ctx: @action; go to last item]
en: &Last
nl: &Laatste

[ctx: @action]
en: Open Original
nl: Origineel openen

[ctx: @action Save changes to current version]
en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the modifications to the current version of the file
nl: De wijzigingen in de huidige versie van het bestand opslaan

[ctx: @action Save changes to a newly created version]
en: Save As New Version
nl: Als nieuwe versie opslaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the current modifications to a new version of the file
nl: De huidige wijzigingen opslaan in een nieuwe versie van het bestand

[ctx: @action Save changes to a newly created version, specifying the filename and format]
en: Save New Version As...
nl: Nieuwe versie opslaan als...

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the current modifications to a new version of the file, specifying the filename and format
nl: De huidige wijzigingen in een nieuwe versie van het bestand opslaan, door de naam en het formaat te specificeren

[ctx: @action Save As New Version...Save in format...]
en: Save in Format
nl: Opslaan in formaat

[ctx: @action]
en: Export
nl: Exporteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the file in a folder outside your collection
nl: Sla het bestand op in een map buiten uw verzameling

[ctx: @action]
en: Discard Changes
nl: Wijzigingen negeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Discard all current changes to this file
nl: Alle huidige wijzigingen in dit bestand weggooien

[ctx: @action]
en: Open With Default Application
nl: Met standaard toepassing openen

[ctx: @info]
en: Open the item with default assigned application.
nl: Open het item met de standaard gekoppelde toepassing.

[ctx: @action]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: @action]
en: Redo
nl: Opnieuw

[ctx: @action: create a selection containing the full image]
en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: @action]
en: Select None
nl: Niets selecteren

[ctx: @action]
en: Zoom to 100%
nl: Zoomen naar 100%

[ctx: @action]
en: Fit to &Window
nl: Passend in &venster

[ctx: @action]
en: Fit to &Selection
nl: Passend in &selectie

[ctx: @info]
en: This option can be used to zoom the image to the current selection area.
nl: Deze optie kan worden gebruikt om de afbeelding te zoomen naar het formaat van het geselecteerde gebied.

[ctx: @action]
en: Under-Exposure Indicator
nl: Onderbelichtingsindicatie

[ctx: @info]
en: Set this option to display black overlaid on the image. This will help you to avoid under-exposing the image.
nl: Als u deze optie activeert, dan worden pure zwarte pixels in het voorbeeld ingekleurd. Hiermee voorkomt u het onderbelichten van de afbeelding.

[ctx: @action]
en: Over-Exposure Indicator
nl: Overbelichtingsindicatie

[ctx: @info]
en: Set this option to display white overlaid on the image. This will help you to avoid over-exposing the image.
nl: Als u deze optie activeert, dan worden pure witte pixels in het voorbeeld ingekleurd. Dit voorkomt het overbelichten van de afbeelding.

[ctx: @action]
en: Color-Managed View
nl: Weergave met kleurbeheer

[ctx: @action]
en: Soft Proofing Options...
nl: Opties voor soft-proofing...

[ctx: @action]
en: Soft Proofing View
nl: Weergave van Soft-proofing

[ctx: @action]
en: Crop to Selection
nl: Uitsnijden op selectie

[ctx: @info]
en: This option can be used to crop the image. Select a region of the image to enable this action.
nl: Deze optie kan worden gebruikt om de afbeelding bij te snijden. Selecteer een gebied in de afbeelding om deze functie te activeren.

[ctx: @action]
en: Flip Horizontally
nl: Horizontaal spiegelen

[ctx: @action]
en: Flip Vertically
nl: Verticaal spiegelen

[ctx: @action]
en: Rotate Left
nl: Linksom draaien

[ctx: @action]
en: Rotate Right
nl: Rechtsom draaien

[ctx: @action]
en: Previous Image
nl: Vorige afbeelding

[ctx: @label]
en: No selection
nl: Geen selectie

[ctx: @info]
en: Information about current image selection
nl: Informatie over de huidige selectie van afbeeldingen

[ctx: @info]
en: Information about image size
nl: Informatie over de afbeeldingsgrootte

[ctx: @title:window]
en: Saving Image...
nl: Afbeelding wordt opgeslagen...

[ctx: @label]
en: Please wait for the image to be saved...
nl: Een ogenblik geduld graag tot het beeld is opgeslagen...

[ctx: @info]
en: About to overwrite file "%1"
    Are you sure?
nl: Wilt u bestand
     "%1"
    overschrijven?

[ctx: @title:window, warning while saving progress]
en: Warning
nl: Waarschuwing

[ctx: @info]
en: The image "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
nl: De afbeelding "%1" is gewijzigd.
    Wilt u deze opslaan?

[ctx: @info]
en: The image "%1" has been modified.
    All changes will be lost.
nl: De afbeelding "%1" is gewijzigd.
    Alle wijzigingen zullen verloren gaan.

[ctx: @info]
en: No selection
nl: Geen selectie

[ctx: @label]
en: Loading:
nl: Bezig met laden...

[ctx: @info]
en: Cannot load "%1"
nl: Kan "%1" niet laden

[ctx: @info]
en: Cannot open the specified working space profile ("%1"). No color transformation will be applied. Please check the color management configuration in digiKam's setup.
nl: Kan het gespecificeerde werkplekruimteprofiel ("%1") niet openen. Er zal geen kleurtransformatie gedaan worden. Gaarne de kleurbeheerinstellingen in de digiKam-instellingen controleren.

[ctx: @label: saving progress on status bar]
en: Saving:
nl: Bezig met opslaan:

[ctx: @info]
en: Failed to save file
    "%1"
    to
    "%2".
nl: Bestand
    "%1"
    kon niet worden opgeslagen in
    "%2".

[ctx: @info]
en: Could not open a temporary file in the folder "%1": %2 (%3)
nl: Kon geen tijdelijk bestand openen in de mapo "%1": %2 (%3)

[ctx: @info]
en: Unable to determine the format to save the target image with.
nl: Het format van de doelafbeelding bepalen lukt niet waarmee deze zou moeten worden opgeslagen.

[ctx: @info]
en: Cannot Save: Found file path "%1" is invalid.
nl: Opslaan lukt niet: gevonden pad "%1" is ongeldig.

[ctx: @info]
en: Cannot save file "%1" to the suggested version file name "%2"
nl: Kan bestand "%1" niet opslaan naar de gesuggereerde versie van de bestandsnaam "%2"

[ctx: @info]
en: You do not have write permissions for the file named "%1". Are you sure you want to overwrite it?
nl: U hebt geen schrijfbevoegdheid voor het bestand met de naam "%1". Wilt u het overschrijven?

[ctx: @info]
en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
nl: Een bestand met de naam "%1" bestaat al. Wilt u het overschrijven?

[ctx: @info]
en: Failed to overwrite original file
nl: Oorspronkelijk bestand kon niet worden overschreven

[ctx: @info]
en: Color-Managed View is enabled.
nl: Weergave met kleurbeheer is actief.

[ctx: @info]
en: Color-Managed View is disabled.
nl: Weergave met kleurbeheer is inactief.

[ctx: @info]
en: Color Management is not configured, so the Color-Managed View is not available.
nl: Kleurbeheer is niet ingesteld, dus de weergave met kleurbeheer is niet beschikbaar.

[ctx: @info]
en: Under-Exposure indicator is enabled
nl: Indicatie voor onderbelichting is actief

[ctx: @info]
en: Under-Exposure indicator is disabled
nl: Indicatie voor onderbelichting is inactief

[ctx: @info]
en: Over-Exposure indicator is enabled
nl: Indicatie voor overbelichting is actief

[ctx: @info]
en: Over-Exposure indicator is disabled
nl: Indicatie voor overbelichting is inactief

[ctx: @title Image Transform]
en: Transform
nl: Transformeren

[ctx: @title Image Decorate]
en: Decorate
nl: Decoratie

[ctx: @title Image Effect]
en: Effects
nl: Effecten

[ctx: @title Image Colors]
en: Colors
nl: Kleuren

[ctx: @title Image Enhance]
en: Enhance
nl: Verbeteren

[ctx: @action]
en: Open With
nl: Openen met

[ctx: @action: open with other application]
en: Other...
nl: Overige...

[ctx: @action: open with desktop application]
en: Open With...
nl: Openen met...

en: Image Editor - %1
nl: Afbeeldingsbewerker - %1

en: Image Editor
nl: Afbeeldingsbewerker

[ctx: @title: unknown image dimension]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @title:window]
en: No Image in Current Album
nl: Geen afbeelding in het huidige album

en: There is no image to show in the current album.
    The image editor will be closed.
nl: Er is geen afbeelding beschikbaar in het huidige album.
    De afbeeldingsbewerker zal worden afgesloten.

[ctx: @title:window]
en: File Not Available
nl: Bestand niet beschikbaar

[ctx: @info]
en: <qt>The original file (<b>%1</b>) is currently not available</qt>
nl: <qt>Het originele bestand (<b>%1</b>) is nu niet beschikbaar</qt>

[ctx: @action Finish editing, close editor, back to main window]
en: Close Editor
nl: Bewerker sluiten

en: Delete File Permanently
nl: Bestand permanent verwijderen

en: Delete Permanently without Confirmation
nl: Definitief verwijderen zonder vragen

en: Move to Trash without Confirmation
nl: Naar de prullenbak zonder vragen

en: Edit Titles
nl: Titel bewerken

en: Edit Comments
nl: Toelichting bewerken

en: Show Assigned Tags
nl: Toegewezen tags tonen

en: Assign Tag
nl: Tag toewijzen

en: Remove Tag
nl: Tag verwijderen

en: Assign Labels
nl: Labels toewijzen

en: Failed to load image
    "%1"
nl: Het laden is mislukt van afbeelding
    "%1"

[ctx: Preview image (before filter has been applied)]
en: Before
nl: Ervoor

[ctx: Preview image (after filter has been applied)]
en: After
nl: Na

en: Before
nl: Ervoor

en: After
nl: Na

en: <p>Here you can see the original clip image which will be used for the preview computation.</p><p>Click and drag the mouse cursor in the image to change the clip focus.</p>
nl: <p>Hier ziet u het origineel geselecteerde deel van de afbeelding voor het voorbeeld.</p><p>Klik en sleep de muiscursor in de afbeelding om de uitsnede-focus van het gebied te veranderen.</p>

en: If this option is enabled, the original image will be shown.
nl: Bij activering van deze optie zal de originele afbeelding worden getoond.

en: Preview original image
nl: Voorbeeld van oorspronkelijke afbeelding

en: If this option is enabled, the preview area will split vertically. A contiguous area of the image will be shown, with one half from the original image, the other half from the target image.
nl: Bij activering van deze optie wordt het voorbeeldgebied verticaal gesplitst. De linker helft van het origineel wordt links getoond, en het rechter gedeelte van het resultaat rechts.

en: Preview vertical split with contiguous image
nl: Voorbeeld van verticaal gesplitst met een doorgaande afbeelding

en: If this option is enabled, the preview area will split horizontally. A contiguous area of the image will be shown, with one half from the original image, the other half from the target image.
nl: Bij activering van deze wordt het voorbeeldgebied horizontaal gesplitst. Boven ziet u de bovenste helft van de oorspronkelijke afbeelding en de onderhelft is het ondergedeelte van het resultaat.

en: Preview horizontal split with contiguous image
nl: Voorbeeld van horizontaal gesplitst met een doorgaande afbeelding

en: If this option is enabled, the preview area will split vertically. The same part of the original and the target image will be shown side by side.
nl: Bij activering van deze optie wordt het voorbeeldgebied verticaal gesplitst. Een gedeelte van de oorspronkelijke afbeelding wordt getoond en hetzelfde gedeelte van het resultaat ernaast.

en: Preview vertical split with same image region
nl: Voorbeeld van verticaal gesplitst met hetzelfde afbeeldingsgebied

en: If this option is enabled, the preview area will split horizontally. The same part of the original and the target image will be shown side by side.
nl: Bij activering van deze optie wordt het voorbeeldgebied horizontaal gesplitst. Een gedeelte van de oorspronkelijke afbeelding wordt getoond en hetzelfde gedeelte van het resultaat eronder.

en: Preview horizontal split with same image region
nl: Voorbeeld van horizontaal gesplitst met hetzelfde afbeeldingsgebied

en: If this option is enabled, the target image will be shown.
nl: Bij activering van deze optie wordt de doelafbeelding getoond.

en: Preview target image
nl: Voorbeeld van doelafbeelding

en: If this option is enabled, the original image will be shown when the mouse is over image area; otherwise, the target image will be shown.
nl: Bij activering van deze optie wordt een voorbeeld van de oorspronkelijke afbeelding getoond als de muisaanwijzer op het afbeeldingsgebied aanwezig is, anders ziet u het resultaat.

en: Preview on mouse-over
nl: Voorbeeld bij muis erboven

[ctx: @action Select image editor preview mode]
en: Preview Mode
nl: Voorbeeldmodus

en: Connecting to camera...
nl: Verbinden met camera...

en: Connection established.
nl: Verbinding is opgezet.

en: Connection failed.
nl: Verbinding is mislukt.

en: Failed to get free space from camera
nl: Het ophalen van de vrije ruimte uit de camera is mislukt

en: Failed to get preview from camera
nl: Het ophalen van voorbeelden uit de camera is mislukt

en: Failed to process capture from camera
nl: Het behandelen van opnames uit de camera is mislukt

en: Failed to list folder <filename>%1</filename>
nl: Een lijst maken van map <filename>%1</filename> is mislukt

en: Failed to list files in <filename>%1</filename>
nl: Een lijst maken van bestanden in <filename>%1</filename> is mislukt

en: Failed to get thumbnail for <filename>%1</filename>
nl: Miniatuur ophalen voor <filename>%1</filename> is mislukt

en: Failed to get Metadata for <filename>%1</filename>
nl: Metagegevens voor <filename>%1</filename> ophalen is mislukt

en: Failed to download <filename>%1</filename>
nl: Het downloaden van <filename>%1</filename> is mislukt

en: Failed to convert file <filename>%1</filename> to JPEG
nl: Bestand <filename>%1</filename> naar JPEG converteren is mislukt

en: Failed to convert file <filename>%1</filename> to DNG
nl: Bestand <filename>%1</filename> naar DNG converteren is mislukt

en: Skipped to convert file <filename>%1</filename> to DNG
nl: Bestand <filename>%1</filename> naar DNG converteren is overgeslagen

en: Failed to open script for <filename>%1</filename>
nl: Openen van script voor <filename>%1</filename> is mislukt

en: Timeout from script for <filename>%1</filename>
nl: Time-out uit script voor <filename>%1</filename> is mislukt

en: Failed to run script for <filename>%1</filename>
nl: Uitvoeren van script voor <filename>%1</filename> is mislukt

en: Failed to download file <b>%1</b>.
nl: Downloaden van bestand <b>%1</b> is mislukt.

en: Failed to download file <b>%1</b>. Do you want to continue?
nl: Downloaden van bestand <b>%1</b> is mislukt. Wilt u doorgaan?

en: Failed to upload <filename>%1</filename>
nl: Het uploaden van <filename>%1</filename> is mislukt

en: Failed to upload file <b>%1</b>.
nl: Uploaden van bestand <b>%1</b> is mislukt.

en: Failed to upload file <b>%1</b>. Do you want to continue?
nl: Uploaden van bestand <b>%1</b> is mislukt. Wilt u doorgaan?

en: Failed to delete <filename>%1</filename>
nl: Verwijderen van <filename>%1</filename> is mislukt

en: Failed to delete file <b>%1</b>.
nl: Bestand <b>%1</b> verwijderen is mislukt.

en: Failed to delete file <b>%1</b>. Do you want to continue?
nl: Verwijderen van bestand <b>%1</b> is mislukt. Wilt u doorgaan?

en: Failed to lock <filename>%1</filename>
nl: Vergrendelen van <filename>%1</filename> is mislukt

en: Failed to toggle lock file <b>%1</b>.
nl: Aan of uitzetten van de vergrendeling van bestand <b>%1</b> is mislukt.

en: Failed to toggle lock file <b>%1</b>. Do you want to continue?
nl: Aan of uitzetten van de vergrendeling van bestand <b>%1</b> is mislukt. Wilt u doorgaan?

[ctx: @info List of device properties]
en: Title: "%1"
    Model: "%2"
    Port: "%3"
    Path: "%4"
nl: Titel: "%1"
    Model: "%2"
    Poort: "%3"
    Pad: "%4"

[ctx: @info List of supported device operations]
en: Thumbnails: "%1"
    Capture image: "%2"
    Delete items: "%3"
    Upload items: "%4"
    Create directories: "%5"
    Delete Directories: "%6"
nl: Miniatuur: <b>%1</b>
    Opname: <b>%2</b>
    Verwijder items: <b>%3</b>
    Items uploaden: <b>%4</b>
    Mappen aanmaken: <b>%5</b>
    Mappen verwijderen: <b>%6</b>

[ctx: @info: gphoto backend feature]
en: yes
nl: ja

[ctx: @info: gphoto backend feature]
en: no
nl: nee

[ctx: @info]
en: "Mounted Camera" driver for USB/IEEE1394 mass storage cameras and Flash disk card readers.
nl: Stuurprogramma van "Aangekoppelde camera" voor USB/IEEE1394-massaopslag-camera's en Flash-kaartleesapparaten.

[ctx: @info List of device properties]
en: Title: "%1"
    Model: "%2"
    Port: "%3"
    Path: "%4"
    UUID: "%5"
nl: Titel: "%1"
    Model: "%2"
    Poort: "%3"
    Pad: "%4"
    UUID: "%5"

[ctx: @info List of supported device operations]
en: Thumbnails: "%1"
    Capture image: "%2"
    Delete items: "%3"
    Upload items: "%4"
    Create directories: "%5"
    Delete directories: "%6"
nl: Miniaturen: <b>%1</b>
    Opnames: <b>%2</b>
    Verwijder items: <b>%3</b>
    Uploaden van items: <b>%4</b>
    Mappen aanmaken: <b>%5</b><br/>
    Mappen verwijderen: <b>%6</b>

[ctx: @info: ums backend feature]
en: yes
nl: ja

[ctx: @info: ums backend feature]
en: no
nl: nee

[ctx: @info]
en: For more information about the "Mounted Camera" driver, please read the "Supported Digital Still Cameras" section in the digiKam manual.
nl: Voor meer informatie over het stuurprogramma van de "Aangekoppelde camera", lees het hoofdstuk "Ondersteunde digitale camera's" in de digiKam-handleiding.

[ctx: @info]
en: The "Mounted Camera" driver is a simple interface to a camera disk mounted locally on your system.
    
    It does not use libgphoto2 drivers.
    
    To report any problems with this driver, please contact the digiKam team at:
    
    https://www.digikam.org/?q=contact
nl: Het stuurprogramma van de "Aangekoppelde camera" is een eenvoudig interface van een cameraschijf lokaal gekoppeld aan uw systeem.
    
    Er wordt geen libgphoto2-stuurprogramma gebruikt.
    
    Rapporteer problemen met dit stuurprogramma aan het digiKam-team op dit adres:
    
    https://www.digikam.org/?q=contact

[ctx: @title:window %1: name of the camera]
en: %1 - Select Camera Folder
nl: %1 - Selecteer een cameramap

[ctx: @info]
en: Please select the camera folder where you want to upload the images.
nl: Selecteer de cameramap waar u wilt dat de foto's naar toe gaan.

[ctx: @title:window]
en: Device Information
nl: Apparaatinformatie

[ctx: @title]
en: Device Summary
nl: Apperaatsamenvatting

[ctx: @title]
en: Device Manual
nl: Apparaathandleiding

[ctx: @title]
en: About Driver
nl: Info over stuurprogramma

[ctx: @title]
en: Thumb
nl: Miniatuur

[ctx: @title:window %1: name of the camera]
en: Capture from %1
nl: Opname van %1

[ctx: @action:button]
en: Capture
nl: Opname

en: Unknown Format
nl: Onbekend format

[ctx: @info:tooltip]
en: This item is locked.
nl: Dit item is vergrendeld.

[ctx: @info:tooltip]
en: This item has an unknown download status
nl: Dit item heeft een onbekende download-status

[ctx: @info:tooltip]
en: This item has never been downloaded
nl: Dit item is nooit gedownload

[ctx: @info:tooltip]
en: This item has already been downloaded
nl: Dit item is al gedownload

[ctx: @info]
en: Set how digiKam will rename files as they are downloaded.
nl: Bepaal hoe digiKam afbeeldingsbestanden zal hernoemen tijdens het downloaden.

[ctx: @item]
en: File Renaming Options
nl: Opties voor hernoemen van bestanden

[ctx: @item]
en: Auto-creation of Albums
nl: Automatisch aanmaken van albums

[ctx: @item]
en: On the Fly Operations (JPEG only)
nl: On-the-fly-bewerkingen (alleen JPEG)

[ctx: @item]
en: DNG Convert Options
nl: Opties voor converteren naar DNG

[ctx: @item]
en: Scripting
nl: Scripts maken

[ctx: @title]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: @action Cancel process]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @action Information about camera]
en: Information
nl: Informatie

[ctx: @action Capture photo from camera]
en: Capture
nl: Opname

[ctx: @action:inmenu]
en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: @action:inmenu]
en: Select None
nl: Niets selecteren

[ctx: @action:inmenu]
en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

[ctx: @action:inmenu]
en: Select New Items
nl: Nieuwe items selecteren

[ctx: @action:inmenu]
en: Select Locked Items
nl: Selecteer vergrendelde items

[ctx: @title:menu]
en: Download
nl: Downloaden

[ctx: @action]
en: Download New
nl: Nieuwe downloaden

[ctx: @action]
en: Download Selected
nl: Selectie downloaden

[ctx: @action]
en: Download All
nl: Alles downloaden

[ctx: @action]
en: Download && Delete New
nl: Nieuwe downloaden && verwijderen

[ctx: @action]
en: Download && Delete Selected
nl: Selectie downloaden && verwijderen

[ctx: @action]
en: Download && Delete All
nl: Alles downloaden && verwijderen

[ctx: @action]
en: Upload...
nl: Uploaden...

[ctx: @action]
en: Toggle Lock
nl: Zet de blokkering aan of uit

[ctx: @action]
en: Mark as downloaded
nl: Markeren als gedownload

[ctx: @title:menu]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @action:inmenu delete item]
en: Delete Selected
nl: Selectie verwijderen

[ctx: @action:inmenu delete item]
en: Delete All
nl: Alles verwijderen

[ctx: @action:inmenu delete item]
en: Delete New
nl: Nieuwe verwijderen

[ctx: @title:group]
en: Views
nl: Weergaven

[ctx: @action Go to thumbnails (icon) view]
en: Thumbnails
nl: Miniaturen

[ctx: @action View the selected image]
en: Preview Item
nl: Voorbeeld van item

[ctx: @title:menu]
en: &Sort Items
nl: Items &sorteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: The value by which the items are sorted in the thumbnail view
nl: De waarde waarmee de items zijn gesorteerd in het overzicht met miniaturen

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Name
nl: Op naam

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Path
nl: Op pad

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Date
nl: Op datum

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Size
nl: Op grootte

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Rating
nl: Op waardering

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Download State
nl: Volgens status van downloaden

[ctx: @action]
en: Item Sorting &Order
nl: Sorteervolg&orde van items

[ctx: @info:whatsthis]
en: Defines whether items are sorted in ascending or descending manner.
nl: Definieer of items in oplopende volgorde gesorteerd moeten worden of aflopend.

[ctx: @item:inmenu Sorting Order]
en: Ascending
nl: Oplopend

[ctx: @item:inmenu Sorting Order]
en: Descending
nl: Aflopend

[ctx: @title:menu]
en: &Group Items
nl: Items &groeperen

[ctx: @info:whatsthis]
en: The categories in which the items in the thumbnail view are displayed
nl: De categorieën waarin de items in het overzicht met miniaturen zijn weergegeven

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: Flat List
nl: Vlakke lijst

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: By Folder
nl: Op map

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: By Format
nl: Per indeling

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: By Date
nl: Op datum

[ctx: @action:inmenu]
en: Fit to &Window
nl: Passend in &venster

[ctx: @action:inmenu]
en: Zoom to 100%
nl: Zoomen naar 100%

[ctx: @option:check]
en: Show History
nl: Geschiedenis tonen

[ctx: @option:check]
en: Show Thumbbar
nl: Miniaturenbalk tonen

[ctx: @action Connection failed, try again?]
en: Retry
nl: Opnieuw proberen

[ctx: @action]
en: Exit Preview Mode
nl: Voorbeeldmodus verlaten

[ctx: @action]
en: Next Image
nl: Volgende afbeelding

[ctx: @action Go to first image]
en: First Image
nl: Eerste afbeelding

[ctx: @action Go to last image]
en: Last Image
nl: Laatste afbeelding

[ctx: @info:status]
en: Canceling current operation, please wait...
nl: Bezig de huidige bewerking af te breken, even geduld...

[ctx: @info]
en: Do you want to close the dialog and cancel the current operation?
nl: Wilt u de dialoog sluiten en de huidige bewerking afbreken?

[ctx: @info:status]
en: Disconnecting from camera, please wait...
nl: Verbinding met de camera wordt verbroken. Even geduld a.u.b...

[ctx: @info:status busy state]
en: Ready
nl: Gereed

[ctx: @info]
en: Failed to connect to the camera. Please make sure it is connected properly and turned on.
nl: Er kon geen verbinding worden gemaakt met de camera. Zorg ervoor dat deze goed is verbonden en aan staat.

[ctx: @title:window]
en: Select Image to Upload
nl: Selecteer de te uploaden afbeelding

[ctx: @info]
en: There is not enough free space on the Camera Medium to upload pictures.
    
    Space require: %1
    Available free space: %2
nl: Er is onvoldoende vrije ruimte op de camera om de afbeeldingen te uploaden.
    
    Benodigde ruimte: %1
    Beschikbare vrije ruimte: %2

[ctx: @info]
en: Camera Folder "%1" already contains the item "%2".
    Please enter a new filename (without extension):
nl: Cameramap "%1" bevat reeds het item "%2".
    Voer een nieuwe bestandsnaam in (zonder extensie):

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
nl: Bestand bestaat al

[ctx: @info]
en: Your custom target album date format is not valid. Please check your settings...
nl: De datumopmaak van uw eigen doelalbum is niet geldig. Controleer uw instellingen...

[ctx: @info]
en: Collection which host your default target album set to process download from camera device is not available. Please select another one from camera configuration dialog.
nl: De ingestelde verzameling die uw standaard doelalbum voor het downloaden uit de camera bevat is niet beschikbaar. Gaarne een andere selecteren uit de dialoog voor de cameraconfiguratie.

[ctx: @info]
en: Your default target album set to process download from camera device is not available. Please select another one from camera configuration dialog.
nl: Uw ingestelde standaard doelalbum voor het downloaden uit de camera is niet beschikbaar. Gaarne een andere selecteren uit de dialoog voor de cameraconfiguratie.

[ctx: @info]
en: Please select the destination album from the digiKam library to import the camera pictures into.
nl: Kies het doelalbum in de digiKam-bibliotheek waarnaar u afbeeldingen van de camera wilt importeren .

[ctx: @info]
en: Collection selected as the destination album to download from the camera device is not available. Please select another destination album.
nl: De geselecteerde verzameling als doelalbum voor het downloaden uit de camera is niet beschikbaar. Gaarne een ander doelalbum selecteren.

en: Failed to move sidecar file for <filename>%1</filename>
nl: Verplaatsen van aanhangsel-bestand voor <filename>%1</filename> is mislukt

en: Failed to move file for <filename>%1</filename>
nl: Verplaatsen van aanhangsel-bestand voor <filename>%1</filename> is mislukt

[ctx: @info]
en: The items listed below are locked by camera (read-only). These items will not be deleted. If you really want to delete these items, please unlock them and try again.
nl: De items hieronder zijn door de camera vergrendeld (alleen lezen). Deze items kunnen niet verwijderd worden. Als u ze echt wilt verwijderen, haal de vergrendeling weg en probeer het opnieuw.

[ctx: @info]
en: About to delete this image.
    Deleted file is unrecoverable.
    Are you sure? | About to delete these %1 images.
    Deleted files are unrecoverable.
    Are you sure?
nl[0]: U staat op het punt om deze afbeelding te verwijderen.
    Verwijderde bestand is niet meer terug te halen.
    Wilt u doorgaan?
nl[1]: U staat op het punt om deze %1 afbeeldingen te verwijderen.
    Verwijderde afbeeldingen zijn niet meer terug te halen.
    Wilt u doorgaan?

[ctx: @title: confirm delete items dialog]
en: Warning
nl: Waarschuwing

[ctx: @title:window]
en: Insufficient Disk Space
nl: Onvoldoende schijfruimte

[ctx: @info]
en: There is not enough free space on the disk of the album you selected to download and process the selected pictures from the camera.
    
    Estimated space required: %1
    Available free space: %2
    
    Try Anyway?
nl: Er is onvoldoende vrije ruimte op de schijf van het geselecteerde album om de afbeeldingen op de camera te downloaden en te verwerken.
    
    Geschatte benodigde ruimte: %1
    Beschikbare vrije ruimte: %2
    
    Toch proberen?

[ctx: @info:status]
en: No item selected (%1 item) | No item selected (%1 items)
nl[0]: Geen item geselecteerd (%1 item)
nl[1]: Geen item geselecteerd (%1 items)

[ctx: @info:status Filename of first selected item of number of items]
en: "%1" (%2 of %3)
nl: "%1" (%2 van %3)

[ctx: @info:status]
en: %2/%1 item selected | %2/%1 items selected
nl[0]: %2/%1 item geselecteerd
nl[1]: %2/%1 items geselecteerd

en: Skipped file <filename>%1</filename>
nl: Bestand <filename>%1</filename> is overgeslagen

en: Rename file to <filename>%1</filename>
nl: Bestand hernoemen tot <filename>%1</filename>

en: Failed to save sidecar file for <filename>%1</filename>
nl: Opslaan van aanhangsel-bestand voor <filename>%1</filename> is mislukt

[ctx: @info Popup notification]
en: Images download finished, you can now detach your camera while the images are auto-rotated
nl: Downloaden van afbeeldingen is voltooid, u kunt uw camera nu afkoppelen en de automatische rotatie wordt gedaan

[ctx: @info Popup notification]
en: Images download finished
nl: Downloaden van afbeeldingen is voltooid

[ctx: @info]
en: A file with the same name ("%1") already exists in folder "%2".
nl: Een bestand met dezelfde naam ("%1") bestaat al in de map "%2".

[ctx: @info]
en: Failed to find Album for path "%1".
nl: Er is geen album gevonden op het pad "%1".

note: i18n: ectx: Menu (Device)
en: &Device
nl: &Apparaat

en: Camera Folders
nl: Cameramappen

[ctx: in camera model string]
en: auto-detected
nl: Automatisch gedetecteerd

[ctx: @action]
en: Escape preview
nl: Voorbeeld verlaten

[ctx: @action: go to previous image]
en: Back
nl: Terug

[ctx: @action: go to next image]
en: Forward
nl: Verder

[ctx: @option:check]
en: Write the document name to EXIF
nl: De documentnaam naar EXIF schrijven

[ctx: @option:check]
en: Fix internal date && time
nl: Verbeter de interne datum && tijd

[ctx: @option:check]
en: Auto-rotate/flip image
nl: Auto-draaien/spiegelen van afbeelding

[ctx: @option:check]
en: Convert to lossless file format
nl: Converteer naar een bestandsformaat zonder verlies

[ctx: @label]
en: New image format:
nl: Nieuw afbeeldingsformaat:

[ctx: @info]
en: Set here all options to fix/transform JPEG files automatically as they are downloaded.
nl: Zet hier alle opties om JPEG-bestanden automatisch te repareren/transformeren tijdens het downloaden.

[ctx: @info]
en: Enable this option if you want images automatically rotated or flipped using Exif information provided by the camera.
nl: Schakel deze optie in als u automatisch de afbeeldingen wilt draaien of spiegelen door gebruik te maken van de Exif-informatie uit de camera.

[ctx: @info]
en: Select here which metadata template you want to apply to images.
nl: Kies hier welk metagegevenssjabloon u wilt toepassen op afbeeldingen.

[ctx: @info]
en: Enable this option to write the document name to the Exif metadata. The document name is the original file name of the imported file.
nl: Schakel deze optie in om de documentnaam naar de Exif-metagegevens te schrijven. De documentnaam is de originele bestandsnaam van het geïmporteerde bestand.

[ctx: @info]
en: Enable this option to set date and time metadata tags to the right values if your camera does not set these tags correctly when pictures are taken. The values will be saved in the DateTimeDigitized and DateTimeCreated EXIF, XMP, and IPTC tags.
nl: Schakel deze optie in om de metagegevenstags voor datum en tijd op de juiste waarden te zetten als uw camera deze niet juist instelt bij het nemen van de foto's. De waarden worden opgeslagen in de EXIF-, XMP- en IPTC-tags DateTimeDigitized en DateTimeCreated.

[ctx: @info]
en: Enable this option to automatically convert all JPEG files to a lossless image format. Note: Image conversion can take a while on a slow computer.
nl: Schakel deze optie in om alle JPEG-bestanden naar een beeldformaat zonder verlies te converteren. Let op: beeldconversie kan even duren op een langzame computer.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Preferred Lossless Image File Format</title><para>Select the file format in which JPEG image will be converted to a lossless container with metadata support.</para>
nl: <title>Afbeeldingsbestandsformaat zonder verlies met voorkeur</title><para>Selecteer het bestandsformaat waarin JPEG afbeelding geconverteerd zal worden naar een container zonder verlies met ondersteuning van metagegevens.</para>

[ctx: @info]
en: <p>These expressions may be used to customize date format:</p><p><b>d</b>: The day as a number without a leading zero (1 to 31)</p><p><b>dd</b>: The day as a number with a leading zero (01 to 31)</p><p><b>ddd</b>: The abbreviated localized day name (e.g. 'Mon' to 'Sun')</p><p><b>dddd</b>: The long localized day name (e.g. 'Monday' to 'Sunday').</p><p><b>M</b>: The month as a number without a leading zero (1 to 12)</p><p><b>MM</b>: The month as a number with a leading zero (01 to 12)</p><p><b>MMM</b>: The abbreviated localized month name (e.g. 'Jan' to 'Dec')</p><p><b>MMMM</b>: The long localized month name (e.g. 'January' to 'December')</p><p><b>yy</b>: The year as two digit number (eg. 00 to 99)</p><p><b>yyyy</b>: The year as four digit number (eg. 2012)</p><p>All other input characters will be treated as text. Any sequence of characters that are enclosed in singlequotes will be treated as text and not be used as an expression. Examples, if date is 20 July 1969:</p><p><b>dd.MM.yyyy</b> : 20.07.1969</p><p><b>ddd MMMM d yy</b> : Sun July 20 69</p><p><b>'Photo shot on ' dddd</b> : Photo shot on Sunday</p>
nl: <p>Deze uitdrukkingen kunnen worden gebruikt om een eigen datumopmaak in te stellen:</p><p>"d": De dag als nummer zonder een voorloopnul (1 tot 31)</p><p>"dd": De dag als nummer met een voorloopnul (01 tot 31)</p><p>"ddd": De afgekorte gelokaliseerde naam van de dag (dwz. 'ma' tot 'zo')</p><p>"dddd": De lange gelokaliseerde naam van de dag (dwz. 'maandag' tot 'zondag').</p><p>"M": De maand als nummer zonder voorloopnul (1 tot 12)</p><p>"MM": De maand als nummer met een voorloopnul (01 tot 12)</p><p>"MMM": De afgekorte gelokaliseerde naam van de maand (dwz. 'jan' to 'dec')</p><p>"MMMM": De lange gelokaliseerde naam van de maand (dwz. 'januari' tot 'december')</p><p>"yy": Het jaar als twee cijfers (dwz. 00 tot 99)</p><p>"yyyy": Het jaar als vier cijfers (bijv. 2012)</p><p>Alle andere invoertekens zullen als tekst worden behandeld. Elke tekenreeks die omgeven is door enkele quotes zal als tekst worden behandeld en niet worden gebruikt als een uitdrukking. Voorbeelden, als de datum 20 juli 1969 is:</p><p>"dd.MM.yyyy" : 20.07.1969</p><p>"ddd MMMM d yy" : zo juli 20 69</p><p>"'Foto geschoten op ' dddd" : Foto geschoten op zondag</p>

[ctx: @option:check]
en: Extension-based sub-albums
nl: Op extensies gebaseerde subalbums

[ctx: @option:check]
en: Date-based sub-albums
nl: Op datum gebaseerde subalbums

[ctx: @label:listbox]
en: Date format:
nl: Datumopmaak:

[ctx: @item:inlistbox folder date format]
en: Full Text
nl: Volledige tekst

[ctx: @item:inlistbox folder date format]
en: Local Settings
nl: Lokale instellingen

[ctx: @item:inlistbox folder date format]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @info]
en: Show a list of all available options
nl: Een lijst tonen van alle beschikbare opties

[ctx: @info]
en: Set how digiKam creates albums automatically when downloading.
nl: Bepaal hoe digiKam automatisch albums aanmaakt bij het downloaden.

[ctx: @info]
en: Enable this option if you want to download your pictures into automatically created file extension-based sub-albums of the destination album. This way, you can separate JPEG and RAW files as they are downloaded from your camera.
nl: Schakel deze optie in als u uw afbeelding wilt downloaden naar automatisch aangemaakte, op bestandsextensie gebaseerde, subalbums van het doelalbum. Op die manier kunt u JPEG- en RAW-bestanden van elkaar scheiden tijdens het downloaden vanaf uw camera.

[ctx: @info]
en: Enable this option if you want to download your pictures into automatically created file date-based sub-albums of the destination album.
nl: Schakel deze optie in als u uw foto's wilt downloaden in automatisch aangemaakte op datum gebaseerde subalbums in het doelalbum.

[ctx: @info]
en: Select your preferred date format used to
    create new albums. The options available are:
    "ISO": the date format is in accordance with ISO 8601
    (YYYY-MM-DD). E.g.: 2006-08-24
    "Full Text": the date format is in a user-readable string.
    E.g.: Thu Aug 24 2006
    "Local Settings": the date format depending on KDE control panel settings.
    "Custom": use a customized format for date.
nl: Kies hier uw voorkeur voor een datumformaat bij het maken van
    nieuwe albums. De beschikbare opties zijn:
    "ISO": het datumformaat volgens ISO 8601
    (JJJJ-MM-DD). Bijv.: 2008-08-24
    "Volledige tekst": het datumformaat is een leesbare reeks tekens.
    Bijv.: do 24 aug 2008
    "Lokale instelling": het datumformaat volgens de persoonlijke instellingen van KDE.
    "Eigen": een eigen opmaak voor een datum gebruiken.

[ctx: @info]
en: Show the result of converted date 1968-12-26 using your customized format.
nl: Het resultaat tonen van de geconverteerde datum 1968-12-26 met uw eigen opmaak.

[ctx: @info Example of custom date format for album naming]
en: Ex.: %1
nl: Vb.: %1

[ctx: @info Custom date format]
en: Format is not valid...
nl: Opmaak is ongeldig...

en: Cannot display camera preview
nl: Kan cameravoorbeeld niet weergeven

[ctx: @option:check]
en: Convert RAW images to
nl: RAW-afbeeldingen converteren naar

[ctx: @label]
en: DNG container
nl: DNG-container

[ctx: @info]
en: Set here all options to convert RAW images to DNG container automatically as they are downloaded.
nl: Stel hier alle opties in om RAW-afbeeldingen automatisch te converteren naar DNG-container tijdens het downloaden.

[ctx: @info]
en: Enable this option to convert RAW images to DNG container automatically.
nl: Schakel deze optie in om RAW-afbeeldingen automatisch naar DNG-container te converteren.

[ctx: @title]
en: Camera Media
nl: Camera

[ctx: @title]
en: Album Library
nl: Albumverzameling

[ctx: @info Storage]
en: Capacity:
nl: Capaciteit:

[ctx: @info Storage]
en: Available:
nl: Beschikbaar:

[ctx: @info Storage]
en: Require:
nl: Vereist:

[ctx: @title:menu]
en: Assign Labels
nl: Labels toewijzen

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Files
nl: Alle bestanden

[ctx: @item:inlistbox]
en: Only New Files
nl: Alleen nieuwe bestanden

[ctx: @item:inlistbox]
en: Raw Files
nl: Raw-bestanden

[ctx: @item:inlistbox]
en: JPG/TIFF Files
nl: JPG/TIFF-bestanden

[ctx: @item:inlistbox]
en: Video Files
nl: Video-bestanden

en: Camera filenames
nl: Camera-bestandsnamen

en: Turn on this option to use the camera provided image filenames without modifications.
nl: Schakel deze optie in om de afbeeldingsbestandsnamen van de camera zonder wijziging te gebruiken.

en: Change case to:
nl: Gebruik van hoofd-/kleine letters veranderen in:

[ctx: Leave filename as it is]
en: Leave as-is
nl: Laten zoals het is

[ctx: Filename to uppercase]
en: Upper
nl: Hoofdletters

[ctx: Filename to lowercase]
en: Lower
nl: Kleine letters

en: Set the method to use to change the case of the image filenames.
nl: Stel hier de wijze van het wijzigen van hoofd-/kleine letters in voor namen van afbeeldingsbestanden.

[ctx: Custom Image Renaming]
en: Customize
nl: Aanpassen

en: <p>These expressions may be used to customize the command line:</p><p><b>%file</b>: full path of the imported file</p><p><b>%filename</b>: file name of the imported file</p><p><b>%path</b>: path of the imported file</p><p><b>%orgfilename</b>: original file name</p><p><b>%orgpath</b>: original path</p><p>If there are no expressions full path is added to the command.</p>
nl: <p>Deze expressies kunnen worden gebruikt om de opdrachtregel aan te passen:</p><p><b>%file</b>: volledig pad van het geïmporteerde bestand</p><p><b>%filename</b>: bestandsnaam van het geïmporteerde bestand</p><p><b>%path</b>: pad van het geïmporteerde bestand</p><p><b>%orgfilename</b>: originele bestandsnaam</p><p><b>%orgpath</b>: originele pad</p><p>Als er geen volledig pad van de expressies is toegevoegd aan de opdracht.</p>

en: Execute script for image:
nl: Script uitvoeren voor afbeelding:

en: No script selected
nl: Geen script geselecteerd

en: Set here the script that is executed for every imported image.
nl: Stel hier het script in dat zal worden uitgevoerd voor elke geïmporteerde afbeelding.

en: Drag and drop an image here
nl: Sleep hier een afbeelding naartoe

en: Show on left panel
nl: Op linker paneel tonen

en: Show on right panel
nl: Op rechter paneel tonen

en: Remove item
nl: Item verwijderen

en: Clear all
nl: Alles wissen

en: Drag and drop images here
nl: Sleep afbeeldingen hier naartoe

en: %1 item on Light Table | %1 items on Light Table
nl[0]: %1 item op de lichttafel
nl[1]: %1 items op de lichttafel

[ctx: @action: go to first item on list]
en: &First
nl: &Eerste:

[ctx: @action: go to last item on list]
en: &Last
nl: &Laatste

en: On left
nl: Links

en: Show item on left panel
nl: Item op linker paneel tonen

en: On right
nl: Rechts

en: Show item on right panel
nl: Item op rechter paneel tonen

en: Open With Default Application
nl: Met standaard toepassing openen

en: Open the item with default assigned application.
nl: Open het item met de standaard gekoppelde toepassing.

en: Remove item from Light Table
nl: Item van lichttafel verwijderen

en: Remove all items from Light Table
nl: Alle items van lichttafel verwijderen

[ctx: Non-pluralized]
en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Delete immediately
nl: Onmiddellijk verwijderen

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Synchronize preview from left and right panels
nl: Voorbeelden op linker- en rechterpanelen synchroniseren

en: By Pair
nl: Gepaard

en: Navigate by pairs with all items
nl: Gepaard navigeren met alle items

en: Clear On Close
nl: Bij sluiten wissen

en: Clear light table when it is closed
nl: De lichttafel wissen als deze gesloten is

en: Remove all images from the light table when it is closed
nl: Bij het sluiten alle items van de lichttafel verwijderen

en: Zoom to 100%
nl: Zoomen naar 100%

en: Fit to &Window
nl: Passend in &venster

en: Color-Managed View
nl: Weergave met kleurbeheer

en: Previous Image
nl: Vorige afbeelding

en: Edit Titles on the Right
nl: Titels rechts bewerken

en: Edit Comments on the Right
nl: Toelichting rechts bewerken

en: Show Assigned Tags on the Right
nl: Toegewezen tags rechts tonen

en: Edit Titles on the Left
nl: Titels links bewerken

en: Edit Comments on the Left
nl: Toelichting links bewerken

en: Show Assigned Tags on the Left
nl: Toegewezen tags links tonen

note: i18n: ectx: Menu (LeftPanel)
en: &Left Panel
nl: &Linker paneel

note: i18n: ectx: Menu (RightPanel)
en: &Right Panel
nl: &Rechter paneel

[ctx: @title:window]
en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: <qt><b>Select Maintenance Operations to Process</b></qt>
nl: <qt><b>Uit te voeren onderhoudsbewerkingen selecteren</b></qt>

[ctx: @label]
en: Process items from:
nl: Items verwerken vanaf:

[ctx: @option:check]
en: Use the last saved active tools and settings
nl: De laatst opgeslagen actieve hulpmiddelen en instellingen gebruiken

[ctx: @option:check]
en: Work on all processor cores (when it's possible)
nl: Op alle processorkernen werken (indien mogelijk)

en: Common Options
nl: Algemene opties

en: <qt>No option<br/><i>Note: only Albums Collection are processed by this tool.</i></qt>
nl: <qt>Geen optie<br/><i>Opmerking: alleen albumverzamelingen worden verwerkt met dit hulpmiddel.</i></qt>

en: Scan for new items
nl: Nieuwe items zoeken

en: <qt><i>Note: If activated, the core database is always cleaned. You can select additional databases for cleaning.<br/>If you select one of the options below, the process may take much time and can freeze digiKam temporarily in order to make sure that no database corruption occurs.</i></qt>
nl: <qt><i>Opmerking: indien geactiveerd, zal de kern-database altijd opgeschoond worden. U kunt extra databases selecteren voor opschonen.<br/> Als u een van de onderstaande opties selecteert kan het proces veel tijd kosten en kan digiKam tijdelijk bevriezen om er zeker van te zijn dat de database niet corrupt wordt.</i></qt>

en: Also clean up the thumbnail database.
nl: Ook de miniaturen-database opschonen.

en: Also clean up the faces database.
nl: Ook de gezichtsherkenning-database opschonen.

en: Also clean up the similarity database.
nl: Ook de database met gelijkenissen opschonen.

en: Extended clean up and shrink all databases.
nl: Uitgebreid opschonen en alle databases inkrimpen.

en: This option leads to the vacuuming (shrinking) of the databases. Vacuuming is supported both for SQLite and MySQL.
nl: Deze optie leidt tot het schoonmaken (verkleinen) van de databases. Schoonmaken wordt ondersteund zowel voor SQLite als MySQL.

en: Perform database cleaning
nl: Opschonen van database uitvoeren

en: Scan for changed or non-cataloged items (faster)
nl: Naar gewijzigde of niet-gecatalogiseerde items zoeken (sneller)

en: Rebuild Thumbnails
nl: Miniaturen opnieuw aanmaken

en: Rebuild Finger-prints
nl: Vingerafdrukken opnieuw aanmaken

en: Similarity range (in percents):
nl: Reeks van gelijkenissen (in percentages):

en: Restriction on duplicates:
nl: Beperking op duplicaten:

en: No restriction
nl: Geen beperking

en: Restrict to album of reference image
nl: Beperken tot het album met de referentie-afbeelding

en: Exclude album of reference image
nl: Album met de referentie-afbeelding uitsluiten

en: Find Duplicate Items
nl: Dubbele items zoeken

en: Faces data management:
nl: Gegevensbeheer van gezichten:

[ctx: @option:check]
en: Rebuild all training data
nl: Bouw opnieuw alle training-gegevens

[ctx: @info:tooltip]
en: This will re-train the face recognizer with tagged faces in your library.
nl: Dit zal de herkenner van gezichten opnieuw trainen met gezichten met tags in uw bibliotheek.

[ctx: @option:check]
en: Reset and clear all faces and training
nl: Alle gezichten en training resetten en wissen

[ctx: @info:tooltip]
en: This will clear all detected and tagged faces, and then rescan images to detect faces.
nl: Dit zal alle gedetecteerde en gezichten met tags wissen en daarna afbeeldingen opnieuw scannen om gezichten te herkennen.

en: Detect and recognize Faces
nl: Gezichten detecteren en herkennen

[ctx: @label]
en: <p><b>This tool allows to assign automatically tags to images by contents analysis using deep-learning neural network.</b></p><p>The settings below determines the deep-learning model to use while parsing image contents to determine the subjects of the photography. The neural network used in background will generate automatically a serie of tags describing the contents and store the results in the database.</p>
nl: <p><b>Dit hulpmiddel biedt het automatisch toekennen van tags aan afbeeldingen door analyse van inhoud met een deep-learning neuraal netwerk.</b></p><p>De onderstaande instellingen bepalen het te gebruiken model van deep-learning tijdens het ontleden van de inhoud van afbeeldingen om de onderwerpen van de foto te bepalen. Het neurale netwerk, gebruikt in de achtergrond, zal automatisch een serie tags genereren die de inhoud beschrijven en de resultaten opslaan in de database.</p>

en: Auto-tagging mode:
nl: Modus voor automatisch toekennen van tags:

en: Clean all and re-assign
nl: Alles wissen en opnieuw toekennen

en: Scan non-assigned only
nl: Alleen niet-toegewezen scannen

[ctx: @info:tooltip]
en: <p><b>Clean all and re-assign</b>: clean all tags already assigned and re-scan all items from scratch.</p><p><b>Scan non-assigned only</b>: scan only the items with no assigned tag.</p>
nl: <p><b>Alles wissen en opnieuw toekennen</b>: wist alle al toegekende tags en scant opnieuw alle items vanuit het niets.</p><p><b>Alleen niet toegekende scannen</b>: alleen de items scannen zonder toegekende tag.</p>

[ctx: @info:tooltip]
en: <p><b>YOLOv5 Nano</b>: this model is a neural network which offers exceptional speed and efficiency. It enables you to swiftly evaluate the integration of smaller-scale object detection scenarios. It's designed for objects detections, capable of recognizing and extracting the location of objects within an image. The limitation on the number of recognizable objects is set to 80.</p><p><b>YOLOv5 XLarge</b>: as the previous one, this model is a neural network dedicated for more complex object detection requirements and showcases remarkable capabilities. Despite the additional complexity introducing more time-latency and computer resources, it must be used for larger-scale object detection scenarios as it provides more accurate predictions at the expense of speed.</p><p><b>ResNet50</b>: this model is a specific type of convolutional neural network formed by stacking residual blocks commonly used to power computer vision applications as object detections. This king of design allows the training of very deep networks without encountering the vanishing gradient problem. Unlike YOLO, ResNet50 is primarily focused on image classification and does not provide object localization. It can recognize objects from a vast set of more than 1,000 classes, covering a wide range of objects, animals, and scenes.</p>
nl: <p><b>YOLOv5 Nano</b>: dit model is een neuraal netwerk dat uitzonderlijke snelheid en efficiëntie biedt. Het stelt u in staat om gladjes de integratie van scenario's voor objectdetectie te integreren. Het is ontworpen voor objectdetectie, in staat de locatie van objecten in een afbeelding te herkennen en te extraheren. De beperking op het aantal te herkennen objecten is ingesteld op 80.</p><p><b>YOLOv5 XLarge</b>: net als de vorige, dit model is een neuraal netwerk gericht op complexere vereisten voor objectdetectie en toont opmerkelijke mogelijkheden. Ondanks de introductie van extra complexiteit met meer tijdvertraging en computerhulpbronnen, moet het gebruikt worden voor scenario's voor objectdetectie op grotere schaal omdat het meer accurate voorspellingen levert ten koste van snelheid.</p><p><b>ResNet50</b>: dit model is een specifiek type convolutioneel neuraal netwerk gevormd door het stapelen van bestaande blokken algemeen gebruikt om toepassingen voor zien met de computer zoals objectdetectie aan te drijven. Deze koning van ontwerpen biedt de training van erg diepe netwerken zonder het verdwijnende gradiënt probleem. Anders dan YOLO, is ResNet50 primair gericht op classificatie van afbeeldingen en levert geen lokalisatie van objecten. Het kan objecten herkennen uit een grote set van meer dan 1.000 klassen, dekt een brede reeks objecten, dieren en scènes.</p>

en: Auto-tags Assignment
nl: Automatisch toekennen van tags

en: Scan Mode:
nl: Modus van scan:

en: Clean all and re-scan
nl: Alles wissen en opnieuw scannen

en: Sync Direction:
nl: Synchronisatierichting:

en: From database to image metadata
nl: Van database naar metagegevens van afbeeldingen

en: From image metadata to database
nl: Van metagegevens van afbeeldingen naar database

en: Check metadata setup panel for details:
nl: Controleer het paneel voor het instellen van metagegevens voor details:

en: Sync Metadata and Database
nl: Metagegevens met de database synchroniseren

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Are you sure you want to delete all confirmed, unconfirmed, and unknown faces? You’ll need to start tagging unknown faces again before any faces can be recognized.
nl: Weet u zeker dat u alle bevestigde, niet-bevestigde en onbekende gezichten wilt verwijderen? U zult onbekend gezichten opnieuw een tag moeten geven voordat een gezicht herkend kan worden.

note: i18n
en: All operations are done.
    Duration: %1
nl: Alle bewerkingen zijn gereed.
    Duur: %1

en: digiKam Maintenance
nl: Onderhoud van digiKam

en: Process is done.
    Duration: %1
nl: Bewerken is gereed.
    Duur: %1

en: Autotags Assignment
nl: Automatisch toekennen van tags

en: Auto-tags for: %1
nl: Automatische tags voor: %1

en: Path: %1
nl: Pad: %1

en: Keywords: %1
nl: Trefwoorden: %1

en: Items scanned for auto-tags: %1
nl: Items gescand op auto-tags: %1

en: Item scanned for auto-tags: %1
nl: Item gescand op auto-tags: %1

en: Clean up the databases :
nl: De databases opschonen :

en: analysing databases
nl: databases analyseren

en: cleaning core db
nl: kern-db opschonen

en: cleaning thumbnails db
nl: miniaturen-db opschonen

en: cleaning recognition db
nl: gezichtsherkenning-db opschonen

en: cleaning similarity db
nl: gelijkenissen-db wissen

en: shrinking databases
nl: databases verkleinen

en: <p>Database shrinking in progress.</p><p>Currently, your databases are being shrunk. This will take some time - depending on your databases size.</p><p>We have to freeze digiKam in order to prevent database corruption. This info box will vanish when the shrinking process is finished.</p>Current Status:
nl: <p>Database verkleinen bezig.</p><p>Op dit moment word(t)(en) uw database(s) verkleind. Dit zal enige tijd nemen - afhankelijk van de grootte van uw database(s).</p><p>We moeten digiKam bevriezen om verminking van de database te voorkomen. Dit infovakje zal verdwijnen wanneer het proces van verkleinen gereed is.</p>Huidige status:

en: Core DB
nl: Kern-db

en: Thumbnails DB
nl: Miniaturen-db

en: Face Recognition DB
nl: Gezichtsherkenning-db

en: Similarity DB
nl: Gelijkenissen-DB

en: Find new items
nl: Nieuwe items zoeken

en: Scanning from: %1
nl: Scannen vanaf: %1

en: Scanned:
    %1
nl: Gescand:
     %1

en: Items scanned for cataloging: %1
nl: Items gescand voor in catalogus opnemen: %1

en: Item scanned for cataloging: %1
nl: Item gescand voor in catalogus opnemen: %1

en: Find duplicates items
nl: Dubbele items zoeken

en: Duplicates for: %1
nl: Duplicaten voor: %1

en: No duplicate
nl: Geen duplicaten

en: 1 duplicate | %1 duplicates
nl[0]: 1 duplicaat
nl[1]: %1 duplicaten

en: Items scanned for duplicates: %1
nl: Items gescand op duplicaten: %1

en: Item scanned for duplicates: %1
nl: Item gescand op duplicaten: %1

en: Duplicates found: %1
nl: Gevonden duplicaten: %1

en: Duplicate found: %1
nl: Gevonden duplicaat: %1

en: Scan for faces in album: %1
nl: Zoeken naar gezichten in album: %1

en: Scan for faces in %1 albums
nl: Zoek naar gezichten in %1 albums

en: Scan for faces in image: %1
nl: Zoek naar gezichten in afbeelding: %1

en: Scan for faces in %1 images
nl: Zoek naar gezichten in %1 afbeeldingen

en: Updating faces database
nl: Gezichten in de database worden bijgewerkt

en: Items scanned for faces: %1
nl: Items gescand op gezichten: %1

en: Item scanned for faces: %1
nl: Item gescand op gezichten: %1

en: Faces processed: %1
nl: Gezichten verwerkt: %1

en: Face processed: %1
nl: Gezicht verwerkt: %1

en: Scanned for faces: %1
nl: Gescand op gezichten: %1

en: No face
nl: Geen gezicht

en: 1 face | %1 faces
nl[0]: 1 gezicht
nl[1]: %1 gezichten

en: Finger-prints
nl: Vingerafdrukken

en: Rebuild Fingerprint for: %1
nl: Vingerafdrukken opnieuw aanmaken voor: %1

en: Path: %1
nl: Pad: %1

en: Items scanned for fingerprint: %1
nl: Items gescand op vingerafdruk: %1

en: Item scanned for fingerprint: %1
nl: Item gescand op vingerafdruk: %1

en: Image Quality for: %1
nl: Afbeeldingskwaliteit voor: %1

en: Pick Label: %1
nl: Keuzelabel: %1

en: Items scanned for quality: %1
nl: Items gescand op kwaliteit: %1

en: Item scanned for quality: %1
nl: Item gescand op kwaliteit: %1

en: Remove all faces from image
nl: Alle gezichten uit de afbeelding verwijderen

en: Remove all tags from image
nl: Alle tags van de afbeelding verwijderen

en: All faces are removed from %1 selected images.
    Do you want to continue?
nl: Alle gezichten zijn verwijderd uit %1 geselecteerde afbeeldingen.
    Wilt u doorgaan?

en: All tags are removed from %1 selected images.
    Do you want to continue?
nl: Alle tags zijn verwijderd uit %1 geselecteerde afbeeldingen.
    Wilt u doorgaan?

en: Clear Metadata for: %1
nl: Metagegevens wissen  voor: %1

en: Items scanned to remove faces: %1
nl: Items gescand om gezichten te verwijderen: %1

en: Item scanned to remove faces: %1
nl: Item gescand om gezichten te verwijderen: %1

en: Items scanned to remove tags: %1
nl: Items gescand om tags te verwijderen: %1

en: Item scanned to remove tags: %1
nl: Item gescand om tags te verwijderen: %1

en: Synchronizing image metadata with database
nl: Metagegevens van afbeeldingen worden met de database gesynchroniseerd

en: Updating database from image metadata
nl: Metagegevens in de database worden bijgewerkt met die uit afbeeldingen

en: Metadata Sync for: %1
nl: Metagegevens synchroniseren voor: %1

en: Items scanned to synchronize metadata with database: %1
nl: Items gescand om metagegevens te synchroniseren met database: %1

en: Item scanned to synchronize metadata with database: %1
nl: Item gescand om metagegevens te synchroniseren met database: %1

en: Items scanned to update database with metadata: %1
nl: Items gescand om database bij te werken met metagegevens: %1

en: Item scanned to update database with metadata: %1
nl: Item gescand om database bij te werken met metagegevens: %1

en: Generate Thumbnails
nl: Miniaturen genereren

en: Thumbnail for: %1
nl: Miniaturen voor: %1

en: Items scanned for thumbnails: %1
nl: Items gescand op miniaturen: %1

en: Item scanned for thumbnails: %1
nl: Item gescand op miniaturen: %1

en: Queues
nl: Wachtrijen

en: Queue Settings
nl: Instellingen voor wachtrijen

en: Control Panel
nl: Bedieningspaneel

en: Assigned Tools
nl: Toegewezen hulpmiddelen

en: Tool Settings
nl: Instellingen voor hulpmiddelen

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run all
nl: Voer alles uit

en: New Queue
nl: Nieuwe wachtrij

en: Remove Queue
nl: Wachtrij verwijderen

en: Save Workflow
nl: Workflow opslaan

en: Remove items
nl: Items verwijderen

en: Remove processed items
nl: Verwerkte items verwijderen

en: Clear Queue
nl: Wachtrij wissen

en: Move up
nl: Omhoog

en: Move down
nl: Omlaag

en: Remove tool
nl: Hulpmiddel verwijderen

en: Current Queue:
nl: Huidige wachtrij:

en: No items
nl: Geen items

en: No tasks
nl: Geen taak

en: 1 task | %1 tasks
nl[0]: 1 taak
nl[1]: %1 taken

[ctx: #info: total number of items to process]
en: Total:
nl: Totaal:

[ctx: batch queue manager is ready to use]
en: Ready
nl: Gereed

[ctx: @title:window]
en: Processing Under Progress
nl: Verwerken vindt voortgang

en: Batch Queue Manager is running. Do you want to cancel current job?
nl: Takenwachtrijbeheer draait. Wilt u de huidige taak annuleren?

en: There is no queue to be run.
nl: Er is geen wachtrij om uit te voeren.

en: There is no item to process in the current queue (%1).
nl: Er zijn geen te bewerken items in de huidige wachtrij (%1).

en: Custom renaming rule is invalid for current queue (%1). Please fix it.
nl: Aangepaste regels voor hernoemen zijn niet geldig voor de huidige wachtrij (%1). Gaarne verbeteren.

en: Assigned batch tools list is empty for current queue (%1). Please assign tools.
nl: Lijst met toegekende hulpmiddelen voor takenbeheer is leeg voor de huidige wachtrij (%1). Gaarne hulpmiddelen toekennen.

en: There are no items to process in the queues.
nl: Er zijn geen te bewerken items in deze wachtrijen.

[ctx: @title:window]
en: Processed Items Album Settings
nl: Albuminstellingen voor bewerkte items

en: Album to host processed items from queue "%1" is not set. Please select one from Queue Settings panel.
nl: Het album dat de bewerkte items moet gaan bevatten uit de wachtrij "%1" is niet ingesteld. Gaarne er één selecteren in het Wachtrij-instellingspaneel.

en: Album to host processed items from queue "%1" is not available or not writable. Please set another one from Queue Settings panel.
nl: Het album waar bewerkte items uit wachtrij "%1" naar toe zouden moeten gaan, is niet beschikbaar of beschrijfbaar. Gaarne een ander kiezen in het Wachtrij-instellingspaneel.

en: Failed to process item...
nl: Het bewerken van het item is mislukt...

en: Process Cancelled...
nl: Bewerking geannuleerd...

en: Item "%1" from queue "%2": %3
nl: Item "%1" uit wachtrij "%2": %3

en: Batch queue finished
nl: Takenwachtrij is gereed

en: All batch queues finished
nl: Alle takenwachtrijen zijn gereed

note: i18n: ectx: Menu (Queues)
en: &Queues
nl: &Wachtrijen

en: Failed to find tool...
nl: Hulpmiddel zoeken is mislukt...

en: (overwritten)
nl: (overschreven)

en: (renamed to %1)
nl: (hernoemd naar %1...)

en: Item exists and was skipped
nl: Item bestaat en is overgeslagen

en: Failed to create sidecar file...
nl: Aanhangsel-bestand aanmaken is mislukt...

en: Item processed successfully %1
nl: Item met succes bewerkt %1

en: Failed to create file...
nl: Bestand aanmaken is mislukt...

[ctx: @title: tool group]
en: Base
nl: Basis

[ctx: @title: tool group]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @title: tool group]
en: Colors
nl: Kleuren

[ctx: @title: tool group]
en: Enhance
nl: Verbeteren

[ctx: @title: tool group]
en: Transform
nl: Transformeren

[ctx: @title: tool group]
en: Decorate
nl: Decoratie

[ctx: @title: tool group]
en: Convert
nl: Converteren

[ctx: @title: tool group]
en: Metadata
nl: Metagegevens

[ctx: @title: tool group]
en: Invalid
nl: Ongeldig

[ctx: @label]
en: No setting available
nl: Geen instelling beschikbaar

en: This is the list of batch tools assigned.
nl: Dit is de lijst met toegekende hulpmiddelen in takenbeheer.

[ctx: @info]
en: This is the list of images to batch process.
nl: Dit is de lijst met bestanden die in takenbeheer bewerkt worden.

[ctx: @title: preview item]
en: Thumbnail
nl: Miniatuur

[ctx: @title: original item name]
en: Original
nl: Origineel

[ctx: @title: target item name]
en: Target
nl: Doel

en: There is still 1 unprocessed item in "%2".
    Do you want to close this queue? | There are still %1 unprocessed items in "%2".
    Do you want to close this queue?
nl[0]: Er is nog 1 niet bewerkt item in "%2".
    Wilt u deze wachtrij sluiten?
nl[1]: Er zijn nog %1 niet bewerkte items in "%2".
    Wilt u deze wachtrij sluiten?

en: Custom renaming rules are invalid for Queues listed below. Please fix them.
nl: Aangepaste regels voor hernoemen zijn niet geldig voor de hieronder genoemde wachtrijen. Gaarne verbeteren.

en: Assigned batch tools list is empty for Queues listed below. Please assign tools.
nl: Lijst met toegekende hulpmiddelen voor takenbeheer is leeg voor de onderstaande wachtrij. Gaarne hulpmiddelen toekennen.

en: Use original Album
nl: Originele album gebruiken

en: Target
nl: Na

en: Use original filenames
nl: Gebruik originele bestandsnamen

en: Turn on this option to use original filenames without modifications.
nl: Schakel deze optie in om de originele bestandsnamen zonder wijziging te gebruiken.

en: Customize filenames:
nl: Bestandsnamen aanpassen:

en: File Renaming
nl: Hernoemen van bestanden

en: Raw Files Loading:
nl: Raw-bestanden worden geladen

en: Perform RAW demosaicing
nl: Mozaïek van RAW wegwerken

en: Extract embedded preview (faster)
nl: Ingebed voorbeeld uitnemen (sneller)

[ctx: @option:check]
en: Save image as a newly created branch
nl: Afbeelding opslaan als een nieuw aangemaakte branch

en: Turn on this option to save the current modifications to a new version of the file
nl: Zet deze optie aan om de huidige wijzigingen op te slaan in een nieuwe versie van het bestand

en: Turn on this option to use all CPU core from your computer to process more than one item from a queue at the same time.
nl: Zet deze optie aan om alle CPU-cores van uw computer te gebruiken om meer dan een item uit een wachtrij tegelijk te verwerken.

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Saving Images
nl: Afbeeldingen opslaan

en: Reset current tool settings to default values.
nl: Zet alle instellingen van hulpmiddelen terug naar hun standaardwaarden.

[ctx: @title: color tools category]
en: Color
nl: Kleur

[ctx: @title: enhance tools category]
en: Enhance
nl: Verbeteren

[ctx: @title: transform tools category]
en: Transform
nl: Transformeren

[ctx: @title: decorate tools category]
en: Decorate
nl: Decoratie

[ctx: @title: convert tools category]
en: Convert
nl: Converteren

[ctx: @title: metadata tools category]
en: Metadata
nl: Metagegevens

[ctx: @title: custom tools category]
en: Custom Tools
nl: Aangepaste hulpmiddelen

[ctx: @action]
en: Assign tools
nl: Hulpmiddelen toewijzen

en: This is the list of digiKam batch tools available.
nl: Dit is de lijst met beschikbare digiKam hulpmiddelen voor taken.

en: Base Tools
nl: Basishulpmiddelen

en: This is the list of your customized workflow settings.
nl: Dit is de lijst met aangepaste instellingen voor de workflow.

en: You can see below the history of last batch operations processed.
nl: Hieronder kunt u de geschiedenis zien van de laatst bewerkingen in het takenbeheer.

en: History
nl: Geschiedenis

[ctx: @title:window]
en: New Workflow
nl: Nieuwe workflow

[ctx: @title:window]
en: Edit Workflow
nl: Workflow bewerken

en: <qt><b>Create new Workflow</b></qt>
nl: <qt><b>Nieuwe workflow aanmaken</b></qt>

en: <qt><b>Workflow Properties</b></qt>
nl: <qt><b>Eigenschappen van workflow</b></qt>

[ctx: @title: batch worklow name]
en: &Title:
nl: &Titel:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: New Workflow
nl: Nieuwe workflow

[ctx: @title: batch workflow name]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @title: batch workflow tools list]
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

[ctx: @title: batch workflow description]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @title:window]
en: Batch Queue Manager
nl: Takenwachtrijbeheer

[ctx: @info]
en: Some Workflows cannot be loaded from your config file due to an incompatible version of a tool.
nl: Sommige workflows kunnen niet geladen worden uit uw configuratiebestand vanwege een incompatibele versie van een hulpmiddel.

[ctx: @action]
en: Assign Workflow to current queue
nl: Workflow aan de huidige wachtrij toevoegen

[ctx: @action]
en: Edit Workflow
nl: Workflow bewerken

[ctx: @action]
en: Update Workflow
nl: Workflow bijwerken

[ctx: @action]
en: Delete Workflow
nl: Workflow verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Delete Workflow?
nl: Workflow verwijderen?

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to delete the selected workflow "%1"?
nl: Wilt u de geselecteerde workflow "%1" verwijderen?

en: Rename...
nl: Hernoemen...

en: (No Value Selected)
nl: (Geen waarde geselecteerd)

en: No Rating assigned
nl: Geen waardering

en: Reset contents
nl: Inhoud terugzetten

[ctx: @item]
en: Any Album
nl: Eender welk album

[ctx: @label:listbox]
en: In All
nl: In alles

[ctx: @label:listbox]
en: In One of
nl: In één van

[ctx: @label:listbox]
en: In Tree
nl: In boomstructuur

[ctx: @item]
en: Any Tag
nl: Eender welke tag

[ctx: @option: default kind of search options combined]
en: Any
nl: Elk

[ctx: @label: search field choice combo-box description]
en: Any of: %1
nl: Elk van: %1

en: any color depth
nl: eender welke kleurdiepte

en: 8 bits per channel
nl: 8 bits per kanaal

en: 16 bits per channel
nl: 16 bits per kanaal

en: Search items located in
nl: Items zoeken die gelokaliseerd zijn in

en: The album name contains
nl: De albumnaam bevat

en: The album caption contains
nl: De albumtitel bevat

en: The album category is
nl: De albumcategorie is

en: Return items with tag
nl: Items teruggeven met tag

en: A tag of the item contains
nl: Een tag van het item bevat

en: Return items without tags
nl: Items teruggeven zonder tag

en: Not Tagged
nl: Zonder tag

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Return items whose file name contains
nl: Geef items terug waarvan de bestandsnaam bevat

en: Modification
nl: Wijziging

en: Return items modified between
nl: Geef items terug die gewijzigd zijn tussen

[ctx: 'Return items modified between...and...]
en: and
nl: en

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Size of the file in megabytes
nl: Grootte van het bestand in megabytes

en: Size of the file in bytes
nl: Grootte van het bestand in bytes

en: Month/Day
nl: Maand/dag

en: Return items from a month or a day of the month
nl: Items teruggeven uit een maand of een dag in de maand

en: Return items with labels
nl: Geef items met labels terug

en: Return items rated at least
nl: Geef items terug met een waardering van minstens

[ctx: Return items rated at least...at most...]
en: at most
nl: hoogstens

en: Return items created between
nl: Geef items terug aangemaakt tussen

[ctx: 'Return items created between...and...]
en: and
nl: en

en: Digitization
nl: Digitalisering

en: Return items digitized between
nl: Geef items terug die gedigitaliseerd zijn tussen

[ctx: 'Return items digitized between...and...]
en: and
nl: en

en: Time
nl: Tijd

en: Return items with created time between
nl: Geef items terug met tijd aangemaakt tussen

[ctx: 'Return items with created time between...and...]
en: and
nl: en

en: Exif Orientation
nl: Exif-oriëntatie

en: Find items with orientation flag
nl: Items zoeken met een oriëntatievlag

en: Find items with a width between
nl: Items zoeken met een breedte tussen

[ctx: Find items with a width between...and...]
en: and
nl: en

en: Find items with a height between
nl: Items zoeken met een hoogte tussen

[ctx: Find items with a height between...and...]
en: and
nl: en

[ctx: Find items with any orientation / landscape / portrait orientation...]
en: Find items with
nl: Items zoeken met

en: File Format
nl: Bestandsformaat

en: Return items with the file format
nl: Geef items terug met het bestandsformaat

[ctx: @label: file format]
en: %1 [Image]
nl: %1 [afbeelding]

[ctx: @label: file format]
en: %1 [Video]
nl: %1 [video]

[ctx: @label: file format]
en: %1 [Audio]
nl: %1 [geluid]

en: Color Depth
nl: Kleurdiepte

[ctx: Find items with any color depth / 8 bits per channel...]
en: Find items with
nl: Items zoeken met

en: Color Model
nl: Kleurmodel

en: Find items with the color model
nl: Items zoeken met het kleurmodel

[ctx: @label: color model]
en: %1 [Image]
nl: %1 [afbeelding]

[ctx: @label: color model]
en: %1 [Video]
nl: %1 [video]

en: The make of the camera
nl: Het merk van de camera

en: The model of the camera
nl: Het cameramodel

en: The type of the lens
nl: Het type van de lens

en: Lens aperture as f-number
nl: Lens diafragma als f-getal

en: Focal length of the lens
nl: Brandpuntsafstand van de lens

en: 35mm equivalent focal length
nl: Het 35mm equivalent van de brandpuntsafstand

en: Automatic exposure program
nl: Automatisch belichtingsprogramma

en: Automatic or manual exposure
nl: Automatische of handmatige belichting

en: ISO film speed (linear scale, ASA)
nl: ISO filmsnelheid (lineaire schaal, ASA)

[ctx: @label: flash is on or off]
en: Flash
nl: Flits

[ctx: @label: flash mode used]
en: Flash mode
nl: Flitsmodus

en: Automatic or manual white balance
nl: Automatische of handmatige witbalans

en: Color temperature used for white balance
nl: Kleurtemperatuur gebruikt voor de witbalans

en: Metering Mode
nl: Lichtmetingmodus

en: Method to determine the exposure
nl: Methode voor het bepalen van de belichtingstijd

en: Subject Distance
nl: Onderwerpafstand

en: Distance of the subject from the lens
nl: Afstand tot het onderwerp vanaf de lens

en: Macro, close or distant view
nl: Macro, dichtbij of veraf

en: Altitude range
nl: Hoogtereeks

en: Item has no GPS info
nl: Item heeft geen GPS-informatie

en: Not Geo-located
nl: Geen geo-locatie

en: Country
nl: Land

en: Country shown in the item
nl: Land getoond in het item

en: Province
nl: Provincie

en: Province shown in the item
nl: Provincie op getoond in het item

en: City shown in the item
nl: Stad getoond in het item

en: Sublocation
nl: Sublocatie

en: Sublocation shown in the item
nl: Sublocatie getoond in het item

[ctx: @label: item creator]
en: Creator
nl: Maker

en: Return items created by
nl: Geef items terug gemaakt door

[ctx: @label: item comment]
en: Caption
nl: Opschrift

en: Return items whose comment contains
nl: Geef items terug waarvan het commentaar bevat

en: Return items commented by
nl: Geef items terug met commentaar door

en: Headline
nl: Koptekst

en: Return items with the IPTC headline
nl: Geef items terug met de IPTC-koptekst

[ctx: @label: item title]
en: Title
nl: Titel

en: Return items with the IPTC title
nl: Geef items terug met de IPTC-titel

en: Find items that have associated all these words:
nl: Items zoeken die geassocieerd zijn met al deze woorden:

en: Empty Text
nl: Lege tekst

en: Return items without text in:
nl: Items zonder tekst teruggeven in:

[ctx: @label: search items without creator property]
en: Creator
nl: Maker

[ctx: @label: search items without caption property]
en: Caption
nl: Opschrift

[ctx: @label: search items without author property]
en: Author
nl: Auteur

[ctx: @label: search items without headline property]
en: Headline
nl: Koptekst

[ctx: @label: search items without title property]
en: Title
nl: Titel

en: Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding

en: Return items with the aspect ratio
nl: Geef items terug met de beeldverhouding

en: Pixel Size
nl: Pixelgrootte

en: Value of (Width * Height) between
nl: Waarde van (breedte * hoogte) tussen

[ctx: Value of (Width * Height) between...and...]
en: and
nl: en

en: Return video with the frame aspect ratio
nl: Geef video terug met de beeldverhouding van het frame

en: Length of the video
nl: Lengte van de video

[ctx: Find video with a length between...and...]
en: and
nl: en

en: Frame Rate
nl: Framesnelheid

en: Return video with the frame rate
nl: Geef de framesnelheid van de video terug

[ctx: Find video with frame rate between...and...]
en: and
nl: en

en: Return video codec
nl: Geef video-codec terug

en: Return Audio Bits Rate
nl: Geluidsbitsnelheid teruggeven

[ctx: Find files with audio bit rate between...and...]
en: and
nl: en

en: Return Audio Channel Type
nl: Type geluidskanaal teruggeven

[ctx: @label: audio channel type]
en: 5.1 Surround Sound
nl: 5.1 surround geluid

[ctx: @label: audio channel type]
en: 7.1 Surround Sound
nl: 7.1 surround geluid

[ctx: @label: audio channel type]
en: 16 Channels Sequence
nl: 16 kanalen volgorde

[ctx: @label: audio channel type]
en: Other Channel Type
nl: Ander type kanaal

en: Return Audio Codec
nl: Audio-codec teruggeven

en: Faces
nl: Gezichten

en: Return items by number of face regions
nl: Items teruggeven op getal van gezichtsgebieden

[ctx: Return items by number of face regions between...and...]
en: and
nl: en

en: Return items without face regions
nl: Items zonder gezichtsgebieden teruggeven

en: No Face Regions
nl: Geen gezichtsgebieden

en: Day:
nl: Dag:

en: Every Month
nl: Elke maand

en: Every Day
nl: Elke dag

en: Any Orientation
nl: Elke oriëntatie

en: Landscape Orientation
nl: Landschap-oriëntatie

en: Portrait orientation
nl: Portret-oriëntatie

[ctx: Create new search]
en: New...
nl: Nieuw...

[ctx: Copy as new search]
en: Copy...
nl: Kopiëren...

[ctx: Edit selected search]
en: Edit...
nl: Bewerken...

en: File, Album, Tags
nl: Bestand, Album, Tags

en: Picture Properties
nl: Afbeeldingseigenschappen

en: Caption, Comment, Title
nl: Titel, Toelichting, Titel

en: Geographic position
nl: Geografische positie

en: Face regions
nl: Gezichtsgebieden

en: Find Items
nl: Items zoeken

en: Meet All of the following conditions
nl: Aan alle volgende condities moet worden voldaan

en: Meet Any of the following conditions
nl: Aan een van de volgende condities moet worden voldaan

en: None of these conditions are met
nl: Aan geen van de condities is voldaan

en: At least one of these conditions is not met
nl: Aan minstens een van deze condities is niet voldaan

note: i18n("Find Pictures meeting all of these conditions")); simpleLabel->setPixmap(QIcon::fromTheme(QLatin1String("edit-find")).pixmap(128));
en: <qt><p>Search your collection<br/>for Items meeting the following conditions</p></qt>
nl: <qt><p>Doorzoek uw verzameling<br/>naar items die voldoen aan de volgende condities</p></qt>

en: Remove Group
nl: Groep verwijderen

en: Hide Options
nl: Opties verbergen

[ctx: @title:window]
en: Delete Search?
nl: Zoekopdracht verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected search "%1"?
nl: Wilt u de geselecteerde zoekopdracht "%1" verwijderen?

en: (Advanced Search)
nl: (Geavanceerd zoeken)

[ctx: @action:inmenu]
en: Autostart Search
nl: Zoeken automatisch starten

en: New Search
nl: Nieuwe zoekopdracht

[ctx: @label: quick search properties]
en: Search:
nl: Zoeken:

en: Enter keywords here...
nl: Voer sleutelwoorden hier in...

en: New Advanced Search...
nl: Nieuw geavanceerd zoeken...

en: Edit Current Search...
nl: Huidige zoekopdracht bewerken...

en: Save Current Search
nl: Sla de huidige zoekopdracht op

en: Enter a name for the current search to save it in the "Searches" view
nl: Voer een naam in voor de huidige zoekopdracht om deze onder op te slaan in de weergave "Mijn zoekopdrachten"

en: Save current search to a new virtual Album
nl: Huidige selectie opslaan in nieuw virtueel album

en: If you press this button, the current search will be saved to a new virtual Search Album using the name set on the left side.
nl: Als u op deze knop klikt zal de huidige selectie worden opgeslagen in een nieuw virtueel album. Dit album krijgt de links opgegeven naam.

en: Edit Stored Search
nl: Opgeslagen zoekopdracht bewerken

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Add Search Group
nl: Voeg zoekgroep toe

en: Try
nl: Proberen

[ctx: @title:window]
en: Advanced Search
nl: Geavanceerd zoeken

en: Show file&name
nl: Bestands&naam tonen

en: Set this option to show the filename below the image thumbnail.
nl: Activeer deze optie om de bestandsnaam onder een miniatuurafbeelding te tonen.

en: Show file si&ze
nl: Bestand&sgrootte tonen

en: Set this option to show the file size below the image thumbnail.
nl: Activeer deze optie om de grootte van het bestand onder een voorbeeldafbeelding te tonen.

en: Show camera creation &date
nl: &Datum van aanmaken met de camera tonen

en: Set this option to show the camera creation date below the image thumbnail.
nl: Activeer deze optie om de aanmaakdatum met de camera onder een voorbeeldafbeelding te tonen.

en: Show file &modification date
nl: &Wijzigingsdatum van bestand tonen

en: Set this option to show the file modification date below the image thumbnail if it is different than camera creation date. This option is useful to identify quickly which items have been modified.
nl: Activeer deze optie om de laatste wijzigingsdatum onder een voorbeeldafbeelding te tonen. Deze optie is nuttig om snel te ontdekken welke items zijn gewijzigd.

en: Show ima&ge dimensions
nl: Toon de afmet&ingen van de afbeelding

en: Set this option to show the image size in pixels below the image thumbnail.
nl: Schakel deze optie in om de grootte van de afbeelding in pixels onder de afbeeldingsminiatuur te tonen.

en: Show image aspect ratio
nl: Beeldverhouding van afbeelding tonen

en: Set this option to show the image aspect ratio below the image thumbnail.
nl: Schakel deze optie in om de beeldverhouding van de afbeelding onder het miniatuur te tonen.

en: Show image format
nl: Afbeeldingsformaat tonen

en: Set this option to show image mime type over image thumbnail.
nl: Activeer deze optie om het MIME-type van de afbeelding boven de miniatuurafbeelding te tonen.

en: Show digiKam tit&le
nl: Tite&l van digiKam tonen

en: Set this option to show the digiKam title below the image thumbnail.
nl: Schakel deze optie in om de digiKam-titel te tonen onder de miniatuurafbeelding.

en: Show digiKam &captions
nl: digiKam-titels &tonen

en: Set this option to show the digiKam captions below the image thumbnail.
nl: Schakel deze optie in om de digiKam-titels te tonen onder de afbeeldingsminiatuur.

en: Show digiKam &tags
nl: Toon digiKam-&tags

en: Set this option to show the digiKam tags list below the image thumbnail.
nl: Activeer deze optie om de lijst met digiKam-tags onder een voorbeeldafbeelding te tonen.

en: Show digiKam &rating
nl: DigiKamafbeeldings&waardering tonen

en: Set this option to show the digiKam rating below the image thumbnail.
nl: Schakel deze optie in om de digiKam-waardering te tonen onder de voorbeeldafbeelding.

en: Show digiKam &pick label
nl: &Keuzelabel van digiKam tonen

en: Set this option to show the digiKam pick label below the image thumbnail.
nl: Schakel deze optie in om het keuzelabel van digiKam te tonen onder de miniatuurafbeelding.

en: Show digiKam color &label
nl: Keuze&label van digiKam tonen

en: Set this option to show the digiKam color label as a border around the thumbnail.
nl: Activeer deze optie om het keuzelabel van digiKam als een rand rond de miniatuur te tonen.

en: Show rotation overlay buttons
nl: Bovenliggende draaiingsknoppen tonen

en: Set this option to show overlay buttons over the image thumbnail to be able to process left or right image rotation.
nl: Schakel deze optie in om knoppen voor linksom en rechtsom draaien te tonen over de afbeeldingsminiatuur.

en: Show fullscreen overlay button
nl: Bovenliggende knop tonen voor volledig scherm

en: Set this option to show an overlay button over the image thumbnail to open it in fullscreen mode.
nl: Schakel deze optie in om een knop over de afbeeldingsminiatuur te tonen om deze in de modus volledig-scherm te openen.

en: Show Geolocation Indicator
nl: Geo-locatie-aanduiding tonen

en: Set this option to show an icon over the image thumbnail if item has geolocation information.
nl: Schakel deze optie in om een pictogram over afbeeldingsminiatuur te tonen als het item geo-locatieinformatie bevat.

en: Thumbnail click action:
nl: Actie bij miniatuurklik:

en: Show Preview
nl: Voorbeeld tonen

en: Start Image Editor
nl: Afbeeldingsbewerker starten

en: Show on Light Table
nl: Op lichttafel tonen

en: Open with Default Application
nl: Met standaard toepassing openen

en: Choose what should happen when you click on a thumbnail.
nl: Kies hier wat er moet gebeuren als er op een miniatuur wordt geklikt.

en: Icon View font:
nl: Lettertype voor miniatuurweergave:

en: Select here the font used to display text in icon views.
nl: Stel hier het lettertype in dat u wilt gebruiken voor tekst in pictogramweergaven.

en: Use large thumbnail size for high screen resolution
nl: Gebruik een grote miniatuur bij hoge schermresolutie

en: Set this option to render icon-view with large thumbnail size, for example in case of 4K monitor is used.
    By default this option is turned off and the maximum thumbnail size is limited to 256x256 pixels. When this option is enabled, thumbnail size can be extended to 512x512 pixels.
    This option will store more data in thumbnail database and will use more system memory. digiKam needs to be restarted to take effect, and Rebuild Thumbnails option from Maintenance tool needs to be processed over whole collections.
nl: Stel deze optie in om pictogramweergave te tonen met grote miniaturen, bijvoorbeeld wanneer een 4K monitor wordt gebruikt.
    Standaard is deze optie uitgeschakeld en is de maximale grootte van een miniatuur beperkt tot 256x256 pixels. Wanneer deze optie is ingeschakeld, kan de grootte van miniaturen uitgebreid worden tot 512x512 pixels.
    Deze optie zal meer gegevens in de database voor miniaturen opslaan en zal meer systeemgeheugen gebruiken. digiKam moet opnieuw gestart worden om effectief te worden en de optie miniaturen opnieuw bouwen vanuit het hulpmiddel Onderhoud moet worden uitgevoerd over de gehele verzameling.

[ctx: @title:tab]
en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Tree View icon size:
nl: Grootte van pictogram in boomstructuur:

en: Set this option to configure the size in pixels of the Tree View icons in digiKam's sidebars.
nl: Stel deze optie in om de grootte van het pictogram in de boomstructuur in de zijbalken van digiKam in pixels in te stellen.

en: People Tree View icon size:
nl: Grootte van pictogram in boomstructuur voor mensen:

en: Set this option to configure the size in pixels of the Tree View icons in digiKam's people sidebar.
nl: Stel deze optie in om de grootte van het pictogram in de boomstructuur in de mensenzijbalk van digiKam in pixels in te stellen.

en: Tree View font:
nl: Lettertype voor boomstructuurweergave:

en: Select here the font used to display text in Tree Views.
nl: Stel hier het lettertype in die u wilt gebruiken voor tekst in de boomstructuurweergave.

en: Show a count of items in Tree Views
nl: Het aantal items in boomstructuurweergave tonen

en: Set this option to display along the album name the number of icon-view items inside.
nl: Schakel deze optie in om samen met de naam van het album het aantal items binnen de pictogramweergave te tonen.

[ctx: @title:tab]
en: Tree-Views
nl: Boomstructuurweergaven

[ctx: @option:radio]
en: Preview shows embedded view if available (faster)
nl: Voorbeeld toont ingebedde weergave indien beschikbaar (sneller)

[ctx: @option:radio]
en: Preview shows the full image
nl: Voorbeeld toont de volledige afbeelding

[ctx: @label:listbox Mode of RAW preview decoding:]
en: Raw images:
nl: Raw-afbeeldingen:

[ctx: @item Automatic choice of RAW image preview source]
en: Automatic
nl: Automatisch

[ctx: @item Embedded preview as RAW image preview source]
en: Embedded preview
nl: Ingebed voorbeeld

[ctx: @item Original, half-size data as RAW image preview source]
en: Raw data in half size
nl: Raw-gegevens in halve grootte

[ctx: @item Original, full-size data as RAW image preview source]
en: Raw data in full size (high quality)
nl: Raw-gegevens in volledige grootte (hoge kwaliteit)

en: Preview image is converted to 8 bits for a faster viewing
nl: Voorbeeldweergave is geconverteerd tot 8 bits voor sneller weergeven

en: Uncheck this if you do not want to convert a 16 bits preview image to 8 bits.
nl: Dit deactiveren als u een 16 bits voorbeeldafbeelding niet wilt converteren naar 8 bits.

en: Preview image is always scaled to fit to window
nl: Voorbeeldafbeelding is altijd geschaald om in het venster te passen

en: Uncheck this if you do not want to scale small images to fit to window.
nl: Dit deactiveren als u kleine afbeeldingen niet wilt schalen om in het venster te passen.

en: Preview image use Anti-aliasing to scale up
nl: Voorbeeldafbeelding gebruikt anti-aliasing om op te schalen

en: Uncheck this if you do not want use Anti-aliasing to scale up.
nl: Dit deactiveren als u geen anti-aliasing wilt bij opschalen.

en: Show icons and text over preview
nl: Pictogrammen en tekst boven voorbeeld tonen

en: Uncheck this if you do not want to see icons and text in the image preview.
nl: Dit deactiveren als u geen pictogrammen en tekst wilt zien in de voorbeeldafbeelding.

[ctx: @title:tab]
en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

[ctx: @title:tab]
en: Full-Screen
nl: Volledig scherm

[ctx: @title:tab]
en: Mime Types
nl: MIME-typen

[ctx: @title:tab]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: @info]
en: This option changes the size in which thumbnails are generated. You need to restart digiKam for this option to take effect. Furthermore, you need to regenerate all already stored thumbnails via the <interface>Tools / Maintenance</interface> menu.
nl: Deze optie wijzigt de grootte van een gegenereerde miniatuur. U moet digiKam opnieuw opstarten om deze optie effectief te maken. Verder moet u alle al opgeslagen miniaturen opnieuw maken met het menu <interface>Hulpmiddelen / onderhoud</interface>.

en: Manage categories to sort and re-arrange album tree-view.
nl: Categorieën beheren om boomstructuurweergave van albums te sorteren en opnieuw te arrangeren.

en: Set here the new category
nl: Stel hier de nieuwe categorie in

en: You can add or remove Album category types here to improve how your Albums are sorted in digiKam.
nl: Hier kunt u enkele typen albumcategorieën toevoegen of verwijderen om het sorteren van albums in digiKam te verbeteren.

en: &Add...
nl: &Toevoegen...

en: <p>Add new file types to show as album items.</p><p>digiKam attempts to support all of the image formats that digital cameras produce, while being able to handle a few other important video and audio formats.</p> <p>You can add to the already-appreciable list of formats that digiKam handles by adding the extension of the type you want to add. Multiple extensions need to be separated by a semicolon or space.</p><p><b><u>Note:</u> changes done in this view will perform a database rescan in the background.</b></p>
nl: <p>Voeg nieuwe bestandstypen toe om als items in een album te tonen.</p><p>digiKam probeert alle afbeeldingsformaten van digitale camera's te ondersteunen, terwijl ook enkele andere formaten voor video en audio gebruikt kunnen worden</p> <p> U kunt toevoegingen doen aan de lijst van digiKam formaten door de extensie van het type toe te voegen. Extensies worden van elkaar gescheiden door een puntkomma of spatie.</p><p><b><u>Opmerking:</u> gemaakte wijzigingen in deze weergave zullen zorgen voor het opnieuw scannen van de database in de achtergrond.</b></p>

en: Additional &image file extensions (<a href='image'>Currently-supported types</a>):
nl: Extra bestandsextensies van afbeeld&ingen (<a href='image'>Nu ondersteunde typen</a>:

en: <p>Here you can add the extensions of image files (including RAW files) to be displayed in the Album view. Just put "xyz abc" to display files with the xyz and abc extensions in your Album view.</p><p>You can also remove file formats that are shown by default by putting a minus sign in front of the extension: e.g. "-gif" would remove all GIF files from your Album view and any trace of them in your database. They would not be deleted, just not shown in digiKam.</p><p><b>Warning:</b> Removing files from the database means losing all of their tags and ratings.</p>
nl: <p>Hier kunt u extensies toevoegen van afbeeldingsbestanden (incl. RAW-bestanden) die weergegeven worden in de albumweergave. Geef "xyz abc" op om bestanden met de extensies xyz en abc in het album zichtbaar te maken.</p><p> U kunt ook standaard formaten die weergegeven worden verwijderen door een min-teken voor de extensie te zetten: bijv. "-gif" verwijdert alle gif-bestanden uit de albumweergave en elk spoor hiervan in uw database. Zij worden echter niet verwijderd, maar alleen niet meer getoond in digiKam.</p><p><b> Waarschuwing</b> Verwijderen van bestanden uit de database betekent dat u alles van hun tags en waardering verliest.</p>

en: Enter additional image file extensions.
nl: Extra extensies van afbeeldingsbestanden invoeren.

en: Additional &video file extensions (<a href='video'>Currently-supported types</a>):
nl: Extra &videobestandsextensies <a href='video'>Nu ondersteunde typen</a>:

en: <p>Here you can add extra extensions of video files to be displayed in your Album view. Just write "xyz abc" to support files with the *.xyz and *.abc extensions. Clicking on these files will play them in an embedded video player.</p><p>You can also remove file formats that are supported by default by putting a minus sign in front of the extension: e.g. "-avi" would remove all AVI files from your Album view and any trace of them in your database. They would not be deleted, just not shown in digiKam.</p><p><b>Warning:</b> Removing files from the database means losing all of their tags and ratings.</p>
nl: <p>Hier kunt u extensies toevoegen van videobestanden die weergegeven worden in de albumweergave. Geef "xyz abc" op om bestanden met de extensies xyz en abc in het album zichtbaar te maken. Op deze bestanden klikken zal ze afspelen in een ingebedde videospeler</p><p> U kunt ook standaard formaten die weergegeven worden verwijderen door een min-teken voor de extensie te zetten: bijv. "-avi" verwijdert alle AVI-bestanden uit de albumweergave en elk spoor hiervan in uw database. Zij worden echter niet verwijderd, maar alleen niet meer getoond in digiKam.</p> <p><b> Waarschuwing</b> Verwijderen van bestanden uit de database betekent dat u alles van hun tags en waardering verliest.</p>

en: Enter additional video file extensions.
nl: Extra extensies van videobestanden invoeren.

en: Additional &audio file extensions (<a href='audio'>Currently-supported types</a>):
nl: Extra &audiobestandsextensies (<a href='audio'>Nu ondersteunde typen</a>):

en: <p>Here you can add extra extensions of audio files to be displayed in your Album view. Just write "xyz abc" to support files with the *.xyz and *.abc extensions. Clicking on these files will play them in an embedded audio player.</p><p>You can also remove file formats that are supported by default by putting a minus sign in front of the extension: e.g. "-ogg" would remove all OGG files from your Album view and any trace of them in your database. They would not be deleted, just not shown in digiKam.</p><p><b>Warning:</b> Removing files from the database means losing all of their tags and ratings.</p>
nl: <p>Hier kunt u extensies toevoegen van audiobestanden die weergegeven worden in de albumweergave. Geef "xyz abc" op om bestanden met de extensies *.xyz en *.abc in het album zichtbaar te maken. Op deze bestanden klikken zal ze afspelen in een ingebedde audiospeler.</p><p>U kunt ook standaard formaten die weergegeven worden verwijderen door een min-teken voor de extensie te zetten: bijv. "-ogg" verwijdert alle OGG-bestanden uit de albumweergave en elk spoor hiervan in uw database. Zij worden echter niet verwijderd, maar alleen niet meer getoond in digiKam.</p> <p><b> Waarschuwing</b> Verwijderen van bestanden uit de database betekent dat u alles van hun tags en waardering verliest.</p>

en: Enter additional audio file extensions.
nl: Extra extensies van geluidsbestanden invoeren.

en: <p>You have chosen to remove the following image formats from the list of supported formats: <b>%1</b>.</p><p>These are very common formats. If you have images in your collection with these formats, they will be removed from the database and you will lose all information about them, including rating and tags.</p><p>Are you sure you want to apply your changes and lose the support for these formats?</p>
nl: <p> U er voor gekozen om de volgende afbeeldingsformaten te verwijderen uit de lijst van ondersteunde formaten: <b>%1</b>.</p><p>Dit zijn erg algemene formaten. Als u afbeeldingen hebt in uw verzameling met deze formaten dan zullen deze verwijderd worden uit de database en u zult alle informatie hierovber verliezen, inclusief hun waardering en tags</p><p>Weet u zeker dat u de wijzigingen wilt toepassen en ondersteuning voor deze formaten verliezen?</p>

en: <p>Files with these extensions will be recognized as images and included into the database:<br/> <code>%1</code></p>
nl: <p>Bestanden met deze extensies zullen als afbeeldingen worden herkent en in de database worden ingevoegd:<br/><code>%1</code></p>

en: <p>Files with these extensions will be recognized as video files and included into the database:<br/> <code>%1</code></p>
nl: <p>Bestanden met deze extensies zullen worden herkend als videobestanden en worden ingevoegd in de database:<br/><code>%1</code></p>

en: <p>Files with these extensions will be recognized as audio files and included into the database:<br/> <code>%1</code></p>
nl: <p>Bestanden met deze extensies zullen worden herkend als audiobestanden en ingevoegd worden in de database:<br/><code>%1</code></p>

en: Failed to auto-detect camera; please make sure it is connected properly and is turned on. Would you like to try again?
nl: De camera kon niet automatisch worden gevonden. Zorg ervoor dat deze goed is verbonden met de computer en aan staat. Wilt u het opnieuw proberen?

[ctx: @title:window]
en: Camera Configuration
nl: Cameraconfiguratie

note: i18n!
en: Mounted Camera
nl: Aangekoppelde camera

en: Camera List
nl: Cameranaam

en: <p>Select the camera name that you want to use here. All default settings on the right panel will be set automatically.</p><p>This list has been generated using the gphoto2 library installed on your computer.</p>
nl: <p>Selecteer hier de cameranaam die u wilt gebruiken. Alle standaard instellingen in het rechter paneel zullen automatisch worden ingesteld.</p> <p>Deze lijst is gegenereerd door de gphoto2-bibliotheek geïnstalleerd op uw computer.</p>

en: Camera Title
nl: Cameranaam

en: <p>Set here the name used in digiKam interface to identify this camera.</p>
nl: <p>Stel hier de naam in die in het digiKam-interface gebruikt moet worden om de camera te identificeren.</p>

en: Camera Port Type
nl: Type camerapoort

en: <p>Select this option if your camera is connected to your computer using a USB cable.</p>
nl: <p>Selecteer deze optie als uw camera verbonden is met uw computer via een USB-kabel.</p>

[ctx: @item: serail port based camera]
en: Serial
nl: Serieel

en: <p>Select this option if your camera is connected to your computer using a serial cable.</p>
nl: <p>Selecteer deze optie als uw camera verbonden is met uw computer door een seriële kabel.</p>

en: Network
nl: Netwerk

en: <p>Select this option if your camera is connected to your computer network.</p>
nl: <p>Selecteer deze optie als uw camera verbonden is met uw computer via uw computernetwerk.</p>

en: <p>Select the serial port to use on your computer here. This option is only required if you use a serial camera.</p>
nl: <p>Selecteer hier de seriële poort op uw computer. Deze optie is alleen vereist als u een 'seriële' camera gebruikt.</p>

en: <p>Enter here the network address of your camera.</p>
nl: <p>Voer hier het netwerkadres in van uw camera.</p>

en: Camera Mount Path
nl: Aankoppelpunt voor camera

en: Note: only for USB/IEEE mass storage cameras.
nl: Let op: alleen voor camera's die USB/IEEE 'massaopslag' ondersteunen.

en: <p>Set here the mount path to use on your computer. This option is only required if you use a <b>USB Mass Storage</b> camera.</p>
nl: <p>Stel hier het aankoppelpunt op uw computer in. Deze optie is alleen vereist als u een camera met <b>USB-massaopslag</b> gebruikt.</p>

en: <p>To set a <b>USB Mass Storage</b> camera<br/>(which looks like a removable drive when mounted<br/>on your desktop), please use<br/><a href="umscamera">%1</a> from the camera list.</p>
nl: <p>Om een camera met <b>USB-massaopslag</b> in te stellen (die zich voordoet als een verwijderbare schijf), gebruik dan<br/><a href="umscamera">%1</a> uit de cameralijst.</p>

en: <p>To set a <b>Generic PTP USB Device</b><br/>(which uses Picture Transfer Protocol), please<br/>use <a href="ptpcamera">%1</a> from the camera list.</p>
nl: <p>Om een camera met een <b>Algemeen PTP USB-apparaat</b> in te stellen (die het picture overdrachtsprotocol (PTP) gebruikt), gebruik dan<br/><a href="ptpcamera">%1</a> uit de cameralijst.</p>

en: <p>To set a <b>Generic PTP/IP Network Device</b><br/>(which uses Picture Transfer Protocol), please<br/>use <a href="ptpipcamera">%1</a> from the camera list.</p>
nl: <p>Om een camera met een <b>Algemeen PTP/IP netwerkapparaat</b> in te stellen (die het picture overdrachtsprotocol (PTP) gebruikt), gebruik dan<br/><a href="ptpcamera">%1</a> uit de cameralijst.</p>

en: <p>A complete list of camera settings to use is<br/>available at <a href='https://www.figuiere.net/digicam/'>this URL</a>.</p>
nl: <p>Voor een complete lijst van camera instellingen,<br/>kijk op <a href='https://www.figuiere.net/digicam/'>deze URL</a>.</p>

[ctx: @title:window]
en: Edit Import Filters
nl: Importfilters bewerken

[ctx: @label: name of items filter]
en: Name:
nl: Naam:

en: Mime filter:
nl: Mime-filter:

en: Select Type Mime...
nl: Mime-type selecteren...

en: File name filter:
nl: Bestandsnaamfilter:

en: Path filter:
nl: Padfilter:

en: Show only new files
nl: Alleen nieuwe bestanden tonen

en: Select the MimeTypes you want for this filter.
nl: De Mime-types waarvoor u dit filter wil gebruiken selecteren.

en: Select Mime Types
nl: Mime-typen selecteren

en: Here you can see the digital camera list used by digiKam via the Gphoto interface.
nl: Hier ziet u de lijst met digitale camera's die via de Gphoto-interface gebruikt kunnen worden door digiKam.

[ctx: @title: camera title]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @title: camera port]
en: Port
nl: Poort

[ctx: @title: camera mount path]
en: Path
nl: Pad

en: &Edit...
nl: B&ewerken...

en: Auto-&Detect
nl: Automatisch &detecteren

en: Visit Gphoto project website
nl: Bezoek de website van het Gphoto-project

en: Devices
nl: Apparaten

en: Use file metadata (makes connection slower)
nl: Metagegevens van bestand gebruiken (maakt verbinding langzamer)

en: Turn on high quality thumbnail loading (slower loading)
nl: Hoge kwaliteit miniaturen laden inschakelen (laden is langzamer)

en: Use a default target album to download from camera
nl: Een standaard doelalbum gebruiken om te downloaden uit de camera

en: If target file exists when downloaded from camera
nl: Als doelbestand bestaat bij downloaden uit camera

en: Here you can see filters that can be used to filter files in import dialog.
nl: Hier kunt u de filters zien, die gebruikt kunnen worden, om bestanden in de importdialoog te filteren.

en: Use a space as a separator to specify multiple file names to ignore.
nl: Een spatie als scheidingsteken gebruiken om meerdere bestandsnamen te negeren.

en: Use a space as a separator to specify multiple file extensions to ignore.
nl: Een spatie als scheidingsteken gebruiken om meerdere extensies te negeren.

en: Always ignore
nl: Altijd negeren

en: Ignored file names:
nl: Genegeerde bestandsnamen:

en: Ignored file extensions:
nl: Genegeerde bestandsextensies:

en: Import Filters
nl: Importfilters

en: Icon-View Options
nl: Opties voor pictogramweergave

note: i18n("Show ima&ge dimensions"), iconViewGroup); d->iconShowResolutionBox->setWhatsThis(i18n("Set this option to show the image size in pixels " "below the image thumbnail."));
en: Show image Format
nl: Afbeeldingsformaat tonen

en: Set this option to show the digiKam tags below the image thumbnail.
nl: Activeer deze optie om de digiKam-tags onder een voorbeeldafbeelding te tonen.

en: Show item &rating
nl: &Waardering van item tonen

en: Set this option to show the item rating below the image thumbnail.
nl: Schakel deze optie in om de waardering van het item te tonen onder het miniatuur.

en: Set this option to show overlay buttons on the image thumbnail for image rotation.
nl: Schakel deze optie in om knoppen voor draaiing te tonen boven de afbeeldingsminiatuur.

en: Show embedded preview
nl: Ingebed voorbeeld tonen

en: Start image editor
nl: Afbeeldingsbewerker openen

en: Select here the font used to display text in Icon Views.
nl: Stel hier het lettertype in dat u wilt gebruiken voor tekst in miniatuurweergave.

en: Preview Options
nl: Voorbeeldopties

en: Embedded preview loads full-sized images
nl: Ingebed voorbeeld laadt afbeeldingen op ware grootte

en: <p>Set this option to load images at their full size for preview, rather than at a reduced size. As this option will make it take longer to load images, only use it if you have a fast computer.</p><p><b>Note:</b> for Raw images, a half size version of the Raw data is used instead of the embedded JPEG preview.</p>
nl: <p>Deze optie zorgt er voor dat de afbeeldingen op ware grootte voor een voorbeeld worden geladen, in plaats van verkleind. Omdat deze optie meer tijd vergt om een afbeelding te laden is het aan te raden deze alleen te gebruiken als u een snelle computer hebt.</p><p><b>Opmerking:</b> voor een RAW-afbeelding wordt een half grootte versie van RAW-gegevens gebruikt in plaats van een ingebed JPEG-voorbeeld.</p>

en: Preview each item while downloading it
nl: Toon een voorbeeld van elk item bij het downloaden

en: <p>Set this option to preview each item while downloading.</p>
nl: <p>Activeer deze optie om een voorbeeld van elk item bij het downloaden te tonen.</p>

[ctx: @title:tab import tool GUI settings]
en: Import Window
nl: Venster importeren

en: No default target album have been selected to process download from camera device. Please select one.
nl: Er is geen standaard doelalbum geselecteerd voor het downloaden uit de camera. Gaarne één selecteren.

en: Device detection under progress, please wait...
nl: Detectie van apparaat in onderweg, even geduld a.u.b...

en: Failed to auto-detect camera.
    Please check if your camera is turned on and retry or try setting it manually.
nl: De camera kon niet automatisch worden gedetecteerd.
    Controleer of de camera aan staat en is aangesloten. Probeer daarna opnieuw of probeer handmatig de camera in te stellen.

en: Camera '%1' (%2) is already in list.
nl: Camera '%1' (%2) staat al in de lijst.

en: Found camera '%1' (%2) and added it to the list.
nl: Camera '%1' (%2) is gevonden en toegevoegd aan de lijst.

en: Untitled
nl: Naamloos

en: In order to enable this feature, the full-sized preview will be disabled.
nl: Om deze functie in te schakelen zal het voorbeeld in volledige grootte worden uitgeschakeld.

en: If the full-sized preview is enabled it will affect the speed of previewing each item while download.
nl: Als het voorbeeld in volledige grootte is ingeschakeld zal het de snelheid van het maken van een voorbeeld van elk item bij het downloaden beïnvloeden.

en: <p>Below are the locations of your root albums used to store your images. Write access is necessary to be able to edit images in these albums.</p><p>Note: Removable media (such as USB drives or DVDs) and remote file systems (such as NFS, or Samba mounted with cifs/smbfs) are supported.</p><p>Important: You need to mount the share natively on your system before to setup a remote collection.</p><p></p>
nl: <p>Hieronder vindt u de paden naar de hoofdalbums waar u uw afbeeldingen kunt opslaan. Om uw afbeeldingen te kunnen bewerken is schrijftoegang tot deze mappen vereist.</p><p>Opmerking: Ook paden naar verwijderbare media (zoals USB-opslag of DVD's) en externe bestandssystemen (zoals NFS of Samba-gekoppeld met cifs/smbfs) worden ondersteund.</p><p>Belangrijk: U moet de share inheems op uw systeem aankoppelen voordat u een verzameling op afstand instelt.</p><p></p>

en: <p>Below are the locations of your root albums used to store your images. Write access is necessary to be able to edit images in these albums.</p><p></p>
nl: <p>Hieronder zijn de paden naar de hoofdalbums met uw afbeeldingen. Om uw afbeeldingen te kunnen bewerken is schrijftoegang tot deze mappen vereist.</p> <p></p>

en: Monitor the albums for external changes (requires restart)
nl: Albums monitoren op externe wijzigingen (vereist opnieuw starten)

en: <b>Note: Album monitoring consumes system resources and can slow down digiKam. If you are using MacOS and network collections, you should not activate album monitoring.</b>
nl: <b>Opmerking: monitoren van album gebruikt systeemhulpbronnen en kan digiKam vertragen. Als u MacOS gebruikt en netwerkverzamelingen, dan zou u geen monitoren van album moeten activeren.</b>

[ctx: @title:tab]
en: Root Album Folders
nl: Hoofdalbummappen

en: <p>Set the names of directories that you want to ignore from your photo collections. The names are case sensitive and should be separated by a semicolon.</p><p>This is for example useful when you store your photos on a Synology NAS (Network Attached Storage). In every directory the system creates a subdirectory @eaDir to store thumbnails. To avoid digiKam inserting the original photo and its corresponding thumbnail twice, @eaDir is ignored by default.</p><p>To re-include directories that are ignored by default prefix it with a minus, e.g. -@eaDir.</p>
nl: <p>Stel de namen van mappen in die u wilt negeren in uw fotoverzamelingen. De namen zijn gevoelig voor hoofd- en kleine letters en moeten gescheiden worden door een puntkomma.</p><p>Dit is bijvoorbeeld nuttig als u uw foto's op een Synology NAS (Network Attached Storage) opslaat. In elke map maakt het systeem een submap @eaDir om miniaturen op te slaan. Om te vermijden dat digiKam de originele foto en zijn overeenkomstige miniatuur twee keer opslaat, wordt @eaDir standaard genegeerd.</p><p>Om mappen die standaard genegeerd worden opnieuw mee te nemen geeft u deze vooraan een minteken, bijv. -@eaDir.</p>

en: Additional directories to ignore (<a href='image'>Currently ignored directories</a>):
nl: Extra te negeren mappen (<a href='image'>Nu genegeerde mappen</a>):

en: Enter directories that you want to ignore from adding to your collections.
nl: Mappen invoeren die u wilt negeren voor toevoegen aan uw verzamelingen.

[ctx: @title:tab]
en: Ignored Directories
nl: Genegeerde mappen

en: <p>Directories starting with a dot are ignored by default.<br/> <code>%1</code></p>
nl: <p>Mappen die beginnen met een punt worden standaard genegeerd.<br/> <code>%1</code></p>

[ctx: @info:tooltip]
en: Append a path to the collection.
nl: Voeg een pad achteraan de verzameling.

[ctx: @info:tooltip]
en: Updates the path of the collection.
nl: Werkt het pad van de verzameling bij.

[ctx: @info:tooltip]
en: Removes the collection from digiKam.
nl: Verwijdert de verzameling uit digiKam.

en: It was not possible to add a collection for the following paths:
nl: Het was niet mogelijk om een verzameling toe te voegen voor de volgende paden:

[ctx: @title:window]
en: Choose the Folder Containing your Collection
nl: De map met uw verzameling kiezen

[ctx: @title:window]
en: Problem Appending Collection
nl: Probleem met het achtervoegen van een verzameling

en: A collection with the path "%1" already exists.
nl: Een verzameling met het pad "%1" bestaat reeds.

[ctx: @title:window]
en: Remove Path from the Collection?
nl: Verwijder pad uit de verzameling?

en: Do you want to remove the appended path "%1" from the collection "%2"?
nl: Wilt u het achtergevoegde pad "%1" verwijderen uit de verzameling "%2"?

[ctx: @title:window]
en: Remove Collection?
nl: Verzameling verwijderen?

en: Do you want to remove the collection "%1" from your list of collections?
nl: Wilt u de verzameling "%1" verwijderen uit uw lijst met verzamelingen?

en: Local Collections
nl: Lokale verzamelingen

en: Collections on Removable Media
nl: Verzamelingen op verwijderbare media

en: Collections on Network Shares
nl: Verzamelingen op netwerk-shares

en: Add Collection
nl: Verzameling toevoegen

en: Col. %1
nl: Kol. %1

en: This collection is currently not available.
nl: Deze verzameling is nu niet beschikbaar.

en: No problems found, enjoy this collection.
nl: Geen probleem gevonden; veel plezier met uw verzameling.

en: This collection is hidden.
nl: Deze verzameling is verborgen.

en: Append network path
nl: Netwerkpad achtervoegen

en: Update collection
nl: Verzameling bijwerken

en: Remove collection
nl: Verzameling verwijderen

[ctx: #title: collection name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: #title: collection mount path]
en: Path
nl: Pad

en: You have previously added a collection that contains the path "%1".
nl: U heeft hiervoor een verzameling toegevoegd die het pad "%1"bevat.

[ctx: @title:window]
en: Problem Adding Collection
nl: Probleem met het toevoegen van een verzameling

[ctx: @title:window]
en: Problem updating Collection
nl: Probleem met het bijwerken van de verzameling

[ctx: @title:window]
en: Adding Collection
nl: Verzameling toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Update Collection
nl: Verzameling bijwerken

en: Your new collection will be created with this name:
nl: Uw nieuwe verzameling wordt aangemaakt met deze naam:

en: Your collection will be updated to this name:
nl: Uw verzameling zal worden bijgewerkt naar deze naam:

[ctx: @title:window]
en: Select Category
nl: Categorie selecteren

en: Your collection will use this category:
nl: Uw verzameling zal deze categorie gebruiken:

[ctx: @title:window]
en: Download Required Files
nl: Vereiste bestanden downloaden

en: Use Face Management feature
nl: Functie beheer van gezichten gebruiken

en: Use Aesthetic Detection feature
nl: Functie esthetische detectie gebruiken

en: Use Auto Tags Assignment feature
nl: Functie automatisch toekennen van tags gebruiken

en: All files were downloaded successfully.
nl: Alle bestanden zijn met succes gedownload.

[ctx: @title:window]
en: Download Error
nl: Fout bij downloaden

en: An error occurred during the download.
    
    File: %1
    
    %2
    
    You can try again or continue the download at the next start.
nl: Er is een fout opgetreden bij het downloaden.
    
    Bestand: %1
    
    %2
    
    U kunt het opnieuw proberen of doorgaan met downloaden bij de volgende start.

[ctx: @action:button]
en: Try Again
nl: Opnieuw proberen

en: Checksum is incorrect.
nl: Controlesom is onjuist.

en: File write error.
nl: Schrijffout bestand.

en: File open error.
nl: Fout bij openen van bestand.

en: File on the server is too large.
nl: Bestand op de server is te groot.

[ctx: %1: folder path]
en: <p>For the face management, the red-eye removal tool, and the classification of images according to aesthetics or the automatic assignment of tags to images, digiKam requires some large binary files. You can choose which feature you want to use.</p><p>Some of these files were not found. Click “Download” to begin downloading the files you need. You can close this dialog, you will be asked again the next time you start digiKam. Without these files the selected features will not work.</p><p>The files will be downloaded to "<i>%1</i>".</p><p><b>After the successful download you have to restart digiKam.</b></p>
nl: <p>Voor het beheer van gezichten, het hulpmiddel rode-ogen-verwijderen en de classificatie van afbeeldingen volgens esthetische criteria of de automatische toekenning van tags aan afbeeldingen, vereist digiKam enige grote binaire bestanden. U kunt kiezen welke functie u wilt gebruiken.</p><p>Sommige van die bestanden zijn niet gevonden. Klik op “Downloaden” om te beginnen met downloaden van de bestanden die u nodig hebt. U kunt deze dialoog sluiten, dan zult de volgende keer dat u digiKam start opnieuw gevraagd worden. Zonder deze bestanden zullen de geselecteerde functies niet werken.</p><p>De bestanden zullen gedownload worden naar "<i>%1</i>".</p><p><b>Na het met succes downloaden moet u digiKam herstarten.</b></p>

[ctx: %1: file counter, %2: disk size with unit]
en: The download requires %1 files with a size of %2.
nl: Het downloaden vereist %1 bestanden met een grootte van %2.

en: All files of the selected features were found.
nl: Alle bestanden van de geselecteerde functies zijn gevonden.

[ctx: @title:tab]
en: Editor Window
nl: Het venster Bewerken

[ctx: @title:tab]
en: Versioning
nl: Met versies

[ctx: @title:tab]
en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Interface Options
nl: Interface-instellingen

en: &Use theme background color
nl: Gebr&uik achtergrondkleur van thema

en: Enable this option to use the background theme color in the image editor area.
nl: Activeer deze optie voor het gebruiken van de achtergrondkleur van het thema in de afbeeldingsbewerker.

en: &Background color:
nl: &Achtergrondkleur:

en: Customize the background color to use in the image editor area.
nl: Pas de te gebruiken achtergrondkleur voor de afbeeldingsbewerker aan.

en: Exposure Indicators
nl: Belichtingsindicatie

en: &Under-exposure color:
nl: Kleur voor &onderbelichting:

en: Customize color used in image editor to identify under-exposed pixels.
nl: Bepaal hier de kleur die in de afbeeldingsbewerker zal worden gebruikt om onderbelichte pixels te identificeren.

en: Under-exposure percents:
nl: Percentage onderbelichting:

en: Adjust the percents of the bottom of image histogram which will be used to check under exposed pixels.
nl: Pas het percentage onderaan het histogram van de afbeelding aan dat zal worden gebruikt om onderbelichte pixels te controleren.

en: &Over-exposure color:
nl: Kleur voor &overbelichting:

en: Customize color used in image editor to identify over-exposed pixels.
nl: Bepaal hier de kleur die in de afbeeldingsbewerker zal worden gebruikt voor het identificeren van overbelichte pixels.

en: Over-exposure percents:
nl: Percentage overbelichting:

en: Adjust the percents of the top of image histogram which will be used to check over exposed pixels.
nl: Pas het percentage bovenaan het histogram van de afbeelding aan dat zal worden gebruikt om overbelichte pixels te controleren.

en: Indicate exposure as pure color
nl: Geef de belichting aan als pure kleuren

en: If this option is enabled, over- and under-exposure indicators will be displayed only when pure white and pure black color matches, as all color components match the condition in the same time. Otherwise, indicators are turned on when one of the color components matches the condition.
nl: Als deze optie is geactiveerd zullen indicatoren voor over- en onderbelichting alleen worden getoond wanneer de kleuren puur zwart en puur wit overeenkomen, omdat alle kleurcomponenten tegelijk aan de voorwaarde voldoen. Anders worden de indicatoren aangezet als één van de kleurcomponenten aan de voorwaarde voldoet.

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Tool Options
nl: Hulpmiddelopties

en: &Restore the settings of the Image Editor tools
nl: De instellingen van het hulpmiddel Afbeeldingsbewerker he&rstellen

en: Enable this option to restore the settings of the Image Editor tools from the last session. Otherwise, the default settings will be used.
nl: Deze optie inschakelen om de instellingen van het hulpmiddel Afbeeldingsbewerker uit de laatste sessie te herstellen. Anders zullen de standaard instellingen worden gebruikt.

en: Show Settings Dialog when Saving Image Files
nl: Dialoog voor instellingen tonen bij opslaan van afbeeldingen

en: <ul><li>Checked: A dialog where settings can be changed when saving image files</li><li>Unchecked: Default settings are used when saving image files</li></ul>
nl: <ul><li>Geactiveerd: Een dialoog waarin instellingen gewijzigd kunnen worden bij het opslaan van afbeeldingsbestanden</li><li>Niet geactiveerd: Standaard instellingen worden gebruikt bij het opslaan van afbeeldingsbestanden</li></ul>

[ctx: @info]
en: A raw image file contains minimally processed data from the image sensor of a digital camera.
    Opening a raw file requires extensive data interpretation and processing.
nl: Een raw-afbeeldingsbestand bevat minimaal verwerkte gegevens uit de afbeeldingssensor van een digitale camera.
    Openen van een raw-bestand vereist uitgebreide interpretatie en bewerking van gegevens.

[ctx: @label]
en: Open raw files in the image editor
nl: Raw-bestanden in de afbeeldingsbewerker openen.

[ctx: @option:radio Open raw files...]
en: Fast and simple, as 8 bit image
nl: Snel en eenvoudig, zoals een 8-bit afbeelding

[ctx: @option:radio Open raw files...]
en: Using the default settings, in 16 bit
nl: De standaardinstellingen worden gebruikt, in 16 bits

[ctx: @option:radio Open raw files...]
en: Always open the Raw Import Tool to customize settings
nl: Altijd het raw-importeren hulpmiddel gebruiken om instellingen aan te passen

[ctx: @item: default raw plugin]
en:  (default)
nl:  (standaard)

[ctx: @info:tooltip]
en: About this Raw Import tool...
nl: Over dit Raw-importeerhulpmiddel...

[ctx: @title:tab]
en: RAW Behavior
nl: RAW-gedrag

[ctx: @title:tab]
en: RAW Default Settings
nl: Standaard instellingen voor RAW

[ctx: @title]
en: Enable Non-Destructive Editing and Versioning
nl: Niet-destructieve bewerking met versies

[ctx: @info:tooltip]
en: Enable support for non-destructive editing and image versioning
nl: Ondersteuning voor niet-destructieve bewerking met versies inschakelen

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para><interface>Non-Destructive Editing and Versioning</interface> allows different versions of an image to be created, whilst always preserving the original image.</para> <para> All steps of the editing history are recorded and can be accessed later.</para>
nl: <para><interface>Niet-destructieve bewerking met versies</interface> staat verschillende versies van een afbeelding toe om te worden aangemaakt, terwijl de originele afbeelding bewaard blijft.</para> <para> Alle stappen van de bewerkingsgeschiedenis worden opgenomen en kunnen later benaderd worden.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Get information on non-destructive editing and file versioning
nl: Informatie over niet-destructieve bewerking met versies ophalen

[ctx: @title:group]
en: Workspace File Format
nl: Bestandsformaat van werkruimte

[ctx: @label]
en: Save files as
nl: Bestanden opslaan als

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Default File Format for Saving Versionned Images</title><para>Select the file format in which edited images are saved automatically. Format-specific options, like compression settings, can be configured on the <interface>Format Options</interface> tab.</para>
nl: <title>Standaard bestandsformaat voor opslaan van afbeeldingen met versie</title><para>Selecteer het bestandsformaat waarin bewerkte afbeeldingen automatisch worden opgeslagen. Formaat-specifieke opties, zoals compressie-instellingen, kunnen geconfigureerd worden op het tabblad <interface>Formaatopties</interface>.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Get information on available image file formats
nl: Haal informatie op over beschikbare afbeeldingsbestandsformaten

[ctx: @label]
en: When closing the editor
nl: Bij het sluiten van de bewerker

[ctx: @option:radio]
en: Always ask to save changes
nl: Altijd vragen om de wijzigingen op te slaan

[ctx: @option:radio]
en: Save changes automatically
nl: Automatisch wijzigingen opslaan

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>First and foremost, the <emphasis>original image will never be overwritten.</emphasis> Instead, when an image is edited, a new file is created: The <interface>current version</interface>.</para> <para>You can also create multiple <interface>versions</interface> deriving from the same <interface>original image</interface>.</para> <para>In addition to these files representing a current version, digiKam can take and keep additional, <interface>intermediate snapshots</interface> during the editing process. This can be useful if you want to preserve the intermediate steps for later access, for example if some editing steps cannot be automatically reproduced.</para>
nl: <para>Eerst en vooral, de <emphasis>originele afbeelding zal nooit worden overschreven.</emphasis> In plaats hiervan zal, wanneer een afbeelding is bewerkt, een nieuw bestand worden aangemaakt: De <interface>huidige versie</interface>.</para> <para>U kunt ook meerdere <interface>versies</interface> aanmaken afgeleid uit dezelfde <interface>originele afbeelding</interface>.</para> <para>Naast deze bestanden die een huidige versie representeren, kan digiKam extra <interface>tussentijdse momentopnamen</interface> maken en bewaren tijdens het bewerkingsproces. Dit kan bruikbaar zijn als u de tussentijdse stappen voor later wilt bewaren, bijvoorbeeld als sommige bewerkingsstappen niet automatisch gereproduceerd kunnen worden.</para>

[ctx: @label]
en: Keep a snapshot of an edited image
nl: Behoudt een momentopname van een bewerkte afbeelding

[ctx: @info:tooltip]
en: Get an explanation for these options
nl: Een uitleg voor deze opties ophalen

[ctx: @option:check]
en: After converting from a RAW image
nl: Na conversie van een raw-afbeelding

[ctx: @option:check]
en: After each editing session
nl: Na elke bewerkingssessie

[ctx: @option:check]
en: After each step that is not completely reproducible
nl: Na elke stap die niet volledig reproduceerbaar is

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If an image has been edited, only the <interface>current versions</interface> will be shown in the main thumbnail view. From the <interface>right sidebar</interface>, you always have access to all hidden files.</para> <para>With the options here, you can choose to show certain files permanently.</para> <para>If you activate non-destructive editing and image versioning for the first time, it will only be work for newly saved images.</para>
nl: <para>Als een afbeelding bewerkt is, zullen alleen de <interface>huidige versies</interface> zichtbaar zijn in de hoofdweergave met miniaturen. In de <interface>rechter zijbalk</interface> hebt u altijd toegang tot alle verborgen bestanden.</para> <para>Met de opties hier kunt u kiezen om bepaalde bestanden permanent te tonen.</para> <para>Als u niet-destructieve bewerking en versies maken van afbeeldingen voor de eerste keer activeert, zal het alleen werken voor nieuw opgeslagen afbeeldingen.</para>

[ctx: @label]
en: In main view
nl: In de hoofdweergave

[ctx: @option:check]
en: Always show original images
nl: Altijd oorspronkelijke afbeeldingen tonen

[ctx: @option:check]
en: Always show intermediate snapshots
nl: Altijd tussentijdse momentopnamen tonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>JPEG</emphasis>: It's the most commonly used file format, but it employs lossy compression, which means that with each saving operation some image information will be irreversibly lost. JPEG offers a good compression rate, resulting in smaller files. </item><item><emphasis strong='true'>PNG</emphasis>: A widely used format employing lossless compression. The files, though, will be larger because PNG does not achieve very good compression rates.</item><item><emphasis strong='true'>TIFF</emphasis>: A commonly used format, usually uncompressed or with modest lossless compression. Resulting files will be large, but without quality loss due to compression. </item><item><emphasis strong='true'>PGF</emphasis>: This is a technically superior file format offering good compression rates with either lossy or lossless compression. But it is not yet widely used and supported, so your friends may not directly be able to open these files, and you may not be able to directly publish them on the web. </item>
nl: <item><emphasis> strong='true'>JPEG</emphasis>: JPEG is het meest gebruikte bestandsformaat, maar het gebruikt compressie met verlies, wat betekent dat met elke keer opslaan enige afbeeldingsinformatie onherroepelijk verloren gaat. JPEG biedt een goede compressieverhouding, wat resulteert in kleinere bestanden.</item><item><emphasis strong='true'>PNG</emphasis>: Een wijd gebruikt formaat met compressie zonder verlies. De bestanden zullen echter groter zijn omdat PNG geen erg goede compressieverhouding bereikt.</item><item><emphasis strong='true'>TIFF</emphasis>: Een algemeen gebruikt formaat, gewoonlijk zonder compressie of met beperkte compressie zonder verlies. Resulterende bestanden zullen groot zijn, maar zonder kwaliteitsverlies door compressie.</item><item><emphasis strong='true'>PGF</emphasis>: Dit is een technisch superieur bestandsformaat die een goede compressieverhouding heeft zowel met als zonder verlies. Het is echter nog niet wijd gebruikt en ondersteund, zodat uw vrienden mogelijk niet direct in staat zijn om deze bestanden te openen en u bent mogelijk niet in staat ze direct op het web te publiceren.</item>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>JPEG-2000</emphasis>: It's similar to PGF. Loading or saving is slower, the compression rate is better, and the format more widely supported, though still not comparable to the tradition formats JPEG, PNG or TIFF. </item>
nl: <item><emphasis strong='true'>JPEG 2000</emphasis>: Het is vergelijkbaar met PGF. Laden of opslaan is langzamer, de compressieverhouding is beter en het formaat is breder ondersteund, hoewel nog steeds niet te vergelijken met de traditionele formaten JPEG, PNG of TIFF. </item>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>HEIF</emphasis>: High Efficiency Image File Format is a container format for storing individual images. A HEIF image using HEVC codec (H.265) requires less storage space than the equivalent quality JPEG. </item>
nl: <item><emphasis strong='true'>HEIF</emphasis>: High Efficiency Image File Format is een containerformaat voor het opslaan van individuele afbeeldingen. Een HEIF-afbeelding met gebruik van de HEVC codec (H.265) vereist minder opslagruimte dan de equivalente kwaliteit JPEG. </item>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>JPEG-XL</emphasis>: It's a royalty-free raster-graphics file format that supports lossless compression. It is designed to outperform existing raster formats and thus to become their universal replacement. </item>
nl: <item><emphasis strong='true'>JPEG-XL</emphasis>: Het is een vrij van kosten raster-grafisch bestandsformaat dat compressie zonder verlies ondersteunt. Het is ontworpen om beter te presteren dan bestaande rasterformaten en dus hun universele vervaging te worden. </item>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>WEBP</emphasis>: It's an image file format that Google has developed as a replacement for JPEG, PNG, and GIF file formats. Files are smaller for the same quality, or of higher quality for the same size. It supports both lossy and lossless compression</item>
nl: <item><emphasis strong='true'>WEBP</emphasis>: Het is een afbeeldingsbestandsformaat dat Google heeft ontwikkeld als een vervaging voor JPEG, PNG en GIF-bestandsformaten. Bestanden zijn kleiner voor dezelfde kwaliteit of van hogere kwaliteit voor dezelfde grootte. Het ondersteunt compressie zowel met verlies als zonder verlies</item>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>AVIF</emphasis>: AV1 Image File Format is a specification for storing images in the ISOBMFF container (as HEIF) compressed with AOMedia Video 1 (AV1) codec, an open and royalty-free encoding format. </item>
nl: <item><emphasis strong='true'>AVIF</emphasis>: AV1 afbeeldingsbestandsformaat is een specificatie voor opslaan van afbeeldingen in de ISOBMFF-container (als HEIF) gecomprimeerd met AOMedia Video 1 (AV1) codec, een open en vrij van kosten coderingsformaat.</item>

[ctx: @title:window]
en: Save Advanced Metadata Profile
nl: Geavanceerd metagegevensprofiel opslaan

[ctx: @title:window]
en: Load Advanced Metadata Profile
nl: Geavanceerd metagegevensprofiel laden

[ctx: @title:window, reset to default warning dialog]
en: Warning
nl: Waarschuwing

[ctx: @info]
en: This option will reset configuration to default
    All your changes will be lost.
     Do you want to continue?
nl: Deze optie zal de configuratie herstellen tot de standaard
    Al uw wijzigingen zullen verloren zijn.
     Wilt u doorgaan?

en: Advanced configuration menu allow you to manage metadata namespaces used by digiKam to store and retrieve tags, rating and comments.<br/><b>Note: </b>Order is important when reading metadata
nl: Het geavanceerde configuratiemenu stelt u in staat de naamruimten van metagegevens te beheren die door digiKam gebruikt worden om tags, waardering en toelichting op te slaan en op te halen.<br/><b>Opmerking: </b>Volgorde is belangrijk bij lezen van metagegevens

en: Read Options
nl: Opties lezen

en: Write Options
nl: Opties wegschrijven

en: Unify read and write
nl: Lezen en schrijven unificeren

en: Read all metadata for tags
nl: Alle metagegevens voor tags lezen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Move Up
nl: Omhoog verplaatsen

en: Move Down
nl: Omlaag verplaatsen

en: Revert Changes
nl: Wijzigingen ongedaan maken

en: Save Profile
nl: Profiel opslaan

en: Load Profile
nl: Profiel laden

en: Reset to Default
nl: Naar standaard terugzetten

[ctx: @title:window]
en: New XMP Namespace
nl: Nieuwe XMP-naamruimte

[ctx: @title:window]
en: Edit XMP Namespace
nl: XMP-naamruimte bewerken

en: Add metadata namespace
nl: Naamruimte voor metagegevens toevoegen

en: Metadata Subspace
nl: Subruimte voor metagegevens

[ctx: @label: namespace name]
en: Name:
nl: Naam:

en: <p>To create new namespaces, you need to specify parameters:</p><p><ul><li>Namespace name with dots.<br/>Ex.: <i>"Xmp.digiKam.TagsList"</i></li><li>Separator parameter, used by tag paths <br/>Ex.: "City/Paris" or "City|Paris"</li><li>Specify if only keyword or the whole path must be written.</li></ul></p>
nl: <p>Om nieuwe naamruimten aan te maken, moet u parameters specificeren:</p><p><ul><li>Naam van naamruimte met punten.<br/>Bijv.: <i>"Xmp.digiKam.TagsList"</i></li><li>Scheidingsparameter, gebruikt door tagpaden <br/>Bijv.: "Stad/Parijs" of "Stad|Parijs"</li><li>Specificeer als alleen trefwoord of het gehele pad geschreven moet worden.</li></ul></p>

en: <p>To create new rating namespaces, you need to specify parameters:</p><p><ul><li>Namespace name with dots.<br/>Ex.: <i>"Xmp.xmp.Rating"</i></li><li>Rating mappings, if namespace need other values than 0-5 <br/>Ex.: Microsoft uses 0 1 25 50 75 99</li><li>Select the correct namespace option from list.</li></ul></p>
nl: <p>Om nieuwe naamruimten voor waardering aan te maken, moet u parameters specificeren:</p><p><ul><li>Naam van naamruimte met punten.<br/>Bijv.: <i>"Xmp.digiKam.Rating"</i></li><li>Mapping van waardering, als de naamruimte andere waarden nodig heeft dan 0-5<br/>Bijv.: Microsoft gebruikt 0 1 25 50 75 99</li><li>Selecteer de juiste naamruimte-optie uit de lijst.</li></ul></p>

en: <p>To create new comment namespaces, you need to specify parameters:</p><p><ul><li>Namespace name with dots.<br/>Ex.: <i>"Xmp.xmp.Comment"</i></li><li>Select the correct namespace option from list.</li></ul></p>
nl: <p>Om nieuwe naamruimten voor toelichting aan te maken, moet u parameters specificeren:</p><p><ul><li>Naam van naamruimte met punten.<br/>Bijv.: <i>"Xmp.xmp.Comment"</i></li><li>Selecteer de juiste naamruimte-optie uit de lijst.</li></ul></p>

en: Special Options
nl: Speciale opties

en: Alternative name
nl: Alternatieve naam

en: Alternative special options
nl: Alternatieve speciale opties

en: Separator:
nl: Scheidingsteken:

en: Set Tags Path:
nl: Tagpad instellen:

en: Rating Mapping:
nl: Waardering-overeenkomsten:

en: This is a default namespace. Default namespaces can only be disabled
nl: Dit is een standaard naamruimte. Standaard naamruimten kunnen alleen uitgeschakeld worden

en: The namespace name is required
nl: De naam van de naamruimte is vereist

en: EXIF namespace name must start with "Exif".
nl: Naam van EXIF-naamruimte moet met "Exif" beginnen.

en: EXIF alternative namespace name must start with "Exif".
nl: Naam van alternatieve EXIF-naamruimte moet met "Exif" beginnen.

en: IPTC namespace name must start with "Iptc".
nl: Naam van IPTC-naamruimte moet met "Iptc" beginnen.

en: IPTC alternative namespace name must start with "Iptc".
nl: Alternative IPTC-naamruimte moet beginnen met "Iptc".

en: XMP namespace name must start with "Xmp".
nl: XMP-naamruimte moet beginnen met "Xmp".

en: XMP alternative namespace name must start with "Xmp".
nl: Alternatieve XMP-naamruimte moet beginnen met "Xmp".

en: Tag Path separator is required
nl: Scheidingsteken voor tagpad is vereist

en: Only one character is now supported as tag path separator
nl: Slechts één teken wordt nu ondersteund als scheidingsteken voor tagpaden

[ctx: @title:tab advanced metadata config view]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: @info]
en: You should only activate this option if you are exchanging image metadata with programs that use the sidecar format BASENAME.xmp. If you have images with the same base name (e.g. Image.CR2 and Image.JPG) then the sidecar can no longer be uniquely assigned and will be used for both images, which can lead to metadata problems.
nl: U zou deze optie alleen moeten activeren als u metagegevens van afbeeldingen uitwisselt met programma's die het aanhangsel-formaat BASENAME.xmp gebruiken. Als u afbeeldingen hebt met dezelfde basisnaam (bijv. Image.CR2 en Image.JPG) dan kan het aanhangsel-bestand niet langer uniek toegekend worden en zal voor beide afbeeldingen gebruikt worden, wat tot problemen met metagegevens kan leiden.

[ctx: @info]
en: Switching off exif auto rotation will most probably show your images in a wrong orientation, so only change this option if you explicitly require this.
nl: Het uitschakelen van automatisch draaien met exif zal hoogst waarschijnlijk uw afbeeldingen in een verkeerde oriëntatie tonen, wijzig deze optie alleen als u deze expliciet vereist.

[ctx: @info]
en: Do you really want to enable metadata writing to RAW files? digiKam delegates this task to the ExifTool backend.
    With different RAW formats, problems are known which can lead to the corrupt of RAW files.
    If you decide to do so, make a backup of your RAW files. We strongly recommend not to enable this option.
nl: Wilt u metagegevens schrijven naar RAW-bestanden? digiKam delegeert deze taak aan de backend ExifTool.
    Met verschillende RAW-formaten zijn er problemen bekend die kunnen leiden tot de verminking van RAW-bestanden.
    Als u besluit dat te doen, maak een reservekopie van uw RAW-bestanden. We bevelen sterk aan deze optie niet in te schakelen.

[ctx: @action:button]
en: Yes I Understand
nl: Ja ik begrijp het

[ctx: @info]
en: You would rather disable writing metadata to RAW files?
nl: Wilt u liever schrijven van metagegevens naar RAW-bestanden uitschakelen?

[ctx: @option]
en: Baloo Desktop Search
nl: Bureaublad-zoekopdracht met Baloo

[ctx: @option]
en: Store metadata from digiKam in Baloo
nl: Metagegevens van digiKam opslaan in Baloo

[ctx: @info]
en: Turn on this option to push rating, comments and tags from digiKam into the Baloo storage
nl: Deze optie inschakelen om de waardering, commentaar en tags uit digiKam op te slaan in de Baloo-opslag

[ctx: @option]
en: Read metadata from Baloo
nl: Metagegevens uit Baloo lezen

[ctx: @info]
en: Turn on this option if you want to apply changes to rating, comments and tags made in Baloo to digiKam's metadata storage. Please note that image metadata will not be edited automatically.
nl: Deze optie inschakelen als u wijzigingen in waardering, commentaar en tags die in Baloo zijn gemaakt wilt toepassen in de opslag van metagegevens van digiKam. Opmerking: metagegevens in de afbeeldingen worden niet automatisch bewerkt.

[ctx: @info]
en: provides the basis to handle all kinds of metadata on the KDE desktop in a generic fashion. It allows you to tag, rate and comment your files in KDE applications like Dolphin. Please set here if you want to synchronize the metadata stored by digiKam desktop-wide with the Baloo Desktop Search.
nl: levert de basis om allerlei metagegevens op het KDE-bureaublad op een algemene manier af te handelen. Het stelt u in staat om tags, waardering en commentaar aan uw bestanden te hangen met KDE programma's zoals Dolphin. Stel hier in of u bureaublad-breed de door digiKam opgeslagen metagegevens wilt synchroniseren met bureaubladzoeken met Baloo.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>In addition to the pixel content, image files usually contain a variety of metadata. A lot of the parameters you can use in digiKam to manage files, such as rating or comment, can be written to the files' metadata.</para> <para>Storing in metadata allows one to preserve this information when moving or sending the files to different systems.</para>
nl: <para>Naast de pixels, bevatten afbeeldingsbestanden gewoonlijk ook een hoeveelheid metagegevens. Heel wat van de parameters die u in digiKam kunt gebruiken om bestanden te beheren, zoals waardering of commentaar, kunnen naar de metagegevens van de bestanden worden geschreven.</para> <para>Opslaan in metagegevens geeft u dat deze informatie bewaard blijft bij het verplaatsen of verzenden van de bestanden naar andere systemen.</para>

[ctx: @label]
en: Write This Information to the Metadata
nl: Deze informatie in de metagegevens schrijven

[ctx: @option:check]
en: Image tags
nl: Afbeeldingstags

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the item tags in the XMP and IPTC tags.
nl: Schakel deze optie in om de tags van de items op te slaan in XMP- en IPTC-tags.

[ctx: @option:check]
en: Captions and title
nl: Bijschrift en titel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store item caption and title in the JFIF Comment section, the Exif tag, the XMP tag, and the IPTC tag.
nl: Schakel deze optie in om bijschriften en titels van items op te slaan in de JFIF-commentaarsectie en de  Exif-, XMP-en IPTC-tags.

[ctx: @option:check]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the item rating in the Exif tag and the XMP tags.
nl: Schakel deze optie in om de waardering van items op te slaan in de Exif- en XMP-tags.

[ctx: @option:check]
en: Pick label
nl: Keuzelabel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the item pick label in the XMP tags.
nl: Schakel deze optie in om het keuzelabel van het item op te slaan in de XMP-tags.

[ctx: @option:check]
en: Color label
nl: Kleurlabel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the item color label in the XMP tags.
nl: Schakel deze optie in om de kleurlabel van het item op te slaan in XMP-tags.

[ctx: @option:check]
en: Timestamps
nl: Tijdaanduidingen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the item date and time in the EXIF, XMP, and IPTC tags.
nl: Schakel deze optie in om datum- en tijdinformatie van het item op te slaan in de EXIF-, XMP- en IPTC-tags.

[ctx: @option:check]
en: Metadata templates (Copyright etc.)
nl: Metagegevenssjabloon (Copyright etc.)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the metadata template in the XMP and the IPTC tags. You can set template values to Template setup page.
nl: Schakel deze optie in om het metagegevenssjabloon op te slaan in XMP- en IPTC-tags. U kunt sjabloonwaarden instellen in de pagina Sjablooninstellingen.

[ctx: @option:check]
en: Face Tags (including face areas)
nl: Gezichtstags (inclusief gezichtsgebieden)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store face tags with face rectangles in the XMP tags.
nl: Schakel deze optie in om gezichtstags met gezichtsvierkantjes op te slaan in de XMP-tags.

[ctx: @option:check]
en: Geolocation information (GPS)
nl: Geo-locatie-informatie (GPS)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store Geolocation information in the Exif tag and the XMP tags.
nl: Schakel deze optie in om Geo-locatie-informatie op te slaan in de Exif- en XMP-tags.

[ctx: @label]
en: Reading and Writing Metadata
nl: Lezen en schrijven van metagegevens

[ctx: @option:check]
en: Use ExifTool backend to read metadata from files
nl: ExifTool-backend gebruiken om metagegevens uit bestanden te lezen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to read metadata from files with ExifTool backend instead Exiv2. This will slowdown a little bit the synchronization of files metadata with database.
nl: Zet deze optie aan om metagegevens uit bestanden te lezen met de backend ExifTool in plaats van Exiv2. Dit zal de synchronisatie tussen de metagegevens van bestanden en de database een beetje vertragen.

[ctx: @option:check]
en: Delegate to ExifTool backend all operations to write metadata to files
nl: Alle bewerkingen delegeren aan de backend ExifTool om metagegevens naar bestanden te schrijven

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to write metadata to files with ExifTool backend instead Exiv2. This will slowdown a little bit the synchronization of files metadata with database.
nl: Zet deze optie aan om metagegevens naar bestanden te schrijven met de backend ExifTool in plaats van Exiv2. Dit zal de synchronisatie tussen de metagegevens van bestanden en de database een beetje vertragen.

[ctx: @option:check]
en: Write metadata to DNG files
nl: Metagegevens naar DNG-bestanden schrijven

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to write metadata into DNG files.
nl: Deze optie inschakelen om metagegevens in DNG-bestanden te schrijven.

[ctx: @option:check]
en: If possible write metadata to RAW files
nl: Indien mogelijk, metagegevens naar RAW-bestanden schrijven

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to write metadata into RAW files. This feature is delegate to ExifTool backend and is disabled by default.
nl: Schakel deze optie in om metagegevens naar RAW-bestanden te schrijven. Deze mogelijkheid wordt gedelegeerd naar de backend ExifTool en is standaard uitgeschakeld.

[ctx: @option:check]
en: Use lazy synchronization
nl: Langzame synchronisatie gebruiken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Instead of synchronizing metadata, just schedule it for synchronization.Synchronization can be done later by triggering the apply pending, or at digikam exit
nl: In plaats van metagegevens te synchroniseren, zet het in de wachtrij voor synchronisatie. Synchronisatie kan later worden gedaan door het activeren van het wachtende toepassen of bij het verlaten van digikam

[ctx: @option:check]
en: &Update file modification timestamp when files are modified
nl: Werk de tijdsaand&uiding van bestand bij als bestanden worden gewijzigd

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn off this option to not update file timestamps when files are changed as when you update metadata or image data. Note: disabling this option can introduce some dysfunctions with applications which use file timestamps properties to detect file modifications automatically.
nl: Schakel deze optie in om tijdsaanduidingen van bestanden niet bij te werken wanneer bestanden worden gewijzigd zoals wanneer u metagegevens of afbeeldingsgegevens bijwerkt. Opmerking: deze optie uitschakelen kan problemen opleveren met toepassingen die tijdsaanduidingen van bestanden gebruiken om wijzigingen aan bestanden automatisch te detecteren.

[ctx: @option:check]
en: &Rescan file when files are modified
nl: Doe op&nieuw een scan als de bestanden zijn gewijzigd

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turning this option on, will force digiKam to rescan files that has been modified outside digiKam. If a file has changed it is file size or if the last modified timestamp has changed, a rescan of that file will be performed when digiKam starts.
nl: Met het activeren van deze optie zal g=digiKam afdwingen om bestanden die zijn gewijzigd buiten digiKam opnieuw gescand worden. Als van een bestand de grootte is gewijzigd of het tijdstip van de laatste wijziging, dan zal dat bestand opnieuw gescand worden wanneer digiKam opstart.

[ctx: @label]
en: Note: see %1 of ExifTool backend.
nl: Opmerking: zie %1 van de ExifTool-backend.

[ctx: @label]
en: write limitations
nl: beperkingen schrijven

[ctx: @label]
en: Note: these options depends of %1 availability. Check in the ExifTool tab for details.
nl: Opmerking: deze opties hangen af van de beschikbaarheid van %1. Kijk in het tabblad ExifTool voor details.

[ctx: @label]
en: ExifTool backend
nl: ExifTool-backend

[ctx: @label]
en: Select Metadata Fields to be Displayed when using Custom Filters
nl: Metagegevensvelden selecteren om te worden getoond met aangepaste filters

[ctx: @title:tab]
en: Views
nl: Weergaven

[ctx: @label]
en: When rotating a file
nl: Bij rotatie van een bestand

[ctx: @option:radio]
en: Rotate by only setting a flag
nl: Draaien door alleen een vlag in te stellen

[ctx: @option:radio]
en: Rotate by changing the content if possible
nl: Draaien door de inhoud te wijzigen, indien mogelijk

[ctx: @option:check]
en: Even allow lossy rotation if necessary
nl: Zelfs verliezen toestaan bij draaiing, indien noodzakelijk

[ctx: @option:check]
en: Write flag to metadata if possible
nl: Vlag naar metagegevens schrijven, indien mogelijk

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate files only by changing a flag, not touching the pixel data
nl: Bestanden draaien door alleen een vlag te wijzigen, niet door de pixelgegevens te bewerken

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>A file can be rotated in two ways:<nl/> You can change the contents, rearranging the individual pixels of the image data.<nl/> Or you can set a flag that the file is to be rotated before it is shown.</para> <para>Select this option if you always want to set only a flag. This is less obtrusive, but requires support if the file is accessed with another software. Ensure to allow setting the flag in the metadata if you want to share your files outside digiKam.</para>
nl: <para>Een bestand kan op twee manieren worden gedraaid:<nl/> U kunt de inhoud wijzigen door de individuele pixels van de afbeeldingsgegevens te bewerken.<nl/> Of u kunt een vlag instellen zodat het bestand gedraaid moet worden voordat het wordt getoond.</para> <para>Selecteer deze optie als u wilt dat altijd alleen een vlag wordt ingesteld. Dit is minder beschadigend, maar vereist ondersteuning als het bestand met andere software wordt gebruikt. Ga na of het instellen van de vlag in de metagegevens is toegestaan als u uw bestanden buiten digiKam wilt delen.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: If possible rotate files by changing the pixel data
nl: Draai de bestanden, indien mogelijk, door de pixelgegevens te wijzigen

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>A file can be rotated in two ways:<nl/> You can change the contents, rearranging the individual pixels of the image data.<nl/> Or you can set a flag that the file is to be rotated before it is shown.</para> <para>Select this option if you want the file to be rotated by changing the content. This is a lossless operation for JPEG files. For other formats it is a lossy operation, which you need to enable explicitly. It is not support for RAW and other read-only formats, which will be rotated by flag only.</para>
nl: <para>Een bestand kan op twee manieren worden gedraaid:<nl/> U kunt de inhoud wijzigen door de individuele pixels van de afbeeldingsgegevens te bewerken.<nl/> Of u kunt een vlag instellen zodat het bestand gedraaid moet worden voordat het wordt getoond.</para> <para>Selecteer deze optie als u wilt dat het bestand wordt gedraaid door de inhoud te wijzigen. Dit is een bewerking zonder verlies bij JPEG-bestanden. Voor andere formaten gaat er bij de bewerking informatie verloren, waardoor het nodig is dat dit expliciet wordt ingeschakeld. Er is geen ondersteuning voor RAW en andere alleen-lezen formaten, die alleen via de vlag gedraaid kunnen worden.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate files by changing the pixel data even if the operation will incur quality loss
nl: Draai de bestanden door de pixelgegevens te wijzigen, zelfs als de bewerking verlies van kwaliteit betekent

[ctx: @info:whatsthis]
en: For some file formats which apply lossy compression, data will be lost each time the content is rotated. Check this option to allow lossy rotation. If not enabled, these files will be rotated by flag.
nl: Voor sommige bestandsformaten die compressie met verlies betekenen, zullen gegevens verloren gaan elke keer dat de inhoud wordt gedraaid. Activeer deze optie om draaiing met verlies toe te staan. Indien niet ingeschakeld, zullen deze bestanden met een vlag gedraaid worden.

[ctx: @info:tooltip]
en: When rotating a file by setting a flag, also change this flag in the file's metadata
nl: Bij draaiing van een bestand door het instellen van een vlag, zal deze vlag ook in de metagegevens van het bestand worden ingesteld

[ctx: @info:whatsthis]
en: File metadata typically contains a flag describing that a file shall be shown rotated. Enable this option to allow editing this field.
nl: Metagegevens van een bestand bevatten typisch een vlag die aangeeft dat een bestand gedraaid getoond moet worden. Schakel deze optie in om bewerking van dit veld toe te staan.

[ctx: @option]
en: Show images/thumbnails &rotated according to orientation tag.
nl: Afbeeldingen en miniaturen d&raaien volgens oriëntatie-tag.

[ctx: @option]
en: Set orientation tag to normal after rotate/flip.
nl: Oriëntatie-tag instellen op normaal na draaien/spiegelen.

[ctx: @info]
en: Note: These settings affect the album view and not the image editor. The image editor always changes the image data during the rotation.
nl: Opmerking: deze instellingen beïnvloeden de albumweergave en niet de afbeeldingsbewerker. De afbeeldingsbewerker wijzigt altijd de afbeeldingsgegevens bij de draaiing.

[ctx: @title:tab]
en: Rotation
nl: Rotatie

[ctx: @label]
en: Reading and Writing to Sidecars
nl: Lezen en schrijven naar aanhangsel-bestanden

[ctx: @option:check]
en: Read from sidecar files
nl: Uit aanhangsel-bestanden lezen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to read metadata from XMP sidecar files when reading metadata.
nl: Schakel deze optie in om de metagegevens uit XMP-aanhangsel-bestanden te lezen bij het lezen van metagegevens.

[ctx: @option:check]
en: Write to sidecar files
nl: Naar aanhangsel-bestanden schrijven

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to save, as specified, metadata to XMP sidecar files.
nl: Schakel deze optie in om metagegevens, zoals gespecificeerd, in XMP-aanhangsel-bestanden op te slaan.

[ctx: @item]
en: Write to XMP sidecar for read-only item only
nl: Alleen naar XMP-aanhangsel-bestanden schrijven voor alleen-lezen item

[ctx: @item]
en: Write to XMP sidecar only
nl: Alleen naar XMP-aanhangsel-bestanden schrijven

[ctx: @item]
en: Write to item and XMP Sidecar
nl: Naar item en XMP-aanhangsel-bestand schrijven

[ctx: @info:tooltip]
en: Specify the exact mode of XMP sidecar writing
nl: De exacte modus van het schrijven van XMP-aanhangsel-bestand specificeren

[ctx: @option:check]
en: Sidecar file names are compatible with commercial programs
nl: Aanhangsel-bestandsnamen zijn compatibel met commerciële programma's

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to create the XMP sidecar files with a compatible file name (BASENAME.xmp) used by many commercial programs. For Darktable do not enable this option.
nl: Schakel deze optie in om de XMP-aanhangsel-bestanden aan te maken met een compatibele bestandsnaam (BASENAME.xmp) in gebruik bij veel commerciële programma's. Deze optie niet inschakelen voor Darktable.

[ctx: @info]
en: Add file types to be recognised as sidecars.
    digiKam (optionally) writes metadata to *.xmp sidecar files. Other programs might use different types, which can be specified below. digiKam will neither display these nor read from or write to them. But whenever a matching album item (e.g. "image.dng" for "image.dng.pp3") is renamed, moved, copied or deleted, the same operation will be done on these sidecar files.
    Multiple extensions must be separated by a semicolon or a space.
nl: Bestandstypen toevoegen om herkend te worden als aanhangsels.
    digiKam schrijft (optioneel) metagegevens naar *.xmp aanhangsel-bestanden. Andere programma's kunnen andere typen gebruiken, die onderstaand gespecificeerd kunnen worden. digiKam zal deze niet tonen noch er in lezen of naar schrijven. Maar wanneer een overeenkomstig item van het album (bijv. "afbeelding.dng" voor "afbeelding.dng.pp3") wordt hernoemd, verplaatst, gekopieerd of verwijderd, zal dezelfde bewerking gedaan worden op deze aanhangsel-bestanden. Meerdere extensies moeten gescheiden worden door een puntkomma of een spatie.

[ctx: @info]
en: Here you can add extra extensions
    of sidecars files to be processed alongside
    regular items. These files will not be visible,
    but regarded as an extension of the main file.
    Just write "xyz abc" to support files with
    the *.xyz and *.abc extensions. The internally
    used sidecars type *.xmp is always included.
nl: Hier kunt u extra extensies van aanhansel-bestanden
    toevoegen om bewerkt te worden naast reguliere items.
    Deze bestanden zullen niet zichtbaar zijn, maar beschouwd
    worden als een extensie van het hoofdbestand.
    Schrijf "xyz abc" om bestanden te ondersteunen met de
    extensies *.xyz en *.abc. Het intern gebruikte aanhangsel-type
    *.xmp wordt altijd meegenomen.

[ctx: @info]
en: Enter additional sidecars file extensions.
nl: Extra extensies van aanhangsel-bestanden invoeren.

[ctx: @info]
en: Additional &sidecar file extensions
nl: Extra extensies van aanhangsel-bestanden

[ctx: @title:tab]
en: Sidecars
nl: Aanhangsel-bestanden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_proxy)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Proxy settings for your local intranet. Please leave empty if there is no proxy.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Proxyinstellingen voor uw locaal intranet. Leeglaten als er geen proxy is.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_proxy)
en: &Network Proxy Server Settings
nl: Instellingen van &netwerkproxyserver

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_proxyPort)
en: P&ort:
nl: P&oort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_proxyType)
en: Proxy type:
nl: Type proxy:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_proxyAuth) i18n: ectx: property (text), widget (QGroupBox, kcfg_proxyAuth)
en: Requires authentication
nl: Authenticatie is vereist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_username)
en: U&sername:
nl: &Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_password)
en: &Password:
nl: &Wachtwoord:

en: Get album date source:
nl: Bron van datum van album ophalen:

[ctx: method to get the album date]
en: From The Newest Item Date
nl: Uit de datum van het nieuwste item

[ctx: method to get the album date]
en: From The Oldest Item Date
nl: Uit de datum van het oudste item

[ctx: method to get the album date]
en: From The Average Date
nl: Uit de gemiddelde datum

[ctx: method to get the album date]
en: From The Folder Date
nl: Uit de datum van de map

[ctx: method to get the album date]
en: No Change Of Date
nl: Geen wijziging in datum

en: The album date is adjusted depending on the option set when new items are found during scanning.
nl: De datum van het album is aangepast afhankelijk van de optie ingesteld toen nieuwe items zijn gevonden tijdens scannen.

en: String comparison type:
nl: Type tekenreeks vergelijken:

[ctx: method to compare strings]
en: Natural
nl: Natuurlijk

[ctx: method to compare strings]
en: Normal
nl: Normaal

en: <qt>Sets the way in which strings are compared inside digiKam. This eg. influences the sorting of the tree views.<br/><b>Natural</b> tries to compare strings in a way that regards some normal conventions and will eg. result in sorting numbers naturally even if they have a different number of digits.<br/><b>Normal</b> uses a more technical approach. Use this style if you eg. want to entitle albums with ISO dates (201006 or 20090523) and the albums should be sorted according to these dates.</qt>
nl: <qt>Stelt de manier in waarin tekenreeksen vergeleken worden in digiKam. Dit beïnvloed, bijvoorbeeld, het sorteren van de boomstructuurweergave.<br/><b>Natuurlijk</b> probeert tekenreeksen te vergelijken op een manier die rekening houdt met sommige normale conventies en zal bijv. resulteren in het sorteren van nummers op een natuurlijke manier zelfs als ze een verschillend aantal cijfers hebben.<br/><b>Normaal</b> gebruikt een meer technische benadering. Gebruik deze stijl als u bijv. albums titels geeft met ISO-datums (201006 of 20090523) en de albums zouden gesorteerd moeten worden volgens deze datums.</qt>

en: Confirm when moving items to the &trash
nl: Bevestig bij het sturen van i&tems naar de prullenbak.

en: Confirm when permanently deleting items
nl: Bij het permanent verwijderen van items vragen om bevestiging

en: Do not confirm when applying changes in the &right sidebar
nl: Wijzigingen in de &rechter zijbalk zonder bevestiging toepassen

en: &Scan for new items at startup (makes startup slower)
nl: Nieuwe item&s zoeken bij opstarten (vertraagt het opstarten)

en: Set this option to force digiKam to scan all collections for new items to
    register new elements in database. The scan is performed in the background through
    the progress manager available in the statusbar
     when digiKam main interface
    is loaded. If your computer is fast enough, this will have no effect on usability
    of digiKam while scanning. If your collections are huge or if you use a remote database,
    this can introduce low latency, and it is recommended to disable this option and to plan
    a manual scan through the maintenance tool at the right moment.
nl: Activeer deze optie om digiKam te dwingen alle verzamelingen op nieuwe items te scannen, met het doel om
    nieuwe elementen in de database te registreren. De scan wordt in de achtergrond uitgevoerd via
    de voortgangsbeheerder beschikbaar in de statusbalk,
     wanneer het hoofdinterface van digiKam is geladen.
    Als uw computer snel genoeg is zal dit geen effect hebben op de bruikbaarheid
    van digiKam tijdens het scannen. Als uw verzamelingen zeer groot zijn of als u een database op afstand gebruikt,
    kan dit een lage vertraging geven en is het aanbevolen om deze optie uit te schakelen en
    een handmatige scan te plannen via het onderhoudshulpmiddel op het juiste moment.

en: Fast scan (detects new, deleted and renamed items)
nl: Snelle scan (detecteert nieuwe, verwijderde en hernoemde items)

en: Set this option to significantly speed up the scan. New items, deleted and also
    renamed items are found. In order to find items that have been changed, this
    option must be deactivated.
nl: Deze optie activeren om de scan aanzienlijk te versnellen. Nieuwe items, verwijderde en ook
    hernoemde items worden gevonden. Om items te vinden die gewijzigd zijn, moet
    deze optie gedeactiveerd worden.

en: Detect faces in newly added images
nl: Gezichten detecteren in nieuw toegevoegde afbeeldingen

en: Remove obsolete core database objects (makes startup slower)
nl: Verouderde objecten in de kern-database verwijderen (maakt opstarten langzamer)

en: Set this option to force digiKam to clean up the core database from obsolete item entries.
    Entries are only deleted if the connected image/video/audio file was already removed, i.e.
    the database object wastes space.
    This option does not clean up other databases as the thumbnails or recognition db.
    For clean up routines for other databases, please use the maintenance.
nl: Deze optie instellen om digiKam te dwingen de kern-database op te schonen van verouderde items.
    Items worden alleen verwijderd als het verbonden bestand met afbeelding/video/geluid al was verwijderd, d.w.z.
    het object in de database verspilt ruimte.
    Deze optie schoont andere databases zoals die voor miniaturen of herkennen niet op.
    Voor routines voor opschonen van andere databases, gebruikt u het onderhoud.

en: Initially select the first item in the album
nl: Het eerste item in het album initieel selecteren

en: Expand current tree item with a single mouse click
nl: Huidig item in boomstructuur uitvouwen met een enkele muisklik

en: Show only face tags for assigning names in people sidebar
nl: Alleen gezichtstags tonen om namen toe te kennen in de zijbalk voor personen

en: Lower bound for minimum similarity:
nl: Laagste grens voor minimale overeenkomst:

en: Select here the lower bound of the minimum similarity threshold for fuzzy and duplicates searches. The default value is 40. Selecting a lower value than 40 can make the search <b>really</b> slow.
nl: Hier de laagste grens voor het minimum van de grens van overeenkomst voor vaag zoeken en zoeken naar duplicaten. De standaard waarde is 40. Een lagere waarde dan 40 kan het zoeken <b>echt</b> langzaam maken

en: Use native file dialogs from system
nl: Bestandsdialogen van het inheemse systeem gebruiken

en: Draw frames around grouped items
nl: Frames tekenen rond gegroepeerde items

en: Set this option to configure how sidebar tab titles are visible. Use "Only For Active Tab" option if you use a small screen resolution as with a laptop computer.
nl: Activeer deze optie om in te stellen hoe tabbladtitels in de zijbalk zichtbaar zijn. Gebruik "Alleen voor het actieve tabblad" als u een kleine schermresolutie gebruikt op een laptop.

en: Perform the following operations on all group members:
nl: Voer de volgende bewerkingen uit op alle groepsleden:

en: When images are grouped the following operations<br/>are performed only on the displayed item (No)<br/>or on all the hidden items in the group as well (Yes).<br/>If Ask is selected, there will be a prompt every<br/>time this operation is executed.
nl: Wanneer afbeeldingen gegroepeerd zijn worden de volgende bewerkingen<br/>uitgevoerd alleen op het getoonde item (Nee)<br/>of ook op alle verborgen items in de groep (Ja).<br/>Als Vragen is geselecteerd, zal er elke keer gevraagd worden<br/>wanneer deze bewerking wordt uitgevoerd.

[ctx: @label: grouped image ops]
en: No
nl: Nee

[ctx: @label: grouped image ops]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: @label: grouped image ops]
en: Ask
nl: Vragen

[ctx: @title:tab]
en: Grouping
nl: Groepering

en: Use high DPI scaling from the screen factor
nl: Hoge DPI schaling gebruiken uit de schermfactor

en: Use pixmaps with high DPI resolution
nl: Pixmaps gebruiken met hoge DPI resolutie

en: Use the software OpenGL rendering
nl: Gebruik het renderen met de software OpenGL

en: Use the OpenCL hardware acceleration
nl: Gebruik de hardware-versnelling OpenCL

en: This option is still experimental and requires that certain environment variables are set manually.
nl: Deze optie is nog steeds experimenteel en vereist dat bepaalde omgevingsvariabelen handmatig zijn ingesteld.

en: Fix AMD-GPU video decoding issue
nl: Reparatie van probleem met decodering van video voor AMD-GPU

en: Decoding backend to render video:
nl: Decoderingsbackend voor renderen van video:

en: FFmpeg (Default)
nl: FFmpeg (standaard)

en: GStreamer (System)
nl: GStreamer (systeem)

en: WMF (System)
nl: WMF (systeem)

en: AVFoundation (System)
nl: AVFoundation (systeem)

en: Enable internal debug logging
nl: Interne debug-loggen inschakelen

en: Download Required Binary Data...
nl: De vereiste binaire gegevens downloaden...

en: <b>Note: All changes to these settings only take effect after the restart. Some settings are hardware dependent and may have no effect.</b>
nl: <b>Opmerking: alle wijzigingen in deze instellingen worden alleen effectief na de herstart. Sommige instellingen zijn afhankelijk van hardware en kunnen geen effect hebben.</b>

[ctx: @title]
en: Database Settings
    Customize database settings
nl: Database-instellingen
    Pas de database-instellingen aan

[ctx: @title: settings section]
en: Collections
nl: Verzamelingen

[ctx: @title]
en: Collections Settings
    Set root albums locations
nl: Instellingen voor verzamelingen
    Stel de locaties in van hoofdalbums

[ctx: @title: settings section]
en: Views
nl: Weergaven

[ctx: @title]
en: Application Views Settings
    Customize the look of the views
nl: Instellingen voor weergave in de applicatie
    Pas het uiterlijk aan van weergaven

[ctx: @title: settings section]
en: Tool-Tip
nl: Tekstballon

[ctx: @title]
en: Items Tool-Tip Settings
    Customize information in item tool-tips
nl: Instellingen voor tekstballonnen
    Pas informatie in tekstballonnen van items aan

[ctx: @title: settings section]
en: Metadata
nl: Metagegevens

[ctx: @title]
en: Embedded Image Information Management
    Setup relations between images and metadata
nl: Beheer van ingebedde informatie in afbeeldingen
    Stel relaties in tussen afbeeldingen en metagegevens

[ctx: @title: settings section]
en: Templates
nl: Sjablonen

[ctx: @title]
en: Metadata templates
    Manage your collection of metadata templates
nl: Metagegevenssjablonen
    Beheer uw verzameling metagegevenssjablonen

[ctx: @title: settings section]
en: Image Editor
nl: Afbeeldingsbewerker

[ctx: @title]
en: Image Editor Settings
    Customize the image editor settings
nl: instellingen voor afbeeldingsbewerker
    Pas de instellingen van de afbeeldingsbewerker aan

[ctx: @title: settings section]
en: Color Management
nl: Kleurbeheer

[ctx: @title]
en: Settings for Color Management
    Customize the color management settings
nl: Instellingen voor kleurbeheer
    Pas de instellingen voor kleurbeheer aan

[ctx: @title: settings section]
en: Light Table
nl: Lichttafel

[ctx: @title]
en: Light Table Settings
    Customize tool used to compare items
nl: Lichttafelinstellingen
    Pas het hulpmiddel aan voor het vergelijken van items

[ctx: @title: settings section]
en: Image Quality Sorter
nl: Sorteerder op kwaliteit van afbeeldingen

[ctx: @title]
en: Image Quality Sorter Settings
    Customize default settings to perform image triaging by quality
nl: Instellingen voor sorteren op kwaliteit
    Pas de standaard instellingen aan om de kwaliteit te beoordelen

[ctx: @title: settings section]
en: Cameras
nl: Camera's

[ctx: @title]
en: Camera Settings
    Manage your camera devices
nl: Camera-instellingen
    Beheer uw camera's

[ctx: @title: settings section]
en: Plugins
nl: Plug-ins

[ctx: @title]
en: Plug-in Settings
    Set which plugins will be accessible from application
nl: Instellingen voor plug-in
    Stel in welke plug-ins toegankelijk zijn vanuit toepassing

[ctx: @title: settings section]
en: Miscellaneous
nl: Diversen

[ctx: @title]
en: Miscellaneous Settings
    Customize behavior of the other parts of digiKam
nl: Diverse instellingen
    Pas het gedrag aan van de andere delen van digiKam

[ctx: @info]
en: The process of updating the file hashes takes a few minutes or hours.
    Please ensure that any important collections on removable media are connected.
    After the upgrade you cannot use your database with a digiKam version prior to 8.5.0.
    Do you want to begin the update?
nl: Het proces van het bijwerken van de bestandshashes neemt een paar minuten of uren.
    Controleer dat elke belangrijke verzameling op verwijderbare media zijn verbonden.
    Na het opwaarderen kunt u uw database met een digiKam-versie van voor 8.5.0 niet meer gebruiken.
    Wilt u met de opwaardering beginnen?

[ctx: @title:group]
en: Updates
nl: Opwaarderingen

[ctx: @action:button]
en: Update File Hashes
nl: Bestandshashes bijwerken

[ctx: @info:tooltip]
en: File hashes are used to identify identical files and to display thumbnails. A new, improved algorithm to create the hash is now used. The old algorithm, though, still works quite well, so it is recommended to carry out this upgrade, but not required.
    After the upgrade you cannot use your database with a digiKam version prior to 8.5.0.
nl: Bestandshashes worden gebruikt om identieke bestanden te identificeren en miniaturen te tonen. Een nieuw, verbeterd algoritme om de hash maken wordt nu gebruikt. Het oude algoritme, echter, werkt nog steeds goed, het is dus aanbevolen om deze opwaardering uit te voeren, maar het is niet vereist.
    Na de opwaardering kunt u uw database met een digiKam-versie eerder dan 8.5.0 niet meer gebruiken.

[ctx: @info:tooltip]
en: Get information about <b>Update File Hashes</b>
nl: Informatie ophalen over <b>Bestandshashes bijwerken</b>

en: API Key:
nl: API-sleutel:

[ctx: @info]
en: To work friendly, Google Maps requires an API key that end users must buy online to gain credentials. Without this key, Google Maps is still usable but with an overlay frame annotated "For Development Only". For more information, see this <a href='https://mapsplatform.google.com/pricing/'>Google page</a> about usages, practices, and prices.
nl: Om vriendelijk met Google Maps te werken is een API-sleutel vereist die eindgebruikers online moeten kopen om credentials te verkrijgen. Zonder deze sleutel is Google Maps nog steeds te gebruiken maar met een overlay geannoteerd met "For Development Only". Voor meer informatie, zie dit <a href='https://mapsplatform.google.com/pricing/'>Google pagina</a> over gebruik, praktijken en prijzen.

en: Enable Color Management
nl: Activeer kleurbeheer

en: <ul><li>Checked: Color Management is enabled</li><li>Unchecked: Color Management is disabled</li></ul>
nl: <ul> <li>Aangevinkt: kleurbeheer is geactiveerd</li> <li>Niet aangevinkt: kleurbeheer is gedeactiveerd</li></ul>

en: Visit Little CMS project website
nl: Bezoek de website van het Little-CMS-project

en: Working Color Space
nl: Werkkleurruimte

en: <p>This is the color space all the images will be converted to when opened (if you choose to convert) and the profile that will be embedded when saving. Good and safe choices are <b>Adobe RGB (1998)</b> and <b>sRGB IEC61966-2.1</b></p>
nl: <p>Dit is de kleurruimte waarnaar alle afbeeldingen geconverteerd zullen worden bij het openen (als u conversie hebt gekozen) en het profiel dat zal worden ingebed bij het opslaan. Goede en veilige keuzes zijn <b>Adobe RGB (1998)</b> en <b>sRGB IEC61966-2.1</b></p>

en: <p>You can use this button to get more detailed information about the selected workspace profile.</p>
nl: <p>U kunt deze knop gebruiken om meer gedetailleerde informatie over het geselecteerde werkruimteprofiel te verkrijgen.</p>

en: When the profile of an image does not match the working color space
nl: Als het profiel van een afbeelding niet overeenkomt met de werkplekkleurruimte

en: Ask when opening the image
nl: Vragen tijdens het openen van de afbeelding

en: <p>If an image has an embedded color profile not matching the working space profile, digiKam will ask if you want to convert to the working space, keep the embedded profile or discard the embedded profile and assign a different one.</p>
nl: <p>Als een afbeelding een ingebed kleurprofiel heeft dat niet overeenkomt met het werkplekruimteprofiel, dan zal digiKam vragen of u dit wilt converteren naar de werkplekruimte, het ingebedde profiel wilt handhaven of vervangen door een ander.</p>

en: Convert the image to the working color space
nl: Converteer de afbeelding naar de werkplekkleurruimte

en: <p>If an image has an embedded color profile not matching the working space profile, digiKam will convert the image's color information to the working color space. This changes the pixel data, but not the appearance of the image.</p>
nl: <p>Als een afbeelding een ingebed kleurprofiel heeft dat niet overeenkomt met het werkplekruimteprofiel, dan zal digiKam de kleurinformatie van de afbeelding converteren naar de werkplekkleurruimte. Dit wijzigt de pixelgegevens, maar niet de verschijning van de afbeelding.</p>

en: When an image has no color profile information
nl: Wanneer een afbeelding geen kleurprofielinformatie heeft

en: <p>If an image has no embedded color profile, digiKam will ask which color space shall be used to interpret the image and to which color space it shall be transformed for editing.</p>
nl: <p>Als een afbeelding geen ingebed kleurprofiel heeft zal digiKam vragen welke kleurruimte gebruikt moet     worden om de afbeelding te interpreteren en naar welke kleurruimte het moet worden getransformeerd voor bewerking.</p>

en: Assume it is using the sRGB color space (Internet standard)
nl: Neem aan dat de sRGB kleurruimte wordt gebruikt (internet standaard)

note: i18n("<p></p>"));
en: and convert it to the working color space
nl: en converteer het naar de werkplekkleurruimte

en: Assume it is using the working color space
nl: Neem aan dat de werkplekkleurruimte wordt gebruikt

note: i18n("<p></p>"));
en: Convert it from default input color space to working space
nl: Converteer het van de standaard invoerkleurruimte naar de werkplekruimte

en: When loading a RAW file with uncalibrated colors
nl: Bij het laden van een RAW-bestand met niet gekalibreerde kleuren

en: Ask for the input profile
nl: Vragen om het invoerprofiel

note: i18n("<p></p>"));
en: Automatic color correction
nl: Automatische kleurcorrectie

note: i18n("<p></p>"));
en: Convert it from the default input profile
nl: Converteer het vanaf het standaard invoerprofile

en: Color Managed View
nl: Weergave met kleurbeheer

en: Monitor profile:
nl: Monitorprofiel:

en: <p>Select the color profile for your monitor here.</p>
nl: <p>Selecteer hier het kleurprofiel voor uw monitor.</p>

en: <p>You can use this button to get more detailed information about the selected monitor profile.</p>
nl: <p>U kunt deze knop gebruiken om meer gedetailleerde informatie over het gekozen monitorprofiel te verkrijgen.</p>

en: Use color managed view in editor
nl: Kleurbeheerde weergave gebruiken in bewerker

en: <p>Turn on this option if you want to use your <b>Monitor Color Profile</b> to show your pictures in the Image Editor window with a color correction adapted to your monitor. You can at any time toggle this option from the Editor window. <i>Warning</i>: This can slow down rendering of the image, depending on the speed of your computer.</p>
nl: <p>Schakel deze optie in als u het <b>kleurprofiel van de monitor</b> wilt gebruiken om de afbeeldingen, met de kleurcorrectie voor uw monitor, weer te geven in de afbeeldingsbewerker. Op elk moment kunt u deze optie omschakelen in het venster van de bewerker. <i>Waarschuwing</i>: dit kan het afbeelden op het scherm vertragen, afhankelijk van de snelheid van uw computer.</p>

en: Use color managed view for previews and thumbnails
nl: Kleurbeheerde weergave gebruiken voor voorbeelden en miniaturen

en: Camera and Scanner
nl: Camera en scanner

en: Default input color profile:
nl: Standaard invoerkleurprofiel:

en: <p>This is the default color profile for your input device (that is your camera - or your scanner). A camera input profile is recommended for correct conversion of RAW images in 16bit. Some of the options about loading behavior above refer to this profile.</p>
nl: <p>Dit is het standaard kleurprofiel voor uw invoerapparaat (dat is uw camera of uw scanner). Een camerainvoerprofiel word aanbevolen voor de juiste conversie van RAW-afbeeldingen in 16 bits. Enkele van de opties over het laadgedrag hierboven refereren aan dit profiel.</p>

en: <p>You can use this button to get more detailed information about the selected input profile.</p>
nl: <p>U kunt deze knop gebruiken om meer gedetailleerde informatie over het gekozen profiel van uw invoerapparaat te verkrijgen.</p>

en: Printing and Proofing
nl: Afdrukken en proefdrukken maken

en: Output device profile:
nl: Uitvoerapparaatprofiel:

en: <p>You can use this button to get more detailed information about the selected proofing profile.</p>
nl: <p>U kunt deze knop gebruiken om meer gedetailleerde informatie over het gekozen proefdrukprofiel te verkrijgen.</p>

en: Color Profiles Repository
nl: Bron met kleurprofielen

en: digiKam looks for ICC profiles in a number of <a href='default'>default locations</a>. You can specify an additional folder:
nl: digiKam zoekt naar ICC-profielen op een aantal <a href='default'>standaard locaties</a>. U kunt een extra map specificeren:

en: <p>digiKam searches ICC profiles in default system folders and ships itself a few selected profiles. Store all your additional color profiles in the directory set here.</p>
nl: <p>digiKam zoekt ICC-profielen in standaard systeemmappen en levert zichzelf een paar geselecteerde profielen. Sla al uw extra kleurprofielen op in de hier ingestelde map.</p>

en: Use black point compensation
nl: Zwartpuntcompensatie (BPC) gebruiken

en: <p><b>Black Point Compensation</b> is a way to make adjustments between the maximum black levels of digital files and the black capabilities of various digital devices.</p>
nl: <p><b>Zwartpuntcompensatie (BPC)</b> is een manier om aanpassingen te maken tussen de maximale zwartniveau's van digitale bestanden en de zwartingseigenschappen van verschillende digitale apparaten.</p>

en: Rendering Intents:
nl: Rendering intenties:

[ctx: @title: icc panel tab]
en: Behavior
nl: Gedrag

[ctx: @title: icc panel tab]
en: Profiles
nl: Profielen

[ctx: @title: icc panel tab]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Monitor Profile From System Settings
nl: Profielen uit de systeeminstellingen monitoren

en: No ICC profiles files found.
nl: Er zijn geen ICC-profielbestanden gevonden.

en: No Display Profile Available
nl: Geen profiel voor weergave beschikbaar

en: No Output Profile Available
nl: Geen uitvoerprofiel beschikbaar

[ctx: none of the paths]
en: none
nl: geen

en: On Windows, the default search paths include <ul><li>%1/Windows/System32/spool/drivers/color/</li><li>%1/Windows/Spool/Drivers/Color/</li><li>%2/Windows/Color/</li></ul>On your system, currently these paths exist and are scanned:<ul><li>%3</li></ul>
nl: Op Windows bevatten de standaard zoekpaden <ul><li>%1/Windows/System32/spool/drivers/color/</li><li>%1/Windows/Spool/Drivers/Color/</li><li>%2/Windows/Color/</li></ul>Op uw huidige systeem zijn deze paden aanwezig en gescand:<ul><li>%3</li></ul>

en: On macOS, the default search paths include <ul><li>/System/Library/ColorSync/Profiles</li><li>/Library/ColorSync/Profiles</li><li>~/Library/ColorSync/Profiles</li><li>/opt/local/share/color/icc</li><li>%1/Contents/Resources/digikam/profiles/</li><li>~/.local/share/color/icc/</li><li>~/.local/share/icc/</li><li>~/.color/icc/</li></ul>On your system, currently these paths exist and are scanned:<ul><li>%2</li></ul>
nl: Op macOS bevatten de standaard zoekpaden <ul><li>/System/Library/ColorSync/Profiles</li><li>/Library/ColorSync/Profiles</li><li>~/Library/ColorSync/Profiles</li><li>/opt/local/share/color/icc</li><li>%1/share/color/icc</li><li>%1/Contents/Resources/digikam/profiles/</li><li>~/.local/share/color/icc/</li><li>~/.local/share/icc/</li><li>~/.color/icc/</li></ul>Op uw huidige systeem zijn deze paden aanwezig en gescand:<ul><li>%2</li></ul>

en: On Linux, the default search paths include <ul><li>/usr/share/color/icc</li><li>/usr/local/share/color/icc</li><li>~/.local/share/color/icc/</li><li>~/.local/share/icc/</li><li>~/.color/icc/</li></ul>On your system, currently these paths exist and are scanned:<ul><li>%1</li></ul>
nl: Op Linux zijn de standaard zoekpaden <ul><li>/usr/share/color/icc</li><li>/usr/local/share/color/icc</li><li>~/.local/share/color/icc/</li><li>~/.local/share/icc/</li><li>~/.color/icc/</li></ul>Op uw huidige systeem zijn deze paden aanwezig en gescand:<ul><li>%1</li></ul>

[ctx: @label]
en: These settings determines the quality of an image and convert it into a score, stored in database as Pick Label property. This information can be evaluated by two ways: using four basic factors sabotaging the images (blur, noise, exposure, and compression), or using a deep learning neural network engine. The first one helps to determine whether images are distorted by the basic factors, however it demands some drawbacks as fine-tuning from the user’s side and it cannot work along the aesthetic image processing. The second one uses an IA approach based on %1 model to predict the score. As deep learning is an end-to-end solution, it doesn’t require hyper-parameter settings, and make this feature easier to use.
nl: Deze instellingen bepalen de kwaliteit van een afbeelding en converteren het in een score, opgeslagen in de database als pick-label-eigenschap. Deze informatie kan geëvalueerd worden op twee manieren: met gebruik van vier basis factoren waarmee de afbeeldingen worden gesaboteerd (vervagen, ruis, belichting en compressie) of met gebruik van een engine met een deep learning neuraal network. Het eerste helpt te bepalen of afbeeldingen verstoord zijn door de basis factoren, het heeft echter enige nadelen als fijn afstemmen aan de kant van de gebruiker en het kan niet werken naast de esthetische afbeeldingsbewerking. De tweede gebruikt een IA benadering gebaseerd op model %1 om de score te voorspelen. Omdat deep learning een end-to-end oplossing is, vereist het geen hyper-parameter instellingen, waarmee deze functie gemakkelijker is te gebruiken.

[ctx: @label]
en: aesthetic image quality
nl: esthetische afbeeldingskwaliteit

en: Synchronize panels automatically
nl: Panelen automatisch synchroniseren

en: Set this option to automatically synchronize zooming and panning between left and right panels if the images have the same size.
nl: Schakel deze optie in om het zoomen en panning tussen de linker en rechter panelen automatisch uit te voeren als de afbeeldingen dezelfde afmetingen hebben.

en: Selecting a thumbbar item loads the image to the right panel
nl: Het selecteren van een miniatuur laadt de afbeelding in het rechter paneel

en: Set this option to automatically load an image into the right panel when the corresponding item is selected on the thumbbar.
nl: Schakel deze optie in om automatisch een afbeelding te laden in het rechter paneel als het bijhorende item op de miniatuurbalk is geselecteerd.

en: Clear the light table on close
nl: De lichttafel wissen bij afsluiten

en: Set this option to remove all images from the light table when you close it, or unset it to preserve the images currently on the light table.
nl: Schakel deze optie in om alle afbeeldingen op de lichttafel te verwijderen bij het afsluiten, of schakel deze uit om wat er nu op de lichttafel zich bevindt te behouden.

[ctx: @title:tab plugins type]
en: Generic
nl: Algemeen

[ctx: @title:tab plugins type]
en: Image Editor
nl: Afbeeldingsbewerker

[ctx: @title:tab plugins type]
en: Batch Queue Manager
nl: Takenwachtrijbeheer

[ctx: @title:tab plugins type]
en: Image Loaders
nl: Afbeeldingsladers

en: Template Title:
nl: Sjabloontitel:

en: Enter the metadata template title here.
nl: Voer hier de titel in van het metagegevenssjabloon.

en: <p>Enter the metadata template title here. This title will be used to identify a template in your collection.</p>
nl: <p>Voer de titel van het metagegevenssjabloon hier in. Deze titel zal worden gebruikt om een sjabloon in uw collectie te identificeren.</p>

en: <b>Note: These information are used to set <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Extensible_Metadata_Platform'>XMP</a></b> and <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/IPTC'>IPTC</a></b> tag contents. There is no limitation with XMP, but note that IPTC text tag sizes are limited. Use contextual help for details.</b>
nl: <p>Opmerking: deze informatie wordt gebruikt om de inhoud van de <b><a href='https://nl.wikipedia.org/wiki/XMP'>XMP</a>-</b> en <b><a href= 'https://nl.wikipedia.org/wiki/International_Press_Telecommunications_Council'> IPTC</a>-</b>tags in te stellen. XMP kent geen beperkingen, maar houd er rekening mee dat IPTC-tekst en een beperkte tekstlengte kent. Gebruik de contextinformatie voor meer details.</p>

en: &Replace...
nl: &Vervangen...

en: Cannot register new metadata template without title.
nl: Kan het nieuwe metadat-sjabloon niet registreren zonder titel.

en: A metadata template named '%1' already exists.
nl: Een metagegevenssjabloon met de naam '%1' bestaat al.

en: Tool-Tips Font:
nl: Lettertype voor tekstballon:

en: Select here the font used to display text in tool-tips.
nl: Stel hier het lettertype in die u wilt gebruiken in tekstballonnen.

en: Show icon-view and thumb-bar items' tool-tips
nl: Tekstballonnen voor pictogram-beeld/miniaturenbalk tonen

en: Set this option to display image information when the mouse hovers over an icon-view or thumb-bar item.
nl: Schakel deze optie in om afbeeldingsinformatie te tonen als de muisaanwijzer over een item in het pictogram-beeld of de miniaturenbalk gaat.

en: File/Item Information
nl: Bestands-/iteminformatie

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File date
nl: Bestandsdatum

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Image type
nl: Afbeeldingstype

en: Image dimensions
nl: Afmetingen van afbeelding

en: Image aspect ratio
nl: Beeldverhouding van afbeelding

en: Set this option to display the image aspect ratio.
nl: Schakel deze optie in om beeldverhouding van de afbeeldingen te tonen.

en: Camera make and model
nl: Merk en model van de camera

en: Camera date
nl: Cameradatum

en: Camera aperture and focal length
nl: Diafragma en brandpuntsafstand van de camera

en: Camera exposure and sensitivity
nl: Sluitertijd en gevoeligheid van de camera

en: Camera mode and program
nl: Modus en het programma van de camera

en: Camera flash settings
nl: Flitsinstelling van de camera

en: Camera white balance settings
nl: Instellingen van de witbalans van de camera

en: digiKam Information
nl: digiKam-informatie

en: Album name
nl: Albumnaam

en: Set this option to display the album name.
nl: Activeer deze optie om de naam van het album te tonen.

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: Set this option to display the image title.
nl: Activeer deze optie om de titel van de afbeelding te tonen.

en: Image caption
nl: Afbeeldingsopschrift

en: Set this option to display the image captions.
nl: Schakel deze optie in om de titels bij de afbeeldingen te tonen.

en: Image tags
nl: Afbeeldingstags

en: Set this option to display the image tags.
nl: Schakel deze optie in om de afbeeldingstags te weergeven.

en: Image labels
nl: Afbeeldingslabels

en: Set this option to display the image pick, color, rating labels.
nl: Schakel deze optie in om de keuze-, kleur en waarderingslabels van de afbeeldingen weer te geven.

en: Audio/Video Information
nl: Audio/video-informatie

en: Video Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding van video

en: Set this option to display the Aspect Ratio of the Video.
nl: Activeer deze optie om de beeldverhouding van de video te tonen.

en: Set this option to display the Audio Bit Rate of the Video.
nl: Activeer deze optie om de geluidsbitsnelheid te tonen.

en: Set this option to display the Audio Channel Type of the Video.
nl: Activeer deze optie om het type geluidskanaal te tonen.

en: Set this option to display the Audio Codec of the Video.
nl: Activeer deze optie om de audio-codec van de video te tonen.

en: Video Duration
nl: Tijdsduur van de video

en: Set this option to display the Duration of the Video.
nl: Activeer deze optie om de tijdsduur van de video te tonen.

en: Video Frame Rate
nl: Framesnelheid van video

en: Set this option to display the Codec of the Video.
nl: Activeer deze optie om de codec van de video te tonen.

en: Show album items' tool-tips
nl: De tekstballonnen van album-items tonen

en: Album Information
nl: Albuminformatie

en: Set this option to display album information when the mouse hovers over a folder-view item.
nl: Schakel deze optie in om albuminformatie te tonen als de muis over een een mapbeeld-item beweegt.

en: Album date
nl: Albumdatum

en: Set this option to display the album date.
nl: Activeer deze optie om de datum van het album te tonen.

en: Album collection
nl: Albumverzameling

en: Set this option to display the album collection.
nl: Activeer deze optie om de albumverzameling te tonen.

en: Album category
nl: Albumcategorie

en: Set this option to display the album category.
nl: Activeer deze optie om de albumcategorie te tonen.

en: Album caption
nl: Albumopschrift

en: Set this option to display the album caption.
nl: Schakel deze optie in om de albumtitels te tonen.

en: Album preview
nl: Albumweergave

en: Set this option to display the album preview.
nl: Activeer deze optie om het voorbeeld van het album te tonen.

en: Show import items' tool-tips
nl: De tekstballonnen van te importeren items tonen

en: Import Information
nl: Importinformatie

en: Item name
nl: Naam van item

en: Set this option to display the item name.
nl: Activeer deze optie om de naam van het item te tonen.

en: Item date
nl: Datum van item

en: Set this option to display the item date.
nl: Activeer deze optie om de datum van het item te tonen.

en: Item size
nl: Grootte van item

en: Set this option to display the item size.
nl: Activeer deze optie om de grootte van het item te tonen.

en: Item type
nl: Itemtype

en: Set this option to display the item type.
nl: Activeer deze optie om het type van het item te tonen.

en: Item dimensions
nl: Afmetingen van item

en: Set this option to display the item dimensions.
nl: Schakel deze optie in om de afmetingen het item te tonen.

en: Note: these settings require "Use File Metadata" option from Camera Setup Behavior page.
nl: Opmerking: deze instellingen vereisen de optie "Metagegevens van bestand gebruiken" uit de pagina Instellingen van cameragedrag.

en: Icon Items
nl: Pictogram-items

en: Album Items
nl: Album-items

en: Import Items
nl: Items importeren
