digikam - en to se translation catalogue (94 entries)

en: Next year
se: Boahtte jagi

en: Previous year
se: Mannan jagi

en: Next month
se: Boahtte mánu

en: Previous month
se: Mannan mánu

en: Select a week
se: Vállje vahku

en: Select a month
se: Vállje mánu

en: Select a year
se: Vállje jagi

en: Select the current day
se: Vállje otná beaivvi

[ctx: @action:button]
en: Close
se: Gidde

en: Week %1
se: Vahkku %1

en: Duration:
se: Guhkkodat:

en: Preview:
se: Ovdačájeheapmi:

en: Restore
se: Máhcat

en: About
se: Dieđut

en: Dimensions
se: Dimenšuvnnat

en: Color mode
se: Ivdnedoibmanvuohki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentRelations)
en: Type
se: Šládja

en: Rating:
se: Árvosánit:

[ctx: @title:window]
en: Error
se: Meattáhus

en: Speed
se: Leaktu

en: Filename:
se: Fiilanamma:

en: Bookmarks
se: Girjemearkkat

en: Attribute:
se: Attribuhtta:

en: Exposure program:
se: Oainnus:

en: Exposure mode:
se: Oainnus:

en: Metering mode:
se: Válljenmodus:

en: Contact:
se: Oktavuohta:

en: Service ID:
se: Bálvalus-ID:

en: Priority:
se: Ovdavuorru:

en: Format:
se: Formáhtta:

en: Language:
se: Giella:

en: Data
se: Dáhta

en: Postal code:
se: Boastanummir:

en: Nickname:
se: Gohččodannamma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftRadio)
en: &Left
se: &Gurutbealde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightRadio)
en: &Right
se: &Olgešbealde

en: Internal Error
se: Siskkildas meattáhus

en: Quality:
se: Kvalitehta:

en: Images
se: Govat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Columns
se: Čuolddat

en: Remove
se: Váldde eret

en: Video Settings
se: Videoheivehusat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_previewButton)
en: Preview...
se: Ovdačájeheapmi …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_playButton)
en: Play
se: Čuojat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Playback
se: Čuojat

en: Cannot open file
se: Ii sáhte rahpat fiilla

en: Unknown error
se: Amas meattáhus

en: Remove Account
se: Váldde konttu eret

en: Failed to create folder
se: Filtii máhpa ráhkadettiin

en: Replace
se: Buhtte

en: Destination
se: Ulbmil

en: Unknown album
se: Amas skearru

en: Password:
se: Beassansátni:

en: Account
se: Kontu

en: Trash
se: Ruskalihtti

en: User:
se: Geavaheaddji:

en: Requirements
se: Gáibádusat

en: Database backend
se: Diehtovuođu namma:

en: Host Name
se: Guossoheaddjenamma

en: Do not show this message again
se: Ale čájet dán dieđu fas

en: Continue
se: Joatkke

en: Highlights:
se: Merke

en: Common Settings
se: Gohččunheivehusat

en: Login:
se: Geavaheaddjinamma:

en: &Skip
se: &Njuikes badjel

en: Close
se: Gidde

en: Show detailed progress window
se:  …

en: Find
se: Oza

en: Change
se: Molsso

[ctx: @label:listbox Font size]
en: Size:
se: Sturrodat:

en: Plugins
se: Lassemoduvllat

en: Roll
se: Čuovu

en: Tilt
se: E-boasta

en: Satellite
se: Satelihtta

en: Unknown title
se: Amas namahus

en: New Folder
se: Ođđa máhppa

en: Not available
se: Ii olamuttus

en: Modified
se: Rievdaduvvon

en: Remove selected tag
se: Váldde eret válljejuvvon gilkora

en: Select service:
se: Vállje bálvalusa:

en: Tools
se: Reaiddut

en: Defaults
se: Standárddat

[ctx: @title:menu]
en: Open With...
se: Raba geavahettiin …

en: Common Options
se: Dábálaš heivehusat

en: Description:
se: Válddahus:

en: Time
se: Áigi

[ctx: @title:tab]
en: Icons
se: Govažat

en: Network
se: Fierbmi

en: Devices
se: Ovttadagat

en: Import Filters
se: Sisafievrrit silliid

en: Untitled
se: Namaheapmi

en: Add
se: Lasit

en: Move Up
se: Sirdde bajás

en: Move Down
se: Sirdde vulos
