digikam - en to uk translation catalogue (10066 entries)

[ctx: @item: date keyword]
en: tomorrow
uk: завтра

[ctx: @item: date keyword]
en: today
uk: сьогодні

[ctx: @item: date keyword]
en: yesterday
uk: вчора

en: Next year
uk: Наступний рік

en: Previous year
uk: Попередній рік

en: Next month
uk: Наступний місяць

en: Previous month
uk: Попередній місяць

en: Select a week
uk: Вибір тижня

en: Select a month
uk: Вибір місяця

en: Select a year
uk: Вибір року

en: Select the current day
uk: Вибір поточного дня

[ctx: @action:button]
en: Close
uk: Закрити

en: Week %1
uk: Тиждень %1

[ctx: @item: date menu]
en: &Today
uk: &Сьогодні

[ctx: @item: date menu]
en: To&morrow
uk: &Завтра

[ctx: @item: date menu]
en: Next &Week
uk: Наступний &тиждень

[ctx: @item: date menu]
en: Next M&onth
uk: Наступний м&ісяць

[ctx: @item: date menu]
en: Y&esterday
uk: В&чора

[ctx: @item: date menu]
en: Last &Monday
uk: Минулий по&неділок

[ctx: @item: date menu]
en: Last &Friday
uk: Минула &п'ятниця

[ctx: @item: date menu]
en: Last &Week
uk: Минулий &тиждень

[ctx: @item: date menu]
en: Last M&onth
uk: Минулий м&ісяць

[ctx: @item: date menu]
en: No Date
uk: Без дати

[ctx: @info: week #weeknumber - month name - year string Start: End:]
en: Week #%1 - %2 %3
    %4	%5
uk: Тиждень №%1 — %2 %3
    %4	%5

[ctx: @info: week properties]
en: Start:
uk: Початок:

[ctx: @info: week properties]
en: End:
uk: Кінець:

en: &Move Here
uk: Пере&сунути сюди

en: &Copy Here
uk: С&копіювати сюди

en: C&ancel
uk: &Скасувати

en: Set as Album Thumbnail
uk: Встановити як мініатюру альбому

en: Download From Camera
uk: Отримати з фотоапарата

en: Download && Delete From Camera
uk: Отримати і вилучити з фотоапарата

[ctx: @action:inmenu Group images with this image]
en: Group here
uk: Групувати з цим

en: Exporting
uk: Експортування

en: Upload to Camera
uk: Вивантажити на фотоапарат

[ctx: @action:inmenu Group images with this item]
en: Group here
uk: Групувати з цим

[ctx: @action:inmenu Insert dragged images before this item]
en: Insert Items here
uk: Вставити зображення тут

[ctx: @action:inmenu Group images with this item and move them to its album]
en: Group here and move to album
uk: Згрупувати з цим і пересунути до альбому

en: Assign Tag to Dropped Items
uk: Призначення мітки скинутим записам

en: Change Face Tags
uk: Змінити мітки облич

en: Change Face Tag
uk: Змінити мітку обличчя

en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: Assign Tags to &Selected Items
uk: Призначити мітки виб&раним зображенням

en: Assign Tags to &This Item
uk: Призначити мітки &цьому запису

en: Assign Tags to &All Items
uk: Призначити мітки всі&м зображенням

en: Importing
uk: Імпортування

en: M&erge Here
uk: О&б'єднати сюди

en: Set as Tag Thumbnail
uk: Зробити мініатюрою мітки

en: Change face name from '%2' to '%3' | Change face names from '%2' to '%3'
uk[0]: Змінити ім'я для облич з «%2» на «%3»
uk[1]: Змінити ім'я для облич з «%2» на «%3»
uk[2]: Змінити ім'я для облич з «%2» на «%3»
uk[3]: Змінити ім'я для обличчя з «%2» на «%3»

en: Assign Tag(s) '%1' to Items
uk: Призначити записам мітки «%1»

en: Text Filter
uk: Фільтр за текстом

en: MIME Type Filter
uk: Фільтр за типом MIME

en: Geolocation Filter
uk: Фільтр геопозиціювання

en: Images Without Tags
uk: Зображення без міток

en: Show images without a tag.
uk: Показувати зображення без міток.

en: Tags Matching Condition
uk: Умова відповідності міток

en: Defines in which way the selected tags are combined to filter the images. This also includes the '%1' check box.
uk: Визначає спосіб, у який позначені мітки поєднуються для фільтрування списку зображень. Крім того, стосується поля «%1».

en: OR
uk: АБО

en: AND
uk: ТА

en: Tags Filter
uk: Фільтр за мітками

en: Images Without Face tags
uk: Зображення без міток облич

en: Show images without a face tag.
uk: Показувати зображення без міток облич.

en: Face tags Matching Condition
uk: Умова відповідності міток обличчю

en: Face Tags Filter
uk: Фільтр міток облич

en: Labels Filter
uk: Фільтр за позначками

[ctx: @action: tag filter]
en: Restore Tag Filters
uk: Відновлювати фільтри міток

[ctx: @action: tag filter]
en: On
uk: Увімкнено

[ctx: @action: tag filter]
en: Off
uk: Вимкнено

[ctx: @action: tag filter]
en: Tag Filter Mode
uk: Режим фільтрування за міткою

[ctx: @action: tag filter]
en: Ignore This Tag
uk: Ігнорувати цю мітку

[ctx: @action: tag filter]
en: Must Have This Tag
uk: Позначено цією міткою

[ctx: @action: tag filter]
en: Must Not Have This Tag
uk: Не позначено цією міткою

en: Reference Image
uk: Еталонне зображення

[ctx: @info:tooltip]
en: If this is not a face, click to delete it.
uk: Це не зображення обличчя, натисніть, щоб його вилучити.

[ctx: @info:tooltip]
en: 1 grouped item.
     | %1 grouped items.
uk[0]: %1 згрупований запис.
uk[1]: %1 згрупованих записи.
uk[2]: %1 згрупованих записів.
uk[3]: 1 згрупований запис.

[ctx: @info:tooltip]
en: Group is open.
uk: Група є відкритою.

[ctx: @info:tooltip]
en: Group is closed.
uk: Група є замкненою.

[ctx: @info:tooltip]
en: This item has geolocation information.
uk: Для цього пункту маємо дані щодо геопозиціювання.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Fullscreen
uk: Показати на весь екран

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate Left
uk: Повернути ліворуч

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate Right
uk: Повернути праворуч

[ctx: @info:tooltip]
en: Deselect Item
uk: Скасувати вибір

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Item
uk: Позначити запис

[ctx: @action: context menu]
en: Set as Album Thumbnail
uk: Встановити як мініатюру альбому

[ctx: @action: context menu]
en: Set as Tag Thumbnail
uk: Зробити мініатюрою мітки

[ctx: @action:inmenu Pluralized]
en: Move to Trash | Move %1 Files to Trash
uk[0]: Пересунути %1 файл до смітника
uk[1]: Пересунути %1 файла до смітника
uk[2]: Пересунути %1 файлів до смітника
uk[3]: Пересунути до смітника

[ctx: @action:inmenu Pluralized]
en: Image Quality Sort | Image Quality Sort
uk[0]: Впорядковування зображень за якістю
uk[1]: Впорядковування зображень за якістю
uk[2]: Впорядковування зображень за якістю
uk[3]: Впорядковування зображень за якістю

[ctx: @action: context menu]
en: Reset Album Icon
uk: Встановити типову піктограму альбому

[ctx: @action: context menu]
en: All Albums
uk: Всі альбоми

[ctx: @action: context menu]
en: All Tags
uk: Всі мітки

[ctx: @action: select tags menu]
en: Select
uk: Вибрати

[ctx: @action: context menu]
en: Children
uk: Діти

[ctx: @action: context menu]
en: Parents
uk: Батьки

[ctx: @action: deselect tags menu]
en: Deselect
uk: Скасувати вибір

[ctx: @action: context menu]
en: Invert Selection
uk: Інвертувати вибір

[ctx: @action: group items]
en: Group
uk: Групувати

[ctx: @action:inmenu]
en: Open All Groups
uk: Відкрити всі групи

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Groups
uk: Закрити всі групи

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Grouped Images
uk: Показати згруповані зображення

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Grouped Images
uk: Приховати згруповані зображення

[ctx: @action:inmenu]
en: Ungroup
uk: Розгрупувати

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove From Group
uk: Вилучити з групи

[ctx: @action:inmenu]
en: Group Selected Here
uk: Згрупувати позначені тут

[ctx: @action:inmenu]
en: Group Selected By Time
uk: Згрупувати позначені за часом

[ctx: @action:inmenu]
en: Group Selected By Filename
uk: Згрупувати позначені за назвами файлів

[ctx: @action:inmenu]
en: Group Selected By Timelapse / Burst
uk: Згрупувати позначені за проміжком часу або зйомками

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Selected From Groups
uk: Вилучити позначені з груп

[ctx: @action:inmenu]
en: Ungroup Selected
uk: Розгрупувати позначені

[ctx: @action: context menu]
en: Open With
uk: Відкрити за допомогою

[ctx: @action: open item with other application]
en: Other...
uk: Інше…

[ctx: @action: context menu]
en: Open With...
uk: Відкрити за допомогою…

[ctx: @action: context menu]
en: New Tag...
uk: Нова мітка…

[ctx: @action: context menu]
en: Delete Tag
uk: Вилучити мітку

[ctx: @action: context menu]
en: Delete Tags
uk: Вилучити мітки

[ctx: @action: context menu]
en: Mark As Face Tag
uk: Позначити як мітку обличчя

[ctx: @action: context menu]
en: Mark As Face Tags
uk: Позначити як мітки облич

[ctx: @action: edit tag properties]
en: Properties...
uk: Властивості…

[ctx: @action: context menu]
en: Unmark Tag As Face
uk: Скасувати позначення як мітки обличчя

[ctx: @info: context menu]
en: Removes the face property from the selected tag and the face region from the contained images. Can also untag the images if wished.
uk: Вилучає властивість обличчя з позначеної мітки і області обличчя з відповідних зображень. Також може скасувати позначення зображень міткою.

[ctx: @action: context menu]
en: Unmark Tags As Face
uk: Скасувати позначення як міток облич

[ctx: @info: context menu]
en: Removes the face property from the selected tags and the face region from the contained images. Can also untag the images if wished.
uk: Вилучає властивість обличчя з позначених міток і області обличчя з відповідних зображень. Також може скасувати позначення зображень міткою.

[ctx: @action: context menu]
en: A&ssign Tag
uk: Приз&начити мітку

[ctx: @action: context menu]
en: R&emove Tag
uk: Ви&лучити мітку

[ctx: @action: context menu]
en: Remove all Tags
uk: Вилучити всі мітки

[ctx: @action: context menu]
en: Assign Labe&ls
uk: Призна&чити позначки

[ctx: @action: context menu]
en: Album
uk: Альбом

[ctx: @action: context menu]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @action: context menu]
en: Tag
uk: Мітка

[ctx: @action: context menu]
en: Go To
uk: Перейти

[ctx: @action: file open dialog]
en: Open...
uk: Відкрити…

[ctx: @action: context menu]
en: Open in File Manager
uk: Відкрити у менеджері файлів

[ctx: @action: context menu]
en: Import
uk: Імпортувати

[ctx: @action: context menu]
en: No import tool available
uk: Не виявлено засобів імпортування

[ctx: @action: context menu]
en: Export
uk: Експортувати

[ctx: @action: context menu]
en: No export tool available
uk: Не виявлено засобів експортування

[ctx: @action: context menu]
en: Batch Queue Manager
uk: Керування чергою обробки

[ctx: @action: context menu]
en: Add to Existing Queue
uk: Додати до існуючої черги

en: 1 Item | %1 Items
uk[0]: %1 запис
uk[1]: %1 записи
uk[2]: %1 записів
uk[3]: 1 запис

[ctx: %1: day of month with two digits, %2: short month name, %3: year]
en: Album Date: %2 %3 %4 - 1 Item | Album Date: %2 %3 %4 - %1 Items
uk[0]: Дата альбому: %2 %3 %4 — %1 запис
uk[1]: Дата альбому: %2 %3 %4 — %1 записи
uk[2]: Дата альбому: %2 %3 %4 — %1 записів
uk[3]: Дата альбому: %2 %3 %4 — 1 запис

[ctx: %2: a tag title; %3: number of subtags]
en: %2 including 1 subtag | %2 including %1 subtags
uk[0]: %2 з %1 підміткою
uk[1]: %2 з %1 підмітками
uk[2]: %2 з %1 підмітками
uk[3]: %2 з 1 підміткою

[ctx: %2: the previous string (e.g. 'Foo including 7 subtags'); %1: number of items in tag]
en: %2 - 1 Item | %2 - %1 Items
uk[0]: %2 — %1 запис
uk[1]: %2 — %1 записи
uk[2]: %2 — %1 записів
uk[3]: %2 — 1 запис

en: %2 - 1 Item | %2 - %1 Items
uk[0]: %2 — %1 запис
uk[1]: %2 — %1 записи
uk[2]: %2 — %1 записів
uk[3]: %2 — 1 запис

en: Keyword Search - 1 Item | Keyword Search - %1 Items
uk[0]: Пошук за ключовими словами — %1 запис
uk[1]: Пошук за ключовими словами — %1 записи
uk[2]: Пошук за ключовими словами — %1 записів
uk[3]: Пошук за ключовими словами — 1 запис

en: Advanced Search - 1 Item | Advanced Search - %1 Items
uk[0]: Складний пошук — %1 запис
uk[1]: Складний пошук — %1 записи
uk[2]: Складний пошук — %1 записів
uk[3]: Складний пошук — 1 запис

[ctx: @title:window]
en: Select Target Folder
uk: Виберіть теку призначення

en: <p>Please select the destination album from the digiKam library to move the selected images into.</p>
uk: <p>Будь ласка, виберіть альбом призначення з бібліотеки digiKam, щоб пересунути до нього вибрані зображення.</p>

en: Album "%1"
uk: Альбом «%1»

en: File Properties
uk: Властивості файла

[ctx: filename]
en: Name:
uk: Назва:

en: Date:
uk: Дата:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Type:
uk: Тип:

[ctx: unknown / invalid image dimension]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: width x height (megapixels Mpx)]
en: %1x%2 (%3Mpx)
uk: %1x%2 (%3Мпк)

en: Dimensions:
uk: Розміри:

[ctx: unknown / invalid image aspect ratio]
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Aspect Ratio:
uk: Співвідношення розмірів:

en: Photograph Properties
uk: Властивості фотографії

en: Make/Model:
uk: Виробник/модель:

[ctx: camera lens]
en: Lens:
uk: Об'єктив:

[ctx: creation date of the image]
en: Created:
uk: Створено:

en: Aperture/Focal:
uk: Апертура/фокальна віддаль:

en: Exposure/Sensitivity:
uk: Експозиція/чутливість:

en: Mode/Program:
uk: Режим/програма:

[ctx: camera flash settings]
en: Flash:
uk: Спалах:

en: White Balance:
uk: Баланс білого:

en: Audio/Video Properties
uk: Властивості відео та звуку

en: Duration:
uk: Тривалість:

en: Frame Rate:
uk: Частота кадрів:

en:  fps
uk:  кд/с

en: Video Codec:
uk: Відеокодек:

en: Audio Bit Rate:
uk: Бітова швидкість звуку:

en: Audio Channel Type:
uk: Тип звукового каналу:

en: Audio Codec:
uk: Аудіокодек:

en: digiKam Properties
uk: Властивості digiKam

en: Album:
uk: Альбом:

[ctx: title of the file]
en: Title:
uk: Заголовок:

[ctx: caption of the file]
en: Caption:
uk: Підпис:

en: Tags:
uk: Мітки:

en: Labels:
uk: Позначки:

en: Album Properties
uk: Властивості альбому

[ctx: @info: item properties]
en: Name:
uk: Назва:

en: Items:
uk: Записів:

en: Collection:
uk: Збірка:

en: Category:
uk: Категорія:

[ctx: @info: item properties]
en: Caption:
uk: Підпис:

en: Preview:
uk: Перегляд:

en: Filter
uk: Фільтр

[ctx: Image filter reproducible: Yes]
en: Yes
uk: Так

[ctx: Image filter reproducible: Partially]
en: Partially
uk: Частково

[ctx: Image filter reproducible: No]
en: No
uk: Ні

en: Reproducible:
uk: Можливість відтворення:

[ctx: Image filter description]
en: Description:
uk: Опис:

en: Identifier:
uk: Ідентифікатор:

en: Technical Parameters
uk: Технічні параметри

en: <i>Binary Data</i>
uk: <i>Двійкові дані</i>

en: Initializing...
uk: Ініціалізація…

en: Load Plugins...
uk: Завантажити додатки…

en: Checking ICC repository...
uk: Перевірка сховища профілів ICC…

en: Clean up Database...
uk: Спорожнити базу даних…

en: Loading albums...
uk: Завантаження списку альбомів…

en: <p>The ICC profiles folder seems to be invalid.</p><p>If you want to try setting it again, choose "Yes" here, otherwise choose "No", and the "Color Management" feature will be disabled until you solve this issue.</p>
uk: <p>Цей шлях до профілів ICC, здається, є некоректним.</p><p>Якщо ви все ж бажаєте його встановити, виберіть «Так», у іншому випадку виберіть «Ні». У цьому випадку, «Керування кольорами» буде вимкнено до того часу, коли ви розв'яжете цю проблему.</p>

en: ExifTool is not available in your digiKam installation or is not working correctly. Go to the digiKam settings and check the availability of the ExifTool binary file in the metadata section.
uk: У встановленому вами пакунку digiKam немає ExifTool або цей інструмент не працює належним чином. Перейдіть до параметрів digiKam і перевірте доступність виконуваного файла ExifTool у розділі метаданих.

en: No item selected (%1 item) | No item selected (%1 items)
uk[0]: Нічого не вибрано (%1 пункт)
uk[1]: Нічого не вибрано (%1 пункти)
uk[2]: Нічого не вибрано (%1 пунктів)
uk[3]: Нічого не вибрано (1 пункт)

en: No item selected (%1 [%2] item) | No item selected (%1 [%2] items)
uk[0]: Нічого не позначено (%1 [%2] запис)
uk[1]: Нічого не позначено (%1 [%2] записи)
uk[2]: Нічого не позначено (%1 [%2] записів)
uk[3]: Нічого не позначено (%1 [%2] запис)

en: No item selected (%1 item. With grouped items: %2) | No item selected (%1 items. With grouped items: %2)
uk[0]: Нічого не позначено (%1 запис. Зі згрупованим записами: %2)
uk[1]: Нічого не позначено (%1 записи. Зі згрупованим записами: %2)
uk[2]: Нічого не позначено (%1 записів. Зі згрупованим записами: %2)
uk[3]: Нічого не позначено (%1 запис. Зі згрупованим записами: %2)

en: 1/%2 item selected (%3/%4) | %1/%2 items selected (%3/%4)
uk[0]: Позначено %1 з %2 записів (%3 з %4)
uk[1]: Позначено %1 з %2 записів (%3 з %4)
uk[2]: Позначено %1 з %2 записів (%3 з %4)
uk[3]: Позначено один запис з %2 (%3 з %4)

en: 1/%2 [%3] item selected (%4/%5) | %1/%2 [%3] items selected (%4/%5)
uk[0]: Позначено %1 з %2 [%3] записів (%4 з %5)
uk[1]: Позначено %1 з %2 [%3] записів (%4 з %5)
uk[2]: Позначено %1 з %2 [%3] записів (%4 з %5)
uk[3]: Позначено один запис з %2 [%3] (%4 з %5)

en: 1/%2 item selected. Total with grouped items: %3 | %1/%2 items selected. Total with grouped items: %3
uk[0]: Позначено %1 із %2 записів. Загалом, зі згрупованими записами: %3
uk[1]: Позначено %1 із %2 записів. Загалом, зі згрупованими записами: %3
uk[2]: Позначено %1 із %2 записів. Загалом, зі згрупованими записами: %3
uk[3]: Позначено один запис з %2. Загалом, зі згрупованими записами: %3

en: 1/%2 [%3/%4] item selected (%5/%6) | %1/%2 [%3/%4] items selected (%5/%6)
uk[0]: Позначено %1 з %2 [%3 з %4] записів (%5 з %6)
uk[1]: Позначено %1 з %2 [%3 з %4] записів (%5 з %6)
uk[2]: Позначено %1 з %2 [%3 з %4] записів (%5 з %6)
uk[3]: Позначено один запис з %2 [%3 з %4] (%5 з %6)

en: 1/%2 item selected. With grouped items: %3/%4 | %1/%2 items selected. With grouped items: %3/%4
uk[0]: Позначено %1 із %2 записів. Зі згрупованими записами: %3 із %4
uk[1]: Позначено %1 із %2 записів. Зі згрупованими записами: %3 із %4
uk[2]: Позначено %1 із %2 записів. Зі згрупованими записами: %3 із %4
uk[3]: Позначено один запис з %2. Зі згрупованими записами: %3 із %4

en:  (%1 of %2)
uk:  (%1 з %2)

en:  (%1 of %2 [%3] )
uk:  (%1 з %2 [%3])

en:  (%1 of %2. Total with grouped items: %3)
uk:  (%1 з %2. Загалом, зі згрупованими записами: %3)

en: %1 item hidden | %1 items hidden
uk[0]: Приховано %1 запис
uk[1]: Приховано %1 записи
uk[2]: Приховано %1 записів
uk[3]: Приховано один запис

en: Write Metadata to File | Write Metadata to Selected Files
uk[0]: Записати метадані до позначених файлів
uk[1]: Записати метадані до позначених файлів
uk[2]: Записати метадані до позначених файлів
uk[3]: Записати метадані до файла

en: Reread Metadata From File | Reread Metadata From Selected Files
uk[0]: Повторно прочитати метадані з позначених файлів
uk[1]: Повторно прочитати метадані з позначених файлів
uk[2]: Повторно прочитати метадані з позначених файлів
uk[3]: Повторно прочитати метадані з файла

en: Auto-Detecting Camera...
uk: Автовиявлення фотоапарата…

en: Opening Download Dialog...
uk: Відкриття вікна отримання…

en: Cameras
uk: Фотоапарати

en: USB Storage Devices
uk: Пристрої зберігання інформації USB

en: Card Readers
uk: Зчитувачі карток

en: Add Images...
uk: Додати зображення…

en: Adds new items to an Album.
uk: Додає нові записи до альбому.

en: Add Folders...
uk: Додати теки…

en: Adds new folders to Album library.
uk: Додає нові теки до бібліотеки альбомів.

en: Images found in %1
uk: Зображення, які знайдено в %1

en: You have chosen a bright color scheme. We switch to a dark icon theme. The icon theme is available after a restart of digiKam.
uk: Вами вибрано світлу схему кольорів. Перемикаємо програму на використання темної теми піктограм. Нові піктограми стануть доступними після перезапуску digiKam.

en: You have chosen a dark color scheme. We switch to a bright icon theme. The icon theme is available after a restart of digiKam.
uk: Вами вибрано темну схему кольорів. Перемикаємо програму на використання світлої теми піктограм. Нові піктограми стануть доступними після перезапуску digiKam.

[ctx: @title:window]
en: Select Folder to Parse
uk: Виберіть теку для обробки

[ctx: @title:window]
en: Select Folders to Import into Album
uk: Виберіть теки для імпортування до альбому

en: <p>Please select the destination album from the digiKam library to import folders into.</p>
uk: <p>Будь ласка, виберіть альбом призначення з бібліотеки digiKam, щоб імпортувати до нього теки.</p>

en: The folder %1 is part of the album path and cannot be imported recursively!
uk: Тека %1 вже є частиною шляху до альбому — її не можна імпортувати рекурсивно!

[ctx: @info: setup]
en: Initializing Main View...
uk: Започаткування головного вікна…

[ctx: @action: setup]
en: &Back
uk: &Назад

[ctx: @action: setup]
en: Forward
uk: Вперед

[ctx: @action: setup]
en: Refresh
uk: Оновити

[ctx: @info: setup]
en: Refresh the current contents.
uk: Оновити поточний вміст.

[ctx: @action: setup]
en: &New...
uk: &Створити…

[ctx: @info: setup]
en: Creates a new empty Album in the collection.
uk: Створює новий порожній альбом у збірці.

[ctx: @action: setup]
en: &Move to Album...
uk: &Пересунути до альбому…

[ctx: @info: setup]
en: Move selected images into an album.
uk: Пересунути позначені зображення до альбому.

[ctx: @action: setup]
en: &Copy to...
uk: &Копіювати до…

[ctx: @info: setup]
en: Copy selected images to a target folder.
uk: Копіювати позначені зображення до теки призначення.

[ctx: @action: setup]
en: Delete Album
uk: Вилучити альбом

[ctx: @action: setup]
en: Rename...
uk: Перейменувати…

[ctx: @action: setup]
en: Properties
uk: Властивості

[ctx: @info: setup]
en: Edit album properties and collection information.
uk: Змінити властивості альбому і інформацію щодо збірки.

[ctx: @action: setup]
en: Write Metadata to Files
uk: Запис метаданих до файлів

[ctx: @info: setup]
en: Updates metadata of files in the current album with the contents of digiKam database (file metadata will be overwritten with data from the database).
uk: Оновлює поля метаданих файлів поточного альбому вмістом бази даних digiKam (метадані файлів буде перезаписано даними з бази даних).

[ctx: @action: setup]
en: Reread Metadata From Files
uk: Повторно прочитати метадані з файлів

[ctx: @info: setup]
en: Updates the digiKam database from the metadata of the files in the current album (information in the database will be overwritten with data from the files' metadata).
uk: Оновлює дані бази даних digiKam метаданим з файлів поточного альбому (дані з бази даних буде перезаписано даними з полів метаданих файлів).

[ctx: @action: setup]
en: Open in File Manager
uk: Відкрити у менеджері файлів

[ctx: @action: setup]
en: Tag Manager
uk: Керування мітками

[ctx: @action: new tag]
en: N&ew...
uk: С&творити…

[ctx: @action: setup]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action: setup]
en: Assign Tag
uk: Призначити мітку

[ctx: @action: setup]
en: Views
uk: Режими перегляду

[ctx: @action: Go to thumbnails (icon) view]
en: Thumbnails
uk: Мініатюри

[ctx: @action: View the selected image]
en: Preview
uk: Перегляд

[ctx: @action: Switch to map view]
en: Map
uk: Карта

[ctx: @action: Switch to table view]
en: Table
uk: Таблиця

[ctx: @action: setup]
en: Open...
uk: Відкрити…

[ctx: @info: setup]
en: Open the selected item.
uk: Відкрити позначений запис.

[ctx: @action: setup]
en: Open With Default Application
uk: Відкрити за допомогою типової програми

[ctx: @info: setup]
en: Open the selected item with default assigned application.
uk: Відкрити позначений запис за допомогою типової програми, пов'язаної з записами цього типу.

[ctx: @action: setup]
en: Image Editor
uk: Редактор зображень

[ctx: @action: setup]
en: Open the image editor.
uk: Відкрити у редакторі зображень.

[ctx: @action: setup]
en: Light Table
uk: Стіл з підсвічуванням

[ctx: @action: setup]
en: Place onto Light Table
uk: Покласти на стіл для просвічування

[ctx: @info: setup]
en: Place the selected items on the light table thumbbar.
uk: Покласти вибрані записи на панель мініатюр стола з підсвічуванням.

[ctx: @action: setup]
en: Add to Light Table
uk: Додати на стіл з підсвічуванням

[ctx: @info: setup]
en: Add selected items to the light table thumbbar.
uk: Додати вибрані записи на панель перегляду на столі з підсвічуванням.

[ctx: @action: setup]
en: Batch Queue Manager
uk: Керування чергою обробки

[ctx: @action: setup]
en: Add to Current Queue
uk: Додати до поточної черги

[ctx: @info: setup]
en: Add selected items to current queue from batch manager.
uk: Додати вибрані записи до поточної черги керування пакетною обробкою.

[ctx: @action: setup]
en: Add to New Queue
uk: Додати до нової черги

[ctx: @info: setup]
en: Add selected items to a new queue from batch manager.
uk: Додати вибрані записи до нової черги керування пакетною обробкою.

[ctx: @action: Import photos from camera]
en: Import
uk: Імпортувати

[ctx: @action: setup]
en: Write Metadata to Selected Files
uk: Записати метадані до позначених файлів

[ctx: @action: setup]
en: Reread Metadata From Selected Files
uk: Повторно прочитати метадані з позначених файлів

[ctx: @action: setup]
en: Scan for Faces
uk: Шукати обличчя

[ctx: @action: setup]
en: Recognize Faces
uk: Розпізнати обличчя

[ctx: @action: setup]
en: Remove all Faces
uk: Вилучити усі обличчя

[ctx: @action: setup]
en: Find Similar...
uk: Знайти подібні…

[ctx: @info: setup]
en: Find similar images using selected item as reference.
uk: Знайти подібні зображення за вибраним записом, як еталоном.

[ctx: @info: setup]
en: Change the filename of the currently selected item.
uk: Змінити назву файла вибраного запису.

[ctx: @action: Non-pluralized]
en: Move to Trash
uk: Пересунути до смітника

[ctx: @action: setup]
en: Delete Permanently
uk: Остаточно вилучити

[ctx: @action: setup]
en: Delete permanently without confirmation
uk: Остаточне вилучення без підтвердження

[ctx: @action: setup]
en: Move to trash without confirmation
uk: Пересування до смітника без підтвердження

[ctx: @action: setup]
en: &Sort Albums
uk: Впо&рядкувати альбоми

[ctx: @info: setup]
en: Sort Albums in tree-view.
uk: Сортувати альбоми у перегляді деревом

[ctx: @action: setup]
en: By Folder
uk: За теками

[ctx: @action: setup]
en: By Category
uk: За категорією

[ctx: @action: setup]
en: By Date
uk: За датою

[ctx: @action: setup]
en: Include Album Sub-Tree
uk: Включати піддерево альбому

[ctx: @info: setup]
en: Activate this option to show all sub-albums below the current album.
uk: Позначте цей пункт, щоб рекурсивно показувати всі підальбоми поточного альбому.

[ctx: @action: setup]
en: Include Tag Sub-Tree
uk: Включати піддерево мітки

[ctx: @info: setup]
en: Activate this option to show all images marked by the given tag and all its sub-tags.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала всі зображення позначені заданою міткою і всіма з її підміток.

[ctx: @action: setup]
en: Show All Grouped Items As Open
uk: Показати усі згруповані записи як відкриті

[ctx: @info: setup]
en: Activate this option to show all grouped items as open.
uk: Позначте цей пункт, якщо усі згруповані записи слід показувати як відкриті.

[ctx: @action: setup]
en: &Sort Items
uk: &Впорядкування зображень

[ctx: @info: setup]
en: The value by which the images in one album are sorted in the thumbnail view
uk: Параметр, за яким буде впорядковано зображення з одного альбому у перегляді мініатюр

[ctx: @action: setup]
en: By Name
uk: За назвою

[ctx: @action: setup]
en: By Path
uk: За шляхом

[ctx: @action: setup]
en: By Creation Date
uk: За датою створення

[ctx: @action: setup]
en: By Modification Date
uk: За датою внесення змін

[ctx: @action: setup]
en: By File Size
uk: За розміром файла

[ctx: @action: setup]
en: By Rating
uk: За оцінкою

[ctx: @action: setup]
en: By Image Size
uk: За розміром зображення

[ctx: @action: setup]
en: By Aspect Ratio
uk: За співвідношенням розмірів

[ctx: @action: setup]
en: By Face type
uk: За типом обличчя

[ctx: @action: setup]
en: By Similarity
uk: За подібністю

[ctx: @action: setup]
en: By Manual and Name
uk: За додаванням вручну і назвою

[ctx: @action: setup]
en: By Manual and Date
uk: За додаванням вручну і датою

[ctx: @action: setup]
en: Item Sort &Order
uk: &Порядок зображень

[ctx: @info: setup]
en: Defines whether images are sorted in ascending or descending manner.
uk: Визначає, як буде впорядковано зображення: за спаданням чи за зростанням.

[ctx: @action: setup]
en: Ascending
uk: За зростанням

[ctx: @action: setup]
en: Descending
uk: За спаданням

[ctx: @action: setup]
en: Separate Items
uk: Окремі записи

[ctx: @info: setup]
en: The categories in which the images in the thumbnail view are displayed
uk: Показані категорії зображень у перегляді мініатюр

[ctx: @action: setup]
en: Flat List
uk: Плоский список

[ctx: @action: setup]
en: By Album
uk: За альбомами

[ctx: @action: setup]
en: By Format
uk: За форматом

[ctx: @action: setup]
en: By Month
uk: За місяцями

[ctx: @action: setup]
en: By Faces
uk: За обличчями

[ctx: @action: setup]
en: Item Separation Order
uk: Порядок відокремлення записів

[ctx: @info: setup]
en: The sort order of the groups of separated items
uk: Порядок груп відокремлених записів

[ctx: @action: setup]
en: Select All
uk: Вибрати все

[ctx: @action: setup]
en: Select None
uk: Скасувати вибір

[ctx: @action: setup]
en: Invert Selection
uk: Інвертувати вибір

[ctx: @action: setup]
en: Show Thumbbar
uk: Показати панель мініатюр

[ctx: @action: setup]
en: Zoom to 100%
uk: Масштаб у 100%

[ctx: @action: setup]
en: Fit to &Window
uk: Вмістити у &вікно

[ctx: @action: setup]
en: Color-Managed View
uk: Перегляд з керуванням кольорами

[ctx: @action: setup]
en: Search...
uk: Пошук…

[ctx: @action: setup]
en: Advanced Search...
uk: Складний пошук…

[ctx: @action: setup]
en: Find Duplicates...
uk: Знайти дублікати…

[ctx: @action: setup]
en: Database Migration...
uk: Перетворення бази даних…

[ctx: @action: setup]
en: Maintenance...
uk: Супровід…

[ctx: @action: setup]
en: Scan for new Items
uk: Виявити нові зображення

[ctx: @action: setup]
en: Add Camera Manually...
uk: Додати фотоапарат вручну…

[ctx: @info: setup]
en: Loading cameras...
uk: Завантаження фотоапаратів…

[ctx: @action: setup]
en: Exit Preview Mode
uk: Вийти з режиму перегляду

[ctx: @action: setup]
en: Next Image
uk: Наступне зображення

[ctx: @action: setup]
en: Previous Image
uk: Попереднє зображення

[ctx: @action: setup]
en: First Image
uk: Перше зображення

[ctx: @action: setup]
en: Last Image
uk: Останнє зображення

[ctx: @action: setup]
en: Cu&t
uk: Ви&різати

[ctx: @action: setup]
en: Cut selection to clipboard
uk: Вирізати позначене до буфера обміну даними

[ctx: @action: setup]
en: Edit Titles
uk: Редагувати заголовки

[ctx: @action: setup]
en: Edit Comments
uk: Редагувати коментарі

[ctx: @action: setup]
en: Show Assigned Tags
uk: Показати пов'язані мітки

[ctx: @action: setup]
en: Adjust Exif Orientation Tag
uk: Встановити мітку орієнтації Exif

[ctx: @action: normal exif orientation]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: @action: setup]
en: Flipped Horizontally
uk: Віддзеркалене горизонтально

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Upside Down
uk: Повернуте догори низом

[ctx: @action: setup]
en: Flipped Vertically
uk: Віддзеркалене вертикально

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Right / Horiz. Flipped
uk: Повернуте прав. / Гор. віддзерк.

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Right
uk: Повернуте праворуч

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Right / Vert. Flipped
uk: Повернуте прав. / Верт. віддзерк.

[ctx: @action: setup]
en: Rotated Left
uk: Повернуте ліворуч

[ctx: @action: setup]
en: Rotate
uk: Обертати

[ctx: @action: rotate image left]
en: Left
uk: Ліворуч

[ctx: @action: rotate image right]
en: Right
uk: Праворуч

[ctx: @action: setup]
en: Flip
uk: Віддзеркалити

[ctx: @action: setup]
en: Horizontally
uk: Горизонтально

[ctx: @action: setup]
en: Vertically
uk: Вертикально

[ctx: @action: setup]
en: Auto Rotate/Flip Using Exif Information
uk: Автоматичне обертання або віддзеркалення за даними Exif

[ctx: @info: setup]
en: Loading themes...
uk: Завантаження тем…

[ctx: @action: setup]
en: &Themes
uk: &Теми

[ctx: @info: setup]
en: Loading tools...
uk: Завантаження інструментів…

en: CompactFlash Card Reader
uk: Зчитувач карток CompactFlash

en: Memory Stick Reader
uk: Зчитувач карток флеш-пам'яті

en: SmartMedia Card Reader
uk: Зчитувач карток SmartMedia

en: SD / MMC Card Reader
uk: Зчитувач карток SD / MMC

en: xD Card Reader
uk: Зчитувачі карток xD

en: USB Disk
uk: Диск USB

[ctx: non-USB removable storage device]
en: Disk
uk: Диск

[ctx: <drive type> "<device name or label>" at <mount path>]
en: %1 "%2" at %3
uk: %1 «%2» з %3

[ctx: <drive type> "<device name or label>"]
en: %1 "%2"
uk: %1 «%2»

[ctx: <drive type> at <mount path>]
en: %1 at %2
uk: %1 з %2

en: Cannot access the storage device.
uk: Не вдалося отримати доступ до пристрою зберігання інформації.

en: Images on %1
uk: Зображення, які знайдено на %1

en: The specified device ("%1") is not valid.
uk: Вами вказано некоректний пристрій («%1»).

en: The specified camera ("%1") is not supported.
uk: Вказаний вами фотоапарат («%1») не підтримується.

[ctx: @title Main Tools]
en: Main Tools
uk: Основні інструменти

[ctx: @title Post Processing Tools]
en: Post-Processing
uk: Остаточна обробка

[ctx: @title Export Tools]
en: Export
uk: Експорт

[ctx: @title Import Tools]
en: Import
uk: Імпорт

note: i18n: ectx: Menu (Browse)
en: &Browse
uk: &Навігація

note: i18n: ectx: Menu (Album)
en: &Album
uk: &Альбом

note: i18n: ectx: Menu (Tag)
en: T&ag
uk: М&ітка

note: i18n: ectx: Menu (Image)
en: &Item
uk: З&апис

note: i18n: ectx: Menu (Edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (View)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (Tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: I&mport
uk: І&мпорт

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
uk: Е&кспорт

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Open camera dialog at "path"
uk: Відкрити вікно фотоапарата у «path»

en: Open camera dialog for the device with Solid UDI "udi"
uk: Відкрити діалогове вікно фотоапарата для пристрою з UDI Solid «udi»

en: Automatically detect and open a connected gphoto2 camera
uk: Автоматично виявляти і відкривати фотоапарат, з'єднаний за допомогою gphoto2

en: Start digikam with the SQLite database file found in the directory "dir"
uk: Запустити digiKam з використанням файла бази даних SQLite, виявленого у каталозі «dir»

en: Start digikam with the configuration file "config"
uk: Запустити digikam із вказаним файлом налаштувань «config»

en: <p>You are running digiKam as a 32-bit version on a 64-bit Windows.</p><p>Please install the 64-bit version of digiKam to get a better experience with digiKam.</p>
uk: <p>Ви працюєте із 32-бітовою версією digiKam у 64-бітовій версії Windows.</p><p>Будь ласка, встановіть 64-бітову версію digiKam, щоб скористатися усіма можливостями digiKam на повну силу.</p>

en: Run-time Qt SQLite or MySQL database plugin is not available. please install it.
    There is no database plugin installed on your computer.
uk: Додаток бази даних SQLite або MySQL до Qt недоступний. Будь ласка, встановіть його.
    У вашій системі не встановлено жодного додатка баз даних.

en: Run-time Qt SQLite or MySQL database plugin are not available. Please install it.
    Database plugins installed on your computer are listed below.
uk: Додаток бази даних SQLite або MySQL до Qt недоступний. Будь ласка, встановіть його.
    Список встановлених у вашій системі додатків баз даних:

en: <p>The given path for the config file is not valid. Either its parent directory does not exist, it is a directory itself or it cannot be read/written to.</p>
uk: <p>Вказаний у файлі налаштувань шлях є некоректним. Або не існує його батьківського каталогу, або не існує самого каталогу, або запис чи читання даних з каталогу неможливе.</p>

en: %1 Image (%2)
uk: зображення %1 (%2)

en: TIFF Image (*.tiff *.tif)
uk: зображення TIFF (*.tiff *.tif)

en: JPEG Image (*.jpg *.jpeg *.jpe)
uk: зображення JPEG (*.jpg *.jpeg *.jpe)

en: JPEG2000 Image (*.jp2 *.j2k *.jpx *.pgx)
uk: зображення JPEG2000 (*.jp2 *.j2k *.jpx *.pgx)

en: Progressive Graphics file (*.pgf)
uk: файл поступальної графіки (*.pgf)

en: High Efficiency Image Coding (*.heic *.heif)
uk: високоефективний файл зображення (*.heic *.heif)

en: Flexible Image Transport System (*.fts *.fit *.fits)
uk: гнучка система передавання зображень (*.fts *.fit *.fits)

en: Raw Images (%1)
uk: цифрові негативи (%1)

en: All supported files (%1)
uk: усі файли, що підтримуються (%1)

en: IRC: %1 - #digikam
    Feedback: %2
    Documentation: %3
    
    Build date: %4 (target: %5)
uk: IRC: %1 — #digikam
    Відгуки: %2
    Документація : %3
    
    Дата збирання: %4 (ціль: %5)

en: IRC: %1 - #digikam
    Feedback: %2
    Documentation: %3
    
    Build date: %4 (target: %5)
    Revision: %6
    Branch: %7
uk: IRC: %1 — #digikam
    Відгуки: %2
    Документація: %3
    
    Дата збирання: %4 (ціль: %5)
    Модифікація: %6
    Гілка: %7

[ctx: go to previous image]
en: Back
uk: Назад

[ctx: go to next image]
en: Forward
uk: Вперед

en: Add a Face Tag
uk: Додати мітку обличчя

en: Clear all faces on this image
uk: Вилучити всі прив'язки до облич на цьому зображенні

en: Mark all unconfirmed faces as ignored
uk: Позначити усі непідтверджені обличчя як ігноровані

en: Show Face Tags
uk: Показати мітки облич

en: Add a focus point
uk: Додати точку фокусування

en: Show focus points
uk: Показувати точки фокусування

en: Show Fullscreen
uk: Показати на весь екран

en: Albums
uk: Альбоми

en: Dates
uk: Дати

[ctx: Fuzzy Search images, as duplicates, sketch, searches by similarities]
en: Similarity
uk: Подібність

[ctx: Search images on a map]
en: Map
uk: Карта

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Labels
uk: Позначки

en: Scan collection for faces
uk: Шукати обличчя у збірці

en: Welcome to Face Management in digiKam. If this is your first time using this feature, please consider using the Help Box in the Bottom Left Side Panel.
uk: Вітаємо у засобі керування записами облич digiKam. Якщо ви вперше користуєтеся цим засобом, будь ласка, скористайтеся панеллю довідки у нижній лівій частині бічної панелі.

en: Face recognition is aborted, because there are no identities to recognize. Please add new identities.
uk: Розпізнавання облич перервано, оскільки немає профілів для розпізнавання. Будь ласка, додайте профілі.

[ctx: Browse images sorted by depicted people]
en: People
uk: Люди

[ctx: Advanced search images, access stored searches]
en: Search
uk: Пошук

en: Open Tag Manager
uk: Відкрити вікно керування мітками

en: No Tags
uk: Без міток

en: Existing Tags
uk: Наявні мітки

en: No Tags Album
uk: Альбом без міток

en: Tags
uk: Мітки

en: Time Unit:
uk: Одиниця часу:

en: Day
uk: День

en: Week
uk: Тиждень

en: Month
uk: Місяць

en: Year
uk: Рік

en: <p>Select the histogram time unit.</p><p>You can change the graph decade to zoom in or zoom out over time.</p>
uk: <p>Тут ви можете вибрати одиницю часу для гістограми.</p><p>Ви можете збільшувати або зменшувати це значення, щоб збільшити або зменшити масштаб за часом.</p>

en: <p>Select the histogram scale.</p><p>If the date's maximal counts are small, you can use the linear scale.</p><p>Logarithmic scale can be used when the maximal counts are big; if it is used, all values (small and large) will be visible on the graph.</p>
uk: <p>Тут ви можете вказати шкалу гістограми.</p><p>Якщо максимальні значення зображення невеликі, можна використовувати лінійну шкалу.</p><p>Логарифмічну шкалу можна використовувати, коли максимальні значення великі; при цьому на графіку буде показано всі значення (малі і великі).</p>

[ctx: @info: timeline sidebar]
en: Linear
uk: Лінійна

[ctx: @info: timeline sidebar]
en: Logarithmic
uk: Логарифмічний

en: Clear current selection
uk: Зняти поточне позначення

en: If you press this button, the current date selection on the time-line will be cleared.
uk: Якщо ви натиснете цю кнопку, поточний вибір дат з часової шкали буде знято.

en: Enter the name of the current dates search to save in the "Searches" view
uk: Введіть назву поточних результатів пошуку за датами, щоб зберегти ці результати до «Результатів пошуку»

en: Save current selection to a new virtual Album
uk: Зберегти вибране до нового віртуального альбому

en: If you press this button, the dates selected on the time-line will be saved to a new search virtual Album using the name set on the left.
uk: Якщо ви натиснете цю кнопку, поточний вибір дат буде збережено до нового віртуального альбому результатів пошуку з назвою, встановленою вами ліворуч.

en: Timeline
uk: Шкала часу

en: no item
uk: немає записів

en: 1 item | %1 items
uk[0]: %1 запис
uk[1]: %1 записи
uk[2]: %1 записів
uk[3]: 1 запис

[ctx: Filters as in Search type Filters]
en: Filters
uk: Фільтри

en: Cannot open the root album. It is not a physical location.
uk: Не вдалося відкрити кореневий альбом. Цей альбом немає фізичної адреси.

en: The current query from the database returned no results. Change search settings or select an album with content.
uk: За поточним запитом до бази даних нічого не знайдено. Змініть параметри пошуку або виберіть альбом із вмістом.

en: Fuzzy Sketch Search
uk: Нечіткий пошук за ескізом

en: Fuzzy Image Search
uk: Нечіткий пошук за зображенням

en: Map Search
uk: Пошук за картою

en: Last Search
uk: Останній пошук

en: FacesDetector
uk: Виявлення облич

en: A face recognition task is already running. Only one task can be running at a time. Please wait until it is finished.
uk: Уже запущено завдання з розпізнавання облич. Одночасно програма може виконувати лише одне таке завдання. Будь ласка, зачекайте на завершення попереднього.

[ctx: @info: item icon view]
en: The storage location of this image
    is currently not available
uk: Місце зберігання цього зображення
    зараз недоступне

[ctx: @title: item icon view]
en: Tools
uk: Інструменти

en: Help
uk: Довідка

[ctx: @info]
en: Online help about trash-bin
uk: Інтернет-довідка щодо смітника

en: Undo
uk: Вернути

en: Restore only the last entry in the trash-bin.
uk: Відновити лише останній запис зі смітника.

en: Restore
uk: Відновити

en: Restore selection of files from the trash-bin.
uk: Відновити позначені файли зі смітника

en: Delete...
uk: Вилучити…

en: Remove permanently the items selection or all items from the trash-bin.
uk: Вилучити остаточно позначені записи або усі записи зі смітника.

en: Selected Items Permanently
uk: Позначені записи остаточно

en: All Items Permanently
uk: Усі записи остаточно

en: Confirm Undo
uk: Підтвердження скасування

en: Are you sure you want to restore %1 item? | Are you sure you want to restore %1 items?
uk[0]: Ви справді хочете відновити %1 запис?
uk[1]: Ви справді хочете відновити %1 записи?
uk[2]: Ви справді хочете відновити %1 записів?
uk[3]: Ви справді хочете відновити запис?

en: Confirm Restore
uk: Підтвердження відновлення

en: Confirm Deletion
uk: Підтвердити вилучення

en: Are you sure you want to delete %1 item permanently? | Are you sure you want to delete %1 items permanently?
uk[0]: Ви справді хочете вилучити %1 запис остаточно?
uk[1]: Ви справді хочете вилучити %1 записи остаточно?
uk[2]: Ви справді хочете вилучити %1 записів остаточно?
uk[3]: Ви справді хочете вилучити запис остаточно?

en: Are you sure you want to delete ALL items permanently?
uk: Ви справді хочете вилучити усе це остаточно?

en: Selection
uk: Позначене

en: Delete
uk: Вилучити

en: %1/%2 items selected
uk: Позначено %1 з %2 записів

en: More than 650 user-reports closed on bugzilla.
uk: Закрито понад 650 звітів щодо вад у Bugzilla.

en: Port code to Qt6 framework (code still compatible with Qt5 API).
uk: Код портовано на бібліотеки Qt6 (код усе ще сумісний із програмним інтерфейсом Qt5).

en: Windows Installer is now compiled natively with Microsoft VCPKG tool-chain and use Qt6 and KF6 frameworks.
uk: Нову версію засобу для встановлення у Windows скомпоновано з набором інструментів Microsoft VCPKG і використано бібліотеки Qt6 і KF6.

en: Add JPEG-XL, WEBP, and AVIF export settings everywhere.
uk: Усюди додано параметри експортування JPEG-XL, WEBP і AVIF.

en: Add convert to lossless JPEG-XL, WEBP, and AVIF while importing from camera.
uk: Додано перетворення у JPEG-XL, WEBP і AVIF без втрат під час імпортування з фотоапарата.

en: Add JPEG-XL; WEBP, and AVIF converters in Batch Queue Manager.
uk: Додано засоби перетворення на JPEG-XL, WEBP і AVIF у керуванні пакетною обробкою.

en: Versionning: add support of JPEG-XL, HEIF, WEBP, and AVIF as lossless image format to store versionned images in editor.
uk: Робота з версіями: реалізовано підтримку JPEG-XL, HEIF, WEBP і AVIF як формат зберігання зображень без втрат для зберігання версій зображень у редакторі.

en: Usability: add hamburger menu to tool-bar if main menu is hidden.
uk: Зручність: додано меню-гамбургер на панель інструментів, якщо приховано основне меню.

en: Metadata: add new option to write metadata to files with ExifTool backend.
uk: Метадані: додано новий пункт для запису метаданих до файлів за допомогою модуля обробки ExifTool.

en: Metadata: optional write metadata operations to DNG and RAW files are now always delegated to ExifTool Backend.
uk: Метадані: реалізовано безумовне делегування необов'язкових дій із запису метаданих до файлів DNG та RAW модулю обробки ExifTool.

en: Metadata: optimize layout of Metadata Edit plugin for a better usability.
uk: Метадані: оптимізовано компонування додатка редагування метаданих з метою удосконалення зручності користування.

en: Metadata: add new options to save and load configuration profiles in Advanced Metadata Settings Panel.
uk: Метадані: додано нові пункти для збереження і завантаження профілів налаштувань на панелі додаткових параметрів метаданих.

en: Advanced Rename: add increment file counter to sequence numbering from with option [c] or [c,step].
uk: Розширене перейменування: додано лічильник у назвах файлів для послідовного нумерування за допомогою параметра [c] або [c,крок].

en: Advanced Rename: add random text sequence numbering with option [r].
uk: Розширене перейменування: додано можливість створення послідовностей назв із випадковими номерами за допомогою параметра [r].

en: Advanced Rename: add configurable first character for the unique modifier with {unique:n,c}.
uk: Розширене перейменування: додано придатний до налаштовування перший символ для унікального ідентифікатора: {unique:n,c}.

en: Advanced Search: add search for items by number of face regions.
uk: Розширене перейменування: додано пошук записів за кількістю ділянок облич.

en: Advanced Search: add search for items without face regions.
uk: Розширене перейменування: додано пошук для записів без ділянок облич.

en: Collections: add support for cross-platform network paths.
uk: Збірки: додано підтримку для платформонезалежних шляхів мережі.

en: Database: add support for SQLite WAL (Write-Ahead-Logging) mode.
uk: База даних: додано підтримку режиму SQLite WAL (Write-Ahead-Logging).

en: Add spell-checking support in caption text widget using KF5::Sonnet component.
uk: Додано підтримку перевірки правопису для віджета тексту підпису з використанням компонента KF5::Sonnet.

en: Add Spellcheck config panel in Settings/Miscellaneous for digiKam and Showfoto.
uk: Додано панель налаштовування перевірки правопису на сторінку налаштувань «Різне» digiKam та Showfoto.

en: Add online translations support to Alternative Language text editor widget.
uk: Додано підтримку інтернет-перекладів до віджета «Альтернативна мова» текстового редактора.

en: Add Localize config panel in Settings/Miscellaneous for digiKam and Showfoto.
uk: Додано панель налаштовування локалізації на сторінку «Різне» налаштувань digiKam та Showfoto.

en: Add settings to list preferred alternative/translated languages in text edit widget.
uk: Додано параметри для подання списку бажаних альтернативних мов (мов перекладу) у віджеті редагування тексту.

en: Allow to use Global or Customized Image Quality Sorting settings everywhere.
uk: Уможливлено використання загальних або нетипових параметрів упорядковування зображень за якістю усюди.

en: Add Icon-View settings to customize Labels visibility over thumbnails.
uk: Додано параметри панелі перегляду піктограм для налаштовування видимості міток над мініатюрами.

en: Add support for float16 (half float) images in the TIFF Loader.
uk: Додано підтримку зображень float16 (половини float) у засобі завантаження TIFF.

en: Add new maintenance tool to perform <a href="https://community.kde.org/GSoc/2022/StatusReports/PhuocKhanhLe">Aesthetic Detection to classify images using deep learning model</a>.
uk: Додано новий інструмент супроводу для виконання  <a href="https://community.kde.org/GSoc/2022/StatusReports/PhuocKhanhLe">естетичної обробки для класифікації зображень з використання моделі глибинного навчання</a>.

en: Add new tool <a href="https://community.kde.org/GSoC/2022/StatusReports/QuocHungTran">to perform OCR over scanned text</a>.
uk: Додано новий інструмент <a href="https://community.kde.org/GSoC/2022/StatusReports/QuocHungTran">для виконання розпізнавання сканованого тексту</a>.

en: Queue Manager: add new tool to assign pick label automatically by parsing image quality.
uk: Засіб керування чергою: додано новий інструмент для автоматичного призначення впорядкувальної мітки шляхом обробки якості зображення.

en: Queue Manager: add new tool to assign rating, pick, and color labels in batch.
uk: Засіб керування чергою: додано новий інструмент для пакетного призначення оцінки, упорядувальної мітки та кольорової мітки.

en: Queue Manager: add new tool to assign titles and captions in batch.
uk: Засіб керування чергою: додано новий інструмент для пакетного призначення заголовків і підписів.

en: Documentation: <a href=" https://docs.digikam.org/en/index.html">Rewrite handbook</a> from DocBook to Sphinx/ReStructuredText framework.
uk: Документація: <a href=" https://docs.digikam.org/uk_UA/index.html">Переписано підручник</a> з DocBook на платформу Sphinx/ReStructuredText.

en: Update G'MIC-Qt tool to last version 3.2.2 and finalize MacOS port and improve stability of plugin.
uk: Оновлено інструмент G'MIC-Qt до найсвіжішої версії 3.2.2 і завершено портування MacOS та виконано роботу над забезпеченням стабільної роботи додатка.

en: Update internal RAW engine to last Libraw snapshot 2023-11-21.
uk: Оновлено внутрішній рушій обробки RAW до знімка Libraw версії 2023-11-21.

en: New RAW features: Phase One/Leaf IIQ-S v2 support Canon CR3 filmrolls/RawBurst Canon CRM (movie) files Tiled bit-packed (and 16-bit unpacked) DNGs (non-standard) Deflate-compressed integer DNG files are allowed Canon EOS R3, R7 and R10 Fujifilm X-H2S, X-T30 II OM System OM-1 Leica M11 Sony A7-IV (ILCE-7M4) DJI Mavic 3
uk: Нові можливості обробки цифрових негативів: підтримка Phase One/Leaf IIQ-S v2 у файлах Canon CR3 filmrolls/RawBurst Canon CRM (відео) зі мозаїчними пакуванням бітів (та 16-бітових у розпакованому вигляді) DNG (нестандартних) зі стисканням Deflate файлів DNG з цілими кольорами (Canon EOS R3, R7 and R10 Fujifilm X-H2S, X-T30 II OM System OM-1 Leica M11 Sony A7-IV (ILCE-7M4) DJI Mavic 3)

en: ...and much more.
uk: …та багато інших можливостей.

en: New Features
uk: Нові можливості

en: Some of the new features in this release of digiKam include (compared to digiKam 7):
uk: Серед нових можливостей у цьому випуску digiKam (порівняно із digiKam 7):

en: About
uk: Про програму

en: digiKam is an open source photo management program designed to import, organize, enhance, search and export your digital images to and from your computer.
uk: digiKam — програма для керування фотографіями з відкритим кодом, призначена для імпортування, упорядковування, покращення, пошуку та експортування ваших цифрових зображень з комп'ютера та імпортування таких зображень з пристроїв та інтернету.

en: Currently, you are in the Album view mode of digiKam. Albums are the places where your files are stored, and are identical to the folders on your hard disk.
uk: Зараз digiKam працює у режимі перегляду альбому. Альбоми — це місце, де зберігаються файли, ідентичне до тек на жорсткому диску вашого комп'ютера.

en: digiKam has many powerful features which are described in the <a href="https://docs.digikam.org/en/index.html">documentation</a>
uk: У digiKam передбачено багато потужних можливостей, які описано у <a href="https://docs.digikam.org/en/index.html">документації</a>.

en: The <a href="https://www.digikam.org">digiKam homepage</a> provides information about new versions of digiKam.
uk: На <a href="https://www.digikam.org">домашній сторінці digiKam</a> ви знайдете інформацію щодо нових версій digiKam.

en: Welcome to digiKam %1
uk: Ласкаво просимо до digiKam %1

en: Background Image Credits
uk: Подяки за фонове зображення

en: Author:
uk: Автор:

en: Location:
uk: Розташування:

en: Camera:
uk: Фотоапарат:

en: Lens:
uk: Об'єктив:

en: Hide grouped items
uk: Приховати згруповані пункти

en: Ignore grouping
uk: Ігнорувати групування

en: Show grouping in tree
uk: Показувати ієрархію групування

en: Audio/video properties
uk: Властивості відео та звуку

en: Audio bitrate
uk: Бітова швидкість звуку

en: Audio channel type
uk: Тип звукових каналів

en: Audio Codec
uk: Аудіокодек

en: Duration
uk: Тривалість

en: Frame rate
uk: Частота кадрів

en: Video codec
uk: Відеокодек

en: Configure column "%1"
uk: Налаштувати стовпчик «%1»

[ctx: @title: tableview]
en: digiKam properties
uk: Властивості digiKam

[ctx: @title: tableview]
en: Rating
uk: Оцінка

[ctx: @title: tableview]
en: Pick label
uk: Впорядкувальна позначка

[ctx: @title: tableview]
en: Color label
uk: Позначка кольору

[ctx: @title: tableview]
en: Title
uk: Назва

[ctx: @title: tableview]
en: Caption
uk: Підпис

[ctx: @title: tableview]
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: @info: tableview]
en: Rating
uk: Оцінка

[ctx: @info: tableview]
en: Pick label
uk: Впорядкувальна позначка

[ctx: @info: tableview]
en: Color label
uk: Позначка кольору

[ctx: @info: tableview]
en: Title
uk: Назва

[ctx: @info: tableview]
en: Caption
uk: Підпис

[ctx: @info: tableview]
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: @info: tableview]
en: None
uk: Жодного

[ctx: @info: tableview]
en: Rejected
uk: Відкинуто

[ctx: @info: tableview]
en: Pending
uk: У черзі

[ctx: @info: tableview]
en: Accepted
uk: Прийнято

[ctx: @info: tableview]
en: Red
uk: Червоний

[ctx: @info: tableview]
en: Orange
uk: Жовтогарячий

[ctx: @info: tableview]
en: Yellow
uk: Жовтий

[ctx: @info: tableview]
en: Green
uk: Зелений

[ctx: @info: tableview]
en: Blue
uk: Синій

[ctx: @info: tableview]
en: Magenta
uk: Пурпуровий

[ctx: @info: tableview]
en: Gray
uk: Сірий

[ctx: @info: tableview]
en: Black
uk: Чорний

[ctx: @info: tableview]
en: White
uk: Білий

en: File properties
uk: Властивості файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_tableWidget)
en: Filename
uk: Назва файла

en: Path
uk: Шлях

en: Size
uk: Розмір

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

[ctx: @item: tableview]
en: Human readable
uk: Зручний для читання

[ctx: @item: tableview]
en: Plain
uk: Простий

en: Display format
uk: Формат показу

en: Geo properties
uk: Властивості геопозиціювання

en: Geotagged
uk: Має мітку

en: Coordinates
uk: Координати

en: Altitude
uk: Висота

[ctx: @info: tableview]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @info: tableview]
en: No
uk: Ні

en: Metric units
uk: Метричні одиниці

en: Imperial units
uk: Британо-американські одиниці

en: Item properties
uk: Властивості запису

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Pixel count
uk: Кількість пікселів

en: Bit depth
uk: Бітова глибина

en: Color mode
uk: Режим кольорів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentRelations)
en: Type
uk: Тип

en: Creation date/time
uk: Дата і час створення

en: Digitization date/time
uk: Дата і час оцифрування

en: Aspect ratio
uk: Співвідношення розмірів

en: Similarity
uk: Подібність

[ctx: @info: tableview]
en: Photo properties
uk: Властивості фотографії

[ctx: @title: tableview]
en: Camera maker
uk: Виробник фотоапарата

[ctx: @title: tableview]
en: Camera model
uk: Модель фотоапарата

[ctx: @title: tableview]
en: Lens
uk: Об'єктив

[ctx: @title: tableview]
en: Aperture
uk: Апертура:

[ctx: @title: tableview]
en: Focal length
uk: Фокусна відстань

[ctx: @title: tableview]
en: Exposure
uk: Експозиція

[ctx: @title: tableview]
en: Sensitivity
uk: Чутливість

[ctx: @title: tableview]
en: Mode/program
uk: Режим/програма

[ctx: @title: tableview]
en: Flash
uk: Спалах

[ctx: @title: tableview]
en: White balance
uk: Баланс білого

[ctx: @info: tableview]
en: %1 s
uk: %1 с

[ctx: @info: tableview]
en: %1 ms
uk: %1 мс

[ctx: @info: tableview]
en: %1 µs
uk: %1 мкс

[ctx: @info: tableview]
en: Fraction
uk: Дріб

[ctx: @info: tableview]
en: Rational
uk: Раціональне число

[ctx: @info: tableview]
en: Format
uk: Формат

[ctx: @info: tableview]
en: Seconds
uk: секунди

[ctx: @info: tableview]
en: Milliseconds
uk: мілісекунди

[ctx: @info: tableview]
en: Microseconds
uk: мікросекунди

[ctx: @info: tableview]
en: Unit
uk: Одиниці

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Remove this column
uk: Вилучити цей стовпчик

en: Configure this column
uk: Налаштувати цей стовпчик

[ctx: @item: component info]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: @item: component info]
en: LibGphoto2 support
uk: Підтримка LibGphoto2

[ctx: @item: component info]
en: No
uk: Ні

[ctx: @item: component info]
en: Baloo support
uk: Підтримка Baloo

[ctx: @item: component info]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @item: component info]
en: AddressBook support
uk: Підтримка адресної книги

[ctx: @item: component info]
en: Media player support
uk: Підтримка відтворення мультимедійних даних

[ctx: @item: component info]
en: DBus support
uk: Підтримка DBus

[ctx: @item: component info]
en: Panorama support
uk: Підтримка панорам

[ctx: @item: component info]
en: HTML Gallery support
uk: Підтримка галереї HTML

[ctx: @item: component info]
en: Calendar support
uk: Підтримка календаря

[ctx: @item: component info]
en: Database backend
uk: Сервер бази даних

[ctx: @item: component info]
en: Database internal server
uk: Вбудований сервер бази даних

[ctx: @item: component info]
en: FFmpeg Configuration
uk: Налаштування FFmpeg

[ctx: @item: component info]
en: Video Decoders
uk: Декодувальники відео

[ctx: @item: component info]
en: Video Encoders
uk: Кодувальники відео

[ctx: @item: component info]
en: Audio Decoders
uk: Декодувальники звукових даних

[ctx: @item: component info]
en: Audio Encoders
uk: Кодувальники звукових даних

[ctx: @item: component info]
en: Supported Extensions
uk: Підтримувані розширення

en: Auto Levels
uk: Авторівні

en: Normalize
uk: Нормалізувати

en: Equalize
uk: Зрівняти

en: Stretch Contrast
uk: Розтягнути контрастність

en: Auto Exposure
uk: Автоекспозиція

en: Filter:
uk: Фільтр:

[ctx: @title]
en: Color Auto-Correction
uk: Автоматичне виправлення кольорів

[ctx: @info]
en: A tool to fix colors automatically
uk: Інструмент для автоматичного виправлення кольорів

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust colors automatically from images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна автоматично виправляти кольори зображень.</para>

[ctx: @title]
en: BCG Correction
uk: Виправлення трійки яскравість/контрастність/гама

[ctx: @info]
en: A tool to fix Brightness / Contrast / Gamma
uk: Інструмент для виправлення трійки значень яскравість/контрастність/гама

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust Brightness / Contrast / Gamma from images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна виправляти значення яскравості, контрастності та гами зображень.</para>

[ctx: @title]
en: Black and White Convert
uk: Перетворення на чорно-біле

[ctx: @info]
en: A tool to convert to black and white
uk: Інструмент для перетворення зображення на чорно-біле

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images to black and white.</para>
uk: <para>Цей інструмент керування чергою пакетної обробки може перетворювати зображення на чорно-білі.</para>

[ctx: @title]
en: Channel Mixer
uk: Змішувач каналів

[ctx: @info]
en: A tool to mix color channel
uk: Інструмент для змішування каналів кольорів

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can mix color channels from images.</para>
uk: <para>Цей інструмент керування чергою пакетної обробки може змішувати канали кольорів зображення.</para>

en: Color Balance
uk: Баланс кольорів

en: Adjust color balance.
uk: Виправити баланс кольорів.

[ctx: @title]
en: Color Balance
uk: Баланс кольорів

[ctx: @info]
en: A tool to adjust color balance
uk: Інструмент для виправлення балансу кольорів

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust color balance from images.</para>
uk: <para>Цей інструмент керування чергою пакетної обробки може коригувати баланс кольорів зображення.</para>

en: Convert to 8 bits
uk: Перетворення на 8-бітове

en: Convert color depth from 16 to 8 bits.
uk: Перетворити 16-бітове зображення на 8-бітове.

[ctx: @info]
en: Convert to 8 bits
uk: Перетворення на 8-бітове

[ctx: @info]
en: A tool to convert color depth to 8 bits
uk: Інструмент для перетворення глибини кольорів на 8-бітову

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert image color depth to 8 bits.</para>
uk: <para>Цей інструмент керування чергою пакетної обробки може перетворювати глибину кольорів зображення на 8-бітову.</para>

[ctx: @title]
en: Convert to 16 bits
uk: Перетворення на 16-бітове

[ctx: @info]
en: A tool to convert color depth to 16 bits
uk: Інструмент для перетворення глибини кольорів на 16-бітову

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images color depth to 16 bits.</para>
uk: <para>Цей інструмент керування чергою пакетної обробки може перетворювати глибину кольорів зображення на 16-бітову.</para>

[ctx: @title]
en: Curves Adjust
uk: Виправлення кривих

[ctx: @info]
en: Perform curves adjustments.
uk: Виконати коригування кривих.

[ctx: @label: colcor properties]
en: Channel:
uk: Канал:

[ctx: @item: colcor properties]
en: Luminosity
uk: Яскравість світла

[ctx: @item: colcor properties]
en: Red
uk: Червоний

[ctx: @item: colcor properties]
en: Green
uk: Зелений

[ctx: @item: colcor properties]
en: Blue
uk: Синій

[ctx: @item: colcor properties]
en: Alpha
uk: Альфа

[ctx: @action: open file dialog]
en: Load...
uk: Завантажити…

[ctx: @info: open file dialog]
en: Load all parameters from settings text file.
uk: Завантажити всі параметри з текстового файла параметрів.

[ctx: @info]
en: A tool to adjust color curves
uk: Інструмент для виправлення кривих кольорів

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust the color curves from images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна виправляти криві кольорів зображень.</para>

[ctx: @title]
en: HSL Correction
uk: Виправлення ВНО

[ctx: @info]
en: A tool to fix Hue / Saturation / Lightness
uk: Інструмент для виправлення трійки відтінок/насиченість/освітленість

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust Hue / Saturation / Lightness from images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна коригувати значення відтінку, насиченості та освітленості зображень.</para>

[ctx: @title]
en: Color Profile Conversion
uk: Перетворення профілів кольорів

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to a color space
uk: Інструмент для перетворення зображення до певного простору кольорів

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images to a different color space.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна перетворювати кольори зображень до іншого простору кольорів.</para>

[ctx: @title]
en: Invert Colors
uk: Інвертування кольорів

[ctx: @info]
en: A tool to invert image colors
uk: Інструмент для інвертування кольорів зображення

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can invert colors from images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна інвертувати кольори зображень.</para>

[ctx: @title]
en: White Balance
uk: Баланс білого

[ctx: @info]
en: A tool to adjust white balance
uk: Інструмент для виправлення балансу білого кольору

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust the white balance from images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна коригувати баланс білого кольору зображень.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To AVIF
uk: Перетворити на AVIF

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to AVIF format
uk: Інструмент для перетворення зображень до формату AVIF

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to AVIF format.</para><para>AV1 Image File Format is an image file format specification for storing images or image sequences compressed with AV1 in the ISOBMFF container format.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/AVIF'>this page</a>.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна перетворювати дані зображень до формату AVIF.</para><para>Назва є абревіатурою від AV1 Image File Format (формат файлів зображень AV1). Цю специфікацію формату зображень призначено для зберігання зображень та послідовностей зображень, які стиснуто AV1 до контейнера у форматі ISOBMFF.</para><para>Докладніше про формат можна дізнатися <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/AVIF'>тут</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert RAW To DNG
uk: Перетворення RAW на DNG

[ctx: @info]
en: A tool to convert RAW images to DNG container
uk: Інструмент для перетворення цифрових негативів (RAW) на контейнер DNG

[ctx: @info]
en: <para>This Generic tool can convert RAW images data to DNG format.</para><para>The Digital Negative is a lossless RAW image format created by Adobe.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Negative'>this page</a>.</para>
uk: <para>За допомогою типового інструмента можна перетворювати цифрові негативи (RAW) до формату DNG.</para><para>Формат Digital Negative є форматом зберігання цифрових негативів без втрат якості, який було створено Adobe.</para><para>Докладні відомості щодо цього формату можна знайти <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Negative'>тут</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To HEIF
uk: Перетворити на HEIF

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to HEIF format
uk: Інструмент для перетворення зображень до формату HEIF

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to HEIF format.</para><para>High Efficiency Image File Format (HEIF), also known as High Efficiency Image Coding (HEIC), is a file format for individual images and image sequences. It was developed by the Moving Picture Experts Group (MPEG) and it claims that twice as much information can be stored in a HEIF image as in a JPEG image of the same size, resulting in a better quality image. HEIF also supports animation, and is capable of storing more information than an animated GIF at a small fraction of the size.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/High_Efficiency_Image_File_Format'>High Efficiency Image File Format</a> for details.</para>
uk: <para>Цей засіб для керування пакетними перетвореннями може перетворювати зображення до формату HEIF.</para><para>Високоефективний формат файлів зображень (High Efficiency Image File Format або HEIF), який також називають високоефективним кодуванням зображень (High Efficiency Image Coding або HEIC), є форматом для зберігання даних окремих зображень та послідовностей зображень. Його було розроблено експертною групою із анімації (Moving Picture Experts Group або MPEG). Метою створення формату було уможливлення збереження удвічі більшої кількості інформації у зображенні HEIF, порівняно із зображенням JPEG того самого розміру, забезпечуючи таким чином кращу якість зображення. У форматі HEIF передбачено підтримку можливості збереження даних анімації. Форматом передбачено можливість зберігання більшого об'єму даних, порівняно із GIF, у файлі, який у декілька разів менший за розміром.</para><para>Докладніший опис формату можна знайти <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/High_Efficiency_Image_File_Format'>тут</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To JP2
uk: Перетворити на JP2

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to JPEG-2000 format
uk: Інструмент для перетворення зображень до формату JPEG-2000

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to JPEG-2000 format.</para><para>This is an image compression standard and coding system. It was created by the Joint Photographic Experts Group committee in 2000 with the intention of superseding their original discrete cosine transform-based JPEG standard (created in 1992) with a newly designed, wavelet-based method.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_2000'>this page</a>.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна перетворювати дані зображень до формату JPEG-2000.</para><para>Це стандарт і система кодування для стискання даних зображень. Стандарт було розроблено комітетом Joint Photographic Experts Group у 2000 році для заміни початкового заснованого на дискретному косинус-перетворенні стандарту JPEG (створеного у 1992 році) на новітній метод, який засновано на вейвлетах.</para><para>Докладний опис формату можна знайти <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_2000'>тут</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To JPEG
uk: Перетворити на JPEG

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to JPEG format
uk: Інструмент для перетворення зображень до формату JPEG

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to JPEG format.</para><para>The Joint Photographic Experts Group format is a commonly used method of lossy compression for digital images, particularly for those images produced by digital photography.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG'>this page</a>.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна перетворювати дані зображень до формату JPEG.</para><para>Назва стандарту і формату є абревіатурою назви комітету Joint Photographic Experts Group, який його розробив. Цей формат є типовим для стискання цифрових зображень із втратою якості, зокрема зображень, які є наслідком обробки засобами цифрової фотографії.</para><para>Докладніший опис формату можна знайти <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG'>тут</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To JXL
uk: Перетворити на JXL

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to JXL format
uk: Інструмент для перетворення зображень до формату JXL

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to JPEG-XL format.</para><para>JPEG-XL is a royalty-free raster-graphics file format that supports both lossy and lossless compression. It is designed to outperform existing raster formats and thus to become their universal replacement.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_XL'>this page</a>.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна перетворювати дані зображень до формату JPEG-XL.</para><para>JPEG-XL є вільним від роялті форматом файлів растрової графіки, у якому передбачено можливість зберігання даних зі стисканням даних як з втратою якості, так і без втрати якості. Його розроблено так, щоб характеристики формату були кращими за характеристики наявних растрових форматів. Таким чином, він має стати універсальним замінником старих форматів зберігання даних.</para><para>Докладніше про цей формат можна дізнатися зі <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_XL'>сторінки у Вікіпедії</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To PGF
uk: Перетворити на PGF

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to PGF format
uk: Інструмент для перетворення зображень до формату PGF

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to PGF format.</para><para>The Progressive Graphics File is a wavelet-based bitmapped image format that employs lossless and lossy data compression.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File'>this page</a>.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна перетворювати дані зображень до формату PGF.</para><para>Назва є абревіатурою від Progressive Graphics File. Стандарт кодування засновано на вейвлетах, зберігання растрових даних виконується як без втрати якості, так і з втратою якості.</para><para>Докладніше про формат можна дізнатися <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File'>тут</a>.</para>

en: <b>If conversion to PNG fails, this may be due to the color profile check. Simply insert the tool for color profile conversion before this tool and select the desired color profile.</b>
uk: <b>Помилки під час перетворення PNG може бути пов'язано із перевіркою профілю кольорів. Просто додайте інструмент перетворення профілів кольорів до цього інструмента і виберіть бажаний профіль кольорів.</b>

[ctx: @title]
en: Convert To PNG
uk: Перетворити на PNG

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to PNG format
uk: Інструмент для перетворення зображень до формату PNG

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to PNG format.</para><para>The Portable Network Graphics is a raster-graphics file-format that supports lossless data compression.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Portable_Network_Graphics'>this page</a>.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна перетворювати дані зображень до формату PNG.</para><para>Назва є абревіатурою від Portable Network Graphics. Стандарт кодування призначено для растрової графіки. Передбачено підтримку стискання даних без втрати якості.</para><para>Докладніше про формат можна дізнатися <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Portable_Network_Graphics'>тут</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To TIFF
uk: Перетворити на TIFF

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to TIFF format
uk: Інструмент для перетворення зображень до формату TIFF

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to TIFF format.</para><para>The Tagged Image File Format is a computer file format for storing raster graphics images, popular among graphic artists, the publishing industry, and photographers.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/TIFF'>this page</a>.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна перетворювати дані зображень до формату TIFF.</para><para>Назва є абревіатурою від Tagged Image File Format. Формат призначено для зберігання графічних даних растрових зображень. Формат є популярним серед художників, у книгодрукарстві та серед фотографів.</para><para>Докладніше про формат можна дізнатися <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/TIFF'>тут</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Convert To WEBP
uk: Перетворити на WEBP

[ctx: @info]
en: A tool to convert images to WEBP format
uk: Інструмент для перетворення зображень до формату WEBP

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can convert images data to WEBP format.</para><para>WEBP is an image file format that Google has developed as a replacement for JPEG, PNG, and GIF file formats. WEBP yields files that are smaller for the same quality, or of higher quality for the same size. It supports both lossy and lossless compression, as well as animation and alpha transparency.</para><para>See details about this format from <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/WebP'>this page</a>.</para>
uk: <para>Цей засіб керування пакетною обробкою може перетворювати дані зображення на дані у форматі WEBP.</para><para>WEBP — формат файлів зображень, який було розроблено Google на заміну форматів файлів JPEG, PNG і GIF. Файли WEBP є меншими за файли у цих форматах за тієї самої якості, або є якіснішими за файли такого самого розміру. У форматі передбачено можливість зберігання із втратою якості або без втрати якості, а також реалізовано підтримку анімацій та прозорості.</para><para>Докладніший опис формату можна знайти на <a href='https://uk.wikipedia.org/wiki/WebP'>цій сторінці</a>.</para>

en: Output file type:
uk: Тип файла результатів:

en: Same as input
uk: Збігається з вхідним

en: Shell Script:
uk: Скрипт оболонки:

en: Enter script for execution. Use $INPUT and $OUTPUT for input / output filenames (with special characters escaped). These would be substituted before shell execution.
uk: Введіть скрипт для виконання. Скористайтеся змінними $INPUT і $OUTPUT для позначення файлів вхідних і вихідних даних (із екрануванням спеціальних символів). Змінні буде замінено значенням перед виконанням скрипту.

en: <b>Note:</b> Environment variables TITLE, COMMENTS, COLORLABEL, PICKLABEL, RATING and TAGSPATH (separated by ;) are available.
uk: <b>Зауваження:</b> можна використовувати змінні середовища TITLE, COMMENTS, COLORLABEL, PICKLABEL, RATING і TAGSPATH (відокремлені ;).

en: User Script: No script.
uk: Скрипт користувача: немає.

en: User Script: File open error.
uk: Скрипт користувача: помилка при спробі відкрити файл.

en: User Script: Timeout from script.
uk: Скрипт користувача: перевищено час очікування на дані.

en: User Script: No error.
uk: Скрипт користувача: немає помилок.

en: User Script: Failed to start script.
uk: Скрипт користувача: не вдалося запустити скрипт.

en: User Script: Script process crashed.
uk: Скрипт користувача: процес скрипту завершив роботу.

en: User Script: Command not found.
uk: Скрипт користувача: команди не знайдено.

en: User Script: Error code returned %1.
uk: Скрипт користувача: повернуто код помилки %1.

[ctx: @title]
en: User Shell Script
uk: Скрипт користувача

[ctx: @info]
en: A tool to execute a custom shell script
uk: Інструмент для виконання нетипового скрипту командної оболонки

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can run user shell script as workflow stage.</para><para>Script variables:</para><para>Uses <b>$INPUT</b> and <b>$OUTPUT</b> for input / output filenames (with special characters escaped). These would be substituted before shell execution.</para><para>Uses <b>$TITLE</b>, <b>$COMMENTS</b>, <b>$COLORLABEL</b>, <b>$PICKLABEL</b>, <b>$RATING</b> and <b>$TAGSPATH</b> to handle digiKam properties.</para>
uk: <para>Цей інструмент керування чергою пакетної обробки може запускати скрипт командної оболонки як етап робочого процесу.</para><para>Змінні скрипту:</para><para>використовує <b>$INPUT</b> і <b>$OUTPUT</b> для назв вхідного і вихідного файлів (із екрануванням спеціальних символів). Підставляння буде виконано до виконання скрипту.</para><para>Використовує <b>$TITLE</b> (заголовок), <b>$COMMENTS</b> (коментарі), <b>$COLORLABEL</b> (кольорова мітка), <b>$PICKLABEL</b> (мітка вибору), <b>$RATING</b> (оцінка) та <b>$TAGSPATH</b> (шлях у мітках) для роботи з властивостями digiKam.</para>

[ctx: @title]
en: Add Border
uk: Додавання рамки

[ctx: @info]
en: A tool to add a border around images
uk: Інструмент для додавання рамки навколо зображень

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can add decorative border around images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна додавати до зображень декоративні рамки.</para>

[ctx: @title]
en: Add Texture
uk: Додати текстуру

[ctx: @info]
en: A tool to apply a texture over images
uk: Інструмент для застосування до зображень текстури

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can apply a texture over images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна застосовувати до зображень текстуру.</para>

en: Check this if you want the watermark to use the given size of the font or the image without any adjustment to the actual image.
uk: Позначте цей пункт, якщо хочете, щоб у накладці було використано вказані розміри шрифту або зображення, без враховування розмірів і пропорцій самого зображення.

en: Use Absolute Size
uk: Використовувати абсолютний розмір

en: Watermark type:
uk: Тип накладки:

en: Image
uk: Зображення

en: Text
uk: Текст

en: Image settings
uk: Параметри зображення

en: Click to select watermark image.
uk: Натисніть, щоб вибрати зображення накладки.

en: Watermark image:
uk: Зображення накладки:

en: Check this if you want the watermark to ignore its own aspect ratio and use the image's aspect ratio instead.
uk: Позначте цей пункт, якщо хочете, щоб у накладці ігнорувалися власні пропорції і використовувалися пропорції зображення.

en: Ignore Watermark aspect Ratio
uk: Ігнорувати пропорції накладки

en: Check this if you want watermark to be transparent.
uk: Позначте цей пункт, якщо хочете, щоб «водяний» знак був прозорим.

en: Add transparency to watermark image
uk: Додати прозорість до зображення накладки

en: Opacity of watermark
uk: Непрозорість накладки

en: Opacity (%):
uk: Непрозорість (у %):

en: Text settings
uk: Параметри тексту

en: Enter your watermark string here.
uk: Введіть тут рядок «водяного знаку».

en: Watermark text:
uk: Текст накладки:

en: Choose the font type and style. Size is auto calculated.
uk: Виберіть тип і гарнітуру шрифту. Розмір буде обчислено автоматично.

en: Set the font color to use here.
uk: Тут ви можете вказати колір шрифту.

en: Font color:
uk: Колір тексту:

en: Text opacity:
uk: Непрозорість тексту:

en: Set the opacity of the watermark text. 100 is fully opaque, 0 is fully transparent.
uk: Тут можна визначити ступінь непрозорості тексту накладки. 100 відповідає повній непрозорості, 0 — повністю прозорому тексту.

en: Check this if you want a background fill behind the text.
uk: Позначте цей пункт, якщо слід додати тло до тексту.

en: Use background
uk: Використовувати тло

en: Choose the color of the watermark background.
uk: Тут ви можете вказати колір тла накладки

en: Background color:
uk: Колір тла:

en: Background opacity:
uk: Непрозорість тла:

en: Set the opacity of the watermark background. 100 is fully opaque, 0 is fully transparent.
uk: Тут можна визначити ступінь непрозорості тла тексту накладки  відповідає повній непрозорості, 0 — повністю прозорому тексту.

en: Specific Location
uk: Певне місце

en: Systematic Repetition
uk: Систематичне повторення

en: Random Repetition
uk: Випадкове повторення

en: Placement Type:
uk: Тип розташування:

en: When you choose to have the watermark repeated many times in the placement combo box, you can specify here whether the repetition.
uk: Якщо у спадному списку ви вкажете, що «водяним знаком» слід регулярно заповнити зображення, тут ви зможете вказати, чи буде повторення.

en: Density of watermark repetition (Disabled in "Specific Location" mode)
uk: Щільність повторення накладки (у режимі «певне місце» вимикається)

en: When you choose to have the watermark repeated randomly in the placement combo box, you can specify here to randomly rotate the watermark (0, 90, 180, 270 degrees).
uk: Якщо у спадному списку ви вкажете, що «водяним знаком» слід випадковим чином заповнити зображення, тут ви зможете вказати, чи слід випадковим чином обертати цей знак (на 0, 90, 180 чи 270 градусів).

en: Randomize watermark orientation (Enabled in "Random Repetition" mode only)
uk: Випадкова орієнтація накладки (вмикається лише у режимі «випадкове повторення»)

en: Use this to get more control over the sparsity of watermark repetition. The higher the value the sparser the watermarks get. Use floating point values, typically between 1.0 and 3.0. It can also be less than 1.0
uk: Цим полем можна скористатися для визначення щільності повторень «водяного знаку». Чим більшим буде це значення, тим щільніше розташовуватимуться «водяні знаки». Значення слід вказувати у форматі числа із рухомою крапкою, типово, між 1.0 і 3.0. Значення може бути і меншим за 1.0.

en: Sparsity Factor:
uk: Коефіцієнт роздільності:

[ctx: @item: placement position]
en: Top left
uk: Вгорі ліворуч

[ctx: @item: placement position]
en: Top right
uk: Вгорі праворуч

[ctx: @item: placement position]
en: Bottom left
uk: Внизу ліворуч

[ctx: @item: placement position]
en: Bottom right
uk: Внизу праворуч

[ctx: @item: placement position]
en: Center
uk: За центром

[ctx: @item: placement position]
en: Top center
uk: Вгорі за центром

[ctx: @item: placement position]
en: Bottom center
uk: Внизу за центром

en: Placement Position:
uk: Місце:

en: 0 degrees
uk: 0°

en: 90 degrees CW
uk: 90° за год. стрілкою

en: 180 degrees
uk: 180°

en: 270 degrees CW
uk: 270° за год. стрілкою

en: Rotation:
uk: Обертання:

en: Size of watermark, as a percentage of the marked image.
uk: Тут ви можете вказати розмір накладки у відсотках до розміру зображення.

en: Size (%):
uk: Розмір (у %):

en: Margin from edge in X direction, as a percentage of the marked image.
uk: Відступ від краю за горизонтальною віссю у відсотках від ширини зображення.

en: X margin (%):
uk: Відступ за X (у %):

en: Margin from edge in Y direction, as a percentage of the marked image.
uk: Відступ від краю за вертикальною віссю у відсотках від ширини зображення.

en: Y margin (%):
uk: Відступ за Y (у %):

[ctx: @title]
en: Add Watermark
uk: Додати «водяний знак»

[ctx: @info]
en: A tool to overlay an image or text as a visible watermark
uk: Інструмент для створення накладок на основі зображення або вказаного тексту

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can add a text watermark over images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна додавати до зображень текстові «водяні» знаки.</para>

[ctx: @title]
en: Anti-Vignetting
uk: Антивіньєтування

[ctx: @info]
en: A tool to adjust vignetting to photograph
uk: Інструмент для коригування віньєтування на фотографії

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool remove or add vignettings to images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна вилучати з зображень віньєтування або додавати його.</para>

en: Smoothness:
uk: Плавність:

en: A smoothness of 0 has no effect, 1 and above determine the Gaussian blur matrix radius that determines how much to blur the image.
uk: Значення плавності 0 не матиме наслідків, 1 або більше визначає радіус матриці Гаусового розмивання, що визначає наскільки значним є розмивання зображення.

[ctx: @title]
en: Blur Image
uk: Розмивання зображень

[ctx: @info]
en: A tool to blur images
uk: Інструмент для розмивання зображень

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can blur images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна розмивати зображення.</para>

[ctx: @title]
en: Hot Pixels
uk: «Гарячі» пікселі

[ctx: @info]
en: A tool to fix hot pixels
uk: Інструмент для усування «гарячих» пікселів

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can fix hot pixels in images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування чергою пакетної обробки ви можете усувати «гарячі» пікселі у файлах зображень.</para>

en: Lens Auto-Correction
uk: Автокорекція об'єктива

en: Fix automatically lens distortions
uk: Автоматично виправити викривлення об'єктивом

en: <b>Use Metadata</b> option will parse images' information at queue run-time to find relevant lens features.
uk: Якщо буде позначено пункт <b>Використовувати метадані</b>, програма виконає обробку даних зображень у черзі у пошуках відповідних можливостей об'єктива.

en: Cannot find all lens information to process lens auto-corrections
uk: Не вдалося знайти достатньо даних щодо об'єктива для виконання автоматичного виправлення

[ctx: @title]
en: Lens Auto-Correction
uk: Автокорекція об'єктива

[ctx: @info]
en: A tool to fix automatically lens artifacts
uk: Інструмент для автоматичного виправлення викривлення об'єктивом

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can fix automatically lens artifacts over images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна автоматично усувати дефекти викривлення зображень об'єктивом.</para>

[ctx: @title]
en: Local Contrast
uk: Локальна контрастність

[ctx: @info]
en: A tool to emulate tone mapping
uk: Інструмент для імітування відображення тонів

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can emulate tone mapping over images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна імітувати прив'язку тонів на зображеннях.</para>

[ctx: @title]
en: Noise Reduction
uk: Вилучення шумів

[ctx: @info]
en: A tool to remove photograph noise using wavelets
uk: Інструмент для вилучення шуму з фотографій за допомогою вейвлетів

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can reduce noise in images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна зменшувати шумність на зображеннях.</para>

[ctx: @title]
en: Red Eye Correction
uk: Коригування ефекту «червоних очей»

[ctx: @info]
en: A tool to automatically detect and correct red eye effect
uk: Інструмент для автоматичного виявлення і виправлення ефекту «червоних очей».

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can reduce red eye effect on images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна усувати ефект «червоних очей» на зображеннях.</para>

en: Visit CImg library website
uk: Відвідайте вебсторінку бібліотеки CImg

en: Reduce Uniform Noise
uk: Прибрати однорідний шум

en: Reduce JPEG Artifacts
uk: Прибрати дефекти JPEG

en: Reduce Texturing
uk: Прибрати текстуризацію

en: <p>Select the filter preset to use for photograph restoration here:</p><p><b>None</b>: Most common values. Puts settings to default.<br/><b>Reduce Uniform Noise</b>: reduce small image artifacts such as sensor noise.<br/><b>Reduce JPEG Artifacts</b>: reduce large image artifacts, such as a JPEG compression mosaic.<br/><b>Reduce Texturing</b>: reduce image artifacts, such as paper texture, or Moire patterns on scanned images.</p>
uk: <p>Тут ви можете вибрати шаблон фільтра відновлення, що буде застосовано до фотографії:</p><p><b>Жодного</b>: звичайні значення. Виставляє типові параметри.<br/><b>Прибрати однорідний шум</b>: прибирає малі дефекти зображення на зразок сенсорного шуму.<br/><b>Прибрати дефекти JPEG</b>: прибрати великі дефекти зображення на зразок мозаїки внаслідок надмірного стиснення JPEG.<br/><b>Прибрати текстуризацію</b>: прибирає дефекти зображення, на зразок текстури паперу або муарові візерунки на сканованому зображенні.</p>

[ctx: @title]
en: Restoration
uk: Відновлення

[ctx: @info]
en: A tool to restore images using Greystoration algorithm
uk: Інструмент для відновлення зображень за допомогою алгоритму Greystoration

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can restore images using Greystoration algorithm.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна відновлювати зображення з використанням алгоритму Greystoration.</para>

[ctx: @title]
en: Sharpen Image
uk: Збільшити різкість зображення

[ctx: @info]
en: A tool to sharp images
uk: Інструмент для збільшення різкості зображень

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can sharp images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна збільшувати різкість зображень.</para>

[ctx: @title]
en: Color Effects
uk: Ефекти кольорів

[ctx: @info]
en: A tool to apply color effects
uk: Інструмент для застосовування ефектів кольорів

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can apply color effects over images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна застосовувати до зображень ефекти кольорів.</para>

[ctx: @title]
en: Film Grain
uk: Зернистість фотоплівки

[ctx: @info]
en: A tool to add film grain
uk: Інструмент для додавання зернистості плівки

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can add film grain over images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна додавати ефект зернистості плівки до зображень.</para>

[ctx: @label]
en: Select an image or JSON file supported by ExifTool to apply the file metadata to the images.
uk: Виберіть зображення або файл JSON, підтримку яких передбачено у ExifTool для застосування метаданих файла до зображень.

[ctx: @info]
en: Apply Metadata: No image or JSON file selected.
uk: Застосування метаданих: не вибрано зображення або файла JSON.

[ctx: @info]
en: Apply Metadata: ExifTool is not available.
uk: Застосування метаданих: немає доступу до ExifTool.

[ctx: @info]
en: Apply Metadata: File name not exist in JSON file.
uk: Застосування метаданих: у файлів JSON вказано назву файла, якого не існує.

[ctx: @info]
en: Apply Metadata: ExifTool reported an error.
uk: Застосування метаданих: ExifTool надіслано повідомлення про помилку.

[ctx: @title]
en: Apply Metadata
uk: Застосування метаданих

[ctx: @info]
en: A tool to apply metadata from a image or JSON file with ExifTool
uk: Інструмент для застосування метаданих з зображення або файла JSON за допомогою ExifTool

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can apply metadata from a image or JSON file with ExifTool.</para>
uk: <para>Цей інструмент засобу керування пакетною обробкою може застосовувати метадані з зображення або файла JSON за допомогою ExifTool.</para>

en: Titles:
uk: Заголовки:

[ctx: @info]
en: Enter title text here.
uk: Тут введіть текст назви.

en: Captions:
uk: Підписи:

[ctx: @info]
en: Enter caption text here.
uk: Тут введіть текст підпису.

en: Clean up and overwrite metadata
uk: Очистити і перезаписати метадані

[ctx: @info]
en: If you turn on this options, titles and captions will be cleaned and replaced by the new values,
    else old values will be merged with new values.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, заголовки і підписи буде вилучено і замінено новими значеннями.
    Якщо пункт не буде позначено, старі значення буде об'єднано з новими.

[ctx: @title]
en: Assign Captions
uk: Призначити підписи

[ctx: @info]
en: A tool to assign captions metadata to images
uk: Інструмент для визначення метаданих підписів зображень

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool will assign title and description metadata alternative values to images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна встановити альтернативні значення метаданих заголовка і опису зображень.</para>

en: Pick Label:
uk: Впорядкувальна позначка:

en: Color Label:
uk: Позначка кольору:

en: Rating:
uk: Оцінка:

[ctx: @title]
en: Assign Labels
uk: Призначення позначок

[ctx: @info]
en: A tool to assign labels metadata to images
uk: Інструмент для визначення позначок метаданих зображень

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool will assign rating, or color, or pick label metadata values to images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна встановити значення метаданих оцінки, кольору та впорядкувальної мітки зображень.</para>

[ctx: @label]
en: <p><b>This tool allows to assign automatically tags to images by contents analysis using deep-learning neural network.</b></p><p>The settings below determine the deep-learning model to use while parsing image contents to determine the subjects of the photography. The neural network used in background will generate automatically a serie of tags describing the contents and store the results in the database.</p>
uk: <p><b>Цей інструмент уможливлює автоматичне призначення позначок до зображень на основі вмісту із використанням нейронної мережі для глибинного навчання.</b></p><p>Значення з наведеного нижче списку визначають модель глибинного навчання, якою слід скористатися для обробки вмісту зображення з метою визначення об'єктів на фотографії. У фоновому режимі буде використано нейронну мережу для автоматичного створення набору міток, що описують вміст, а отримані мітки буде збережено до бази даних.</p>

en: Selection model:
uk: Модель вибору:

[ctx: @info:tooltip]
en: <p><b>YOLOv5 Nano</b>: this model is a neural network which offers exceptional speed and efficiency. It enables you to swiftly evaluate the integration of smaller-scale object detection scenarios. It's designed for objects detections, capable of recognizing and extracting the location of objects within an image. The limitation on the number of recognizable objects is set to 80.</p><p><b>YOLOv5 XLarge</b>: as the previous one, this model is a neural network dedicated for more complex object detection requirements and showcases remarkable capabilities. Despite the additional complexity introducing more time-latency and computer resources, it's must be used for larger-scale object detection scenarios as it provides more accurate predictions at the expense of speed.</p><p><b>ResNet50</b>: this model is a specific type of convolutional neural network formed by stacking residual blocks commonly used to power computer vision applications as object detections. This kind of design allows the training of very deep networks without encountering the vanishing gradient problem. Unlike YOLO, ResNet50 is primarily focused on image classification and does not provide object localization. It can recognize objects from a vast set of more than 1,000 classes, covering a wide range of objects, animals, and scenes.</p>
uk: <p><b>YOLOv5 Nano</b>: ця модель є нейронною мережею, яка є винятково швидкою та ефективною. За її допомогою ви зможете без проблем інтегрувати сценарії із виявленням маломасштабних об'єктів. Її розроблено для виявлення об'єктів. Вона може розпізнавати і видобувати дані щодо розташування об'єктів на зображенні. Кількість розпізнаних об'єктів при цьому обмежено 80.</p><p><b>YOLOv5 XLarge</b>: як і попередня, ця модель є нейронною мережею, яку призначено для виявлення складніших об'єктів. Вона має визначні можливості. Хоча додаткова складність збільшує латентність і використання ресурсів комп'ютера, цією моделлю варто скористатися у сценаріях із виявленням великомасштабних об'єктів, оскільки вона точніша, хоча і повільніша.</p><p><b>ResNet50</b>: ця модель є специфічним типом нейронної мережі зі згорткою, яку сформовано як стос розподілених блоків, які типово використовують у потужних програмах комп'ютерного зору для виявлення об'єктів. Такий тип побудови надає змогу навчання дуже глибоких мереж із уникненням небезпеки зникання градієнта. На відміну від YOLO, уResNet50 основний акцент зроблено на класифікації зображень без локалізації об'єктів. Модель може розпізнавати об'єкти з широкого набору з понад 1000 класів у широкому діапазоні об'єктів, тварин та сцен.</p>

[ctx: @title]
en: Assign Tags
uk: Призначити мітки

[ctx: @info]
en: A tool to assign tags automatically to images
uk: Інструмент для автоматичного призначення позначок зображень

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool will assign keyword hierarchies metadata values to images automatically using deep-learning engine.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна встановити значення ієрархій ключових слів значень метаданих зображень автоматично з використанням рушія глибинного навчання.</para>

[ctx: @title]
en: Apply Metadata Template
uk: Застосування шаблону метаданих

[ctx: @info]
en: A tool to apply metadata template to images
uk: Інструмент для застосування шаблону метаданих до зображень

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can apply metadata template over images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна застосовувати шаблон метаданих до зображень.</para>

[ctx: @title]
en: Image Quality Sort
uk: Впорядковування зображень за якістю

[ctx: @info]
en: A tool to assign pick label metadata by image quality
uk: Інструмент для визначення метаданих впорядкувальної мітки за якістю зображення

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool will assign a pick label metadata value by parsing image and estimate the quality.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна встановити значення метаданих впорядкувальної мітки шляхом обробки зображення та оцінки його якості.</para>

[ctx: @item: exif namespace]
en: Completely
uk: Повністю

[ctx: @item: exif namespace]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @item: exif namespace]
en: Comment and description
uk: Коментар і опис

[ctx: @item: iptc namespace]
en: Completely
uk: Повністю

[ctx: @item: iptc namespace]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @item: iptc namespace]
en: Caption
uk: Підпис

[ctx: @item: iptc namespace]
en: Preview image
uk: Попередній перегляд зображення

[ctx: @item: xmp namespace]
en: Completely
uk: Повністю

[ctx: @item: xmp namespace]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @item: xmp namespace]
en: digiKam completely
uk: digiKam повністю

[ctx: @item: xmp namespace]
en: digiKam image history
uk: Журнал зображень digiKam

[ctx: @item: xmp namespace]
en: digiKam preview image
uk: Зображення перегляду digiKam

[ctx: @item: xmp namespace]
en: Dublin Core
uk: Ядро Dublin

[ctx: @item: xmp namespace]
en: Video
uk: Відео

[ctx: @item: xmp namespace]
en: Caption, comment and description
uk: Підпис, коментар і опис

[ctx: @info]
en: Remove Metadata: Not the last tool in the list.
uk: Вилучення метаданих: не останній інструмент у списку.

[ctx: @title]
en: Remove Metadata
uk: Вилучення метаданих

[ctx: @info]
en: A tool to remove Exif, Iptc, or Xmp metadata from images
uk: Інструмент для вилучення метаданих Exif, Iptc та Xmp з зображень

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can remove metadata as Exif, Iptc, or Xmp from images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна вилучати метадані у форматах Exif, Iptc та Xmp з зображень.</para>

[ctx: @title]
en: Time Adjust
uk: Налаштування часу

[ctx: @info]
en: A tool to adjust date and time-stamp from images
uk: Інструмент для коригування дати і позначки часу у файлах зображень

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can adjust time in images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування чергою пакетної обробки ви можете коригувати дані щодо часу у файлах зображень.</para>

[ctx: @option:check metadata entry]
en: Title
uk: Назва

[ctx: @option:check metadata entry]
en: Caption
uk: Підпис

[ctx: @option:check metadata entry]
en: Copyrights
uk: Авторські права

[ctx: @option:check metadata entry]
en: Usage Terms
uk: Умови використання

[ctx: @label]
en: Translate to:
uk: Перекласти такою мовою:

[ctx: @label]
en: Entries to Translate with %1:
uk: Записи для перекладу за допомогою %1:

[ctx: @title]
en: Translate Metadata
uk: Переклад метаданих

[ctx: @info]
en: A tool to translate strings from image metadata
uk: Інструмент для перекладу рядків з метаданих зображень

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can translate alternative language strings in Xmp metadata from images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна перекладати рядки з метаданих XMP зображень.</para>

en: Auto-Crop
uk: Автообрізання

en: Compute automatically crop area settings by a parse of black hole image borders.
uk: Автоматично обчислити параметри області обрізання шляхом обробки країв зображення.

en: Position:
uk: Посада:

en: Set here the top left selection corner position for cropping.
uk: Тут ви можете встановити розташування верхнього лівого кута для обрізання.

en: Set here the width selection for cropping.
uk: Тут ви можете встановити ширину вибраного для обрізання.

en: Set here the height selection for cropping.
uk: Тут ви можете встановити висоту вибраного для обрізання.

[ctx: @title]
en: Crop
uk: Обрізання

[ctx: @info]
en: A tool to crop images to a region
uk: Інструмент для обрізання зображень за вказаною ділянкою

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can crop images to a region.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування чергою пакетної обробки ви можете обрізати зображення до розмірів вказаної ділянки.</para>

[ctx: @item: orientation]
en: Horizontal
uk: Горизонтально

[ctx: @item: orientation]
en: Vertical
uk: Вертикально

[ctx: @label]
en: Flip:
uk: Віддзеркалення:

[ctx: @title]
en: Flip
uk: Віддзеркалення

[ctx: @info]
en: A tool to flip images horizontally or vertically
uk: Інструмент для віддзеркалення зображень за горизонталлю чи вертикаллю

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can run user shell script as workflow stage.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування пакетною обробкою черги можна запускати скрипти користувача на етапі обробки зображень.</para>

en: Preset Length:
uk: Типова ширина:

en: Tiny (1 pixel) | Tiny (%1 pixels)
uk[0]: Малюсінька (%1 піксель)
uk[1]: Малюсінька (%1 пікселі)
uk[2]: Малюсінька (%1 пікселів)
uk[3]: Малюсінька (1 піксель)

en: Small (1 pixel) | Small (%1 pixels)
uk[0]: Мала (%1 піксель)
uk[1]: Мала (%1 пікселі)
uk[2]: Мала (%1 пікселів)
uk[3]: Мала (1 піксель)

en: Medium (1 pixel) | Medium (%1 pixels)
uk[0]: Середня (%1 піксель)
uk[1]: Середня (%1 пікселі)
uk[2]: Середня (%1 пікселів)
uk[3]: Середня (1 піксель)

en: Big (1 pixel) | Big (%1 pixels)
uk[0]: Велика (%1 піксель)
uk[1]: Велика (%1 пікселі)
uk[2]: Велика (%1 пікселів)
uk[3]: Велика (1 піксель)

en: Large (1 pixel) | Large (%1 pixels)
uk[0]: Дуже велика (%1 піксель)
uk[1]: Дуже велика (%1 пікселі)
uk[2]: Дуже велика (%1 пікселів)
uk[3]: Дуже велика (1 піксель)

en: Huge (1 pixel) | Huge (%1 pixels)
uk[0]: Величезна (%1 піксель)
uk[1]: Величезна (%1 пікселі)
uk[2]: Величезна (%1 пікселів)
uk[3]: Величезна (1 піксель)

en: Not enlarge small images
uk: Не збільшувати малі зображення

en: Use Custom Length
uk: Використовувати нетипову ширину

en: Use Percentage
uk: Використовувати частку

en:  Pixels
uk:  пікселів

[ctx: @title]
en: Resize
uk: Зміна розмірів

[ctx: @info]
en: A tool to resize images with a customized length
uk: Інструмент для зміни розміру зображень на основі вказаної довжини

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can resize images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування чергою пакетної обробки ви можете змінювати розміри зображень.</para>

[ctx: @title]
en: Use Exif Orientation
uk: Використовувати мітку орієнтації Exif

[ctx: @item: angle]
en: 90 degrees
uk: 90°

[ctx: @item: angle]
en: 180 degrees
uk: 180°

[ctx: @item: angle]
en: 270 degrees
uk: 270°

[ctx: @item: angle]
en: Custom
uk: Нетиповий

[ctx: @label]
en: Angle:
uk: Кут:

[ctx: @title]
en: Rotate
uk: Обертання

[ctx: @info]
en: A tool to rotate images
uk: Інструмент для обертання зображень

[ctx: @info]
en: <para>This Batch Queue Manager tool can rotate images.</para>
uk: <para>За допомогою цього інструмента керування чергою пакетної обробки ви можете обертати зображення.</para>

en: Lossless HEIF files
uk: Файли HEIF без втрати якості

en: <p>Toggle lossless compression for HEIF images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress HEIF pictures.</p>
uk: <p>Перемикання стиснення без втрати даних для зображень HEIF.</p><p>Якщо ви ввімкнете цей параметр, для стиснення зображень HEIF буде використано метод, який не призводить до втрати даних зображення.</p>

en: HEIF quality:
uk: Якість HEIF:

en: <p>The quality value for HEIF images:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>100</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: HEIF is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
uk: <p>Якість зображень HEIF:</p><p><b>1</b>: низька якість (значне стиснення і малий розмір файла)<br/><b>50</b>: середня якість<br/><b>75</b>: добра якість (типова)<br/><b>100</b>: висока якість (без стиснення — великий розмір файла)</p><p><b>Примітка: якщо ви скористаєтеся цим параметром, за стискання HEIF буде втрачено певні дані.</b></p>

[ctx: @title]
en: HEIF loader
uk: Завантажувач HEIF

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libheif codec
uk: Завантажувач зображень на основі кодека Libheif

[ctx: @info]
en: This library is not present on your system.
uk: Цієї бібліотеки у вашій системі немає.

[ctx: @info]
en: This library is available on your system with a maximum color depth support of %1 bits.
uk: Ця бібліотека є доступною у вашій системі із підтримкою максимальної глибини кольорів у %1 бітів.

[ctx: @info]
en: This library is available on your system but is not able to encode image with a suitable color depth.
uk: Ця бібліотека є доступною у вашій системі, але її компоненти не здатні до кодування зображення із відповідною глибиною кольорів.

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libheif codec.</para><para>High Efficiency Image File Format (HEIF), also known as High Efficiency Image Coding (HEIC), is a file format for individual images and image sequences. It was developed by the Moving Picture Experts Group (MPEG) and it claims that twice as much information can be stored in a HEIF image as in a JPEG image of the same size, resulting in a better quality image. HEIF also supports animation, and is capable of storing more information than an animated GIF at a small fraction of the size.</para><para>Encoding HEIC is relevant of optional libde265 codec. %1</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/High_Efficiency_Image_File_Format'>High Efficiency Image File Format</a> for details.</para>
uk: <para>За допомогою цього додатка можна завантажувати та зберігати зображення, використовуючи кодек Libheif.</para><para>Високоефективний формат файлів зображень (High Efficiency Image File Format або HEIF), який також називають високоефективним кодуванням зображень (High Efficiency Image Coding або HEIC), є форматом для зберігання даних окремих зображень та послідовностей зображень. Його було розроблено експертною групою із анімації (Moving Picture Experts Group або MPEG). Метою створення формату було уможливлення збереження удвічі більшої кількості інформації у зображенні HEIF, порівняно із зображенням JPEG того самого розміру, забезпечуючи таким чином кращу якість зображення. У форматі HEIF передбачено підтримку можливості збереження даних анімації. Форматом передбачено можливість зберігання більшого об'єму даних, порівняно із GIF, у файлі, який у декілька разів менший за розміром.</para><para>Кодування HEIC пов'язано із додатковим кодеком libde265. %1</para><para>Докладніший опис формату можна знайти <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/High_Efficiency_Image_File_Format'>тут</a>.</para>

[ctx: @title]
en: High efficiency image coding
uk: високоефективний файл зображення

[ctx: @info: can read file format]
en: yes
uk: так

[ctx: @info: can write file format]
en: yes
uk: так

[ctx: @info: cannot write file format]
en: no
uk: ні

en: JPEG quality:
uk: Якість JPEG:

en: <p>The JPEG quality:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>100</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: JPEG always uses lossy compression.</b></p>
uk: <p>Якість зображення JPEG:</p><p><b>1</b>: низька якість (високий рівень стиснення і малий розмір файлів)<br/><b>50</b>: посередня якість<br/><b>75</b>: добра якість (типово)<br/><b>100</b>: висока якість (без стиснення, великий розмір файлів)</p><p><b>Зауваження: JPEG завжди використовує стиснення з втратою якості.</b></p>

en: <font color='red'><i>Warning: <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG'>JPEG</a> is a lossy image compression format.</i></font>
uk: <font color='red'><i>Попередження: <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG'>JPEG</a> — це формат стиснення зображень, за використання якого втрачаються дані (якість) зображення.</i></font>

en: Chroma subsampling:
uk: Субдискретизація колірності:

en: 4:4:4 (best quality)
uk: 4:4:4 (найкраща якість)

en: 4:2:2 (good quality)
uk: 4:2:2 (добра якість)

en: 4:2:0 (low quality)
uk: 4:2:0 (низька якість)

en: 4:1:1 (low quality)
uk: 4:1:1 (низька якість)

en: <p>Chroma subsampling reduces file size by taking advantage of the eye's lesser sensitivity to color resolution. How perceptible the difference is depends on the image - large photos will generally show no difference, while sharp, down-scaled pixel graphics may lose fine color detail.</p><p><b>4:4:4</b> - No chroma subsampling, highest quality but lowest compression.</p><p><b>4:2:2</b> - Chroma halved horizontally, average compression, average quality.</p><p><b>4:2:0</b> - Chroma quartered in 2x2 blocks, high compression but low quality.</p><p><b>4:1:1</b> - Chroma quartered in 4x1 blocks, high compression but low quality.</p><p><b>Note: JPEG always uses lossy compression.</b></p>
uk: <p>За допомогою субдискретизації колірності можна зменшити розміри файла, скориставшись низькою чутливістю ока до роздільності кольорів. Наскільки відчутною буде різниця, залежить від зображення: на великих фотографіях різниця непомітна, а на зображеннях із високою різкістю або зі зменшеним масштабом може бути втрачено кольорові деталі.</p><p><b>4:4:4</b> — без субдискретизації колірності, висока якість, але найнижчий рівень стиснення.</p><p><b>4:2:2</b> — зменшення колірності удвічі за горизонталлю, середній рівень стиснення, середня якість.</p><p><b>4:2:0</b> — зменшення колірності учетверо у блоках 2x2, високий рівень стиснення, але низька якість.</p><p><b>4:1:1</b> — зменшення колірності учетверо у блоках 4x1, високий рівень стиснення, але низька якість.</p><p><b>Зауваження: у JPEG завжди використовується стискання із втратою якості.</b></p>

[ctx: @title]
en: JPEG loader
uk: Завантажувач JPEG

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libjpeg codec
uk: Завантажувач зображень на основі кодека Libjpeg

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libjpeg codec.</para><para>Joint Photographic Experts Group (JPEG) is a commonly used method of lossy compression for digital images, particularly for those images produced by digital photography. The degree of compression can be adjusted, allowing a selectable tradeoff between storage size and image quality.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG'>Joint Photographic Experts Group documentation</a> for details.</para>
uk: <para>За допомогою цього додатка можна завантажувати та зберігати зображення, використовуючи кодек Libjpeg.</para><para>Назва стандарту і формату JPEG є абревіатурою назви комітету Joint Photographic Experts Group, який його розробив. Цей формат є типовим для стискання цифрових зображень із втратою якості, зокрема зображень, які є наслідком обробки засобами цифрової фотографії. Рівень стискання можна змінювати, варіюючи співвідношенням між розміром файла результатів та якістю зображення.</para><para>Докладніший опис формату можна знайти <a href='https://uk.wikipedia.org/wiki/JPEG'>тут</a>.</para>

[ctx: @title]
en: JPEG image
uk: зображення JPEG

en: Lossless JPEG 2000 files
uk: Файли Lossless JPEG 2000

en: <p>Toggle lossless compression for JPEG 2000 images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress JPEG 2000 pictures.</p>
uk: <p>Перемикання стиснення без втрати даних для зображень JPEG 2000.</p><p>Якщо ви позначите цей пункт, для стиснення зображень JPEG 2000 використовуватиметься метод, який не призводить до втрати даних зображення.</p>

en: JPEG 2000 quality:
uk: Якість JPEG 2000:

en: <p>The quality value for JPEG 2000 images:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>100</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: JPEG 2000 is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
uk: <p>Якість зображень JPEG 2000:</p><p><b>1</b>: низька якість (значне стиснення і малий розмір файла)<br/><b>50</b>: середня якість<br/><b>75</b>: добра якість (типова)<br/><b>100</b>: висока якість (без стиснення — великий розмір файла)</p><p><b>Примітка: якщо ви скористаєтеся цим параметром, за стискання JPEG 2000 буде втрачено певні дані.</b></p>

[ctx: @title]
en: JPEG-2000 loader
uk: Завантажувач JPEG-2000

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libjasper codec
uk: Завантажувач зображень на основі кодека Libjasper

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libjasper codec</para><para>The JPEG (Joint Photographic Experts Group) 2000 standard, finalized in 2001, defines a image-coding scheme using state-of-the-art compression techniques based on wavelet technology. Its architecture is useful for many diverse applications, including image archiving, security systems, digital photography, and medical imaging.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_2000'>Joint Photographic Experts Group documentation</a> for details.</para>
uk: <para>За допомогою цього додатка можна завантажувати та зберігати зображення, використовуючи кодек Libjasper.</para><para>Стандарт JPEG (Joint Photographic Experts Group) 2000, остаточна версія якого з'явилася у 2001 році, визначає схему кодування даних зображень на основі сучасних методик стискання, які засновано на технології вейвлетів. Архітектура формату є зручною до застосування у різноманітних програмах, зокрема для архівування зображень, використання у системах безпеки, цифровому фотомистецтві та для зберігання медичних знімків.</para><para>Докладніші відомості можна отримати з <a href='https://uk.wikipedia.org/wiki/JPEG_2000'>документації щодо JPEG 2000</a>.</para>

[ctx: @title]
en: JPEG-2000 image
uk: зображення JPEG-2000

[ctx: @title]
en: JPEG-2000 stream
uk: потік даних JPEG-2000

[ctx: @title]
en: JPEG-2000 verification model
uk: модель перевірки JPEG-2000

[ctx: @title]
en: ImageMagick loader
uk: Завантажувач ImageMagick

[ctx: @info]
en: An image loader based on ImageMagick coders
uk: Завантажувач зображень на основі засобів кодування ImageMagick

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using ImageMagick coders.</para><para>ImageMagick is a free and open-source software suite for converting raster image and vector image files. It can read and write over 200 image file formats.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/ImageMagick'>ImageMagick documentation</a> for details.</para>
uk: <para>За допомогою цього додатка можна завантажувати та зберігати зображення, використовуючи засоби кодування ImageMagick.</para><para>ImageMagick є вільним комплектом програм із відкритим кодом для перетворення даних зображень у растрових та векторних форматах. Цей комплект може читати і записувати дані зображень у понад 200 форматах.</para><para>Докладніші відомості можна отримати з <a href='https://uk.wikipedia.org/wiki/ImageMagick'>документації щодо ImageMagick</a>.</para>

[ctx: @info: cannot read file format]
en: no
uk: ні

en: Lossless PGF files
uk: Файли PGF без втрати якості

en: <p>Toggle lossless compression for PGF images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress PGF pictures.</p>
uk: <p>Перемикання стиснення без втрати даних для зображень PGF.</p><p>Якщо ви ввімкнете цей параметр, для стиснення зображень PGF буде використано метод, який не призводить до втрати даних зображення.</p>

en: PGF quality:
uk: Якість PGF:

en: <p>The quality value for PGF images:</p><p><b>1</b>: high quality (no compression and large file size)<br/><b>3</b>: good quality (default)<br/><b>6</b>: medium quality<br/><b>9</b>: low quality (high compression and small file size)</p><p><b>Note: PGF is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
uk: <p>Якість зображень PGF:</p><p><b>1</b>: висока якість (без стиснення і великий розмір файла)<br/><b>3</b>: добра якість (типове значення)<br/><b>6</b>: середня якість<br/><b>9</b>: низька якість (високий рівень стиснення і малий розмір файла)</p><p><b>Зауваження: якщо ви скористаєтеся цим параметром, PGF стане форматом стискання з втратою якості.</b></p>

[ctx: @title]
en: PGF loader
uk: Завантажувач PGF

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libpgf codec
uk: Завантажувач зображень на основі кодека Libpgf

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libpgf codec.</para><para>The Progressive Graphics File (PGF) is an efficient image file format, that is based on a fast, discrete wavelet transform with progressive coding features. PGF can be used for lossless and lossy compression. It's most suitable for natural images. PGF can be used as a very efficient and fast replacement of JPEG-2000.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File'>Progressive Graphics File documentation</a> for details.</para>
uk: <para>За допомогою цього додатка можна завантажувати та зберігати зображення, використовуючи кодек Libpgf.</para><para>Формат зберігання файлів зображень Progressive Graphics File (PGF) є ефективним форматом, заснованим на швидкому дискретному вейвлетному перетворенні із прогресивними можливостями кодування. PGF можна використовувати для стискання даних зображень із втратою якості та без втрати якості. Найкраще цей формат пасує для знімків природи. PGF можна скористатися як дуже ефективною та швидкою заміною JPEG-2000.</para><para>Докладніші відомості можна отримати з <a href='https://uk.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File'>документації щодо PGF</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Progressive Graphics File
uk: файл поступальної графіки

en: PNG compression:
uk: Стиснення PNG:

en: <p>The compression value for PNG images:</p><p><b>1</b>: low compression (large file size but short compression duration - default)<br/><b>5</b>: medium compression<br/><b>9</b>: high compression (small file size but long compression duration)</p><p><b>Note: PNG is always a lossless image compression format.</b></p>
uk: <p>Стиснення зображень PNG:</p><p><b>1</b>: незначне стиснення (великий розмір файла, але мала тривалість процесу стиснення — типове)<br/><b>5</b>: середнє стиснення<br/><b>9</b>: значне стиснення (малий розмір файла, але стиснення триває довше)</p><p><b>Примітка: PNG — це формат стиснення, який ніколи не втрачає даних.</b></p>

[ctx: @title]
en: PNG loader
uk: Завантажувач PNG

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libpng codec
uk: Завантажувач зображень на основі кодека Libpng

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libpng codec.</para><para>Portable Network Graphics (PNG) is a raster-graphics file-format that supports lossless data compression. PNG was developed as an improved, non-patented replacement for Graphics Interchange Format.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Portable_Network_Graphics'>Portable Network Graphics documentation</a> for details.</para>
uk: <para>За допомогою цього додатка можна завантажувати і зберігати зображення, використовуючи кодек Libpng.</para><para>Назва формату PNG є абревіатурою від Portable Network Graphics. Стандарт кодування призначено для растрової графіки. Передбачено підтримку стискання даних без втрати якості. PNG було розроблено як поліпшену версію формату GIF, яку не захищено патентним правом.</para><para>Докладніші відомості можна знайти у <a href='https://uk.wikipedia.org/wiki/PNG'>документації з PNG</a>.</para>

en: Lossless AVIF files
uk: Файли AVIF без втрати якості

en: <p>Toggle lossless compression for AVIF images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress JPEG XL pictures.</p>
uk: <p>Перемикання стиснення без втрати даних для зображень AVIF.</p><p>Якщо ви ввімкнете цей параметр, для стиснення зображень AVIF буде використано метод, який не призводить до втрати даних зображення.</p>

en: AVIF quality:
uk: Якість AVIF:

en: <p>The quality value for AVIF images:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>99</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: AVIF is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
uk: <p>Якість зображень AVIF:</p><p><b>1</b>: низька якість (значне стиснення і малий розмір файла)<br/><b>50</b>: середня якість<br/><b>75</b>: добра якість (типова)<br/><b>99</b>: висока якість (без стиснення — великий розмір файла)</p><p><b>Примітка: якщо ви скористаєтеся цим параметром, за стискання AVIF буде втрачено певні дані.</b></p>

en: Lossless JPEG XL files
uk: Файли Lossless JPEG XL

en: <p>Toggle lossless compression for JPEG XL images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress JPEG XL pictures.</p>
uk: <p>Перемикання стиснення без втрати даних для зображень JPEG XL.</p><p>Якщо ви позначите цей пункт, для стиснення зображень JPEG XL використовуватиметься метод, який не призводить до втрати даних зображення.</p>

en: JPEG XL quality:
uk: Якість JPEG XL:

en: <p>The quality value for JPEG XL images:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>99</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: JPEG XL is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
uk: <p>Якість зображень JPEG XL:</p><p><b>1</b>: низька якість (значне стиснення і малий розмір файла)<br/><b>50</b>: середня якість<br/><b>75</b>: добра якість (типова)<br/><b>99</b>: висока якість (без стиснення — великий розмір файла)</p><p><b>Примітка: якщо ви скористаєтеся цим параметром, за стискання JPEG XL буде втрачено певні дані.</b></p>

[ctx: @title]
en: QImage loader
uk: Завантажувач QImage

[ctx: @info]
en: An image loader based on QImage plugins
uk: Завантажувач зображень на основі додатків QImage

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using QImage plugins from Qt Framework.</para><para>See <a href='https://doc.qt.io/qt-5/qimage.html#reading-and-writing-image-files'>Qt Framework documentation</a> for main native list of format supported.</para><para>See <a href='https://invent.kde.org/frameworks/kimageformats/-/blob/master/README.md'>KDE Framework documentation</a> for extended list of formats supported.</para>
uk: <para>За допомогою цього додатка можна завантажувати та зберігати зображення з використанням додатків QImage на основі бібліотек Qt.</para><para>Основний список підтримуваних форматів наведено у <a href='https://doc.qt.io/qt-5/qimage.html#reading-and-writing-image-files'>документації до бібліотек Qt</a>.</para><para>Розширений список підтримуваних форматів наведено у <a href='https://invent.kde.org/frameworks/kimageformats/-/blob/master/README.md'>документації до бібліотек KDE</a>.</para>

en: Lossless WEBP files
uk: Файли WEBP без втрати якості

en: <p>Toggle lossless compression for WEBP images.</p><p>If this option is enabled, a lossless method will be used to compress WEBP pictures.</p>
uk: <p>Перемикання стиснення без втрати даних для зображень WEBP.</p><p>Якщо ви ввімкнете цей параметр, для стиснення зображень WEBP буде використано метод, який не призводить до втрати даних зображення.</p>

en: WEBP quality:
uk: Якість WEBP:

en: <p>The quality value for WEB images:</p><p><b>1</b>: low quality (high compression and small file size)<br/><b>50</b>: medium quality<br/><b>75</b>: good quality (default)<br/><b>99</b>: high quality (no compression and large file size)</p><p><b>Note: WEBP is not a lossless image compression format when you use this setting.</b></p>
uk: <p>Якість зображень WEBP:</p><p><b>1</b>: низька якість (значне стиснення і малий розмір файла)<br/><b>50</b>: середня якість<br/><b>75</b>: добра якість (типова)<br/><b>99</b>: висока якість (без стиснення — великий розмір файла)</p><p><b>Примітка: якщо ви скористаєтеся цим параметром, за стискання WEBP буде втрачено певні дані.</b></p>

[ctx: @title]
en: RAW loader
uk: Завантажувач RAW

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libraw codec
uk: Завантажувач зображень на основі кодека Libraw

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libraw codec.</para><para>A camera raw image file contains minimally processed data from the image sensor of either a digital camera, a motion picture film scanner, or other image scanner. Raw files are not yet processed and therefore are not ready to be printed or edited with a bitmap graphics editor. RAW are processed by a raw converter in a wide-gamut internal color space where precise adjustments can be made before conversion to a TIFF or JPEG for storage, printing, or further manipulation. This often encodes the image in a device-dependent color space.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Raw_image_format'>Raw Image File documentation</a> for details.</para>
uk: <para>За допомогою цього додатка можна завантажувати та зберігати зображення, використовуючи кодек Libraw.</para><para>У файлах цифрових негативів (RAW) містяться мінімально оброблені дані датчиків зображень цифрового фотоапарата, сканера відеоплівки або іншого сканера зображень. Дані у файлах RAW є необробленими і тому неготовими до друку або редагування у растровому графічному редакторі. RAW обробляють програмою для перетворення даних цифрових негативів у внутрішньому просторі кольорів із широкою гамою, де можна виконати точні коригування перед перетворенням у формат TIFF або JPEG для зберігання, друку або подальшого редагування. При цьому часто зображення кодується у незалежному від пристроїв виведення просторі кольорів.</para><para>Докладніші відомості можна отримати з <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Raw_image_format'>формату цифрових негативів</a>.</para>

[ctx: @info: can write file format]
en: no
uk: ні

en: Compress TIFF files
uk: Стиснення файлів TIFF

en: <p>Toggle compression for TIFF images.</p><p>If this option is enabled, the final size of the TIFF image is reduced.</p><p>A lossless compression format (Deflate) is used to save the file.</p>
uk: <p>Перемикання стиснення для зображень TIFF.</p><p>Якщо ви позначите цей пункт, можна зменшити остаточний розмір файла зображення TIFF.</p><p>Для збереження файла використовується формат стиснення (Deflate), який не спричиняє втрати даних.</p>

[ctx: @title]
en: TIFF loader
uk: Завантажувач TIFF

[ctx: @info]
en: An image loader based on Libtiff codec
uk: Завантажувач зображень на основі кодека Libtiff

[ctx: @info]
en: <para>This plugin allows users to load and save image using Libtiff codec.</para><para>Tagged Image File Format, abbreviated TIFF or TIF, is a computer file format for storing raster graphics images, popular among graphic artists, the publishing industry, and photographers. TIFF is widely supported by scanning, faxing, word processing, optical character recognition, image manipulation, desktop publishing, and page-layout applications.</para><para>See <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/TIFF'>Tagged Image File Format documentation</a> for details.</para>
uk: <para>За допомогою цього додатка можна завантажувати і зберігати зображення, використовуючи кодек Libtiff.</para><para>Назва формату TIFF або TIF є абревіатурою від Tagged Image File Format. Формат призначено для зберігання графічних даних растрових зображень. Формат є популярним серед художників, у друкарстві та серед фотографів. Підтримку TIFF передбачено у широкому колі програм для сканування, роботи з факсами, редагування тексту, оптичного розпізнавання тексту, роботи із зображеннями, комп'ютерного приготування матеріалів до друку та роботи із компонуванням сторінок для друку.</para><para>Докладніші відомості можна знайти у <a href='https://uk.wikipedia.org/wiki/TIFF'>документації до формату зображень TIFF</a>.</para>

[ctx: @title]
en: Tagged Image Format
uk: TIFF — формат зображень із мітками

en: Adjust Curve
uk: Виправити криву

[ctx: @title]
en: Adjust Curves
uk: Виправлення кривих

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust the color curves from image.
uk: За допомогою цього інструмента керування чергою пакетної обробки ви можете коригувати криві кольорів зображень.

[ctx: @action]
en: Curves Adjust...
uk: Виправлення кривих…

en: This is the histogram drawing of the selected channel from the original image.
uk: Це рисунок гістограми вибраного з початкового зображення каналу.

en: Select the input intensity of the histogram here.
uk: Тут ви можете вибрати значення вхідної інтенсивності гістограми.

en: Input intensity.
uk: Вхідна інтенсивність.

en: Select the output intensity of the histogram here.
uk: Тут ви можете вибрати значення інтенсивності виходів гістограми.

en: Output intensity.
uk: Інтенсивність виводу.

en: Select the minimal input intensity value of the histogram here.
uk: Тут ви можете вибрати мінімальне значення вхідної інтенсивності діаграми.

en: Minimal input intensity.
uk: Мінімальна вхідна інтенсивність.

en: Gamma input value.
uk: Вхідне значення гами.

en: Select the gamma input value here.
uk: Тут ви можете вибрати вхідне значення гами.

en: Maximal input intensity.
uk: Максимальна вхідна інтенсивність.

en: Select the maximal input intensity value of the histogram here.
uk: Тут ви можете вибрати максимальне значення вхідної інтенсивності діаграми.

en: Minimal output intensity.
uk: Мінімальна вихідна інтенсивність.

en: Select the minimal output intensity value of the histogram here.
uk: Тут ви можете вибрати мінімальне значення вихідної інтенсивності діаграми.

en: Maximal output intensity.
uk: Максимальна вихідна інтенсивність.

en: Select the maximal output intensity value of the histogram here.
uk: Тут ви можете вибрати максимальне вихідне значення інтенсивності діаграми.

en: All channels shadow tone color picker
uk: Піпетка для тіньового тону всіх каналів

en: With this button, you can pick the color from the original image used to set <b>Shadow Tone</b> input levels on the Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
uk: За допомогою цієї кнопки ви можете взяти кольори з початкового зображення, які потім буде використано для встановлення вхідних рівнів <b>Тіньового тону</b> на каналах Червоного, Зеленого, Синього кольорів і Яскравості світла.

en: All channels middle tone color picker
uk: Піпетка для середнього тону всіх каналів

en: With this button, you can pick the color from the original image used to set <b>Middle Tone</b> input levels on the Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
uk: За допомогою цієї кнопки ви можете взяти кольори з початкового зображення, які потім буде використано для встановлення вхідних рівнів <b>Середнього тону</b> на каналах Червоного, Зеленого, Синього кольорів і Яскравості світла.

en: All channels highlight tone color picker
uk: Піпетка для тону підсвічування всіх каналів

en: With this button, you can pick the color from the original image used to set <b>Highlight Tone</b> input levels on the Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
uk: За допомогою цієї кнопки ви можете взяти кольори з початкового зображення, які потім буде використано для встановлення вхідних рівнів <b>Тону підсвічування</b> на каналах Червоного, Зеленого, Синього кольорів і Яскравості світла.

en: Adjust all levels automatically.
uk: Виправити всі рівні автоматично.

en: If you press this button, all channel levels will be adjusted automatically.
uk: Якщо ви натиснете цю кнопку, рівні всіх каналів буде виправлено автоматично.

en: &Reset
uk: &Скинути

en: Reset current channel levels' values.
uk: Скинути поточні значення рівнів кольорів.

en: If you press this button, all levels' values from the currently selected channel will be reset to the default values.
uk: Якщо ви натиснете на цю кнопку, значення всіх рівнів для поточного каналу буде замінено типовими значеннями.

en: Adjust Levels
uk: Налаштувати рівні

[ctx: @title:window]
en: Select Gimp Levels File to Load
uk: Виберіть файл рівнів Gimp для завантаження

en: Cannot load from the Gimp levels text file.
uk: Не вдалося завантажити дані з текстового файла рівнів Gimp.

[ctx: @title:window]
en: Gimp Levels File to Save
uk: Файл рівнів Gimp, який слід зберегти

en: Cannot save to the Gimp levels text file.
uk: Не вдалося зберегти до текстового файла рівнів Gimp.

[ctx: @title]
en: Adjust Levels
uk: Коригування рівнів

[ctx: @info]
en: A tool to adjust color levels
uk: Інструмент для виправлення рівнів кольорів

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust the color levels from image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете виправити рівні кольорів на зображенні.

[ctx: @action]
en: Levels Adjust...
uk: Налаштування рівнів…

en: <b>Auto Levels</b>:<p>This option maximizes the tonal range in the Red, Green, and Blue channels. It searches the image shadow and highlight limit values and adjusts the Red, Green, and Blue channels to a full histogram range.</p>
uk: <b>Авторівні</b>:<p>За допомогою цього пункту можна зробити діапазон тонів Червоного, Зеленого та Синього каналів максимальним. Буде обшукано тіні зображення і зібрано граничні значення, а потім налаштовано Червоний, Зелений і Синій канали на повний діапазон гістограми.</p>

en: <b>Normalize</b>:<p>This option scales brightness values across the active image so that the darkest point becomes black, and the brightest point becomes as bright as possible without altering its hue. This is often a "magic fix" for images that are dim or washed out.</p>
uk: <b>Нормалізувати</b>:<p>Цей параметр масштабує значення яскравості активного зображення таким чином, що найтемніша точка зображення стає чорною, а найяскравіша точка стає настільки яскравою, наскільки це дозволено без зміни відтінку. Ця операція часто є «магічним виправленням» для зображень, які є тьмяними або розмитими.</p>

en: <b>Equalize</b>:<p>This option adjusts the brightness of colors across the active image so that the histogram for the value channel is as nearly as possible flat, that is, so that each possible brightness value appears at about the same number of pixels as each other value. Sometimes Equalize works wonderfully at enhancing the contrasts in an image. Other times it gives garbage. It is a very powerful operation, which can either work miracles on an image or destroy it.</p>
uk: <b>Зрівняти</b>:<p>Цей параметр виправляє яскравість кольорів у активному зображенні таким чином, що гістограма для значень каналів стає якомога прямішою, тобто, кожне можливе значення яскравості стає у майже таким самим як і для інших значень яскравості. Іноді операція «Зрівняти» ідеально працює для збільшення контрастності зображення. У інших випадках ви отримаєте замість зображення мотлох. Ця операція є дуже потужною, яка може як спрацювати, так і знищити зображення.</p>

en: <b>Stretch Contrast</b>:<p>This option enhances the contrast and brightness of the RGB values of an image by stretching the lowest and highest values to their fullest range, adjusting everything in between.</p>
uk: <b>Розтягнути контрастність</b>:<p>Цей параметр підвищує контрастність і яскравість значень RGB зображення шляхом розтягування найнижчого і найвищого значень повного діапазону, з налаштуванням всіх проміжних значень.</p>

en: <b>Auto Exposure</b>:<p>This option enhances the contrast and brightness of the RGB values of an image to calculate optimal exposition and black level using image histogram properties.</p>
uk: <b>Автоекспозиція</b>:<p>Цей параметр підвищує контрастність і яскравість значень RGB зображення шляхом обчислення оптимальної експозиції і рівня чорного з використанням властивостей гістограми зображення.</p>

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust colors automatically from image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете автоматично виправити кольори зображення.

[ctx: @action]
en: Color Auto-Correction...
uk: Автоматичне виправлення кольорів…

en: Brightness / Contrast / Gamma
uk: Яскравість/Контрастність/Гама

[ctx: @title]
en: This Image Editor tool can adjust Brightness / Contrast / Gamma from image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете коригувати яскравість, контрастність та гаму зображення.

[ctx: @action]
en: Brightness/Contrast/Gamma...
uk: Яскравість/Контрастність/Гама…

en: Convert to Black and White
uk: Перетворити у чорно-біле

[ctx: @title]
en: Black and White
uk: Чорно-біле

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can convert image to black and white.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете перетворити зображення на чорно-біле.

[ctx: @action]
en: Black && White...
uk: Перетворити на чорно-біле…

en: Channel Mixer
uk: Змішувач каналів

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can mix color channels from image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете змішувати канали кольорів зображення.

[ctx: @action]
en: Channel Mixer...
uk: Змішувач каналів…

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust color balance from image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете коригувати баланс кольорів зображення.

[ctx: @action]
en: Color Balance...
uk: Баланс кольорів…

[ctx: @title]
en: Convert to 8 bits
uk: Перетворення на 8-бітове

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can convert image color depth to 8 bits.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете перетворити кольори зображення на 8-бітові.

[ctx: @action]
en: Convert to 8 bits
uk: Перетворення на 8-бітове

[ctx: @info]
en: This image is already using a depth of 8 bits / color / pixel.
uk: Це зображення вже використовує глибину у 8 бітів / колір / піксель.

[ctx: @info]
en: Performing this operation will reduce image color quality. Do you want to continue?
uk: Виконання цієї дії зменшить якість кольорів зображення. Хочете продовжити?

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can convert image color depth to 16 bits.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете перетворити кольори зображення на 16-бітові.

[ctx: @action]
en: Convert to 16 bits
uk: Перетворення на 16-бітове

[ctx: @info]
en: This image is already using a depth of 16 bits / color / pixel.
uk: Це зображення вже використовує глибину у 16 бітів / колір / піксель.

en: Color Negative Film
uk: Плівка — кольоровий негатив

en: Input range of red color channel.
uk: Вхідний діапазон каналу червоного кольору.

en: Input range of green color channel.
uk: Вхідний діапазон каналу зеленого кольору.

en: Input range of blue color channel.
uk: Вхідний діапазон каналу синього кольору.

en: Check to apply the built-in color balance of the film profile. Un-check if you want to apply color balance yourself.
uk: Позначте цей пункт, щоб до зображення було застосовано вбудовані до профілю дані щодо балансу кольорів. Зніміть позначку, якщо вам хочеться застосувати власні параметри балансу кольорів.

en: White point color picker
uk: Піпетка кольору точки білого

en: With this button, you can pick the color of the orange mask of the scanned color negative. It represents white point of the negative, or the darkest black tone of the positive image after inversion. It is also the reference point for applying the film profile.
uk: За допомогою цієї кнопки ви можете вибрати колір маски помаранчевого для сканованого кольорового негатива. Цей колір відповідає точці білого негатива або найтемнішому тону чорного на позитиві після інверсії кольорів. Колір маски буде також еталонним кольором під час застосування профілю плівки.

en: Reset white point.
uk: Відновити точку білого.

en: If you press this button, the white point is reset to pure white.
uk: Якщо ви натиснете цю кнопку, для білого кольору буде відновлено початкове значення (ідеально білий).

en: Adjust white point automatically.
uk: Виправити точку білого автоматично.

en: If you press this button, the white point is calculated from the image data automatically. This function requires to have some residual orange mask around the exposed area of the negative.
uk: Якщо ви натиснете цю кнопку, точку білого буде автоматично обчислено на основі даних зображення. Щоб таке обчислення спрацювало належним чином, навколо експонованої частини негатива має бути залишкова жовто-гаряча маска.

en: Exposure correction.
uk: Виправлення експозиції.

en: Move the slider to higher values until maximum brightness is achieved without clipping any color channel. Use the output histogram to evaluate each channel.
uk: Пересуньте повзунок до вищих значень, аж доки не буде досягнено максимальної яскравості без обрізання каналів кольорів. Стежити за каналами можна за допомогою гістограми результату для кожного з каналів.

en: Linear raw scans of film negatives require application of a gamma curve. Standard values are 1.8 or 2.2.
uk: Результати лінійного сканування без обробки для плівкових негативів потребують застосування певної кривої гами. Стандартними значеннями для таких кривих є 1,8 і 2,2.

en: Film
uk: Плівка

[ctx: @title]
en: Color Negative Film
uk: Плівка — кольоровий негатив

[ctx: @info]
en: A tool to emulate color negative film
uk: Інструмент для імітування кольорового негатива

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can emulate color negative film from image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете імітувати кольоровий негатив на основі зображення.

[ctx: @action]
en: Color Negative...
uk: Кольоровий негатив…

en: HSL Adjustments
uk: Коригування HSL

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust Hue / Saturation / Lightness from image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете коригувати значення відтінку, насиченості та освітленості зображення.

[ctx: @action]
en: Hue/Saturation/Lightness...
uk: Відтінок/Насиченість/Освітленість…

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can invert colors from image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете інвертувати кольори зображення.

[ctx: @action]
en: Invert
uk: Інвертувати

[ctx: @title]
en: Invert
uk: Інверсія

en: Info...
uk: Інформація…

en: Current Color Space:
uk: Поточний простір кольорів:

en: Color Profile Conversion
uk: Перетворення профілів кольорів

[ctx: @info]
en: A tool to convert image to a color space
uk: Інструмент для перетворення зображення у певний простір кольорів

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can convert image to a different color space.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете перетворити кольори зображення до іншого простору кольорів.

[ctx: @action]
en: Color Spaces
uk: Простори кольорів

[ctx: @action]
en: Color Space Converter...
uk: Перетворення просторів кольорів…

[ctx: @info]
en: This image is not color managed.
uk: Керування кольорами у цьому зображенні не передбачено.

[ctx: @action]
en: Color Management is disabled...
uk: Керування кольорами вимкнено…

en: White Balance
uk: Баланс білого

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust the white balance from image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете коригувати баланс білого кольору на зображенні.

[ctx: @action]
en: White Balance...
uk: Баланс білого…

en: Add Border
uk: Додати рамку

[ctx: @info]
en: A tool to add a border around image
uk: Інструмент для додавання рамки навколо зображення

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can add decorative border around image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете додати навколо зображення декоративну рамку.

[ctx: @action]
en: Add Border...
uk: Додати рамку…

en: This previews the text inserted in the image. You can use the mouse to move the text to the right location.
uk: Це попередній перегляд тексту, що вставляється у зображення. Щоб пересунути текст на вибрану позицію, ви можете скористатися мишею.

en: Here, enter the text you want to insert in your image.
uk: Тут ви можете ввести текст, який бажаєте вставити в ваше зображення.

en: Here you can choose the font to be used.
uk: Тут можна вибрати шрифт.

en: Align text to the left
uk: Вирівняти текст ліворуч

en: Align text to the right
uk: Вирівняти текст праворуч

en: Align text to center
uk: Вирівняти текст по центру

en: Align text to a block
uk: Вирівняти текст за блоком

en: Rotation:
uk: Поворот:

[ctx: no rotation]
en: None
uk: Жодного

en: 90 Degrees
uk: 90 градусів

en: 180 Degrees
uk: 180 градусів

en: 270 Degrees
uk: 270 градусів

en: Select the text rotation to use here.
uk: Тут ви можете вказати параметри повороту тексту.

[ctx: font color]
en: Color:
uk: Колір:

en: Set here the font color to use.
uk: Тут ви можете вказати колір шрифту.

[ctx: text opacity]
en: Opacity:
uk: Непрозорість:

en: Select the text opacity to use here.
uk: Тут ви можете вказати параметри непрозорості тексту.

en: Add border
uk: Додати рамку

en: Add a solid border around text using current text color
uk: Додати суцільну рамку навколо тексту кольору поточного тексту

en: Semi-transparent
uk: Напівпрозора

en: Use semi-transparent text background under image
uk: Створити напівпрозоре текстове тло під зображенням

en: Enter your text here.
uk: Тут введіть ваш текст.

en: Insert Text Tool
uk: Інструмент вставлення тексту

en: Insert Text
uk: Вставити текст

[ctx: @title]
en: Insert Text
uk: Вставлення тексту

[ctx: @info]
en: A tool to insert text over an image
uk: Інструмент для додавання тексту на зображення

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can insert text over an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете додати на зображення текст.

[ctx: @action]
en: Insert Text...
uk: Вставити текст…

en: Texture
uk: Текстура

[ctx: @title]
en: Texture
uk: Текстура

[ctx: @info]
en: A tool to apply a texture over an image
uk: Інструмент для застосування до зображення текстури

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can apply a texture over an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете застосувати до зображення текстуру.

[ctx: @action]
en: Apply Texture...
uk: Застосувати текстуру…

en: Vignetting Correction
uk: Виправлення віньєтування

[ctx: @title]
en: Vignetting Correction
uk: Виправлення віньєтування

[ctx: @info]
en: A tool to correct vignetting
uk: Інструмент для виправлення віньєтування

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool correct vignetting from an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете виправити віньєтування на зображенні.

[ctx: @action]
en: Vignetting Correction...
uk: Виправлення віньєтування…

en: Gaussian Blur
uk: Гаусове розмивання

[ctx: @title]
en: Blur
uk: Розмивання

[ctx: @info]
en: A tool to blur an image
uk: Інструмент для розмивання зображення

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can blur an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування можна застосувати до зображення розмивання.

[ctx: @action]
en: Blur...
uk: Розмивання…

en: Brush Radius:
uk: Радіус пензля:

en: A radius of 0 has no effect, 1 and above determine the brush radius that determines the size of parts copied in the image. 
    Shortcut :: [ and ]
uk: Радіус 0 нічого не змінить, 1 і вище визначає радіус пензля, що, відповідно, визначає, наскільки слід збільшити розмір копійованих частин зображення.
    Скорочення :: [ та ]

en: Radial Blur Percent:
uk: Частка радіального розмивання:

en: A percent of 0 has no effect, values above 0 represent a factor for mixing the destination color with source color this is done radially i.e. the inner part of the brush radius is totally from source and mixing with destination is done gradually till the outer part of the circle.
uk: Значення 0 не змінює зображення. Більші за нуль значення визначають частку змішування кольору коригування із кольором основи. Змішування виконується радіально, тобто зовнішній радіус пензля повністю збігатиметься із кольором основи, а ближче до середини збільшуватиметься частка кольору коригування.

en: Select Source Point.
    Shortcut: S
uk: Вибрати початкову точку.
    Скорочення: S

en: Polygon Selection With Lasso.
    Shortcut: L
    To Continue polygon, either press L or double click
    To Cancel, press ESC
uk: Позначення області за допомогою «ласо». 
    Скорочення: L
    Для продовження лінії багатокутника натисніть L або двічі клацніть кнопкою миші.
    Щоб скасувати дію, натисніть клавішу Esc.

en: Move Image.
    Shortcut: M
uk: Пересунути зображення.
    Скорочення: M

en: Undo clone operation.
    Shortcut: CTRL+Z
uk: Скасувати дію з клонування.
    Скорочення: CTRL+Z

en: Redo clone operation.
    Shortcut: CTRL+Y
uk: Повторити дію з клонування.
    Скорочення: CTRL+Y

en: <p>How To Use:<br/><br/>* Press <b>s</b> to switch to source-selection mode, and select source point on image.<br/>* Press <b>s</b> again and start cloning.<br/>* Press <b>[</b> and <b>]</b> to change brush size.<br/>* Press <b>CTRL+Mousewheel</b> to zoom in/out.<br/>* Press <b>m</b> to pan the image if image is larger than viewport.<br/>* Press <b>l</b> to start lasso mode. Start drawing lasso boundary either continuously or discretely, then double-click or press l again to close the boundary.<br/>* Inside lasso mode, you can clone only inside the lasso region.</p>
uk: <p>Настанови щодо користування:<br/><br/>* Натисніть клавішу <b>S</b>, щоб перейти до режиму позначення початкових даних, і позначте початкову точку на зображенні.<br/>* Ще раз натисніть клавішу <b>S</b>, щоб розпочати клонування.<br/>* Натисніть клавішу <b>[</b> або <b>]</b>, якщо потрібно змінити розмір пензля.<br/>* Для зміни масштабу скористайтеся комбінацією <b>Ctrl+прокручування коліщатка миші</b>.<br/>* Якщо зображення є більшим за область перегляду, натисніть клавішу <b>M</b> для панорамування.<br/>* Натисніть клавішу <b>L</b>, щоб перейти у режим «ласо». Почніть малювати межу, неперервну або дискретну, а потім двічі клацніть лівою кнопкою миші або знову натисніть клавішу L, щоб замкнути межу.<br/>* У режимі «ласо» клонування можливе лише у межах області, яка лежить всередині «ласо».</p>

en: healingClone
uk: Лікувальне клонування

[ctx: @title]
en: Healing Clone Tool
uk: Інструмент лікувального клонування

[ctx: @info]
en: A tool to fix image artifacts
uk: Інструмент для виправлення дефектів зображення

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can fix image artifacts by cloning area.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете виправити дефекти зображення за допомогою клонування бездефектних ділянок.

[ctx: @action]
en: Healing Clone...
uk: Лікувальний штамп…

[ctx: @info]
en: This filter can be used to clone a part in a photo to erase unwanted region.
uk: Цей фільтр можна застосовувати для клонування частини зображення і замальовування нею небажаної ділянки.

en: Hot Pixels
uk: «Гарячі» пікселі

en: Hot Pixels Correction
uk: Прибирання яскравих точок

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can fix hot pixels from an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування зображень можна усунути із зображення «гарячі» пікселі.

[ctx: @action]
en: Hot Pixels...
uk: Яскраві точки…

en: Show grid
uk: Показати сітку

en: Set this option to visualize the correction grid to be applied.
uk: Позначте цей пункт, щоб показувати на зображенні попереднього перегляду сітку, яка відображатиме застосоване виправлення викривлення, спричиненого об'єктивом.

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can fix automatically lens artifacts over an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете автоматично виправити дефекти об'єктива на зображенні.

[ctx: @action]
en: Lens Auto-Correction...
uk: Автокорекція об'єктива…

en: You can see here a thumbnail preview of the distortion correction applied to a cross pattern.
uk: Тут ви можете бачити мініатюрний перегляд застосування корекції викривлень, застосованої до хрестоподібного візерунка.

[ctx: value for amount of distortion]
en: Main:
uk: Основне:

en: This value controls the amount of distortion. Negative values correct lens barrel distortion, while positive values correct lens pincushion distortion.
uk: Це значення керує величиною викривлення. Від'ємні значення виправляють викривлення здуття, а додатні значення виправляють викривлення втягування.

en: Edge:
uk: Край:

en: This value controls in the same manner as the Main control, but has more effect at the edges of the image than at the center.
uk: Це значення керує у той же спосіб, що і головне керування, але справляє більший ефект поблизу країв, ніж у центрі.

en: Zoom:
uk: Масштаб:

en: This value rescales the overall image size.
uk: Це значення змінює масштаб всього зображення.

en: Brighten:
uk: Підсвічування:

en: This value adjusts the brightness in image corners.
uk: Це значення налаштовує яскравість кутів зображення.

en: Lens Distortion
uk: Викривлення оптики

[ctx: @title]
en: Lens Distortion
uk: Викривлення оптики

[ctx: @info]
en: A tool to adjust lens distortions
uk: Інструмент для виправлення викривлення об'єктивом

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust lens distortions from an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете автоматично виправити дефекти викривлення об'єктивом на зображенні.

[ctx: @action]
en: Distortion...
uk: Викривлення…

en: Local Contrast
uk: Локальна контрастність

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can emulate tone mapping over an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете імітувати прив'язку тонів на зображенні.

[ctx: @action]
en: Local Contrast...
uk: Локальна контрастність…

en: Noise Reduction
uk: Вилучення шумів

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can reduce noise in image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете зменшити шумність зображення.

[ctx: @action]
en: Noise Reduction...
uk: Вилучення шумів…

en: Here you can see the image selection preview with red eye reduction applied.
uk: Тут ви можете бачити попередній перегляд зображення з застосуванням ефекту коригування «червоних очей».

en: Red Eyes Correction
uk: Коригування ефекту «червоних очей»

[ctx: @title]
en: Red Eye
uk: Червоні очі

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can reduce red eye effect on image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете усунути наслідки ефекту «червоних очей» на зображенні.

[ctx: @action]
en: Red Eye...
uk: Червоні очі…

[ctx: @info]
en: This filter can be used to correct red eyes in a photo. Select a region including the eyes to use this option.
uk: Цей фільтр можна використовувати для виправлення «червоних очей» на фотографіях. Виберіть ділянку, включно з очима, для використання цього параметра.

en: Preset
uk: Шаблон

en: Filtering type:
uk: Тип фільтрування:

[ctx: custom restoration settings]
en: Custom
uk: Нетипові

en: <p>Select the filter preset to use for photograph restoration here:</p><p><b>Reduce Uniform Noise</b>: reduce small image artifacts such as sensor noise.<br/><b>Reduce JPEG Artifacts</b>: reduce large image artifacts, such as a JPEG compression mosaic.<br/><b>Reduce Texturing</b>: reduce image artifacts, such as paper texture, or Moire patterns on scanned images.<br/><b>Custom</b>: Puts settings to most common values, fully customizable.</p>
uk: <p>Тут ви можете вибрати шаблон фільтра відновлення, що буде застосовано до фотографії:</p><p><b>Прибрати однорідний шум</b>: прибирає малі дефекти зображення на зразок сенсорного шуму.<br/><b>Прибрати дефекти JPEG</b>: прибрати великі дефекти зображення на зразок мозаїки внаслідок надмірного стиснення JPEG.<br/><b>Прибрати текстуризацію</b>: прибирає дефекти зображення, на зразок текстури паперу або муарові візерунки на сканованому зображенні.<br/><b>Нетипові</b>: загальні значення параметрів, які можна змінювати довільним чином.</p>

en: Restoration
uk: Відновлення

[ctx: @title:window]
en: Photograph Restoration Settings File to Load
uk: Файл параметрів відновлення фотографій, який слід завантажити

en: "%1" is not a Photograph Restoration settings text file.
uk: «%1» не є текстовим файлом параметрів відновлення фотографій.

en: Cannot load settings from the Photograph Restoration text file.
uk: Не вдалося завантажити параметри з текстового файла відновлення фотографій.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Restoration Settings File to Save
uk: Файл параметрів відновлення фотографій, який слід зберегти

en: Cannot save settings to the Photograph Restoration text file.
uk: Не вдалося зберегти параметри до текстового файла відновлення фотографій.

[ctx: @info]
en: A tool to restore an image using Greystoration algorithm
uk: Інструмент для відновлення зображення на основі застосування алгоритму Greystoration

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can restore an image using Greystoration algorithm.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете відновити зображення із застосуванням алгоритму Greystoration.

[ctx: @action]
en: Restoration...
uk: Відновлення…

en: Sharpen
uk: Збільшити різкість

en: Unsharp Mask
uk: Маска зменшення різкості

en: Refocus
uk: Зміна фокуса

[ctx: @title]
en: Sharpen
uk: Збільшення різкості

[ctx: @info]
en: A tool to sharp an image
uk: Інструмент для збільшення різкості зображень

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can sharp an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете збільшити різкість зображення.

[ctx: @action]
en: Sharpen...
uk: Різкість…

[ctx: @title:window]
en: No Printer Available
uk: Немає доступних принтерів

[ctx: @info]
en: No printer is installed on your system. Please install one at least.
uk: У вашій системі не встановлено принтера. Будь ласка, встановіть принаймні один.

[ctx: @title:window]
en: Print Image
uk: Друк зображення

en: Use Color Management for Printing
uk: Використовувати керування кольорами для друку

en: Settings...
uk: Параметри…

en: <p>Color Management is disabled.</p> <p>You can enable it now by clicking on the "Settings" button.</p>
uk: <p>Керування кольорами вимкнено.</p> <p>Ви можете увімкнути його зараз натисканням кнопки «Параметри».</p>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
uk: Параметри зображення

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, imagePosButtonGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Position
uk: Розташування зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autorotate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintAutoRotate)
en: Auto rotate
uk: Автоматичний поворот

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scaling
uk: Масштабування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
uk: &Без зміни масштабу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
uk: П&ідібрати масштаб за сторінкою

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
uk: Збільшити малі зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
uk: &Масштаб:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
uk: Міліметри

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
uk: Сантиметри

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
uk: Дюйми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
uk: Зберігати співвідношення

[ctx: @title]
en: Print Image
uk: Друк зображення

[ctx: @info]
en: A tool to print an image
uk: Інструмент для друку зображення

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can print an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування можна надрукувати зображення.

[ctx: @action]
en: Print Image...
uk: Надрукувати зображення…

en: This is the preview of the blur effect applied to the photograph.
uk: Тут ви бачите попередній перегляд фотографії після застосування ефекту розмивання.

en: Zoom Blur
uk: Розмивання трансфокацією

en: Radial Blur
uk: Радіальне розмивання

en: Far Blur
uk: Розмивання віддаленням

en: Motion Blur
uk: Розмивання рухом

en: Softener Blur
uk: Розмивання пом'якшенням

en: Shake Blur
uk: Розмивання тремтінням

en: Focus Blur
uk: Фокусне розмивання

en: Smart Blur
uk: Кмітливе розмивання

en: Frost Glass
uk: Матове скло

en: Mosaic
uk: Мозаїка

en: <p>Select the blurring effect to apply to image.</p><p><b>Zoom Blur</b>:  blurs the image along radial lines starting from a specified center point. This simulates the blur of a zooming camera.</p><p><b>Radial Blur</b>: blurs the image by rotating the pixels around the specified center point. This simulates the blur of a rotating camera.</p><p><b>Far Blur</b>: blurs the image by using far pixels. This simulates the blur of an unfocalized camera lens.</p><p><b>Motion Blur</b>: blurs the image by moving the pixels horizontally. This simulates the blur of a linear moving camera.</p><p><b>Softener Blur</b>: blurs the image softly in dark tones and hardly in light tones. This gives images a dreamy and glossy soft focus effect. It is ideal for creating romantic portraits, glamour photographs, or giving images a warm and subtle glow.</p><p><b>Shake Blur</b>: blurs the image by shaking randomly the pixels. This simulates the blur of a random moving camera.</p><p><b>Focus Blur</b>: blurs the image corners to reproduce the astigmatism distortion of a lens.</p><p><b>Smart Blur</b>: finds the edges of color in your image and blurs them without muddying the rest of the image.</p><p><b>Frost Glass</b>: blurs the image by randomly disperse light coming through a frosted glass.</p><p><b>Mosaic</b>: divides the photograph into rectangular cells and then recreates it by filling those cells with average pixel value.</p>
uk: <p>Тут ви можете вибрати ефект розмивання, який буде застосовано до зображення.</p><p><b>Розмивання трансфокацією</b>: розмиває зображення вздовж радіальних ліній, що починаються у визначеній центральній точці. Імітує розмивання під час трансфокації фотоапарата.</p><p><b>Радіальне розмивання</b>: розмиває зображення обертанням пікселів навколо визначеної центральної точки. Імітується розмивання за рахунок обертання фотоапарата.</p><p><b>Розмивання віддаленням</b>: розмиває зображення за допомогою віддалення пікселів. Імітує розмивання несфокусованим об'єктивом фотоапарата.</p><p><b>Розмивання рухом</b>: розмиває зображення горизонтальним пересуванням пікселів. Імітує розмивання внаслідок поступального руху фотоапарата.</p><p><b>Розмивання пом'якшенням</b>: розмиває зображення у малій мірі для темних тонів і у великій для світлих. Це надає зображенням ефекту замріяності і м'якої глянсуватості. Ідеальне для створення романтичних портретів, гламурних фотографій або надання зображенням теплоти і легкого відблиску.</p><p><b>Розмивання тремтінням</b>: розмиває зображення випадковим переставлянням пікселів. Імітує розмивання за рахунок випадкових рухів фотоапарата.</p><p><b>Фокусне розмивання</b>: розмиває кути зображення, відтворюючи викривлення лінзами як при астигматизмі.</p><p><b>Кмітливе розмивання</b>: знаходить краї кольорових областей на вашому зображенні і розмиває їх, не забруднюючи решту зображення.</p><p><b>Матове скло</b>: розмиває зображення випадковим розсіюванням світла, яке неначе проходить через матове скло.</p><p><b>Мозаїка</b>: ділить фотографію на прямокутні комірки, а потім збирає її назад з заповненням цих комірок кольором середнього для комірки значення.</p>

en: Distance:
uk: Відстань:

en: Set here the blur distance in pixels.
uk: Тут ви можете вказати інтервал розмивання у пікселях.

[ctx: level to use for the effect]
en: Level:
uk: Рівень:

en: This value controls the level to use with the current effect.
uk: Це значення керує рівнем, що використовується для поточного ефекту.

en: Blur Effects
uk: Ефекти розмивання

[ctx: @title]
en: Blur Effects
uk: Ефекти розмивання

[ctx: @info]
en: A tool to apply blur effects to an image
uk: Інструмент для застосування до зображення ефектів розмивання

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can apply blur effects to an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете застосувати до зображення ефекти розмивання.

[ctx: @action]
en: Blur Effects...
uk: Ефекти розмивання…

en: Charcoal
uk: Вугільний олівець

en: Pencil size:
uk: Товщина олівця:

en: Set here the charcoal pencil size used to simulate the drawing.
uk: Тут ви можете вказати товщину вугільного олівця, що використовуватиметься для імітації малювання.

[ctx: smoothing value of the pencil]
en: Smooth:
uk: Розмивання:

en: This value controls the smoothing effect of the pencil under the canvas.
uk: Це значення керує ефектом розмивання олівця по полотну.

[ctx: @title]
en: Charcoal Drawing
uk: Малювання вугільним олівцем

[ctx: @info]
en: A tool to emulate charcoal drawing
uk: Інструмент для імітування малювання вугільним олівцем

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can emulate charcoal drawing to an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете застосувати до зображення ефект малювання вугільним олівцем.

[ctx: @action]
en: Charcoal Drawing...
uk: Малювання вугільним олівцем…

[ctx: @info]
en: This is the color effects preview
uk: Це попередній перегляд результатів застосування ефекту кольорів

[ctx: @title: filter]
en: Solarize
uk: Вигорання

[ctx: @title: filter]
en: Vivid
uk: Чіткість

[ctx: @title: filter]
en: Neon
uk: Неон

[ctx: @title: filter]
en: Find Edges
uk: Пошук країв

[ctx: @info]
en: A tool to apply color effects to an image
uk: Інструмент для застосування до зображення ефектів кольорів

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can apply color effects to an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете застосувати до зображення ефекти кольорів.

[ctx: @action]
en: Color Effects...
uk: Ефекти кольорів…

en: This is the preview of the distortion effect applied to the photograph.
uk: Тут ви бачите попередній перегляд фотографії після застосування ефекту викривлення.

en: Fish Eyes
uk: Риб'ячі очі

en: Twirl
uk: Вихор

en: Cylindrical Hor.
uk: Циліндричне гор.

en: Cylindrical Vert.
uk: Циліндричне верт.

en: Cylindrical H/V.
uk: Циліндричне Г/В.

en: Caricature
uk: Карикатура

en: Multiple Corners
uk: Декілька кутів

en: Waves Hor.
uk: Хвилі гор.

en: Waves Vert.
uk: Хвилі верт.

en: Block Waves 1
uk: Блокові хвилі 1

en: Block Waves 2
uk: Блокові хвилі 2

en: Circular Waves 1
uk: Кругові хвилі 1

en: Circular Waves 2
uk: Кругові хвилі

en: Polar Coordinates
uk: Поляризація координат

en: Unpolar Coordinates
uk: Розполяризація координат

en: Tile
uk: Плитка

en: <p>Here, select the type of effect to apply to an image.</p><p><b>Fish Eyes</b>: warps the photograph around a 3D spherical shape to reproduce the common photograph 'Fish Eyes' effect.</p><p><b>Twirl</b>: spins the photograph to produce a Twirl pattern.</p><p><b>Cylinder Hor.</b>: warps the photograph around a horizontal cylinder.</p><p><b>Cylinder Vert.</b>: warps the photograph around a vertical cylinder.</p><p><b>Cylinder H/V.</b>: warps the photograph around 2 cylinders, vertical and horizontal.</p><p><b>Caricature</b>: distorts the photograph with the 'Fish Eyes' effect inverted.</p><p><b>Multiple Corners</b>: splits the photograph like a multiple corners pattern.</p><p><b>Waves Horizontal</b>: distorts the photograph with horizontal waves.</p><p><b>Waves Vertical</b>: distorts the photograph with vertical waves.</p><p><b>Block Waves 1</b>: divides the image into cells and makes it look as if it is being viewed through glass blocks.</p><p><b>Block Waves 2</b>: like Block Waves 1 but with another version of glass blocks distortion.</p><p><b>Circular Waves 1</b>: distorts the photograph with circular waves.</p><p><b>Circular Waves 2</b>: another variation of the Circular Waves effect.</p><p><b>Polar Coordinates</b>: converts the photograph from rectangular to polar coordinates.</p><p><b>Unpolar Coordinates</b>: the Polar Coordinate effect inverted.</p><p><b>Tile</b>: splits the photograph into square blocks and moves them randomly inside the image.</p>
uk: <p>Тут ви можете вибрати тип ефекту, який буде застосовано до зображення.</p><p><b>Риб'ячі очі</b>: натягує фотографію на просторову сферичну форму з метою відтворення відомого ефекту «Риб'ячих очей».</p><p><b>Вихор</b>: закручує фотографію з метою створення вихороподібного зображення.</p><p><b>Циліндричне гор.</b>: натягує фотографію на горизонтальний циліндр.</p><p><b>Циліндричне верт.</b>: натягує фотографію на вертикальний циліндр.</p><p><b>Циліндричне Г/В.</b>: натягує фотографію на 2 циліндри, вертикальний і горизонтальния.</p><p><b>Карикатура</b>: викривляє фотографію за допомогою ефекту оберненого щодо «Риб'ячих очей».</p><p><b>Декілька кутів</b>: розділяє фотографію на зразок візерунку з багатьма кутами.</p><p><b>Горизонтальні хвилі</b>: викривляє фотографію горизонтальними хвилями.</p><p><b>Вертикальні хвилі</b>: викривляє фотографію вертикальними хвилями.</p><p><b>Блокові хвилі 1</b>: розділяє зображення на комірки і робить його схожим на вигляд через склоблоки.</p><p><b>Блокові хвилі 2</b>: схоже на Блокові хвилі 1, але з іншою версією викривлення склоблоками.</p><p><b>Кругові хвилі 1</b>: викривляє фотографію круговими хвилями.</p><p><b>Кругові хвилі 2</b>: інший варіант ефекту Кругових хвиль.</p><p><b>Поляризація координат</b>: перетворює координати фотографії з прямокутних на полярні.</p><p><b>Розполяризація координат</b>: обернений щодо ефекту поляризації координат ефект.</p><p><b>Плитка</b>: розділяє фотографію на квадратні блоки і випадково пересуває їх в рамках зображення.</p>

[ctx: level of the effect]
en: Level:
uk: Рівень:

en: Set here the level of the effect.
uk: Тут ви можете вибрати рівень ефекту.

en: Iteration:
uk: Кількість ітерацій:

en: This value controls the iterations to use for Waves, Tile, and Neon effects.
uk: Це значення керує кількістю ітерацій у використанні ефектів хвиль, плитки і неону.

en: Distortion Effects
uk: Ефекти викривлення

[ctx: @title]
en: Distortion Effects
uk: Ефекти викривлення

[ctx: @info]
en: A tool to apply distortion effects to an image
uk: Інструмент для застосування до зображення ефектів викривлення

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can apply distortion effects to an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете застосувати до зображення ефекти викривлення.

[ctx: @action]
en: Distortion Effects...
uk: Ефекти викривлення…

en: Depth:
uk: Глибина:

en: Set here the depth of the embossing image effect.
uk: Тут ви можете вказати глибину ефекту барельєфа зображення.

en: Emboss
uk: Барельєф

[ctx: @title]
en: Emboss
uk: Барельєф

[ctx: @info]
en: A tool to emboss an image
uk: Інструмент для створення на зображенні ефекту барельєфа

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can emboss an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете застосувати до зображення ефект рельєфності.

[ctx: @action]
en: Emboss...
uk: Барельєф…

en: Film Grain
uk: Зернистість фотоплівки

[ctx: @info]
en: A tool to add film grain over an image
uk: Інструмент для додавання на зображення зернистості плівки

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can add film grain over an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете додати на зображення ефекти зернистості плівки.

[ctx: @action]
en: Add Film Grain...
uk: Додати зернистість фотоплівки…

en: Brush size:
uk: Розмір пензля:

en: Set here the brush size to use for simulating the oil painting.
uk: Тут ви можете встановити розмір пензля під час імітації малювання олією.

[ctx: value of smoothing effect]
en: Smooth:
uk: Розмивання:

en: This value controls the smoothing effect of the brush under the canvas.
uk: Це значення керує ефектом згладжування мазків пензля по полотну.

en: Oil Paint
uk: Олійна фарба

[ctx: @title]
en: Oil Paint
uk: Олійна фарба

[ctx: @info]
en: A tool to emulate oil painting
uk: Інструмент для імітування малювання олійною фарбою

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can emulate oil painting over an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете імітувати малювання зображення олійною фарбою.

[ctx: @action]
en: Oil Paint...
uk: Малювання олією…

en: This is the preview of the Raindrop effect.<p>Note: if you have previously selected an area in the editor, this will be unaffected by the filter. You can use this method to disable the Raindrops effect on a human face, for example.</p>
uk: Це попередній перегляд застосування ефекту дощових крапель.<p>Зауваження: якщо ви перед цим вибрали область у редакторі, фільтр у ній не діятиме. Ви можете застосовувати цей метод, щоб вимкнути ефект дощових крапель, наприклад на обличчі людини.</p>

en: Drop size:
uk: Розмір краплі:

en: Set here the raindrops' size.
uk: Тут ви можете вибрати розмір краплі дощу.

en: Number:
uk: Кількість:

en: This value controls the maximum number of raindrops.
uk: Це значення визначає максимальну кількість крапель дощу.

en: Fish eyes:
uk: Коефіцієнт «риб'ячого ока»:

en: This value is the fish-eye-effect optical distortion coefficient.
uk: Це значення є коефіцієнтом оптичного заломлення для ефекту «риб'ячого ока».

en: RainDrop
uk: КрапляДощу

[ctx: @title]
en: Raindrops
uk: Дощові краплі

[ctx: @info]
en: A tool to add rain drops over an image
uk: Інструмент для додавання на зображення дощових крапель

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can add rain drops over an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете додати на зображення краплі дощу.

[ctx: @action]
en: Raindrops...
uk: Краплі дощу…

[ctx: @title]
en: Auto-Crop
uk: Автообрізання

[ctx: @info]
en: A tool to auto-crop an image
uk: Інструмент для автоматичного обрізання зображення

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can crop automatically an image by detection of inner black border, generated while panorama stitching for example.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете автоматично обрізати зображення шляхом виявлення внутрішньої чорної рамки, яку було додано, наприклад, під час зшивання панорами.

[ctx: @action]
en: &Auto-Crop
uk: &Автообрізання

[ctx: @info]
en: This option can be used to crop automatically the image.
uk: Цим пунктом можна скористатися для автоматичного обрізання зображення.

en: Maintain aspect ratio
uk: Зберігати співвідношення розмірів

en: Enable this option to maintain aspect ratio with new image sizes.
uk: Позначте цей пункт, щоб зберігати співвідношення розмірів у новому зображенні.

en: Width (px):
uk: Ширина (пк):

en: Set here the new image width in pixels.
uk: Тут ви можете ввести нову ширину зображення у пікселях.

en: Height (px):
uk: Висота (пк):

en: Set here the new image height in pixels.
uk: Тут ви можете ввести нову висоту зображення у пікселях.

en: Width (%):
uk: Ширина (%):

en: New image width, as a percentage (%).
uk: Нова ширина зображення у відсотках (%).

en: Height (%):
uk: Висота (%):

en: New image height, as a percentage (%).
uk: Нова висота зображення у відсотках (%).

en: Specify here your desired content-aware rescaling percentage.
uk: Вкажіть частку відповідної до вмісту зміни розмірів (у відсотках), яка вам потрібна.

en: Add weight masks
uk: Додати вагові маски

en: Enable this option to add suppression and preservation masks.
uk: Позначте цей пункт, щоб додати маски придушення і збереження.

en: Suppression weight mask:
uk: Вагова маска придушення:

en: Draw a suppression mask
uk: Намалювати маску вилучення

en: Click on this button to draw zones marking which areas of the image are less important.  These zones will be deleted when reducing the picture, or duplicated when enlarging the picture.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб отримати змогу намалювати області зображення, які є менш важливими. Ці області буде вилучено під час зменшення розмірів зображення або дубльовано під час збільшення зображення.

en: Preservation weight mask:
uk: Вагова маска блокування:

en: Draw a preservation mask
uk: Намалювати маску збереження

en: Click on this button to draw zones marking which areas of the image you want to preserve.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб намалювати області зображення, які ви бажаєте зберегти.

en: Erase mask:
uk: Витерти маску:

en: Erase mask
uk: Витерти маску

en: Click on this button to erase mask regions.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб витерти області за маскою.

en: Specify here the size of the brush used to paint masks.
uk: Тут ви можете налаштувати товщину пензля, яку буде використано для малювання масок.

en: Norm of brightness gradient
uk: Норма градієнта яскравості

en: Sum of absolute values of brightness gradients
uk: Сума модулів градієнтів яскравості

en: Absolute value of brightness gradient
uk: Модуль градієнта яскравості

en: Norm of luma gradient
uk: Норма градієнта сигналу яскравості

en: Sum of absolute values of luma gradients
uk: Сума модулів градієнтів сигналу яскравості

en: Absolute value of luma gradient
uk: Модуль градієнта сигналу яскравості

en: This option allows you to choose a gradient function. This function is used to determine which pixels should be removed or kept.
uk: За допомогою цього пункту ви можете вибрати градієнтну функцію. Цю функцію буде використано для визначення того, чи слід вилучати пікселі.

en: Preserve Skin Tones
uk: Зберігати кольори шкіри

en: Enable this option to preserve pixels whose color is close to a skin tone.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі зберегти пікселі, чиї кольори подібні до кольорів шкіри.

en: Overall rigidity of the seams:
uk: Загальна жорсткість швів:

en: Use this value to give a negative bias to the seams which are not straight. May be useful to prevent distortions in some situations, or to avoid artifacts from pixel skipping (it is better to use low values in such case). This setting applies to the whole selected layer if no rigidity mask is used. Note: the bias is proportional to the difference in the transversal coordinate between each two successive points, elevated to the power of 1.5, and summed up for the whole seam.
uk: Скористайтеся цим пунктом, щоб надати від'ємного зсуву швам, які не є прямими. Можливо, цей пункт буде корисним для запобігання викривленню та штучному шуму, який виникає внаслідок пропускання пікселів (у останньому випадку краще використовувати невеликі значення). Цей параметр буде застосовано до всього вибраного шару, якщо не було використано маски жорсткості. Зауваження: ухил пропорційний до різниці у поперечних координатах двох послідовних точок шва, піднесеної до степеня 1,5 і підсумованої вздовж всього шва.

en: Maximum number of transversal steps:
uk: Максимальна кількість трансверсальних кроків:

en: This option lets you choose the maximum transversal step that the pixels in the seams can take. In the standard algorithm, corresponding to the default value step = 1, each pixel in a seam can be shifted by at most one pixel with respect to its neighbors. This implies that the seams can form an angle of at most 45 degrees with respect to their base line. Increasing the step value lets you overcome this limit, but may lead to the introduction of artifacts. In order to balance the situation, you can use the rigidity setting.
uk: За допомогою цього пункту ми можете вказати максимальний поперечний крок для пікселів у шві. За стандартного алгоритму, якому відповідає типове значення кроку = 1, кожен з пікселів шва може бути зсунуто не більше, ніж на один піксель відносно сусідніх пікселів. Це означає, що шви можуть утворювати кути не більші за 45 градусів відносно базової лінії. Якщо ви збільшите це значення, ви зможете обійти подібне обмеження, але результатом може бути поява штучного шуму. Щоб збалансувати алгоритм ви можете скористатися параметром жорсткості.

en: Side switch frequency:
uk: Бічна частота перемикання:

en: During the carving process, at each step the optimal seam to be carved is chosen based on the relevance value for each pixel. However, in the case where two seams are equivalent (which may happen, for instance, when large portions of the image have the same color), the algorithm always chooses the seams from one side.  In some cases, this can pose problems, e.g. an object centered in the original image might not be centered in the resulting image. In order to overcome this effect, this setting allows the favored side to be switched automatically during rescaling, at the cost of slightly worse performance.
uk: Під час процесу вирізання, на кожному кроці оптимальний шов для вирізання буде вибрано на основі відносних значень кожного з пікселів. Але, якщо два з швів матимуть однакове значення (таке може трапитися, наприклад, якщо значні ділянки зображення зафарбовано одним кольором), алгоритм завжди обирає шви з одного боку і це може призвести до проблем (наприклад об'єкт, розташований по центру початкового зображення, може бути розташовано не по центру на отриманому зображенні). Цей параметр призначено для боротьби з подібним ефектом. За допомогою цього параметра можна наказати програмі автоматично перемикати сторону під час зміни масштабу. Його використання може трошки уповільнити обробку.

en: Resize Order:
uk: Порядок зміни розмірів:

en: Horizontally first
uk: Спочатку горизонтально

en: Vertically first
uk: Спочатку вертикально

en: Here you can set whether to resize horizontally first or vertically first.
uk: За допомогою цього пункту ви можете визначити, який з напрямків зміни розмірів буде першим (вертикальний чи горизонтальний).

en: Target size
uk: Остаточний розмір

en: Content-aware rescale percentage
uk: Частка відповідної вмісту зміни розмірів

en: Mask Settings
uk: Параметри маски

en: Energy function
uk: Функція енергії

en: Advanced Settings
uk: Додаткові параметри

en: Liquid Rescale
uk: Пошарове вирізання

[ctx: @title]
en: Liquid Rescale
uk: Пошарове вирізання

[ctx: @info]
en: A tool to resize an image with content analysis
uk: Інструмент для зміни розмірів зображення із аналізом вмісту

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can resize an image with content analysis.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете змінити розміри зображення на основі аналізу його вмісту.

[ctx: @action]
en: Liquid Rescale...
uk: Пошарове вирізання…

en: This is the free rotation operation preview. If you move the mouse cursor on this preview, a vertical and horizontal dashed line will be drawn to guide you in adjusting the free rotation correction. Release the left mouse button to freeze the dashed line's position.
uk: Тут ви бачите попередній перегляд операції довільного повороту зображення. Якщо ви пересунете курсор миші у цьому попередньому перегляді, буде показано вертикальні і горизонтальні пунктирні лінії, які допоможуть вам у корекції довільного повороту. Відпустіть ліву кнопку миші, щоб зафіксувати розташування пунктирної лінії.

en: New width:
uk: Нова ширина:

en:  px
uk:  пк

en: New height:
uk: Нова висота:

en: Select a point in the preview widget, then click this button to assign the point for auto-correction.
uk: Оберіть певну точку за допомогою віджета попереднього перегляду, а потім натисніть цю кнопку, щоб встановити її.

[ctx: Automatic Adjustment]
en: Adjust
uk: Виправити

en: <p>Correct the rotation of your images automatically by assigning two points in the preview widget and clicking <i>Adjust</i>.<br/>You can either adjust horizontal or vertical lines.</p>
uk: <p>Автоматично виправити рівень горизонту ваших зображень на основі вказаних вами двох точок у віджеті попереднього перегляду після натискання кнопки <i>Виправити</i>.<br/>Можна виправляти або горизонтальні, або вертикальні лінії.</p>

en: Automatic Adjustment
uk: Автоматичне коригування

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
uk: Параметри

en: Free Rotation
uk: Довільний поворот

en: Click to set
uk: Натисніть, щоб встановити

[ctx: point has been set and is valid]
en: Okay
uk: Встановлено

[ctx: @title]
en: Free Rotation
uk: Довільний поворот

[ctx: @info]
en: A tool to rotate an image
uk: Інструмент для обертання зображень

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can rotate an image with an arbitrary angle.
uk: За допомогою цього інструмента редагування ви зможете повернути зображення на довільний кут.

[ctx: @action]
en: Free Rotation...
uk: Довільний поворот…

[ctx: @action]
en: Free Rotation Set Point 1
uk: Опорна точка 1 довільного повороту

[ctx: @action]
en: Free Rotation Set Point 2
uk: Опорна точка 2 довільного повороту

[ctx: @action]
en: Free Rotation Auto Adjust
uk: Автоматичне коригування довільним поворотом

en: This is the perspective transformation operation preview. You can use the mouse for dragging the corner to adjust the perspective transformation area.
uk: Це попередній перегляд результату перетворення перспективи. Ви можете використовувати мишу для пересування кута, щоб налаштувати область перетворення перспективи.

en: Angles (in degrees):
uk: Кути (у градусах):

en:   Top left:
uk:   Верхній лівий:

en:   Top right:
uk:   Верхній правий:

en:   Bottom left:
uk:   Нижній лівий:

en:   Bottom right:
uk:   Нижній правий:

en: Draw preview while moving
uk: Малювати результат синхронно

en: Draw grid
uk: Малювати сітку

en: Inverse transformation
uk: Обернене перетворення

[ctx: @title]
en: Perspective
uk: Перспектива

[ctx: @info]
en: A tool to adjust perspective
uk: Інструмент для коригування перспективи

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can adjust perspective from an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування можна скоригувати перспективу на зображенні.

[ctx: @action]
en: Perspective Adjustment...
uk: Налаштування перспективи…

en: Perspective Adjustment Tool
uk: Інструмент налаштування перспективи

en: Perspective Adjustment
uk: Налаштування перспективи

en: Aspect Ratio Crop
uk: Обрізання за співвідношенням

en: <p>Here you can see the aspect ratio selection preview used for cropping. You can use the mouse to move and resize the crop area.</p><p>Press and hold the <b>CTRL</b> key to move the opposite corner too.</p><p>Press and hold the <b>SHIFT</b> key to move the closest corner to the mouse pointer.</p>
uk: <p>Тут ви можете бачити попередній перегляд вибору зі співвідношенням розмірів, що використовується для обрізання. Ви можете використовувати мишу для пересування і зміни розмірів області обрізання.</p><p>Утримуйте клавішу <b>CTRL</b>, щоб пересувати і протилежний кут.</p><p>Утримуйте клавішу <b>SHIFT</b>, щоб пересувати найближчий кут до вказівника миші.</p>

en: Max. Aspect
uk: Макс. співвідн.

en: Set selection area to the maximum size according to the current ratio.
uk: Встановити область вибору у максимальний розмір у відповідності до поточного співвідношення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Resolution:
uk: Роздільність:

en: Crop Information
uk: Дані щодо обрізання

en: Aspect ratio:
uk: Співвідношення розмірів:

[ctx: custom aspect ratio crop settings]
en: Custom
uk: Нетипові

en: Format DIN A
uk: Формат DIN A

en: Golden Ratio
uk: Золотий коефіцієнт

en: Current Aspect Ratio
uk: Поточне співвідношення розмірів

[ctx: no aspect ratio]
en: None
uk: Жодного

en: <p>Select your constrained aspect ratio for cropping. Aspect Ratio Crop tool uses a relative ratio. That means it is the same if you use centimeters or inches and it does not specify the physical size.</p><p>You can see below a correspondence list of traditional photographic paper sizes and aspect ratio crop:</p><p><b>2:3</b>: 10x15cm, 20x30cm, 30x45cm, 4x6", 8x12", 12x18", 16x24", 20x30"</p><p><b>3:4</b>: 6x8cm, 15x20cm, 18x24cm, 30x40cm, 3.75x5", 4.5x6", 6x8", 7.5x10", 9x12"</p><p><b>4:5</b>: 20x25cm, 40x50cm, 8x10", 16x20"</p><p><b>5:7</b>: 15x21cm, 30x42cm, 5x7"</p><p><b>7:10</b>: 21x30cm, 42x60cm, 3.5x5"</p><p><b>8:5</b>: common wide-screen monitor (as 1680x1050)</p><p><b>2:1</b>, <b>3:1</b>, <b>4:1</b>: common panoramic sizes</p><p><b>16:9</b>: common tv-screen (as HDTV or Full-HD)</p><p>The paper <b>Format DIN A</b> use the ratio 1:1.414</p><p>The <b>Golden Ratio</b> is 1:1.618. A composition following this rule is considered visually harmonious but may not be suitable to print on standard photographic paper.</p><p>The <b>Current Aspect Ratio</b> takes aspect ratio from the currently opened image.</p>
uk: <p>Тут ви можете вибрати ваше обмеження на співвідношення розмірів для обрізання. Інструмент обрізання за співвідношенням розмірів використовує відносне значення. Це означає, що воно не змінюється, якщо ви використовуєте сантиметри чи дюйми, і не визначаєте фізичний розмір.</p><p>Нижче ви можете бачити список, що відповідає традиційним розмірам фотографічного паперу і обрізанням за співвідношенням розмірів:</p><p><b>2:3</b>: 10⨯15 см, 20⨯30 см, 30⨯45 см, 4⨯6", 8⨯12", 12⨯18", 16⨯24", 20⨯30"</p><p><b>3:4</b>: 6⨯8 см, 15⨯20 см, 18⨯24 см, 30⨯40 см, 3,75⨯5", 4,5⨯6", 6⨯8", 7,5⨯10", 9⨯12"</p><p><b>4:5</b>: 20⨯25 см, 40⨯50 см, 8⨯10", 16⨯20"</p><p><b>5:7</b>: 15⨯21 см, 30⨯42 см, 5x7"</p><p><b>7:10</b>: 21⨯30 см, 42⨯60 см, 3,5⨯5"</p><p><b>8:5</b>: типове співвідношення для широкоформатних моніторів (зокрема моніторів 1680x1050)</p><p><b>2:1</b>, <b>3:1</b>, <b>4:1</b>: типові розміри для панорам</p><p><b>16:9</b>: типові розміри для екранів телевізорів (зокрема HDTV та Full-HD)</p><p>Паперовий <b>Формат DIN A</b> використовує співвідношення розмірів 1:1,414</p><p><b>Золоте співвідношення</b> — це 1:1,618. Компонування, що відповідає цьому правилу, вважається візуально гармонійним, але може бути непридатним для друку на стандартному фотографічному папері.</p><p><b>Поточне співвідношення розмірів зображення</b> — взяти співвідношення розмірів з поточного відкритого зображення.</p>

en: Exact aspect
uk: Точне співвідношення

en: Enable this option to force exact aspect ratio crop.
uk: Позначте цей пункт, щоб застосувати обрізання з примусовим збереженням точного співвідношення сторін.

en: Orientation:
uk: Орієнтація:

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Книжкова

en: Select constrained aspect ratio orientation.
uk: Тут ви можете вибрати орієнтацію обмежувального співвідношення розмірів.

en: Auto
uk: Авто

en: Enable this option to automatically set the orientation.
uk: Позначте цей пункт, щоб автоматично встановити орієнтацію.

en: Custom ratio:
uk: Нетипові пропорції:

en: Set here the desired custom aspect numerator value.
uk: Тут ви можете вказати бажаний чисельник нетипового відношення пропорцій.

en: Set here the desired custom aspect denominator value.
uk: Тут ви можете вказати бажаний знаменник нетипового відношення пропорцій.

en: Set width position to center.
uk: Тут ви можете встановити позицію центра за шириною.

en: Set height position to center.
uk: Тут ви можете встановити позицію центра за висотою.

en: Crop Settings
uk: Параметри обрізання

[ctx: @label: guide lines]
en: Form:
uk: Форма:

en: Rules of Thirds
uk: Правила третин

en: Diagonal Method
uk: Діагональний метод

en: Harmonious Triangles
uk: Гармонійні трикутники

en: Golden Mean
uk: Золота середина

en: Center Lines
uk: Центральні лінії

[ctx: no geometric form]
en: None
uk: Немає

en: With this option, you can display guide lines to help compose your photograph.
uk: Цей параметр дає змогу показувати напрямні, які допоможуть вам при композиції фотографії.

en: Golden sections
uk: Золоті відрізки

en: Enable this option to show golden sections.
uk: Позначте цей пункт, щоб показувати золоті відрізки.

en: Golden spiral sections
uk: Сегменти золотої спіралі

en: Enable this option to show golden spiral sections.
uk: Позначте цей пункт, щоб показувати сегменти золотої спіралі.

en: Golden spiral
uk: Золота спіраль

en: Enable this option to show a golden spiral guide.
uk: Позначте цей пункт, щоб показати орієнтир у вигляді золотої спіралі.

en: Golden triangles
uk: Золоті трикутники

en: Enable this option to show golden triangles.
uk: Позначте цей пункт, щоб показати золоті трикутники.

en: Flip horizontally
uk: Віддзеркалити горизонтально

en: Enable this option to flip the guidelines horizontally.
uk: Позначте цей пункт, щоб віддзеркалити напрямні лінії горизонтально.

en: Flip vertically
uk: Віддзеркалити вертикально

en: Enable this option to flip the guidelines vertically.
uk: Позначте цей пункт, щоб віддзеркалити напрямні лінії вертикально.

en: Color and width:
uk: Колір і товщина:

en: Set here the color used to draw composition guides.
uk: Тут ви можете встановити колір, що використовуватиметься для малювання напрямних компонування.

en: Set here the width in pixels used to draw composition guides.
uk: Тут ви можете встановити ширину у пікселях, що використовуватиметься для малювання напрямних компонування.

en: Composition Guides
uk: Напрямні компонування

[ctx: custom ratio crop settings]
en: Custom
uk: Нетипові

[ctx: @title]
en: Aspect Ratio Crop
uk: Обрізання за співвідношенням

[ctx: @info]
en: A tool to crop an image with ratio
uk: Інструмент для обрізання зображення за вказаним співвідношенням

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can crop an image with ratio.
uk: За допомогою цього інструмента редагування можна обрізати зображення за вказаним співвідношенням розмірів.

[ctx: @action]
en: Aspect Ratio Crop...
uk: Обрізання країв у співвідношенні…

en: New Size
uk: Новий розмір

en: Preset Resolutions:
uk: Роздільність шаблона:

[ctx: Original (size)]
en: Original (%1 x %2 pixels)
uk: Оригінал (%1 ⨯ %2 пікселі)

[ctx: Tiny (size)]
en: Tiny (%1 x %2 pixels)
uk: Малюсінький (%1 ⨯ %2 пікселі)

[ctx: Small (size)]
en: Small (%1 x %2 pixels)
uk: Малий (%1 ⨯ %2 пікселі)

[ctx: Medium (size)]
en: Medium (%1 x %2 pixels)
uk: Середній (%1 ⨯ %2 пікселі)

[ctx: Big (size)]
en: Big (%1 x %2 pixels)
uk: Великий (%1 ⨯ %2 пікселі)

[ctx: Large (size)]
en: Large (%1 x %2 pixels)
uk: Дуже великий (%1 ⨯ %2 пікселі)

[ctx: Huge (size)]
en: Huge (%1 x %2 pixels)
uk: Величезний (%1 ⨯ %2 пікселі)

[ctx: UHD4K (size)]
en: UHD-4K (%1 x %2 pixels)
uk: UHD4K (%1 ⨯ %2 пікселі)

[ctx: A3 (size)]
en: A3 (297 x 420 mm)
uk: A3 (297 ⨯ 420 мм)

[ctx: A4 (size)]
en: A4 (210 x 297 mm)
uk: A4 (210 ⨯ 297 мм)

[ctx: A6 (size)]
en: A6 (105 x 148 mm)
uk: A6 (105 ⨯ 148 мм)

[ctx: Letter (size)]
en: Letter (8.5 x 11 in)
uk: Лист (8,5 ⨯ 11 дюймів)

[ctx: Print (size)]
en: 4 x 6 in
uk: 4 ⨯ 6 дюймів

[ctx: Print (size)]
en: 5 x 7 in
uk: 5 ⨯ 7 дюймів

[ctx: Print (size)]
en: 8 x 10 in
uk: 8 ⨯ 10 дюймів

[ctx: Print (size)]
en: 11 x 14 in
uk: 11 ⨯ 14 дюймів

en: Units:
uk: Одиниці:

en: Pixels (px)
uk: пікселі

en: Inches (in)
uk: дюйми

en: Centimeters (cm)
uk: сантиметри

en: Millimeters (mm)
uk: міліметри

en: Width:
uk: Ширина:

en: px
uk: пк

en: Height:
uk: Висота:

en: New image height in pixels (px).
uk: Нова висота зображення (у пк).

en: New image width in percent (%).
uk: Нова ширина зображення у відсотках (%).

en: New image height in percent (%).
uk: Нова висота зображення у відсотках (%).

en:  Pixel/Inch
uk:  пікселів/дюйм

en: New image resolution in pixels/inch.
uk: Нова роздільність зображення у пікселях або дюймах.

en: Restore photograph (slow)
uk: Відновити фотографію (повільне)

en: Enable this option to scale-up an image to a huge size. <b>Warning</b>: This process can take some time.
uk: Позначте цей пункт, щоб збільшити зображення до величезних розмірів. <b>Попередження</b>: цей процес може тривати досить довго.

en: <b>Note:</b> use Restoration Mode to scale-up an image to a huge size. This process can take some time.
uk: <b>Зауваження:</b> щоб просто збільшити зображення до величезних розмірів, скористайтесь Режимом відновлення. Цей процес може тривати досить довго.

[ctx: Pixels]
en: px
uk: пк

[ctx: Inches]
en: in
uk: дюйм

[ctx: Millimeters]
en: mm
uk: мм

[ctx: Centimeters]
en: cm
uk: см

en: Resize
uk: Змінити розмір

[ctx: @title:window]
en: Photograph Resizing Settings File to Load
uk: Файл параметрів зміни розміру фотографій, який слід завантажити

en: "%1" is not a Photograph Resizing settings text file.
uk: «%1» не є текстовим файлом параметрів зміни розміру фотографій.

en: Cannot load settings from the Photograph Resizing text file.
uk: Не вдалося завантажити параметри з текстового файла зміни розміру фотографій.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Resizing Settings File to Save
uk: Файл параметрів зміни розміру фотографій, який слід зберегти

en: Cannot save settings to the Photograph Resizing text file.
uk: Не вдалося зберегти текстовий файл параметрів зміни розміру фотографії.

[ctx: @title]
en: Resize Image
uk: Змінити розмір зображення

[ctx: @action]
en: A tool to resize an image
uk: Інструмент для зміни розмірів зображення

[ctx: @action]
en: This Image Editor tool can resize an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування можна змінити розміри зображення.

[ctx: @action]
en: &Resize...
uk: &Змінити розмір…

en: This is the shear operation preview. If you move the mouse cursor on this preview, a vertical and horizontal dashed line will be drawn to guide you in adjusting the shear correction. Release the left mouse button to freeze the dashed line's position.
uk: Тут ви бачите попередній перегляд операції зсування зображення. Якщо ви пересунете курсор миші у цьому попередньому перегляді, буде показано вертикальні і горизонтальні пунктирні лінії, які допоможуть вам у корекції зсування. Відпустіть ліву кнопку миші, щоб зафіксувати розташування пунктирної лінії.

en: Main horizontal angle:
uk: Головний горизонтальний кут:

en: The main horizontal shearing angle, in degrees.
uk: Головний горизонтальний кут зсуву, у градусах.

en: Fine horizontal angle:
uk: Додатковий горизонтальний кут:

en: This value in degrees will be added to main horizontal angle value to set fine adjustments.
uk: Це значення у градусах буде додано до значення головного горизонтального кута для остаточного виправлення.

en: Main vertical angle:
uk: Головний вертикальний кут:

en: The main vertical shearing angle, in degrees.
uk: Головний вертикальний кут зсуву, у градусах.

en: Fine vertical angle:
uk: Додатковий вертикальний кут:

en: This value in degrees will be added to main vertical angle value to set fine adjustments.
uk: Це значення у градусах буде додано до значення головного вертикального кута для остаточного виправлення.

en: Anti-Aliasing
uk: Згладжування

en: Enable this option to apply the anti-aliasing filter to the sheared image. To smooth the target image, it will be blurred a little.
uk: Позначте цей пункт, щоб виконати згладжування зсунутого зображення. Щоб згладити змінене зображення, його буде трохи розмито.

en: Shear Tool
uk: Інструмент зсування

[ctx: @title]
en: Shear Image
uk: Перекосити зображення

[ctx: @info]
en: A tool to shear an image
uk: Інструмент для перекошування зображення

[ctx: @info]
en: This Image Editor tool can shear an image.
uk: За допомогою цього інструмента редагування можна перекосити зображення.

[ctx: @action]
en: &Shear...
uk: Пере&косити…

en: Digital Scanner
uk: Цифровий сканер

en: A tool to acquire images with a digital scanner
uk: Інструмент для отримання зображень за допомогою цифрового сканера

en: <p>This tool allows users to acquire new images from a digital scanner.</p><p>Plenty of scanner devices are supported through the Sane library.</p><p>Target image can be post processed as crop and rotate.</p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна отримувати нові зображення з цифрового сканера.</p><p>Передбачено підтримку широкого спектра пристроїв з використанням бібліотеки Sane.</p><p>Отримане зображення можна обробити — обрізати і повернути.</p>

[ctx: @action]
en: Import from Scanner...
uk: Імпортувати зі сканера…

en: There is no scanner device available.
    Please check your configuration
uk: Немає доступних пристроїв для сканування.
    Будь ласка, перевірте налаштування

en: Cannot open scanner device "%1".
    Please check your configuration
uk: Не вдалося відкрити пристрій для сканування «%1».
    Будь ласка, перевірте ваші налаштування

[ctx: @title:window]
en: Scan Image
uk: Сканування зображення

en: Scan Images
uk: Сканувати зображення

[ctx: @title:window]
en: New Image File Name
uk: Назва файла нового зображення

[ctx: @title:window]
en: Unsupported Format
uk: Непідтримуваний формат

en: The target image file format "%1" is unsupported.
uk: Формат вихідного файла зображення «%1» не підтримується.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Save File
uk: Не вдалося зберегти файл

en: Failed to save file
    "%1" to
    "%2".
uk: Не вдалося зберегти файл
    «%1» у
    «%2».

[ctx: @title:window]
en: Overwrite File?
uk: Перезаписати файл?

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
uk: Файл з назвою «%1» вже існує. Ви справді хочете його перезаписати?

en: Saving file %1 -
uk: Зберігаємо файл %1 –

[ctx: @title:window]
en: File Not Saved
uk: Файл не збережено

en: Cannot save "%1" file
uk: Не вдалося зберегти файл «%1»

[ctx: @title:window]
en: Geolocation Editor
uk: Редактор геопозиціювання

[ctx: @info]
en: Display bookmarked positions on the map.
uk: Показувати позиції з закладками на карті.

[ctx: @label]
en: Layout:
uk: Компонування:

[ctx: @item]
en: One map
uk: Одна карта

[ctx: @item]
en: Two maps - left and right
uk: Дві карти — ліва і права

[ctx: @item]
en: Two maps - top and bottom
uk: Дві карти — верхня і нижня

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_doneButton)
en: OK
uk: Гаразд

[ctx: @title]
en: Sorting
uk: Впорядкування

[ctx: @action]
en: Show oldest first
uk: Показувати найстарішу першою

[ctx: @action]
en: Show youngest first
uk: Показувати найсвіжішу першою

[ctx: @item: map tool]
en: Details
uk: Докладно

[ctx: @item: map tool]
en: GPS Correlator
uk: Узгоджувач даних GPS

[ctx: @item: map tool]
en: Undo/Redo
uk: Скасування/Повторення

[ctx: @item: map tool]
en: Reverse Geocoding
uk: Зворотне геокодування

[ctx: @item: map tool]
en: Search
uk: Пошук

[ctx: @item: map tool]
en: KML Export
uk: Експорт до KML

[ctx: @info]
en: Loading metadata -
uk: Завантаження метаданих —

[ctx: @info]
en: You have 1 modified image. | You have %1 modified images.
uk[0]: Вами змінено %1 зображення.
uk[1]: Вами змінено %1 зображення.
uk[2]: Вами змінено %1 зображень.
uk[3]: Вами змінено одне зображення.

[ctx: @title:window]
en: Unsaved Changes
uk: Незбережені зміни

[ctx: @info]
en: %1 Would you like to save the changes you made to them?
uk: %1 Бажаєте зберегти зміни, які було внесено?

[ctx: @info]
en: Saving changes -
uk: Збереження змін —

[ctx: @title:window]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: @info]
en: Failed to save some information:
uk: Не вдалося зберегти деякі дані:

[ctx: @title]
en: Edit Geolocation
uk: Змінити геопозиціювання

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Speed
uk: Швидкість

en: # satellites
uk: К-ть супутників

en: Fix type
uk: Тип виправлення

en: 2-d
uk: 2D

en: 3-d
uk: 3D

en: Apply
uk: Застосувати

en: Details changed
uk: Змінено параметри

[ctx: @title]
en: Geolocation Edit
uk: Редактор геопозиціювання

[ctx: @info]
en: A tool to edit items geolocation
uk: Інструмент для редагування записів геопозиціювання зображень

[ctx: @info]
en: This tool allows users to change geolocation information from items.
    
    This tool can edit GPS data, manually or over a map. Reverse geo-coding is also available through web services.
    
    This tool has also an export function to KML to store map traces in Google format.
    
    Finally, this tool is able to read a GPS trace from a device to synchronize geo-location of items if you camera do not have an embedded GPS device.
uk: За допомогою цього інструмента можна змінювати дані щодо геопозиціювання зображень.
    
    Цей інструмент здатен редагувати дані GPS із визначенням даних вручну або на основі карти. Також можливе зворотне геопозиціювання на основі даних вебслужб.
    
    Крім того, цей інструмент може експортувати дані у форматі KML для створення маршрутів у форматі Google.
    
    Нарешті, цей інструмент може читати дані маршрутів GPS з пристроїв для синхронізації даних геопозиціювання, якщо у вашому фотоапараті немає вбудованого пристрою GPS.

[ctx: @action]
en: Edit Geolocation...
uk: Змінити геопозиціювання…

en: Could not read image '%1'
uk: Не вдалося прочитати зображення «%1»

en: Format of image '%1' is unknown
uk: Формат зображення «%1» невідомий програмі

en: Error loading image '%1'
uk: Помилка під час завантаження зображення «%1»

en: Could not save image '%1' to '%2'
uk: Не вдалося зберегти зображення «%1» до «%2»

en: Creation of picture '%1'
uk: Створення зображення «%1»

en: Cannot get GPS Information from %1 file.
uk: Не вдалося отримати дані GPS з файла %1.

en: Creation of placemark '%1'
uk: Створення позначки місця «%1»

en: Could not save icon for image '%1' to '%2'
uk: Не вдалося зберегти піктограму зображення «%1» до «%2»

en: Creation of icon '%1'
uk: Створення піктограми «%1»

en: No GPX file chosen.
uk: Не вибрано жодного файла GPX.

en: Cannot parse %1 GPX file.
uk: Не вдалося обробити файл GPX %1.

en: The %1 GPX file do not have a date-time track to use.
uk: Файл GPX %1 не містить придатних записів дати і часу.

en: Tracks
uk: Маршрути

en: No position data for '%1'
uk: Для «%1» немає даних щодо розташування

en: Cannot open file for writing
uk: Не вдалося відкрити файл для запису даних

en: Move %1 to final directory %2
uk: Пересунути %1 до остаточного каталогу %2

en: Cannot move data to destination directory
uk: Ке вдалося пересунути дані до каталогу призначення

en: Report below have been generated while KML file processing:
uk: Наведений нижче звіт створено у результаті обробки файла KML:

[ctx: @item: linetrack over the map]
en: Track
uk: Маршрут

[ctx: @item: points over the map]
en: Points
uk: Точки

[ctx: @item: point coordinates]
en: Point
uk: Точка

en: Target Preferences
uk: Налаштування призначення

en: Target Type
uk: Тип призначення

en: &Local or web target used by GoogleEarth
uk: &Локальне або мережеве призначення, що використовується GoogleEarth

en: Web target used by GoogleMaps
uk: Мережеве призначення, що використовується GoogleMaps

en: When using GoogleMaps, all images must have complete URLs, icons are squared, and when drawing a track, only line track is exported.
uk: Якщо використовувати GoogleMaps, всі зображення повинні мати повну адресу Url, піктограми мають бути квадратними, а, якщо малюється маршрут, експортуватиметься лише його лінія.

en: Picture Altitude:
uk: Висота знімку:

en: clamp to ground
uk: на поверхні

en: relative to ground
uk: відносно поверхні

en: absolute
uk: абсолютна

en: <p>Specifies how pictures are displayed<dl><dt>clamp to ground (default)</dt><dd>Indicates to ignore an altitude specification</dd><dt>relative to ground</dt><dd>Sets the altitude of the element relative to the actual ground elevation of a particular location.</dd><dt>absolute</dt><dd>Sets the altitude of the coordinate relative to sea level, regardless of the actual elevation of the terrain beneath the element.</dd></dl></p>
uk: <p>Визначає спосіб показу знімків<dl><dt>на поверхні (типовий)</dt><dd>Не зважати на визначення висоти</dd><dt>відносно поверхні</dt><dd>Встановлює висоту елемента відносно поточної висоти на місцевістю.</dd><dt>абсолютна</dt><dd>Встановлює висоту місця відносно рівня моря, безвідносно до фактичної висоти суходолу під місцем знімку.</dd></dl></p>

en: Destination Directory:
uk: Каталог призначення:

[ctx: @title:window]
en: Select a Directory in Which to Save the KML File and Pictures
uk: Виберіть каталог, куди слід зберегти файл KML і знімки

en: Destination Path:
uk: Шлях призначення:

en: Filename:
uk: Назва файла:

en: Sizes
uk: Розміри

en: Icon Size:
uk: Розмір піктограми:

en: Image Size:
uk: Розмір зображення:

en: GPX Tracks
uk: Маршрути GPX

en: Draw GPX Track
uk: Намалювати маршрут GPX

en: GPX file:
uk: Файл GPX:

en: GPS Exchange Format (*.gpx)
uk: Формат обміну GPS (*.gpx)

[ctx: @title:window]
en: Select GPX File to Load
uk: Вибрати файл GPX для завантаження

en: Time Zone:
uk: Часовий пояс:

en: Sets the time zone of the camera during picture shooting, so that the time stamps of the GPS can be converted to match the local time
uk: Встановлю часовий пояс фотоапарата під час виконання знімку, так, щоб часовий штамп GPS можна було перетворити на місцевий час

en: Track Width:
uk: Ширина маршруту:

en: Track Color:
uk: Колір маршруту:

en: Opacity (%):
uk: Непрозорість (у %):

en: Track Altitude:
uk: Висота маршруту:

en: <p>Specifies how the points are displayed<dl><dt>clamp to ground (default)</dt><dd>Indicates to ignore an altitude specification</dd><dt>relative to ground</dt><dd>Sets the altitude of the element relative to the actual ground elevation of a particular location.</dd><dt>absolute</dt><dd>Sets the altitude of the coordinate relative to sea level, regardless of the actual elevation of the terrain beneath the element.</dd></dl></p>
uk: <p>Визначає спосіб показу точок<dl><dt>на поверхні (типовий)</dt><dd>Не зважати на визначення висоти</dd><dt>відносно поверхні</dt><dd>Встановлює висоту елемента відносно поточної висоти на місцевістю.</dd><dt>абсолютна</dt><dd>Встановлює висоту місця відносно рівня моря, безвідносно до фактичної висоти суходолу під місцем знімку.</dd></dl></p>

en: Generate KML file
uk: Створення файла KML

en: 1 image snapped to '%2' | %1 images snapped to '%2'
uk[0]: %1 зображення пов'язано з «%2»
uk[1]: %1 зображення пов'язано з «%2»
uk[2]: %1 зображень пов'язано з «%2»
uk[3]: Одне зображення пов'язано з «%2»

[ctx: Start the search]
en: Search
uk: Шукати

en: Clear the search results.
uk: Спорожнити список результатів пошуку.

en: Keep the results of old searches when doing a new search.
uk: Зберігати результати попередніх пошуків після створення нового запиту щодо пошуку.

en: Toggle the visibility of the search results on the map.
uk: Увімкнути або вимкнути показ результатів пошуку на карті.

en: Copy coordinates
uk: Копіювати координати

en: Move selected images to this position
uk: Пересунути позначені зображення на цю позицію

en: Remove from results list
uk: Вилучити зі списку результатів

en: Select which service you would like to use.
uk: Вкажіть, якою службою ви бажаєте скористатися.

en: Bookmarks
uk: Закладки

[ctx: @title:window]
en: Search Failed
uk: Помилка пошуку

en: Your search failed:
    %1
uk: Спроба пошуку завершилася невдало:
    %1

en: 1 image moved to '%2' | %1 images moved to '%2'
uk[0]: %1 зображення пересунуто до «%2»
uk[1]: %1 зображення пересунуто до «%2»
uk[2]: %1 зображень пересунуто до «%2»
uk[3]: Одне зображення пересунуто до «%2»

[ctx: @title:window]
en: Metadata Editor
uk: Редактор метаданих

[ctx: @action: button]
en: Next
uk: Далі

[ctx: @action: button]
en: Previous
uk: Назад

[ctx: @item]
en: Edit EXIF
uk: Змінити EXIF

[ctx: @item]
en: Edit IPTC
uk: Змінити IPTC

[ctx: @item]
en: Edit XMP
uk: Змінити XMP

[ctx: @title:window]
en: %1 (%2/%3) - Edit Metadata
uk: %1 (%2/%3) — Редагування метаданих

en: Add a new value to the list
uk: Додати нове значення до списку

en: Remove the current selected value from the list
uk: Вилучити поточне вибране значення зі списку

en: Replace the current selected value from the list
uk: Замінити поточне вибране значення зі списку

en:  This field is limited to:
uk:  Вміст цього поля обмежено:

en: <p>1 character.</p> | <p>%1 characters.</p>
uk[0]: <p>%1 символ.</p>
uk[1]: <p>%1 символи.</p>
uk[2]: <p>%1 символів.</p>
uk[3]: <p>%1 символ.</p>

en: %1 character left | %1 characters left
uk[0]: Лишився %1 символ
uk[1]: Лишилося %1 символи
uk[2]: Лишилося %1 символів
uk[3]: Лишився один символ.

en: Attribute:
uk: Атрибут:

en: Select here the editorial attribute of content.
uk: Тут ви можете вибрати редакційний атрибут вмісту.

[ctx: Content type]
en: Current
uk: Поточний

[ctx: Content type]
en: Analysis
uk: Аналіз

[ctx: Content type]
en: Archive material
uk: Архівний матеріал

[ctx: Content type]
en: Background
uk: Тло

[ctx: Content type]
en: Feature
uk: Бойовик

[ctx: Content type]
en: Forecast
uk: Прогноз

[ctx: Content type]
en: History
uk: Історія

[ctx: Content type]
en: Obituary
uk: Некролог

[ctx: Content type]
en: Opinion
uk: Думка

[ctx: Content type]
en: Polls & Surveys
uk: Опитування і анкетування

[ctx: Content type]
en: Profile
uk: Профіль

[ctx: Content type]
en: Results Listings & Table
uk: Списки і таблиця результатів

[ctx: Content type]
en: Side bar & Supporting information
uk: Бокова смуга і супутня інформація

[ctx: Content type]
en: Summary
uk: Резюме

[ctx: Content type]
en: Transcript & Verbatim
uk: Протокол і стенограма

[ctx: Content type]
en: Interview
uk: Інтерв'ю

[ctx: Content type]
en: From the Scene
uk: З місця подій

[ctx: Content type]
en: Retrospective
uk: Ретроспектива

[ctx: Content type]
en: Statistics
uk: Статистика

[ctx: Content type]
en: Update
uk: Оновлення

[ctx: Content type]
en: Wrap-up
uk: Кіт в мішку

[ctx: Content type]
en: Press Release
uk: Повідомлення для друку

en: Set here the editorial attribute description of content.
uk: Тут ви можете встановити редакційний атрибут опису вмісту.

en:  This field is limited to
uk:  Вміст цього поля обмежено до

en: %1 character. | %1 characters.
uk[0]: %1 символу.
uk[1]: %1 символів.
uk[2]: %1 символів.
uk[3]: одного символу.

en: Set here the editorial description
uk: Тут ви можете встановити редакційний опис

en: Brightness (APEX):
uk: Яскравість (APEX):

en: Set here the brightness adjustment value in APEX unit used by camera to take the picture.
uk: Тут ви можете вказати значення коригування яскравості у одиницях APEX, яку було використано фотоапаратом під час знімання.

en: Gain Control:
uk: Керування підсиленням:

[ctx: gain control]
en: None
uk: Немає

[ctx: gain control]
en: Low gain up
uk: Невелике підсилення

[ctx: gain control]
en: High gain up
uk: Значне підсилення

[ctx: gain control]
en: Low gain down
uk: Невелике послаблення

[ctx: gain control]
en: High gain down
uk: Значне послаблення

en: Set here the degree of overall image gain adjustment used by camera to take the picture.
uk: Тут ви можете вказати рівень загального коригування підсилення зображення, який було використано фотоапаратом під час знімання.

en: Contrast:
uk: Контрастність:

[ctx: contrast mode]
en: Normal
uk: Нормальний

[ctx: contrast mode]
en: Soft
uk: М'який

[ctx: contrast mode]
en: Hard
uk: Агресивний

en: Set here the direction of contrast processing applied by the camera to take the picture.
uk: Тут ви можете вказати напрямок обробки контрастності зображення, застосований фотоапаратом під час знімання.

en: Saturation:
uk: Насиченість:

[ctx: saturation mode]
en: Normal
uk: Нормальна

[ctx: saturation mode]
en: Low
uk: Низька

[ctx: saturation mode]
en: High
uk: Висока

en: Set here the direction of saturation processing applied by the camera to take the picture.
uk: Тут ви можете вказати напрямок обробки насиченості, застосований фотоапаратом під час знімання.

en: Sharpness:
uk: Різкість:

[ctx: sharpness mode]
en: Normal
uk: Нормальна

[ctx: sharpness mode]
en: Soft
uk: М'яка

[ctx: sharpness mode]
en: Hard
uk: Агресивна

en: Set here the direction of sharpness processing applied by the camera to take the picture.
uk: Тут ви можете вказати напрямок обробки різкості, застосований фотоапаратом під час знімання.

en: Custom rendered:
uk: Нетипово перетворено:

en: Normal process
uk: Звичайною обробкою

en: Custom process
uk: Нетиповою обробкою

en: Set here the use of special processing on image data, such as rendering geared to output.
uk: Тут ви можете вказати, чи було використано особливу обробку даних зображення, на зразок перетворення зчеплення до виводу.

[ctx: name of the document this image has been scanned from]
en: Name (*):
uk: Назва (*):

en: Set here the original document name.
uk: Тут ви можете встановити назву початкового документа.

en: Enter the name of the document from which this image was been scanned. This field is limited to ASCII characters.
uk: Тут ви можете ввести назву документа, з якого було заскановано це зображення. У цьому полі можна використовувати лише символи ASCII.

[ctx: image description]
en: Description (*):
uk: Опис (*):

en: Set here the image description.
uk: Тут ви можете встановити опис зображення.

en: Enter the image description. This field is limited to ASCII characters.
uk: Тут ви можете вказати опис зображення. У цьому полі можна використовувати лише символи з набору ASCII.

en: Artist (*):
uk: Художник (*):

en: Set here the author's name.
uk: Тут ви можете встановити ім'я автора.

en: Enter the image author's name separated by semi-colons. This field is limited to ASCII characters.
uk: Тут ви можете ввести імена авторів, відокремлені крапкою з комою. У цьому полі можна використовувати лише символи з набору ASCII.

en: Copyright (*):
uk: Авторські права (*):

en: Set here the copyright owner.
uk: Тут ви можете встановити власника авторських прав.

en: Enter the copyright owner of the image. This field is limited to ASCII characters.
uk: Тут ви можете ввести ім'я власника авторських прав на це зображення. У цьому полі можна використовувати лише символи набору ASCII.

[ctx: image caption]
en: Caption:
uk: Підпис:

en: Set here the image's caption.
uk: Тут ви можете встановити підпис зображення.

en: Enter the image's caption. This field is not limited. UTF8 encoding will be used to save the text.
uk: Тут ви можете ввести підпис зображення. У цьому полі обмеження не накладаються. Для зберігання тексту буде використано кодування UTF8.

en: Sync JFIF Comment section
uk: Синхронізувати розділ коментаря JFIF

en: Sync XMP caption
uk: Синхронізувати підпис XMP

en: Sync IPTC caption (warning: limited to 2000 characters)
uk: Синхронізувати підпис IPTC (увага: там це поле обмежено 2000 друкованими символами)

en: <b>Note:</b> <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/EXIF'>Exif</a></b> text tags marked by (*) only support printable <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Ascii'>ASCII</a></b> characters.
uk: <b>Зауваження:</b> <b>Текстові мітки <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/EXIF'>EXIF</a></b>, позначені символом зірочки (*), підтримують лише набір друкованих символів <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Ascii'>ASCII</a></b>.

en: Creation date and time
uk: Дата і час створення

en: Creation sub-second
uk: Долі секунди створення

en: Sync XMP creation date
uk: Синхронізувати дату створення XMP

en: Sync IPTC creation date
uk: Синхронізувати дату створення IPTC

en: Set creation date to today
uk: Встановити сьогоднішню дату створення

en: Set here the date and time of image creation. In this standard it is the date and time the file was changed.
uk: Тут ви можете встановити дату і час створення зображення. У цьому стандарті це дата і час, коли файл було змінено.

en: Set here the fractions of seconds for the date and time of image creation.
uk: Тут ви можете встановити частки секунд для дати і часу створення зображення.

en: Original date and time
uk: Початкові дата і час

en: Original sub-second
uk: Початкові частки секунд

en: Set original date to today
uk: Встановити початковою датою сьогоднішню

en: Set here the date and time when the original image data was generated. For a digital still camera the date and time the picture was taken are recorded.
uk: Тут ви можете встановити дату і час, коли було створено початкові дані зображення. Для нерухомої цифрової фотокамери ці дата і час буде взято з записаних даних.

en: Set here the fractions of seconds for the date and time when the original image data was generated.
uk: Тут ви можете вказати частки секунд для дати і часу, коли було створено початкові дані зображення.

en: Digitization date and time
uk: Дата і час цифрування

en: Digitization sub-second
uk: Долі секунди цифрування

en: Set digitization date to today
uk: Встановити датою цифрування сьогоднішню

en: Set here the date and time when the image was stored as digital data. If, for example, an image was captured by a digital still camera and at the same time the file was recorded, then Original and Digitization date and time will have the same contents.
uk: Тут ви можете вказати дату і час, коли зображення було збережено у вигляді цифрових даних. Якщо, наприклад, зображення було отримано за допомогою нерухомого цифрового фотоапарата, і у той же час його було записано до файла, початкова дата і час, і дата і час цифрування будуть однаковими.

en: Set here the fractions of seconds for the date and time when the image was stored as digital data.
uk: Тут ви можете встановити частки секунд для дати і часу, якщо зображення було збережено як цифрові дані.

en: Device manufacturer (*):
uk: Виробник пристрою (*):

en: Set here the manufacturer name
uk: Тут ви можете встановити назву виробника обладнання

en: Set here the manufacturer of image input equipment used to take the picture. This field is limited to ASCII characters.
uk: Тут ви можете встановити виробника обладнання, використаного для отримання зображень. У цьому полі можна використовувати лише символи ASCII.

en: Device model (*):
uk: Модель пристрою (*):

en: Set here the model name
uk: Тут ви можете встановити назву моделі

en: Set here the model of image input equipment used to take the picture. This field is limited to ASCII characters.
uk: Тут ви можете встановити модель обладнання для отримання зображення. У цьому полі можна використовувати лише символи ASCII.

en: Device type:
uk: Тип пристрою:

en: Film scanner
uk: Плівковий сканер

en: Reflection print scanner
uk: Сканер віддзеркаленого матеріалу

en: Digital still camera
uk: Цифрова фотокамера

en: Select here the image input equipment type used to take the picture.
uk: Тут ви можете вибрати тип обладнання отримання зображення, який було використано для отримання знімку.

en: <b>Warning:</b> Exif<b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format#MakerNote_data'>Makernotes</a></b> can be unreadable if you set wrong device manufacturer/model description.
uk: <b>Зауваження:</b> <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format#MakerNote_data'>Мітки виробника</a></b> EXIF може стати непридатною для читання, якщо ви введете неправильний опис виробника/моделі пристрою.

en: Exposure time (seconds):
uk: Час експозиції (у секундах):

en: Set on this option to set the exposure time of picture, given in seconds.
uk: Тут ви можете встановити час експозиції знімка у секундах.

en: Exposure program:
uk: Програма експозиції:

[ctx: exposure program]
en: Not defined
uk: Не визначено

[ctx: exposure program]
en: Manual
uk: Вручну

[ctx: exposure program]
en: Auto
uk: Автоматична

[ctx: exposure program]
en: Aperture priority
uk: Пріоритет діафрагми

[ctx: exposure program]
en: Shutter priority
uk: Пріоритет затвору

[ctx: exposure program]
en: Creative program
uk: Творча програма

[ctx: exposure program]
en: Action program
uk: Діяльна програма

[ctx: exposure program]
en: Portrait mode
uk: Книжковий режим

[ctx: exposure program]
en: Landscape mode
uk: Альбомний режим

en: Select here the program used by the camera to set exposure when the picture was taken.
uk: Тут ви можете вибрати програму, яку було використано фотоапаратом для встановлення експозиції під час знімання.

en: Exposure mode:
uk: Режим експозиції:

[ctx: exposure mode]
en: Auto
uk: Автоматичний

[ctx: exposure mode]
en: Manual
uk: Вручну

[ctx: exposure mode]
en: Auto bracket
uk: Автообмеження

en: Select here the mode used by the camera to set exposure when the picture was taken. In auto-bracketing mode, the camera shoots a series of frames of the same scene at different exposure settings.
uk: Тут ви можете вибрати режим, який було використано фотоапаратом під час знімання. У режимі auto-bracket фотоапарат робить серію знімків одної сцени з різними параметрами експозиції.

en: Exposure bias (APEX):
uk: Зміщення експозиції (APEX):

en: Set here the exposure bias value (in APEX units) used by camera to take the picture.
uk: Тут ви можете встановити значення зміщення експозиції у одиницях APEX, який було використано фотоапаратом для знімання.

en: Metering mode:
uk: Режим вимірювання:

[ctx: metering mode]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: metering mode]
en: Average
uk: Середній

[ctx: metering mode]
en: Center weighted average
uk: Середній відносно центру

[ctx: metering mode]
en: Spot
uk: Пляма

[ctx: metering mode]
en: Multi-spot
uk: Мультипляма

[ctx: metering mode]
en: Multi-segment
uk: Мультисегмент

[ctx: metering mode]
en: Partial
uk: Частковий

[ctx: metering mode]
en: Other
uk: Інший

en: Select here the metering mode used by the camera to set exposure when the picture was taken.
uk: Тут ви можете вибрати вимірювання, який було використано фотоапаратом для встановлення експозиції під час знімання.

en: Sensitivity (ISO):
uk: Світлочутливість (ISO):

en: Select here the ISO Speed of the camera which took the picture.
uk: Тут ви можете вибрати світлочутливість ISO, з якою фотоапарат зробив знімок.

en: Sensing method:
uk: Метод розпізнавання:

en: Not defined
uk: Не визначено

en: One-chip color area
uk: Одночипова кольорова область

en: Two-chip color area
uk: Двочипова кольорова область

en: Three-chip color area
uk: Тричипова кольорова область

en: Color sequential area
uk: Область послідовності кольорів

en: Trilinear sensor
uk: Трилінійний сенсор

en: Color sequential linear
uk: Лінійна послідовність кольорів

en: Select here the image sensor type used by the camera to take the picture.
uk: Тут ви можете вибрати тип сенсора зображення, який було використано фотоапаратом для знімання.

[ctx: @option]
en: Scene capture type:
uk: Тип сцени знімка:

[ctx: @item: scene type]
en: Standard
uk: Стандартний

[ctx: @item: scene type]
en: Landscape
uk: Ландшафтний

[ctx: @item: scene type]
en: Portrait
uk: Портретний

[ctx: @item: scene type]
en: Night scene
uk: Нічне освітлення

[ctx: @info]
en: Select here the type of scene used by the camera to take the picture.
uk: Тут ви можете вибрати тип сцени, який було використано фотоапаратом для знімання.

[ctx: @option]
en: Subject distance type:
uk: Тип відстані до об'єкта:

[ctx: @item: subject distance]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: @item: subject distance]
en: Macro
uk: Макро

[ctx: @item: subject distance]
en: Close view
uk: Зблизька

[ctx: @item: subject distance]
en: Distant view
uk: На віддалі

[ctx: @info]
en: Select here the type of distance between the subject and the image input equipment.
uk: Тут ви можете вибрати тип відстані між об'єктом і знімальним обладнанням.

[ctx: @item: image caption]
en: Caption
uk: Підпис

[ctx: @item: date properties]
en: Date & Time
uk: Дата і час

[ctx: @item: lens properties]
en: Lens
uk: Об'єктив

[ctx: @item: device properties]
en: Device
uk: Пристрій

[ctx: @item; light properties]
en: Light
uk: Світло

[ctx: @item: picture adjustments]
en: Adjustments
uk: Коригування

[ctx: @title]
en: Caption Information
uk: Інформація про підпис

[ctx: @title]
en: Record technical descriptions
uk: Технічні описи запису

[ctx: @title]
en: Date and Time Information
uk: Інформація про дату і час

[ctx: @title]
en: Record camera time-stamp properties
uk: Запис даних щодо властивостей часової позначки фотоапарата

[ctx: @title]
en: Lens Settings
uk: Параметри об'єктива

[ctx: @title]
en: Record lens details used with camera
uk: Запис даних об'єктива, який використано разом із фотоапаратом

[ctx: @title]
en: Capture Device Settings
uk: Параметри пристрою захоплення

[ctx: @title]
en: Record shot conditions used by camera
uk: Запис параметрів знімання, які було використано у фотоапараті

[ctx: @title]
en: Light Source Information
uk: Інформація про джерело світла

[ctx: @title]
en: Record ambient condition captured by camera
uk: Запис параметрів освітлення, які було визначено фотоапаратом

[ctx: @title]
en: Pictures Adjustments
uk: Коригування знімків

[ctx: @title]
en: Record technical details used by camera
uk: Запис технічних подробиць використання фотоапарата

en: Focal length (mm):
uk: Фокусна відстань (у мм):

en: Set here the lens focal length in millimeters used by camera to take the picture.
uk: Тут ви можете встановити фокусну відстань об'єктива у міліметрах, яку фотоапарат використав для знімання.

en: Focal length in 35mm film (mm):
uk: Фокусна відстань для 35мм плівки (мм):

en: Set here equivalent focal length assuming a 35mm film camera, in mm. A value of 0 means the focal length is unknown.
uk: Тут ви можете встановити еквівалентну фокусну відстань для 35мм-плівкового фотоапарата, у мм. Значення 0 означає, що фокальна відстань є невідомою.

en: Digital zoom ratio:
uk: Коефіцієнт цифрового збільшення:

en: Set here the digital zoom ratio used by camera to take the picture.
uk: Тут ви можете встановити коефіцієнт цифрового збільшення, який було використано фотоапаратом для знімання.

en: Lens aperture (f-number):
uk: Апертура об'єктива (f-число):

en: Select here the lens aperture used by camera to take the picture.
uk: Тут ви можете вибрати апертуру об'єктива, яку було використано фотоапаратом для знімання.

en: Max. lens aperture (f-number):
uk: Макс. апертура об'єктива (f-число):

en: Select here the smallest aperture of the lens used by camera to take the picture.
uk: Тут ви можете вибрати найменшу апертуру об'єктива, яку було використано фотоапаратом для знімання.

en: No flash
uk: Без спалаху

en: Fired
uk: Використано

en: Fired, no strobe return light
uk: Використано, строб не повернув світла

en: Fired, strobe return light
uk: Використано, строб повернув світло

en: Yes, compulsory
uk: Так, примусово

en: Yes, compulsory, no return light
uk: Так, примусово, без повернення світла

en: Yes, compulsory, return light
uk: Так, примусово, з поверненням світла

en: No, compulsory
uk: Ні, примусово

en: No, auto
uk: Ні, автоматично

en: Yes, auto
uk: Так, автоматично

en: Yes, auto, no return light
uk: Так, автоматично, без повернення світла

en: Yes, auto, return light
uk: Так, автоматично, з поверненням світла

en: No flash function
uk: Без функції спалаху

en: Yes, red-eye
uk: Так, «червоні очі»

en: Yes, red-eye, no return light
uk: Так, «червоні очі», без повернення світла

en: Yes, red-eye, return light
uk: Так, «червоні очі», з поверненням світла

en: Yes, compulsory, red-eye
uk: Так, примусово, «червоні очі»

en: Yes, compulsory, red-eye, no return light
uk: Так, примусово, «червоні очі», без повернення світла

en: Yes, compulsory, red-eye, return light
uk: Так, примусово, «червоні очі», з поверненням світла

en: Yes, auto, red-eye
uk: Так, автоматично, «червоні очі»

en: Yes, auto, red-eye, no return light
uk: Так, автоматично, «червоні очі», без повернення світла

en: Yes, auto, red-eye, return light
uk: Так, автоматично, «червоні очі», з поверненням світла

en: Light source:
uk: Джерело світла:

[ctx: light source]
en: Unknown
uk: Невідоме

[ctx: light source]
en: Daylight
uk: Денне світло

[ctx: light source]
en: Fluorescent
uk: Флуоресцентна лампа

[ctx: light source]
en: Tungsten (incandescent light)
uk: Лампа розжарювання (світло дуги)

[ctx: light source]
en: Flash
uk: Спалах

[ctx: light source]
en: Fine weather
uk: Ясна погода

[ctx: light source]
en: Cloudy weather
uk: Хмарна погода

[ctx: light source]
en: Shade
uk: Тінь

[ctx: light source]
en: Daylight fluorescent (D 5700 - 7100K)
uk: Лампа денного світла (D 5700 - 7100 K)

[ctx: light source]
en: Day white fluorescent (N 4600 - 5400K)
uk: Біла лампа денного світла (N 4600 - 5400 K)

[ctx: light source]
en: Cool white fluorescent (W 3900 - 4500K)
uk: Лампа холодного білого світла (W 3900 - 4500 K)

[ctx: light source]
en: White fluorescent (WW 3200 - 3700K)
uk: Флуоресцентна лампа з білим світлом (WW 3200 - 3700 K)

[ctx: light source]
en: Standard light A
uk: Стандартне світло A

[ctx: light source]
en: Standard light B
uk: Стандартне світло B

[ctx: light source]
en: Standard light C
uk: Стандартне світло C

[ctx: light source]
en: ISO studio tungsten
uk: Студійна лампа розжарювання ISO

[ctx: light source]
en: Other light source
uk: Інше джерело світла

en: Select here the kind of light source used to take the picture.
uk: Тут ви можете вибрати вид джерела світла, яке було використано для знімання.

en: Flash mode:
uk: Режим спалаху:

en: Select here the flash program mode used by the camera to take the picture.
uk: Тут ви можете вибрати режим програми спалаху, який було використано фотоапаратом для знімання.

en: Flash energy (BCPS):
uk: Енергія спалаху (BCPS):

en: Set here the flash energy used to take the picture in BCPS units. Beam Candle Power Seconds is the measure of effective intensity of a light source when it is focused into a beam by a reflector or lens. This value is the effective intensity for a period of one second.
uk: Тут ви можете встановити потужність спалаху, який було використано для знімання у одиницях BCPS. Потужність променя у свічках на секунду (BCPS) — це міра ефективної інтенсивності джерела світла, якщо воно сфокусоване у промінь рефлектором або лінзою. Це значення є ефективною інтенсивністю протягом однієї секунди.

en: White balance:
uk: Баланс білого:

[ctx: @item: white balance]
en: Auto
uk: Авто

[ctx: @item: white balance]
en: Manual
uk: Ручна

[ctx: @info]
en: Select here the white balance mode set by the camera when the picture was taken.
uk: Тут ви можете вибрати режим балансу білого, встановлений фотоапаратом під час знімання.

en: Identify subject of content (3 chars max):
uk: Визначити тему вмісту (до 3 символів):

en: Set here the category ID
uk: Тут ви можете встановити ідентифікатор категорії

en: Set here the category of content. This field is limited to 3 characters.
uk: Тут ви можете встановити категорію вмісту. Вміст цього поля обмежено 3 символами ASCII.

en: Supplemental categories:
uk: Додаткові категорії:

en: Set here the extra category
uk: Тут ви можете встановити додаткову категорію

en: Enter here a new supplemental category of content. This field is limited to 32 characters.
uk: Тут ви можете ввести нову додаткову категорію вмісту. Вміст цього поля обмежено довжиною у 32 символів.

en: &Add
uk: &Додати

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: &Replace
uk: &Замінити

en: <b>Note: <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/IPTC_Information_Interchange_Model'>IPTC</a> text tags are limited string sizes. Use contextual help for details. Consider to use <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Extensible_Metadata_Platform'>XMP</a> instead.</b>
uk: <b>Зауваження: Текстові мітки <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/IPTC_Information_Interchange_Model'>IPTC</a> підтримують обмежену довжину рядка. Скористайтеся контекстною довідкою, щоб дізнатися більше. Вам варто спробувати скористатися <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Extensible_Metadata_Platform'>XMP</a>.</b>

en: Headline:
uk: Короткий вміст:

en: Set here the content synopsis
uk: Тут ви можете встановити короткий опис вмісту

en: Enter here the content synopsis. This field is limited to 256 characters.
uk: Тут ви можете ввести короткий опис вмісту. Вміст цього поля обмежено 256 символами.

[ctx: content description]
en: Caption:
uk: Підпис:

en: Sync Exif Comment
uk: Синхронізувати коментар EXIF

en: Set here the content description
uk: Тут ви можете встановити опис вмісту

en: Enter the content description. This field is limited to 2000 characters.
uk: Тут ви можете ввести опис вмісту. Вміст цього поля обмежено 2000 символами.

en: Caption Writer:
uk: Автор підпису:

en: Enter the name of the caption author.
uk: Тут ви можете ввести ім'я автора підпису.

en: Copyright:
uk: Авторські права:

en: Set here the copyright notice.
uk: Тут ви можете встановити повідомлення про авторські права.

en: Set here the necessary copyright notice. This field is limited to 128 characters.
uk: Тут ви можете встановити потрібне повідомлення про авторські права. Вміст цього поля обмежено 128 символами.

en: Byline:
uk: Автор:

en: Set here the name of content creator.
uk: Тут ви можете встановити ім'я творця вмісту.

en: Byline Title:
uk: Посада автора:

en: Set here the title of content creator.
uk: Тут ви можете вказати посаду автора.

en: Credit:
uk: Подяка:

en: Set here the content provider.
uk: Тут ви можете встановити постачальника вмісту.

en: Set here the content provider. This field is limited to 32 characters.
uk: Тут ви можете вказати постачальника вмісту. Вміст цього поля обмежено 32 символами.

[ctx: original owner of content]
en: Source:
uk: Джерело:

en: Set here the content owner.
uk: Тут ви можете встановити власника вмісту.

en: Set here the original owner of content. This field is limited to 32 characters.
uk: Тут ви можете встановити першого власника вмісту зображення. Вміст цього поля обмежено 32 символами.

en: Contact:
uk: Контакти:

en: Set here the person or organization to contact.
uk: Тут ви можете встановити особу або організацію для контактів щодо зображення.

[ctx: @item: iptc]
en: Content
uk: Вміст

[ctx: @item: iptc]
en: Origin
uk: Походження

[ctx: @item: iptc]
en: Credits
uk: Подяки

[ctx: @item: iptc]
en: Subjects
uk: Теми

[ctx: @item: iptc]
en: Keywords
uk: Ключові слова

[ctx: @item: iptc]
en: Categories
uk: Категорії

[ctx: @item: iptc]
en: Status
uk: Стан

[ctx: @item: iptc]
en: Properties
uk: Властивості

[ctx: @item: iptc]
en: Envelope
uk: Обгортка

[ctx: @title]
en: Content Information
uk: Дані щодо вмісту

[ctx: @title]
en: Describe the visual content of the item
uk: Опис візуального вмісту зображення

[ctx: @title]
en: Origin Information
uk: Інформація про походження

[ctx: @title]
en: Formal descriptive information about the item
uk: Формальна описова інформація про це зображення

[ctx: @title]
en: Credit Information
uk: Інформація про подяки

[ctx: @title]
en: Record copyright information about the item
uk: Запис інформації про авторські права на це зображення

[ctx: @title]
en: Subject Information
uk: Відомості щодо призначення

[ctx: @title]
en: Record subject information about the item
uk: Запис інформації про тематичні характеристики зображення

[ctx: @title]
en: Keyword Information
uk: Інформація про ключові слова

[ctx: @title]
en: Record keywords relevant to the item
uk: Запис ключових слів, що характеризують зображення

[ctx: @title]
en: Category Information
uk: Інформація про категорії

[ctx: @title]
en: Record categories relevant to the item
uk: Запис відповідних категорій зображення

[ctx: @title]
en: Status Information
uk: Дані щодо стану

[ctx: @title]
en: Record workflow information
uk: Запис даних щодо робочого процесу

[ctx: @title]
en: Status Properties
uk: Властивості стану

[ctx: @title]
en: Record workflow properties
uk: Запис властивостей процесу обробки

[ctx: @title]
en: Envelope Information
uk: Інформація про обгортку

[ctx: @title]
en: Record editorial details
uk: Запис редакційного опису

en: No ObjectData
uk: Відсутні ObjectData

en: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (version 1)
uk: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (версія 1)

en: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (version 2)
uk: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (версія 2)

en: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (version 3)
uk: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (версія 3)

en: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (version 4)
uk: IPTC-NAA Digital Newsphoto Parameter Record (версія 4)

en: IPTC7901 Recommended Message Format
uk: Рекомендований формат листів IPTC7901

en: Tagged Image File Format (version 5.0)
uk: Tagged Image File Format (TIFF) (версія 5.0)

en: Tagged Image File Format (version 6.0)
uk: Tagged Image File Format (TIFF) (версія 6.0)

en: IPTC Unstructured Character Oriented File Format
uk: Формат файлів неструктурованих символів IPTC

en: United Press International ANPA 1312 variant
uk: United Press International ANPA варіант 1312

en: United Press International Down-Load Message
uk: Міжнародне повідомлення про завантаження United Press

en: JPEG File Interchange
uk: Файл обміну зображеннями JPEG

en: Photo-CD Image-Pac
uk: Фото-КД з зображеннями

en: Microsoft Bit Mapped Graphics File [*.BMP]
uk: Файл бітового відображення графіки Microsoft [*.BMP]

en: Digital Audio File [*.WAV]
uk: Цифровий аудіо-файл [*.WAV]

en: Audio plus Moving Video [*.AVI]
uk: Звук плюс зображення [*.AVI]

en: PC DOS/Windows Executable Files [*.COM][*.EXE]
uk: Виконувані файли PC DOS/Windows [*.COM][*.EXE]

en: Compressed Binary File [*.ZIP]
uk: Стиснений двійковий файл [*.ZIP]

en: Audio Interchange File Format AIFF
uk: Формат файлів обміну аудіо AIFF

en: RIFF Wave (Microsoft Corporation)
uk: RIFF Wave (Корпорація Microsoft)

en: Freehand (version 3.1)
uk: Freehand (версія 3.1)

en: Freehand (version 4.0)
uk: Freehand (версія 4.0)

en: Freehand (version 5.0)
uk: Freehand (версія 5.0)

en: Freehand (version 5.5)
uk: Freehand (версія 5.5)

en: Hypertext Markup Language "HTML"
uk: Мова гіпертекстової розмітки «HTML»

en: Portable Document File [*.PDF] Adobe
uk: Файл машинонезалежного документа [*.PDF] Adobe

en: Tape Archive [*.TAR]
uk: Стрічковий архів [*.TAR]

en: Tidningarnas Telegrambyra NITF version (TTNITF DTD)
uk: Версія NITF від Tidningarnas Telegrambyra (TTNITF DTD)

en: Ritzaus Bureau NITF version (RBNITF DTD)
uk: Версія NITF від Ritzaus Bureau (RBNITF DTD)

en: Destination:
uk: Призначення:

en: Set here the envelope destination
uk: Тут ви можете встановити призначення обгортки

en: Enter the envelope destination. This field is limited to 1024 characters.
uk: Тут ви можете ввести призначення обгортки. Вміст цього поля обмежено 1024 символами.

en: U.N.O ID:
uk: Ід. U.N.O:

en: Set here the Unique Name of Object identifier
uk: Тут ви можете встановити ідентифікатор Унікальної назви об'єкта (U.N.O.).

en: Set here the Unique Name of Object identifier. This field is limited to 80 characters.
uk: Тут ви можете встановити ідентифікатор Унікальної назви об'єкта (U.N.O.). Вміст цього поля обмежено 80 символами.

en: Product ID:
uk: Ід. продукту:

en: Set here the product identifier
uk: Тут ви можете встановити ідентифікатор продукту

en: Set here the product identifier. This field is limited to 32 characters.
uk: Тут ви можете встановити ідентифікатор продукту. Вміст цього поля обмежено 32 символами.

en: Service ID:
uk: Ід. служби:

en: Set here the service identifier
uk: Тут ви можете встановити ідентифікатор служби.

en: Set here the service identifier. This field is limited to 10 characters.
uk: Тут ви можете встановити ідентифікатор служби. Вміст цього поля обмежено 10 символами.

en: Envelope ID:
uk: Ід. обгортки:

en: Set here the envelope identifier
uk: Тут ви можете вибрати ідентифікатор обгортки

en: Set here the envelope identifier. This field is limited to 8 characters.
uk: Тут ви можете вибрати ідентифікатор обгортки. Вміст цього поля обмежено 8 символами.

en: Priority:
uk: Пріоритет:

[ctx: priority for the envelope]
en: 0: None
uk: 0: Жодного

[ctx: priority for the envelope]
en: 1: High
uk: 1: Високий

[ctx: priority for the envelope]
en: 5: Normal
uk: 5: Звичайний

[ctx: priority for the envelope]
en: 8: Low
uk: 8: Низький

[ctx: editorial urgency of content]
en: 9: User-defined
uk: 9: Визначено користувачем

en: Select here the envelope priority.
uk: Тут ви можете вибрати пріоритет обгортки.

en: Format:
uk: Формат:

en: Select here envelope file format.
uk: Тут ви можете вибрати формат файла обгортки.

en: Sent date:
uk: Дата надсилання:

en: Sent time:
uk: Час надсилання:

en: Set envelope sent date to today
uk: Встановити сьогоднішню дату надсилання обгортки

en: Set here the date when the service sent the material.
uk: Тут ви можете встановити дату, коли служба надіслала матеріал.

en: Set here the time when the service sent the material.
uk: Тут ви можете встановити час, коли служба надіслала матеріал.

en: Set here the time zone when the service sent the material.
uk: Тут ви можете встановити часовий пояс надсилання службою матеріалу.

en: Use information retrieval words:
uk: Використовувати слова для отримання інформації:

en: Set here a keyword
uk: Тут ви можете встановити ключове слово

en: Enter here a new keyword. This field is limited to 64 characters.
uk: Тут ви можете ввести нове ключове слово. Вміст цього поля обмежено 64 символами.

en: Digitization date
uk: Дата цифрування

en: Digitization time
uk: Час цифрування

en: Set here the creation date of digital representation.
uk: Тут ви можете встановити дату створення цифрового еквівалента.

en: Set here the creation time of digital representation.
uk: Тут ви можете встановити час створення цифрового еквівалента.

en: Set here the time zone of digital representation.
uk: Тут ви можете встановити часовий пояс цифрового еквівалента.

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Creation time
uk: Час створення

en: Sync Exif creation date
uk: Синхронізувати дату створення EXIF

en: Set here the creation date of intellectual content.
uk: Тут ви можете встановити дату створення інтелектуальної власності.

en: Set here the creation time of intellectual content.
uk: Тут ви можете встановити час створення інтелектуальної власності.

en: Set here the time zone of intellectual content.
uk: Тут ви можете встановити часовий пояс даних щодо інтелектуальної власності.

en: Set here the full country name referenced by the content.
uk: Тут ви можете встановити повну назву країни, якої стосується вміст.

en: City:
uk: Місто:

en: Set here the city of the content
uk: Тут ви можете встановити місце дії вмісту

en: Set here the city of content origin. This field is limited to 32 characters.
uk: Тут ви можете встановити місто походження вмісту зображення. Вміст цього поля обмежено 32 символами.

en: Sublocation:
uk: Точне розташування:

en: Set here the content location
uk: Тут ви можете встановити розташування зображеного

en: Set here the content location within city. This field is limited to 32 characters.
uk: Тут ви можете встановити розташування вмісту зображення у місті. Вміст цього поля обмежено 32 символами.

en: State/Province:
uk: Регіон:

en: Set here the Province or State of the content
uk: Тут ви можете встановити назву області або штату походження вмісту

en: Set here the Province or State of content origin. This field is limited to 32 characters.
uk: Тут ви можете встановити область або штат походження вмісту зображення. Вміст цього поля обмежено 32 символами.

en: Country:
uk: Країна:

en: Select here country name of content origin.
uk: Тут ви можете вибрати назву країни походження джерела вмісту.

en: Release date
uk: Дата випуску

en: Release time
uk: Час випуску

en: Set release date to today
uk: Встановити сьогоднішню дату випуску

en: Set here the earliest intended usable date of intellectual content.
uk: Тут ви можете встановити дату початку придатності інтелектуальної власності вмісту.

en: Set here the earliest intended usable time of intellectual content.
uk: Тут ви можете встановити час початку придатності інтелектуальної власності вмісту.

en: Set here the earliest intended usable time zone of intellectual content.
uk: Тут ви можете встановити часовий пояс початку придатності інтелектуальної власності вмісту.

en: Expiration date
uk: Дата завершення строку дії

en: Expiration time
uk: Завершення строку дії

en: Set expiration date to today
uk: Встановити сьогоднішній строк завершення дії

en: Set here the latest intended usable date of intellectual content.
uk: Тут ви можете встановити останню дату придатності інтелектуальної власності вмісту.

en: Set here the latest intended usable time of intellectual content.
uk: Тут ви можете встановити останній час придатності інтелектуальної власності вмісту.

en: Set here the latest intended usable time zone of intellectual content.
uk: Тут ви можете встановити часовий пояс останньої придатності інтелектуальної власності вмісту.

en: Language:
uk: Мова:

en: Select here the language of content.
uk: Тут ви можете вибрати мову вмісту.

[ctx: editorial urgency of content]
en: 0: None
uk: 0: Жодного

[ctx: editorial urgency of content]
en: 1: High
uk: 1: Високий

[ctx: editorial urgency of content]
en: 5: Normal
uk: 5: Звичайний

[ctx: editorial urgency of content]
en: 8: Low
uk: 8: Низький

en: Select here the editorial urgency of content.
uk: Тут ви можете вибрати редакційну важливість вмісту.

en: Cycle:
uk: Період:

[ctx: @item: object cycle]
en: Morning
uk: Ранок

[ctx: @item: object cycle]
en: Afternoon
uk: Після обіду

[ctx: @item: object cycle]
en: Evening
uk: Вечір

[ctx: @info]
en: Select here the editorial cycle of content.
uk: Тут ви можете вибрати редакційний період вмісту.

en: Set here the content type
uk: Тут ви можете встановити тип вмісту

en: News
uk: Новини

en: Data
uk: Дані

en: Advisory
uk: Рекомендація

en: Select here the editorial type of content.
uk: Тут ви можете вибрати редакційний тип вмісту.

en: Set here the editorial type description of content. This field is limited to 64 characters.
uk: Тут ви можете встановити редакційний тип опису вмісту. Вміст цього поля обмежено 64 символами.

en: Reference:
uk: Еталон:

en: Set here the content reference
uk: Тут ви можете встановити посилання на дані вмісту

en: Set here the original content transmission reference. This field is limited to 32 characters.
uk: Тут ви можете вказати посилання на початковий матеріал зображеного. Вміст цього поля обмежено 32 символами.

[ctx: image title]
en: Title:
uk: Заголовок:

en: Set here the content title
uk: Тут ви можете встановити заголовок вмісту

en: Set here the shorthand reference of content. This field is limited to 64 characters.
uk: Тут ви можете встановити коротку довідку про вміст. Вміст цього поля обмежено 64 символами.

en: Edit Status:
uk: Стан редагування:

en: Set here the content status
uk: Тут ви можете встановити стан вмісту

en: Set here the title of content status. This field is limited to 64 characters.
uk: Тут ви можете вказати заголовок стану вмісту. Вміст цього поля обмежено 64 символами.

en: Job Identifier:
uk: Ідентифікатор роботи:

en: Set here the job ID
uk: Тут ви можете встановити ідентифікатор завдання

en: Set here the string that identifies content that recurs. This field is limited to 32 characters.
uk: Тут ви можете встановити рядок, що ідентифікуватиме вміст, який повторно обробляли. Вміст цього поля обмежено 32 символами.

en: Special Instructions:
uk: Особливі настанови:

en: Set here the content instructions
uk: Тут ви можете встановити настанови щодо вмісту

en: Enter the editorial usage instructions. This field is limited to 256 characters.
uk: Тут ви можете ввести редакційні настанови з використання. Вміст цього поля обмежено 256 символами.

en: Enter here the Informative Provider Reference. I.P.R is a name registered with the IPTC/NAA, identifying the provider that provides an indicator of the content. The default value for the I.P.R is "IPTC" if a standard Reference Code is used. This field is limited to 32 characters.
uk: Тут ви можете ввести Довідковий інформаційний код постачальника (I.P.R.). I.P.R — це назва зареєстрована у IPTC/NAA, що ідентифікує постачальника, який надав позначення вмісту. Типовим значенням I.P.R є «IPTC», якщо використано стандартний Довідковий код. Вміст цього поля обмежено 32 символами.

en: Enter here the Subject Reference Number. Provides a numeric code to indicate the Subject Name plus optional Subject Matter and Subject Detail Names in the language of the service. Subject Reference is a number from the range 01000000 to 17999999 and represent a language independent international reference to a Subject. A Subject is identified by its Reference Number and corresponding Names taken from a standard lists given by IPTC/NAA. If a standard reference code is used, these lists are the English language reference versions. This field is limited to 8 digit code.
uk: Тут ви можете вказати Довідковий номер об'єкта. Цей номер надає числовий код, який визначає Назву об'єкта плюс додатково Сутність об'єкта і Докладна назва об'єкта мовою служби. Довідковий номер знаходиться у межах від 01000000 до 17999999 і відповідають незалежну від мови міжнародну інформацію про об'єкт. Об'єкт ідентифікується за своїм довідковим номером, а відповідну назву буде взято з стандартних списків, що надаються IPTC/NAA. Якщо використано стандартний довідковий код, ці списки дадуть його назву англійською. Вміст цього поля обмежено 8 цифрами.

en: Enter here the Subject Name. English language is used if you selected a standard IPTC/NAA reference code. This field is limited to 64 characters.
uk: Тут ви можете ввести Назву об'єкта. Якщо ви обрали стандартний довідковий код IPTC/NAA, буде використано англійську мову. Вміст цього поля обмежено 64 символами.

en: Enter here the Subject Matter Name. English language is used if you selected a standard IPTC/NAA reference code. This field is limited to 64 characters.
uk: Тут ви можете ввести Назву сутності об'єкта. Якщо ви обрали стандартний довідковий код IPTC/NAA, буде використано англійську мову. Вміст цього поля обмежено 64 символами.

en: Enter here the Subject Detail Name. English language is used if you selected a standard IPTC/NAA reference code. This field is limited to 64 characters.
uk: Тут ви можете ввести Докладну назву об'єкта. Якщо ви обрали стандартний довідковий код IPTC/NAA, буде використано англійську мову. Вміст цього поля обмежено 64 символами.

[ctx: @title]
en: Metadata Edit
uk: Редактор метаданих

[ctx: @info]
en: A tool to edit items metadata
uk: Інструмент для редагування метаданих зображень

[ctx: @info]
en: This tool allows users to changes plenty of metadata from items.
    
    Most common Exif, Iptc, and Xmp tags used in photography are listed for editing with standardized values.
    
    For photo agencies, pre-configured subjects can be used to describe the items contents based on Iptc reference codes.
uk: За допомогою цього інструмента можна вносити зміни до багатьох метаданих зображень.
    
    Можливе редагування більшості типових міток Exif, Iptc та Xmp, які використовуються у фотографії.
    
    Для фотоагенцій передбачено попередньо створені шаблони тем для опису вмісту фотографій на основі еталонних кодів Iptc.

[ctx: @action]
en: Edit Metadata...
uk: Редагувати метадані…

en: Enter here a new supplemental category of content.
uk: Тут ви можете ввести нову додаткову категорію вмісту.

en: Set here the content synopsis.
uk: Тут ви можете встановити короткий опис вмісту.

[ctx: content description]
en: Captions:
uk: Підписи:

en: Set here the content descriptions.
uk: Тут ви можете встановити опис вмісту.

en: Default Language Caption Options
uk: Параметри типової мови підписів

en: Set here the name of the caption author.
uk: Тут ви можете встановити ім'я автора підпису.

en: Set here the necessary copyright notice.
uk: Тут ви можете встановити повідомлення про авторські права.

en: Sync Exif Copyright
uk: Синхронізувати авторські права EXIF

en: Right Usage Terms:
uk: Умови належного використання:

en: Set here the instructions on how a resource can be legally used here.
uk: Тут ви можете встановити настанови щодо законного використання даних.

[ctx: @option: name of content creator]
en: Creator:
uk: Автор:

en: Sync Exif Artist
uk: Синхронізувати запис художника EXIF

en: Creator Title:
uk: Звання автора:

en: Contact
uk: Контакти

[ctx: contact email address]
en: E-mail:
uk: Ел. пошта:

en: Set here the contact e-mail.
uk: Тут ви можете встановити адресу електронної пошти для контактів.

en: Set here the contact URL.
uk: Тут ви можете встановити адресу URL для контактів.

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Set here the contact 'phone number.
uk: Тут ви можете встановити телефонний номер для контактів.

[ctx: Street address]
en: Address:
uk: Адреса:

en: Set here the contact address.
uk: Тут ви можете встановити адресу для контактів.

en: Postal code:
uk: Поштовий код:

en: Set here the contact postal code.
uk: Тут ви можете встановити поштовий код для контактів.

en: Set here the contact city.
uk: Тут ви можете встановити місто для контактів.

en: Set here the contact state/province.
uk: Тут ви можете встановити область/регіон контакту.

en: Set here the contact country.
uk: Тут ви можете встановити країну для контактів.

en: Set here the original owner of content.
uk: Тут ви можете встановити першого власника вмісту зображення.

[ctx: @item: xmp content]
en: Content
uk: Вміст

[ctx: @item]
en: Origin
uk: Походження

[ctx: @item]
en: Credits
uk: Подяки

[ctx: @item]
en: Subjects
uk: Теми

[ctx: @item]
en: Keywords
uk: Ключові слова

[ctx: @item]
en: Categories
uk: Категорії

[ctx: @item]
en: Status
uk: Стан

[ctx: @item]
en: Properties
uk: Властивості

en: Set here a new keyword
uk: Тут ви можете встановити нове ключове слово

en: Video date
uk: Дата відео

en: Set video date to today
uk: Встановити сьогоднішню дату для відео

en: Set here the video date of intellectual content.
uk: Тут ви можете встановити дату створення відео як інтелектуальної власності.

en: Set here the content's city of origin.
uk: Тут ви можете встановити місто походження вмісту зображення.

en: Set here the content's location within the city.
uk: Тут ви можете встановити розташування зображеного у місті.

en: Set here the content's Province or State of origin.
uk: Тут ви можете встановити назву області або штату походження вмісту.

[ctx: @item: scene code]
en: Headshot
uk: Вид спереду

[ctx: @item: scene code]
en: Half-length
uk: У пів довжини

[ctx: @item: scene code]
en: Full-length
uk: На повну довжину

[ctx: @item: side view of a person]
en: Profile
uk: Профіль

[ctx: @item: scene code]
en: Rear view
uk: Вид ззаду

[ctx: @item: scene code]
en: Single
uk: Одиночний

[ctx: @item: scene code]
en: Couple
uk: Пара

[ctx: @item: scene code]
en: Two
uk: Два

[ctx: @item: group of people]
en: Group
uk: Групувати

[ctx: @item: scene code]
en: General view
uk: Загальний вид

[ctx: @item: scene code]
en: Panoramic view
uk: Панорама

[ctx: @item: scene code]
en: Aerial view
uk: Вид з повітря

[ctx: @item: scene code]
en: Under-water
uk: Під водою

[ctx: @item: scene code]
en: Night scene
uk: Нічне освітлення

[ctx: @item: scene code]
en: Satellite
uk: Супутник

[ctx: @item: scene code]
en: Exterior view
uk: Вид ззовні

[ctx: @item: scene code]
en: Interior view
uk: Вид зсередини

[ctx: @item: scene code]
en: Close-up
uk: Зблизька

[ctx: @item: scene code]
en: Action
uk: Дія

[ctx: @item: scene code]
en: Performing
uk: Вистава

[ctx: @item: scene code]
en: Posing
uk: Позування

[ctx: @item: scene code]
en: Symbolic
uk: Символічний

[ctx: @item: scene code]
en: Off-beat
uk: Оригінальний

[ctx: @item: scene code]
en: Movie scene
uk: Сцена з вистави

[ctx: @item: type code]
en: Advisory
uk: Рекомендація

[ctx: @item: type code]
en: Alert
uk: Попередження

[ctx: @item: type code]
en: Catalog
uk: Каталог

[ctx: @item: type code]
en: Data
uk: Дані

[ctx: @item: type is a document]
en: Document
uk: Документ

[ctx: @item: type code]
en: Maintenance
uk: Супровід

[ctx: @item: type code]
en: News
uk: Новини

[ctx: @item: type code]
en: News Management Mode
uk: Режим керування новинами

[ctx: @item: type code]
en: Package
uk: Пакунок

[ctx: @item: type code]
en: Schema
uk: Схема

[ctx: @item: type code]
en: Topic
uk: Тема

[ctx: @item: type code]
en: Topic Set
uk: Набір тем

[ctx: @option]
en: Language:
uk: Мова:

[ctx: @info]
en: Select here the language of content.
uk: Тут ви можете вибрати мову вмісту.

[ctx: @option]
en: Priority:
uk: Пріоритет:

[ctx: @item: editorial urgency of content]
en: 0: None
uk: 0: Жодного

[ctx: @item: editorial urgency of content]
en: 1: High
uk: 1: Високий

[ctx: @item: editorial urgency of content]
en: 5: Normal
uk: 5: Звичайний

[ctx: @item: editorial urgency of content]
en: 8: Low
uk: 8: Низький

[ctx: @item: editorial urgency of content]
en: 9: User-defined
uk: 9: Визначено користувачем

[ctx: @info]
en: @info: Select here the editorial urgency of content.
uk: Тут ви можете вибрати редакційну важливість вмісту.

[ctx: @option]
en: Scene:
uk: Місце дії:

[ctx: @info]
en: Select here the scene type of the content.
uk: Тут ви можете вибрати тип місця дії вмісту.

[ctx: @option]
en: Type:
uk: Тип:

[ctx: @info]
en: Select here the editorial type of the content.
uk: Тут ви можете вибрати редакційний тип вмісту.

[ctx: @option]
en: Attribute:
uk: Атрибут:

[ctx: @info]
en: Set here the editorial attribute description
uk: Тут ви можете встановити редакційний атрибут опису

[ctx: @info]
en: Set here the editorial attribute description of the content.
uk: Тут ви можете встановити редакційний атрибут опису вмісту.

[ctx: @info]
en: Select here the editorial attribute of the content.
uk: Тут ви можете вибрати редакційний атрибут вмісту.

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Current
uk: Поточний

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Analysis
uk: Аналіз

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Archive material
uk: Архівний матеріал

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Background
uk: Тло

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Feature
uk: Бойовик

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Forecast
uk: Прогноз

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: History
uk: Журнал

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Obituary
uk: Некролог

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Opinion
uk: Думка

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Polls & Surveys
uk: Опитування і анкетування

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Profile
uk: Профіль

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Results Listings & Table
uk: Списки і таблиця результатів

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Side bar & Supporting information
uk: Бокова смуга і супутня інформація

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Summary
uk: Резюме

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Transcript & Verbatim
uk: Протокол і стенограма

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Interview
uk: Інтерв'ю

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: From the Scene
uk: З місця подій

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Retrospective
uk: Ретроспектива

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Statistics
uk: Статистика

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Update
uk: Оновлення

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Wrap-up
uk: Кіт в мішку

[ctx: @item: editorial content attribute]
en: Press Release
uk: Повідомлення для друку

[ctx: @option]
en: Reference:
uk: Посилання:

[ctx: @info]
en: Set here the content reference
uk: Тут ви можете встановити посилання на дані вмісту

[ctx: @info]
en: Set here the original content transmission reference.
uk: Тут ви можете вказати посилання на походження вмісту.

[ctx: short title for the content]
en: Title:
uk: Заголовок:

en: Set here a shorthand reference for the content.
uk: Тут ви можете встановити коротку довідку про вміст.

en: Nickname:
uk: Мнемонічна назва:

en: Set here a short informal name
uk: Тут ви можете встановити коротку неформальну назву

en: A short informal name for the resource.
uk: Коротка інформативна назва ресурсу.

en: Identifiers:
uk: Ідентифікатори:

en: Set here the strings that identify content that recurs.
uk: Тут ви можете встановити рядки, які позначатимуть вміст, що було піддано обробці.

en: Set here the editorial usage instructions
uk: Тут ви можете встановити редакційні настанови з використання

en: Enter the editorial usage instructions.
uk: Тут ви можете ввести редакційні настанови з використання.

en: Enter here the Informative Provider Reference. I.P.R is a name registered with the XMP/NAA, identifying the provider that provides an indicator of the content. The default value for the I.P.R is "XMP" if a standard Reference Code is used.
uk: Тут ви можете ввести Довідковий інформаційний код постачальника (I.P.R.). I.P.R — це назва зареєстрована у XMP/NAA, що ідентифікує постачальника, який надав позначення вмісту. Типовим значенням I.P.R є «XMP», якщо використано стандартний Довідковий код.

en: Enter here the Subject Reference Number. Provides a numeric code to indicate the Subject Name plus optional Subject Matter and Subject Detail Names in the language of the service. Subject Reference is a number from the range 01000000 to 17999999 and represent a language independent international reference to a Subject. A Subject is identified by its Reference Number and corresponding Names taken from a standard lists given by XMP/NAA. If a standard reference code is used, these lists are the English language reference versions. This field is limited to 8 digit code.
uk: Тут ви можете вказати Довідковий номер об'єкта. Цей номер надає числовий код, який визначає Назву об'єкта плюс додатково Сутність об'єкта і Докладна назва об'єкта мовою служби. Довідковий номер знаходиться у межах від 01000000 до 17999999 і відповідають незалежну від мови міжнародну інформацію про об'єкт. Об'єкт ідентифікується за своїм довідковим номером, а відповідну назву буде взято з стандартних списків, що надаються XMP/NAA. Якщо використано стандартний довідковий код, ці списки дадуть його назву англійською. Вміст цього поля обмежено 8 цифрами ASCII.

en: Enter here the Subject Name. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
uk: Тут ви можете ввести назву об'єкта. Якщо ви вибрали стандартний довідковий код XMP/NAA, буде використано англійську мову.

en: Enter here the Subject Matter Name. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
uk: Тут ви можете ввести Назву сутності об'єкта. Якщо ви обрали стандартний довідковий код XMP/NAA, буде використано англійську мову.

en: Enter here the Subject Detail Name. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
uk: Тут ви можете ввести Докладну назву об'єкта. Якщо ви обрали стандартний довідковий код XMP/NAA, буде використано англійську мову.

[ctx: @title:window]
en: Adjust Time & Date
uk: Коригування часу і дати

[ctx: @info:tooltip]
en: Write the corrected date and time for each image and close dialog
uk: Записати виправлену дату і час для кожного зображення і закрити вікно

[ctx: @info:tooltip]
en: Write the corrected date and time for each image
uk: Записувати виправлену дату і час для кожного зображення

[ctx: @info]
en: Adjust Time and Date
uk: Скоригувати час і дату

[ctx: @action]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: @info]
en: Cancel current operation
uk: Скасувати поточну дію

[ctx: @action]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: @info]
en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Timestamp Used
uk: Використано позначку часу

en: Timestamp Updated
uk: Оновлення позначки часу

en: Status
uk: Стан

en: Failed to update metadata timestamp
uk: Не вдалося оновити часову позначку у метаданих

en: Failed to update file timestamp
uk: Не вдалося оновити часову позначку файла

en: Success
uk: Успіх

en: not valid
uk: не є чинним

en: Please wait ...
uk: Будь ласка, зачекайте…

[ctx: @info]
en: A tool to adjust items date-time
uk: Інструмент для коригування записів дати і часу у зображеннях

[ctx: @info]
en: This tool allows users to adjust date time-stamp of items in batch.
    
    Many source of original time-stamp can be selected from original items, or a from a common file.
    
    Many metadata time-stamp can be adjusted or left untouched. The adjustment can be an offset of time or a specific date.
uk: За допомогою цього інструмента можна пакетно коригувати часову позначку зображень.
    
    Можливий вибір серед багатьох джерел даних часової позначки з початкового файла або визначення даних за допомогою загального файла.
    
    Можна коригувати або лишати незмінними багато параметрів часової позначки. Коригування можна виконувати на основі зсуву за часом або за датою щодо певного моменту часу.

[ctx: @action]
en: Adjust Time && Date...
uk: Скоригувати час і дату…

en: Create Calendar
uk: Створити календар

en: A tool to create calendar from images
uk: Інструмент для створення календарів на основі зображень

en: <p>This tool allows users to compose items and create a calendar with your best photos.</p><p>Different calendar layout are available and you can integrate a list of dates from ICS format to highlight holidays time.</p><p>Finally, the tool will propose to export the result to your printer or in a PDF file.</p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна компонувати зображення з метою створення календаря із вашими найкращими фотографіями.</p><p>Передбачено різні компонування календаря. Ви можете використовувати список дат у форматі ICS для позначення святкових днів.</p><p>Нарешті, інструмент може експортувати результат до файла PDF або безпосередньо надіслати результат для друку на принтер.</p>

en: Former Author
uk: Колишній автор

en: Developer and Maintainer
uk: Розробник і супровідник

[ctx: @action]
en: Create Calendar...
uk: Створити календар…

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalEvents)
en: Calendar events
uk: Визначні дати календаря

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ohHeaderLabel)
en: Select an optional calendar file with the official holidays
uk: Оберіть додатковий файл календаря з офіційними святами

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ohExplainLabel)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:italic;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">You can download a calendar for your country from <a href="www.icalshare.com"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">www.icalshare.com</span></a> or other sites.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This is fully optional. All the events from this calendar will be printed in red.</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:italic;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Ви можете отримати календар для вашої країни з сайта <a href="www.icalshare.com"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">www.icalshare.com</span></a> або інших сайтів.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Отримання календаря не є обов'язковим. Всі визначні дати з цього календаря буде позначено червоним кольором.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fhHeaderLabel)
en: Select an optional calendar file with your "family holidays"
uk: Оберіть додатковий файл календаря з сімейними святами

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fhExplainLabel)
en: You can create such a calendar using program which support <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/ICalendar">iCalendar format</a>.
    This is fully optional. All the events from this calendar will be printed in green.
uk: Ви можете створити такий календар за допомогою програми, у якій передбачено підтримку <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/ICalendar">формату календарів iCalendar</a>.
    Створення цього календаря зовсім не є обов'язковим. Всі визначні дати з такого календаря буде показано зеленим кольором.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalProgress)
en: Printing
uk: Друк

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, currentLabel)
en: Current Page
uk: Поточна сторінка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, totalLabel)
en: Total Pages
uk: Загалом сторінок

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalTemplate)
en: Create Template for Calendar
uk: Створити шаблон для календаря

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewGroupBox) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_tableWidget)
en: Preview
uk: Перегляд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, paperSizeLabel)
en: Paper Size:
uk: Розмір паперу:

[ctx: Current default resolution]
note: i18n: ectx: property (currentText), widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: High
uk: Висока

[ctx: High resolution level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: High
uk: Висока

[ctx: Low resolution level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: Low
uk: Низька

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, topRadio)
en: &Top
uk: &Згори

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftRadio)
en: &Left
uk: &Ліворуч

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightRadio)
en: &Right
uk: &Праворуч

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, drawLinesCheckBox)
en: Draw lines on calendar
uk: Малювати лінії на календарі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ratioLabel)
en: Image to text ratio:
uk: Співвідношення зображення/текст:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel)
en: Font:
uk: Шрифт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: Year:
uk: Рік:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, monthBox)
en: Select Images
uk: Вибрати зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Left click on a month to select an image, right click to clear an image.
uk: Клацніть лівою кнопкою на пункті місяця, щоб вибрати зображення. Клацання правою прибере зображення.

en: <p><h1><b>Welcome to Calendar Tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you to create and print a calendar with a selection of images taken from your collection.</p>
uk: <p><h1><b>Вітаємо у засобі створення календаря</b></h1></p><p>Ця допоміжна програма спростить вам створення і друк календарів на основі набору зображень із вашої збірки.</p>

en: <p>This tool will also allow to set specific dates on your calendar using external data event files as <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/VCalendar'>vCalendar</a>, and <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Icalendar'>iCalendar</a> formats.</p>
uk: <p>За допомогою цієї програми ви також зможете вказати певні особливі дати для вашого календаря на основі файлів даних подій у форматі <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/VCalendar'>vCalendar</a> або <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Icalendar'>iCalendar</a>.</p>

[ctx: @title:window]
en: Create Calendar
uk: Створення календаря

en: Welcome to Calendar Tool
uk: Вітаємо у засобі створення календарів

en: Choose events to show on the Calendar
uk: Оберіть визначні дати, які буде показано на календарі

en: Print Calendar
uk: Друк календаря

en: Printing in Progress
uk: Друкуємо

[ctx: @info: open file filters]
en: Calendar Data File (*.ics)
uk: файл даних календаря (*.ics)

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar Data File
uk: Виберіть файл даних календаря

en: No valid images selected for months<br/>Click Back to select images
uk: Для місяців не було вказано коректних зображень<br/>Натисніть кнопку «Назад», щоб вибрати зображення.

en: Please note that you are making a calendar for<br/>the current year or a year in the past.
uk: Будь ласка, зауважте, що ви створюєте календар на<br/>поточний або минулий роки.

en: Click Next to start Printing<br/><br/>Following months will be printed for year %1:<br/>
uk: Натисніть кнопку «Далі», щоб розпочати друк.<br/><br/>Буде надруковано такі місяці року %1:<br/>

[ctx: @title:window]
en: Print Calendar
uk: Друк календаря

en: Printing Cancelled
uk: Друк скасовано

en: Create calendar
uk: Створити календар

en: Printing calendar page for %1 of %2
uk: Друк сторінки календаря за %1 %2

en: Printing Complete
uk: Друк завершено

[ctx: @title:window]
en: DNG Converter
uk: Перетворювач DNG

[ctx: @action:button]
en: &Convert
uk: П&еретворити

en: The list does not contain any Raw files to process.
uk: У списку не міститься файлів цифрових негативів для обробки.

en: DNG Converter
uk: Перетворювач DNG

en: &Abort
uk: П&ерервати

en: Abort the conversion of Raw files.
uk: Перервати перетворення файлів цифрових негативів.

en: Con&vert
uk: П&еретворити

en: Start converting the Raw images using the current settings.
uk: Розпочати перетворення зображень цифрових негативів на основі поточних параметрів.

en: Failed to save image
uk: Спроба збереження зображення була невдалою

en: Failed to move sidecar
uk: Не вдалося пересунути файл додаткових даних

en: Failed to save image.
uk: Спроба збереження зображення була невдалою.

en: Process failed
uk: Помилка під час обробки

en: Process Canceled
uk: Обробку скасовано

en: File not supported
uk: Підтримки такого типу файлів не передбачено

en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

en: Processing %1
uk: Обробляємо %1

en: Raw File
uk: Файл цифрового негатива

en: Target File
uk: Файл призначення

en: Camera
uk: Фотоапарат

[ctx: @title]
en: DNG Converter
uk: Перетворювач DNG

[ctx: @info]
en: A tool to batch convert RAW camera images to DNG
uk: Інструмент для пакетного перетворення зображень цифрових негативів з фотокамер на файли DNG

[ctx: @info]
en: This Generic tool can convert RAW images data to DNG format.
    
    The Digital Negative is a lossless RAW image format created by Adobe.
    
    See details on this wikipedia entry about this format: %1
uk: За допомогою цього загального інструмента можна перетворювати цифрові негативи (RAW) до формату DNG.
    
    Формат Digital Negative є форматом зберігання цифрових негативів без втрат якості, який було створено Adobe.
    
    Докладні відомості щодо цього формату можна знайти у Вікіпедії: %1

[ctx: @action]
en: DNG Converter...
uk: Перетворювач на DNG…

en: Cannot identify Raw image
uk: Не вдалося ідентифікувати зображення цифрового негатива

[ctx: @title:column Processing checkbox]
en: Include for Enfuse
uk: Включити до обробки Enfuse

[ctx: @title:column Input file name]
en: File Name
uk: Назва файла

[ctx: @title:column Input image exposure]
en: Exposure (EV)
uk: Експозиція (EV)

[ctx: @info]
en: Hardmask: enabled
uk: Жорстка маска: увімкнено

[ctx: @info]
en: Hardmask: disabled
uk: Жорстка маска: вимкнено

[ctx: @info]
en: CIECAM02: enabled
uk: CIECAM02: увімкнено

[ctx: @info]
en: CIECAM02: disabled
uk: CIECAM02: вимкнено

[ctx: @info]
en: Levels: auto
uk: Рівні: авто

[ctx: @info]
en: Levels: <numid>%1</numid>
uk: Рівні: <numid>%1</numid>

[ctx: @info]
en: Exposure: <numid>%1</numid>
uk: Експозиція: <numid>%1</numid>

[ctx: @info]
en: Saturation: <numid>%1</numid>
uk: Насиченість: <numid>%1</numid>

[ctx: @info]
en: Contrast: <numid>%1</numid>
uk: Контрастність: <numid>%1</numid>

[ctx: @option:check Enfuse setting]
en: Automatic Local/Global Image Features Balance (Levels)
uk: Автоматичний баланс локальних і загальних параметрів зображень (рівнів)

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimize image features (contrast, saturation, . . .) to be as global as possible.
uk: Оптимізувати параметри зображення (контрастність, насиченість тощо) до загального рівня.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set automatic level selection (maximized) for pyramid blending, i.e. optimize image features (contrast, saturation, . . .) to be as global as possible.
uk: Встановити автоматичний вибір рівнів (максимізацію) для пірамідального злиття, тобто оптимізувати параметри зображення (контрастність, насиченість тощо) до загального рівня.

[ctx: @label:slider Enfuse settings]
en: Image Features Balance:
uk: Баланс параметрів зображень:

[ctx: @info:tooltip]
en: Balances between local features (small number) or global features (high number).
uk: Баланс між локальними параметрами (малі числа) і загальними параметрами (великі числа).

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set the number of levels for pyramid blending. Balances towards local features (small number) or global features (high number). Additionally, a low number trades off quality of results for faster execution time and lower memory usage.
uk: Визначити кількість рівнів пірамідального злиття. Баланс між локальними параметрами (малі числа) і загальними параметрами (великі числа). Менші числа призведуть до погіршення якості за рахунок пришвидшення обробки і зменшення вимог до об'єму пам'яті.

[ctx: @option:check]
en: Hard Mask
uk: Жорстка маска

[ctx: @info:tooltip]
en: Useful only for focus stack to improve sharpness.
uk: Корисне лише для стосу фокусування для збільшення чіткості.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Force hard blend masks without averaging on finest scale. This is only useful for focus stacks with thin and high contrast features. It improves sharpness at the expense of increased noise.
uk: Примусове використання жорстких рамок злиття без осереднення на найнижчому рівні деталізації. Дає непогані результати лише для стосів фокусування з тонкими або висококонтрастними деталями, покращує різкість за рахунок збільшення шумності.

[ctx: @label:slider Enfuse settings]
en: Well-Exposedness Contribution:
uk: Частка добре експонованих:

[ctx: @info:tooltip]
en: Contribution of well exposed pixels to the blending process.
uk: Внесок добре експонованих точок у процесі злиття.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set the well-exposedness criterion contribution for the blending process. Higher values will favor well-exposed pixels.
uk: Визначає внесок добре експонованих пікселів у процес злиття. За використання вищих значень перевага надаватиметься пікселям з вищою експозицією (витримкою).

[ctx: @label:slider enfuse settings]
en: High-Saturation Contribution:
uk: Частка високонасичених:

[ctx: @info:tooltip]
en: Contribution of highly saturated pixels to the blending process.
uk: Внесок пікселів з високою насиченістю у процесі злиття.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Increasing this value makes pixels with high saturation contribute more to the final output.
uk: Збільшення цього значення підвищить пріоритет високонасичених ділянок зображення у зображенні результату обробки.

[ctx: @label:slider enfuse settings]
en: High-Contrast Contribution:
uk: Частка висококонтрастних:

[ctx: @info:tooltip]
en: Contribution of highly contrasted pixels to the blending process.
uk: Внесок пікселів з високою контрастністю у процесі злиття.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Sets the relative weight of high-contrast pixels. Increasing this weight makes pixels with neighboring differently colored pixels contribute more to the final output. Particularly useful for focus stacks.
uk: Визначає відносний внесок висококонтрастних пікселів. Збільшення цього внеску підвищить пріоритет пікселів, оточених пікселями зовсім іншого кольору, у зображенні результату обробки. Можна скористатися у фокусних стосах.

[ctx: @option:check]
en: Use Color Appearance Model (CIECAM02)
uk: Використати моделювання вигляду кольорів (CIECAM02)

[ctx: @info:tooltip]
en: Convert to CIECAM02 color appearance model during the blending process instead of RGB.
uk: Перетворювати зображення у процесі злиття до моделі вигляду кольорів CIECAM02, а не RGB.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Use Color Appearance Modelling (CIECAM02) to render detailed colors. Your input files should have embedded ICC profiles. If no ICC profile is present, sRGB color space will be assumed. The difference between using this option and default color blending algorithm is very slight, and will be most noticeable when you need to blend areas of different primary colors together.
uk: Використати моделювання вигляду кольорів (CIECAM02) для точного показу кольорів. У файли вхідних даних має бути вбудовано профілі ICC. Якщо профілів ICC не буде виявлено, програма використає простір кольорів sRGB. Відмінності між використанням цього варіанта і типового алгоритму злиття кольорів доволі незначні. Найпомітнішими вони будуть у разі злиття областей з різними основними кольорами.

[ctx: @title:column Saving checkbox]
en: Include during Saving
uk: Включити під час збереження

[ctx: @title:column Output file name]
en: Output
uk: Виведення

[ctx: @title:column Source file names]
en: Selected Inputs
uk: Вибрані вхідні дані

[ctx: @item:inmenu]
en: Remove item
uk: Вилучити пункт

[ctx: @item:inmenu]
en: Clear all
uk: Вилучити всі

[ctx: @title:window]
en: Exposure Blending
uk: Злиття експозиції

[ctx: @action:button]
en: &Save
uk: З&берегти

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Process and save selected items.
uk: Обробити і зберегти позначені записи.

[ctx: @action:button]
en: &Preview
uk: П&ерегляд

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Process a preview of bracketed images stack with current settings.
uk: Виконати обробку попереднього перегляду зображень «вилки» у стосі з поточними параметрами.

[ctx: @action: button]
en: &Default
uk: &Типовий

[ctx: @info:tooltip]
en: Revert current settings to default values.
uk: Повернути типові значення усім поточним параметрам.

[ctx: @action:button]
en: Details...
uk: Подробиці…

[ctx: @title]
en: Enfuse Settings
uk: Параметри enfuse

[ctx: @title]
en: Save Result
uk: Збереження результату

[ctx: @label: textbox]
en: File Name Template:
uk: Шаблон назви файла:

[ctx: @title:window]
en: Enfuse Processing Messages
uk: Повідомлення обробки від enfuse

[ctx: @info]
en: Failed to save image to %1.
uk: Не вдалося зберегти зображення до %1.

[ctx: @info]
en: Processing preview of bracketed images...
uk: Обробка попереднього перегляду зображень «вилки»…

[ctx: @info]
en: Processing output of bracketed images...
uk: Обробка результату злиття зображень «вилки»…

[ctx: @info]
en: Failed to load processed image.
uk: Не вдалося завантажити зображення для обробки.

[ctx: @info]
en: Failed to process preview of bracketed images.
uk: Не вдалося обробити попередній перегляд зображень «вилки».

[ctx: @info]
en: Failed to process output of bracketed images.
uk: Не вдалося обробити результати злиття зображень «вилки».

en: Exposure Blending
uk: Злиття експозиції

en: A tool to blend bracketed images
uk: Інструмент для злиття зображень «виделки»

en: <p>This tool allows users to blend bracketed images together to create pseudo HDR photo.</p><p>To create high definition range image, you need to use images from same subject taken with a tripod and exposed with different exposure settings.</p><p>To create image with better results, you can use RAW images instead JPEG, where colors depth is higher and are well adapted for merging pixels by pixels.</p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна злити зображення «виделки» для створення зображення із імітацією широкого динамічного діапазону кольорів (HDR).</p><p>Для створення такого зображення вам потрібні будуть знімки одного і того самого об'єкта, які створені за допомогою штатива і експоновані з різними параметрами експонування.</p><p>Для отримання якнайкращих результатів ви можете скористатися цифровими негативами (RAW) замість JPEG, оскільки у цифрових негативах більша глибина кольорів, і вони краще пристосовані до об'єднання за пікселями.</p>

en: Author and Maintainer
uk: Автор і супровідник

[ctx: @action]
en: Blend Stacked Images...
uk: Злити стосові зображення…

[ctx: average scene luminance value unknown]
en: unknown
uk: невідоме

en: Cannot run %1:
    
     %2
uk: Не вдалося запустити %1:
    
     %2

[ctx: @title:window]
en: Welcome to Stacked Images Tool
uk: Вітаємо у засобі створення зображень зі стосів

[ctx: @info]
en: Welcome to Stacked Images Tool
uk: Вітаємо у засобі створення зображень зі стосів

[ctx: @info]
en: This tool fuses bracketed images with different exposure to make pseudo HDR Image
uk: Цей інструмент призначено для об'єднання зображень «вилки» з різною експозицією з метою створення зображення з високим динамічним діапазоном (HDR).

[ctx: @info]
en: It can also be used to merge focus bracketed stack to get a single image with increased depth of field.
uk: Крім того, інструментом можна скористатися для об'єднання стосу зображень з різним фокусуванням з метою отримання єдиного зображення з підвищеною глибиною поля.

[ctx: @info]
en: This assistant will help you to configure how to import images before merging them to a single one.
uk: За допомогою цієї допоміжної програми ви можете налаштувати імпортування зображень, які має бути об'єднано у одне.

[ctx: @info]
en: Bracketed images must be taken with the same camera, in the same conditions, and if possible using a tripod.
uk: Зображення «вилки» має бути знято одним фотоапаратом за однакових умов і, якщо можливо, за допомогою штатива.

[ctx: @info]
en: For more information, please take a look at
uk: Щоб дізнатися більше, ознайомтеся із

[ctx: @info]
en: this page
uk: цією сторінкою

[ctx: @title: group]
en: Exposure Blending Binaries
uk: Виконувані файли злиття експозиції

[ctx: @title:window]
en: Set Bracketed Images
uk: Визначення зображень «вилки»

[ctx: @info]
en: Set here the list of your bracketed images to fuse. Please follow these conditions
uk: Тут ви можете вказати список ваших зображень «вилки», які слід об'єднати. Зображення мають відповідати таким умовам:

[ctx: @info]
en: At least 2 images from the same subject must be added to the stack.
uk: У стосі зображень має бути принаймні 2 знімки одного об'єкта.

[ctx: @info]
en: Do not mix images with different color depth.
uk: Бітова глибина кольорів всіх зображень має бути однаковою.

[ctx: @info]
en: All images must have the same dimensions.
uk: Всі зображення повинні бути однакових розмірів.

[ctx: @title: column]
en: Exposure (EV)
uk: Експозиція (EV)

[ctx: @title:window]
en: Pre-Processing is Complete
uk: Попередню обробку завершено

[ctx: @info]
en: Bracketed Images Pre-Processing is Done
uk: Попередню обробку зображень «вилки» завершено

[ctx: @info]
en: Congratulations. Your images are ready to be fused.
uk: Вітаємо, ваші зображення готові до злиття.

[ctx: @info]
en: To perform this operation, Enblend program from will be used.
uk: Для виконання злиття буде використано програму Enblend.

[ctx: @info]
en: Press "Finish" button to fuse your items and make a pseudo HDR image.
uk: Натисніть кнопку «Завершити», щоб об'єднати вказані вами знімки і створити імітацію зображення високого динамічного діапазону (HDR).

[ctx: @title: window]
en: Pre-Processing Bracketed Images
uk: Попередня обробка зображень «вилки»

[ctx: @option: check]
en: Align bracketed images
uk: Вирівняти зображення «вилки»

[ctx: @info]
en: Now, we will pre-process bracketed images before fusing them.
uk: Зараз буде виконано попередню обробку зображень «вилки» перед їх об'єднанням.

[ctx: @info]
en: Alignment must be performed if you have not used a tripod to take bracketed images. Alignment operations can take a while.
uk: Вирівнювання потрібне, якщо для створення знімків ви не користувалися штативом. Дія з вирівнювання може бути досить тривалою.

[ctx: @info]
en: Pre-processing operations include Raw demosaicing. Raw images will be converted to 16-bit sRGB images with auto-gamma.
uk: Під час виконання попередньої обробки з цифрових негативів буде усунено мозаїчність. Зображення цифрових негативів буде перетворено на 16-бітові зображення sRGB із автоматично визначеною гамою.

[ctx: @info]
en: Press the "Next" button to start pre-processing.
uk: Натисніть кнопку «Далі», щоб розпочати попередню обробку.

[ctx: @info]
en: Pre-processing is in progress, please wait.
uk: Виконуємо попередню обробку. Будь ласка, зачекайте.

[ctx: @info]
en: This can take a while...
uk: Дія може бути досить тривалою…

[ctx: @info]
en: Pre-processing has failed.
uk: Спроба попередньої обробки завершилася невдало.

[ctx: @info]
en: Please check your bracketed images stack...
uk: Будь ласка, перевірте ваш стос зображень «вилки»…

[ctx: @info]
en: See processing messages below.
uk: Див. повідомлення щодо обробки, наведені нижче.

[ctx: @title:window]
en: Stacked Images Tool
uk: Інструмент створення зображень зі стосів

en: Error loading RAW image '%1'
uk: Помилка під час завантаження цифрового негатива «%1»

en: Could not save thumbnail for image '%1' to '%2'
uk: Не вдалося зберегти мініатюру зображення «%1» до «%2»

en: unavailable
uk: недоступне

en: Could not open file '%1' for writing
uk: Не вдалося відкрити файл «%1» для запису

en: Could not save image to file '%1'
uk: Не вдалося зберегти зображення до файла «%1»

[ctx: @info]
en: Could not find theme in '%1'
uk: У «%1» не вдалося знайти теми

[ctx: @info]
en: Create directories
uk: Створити каталоги

[ctx: @info]
en: Could not create folder '%1'
uk: Не вдалося створити теку «%1»

[ctx: @info]
en: Copying theme
uk: Копіювання теми

[ctx: @info]
en: Could not copy theme
uk: Не вдалося копіювати тему

[ctx: @info]
en: Generate images and XML files
uk: Створити зображення і файли XML

[ctx: @info]
en: Could not create gallery.xml
uk: Не вдалося створити gallery.xml

[ctx: @info]
en: Generating files for "%1"
uk: Створення файлів для «%1»

[ctx: @info]
en: Generating HTML files
uk: Створення файлів HTML

[ctx: @info]
en: Could not load XSL file '%1'
uk: Не вдалося завантажити XSL-файл «%1»

[ctx: @info]
en: Could not load XML file '%1'
uk: Не вдалося завантажити XML-файл «%1»

[ctx: @info]
en: Error processing XML file
uk: Помилка під час обробки файла XML

[ctx: @info]
en: Could not open '%1' for writing
uk: Не вдалося відкрити «%1» для запису

[ctx: @info]
en: Downloading remote files for "%1"
uk: Отримання віддалених файлів для «%1»

[ctx: @info]
en: Could not open temporary file
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл

[ctx: @info]
en: Could not download %1
uk: Не вдалося отримати %1

[ctx: @info: xslt param]
en: Previous
uk: Назад

[ctx: @info: xslt param]
en: Next
uk: Далі

[ctx: @info: xslt param]
en: Album List
uk: Список альбомів

[ctx: @info: xslt param]
en: Original Image
uk: Початкове зображення

[ctx: @info: xslt param]
en: Go Up
uk: Перейти вгору

[ctx: @info: xslt param]
en: Make
uk: Виробник

[ctx: @info: Camera Model]
en: Model
uk: Модель

[ctx: @info: xslt param]
en: Image Orientation
uk: Орієнтація зображення

[ctx: @info: xslt param]
en: Image X Resolution
uk: Роздільна здатність за X

[ctx: @info: xslt param]
en: Image Y Resolution
uk: Роздільна здатність за Y

[ctx: @info: xslt param]
en: Image Resolution Unit
uk: Одиниця роздільної здатності

[ctx: @info: xslt param]
en: Image Date Time
uk: Дата і час зйомки

[ctx: @info: xslt param]
en: YCBCR Positioning
uk: Позиціювання YCBCR

[ctx: @info: xslt param]
en: Exposure Time
uk: Час експозиції

[ctx: @info: xslt param]
en: F Number
uk: Діафрагмове число

[ctx: @info: xslt param]
en: Exposure Index
uk: Показник експозиції

[ctx: @info: xslt param]
en: ISO Speed Ratings
uk: Світлочутливість ISO

[ctx: @info: xslt param]
en: Shutter Speed Value
uk: Значення швидкості руху затвору

[ctx: @info: xslt param]
en: Aperture Value
uk: Розмір діафрагми

[ctx: @info: xslt param]
en: Focal Length
uk: Фокусна відстань

[ctx: @info: xslt param]
en: GPS Altitude
uk: Висота за GPS

[ctx: @info: xslt param]
en: GPS Latitude
uk: Широта за GPS

[ctx: @info: xslt param]
en: GPS Longitude
uk: Довгота за GPS

en: Html Gallery
uk: HTML-галерея

en: A tool to generate HTML gallery from images
uk: Інструмент для створення на основі зображень HTML-галереї

en: <p>This tool allows users to back-process items (as resize) before to create W3C compliant html gallery.</p><p>Items to process can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Themable HTML template with different layout can be used to assemble files on a gallery.</p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна виконати попередню обробку зображень (зокрема зміну розмірів) для створення сумісної із стандартом W3C HTML-галереї.</p><p>Зображення для обробки можна вибрати окремою або групуванням за переліком альбомів.</p><p>Для збирання файлів до галереї можна використати HTML-шаблони із різним компонуванням.</p>

en: Former Author and Maintainer
uk: Колишній автор і супровідник

[ctx: @action]
en: Create Html gallery...
uk: Створити HTML-галерею…

en: Internal Error
uk: Внутрішня помилка

en: Starting to generate gallery...
uk: Починаємо створення HTML-галереї…

en: %1 albums to process:
uk: %1 альбомів для обробки:

en: %1 items to process
uk: %1 записів для обробки

en: Output directory: %1
uk: Каталог виведення: %1

en: Gallery is completed, but some warnings occurred.
uk: Створення галереї завершено, але під час роботи виникло декілька зауважень.

en: Gallery completed.
uk: Створення галереї завершено.

en: Opening gallery with default desktop browser...
uk: Відкриваємо галерею у типовій програмі для перегляду…

en: Opening gallery with internal browser...
uk: Відкриваємо галерею у вбудованому засобі перегляду…

en: Full Image Properties:
uk: Властивості повного зображення:

en: Save image
uk: Зберегти зображення

en: Quality:
uk: Якість:

en: Max size:
uk: Макс. розмір:

en: Include full-size original images for download
uk: Включити повноформатні вихідні зображення для отримання

en: Use original image
uk: Використовувати вихідне зображення

en: Thumbnail Properties:
uk: Властивості мініатюри:

en: Square thumbnails
uk: Квадратні мініатюри

en: <qt><p><h1><b>Welcome to HTML Gallery tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you to export quickly</p><p></p><p>your images as a small static HTML photo gallery.</p><p>This tool is fully compliant with <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/HTML'>HTML and CSS standards</a></p><p>and the output can be customized with a nice theme.</p></qt>
uk: <qt><p><h1><b>Вітаємо у засобі створення галерей HTML</b></h1></p><p>За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете швидко</p><p>експортувати ваші зображення до невеличкої статичної фотогалереї HTML.</p><p>Ця програма повністю сумісна зі with <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/HTML'>стандартами HTML та CSS</a>,</p><p>а вигляд сторінки-результату можна налаштувати, вказавши для неї красиву тему.</p></qt>

en: &Choose image selection method:
uk: &Виберіть спосіб позначення зображень:

en: Images
uk: Зображення

[ctx: @label]
en: Gallery Title:
uk: Назва галереї:

[ctx: @label]
en: Destination folder:
uk: Тека призначення:

[ctx: @title:window]
en: Destination Folder
uk: Тека призначення

[ctx: @label]
en: Open in Browser:
uk: Відкрити у переглядачі:

[ctx: @item: open in browser]
en: None
uk: Жодного

[ctx: @item: open in browser]
en: Internal
uk: Вбудований

[ctx: @item: open in browser]
en: Default from Desktop
uk: Типовий зі стільниці

en: In this page, you can change some theme parameters. Depending on the theme, different parameters are available.
uk: На цій сторінці ви можете змінити деякі з параметрів теми. Залежно від теми, доступними будуть різні групи параметрів.

en: can be customized
uk: можна налаштувати

en: no customization available
uk: немає налаштувань

en: Author: %1<br/><br/>
uk: Автор: %1<br/><br/>

[ctx: @title:window]
en: Create HTML Gallery
uk: Створення HTML-галереї

en: Welcome to HTML Gallery Tool
uk: Вітаємо у засобі створення галерей HTML

en: Items Selection
uk: Вибір записів

en: Theme Selection
uk: Вибір теми

en: Theme Parameters
uk: Параметри теми

en: Output Settings
uk: Параметри виведення

en: Generating Gallery
uk: Створення галереї

en: Create directories
uk: Створити каталоги

en: Could not create folder '%1'
uk: Не вдалося створити теку «%1»

en: Create jAlbum project files
uk: Створення файлів проєкту jAlbum

en: Failed to create project files
uk: Не вдалося створити файли проєкту

en: Failed to create settings file
uk: Не вдалося створити файл параметрів

en: Launch jAlbum with new project files
uk: Запустити jAlbum із файлами нового проєкту

en: jAlbum Export
uk: Експортування jAlbum

en: A tool to export images to jAlbum gallery generator
uk: Інструмент для експортування зображень до засобу створення галерей jAlbum

en: <p>This tool allows users to export items to jAlbum html gallery generator.</p><p>Items to process can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>jAlbum is themable with different templates and layout. See the jAlbum web-site for details: https://jalbum.net/.</p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення у форматі проєкту засобу для створення HTML-галерей jAlbum.</p><p>Зображення для обробки можна вибрати окремою або групуванням за переліком альбомів.</p><p>У jAlbum для зміни формату галереї можна використати різні шаблони та компонування. Докладніше про це на сайті jAlbum: https://jalbum.net/.</p>

[ctx: @action]
en: Create jAlbum Gallery...
uk: Створити галерею jAlbum…

en: jAlbum Gallery Generator.
uk: Засіб для створення галерей jAlbum.

en: Starting to generate jAlbum...
uk: Починаємо створення jAlbum…

en: Jalbum is completed, but some warnings occurred.
uk: Створення jAlbum завершено, але під час роботи виникло декілька зауважень.

en: Jalbum completed.
uk: jAlbum завершено.

en: <qt><p><h1><b>Welcome to jAlbum export tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you to export quickly</p><p></p><p>your images as a jAlbum project.</p></qt>
uk: <qt><p><h1><b>Вітаємо на сторінці інструмента експортування альбомів jAlbum</b></h1></p><p>За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете швидко</p><p></p><p>експортувати ваші зображення у форматі проєкту jAlbum.</p></qt>

[ctx: @title:group]
en: jAlbum Binaries
uk: Виконувані файли jAlbum

en: Project Title:
uk: Назва проєкту:

en: Set here the project title
uk: Тут ви можете встановити назву проєкту

en: Projects folder:
uk: Тека проєктів:

[ctx: @title:window]
en: Projects Folder
uk: Тека проєктів

[ctx: @title:window]
en: Create jAlbum Album
uk: Створення альбому jAlbum

en: Welcome to jAlbum Export Tool
uk: Вітаємо у засобі експортування альбомів jAlbum

en: Paths Selection
uk: Вибір шляхів

en: Generating jAlbum
uk: Створюємо jAlbum

[ctx: @title:window]
en: Share Files With DLNA Media Server
uk: Оприлюднення файлів за допомогою сервера DLNA

[ctx: @option]
en: Start Server at Startup
uk: Запускати сервер під час запуску програми

[ctx: @info]
en: Set this option to turn-on the DLNA server at application start-up automatically
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програми автоматично запускати сервер DLNA разом із собою

[ctx: @info]
en: The media server allows to share items through the local network using %1 standard and %2 protocol. Many kind of electronic devices can support DLNA, as tablets, cellulars, TV, etc.
    
    Note: depending of the network features and the configuration, the delay to discover the server on client devices can take a while.
uk: За допомогою мультимедійного сервера можна оприлюднювати зображення у локальній мережі з використанням стандарту %1 та протоколу %2. Підтримку DLNA передбачено на багатьох типах електронних пристроїв, зокрема планшетах, мобільних телефонах, телевізорах тощо.
    
    Зауваження: залежно від можливостей і налаштувань мережі, можлива затримка у виявленні сервера клієнтськими пристроями.

[ctx: @title:window]
en: Media Server Contents
uk: Дані мультимедійного сервера

[ctx: @info]
en: The items list to share has changed. Do you want to start now the media server with this contents?
uk: Список оприлюднення змінено. Хочете запустити сервер мультимедійних даних зараз із цими даними?

[ctx: @label]
en: Server is running
uk: Сервер запущено

[ctx: @info]
en: 1 album shared | %1 albums shared
uk[0]: Оприлюднено %1 альбом
uk[1]: Оприлюднено %1 альбоми
uk[2]: Оприлюднено %1 альбомів
uk[3]: Оприлюднено один альбом

[ctx: @info]
en: 1 item shared | %1 items shared
uk[0]: Оприлюднено %1 запис
uk[1]: Оприлюднено %1 записи
uk[2]: Оприлюднено %1 записів
uk[3]: Оприлюднено один запис

[ctx: @action: button]
en: Stop
uk: Зупинити

[ctx: @label]
en: Server is not running
uk: Сервер не запущено

[ctx: @action: button]
en: Start
uk: Пуск

[ctx: @info]
en: There is no collection to share with the current selection...
uk: У поточних позначених записах немає збірки для оприлюднення…

[ctx: @info]
en: There is no item to share with the current selection...
uk: У поточних позначених записах немає даних для оприлюднення…

[ctx: @info]
en: Shared Items
uk: Оприлюднені записи

[ctx: @title:window]
en: Starting Media Server
uk: Запускаємо мультимедійний сервер

[ctx: @info]
en: An error occurs while to start Media Server...
uk: Під час спроби запустити мультимедійний сервер сталася помилка…

en: DLNA Export
uk: Експорт DLNA

en: A tool to export items to a DLNA compatible device
uk: Інструмент для експортування даних до сумісного із DLNA пристрою

en: <p>This tool allows users to share items on the local network through a DLNA server.</p><p>Items to share can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Many kind of electronic devices can support DLNA, as tablets, cellulars, TV, etc.</p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна оприлюднювати зображення у локальній мережі через сервер DLNA.</p><p>Зображення для оприлюднення можна вибрати окремою або групуванням за переліком альбомів.</p><p>Підтримку DLNA передбачено на багатьох пристроях, зокрема планшетах, стільникових телефонах, телевізорах.</p>

[ctx: @action]
en: Share with DLNA...
uk: Оприлюднити за допомогою DLNA…

en: %1 Media Server
uk: Мультимедійний сервер %1

en: Media Server have been started
uk: Мультимедійний сервер запущено

en: Media Server cannot be started!
uk: Не вдалося запустити сервер!

en: MJPEG Server have been started
uk: Сервер MJPEG запущено

en: MJPEG Server cannot be started!
uk: Не вдалося запустити сервер MJPEG!

[ctx: @title:window]
en: Share Files With MJPEG Stream Server
uk: Оприлюднення файлів за допомогою потокового сервера MJPEG

[ctx: @title:window]
en: MJPEG Server Contents
uk: Дані сервера MJPEG

[ctx: @info]
en: The items list to share has changed. Do you want to start now the MJPEG server with this contents?
uk: Список оприлюднення змінено. Хочете запустити сервер MJPEG зараз із цими даними?

[ctx: @label]
en: Server Port:
uk: Порт сервера:

[ctx: @info]
en: The MJPEG server IP port.
uk: IP-порт сервера MJPEG.

[ctx: @info]
en: Set this option to turn-on the MJPEG server at application start-up automatically
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програми автоматично запускати сервер MJPEG разом із собою

[ctx: @info]
en: The %1 server allows to share items through the local network using a web browser. Motion JPEG is a video compression format in which each video frame is compressed separately as a JPEG image. MJPEG streams is a standard which allows network clients to be connected without additional module. Most major web browsers and players support MJPEG stream. To access to stream from your browser, just use http://address:port as url, with address the MJPEG server IP, and port the server port set in this config dialog.
uk: За допомогою сервера %1 можна оприлюднювати дані у локальній мережі з використанням звичайної програми для перегляду інтернету. MJPEG — формат стискання відео, у якому кожен кадр стискають окремо як зображення JPEG. Потоки даних MJPEG є стандартом, який надає змогу клієнтським програмам мережі з'єднуватися із сервером без додаткових модулів. У більшості основних браузерів і програвачів передбачено підтримку потоків даних MJPEG. Щоб отримати доступ до потоку даних з браузера, просто скористайтеся адресою http://адреса_сервера:порт, де адресою сервера є IP-адреса сервера MJPEG, а порт є тим портом, який ви вказали у цьому діалоговому вікні налаштовування.

[ctx: @action: button]
en: Preview...
uk: Перегляд…

[ctx: @info]
en: Press this button to preview the stream on your computer with your browser.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб попередньо переглянути потік даних на вашому комп'ютері у браузері.

[ctx: @title]
en: Server
uk: Сервер

[ctx: @label]
en: JPEG Quality:
uk: Якість JPEG:

[ctx: @info]
en: The JPEG quality [50:lower - 100:higher]. Warning: better quality require more network bandwidth
uk: Якість JPEG [50:низька - 100:висока]. Попередження: більші розміри потребуватимуть ширшого каналу мережі

[ctx: @label]
en: JPEG Size:
uk: Розмір JPEG:

[ctx: @info]
en: The JPEG image size in pixels, using standard screen resolutions. Warning: larger size require more network bandwidth
uk: Розмір зображення JPEG у пікселях з використанням стандартних для екрана роздільних здатностей. Попередження: більші розміри потребуватимуть ширшого каналу мережі

[ctx: @label]
en: Delay in Seconds:
uk: Затримка у секундах:

[ctx: @info]
en: The delay in seconds between images.
uk: Затримка між зображеннями (у секундах).

[ctx: @label]
en: Frames by Second:
uk: Кадрів/секунду:

[ctx: @info]
en: The number of frames by second to render the stream. Warning: larger rate require more network bandwidth
uk: Кількість кадрів за секунду для показу потоку. Попередження: більші розміри потребуватимуть ширшого каналу мережі

[ctx: @option:check]
en: Stream in Loop
uk: Циклічне надсилання потоку

[ctx: @info]
en: The MJPEG stream will be played in loop instead once.
uk: Потік даних MJPEG відтворюватиметься циклічно, а не лише одноразово.

[ctx: @title]
en: Stream
uk: Потік

[ctx: @label]
en: Type:
uk: Тип:

[ctx: @label]
en: A transition is an visual effect applied between two images. For some effects, the duration can depend of random values and can change while the stream.
uk: Перехід — візуальний ефект, який застосовується при зміни зображень. У деяких ефектах тривалість застосування є випадковою величиною і може змінюватися протягом показу потоку даних.

[ctx: @title]
en: Transition
uk: Перехід

[ctx: @label]
en: An effect is an visual panning or zooming applied while an image is displayed in MJPEG stream.
uk: Ефект — візуальне панорамування або зміна масштабу, які використовуватимуться під час показу зображення у потоці MJPEG.

[ctx: @title]
en: Effect
uk: Ефект

[ctx: @title: On Screen Display]
en: OSD
uk: Екранна панель

en: MJPEG Stream Server
uk: Потоковий сервер MJPEG

en: A tool to export items as MJPEG Stream
uk: Інструмент для експортування даних у форматі потоку даних MJPEG

en: <p>This tool allows users to share items on the local network through a MJPEG Stream server.</p><p>Items to share can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Motion JPEG is a video compression format in which each video frame or interlaced field of a digital video sequence is compressed separately as a JPEG image. MJPEG streams is a standard which allows network clients to be connected without additional module. Most major web browsers and players support MJPEG stream.</p><p>To access to stream from your browser, use http://address:port as url, with address the MJPEG address, and port the MJPEG port set in config dialog. More than one computer can be connected to the MJPEG server at the same time.</p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна оприлюднювати дані у локальній мережі з використанням потокового сервера MJPEG.</p><p>Дані для оприлюднення може бути вибрано окремо або групою на основі вибору альбомів.</p><p>MJPEG — формат стискання відео, у якому кожен кадр або проміжне поле послідовності зображень цифрового відео стискаються окремо як зображення JPEG. Потоки даних MJPEG є стандартом, який надає змогу клієнтським програмам мережі з'єднуватися із сервером без додаткових модулів. У більшості основних браузерів і програвачів передбачено підтримку потоків даних MJPEG.</p><p>Щоб отримати доступ до потоку даних з браузера, просто скористайтеся адресою http://адреса_сервера:порт, де адресою сервера є IP-адреса сервера MJPEG, а порт є тим портом, який ви вказали у діалоговому вікні налаштовування. Одночасно із сервером MJPEG можуть з'єднуватися декілька комп'ютерів.</p>

en: Developer
uk: Розробник

[ctx: @action]
en: Share as MJPEG Stream...
uk: Оприлюднити як потік MJPEG…

[ctx: @info:tooltip]
en: Orientation and script detection (OSD) only.
uk: Лише виявлення орієнтації і писемності.

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatic page segmentation with OSD.
uk: Автоматична сегментація сторінки із виявленням орієнтації.

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatic page segmentation, but no OSD, or OCR. (not implemented)
uk: Автоматична сегментація сторінки, але без визначення орієнтації або оптичного розпізнавання. (не реалізовано)

[ctx: @info:tooltip]
en: Fully automatic page segmentation, but no OSD. (Default).
uk: Повністю автоматичний поділ сторінки, але без визначення орієнтації та писемності (типовий варіант).

[ctx: @info:tooltip]
en: Assume a single column of text of variable sizes.
uk: Припускати текст одинарним стовпчиком змінної ширини.

[ctx: @info:tooltip]
en: Assume a single uniform block of vertically aligned text.
uk: Припускати текст одним однорідним вертикально вирівняним блоком.

[ctx: @info:tooltip]
en: Assume a single uniform block of text.
uk: Припускати текст одним однорідним блоком.

[ctx: @info:tooltip]
en: Treat the image as a single text line.
uk: Вважати зображення окремим рядком тексту.

[ctx: @info:tooltip]
en: Treat the image as a single word.
uk: Вважати зображення окремим словом.

[ctx: @info:tooltip]
en: Treat the image as a single word in a circle.
uk: Вважати зображення окремим словом у колі.

[ctx: @info:tooltip]
en: Treat the image as a single character.
uk: Вважати зображення одинарним символом.

[ctx: @info:tooltip]
en: Sparse text. Find as much text as possible in no particular order.
uk: Розріджений текст. Знайти якомога більше тексту у певному порядку.

[ctx: @info:tooltip]
en: Sparse text with OSD.
uk: Розріджений текст із визначенням орієнтації і писемності.

[ctx: @info:tooltip]
en: Raw line. Treat the image as a single text line, bypassing hacks that are Tesseract-specific.
uk: Простий рядок. Вважати зображення одним рядком тексту, не використовувати обхідних алгоритмів, які є специфічними для Tesseract.

[ctx: @info:tooltip]
en: Legacy engine only.
uk: Лише застарілий рушій.

[ctx: @info:tooltip]
en: Neural nets LSTM engine only.
uk: Лише рушій на основі нейронних мереж LSTM.

[ctx: @info:tooltip]
en: Legacy + LSTM engines.
uk: Застарілий + рушії LSTM.

[ctx: @info:tooltip]
en: Default, based on what is available.
uk: Типовий, на основі доступних засобів.

en: Tesseract is an optical character recognition engine for various operating systems.
uk: Tesseract — рушій оптичного розпізнавання символів для різних операційних систем.

[ctx: @title:window]
en: OCR Text Converter
uk: Перетворювач зображення на текст

[ctx: @action:button]
en: &Start OCR
uk: &Почати розпізнавання

[ctx: @label]
en: This tool use the %1 open-source engine to perform Optical Characters Recognition. Tesseract program and the desired languages modules must be installed on your system.
uk: У цьому інструментів використано рушій із відкритим кодом %1 для виконання оптичного розпізнавання символів. У вашій системі має бути встановлено Terreract та відповідні модулі даних мов для нього.

[ctx: @title]
en: Text Recognition
uk: Розпізнавання тексту

[ctx: @info]
en: After to process recognition, double-click on one item to display recognized text here. You can review words and fix if necessary. Press the Save button to record your changes.
uk: Після завершення процедури розпізнавання двічі клацніть на одному з пунктів, щоб переглянути тут розпізнаний текст. Ви можете редагувати і виправляти слова, якщо це потрібно. Натисніть кнопку «Зберегти», щоб записати внесені вами зміни.

[ctx: @action: button]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: @title]
en: Text Review
uk: Рецензування тексту

[ctx: @info]
en: Processing %1
uk: Обробляємо %1

[ctx: @info]
en: Process failed
uk: Помилка під час обробки

[ctx: @info]
en: Process canceled
uk: Обробку скасовано

[ctx: @info]
en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

[ctx: @info]
en: Success
uk: Успіх

[ctx: @title:window]
en: Text Converter
uk: Перетворювач тексту

[ctx: @info]
en: The list does not contain any digital files to process. You need to select them.
uk: У списку не міститься файлів цифрових файлів для обробки. Вам слід вказати такі файли.

[ctx: @title]
en: Text Converter
uk: Перетворювач тексту

[ctx: @action]
en: &Abort
uk: П&ерервати

[ctx: @info]
en: Abort OCR processing of Raw files.
uk: Перервати обробку оптичного розпізнавання тексту на цифрових негативах.

[ctx: @action]
en: &Start OCR
uk: &Почати розпізнавання

[ctx: @info]
en: Start OCR using the current settings.
uk: Розпочати оптичне розпізнавання тексту на основі поточних параметрів.

[ctx: @info]
en: Tesseract program or language modules
    are not installed on your system.
uk: У вашій системі не встановлено програми Tesseract
    або модулі мов для цієї програми.

[ctx: @action]
en: Process All Items
uk: Обробити усі записи

[ctx: @action]
en: Process Selected Items
uk: Обробити позначені записи

en: Words
uk: Слова

[ctx: @title]
en: OCR Text Converter
uk: Перетворювач зображення на текст

[ctx: @info]
en: A tool to batch convert documented images to text using OCR
uk: Інструмент для пакетного перетворення зображень документів на текст за допомогою оптичного розпізнавання символів

[ctx: @info]
en: This tool can convert documented images data to Text format by using Tesseract, an open-source Optical Characters Recognition engine, originally developed at HP labs and now sponsored by Google.
    
    It supports multiple languages and scripts (including right-to-left text) and page layout analysis.
    
    See details on %1 for more information on Tesseract
uk: Цей інструмент може перетворювати дані зображень документів у текстовий формат. Використано Tesseract, програмний рушій оптичного розпізнавання тексту з відкритим кодом, початкову версію якого було розроблено у лабораторіях HP, і розробку якого зараз спонсорує Google.
    
    У рушії передбачено підтримку декількох мов і писемностей (зокрема, із записом справа ліворуч) та аналізу компонування сторінок.
    
    Із докладнішими відомостями щодо Tesseract можна ознайомитися на сторінці %1

[ctx: @action]
en: OCR Text Converter...
uk: Перетворювач зображення на текст…

[ctx: @label]
en: Languages:
uk: Мови:

[ctx: @info]
en: Specify the language used for OCR. In the Default mode of Language settings for digital text with multiple languages, 
    Tesseract can automatically recognize languages using Latin alphabets such as English or French, 
    but is not compatible with languages using hieroglyphs such as Chinese, Japanese.
    You can use the Orientation and Script Detection mode instead or a specific languagemodule if available.
uk: Вказати мови, які буде використано для оптичного розпізнавання тексту. У типовому режимі параметрів мов у тексті, де використано декілька мов 
    Tesseract може автоматично розрізняти мови із використанням латинки, зокрема англійську і французьку,
    але не може розрізнити мови із ієрогліфічним записом, зокрема китайську і японську.
    Ви можете режимом виявлення орієнтації та виявлення писемності замість визначення певного модуля мови, якщо такий доступний.

[ctx: @label]
en: Segmentation mode:
uk: Режим поділу:

[ctx: @info]
en: Specify page segmentation mode.
uk: Вказати режим поділу сторінки на частини.

[ctx: @label]
en: Engine mode:
uk: Режим рушія:

[ctx: @info]
en: Specify OCR engine mode.
uk: Вказати режим рушія оптичного розпізнавання тексту.

[ctx: @label]
en: Resolution Dpi:
uk: Роздільність:

[ctx: @info]
en: Specify DPI for input image.
uk: Вказати роздільність вхідного зображення.

[ctx: @label]
en: Store result in :
uk: Місце зберігання результатів:

[ctx: @option:check]
en: Text file
uk: Текстовий файл

[ctx: @info]
en: Store OCR result in separated text file
uk: Зберегти результат оптичного розпізнавання тексту в окремому текстовому файлі

[ctx: @option:check]
en: Metadata
uk: Метадані

[ctx: @info]
en: Store OCR result in XMP metadata
uk: Зберегти результат розпізнавання у метаданих XMP

[ctx: @option:check]
en: Use Multi-cores
uk: Використовувати декілька ядер

[ctx: @info]
en: If this option is enabled, files will be processed in parallel
uk: Якщо позначено цей пункт, обробка файлів відбуватиметься паралельно на декількох ядрах процесора

[ctx: @option: default Tesseract mode]
en: Default
uk: Типовий

[ctx: @option: osd Tesseract mode]
en: Orientation and Script Detection
uk: Виявлення орієнтації та писемності

[ctx: @label]
en: Translate with %1:
uk: Перекласти за допомогою %1:

en: Create Panorama
uk: Створити панораму

en: A tool to create panorama
uk: Інструмент для створення панорам

en: <p>This tool allows users to assemble images together to create large panorama.</p><p>To create panorama image, you need to use images taken from same point of view with a tripod and exposed with same settings.</p><p>The tool is able to assemble shot taken horizontally, vertically, or as a matrix. Take a care that target image will become huge and require a lots of memory to be processed.</p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна збирати зображення у велику панораму.</p><p>Для створення панорами вам знадобляться зображення, які було знято з однієї позиції за допомогою штатива, і експоновано з однаковими параметрами.</p><p>Передбачено можливість збирання фотографій, які складаються у панораму горизонтально, вертикально або у форматі матриці. Майте на увазі, що остаточне зображення може бути величезним і потребувати для зберігання та обробки значних обсягів пам'яті.</p>

[ctx: @action]
en: Create panorama...
uk: Створити панораму…

en: <b>Canceled</b>
uk: <b>Скасовано</b>

en: <b>Cannot run <i>%1</i>:</b><p>%2</p>
uk: <b>Не вдалося виконати <i>%1</i>:</b><p>%2</p>

en: Temporary panorama file does not exists.
uk: Тимчасового файла панорами не існує.

en: A panorama file named <filename>%1</filename> already exists.
uk: Файл панорами з назвою <filename>%1</filename> вже існує.

en: Temporary project file does not exist.
uk: Файла тимчасового проєкту не існує!

en: A project file named <filename>%1</filename> already exists.
uk: Файл проєкту з назвою <filename>%1</filename> вже існує.

en: Cannot move panorama from <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.
uk: Не вдалося пересунути панораму з <filename>%1</filename> до <filename>%2</filename>!

en: Cannot move project file from <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.
uk: Не вдалося пересунути файл проєкту з <filename>%1</filename> до <filename>%2</filename>.

en: Cannot copy converted image file from <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.
uk: Не вдалося скопіювати файл перетвореного зображення з <filename>%1</filename> до <filename>%2</filename>.

en: PTO file already created in the temporary directory.
uk: У каталозі тимчасових даних вже створено файл PTO.

en: PTO file cannot be created in the temporary directory.
uk: Не вдалося створити файл PTO у каталозі тимчасових даних.

en: Project file parsing failed.
uk: Спроба обробки файла проєкту зазнала невдачі.

en: Unknown input file in the project file: <filename>%1</filename>
uk: Невідомий файл вхідних даних у файлі проєкту: <filename>%1</filename>

en: Input image cannot be loaded for preview generation.
uk: Не вдалося завантажити початкове зображення для створення зображення попереднього перегляду.

en: Tiff image creation failed.
uk: Не вдалося створити зображення у форматі TIFF.

en: Raw file conversion failed.
uk: Не вдалося перетворити дані з файла цифрового негатива.

[ctx: @title: window]
en: Welcome to Panorama Tool
uk: Вітаємо у інструменті для створення панорам

[ctx: @info]
en: Welcome to Panorama Tool
uk: Ласкаво просимо до інструмента створення панорам

[ctx: @info]
en: This tool stitches several images together to create a panorama, making the seam between images not visible.
uk: Цей інструмент зшиває декілька зображень у панораму, роблячи шов між зображеннями невидимим.

[ctx: @info]
en: This assistant will help you to configure how to import images before stitching them into a panorama.
uk: За допомогою цієї допоміжної програми ви можете налаштувати імпортування зображень, які має бути зшито у панораму.

[ctx: @info]
en: Images must be taken from the same point of view.
uk: Зображення має бути знято з однієї точки.

[ctx: @info]
en: For more information, please take a look at
uk: Щоб дізнатися більше, ознайомтеся із

[ctx: @title: group]
en: Panorama Binaries
uk: Виконувані файли створення панорами

[ctx: @title: group]
en: File Format
uk: Формат файла

[ctx: @option: radio]
en: JPEG output
uk: Вивести у JPEG

[ctx: @info: tooltip]
en: Selects a JPEG output with 90% compression rate (lossy compression, smaller size).
uk: Визначає форматом виведених даних JPEG з рівнем стискання 90% (стискання з втратою даних, менший розмір).

[ctx: @info:whatsthis]
en: "JPEG output": Using JPEG output, the panorama file will be smaller at the cost of information loss during compression. This is the easiest way to share the result, or print it online or in a shop.
uk: «Вивести у JPEG»: якщо буде вибрано формат JPEG, ви отримаєте найменший за розміром файл панорами ціною втрати частини даних під час стискання. Це найпростіший спосіб отримання зображення для подальшого поширення результату або його друку на вашому принтері або у відповідній майстерні.

[ctx: @option: radio]
en: TIFF output
uk: Вивести у TIFF

[ctx: @info: tooltip]
en: Selects a TIFF output compressed using the LZW algorithm (lossless compression, bigger size).
uk: Визначає форматом результату TIFF зі стисканням на основі алгоритму LZW (стискання без втрат, більший розмір).

[ctx: @info: whatsthis]
en: "TIFF output": Using TIFF output, you get the same color depth than your original photos using RAW images at the cost of a bigger panorama file.
uk: «Вивести у TIFF»: якщо буде вибрано формат TIFF, ви отримаєте на зображенні панорами кольори, тотожні кольорам початкових зображень цифрових негативів, але розміри файла панорами будуть більшими.

[ctx: @title:window]
en: Set Panorama Images
uk: Визначення зображень панорами

[ctx: @info]
en: Set here the list of your images to blend into a panorama. Please follow these conditions:
uk: Тут ви можете вказати список ваших зображень, які слід об'єднати у панораму. Зображення мають відповідати таким умовам:

[ctx: @info]
en: Images are taken from the same point of view.
uk: Зображення має бути знято з однієї точки.

[ctx: @info]
en: Images are taken with the same camera (and lens).
uk: Зображення має бути знято одним фотоапаратом (без зміни об'єктива).

[ctx: @info]
en: Note that, in the case of a 360° panorama, the first image in the list will be the image that will be in the center of the panorama.
uk: Зауважте, що якщо панорама є круговою, перше з зображень у списку буде центральним зображенням панорами.

[ctx: @title:window]
en: Panorama Stitched
uk: Панораму створено

[ctx: @title:group]
en: Save Settings
uk: Збереження параметрів

[ctx: @label:textbox]
en: File name template:
uk: Шаблон назви файла:

[ctx: @info:tooltip]
en: Name of the panorama file (without its extension).
uk: Назва файла панорами (без суфікса назви).

[ctx: @info:whatsthis]
en: "File name template": Set here the base name of the files that will be saved. For example, if your template is "panorama" and if you chose a JPEG output, then your panorama will be saved with the name "panorama.jpg". If you choose to save also the project file, it will have the name "panorama.pto".
uk: «Шаблон назви файла»: тут ви можете вказати основу назви файлів, які буде збережено. Наприклад, якщо вами буде використано шаблон «панорама» та формат виведення даних JPEG, вашу панораму буде збережено у файлі «панорама.jpg». Якщо буде позначено пункт збереження файла проєкту, його назвою буде «панорама.pto».

[ctx: @option:check]
en: Save project file
uk: Зберегти файл проєкту

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the project file for further processing within Hugin GUI.
uk: Зберегти файл проєкту для подальшої обробки за допомогою графічного інтерфейсу Hugin.

[ctx: @info:whatsthis]
en: "Save project file": You can keep the project file generated to stitch your panorama for further tweaking within %1 by checking this. This is useful if you want a different projection, modify the horizon or the center of the panorama, or modify the control points to get better results.
uk: Зберегти файл проєкту: якщо ви позначите цей пункт, програма збереже файл проєкту, створений для об'єднання вашої панорами, для його подальшого редагування за допомогою %1. Такий файл буде корисним, якщо ви захочете змінити проєкцію, розташування горизонту або центр панорами або пересунути точки прив'язки для отримання кращих результатів.

[ctx: @title: dialog]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: @label]
en: This file already exists
uk: Такий файл вже існує

[ctx: @label]
en: One or more converted raw files already exists (they will be skipped during the copying process)
uk: Один або декілька перетворених файлів цифрових негативів вже існують (їх буде пропущено під час процедури копіювання).

[ctx: @info]
en: Panorama Stitching is Done
uk: Панораму зшито

[ctx: @info]
en: Congratulations. Your images are stitched into a panorama.
uk: Вітаємо. Ваші зображення зшито у панораму.

[ctx: @info]
en: Your panorama will be created to the directory:
uk: Вашу панораму буде створено у каталозі з такою назвою:

[ctx: @info]
en: once you press the "Finish" button, with the name set below.
uk: щойно ви натиснете кнопку «Завершити» під встановленою нижче назвою.

[ctx: @info]
en: If you choose to save the project file, and if your images were raw images then the converted images used during the stitching process will be copied at the same time (those are TIFF files that can be big).
uk: Якщо ви накажете програмі зберегти файл проєкту і якщо початкові зображення були зображеннями цифрових негативів (RAW), перетворені зображення, використані під час об'єднання, буде скопійовано до проєкту (розмір відповідних файлів TIFF може бути доволі значним).

[ctx: @label]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: @title: window]
en: Optimization
uk: Оптимізація

[ctx: @option: check]
en: Level horizon
uk: Рівень горизонту

[ctx: @info: tooltip]
en: Detect the horizon and adapt the project to make it horizontal.
uk: Визначити рівень горизонту і зробити так, щоб у зображенні його було розташовано горизонтально.

[ctx: @info: whatsthis]
en: "Level horizon": Detect the horizon and adapt the projection so that the detected horizon is an horizontal line in the final panorama
uk: «Рівень горизонту»: визначити лінію горизонту і скоригувати проєкцію так, щоб горизонт на зображенні остаточної панорами було розташовано горизонтально.

[ctx: @info]
en: Optimization is in progress, please wait.
uk: Виконуємо оптимізацію. Будь ласка, зачекайте.

[ctx: @info]
en: The optimization step according to your settings is ready to be performed.
uk: Можна переходити до кроку оптимізації панорами відповідно до визначених вами параметрів.

[ctx: @info]
en: This step can include an automatic leveling of the horizon, and also an automatic projection selection and size.
uk: На цьому кроці можна автоматично вирівняти лінію горизонту та скоригувати проєкцію та розміри панорами.

[ctx: @info]
en: To perform this operation, the "%1" program will be used.
uk: Для виконання цієї дії буде використано програму «%1».

[ctx: @info]
en: Press the "Next" button to run the optimization.
uk: Натисніть кнопку «Далі», щоб розпочати оптимізацію.

[ctx: @info]
en: Optimization has failed.
uk: Оптимізацію завершено

[ctx: @title: window]
en: Pre-Processing Images
uk: Попередня обробка зображень

[ctx: @option: check]
en: Detect moving skies
uk: Визначення руху хмар

[ctx: @info: tooltip]
en: Automatic detection of clouds to prevent wrong keypoints matching between images due to moving clouds.
uk: Автоматичне виявлення руху хмар для запобігання помилковому визначенню точок прив'язки через рух хмар.

[ctx: @info: whatsthis]
en: "Detect moving skies": During the control points selection and matching, this option discards any points that are associated to a possible cloud. This is useful to prevent moving clouds from altering the control points matching process.
uk: «Визначення руху хмар»: під час вибору точок прив'язки та встановлення відповідності зображень позначення цього пункту надасть програмі змогу відкинути всі точки, які може бути пов'язано з хмарами. Корисно для запобігання впливу руху хмар на визначення точок прив'язки.

[ctx: @info]
en: Now, we will pre-process images before stitching them.
uk: Зараз виконаємо попередню обробку зображень перед зшиванням.

[ctx: @info]
en: Pre-processing also include a calculation of some control points to match overlaps between images. For that purpose, the "%1" program will be used.
uk: До попередньої обробки буде включено обчислення певних контрольних точок для визначення перекриття між зображеннями. Для виконання цієї дії буде використано програму «%1».

[ctx: @title:window]
en: <b>Preview and Post-Processing</b>
uk: <b>Перегляд і остаточна обробка</b>

en: Processing Panorama Preview...
uk: Обробка попереднього перегляду панорами…

en: <qt><p><h1>Panorama Post-Processing</h1></p></qt>
uk: <qt><p><h1>Остаточна обробка панорами</h1></p></qt>

[ctx: @title:group]
en: Panorama Post-Processing
uk: Остаточна обробка панорами

en: Preview Processing Cancelled.
uk: Створення попереднього перегляду скасовано.

en: <h1><b>Error</b></h1><p>%1</p>
uk: <h1><b>Помилка</b></h1><p>%1</p>

[ctx: Here a makefile is a script for GNU Make]
en: <p><b>Cannot create makefile: </b></p><p>%1</p>
uk: <p><b>Не вдалося створити makefile: </b></p><p>%1</p>

[ctx: a project file is a .pto file, as given to hugin to build a panorama]
en: <p><b>Cannot create project file: </b></p><p>%1</p>
uk: <p><b>Не вдалося створити файл проєкту: </b></p><p>%1</p>

[ctx: Error message for image file number %1 out of %2]
en: <p><b>Processing file %1 / %2: </b></p><p>%3</p>
uk: <p><b>Обробляємо файл %1 з %2: </b></p><p>%3</p>

[ctx: Error message for panorama compilation]
en: <p><b>Panorama compilation: </b></p><p>%1</p>
uk: <p><b>Створення панорами: </b></p><p>%1</p>

en: <qt><h1>Panorama Preview</h1><p>Draw a rectangle if you want to crop the image.</p><p>Pressing the <i>Next</i> button will then launch the final stitching process.</p></qt>
uk: <qt><h1>Перегляд панорами</h1><p>Намалюйте прямокутник, якщо хочете обрізати зображення.</p><p>Натискання кнопки <i>Далі</i> розпочне створення остаточного результату.</p></qt>

[ctx: Success for image file number %1 out of %2]
en: Processing file %1 / %2
uk: Обробка файла %1 з %2

[ctx: Success for panorama compilation]
en: Panorama compilation
uk: Створення панорам

[ctx: Compilation started for image file number %1 out of %2]
en: Processing file %1 / %2
uk: Обробка файла %1 з %2

[ctx: Panorama compilation started]
en: Panorama compilation
uk: Створення панорам

[ctx: @title:window]
en: Panorama Creator Wizard
uk: Майстер створення панорам

en: Unsupported Paper Size
uk: Розмір сторінки не підтримується

[ctx: Output: FILE]
en: Print to Image File
uk: Друк до файла зображення

[ctx: Output: PDF]
en: Print to PDF
uk: Надрукувати до PDF

[ctx: Output: GIMP]
en: Print with Gimp
uk: Надрукувати з GIMP

[ctx: Caption type: NONE]
en: No caption
uk: Немає підпису

[ctx: Caption type: FILENAME]
en: Image file names
uk: Назви файлів зображень

[ctx: Caption type: DATETIME]
en: Exif date-time
uk: Дата і час Exif

[ctx: Caption type: COMMENT]
en: Item comments
uk: Коментарі до записів

[ctx: Caption type: CUSTOM]
en: Custom format
uk: Нетиповий формат

en: Printing canceled
uk: Друк скасовано

en: Processing page %1
uk: Обробляємо сторінку %1

en: Could not save file %1
uk: Не вдалося зберегти файл %1

en: Page %1 saved as %2
uk: Сторінку %1 збережено як %2

en: Print Creator
uk: Керування друком

en: A tool to create print composition from images
uk: Інструмент для створення композиції із зображень для друку

en: <p>This tool allows users to back-process items (as assemble) before to print.</p><p>Items to process can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Different pre-defined paper sizes and layouts can be used to process files.</p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна виконати обробку зображень (зокрема збирання) перед друком.</p><p>Зображення для обробки можна вибрати окремою або групуванням за переліком альбомів.</p><p>Передбачено різні розміри паперу та компонування для обробки наборів файлів.</p>

en: Author
uk: Автор

en: Contributor
uk: Внески

[ctx: @action]
en: Print Creator...
uk: Керування друком…

en: The GNU Image Manipulation Program.
uk: GIMP (GNU Image Manipulation Program).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Caption Type:
uk: Тип підпису:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: print file name
    print camera exposure time
    print item comment
    print ISO sensibility from camera
    print date and time from camera
uk: надрукувати назву файла
    надрукувати тривалість експонування
    надрукувати коментар до запису
    надрукувати чутливість ISO, визначена фотоапаратом
    надрукувати дату і час, визначені фотоапаратом

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: print camera sensor resolution
    print camera aperture
    print focal length from camera
    add a new line
uk: надрукувати роздільність фотодатчика фотоапарата
    надрукувати діафрагму фотоапарата
    надрукувати фокусна відстань за даними фотоапарата
    додати новий рядок

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (Digikam::DTextEdit, m_FreeCaptionFormat)
en: Enter here your customized caption string...
uk: Тут ви можете ввести ваш рядок налаштовування підпису…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_free_label)
en: The fields listed below can be used with the customization:
uk: Вказані нижче поля може бути використано із налаштовуванням:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Text Color:
uk: Колір тексту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Text Size:
uk: Розмір шрифту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Font Family:
uk: Гарнітура шрифту:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (DigikamGenericPrintCreatorPlugin::AdvPrintCropFrame, cropFrame)
en: Move the box in order to crop photos so that they fit inside the photo sizes you have given.  
    You can crop each image differently, or just click the 'Next' button to use the default crop 
    setting for each photo.
    Enable "Do not crop" to avoid cropping all the photos.
uk: Пересуньте розташований нижче блок, щоб повідомити майстрові, яким чином слід обрізати фотографії, щоб вмістити їх у зазначені розміри.
    Ви можете обрізати кожне з зображень окремо або просто натиснути кнопку «Далі», щоб скористатися типовим обрізанням кожної з фотографій.
    Позначте пункт «Не обрізати», щоб вимкнути обрізання всіх фотографій.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop photos, just scale them.
uk: Не обрізати фотографії, просто змінити їхні розміри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop
uk: Не обрізати

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate photo to the left
uk: Обернути фотографію проти годинникової стрілки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate &left
uk: Обернути &ліворуч

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate photo to the right
uk: Обернути фотографію за годинниковою стрілкою

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate &right
uk: Обернути &праворуч

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropPrev)
en: Previous photo
uk: Попередня фотографія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropPrev)
en: << Pr&evious
uk: << &Попередня

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropNext) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Next photo
uk: Наступна фотографія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Ne&xt >>
uk: &Наступна >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblCropPhoto)
en: Photo 0 of 0
uk: Фотографія 0 з 0

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AdvPrintCustomLayout)
en: Custom layout
uk: Нетипове компонування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fitAsManyCheck)
en: Fit as many as possible:
uk: Вмістити якнайбільше:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rows
uk: Рядки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Photo size
uk: Розмір фотографії

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_photoUnits)
en: cm
uk: см

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_photoUnits)
en: mm
uk: мм

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_photoUnits)
en: inches
uk: дюйми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Columns
uk: Стовпчики

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photoGridCheck)
en: Photo grid:
uk: Матриця з фотографій:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photosXPageCheck)
en: Automatic layout:
uk: Автоматичне компонування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Photos per page
uk: Фотографій на сторінку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Photos:
uk: Фотографії:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Sheets:
uk: Сторінки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Empty slots:
uk: Порожні місця:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pagesetup)
en: Page settings
uk: Параметри зображення

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Pages Preview
uk: Перегляд сторінок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblPreview)
en: Page
uk: Сторінка

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp)
en: Next page
uk: Наступна сторінка

[ctx: @title: column]
en: Caption
uk: Підпис

en: Choose your grid size
uk: Вкажіть розміри ґратки

en: Number of rows
uk: Кількість рядків

en: Insert number of rows
uk: Вставте кількість рядків

en: Number of columns
uk: Кількість стовпчиків

en: Insert number of columns
uk: Вставте кількість стовпчиків

en: Choose to have a custom photo size album
uk: Визначтеся з нетиповими розмірами фотографій альбому

en: Photo height
uk: Висота фотографій

en: Insert photo height
uk: Вставте висоту фотографій

en: Photo width
uk: Ширина фотографій

en: Insert photo width
uk: Вставте ширину фотографій

en: Rotate photo automatically on layout accordingly with camera orientation information
uk: Обертати фотографію автоматично, відповідно до даних щодо орієнтації, які визначено фотоапаратом

en: No page to print...
uk: Немає сторінок для друку…

en: Starting to pre-process files...
uk: Починаємо попередню обробку файлів…

en: Printing process aborted...
uk: Друк перервано…

en: Printing process is not completed
uk: Друк не завершено.

en: Printing process completed.
uk: Друк завершено.

en: Open destination directory in file-browser.
uk: Відкрити каталог призначення у програмі для керування файлами.

en: There was an error to launch the external Gimp program. Please make sure it is properly installed.
uk: Під час спроби запуску зовнішньої програми GIMP сталася помилка. Будь ласка, переконайтеся, що цю програму встановлено належним чином.

en: Could not remove the GIMP's temporary files.
uk: Не вдалося вилучити тимчасові файли GIMP.

en: Unable to create a temporary folder. Please make sure you have proper permissions to this folder and try again.
uk: Не вдалося створити тимчасову теку, будь ласка, перевірте наявність у вас належних дозволів на запис до цієї теки, а потім повторіть спробу.

[ctx: @title:window]
en: Print Creator
uk: Керування друком

en: <qt><p><h1><b>Welcome to Print Creator</b></h1></p><p>This assistant will guide you to assemble images to be printed following specific templates as Photo Album, Photo Collage, or Framed Photo.</p><p>An adaptive photo collection page layout can be also used, based on Atkins algorithm.</p></qt>
uk: <qt><p><h1><b>Вітаємо у засобі керування друком</b></h1></p><p>Ця допоміжна програма спростить створення із зображень для друку на основі шаблонів фотоальбомів, фотоколажів та фотографій у рамці.</p><p>Передбачено створення адаптивних компонувань сторінки збірки на основі алгоритму Аткінса.</p></qt>

[ctx: @title:group]
en: Optional Gimp Binaries
uk: Додаткові виконувані файли GIMP

en: Image Format:
uk: Формат зображення

en: Select your preferred format to export printing as image.
uk: Виберіть бажаний для вас формат для експортування надрукованого зображення.

en: Destination folder:
uk: Тека призначення:

en: Output Destination Path
uk: Тека виведення даних

en: The image output file name will be generated automatically.
uk: Назву файла зображення результатів буде визначено автоматично.

en: Open in File Browser
uk: Відкрити у програмі для керування файлами

[ctx: @info layout page]
en: Custom
uk: Нетиповий

[ctx: @info]
en: Select your preferred print output.
uk: Виберіть бажаний для вас формат друку.

en: Add again
uk: Додати знову

en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @title:window]
en: Custom Layout
uk: Нетипове компонування

en: The selected custom photo size can not be applied to the paper size.
uk: Вибраний нетиповий розмір фотографії не можна використати для вказаного розміру паперу.

en: Custom
    layout
uk: Нетипове
    компонування

en: Welcome to Print Creator
uk: Вітаємо у керуванні друком

en: Albums Selection
uk: Вибір альбомів

en: Select Page Layout
uk: Виберіть компонування сторінки

en: Caption Settings
uk: Параметри підписів

en: Crop and Rotate Photos
uk: Обрізання і обертання зображень

en: Images Output Settings
uk: Параметри виведення зображень

en: Render Printing
uk: Друк зображення

en: Photo %1 of %2
uk: Фотографія %1 з %2

en: Page %1 of %2
uk: Сторінка %1 з %2

en: Error opening input file
uk: Помилка під час відкриття вхідного файла

en: Error opening temporary folder
uk: Помилка під час відкриття тимчасової теки

en: Cannot resize image. Aborting.
uk: Не вдалося змінити розмір зображення. Аварійне завершення.

en: Cannot save resized image (JPEG). Aborting.
uk: Не вдалося зберегти зображення зі зміненими розмірами (JPEG). Аварійне завершення.

en: Cannot save resized image (PNG). Aborting.
uk: Не вдалося зберегти зображення зі зміненими розмірами (PNG). Аварійне завершення.

en: Cannot create a temporary directory
uk: Не вдалося створити тимчасовий каталог

en: Resizing %1
uk: Зміна розміру %1

en: %1 resized successfully
uk: Розмір %1 успішно змінено

en: Failed to resize %1: %2
uk: Не вдалося змінити розмір %1: %2

en: There are no files to send
uk: Немає файлів для надсилання

en: Build images properties file
uk: Створити файл властивостей зображень

en: no caption
uk: без підпису

en: no keywords
uk: без ключових слів

en: file "%1":
    Original images: %2
uk: файл «%1»:
    Вихідні зображення: %2

en: Comments: %1
uk: Коментарі: %1

en: Tags: %1
uk: Мітки: %1

en: Rating: %1
uk: Оцінка: %1

en: Image properties file cannot be opened
uk: Не вдалося відкрити файл властивостей зображення

en: Image properties file done
uk: Створення файла з властивостями зображення завершено

[ctx: @title:window]
en: Processing Failed
uk: Спроба обробки завершилася невдало

en: Some images cannot be resized.
    Do you want them to be added as attachments without resizing?
uk: Розмір деяких зображень не вдалося змінити.
    Чи бажаєте ви, щоб їх було додано до листа без зміни розміру?

en: The file "%1" is too big to be sent, please reduce its size or change your settings
uk: Файл «%1» завеликий для надсилання; будь ласка, зменшіть його розмір або змініть ваші налаштування

en: Failed to start "%1" program. Check your system.
uk: Не вдалося запустити програму «%1». Перевірте її доступність.

en: Starting "%1" program...
uk: Запуск програми «%1»…

en: After having sent your images by email...
uk: Після надсилання ваших зображень…

en: Press 'Finish' button to clean up temporary files
uk: Натисніть кнопку «Завершити», щоб вилучити тимчасові файли

[ctx: Mail client: KMAIL]
en: Kmail
uk: KMail

en: Send by Email
uk: Надіслати ел. поштою

en: A tool to send images by E-mail
uk: Інструмент для надсилання зображень електронною поштою

en: <p>This tool allows users to back-process items (as resize) before to send by e-mail.</p><p>Items to process can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Different mail client application can be used to process files on the network.</p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна виконати обробку (зокрема зміну розмірів) зображень перед надсиланням їх електронною поштою.</p><p>Зображення для обробки можна вибрати окремою або групуванням за переліком альбомів.</p><p>Передбачено підтримку роботи із різними клієнтськими програмами електронної пошти.</p>

[ctx: @action]
en: Send by Mail...
uk: Надіслати поштою…

en: Gnome Mail Client.
uk: Поштовий клієнт GNOME.

en: GTK based Mail Client.
uk: Поштовий клієнт на основі GTK.

en: KDE Mail Client.
uk: Поштовий клієнт KDE.

en: Netscape Mail Client.
uk: Поштовий клієнт Netscape.

en: Outlook Mail Client.
uk: Поштовий клієнт Outlook.

en: Mozilla Foundation Mail Client.
uk: Поштовий клієнт Mozilla Foundation.

en: Preparing file to export by mail...
uk: Готуємо файл до експортування електронною поштою…

en: %1 input items to process
uk: %1 вхідних записи для обробки

en: <p>This view list all items to export by mail.</p>
uk: <p>Це список усіх зображень, які слід експортувати поштою.</p>

en: <qt><p><h1><b>Welcome to Email Tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you to send your items with a mail client application.</p><p>Before to export contents, you will be able to adjust attachments properties accordingly with your mail service capabilities.</p></qt>
uk: <qt><p><h1><b>Вітаємо у засобі надсилання електронною поштою</b></h1></p><p>Ця програма допоможе вам надіслати ваші зображення за допомогою клієнтської програми для роботи з електронною поштою.</p><p>Перш ніж експортувати дані, ви зможете скоригувати властивості долучень до повідомлення відповідно до можливостей вашої служби електронної пошти.</p></qt>

[ctx: @title:group]
en: Mail client application Binaries
uk: Виконувані файли програм поштових клієнтів

en: Mail program:
uk: Поштова програма:

en: Select your preferred external mail client program here.
uk: Тут можна вибрати бажану клієнтську програму для роботи з електронною поштою.

en: Attach a file with items properties
uk: Долучити файл із властивостями зображень

en: If you enable this option, all item properties as Comments, Rating, or Tags, will be added as an attached file.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, всі властивості зображень, зокрема коментарі, оцінку і мітки, буде додано як файл долучення.

en:  MB
uk:  МБ

en: Maximum email size limit:
uk: Максимальний розмір листа:

en: Adjust image properties
uk: Налаштувати властивості зображення

en: If you enable this option, all images to be sent can be resized and recompressed.
uk: Якщо ви увімкнете цей параметр, всі надіслані зображення можуть бути піддані процедурі зміни розміру і повторно стиснуті.

en: Image Properties
uk: Властивості зображення

en: Select the length of the images that are to be sent. The aspect ratio is preserved.
uk: Виберіть ширину зображення, яке буде надіслано. Програма збереже співвідношення розмірів зображення.

en: Image Length:
uk: Довжина зображення:

en: Select your preferred format to convert image.
uk: Виберіть бажаний для вас формат для перетворення зображення.

en: <p>The new compression value of JPEG images to be sent:</p>
uk: <p>Нове значення рівня стиснення зображень JPEG, що надсилатимуться:</p>

en: <p><b>1</b>: very high compression<br/><b>25</b>: high compression<br/><b>50</b>: medium compression<br/><b>75</b>: low compression (default value)<br/><b>100</b>: no compression</p>
uk: <p><b>1</b>: надвисокий рівень стиснення<br/><b>25</b>: високий рівень стиснення<br/><b>50</b>: середній рівень стиснення<br/><b>75</b>: невисокий рівень стиснення (типове значення)<br/><b>100</b>: без стиснення</p>

en: Image quality:
uk: Якість зображення:

en: Remove all metadata
uk: Вилучити усі метадані

en: If you enable this option, all metadata as Exif, Iptc, and Xmp will be removed.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, усі метадані, зокрема EXIF, IPTC та XMP, буде вилучено.

[ctx: @title:window]
en: Send by Email
uk: Надсилання ел. поштою

en: Welcome to Email Tool
uk: Вітаємо у засобі надсилання електронною поштою

en: Images List
uk: Список зображень

en: Email Settings
uk: Параметри електронної пошти

en: Export by Email
uk: Експортувати за допомогою електронної пошти

en: Video Slideshow
uk: Відеопоказ слайдів

en: A tool to create video slideshow from images
uk: Інструмент для створення відеопоказу слайдів

en: <p>This tool allows users to back-process image as frame to create video slide-show.</p><p>Items to process can be selected one by one or by group through a selection of albums.</p><p>Different visual effects can be applied to images to make transitions while to render target video.</p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна виконати обробку зображень як кадрів для створення відеопоказу слайдів.</p><p>Зображення для обробки можна вибрати окремою або групуванням за переліком альбомів.</p><p>Передбачено підтримку різних візуальних ефектів для переходу між зображеннями під час показу відео.</p>

[ctx: @action]
en: Create video slideshow...
uk: Створити відеопоказ слайдів…

en: Starting to generate video slideshow...
uk: Починаємо створення відеопоказу слайдів…

en: %1 input images to process
uk: %1 вхідних зображення для обробки

en: Video Slideshow is not completed
uk: Відеопоказ слайдів не завершено

en: See the video encoding trace below
uk: Нижче наведено трасування кодування відео

en: Video Slideshow completed.
uk: Відеопоказ слайдів завершено.

en: Opening video stream in player...
uk: Відкриваємо відеопотік у засобі перегляду…

en: <p>This view list all items to include on video stream.</p><p>The first one is on top of the list, the last one</p><p>on the bottom. You can adjust the order of each item.</p>
uk: <p>Це список усіх зображень, які слід включити до відео.</p><p>Перше зображення розташовано на початку списку, останнє —</p><p>наприкінці. Ви можете скоригувати місце кожного з зображень.</p>

en: <qt><p><h1><b>Welcome to Video Slideshow tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you to export</p><p>your images as a video stream.</p><p>You can generate quickly a <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Time-lapse_photography'>Time-lapse</a> movie from images</p><p>captured with a tripod mounted camera controlled with an <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Intervalometer#Photography'>intervalometer</a>.</p><p></p><p>You can also create a video presentation with transition</p><p>effects and audio tracks to show on a TV screen.</p></qt>
uk: <qt><p><h1><b>Вітаємо у засобі створення відеопоказів слайдів</b></h1></p><p>За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете швидко</p><p>експортувати ваші зображення до відеопоказу.</p><p>Ви зможете швидко створити <a href='https://uk.wikipedia.org/wiki/Уповільнена_кінозйомка'>відео уповільненого знімання</a></p><p>за допомогою фотоапарата на штативі, керованого <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Intervalometer#Photography'>інтервалометром</a>.<p></p><p>Ви також можете створити відеопрезентацію із ефектами</p><p>переходу та звуковою доріжкою для показу на телевізійному екрані.</p></p></qt>

[ctx: @title:group]
en: FFmpeg Binary
uk: Виконуваний файл FFmpeg

en: Media Container Format:
uk: Формат контейнера даних:

en: This control allows to choose the format of the media container to host video stream and soundtrack.
uk: За допомогою цього засобу керування можна вибрати формат контейнера мультимедійних даних для зберігання потоку відео та звукової доріжки.

en: Open in Player:
uk: Відкрити у відеопрогравачі:

en: Output
uk: Виведення

en: Equalize Video Luminosity
uk: Вирівняти світність відео

en: Equalization Strength:
uk: Потужній вирівнювання:

en: This controls strength of equalization. Setting this option to zero effectively does nothing.
uk: Керує потужністю вирівнювання. Встановлення нульового значення вимикає ефект.

en: <i>These settings apply temporal midway video equalization effect while encoding frames as video. This adjusts the sequence of frames to have the same histograms, while maintaining their dynamics as much as possible. It’s useful for e.g. matching exposures from a timelapse sequence.</i>
uk: <i>Ці параметри надають змогу застосувати часове проміжне вирівнювання при кодуванні кадрів до відео. Ефект коригує послідовність кадрів відео так, щоб вони мали однакову гістограму, зберігаючи, якщо це можливо, динаміку. Корисно, наприклад, для вирівнювання експонування у послідовності кадрів уповільненого відео.</i>

en: Frames Normalization
uk: Нормалізація кадрів

en: Soundtrack File:
uk: Файл звукової доріжки:

[ctx: @title:window]
en: Select Audio Track
uk: Вибір звукової доріжки

en: Soundtrack Duration:
uk: Тривалість звукової доріжки:

en: Soundtrack Preview:
uk: Попередній перегляд звукової доріжки:

en: <i>Notes about soundtrack: if the audio length is smaller than video, it will be played in loop. If the audio length is largest than video, it will be trimmed. Leave this setting empty if you don't want a soundtrack to the media.</i>
uk: <i>Зауваження щодо звукової доріжки: якщо тривалість відтворення звукових даних є меншою за тривалість відтворення відео, звукова доріжка відтворюватиметься циклічно. Якщо тривалість відтворення звукової доріжки перевищує тривалість відтворення відео, звукову доріжку буде обрізано. Не заповнюйте, якщо звукова доріжка вам не потрібна.</i>

en: Audio Track
uk: Звукова доріжка

en: On Screen Display
uk: Екранна панель

en: The video output file name will be generated automatically.
uk: Назву відеофайла результатів буде визначено автоматично.

en: Number of Frames by Image:
uk: Кількість кадрів на зображення:

en: This value repeat one image in the sequence.
    While creating timelapse; it's usual to use 1.
    Typically, the number of frames will determine
    the time to show the same frame in the video.
    The result will depend of the number of frames
    per second used to encode the media.
uk: Значення повторюваності зображення у послідовності
    кадрів. При створенні уповільненого відео зазвичай
    використовують значення 1. Типово, кількість
    кадрів визначає час, протягом якого буде показано
    той самий кадр відео. Результат залежить від кількості
    кадрів за секунду, яку використано для кодування
    мультимедійних даних.

en: Video Standard:
uk: Стандарт відео:

en: Video Type:
uk: Тип відео:

en: Video Bit Rate:
uk: Бітова швидкість відео:

en: Effect While Displaying Images
uk: Ефекти під час показу зображень

en: <i>An effect is an visual panning or zooming applied while an image is displayed. The effect duration will follow the number of frames used to render the image on video stream. For a timelapse, let this setting to None.</i>
uk: <i>Ефект — візуальне панорамування або зміна масштабу, які використовуватимуться під час показу зображення. Тривалість ефекту визначатиметься кількістю кадрів, які потрібні для показу зображення у потоці відеоданих. Для уповільненого відео встановіть для цього параметра значення «Немає».</i>

en: Transition Between Images
uk: Перехід між зображеннями

en: <i>A transition is an visual effect applied between two images. For some effects, the duration can depend of random values and can change while the slideshow. For a timelapse, let this setting to None.</i>
uk: <i>Перехід — візуальний ефект, який застосовується при зміни зображень. У деяких ефектах тривалість застосування є випадковою величиною і може змінюватися протягом показу слайдів. Для уповільненого відео встановіть для цього параметра значення «Немає».</i>

en: Duration : %1 seconds by item, total %2 seconds (without transitions)
uk: Тривалість: %1 секунд на зображення, загалом %2 секунд (без переходів)

[ctx: @title:window]
en: Create a Video Slideshow
uk: Створення відеопоказу слайдів

en: Welcome to Video Slideshow Tool
uk: Вітаємо у засобі створення відеопоказів слайдів

en: Video Settings
uk: Параметри відео

en: Generating Video Slideshow
uk: Створюємо відеопоказ слайдів

en: Export as wallpaper
uk: Експорт до зображення тла

en: A tool to set image as wallpaper
uk: Інструмент для встановлення зображення як зображення тла

en: <p>This tool changes background wallpaper to selected image for all desktops.</p><p>If many images are selected, the first one will be used.</p><p>If no image is selected, the first one from current album will be used.</p>
uk: <p>Цей інструмент замінює зображення тла стільниці для усіх робочих середовищ на вибране зображення.</p><p>Якщо позначено декілька зображень, буде використано лише перше з них.</p><p>Якщо не позначено жодного зображення, буде використано перше зображення з поточного альбому.</p>

[ctx: @action]
en: Set as wallpaper
uk: Встановити зображенням тла

[ctx: @title:window]
en: Error While to Set Image as Wallpaper
uk: Помилка під час спроби встановити зображення тла

[ctx: @info]
en: Cannot change wallpaper image from current desktop with
    %1
    
    Error: %2
uk: Не вдалося змінити зображення тла з поточної стільниці
    %1
    
    %2

[ctx: @info]
en: Cannot change wallpaper image from current desktop with
    %1
uk: Не вдалося змінити зображення тла з поточної стільниці на
    %1

en: Unknown Error %1
uk: Невідома помилка %1

en: Cannot change wallpaper image from current desktop with
    %1
    
    Context: %2
    
    Error: %3
uk: Не вдалося змінити зображення тла з поточної стільниці на
    %1
    
    Контекст: %2
    
    Помилка: %3

en: Cannot create desktop context.
uk: Не вдалося створити контекст стільниці.

en: Cannot set wall paper image path.
uk: Не вдалося встановити шлях до фонового зображення стільниці.

en: Cannot set wallpaper properties.
uk: Не вдалося встановити властивості фонового зображення стільниці.

en: Cannot apply changes to desktop wallpaper.
uk: Не вдалося застосувати зміни щодо фонового зображення стільниці.

[ctx: @title:window]
en: WallPaper Settings
uk: Параметри фонових зображень

en: Wallpaper Layout:
uk: Компонування фону:

en: Adjusted
uk: Виправлене

en: Adjusted with Aspect ratio
uk: Виправлене пропорційно

en: Adjusted and cropped
uk: Виправлене і обрізане

en: Centered
uk: За центром

en: OpenGL Viewer
uk: Переглядач із OpenGL

en: A tool to preview image with OpenGL
uk: Інструмент для перегляду зображень із використанням OpenGL

en: <p>This tool preview a series of items using OpenGL effects.</p><p><u>Usage:</u></p><table><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Item Access</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Previous Item:</td><td><i>Up</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>PgUp</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>Left</i> key</td></tr><tr><td></td><td>Mouse wheel up</td></tr><tr><td>Next Item:</td><td><i>Down</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>PgDown</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>Right</i> key</td></tr><tr><td></td><td>Mouse wheel down</td></tr><tr><td>Quit:</td><td><i>Esc</i> key</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Item Display</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Toggle fullscreen to normal:</td><td><i>f</i> key</td></tr><tr><td>Toggle scroll-wheel action:</td><td><i>c</i> key (either zoom or change image)</td></tr><tr><td>Rotation:</td><td><i>r</i> key</td></tr><tr><td>Reset view:</td><td>double click</td></tr><tr><td>Original size:</td><td><i>o</i> key</td></tr><tr><td>Zooming:</td><td>Move mouse in up-down-direction while pressing the right mouse button</td></tr><tr><td></td><td><i>c</i> key and use the scroll-wheel</td></tr><tr><td></td><td><i>+</i> and <i>-</i> keys</td></tr><tr><td></td><td>ctrl + scrollwheel</td></tr><tr><td>Panning:</td><td>Move mouse while pressing the left button</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Others</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Show this help:</td><td><i>F1</i> key</td></tr></table>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна переглядати послідовності мультимедійних файлів з використанням ефектів OpenGL.</p><p><u>Користування:</u></p><table><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Доступ до записів</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Попередній запис:</td><td>клавіша <i>↑</i></td></tr><tr><td></td><td>Клавіша <i>PgUp</i></td></tr><tr><td></td><td>Клавіша <i>←</i></td></tr><tr><td></td><td>Коліщатко миші вгору</td></tr><tr><td></td><td>Ліва кнопка миші</td></tr><tr><td>Наступний запис:</td><td>Клавіша <i>↓</i></td></tr><tr><td></td><td>Клавіша <i>PgDown</i></td></tr><tr><td></td><td>Клавіша <i>→</i></td></tr><tr><td></td><td>Коліщатко миші вниз</td></tr><tr><td>Вийти:</td><td>клавіша <i>Esc</i></td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Показ файлів</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Увімкнути або вимкнути повноекранний режим:</td><td>клавіша <i>F</i></td></tr><tr><td>Перемикання дії прокручування коліщатка:</td><td>клавіша <i>C</i> (масштабування або зміна зображення)</td></tr><tr><td>Обертання:</td><td>клавіша <i>R</i></td></tr><tr><td>Відновлення початкових параметрів:</td><td>подвійне клацання</td></tr><tr><td>Початковий розмір:</td><td>клавіша <i>O</i></td></tr><tr><td>Масштабування:</td><td>пересування вказівника миші вгору-вниз із одночасним утриманням натиснутою правої кнопки миші</td></tr><tr><td></td><td>клавіша <i>C</i> і прокручування коліщатка</td></tr><tr><td></td><td>клавіші <i>+</i> і <i>-</i></td></tr><tr><td></td><td>Ctrl + коліщатко</td></tr><tr><td>Панорамування:</td><td>пересування вказівника із одночасним утримуванням натиснутою лівої кнопки</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Інше</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Показати цю довідку:</td><td>клавіша <i>F1</i></td></tr></table>

[ctx: @action]
en: OpenGL Image Viewer
uk: Переглядач зображень з OpenGL

en: OpenGL Error
uk: Помилка OpenGL

en: GL_ARB_texture_rectangle OpenGL extension is not supported on your system
uk: У вашій системі не передбачено підтримки розширення GL_ARB_texture_rectangle OpenGL

en: No OpenGL context has been found
uk: Контексту OpenGL не знайдено

[ctx: @title:window]
en: Soundtrack Preview
uk: Попередній перегляд звукової доріжки

en: If set, the soundtrack for the current album will be saved and restored automatically on the next startup.
uk: Якщо позначено, звуковий супровід поточного альбому буде автоматично збережено і відновлено під час наступного запуску.

en: Move the selected track up in the playlist.
uk: Пересунути позначену композицію вгору списком.

en: Move the selected track down in the playlist.
uk: Пересунути позначену композицію вниз списком.

en: Add new tracks to the playlist.
uk: Додати нові композиції до списку відтворення.

en: Delete the selected track from the playlist.
uk: Вилучити позначену композицію зі списку відтворення.

en: Load playlist from a file.
uk: Завантажити список відтворення з файла.

en: Save playlist to a file.
uk: Зберегти список відтворення до файла.

en: Clear the playlist.
uk: Спорожнити список відтворення.

[ctx: number of tracks and running time]
en: 1 track [%2] | %1 tracks [%2]
uk[0]: %1 доріжка [%2]
uk[1]: %1 доріжки [%2]
uk[2]: %1 доріжок [%2]
uk[3]: %1 доріжка [%2]

en: Slide time is greater than soundtrack time. Suggestion: add more sound files.
uk: Час показу слайдів перевищує час відтворення звуку. Пропозиція: збільшіть кількість звукових файлів.

[ctx: @title:window]
en: Select Sound Files
uk: Виберіть звукові файли

en: You can only move image files up one at a time.
uk: Одночасно можна пересувати вгору лише один файл.

en: You can only move files down one at a time.
uk: Одночасно можна пересувати вниз лише один файл.

[ctx: @title:window]
en: Load Playlist
uk: Завантажити список відтворення

en: Playlist (*.m3u)
uk: список відтворення (*.m3u)

[ctx: @title:window]
en: Save Playlist
uk: Збереження списку відтворення

en: Cannot access file "%1". Please check the path is correct.
uk: Не вдалося отримати доступ до файла «%1». Будь ласка, переконайтеся, що ви правильно вказали шлях до нього.

en: Cannot create a preview of an empty file list.
uk: Не вдалося створити попередній перегляд для порожнього списку файлів.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_selectionGroupBox)
en: Select audio files
uk: Виберіть звукові файли

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonUp)
en: Move the current image up in the portfolio list.
uk: Пересування поточного зображення вгору списком портфоліо.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonAdd)
en: Add some image files to the portfolio list.
uk: Додати деякі зображення до списку портфоліо.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonDelete)
en: Remove some image files from the portfolio list.
uk: Вилучити деякі файли зображень зі списку портфоліо.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonDown) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonLoad) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundFilesButtonSave) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_SoundF
en: Move the current image down in the portfolio list.
uk: Пересування поточного зображення вниз списком портфоліо.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_previewButton)
en: Preview...
uk: Перегляд…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loopCheckBox)
en: &Loop
uk: &Зациклити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_playCheckBox)
en: &Auto play
uk: &Автовідтворення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_rememberSoundtrack)
en: Remember soundtrack
uk: Запам'ятати звуковий супровід

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Time comparison
uk: Порівняння за часом

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Slide:
uk: Слайд:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Soundtrack:
uk: Звукова доріжка:

[ctx: artist - title]
en: %1 - %2
uk: %1 — %2

en: No detail available
uk: Немає доступу до подробиць

en: %1 may not be playable.
uk: %1 може бути непридатним для відтворення.

en: This file may not be playable.
uk: Цей файл можете бути непридатним для відтворення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_playButton)
en: Play
uk: Пуск

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_stopButton)
en: Stop
uk: Зупинити

[ctx: Previous item to show]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_prevButton)
en: Previous
uk: Назад

[ctx: Next item to show]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_nextButton)
en: Next
uk: Далі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Time:
uk: Час:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Elapsed:
uk: Минуло:

[ctx: Total amount of time of presentation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Total:
uk: Загалом:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_soundLabel)
en: Volumes:
uk: Гучність:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Interface
uk: &Інтерфейс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useMillisecondsCheckBox)
en: Use &milliseconds instead of seconds
uk: Використовувати &мілісекунди замість секунд

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: &Controls
uk: &Керування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_enableMouseWheelCheckBox)
en: Enable mouse wheel to move between slides.
uk: Увімкнути коліща миші для пересування між зображеннями.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_enableMouseWheelCheckBox)
en: Enable mouse &wheel
uk: Увімкнути колі&ща миші

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: OpenGL effects
uk: Ефекти OpenGL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_openGlFullScale)
en: Use full screen resolution (slower)
uk: Повноекранна роздільна здатність (повільніше)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Ken Burns effect
uk: Ефект &Кена Бернза

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_kbDisableFadeCheckBox)
en: Disable &fade-in / fade-out
uk: Вимкнути п&оступову появу / зникання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_kbDisableCrossfadeCheckBox)
en: Disable &cross-fade
uk: Вимкнути п&ерехресне згасання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_enableKenBurnsSameSpeed)
en: Use &same speed for visual effects
uk: &Однакова швидкість для візуальних ефектів

en: This is a comment sample...
uk: Це приклад коментаря…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_fontselectBtn)
en: Select Font...
uk: Вибрати шрифт…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Line length (in characters):
uk: Довжина рядка (у літерах):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Colors
uk: Кольори

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_commentsDrawOutlineCheckBox)
en: Outlined Text
uk: Текст у рамці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Background opacity:
uk: Непрозорість тла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font color:
uk: Колір тексту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Background color:
uk: Колір тла:

en: %1 image [%2] | %1 images [%2]
uk[0]: %1 зображення [%2]
uk[1]: %1 зображення [%2]
uk[2]: %1 зображень [%2]
uk[3]: %1 зображення [%2]

en: %1 image | %1 images
uk[0]: %1 зображення
uk[1]: %1 зображення
uk[2]: %1 зображень
uk[3]: одне зображення

en: Cannot access file %1. Please check the path is correct.
uk: Не вдалося отримати доступ до файла %1, будь ласка, переконайтеся, що ви правильно вказали шлях до нього.

[ctx: Image number %1]
en: Image #%1
uk: Зображення №%1

en: Delay between images (ms):
uk: Затримка між зображеннями (у мс):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_delayLabel)
en: Delay between images (s):
uk: Затримка між зображеннями (у секундах):

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, m_ImagesFilesGroup)
en: Preview the currently selected image.
uk: Перегляд поточного вибраного зображення.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_ImagesFilesGroup)
en: Image List
uk: Список зображень

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_label6)
en: Total number of images in the portfolio and sequence duration.
uk: Загальна кількість зображень у портфоліо і тривалість показу.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_label7)
en: Currently selected image in the portfolio list.
uk: Поточне вибране зображення у списку портфоліо.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Content Rendering
uk: Обробка даних

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_printNameCheckBox)
en: P&rint filename
uk: Д&рукувати назву файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_printCommentsCheckBox)
en: Pr&int captions
uk: Дру&кувати підписи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_printProgressCheckBox)
en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Playback
uk: Відтворення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_shuffleCheckBox)
en: &Shuffle images
uk: &Випадковий порядок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_offAutoDelayCheckBox)
en: &Off Auto Delay
uk: В&имкнути автозатримку

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_offAutoDelayCheckBox)
en: this option requires user action to switch between images
uk: Якщо позначити цей пункт, для перемикання між зображеннями потрібне буде втручання користувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Effect :
uk: Ефект:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_openglCheckBox)
en: Use Open&GL transitions
uk: Використовувати п&ереходи OpenGL

[ctx: @title:window]
en: Presentation
uk: Презентація

[ctx: @action: play presentation]
en: Start
uk: Почати

[ctx: @info:tooltip]
en: Start Presentation
uk: Почати презентацію

[ctx: @title: main settings for the presentation]
en: Main Settings
uk: Основні параметри

[ctx: @title: caption settings for the presentation]
en: Caption
uk: Підпис

[ctx: @title: soundtrack settings for the presentation]
en: Soundtrack
uk: Звукова доріжка

[ctx: @title: advanced presentation settings]
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: Filter Effect: No effect]
en: None
uk: Немає

[ctx: Filter Effect: Bend]
en: Bend
uk: Вигнути

[ctx: Filter Effect: Blend]
en: Blend
uk: Змішати

[ctx: Filter Effect: Cube]
en: Cube
uk: Куб

[ctx: Filter Effect: Fade]
en: Fade
uk: Згасання

[ctx: Filter Effect: Flutter]
en: Flutter
uk: Тремтіння

[ctx: Filter Effect: In Out]
en: In Out
uk: Назовні

[ctx: Filter Effect: Rotate]
en: Rotate
uk: Обернути

[ctx: Filter Effect: Slide]
en: Slide
uk: Ковзання

[ctx: Filter Effect: Random effect]
en: Random
uk: Випадковий

en: Slideshow Completed
uk: Показ слайдів закінчився

en: Click to Exit...
uk: Клацніть, щоб вийти…

en: SlideShow Completed
uk: Показ слайдів закінчився

en: There are no images to show.
uk: Немає зображень для показу.

en: OpenGL support is not available on your system.
uk: Вибачте. Ваша система не підтримує OpenGL.

[ctx: @title]
en: Presentation
uk: Презентація

[ctx: @info]
en: A tool to render presentation
uk: Інструмент для показу презентацій

[ctx: @info]
en: This tool render a series of items as an advanced slide-show.
    
    Plenty of transition effects are available are ones based on OpenGL and the famous Ken Burns effect.
    
    You can add a sound-track in background while your presentation.
uk: За допомогою цього інструмента можна обробити послідовність зображень як показ слайдів із додатковими ефектами.
    
    Передбачено багато ефектів переходу, які засновано на OpenGL та відомий ефект вигоряння.
    
    Можна додати фоновий звуковий супровід.

[ctx: @action]
en: Presentation...
uk: Презентація…

[ctx: @title:window]
en: Specify Delay for Slide Show
uk: Вкажіть затримку для показу слайдів

en: Delay:
uk: Затримка:

[ctx: @title:window]
en: Delete Image
uk: Вилучення зображення

en: Do you want to move this image to the trash?
uk: Хочете пересунути це зображення до смітника?

[ctx: Filter Effect: Chess Board]
en: Chess Board
uk: Шахова дошка

[ctx: Filter Effect: Melt Down]
en: Melt Down
uk: Плавлення вниз

[ctx: Filter Effect: Sweep]
en: Sweep
uk: Витирання

[ctx: Filter Effect: Mosaic]
en: Mosaic
uk: Мозаїка

[ctx: Filter Effect: Cubism]
en: Cubism
uk: Кубізм

[ctx: Filter Effect: Growing]
en: Growing
uk: Зростання

[ctx: Filter Effect: Horizontal Lines]
en: Horizontal Lines
uk: Горизонтальні лінії

[ctx: Filter Effect: Vertical Lines]
en: Vertical Lines
uk: Вертикальні лінії

[ctx: Filter Effect: Circle Out]
en: Circle Out
uk: Колом назовні

[ctx: Filter Effect: Multi-Circle Out]
en: Multi-Circle Out
uk: Декількома колами назовні

[ctx: Filter Effect: Spiral In]
en: Spiral In
uk: Спіраллю всередину

[ctx: Filter Effect: Blobs]
en: Blobs
uk: Плямами

[ctx: @title:window]
en: Slideshow
uk: Показ слайдів

[ctx: Reason for inhibiting the screensaver activation, when the presentation mode is active]
en: Giving a slideshow
uk: Показ слайдів

[ctx: @title:window]
en: Slideshow Settings
uk: Параметри показу слайдів

en: Delay between images:
uk: Затримка між зображеннями:

en: The delay, in seconds, between images.
uk: Затримка між зображеннями (у секундах).

en: Start with current image
uk: Почати з поточного зображення

en: If this option is enabled, the Slideshow will be started with the current image selected in the images list.
uk: Якщо увімкнено цей параметр, показ слайдів починатиметься з поточного зображення зі списку зображень.

en: Slideshow runs in a loop
uk: Зациклити показ слайдів

en: Run the slideshow in a loop.
uk: Зациклити показ слайдів.

en: Shuffle images
uk: Випадковий порядок зображень

en: If this option is enabled, the Slideshow will run in random order
uk: Якщо позначено цей пункт, слайди у показі буде впорядковано випадковими чином.

en: Show progress indicator
uk: Показувати індикатор поступу

en: Show a progress indicator with pending items to show and time progression.
uk: Показувати індикатор поступу під час обробки зображень.

en: Show image file name
uk: Показувати назву файла

en: Show the image file name at the bottom of the screen.
uk: Показувати назву файла зображення внизу екрана.

en: Show image creation date
uk: Показувати дату створення зображення

en: Show the image creation time/date at the bottom of the screen.
uk: Показувати час і дату створення зображення внизу екрана.

en: Show camera aperture and focal length
uk: Показувати діафрагму і фокусну відстань фотоапарата

en: Show the camera aperture and focal length at the bottom of the screen.
uk: Показувати діафрагму і фокусну відстань фотоапарата внизу екрана.

en: Show camera exposure and sensitivity
uk: Показувати експозицію і чутливість фотоапарата

en: Show the camera exposure and sensitivity at the bottom of the screen.
uk: Показувати експозицію і чутливість внизу екрана.

en: Show camera make and model
uk: Показувати виробника і модель фотоапарата

en: Show the camera make and model at the bottom of the screen.
uk: Показувати виробника фотоапарата і модель внизу екрана.

en: Show camera lens model
uk: Показувати модель об'єктива фотоапарата

en: Show the camera lens model at the bottom of the screen.
uk: Показувати модель об'єктива фотоапарата внизу екрана.

en: Show image caption
uk: Показувати підписи зображень

en: Show the image caption at the bottom of the screen.
uk: Показувати підпис зображення внизу екрана.

en: Show image title
uk: Показувати заголовок зображення

en: Show the image title at the bottom of the screen.
uk: Показувати заголовок зображення внизу екрана.

en: Show image caption if it has not title
uk: Показувати підпис до зображення, якщо у нього немає заголовка

en: Show the image caption at the bottom of the screen if no titles existed.
uk: Показувати підпис до зображення внизу екрана, якщо не вказано заголовка зображення.

en: Show image tags
uk: Показувати мітки зображень

en: Show the digiKam image tag names at the bottom of the screen.
uk: Показувати назви міток зображень digiKam у нижній частині вікна.

en: Show image labels
uk: Показувати позначки зображення

en: Show the digiKam image color label and pick label at the bottom of the screen.
uk: Показувати позначку кольору та впорядкувальну позначку digiKam внизу екрана.

en: Show image rating
uk: Показувати оцінку зображення

en: Show the digiKam image rating at the bottom of the screen.
uk: Показувати оцінки зображень digiKam у нижній частині вікна.

en: Caption font:
uk: Шрифт підпису:

en: Select here the font used to display text in the slideshow.
uk: Тут ви можете встановити шрифт, який буде використано для показу тексту у показі слайдів.

en: Screen placement:
uk: Екран:

en: In case of multi-screen computer, select here the monitor to slide contents.
uk: Якщо ви працюєте за комп'ютером із декількома моніторами, виберіть той з них, на якому слід показувати слайди.

[ctx: @label:listbox The current screen, for the presentation mode]
en: Current Screen
uk: Поточний екран

[ctx: @label:listbox The default screen for the presentation mode]
en: Default Screen
uk: Типовий екран

[ctx: @label:listbox %1 is the screen number (0, 1, ...)]
en: Screen %1
uk: Екран %1

en: <b>Note: This dialog for the Slideshow Settings can be activated at any time with the F2 key.</b>
uk: <b>Зауваження: це діалогове вікно параметрів показу слайдів може будь-коли викликати натисканням клавіші F2.</b>

en: SlideShow
uk: Показ слайдів

en: A tool to render slideshow
uk: Інструмент для показу серії слайдів

en: <p>This tool render a series of items as a simple slide-show.</p><p>Plenty of items properties can be displayed as overlay while running.</p><p>This tool can play album contents in recursive mode with children albums if any.</p><p><u>Usage:</u></p><table><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Item Access</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Previous Item:</td><td><i>Up</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>PgUp</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>Left</i> key</td></tr><tr><td></td><td>Mouse wheel up</td></tr><tr><td></td><td>Left mouse button</td></tr><tr><td>Next Item:</td><td><i>Down</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>PgDown</i> key</td></tr><tr><td></td><td><i>Right</i> key</td></tr><tr><td></td><td>Mouse wheel down</td></tr><tr><td></td><td>Right mouse button</td></tr><tr><td>Pause/Start:</td><td><i>Space</i> key</td></tr><tr><td>Slideshow Settings:</td><td><i>F2</i> key</td></tr><tr><td>Hide/Show Overlays:</td><td><i>F4</i> key</td></tr><tr><td>Quit:</td><td><i>Esc</i> key</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Item Properties</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Change Tags:</td><td>Use Tags keyboard shortcuts</td></tr><tr><td>Change Rating:</td><td>Use Rating keyboard shortcuts</td></tr><tr><td>Change Color Label:</td><td>Use Color label keyboard shortcuts</td></tr><tr><td>Change Pick Label:</td><td>Use Pick label keyboard shortcuts</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Others</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Show this help:</td><td><i>F1</i> key</td></tr></table>
uk: <p>Цей інструмент перетворює послідовність об'єктів на простий показ слайдів.</p><p>Передбачено показ властивостей об'єктів на накладці під час показу.</p><p>Цей інструмент можна відтворювати вміст альбомів у рекурсивному режимі із дочірніми альбомами, якщо такі існують.</p><p><u>Користування:</u></p><table><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Доступ до записів</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Попередній запис:</td><td>клавіша <i>↑</i></td></tr><tr><td></td><td>Клавіша <i>PgUp</i></td></tr><tr><td></td><td>Клавіша <i>←</i></td></tr><tr><td></td><td>Коліщатко миші вгору</td></tr><tr><td></td><td>Ліва кнопка миші</td></tr><tr><td>Наступний запис:</td><td>Клавіша <i>↓</i></td></tr><tr><td></td><td>Клавіша <i>PgDown</i></td></tr><tr><td></td><td>Клавіша <i>→</i></td></tr><tr><td></td><td>Коліщатко миші вниз</td></tr><tr><td></td><td>Права кнопка миші</td></tr><tr><td>Призупинити/Почати:</td><td>Клавіша <i>Пробіл</i></td></tr><tr><td>Параметри показу слайдів:</td>  <td>Клавіша <i>F2</i></td></tr><tr><td>Приховати або показати накладки:</td><td>Клавіша <i>F4</i></td></tr><tr><td>Вийти:</td><td>Клавіша <i>Esc</i></td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Властивості запису</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Змінити мітку:</td><td>Скористайтеся клавіатурними скороченнями міток</td></tr><tr><td>Змінити оцінку:</td><td>Скористайтеся клавіатурними скороченнями оцінок</td></tr><tr><td>Змінити кольорову мітку:</td><td>Скористайтеся клавіатурними скороченнями кольорових міток</td></tr><tr><td>Змінити впорядковувальну позначку:</td><td>Скористайтеся клавіатурними скороченнями впорядковувальних позначок</td></tr><tr><td colspan="2"><nobr><center><b><h1>Інше</h1></b></center></nobr></td></tr><tr><td>Показати цю довідку:</td><td>Клавіша <i>F1</i></td></tr></table>

[ctx: @action]
en: Slideshow
uk: Перегляд слайдів

en: Slideshow
uk: Перегляд слайдів

en: Play All
uk: Відтворити все

en: Play Selection
uk: Відтворити позначене

en: Play With Sub-Albums
uk: Відтворити з підальбомами

en: Slideshow Completed.
    Click To Exit
    or press ESC...
uk: Показ слайдів завершено.
    Клацніть або натисніть Esc, щоб вийти…

en: An error has occurred to show item
    %1
uk: Під час спроби показу зображення сталася помилка.
    %1

en: Switch Screen
uk: Перемкнути екран

[ctx: %1 is the screen number (0, 1, ...)]
en: Screen %1
uk: Екран %1

[ctx: @info]
en: A tool to export to Box web-service
uk: Інструмент для експортування даних до вебслужби Box

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Box web-service.
    
    See Box web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби Box.
    
    Докладніше про вебслужбу Box: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Box...
uk: Експортуват&и до Box…

en: Failed to upload photo
uk: Спроба вивантаження фотографії зазнала невдачі

en: Failed to list folders
uk: Не вдалося побудувати список тек

[ctx: @title:window]
en: Export to Box
uk: Експорт до Box

[ctx: @action:button]
en: Start Upload
uk: Почати вивантаження

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Box
uk: Почати вивантаження до Box

[ctx: @info]
en: No image selected. Please select which images should be uploaded.
uk: Не позначено жодного зображення. Будь ласка, виберіть зображення, які буде вивантажено.

[ctx: @title:window]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: @info]
en: Authentication failed. Click "Continue" to authenticate.
uk: Спроба пройти розпізнавання завершилася невдало. Натисніть кнопку «Продовжити», щоб пройти розпізнавання.

[ctx: @action:button]
en: Continue
uk: Продовжити

[ctx: @action:button]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: @info: progress bar]
en: %v / %m
uk: %v з %m

[ctx: @info]
en: Box export
uk: Експорт до Box

[ctx: @title:window]
en: Uploading Failed
uk: Невдала спроба вивантаження

[ctx: @info]
en: Failed to upload photo to Box.
    %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію на Box.
    %1
    Продовжити обробку?

[ctx: @title:window]
en: Login Failed
uk: Невдала спроба увійти

[ctx: @info]
en: Authentication failed. Do you want to try again?
uk: Спроба пройти розпізнавання завершилася невдало. Хочете повторити спробу?

[ctx: @info]
en: Box call failed:
    %1
uk: Помилка під час виклику Box:
    %1

[ctx: @info]
en: A tool to export to Dropbox web-service
uk: Інструмент для експортування даних до вебслужби Dropbox

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Dropbox web-service.
    
    See Dropbox web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби Dropbox.
    
    Докладніше опис служби на сайті Dropbox: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Dropbox...
uk: Експортув&ати до Dropbox…

[ctx: @title:window]
en: Export to Dropbox
uk: Експорт до Dropbox

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Dropbox
uk: Почати вивантаження до Dropbox

en: No image selected. Please select which images should be uploaded.
uk: Не позначено жодного зображення. Будь ласка, виберіть зображення, які буде вивантажено.

en: Authentication failed. Do you want to try again?
uk: Спроба пройти розпізнавання завершилася невдало. Хочете повторити спробу?

en: Dropbox export
uk: Експорт до Dropbox

en: Failed to upload photo to Dropbox.
    %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію на Dropbox.
    %1
    Продовжити обробку?

en: Dropbox call failed:
    %1
uk: Помилка під час виклику Dropbox:
    %1

en: Privacy setting of the album that will be created (required).
uk: Параметр конфіденційності альбому, який буде створено (обов'язковий)

en: Only Me
uk: Лише ви

en: Only Friends
uk: Лише друзі

en: Friends of Friends
uk: Друзі друзів

en: Everyone
uk: Будь-хто

en: A tool to export to Facebook web-service
uk: Інструмент для експортування до вебслужби Facebook

en: <p>This tool allows users to export items to Facebook web-service.</p><p>See Facebook web site for details: <a href='https://www.facebook.com/'>https://www.facebook.com/</a></p>
uk: <p>За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби Facebook.</p><p>Докладніше про службу на сайті Facebook: <a href='https://www.facebook.com/'>https://www.facebook.com/</a></p>

[ctx: @action]
en: Export to &Facebook...
uk: Експортувати до &Facebook…

en: <p>Currently, as an open source project, we are unable to meet the Facebook requirements for reactivating this plugin.</p><p>For more information look here: <a href='https://bugs.kde.org/show_bug.cgi?id=182838'>KDE Bugtracking System</a></p>
uk: <p>Зараз, які проєкт із відкритим кодом, ми не здатні виконати вимоги Facebook щодо повторної активації цього додатка.</p><p>Щоб дізнатися більше, зверніться до <a href='https://bugs.kde.org/show_bug.cgi?id=182838'>цієї сторінки системи стеження за вадами KDE</a></p>

en: Cannot open file
uk: Не вдалося відкрити файл

en: The service is not available at this time.
uk: Зараз служба недоступна.

en: The application has reached the maximum number of requests allowed.
uk: Кількість запитів, виконаних програмою, зрівнялася з максимальною дозволеною кількістю запитів.

en: Invalid session key or session expired. Try to log in again.
uk: Некоректний або прострочений ключ сеансу. Спробуйте повторно зареєструватися.

en: Invalid album ID.
uk: Некоректний ідентифікатор альбому.

en: Album is full.
uk: У альбомі немає вільного місця.

en: Missing or invalid file.
uk: Відсутній або некоректний файл.

en: Too many unapproved photos pending.
uk: У черзі забагато непідтверджених фотографій.

en: Validate previous session...
uk: Підтвердити попередній сеанс…

[ctx: @title:window]
en: Export to Facebook Web Service
uk: Експорт до вебслужби Facebook

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Facebook web service
uk: Почати вивантаження до вебслужби Facebook

en: Continue with Facebook
uk: Продовжити спілкування у Facebook

en: Log Out of Facebook
uk: Вийти з Facebook

en: <i>auto create</i>
uk: <i>створено автоматично</i>

en: Facebook Call Failed: %1
uk: Спроба виклику Facebook завершилася невдало: %1

en: Facebook export
uk: Експорт до Facebook

en: Failed to upload photo into Facebook: %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію до Facebook: %1
    Бажаєте продовжити вивантаження?

en: Facebook Call Failed: %1
uk: Спроба виклику Facebook завершилася невдало: %1

en: Target location:
uk: Адреса призначення:

[ctx: @title:window]
en: Target Folder
uk: Тека призначення

en: Sets the target address to copy the items to.
uk: Встановлює адресу призначення для копіювання записів.

en: Target file behavior:
uk: Обробка файлів призначення:

en: Copy files
uk: Копіювати файли

en: Create symlinks
uk: Створити символічні посилання

en: Create relative symlinks
uk: Створити відносні символічні посилання

en: Include the sidecar of the items
uk: Включати додаткові файли записів

en: Write sidecar metadata to the items
uk: Записати метадані додаткових файлів до записів

en: Overwrite existing items in the target
uk: Перезаписувати наявні запис у теці призначення

en: Use the album path of the items in the target
uk: Скористатися шляхом до альбому записів призначення

en: <p>The new compression value of JPEG images to be sent:</p><p><b>1</b>: very high compression<br/><b>25</b>: high compression<br/><b>50</b>: medium compression<br/><b>75</b>: low compression (default value)<br/><b>100</b>: no compression</p>
uk: <p>Нове значення стиснення, яке буде застосовано до надісланих зображень JPEG:</p><p><b>1</b>: надвисокий рівень стиснення<br/><b>25</b>: високий рівень стиснення<br/><b>50</b>: середній рівень стиснення<br/><b>75</b>: невисокий рівень стиснення (типове значення)<br/><b>100</b>: без стиснення</p>

en: This is the list of items to copy to the specified target.
uk: Це список записів, які буде скопійовано за вказаною адресою.

[ctx: @title:window]
en: Export to Local Storage
uk: Експорт до локального сховища

[ctx: @action:button]
en: Start Export
uk: Почати експортування

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start export to the specified target
uk: Почати експортування за вказаною адресою

[ctx: @title:window]
en: Copy not Completed
uk: Копіювання не завершено

en: Some of the items have not been copied and are still in the list. You can retry to copy these items now.
uk: Дані деяких з записів не було скопійовано, відповідні пункти все ще залишаються у списку. Зараз ви можете спробувати повторити процедуру копіювання.

[ctx: @title]
en: File Copy
uk: Копіювання файлів

[ctx: @info]
en: A tool to export items to a local storage
uk: Інструмент для експортування даних до локального сховища

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to a local storage.
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати записи до локального сховища.

[ctx: @action]
en: Export to local storage...
uk: Експортувати до локального сховища…

en: Sets the target address to upload the images to. This can be any address as used in Dolphin or Konqueror, e.g. ftp://my.server.org/sub/folder.
uk: Встановлює адресу призначення для вивантаження зображень. Адресою може бути будь-яка адреса з Dolphin або Konqueror, наприклад ftp://мій.сервер.org/під/тека.

en: Select export location...
uk: Вибрати місце експортування…

en: This is the list of images to upload to the specified target.
uk: Це список зображень, які буде вивантажено за вказаною адресою.

[ctx: @title:window]
en: Select Target...
uk: Виберіть призначення…

en: All Files (*)
uk: усі файли (*)

en: <i>not selected</i>
uk: <i>не позначено</i>

[ctx: @title:window]
en: Export to Remote Storage
uk: Експорт до віддаленого сховища

[ctx: @title:window]
en: Upload not Completed
uk: Вивантаження не завершено

en: Some of the images have not been transferred and are still in the list. You can retry to export these images now.
uk: Дані деяких з зображень не було передано, відповідні пункти все ще залишаються у списку. Зараз ви можете спробувати повторити процедуру експортування.

en: Select import location...
uk: Вибрати місце імпортування…

en: This is the list of images to import into the current album.
uk: Це список зображень для імпортування до поточного альбому.

[ctx: @title:window]
en: Select Items to Import...
uk: Виберіть записи для імпортування…

[ctx: @title:window]
en: Import from Remote Storage
uk: Імпорт з віддаленого сховища

[ctx: @action:button]
en: Start Import
uk: Почати імпорт

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start importing the specified images into the currently selected album.
uk: Почати імпортування вказаних зображень до поточного позначеного альбому.

[ctx: @title:window]
en: Import not Completed
uk: Імпортування не завершено

en: Some of the images have not been transferred and are still in the list. You can retry to import these images now.
uk: Дані деяких з зображень не було передано, відповідні пункти все ще залишаються у списку. Зараз ви можете спробувати повторити процедуру імпортування.

[ctx: @title]
en: File Transfer
uk: Передавання файлів

[ctx: @info]
en: A tool to export and import items with a remote location
uk: Інструмент для експортувати записів до віддаленого сховища та імпортування записів з нього

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export and import items with a remote location.
    
    Many protocols can be used, as FTP, SFTP, SAMBA, etc.
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до віддаленого сховища або імпортувати зображення звідти.
    
    Передбачено багато протоколів передавання даних, зокрема FTP, SFTP, SAMBA тощо.

[ctx: @action]
en: Export to remote storage...
uk: Експортувати до віддаленого сховища…

[ctx: @action]
en: Import from remote storage...
uk: Імпортувати з віддаленого сховища…

en: Check if photo should be publicly visible or use Upload Options tab to specify this for all images
uk: Позначте, якщо фотографію можна показувати будь-кому, або скористайтеся вкладкою «Параметри вивантаження», щоб вказати цей режим оприлюднення для всіх зображень.

en: Check if photo should be visible to family or use Upload Options tab to specify this for all images
uk: Позначте, якщо фотографію можна показувати лише членам родини, або скористайтеся вкладкою «Параметри вивантаження», щоб вказати цей режим оприлюднення для всіх зображень.

en: Check if photo should be visible to friends or use Upload Options tab to specify this for all images
uk: Позначте, якщо фотографію можна показувати лише друзям, або скористайтеся вкладкою «Параметри вивантаження», щоб вказати цей режим оприлюднення для всіх зображень.

en: Indicate the safety level for the photo or use Upload Options tab to specify this for all images
uk: Вкажіть рівень безпеки фотографії, або скористайтеся вкладкою «Параметри вивантаження», щоб вказати цей режим оприлюднення для всіх зображень.

en: Indicate what kind of image this is or use Upload Options tab to specify this for all images
uk: Вкажіть тип зображення вкладкою «Параметри вивантаження», щоб вказати цей режим оприлюднення для всіх зображень.

en: Add extra tags per image or use Upload Options tab to add tags for all images
uk: Додайте мітки до окремих зображень або скористайтеся вкладкою «Параметри вивантаження», щоб додати мітки до всіх зображень.

en: Enter extra tags, separated by commas.
uk: Сюди ви можете ввести додаткові мітки, відокремлені комами.

[ctx: @info]
en: A tool to export to Flickr web-service
uk: Інструмент для експортування до вебслужби Flickr

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Flickr web-service.
    
    See Flickr web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби Flickr.
    
    Докладніше про службу на сайті Flickr: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Flickr...
uk: Експортувати до &Flickr…

[ctx: @title:window]
en: Enter Flickr Login URL
uk: Введіть адресу для входу до Flickr

en: Copy the full URL from the external browser that contains the "oauth_token" entry:
uk: Скопіюйте адресу, що містить запис «oauth_token», із зовнішньої програми для перегляду інтернету повністю:

en: Getting the maximum allowed file size.
uk: Отримання максимального дозволеного розміру файла.

en: File Size exceeds maximum allowed file size.
uk: Розмір файла перевищує максимальний дозволений.

en: No photo specified
uk: Не вказано фотографій

en: General upload failure
uk: Загальна відмова вивантаження

en: Filesize was zero
uk: Нульовий розмір файла

en: Filetype was not recognized
uk: Не вдалося визначити тип файла

en: User exceeded upload limit
uk: Користувачем перевищено обмеження на вивантаження

en: Invalid signature
uk: Некоректний підпис

en: Missing signature
uk: Відсутній підпис

en: Login Failed / Invalid auth token
uk: Невдала спроба входу або некоректний розпізнавальний знак

en: Invalid API Key
uk: Некоректний ключ API

en: Service currently unavailable
uk: Зараз сервер недоступний

en: Invalid Frob
uk: Некоректний значок

en: Format "xxx" not found
uk: Формат «xxx» не знайдено

en: Method "xxx" not found
uk: Метод «xxx» не знайдено

en: Invalid SOAP envelope
uk: Некоректна обгортка SOAP

en: Invalid XML-RPC Method Call
uk: Некоректний виклик методу XML-RPC

en: The POST method is now required for all setters
uk: Тепер слід використовувати метод POST для всіх механізмів

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Error Occurred: %1
    Cannot proceed any further.
uk: Сталася помилка: %1
     Продовження роботи неможливе.

en: PhotoSet creation failed:
uk: Спроба створення серії фоторобіт завершилася невдало:

en: Failed to fetch list of photo sets.
uk: Спроба обробки списку фоторобіт зазнала невдачі.

en: Failed to query photo information
uk: Спроба отримання інформації про зображення зазнала невдачі

en: Remove Account
uk: Вилучити обліковий запис

[ctx: photo permissions]
en: Public
uk: Відкритий доступ

en: This is the list of images to upload to your Flickr account.
uk: Це список зображень, які буде вивантажено на ваш обліковий запис Flickr.

en: Extra tags
uk: Додаткові мітки

[ctx: photo permissions]
en: Family
uk: Родина

[ctx: photo permissions]
en: Friends
uk: Друзі

en: Safety level
uk: Рівень безпеки

en: Content type
uk: Тип вмісту

[ctx: photo safety level]
en: Safe
uk: Безпечний

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
uk: Помірний

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
uk: Конфіденційний

[ctx: photo content type]
en: Photo
uk: Фотографія

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
uk: Знімок вікна

[ctx: photo content type]
en: Other
uk: Інше

en: Tag options
uk: Параметри міток

en: Use Host Application Tags
uk: Використовувати програмні мітки

en: More tag options
uk: Додаткові параметри міток

en: Added Tags:
uk: Додані мітки:

en: Enter new tags here, separated by commas.
uk: Сюди ви можете ввести нові мітки, відокремлені комами.

en: Add tags per image
uk: Додавати мітки до окремого зображення

en: If checked, you can set extra tags for each image in the File List tab
uk: Якщо буде позначено, ви зможете встановлювати додаткові мітки для кожного з зображень на вкладці «Список файлів»

en: Strip Spaces From Tags
uk: Вилучити пробіли з міток

en: Publication Options
uk: Параметри оприлюднення

[ctx: As in accessible for people]
en: Public (anyone can see them)
uk: Зробити видимими для всіх

en: Visible to Family
uk: Зробити видимими для сім'ї

en: Visible to Friends
uk: Зробити видимими для друзів

en: More publication options
uk: Додаткові параметри оприлюднення

en: Safety level:
uk: Рівень безпеки:

en: Safe
uk: Безпечний

en: Moderate
uk: Помірний

en: Restricted
uk: Конфіденційний

en: Content type:
uk: Тип вмісту:

en: <b><h2><a href='https://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Export</h2></b>
uk: <b><h2>Експорт до <a href='https://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a></h2></b>

en: Fewer publication options
uk: Основні параметри оприлюднення

en: Fewer tag options
uk: Основні параметри міток

[ctx: @title:window]
en: Export to %1 Web Service
uk: Експорт до мережевої служби %1

[ctx: @action:button]
en: Start Uploading
uk: Почати вивантаження

en: Photostream Only
uk: Лише Photostream

en: Flickr Export
uk: Експорт до Flickr

en: Failed to Fetch Photoset information from %1. %2
uk: Спроба отримання інформації про серію фоторобіт з %1 зазнала невдачі. %2

en: Failed to upload photo into %1. %2
    Do you want to continue?
uk: Спроба вивантаження фотографії на %1 завершилася невдало. %2
    Бажаєте продовжити?

en: Failed to create folder
uk: Не вдалося створити теку

en: File-size was zero
uk: Нульовий розмір файла

en: File-type was not recognized
uk: Не вдалося визначити тип файла

en: Login failed / Invalid auth token
uk: Невдала спроба входу або нечинний розпізнавальний знак

en: The POST method is now required for all setters.
uk: Тепер слід використовувати метод POST для всіх механізмів.

en: Error occurred: %1
    Unable to proceed further.
uk: Сталася помилка: %1
     Продовження роботи неможливе.

en: Failed to fetch photo-set list
uk: Спроба обробки списку фоторобіт зазнала невдачі

en: Access Level
uk: Рівень доступу

en: These are security and privacy settings for the new Google Photos album.
uk: Це параметри безпеки та конфіденційності нового альбому Google Фото.

[ctx: google photos album privacy]
en: Public
uk: Відкритий

en: Public album is listed on your public Google Photos page.
uk: Публічний альбом, який буде показано на вашій відкритій сторінці Google Фото.

[ctx: google photos album privacy]
en: Unlisted / Private
uk: Не у списку / Конфіденційне

en: Unlisted album is only accessible via URL.
uk: Незареєстрований альбом, доступ до якого можна буде отримати лише за адресою URL.

[ctx: google photos album privacy]
en: Sign-In Required to View
uk: Для перегляду слід увійти до системи

en: Unlisted album require Sign-In to View
uk: Для перегляду альбомів, що не належать до списку потрібна буде реєстрація

en: Privacy:
uk: Конфіденційність:

[ctx: @info]
en: A tool to export and import items with Google web-service
uk: Інструмент для експортування даних до вебслужби Google та імпортування даних з неї

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export and import items with Google web-services.
    
    Google Photo and Google Drive web services are supported.
    
    See Google web sites for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужб Google.
    
    Передбачено підтримку служб Google Фото та Google Диск.
    
    Докладніше про служби на сайтах Google: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Google Photos...
uk: Експортуват&и до Google Фото…

[ctx: @action]
en: Import from &Google Photos...
uk: Імпо&ртувати з Google Фото…

[ctx: @action]
en: Export to &Google Drive...
uk: Експор&тувати до Google Диск…

en: Add As New
uk: Додати як новий

en: Item will be added alongside the linked version.
uk: Елемент буде додано поряд з пов'язаною версією.

en: Add All
uk: Додати всі

en: Items will be added alongside the linked version. You will not be prompted again.
uk: Елементи буде додано поруч з пов'язаною версією. Програма більше не надсилатиме запитів щодо дій.

en: Replace
uk: Замінити

en: Item will be replacing the linked version.
uk: Елемент замінить пов'язану версію.

en: Replace All
uk: Замінити всі

en: Items will be replacing the linked version. You will not be prompted again.
uk: Елементи замінять пов'язану версію. Програма не надсилатиме вам повторних запитів щодо дій.

en: A linked item already exists.
uk: Вже існує пов'язана версія.

en: Destination
uk: Призначення

[ctx: @label: source file]
en: Source
uk: Джерело

en: Tag path behavior :
uk: Використання ієрархії міток:

en: Leaf tags only
uk: Лише мітки листка

en: Export only the leaf tags of tag hierarchies
uk: Експортувати лише мітки листка ієрархії міток

en: Split tags
uk: Розділити мітки

en: Export the leaf tag and all ancestors as single tags.
uk: Експортувати мітку листка та всі мітки верхніх рівнів як окремі мітки.

en: Combined String
uk: Комбінований рядок

en: Build a combined tag string.
uk: Побудувати комбінований рядок міток.

[ctx: @title:window]
en: Export to Google Drive
uk: Експорт до Google Диск

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Google Drive
uk: Розпочати вивантаження до Google Диск

[ctx: @title:window]
en: Export to Google Photos Service
uk: Експорт до вебслужби Google Фото

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Google Photos service
uk: Розпочати вивантаження до служби Google Фото

[ctx: @title:window]
en: Import from Google Photos Service
uk: Імпорт з вебслужби Google Фото

[ctx: @action:button]
en: Start Download
uk: Почати отримання

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start download from Google Photos service
uk: Почати отримання з вебслужби Google Фото

[ctx: @info]
en: Google Photos call failed: %1
uk: Помилка у виклику Google Фото: %1

[ctx: @info]
en: Google Drive call failed: %1
uk: Помилка виклику Google Drive: %1

[ctx: @info]
en: Google Drive export
uk: Експорт до Google Drive

[ctx: @info]
en: Google Photo export
uk: Експортувати до Google Фото

[ctx: @info]
en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося зберегти фотографію: %1
    Продовжити обробку?

[ctx: @info]
en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося отримати фотографію: %1
    Продовжити обробку?

[ctx: @info]
en: Failed to save image to %1
uk: Не вдалося зберегти зображення до %1

[ctx: @info]
en: Failed to upload photo to %1.
    %2
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію до %1.
    %2
    Хочете продовжити виконання дії?

[ctx: @info]
en: Failed to finish uploading photo to %1.
    %2
    No image uploaded to your account.
uk: Не вдалося завершити вивантаження фотографії до %1.
    %2
    На ваш обліковий запис зображень не вивантажено.

[ctx: @action:button]
en: OK
uk: Гаразд

[ctx: @info]
en: Google Drive call failed:
    %1
uk: Помилка виклику Google Drive:
    %1

[ctx: @info]
en: Google Photos call failed:
    %1
uk: Помилка у виклику Google Фото:
    %1

[ctx: @info]
en: You will be logged out of your account, click "Continue" to authenticate for another account
uk: Ви вийдете з вашого облікового запису. Натисніть кнопку «Продовжити», щоб пройти розпізнавання для входу до іншого облікового запису

[ctx: @info]
en: A tool to export to ImageShack web-service
uk: Інструмент для експортування до вебслужби ImageShack

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to ImageShack web-service.
    
    See ImageShack web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби ImageShack.
    
    Докладніше про службу на сайті ImageShack: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Imageshack...
uk: Експортувати до &Imageshack…

en: Authenticating the user
uk: Розпізнавання користувача

en: Getting galleries from server
uk: Отримуємо список галерей з сервера

en: Successfully retrieved galleries
uk: Список галерей отримано

[ctx: @option]
en: Make private
uk: Зробити конфіденційною

[ctx: @label]
en: Tags (optional):
uk: Мітки (необов'язкові):

[ctx: @option]
en: Remove information bar on thumbnails
uk: Вилучити смужку даних з мініатюр

[ctx: @item:inlistbox]
en: Add to root folder
uk: Додати до кореневої теки

[ctx: @item:inlistbox]
en: Create new gallery
uk: Створити галерею

[ctx: @title:window]
en: Export to ImageShack
uk: Експорт до ImageShack

[ctx: @action:button]
en: Upload
uk: Вивантажити

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to ImageShack web service
uk: Розпочати вивантаження даних до вебслужби ImageShack

en: Image Shack Export
uk: Експорт до ImageShack

en: Authenticating...
uk: Розпізнавання…

en: Login failed: %1
uk: Помилка під час спроби увійти: %1

en: Failed to get galleries list: %1
uk: Не вдалося отримати список галерей: %1

en: Failed to upload photo into ImageShack: %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію до ImageShack: %1
    Продовжити обробку?

en: Submission title
uk: Заголовок надісланого

en: Submission description
uk: Опис надісланого

en: Imgur URL
uk: Адреса Imgur

en: Imgur Delete URL
uk: Адреса вилучення Imgur

en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: @info]
en: A tool to export to ImgUr web-service
uk: Інструмент для експортування до вебслужби ImgUr

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to ImgUr web-service.
    
    You can export items as anonymous or with an user account.
    
    See ImgUr web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби ImgUr.
    
    Ви можете експортувати зображення анонімно чи з власного облікового запису користувача.
    
    Докладніше про службу на сайті ImgUr: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Imgur...
uk: Експортувати до &Imgur…

en: Could not authorize
uk: Не вдалося пройти розпізнавання

en: Could not open file
uk: Не вдалося відкрити файл

en: Logged in as:
uk: Ви увійшли до системи як:

en: Forget
uk: Забути

en: Upload Anonymously
uk: Вивантажити анонімно

[ctx: @title:window]
en: Export to imgur.com
uk: Експорт до imgur.com

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Imgur
uk: Розпочати вивантаження на Imgur

en: <i>Not logged in</i>
uk: <i>Не увійшли до системи</i>

[ctx: @title:window]
en: Authorization Failed
uk: Спроба розпізнавання зазнала невдачі

en: Failed to log into Imgur: %1
uk: Не вдалося пройти розпізнавання на Imgur: %1

en: Failed to upload photo to Imgur: %1
uk: Не вдалося вивантажити фотографію на Imgur: %1

en: Failed to upload photo to Imgur: %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію на Imgur: %1
    Продовжити обробку?

en: Home
uk: Домівка

en: Go back to Home page
uk: Повернутися до початкової сторінки

[ctx: @info]
en: A tool to export photos as iNaturalist observations.
uk: Інструмент для експортування фотографій як спостережень iNaturalist.

[ctx: @info]
en: This tool exports photos as iNaturalist observations.
    
    See iNaturalist web site for details: %1.
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати фотографії як спостереження iNaturalist.
    
    Докладніше про службу на сайті iNaturalist: %1

[ctx: @action]
en: Export to &iNaturalist...
uk: Експортувати до &iNaturalist…

en: We're pretty sure it's in this %1.
uk: Ми впевнені, що це у таксоні %1.

en: Visually Similar
uk: Візуально подібний

en: Seen Nearby
uk: Побачене поряд

en: invalid name
uk: некоректна назва

en: Login
uk: Користувач

[ctx: @title:window]
en: ERROR While Creating Observation
uk: ПОМИЛКА під час створення запису спостереження

[ctx: @title:window]
en: ERROR While Uploading Photo
uk: ПОМИЛКА під час спроби вивантаження фотографії

[ctx: @title:window]
en: ERROR While Deleting Observation
uk: ПОМИЛКА під час вилучення запису спостереження

en: Timeout after exceeding %1 seconds
uk: Перевищення часу очікування після того, як сплинув період у %1 секунд

[ctx: taxonomic rank]
en: kingdom
uk: царство

[ctx: taxonomic rank]
en: subkingdom
uk: підцарство

[ctx: taxonomic rank]
en: phylum
uk: тип

[ctx: taxonomic rank]
en: subphylum
uk: підтип

[ctx: taxonomic rank]
en: superorder
uk: надпорядок

[ctx: taxonomic rank]
en: order
uk: порядок

[ctx: taxonomic rank]
en: suborder
uk: підпорядок

[ctx: taxonomic rank]
en: infraorder
uk: інфразагін

[ctx: taxonomic rank]
en: parvorder
uk: підзагін

[ctx: taxonomic rank]
en: zoosection
uk: ряд тварин

[ctx: taxonomic rank]
en: zoosubsection
uk: підряд тварин

[ctx: taxonomic rank]
en: superfamily
uk: надродина

[ctx: taxonomic rank]
en: epifamily
uk: епіродина

[ctx: taxonomic rank]
en: family
uk: родина

[ctx: taxonomic rank]
en: subfamily
uk: підродина

[ctx: taxonomic rank]
en: supertribe
uk: надтриба

[ctx: taxonomic rank]
en: tribe
uk: триба

[ctx: taxonomic rank]
en: subtribe
uk: підтриба

[ctx: taxonomic rank]
en: genus
uk: рід

[ctx: taxonomic rank]
en: genushybrid
uk: гібрид родів

[ctx: taxonomic rank]
en: subgenus
uk: підрід

[ctx: taxonomic rank]
en: section
uk: секція

[ctx: taxonomic rank]
en: subsection
uk: підсекція

[ctx: taxonomic rank]
en: complex
uk: комплекс

[ctx: taxonomic rank]
en: species
uk: вид

[ctx: taxonomic rank]
en: hybrid
uk: гібрид

[ctx: taxonomic rank]
en: subspecies
uk: підвид

[ctx: taxonomic rank]
en: variety
uk: різновид

[ctx: taxonomic rank]
en: form
uk: форма

[ctx: taxonomic rank]
en: infrahybrid
uk: інфрагібрид

[ctx: distance]
en: meter
uk: метр

[ctx: distance]
en: meters
uk: метри

[ctx: time]
en: hour
uk: година

[ctx: time]
en: hours
uk: години

[ctx: time]
en: minute
uk: хвилина

[ctx: time]
en: minutes
uk: хвилини

[ctx: time]
en: second
uk: секунда

[ctx: time]
en: seconds
uk: секунди

en: This is the list of images to upload to an iNaturalist observation.
uk: Це список зображень, які слід вивантажити до запису спостереження iNaturalist.

en: Date
uk: Дата

en: Location
uk: Місце

en: Observation
uk: Спостереження

en: <i>no identification</i>
uk: <li>без ідентифікації</li>

en: Optionally describe your observation or explain your identification here.
uk: Тут ви можете описати ваші спостереження або пояснити ідентифікацію.

en: Enter your identification here, popups will guide to a supported name.
uk: Тут вам слід вказати вашу ідентифікацію. Контекстні підказки допоможуть вам вибрати відповідну назву.

en: Enter your identification here; it is required.
uk: Тут слід обов'язково вказати вашу ідентифікацію.

en: Place:
uk: Місце:

en: More options
uk: Додаткові параметри

en: Photos should be taken within
uk: Фотографії має бути зроблено у межах

en: minute(s) of observation.
uk: хвилин від спостереження.

en: meter(s) of observation.
uk: метрів від об'єкта спостереження.

en: Known observations should be within
uk: Відомі спостереження мають бути у межах

en: <b><h2><a href="%1"><font color="#74ac00">iNaturalist</font></a> Export</h2></b>
uk: <b><h2>Експортування до <a href="%1"><font color="#74ac00">iNaturalist</font></a></h2></b>

[ctx: @title:window]
en: Export as %1 Observation
uk: Експортувати як спостереження %1

en: Fewer options
uk: Менше параметрів

en: <i>login <b>failed</b></i>
uk: <i><b>не вдалося</b> увійти</i>

en: <i>login <b>canceled</b></i>
uk: <i>вхід <b>скасовано</b></i>

en: <i>no valid identification</i>
uk: <i>немає коректної ідентифікації</i>

en: iNaturalist Export
uk: Експорт до iNaturalist

en: observation
uk: спостереження

[ctx: location]
en: obscured
uk: неточну

en: Closest %1research-grade %2 reported in %3.
uk: Найближчу %1дослідницьку оцінку %2 наведено у %3.

en: observation time
uk: час спостереження

en: from observation
uk: від спостереження

en: not available
uk: немає доступу

en: observation location
uk: місце спостереження

en: Ipfs Url
uk: Адреса Ipfs

[ctx: @info]
en: A tool to export to IPFS web-service
uk: Інструмент для експортування до вебслужби IPFS

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to IPFS web-service.
    
    See IPFS web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби IPFS.
    Докладніше про службу на сайті IPFS: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Ipfs...
uk: Експортувати до &Ipfs…

[ctx: @title:window]
en: Export to IPFS
uk: Експорт до IPFS

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to IPFS
uk: Розпочати вивантаження до IPFS

en: Failed to upload photo to IPFS: %1
uk: Не вдалося вивантажити фотографію на IPFS: %1

en: Failed to upload photo to IPFS: %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію на IPFS: %1
    Продовжити обробку?

en: You cannot query the information of an image if you do not provide the title of that image.
uk: Не можна подавати запит щодо даних зображення, якщо не вказано назву цього зображення.

[ctx: @info]
en: A tool to export to MediaWiki web-service
uk: Інструмент для експортування до вебслужби MediaWiki

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to MediaWiki web-service.
    
    See MediaWiki web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби MediaWiki.
    Докладніше про службу на сайті MediaWiki: %1

[ctx: @action]
en: Export to MediaWiki...
uk: Експортувати до MediaWiki…

en: Error on file '%1'
uk: Помилка під час обробки файла «%1»

en: Error on file '%1': %2
uk: Помилка під час обробки файла «%1»: %2

en: Uploaded via digiKam uploader
uk: Вивантажено за допомогою засобу вивантаження digiKam

[ctx: @info]
en: Select an image
uk: Вибір зображення

[ctx: @info]
en: This is a clickable link to open the MediaWiki home page in a web browser.
uk: Це придатне для натискання посилання для відкриття вашої домашньої сторінки MediaWiki у переглядачі інтернету.

[ctx: @info]
en: This is the list of images to upload to the wiki.
uk: Це список зображень, які слід вивантажити на вікі.

[ctx: @info]
en: This is the login form to your account on the chosen wiki.
uk: Це форма входу до вашого облікового запису на вибраній вікі.

[ctx: @label: properties]
en: Title:
uk: Назва:

[ctx: @label: properties]
en: Date:
uk: Дата:

[ctx: @label: properties]
en: Description:
uk: Опис:

[ctx: @label: properties]
en: Categories:
uk: Категорії:

[ctx: @label: properties]
en: Latitude:
uk: Широта:

[ctx: @label: properties]
en: Longitude:
uk: Довгота:

[ctx: @option]
en: Account
uk: Обліковий запис

[ctx: @info]
en: This is the login form to your MediaWiki account.
uk: Це форма входу до вашого облікового запису MediaWiki.

[ctx: @option: button]
en: New
uk: Створити

[ctx: @info]
en: Add a wiki to this list
uk: Додати вікі до цього списку

[ctx: @item]
en: Wikimedia Commons
uk: ВікіСховище

[ctx: @item]
en: Wikipedia
uk: Вікіпедія

[ctx: @item]
en: Wikibooks
uk: Вікіпідручник

[ctx: @item]
en: Wikinews
uk: Вікіновини

[ctx: @item]
en: Wikiquote
uk: Вікіцитати

[ctx: @item]
en: Wiktionary
uk: Вікісловник

[ctx: @label]
en: Wiki:
uk: Вікі:

[ctx: @info]
en: These are options for adding a Wiki.
uk: Це сторінка додавання параметрів вікі.

[ctx: @label: name of wiki area]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @label]
en: API URL:
uk: Адреса API:

[ctx: @action: button]
en: Add
uk: Додати

[ctx: @info]
en: Add a new wiki
uk: Додати новий запис вікі

[ctx: @label]
en: Login:
uk: Користувач:

[ctx: @label]
en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: @action]
en: &Log in
uk: &Увійти

[ctx: @option]
en: Login Information
uk: Реєстраційні дані

[ctx: @label: name of the wiki the user is currently logged on]
en: Logged on:
uk: Вхід до:

[ctx: @label: username which is used to connect to the wiki]
en: Logged as:
uk: Вхід від імені:

[ctx: @action: button]
en: Change Account
uk: Змінити обліковий запис

[ctx: @info]
en: Logout and change the account used for transfer
uk: Вийти з облікового запису і змінити обліковий запис передавання даних

[ctx: @option]
en: Information
uk: Інформація

[ctx: @label]
en: Author:
uk: Автор:

[ctx: @label: source file]
en: Source:
uk: Джерело:

[ctx: @label]
en: License:
uk: Ліцензування:

[ctx: @item]
en: Own work, Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0
uk: Власна робота, Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0

[ctx: @item]
en: Own work, multi-license with CC-BY-SA-3.0 and GFDL
uk: Власна робота, ліцензовано за декількома ліцензіями: CC-BY-SA-3.0 та GFDL

[ctx: @item]
en: Own work, multi-license with CC-BY-SA-3.0 and older
uk: Власна робота, ліцензовано за декількома ліцензіями: CC-BY-SA-3.0 та старішими версіями

[ctx: @item]
en: Own work, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0
uk: Власна робота, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0

[ctx: @item]
en: Own work, Creative Commons Attribution 3.0
uk: Власна робота, Creative Commons Attribution 3.0

[ctx: @item]
en: Own work, release into public domain under the CC-Zero license
uk: Власна робота, випущено для загального доступу відповідно до умов ліцензії CC-Zero

[ctx: @item]
en: Author died more than 100 years ago
uk: Автор помер понад 100 років тому

[ctx: @item]
en: Photo of a two-dimensional work whose author died more than 100 years ago
uk: Фотографія двовимірної роботи, автор якої помер понад 100 років тому

[ctx: @item]
en: First published in the United States before 1923
uk: Вперше оприлюднено у США до 1923 року

[ctx: @item]
en: Work of a U.S. government agency
uk: Робота державної установи США

[ctx: @item]
en: Simple typefaces, individual words or geometric shapes
uk: Прості шрифтові гарнітури, окремі слова або геометричні форми

[ctx: @item]
en: Logos with only simple typefaces, individual words or geometric shapes
uk: Логотипи з простими шрифтовими гарнітурами, окремими словами або геометричними формами

[ctx: @item]
en: No license specified (not recommended for public wiki sites)
uk: Умови ліцензування не вказано (не рекомендується для загальнодоступних сайтів вікі)

[ctx: @label]
en: Generic categories:
uk: Загальні категорії:

[ctx: @info]
en: This is a place to enter categories that will be added to all the files.
uk: Це місце для визначення категорій, записи яких буде додано до всіх файлів.

[ctx: @label]
en: Generic text:
uk: Загальний текст:

[ctx: @info]
en: This is a place to enter text that will be added to all the files, below the Information template.
uk: Це місце для визначення тексту, який буде додано для всіх файлів і показано під шаблоном інформації.

[ctx: @label]
en: Upload comments:
uk: Коментарі щодо вивантаження:

[ctx: @info]
en: This is a place to enter text that will be used as upload comments. The default of 'Uploaded via digiKam uploader' will be used if empty.
uk: Тут можна вказати текст, який буде використано як коментар до вивантаження даних. Типовим коментарем, якщо нічого не вказано, буде «Вивантажено за допомогою засобу вивантаження digiKam».

[ctx: @option]
en: Options
uk: Параметри

[ctx: @info]
en: These are options that will be applied to photos before upload.
uk: Це параметри, які буде застосовано до фотографій перед вивантаженням.

[ctx: @option]
en: Resize photos before uploading
uk: Змінити розмір фотографій перед вивантаженням

[ctx: @label]
en: Maximum size:
uk: Максимальний розмір:

[ctx: @label]
en: JPEG quality:
uk: Якість JPEG:

[ctx: @option]
en: Remove metadata from file
uk: Вилучити метадані з файла

[ctx: @option]
en: Remove coordinates from file
uk: Вилучити координати з файла

[ctx: @item]
en: Items Properties
uk: Властивості об'єктів

[ctx: @item]
en: Upload Settings
uk: Параметри вивантаження

[ctx: @title:window]
en: Export to MediaWiki
uk: Експорт до MediaWiki

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to MediaWiki
uk: Почати вивантаження до MediaWiki

en: MediaWiki export
uk: Експорт до MediaWiki

[ctx: @title:window]
en: Login Error
uk: Помилка входу

en: Please check your credentials and try again.
uk: Будь ласка, перевірте вказані реєстраційні дані і повторіть спробу.

en: Upload finished with no errors.
uk: Вивантаження завершено без помилок.

[ctx: @info]
en: A tool to export to OneDrive web-service
uk: Інструмент для експортування до вебслужби OneDrive

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to OneDrive web-service.
    
    See OneDrive web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби OneDrive.
    
    Докладніше про службу на сайті OneDrive: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Onedrive...
uk: Експортув&ати до Onedrive…

[ctx: @title:window]
en: Export to Onedrive
uk: Експорт до Onedrive

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Onedrive
uk: Почати вивантаження на Onedrive

[ctx: @info]
en: Onedrive export
uk: Експорт до Onedrive

[ctx: @info]
en: Failed to upload photo to OneDrive.
    %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію на OneDrive.
    %1
    Продовжити обробку?

[ctx: @info]
en: Onedrive call failed:
    %1
uk: Помилка виклику OneDrive:
    %1

[ctx: @info]
en: A tool to export to Pinterest web-service
uk: Інструмент для експортування до вебслужби Pinterest

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Pinterest web-service.
    
    See Pinterest web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби Pinterest.
    
    Докладніше про службу на сайті Pinterest: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Pinterest...
uk: Експортувати &до Pinterest…

en: Failed to upload Pin
uk: Спроба вивантаження пін зазнала невдачі

en: Failed to list boards
uk: Не вдалося побудувати список дощок

[ctx: @title:window]
en: Export to Pinterest
uk: Експорт до Pinterest

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Pinterest
uk: Почати вивантаження на Pinterest

en: Authentication failed. Click "Continue" to authenticate.
uk: Спроба пройти розпізнавання завершилася невдало. Натисніть кнопку «Продовжити», щоб пройти розпізнавання.

en: Pinterest export
uk: Експорт до Pinterest

en: Failed to upload photo to Pinterest.
    %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію до Pinterest.
    %1
    Хочете продовжити виконання дії?

en: Pinterest call failed:
    %1
uk: Помилка виклику Pinterest:
    %1

[ctx: piwigo login settings]
en: URL:
uk: Адреса:

[ctx: piwigo login settings]
en: Username:
uk: Користувач:

[ctx: piwigo login settings]
en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: @info]
en: A tool to export to Piwigo web-service
uk: Інструмент для експортування до вебслужби Piwigo

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Piwigo web-service.See Piwigo web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби Piwigo.
    
    Докладніше про службу на сайті Piwigo: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Piwigo...
uk: Експорт&увати до Piwigo…

en: Check if %1 already exists
uk: Перевірка, чи вже існує %1

en: Piwigo URL probably incorrect
uk: Ймовірно, URL-адресу Piwigo вказано неправильно

en: Incorrect username or password specified
uk: Вказано неправильні значення користувача і пароля

en: Upload to Piwigo version inferior to 2.4 is no longer supported
uk: Підтримки вивантаження на сервери Piwigo версії до 2.4 вже не передбачено

en: Invalid response received from remote Piwigo
uk: Від віддаленого ресурсу Piwigo отримано некоректну відповідь

en: Failed to list albums
uk: Спроба створення списку альбомів зазнала невдачі

en: Photo '%1' already exists.
uk: Фотографія з назвою «%1» вже існує.

en: Photo '%1' already exists in this album.
uk: Фотографія з назвою «%1» у цьому альбомі вже є.

en: Error : Cannot open photo: %1
uk: Помилка: не вдалося відкрити фотографію %1

en: Upload the chunk %1/%2 of %3
uk: Вивантаження фрагмента %1 з %2 %3

en: Warning : The full size photo cannot be uploaded.
uk: Попередження: вивантаження фотографії з початковими розмірами неможливе.

en: Upload the metadata of %1
uk: Вивантаження метаданих %1

en: Invalid response received from remote Piwigo (%1)
uk: Від віддаленого сервера Piwigo отримано некоректну відповідь (%1)

en: Visit Piwigo website
uk: Відвідати сайт Piwigo

en: Remote Albums
uk: Віддалені альбоми

[ctx: reload album list]
en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload album list
uk: Перезавантажити список альбомів

[ctx: piwigo account settings]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: piwigo url settings]
en: Url:
uk: Адреса:

en: Change Account
uk: Змінити обліковий запис

en: Resize photos before uploading
uk: Змінити розмір фотографій перед вивантаженням

en: Maximum width:
uk: Максимальна ширина:

en: Maximum height:
uk: Максимальна висота:

en: Resized JPEG quality:
uk: Якість масштабованого JPEG:

[ctx: @title:window]
en: Piwigo Export
uk: Експорт до Piwigo

en: Edit Piwigo Data
uk: Редагувати дані Piwigo

en: Failed to login into remote piwigo.
uk: Не вдалося увійти до віддаленого ресурсу piwigo.

en: 
    Do you want to check your settings and try again?
uk: 
    Бажаєте змінити налаштування і спробувати ще раз?

en: Album
uk: Альбом

en: Nothing to upload - please select photos to upload.
uk: Нічого вивантажувати, — будь ласка, виберіть фотографії для вивантаження.

en: The file %1 is not a supported image or video format
uk: Файл %1 не містить даних у підтримуваному форматі зображень або відео

en: Uploading file %1
uk: Вивантаження файла %1

en: Failed to upload media into remote Piwigo.
uk: Не вдалося вивантажити мультимедійні дані на віддалений сервер Piwigo.

en: 
    Do you want to continue?
uk: 
    Бажаєте продовжити?

[ctx: @option]
en: Visibility
uk: Видимість

[ctx: @info]
en: Set the visibility of the album
uk: Встановити параметр видимості альбому

[ctx: @label: properties]
en: Public
uk: Відкритий

[ctx: @info]
en: A tool to export to Rajce web-service
uk: Інструмент для експортування до вебслужби Rajce

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Rajce web-service.
    
    See Rajce web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби Rajce.
    
    Докладніше про службу на сайті Rajce: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Rajce...
uk: Експортув&ати до Rajce…

en: Not logged in
uk: Не зареєстровані

en: Invalid command
uk: Некоректна команда

en: Invalid login name or password
uk: Некоректне ім'я користувача або пароль

en: Session expired
uk: Строк роботи у сеансі вичерпано

en: Unknown album
uk: Невідомий альбом

en: Failed to open album
uk: Не вдалося відкрити альбом

en: The album name cannot be empty
uk: Назва альбому не може бути порожньою

en: Failed to create album
uk: Не вдалося створити альбом

en: Album does not exist
uk: Альбому не існує

en: File upload failed
uk: Помилка під час спроби вивантаження файлів

en: Unsupported file extension
uk: Непідтримуваний тип файлів

en: Logging in %v%
uk: Вхід до %v%

en: Logging out %v%
uk: Вихід з %v%

en: Loading albums %v%
uk: Завантаження списку альбомів %v%

en: Creating album %v%
uk: Створення альбому %v%

en: Opening album %v%
uk: Відкриття альбому %v%

en: Closing album %v%
uk: Закриття альбому %v%

en: Adding photos %v%
uk: Додавання фотографій %v%

[ctx: @title:window]
en: Export to Rajce.net
uk: Експорт до Rajce.net

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Rajce.net
uk: Почати вивантаження на Rajce.net

en: SmugMug New Album
uk: Новий альбом SmugMug

en: These are basic settings for the new SmugMug album.
uk: Це базові параметри нового альбому SmugMug.

en: Title of the album that will be created (required).
uk: Назва альбому, який буде створено (обов'язкова).

en: Description of the album that will be created (optional).
uk: Опис альбому, який буде створено (необов'язковий).

en: Album template for the new album (optional).
uk: Шаблон альбому для створення альбомів (необов'язковий).

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
uk: Заголовок:

[ctx: new smug album dialog]
note: i18nc("new smug album dialog", "Category:"),    d->categCoB); i18nc("new smug album dialog", "Subcategory:"), d->subCategCoB);
en: Description:
uk: Опис:

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
uk: Шаблон:

en: Security && Privacy
uk: Безпека і конфіденційність

en: These are security and privacy settings for the new SmugMug album.
uk: Це параметри безпеки і конфіденційності для нового альбому SmugMug.

[ctx: smug album privacy]
en: Public
uk: Відкритий доступ

en: Public album is listed on your public SmugMug page.
uk: Публічний альбом, який буде показано на вашій відкритій сторінці SmugMug.

[ctx: smug album privacy]
en: Unlisted
uk: Незареєстрований

en: Require password to access the album (optional).
uk: Вимагати введення пароля для доступу до альбому (необов'язково).

en: Password hint to present to users in the password prompt (optional).
uk: Підказка для введення пароля, яку буде показано разом з запитом на введення пароля (необов'язкова).

en: Password:
uk: Пароль:

en: Password Hint:
uk: Підказка пароля:

[ctx: @info]
en: A tool to export and import items with SmugMug web-service
uk: Інструмент для експортування до вебслужби SmugMug та імпортування даних з неї

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export and import items with SmugMug web-service.
    
    See SmugMug web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати записи до вебслужби SmugMug та імпортувати їх.
    
    Докладніше про це на сайті SmugMug: %1

[ctx: @action]
en: Export to &SmugMug...
uk: Експортувати до &SmugMug…

[ctx: @action]
en: Import from &SmugMug...
uk: Імпортувати з &SmugMug…

en: Logging in to SmugMug service...
uk: Вхід до облікового запису на службі SmugMug…

en: Login failed
uk: Невдала спроба увійти

en: Invalid user/nick/password
uk: Некоректний набір користувач/псевдонім/пароль

en: Invalid API key
uk: Некоректний ключ API

en: Failed to list album template
uk: Не вдалося побудувати список шаблонів альбомів

en: This is the list of images to upload to your SmugMug account.
uk: Це список зображень, які буде вивантажено на ваш обліковий запис SmugMug.

en: This is a clickable link to open the SmugMug home page in a web browser.
uk: Це придатне для натискання посилання для відкриття вашої домашньої сторінки SmugMug у переглядачі інтернету.

en: Account
uk: Обліковий запис

en: This is the SmugMug account that will be used to authenticate.
uk: Це обліковий запис SmugMug, який буде використано для розпізнавання.

[ctx: smug account login]
en: Anonymous
uk: Анонімний

en: Login as anonymous to SmugMug web service.
uk: Увійти до вебслужби SmugMug як анонімний користувач.

en: SmugMug Account
uk: Обліковий запис SmugMug

en: Login to SmugMug web service using email and password.
uk: Увійти до вебслужби SmugMug за допомогою адреси електронної пошти і пароля.

[ctx: smug account settings]
en: Name:
uk: Ім'я:

[ctx: smug account settings]
en: Email:
uk: Ел. пошта:

en: Change SmugMug Account used to authenticate
uk: Змінити обліковий запис SmugMug, який буде використано для розпізнавання

en: This is the SmugMug album that will be used for transfer.
uk: Це альбом SmugMug, який буде використано для передавання.

en: Nickname of SmugMug user to list albums.
uk: Псевдонім користувача SmugMug для списку альбомів.

en: Site Password:
uk: Пароль сайта:

en: Site-wide password for specified SmugMug nick/user.
uk: Пароль для входу на сайт за вказаним псевдонімом/користувачем SmugMug.

en: Album Password:
uk: Пароль альбому:

en: Password for SmugMug album.
uk: Пароль до альбому SmugMug.

en: New Album
uk: Новий альбом

en: Create new SmugMug album
uk: Створити альбом SmugMug.

en: This is the location where SmugMug images will be downloaded.
uk: Це адреса, куди буде отримано зображення SmugMug.

en: These are options that will be applied to images before upload.
uk: Це параметри, які буде застосовано до зображення перед вивантаженням.

en: Maximum dimension:
uk: Максимальний розмір:

[ctx: @title:window]
en: Import from SmugMug Web Service
uk: Імпорт з вебслужби SmugMug

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start download from SmugMug web service
uk: Почати отримання з вебслужби SmugMug

[ctx: @title:window]
en: Export to SmugMug Web Service
uk: Експорт до вебслужби SmugMug

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to SmugMug web service
uk: Почати вивантаження до вебслужби SmugMug

en: SmugMug call failed: %1
uk: Невдала спроба виклику SmugMug: %1

en: &lt;none&gt;
uk: &lt;немає&gt;

en: You will be logged out of your account, click "Continue" to authenticate for another account.
uk: Ви вийдете з вашого облікового запису. Натисніть кнопку «Продовжити», щоб пройти розпізнавання для входу до іншого облікового запису.

en: SmugMug Import
uk: Імпорт зі SmugMug

en: SmugMug Export
uk: Експорт до SmugMug

en: Failed to upload photo to SmugMug.
    %1
    Do you want to continue?
uk: Спроба вивантаження фотографії до SmugMug завершилася невдало.
    %1
    Бажаєте продовжувати вивантаження?

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося зберегти фотографію: %1
    Продовжити обробку?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося отримати фотографію: %1
    Продовжити обробку?

[ctx: @info]
en: A tool to export to Twitter web-service
uk: Інструмент для експортування до Twitter

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to Twitter web-service.
    
    See Twitter web site for details: %1
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати зображення до вебслужби Twitter.
    
    Докладніше про службу на сайті Twitter: %1

[ctx: @action]
en: Export to &Twitter...
uk: Е&кспортувати до Twitter…

en: File too big to upload
uk: Файл є надто великим для вивантаження

en: Media format is not supported yet
uk: Підтримки цього формату ще не реалізовано

en: Failed to upload photo
    Code: %1, name: %2, message: %3
uk: Не вдалося вивантажити фотографію
    Код: %1, назва: %2, повідомлення: %3

en: Failed to create tweet for photo uploaded
uk: Не вдалося створити твіт для вивантаженої фотографії

[ctx: @title:window]
en: Export to Twitter
uk: Експорт до Twitter

[ctx: @info:tooltip, button]
en: Start upload to Twitter
uk: Розпочати вивантаження на Twitter

en: Twitter export
uk: Еспорт до Twitter

en: Failed to upload photo to Twitter.
    %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію до Twitter.
    %1
    Хочете продовжити виконання дії?

en: Twitter call failed:
    %1
uk: Помилка під час виклику Twitter:
    %1

en: Cannot open image at %1
uk: Не вдалося відкрити зображення у %1

[ctx: @title:window]
en: %1 Call Failed
uk: Спроба виклику %1 завершилася невдало

en: Code: %1. %2
uk: Код: %1. %2

en: Failed to upload photo: %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію: %1
    Продовжити обробку?

[ctx: @title]
en: Unified
uk: Універсальний

[ctx: @info]
en: A tool to export items to web-services
uk: Інструмент для експортування даних до вебслужб

[ctx: @info]
en: This tool allows users to export items to many web-services.
    
    This is a unified tool, grouping many tools in one.
uk: За допомогою цього інструмента можна експортувати записи до багатьох вебслужб.
    
    Це універсальний інструмент, який поєднує можливості декількох інших інструментів.

[ctx: @action]
en: Export to Webservices...
uk: Експортувати до вебслужб…

en: <qt><p><h1><b>Authentication done!</b></h1></p><p><h3>Account linking succeeded!</h3></p></qt>
uk: <qt><p><h1><b>Розпізнавання пройдено!</b></h1></p><p><h3>Успішне пов'язування облікового запису!</h3></p></qt>

en: <qt><p><h1><b>Authentication done!</b></h1></p><p><h3>Account linking failed!</h3></p></qt>
uk: <qt><p><h1><b>Розпізнавання пройдено!</b></h1></p><p><h3>Не вдалося пов'язати обліковий запис!</h3></p></qt>

en: Preparing files...
uk: Готуємо файли…

en: Start transferring process...
uk: Починаємо процедуру перенесення…

en: <h3>This view lists all items to export.</h3>
uk: <h3>На цій панелі показано список усіх зображень для експортування.</h3>

en: <h3>This view lists user albums.</h3>
uk: <h3>На цій панелі показано список альбомів користувача.</h3>

[ctx: @title:window]
en: %1 - Create Album Failed
uk: %1 — не вдалося створити альбом

en: <qt><p><h1><b>Welcome to Web Services Tool</b></h1></p><p>This assistant will guide you step by step, to export your items to popular Internet data hosting service.</p><p>Before exporting contents, you will be able to adjust items' properties according to your remote Web service capabilities.</p></qt>
uk: <qt><p><h1><b>Вітаємо у засобі вебслужб</b></h1></p><p>Ця програма допоможе вам надіслати ваші записи до сховища служби зберігання даних у інтернеті, крок за кроком.</p><p>Перш ніж експортувати дані, ви зможете скоригувати властивості записів відповідно до можливостей вашої служби віддаленого зберігання даних.</p></qt>

en: &Choose operation:
uk: &Виберіть дію:

en: Export to web services
uk: Експортувати до вебслужб

en: Import from web services
uk: Імпортувати з вебслужби

en: &Choose remote Web Service:
uk: Ви&беріть віддалену вебслужбу:

en: &Choose account:
uk: &Виберіть обліковий запис:

[ctx: @title:window]
en: Export to Web Services
uk: Експорт до вебслужб

en: Welcome to Web Services Tool
uk: Вітаємо у засобі вебслужб

en: Authentication dialog
uk: Вікно розпізнавання

en: Web Service Settings
uk: Параметри вебслужби

en: Export by Web Service
uk: Експортувати за допомогою вебслужби

en: Error to import RAW image with ART
    Close this dialog to load RAW image with native import tool
uk: Помилка під час спроби імпортувати цифровий негатив за допомогою ART.
    Закрийте це діалогове вікно, щоб завантажити зображення цифрового негатива за допомогою вбудованого засобу імпортування.

en: ART Raw Conversion
uk: Перетворення цифрових негативів ART

en: Error to import RAW image with DarkTable
    Close this dialog to load RAW image with native import tool
uk: Помилка під час спроби імпортувати цифровий негатив за допомогою DarkTable.
    Закрийте це діалогове вікно, щоб завантажити зображення цифрового негатива за допомогою вбудованого засобу імпортування.

en: DarkTable Raw Conversion
uk: Перетворення цифрових негативів DarkTable

en: Raw Import
uk: Імпорт RAW

en: Post Processing
uk: Остаточна обробка

en: Raw Decoding
uk: Декодування RAW

en: Import Raw Using Libraw
uk: Імпорт цифрових негативів за допомогою libraw

en: A tool to import Raw images using Libraw engine
uk: Інструмент для імпортування зображень цифрових негативів (RAW) за допомогою рушія обробки libraw

en: <p>This Image Editor tool import Raw images using Libraw engine as decoder.</p><p>This is the <b>native</b> Raw Import tool included in core application. It does not require any external engine to work.</p><p>See Libraw web site for details: <a href='https://www.libraw.org/'>https://www.libraw.org/</a></p>
uk: <p>Цей засіб редагування зображень імпортує зображення цифрових негативів (RAW) за допомогою рушія декодування даних Libraw.</p><p>Цей рушій є <b>вбудованим</b> засобом імпортування негативів, який включено до основної програми. Для його роботи немає потреби у жодній зовнішній програмі.</p><p>Докладніше про рушій можна дізнатися зі сторінки Libraw: <a href='https://www.libraw.org/'>https://www.libraw.org/</a></p>

en: Cannot decode RAW image
    "%1"
uk: Не вдалося декодувати зображення RAW
    «%1»

en: Abort
uk: Перервати

en: Abort the current Raw image preview.
uk: Перервати показ попереднього перегляду поточного зображення RAW.

[ctx: @action: refresh RAW preview]
en: Update
uk: Оновити

en: Generate a Raw image preview using current settings.
uk: Створити зображення попереднього перегляду Raw з поточними параметрами.

en: Brightness:
uk: Яскравість:

en: Set here the brightness adjustment of the image.
uk: Вкажіть коригування яскравості зображення.

en: Set here the contrast adjustment of the image.
uk: Тут ви можете вказати коригування контрасту зображення.

en: Gamma:
uk: Гама:

en: Set here the gamma adjustment of the image
uk: Тут ви можете вказати коригування гами зображення.

en: Set here the color saturation correction.
uk: Тут ви можете встановити значення виправлення насиченості кольорів.

en: Exposure (E.V):
uk: Експозиція (E.V):

en: This value in E.V will be used to perform an exposure compensation of the image.
uk: Це значення у E.V буде використано для компенсації експозиції зображення.

en: This is the curve adjustment of the image luminosity
uk: Це крива виправлення яскравості світла зображення

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset curve to linear
uk: Перетворити криву на пряму

en: Exposure
uk: Експозиція

en: Luminosity Curve
uk: Крива яскравості світла

en: Info
uk: Інформація

en: Reset all settings to default values.
uk: Скинути всі параметри до їхніх типових значень.

en: Import
uk: Імпортувати

en: Import image to editor using current settings.
uk: Імпортувати зображення до редактора з використанням поточних параметрів.

en: Use Default
uk: Використати типові

en: Use general Raw decoding settings to load this image in editor.
uk: Використати загальні параметри Raw для завантаження цього зображення до редактора.

en: Error to import RAW image with RawTherapee
    Close this dialog to load RAW image with native import tool
uk: Помилка під час спроби імпортувати цифровий негатив за допомогою RawTherapee.
    Закрийте це діалогове вікно, щоб завантажити зображення цифрового негатива за допомогою вбудованого засобу імпортування.

en: RawTherapee Raw Conversion
uk: Перетворення цифрових негативів RawTherapee

en: Error to import RAW image with UFRaw
    Close this dialog to load RAW image with native import tool
uk: Помилка під час спроби імпортувати цифровий негатив за допомогою UFRaw.
    Закрийте це діалогове вікно, щоб завантажити зображення цифрового негатива за допомогою вбудованого засобу імпортування.

en: UFRaw Raw Conversion
uk: Перетворення цифрових негативів UFRaw

en: Trash
uk: Смітник

en: Current Timeline Search
uk: Поточний пошук за розкладом

en: Current Fuzzy Image Search
uk: Поточний нечіткий пошук за зображенням

en: Current Fuzzy Sketch Search
uk: Поточний нечіткий пошук за ескізом

en: Current Map Search
uk: Поточний пошук за картою

en: Current Search
uk: Поточний пошук

en: Current Duplicates Search
uk: Поточний пошук дублікатів

en: <p>The album you want to delete contains files (%1) which are not displayed in digiKam.</p><p>Do you want to continue?</p>
uk: <p>В альбомі, який ви хочете вилучити, містяться файли (%1), які не показано у digiKam.</p><p>Хочете виконати вилучення попри це?</p>

en: <p>The album you want to delete is not empty.</p><p>Do you want to continue?</p>
uk: <p>Альбом, який ви хочете вилучити, не є порожнім.</p><p>Хочете продовжити виконання дії попри це?</p>

[ctx: @title:window]
en: Rename Album (%1)
uk: Перейменування альбому (%1)

[ctx: @title:window]
en: Rename Album Root (%1)
uk: Перейменування кореня альбому (%1)

en: Enter new album name:
uk: Введіть нову назву альбому:

en: Scanning albums
uk: Скануємо альбоми

en: Searches
uk: Результати пошуку

en: The MySQL database directory was not found.
uk: Не знайдено каталог бази даних MySQL.

en: The MySQL binary tools was not found.
uk: Не знайдено двійкових інструментів MySQL.

en: The SQLite core database was not found.
uk: Не знайдено основної бази даних SQLite.

en: <p>If you want to start with a new configuration and with a first run wizard, delete the file:<br>%1</p>
uk: <p>Якщо ви хочете запустити програму з новими налаштуваннями і з майстром першого запуску, вилучіть файл<br>%1</p>

en: An error occurred during the internal server start.<p>Details:
    %1</p>
uk: Під час запуску вбудованого сервера сталася помилка.<p>Подробиці:
     %1</p>

en: Failed to open the database.
uk: Не вдалося відкрити базу даних.

en: <p>digiKam will attempt to start now, but it will <b>not</b> be functional.</p>
uk: <p>digiKam спробує запуститися, але програма <b>не</b> буде повністю функціональною.</p>

en: <p>Failed to open the database.</p><p>You cannot use digiKam without a working database. digiKam will attempt to start now, but it will <b>not</b> be functional. Please check the database settings in the <b>configuration menu</b>.</p>
uk: <p>Не вдалося відкрити базу даних.</p><p>Користуватися digiKam без належної бази даних неможливо. Зараз буде виконано спробу запуску digiKam, але запущена програма <b>не</b> матиме належної функціональності. Будь ласка, перевірте параметри бази даних у <b>меню налаштування</b>.</p>

en: <p>Failed to open the database. Error message from database:</p><p><b>%1</b></p><p>You cannot use digiKam without a working database. digiKam will attempt to start now, but it will <b>not</b> be functional. Please check the database settings in the <b>configuration menu</b>.</p>
uk: <p>Не вдалося відкрити базу даних. Сталася така помилка у базі даних:</p><p><b>%1</b></p><p>Користуватися digiKam без належної бази даних неможливо. Зараз буде виконано спробу запуску digiKam, але запущена програма <b>не</b> матиме належної функціональності. Будь ласка, перевірте параметри бази даних у <b>меню налаштування</b>.</p>

en: Failed to initialize the database.
uk: Не вдалося ініціалізувати базу даних.

en: Your database character set has changed since this album was last opened.
    Old character set: %1, new character set: %2
    If you have recently changed your database character set, you need not be concerned.
    Please note that if you switched to a database character set that does not support some of the filenames in your collection, these files may no longer be found in the collection. If you are sure that you want to continue, click 'Yes'. Otherwise, click 'No' and correct your database character set setting before restarting digiKam.
uk: З часу останнього відкриття цього альбому ви змінили кодування бази даних.
    Старе кодування: %1, Нове кодування: %2
    Якщо ви більше не змінюватимете кодування бази даних, все гаразд.
    Будь ласка, майте на увазі, що, якщо ви перемкнетесь на кодування бази даних, яке не підтримує деякі з назв файлів вашої збірки, ці файли буде виключено зі збірки. Якщо ви справді бажаєте продовжувати, натисніть кнопку «Так». У іншому разі, натисніть кнопку «Ні» і виправте налаштування вашого кодування бази даних, перш ніж перезапустити digiKam.

en: <p>The collection </p><p><b>%1</b><br/>(%2)</p><p> is currently not found on your system.<br/> Please choose the most appropriate  option to handle this situation:</p>
uk: <p>Зараз збірку </p><p><b>%1</b><br/>(%2)</p><p> неможливо відшукати у вашій системі.<br/> Будь ласка, оберіть найприйнятніший варіант розв'язання цієї проблеми:</p>

en: <p>The collection is still available, but the identifier changed.<br/>This can be caused by restoring a backup, changing the partition layout or the file system settings.<br/>The collection is now located at this place:</p>
uk: <p>Збірка все ще зберігається на цьому комп'ютері, але змінився її ідентифікатор.<br/>Причиною цього могло бути відновлення даних з резервної копії, зміна компонування розділів або параметрів файлової системи.<br/>Зараз збірка зберігається у такому місці:</p>

en: The collection is located on a storage device which is not always attached. Mark the collection as a removable collection.
uk: Збірка зберігається на пристрої, який не завжди з'єднано з системою. Позначити цю збірку, як збірку на портативному носії.

en: Take no action now. I would like to solve the problem later using the setup dialog
uk: Не виконувати зараз ніяких дій. Як бажаю розв'язати цю проблему пізніше за допомогою діалогового вікна налаштування.

[ctx: @title:window]
en: Collection not Found
uk: Збірки не знайдено

[ctx: @title:window]
en: Database Folder
uk: Тека бази даних

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the place to store the database. A database file from an older version of digiKam is found in this folder.</p> <p>Would you like to upgrade the old database file - confirming that this database file was indeed created for the pictures located in the folder "%2" - or ignore the old file and start with a new database?</p>
uk: <p>Ви обрали теку «%1» як місце розташування бази даних. За цією адресою було знайдено файл бази даних попередньої версії digiKam.</p> <p>Бажаєте оновити файл старої бази даних, підтвердивши, що цей файл бази даних було насправді створено для зображень з теки «%2», чи проігнорувати старий файл і розпочати створення нової бази даних?</p>

[ctx: @action:button]
en: Upgrade Database
uk: Оновити базу даних

[ctx: @action:button]
en: Create New Database
uk: Створити базу даних

[ctx: @title:window]
en: New Database Folder
uk: Нова тека бази даних

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the new place to store the database. A database file from an older version of digiKam is found in this folder.</p> <p>Would you like to upgrade the old database file, start with a new database, or copy the current database to this location and continue using it?</p>
uk: <p>Ви обрали теку «%1» як нове місце розташування бази даних. За цією адресою було знайдено файл бази даних попередньої версії digiKam.</p> <p>Бажаєте оновити файл старої бази даних, створити нову базу даних, чи може програмі слід скопіювати поточну базу даних на його місце?</p>

[ctx: @action:button]
en: Copy Current Database
uk: Скопіювати поточну базу даних

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the new place to store the database. A database file from an older version of digiKam is found in this folder.</p> <p>Would you like to upgrade the old database file or start with a new database?</p>
uk: <p>Ви обрали теку «%1» як нове місце розташування бази даних. За цією адресою було знайдено файл бази даних попередньої версії digiKam.</p> <p>Бажаєте оновити файл старої бази даних чи створити нову базу даних?</p>

en: Failed to copy the old database file ("%1") to its new location ("%2"). Trying to upgrade old databases.
uk: Не вдалося скопіювати файл старої бази даних («%1») на його нове місце («%2»). Спроба оновлення старих баз даних.

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the new place to store the database.</p><p>Would you like to copy the current database to this location and continue using it, or start with a new database?</p>
uk: <p>Ви обрали теку «%1» як нове місце розташування бази даних.</p> <p>Бажаєте скопіювати поточну базу даних до цієї бази і продовжити її використання, чи програмі слід створити нову базу даних?</p>

en: <p>You have chosen the folder "%1" as the new place to store the database. There is already a database file in this location.</p> <p>Would you like to use this existing file as the new database, or remove it and copy the current database to this place?</p>
uk: <p>Ви обрали теку «%1» як нове місце розташування бази даних. За цією адресою вже перебуває файл бази даних.</p> <p>Бажаєте скористатися існуючим файлом для нової бази даних, чи може програмі слід вилучити файл і скопіювати поточну базу даних на його місце?</p>

[ctx: @action:button]
en: Use Existing File
uk: Використати наявний файл

en: Failed to backup the existing database file ("%1"). Refusing to replace file without backup, using the existing file.
uk: Не вдалося створити резервну копію існуючого файла бази даних («%1»). Не вдалося замінити файл без створення резервної копії, програма використовуватиме існуючий файл.

en: Failed to copy the old database file ("%1") to its new location ("%2"). Starting with an empty database.
uk: Не вдалося скопіювати файл старої бази даних («%1») на його нове місце («%2»). Буде розпочато роботу з порожньою базою даних.

en: <p><b>Please check the database settings in this dialog.</b></p>
uk: <p><b>Будь ласка, перевірте параметри бази даних у цьому вікні.</b></p>

[ctx: @action:button]
en: New database
uk: Нова база даних

en: The collection location supplied is invalid or currently not available.
uk: Вказаної адреси збірки не існує або ця адреса зараз не є доступною.

en: No album for collection location: Internal error
uk: Не вказано розташування альбому для збірки: внутрішня помилка

en: No parent found for album.
uk: Не знайдено батьківський альбом.

en: Album name cannot be empty.
uk: Назва альбому не може бути порожньою.

en: Album name cannot contain '/'.
uk: Назва альбому не може містити «/».

en: createPAlbum does not accept the root album as parent.
uk: createPAlbum не приймає кореневий альбом як батьківську теку.

en: An existing album has the same name.
uk: Вже існуючий альбом має ту ж назву.

en: Failed to create directory '%1'
uk: Не вдалося створити каталог «%1»

en: Failed to add album to database
uk: Не вдалося додати альбом до бази даних

en: No such album
uk: Такого альбому не існує

en: Cannot rename root album
uk: Неможливо перейменувати кореневий альбом

en: Cannot rename album root album
uk: Неможливо перейменувати кореневий альбом

en: Album name cannot contain '/'
uk: Назва альбому не може містити «/»

en: Another album with the same name already exists.
    Please choose another name.
uk: Вже існує альбом з тією ж назвою.
    Будь ласка, виберіть іншу назву.

en: Failed to rename Album
uk: Не вдалося перейменувати альбом

en: Cannot edit root album
uk: Неможливо змінити кореневий альбом

en: No parent found for tag
uk: Для цієї мітки не знайдено батьківської

en: Tag name cannot be empty
uk: Назва мітки не може бути порожньою

en: Tag name cannot contain '/'
uk: Назва мітки не може містити «/»

en: Tag name already exists
uk: Вже існує мітка з такою назвою

en: Failed to add tag to database
uk: Не вдалося додати мітку до бази даних

en: Cannot delete root tag
uk: Неможливо вилучити кореневу мітку

en: Cannot delete required face tag
uk: Неможливо вилучити бажану мітку обличчя

en: Cannot edit root tag
uk: Неможливо змінити кореневу мітку

en: Another tag with the same name already exists.
    Please choose another name.
uk: Вже існує мітка з тією ж назвою.
    Будь ласка, виберіть іншу назву.

en: Attempt to move TAlbum to nowhere
uk: Спроба пересунути TAlbum у нікуди

en: Cannot move root tag
uk: Неможливо пересунути кореневу мітку

en: Another tag with the same name already exists.
    Do you want to merge the tags?
uk: Вже існує мітка з тією ж назвою.
    Хочете об'єднати мітки?

en: Cannot merge root tag
uk: Не можна об'єднувати кореневу мітку

en: Cannot merge required face tag
uk: Неможливо об'єднати бажану мітку обличчя

en: Only a tag without children can be merged!
uk: Об'єднувати можна лише мітку без дочірніх записів!

en: Do you want to merge tag '%1' into tag '%2'?
uk: Хочете влити мітку «%1» до мітки «%2»?

en: Don't ask again at this session
uk: Більше не питати у цьому сеансі

en: No such tag
uk: Такої мітки не існує

en: This operation can take a long time in the background.
    Do you want to write the metadata to %1 files now?
uk: Виконання цієї дії може бути доволі тривалим.
    Хочете записати метадані до %1 файлів зараз?

en: Context menu
uk: Контекстне меню

en: Empty Trash
uk: Спорожнити смітник

[ctx: @info: generate album name for exporting]
en: Rating:
uk: Оцінка:

[ctx: @info: rating label]
en: No Rating
uk: Без оцінки

[ctx: @info: generate album name for exporting]
en: Colors:
uk: Кольори:

[ctx: @info: color label name]
en: No Color
uk: Без кольору

[ctx: @info: color label name]
en: Red
uk: Червоний

[ctx: @info: color label name]
en: Orange
uk: Жовтогарячий

[ctx: @info: color label name]
en: Yellow
uk: Жовтий

[ctx: @info: color label name]
en: Green
uk: Зелений

[ctx: @info: color label name]
en: Blue
uk: Синій

[ctx: @info: color label name]
en: Magenta
uk: Пурпуровий

[ctx: @info: color label name]
en: Gray
uk: Сірий

[ctx: @info: color label name]
en: Black
uk: Чорний

[ctx: @info: color label name]
en: White
uk: Білий

[ctx: @info: generate album name for exporting]
en: Picks:
uk: Впорядкування:

[ctx: @info: pick label name]
en: No Pick
uk: Без впорядкування

[ctx: @info: pick label name]
en: Rejected
uk: Відкинуто

[ctx: @info: pick label name]
en: Pending
uk: У черзі

[ctx: @info: pick label name]
en: Accepted
uk: Прийнято

[ctx: @info: search label default title]
en: Exported Labels
uk: Експортовані мітки

[ctx: @info: search label default title]
en: Labels Album
uk: Альбом з позначками

en: Expand Selected Nodes
uk: Розгорнути позначені пункти

en: Expand all Albums
uk: Розгорнути усі альбоми

en: Collapse Selected Recursively
uk: Згорнути позначене рекурсивно

en: Collapse all Albums
uk: Згорнути усі альбоми

en: Find Duplicates...
uk: Знайти дублікати…

en: Scan for Faces
uk: Шукати обличчя

en: Repair hidden Items
uk: Відновити приховані записи

en: Refresh
uk: Оновити

[ctx: @title:window]
en: Scan for Faces
uk: Пошук облич

en: Should sub-albums be scanned too?
uk: Чи слід виконати пошук і у підальбомах?

[ctx: @title]
en: Labels
uk: Позначки

[ctx: @item: rating tree]
en: Rating
uk: Оцінка

[ctx: @item: rating tree]
en: No Rating
uk: Без оцінки

[ctx: @title: pick tree]
en: Pick
uk: Впорядкування

[ctx: @item: pick tree]
en: No Pick
uk: Без впорядкування

[ctx: @item: pick tree]
en: Rejected Item
uk: Відкинутий запис

[ctx: @item: pick tree]
en: Pending Item
uk: Запис у черзі

[ctx: @item: pick tree]
en: Accepted Item
uk: Прийнятий запис

[ctx: @item: color tree]
en: Color
uk: Колір

[ctx: @item: color tree]
en: No Color
uk: Без кольору

[ctx: @item: color tree]
en: Red
uk: Червоний

[ctx: @item: color tree]
en: Orange
uk: Жовтогарячий

[ctx: @item: color tree]
en: Yellow
uk: Жовтий

[ctx: @item: color tree]
en: Green
uk: Зелений

[ctx: @item: color tree]
en: Blue
uk: Синій

[ctx: @item: color tree]
en: Magenta
uk: Пурпуровий

[ctx: @item: color tree]
en: Gray
uk: Сірий

[ctx: @item: color tree]
en: Black
uk: Чорний

[ctx: @item: color tree]
en: White
uk: Білий

[ctx: @title:window, album properties]
en: New Album
uk: Новий альбом

[ctx: @title:window, album properties]
en: Edit Album
uk: Зміна альбому

[ctx: @label: album properties]
en: "%1"
    Album Properties
uk: «%1»
    Властивості альбому

[ctx: @label: album properties]
en: &Title:
uk: &Заголовок:

[ctx: @label: album properties]
en: Set here the new album title
uk: Тут ви можете встановити заголовок нового альбому

[ctx: @label: album properties]
en: Ca&tegory:
uk: Ка&тегорія:

[ctx: @label: album properties]
en: Ch&ild Of:
uk: &Батьківський пункт:

[ctx: @label: album properties]
en: Ca&ption:
uk: Пі&дпис:

[ctx: @label: album properties]
en: Enter album caption here...
uk: Тут введіть текст підпису альбому…

[ctx: @label: album properties]
en: Album &date:
uk: &Дата альбому:

[ctx: @action: Selects the date of the oldest image]
en: &Oldest
uk: Най&старіша

[ctx: @info]
en: Use this button to select the date of the oldest image from album.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вибрати дату найдавнішого зображення з альбому.

[ctx: @action: Calculates the average date]
en: &Average
uk: &Середня

[ctx: @info]
en: Use this button to calculate the average date of images from album.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб наказати програмі обчислити середню дату для зображень з альбому.

[ctx: @action: Selects the date of the newest image]
en: Newest
uk: Найновіша

[ctx: @info]
en: Use this button to select the date of the newest image from album.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вибрати дату найновішого зображення з альбому.

[ctx: @label: album properties]
en: New Album
uk: Новий альбом

[ctx: @item: album properties]
en: Selected Album (Default)
uk: Позначений альбом (типово)

[ctx: @item: top level folder of album]
en: Root of current collection
uk: Коренева тека поточної збірки

[ctx: @info: album properties]
en: Uncategorized Album
uk: Альбом без категорії

[ctx: @label: album properties]
en: Create new Album in
    "%1"
uk: Створити новий альбом у
    «%1»

[ctx: @title:window, album properties]
en: Could not Calculate Average
uk: Не вдалося обчислити середнє

[ctx: @info: album properties]
en: Could not calculate date average for this album.
uk: Не вдалося обчислити середню дату для цього альбому.

en: No Album Selected
uk: Не вибрано жодного альбому

en: No Tag Selected
uk: Не вибрано жодної мітки

en: 1 Tag selected | %1 Tags selected
uk[0]: Вибрано %1 мітку
uk[1]: Вибрано %1 мітки
uk[2]: Вибрано %1 міток
uk[3]: Вибрано 1 мітку

en: 1 Album selected | %1 Albums selected
uk[0]: Вибрано %1 альбом
uk[1]: Вибрано %1 альбоми
uk[2]: Вибрано %1 альбомів
uk[3]: Вибрано 1 альбом

en: 1 Tag excluded | %1 Tags excluded
uk[0]: Виключено %1 мітку
uk[1]: Виключено %1 мітки
uk[2]: Виключено %1 міток
uk[3]: Виключено одну мітку

en: 1 Album excluded | %1 Albums excluded
uk[0]: Виключено %1 альбом
uk[1]: Виключено %1 альбоми
uk[2]: Виключено %1 альбомів
uk[3]: Виключено один альбом

[ctx: @title:window]
en: Select Album
uk: Виберіть альбом

[ctx: @title]
en: Albums (All)
uk: Альбоми (усі)

[ctx: @title]
en: Tags (0)
uk: Мітки (0)

[ctx: @option]
en: All albums
uk: Всі альбоми

[ctx: @option]
en: Recursive
uk: Рекурсивно

[ctx: @info:tooltip]
en: Recursive selection.
uk: Рекурсивний вибір.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all albums that should be processed.
uk: Позначте всі альбоми, які слід обробити.

[ctx: @info]
en: No Album Selected
uk: Не вибрано жодного альбому

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset selected albums
uk: Скасувати позначення альбомів

[ctx: @option]
en: All tags
uk: Всі мітки

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all tags that should be processed.
uk: Позначте всі мітки, які слід обробити.

[ctx: @info]
en: No Tag Selected
uk: Не вибрано жодної мітки

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset selected tags
uk: Скасувати позначення міток

[ctx: @title]
en: Albums (%1)
uk: Альбоми (%1)

[ctx: @title]
en: Tags (All)
uk: Мітки (Усі)

[ctx: @title]
en: Tags (%1)
uk: Мітки (%1)

en: Create New Album
uk: Створити новий альбом

en: &New Album
uk: &Створити альбом

en: Create new album
uk: Створити альбом

en: Sorry, digiKam does not support remote URLs as collections.
uk: Вибачте, у digiKam не передбачено підтримки віддалених адрес URL як збірок.

en: The selected folder does not exist or is not readable
uk: Вибраної теки не існує або ця тека непридатна для читання

en: There is already a collection containing the folder "%1"
uk: Збірку, що містить теку «%1» вже було вказано раніше

en: The storage media can be uniquely identified.
uk: Носій інформації можна однозначно ідентифікувати.

en: The collection is located on your harddisk
uk: Збірка зберігається на вашому жорсткому диску

en: This is a CD/DVD, which is identified by the label that you can set in your CD burning application. There is already another entry with the same label. The two will be distinguished by the files in the top directory, so please do not append files to the CD, or it will not be recognized. In the future, please set a unique label on your CDs and DVDs if you intend to use them with digiKam.
uk: Це КД або DVD, який ідентифікується за міткою, яку ви встановлюєте у  вашій програмі для запису КД. Але у базі даних уже існує запис з такою ж міткою. Ці два записи буде розрізнено за файлами у кореневій теці, тому, будь ласка, не додавайте файли до вже записаних на КД, інакше його неможливо буде розпізнати.  Надалі, будь ласка, встановлюйте для ваших КД і DVD унікальні мітки, якщо ви маєте намір використовувати їх з digiKam.

en: This is a CD/DVD. It will be identified by the label ("%1")that you have set in your CD burning application. If you create further CDs for use with digikam in the future, please remember to give them a unique label as well.
uk: Носієм є КД або DVD. Його буде ідентифіковано за міткою («%1»), яку ви встановили у програмі для запису КД. Надалі, якщо ви створюватимете КД для використання їх з digikam, будь ласка, пам'ятайте про те, що їм також слід давати унікальні мітки.

en: This is a removable storage medium that will be identified by its label ("%1")
uk: Це змінний носій інформації, який буде ідентифіковано за його міткою («%1»)

en: This entry will only be identified by the path where it is found on your system ("%1"). No more specific means of identification (UUID, label) is available.
uk: Цей запис можна ідентифікувати лише за шляхом його розташування у вашій системі («%1»). Ніякі інші особливі ідентифікатори (UUID, мітка) недоступні.

en: It is not possible on your system to identify the storage medium of this path. It will be added using the file path as the only identifier. This will work well for your local hard disk.
uk: Не вдалося визначити у вашій системі носій інформації за вказаним шляхом. Його буде додано з використанням ідентифікатора лише у вигляді шляху до файла. Такий спосіб працюватиме добре для вашого локального жорсткого диска.

en: You need to locally mount your Samba share. Sorry, digiKam does currently not support smb:// URLs.
uk: Вам доведеться змонтувати ваш спільний ресурс Samba локально. Вибачте, поточна версія digiKam не підтримує адреси URL у форматі smb://.

en: Your network storage must be set up to be accessible as files and folders through the operating system. digiKam does not support remote URLs.
uk: Ваше сховище даних у мережі має бути налаштовано так, щоб до його файлів і тек можна було отримати доступ за допомогою операційної системи. Власної підтримки віддалених URL у digiKam не передбачено.

en: There is already a collection for a network share with the same path.
uk: Збірка з такою адресою на мережевому спільному ресурсі вже існує.

en: The network share will be identified by the path you selected. If the path is empty, the share will be considered unavailable.
uk: Спільний мережевий ресурс буде визначено за вказаним вами шляхом. Якщо шлях буде порожнім, спільний ресурс вважатиметься недоступним.

[ctx: @info]
en: "relative path" on harddisk partition with "UUID"
    Folder "%1" on the volume with the id "%2"
uk: «відносний шлях» на розділі диска із «UUID»
    Тека «%1» на томі із ідентифікатором «%2»

[ctx: @info]
en: "relative path" on harddisk partition with "label"
    Folder "%1" on the volume labeled "%2"
uk: «відносний шлях» на розділі диска із «міткою»
    Тека «%1» на томі із міткою «%2»

[ctx: @info]
en: Shared directory mounted at "%1"
uk: Каталог спільного доступу змонтовано до «%1»

en: Error opening database backend.
    %1
uk: Помилка під час спроби відкрити модуль бази даних.
    %1

en: Error while opening the source database.
uk: Помилка під час відкриття початкової бази даних.

en: Error while opening the target database.
uk: Помилка під час відкриття бази даних призначення.

en: Error while preparing the target database.
uk: Помилка під час приготування бази даних призначення.

en: Error while scrubbing the target database.
uk: Помилка під час спроби очищення бази даних призначення.

en: Create Schema...
uk: Створення схеми…

en: Error while creating the database schema.
uk: Помилка під час спроби створення схеми бази даних.

en: Error while converting the database.
     Details: %1
uk: Помилка під час спроби перетворення бази даних.
     Подробиці: %1

en: You have insufficient privileges on the database.
    Following privileges are not assigned to you:
     %1
    Check your privileges on the database and restart digiKam.
uk: У вас недостатньо прав доступу для роботи з базою даних.
    Ви не маєте права виконувати такі дії:
     %1
    Змініть права доступу до бази даних відповідним чином і перезапустіть digiKam.

en: The database is not valid: the "DBVersion" setting does not exist. The current database schema version cannot be verified. Try to start with an empty database.
uk: Базу даних побудовано некоректно: немає параметра «DBVersion». Версію схеми поточної бази даних неможливо перевірити. Спробуйте почати з порожньої бази даних.

en: The database has been used with a more recent version of digiKam and has been updated to a database schema which cannot be used with this version. (This means this digiKam version is too old, or the database format is too recent.) Please use the more recent version of digiKam that you used before.
uk: Цю базу даних було використано новішою версією digiKam, отже, схему цієї бази даних було оновлено, і тепер цю базу не можна використовувати з поточною версією. (Це означає, що поточна версія digiKam є застарілою, або формат бази даних є занадто новим) Будь ласка, використовуйте новішу версію digiKam, якою ви користувалися раніше.

en: Failed to create tables in database.
uk: У базі даних не вдалося створити таблиці.

en: Failed to open a database transaction on your database file "%1". This is unusual. Please check that you can access the file and no other process has currently locked the file. If the problem persists you can get help from the digikam developers mailing list (see www.digikam.org/support). As well, please have a look at what digiKam prints on the console.
uk: Не вдалося почати операцію з вашим файлом бази даних «%1». Так не повинно бути. Будь ласка, перевірте, чи є у вас доступ до цього файла, і чи не блокується файл іншим процесом. Якщо усунути проблему не вдасться, спробуйте пошукати допомоги у списку листування розробників (див. www.digikam.org/support). Крім того, будь ласка, перегляньте повідомлення, які digiKam виводить до консолі.

en: The schema updating process from version 4 to 6 failed, caused by an error that we did not expect. You can try to discard your old database and start with an empty one. (In this case, please move the database files "%1" and "%2" from the directory "%3"). More probably you will want to report this error to the digikam developers mailing list (see www.digikam.org/support). As well, please have a look at what digiKam prints on the console.
uk: Спроба оновлення схеми з версії 4 до 6 зазнала невдачі, причиною цього є несподівана помилка. Ви можете спробувати відкинути вашу стару базу даних і почати роботу з порожньою базою. (За вибору цього варіанта пересуньте файли бази даних «%1» і «%2» з каталогу «%3» до іншого місця). Можливо, ви захочете повідомити про помилку до списку листування розробників (див. www.digikam.org/support). Крім того, будь ласка, перегляньте інформацію, яку digiKam виводить до термінала.

en: Failed to update the database schema from version %1 to version %2.
    The cause could be a missing upgrade of the database to the current server version. Now start digiKam again to perform a required upgrade of the database.
uk: Не вдалося оновити схему бази даних з версії %1 до версії %2.
    Можливою причиною є пропущене оновлення бази даних до поточної версії на сервері. Перезапустіть digiKam, що виконати потрібне оновлення бази даних.

en: Failed to update the database schema from version %1 to version %2.
    Please read the error messages printed on the console and report this error as a bug at bugs.kde.org.
uk: Не вдалося оновити схему бази даних з версії %1 до версії %2.
    Будь ласка, ознайомтеся з повідомленнями про помилки, які виведено до консолі, і повідомте про цю ваду за допомогою сторінки bugs.kde.org.

en: The database update action cannot be found. Please ensure that the dbconfig.xml file of the current version of digiKam is installed at the correct place.
uk: Не вдалося виявити схеми оновлення бази даних. Будь ласка, переконайтеся, що файл dbconfig.xml поточної версії digiKam встановлено за належною адресою.

en: Updated schema to version %1.
uk: Схему бази даних оновлено до версії %1.

en: Failed to copy the old database file ("%1") to its new location ("%2"). Error message: "%3". Please make sure that the file can be copied, or delete it.
uk: Не вдалося скопіювати файл старої бази даних («%1») на його нове місце («%2»). Повідомлення про помилку: «%3». Будь ласка, переконайтеся, що цей файл можна скопіювати, або вилучіть його.

en: Copied database file
uk: Скопійовано файл бази даних

en: The old database file ("%1") has been copied to the new location ("%2") but it cannot be opened. Please delete both files and try again, starting with an empty database.
uk: Файл старої бази даних («%1») було скопійовано до його нового місця («%2»), але цей файл неможливо відкрити. Будь ласка, вилучіть обидва цих файли і спробуйте знову, почавши роботу з порожньої бази даних.

en: Opened new database file
uk: Відкрито новий файл бази даних

en: Prepared table creation
uk: Підготовлено створення таблиці

en: Created tables
uk: Створені таблиці

en: No album library path has been found in the configuration file. Giving up the schema updating process. Please try with an empty database, or repair your configuration.
uk: У файлі налаштувань не виявлено шляху до бібліотеки альбомів. Процес оновлення схеми відкладено. Будь ласка, спробуйте почати роботу з порожньої бази даних, або виправте ваші налаштування.

en: There was an error associating your albumLibraryPath ("%1") with a storage volume of your system. This problem may indicate that there is a problem with your installation. If you are working on Linux, check that HAL is installed and running. In any case, you can seek advice from the digikam developers mailing list (see www.digikam.org/support). The database updating process will now be aborted because we do not want to create a new database based on false assumptions from a broken installation.
uk: Сталася помилка: вашу змінну albumLibraryPath («%1») неправильно пов'язано з томом зберігання даних у вашій системі. Ця проблема може вказувати на помилку під час встановлення програми. Якщо ви працюєте у Linux, перевірте, чи встановлено і запущено HAL. У будь-якому разі, ви можете звернутися по допомогу до списку листування розробників (див. www.digikam.org/support). Зараз процес оновлення бази даних буде аварійно завершено, оскільки не слід створювати нову базу даних на основі неправильних припущень, пов'язаних з некоректним встановленням програми.

en: Configured one album root
uk: Налаштовано кореневу теку одного альбому

en: Imported albums
uk: Імпортовані альбоми

en: Imported images information
uk: Імпортована інформація щодо зображень

en: Last Search (0.9)
uk: Попередній пошук (0.9)

en: Initialized and imported file suffix filter
uk: Ініціалізовано і імпортовано фільтр суфіксів файлів

en: Did the initial full scan
uk: Виконано початкове повне сканування

en: Imported creation dates
uk: Імпортовано дати створення

en: Imported comments
uk: Імпортовано коментарі

en: Imported ratings
uk: Імпортовано оцінки

en: Dropped v3 tables
uk: Відкинуті таблиці версії 3

en: The driver "SQLITE" for Sqlite3 databases is not available.
    digiKam depends on the drivers provided by the Qt::SQL module.
uk: Немає драйвера «SQLITE» для бази даних Sqlite3.
    digiKam залежить від драйверів наданих модулем Qt::SQL.

en: The driver "MYSQL" for MySQL databases is not available.
    digiKam depends on the drivers provided by the Qt::SQL module.
uk: Немає драйвера «MYSQL» для бази даних MySQL.
    digiKam залежить від драйверів наданих модулем Qt::SQL.

en: Could not open the configuration file <b>%1</b>. This file is installed with the digikam application and is absolutely required to run digikam. Please check your installation.
uk: Не вдалося відкрити файл налаштувань <b>%1</b>. Цей файл встановлюється разом з програмою digiKam і є абсолютно необхідним для роботи digiKam. Будь ласка, перевірте, чи належним чином встановлено програму.

en: Could not open configuration file <b>%1</b>
uk: Не вдалося відкрити файл налаштувань <b>%1</b>

en: The XML in the configuration file <b>%1</b> is invalid and cannot be read.
uk: Формат XML у файлі налаштувань <b>%1</b> є помилковим і непридатним до читання.

en: The XML in the configuration file <b>%1</b> is missing the required element <icode>%2</icode>
uk: У записі XML файла налаштувань <b>%1</b> не вистачає обов'язкового запису <icode>%2</icode>

en: The XML in the configuration file <b>%1</b> is missing the required element <b>%2</b>
uk: У записі XML файла налаштувань <b>%1</b> не вистачає обов'язкового запису <b>%2</b>

en: An old version of the configuration file <b>%1</b> is found. Please ensure that the version released with the running version of digiKam is installed.
uk: Виявлено застарілу версію файла налаштувань <b>%1</b>. Будь ласка, переконайтеся, що встановлено версію, яка збігається з версією поточної запущеної копії програми digiKam.

en: Error while opening the database.
    digiKam will try to automatically reconnect to the database.
uk: Помилка під час проби відкрити базу даних.
    digiKam спробує автоматично повторити спробу встановлення з'єднання з базою даних.

en: <p><b>A database error occurred.</b></p>Details:
     %1
uk: <p><b>Сталася помилка під час роботи з базою даних.</b></p>Подробиці:
    %1

[ctx: @title]
en: Source Images
uk: Початкові зображення

[ctx: @title]
en: Image History
uk: Журнал змін зображення

[ctx: @title]
en: Derived Images
uk: Похідні зображення

[ctx: @title]
en: Related Images
uk: Пов'язані зображення

[ctx: @title]
en: Identical Images
uk: Тотожні зображення

[ctx: @title]
en: Intermediate Steps:
uk: Проміжні кроки:

[ctx: @item filename]
en: %1
    (Original Image)
uk: %1
    (Початкове зображення)

[ctx: @item filename]
en: %1
    (Source Image)
uk: %1
    (Початкове зображення)

[ctx: RAW image file (), the parentheses contain the file suffix, like MRW]
en: RAW image file (%1)
uk: Файл зображення RAW (%1)

[ctx: @item: filter model]
en: %1 Face | %1 Faces
uk[0]: %1 обличчя
uk[1]: %1 обличчя
uk[2]: %1 облич
uk[3]: %1 обличчя

[ctx: @item: filter model]
en: No face
uk: Немає обличчя

[ctx: @item: filter model]
en: Confirmed
uk: Підтверджено

en: No image selected
uk: Не позначено жодного зображення

en: This is the original image
uk: Це початкове зображення

en: Database type is not supported.
uk: Підтримки баз даних цього типу не передбачено.

en: No path to mysql upgrade command set in configuration file.
uk: У файлі налаштувань не встановлено шляху до програми-оновлювача mysql.

en: No path to mysql server command set in configuration file.
uk: У файлі налаштувань не встановлено шляху до програми-сервера mysql.

en: No path to mysql administration command set in configuration file.
uk: У файлі налаштувань не встановлено шляху до програми-адміністратора mysql.

en: No path to mysql initialization command set in configuration file.
uk: У файлі налаштувань не встановлено шляху до програми-ініціалізатора mysql.

en: Cannot create directory %1
uk: Не вдалося створити каталог %1

en: Unable to create MySQL server configuration file.<p>This means that either the default configuration file</p><p>%1</p><p>was not readable or the target file</p><p>%2</p><p>could not be written.</p>
uk: Не вдалося створити файл налаштування сервера MySQL.<p>Це означає, що не вдалося прочитати файл типових налаштувань</p><p>%1</p><p>або не вдалося здійснити запис до файла налаштувань</p><p>%2</p>

en: Cannot find MySQL server default configuration (mysql-global.conf).
uk: Не вдалося знайти типових налаштувань сервера MySQL (mysql-global.conf).

en: The internal MySQL database is initializing, please wait...
uk: Ініціалізуємо внутрішню базу даних MySQL, будь ласка, зачекайте…

en: Could not start database initializer.
uk: Не вдалося запустити програму ініціалізації бази даних.

en: Could not start database server.
uk: Не вдалося запустити сервер бази даних.

en: Invalid database object during database server startup
uk: Під час запуску сервера бази даних виявлено некоректний запис бази даних

en: Database process exited unexpectedly during initial connection.
uk: Процес роботи з базою даних неочікувано завершив роботу під час встановлення початкового з'єднання.

en: Could not connect to Database after trying for 60 seconds.
uk: Не вдалося встановити зв'язок із базою даних протягом 60 секунд спроб.

en: Failed to create database<p>Query error: %1</p><p>Database error: %2</p>
uk: Не вдалося створити базу даних<p>Помилка запиту: %1</p><p>Помилка бази даних: %2</p>

en: A MySQL database upgrade is in progress, please wait...
uk: Виконуємо оновлення версії бази даних MySQL. Будь ласка, зачекайте…

en: Could not upgrade database.
uk: Не вдалося оновити базу даних.

en: %1<p>Executable: %2</p><p>Arguments: %3</p><p>Process error: %4</p>
uk: %1<p>Виконуваний файл: %2</p><p>Параметри: %3</p><p>Помилка процесу: %4</p>

en: The database is not valid: the "DBSimilarityVersion" setting does not exist. The current database schema version cannot be verified. Try to start with an empty database.
uk: Базу даних побудовано некоректно: немає параметра «DBSimilarityVersion». Версію схеми поточної бази даних неможливо перевірити. Спробуйте почати з порожньої бази даних.

en: The database has been used with a more recent version of digiKam and has been updated to a database schema which cannot be used with this version. (This means this digiKam version is too old, or the database format is to recent) Please use the more recent version of digikam that you used before.
uk: Цю базу даних було використано новішою версією digiKam, отже, схему цієї бази даних було оновлено, і тепер цю базу не можна використовувати з поточною версією. (Це означає, що поточна версія digiKam є застарілою, або формат бази даних є занадто новим) Будь ласка, використовуйте новішу версію digiKam, якою ви користувалися раніше.

[ctx: People on your photos]
en: People
uk: Люди

[ctx: The list of detected faces from the collections but not recognized]
en: Unknown
uk: Невідомі

[ctx: The list of recognized faces from the collections but not confirmed]
en: Unconfirmed
uk: Не підтверджено

[ctx: List of detected faces that need not be recognized]
en: Ignored
uk: Ігноровані

en: The database is not valid: the "DBThumbnailsVersion" setting does not exist. The current database schema version cannot be verified. Try to start with an empty database.
uk: Базу даних побудовано некоректно: немає параметра «DBThumbnailsVersion». Версію схеми поточної бази даних неможливо перевірити. Спробуйте почати з порожньої бази даних.

[ctx: @title:window]
en: File Conflict
uk: Конфлікт файлів

en: Files or folders with the same name already exist in the target folder.
    
    What action is applied in the event of a file conflict?
    
    Available options are:
    Rename automatically: conflicting files will be renamed.
    Overwrite automatically: conflicting files will be overwritten.
    Skip automatically: conflicting files will be skipped.
uk: У теці призначення вже є файли або теки з такими самими назвами.
    
    Які дії слід виконати з такими конфліктними файлами або теками?
    
    Можливі варіанти:
    Автоматично перейменувати: конфліктні файли буде перейменовано.
    Автоматично перезаписати: конфліктні файли буде перезаписано.
    Автоматично пропустити: конфліктні файли буде перезаписано.

[ctx: @action:button]
en: Rename Automatically
uk: Автоматично перейменувати

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Automatically
uk: Автоматично перезаписати

[ctx: @action:button]
en: Skip Automatically
uk: Автоматично пропустити

en: Copy Album
uk: Копіювати альбом

en: Copy Images
uk: Копіювати зображення

en: Copy Files
uk: Копіювати файли

en: Move Album
uk: Пересунути альбом

en: Move Images
uk: Пересунути зображення

en: Move Files
uk: Пересунути файли

en: Restore Trash
uk: Відновити зі смітника

[ctx: @info]
en: Initializing database...
uk: Ініціалізація бази даних…

[ctx: @label]
en: Scanning collections, please wait...
uk: Сканування збірки, будь ласка, зачекайте…

[ctx: @info]
en: This shows the progress of the scan. During the scan, all files on disk are registered in a database. Note: this dialog can appear automatically if a previous scan of collections have not been fully completed.
uk: Тут показується поступ сканування. Під час сканування всі файли на диску буде зареєстровано у базі даних. Зауваження: це діалогове вікно може з'являтися автоматично, якщо попереднє сканування збірок не було повністю завершено.

[ctx: @info:status]
en: Scanning collection
uk: Сканування збірки

en: Error
uk: Помилка

en: Preparing collection scan...
uk: Приготування до сканування збірки…

en: Scanning for removed albums...
uk: Виявлення вилучених альбомів…

en: Scanning images in individual albums...
uk: Пошук зображень у окремих альбомах…

en: Migrate ->
uk: Міграція ->

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Progress Information
uk: Інформація щодо поступу

en: Step Progress
uk: Крок поступу

en: Overall Progress
uk: Загальний поступ

en: Database type or location must be different!
uk: Тип бази даних або її розташування має бути іншим!

en: Internal server can only be used once!
uk: Вбудованим сервером можна скористатися лише раз!

en: Internal server is not used and is not active!
uk: Вбудований сервер не використовується і не є активним!

en: Database copied successfully.
uk: Базу даних успішно скопійовано.

en: Database conversion canceled.
uk: Перетворення бази даних скасовано.

en: Step Progress (%1)
uk: Крок поступу (%1)

en: Database Configuration
uk: Налаштування баз даних

en: Mysql Internal
uk: Вбудований MySQL

en: MySQL Server
uk: Сервер MySQL

en: <p>Select here the type of database backend.</p><p><b>SQlite</b> backend is for local database storage with a small or medium collection sizes. It is the default and recommended backend for collections with less than 100K items.</p>
uk: <p>Тут можна вибрати тип модуля бази даних.</p><p>Модуль <b>SQlite</b> призначено для локального зберігання бази даних збірок малого та середнього розмірів. Цей модуль є типовим і рекомендованим для збірок, у яких менше за 100 тисяч записів.</p>

en: <p><b>MySQL Internal</b> backend is for local database storage with huge collection sizes. This backend is recommend for local collections with more than 100K items.</p>
uk: <p>Модуль <b>Вбудована MySQL</b> призначено для локального зберігання бази великого розміру. Рекомендуємо користуватися ним для локальних збірок, у яких понад 100 тисяч записів.</p>

en: <p><b>MySQL Server</b> backend is a more robust solution especially for remote and shared database storage. It is also more efficient to manage huge collection sizes with more than 100K items.</p>
uk: <p>Модуль <b>Сервер MySQL</b> є надійнішим рішенням для зберігання баз даних на інших комп'ютерах та використання баз даних зі спільним доступом. Цей модуль є ефективнішим для керування великими збірками з понад 100 тисяч записів.</p>

en: <p>Set here the location where the database files will be stored on your system. There are four databases: one for all collections properties, one to store compressed thumbnails, one to store faces recognition metadata, and one to store similarity fingerprints.<br/>Write access is required to be able to edit image properties.</p><p>Databases are digiKam core engines. Take care to use a place hosted by fast hardware (eg. SSD or NVMe) with enough free space especially for thumbnails database.</p><p>Note: a remote file system such as NFS, cannot be used here. For performance reasons, it is also recommended not to use network storage media.</p><p></p>
uk: <p>Тут ви можете ввести місця на вашому комп'ютері, де будуть зберігатися файли баз даних digiKam. Передбачено чотири бази даних: одну для усіх властивостей збірки, одну для зберігання стиснених мініатюр зображень, одну для збереження метаданих щодо розпізнаних облич і одну для зберігання даних щодо подібності відбитків.<br/>Щоб змінювати властивості зображення, потрібен дозвіл на запис до бази даних.</p><p>Бази даних є ключовими компонентами digiKam. Вони мають зберігатися на обладнанні із швидким доступом (наприклад на SSD або NVMe) та достатнім вільним місцем, особливо потрібним для зберігання бази даних мініатюр.</p><p>Будь ласка, зауважте, що тут ви не можете використовувати віддалені файлові системи, такі як NFS. З міркувань підвищення швидкодії також не рекомендовано використовувати мережеві пристрої запам'ятовування.</p><p></p>

en: Enable WAL mode for the databases
uk: Увімкнути режим WAL для баз даних

en: The WAL (Write-Ahead Log) mode is significantly faster in most scenarios on supported systems.
uk: Режим WAL (Write-Ahead Log або випереджального запису до журналу) є значно швидшим для більшості сценаріїв на підтримуваних системах.

en: Write-Ahead Log is a mode to use a roll-forward journal that records transactions that have been committed but not yet applied to the databases. It uses an auxiliary journalized file to host structures for recovery transactions during a crash. The changes are first recorded in the log, before the changes are written to the database. This made database requests atomic and robust in extensive and critical use cases.
uk: Випереджальний запис до журналу (Write-Ahead Log) — режим із використанням попереднього запису до журналу усіх операцій, які надіслано до виконання, але ще не застосовано до бази даних. У цьому режимі програма використовує допоміжний журналізований файл для зберігання структур для виправлення операцій, якщо станеться аварія. Зміни, перед тим, як їх буде записано до бази даних, записують до журналу. Це робить запити до бази даних атомарними і стійкими у випадках надмірного та критичного навантаження на систему.

en: <p>Here you can configure locations where MySQL binary tools are located. digiKam will try to find these binaries automatically if they are already installed on your computer.</p>
uk: <p>Тут ви можете налаштувати місця, де зберігаються виконувані файли інструментів MySQL. digiKam намагатиметься знайти ці виконувані файли у автоматичному режимі, якщо їх встановлено у системі.</p>

[ctx: @title:group]
en: MySQL Binaries
uk: Виконувані файли MySQL

en: Host Name:
uk: Назва вузла:

en: Set the host computer name
uk: Встановити назву комп'ютера-вузла

en: This is the computer name running MySQL server.
    This can be "localhost" for a local server, or the network computer
    name (or IP address) in case of remote computer.
uk: Назва комп'ютера, на якому запущено сервер MySQL.
    Для локального сервера такою назвою буде «localhost». Якщо
     комп'ютера у мережі, це буде назва (або IP-адреса) цього комп'ютера у мережі.

en: <a href="https://doc.qt.io/qt-5/qsqldatabase.html#setConnectOptions">Connect options:</a>
uk: <a href="https://doc.qt.io/qt-5/qsqldatabase.html#setConnectOptions">Параметри з'єднання:</a>

en: Set the database connection options
uk: Встановити параметри з'єднання із базою даних

en: Set the MySQL server connection options.
    For advanced users only.
uk: Встановити параметри з'єднання із сервером MySQL.
    Лише для досвідчених користувачів.

en: User:
uk: Користувач:

en: Set the database account name
uk: Встановити назву облікового запису для доступу до бази даних

en: Set the MySQL server account name used
    by digiKam to be connected to the server.
    This account must be available on the remote
    MySQL server when database have been created.
uk: Встановити назву облікового запису бази даних MySQL, який
    digiKam використовуватиме для встановлення з'єднань із сервером.
    Цей обліковий запис має бути доступним на віддаленому сервері
    MySQL на час створення бази даних.

en: Set the MySQL server account password used
    by digiKam to be connected to the server.
    You can left this field empty to use an account set without password.
uk: Встановити пароль до облікового запису бази даних MySQL, який
    digiKam використовуватиме для встановлення з'єднань із сервером.
    Можна не заповнювати це поле, якщо використовується облікових запис без пароля.

en: Host Port:
uk: Порт вузла:

en: Set the host computer port.
    Usually, MySQL server use port number 3306 by default
uk: Встановити номер порту комп'ютера-вузла.
    Зазвичай, сервер MySQL типово використовує порт із номером 3306.

en: Check Connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Run a basic database connection to see if current MySQL server settings is suitable.
uk: Виконати спробу базового з'єднання із базою даних з метою переконатися, що поточні параметри роботи із сервером MySQL є прийнятними.

en: Core Db Name:
uk: Назва основної бази даних:

en: Set the core database name
uk: Встановити назву основної бази даних

en: The core database is lead digiKam container used to store
    albums, items, and searches metadata.
uk: Основна база даних є основним сховищем даних digiKam, де
    програма зберігає метадані альбомів, зображень та пошуку.

en: Thumbs Db Name:
uk: Назва бази даних мініатюр:

en: Set the thumbnails database name or folder
uk: Встановити назву або теку бази даних мініатюр

en: The thumbnails database is used by digiKam to host
    image thumbs with wavelets compression images.
    This one can use quickly a lots of space,
    especially if you have huge collections.
    Choose a local folder to use a SQLite database.
uk: База даних мініатюр використовується digiKam для зберігання
    мініатюр зображень, створених за допомогою вейвлетів.
    Така база даних може швидко розростися до значних об'ємів,
    особливо якщо у збірці дуже багато зображень.
    Виберіть локальну теку, щоб скористатися базою даних SQLite.

en: Face Db Name:
uk: Назва бази даних облич:

en: Set the face database name
uk: Встановити назву бази даних облич

en: The face database is used by digiKam to host image histograms
    dedicated to faces recognition process.
    This one can use quickly a lots of space, especially
    if you a lots of image with people faces detected and tagged.
uk: База даних облич використовується digiKam для зберігання гістограм
    зображень, які використовуються у процесі розпізнавання облич.
    Така база даних швидко досягає доволі значних об'ємів, особливо
    якщо у збірці багато зображень із визначеними і відміченими обличчями людей.

en: Similarity Db Name:
uk: Назва бази даних подібності:

en: Set the similarity database name
uk: Встановити назву бази даних подібності

en: The similarity database is used by digiKam to host
    image Haar matrix data for the similarity search.
uk: База даних подібності використовується digiKam
    для зберігання даних матриці Хаара для пошуку за подібністю.

en: Default Settings
uk: Типові параметри

en: Reset database names settings to common default values.
uk: Скинути всі параметри назв баз даних до їхніх типових значень.

en: Remote Server Settings
uk: Параметри віддаленого сервера

en: Database Server Instructions
uk: Інструкції щодо сервера бази даних

en: <p>digiKam expects that database is already created with a dedicated user account. This user name <i>digikam</i> will require full access to the database.<br/>If your database is not already set up, you can use the following SQL commands (after replacing the <b><i>password</i></b> with the correct one).</p>
uk: <p>digiKam вважатиме, що базу даних вже створено для відповідного облікового запису користувача. Крім того, цей користувач, <i>digikam</i>, повинен мати повний доступ до бази даних.<br/>Якщо вашу базу даних ще не налаштовано, ви можете скористатися такими командами SQL (після заміни <b><i>пароля</i></b> на належний).</p>

en: <p>Note: with a Linux server, a database can be initialized following the commands below:</p><p># su</p><p># systemctl restart mysqld</p><p># mysql -u root</p><p>...</p><p>Enter SQL code to Mysql prompt in order to init digiKam databases with grant privileges (see behind)</p><p>...</p><p>quit</p><p>NOTE: If you have problems with a MySQL server on Ubuntu based Linux system, use the addition command in the mysql prompt to be able to create MySQL triggers.<br>SET GLOBAL log_bin_trust_function_creators=1;</p><p>NOTE: If you have an enormous collection, you should start MySQL server with mysql --max_allowed_packet=128M OR in my.ini or ~/.my.cnf, change the settings</p>
uk: <p>Зауваження: базу даних сервера у Linux можна ініціалізувати такими командами:</p><p># su</p><p># systemctl restart mysqld</p><p># mysql -u root</p><p>…</p><p>Введіть код SQL до рядка запиту Mysql, щоб ініціалізувати бази даних digiKam із наданими правами доступу (див. нижче)</p><p>…</p><p>quit</p><p>ЗАУВАЖЕННЯ: якщо у вас виникають проблеми з сервером MySQL у заснованій на Ubuntu системі Linux, скористайтеся додатковою командою у запиті команд mysql, щоб мати змогу створювати перемикачі MySQL.<br>SET GLOBAL log_bin_trust_function_creators=1;</p><p>ЗАУВАЖЕННЯ: якщо ви є власником величезної збірки знімків, вам доведеться запускати сервер MySQL за допомогою команди mysql --max_allowed_packet=128M або змінити параметри у my.ini чи ~/.my.cnf</p>

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Database Server Technical Details
uk: Технічні параметри сервера бази даних

en: <p>Use this configuration view to set all information to be connected to a remote <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/MySQL">Mysql database server</a> (or <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/MariaDB">MariaDB</a>) through a network. As with Sqlite or MySQL internal server, 3 databases will be stored on the remote server: one for all collections properties, one to store compressed thumbnails, and one to store faces recognition metadata.</p><p>Unlike Sqlite or MySQL internal server, you can customize the database names to simplify your backups.</p><p>Databases are digiKam core engines. To prevent performance issues, take a care to use a fast network link between the client and the server computers. It is also recommended to host database files on fast hardware (as <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Solid-state_drive">SSD</a>) with enough free space, especially for thumbnails database, even if data are compressed using wavelets image format <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File">PGF</a>.</p><p>The databases must be created previously on the remote server by the administrator. Look in <b>Requirements</b> tab for details.</p>
uk: <p>Цією панеллю налаштувань можна скористатися для встановлення усіх параметрів з'єднання із віддаленим сервером бази даних <a href="https://uk.wikipedia.org/wiki/MySQL">Mysql</a> (або <a href="https://uk.wikipedia.org/wiki/MariaDB">MariaDB</a>) мережею. Як і у випадках локальних серверів Sqlite або MySQL, на віддаленому сервері зберігатимуться дані трьох баз даних: однієї для усіх властивостей зображень у збірці, однієї для стиснених мініатюр і однієї для метаданих розпізнавання облич.</p><p>На відміну від локальних серверів Sqlite або MySQL, ви можете налаштувати назви баз даних для полегшення створення резервних копій.</p><p>Бази даних є ключовими елементами роботи digiKam. Для запобігання проблем зі швидкодією обмін даними мережевим зв'язком між клієнтським і серверним комп'ютерами має бути достатньо швидким. Крім того, ми рекомендуємо зберігати файли баз даних на сервері на обладнанні зі швидким доступом (зокрема на <a href="https://uk.wikipedia.org/wiki/SSD">SSD</a>) і достатнім об'ємом вільного місця, особливо для бази даних мініатюр, навіть якщо стиснути дані за допомогою вейвлетного формату даних <a href="https://uk.wikipedia.org/wiki/Progressive_Graphics_File">PGF</a>.</p><p>Бази даних на віддаленому сервері має бути створено адміністратором баз даних. Докладніше про це на вкладці <b>Вимоги</b>.</p>

en: Documentation
uk: Документація

en: Thumbs Db Folder:
uk: Тека бази даних мініатюр:

[ctx: @title:window]
en: Database Connection Test
uk: Перевірка з'єднання з базою даних

en: Database connection test successful.
uk: Виконано успішне з'єднання з базою даних.

en: Database connection test was not successful. <p>Error was: %1</p>
uk: Спроба перевірити з'єднання з базою даних завершилася невдало. <p>Помилка: %1</p>

en: The server hostname is empty
uk: Назва вузла сервера порожня

en: The server user name is empty
uk: Ім'я користувача сервера порожнє

en: The core database name is empty
uk: Назва основної бази даних є порожньою

en: The thumbnails database name is empty
uk: Назва бази даних мініатюр є порожньою

en: The face database name is empty
uk: Назва бази даних облич є порожньою

en: The similarity database name is empty
uk: Назва бази даних подібності є порожньою

en: This path was set as a command lineoption (--database-directory).
uk: Цей шлях було встановлено як команду lineoption (--database-directory).

[ctx: @title:window]
en: Database Configuration
uk: Налаштування баз даних

en: The database names configuration is not valid. Error is <br/><p>%1</p><br/>Please check your configuration.
uk: Налаштування назв баз даних є некоректними. Повідомлення щодо помилки: <br/><p>%1</p><br/>Перевірте, чи правильно вказано налаштування.

en: Testing database connection has failed with error<br/><p>%1</p><br/>Please check your configuration.
uk: Спроба перевірити з'єднання із базами даних завершилася повідомленням про помилку:<br/><p>%1</p><br/>Перевірте, чи правильно вказано налаштування.

en: You must select a folder for digiKam to store information and metadata in a database file.
uk: Ви маєте вибрати теку, яку digiKam буде використовувати для зберігання відомостей і метаданих у файлі бази даних.

[ctx: @title:window]
en: Create Database Folder?
uk: Створити теку бази даних?

en: <p>The folder to put your database in does not seem to exist:</p><p><b>%1</b></p>Would you like digiKam to create it for you?
uk: <p>Теки, де має зберігатися файл бази даних, не існує:</p> <p><b>%1</b></p>Чи бажаєте ви, щоб digiKam створив її?

[ctx: @title:window]
en: Create Database Folder Failed
uk: Створення теки бази даних зазнало невдачі

en: <p>digiKam could not create the folder to host your database file.
    Please select a different location.</p><p><b>%1</b></p>
uk: <p>Програма digiKam не змогла створити теку, де має зберігатися файл бази даних.
    Будь ласка, виберіть інше місце.</p><p><b>%1</b></p>

[ctx: @title:window]
en: No Database Write Access
uk: Немає доступу до бази даних для запису

en: <p>You do not seem to have write access for the folder to host the database file.<br/>Please select a different location.</p><p><b>%1</b></p>
uk: <p>Запис до теки, де зберігається файл бази даних, заборонено.<br/>Будь ласка, оберіть інше місце на диску.</p><p><b>%1</b></p>

[ctx: @title:window]
en: Database Statistics
uk: Статистика бази даних

en: Format
uk: Формат

en: Count
uk: Кількість

en: Videos
uk: Відео

en: Audio
uk: Аудіо

en: Total Items
uk: Загалом записів

en: Database backend
uk: Сервер бази даних

en: Database Path
uk: Шлях до бази даних

en: Database internal server
uk: Вбудований сервер бази даних

[ctx: @info: database server]
en: Yes
uk: Так

en: Database internal server Path
uk: Шлях до вбудованого сервера бази даних

en: Host Name
uk: Назва вузла

en: Host Port
uk: Порт вузла

en: User account
uk: Обліковий запис

en: Connect options
uk: Параметри з'єднання

en: Core Db name
uk: Назва основної бази даних

en: Thumbs Db name
uk: Назва бази даних мініатюр

en: Face Db name
uk: Назва бази даних облич

en: Database locale
uk: Локаль бази даних

[ctx: @info: total number of items]
en: total
uk: загалом

en: This binary file is used to manage a dedicated instance of MariaDB server.
uk: Цей виконуваний файл використовується для керування спеціальним екземпляром сервера MariaDB.

en: This binary file is used to initialize the MariaDB data files for the database.
uk: Цей виконуваний файл використовується для ініціалізації файлів даних MariaDB для бази даних.

en: This binary file is used to start a dedicated instance of MariaDB server.
uk: Цей виконуваний файл використовується для запуску спеціального екземпляра сервера MariaDB.

en: This binary file is used to upgrade the database to current server version.
uk: Цей виконуваний файл буде використано для оновлення бази даних до поточної версії сервера.

en: Thumb
uk: Мініатюра

en: List of items that are about to be deleted.
uk: Список записів, які зараз буде вилучено.

en: This is the list of items that are about to be deleted.
uk: Це список записів, які зараз буде вилучено.

en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash.
uk: Якщо увімкнено, файли буде вилучено остаточно, а не пересунуто в смітник.

en: <p>If this box is checked, items will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash.</p><p><em>Use this option with caution</em>: most filesystems are unable to undelete deleted items reliably.</p>
uk: <p>Якщо цей пункт позначено, записи не буде пересунуто в смітник, а <b>остаточно вилучено</b>.</p><p><em>Використовуйте цей параметр обачно</em>: Більшість файлових систем не можуть гарантовано відновити вилучені записи.</p>

en: &Delete items instead of moving them to the trash
uk: &Вилучати записи замість пересування у смітник

en: Do not &ask again
uk: Н&е запитувати знову

en: If checked, this dialog will no longer be shown, and items will be directly and permanently deleted.
uk: Якщо увімкнено, це вікно вже не буде показано, а записи буде безпосередньо і остаточно вилучено.

en: If this box is checked, this dialog will no longer be shown, and items will be directly and permanently deleted.
uk: Якщо позначено цей пункт, це вікно вже не буде показано, а записи буде безпосередньо і остаточно вилучено.

en: If checked, this dialog will no longer be shown, and items will be directly moved to the Trash.
uk: Якщо увімкнено, це вікно вже не буде показано, а записи буде безпосередньо пересунуто в смітник.

en: If this box is checked, this dialog will no longer be shown, and items will be directly moved to the Trash.
uk: Якщо позначено цей пункт, це вікно вже не буде показано, а записи буде безпосередньо пересунуто в смітник.

en: These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.
uk: Ці записи буде <b>назавжди вилучено</b> з вашого жорсткого диска.

en: These items will be moved to Trash.
uk: Ці записи буде пересунуто до смітника.

en: <b>1</b> item selected. | <b>%1</b> items selected.
uk[0]: Вибрано <b>%1</b> запис.
uk[1]: Вибрано <b>%1</b> записи.
uk[2]: Вибрано <b>%1</b> записів.
uk[3]: Вибрано <b>1</b> запис.

en: These albums will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.
uk: Ці альбоми буде <b>назавжди вилучено</b> з вашого жорсткого диска.

en: These albums will be moved to Trash.
uk: Ці альбоми буде пересунуто до смітника.

en: <b>1</b> album selected. | <b>%1</b> albums selected.
uk[0]: Вибрано <b>%1</b> альбом.
uk[1]: Вибрано <b>%1</b> альбоми.
uk[2]: Вибрано <b>%1</b> альбомів.
uk[3]: Вибрано <b>1</b> альбом.

en: <p>These albums will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</p><p>Note that <b>all subalbums</b> are included in this list and will be deleted permanently as well.</p>
uk: <p>Ці альбоми буде <b>назавжди вилучено</b> з вашого жорсткого диска.</p><p>Примітка: <b>всі підальбоми</b> включаються в цей список і їх також буде назавжди вилучено.</p>

en: <p>These albums will be moved to Trash.</p><p>Note that <b>all subalbums</b> are included in this list and will be moved to Trash as well.</p>
uk: <p>Ці альбоми буде пересунуто до смітника.</p><p>Примітка: <b>всі підальбоми</b> включаються в цей список, їх також буде пересунуто до смітника.</p>

en: &Move to Trash
uk: &Пересунути до смітника

[ctx: @title:window]
en: About to Delete Selected Items
uk: Буде вилучено вибрані записи

[ctx: @title:window]
en: About to Delete Selected Albums
uk: Буде вилучено вибрані альбоми

en: Do not show this message again
uk: Не показувати більше це повідомлення

en: Continue
uk: Продовжити

en: Do not ask again
uk: Більше не питати

[ctx: @title:window]
en: Settings for Saving Image File
uk: Параметри зберігання файла зображення

[ctx: @title:window]
en: Color Profile Info - %1
uk: Інформація щодо профілю кольорів — %1

en: Select an Item
uk: Виберіть пункт

en: Select Items
uk: Виберіть пункти

en: <i>Preview:</i>
uk: <i>Перегляд:</i>

en: <i>Make:</i>
uk: <i>Виробник:</i>

en: <i>Model:</i>
uk: <i>Модель:</i>

en: <i>Created:</i>
uk: <i>Створено:</i>

en: <i>Aperture:</i>
uk: <i>Апертура:</i>

en: <i>Focal:</i>
uk: <i>Фокусна відстань:</i>

en: <i>Exposure:</i>
uk: <i>Експозиція:</i>

en: <i>Sensitivity:</i>
uk: <i>Чутливість:</i>

en: <i>AspectRatio:</i>
uk: <i>Співвідношення розмірів:</i>

en: <i>AudioBitRate:</i>
uk: <i>Бітова швидкість звуку:</i>

en: <i>AudioChannelType:</i>
uk: <i>Тип звукових каналів:</i>

en: <i>AudioCodec:</i>
uk: <i>Аудіокодек:</i>

en: <i>Duration:</i>
uk: <i>Тривалість:</i>

en: <i>FrameRate:</i>
uk: <i>Частота кадрів:</i>

en: <i>VideoCodec:</i>
uk: <i>Відеокодек:</i>

[ctx: @title:window]
en: Shared Libraries and Components Information
uk: Відомості щодо спільних бібліотек і компонентів

en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буфера

en: <font size="5">%1</font><br/><b>Version %2</b><p>%3</p><p><i>%4</i></p>
uk: <font size="5">%1</font><br/><b>Версія %2</b><p>%3</p><p><i>%4</i></p>

en: Items List
uk: Список записів

[ctx: @item: component is supported/available]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @item: component is not available/supported]
en: No
uk: Ні

[ctx: @title]
en: Features
uk: Можливості

[ctx: @title]
en: Libraries
uk: Бібліотеки

[ctx: @info: version]
en: Unknown
uk: Невідома

[ctx: @item: information about memory]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: @item: component info]
en: Manifests
uk: Маніфести

[ctx: @item: opencv info]
en: OpenCV Configuration
uk: Налаштування OpenCV

[ctx: @info: tri state]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @info: tri state]
en: No
uk: Ні

[ctx: @info: tri state]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: @title:window]
en: List of Supported RAW Cameras
uk: Список підтримуваних фотоапаратів з цифровими негативами

en: Using LibRaw version %2<br/>1 model on the list | Using LibRaw version %2<br/>%1 models on the list
uk[0]: Використовуємо бібліотеку LibRaw версії %2<br/>У списку %1 модель
uk[1]: Використовуємо бібліотеку LibRaw версії %2<br/>У списку %1 моделі
uk[2]: Використовуємо бібліотеку LibRaw версії %2<br/>У списку %1 моделей
uk[3]: Використовуємо бібліотеку LibRaw версії %2<br/>У списку одна модель

en: Using LibRaw version %2<br/>1 model on the list (found: %3) | Using LibRaw version %2<br/>%1 models on the list (found: %3)
uk[0]: Використовуємо бібліотеку LibRaw версії %2<br/>У списку %1 модель (знайдено: %3)
uk[1]: Використовуємо бібліотеку LibRaw версії %2<br/>У списку %1 моделі (знайдено: %3)
uk[2]: Використовуємо бібліотеку LibRaw версії %2<br/>У списку %1 моделей (знайдено: %3)
uk[3]: Використовуємо бібліотеку LibRaw версії %2<br/>У списку одна модель (знайдено: %3)

[ctx: @title:window]
en: List of Detected Hardware
uk: Список виявленого програмного забезпечення

[ctx: @label]
en: %1 uses Solid framework version %2
    to detect and manage devices from your computer.
    Press "Refresh" to update list if you plug a removable device.
uk: %1 використовує бібліотеку Solid версії %2
    для виявлення пристроїв на вашому комп'ютері і керування ними.
    Натисніть «Освіжити» для оновлення списку, якщо ви з'єднали з комп'ютером портативний пристрій.

[ctx: @title]
en: Hotplug Device Events
uk: Події «гарячого» з'єднання пристроїв

[ctx: @title]
en: Devices List
uk: Список пристроїв

[ctx: @action]
en: Refresh
uk: Оновити

[ctx: @item: universal device ID]
en: Udi
uk: UDI

[ctx: @item: device property]
en: empty
uk: порожньо

[ctx: @item: parent device ID]
en: Parent Udi
uk: Батьківський UDI

[ctx: @item: device property]
en: none
uk: немає

[ctx: @item; device constructor]
en: Vendor
uk: Постачальник

[ctx: @item: device name]
en: Product
uk: Продукт

[ctx: @item: device description]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @item: device status]
en: States
uk: Стани

[ctx: @item]
en: Non-portable info
uk: Непортовані відомості

[ctx: @item]
en: New Device Added
uk: Додано новий пристрій

[ctx: @info: device property]
en: none
uk: немає

[ctx: @item: device constructor]
en: Vendor
uk: Постачальник

[ctx: @info: device property]
en: empty
uk: порожньо

[ctx: @item]
en: Device Removed
uk: Пристрій вилучено

[ctx: @item]
en: Udi
uk: UDI

en: Desktop Browser
uk: Переглядач

en: Open Home page with default desktop Web browser
uk: Відкрити початкову сторінку у типовій програмі для перегляду інтернету

en: Cannot load page %1
uk: Не вдалося завантажити сторінку %1

[ctx: Color Model: Grayscale]
en: Grayscale
uk: Градації сірого

[ctx: Color Model: Monochrome]
en: Monochrome
uk: Чорно-біле

[ctx: Color Model: Indexed]
en: Indexed
uk: Індексований

[ctx: Color Model: Uncalibrated (RAW)]
en: Uncalibrated (RAW)
uk: Некалібрований (RAW)

[ctx: Color Model: Unknown]
en: Unknown
uk: Невідома

en: Auto Equalize
uk: Автовирівнювання

en: Auto Normalize
uk: Автонормалізація

en: Brightness / Contrast / Gamma Filter
uk: Фільтр яскравості/контрастності/гами

en: Set here the gamma adjustment of the image.
uk: Тут ви можете вказати коригування гами зображення.

en: Black & White / Sepia Filter
uk: Фільтр чорно-білих/сепії

[ctx: generic black and white film]
en: Generic
uk: Звичайна

en: <b>Generic</b>:<p>Simulate a generic black and white film.</p>
uk: <b>Звичайна</b>:<p>Імітація звичайної чорно-білої плівки.</p>

en: <b>Agfa 200X</b>:<p>Simulate the Agfa 200X black and white film at 200 ISO.</p>
uk: <b>Agfa 200X</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Agfa 200X зі світлочутливістю 200 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 25</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 25 ISO.</p>
uk: <b>Agfa Pan 100</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Agfa Pan зі світлочутливістю 100 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 100</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 100 ISO.</p>
uk: <b>Agfa Pan 100</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Agfa Pan зі світлочутливістю 100 ISO.</p>

en: <b>Agfa Pan 400</b>:<p>Simulate the Agfa Pan black and white film at 400 ISO.</p>
uk: <b>Agfa Pan 100</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Agfa Pan зі світлочутливістю 100 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 100</b>:<p>Simulate the Ilford Delta black and white film at 100 ISO.</p>
uk: <b>Ilford Delta 100</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Ilford Delta зі світлочутливістю 100 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 400</b>:<p>Simulate the Ilford Delta black and white film at 400 ISO.</p>
uk: <b>Ilford Delta 100</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Ilford Delta зі світлочутливістю 100 ISO.</p>

en: <b>Ilford Delta 400 Pro 3200</b>:<p>Simulate the Ilford Delta 400 Pro black and white film at 3200 ISO.</p>
uk: <b>Ilford Delta 100</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Ilford Delta 400 Pro зі світлочутливістю 3200 ISO.</p>

en: <b>Ilford FP4 Plus</b>:<p>Simulate the Ilford FP4 Plus black and white film at 125 ISO.</p>
uk: <b>Ilford FP4 Plus</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Ilford FP4 Plus зі світлочутливістю 125 ISO.</p>

en: <b>Ilford HP5 Plus</b>:<p>Simulate the Ilford HP5 Plus black and white film at 400 ISO.</p>
uk: <b>Ilford HP5 Plus</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Ilford HP5 Plus зі світлочутливістю 400 ISO.</p>

en: <b>Ilford PanF Plus</b>:<p>Simulate the Ilford PanF Plus black and white film at 50 ISO.</p>
uk: <b>Ilford Delta 100</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Ilford PanF Plus зі світлочутливістю 50 ISO.</p>

en: <b>Ilford XP2 Super</b>:<p>Simulate the Ilford XP2 Super black and white film at 400 ISO.</p>
uk: <b>IIlford XP2 Super</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку IIlford XP2 Super зі світлочутливістю 400 ISO.</p>

en: <b>Kodak Tmax 100</b>:<p>Simulate the Kodak Tmax black and white film at 100 ISO.</p>
uk: <b>Kodak Tmax 400</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Kodak Tmax 400 зі світлочутливістю 400 ISO.</p>

en: <b>Kodak Tmax 400</b>:<p>Simulate the Kodak Tmax black and white film at 400 ISO.</p>
uk: <b>Kodak Tmax 400</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Kodak Tmax 400 зі світлочутливістю 400 ISO.</p>

en: <b>Kodak TriX</b>:<p>Simulate the Kodak TriX black and white film at 400 ISO.</p>
uk: <b>Kodak TriX</b>:<p>Імітує чорно-білу плівку Kodak TriX зі світлочутливістю 400 ISO.</p>

en: Ilford SPX 200 (Infrared)
uk: Ilford SPX 200 (інфрачервона)

en: <b>Ilford SPX 200</b>:<p>Simulate the Ilford SPX infrared film at 200 ISO.</p>
uk: <b>Ilford SPX 200</b>:<p>Імітує інфрачервону плівку Ilford SPX зі світлочутливістю 200 ISO.</p>

en: Ilford SPX 400 (Infrared)
uk: Ilford SPX 400 (інфрачервона)

en: <b>Ilford SPX 400</b>:<p>Simulate the Ilford SPX infrared film at 400 ISO.</p>
uk: <b>Ilford SPX 400</b>:<p>Імітує інфрачервону плівку Ilford SPX зі світлочутливістю 400 ISO.</p>

en: Ilford SPX 800 (Infrared)
uk: Ilford SPX 800 (інфрачервона)

en: <b>Ilford SPX 800</b>:<p>Simulate the Ilford SPX infrared film at 800 ISO.</p>
uk: <b>Ilford SPX 800</b>:<p>Імітує інфрачервону плівку Ilford SPX зі світлочутливістю 800 ISO.</p>

en: Kodak HIE (Infrared)
uk: Kodak HIE (інфрачервона)

en: <b>Kodak HIE</b>:<p>Simulate the Kodak HIE infrared film.</p>
uk: <b>Kodak HIE</b>:<p>Імітує інфрачервону плівку Kodak HIE.</p>

en: No Lens Filter
uk: Без лінзового фільтра

en: <b>No Lens Filter</b>:<p>Do not apply a lens filter when rendering the image.</p>
uk: <b>Без лінзового фільтра</b>:<p>Не застосовувати лінзовий фільтр для показу зображення.</p>

en: Green Filter
uk: Зелений фільтр

en: <b>Black & White with Green Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a green filter. This is useful for all scenic shoots, especially portraits photographed against the sky.</p>
uk: <b>Чорно-біле з Зеленим фільтром</b>:<p>Імітує експозиції чорно-білої плівки з використанням зеленого фільтра. Таким чином забезпечується однорідний відступ для всіх сценічних знімків, особливо пасує для портретів знятих на фоні неба.</p>

en: Orange Filter
uk: Жовтогарячий фільтр

en: <b>Black & White with Orange Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using an orange filter. This will enhance landscapes, marine scenes and aerial photography.</p>
uk: <b>Чорно-біле з Жовто-гарячим фільтром</b>:<p>Імітує експозиції чорно-білої плівки з використанням жовто-гарячого фільтра. Таким чином покращуються пейзажні і морські сцени і аерозйомка.</p>

en: Red Filter
uk: Червоний фільтр

en: <b>Black & White with Red Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a red filter. This creates dramatic sky effects, and simulates moonlight scenes in the daytime.</p>
uk: <b>Чорно-біле з Червоним фільтром</b>:<p>Імітує експозиції чорно-білої плівки з використанням червоного фільтра. Використання цього фільтра створює драматичні ефекти неба і імітує сцени з місячним сяйвом у денний час.</p>

en: Yellow Filter
uk: Жовтий фільтр

en: <b>Black & White with Yellow Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a yellow filter. This has the most natural tonal correction, and improves contrast. Ideal for landscapes.</p>
uk: <b>Чорно-біле з Жовтим фільтром</b>:<p>Імітує експозиції чорно-білої плівки з використанням жовтого фільтра. Найприродніша тональна корекція, яка покращує контрастність. Ідеально для пейзажів.</p>

en: Yellow-Green Filter
uk: Жовто-зелений фільтр

en: <b>Black & White with Yellow-Green Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a yellow-green filter. A yellow-green filter is highly effective for outdoor portraits because red is rendered dark while green appears lighter. Great for correcting skin tones, bringing out facial expressions in close-ups and emphasizing the feeling of liveliness. This filter is highly effective for indoor portraits under tungsten lighting.</p>
uk: <b>Чорно-білий з жовто-зеленим фільтром</b>:<p>імітувати експозицію чорно-білої плівки за допомогою жовто-зеленого фільтра. Жовто-зелений фільтр є дуже ефективним для створення портретів на природі, оскільки за його застосування червоний колір стає темнішим, а зелений — світлішим. Цей фільтр чудово впорається з виправленням кольорів шкіри, акцентує увагу на виразі обличчя на знімках зроблених з малої відстані та підкреслить відчуття веселості. Застосування цього фільтра значно покращує портрети у приміщеннях, зняті за освітлення лампами розжарювання.</p>

en: Blue Filter
uk: Синій фільтр

en: <b>Black & White with Blue Filter</b>:<p>Simulate black and white film exposure using a blue filter. This accentuates haze and fog. Used for dye transfer and contrast effects.</p>
uk: <b>Чорно-біле з синім фільтром</b>:<p>Імітує експозицію чорно-білої плівки з використанням синього фільтра. Підкреслює відчуття мряки і туману. Використовується для зміщення відтінків та застосування ефекту контрастності.</p>

en: Strength:
uk: Сила:

en: Here, set the strength adjustment of the lens filter.
uk: Тут ви можете встановити силу виправлення для фільтра лінз.

en: No Tone Filter
uk: Без фільтра тонів

en: <b>No Tone Filter</b>:<p>Do not apply a tone filter to the image.</p>
uk: <b>Без фільтра тонів</b>:<p>Не застосовувати фільтр тонів до зображення.</p>

en: Sepia Filter
uk: Фільтр сепії

en: <b>Black & White with Sepia Tone</b>:<p>Gives a warm highlight and mid-tone while adding a bit of coolness to the shadows - very similar to the process of bleaching a print and re-developing in a sepia toner.</p>
uk: <b>Чорно-біле з Оливково-брунатним тоном</b>:<p>Надає тепле підсвічування і середній тон, додає трохи холодності тіням — дуже схоже на процес відбілювання знімка, а потім його повторної побудови у оливково-брунатних тонах.</p>

en: Brown Filter
uk: Коричневий фільтр

en: <b>Black & White with Brown Tone</b>:<p>This filter is more neutral than the Sepia Tone filter.</p>
uk: <b>Чорно-біле з Коричневим тоном</b>:<p>Цей фільтр є нейтральнішим за оливково-брунатний фільтр.</p>

en: Cold Filter
uk: Холодний фільтр

en: <b>Black & White with Cold Tone</b>:<p>Start subtly and replicate printing on a cold tone black and white paper such as a bromide enlarging paper.</p>
uk: <b>Чорно-біле з Холодним тоном</b>:<p>Почати друк на тонкому копіювальному папері у холодних тонах чорного і білого, так, як під час друку на бромідному збільшувальному папері.</p>

en: Selenium Filter
uk: Селеновий фільтр

en: <b>Black & White with Selenium Tone</b>:<p>This effect replicates traditional selenium chemical toning done in the darkroom.</p>
uk: <b>Чорно-біле з Селеновим тоном</b>:<p>Цей ефект відтворює традиційне селенове хімічне тонування, проведене у темній кімнаті.</p>

en: Platinum Filter
uk: Платиновий фільтр

en: <b>Black & White with Platinum Tone</b>:<p>This effect replicates traditional platinum chemical toning done in the darkroom.</p>
uk: <b>Чорно-біле з Платиновим тоном</b>:<p>Цей ефект відтворює традиційне платинове хімічне тонування, проведене у темній кімнаті.</p>

en: <b>Black & White with greenish tint</b>:<p>This effect is also known as Verdante.</p>
uk: <b>Чорно-біле з зеленуватим відтінком</b>:<p>Цей ефект також відомий як Верданте.</p>

en: Lens Filters
uk: Фільтри об'єктива

en: Tone
uk: Тон

en: Luminosity
uk: Яскравість світла

[ctx: @title:window]
en: Black & White Settings File to Load
uk: Файл параметрів чорно-білого, який слід завантажити

en: "%1" is not a Black & White settings text file.
uk: «%1» — це не текстовий файл параметрів чорно-білого.

en: Cannot load settings from the Black & White text file.
uk: Неможливо завантажити параметри з текстового файла чорно-білого.

[ctx: @title:window]
en: Black & White Settings File to Save
uk: Зберегти файл параметрів чорно-білого

en: Cannot save settings to the Black & White text file.
uk: Неможливо зберегти параметри у текстовий файл чорно-білого.

en: Infrared Filter
uk: Фільтр інфрачервоних

en: Channel Mixer Tool
uk: Змішувач каналів

[ctx: @label]
en: Output Channel:
uk: Вихідний канал:

[ctx: @item: color]
en: Red
uk: Червоний

[ctx: @item: color]
en: Green
uk: Зелений

[ctx: @item: color]
en: Blue
uk: Синій

[ctx: @label: color]
en: Red (%):
uk: Червоний (у %):

[ctx: @info]
en: Select the red color gain, as a percentage, for the current channel.
uk: Тут ви можете вибрати приріст червоного кольору у відсотках для поточного каналу.

[ctx: @label: color]
en: Green (%):
uk: Зелений (у %):

[ctx: @info]
en: Select the green color gain, as a percentage, for the current channel.
uk: Тут ви можете вибрати приріст зеленого кольору у відсотках для поточного каналу.

[ctx: @label: color]
en: Blue (%):
uk: Синій (у %):

[ctx: @info]
en: Select the blue color gain, as a percentage, for the current channel.
uk: Тут ви можете вибрати приріст синього кольору у відсотках для поточного каналу.

[ctx: @option]
en: &Reset
uk: &Скинути

[ctx: @info]
en: Reset color channels' gains settings from the currently selected channel.
uk: Скинути параметри приростів каналів кольорів для вибраного каналу.

[ctx: @option]
en: Preserve luminosity
uk: Зберігати яскравість світла

[ctx: @info]
en: Enable this option is you want preserve the image luminosity.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте зберегти яскравість світла зображення.

[ctx: @option: color]
en: Monochrome
uk: Чорно-біле

[ctx: @info: help]
en: Use "Monochrome" mode to convert color picture to Black and White:
    The "red channel" modifies the contrast of photograph.
    The "green channel" enhances or reduces the details level of photograph.
    The "blue channel" affects the noise of photograph.
    Note: in this mode, the histogram will display only luminosity values.
uk: Скористайтеся режимом «Чорно-біле» для перетворення кольорового знімка на чорно-білий:
    «Канал червоного» змінює контрастність фотографії.
    «Канал зеленого» збільшує або зменшує рівень деталізації фотографії.
    «Канал синього» впливає на рівень шумності фотографії.
    Зауваження: у цьому режимі на гістограмі буде показано лише значення освітленості.

[ctx: @info: progress]
en: Total: %1 (%)
uk: Загалом: %1 (у %)

[ctx: @title:window]
en: Select Gimp Gains Mixer File to Load
uk: Виберіть файл приростів змішувача Gimp для завантаження

[ctx: @info]
en: Cannot load settings from the Gains Mixer text file.
uk: Не вдалося завантажити параметри з текстового файла приростів змішувача.

[ctx: @title:window]
en: Gimp Gains Mixer File to Save
uk: Файл приростів змішувача Gimp, який слід зберегти

[ctx: @info]
en: Cannot save settings to the Gains Mixer text file.
uk: Не вдалося зберегти тестовий файл приростів змішувача.

en: Tonality Filter
uk: Фільтр тональності

en: Color Balance Tool
uk: Інструмент балансу кольорів

[ctx: @label: color]
en: Cyan
uk: Блакитний

[ctx: @info]
en: Set here the cyan/red color adjustment of the image.
uk: Тут ви можете встановити налаштування кольору для блакитного/червоного на зображенні.

[ctx: @label: color]
en: Red
uk: Червоний

[ctx: @label: color]
en: Magenta
uk: Пурпуровий

[ctx: @info]
en: Set here the magenta/green color adjustment of the image.
uk: Тут ви можете встановити налаштування кольору для пурпурового/зеленого на зображенні.

[ctx: @label: color]
en: Green
uk: Зелений

[ctx: @label: color]
en: Yellow
uk: Жовтий

[ctx: @label: color]
en: Blue
uk: Синій

[ctx: @info]
en: Set here the yellow/blue color adjustment of the image.
uk: Тут ви можете встановити налаштування кольору для жовтого/синього на зображенні.

en: Curve free mode
uk: Режим вільного малювання

en: With this button, you can draw your curve free-hand with the mouse.
uk: За допомогою цієї кнопки, ви можете від руки намалювати криву мишкою.

en: Curve smooth mode
uk: Режим гладкої кривої

en: With this button, the curve type is constrained to be a smooth line with tension.
uk: За допомогою цієї кнопки ви можете обмежити тип кривої гладкими лініями з натягом.

en: With this button, you can pick the color from original image used to set <b>Shadow Tone</b> smooth curves point on Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
uk: За допомогою цієї кнопки ви можете взяти кольори з початкового зображення, які потім буде використано для встановлення точок гладких кривих <b>Тіньового тону</b> на каналах Червоного, Зеленого, Синього кольорів і Яскравості світла.

en: With this button, you can pick the color from original image used to set <b>Middle Tone</b> smooth curves point on Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
uk: За допомогою цієї кнопки ви можете взяти кольори з початкового зображення, які потім буде використано для встановлення точок гладких кривих <b>Середнього тону</b> на каналах Червоного, Зеленого, Синього кольорів і Яскравості світла.

en: With this button, you can pick the color from original image used to set <b>Highlight Tone</b> smooth curves point on Red, Green, Blue, and Luminosity channels.
uk: За допомогою цієї кнопки ви можете взяти кольори з початкового зображення, які потім буде використано для встановлення точок гладких кривих <b>Тону підсвічування</b> на каналах Червоного, Зеленого, Синього кольорів і Яскравості світла.

en: Resets channel/channels curves' values.
uk: Відновити початкові значення кривих каналів.

en: If you press this button, custom menu will appear: First option will reset current channel. Second option will reset all channels.
uk: Якщо ви натиснете цю кнопку, буде відкрито нетипове меню. За допомогою його першого пункту можна відновити початкові параметри поточного каналу. За допомогою другого пункту — відновити початкові параметри усіх каналів.

en: Reset &Channel
uk: Скинути &канал

en: Reset &All
uk: Скинути &усі

en: Adjust Curves
uk: Виправити криві

[ctx: @title:window]
en: Select Gimp Curves File to Load
uk: Виберіть файл кривих Gimp, який слід завантажити

en: Cannot load from the Gimp curves text file.
uk: Не вдалося завантажити дані з текстового файла кривих Gimp.

[ctx: @title:window]
en: Gimp Curves File to Save
uk: Файл кривих Gimp, який слід зберегти

en: Cannot save to the Gimp curves text file.
uk: Не вдалося зберегти текстовий файл кривих Gimp.

en: Loading image...
uk: Завантаження зображення…

en: Histogram calculation...
uk: Обчислення гістограми…

en: Histogram
    calculation
    failed.
uk: Невдале
    обчислення
    гістограми.

en: Border Tool
uk: Інструмент рамки

[ctx: solid border type]
en: Solid
uk: Суцільною лінією

[ctx: beveled border type]
en: Beveled
uk: З фаскою

en: Decorative Pine
uk: Декоративна сосна

en: Decorative Wood
uk: Декоративне дерево

en: Decorative Paper
uk: Декоративний папір

en: Decorative Parquet
uk: Декоративний паркет

en: Decorative Ice
uk: Декоративний лід

en: Decorative Leaf
uk: Декоративний лист

en: Decorative Marble
uk: Декоративний мармур

en: Decorative Rain
uk: Декоративний дощ

en: Decorative Craters
uk: Декоративні кратери

en: Decorative Dried
uk: Декоративне засихання

en: Decorative Pink
uk: Декоративна гвоздика

en: Decorative Stone
uk: Декоративний камінь

en: Decorative Chalk
uk: Декоративна крейда

en: Decorative Granite
uk: Декоративний граніт

en: Decorative Rock
uk: Декоративна скеля

en: Decorative Wall
uk: Декоративна стіна

en: Select the border type to add around the image here.
uk: Тут ви можете вибрати тип рамки, яку слід додати навколо зображення.

en: Preserve Aspect Ratio
uk: Зберігати співвідношення розмірів

en: Enable this option if you want to preserve the aspect ratio of image. If enabled, the border width will be a percentage of the image size, else the border width will be in pixels.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте зберігати співвідношення розмірів зображення. Якщо цей параметр увімкнено, ширину рамки буде обчислено у відсотках від розмірів зображення, у іншому випадку вона обчислюватиметься у пікселях.

en: Set here the border width as a percentage of the image size.
uk: Тут ви можете вказати ширину рамки у відсотках від розміру зображення.

en: Width (pixels):
uk: Ширина (у пікселях):

en: Set here the border width in pixels to add around the image.
uk: Тут ви можете вказати ширину рамки, яку слід додати до зображення, у пікселях.

[ctx: first color for border effect]
en: First:
uk: Перший:

[ctx: second color for border effect]
en: Second:
uk: Другий:

en: Set here the foreground color of the border.
uk: Тут ви можете вказати колір переднього плану рамки.

en: Set here the Background color of the border.
uk: Тут ви можете вказати колір тла рамки.

en: Set here the color of the main border.
uk: Тут ви можете вказати головний колі рамки.

en: Set here the color of the line.
uk: Тут ви можете вказати колір ліній.

en: Set here the color of the upper left area.
uk: Тут ви можете вказати колір верхньої лівої області.

en: Set here the color of the lower right area.
uk: Тут ви можете вказати нижньої правої області.

en: Set here the color of the first line.
uk: Тут ви можете вказати колір першої лінії.

en: Set here the color of the second line.
uk: Тут ви можете вказати колір другої лінії.

en: Texture Filter
uk: Фільтр текстури

[ctx: @item: texture type]
en: Paper
uk: Папір

[ctx: @item: texture type]
en: Paper 2
uk: Папір 2

[ctx: @item: texture type]
en: Fabric
uk: Тканина

[ctx: @item: texture type]
en: Burlap
uk: Мішковина

[ctx: @item: texture type]
en: Bricks
uk: Цегла

[ctx: @item: texture type]
en: Bricks 2
uk: Цегла 2

[ctx: @item: texture type]
en: Canvas
uk: Парусина

[ctx: @item: texture type]
en: Marble
uk: Мармур

[ctx: @item: texture type]
en: Marble 2
uk: Мармур 2

[ctx: @item: texture type]
en: Blue Jean
uk: Джинса

[ctx: @item: texture type]
en: Cell Wood
uk: Розпил дерева

[ctx: @item: texture type]
en: Metal Wire
uk: Металевий дріт

[ctx: @item: texture type]
en: Modern
uk: Модерн

[ctx: @item: texture type]
en: Wall
uk: Стіна

[ctx: @item: texture type]
en: Moss
uk: Мох

[ctx: @item: texture type]
en: Stone
uk: Камінь

[ctx: @info]
en: Set here the texture type to apply to image.
uk: Тут ви можете вказати тип текстури, що застосовуватиметься до зображення.

[ctx: @label]
en: Relief:
uk: Рельєфність:

[ctx: @info]
en: Set here the relief gain used to merge texture and image.
uk: Тут ви можете вказати коефіцієнт рельєфності для об'єднання зображення і текстури.

en: Rotate Right
uk: Повернути праворуч

en: Rotate 180 degrees
uk: Обернути на 180°

en: Rotate Left
uk: Повернути ліворуч

en: Flip Horizontally
uk: Віддзеркалити горизонтально

en: Flip Vertically
uk: Віддзеркалити вертикально

en: Crop
uk: Обрізати

en: Convert to 8 Bit
uk: Перетворити на 8-бітове

en: Convert to 16 Bit
uk: Перетворити на 16-бітове

[ctx: Rotate image]
en: Rotate
uk: Повернути

[ctx: Flip image]
en: Flip
uk: Віддзеркалити

[ctx: Crop image]
en: Crop
uk: Обрізати

[ctx: Resize image]
en: Resize
uk: Змінити розміри

[ctx: Convert image bit depth]
en: Convert Depth
uk: Змінити глибину кольорів

en: Unknown filter
uk: Невідомий фільтр

en: Color Negative Inverter
uk: Інвертор кольорових негативів

en: Built-in transformation not supported
uk: Підтримки вбудованих перетворень не передбачено

en: Filter identifier or version is not supported
uk: Підтримки фільтра з вказаним ідентифікатором або вказаної версії не передбачено

en: Blur Filter
uk: Фільтр розмивання

en: Blur FX Filter
uk: Фільтр додаткових ефектів розмивання

en: Charcoal Effect
uk: Ефект вугільного олівця

en: Color FX Filter
uk: Фільтр додаткових ефектів кольорів

[ctx: @item: color effect]
en: Solarize
uk: Вигорання

[ctx: @item: color effect]
en: Vivid
uk: Чіткість

[ctx: @item: color effect]
en: Neon
uk: Неон

[ctx: @item: color effect]
en: Find Edges
uk: Пошук країв

[ctx: @info]
en: Select the effect type to apply to the image here.
    "Solarize": simulates solarization of photograph.
    "Vivid": simulates the Velvia(tm) slide film colors.
    "Neon": coloring the edges in a photograph to
    reproduce a fluorescent light effect.
    "Find Edges": detects the edges in a photograph
    and their strength.
    "Lut3D": coloring images with Lut3D filters
uk: Тут ви можете вибрати тип ефекту, який буде застосовано до зображення.
    «Вигорання»: імітує вигорання фотографії на сонці.
    «Чіткість»: імітує кольори плівки для слайдів Velvia™.
    «Неон»: розфарбовує краї фотографії, щоб відтворити ефект штучного денного світла.
    «Пошук країв»: виявляє краї об'єктів на фотографії і підсилює їх.
    «Lut3D»: розфарбовування зображень за допомогою фільтрів Lut3D

[ctx: @label: level of the effect]
en: Level:
uk: Рівень:

[ctx: @info]
en: Set here the level of the effect.
uk: Тут ви можете вибрати рівень ефекту.

[ctx: @label]
en: Iteration:
uk: Кількість ітерацій:

[ctx: @info]
en: This value controls the number of iterations to use with the Neon and Find Edges effects.
uk: Це значення керує кількістю ітерацій під час використання ефектів Неон і Пошук країв.

[ctx: @label]
en: Intensity:
uk: Інтенсивність:

[ctx: @info]
en: Set here the intensity of the filter.
uk: Тут можна встановити інтенсивність фільтрування.

[ctx: @info: effect type]
en: Bleach
uk: Вибілювання

[ctx: @info: effect type]
en: Blue Crush
uk: Блакитна хвиля

[ctx: @info: effect type]
en: BW Contrast
uk: Контрастність ЧБ

[ctx: @info: effect type]
en: Instant
uk: Миттєвий

[ctx: @info: effect type]
en: Original
uk: Оригінал

[ctx: @info: effect type]
en: Punch
uk: Штемпель

[ctx: @info: effect type]
en: Summer
uk: Літо

[ctx: @info: effect type]
en: Tokyo
uk: Токіо

[ctx: @info: effect type]
en: Vintage
uk: Вінтаж

[ctx: @info: effect type]
en: Washout
uk: Вимивання

[ctx: @info: effect type]
en: Washout Color
uk: Розмитий колір

[ctx: @info: effect type]
en: X Process
uk: X-обробка

en: Distortion Effect
uk: Ефекти викривлення

en: Emboss Effect
uk: Ефект барельєфа

en: Film Grain Effect
uk: Ефекти зернистості фотоплівки

en: Grain Size:
uk: Розмір зерна:

en: Set here the graininess size of film.
uk: Тут ви можете вказати розмір зерна плівки.

en: Photographic Distribution
uk: Фотографічний розподіл

en: Set on this option to render grain using a photon statistic distribution. This require more computation and can take a while.
uk: Позначте цей пункт для обробки зерен на основі статистичного розподілу фотонів. Така обробка потребуватиме більше обчислювальних потужностей і триватиме довше.

en: Intensity:
uk: Інтенсивність:

en: Set here the film ISO-sensitivity to use for simulating the film graininess.
uk: Тут ви можете вказати світлочутливість плівки у шкалі ISO для імітації зернистості плівки.

en: Shadows:
uk: Тіні:

en: Set how much the filter affects highlights.
uk: Визначає вплив фільтрування на підсвічені ділянки.

en: Midtones:
uk: Півтони:

en: Set how much the filter affects midtones.
uk: Визначає вплив фільтрування на півтони.

en: Highlights:
uk: Підсвічені ділянки:

en: Set how much the filter affects shadows.
uk: Визначає вплив фільтрування на тіні.

en: Set here the film sensitivity to use for simulating the CCD blue noise.
uk: Тут ви можете вказати світлочутливість плівки для імітації шуму ПЗЗ за каналом синього.

en: Set here the film sensitivity to use for simulating the CCD red noise.
uk: Тут ви можете вказати світлочутливість плівки для імітації шуму ПЗЗ за каналом червоного.

en: Common Settings
uk: Загальні параметри

en: Luminance Noise
uk: Шум за яскравістю

en: Chrominance Blue Noise
uk: Шум за колірністю синього

en: Chrominance Red Noise
uk: Шум за колірністю червоного

en: Invert Effect
uk: Ефекти інверсії

en: Oil Painter Effect
uk: Ефект малювання олійними фарбами

en: Rain Drops Effect
uk: Ефект крапель дощу

en: Greycstoration Filter
uk: Фільтр відновлення кольорів за відтінками сірого

[ctx: @title: general settings]
en: General
uk: Загальне

en: Detail preservation:
uk: Рівень деталізації:

en: Preservation of details to set the sharpening level of the small features in the target image. Higher values leave details sharp.
uk: Значення величини збереження деталей, щоб встановити рівень чіткості невеликих об'єктів на зміненому зображенні. Вищі значення залишать деталі чіткими.

en: Anisotropy:
uk: Анізотропія:

en: Anisotropic (directional) modifier of the details. Keep it small for Gaussian noise.
uk: Коефіцієнт анізотропії (залежності від напрямку) деталей. Виставте мале значення для Гаусового шуму.

en: Smoothing:
uk: Згладжування:

en: Total smoothing power: if the Detail Factor sets the relative smoothing and the Anisotropy Factor the direction, the Smoothing Factor sets the overall effect.
uk: Загальна потужність згладжування: якщо Коефіцієнт деталізації встановлює відносне згладжування, а Коефіцієнт анізотропії визначає напрямок, Коефіцієнт згладжування визначає загальний ефект.

en: Regularity:
uk: Регулярність:

en: This value controls the evenness of smoothing to the image. Do not use a high value here, or the target image will be completely blurred.
uk: Це значення керує рівномірністю згладжування зображення. Не визначайте занадто високих значень, інакше отримаєте повністю розмите зображення.

en: Iterations:
uk: Кількість ітерацій:

en: Sets the number of times the filter is applied to the image.
uk: Встановлює кількість повторних застосувань фільтра до зображення.

en: Noise:
uk: Шум:

en: Sets the noise scale.
uk: Встановлює рівень шуму.

[ctx: @title]
en: Advanced Settings
uk: Додаткові параметри

en: Angular step:
uk: Крок зміни кута:

en: Set here the angular integration step (in degrees) analogous to anisotropy.
uk: Тут ви можете встановити кутовий крок інтегрування у градусах, аналогічно до анізотропії.

en: Integral step:
uk: Крок інтегрування:

en: Set here the spatial integral step.
uk: Тут ви можете встановити просторовий крок інтегрування.

en: Gaussian:
uk: Гаусіан:

en: Set here the precision of the Gaussian function.
uk: Тут ви можете встановити точність функції Гауса.

en: Tile size:
uk: Розмір плитки:

en: Sets the tile size.
uk: Встановлює розмір плитки.

en: Tile border:
uk: Рамка плитки:

en: Sets the size of each tile border.
uk: Встановлює розмір рамки кожної плитки.

en: Interpolation:
uk: Інтерполяція:

[ctx: @item: interpolation]
en: Nearest Neighbor
uk: Найближча суміжна

[ctx: @item: interpolation]
en: Linear
uk: Лінійна

[ctx: @item: interpolation]
en: Runge-Kutta
uk: Рунґе-Кутта

en: Select the right interpolation method for the desired image quality.
uk: Виберіть правильний метод інтерполяції, щоб встановити якість зображення.

en: Fast approximation
uk: Швидка апроксимація

en: Enable fast approximation when rendering images.
uk: Увімкнути швидку апроксимацію для показу зображення.

[ctx: This is a column which will contain the amount of HotPixels found in the black frame file]
en: Hot Pixels
uk: «Гарячі» пікселі

en: Remove Black Frame
uk: Вилучити чорний кадр

en: Clear List
uk: Спорожнити список

en: Loading Frame
uk: Завантаження кадру

en: Black Frame
uk: Чорний кадр

en: File Name:
uk: Назва файла:

[ctx: @info: creation date]
en: Created:
uk: Створено:

en: Serial Number:
uk: Серійний номер:

en: Hot Pixels:
uk: «Гарячі» пікселі:

en: Hot Pixels Tool
uk: Усування яскравих точок

[ctx: average filter mode]
en: Average
uk: Середній

[ctx: linear filter mode]
en: Linear
uk: Лінійний

[ctx: quadratic filter mode]
en: Quadratic
uk: Квадратичний

[ctx: cubic filter mode]
en: Cubic
uk: Кубічний

en: Black Frame...
uk: Чорний кадр…

en: <p>Use this button to add a new black frame file which will be used by the hot pixels removal filter.</p><p>The Black Frame subtraction method is the most accurate "Hot Pixels" and "Stuck Pixels" removal. First you have to create a "Black Frame" as a reference. This is easy to do. When you finish taking your long exposure shots, put a lens cap on the camera and take one "dark" image with the same exposure time as the images before. This image will be all dark, but with close examination you will see that it has the Hot and Stuck Pixels (colored dots). These are positioned at the same places as on your previous shots. This tool will parse black frame, detect hot pixels, and create a list of positions where image must be corrected to eliminate wrong colors in these pixels.</p>
uk: <p>Скористайтеся цією кнопкою для додавання нового файла чорного кадру, який буде використано для фільтра вилучення «гарячих» пікселів.</p><p>Метод віднімання «чорного кадру» є найточнішим способом усування «гарячих» або «битих» пікселів. Спочатку вам слід створити еталонний чорний кадр. Зробити це дуже просто. Коли завершите створення знімків із довгим експонуванням, закрийте об'єктив кришкою і зробіть один «темний» знімок із тим самим часом експонування, що і попередні знімки. Цей знімок буде повністю чорним, але якщо ви вивчите його ретельніше, ви побачите на ньому «гарячі» або «биті» пікселі (кольорові крапки). Ці пікселі буде розташовано на тих самих місцях, що і на попередніх знімках. Наш інструмент обробить «чорний» кадр, виявить «гарячі» пікселі і створить список позицій, у яких зображення слід виправити для усування помилкових кольорів відповідних пікселів.</p>

en: Select Black Frame Image
uk: Вибрати зображення чорного кадру

[ctx: @title:window]
en: Black Frame Parser
uk: Обробник чорних кадрів

en: This black frame image is already present in the list of parsed items.
uk: Це зображення чорного кадру вже є у списку оброблених записів.

en: Hue / Saturation / Lightness Filter
uk: Фільтр відтінку/насиченості/освітленості

en: Select the hue and saturation adjustments of the image.
uk: Тут ви можете вибрати налаштування відтінку і насиченості зображення.

en: You can see here a color preview of the hue and saturation adjustments.
uk: Тут ви можете бачити попередній перегляд кольору для налаштування відтінку і насиченості.

en: Hue:
uk: Відтінок:

en: Set here the hue adjustment of the image.
uk: Вкажіть коригування відтінку зображення.

en: Set here the saturation adjustment of the image.
uk: Вкажіть коригування насиченості зображення.

en: Vibrance:
uk: Резонанс:

en: Set here the vibrance adjustment of the image.Vibrance performs selective saturation on less saturated colors and avoiding skin tones.
uk: За допомогою цього параметра ви можете визначити коригування резонансу на зображенні. Буде виконано вибіркове збільшення насиченості малонасичених кольорів, це не стосуватиметься кольорів людської шкіри.

en: Lightness:
uk: Освітленість:

en: Set here the lightness adjustment of the image.
uk: Вкажіть коригування освітленості зображення.

en: Convert to:
uk: Перетворити на:

en: Select the profile of the color space to convert to.
uk: Тут ви можете вибрати профіль простору кольорів, до якого буде виконано перетворення.

en: Input color profile "%1" not available
uk: Не знайдено профілю вхідних кольорів «%1»

en: Output color profile "%1" not available
uk: Не знайдено профілю вихідних кольорів «%1»

en: Local Contrast Filter
uk: Фільтр локальної контрастності

en: Function:
uk: Функція:

[ctx: @item: function type]
en: Power
uk: Степенева

[ctx: @item: function type]
en: Linear
uk: Лінійна

en: <b>Function</b>: This function combines the original RGB channels with the desaturated blurred image. This function is used in each of the tonemapping stages. It can be linear or power. Basically, this function increases the values where both the original and blurred image's value are low and do the opposite on high values.
uk: <b>Функція</b>: це функція, яка об'єднує початкові канали RGB з розмитим зображенням зі зниженою насиченістю. Ця функція використовується на кожному з кроків відображення тонів. Вона може бути лінійною або степеневою. Загалом кажучи, такі функції збільшують значення, якщо обидва значення (початкового та розмитого зображення) є низькими, і зменшують значення, якщо обидва значення є високими.

en: Stretch contrast
uk: Розтягнути контрастність

en: <b>Stretch contrast</b>: This stretches the contrast of the original image. It is applied before the tonemapping process.
uk: <b>Розтягнути контрастність</b>: за допомогою цього пункту можна розтягнути контрастність початкового зображення. Цю дію буде виконано до виконання відображення тонів.

en: Highlights saturation:
uk: Насиченість підсвічування:

en: <b>Highlights saturation</b>: Usually the (perceived) saturation is increased. The user can choose to lower the saturation on original highlight and shadows from the image with these parameters.
uk: <b>Насиченість підсвічування</b>: зазвичай, обробка підвищує (видиму) насиченість. Користувач може наказати програмі знизити насиченість на початкових світлих ділянках та у тіні за допомогою відповідних параметрів.

en: Shadow saturation:
uk: Насиченість тіней:

en: <b>Shadow saturation</b>: Usually the (perceived) saturation is increased. The user can choose to lower the saturation on original highlight and shadows from the image with these parameters.
uk: <b>Насиченість тіней</b>: зазвичай, обробка підвищує (видиму) насиченість. Користувач може наказати програмі знизити насиченість на початкових світлих ділянках та у тіні за допомогою відповідних параметрів.

en: Power:
uk: Потужність:

en: <b>Power</b>: How strong the effect is applied.
uk: <b>Потужність</b>: сила застосованого ефекту.

en: Blur:
uk: Розмивання:

en: <b>Blur</b>: How strong the image is blurred before combining with the original image and with the tonemapping function.
uk: <b>Розмивання</b>: рівень розмивання зображення до об'єднання з початковим зображенням за допомогою функції відображення тонів.

en: General settings
uk: Загальні параметри

en: Stage 1
uk: Крок 1

en: Stage 2
uk: Крок 2

en: Stage 3
uk: Крок 3

en: Stage 4
uk: Крок 4

[ctx: @title:window]
en: Photograph Local Contrast Settings File to Load
uk: Файл параметрів локальної контрастності фотографії, який слід завантажити

en: "%1" is not a Photograph Local Contrast settings text file.
uk: «%1» не є текстовим файлом параметрів локальної контрастності фотографій.

en: Cannot load settings from the Photograph Local Contrast text file.
uk: Неможливо завантажити параметри з текстового файла локальної контрастності фотографій.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Local Contrast Settings File to Save
uk: Файл параметрів локальної контрастності фотографій, який слід зберегти

en: Cannot save settings to the Photograph Local Contrast text file.
uk: Не вдалося зберегти текстовий файл параметрів локальної контрастності фотографії.

en: Anti-Vignetting Tool
uk: Фільтр антивіньєтування

en: Add vignetting
uk: Додати віньєтування

en: This option adds vignetting to the image instead of removing it. Use it for creative effects.
uk: За допомогою цього пункту можна додати до зображення віньєтування, замість його вилучення. Пунктом можна скористатися для додавання художніх ефектів.

en: You can see here a thumbnail preview of the anti-vignetting mask applied to the image.
uk: Тут ви можете бачити мініатюрний перегляд маски, для запобігання віньєтуванню, яку буде застосовано до зображення.

en: Amount:
uk: Потужність:

en: This value controls the degree of intensity of the filter at its point of maximum density.
uk: Це значення визначає порядок інтенсивності дії фільтра у його точці максимальної щільності.

en: Feather:
uk: Степінь:

en: This value is used as the exponent controlling the fall-off in density from the inner circle of the filter to the outer circle.
uk: Це значення використовується як показник степеневої функції, що визначає порядок спадання інтенсивності від внутрішнього кола фільтру до зовнішнього кола.

en: Inner Radius:
uk: Внутрішній радіус:

en: This value is the radius of the inner circle of the filter. In the inner circle the image is preserved. It is expressed as a multiple of the outer radius of the filter.
uk: Це значення визначає радіус внутрішнього кола фільтра. У внутрішньому колі фрагмент зображення буде збережено. Значення слід вказувати відносно радіуса зовнішнього кола фільтра.

en: Outer Radius:
uk: Зовнішній радіус:

en: This value is the radius of the outer circle of the filter. Outside the outer circle the effect of the filter is at its maximum. It is expressed as a multiple of the diagonal of the image.
uk: Це значення відповідає радіусу зовнішнього кола фільтра. Поза межами цього кола потужність ефекту буде максимальною. Значення слід вказувати відносно розміру діагоналі зображення.

en: X offset:
uk: Відступ за X:

en: X offset
uk: Відступ за X

en: Y offset:
uk: Відступ за Y:

en: Y offset
uk: Відступ за Y

en: Lens Distortion Tool
uk: Інструмент виправлення оптичних дефектів

en: Use Metadata
uk: Використати метадані

[ctx: camera make]
en: Make:
uk: Виробник:

en: This is the camera maker description string found in image meta-data. This one is used to query and find relevant camera device information from Lensfun database.
uk: Цей рядок опису виробника фотоапарата знайдено у метаданих зображення. Цей рядок буде використано для пошуку відповідної інформації щодо фотоапарата у базі даних Lensfun.

[ctx: camera model]
en: Model:
uk: Модель:

en: This is the camera model description string found in image meta-data. This one is used to query and found relevant camera device information from Lensfun database.
uk: Цей рядок опису моделі фотоапарата знайдено у метаданих зображення. Цей рядок буде використано для пошуку відповідної інформації щодо фотоапарата у базі даних Lensfun.

en: This is the lens description string found in image meta-data. This one is used to query and found relevant lens information from Lensfun database.
uk: Цей рядок опису об'єктива фотоапарата знайдено у метаданих зображення. Цей рядок буде використано для пошуку відповідної інформації щодо об'єктива у базі даних Lensfun.

en: Set this option to try to guess the right camera/lens settings from the image metadata (as Exif or XMP).
uk: Позначте цей пункт, щоб дозволити інструментові виявити правильні параметри фотоапарата/об'єктива, використані під час знімання, з метаданих зображення (Exif або XMP).

en: Focal Length (mm):
uk: Фокусна відстань (у мм):

en: Aperture:
uk: Апертура:

en: Subject Distance (m):
uk: Відстань до об'єкта (у м):

en: (no metadata available)
uk: (метаданих не виявлено)

en: (no match found)
uk: (відповідників не знайдено)

en: (partial match found)
uk: (знайдено частковий відповідник)

en: (exact match found)
uk: (знайдено точний відповідник)

[ctx: @title]
en: Lens Auto-Correction Tool
uk: Інструмент автокорекції об'єктива

[ctx: @info; XMP settings]
en: Camera: %1-%2
uk: Фотоапарат: %1-%2

[ctx: @info; XMP settings]
en: Lens: %1
uk: Об'єктив: %1

[ctx: @info; XMP settings]
en: Subject Distance: <numid>%1</numid>
uk: Відстань до об'єкта: <numid>%1</numid>

[ctx: @info; XMP settings]
en: Aperture: <numid>%1</numid>
uk: Апертура: <numid>%1</numid>

[ctx: @info; XMP settings]
en: Focal Length: <numid>%1</numid>
uk: Фокусна відстань: <numid>%1</numid>

[ctx: @info; XMP settings]
en: Crop Factor: <numid>%1</numid>
uk: Кроп-фактор: <numid>%1</numid>

[ctx: @info: correction status]
en: enabled
uk: увімкнено

[ctx: @info; XMP settings]
en: CCA Correction: %1
uk: Виправлення хроматичної аберації: %1

[ctx: @info: correction status]
en: disabled
uk: вимкнено

[ctx: @info; XMP settings]
en: VIG Correction: %1
uk: Виправлення віньєтування: %1

[ctx: @info; XMP settings]
en: DST Correction: %1
uk: Виправлення викривлення: %1

[ctx: @info; XMP settings]
en: GEO Correction: %1
uk: Виправлення геометрії: %1

en: Lens Corrections to Apply:
uk: Виправлення об'єктива, які слід застосувати:

en: Chromatic Aberration
uk: Кольорове викривлення

en: Chromatic aberration is easily recognized as color fringes towards the image corners. CA is due to a varying lens focus for different colors.
uk: Хроматична аберація легко впізнається за кольоровою бахромою у напрямку кутів зображення. Її спричинено різним розташуванням фокусу для різних кольорів.

en: Vignetting
uk: Віньєтування

en: Vignetting refers to an image darkening, mostly in the corners. Optical and natural vignetting can be canceled out with this option, whereas mechanical vignetting will not be cured.
uk: Віньєтування характеризується потемнінням зображення у напрямку кутів. Оптичне і природне віньєтування можна усунути за допомогою цього параметра, тоді як механічне віньєтування таким чином не усунеш.

en: Distortion
uk: Викривлення

en: Distortion refers to an image deformation, which is most pronounced towards the corners. These Seidel aberrations are known as pincushion and barrel distortions.
uk: Викривлення можна впізнати за деформацією зображення, яка найбільш помітна у напрямках кутів. Ці види аберації Зайделя відомі як викривлення здуття і втягування.

en: Geometry
uk: Геометрія

en: Four geometries are handled here: Rectilinear (99 percent of all lenses), Fisheye, Cylindrical, Equirectangular.
uk: Тут проводиться обробка для чотирьох видів: Прямолінійна (99% всіх об'єктивів), Риб'яче око, Циліндрична, Еквідистанційна.

en: <b>Note: lens correction options depend of filters available in LensFun library. See <a href='http://lensfun.sourceforge.net'>LensFun project web site</a> for more information.</b>
uk: <b>Зауваження: можливості виправлення недоліків об'єктива залежать від набору фільтрів, які надає бібліотека LensFun. Докладніші відомості можна знайти на <a href='http://lensfun.sourceforge.net'>вебсайті проєкту LensFun</a>.</b>

en: Channel:
uk: Канал:

en: <p>Select the histogram scale.</p><p>If the image's maximal counts are small, you can use the <b>linear</b> scale.</p><p><b>Logarithmic</b> scale can be used when the maximal counts are big; if it is used, all values (small and large) will be visible on the graph.</p>
uk: <p>Тут ви можете вказати шкалу гістограми.</p><p>Якщо максимальні значення зображення невеликі, можна використовувати лінійну шкалу.</p><p>Логарифмічну шкалу можна використовувати, коли максимальні значення великі; при цьому на графіку буде показано всі значення (малі і великі).</p>

[ctx: linear histogram scaling mode]
en: Linear
uk: Лінійна

[ctx: logarithmic histogram scaling mode]
en: Logarithmic
uk: Логарифмічна

en: Here you can see the target preview image histogram drawing of the selected image channel. This one is re-computed at any settings changes.
uk: Тут ви можете бачити перегляд рисунку гістограми вибраного каналу зображення. Цей рисунок буде одразу ж перемальовано за будь-якої зміни параметрів.

en: <p>Select the histogram channel to display:</p>
uk: <p>Оберіть канал гістограми для показу:</p>

[ctx: The luminosity channel]
en: Luminosity
uk: Яскравість світла

en: <b>Luminosity</b>: display the image's luminosity values.
uk: <b>Яскравість світла</b>: показує значення яскравості світла на зображенні.

[ctx: The red channel]
en: Red
uk: Червоний

en: <b>Red</b>: display the red image-channel values.
uk: <b>Червоний</b>: показує значення червоного каналу зображення.

[ctx: The green channel]
en: Green
uk: Зелений

en: <b>Green</b>: display the green image-channel values.
uk: <b>Зелений</b>: показує значення зеленого каналу зображення.

[ctx: The blue channel]
en: Blue
uk: Синій

en: <b>Blue</b>: display the blue image-channel values.
uk: <b>Синій</b>: показує значення синього каналу зображення.

[ctx: The colors channel]
en: Colors
uk: Кольори

en: <b>Colors</b>: Display all color channel values at the same time.
uk: <b>Кольори</b>: показує значення всіх каналів кольорів одночасно.

[ctx: The alpha channel]
en: Alpha
uk: Альфа

en: <b>Alpha</b>: display the alpha image-channel values. This channel corresponds to the transparency value and is supported by some image formats, such as PNG or TIF.
uk: <b>Альфа</b>: показує значення альфа-каналу зображення. Цей канал відповідає значенню прозорого кольору і підтримується деякими з форматів зображень, зокрема PNG і TIF.

[ctx: @info: histogram]
en: Loading image...
uk: Завантаження зображення…

[ctx: @info: histogram]
en: Histogram calculation...
uk: Обчислення гістограми…

[ctx: @info: histogram]
en: Histogram
    calculation
    failed.
uk: Невдале
    обчислення
    гістограми.

[ctx: @info: histogram properties]
en: Mean:
uk: Середнє:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Pixels:
uk: Пікселів:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Std dev.:
uk: Стд. відхил.:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Count:
uk: Кількість:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Median:
uk: Медіана:

[ctx: @info: histogram properties]
en: Percent:
uk: Частина:

en: Levels Adjust Tool
uk: Інструмент налаштування рівнів

en: Noise Reduction Filter
uk: Фільтр вилучення шумів

en: <b>Threshold</b>: Adjusts the threshold for denoising of the image in a range from 0.0 (none) to 10.0. The threshold is the value below which everything is considered noise.
uk: <b>Поріг</b>: визначає порогове значення для усування шуму з зображення, лежить у межах від 0.0 (немає) до 10.0. Якщо визначено порогове значення, всі записи з меншими значеннями вважатимуться шумом.

en: <b>Softness</b>: This adjusts the softness of the thresholding (soft as opposed to hard thresholding). The higher the softness the more noise remains in the image.
uk: <b>М'якість</b>: визначає гнучкість вилучення за пороговим значенням (м'яке вилучення чи жорстке вилучення). Чим вищим буде значення м'якості, тим більше шуму залишиться на зображенні.

en: Estimate Noise
uk: Оцінка шуму

en: Compute automatically all noise reduction settings by a parse of noise contained in image.
uk: Автоматично обчислити всі параметри усування шуму шляхом обробки шуму, що міститься у зображенні.

en: Threshold:
uk: Поріг:

en: Softness:
uk: М'якість:

en: Luminance
uk: Яскравість

en: Chrominance Blue
uk: Колірність синього

en: Chrominance Red
uk: Колірність червоного

[ctx: @title:window]
en: Photograph Noise Reduction Settings File to Load
uk: Файл параметрів придушення шуму на фотографіях, який слід завантажити

en: "%1" is not a Photograph Noise Reduction settings text file.
uk: «%1» не є текстовим файлом параметрів придушення шуму на фотографіях.

en: Cannot load settings from the Photograph Noise Reduction text file.
uk: Не вдалося завантажити параметри з текстового файл придушення шуму на фотографіях.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Noise Reduction Settings File to Save
uk: Файл параметрів придушення шуму на фотографіях, який слід зберегти

en: Cannot save settings to the Photograph Noise Reduction text file.
uk: Не вдалося зберегти текстовий файл параметрів придушення шуму на фотографіях.

en: Raw Conversion
uk: Перетворення цифрових негативів

en: RedEye Correction Filter
uk: Фільтр для вилучення ефекту «червоних очей»

en: Red Level:
uk: Рівень червоного:

en: Set here the reducing level of red to the average of blue and green.
uk: Тут ви можете рівень притлумлення червоного відносно середнього рівня синього та зеленого кольорів.

en: Method:
uk: Метод:

en: Simple sharp
uk: Просте збільшення різкості

en: Unsharp mask
uk: Маска зменшення різкості

en: Select the sharpening method to apply to the image.
uk: Тут ви можете вибрати метод зміни різкості, який слід застосувати до зображення.

en: A sharpness of 0 has no effect, 1 and above determine the sharpen matrix radius that determines how much to sharpen the image.
uk: Різкість у 0 нічого не змінить, 1 і вище визначає радіус матриці різкості, що, відповідно, визначає, наскільки слід збільшити різкість зображення.

en: Radius:
uk: Радіус:

en: Radius value is the Gaussian blur matrix radius value used to determines how much to blur the image.
uk: Значення радіуса є значенням радіуса матриці гаусового розмивання, що визначає, наскільки слід розмити зображення.

en: The value of the difference between the original and the blur image that is added back into the original.
uk: Значення різниці між початковим і розмитим зображенням, яку додають назад до початкового зображення.

en: The threshold, as a fraction of the maximum luminosity value, needed to apply the difference amount.
uk: Поріг, як дробова частина значення максимальної яскравості світла, потрібної для застосування величини різниці.

en: Suppress color noise.
uk: Придушити кольоровий шум.

en: An option to apply filter on luminosity channel only used to suppress chroma noise amplification.
uk: Пункт для застосування фільтрування до каналу освітленості, використовується лише для придушення шумів у палітрі кольорів.

en: Circular sharpness:
uk: Кругова різкість:

en: This is the radius of the circular convolution. It is the most important parameter for using this tool. For most images the default value of 1.0 should give good results. Select a higher value when your image is very blurred.
uk: Це радіус кругової згортки. Вона є найважливішим параметром під час використання засобу. Для більшості зображень типове значення у 1.0 має дати добрі результати. Виберіть вище значення, якщо ваше зображення дуже розмите.

en: Correlation:
uk: Кореляція:

en: Increasing the correlation may help to reduce artifacts. The correlation can range from 0-1. Useful values are 0.5 and values close to 1, e.g. 0.95 and 0.99. Using a high value for the correlation will reduce the sharpening effect of the tool.
uk: Збільшення кореляції може допомогти в усуненні дефектів. Кореляція може змінюватися у діапазоні 0-1. Потрібні значення зосереджено близько до 0.5 і значень близьких до 1, наприклад 0.95 і 0.99. Використання вищих значень кореляції зменшить ефект збільшення різкості засобу.

en: Noise filter:
uk: Фільтр шуму:

en: Increasing the noise filter parameter may help to reduce artifacts. The noise filter can range from 0-1 but values higher than 0.1 are rarely helpful. When the noise filter value is too low, e.g. 0.0 the image quality will be very poor. A useful value is 0.01. Using a high value for the noise filter will reduce the sharpening effect of the tool.
uk: Збільшення параметра фільтра шуму може допомогти усунути дефекти. Фільтр шуму має значення у діапазоні 0-1, але значення, вищі за 0.1 мають обмежену придатність. Якщо фільтр шуму занизький, наприклад 0.0, якість зображення буде дуже поганою. Корисним значенням є 0.01. Використання вищих значень для фільтра шуму зменшить результат збільшення різкості у засобі.

en: Gaussian sharpness:
uk: Гаусова різкість:

en: This is the sharpness for the Gaussian convolution. Use this parameter when your blurring is of a Gaussian type. In most cases you should set this parameter to 0, because it causes nasty artifacts. When you use non-zero values, you will probably also have to increase the correlation and/or noise filter parameters.
uk: Це значення відповідає різкості для гаусової згортки. Використовуйте параметр, якщо ваше розмиття належить до гаусового типу. У більшості випадків вам слід встановити нульове значення цього параметра, оскільки він спричинює значне викривлення. Якщо ви використовуєте ненульові значення, вам, скоріше за все, слід збільшити параметри кореляції і/або фільтра шуму.

en: Matrix size:
uk: Розмір матриці:

en: This parameter determines the size of the transformation matrix. Increasing the matrix width may give better results, especially when you have chosen large values for circular or Gaussian sharpness.
uk: Цей параметр визначає розмір матриці перетворення. Збільшення ширини матриці може дати кращі результати, особливо, якщо ви вибрали більші значення для кругової і гаусової різкості.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Refocus Settings File to Load
uk: Файл параметрів зміни фокуса фотографії, який слід завантажити

en: "%1" is not a Photograph Refocus settings text file.
uk: «%1» не є текстовим файлом параметрів зміни фокуса фотографій.

en: Cannot load settings from the Photograph Refocus text file.
uk: Неможливо завантажити параметри з текстового файла зміни фокуса фотографій.

[ctx: @title:window]
en: Photograph Refocus Settings File to Save
uk: Файл параметрів зміни фокуса фотографій, який слід зберегти

en: Cannot save settings to the Photograph Refocus text file.
uk: Не вдалося зберегти текстовий файл параметрів зміни фокуса фотографії.

en: Unsharp Mask Tool
uk: Інструмент маски зменшення різкості

en: Content-Aware Filter
uk: Фільтр відповідності вмісту

en: Main angle:
uk: Головний кут:

en: An angle in degrees by which to rotate the image. A positive angle rotates the image clockwise; a negative angle rotates it counter-clockwise.
uk: Кут у градусах, на який слід повернути зображення. Додатні кути означають обертання за годинниковою стрілкою, а від'ємні — проти годинникової стрілки.

en: Fine angle:
uk: Додатковий кут:

en: This value in degrees will be added to main angle value to set fine target angle.
uk: Це значення у градусах, яке буде додано до головного кута для отримання остаточного кута повороту.

en: Enable this option to apply the anti-aliasing filter to the rotated image. In order to smooth the target image, it will be blurred a little.
uk: Позначте цей пункт, щоб застосувати фільтр згладжування до повернутого зображення. З метою згладжування отриманого зображення його буде трохи розмити.

en: Auto-crop:
uk: Автообрізання:

[ctx: no autocrop]
en: None
uk: Жодного

en: Widest Area
uk: Найширша область

en: Largest Area
uk: Найбільша область

en: Select the method to process image auto-cropping to remove black frames around a rotated image here.
uk: Тут ви можете вибрати метод виконання автоматичного обрізання зображення з метою вилучення чорних рамок навколо повернутого зображення.

en: White Balance Tool
uk: Інструмент балансу білого

[ctx: @title: WB]
en: Color Temperature
uk: Колірна температура

[ctx: @label: WB settings]
en: Adjustment:
uk: Налаштування:

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the white balance color temperature in Kelvin.
uk: Тут ви можете вказати температуру у градусах Кельвіна кольору балансу білого.

[ctx: @label: WB settings]
en: Preset:
uk: Шаблон:

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Candle
uk: Свічка

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: 40W Lamp
uk: Лампа 40 Вт

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: 100W Lamp
uk: Лампа 100 Вт

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: 200W Lamp
uk: Лампа 200 Вт

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Sunrise
uk: Світанок

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Studio Lamp
uk: Студійна лампа

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Moonlight
uk: Місячне світло

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Neutral
uk: Нейтральне

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Daylight D50
uk: Денне світло D50

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Photo Flash
uk: Фотоспалах

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Sun
uk: Сонце

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Xenon Lamp
uk: Ксенонова лампа

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: Daylight D65
uk: Денне світло D65

[ctx: @item: WB temperature preset]
en: None
uk: Жодного

[ctx: @info: WB settings]
en: Select the white balance color temperature preset to use.
uk: Тут ви можете вказати налаштування температури кольору балансу білого.

[ctx: @item: WB settings]
en: candle light
uk: світло свічки

[ctx: @item: WB settings]
en: 40 Watt incandescent lamp
uk: 40-ватна лампа розжарювання

[ctx: @item: WB settings]
en: 100 Watt incandescent lamp
uk: 100-ватна лампа розжарювання

[ctx: @item: WB settings]
en: 200 Watt incandescent lamp
uk: 200-ватна лампа розжарювання

[ctx: @item: WB settings]
en: sunrise or sunset light
uk: світло сонця на світанку у сутінках.

[ctx: @item: WB settings]
en: tungsten lamp used in photo studio or light at 1 hour from dusk/dawn
uk: лампа розжарювання у фотостудії або денне світло за 1 годину після світанку або до сутінок

[ctx: @item: WB settings]
en: moon light
uk: місячне світло

[ctx: @item: WB settings]
en: neutral color temperature
uk: нейтральна кольорова температура

[ctx: @item: WB settings]
en: sunny daylight around noon
uk: сонячне світло близько опівдня

[ctx: @item: WB settings]
en: electronic photo flash
uk: електронний фотоспалах

[ctx: @item: WB settings]
en: effective sun temperature
uk: температура поверхні Сонця

[ctx: @item: WB settings]
en: xenon lamp or light arc
uk: ксенонова лампа або електрична дуга.

[ctx: @item: WB settings]
en: overcast sky light
uk: світло під час хмарного дня

[ctx: @item: WB settings]
en: no preset value
uk: без встановленого значення

[ctx: @info: WB settings]
en: Temperature tone color picker.
uk: Піпетка кольору тону температури.

[ctx: @info: WB settings]
en: With this button, you can pick the color from the original image used to set the white color balance temperature and green component.
uk: За допомогою цієї кнопки ви можете підібрати з початкового зображення колір, що використовуватиметься для встановлення температури балансу білого і зеленого компонента.

[ctx: @label: WB settings]
en: Black point:
uk: Точка чорного:

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the black level value.
uk: Тут ви можете встановити значення рівня чорного.

[ctx: @label: WB settings]
en: Shadows:
uk: Тіні:

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the shadow noise suppression level.
uk: Тут ви можете встановити рівень придушення тіньового шуму.

[ctx: @label: WB settings]
en: Saturation:
uk: Насиченість:

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the saturation value.
uk: Тут ви можете встановити значення насиченості.

[ctx: @label: WB settings]
en: Gamma:
uk: Гама:

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the gamma correction value.
uk: Тут ви можете встановити значення корекції гами.

[ctx: @label: WB settings]
en: Green:
uk: Зелений:

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the green component to control the magenta color cast removal level.
uk: Тут ви можете встановити зелений компонент для визначення рівня вилучення відтінків пурпурового.

[ctx: @label: WB settings]
en: Exposure Compensation
uk: Компенсація експозиції

[ctx: @label: WB settings]
en: Main:
uk: Основне:

[ctx: @info: WB settings]
en: Auto exposure adjustments
uk: Автоматичне коригування експозиції

[ctx: @info: WB settings]
en: With this button, you can automatically adjust Exposure and Black Point values.
uk: За допомогою цієї кнопки, ви можете автоматично налаштувати значення Експозиції і Чорної точки.

[ctx: @info: WB settings]
en: Set here the main exposure compensation value in E.V.
uk: Тут ви можете вказати основне значення компенсації експозиції у E.V.

[ctx: @label: WB settings]
en: Fine:
uk: Додаткове:

[ctx: @info: WB settings]
en: This value in E.V will be added to main exposure compensation value to set fine exposure adjustment.
uk: Це значення у E.V буде додано до основної компенсації експозиції, щоб встановити остаточне коригування експозиції.

[ctx: @title:window]
en: White Color Balance Settings File to Load
uk: Файл параметрів балансу білого кольору, який слід завантажити

[ctx: @info]
en: "%1" is not a White Color Balance settings text file.
uk: «%1» не є текстовим файлом налаштувань балансу білого кольору.

[ctx: @info]
en: Cannot load settings from the White Color Balance text file.
uk: Не вдалося завантажити параметри з текстового файла балансу білого кольору.

[ctx: @title:window]
en: White Color Balance Settings File to Save
uk: Файл параметрів балансу білого кольору, який слід зберегти

[ctx: @info]
en: Cannot save settings to the White Color Balance text file.
uk: Не вдалося зберегти текстовий файл параметрів балансу білого кольору.

en: Embed Original File
uk: Вбудувати початковий файл

en: Lossless Compression
uk: Стискання без втрат

en: JPEG Preview:
uk: Перегляд JPEG:

[ctx: embedded preview type in dng file]
en: None
uk: Немає

[ctx: embedded preview type in dng file]
en: Medium
uk: Середній

[ctx: embedded preview type in dng file]
en: Full size
uk: Повнорозмірний

en: Warning: ExifTool is not available to post-process metadata. Without ExifTool, DNG will not include all RAW source properties.
uk: Увага! Немає доступу до ExifTool для остаточної обробки метаданих. Без ExifTool DNG не включатиме усіх властивостей початкового цифрового негатива.

[ctx: @action: dplugin]
en: Export
uk: Експортувати

[ctx: @action: dplugin]
en: Import
uk: Імпортувати

[ctx: @action: dplugin]
en: Tool
uk: Інструмент

[ctx: @action: dplugin]
en: Metadata
uk: Метадані

[ctx: @action: dplugin]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: @action: dplugin]
en: File
uk: Файл

[ctx: @action: dplugin]
en: Color
uk: Колір

[ctx: @action: dplugin]
en: Enhance
uk: Покращення

[ctx: @action: dplugin]
en: Transform
uk: Перетворення

[ctx: @action: dplugin]
en: Decorate
uk: Декорування

[ctx: @action: dplugin]
en: Effects
uk: Ефекти

[ctx: @action: dplugin]
en: Invalid
uk: Некоректний

[ctx: @info: type of image]
en: %1 image
uk: зображення %1

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Extension
uk: Суфікс

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Read
uk: Читання

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Write
uk: Запис

[ctx: @title]
en: Type-Mimes
uk: Типи MIME

[ctx: @title:window]
en: About %1 Plugin
uk: Про додаток %1

[ctx: @label]
en: Version
uk: Версія

[ctx: @title]
en: Details
uk: Докладно

[ctx: @title]
en: Authors
uk: Автори

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title: DPlugin properties]
en: Value
uk: Значення

[ctx: @item]
en: Interface ID
uk: Ід. інтерфейсу

[ctx: @item]
en: Tool ID
uk: Ід. інструмента

[ctx: @item]
en: Library
uk: Бібліотека

[ctx: @item]
en: File Size
uk: Розмір файла

[ctx: @item]
en: File Date
uk: Дата файла

[ctx: @item]
en: File Owner
uk: Власник файла

[ctx: @item]
en: File Group
uk: Група файла

[ctx: @title]
en: Properties
uk: Властивості

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Categories
uk: Категорії

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Tools
uk: Інструменти

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @title: Dplugin property]
en: Authors
uk: Автори

en: Type-Mimes
uk: Типи MIME

[ctx: @action: search bar]
en: Check All
uk: Позначити всі

[ctx: @action: search bar]
en: Clear
uk: Спорожнити

[ctx: @info]
en: 1 plugin installed | %1 plugins installed
uk[0]: Встановлено %1 додаток
uk[1]: Встановлено %1 додатки
uk[2]: Встановлено %1 додатків
uk[3]: Встановлено один додаток

[ctx: @info]
en: No plugin installed
uk: Не встановлено жодного додатка

[ctx: @info: %1: number of plugins activated]
en: (%1 activated) | (%1 activated)
uk[0]: (задіяно: %1)
uk[1]: (задіяно: %1)
uk[2]: (задіяно: %1)
uk[3]: (задіяно: %1)

[ctx: @info]
en: 1 plugin found | %1 plugins found
uk[0]: Знайдено %1 додаток
uk[1]: Знайдено %1 додатки
uk[2]: Знайдено %1 додатків
uk[3]: Знайдено один додаток

[ctx: @info]
en: No plugin found
uk: Додатків не знайдено

en: Various
uk: Інше

en: Login:
uk: Користувач:

en: &Login
uk: У&війти

en: &Skip
uk: Проп&устити

en: Password cannot be empty.
uk: Пароль не може бути порожнім.

[ctx: @title: album properties]
en: Album
uk: Альбом

[ctx: @label: album properties]
en: Title:
uk: Заголовок:

[ctx: @label: album properties]
en: Time Stamp:
uk: Часова позначка:

[ctx: @label: album properties]
en: Description:
uk: Опис:

[ctx: @label: album properties]
en: Location:
uk: Адреса:

[ctx: @info]
en: These are basic settings for the new %1 album.
uk: Це основні параметри для нового альбому %1.

[ctx: @info]
en: Title of the album that will be created (required).
uk: Назва альбому, який буде створено (обов'язкова).

[ctx: @info]
en: Date and Time of the album that will be created (optional).
uk: Дата і час створення альбому (необов'язкові).

[ctx: @info]
en: Description of the album that will be created (optional).
uk: Опис альбому, який буде створено (необов'язковий).

[ctx: @info]
en: Location of the album that will be created (optional).
uk: Адреса альбому, який буде створено (необов'язкова)

[ctx: @title:window]
en: Account Selector
uk: Засіб вибору облікового запису

en: Add another account
uk: Додати інший обліковий запис

en: Choose the %1 account to use for exporting images:
uk: Виберіть обліковий запис %1 для експортування зображень:

[ctx: Web Service: GDRIVE]
en: Google Drive
uk: Google Диск

[ctx: Web Service: GPHOTO]
en: Google Photo
uk: Google Фото

en: Max Dimension
uk: Максимальні розміри

en: This is the list of images to upload to your %1 account.
uk: Це список зображень, які буде вивантажено на ваш обліковий запис %1.

en: This is a clickable link to open %1 in a browser.
uk: Це придатне до натискання посилання для відкриття сторінки %1 у програмі для перегляду інтернету.

en: This is the %1 account that is currently logged in.
uk: Це обліковий запис %1, до якого ви увійшли.

[ctx: account settings]
en: Name:
uk: Назва:

en: Change %1 account for transfer
uk: Змінити обліковий запис %1 для передавання даних

en: This is the %1 folder to/from which selected photos will be uploaded/downloaded.
uk: Це тека %1, з якої буде отримано позначені фотографії або до якої їх буде вивантажено.

en: Create new %1 folder
uk: Створити нову теку %1

[ctx: album list]
en: Reload
uk: Перезавантажити

en: This is the maximum dimension of the images. Images larger than this will be scaled down.
uk: Це максимальні розміри зображень. Масштаб більших зображень буде зменшено.

en: Original Size
uk: Початковий розмір

en: 1600 px
uk: 1600 пк

en: 1440 px
uk: 1440 пк

en: 1280 px
uk: 1280 пк

en: 1152 px
uk: 1152 пк

en: 1024 px
uk: 1024 пк

en: This is the location where %1 images will be downloaded.
uk: Це адреса, куди буде отримано зображення %1.

en: These are the options that would be applied to photos before upload.
uk: Це параметри, які буде застосовано до фотографій перед вивантаженням.

en: Upload original image file
uk: Вивантажити початковий файл зображення

en: Write the photo ID to the source image
uk: Записати ідентифікатор фотографії до початкового зображення

en: Write the photo ID as metadata in the source image after uploading.
uk: Записати ідентифікатор фотографії до метаданих у початковому зображенні після вивантаження.

en: Maximum Dimension:
uk: Максимальний розмір:

en: JPEG Quality:
uk: Якість JPEG:

[ctx: @action:button]
en: &Start
uk: По&чати

en: Close
uk: Закрити

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Cancel current operation
uk: Скасувати поточну дію

[ctx: @info]
en: Add new images to the list
uk: Додати нові зображення до списку

[ctx: @info]
en: Remove selected images from the list
uk: Вилучити позначені зображення зі списку

[ctx: @info]
en: Move current selected image up in the list
uk: Пересунути поточне позначене зображення вгору списком

[ctx: @info]
en: Move current selected image down in the list
uk: Пересунути поточне позначене зображення вниз списком

[ctx: @info]
en: Clear the list.
uk: Спорожнити список.

[ctx: @info]
en: Load a saved list.
uk: Завантажити збережений список.

[ctx: @info]
en: Save the list.
uk: Зберегти список.

[ctx: @title:window]
en: Select the Image File List to Load
uk: Виберіть список файлів зображень для завантаження

[ctx: @option]
en: All Files (*)
uk: усі файли (*)

[ctx: @title:window]
en: Select the Image File List to Save
uk: Виберіть список файлів зображень для збереження

[ctx: @title]
en: Thumbnail
uk: Мініатюра

[ctx: @title]
en: File Name
uk: Назва файла

[ctx: @title]
en: User1
uk: Користувач1

[ctx: @title]
en: User2
uk: Користувач2

[ctx: @title]
en: User3
uk: Користувач3

[ctx: @title]
en: User4
uk: Користувач4

[ctx: @title]
en: User5
uk: Користувач5

[ctx: @title]
en: User6
uk: Користувач6

[ctx: @action: button]
en: Help
uk: Довідка

en: Online Handbook...
uk: Підручник у інтернеті…

en: About...
uk: Про програму…

[ctx: @action]
en: Zoom In
uk: Збільшити

[ctx: @info]
en: Zoom In
uk: Збільшити

[ctx: @action]
en: Zoom Out
uk: Зменшити

[ctx: @info]
en: Zoom Out
uk: Зменшити

[ctx: @action]
en: Zoom to Fit
uk: Підібрати за розмірами

[ctx: @info]
en: Zoom to Fit
uk: Підібрати за розмірами

[ctx: @info]
en: Failed to load image
uk: Не вдалося завантажити зображення

en: Output file format:
uk: Формат файла виводу:

en: <p>Set the output file format to use here:</p><p><b>JPEG</b>: output the processed image in JPEG format. This format will give smaller-sized files.</p><p><b>Warning: Due to the destructive compression algorithm, JPEG is a lossy quality format.</b></p><p><b>TIFF</b>: output the processed image in TIFF format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PNG</b>: output the processed image in PNG format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PPM</b>: output the processed image in PPM format. This generates the largest files, without losing quality. Image is not compressed.</p>
uk: <p>Тут ви можете вказати формат, у якому буде записано виведені дані:</p><p><b>JPEG</b>: записати дані обробленого зображення у форматі JPEG. Файли у цьому форматі мають невеликі розміри.</p><p><b>Попередження: через використання алгоритму стискання з руйнуванням початкової структури зображення JPEG є форматом зберігання даних з втратою якості.</b></p><p><b>TIFF</b>: записати дані обробленого зображення у форматі TIFF. Розмір файлів буде досить великим, але без втрат у якості зображення. Дані зображення буде стиснуто.</p><p><b>PNG</b>: записати дані обробленого зображення у форматі PNG. Розмір файлів буде досить великим, але без втрат у якості зображення. Дані зображення буде стиснуто.</p><p><b>PPM</b>: записати дані обробленого зображення у форматі PPM. Розмір файлів буде найбільшим, без втрат у якості зображення. Дані зображення не буде стиснуто.</p>

[ctx: @action:button]
en: Help
uk: Довідка

en: Relative Path
uk: Відносний шлях

en: Deletion Time
uk: Час вилучення

en: The database is not valid: the "DBFaceVersion" setting does not exist. The current database schema version cannot be verified. Try to start with an empty database.
uk: Базу даних побудовано некоректно: немає параметра «DBFaceVersion». Версію схеми поточної бази даних неможливо перевірити. Спробуйте почати з порожньої бази даних.

en: The database has been used with a more recent version of digiKam and has been updated to a database schema which cannot be used with this version. (This means this digiKam version is too old, or the database format is to recent.) Please use the more recent version of digiKam that you used before.
uk: Цю базу даних було використано новішою версією digiKam, отже, схему цієї бази даних було оновлено, і тепер цю базу не можна використовувати з поточною версією. (Це означає, що поточна версія digiKam є застарілою, або формат бази даних є занадто новим) Будь ласка, використовуйте новішу версію digiKam, якою ви користувалися раніше.

en: Failed to create tables in database.
    %1
uk: У базі даних не вдалося створити таблиці.
    %1

en: Writing metadata to files
uk: Запис метаданих до файлів

en: Revising Exif Orientation tags
uk: Виправлення міток орієнтації Exif

[ctx: @label]
en: Finishing tasks
uk: Завдання з остаточної обробки

en: Assigning image tags
uk: Призначення зображенням міток

en: Removing image tags
uk: Вилучення міток зображення

en: Assigning image pick label
uk: Призначення зображенням впорядкувальних позначок

en: Assigning image color label
uk: Призначення зображенням позначок кольорів

en: Assigning image ratings
uk: Призначення зображенням оцінок

en: Editing group
uk: Редагування групи

en: Updating orientation in database
uk: У базі даних оновлюються дані щодо орієнтації

en: Applying metadata
uk: Застосування метаданих

en: Rotating images
uk: Обертання зображень

en: Copying attributes
uk: Копіювання атрибутів

en: Process Items
uk: Обробка записів

en: Failed to revise Exif orientation these files:
uk: Не вдалося виправити мітку орієнтації Exif для таких файлів:

en: Failed to transform these files:
uk: Не вдалося виконати перетворення для таких файлів:

[ctx: @label]
en: Apply pending changes to metadata
uk: Застосувати дії з черги до метаданих

en: Apply pending changes to metadata
uk: Застосувати дії з черги до метаданих

en: No pending metadata synchronization
uk: У черзі обробки немає записів синхронізації метаданих

en: If lazy synchronization is enabled in metadata settings, the status bar will display the number of items waiting for synchronization
uk: Якщо у параметрах метаданих увімкнено «ліниву» синхронізацію, на смужці стану буде показано кількість записів, які очікують на синхронізацію.

en: 1 file awaits synchronization | %1 files await synchronization
uk[0]: На синхронізацію очікує %1 файл
uk[1]: На синхронізацію очікує %1 файли
uk[2]: На синхронізацію очікують %1 файлів
uk[3]: На синхронізацію очікує один файл

en: Background color indicates the global image filter status, encompassing all filter settings from the right sidebar.
    
    NO COLOR: no filter is active, all items are visible.
    RED: filtering is on, but no items match.
    GREEN: filter(s) match(es) at least one item.
    
    Move mouse cursor over this text to see more details about active filters.
    Press the Reset button from the right side to clear all filter settings.
    Press the Settings button from the right side to open the filters panel.
uk: Колір тла відповідає загальному стану фільтра зображень, відповідно до всіх параметрів фільтра, визначених на правій бічній панелі.
    
    БЕЗ КОЛЬОРУ: не задіяно жодного фільтра, всі пункти є видимими.
    ЧЕРВОНИЙ: увімкнено фільтрування, але його пройдено всіма пунктами.
    ЗЕЛЕНИЙ: фільтрам відповідає принаймні один пункт.
    
    Наведіть вказівник миші на цей фрагмент тексту, щоб дізнатися більше про задіяні фільтри.
    Натисніть кнопку «Скинути», розташовану праворуч, щоб вимкнути фільтрування.
    Натисніть кнопку «Параметри», розташовану праворуч, щоб відкрити панель фільтрування.

en: Reset all active filters
uk: Відкинути всі задіяні фільтри

en: Open filter settings panel
uk: Відкрити панель параметрів фільтрування

en: <br/><nobr><i>Text</i></nobr>
uk: <br/><nobr><i>Текст</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Mime Type</i></nobr>
uk: <br/><nobr><i>Тип Mime</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Geolocation</i></nobr>
uk: <br/><nobr><i>Геопозиціювання</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Rating</i></nobr>
uk: <br/><nobr><i>Оцінка</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Pick Labels</i></nobr>
uk: <br/><nobr><i>Впорядкувальні позначки</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Color Labels</i></nobr>
uk: <br/><nobr><i>Позначки кольорів</i></nobr>

en: <br/><nobr><i>Tags</i></nobr>
uk: <br/><nobr><i>Мітки</i></nobr>

en: <nobr><b>Active filters:</b></nobr>
uk: <nobr><b>Задіяні фільтри:</b></nobr>

en: <nobr><b>Active filter:</b></nobr>
uk: <nobr><b>Задіяний фільтр:</b></nobr>

en: No active filter
uk: Немає активного фільтра

en: One active filter
uk: Один задіяний фільтр

en: 1 active filter | %1 active filters
uk[0]: %1 задіяний фільтр
uk[1]: %1 задіяних фільтри
uk[2]: %1 задіяних фільтрів
uk[3]: один задіяний фільтр

en: No geo filtering
uk: Без фільтрування за координатами

en: Images with coordinates
uk: Зображення з координатами

en: Images without coordinates
uk: Зображення без координат

en: Filter by geolocation
uk: Відібрати за геопозиціюванням

en: Select how geolocation should affect the images which are shown.
uk: Визначте, яким чином геопозиціювання впливатиме на показ зображень.

en: All Files
uk: Всі файли

en: Image Files
uk: Файли зображень

en: No RAW Files
uk: Без файлів RAW

en: JPEG Files
uk: файли JPEG

en: JPEG-2000 Files
uk: файли JPEG-2000

en: JPEG-XL Files
uk: файли JPEG-XL

en: WEBP Files
uk: файли WE

en: PNG Files
uk: файли PNG

en: TIFF Files
uk: файли TIFF

en: PGF Files
uk: файли PGF

en: HEIF Files
uk: файли HEIF

en: AVIF Files
uk: файли AVIF

en: DNG Files
uk: файли DNG

en: RAW Files
uk: файли RAW

en: Video Files
uk: Відеофайли

en: Audio Files
uk: Звукові файли

en: Raster Graphics
uk: Растрова графіка

en: Filter by file type
uk: Відібрати файли за типом

en: Select the file types (MIME types) that you want shown. Note: "Raster Graphics" are file formats from raster graphics editors, such as Photoshop, The Gimp, Krita, etc.
uk: Вкажіть, файли яких типів (типів MIME) слід показувати. Зауваження: «Растрова графіка» — формати редакторів растрової графіки, зокрема Photoshop, Gimp, Krita тощо.

en: Select the rating value used to filter albums' contents. Use the context pop-up menu to set rating filter conditions.
uk: Тут ви можете вибрати значення оцінки, що використовуватиметься для фільтрування вмісту альбомів. Щоб встановити умови фільтрування за оцінкою, скористайтеся контекстним вигулькним меню.

en: Rating greater than or equal to %1.
uk: Оцінка більша або рівна %1.

en: Rating equal to %1.
uk: Оцінка рівна %1.

en: Rating less than or equal to %1.
uk: Оцінка менша або рівна %1.

en: Items Without Rating
uk: Записи без оцінки

en: Rating Filter Options
uk: Параметри фільтрувати за оцінкою

en: Greater Than or Equals Condition
uk: Умова «не менше»

en: Equals Condition
uk: Умова «дорівнює»

en: Less Than or Equals Condition
uk: Умова «не більше»

en: Exclude Items Without Rating
uk: Виключити записи без оцінок

en: Text quick filter (search)
uk: Швидкий текстовий фільтр (пошук)

en: Enter search patterns to quickly filter this view on item names, captions (comments), and tags
uk: Введіть пошуковий шаблон, щоб швидко відфільтрувати за назвою запису, підписом (коментарями) і міткою

en: Text Search Fields
uk: Поля пошуку за текстом

en: Defines which fields to search for the text in.
uk: Визначає поля, у яких буде виконано пошуку фрагмента тексту.

en: Item Name
uk: Назва запису

en: Item Title
uk: Заголовок запису

en: Item Comment
uk: Коментар до запису

en: Tag Name
uk: Назва мітки

en: Album Name
uk: Назва альбому

en: Item Aspect Ratio
uk: Співвідношення розмірів запису

en: Item Pixel Size
uk: Розміри запису у пікселях

en: Clear All
uk: Спорожнити все

en: Select All
uk: Вибрати все

[ctx: @option:radio]
en: Use default settings
uk: Використовувати типові параметри

[ctx: @info:tooltip]
en: Use the default quality sorting parameters configured in Setup dialog.
uk: Використовувати типові параметри упорядковування за якістю, які налаштовано у вікні параметрів програми.

[ctx: @option:radio]
en: Use custom settings
uk: Використовувати нетипові параметри

[ctx: @info:tooltip]
en: Use custom parameters to perform quality sorting instead default one.
uk: Використовувати нетипові параметри для виконання упорядковування за якістю, замість типових параметрів.

[ctx: @option:check]
en: Assign 'Rejected' Label to Low Quality Pictures
uk: Призначати мітку «Відкинуто» до низькоякісних зображень

[ctx: @info:tooltip]
en: Low quality images detected by blur, noise, and compression analysis will be assigned to Rejected label.
uk: Зображенням низької якості, які буде виявлено у результаті аналізу розмивання, шуму та рівня стиснення, буде призначено мітку «Відкинуто».

[ctx: @option:check]
en: Assign 'Pending' Label to Medium Quality Pictures
uk: Призначати мітку «Потребує обробки» до зображень середньої якості

[ctx: @info:tooltip]
en: Medium quality images detected by blur, noise, and compression analysis will be assigned to Pending label.
uk: Зображенням середньої якості, які буде виявлено у результаті аналізу розмивання, шуму та рівня стиснення, буде призначено мітку «Потребує обробки».

[ctx: @option:check]
en: Assign 'Accepted' Label to High Quality Pictures
uk: Призначати мітку «Прийнято» високоякісним зображенням

[ctx: @info:tooltip]
en: High quality images detected by blur, noise, and compression analysis will be assigned to Accepted label.
uk: Зображенням високої якості, які буде виявлено у результаті аналізу розмивання, шуму та рівня стиснення, буде призначено мітку «Прийнято».

[ctx: @option:radio]
en: Detect Aesthetic Image using Deep Learning
uk: Виявити естетичні зображення за допомогою глибинного навчання

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect if the image has aesthetic value.
    The aesthetic detection engine use deep learning model to classify images
uk: Визначити, чи є зображення естетичним.
    Рушій визначення естетичності використовує для класифікації зображень модель глибинного навчання

[ctx: @option:radio]
en: Detect Quality Using Basic Factors
uk: Визначити якість на основі базових факторів

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect if the image is sabotaging by four basic factors (blur, noise, exposure, and compression).
uk: Виявити, чи є зображення зіпсованим чотирма базовими факторами (розмиттям, шумом, неправильним експонуванням та стисканням).

[ctx: @label]
en: Rejected threshold:
uk: Порогове значення відкидання:

[ctx: @info:tooltip]
en: Threshold below which all pictures are assigned Rejected Label
uk: Порогове значення оцінки. Усім зображенням з нижчою оцінкою буде призначено мітку «Відкинуто».

[ctx: @label]
en: Pending threshold:
uk: Порогове значення потреби у обробці:

[ctx: @info:tooltip]
en: Threshold below which all pictures are assigned Pending Label
uk: Порогове значення оцінки. Усім зображенням з нижчою оцінкою буде призначено мітку «Потребує обробки».

[ctx: @label]
en: Accepted threshold:
uk: Порогове значення прийняття:

[ctx: @info:tooltip]
en: Threshold above which all pictures are assigned Accepted Label
uk: Порогове значення оцінки. Зображенням з вищою оцінкою буде призначено мітку «Прийнято».

[ctx: @option:check]
en: Detect Blur
uk: Виявляти розмивання

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect the amount of blur in the images passed to it
uk: Виявляти рівень розмивання на переданих зображеннях

[ctx: @label]
en: Weight:
uk: Вага:

[ctx: @info:tooltip]
en: Weight to assign to Blur Algorithm
uk: Значення ваги, яке буде використано для оцінки розмиття.

[ctx: @option:check]
en: Detect Noise
uk: Виявляти шум

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect the amount of noise in the images passed to it
uk: Виявляти рівень цифрового шуму на переданих зображеннях

[ctx: @info:tooltip]
en: Weight to assign to Noise Algorithm
uk: Значення ваги, яке буде використано для оцінки стиснення.

[ctx: @option:check]
en: Detect Compression
uk: Виявляти стиснення

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect the amount of compression in the images passed to it
uk: Виявляти рівень стискання переданих зображень

[ctx: @info:tooltip]
en: Weight to assign to Compression Algorithm
uk: Значення ваги, яке буде використано для оцінки стиснення.

[ctx: @option:check]
en: Detect Under and Over Exposure
uk: Виявляти надмірне і недостатнє експонування

[ctx: @info:tooltip]
en: Detect if the images are under-exposed or over-exposed
uk: Визначати, чи є зображення недоекспонованими або переекспонованими

en: File/Folder %1 does not exist anymore
uk: Файла або теки %1 вже не існує

en: Album %1 does not exist anymore
uk: Альбому %1 вже не існує

en: Could not overwrite image %1
uk: Не вдалося перезаписати зображення %1

en: Could not move image %1 to collection trash.
    Check the file permission on the trash folder "%2" in the image collection.
uk: Не вдалося пересунути зображення %1 до смітника збірки.
    Перевірте права доступу до теки смітника «%2» у збірці зображень.

en: A file or folder named %1 already exists in %2
uk: У %2 вже є файл або тека з назвою %1

en: Could not move folder %1 to album %2
uk: Не вдалося пересунути теку %1 до альбому %2

en: Could not move folder %1 to album %2. The folder %1 was copied as well to album %2
uk: Не вдалося пересунути теку %1 до альбому %2. Теку %1 також було скопійовано до альбому %2.

en: Could not move sidecar from file %1 to album %2
uk: Не вдалося пересунути додатковий файл для файла %1 до альбому %2

en: Could not move file %1 to album %2
uk: Не вдалося пересунути файл %1 до альбому %2

en: Could not copy folder %1 to album %2
uk: Не вдалося скопіювати теку %1 до альбому %2

en: Could not copy sidecar from file %1 to folder %2
uk: Не вдалося виконати копіювання додаткового файла для файла %1 до теки %2

en: Could not copy file %1 to folder %2
uk: Не вдалося виконати копіювання файла %1 до теки %2

en: Could not copy file %1 to album %2
uk: Не вдалося скопіювати файл %1 до альбому %2

en: File/Folder %1 does not exist
uk: Файла або теки %1 не існує

en: Could not move folder %1 to collection trash.
    Check the file permission on the trash folder ".dtrash" in the image collection.
uk: Не вдалося пересунути теку %1 до смітника збірки.
    Перевірте права доступу до теки смітника «.dtrash» у збірці зображень.

en: Could not move image %1 to collection trash.
    Check the file permission on the trash folder ".dtrash" in the image collection.
uk: Не вдалося пересунути зображення %1 до смітника збірки.
    Перевірте права доступу до теки смітника «.dtrash» у збірці зображень.

en: Album %1 could not be removed
uk: Не вдалося вилучити альбом %1

en: Image %1 could not be removed
uk: Не вдалося вилучити зображення %1

en: Could not move image %1 to collection trash
uk: Не вдалося пересунути зображення %1 до смітника збірки

en: Image with the same name %1 already there
uk: Там уже є зображення із назвою %1

en: Image %1 could not be renamed
uk: Не вдалося перейменувати зображення %1

en: Could not restore file %1 from trash
uk: Не вдалося відновити файл %1 зі смітника

[ctx: @info: rotation]
en: Unspecified
uk: Не вказано

[ctx: @info: rotation of an unrotated image]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Horizontally
uk: Віддзеркалене горизонтально

[ctx: @info: rotation]
en: Rotated by 180 Degrees
uk: Повернуте на 180°

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Vertically
uk: Віддзеркалене вертикально

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Horizontally and Rotated Left
uk: Віддзеркалене горизонтально і повернуте ліворуч

[ctx: @info: rotation]
en: Rotated Left
uk: Повернуте ліворуч

[ctx: @info: rotation]
en: Flipped Vertically and Rotated Left
uk: Віддзеркалене вертикально і повернуте ліворуч

[ctx: @info: rotation]
en: Rotated Right
uk: Повернуте праворуч

[ctx: @info: rotation]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: @info: For use in longitude coordinate]
en: West
uk: Західної широти

[ctx: @info: For use in longitude coordinate]
en: East
uk: Східної широти

[ctx: @info: For use in latitude coordinate]
en: North
uk: Північної довготи

[ctx: @info: For use in latitude coordinate]
en: South
uk: Південної довготи

[ctx: @info: Height in meters]
en: %1m
uk: %1 м

[ctx: @info]
en: Flash has been fired
uk: Спалах спрацював

[ctx: @info]
en: Flash with red-eye reduction mode
uk: Спалах у режимі придушення ефекту «червоних очей»

[ctx: @info: country code]
en: Afar
uk: афар

[ctx: @info: country code]
en: Abkhazian
uk: абхазька

[ctx: @info: country code]
en: Afrikaans
uk: африкаанс

[ctx: @info: country code]
en: Amharic
uk: амхарська

[ctx: @info: country code]
en: Arabic
uk: арабська

[ctx: @info: country code]
en: Assamese
uk: ассамська

[ctx: @info: country code]
en: Aymara
uk: аймарська

[ctx: @info: country code]
en: Azerbaijani
uk: азербайджанська

[ctx: @info: country code]
en: Bashkir
uk: башкирська

[ctx: @info: country code]
en: Byelorussian
uk: білоруська

[ctx: @info: country code]
en: Bulgarian
uk: болгарська

[ctx: @info: country code]
en: Bihari
uk: біхарська

[ctx: @info: country code]
en: Bislama
uk: біслама

[ctx: @info: country code]
en: Bengali;Bangla
uk: бенгальська

[ctx: @info: country code]
en: Tibetan
uk: тибетська

[ctx: @info: country code]
en: Breton
uk: бретонська

[ctx: @info: country code]
en: Catalan
uk: каталанська

[ctx: @info: country code]
en: Corsican
uk: корсиканська

[ctx: @info: country code]
en: Czech
uk: чеська

[ctx: @info: country code]
en: Welsh
uk: валлійська

[ctx: @info: country code]
en: Danish
uk: данська

[ctx: @info: country code]
en: German
uk: німецька

[ctx: @info: country code]
en: Dzongkha
uk: дзонг-ке

[ctx: @info: country code]
en: Greek
uk: грецька

[ctx: @info: country code]
en: English
uk: англійська

[ctx: @info: country code]
en: Esperanto
uk: есперанто

[ctx: @info: country code]
en: Spanish
uk: іспанська

[ctx: @info: country code]
en: Estonian
uk: естонська

[ctx: @info: country code]
en: Basque
uk: баскська

[ctx: @info: country code]
en: Persian(farsi)
uk: перська (фарсі)

[ctx: @info: country code]
en: Finnish
uk: фінська

[ctx: @info: country code]
en: Fijan
uk: фіджійська

[ctx: @info: country code]
en: Faroese
uk: фарерська

[ctx: @info: country code]
en: French
uk: французька

[ctx: @info: country code]
en: Frisian
uk: фризька

[ctx: @info: country code]
en: Irish
uk: ірландська

[ctx: @info: country code]
en: Scotsgaelic
uk: шотландська (гельська)

[ctx: @info: country code]
en: Galician
uk: галісійська

[ctx: @info: country code]
en: Guarani
uk: гуарані

[ctx: @info: country code]
en: Gujarati
uk: гуджараті

[ctx: @info: country code]
en: Hausa
uk: хауса

[ctx: @info: country code]
en: Hebrew
uk: іврит

[ctx: @info: country code]
en: Hindi
uk: хінді

[ctx: @info: country code]
en: Croatian
uk: хорватська

[ctx: @info: country code]
en: Hungarian
uk: угорська

[ctx: @info: country code]
en: Armenian
uk: вірменська

[ctx: @info: country code]
en: Interlingua
uk: Інтерлінгва

[ctx: @info: country code]
en: Interlingue
uk: окциденталь

[ctx: @info: country code]
en: Inupiak
uk: інупіак

[ctx: @info: country code]
en: Indonesian
uk: індонезійська

[ctx: @info: country code]
en: Icelandic
uk: ісландська

[ctx: @info: country code]
en: Italian
uk: італійська

[ctx: @info: country code]
en: Inuktitut
uk: інуктітут

[ctx: @info: country code]
en: Japanese
uk: японська

[ctx: @info: country code]
en: Javanese
uk: яванська

[ctx: @info: country code]
en: Georgian
uk: грузинська

[ctx: @info: country code]
en: Kazakh
uk: казахська

[ctx: @info: country code]
en: Greenlandic
uk: гренландська

[ctx: @info: country code]
en: Cambodian
uk: камбоджийська

[ctx: @info: country code]
en: Kannada
uk: каннада

[ctx: @info: country code]
en: Korean
uk: корейська

[ctx: @info: country code]
en: Kashmiri
uk: кашмірська

[ctx: @info: country code]
en: Kurdish
uk: курдська

[ctx: @info: country code]
en: Kirghiz
uk: киргизька

[ctx: @info: country code]
en: Latin
uk: латинська

[ctx: @info: country code]
en: Lingala
uk: лінгала

[ctx: @info: country code]
en: Laothian
uk: лаоська

[ctx: @info: country code]
en: Lithuanian
uk: литовська

[ctx: @info: country code]
en: Latvian;Lettish
uk: латвійська

[ctx: @info: country code]
en: Malagasy
uk: малагасійська

[ctx: @info: country code]
en: Maori
uk: маорійська

[ctx: @info: country code]
en: Macedonian
uk: македонська

[ctx: @info: country code]
en: Malayalam
uk: малаялам

[ctx: @info: country code]
en: Mongolian
uk: монгольська

[ctx: @info: country code]
en: Marathi
uk: мараті

[ctx: @info: country code]
en: Malay
uk: малайська

[ctx: @info: country code]
en: Maltese
uk: мальтійська

[ctx: @info: country code]
en: Burmese
uk: бірманська

[ctx: @info: country code]
en: Nauru
uk: Науру

[ctx: @info: country code]
en: Nepali
uk: непальська

[ctx: @info: country code]
en: Dutch
uk: нідерландська

[ctx: @info: country code]
en: Norwegian
uk: норвезька

[ctx: @info: country code]
en: Occitan
uk: окситанська

[ctx: @info: country code]
en: Oromo
uk: оромо

[ctx: @info: country code]
en: Oriya
uk: орійська

[ctx: @info: country code]
en: Punjabi
uk: пенджабі

[ctx: @info: country code]
en: Polish
uk: польська

[ctx: @info: country code]
en: Pashto;Pushto
uk: пушту

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese
uk: португальська

[ctx: @info: country code]
en: Quechua
uk: кечуа

[ctx: @info: country code]
en: Rhaeto-romance
uk: ретороманська

[ctx: @info: country code]
en: Kurundi
uk: курунді

[ctx: @info: country code]
en: Romanian
uk: румунська

[ctx: @info: country code]
en: Russian
uk: російська

[ctx: @info: country code]
en: Kinyarwanda
uk: кіньяруанда

[ctx: @info: country code]
en: Sanskrit
uk: санскрит

[ctx: @info: country code]
en: Sindhi
uk: синдхі

[ctx: @info: country code]
en: Sangho
uk: санго

[ctx: @info: country code]
en: Singhalese
uk: сингальська

[ctx: @info: country code]
en: Slovak
uk: словацька

[ctx: @info: country code]
en: Slovenian
uk: словенська

[ctx: @info: country code]
en: Samoan
uk: самоанська

[ctx: @info: country code]
en: Shona
uk: шона

[ctx: @info: country code]
en: Somali
uk: сомалійська

[ctx: @info: country code]
en: Albanian
uk: албанська

[ctx: @info: country code]
en: Serbian
uk: сербська

[ctx: @info: country code]
en: Siswati
uk: сісваті

[ctx: @info: country code]
en: Sesotho
uk: сесото

[ctx: @info: country code]
en: Sundanese
uk: сунданська

[ctx: @info: country code]
en: Swedish
uk: шведська

[ctx: @info: country code]
en: Swahili
uk: суахілі

[ctx: @info: country code]
en: Tamil
uk: тамільська

[ctx: @info: country code]
en: Telugu
uk: телугу

[ctx: @info: country code]
en: Tajik
uk: таджицька

[ctx: @info: country code]
en: Thai
uk: таїландська

[ctx: @info: country code]
en: Tigrinya
uk: тигринійська

[ctx: @info: country code]
en: Turkmen
uk: туркменська

[ctx: @info: country code]
en: Tagalog
uk: тагальська

[ctx: @info: country code]
en: Setswana
uk: сетсвана

[ctx: @info: country code]
en: Tonga
uk: Тонга

[ctx: @info: country code]
en: Turkish
uk: турецька

[ctx: @info: country code]
en: Tsonga
uk: цонга

[ctx: @info: country code]
en: Tatar
uk: татарська

[ctx: @info: country code]
en: Twi
uk: тві

[ctx: @info: country code]
en: Uigur
uk: уйгурська

[ctx: @info: country code]
en: Ukrainian
uk: українська

[ctx: @info: country code]
en: Urdu
uk: урду

[ctx: @info: country code]
en: Uzbek
uk: узбецька

[ctx: @info: country code]
en: Vietnamese
uk: в'єтнамська

[ctx: @info: country code]
en: Volapuk
uk: воляпюк

[ctx: @info: country code]
en: Wolof
uk: волоф

[ctx: @info: country code]
en: Xhosa
uk: хоза

[ctx: @info: country code]
en: Yiddish
uk: ідиш

[ctx: @info: country code]
en: Yoruba
uk: йоруба

[ctx: @info: country code]
en: Zhuang
uk: чжуанська

[ctx: @info: country code]
en: Chinese
uk: китайська

[ctx: @info: country code]
en: Zulu
uk: зулуська

[ctx: @title: xmp namespace for tags container]
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: @title: xmp namespace for title container]
en: Title
uk: Назва

[ctx: @title: xmp namespace for rating container]
en: Rating
uk: Оцінка

[ctx: @title: xmp namespace for comment container]
en: Caption
uk: Підпис

[ctx: @title: xmp namespace for pick-label container]
en: Pick label
uk: Впорядкувальна позначка

[ctx: @title: xmp namespace for color-label container]
en: Color label
uk: Позначка кольору

[ctx: info]
en: Binary data %1 bytes
uk: Двійкові дані, %1 байтів

en: ExifTool does not exists or exec permission is missing
uk: ExifTool немає у системі або файл програми не є виконуваним

en: Perl does not exists or exec permission is missing
uk: Perl немає у системі або файл програми не є виконуваним

en: Synchronization error between the channels
uk: Помилка синхронізації між каналами

[ctx: Focus point type description]
en: In Focus
uk: У фокусі

[ctx: Focus point type description]
en: Selected
uk: Вибрано

[ctx: Focus point type description]
en: Selected In Focus
uk: Вибрано у фокусі

[ctx: Focus point type description]
en: Inactive
uk: Неактивне

[ctx: @title]
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: @info: unconfirmed faces in album]
en:  (%1 new) |  (%1 new)
uk[0]:  (%1 нове)
uk[1]:  (%1 нових)
uk[2]:  (%1 нових)
uk[3]:  (%1 нове)

en: &Close
uk: &Закрити

en: Close message
uk: Закрити повідомлення

[ctx: @info: check of new online version never done yet]
en: never
uk: ніколи

en: No data returned from the remote connection.
uk: Віддаленим з'єднанням не повернуто жодних даних.

en: Unsupported Architecture: %1
uk: Непідтримувана архітектура: %1

en: Invalid file name format returned from the remote connection.
uk: Віддаленим з'єднанням повернуто назву файла у некоректному форматі.

en: Invalid pre-release date from the remote list.
uk: У віддаленому списку вказано некоректну дату версії, що передує випуску.

en: Invalid format returned from the remote connection.
uk: Віддаленим з'єднанням повернуто дані у некоректному форматі.

[ctx: @info: download status]
en: Received:
uk: Отримано:

[ctx: @info: download status]
en: Total:
uk: Загалом:

[ctx: @info: download status]
en: Rate:
uk: Швидкість:

[ctx: @info: download status]
en: ETA:
uk: Лишилося:

[ctx: @title:window]
en: Online Version Checker - Pre-Release
uk: Засіб пошуку версій у інтернеті — версія, що передує випуску

en: Check for new pre-release version available, please wait...
uk: Шукаємо нову версію, що передує випуску, будь ласка, зачекайте…

[ctx: @title:window]
en: Online Version Checker - Stable Version
uk: Засіб пошуку версій у інтернеті — стабільна версія

en: Check for new stable version available, please wait...
uk: Шукаємо нову стабільну версію, будь ласка, зачекайте…

en: Configure...
uk: Налаштувати…

en: Open setup dialog page to configure updates.
uk: Відкрити сторінку вікна налаштовування для налаштовування оновлень.

en: Download
uk: Отримати

en: <p>Current <b>%1</b> pre-release date is <i>%2</i>.</p><p>New pre-release built on <i>%3</i> is available on this <a href='%4'>repository</a>.</p><p>Press <b>Download</b> to get the file...</p><p>Note: from Setup/Misc panel, you can switch to check for stable release only.<br/>Stable versions are safe to use in production.</p><p>Press <b>Configure</b> if you want to customize update options from setup dialog.</p>
uk: <p>Поточну версію <b>%1</b>, що передує випуску, випущено <i>%2</i>.</p><p>Випущено версію, що передує випуску, <i>%3</i>. Її можна отримати з <a href='%4'>цього сховища</a>.</p><p>Натисніть <b>Отримати</b>, щоб отримати файл…</p><p>Зауваження: за допомогою панелі «Налаштування/Різне» ви можете наказати програми шукати лише стабільні версії.<br/>Стабільними версіями можна безпечно користуватися для щоденних потреб.</p><p>Натисніть кнопку <b>Налаштувати</b>, якщо ви хочете налаштувати параметри оновлення у діалоговому вікні налаштовування.</p>

en: <p>Current <b>%1</b> stable version is <i>%2</i></p><p>New stable version <i>%3</i> is available on this <a href='%4'>repository</a>.</p><p>Press <b>Download</b> to get the file...</p><p>Note: from Setup/Misc panel, you can switch to check for weekly pre-release.<br/>Pre-release versions are dedicated to test quickly new features.<br/>It's not recommended to use pre-releases in production as bugs can remain,<br/>unless you know what you are doing.</p><p>Press <b>Configure</b> if you want to customize update options from setup dialog.</p>
uk: <p>Поточною стабільною версією <b>%1</b> є <i>%2</i></p><p>Випущено нову стабільну версію — <i> %3</i>, яку можна отримати з <a href='%4'>цього сховища</a>.</p><p>Натисніть <b>Отримати</b>, щоб отримати файл…</p><p>Зауваження: за допомогою панелі «Налаштування/Різне» ви можете наказати програмі шукати щотижневі версії, що передують випуску.<br/>Версії, що передують випуску, призначено для швидкого тестування нових можливостей.<br/>Не рекомендуємо користуватися такими тестовими версіями для щоденних завдань (можуть виникнути проблеми),<br/>якщо у вас немає значного досвіду у діагностиці помилок у програмі.</p><p>Натисніть кнопку <b>Налаштувати</b>, якщо ви хочете налаштувати параметри оновлення у діалоговому вікні налаштовування.</p>

en: Your software is up-to-date.
    %1 pre-release built on %2 is the most recent version available.
uk: Ваше програмне забезпечення не потребує оновлення.
    Версія %1, що передує випуску, збірка %2 — найсвіжіша доступна версія.

en: Your software is up-to-date.
    %1 stable version %2 is the most recent version available.
uk: Ваше програмне забезпечення не потребує оновлення.
    Стабільна версія %1, збірка %2 — найсвіжіша доступна версія.

en: Error while trying to check for new %1 version:
    "%2"
uk: Помилка під час спроби пошуку нової версії %1:
    «%2»

en: built on %1 with debug symbols
uk: зібрано %1 із діагностичними символами

en: built on %1
uk: зібрано %1

en: Downloading new %1
    %2
    in progress, please wait...
uk: Отримуємо нову версію %1
    %2.
    Будь ласка, зачекайте…

en: version %1 with debug symbols
uk: версія %1 із діагностичними символами

en: version %1
uk: версія %1

en: Downloading new %1
    version %2
    in progress, please wait...
uk: Отримуємо новий %1,
    версія %2.
    Будь ласка, зачекайте…

en: Verify Checksum for new %1
    %2
    in progress, please wait...
uk: Перевіряємо контрольну суму для нової версії %1
    %2.
    Будь ласка, зачекайте…

en: Verify checksum for %1
    version %2
    in progress, please wait...
uk: Перевіряємо контрольну суму для нового %1,
    версія %2.
    Будь ласка, зачекайте…

[ctx: @action: open bundle file]
en: Open...
uk: Відкрити…

en: The new %1
    pre-release built on %2
    have been downloaded at:
    
    %3
    
    Press "Open" to show the bundle in file-manager...
uk: Нову версію %1,
    що передує випуску, зібрано %2,
    було отримано:
    
    %3
    
    Натисніть «Відкрити», щоб переглянути пакунок у програмі для керування файлами…

en: The new %1
    stable version %2
    have been downloaded at:
    
    %3
    
    Press "Open" to show the bundle in file-manager...
uk: Нову стабільну версію %1,
    %2,
    було отримано:
    
    %3
    
    Натисніть «Відкрити», щоб переглянути пакунок у програмі для керування файлами…

en: Install...
uk: Встановити…

en: The new pre-release %1
    built on %2
    have been downloaded at:
    
    %3
    
    Press "Install" to close current session and upgrade...
uk: Нову версію %1,
    що передує випуску, зібрано %2,
    було отримано:
    
    %3
    
    Натисніть «Встановити», щоб завершити поточний сеанс роботи у програмі і оновити її…

en: The new %1
    stable version %2
    have been downloaded at:
    
    %3
    
    Press "Install" to close current session and upgrade...
uk: Нову стабільну версію %1,
    %2,
    було отримано:
    
    %3
    
    Натисніть «Встановити», щоб завершити поточний сеанс роботи у програмі і оновити її…

en: Error while trying to download %1
    pre-release built on %2:
    
    "%3"
uk: Помилка під час спроби отримати версію %1,
    що передує випуску, зібрану %2:
    
    «%3»

en: Error while trying to download %1
    stable version %2:
    
    "%3"
uk: Помилка під час спроби отримати стабільну версію %1
    %2:
    
    «%3»

en: Cannot start installer:
    %1
uk: Не вдалося запустити засіб встановлення:
    %1

en: Checksum file is empty.
uk: Файл контрольної суми порожній.

en: Checksum is invalid.
uk: Некоректна контрольна сума.

en: Downloaded file is empty.
uk: Отримано порожній файл.

en: Checksums error.
uk: Помилка під час обробки контрольної суми.

en: Cannot open target file.
uk: Не вдалося відкрити файл даних.

en: Visit digiKam project website
uk: Відвідайте сайт проєкту digiKam

en: Aborting...
uk: Переривання…

en: Cancel this operation.
uk: Скасувати цю дію.

en: Open detailed progress dialog
uk: Відкрити вікно з подробицями поступу

en: No active process
uk: Немає активних завдань

en: Hide detailed progress window
uk: Ховати вікно з подробицями поступу

en: Show detailed progress window
uk: Показувати вікно з подробицями поступу

en: Captions:
uk: Підписи:

en: Enter caption author name here.
uk: Введіть сюди підпис з іменем автора.

[ctx: @info]
en: You have edited the image caption.  | You have edited the captions of %1 images.
uk[0]: Ви змінили підпис до %1 зображення.
uk[1]: Ви змінили підписи до %1 зображень.
uk[2]: Ви змінили підписи до %1 зображень.
uk[3]: Ви змінили підпис до зображення.

[ctx: @info]
en: You have edited the image title.  | You have edited the titles of %1 images.
uk[0]: Ви змінили назву %1 зображення.
uk[1]: Ви змінили назву %1 зображень.
uk[2]: Ви змінили назву %1 зображень.
uk[3]: Ви змінили назву одного зображення.

[ctx: @info]
en: You have edited the date of the image.  | You have edited the date of %1 images.
uk[0]: Ви змінили дату для %1 зображення.
uk[1]: Ви змінили дату для %1 зображень.
uk[2]: Ви змінили дату для %1 зображень.
uk[3]: Ви змінили дату для зображення.

[ctx: @info]
en: You have edited the pick label of the image.  | You have edited the pick label of %1 images.
uk[0]: Ви змінили впорядкувальні позначки %1 зображення.
uk[1]: Ви змінили впорядкувальні позначки %1 зображень.
uk[2]: Ви змінили впорядкувальні позначки %1 зображень.
uk[3]: Ви змінили впорядкувальну позначку одного зображення.

[ctx: @info]
en: You have edited the color label of the image.  | You have edited the color label of %1 images.
uk[0]: Ви змінили позначки кольору %1 зображення.
uk[1]: Ви змінили позначки кольору %1 зображень.
uk[2]: Ви змінили позначки кольору %1 зображень.
uk[3]: Ви змінили позначку кольору одного зображення.

[ctx: @info]
en: You have edited the rating of the image.  | You have edited the rating of %1 images.
uk[0]: Ви змінили оцінку для %1 зображення.
uk[1]: Ви змінили оцінку для %1 зображень.
uk[2]: Ви змінили оцінку для %1 зображень.
uk[3]: Ви змінили оцінку для зображення.

[ctx: @info]
en: You have edited the tags of the image.  | You have edited the tags of %1 images.
uk[0]: Ви змінили мітки %1 зображення.
uk[1]: Ви змінили мітки %1 зображень.
uk[2]: Ви змінили мітки %1 зображень.
uk[3]: Ви змінили мітки зображення.

[ctx: @info]
en: Do you want to apply your changes?
uk: Застосувати ваші зміни?

[ctx: @info]
en: <p>You have edited the metadata of the image: </p> | <p>You have edited the metadata of %1 images: </p>
uk[0]: <p>Ви змінили метадані %1 зображення: </p>
uk[1]: <p>Ви змінили метадані %1 зображень: </p>
uk[2]: <p>Ви змінили метадані %1 зображень: </p>
uk[3]: <p>Ви змінили метадані зображення: </p>

[ctx: @info]
en: <li>title</li>
uk: <i>назва</i>

[ctx: @info]
en: <li>caption</li>
uk: <li>підпис</li>

[ctx: @info]
en: <li>date</li>
uk: <i>дата</i>

[ctx: @info]
en: <li>pick label</li>
uk: <li>впорядкувальна позначка</li>

[ctx: @info]
en: <li>color label</li>
uk: <li>позначка кольору</li>

[ctx: @info]
en: <li>rating</li>
uk: <i>оцінка</i>

[ctx: @info]
en: <li>tags</li>
uk: <i>мітки</i>

[ctx: @info]
en: <p>Do you want to apply your changes?</p>
uk: <p>Застосувати ваші зміни?</p>

[ctx: @action]
en: Always apply changes without confirmation
uk: Завжди застосовувати зміни без підтвердження

[ctx: @title:window]
en: Apply Changes?
uk: Застосувати зміни?

[ctx: @info]
en: Apply changes?
uk: Застосувати зміни?

[ctx: @info]
en: Reading metadata from files. Please wait...
uk: Читання метаданих з файлів. Будь ласка, зачекайте…

[ctx: @info]
en: Writing metadata to files. Please wait...
uk: Запис метаданих у файли. Будь ласка, зачекайте…

[ctx: @action]
en: Read metadata from file to database
uk: Зчитати метадані з файла в базу даних

[ctx: @action]
en: Write metadata to each file
uk: Записати метадані у кожний файл

[ctx: @action]
en: Read metadata from each file to database
uk: Зчитати метадані з кожного файла у базу даних

[ctx: @action]
en: Unify tags of selected items
uk: Уніфікувати мітки позначених записів

[ctx: @title: comment title string]
en: Title:
uk: Назва:

[ctx: @label]
en: Date:
uk: Дата:

[ctx: @label]
en: Pick Label:
uk: Впорядкувальна позначка:

[ctx: @label]
en: Color Label:
uk: Позначка кольору:

[ctx: @label]
en: Rating:
uk: Оцінка:

[ctx: @action]
en: Apply
uk: Застосувати

[ctx: @info]
en: Apply all changes to images
uk: Застосувати всі зміни до зображень

[ctx: @info]
en: Revert all changes
uk: Повернути всі зміни

[ctx: @action]
en: Apply to all versions
uk: Застосувати до всіх версій

[ctx: @info]
en: Apply all changes to all versions of this image
uk: Застосувати всі зміни до всіх версій цього зображення

[ctx: @action: more actions to apply changes]
en: More
uk: Більше

[ctx: @title]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @title]
en: Information
uk: Інформація

[ctx: @info]
en: Selected items have different text here.
uk: Позначені записи мають тут різні тексти.

[ctx: @action]
en: Open Tag Manager
uk: Відкрити вікно керування мітками

[ctx: @info]
en: Enter tag here.
uk: Тут вкажіть мітку.

[ctx: @info]
en: Enter the text used to create tags here. '/' can be used to create a hierarchy of tags. ',' can be used to create more than one hierarchy at the same time.
uk: Тут ви можете ввести текст, який буде використано під час створення міток. Символ «/» можна використовувати для створення ієрархії міток. Символ «,» — для створення декількох ієрархій міток одночасно.

[ctx: @info]
en: Tags already assigned
uk: Мітки вже призначено

[ctx: @info]
en: Recent Tags
uk: Недавні мітки

[ctx: @action]
en: No Recently Assigned Tags
uk: Немає недавно призначених міток

en: No Geolocation
    Information
    Available
uk: Немає доступних
    даних
    геопозиціювання

en: <b>Altitude</b>:
uk: <b>Висота</b>:

en: <b>Latitude</b>:
uk: <b>Широта</b>:

en: <b>Longitude</b>:
uk: <b>Довгота</b>:

en: <b>Date</b>:
uk: <b>Дата</b>:

en: See more information on the Internet
uk: Докладніше про це можна дізнатися з інтернету

[ctx: @label: no GPS coordinates]
en: Undefined
uk: Не визначено

en: Used filters
uk: Використані фільтри

en: Remove filter
uk: Вилучити фільтр

[ctx: @title]
en: Versions
uk: Версії

[ctx: @title]
en: Used Filters
uk: Використані фільтри

[ctx: @action: open image]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: @info:tooltip]
en: Open file
uk: Відкрити файл

[ctx: @action: go to album]
en: Go To Albums
uk: Перейти до альбомів

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to the album of this image
uk: Перейти до альбому цього зображення

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide item permanently
uk: Назавжди сховати пункт

[ctx: @info:tooltip]
en: Show item permanently
uk: Назавжди показати пункт

en: Properties
uk: Властивості

en: Metadata
uk: Метадані

en: Geolocation
uk: Географічне розташування

[ctx: @label: item properties]
en: File:
uk: Файл:

[ctx: @label: item properties]
en: Folder:
uk: Тека:

[ctx: @label: item properties]
en: Date:
uk: Дата:

[ctx: @label: item properties]
en: Size:
uk: Розмір:

[ctx: @label: item properties]
en: Readable:
uk: Читання:

[ctx: @label: item properties]
en: Writable:
uk: Запис:

[ctx: @label: item properties]
en: Type:
uk: Тип:

[ctx: @label: item properties]
en: Dimensions:
uk: Розміри:

[ctx: @label: item properties]
en: Aspect Ratio:
uk: Співвідношення розмірів:

[ctx: @label: item properties]
en: New Name:
uk: Нова назва:

[ctx: @label: item properties]
en: Downloaded:
uk: Отримано:

[ctx: @title]
en: Camera File Properties
uk: Властивості файла фотоапарата

[ctx: @label: item properties]
en: Make:
uk: Виробник:

[ctx: @label: item properties]
en: Model:
uk: Модель:

[ctx: @label: item properties]
en: Created:
uk: Створено:

[ctx: @label: item properties]
en: Lens:
uk: Об'єктив:

[ctx: @label: item properties]
en: Aperture:
uk: Апертура:

[ctx: @label: item properties]
en: Focal:
uk: Фокусна відстань:

[ctx: @label: item properties]
en: Exposure:
uk: Експозиція:

[ctx: @label: item properties]
en: Sensitivity:
uk: Чутливість:

[ctx: @label: item properties]
en: Mode/Program:
uk: Режим/програма:

[ctx: @label: item properties]
en: Flash:
uk: Спалах:

[ctx: @label: item properties]
en: White balance:
uk: Баланс білого:

[ctx: @title]
en: Photograph Properties
uk: Властивості фотографії

[ctx: @label: item properties]
en: Audio Bit Rate:
uk: Бітова швидкість звуку:

[ctx: @label: item properties]
en: Audio Channel Type:
uk: Тип каналів звуку:

[ctx: @label: item properties]
en: Audio Codec:
uk: Аудіокодек:

[ctx: @label: item properties]
en: Duration:
uk: Тривалість:

[ctx: @label: item properties]
en: Frame Rate:
uk: Частота кадрів:

[ctx: @label: item properties]
en: Video Codec:
uk: Відеокодек:

[ctx: @title]
en: Audio/Video Properties
uk: Властивості відео та звуку

[ctx: @info: item properties]
en: unknown
uk: невідоме

[ctx: @info: item properties]
en: unchanged
uk: без змін

[ctx: @info: item properties]
en: unavailable
uk: недоступне

[ctx: @info: item properties]
en: No
uk: Ні

[ctx: @info: item properties]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @label]
en: RAW Image
uk: Зображення RAW

[ctx: @info: item resolution]
en: %1x%2 (%3Mpx)
uk: %1⨯%2 (%3Мпк)

[ctx: @label: color properties]
en: Range:
uk: Діапазон:

[ctx: @info: color properties]
en: Select the minimal intensity value of the histogram selection here.
uk: Тут ви можете вказати мінімальне значення інтенсивності вибраного на гістограмі.

[ctx: @info: color properties]
en: Select the maximal intensity value of the histogram selection here.
uk: Тут ви можете вказати максимальне значення інтенсивності вибраного на гістограмі.

[ctx: @title: color properties]
en: Statistics
uk: Статистика

[ctx: @info: color properties]
en: Here you can see the statistical results calculated from the selected histogram part. These values are available for all channels.
uk: Тут можна подивитись на статистичні результати, підраховані з вибраної частини гістограми. Ці значення наявні для всіх каналів.

[ctx: @label: color properties]
en: Pixels:
uk: Пікселів:

[ctx: @label: color properties]
en: Count:
uk: Кількість:

[ctx: @label: color properties]
en: Mean:
uk: Середнє:

[ctx: @label: color properties]
en: Std. deviation:
uk: Стд. відхилення:

[ctx: @label: color properties]
en: Median:
uk: Медіана:

[ctx: @label: color properties]
en: Percentile:
uk: Процентиль:

[ctx: @label: color properties]
en: Color depth:
uk: Глибина кольору:

[ctx: @label: color properties]
en: Alpha Channel:
uk: Альфа-канал:

[ctx: @label: color properties]
en: Source:
uk: Джерело:

[ctx: @title: color properties]
en: Histogram
uk: Гістограма

[ctx: @title: color properties]
en: ICC profile
uk: Профіль ICC

[ctx: @label: color properties]
en: 16 bits
uk: 16 бітів

[ctx: @label: color properties]
en: 8 bits
uk: 8 бітів

[ctx: @label: color properties]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @label: color properties]
en: No
uk: Ні

[ctx: @label: color properties]
en: Full Image
uk: Ціле зображення

[ctx: @label: color properties]
en: Image Region
uk: Область зображення

en: Makernote
uk: Мітка виробника

[ctx: @title: item properties]
en: Properties
uk: Властивості

[ctx: @title: item properties]
en: Metadata
uk: Метадані

[ctx: @title: item properties]
en: Colors
uk: Кольори

[ctx: @title: item properties]
en: Map
uk: Карта

[ctx: @info: item properties]
en: RAW Image
uk: Зображення RAW

[ctx: @info: item properties]
en: Uncalibrated
uk: Некалібрована

[ctx: @info: item properties]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: @info: item properties]
en: %1x%2 (%3Mpx)
uk: %1x%2 (%3Мпк)

[ctx: @info: item properties]
en: %1 bpp
uk: %1 біт/піксель

[ctx: @title: database properties]
en: Captions
uk: Підписи

[ctx: @title: database properties]
en: Versions
uk: Версії

[ctx: @info: width x height (megapixels Mpx)]
en: %1x%2 (%3Mpx)
uk: %1⨯%2 (%3Мпк)

[ctx: @label: item properties]
en: Symlink:
uk: Сим. посилання:

[ctx: @label: item properties]
en: Owner:
uk: Власник:

[ctx: @label: item properties]
en: Permissions:
uk: Права доступу:

[ctx: @title: item properties]
en: File Properties
uk: Властивості файла

[ctx: @label: item properties]
en: Bit depth:
uk: Глибина кольору:

[ctx: @label: item properties]
en: Color mode:
uk: Модель кольору:

[ctx: @label: item properties]
en: Sidecar:
uk: Додатковий файл:

[ctx: @title: item properties]
en: Item Properties
uk: Властивості зображення

[ctx: @title: item properties]
en: Photograph Properties
uk: Властивості фотографії

[ctx: @title: item properties]
en: Audio/Video Properties
uk: Властивості відео та звуку

[ctx: @label: item properties]
en: Title:
uk: Заголовок:

[ctx: @label: item properties]
en: Caption:
uk: Підпис:

[ctx: @label: item properties]
en: Pick label:
uk: Впорядкувальна позначка:

[ctx: @label: item properties]
en: Color label:
uk: Позначка кольору:

[ctx: @label: item properties]
en: Rating:
uk: Оцінка:

[ctx: @label: item properties]
en: Versionned:
uk: Версія:

[ctx: @label: item properties]
en: Grouped:
uk: Згруповано:

[ctx: @title: item properties]
en: digiKam Properties
uk: Властивості digiKam

[ctx: @label: item properties]
en: Keywords:
uk: Ключові слова:

[ctx: @label: item properties]
en: Peoples:
uk: Люди:

[ctx: @title: item properties]
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: @title: item properties]
en: Location
uk: Місце

[ctx: @title: item properties]
en: Rights
uk: Права

[ctx: @info: width : height (Aspect Ratio)]
en: %1:%2 (%3)
uk: %1⨯%2 (%3)

[ctx: @info: unit file size in bytes]
en: B
uk: Б

[ctx: @info: item properties]
en:  fps
uk:  кд/с

en: Count:
uk: Кількість:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Total Count:
uk: Загальна кількість:

en: Total Size:
uk: Загальний розмір:

en: Selection Properties
uk: Властивості позначеного

[ctx: @option:check]
en: 16 bits color depth
uk: 16-бітова глибина кольору

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If enabled, all RAW files will be decoded in 16-bit color depth using a linear gamma curve. To prevent dark picture rendering in the editor, it is recommended to use Color Management in this mode.</para><para>If disabled, all RAW files will be decoded in 8-bit color depth with a BT.709 gamma curve and a 99th-percentile white point. This mode is faster than 16-bit decoding.</para>
uk: <para>Якщо увімкнено цей параметр, всі файли RAW буде декодовано з глибиною кольорів 16 бітів з використанням лінійної кривої гами. Щоб уникнути темного знімка у редакторі, рекомендуємо вам у цьому режимі скористатися Керуванням кольорами.</para><para>Якщо параметр буде вимкнено, всі файли RAW буде декодовано з глибиною кольорів 8 біт з використанням кривої гами BT.709 і точки білого у 99 процентилів. Такий режим швидший за 16-бітове декодування.</para>

[ctx: @option:check]
en: Interpolate RGB as four colors
uk: Інтерполювати RGB як чотири кольори

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Interpolate RGB as four colors</title><para>The default is to assume that all green pixels are the same. If even-row green pixels are more sensitive to ultraviolet light than odd-row this difference causes a mesh pattern in the output; using this option solves this problem with minimal loss of detail.</para><para>To resume, this option blurs the image a little, but it eliminates false 2x2 mesh patterns with VNG quality method or mazes with AHD quality method.</para>
uk: <title>Інтерполювати RGB як чотири кольори</title><para>Типово припускається, що всі зелені пікселі однакові. Однак, якщо зелені пікселі парних рядів більш чутливі до ультрафіолетового світла, ніж пікселі в непарних рядах, то ця різниця утворює на зображенні сітку. Використання цього параметра вирішує цю проблему з мінімальною втратою якості.</para><para>Якщо коротко, цей параметр трохи розмиває зображення, але позбувається фальшивого візерунка сітки 2x2 за допомогою методу якості VNG або переплітається з методом AHD.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit LibRaw project website
uk: Відвідайте вебсайт проєкту LibRaw

[ctx: @option:check]
en: Do not stretch or rotate pixels
uk: Не витягувати і не повертати пікселі

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Do not stretch or rotate pixels</title><para>For Fuji Super CCD cameras, show the image tilted 45 degrees. For cameras with non-square pixels, do not stretch the image to its correct aspect ratio. In any case, this option guarantees that each output pixel corresponds to one RAW pixel.</para>
uk: <title>Не витягувати і не повертати пікселі</title><para>Для фотоапаратів Fuji Super CCD, показувати зображення нахилене на  45°. Для фотоапаратів з неквадратними пікселями не розтягувати зображення до правильного співвідношення сторін. У кожному разі, цей параметр гарантує, що кожен отриманий піксель відповідатиме точно одному пікселю RAW.</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Quality:
uk: Якість:

[ctx: @item:inlistbox Quality]
en: Bilinear
uk: Білінійна

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Quality (interpolation)</title><para>Select here the demosaicing method to use when decoding RAW images. A demosaicing algorithm is a digital image process used to interpolate a complete image from the partial raw data received from the color-filtered image sensor, internal to many digital cameras, in form of a matrix of colored pixels. Also known as CFA interpolation or color reconstruction, another common spelling is demosaicing. The following methods are available for demosaicing RAW images:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Bilinear</emphasis>: use high-speed but low-quality bilinear interpolation (default - for slow computers). In this method, the red value of a non-red pixel is computed as the average of the adjacent red pixels, and similarly for blue and green.</item><item><emphasis strong='true'>VNG</emphasis>: use Variable Number of Gradients interpolation. This method computes gradients near the pixel of interest and uses the lower gradients (representing smoother and more similar parts of the image) to make an estimate.</item><item><emphasis strong='true'>PPG</emphasis>: use Patterned-Pixel-Grouping interpolation. Pixel Grouping uses assumptions about natural scenery in making estimates. It has fewer color artifacts on natural images than the Variable Number of Gradients method.</item><item><emphasis strong='true'>AHD</emphasis>: use Adaptive Homogeneity-Directed interpolation. This method selects the direction of interpolation so as to maximize a homogeneity metric, thus typically minimizing color artifacts.</item><item><emphasis strong='true'>DCB</emphasis>: DCB interpolation from linuxphoto.org project.</item><item><emphasis strong='true'>DHT</emphasis>: DHT interpolation.See https://www.libraw.org/node/2306 for details.</item><item><emphasis strong='true'>AAHD</emphasis>: modified AHD interpolation.</item></list></para>
uk: <title>Якість (інтерполяції)</title><para>Тут ви можете вибрати метод наближення під час декодування зображень цифрових негативів для усунення ефекту мозаїчності. Алгоритм усунення мозаїчності — це процес обробки цифрового зображення, що використовується для доповнення зображення з часткових вихідних даних, отриманих з сенсора фільтрації кольорів, вбудованого до багатьох цифрових фотоапаратів у формі матриці з значень кольорів пікселів. Ці методи також відомі як інтерполяція CFA або реконструкція кольорів, іншою назвою є «усунення мозаїки». Нижче наведено перелік методів усування мозаїчності з цифрових негативів:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Білінійний</emphasis>: використовує швидкісне, але низькоякісне білінійне наближення (типовий метод — годиться для слабких комп'ютерів). Цей метод обчислює значення червоного для нечервоного пікселя як середнє між сусідніми червоними пікселями, і робить те саме для синіх і зелених.</item><item><emphasis strong='true'>VNG</emphasis>: використовує наближення змінною кількістю градієнтів. У цьому методі обчислюють градієнти поряд з потрібним пікселем і використовують нижчі градієнти (які відповідають гладкішим і подібнішим частинам зображення) для виконання оцінки.</item><item><emphasis strong='true'>PPG</emphasis>: використовує наближення візерункового групування пікселів. Метод групування пікселів використовує припущення про природність обстановки для виконання оцінки. Він викликає менші дефекти кольору у зображеннях природи, ніж метод змінної кількості градієнтів.</item><item><emphasis strong='true'>AHD</emphasis>: використовує адаптивне наближення однорідного напрямку. У цьому методі вибирають напрям інтерполяції так, щоб міра однорідності була найвищою, таким чином зводячи до мінімуму дефекти кольорів.</item><item><emphasis strong='true'>DCB</emphasis>: інтерполяція DCB, запозичено з проєкту linuxphoto.org.</item><item><emphasis strong='true'>AHD v2</emphasis>: модифікована інтерполяція AHD з використанням методу дисперсії відмінностей кольорів.</item><item><emphasis strong='true'>DCB</emphasis>: DCB-інтерполяція з проєкту linuxphoto.org.</item><item><emphasis strong='true'>DHT</emphasis>: DHT-інтерполяція. Див. https://www.libraw.org/node/2306, щоб дізнатися більше.</item><item><emphasis strong='true'>AAHD</emphasis>: модифікована інтерполяція AHD.</item></list></para>

[ctx: @label:slider]
en: Pass:
uk: Проходи:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Pass</title><para>Set here the passes used by the median filter applied after interpolation to Red-Green and Blue-Green channels.</para><para>This setting is only available for specific Quality options: <emphasis strong='true'>Bilinear</emphasis>, <emphasis strong='true'>VNG</emphasis>, <emphasis strong='true'>PPG</emphasis>, <emphasis strong='true'>AHD</emphasis>, <emphasis strong='true'>DCB</emphasis>, and <emphasis strong='true'>VCD & AHD</emphasis>.</para>
uk: <title>Проходи</title><para>Тут ви можете вказати кількість проходів, які буде використано медіанним фільтром після інтерполяції до каналів червоний-зелений і синій-зелений.</para><para>Цим параметром можна скористатися лише для декількох варіантів інтерполяції: <emphasis strong='true'>Білінійна</emphasis>, <emphasis strong='true'>VNG</emphasis>, <emphasis strong='true'>PPG</emphasis>, <emphasis strong='true'>AHD</emphasis>, <emphasis strong='true'>DCB</emphasis> та <emphasis strong='true'>VCD і AHD</emphasis>.</para>

[ctx: @option:check]
en: Refine interpolation
uk: Покращена інтерполяція

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Refine interpolation</title><para>This setting is available only for few Quality options:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>DCB</emphasis>: turn on the enhance interpolated colors filter.</item><item><emphasis strong='true'>VCD & AHD</emphasis>: turn on the enhanced effective color interpolation (EECI) refine to improve sharpness.</item></list></para>
uk: <title>Покращена інтерполяція</title><para>Цим пунктом можна скористатися лише для деяких з варіантів якості інтерполяції:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>DCB</emphasis>: увімкнути фільтр покращеної інтерполяції кольорів.</item><item><emphasis strong='true'>VCD і AHD</emphasis>: увімкнути покращену інтерполяцію видимих кольорів (EECI) для збільшення різкості.</item></list></para>

[ctx: @label]
en: Demosaicing
uk: Усунення мозаїчності

[ctx: @label:listbox]
en: Method:
uk: Метод:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Default D65
uk: Типовий D65

[ctx: @item:inlistbox]
en: Camera
uk: Фотоапарат

[ctx: @item:inlistbox set while balance automatically]
en: Automatic
uk: Автоматично

[ctx: @item:inlistbox set white balance manually]
en: Manual
uk: Вручну

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>White Balance</title><para>Configure the raw white balance:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Default D65</emphasis>: Use a standard daylight D65 white balance.</item><item><emphasis strong='true'>Camera</emphasis>: Use the white balance specified by the camera. If not available, reverts to default neutral white balance.</item><item><emphasis strong='true'>Automatic</emphasis>: Calculates an automatic white balance averaging the entire image.</item><item><emphasis strong='true'>Manual</emphasis>: Set a custom temperature and green level values.</item></list></para>
uk: <title>Баланс білого</title><para>Налаштувати баланс білого у raw:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Типовий баланс білого D65</emphasis>: Використовувати стандартний баланс білого денного світла D65.</item><item><emphasis strong='true'>Баланс білого фотоапарата</emphasis>: Використовувати баланс білого, що визначено фотоапаратом. Якщо такого балансу немає, буде повернуто значення типового нейтрального балансу білого.</item><item><emphasis strong='true'>Автоматичний баланс білого</emphasis>: Обчислює автоматичний баланс білого за осередненням всього зображення.</item><item><emphasis strong='true'>Ручний баланс білого</emphasis>: Встановити нетипові значення кольорової температури і рівня зеленого.</item></list></para>

[ctx: @label:slider]
en: T(K):
uk: T(у K):

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Temperature</title><para>Set here the color temperature in Kelvin.</para>
uk: <title>Температура</title><para>Тут ви можете встановити кольорову температуру у градусах Кельвіна.</para>

[ctx: @label:slider Green component]
en: Green:
uk: Зелений:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set here the green component to set magenta color cast removal level.</para>
uk: <para>Тут ви можете встановити зелений компонент для визначення рівня вилучення відтінків пурпурового.</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Highlights:
uk: Виблиски:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Solid white
uk: Суцільний білий

[ctx: @item:inlistbox]
en: Unclip
uk: Не об'єднувати

[ctx: @item:inlistbox]
en: Blend
uk: Змішати

[ctx: @item:inlistbox]
en: Rebuild
uk: Перебудувати

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Highlights</title><para>Select here the highlight clipping method:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Solid white</emphasis>: clip all highlights to solid white</item><item><emphasis strong='true'>Unclip</emphasis>: leave highlights unclipped in various shades of pink</item><item><emphasis strong='true'>Blend</emphasis>:Blend clipped and unclipped values together for a gradual fade to white</item><item><emphasis strong='true'>Rebuild</emphasis>: reconstruct highlights using a level value</item></list></para>
uk: <title>Виблиски</title><para>Тут ви можете вибрати метод обрізання виблисків:</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Чисте біле</emphasis>: обрізати всі виблиски до чистого білого.</item><item><emphasis strong='true'>Не об'єднувати</emphasis>: залишити виблиски необ'єднаними у різних відтінках рожевого.</item><item><emphasis strong='true'>Змішати</emphasis>: Змішати обрізані і необрізані значення для поступового переходу у білий.</item><item><emphasis strong='true'>Перебудувати</emphasis>: перебудувати виблиски за допомогою значення рівня.</item></list></para>

[ctx: @label:slider Highlight reconstruct level]
en: Level:
uk: Рівень:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Level</title><para>Specify the reconstruct highlight level. Low values favor whites and high values favor colors.</para>
uk: <title>Рівень</title><para>Тут можна вказати рівень перебудови виблисків. Низькі значення нададуть перевагу білому, а високі — кольорам.</para>

[ctx: @option:check]
en: Exposure Correction (E.V)
uk: Виправлення експозиції

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Turn on the exposure correction before interpolation.</para>
uk: <para>Увімкнути виправлення експозиції до застосування інтерполяції.</para>

[ctx: @label:slider]
en: Linear Shift:
uk: Лінійний зсув:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Shift</title><para>Linear Shift of exposure correction before interpolation in E.V</para>
uk: <title>Зсув</title><para>Лінійний зсув виправлення експозиції до інтерполяції у лінійній шкалі під час виправлення експозиції.</para>

[ctx: @label:slider]
en: Highlight:
uk: Виблиски:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Highlight</title><para>Amount of highlight preservation for exposure correction before interpolation in E.V. Only take effect if Shift Correction is > 1.0 E.V</para>
uk: <title>Виблиски</title><para>Величина, що відповідає за збереження світлих ділянок під час виправлення експозиції до інтерполяції. Має помітний вплив, лише якщо виправлення зсуву має значення > 1,0.</para>

[ctx: @option:check]
en: Correct false colors in highlights
uk: Виправляти фальшиві кольори на пересвічених ділянках

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If enabled, images with overblown channels are processed much more accurately, without 'pink clouds' (and blue highlights under tungsten lamps).</para>
uk: <para>Якщо буде позначено, зображення з занадто широкими каналами кольорів буде оброблено набагато точніше, без «рожевих хмар» (та синіх відблисків від ламп розжарювання).</para>

[ctx: @option:check]
en: Auto Brightness
uk: Автояскравість

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If disable, use a fixed white level and ignore the image histogram to adjust brightness.</para>
uk: <para>Якщо цей пункт не буде позначено, програма використовуватиме фіксований рівень білого і ігноруватиме гістограму під час налаштування яскравості.</para>

[ctx: @label:slider]
en: Brightness:
uk: Яскравість:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Brightness</title><para>Specify the brightness level of output image. The default value is 1.0 (works in 8-bit mode only).</para>
uk: <title>Яскравість</title><para>Задайте рівень яскравості остаточного зображення. Типовим є значення 1.0 (працює лише у 8-бітовому режимі).</para>

[ctx: @option:check Black point]
en: Black:
uk: Чорний:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Black point</title><para>Use a specific black point value to decode RAW pictures. If you set this option to off, the Black Point value will be automatically computed.</para>
uk: <title>Точка чорного</title><para>Використовувати особливу точку чорного для декодування знімків RAW. Якщо ви вимкнете цей параметр, значення Точки чорного буде обчислено автоматично.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Black point value</title><para>Specify specific black point value of the output image.</para>
uk: <title>Значення точки чорного</title><para>Тут ви можете вказати значення особливої точки чорного остаточного зображення.</para>

[ctx: @option:check White point]
en: White:
uk: Білий:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>White point</title><para>Use a specific white point value to decode RAW pictures. If you set this option to off, the White Point value will be automatically computed.</para>
uk: <title>Точка білого</title><para>Використовувати особливу точку білого для декодування знімків RAW. Якщо ви вимкнете цей параметр, значення Точки білого буде обчислено автоматично.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>White point value</title><para>Specify specific white point value of the output image.</para>
uk: <title>Значення точки білого</title><para>Тут ви можете вказати значення особливої точки білого остаточного зображення.</para>

[ctx: @label]
en: White Balance
uk: Баланс білого

[ctx: @label:listbox]
en: Noise reduction:
uk: Вилучення шумів:

[ctx: @item:inlistbox Noise Reduction]
en: None
uk: Немає

[ctx: @item:inlistbox Noise Reduction]
en: Wavelets
uk: Вейвлети

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Noise Reduction</title><para>Select here the noise reduction method to apply during RAW decoding.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>None</emphasis>: no noise reduction.</item><item><emphasis strong='true'>Wavelets</emphasis>: wavelets correction to erase noise while preserving real detail. It is applied after interpolation.</item><item><emphasis strong='true'>FBDD</emphasis>: Fake Before Demosaicing Denoising noise reduction. It is applied before interpolation.</item></list></para>
uk: <title>Вилучення шумів</title><para>Тут можна вказати спосіб вилучення шумів, який буде використано під час декодування цифрових негативів.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Не застосовувати</emphasis>: не використовувати вилучення шумів.</item><item><emphasis strong='true'>Вейвлети</emphasis>: вейвлетне виправлення з метою вилучення шумів і зберігання справжніх деталей зображення. Застосовується після інтерполяції.</item><item><emphasis strong='true'>FBDD</emphasis>: Fake Before Demosaicing Denoising або несправжнє усування шумів до усування мозаїчності. Застосовується до інтерполяції.</item></list></para>

[ctx: @label]
en: Corrections
uk: Виправлення

[ctx: @label:listbox]
en: Camera Profile:
uk: Профіль фотоапарата:

[ctx: @item:inlistbox Camera Profile]
en: None
uk: Немає

[ctx: @item:inlistbox Camera Profile]
en: Embedded
uk: Вбудований

[ctx: @item:inlistbox Camera Profile]
en: Custom
uk: Нетиповий

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Camera Profile</title><para>Select here the input color space used to decode RAW data.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>None</emphasis>: no input color profile is used during RAW decoding.</item><item><emphasis strong='true'>Embedded</emphasis>: use embedded color profile from RAW file, if it exists.</item><item><emphasis strong='true'>Custom</emphasis>: use a custom input color space profile.</item></list></para>
uk: <title>Профіль фотоапарата</title><para>Тут ви можете обрати вхідний простір кольорів для декодування даних RAW.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Немає</emphasis>: не використовувати під час декодування RAW профілів кольорів.</item><item><emphasis strong='true'>Вбудований</emphasis>: використовувати профіль кольорів з файла RAW, якщо його там вказано.</item><item><emphasis strong='true'>Нетиповий</emphasis>: використовувати нетиповий вхідний профіль кольорів.</item></list></para>

[ctx: @info: open file filters]
en: ICC Files (*.icc *.icm)
uk: Файли ICC (*.icc *.iсм)

[ctx: @label:listbox]
en: Workspace:
uk: Робочий простір:

[ctx: @item:inlistbox Workspace]
en: Raw (no profile)
uk: Без профілю

[ctx: @item:inlistbox Workspace]
en: Custom
uk: Нетиповий

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Workspace</title><para>Select here the output color space used to decode RAW data.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Raw (linear)</emphasis>: in this mode, no output color space is used during RAW decoding.</item><item><emphasis strong='true'>sRGB</emphasis>: this is an RGB color space, created cooperatively by Hewlett-Packard and Microsoft. It is the best choice for images destined for the Web and portrait photography.</item><item><emphasis strong='true'>Adobe RGB</emphasis>: this color space is an extended RGB color space, developed by Adobe. It is used for photography applications such as advertising and fine art.</item><item><emphasis strong='true'>Wide Gamut</emphasis>: this color space is an expanded version of the Adobe RGB color space.</item><item><emphasis strong='true'>Pro-Photo</emphasis>: this color space is an RGB color space, developed by Kodak, that offers an especially large gamut designed for use with photographic outputs in mind.</item><item><emphasis strong='true'>Custom</emphasis>: use a custom output color space profile.</item></list></para>
uk: <title>Простір кольорів</title><para>Тут ви можете вибрати простір кольорів отриманого зображення, який буде використано для декодування даних RAW.</para><para><list><item><emphasis strong='true'>Raw (лінійний)</emphasis>: у цьому режимі простір кольорів отриманого зображення взагалі не використовується під час декодування RAW.</item><item><emphasis strong='true'>sRGB</emphasis>: це простір кольорів RGB, який було створено у співпраці компаніями Hewlett-Packard і Microsoft. Він є найкращим вибором для зображень призначених для розміщення у мережі та портретів.</item><item><emphasis strong='true'>Adobe RGB</emphasis>: цей простір кольорів є вдосконаленням простору кольорів RGB, розробленим компанією Adobe. Його використовують для застосувань фотографії у рекламі та образотворчому мистецтві.</item><item><emphasis strong='true'>Wide Gamut</emphasis>: цей простір кольорів є розширеною версією простору кольорів Adobe RGB.</item><item><emphasis strong='true'>Pro-Photo</emphasis>: цей простір кольорів є простором кольорів RGB, розробленим компанією Kodak, він пропонує вам особливо велику палітру, створену для використання для згаданих застосувань.</item><item><emphasis strong='true'>Нетиповий</emphasis>: використовувати нетиповий профіль кольорів для результату.</item></list></para>

[ctx: @label]
en: Color Management
uk: Керування кольорами

[ctx: @label]
en: Threshold:
uk: Поріг:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Threshold</title><para>Set here the noise reduction threshold value to use.</para>
uk: <title>Поріг</title><para>Тут ви можете встановити порогову величину зменшення шуму.</para>

en: Casio Digital Camera Raw File Format
uk: формат файлів цифрових негативів фотокамер Casio

en: NuCore Raw Image File
uk: файл зображення цифрового негатива NuCore

en: Canon Digital Camera RAW Image Format version 2.0
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Canon, версія 2.0

en: Canon Digital Camera RAW Image Format version 1.0
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Canon, версія 1.0

en: Capture Shop Raw Image File
uk: файл цифрового негатива Capture Shop

en: Kodak DC25 Digital Camera File
uk: файл цифрових фотоапаратів Kodak DC25

en: Kodak Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотоапаратів Kodak

en: Adobe Digital Negative
uk: цифровий негатив Adobe

en: Epson Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотоапаратів Epson

en: Imacon Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотоапаратів Imacon

en: Leaf Raw Image File
uk: файл зображення цифрового негатива Leaf

en: Kodak DC25 Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотоапаратів Kodak DC25

en: Minolta RD175 Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Minolta RD175

en: Mamiya Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотоапаратів Mamiya

en: Minolta Dimage Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Minolta Dimage

en: Nikon Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Nikon

en: Olympus Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Olympus

en: Pentax Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Pentax

en: Logitech Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотоапаратів Logitech

en: Fuji Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Fuji

en: Panasonic Digital Camera Image Format
uk: файл зображення цифрових фотоапаратів Panasonic

en: Digital Foto Maker Raw Image File
uk: файл зображення цифрового негатива Digital Foto Maker

en: Sony Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Sony

en: Sigma Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Sigma

en: Hasselblad Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Hasselblad

en: Phantom Software Raw Image File
uk: файл зображення цифрового негатива Phantom Software

en: Sinar Raw Image File
uk: файл цифрового негатива Sinar

en: Kodak DCS200 Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотоапаратів Kodak DCS200

en: Apple Quicktake 100/150 Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Apple Quicktake 100/150

en: Panasonic LX3 Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Panasonic LX3

en: Sinar Capture Shop Raw Image File
uk: файл цифрового негатива Sinar Capture Shop

en: Leica Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Leica

en: Samsung Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів Samsung

en: Canon Digital Camera RAW Image Format version 3.0
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Canon, версія 3.0

en: Phase One Digital Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Phase One

en: Arriflex Camera Raw Image Format
uk: формат зображень цифрових негативів фотокамер Arriflex

en: Do you want to do this operation on all group items?
uk: Хочете виконати цю дію із усіма записами групи?

en: Remember choice for this operation
uk: Запам'ятати вибір для цієї дії

en: Light Table
uk: Стіл з підсвічуванням

en: Batch Queue Manager
uk: Керування чергою обробки

en: Renaming
uk: Перейменування

en: Import/Export tools
uk: Засоби імпортування та експортування

en: Tools (editor, panorama, stack blending, calendar, external program)
uk: Інструменти (редактор, панорама, об'єднання стосу, календар, зовнішні програми)

en: Operations related to metadata, labels, ratings, tags, geolocation and rotation
uk: Дії, пов'язані із метаданими, мітками, оцінками, позначками, геопозиціюванням та обертанням

en: Adding items to the Light Table
uk: Додавання зображень на стіл з підсвічуванням

en: Adding items to the Batch Queue Manager
uk: Додавання записів до засобу керування чергою обробки

en: Opening items in the Slideshow
uk: Відкриття записів у показі слайдів

en: Renaming items
uk: Перейменовування записів

en: Passing items to import/export tools
uk: Передавання записів засобам імпортування-експортування

en: Several tools including the editor, panorama, stack blending, calendar, html gallery and opening with external programs
uk: Декілька інструментів, зокрема редактор, панорама, об'єднання стосу, календар, галерея HTML та відкриття за допомогою зовнішніх програм

[ctx: @item: album categories]
en: Category
uk: Категорія

[ctx: @item: album categories]
en: Travel
uk: Подорожі

[ctx: @item: album categories]
en: Holidays
uk: Свята

[ctx: @item: album categories]
en: Friends
uk: Друзі

[ctx: @item: album categories]
en: Nature
uk: Природа

[ctx: @item: album categories]
en: Party
uk: Вечірки

[ctx: @item: album categories]
en: Todo
uk: Несортоване

[ctx: @item: album categories]
en: Miscellaneous
uk: Різне

[ctx: <tag name> in <tag path>]
en: %1 in %2
uk: %1 у %2

[ctx: Create New Tag <tag name> in <parent tag path>]
en: Create "%1" in %2
uk: Створити «%1» у %2

en: Create "%1"
uk: Створити «%1»

en: Tag '%2' has one subtag. Deleting this will also delete the subtag.
    Do you want to continue? | Tag '%2' has %1 subtags. Deleting this will also delete the subtags.
    Do you want to continue?
uk[0]: Мітка «%2» має %1 підмітку. Вилучення мітки призведе до вилучення підмітки.
    Ви справді цього хочете?
uk[1]: Мітка «%2» має %1 підмітки. Вилучення мітки призведе до вилучення підміток.
    Ви справді цього хочете?
uk[2]: Мітка «%2» має %1 підмітки. Вилучення мітки призведе до вилучення підміток.
    Ви справді цього хочете?
uk[3]: Мітка «%2» має одну підмітку. Вилучення мітки призведе до вилучення підмітки.
    Ви справді цього хочете?

en: Tag '%2' is assigned to one item. Do you want to continue? | Tag '%2' is assigned to %1 items. Do you want to continue?
uk[0]: Мітку «%2» призначено до %1 запису. Ви справді бажаєте продовжити?
uk[1]: Мітку «%2» призначено до %1 записів. Ви справді бажаєте продовжити?
uk[2]: Мітку «%2» призначено до %1 записів. Ви справді бажаєте продовжити?
uk[3]: Мітку «%2» призначено до одного запису. Ви справді бажаєте продовжити?

en: Delete '%1' tag?
uk: Вилучити мітку «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Delete Tag
uk: Вилучити мітку

en: Tags '%1' have one or more subtags. Deleting them will also delete the subtags.
    Do you want to continue?
uk: Мітки «%1» містять одну або декілька підміток. Вилучення мітки призведе до вилучення підміток.
    Продовжити виконання дії з вилучення?

en: Tags '%1' are assigned to one or more items. Do you want to continue?
uk: Мітки «%1» призначено до одного або декількох зображень. Продовжити виконання дії?

en: Delete '%1' tag(s)?
uk: Вилучити мітки «%1»?

en: Face tag '%2' has at least one face tag child. Removing it will also remove the children.
    Do you want to continue? | Face tags '%2' have at least one face tag child. Removing them will also remove the children.
    Do you want to continue?
uk[0]: Мітки облич «%2» має принаймні одну дочірню мітку обличчя. Вилучення мітки призведе до вилучення дочірніх міток.
    Ви справді цього хочете?
uk[1]: Мітки облич «%2» мають принаймні одну дочірню мітку обличчя. Вилучення мітки призведе до вилучення дочірніх міток.
    Ви справді цього хочете?
uk[2]: Мітки облич «%2» мають принаймні одну дочірню мітку обличчя. Вилучення мітки призведе до вилучення дочірніх міток.
    Ви справді цього хочете?
uk[3]: Мітка обличчя «%2» має принаймні одну дочірню мітку обличчя. Вилучення мітки призведе до вилучення дочірніх міток.
    Ви справді цього хочете?

en: Face tag '%2' is assigned to at least one item. Do you want to continue? | Face tags '%2' are assigned to at least one item. Do you want to continue?
uk[0]: Мітки облич «%2» призначено до принаймні одного запису. Ви справді бажаєте продовжити?
uk[1]: Мітки облич «%2» призначено до принаймні одного запису. Ви справді бажаєте продовжити?
uk[2]: Мітки облич «%2» призначено до принаймні одного запису. Ви справді бажаєте продовжити?
uk[3]: Мітку обличчя «%2» призначено до принаймні одного запису. Ви справді бажаєте продовжити?

en: Remove face tag? | Remove face tags?
uk[0]: Вилучити мітки облич?
uk[1]: Вилучити мітки облич?
uk[2]: Вилучити мітки облич?
uk[3]: Вилучити мітку обличчя?

en: Remove the tag corresponding to this face tag from the images? | Remove the %1 tags corresponding to this face tags from the images?
uk[0]: Вилучити %1 мітку, що відповідає цій мітці обличчя з зображень?
uk[1]: Вилучити %1 мітки, що відповідають цій мітці обличчя з зображень?
uk[2]: Вилучити %1 міток, що відповідають цій мітці обличчя з зображень?
uk[3]: Вилучити мітку, що відповідає цій мітці обличчя з зображень?

en: Assign Rating "%1 Star"
uk: Призначити оцінку «%1 зірок»

en: Assign Pick Label "%1"
uk: Призначення впорядкувальної позначки «%1»

en: Assign Color Label "%1"
uk: Призначення позначки кольору «%1»

en: Assign Tag "%1"
uk: Призначити мітку «%1»

[ctx: @info]
en: All Tags
uk: Всі мітки

[ctx: @info]
en: Quick Access List
uk: Список швидкого доступу

[ctx: @action]
en: Delete Selected from List
uk: Вилучити позначені зі списку

en: Add to List
uk: Додати до списку

en: Add selected tags to Quick Access List
uk: Додати позначені мітки до списку швидкого доступу

en: Delete Tags
uk: Вилучити мітки

en: Edit Tag Title
uk: Редагувати заголовок мітки

en: Reset Tag Icon
uk: Скинути піктограму мітки

en: Invert Selection
uk: Інвертувати вибір

en: Expand Tag Tree
uk: Розгорнути ієрархію міток

en: Collapse Tag Tree
uk: Згорнути ієрархію міток

en: Remove Tag from Images
uk: Вилучити мітку з зображень

[ctx: @label]
en: Tag Properties
uk: Властивості міток

[ctx: @label: tag properties]
en: &Title:
uk: &Заголовок:

[ctx: @info]
en: Enter tag name here
uk: Тут введіть назву мітки

[ctx: @label: tag properties]
en: &Icon:
uk: П&іктограма:

[ctx: @action]
en: Reset
uk: Скинути

[ctx: @label: tag properties]
en: &Shortcut:
uk: С&корочення:

[ctx: @label]
en: Note
uk: Нотатка

[ctx: @label]
en: This shortcut can be used to assign or unassign tag to items.
uk: Цим клавіатурним скороченням можна скористатися для призначення або скасування призначення мітки.

[ctx: @action]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: @action]
en: Discard
uk: Відкинути

[ctx: @info]
en: Previous tags were changed. Save changes?
uk: До міток було внесено зміни. Зберегти ці зміни?

[ctx: @title:window]
en: Tags Manager
uk: Керування мітками

[ctx: %2 is a comma separated list of tags to be deleted.]
en: Tag %2 has one or more subtags. Deleting it will also delete the subtags. Do you want to continue? | Tags %2 have one or more subtags. Deleting them will also delete the subtags. Do you want to continue?
uk[0]: Мітки %2 містять одну або декілька підміток. Вилучення мітки призведе до вилучення підміток. Продовжити виконання дії?
uk[1]: Мітки %2 містять одну або декілька підміток. Вилучення мітки призведе до вилучення підміток. Продовжити виконання дії?
uk[2]: Мітки %2 містять одну або декілька підміток. Вилучення мітки призведе до вилучення підміток. Продовжити виконання дії?
uk[3]: Мітка %2 містить одну або декілька підміток. Вилучення мітки призведе до вилучення підміток. Продовжити виконання дії?

[ctx: %2 is a comma separated list of tags to be deleted.]
en: Tag %2 is assigned to one or more items. Do you want to delete it? | Tags %2 are assigned to one or more items. Do you want to delete them?
uk[0]: Мітки %2 призначено до одного або декількох зображень. Продовжити виконання дії?
uk[1]: Мітки %2 призначено до одного або декількох зображень. Продовжити виконання дії?
uk[2]: Мітки %2 призначено до одного або декількох зображень. Продовжити виконання дії?
uk[3]: Мітку %2 призначено до одного або декількох зображень. Продовжити виконання дії?

[ctx: %2 is a comma separated list of tags to be deleted.]
en: Delete tag %2? | Delete tags %2?
uk[0]: Вилучити мітки %2?
uk[1]: Вилучити мітки %2?
uk[2]: Вилучити мітки %2?
uk[3]: Вилучити мітку %2?

[ctx: @title:window]
en: Delete tag | Delete tags
uk[0]: Вилучення міток
uk[1]: Вилучення міток
uk[2]: Вилучення міток
uk[3]: Вилучення мітки

en: <qt>digiKam will clean up tag metadata before setting tags from database.<br/> You may <b>lose tags</b> if you did not read tags before (by calling Read Tags from Image).<br/> Do you want to continue?</qt>
uk: <qt>digiKam вилучити метадані міток до встановлення міток на основі бази даних.<br/> Це може призвести до <b>втрати даних міток</b>, якщо читання міток раніше не виконувалося (прочитати мітки можна за допомогою пункту «Прочитати мітки» з меню «Зображення»).<br/> Виконати встановлення міток на основі бази даних?</qt>

en: This operation can take long time depending on collection size.
    Do you want to continue?
uk: Виконання цієї дії може бути тривалим у великих збірках.
    Хочете продовжити?

en: This operation will wipe all tags from database only.
    To apply changes to files, you must choose write metadata to file later.
    Do you want to continue?
uk: У результаті виконання цієї дії усі мітки буде вилучено лише з бази даних.
    Щоб внести відповідні зміни до файлів, вам згодом слід буде наказати програми записати метадані до файлів.
    Продовжити виконання цієї дії?

en: Do you really want to remove the selected tag from all images? | Do you really want to remove the selected tags from all images?
uk[0]: Ви справді хочете вилучити позначені мітки з усіх зображень?
uk[1]: Ви справді хочете вилучити позначені мітки з усіх зображень?
uk[2]: Ви справді хочете вилучити позначені мітки з усіх зображень?
uk[3]: Ви справді хочете вилучити позначену мітку з усіх зображень?

[ctx: @action: button]
en: Organize
uk: Впорядкувати

[ctx: @action: button]
en: Sync &Export
uk: Синхронізувати &експортовані дані

en: Create Tag from Address Book
uk: Створити мітку з адресної книги

en: Mark Unassigned Tags
uk: Позначити непризначені мітки

en: Add new tag to current tag. Current tag is last clicked tag.
uk: Додати нову мітку до поточної мітки. Поточною є мітка, яку було натиснуто останньою.

en: Delete selected items. Also work with multiple items, but will not delete the root tag.
uk: Вилучити позначені записи. Працює для декількох записів, але не зможе вилучити кореневу мітку.

en: Edit title from selected tag.
uk: Редагувати заголовок з позначеної мітки.

en: Reset icon to selected tags. Works with multiple selection.
uk: Відновити типову піктограму для позначених міток. Цю дію можна виконувати над декількома мітками одночасно.

en: Mark all tags that are not assigned to images.
uk: Позначити усі мітки, які не пов'язано із зображеннями.

en: Invert selection. Only visible items will be selected
uk: Інвертувати позначення. Буде позначено лише видимі записи.

en: Selected items will be expanded
uk: Позначені пункти буде розгорнуто

en: Expand tag tree completely
uk: Розгорнути ієрархію міток повністю

en: Collapse tag tree completely
uk: Згорнути ієрархію міток повністю

en: Delete selected tag(s) from images. Works with multiple selection.
uk: Вилучити позначені мітки з зображень. Цю дію можна виконувати над декількома зображенням одночасно.

en: Write Tags from Database to Image
uk: Записати мітки з бази даних до зображень

en: Read Tags from Image
uk: Прочитати мітки з файлів зображень

en: Wipe all tags from Database only
uk: Витерти усі мітки лише з бази даних

en: Write Tags Metadata to Image.
uk: Записати метадані міток до зображень.

en: Read tags from Images into Database. Existing tags will not be affected
uk: Прочитати мітки з зображень до бази даних. Наявні мітки змінено не буде.

en: Delete all tags from database only. Will not sync with files. Proceed with caution.
uk: Вилучити усі мітки лише з бази даних. Синхронізація з файлами не виконуватиметься. Будьте обережні!

[ctx: @info]
en: Online help about tags management
uk: Інтернет-довідка щодо керування мітками

en: Toggle Auto
uk: Перемикач автоматики

[ctx: no auto toggle]
en: None
uk: Жодного

[ctx: toggle child tags]
en: Children
uk: Діти

[ctx: toggle parent tag]
en: Parents
uk: Батьки

[ctx: toggle child and parent tags]
en: Both
uk: Обидва

[ctx: @title:window]
en: New Tag
uk: Нова мітка

[ctx: @title:window]
en: Edit Tag
uk: Зміна мітки

en: Enter tag name here...
uk: Тут введіть вашу назву мітки…

en: <p>To create new tags, you can use the following rules:</p><p><ul><li>'/' can be used to create a tags hierarchy.<br/>Ex.: <i>"Country/City/Paris"</i></li><li>',' can be used to create more than one tags hierarchy at the same time.<br/>Ex.: <i>"City/Paris, Monument/Notre-Dame"</i></li><li>If a tag hierarchy starts with '/', root tag album is used as parent.</li></ul></p>
uk: <p>Для створення нових міток ви можете використовувати такі правила:</p><p><ul><li>Символ «/» можна використовувати для створення ієрархії міток.<br/>Приклад: <i>«Країни/Міста/Париж»</i></li><li>Символ «,» можна використовувати для створення декількох ієрархій міток одночасно.<br/>Приклад: <i>«Міста/Париж, Споруди/Нотр-Дам»</i></li><li>Якщо ієрархія міток починається з «/», як батьківський буде використано кореневий альбом міток.</li></ul></p>

en: &Icon:
uk: П&іктограма:

en: &Shortcut:
uk: С&корочення:

en: <p><b>Note</b>: this shortcut can be used to assign or unassign tag to items.</p>
uk: <p><b>Зауваження</b>: цим клавіатурним скороченням можна скористатися для призначення або скасування призначення мітки.</p>

en: <b>Create New Tag</b>
uk: <b>Створити мітку</b>

en: <b>Create New Tag in<br/>"%1"</b>
uk: <b>Створити мітку у<br/>«%1»</b>

en: <b>Properties of Tag<br/>"%1"</b>
uk: <b>Властивості мітки<br/>«%1»</b>

[ctx: @title:window]
en: Tag Creation Error
uk: Помилка під час створення мітки

en: An error occurred during tag creation:
uk: Під час створення мітки сталася помилка:

en: Tag Path
uk: Шлях мітки

en: Expand all Tags
uk: Розгорнути усі мітки

en: Collapse all Tags
uk: Згорнути усі мітки

en: Expand Selected Recursively
uk: Розгорнути позначене рекурсивно

en: No Recently Assigned Tags
uk: Немає недавно призначених міток

en: Recently Assigned Tags
uk: Нещодавно призначені мітки

en: Add New Tag...
uk: Додати нову мітку…

en: More Tags...
uk: Інші мітки…

en: Assign this Tag
uk: Призначити цю мітку

en: Remove this Tag
uk: Вилучити цю мітку

en: Go to this Tag
uk: Перейти до цієї мітки

en: Enter the Informative Provider Reference here. I.P.R is a name registered with the XMP/NAA, identifying the provider that provides an indicator of the content. The default value for the I.P.R is "XMP" if a standard Reference Code is used.
uk: Тут ви можете ввести Довідковий інформаційний код постачальника (I.P.R.). I.P.R — це назва зареєстрована у XMP/NAA, що ідентифікує постачальника, який надав позначення вмісту. Типовим значенням I.P.R є «XMP», якщо використано стандартний Довідковий код.

en: Enter the Subject Reference Number here. Provides a numeric code to indicate the Subject Name plus optional Subject Matter and Subject Detail Names in the language of the service. Subject Reference is a number from the range 01000000 to 17999999 and represent a language independent international reference to a Subject. A Subject is identified by its Reference Number and corresponding Names taken from a standard lists given by XMP/NAA. If a standard reference code is used, these lists are the English language reference versions. This field is limited to 8 digit code.
uk: Тут ви можете вказати Довідковий номер об'єкта. Цей номер надає числовий код, який визначає Назву об'єкта плюс додатково Сутність об'єкта і Докладна назва об'єкта мовою служби. Довідковий номер знаходиться у межах від 01000000 до 17999999 і відповідають незалежну від мови міжнародну інформацію про об'єкт. Об'єкт ідентифікується за своїм довідковим номером, а відповідну назву буде взято з стандартних списків, що надаються XMP/NAA. Якщо використано стандартний довідковий код, ці списки дадуть його назву англійською. Вміст цього поля обмежено 8 цифрами ASCII.

en: Enter the Subject Name here. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
uk: Тут ви можете ввести назву об'єкта. Якщо ви вибрали стандартний довідковий код XMP/NAA, буде використано англійську мову.

en: Enter the Subject Matter Name here. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
uk: Тут ви можете ввести Назву сутності об'єкта. Якщо ви обрали стандартний довідковий код XMP/NAA, буде використано англійську мову.

en: Enter the Subject Detail Name here. English language is used if you selected a standard XMP/NAA reference code.
uk: Тут ви можете ввести Докладну назву об'єкта. Якщо ви обрали стандартний довідковий код XMP/NAA, буде використано англійську мову.

[ctx: @info]
en: Here you can see the metadata template list managed by digiKam.
uk: Тут показано список шаблонів метаданих, якими керує digiKam.

[ctx: @title: template properties]
en: Title
uk: Назва

[ctx: @title: template properties]
en: Authors
uk: Автори

en: Author Names:
uk: Імена авторів:

en: Enter the names of the photograph's creators. Use semi-colons as separator here.
uk: Введіть у це поле імена всіх авторів. Окремі імена слід розділяти крапками з комою.

en: <p>This field should contain the names of the persons who created the photograph. If it is not appropriate to add the name of the photographer (for example, if the identity of the photographer needs to be protected) the name of a company or organization can also be used. Once saved, this field should not be changed by anyone.</p><p>To enter more than one name, use <b>semi-colons as separators</b>.</p><p>With IPTC, this field is limited to 32 characters.</p>
uk: <p>Це поле повинне містити імена осіб, яким належить авторство фотографії. Якщо встановлення особи фотографа є неприйнятним (наприклад, якщо особу фотографа слід залишити у таємниці), можна використовувати назву компанії або організації. Якщо зберегти це поле одного разу, його більше ніхто не зможе змінити.</p><p>Декілька імен у списку слід відокремлювати <b>крапками з комою</b>.</p><p> У IPTC довжину цього поля обмежено 32 символами.</p>

en: Authors' Positions:
uk: Посади авторів:

en: Enter the job titles of the authors here.
uk: Введіть професійні звання авторів.

en: <p>This field should contain the job titles of the authors. Examples might include titles such as: Staff Photographer, Freelance Photographer, or Independent Commercial Photographer. Since this is a qualifier for the Author field, the Author field must also be filled out.</p><p>With IPTC, this field is limited to 32 characters.</p>
uk: <p>Це поле повинно містити посади авторів. Приклади: Штатний фотограф, Вільний фотограф або Незалежний комерційний фотограф. Оскільки це значення відповідає полю автора, його слід також заповнити.</p><p>У IPTC довжину цього поля обмежено 32 символами.</p>

en: Enter the photograph credit here.
uk: Введіть подяку фотографу.

en: <p>(synonymous to Provider): Use the Provider field to identify who is providing the photograph. This does not necessarily have to be the author. If a photographer is working for a news agency such as Reuters or the Associated Press, these organizations could be listed here as they are "providing" the image for use by others. If the image is a stock photograph, then the group (agency) involved in supplying the image should be listed here.</p><p>With IPTC, this field is limited to 32 characters.</p>
uk: <p>(синонім постачальника): Використовуйте поле Постачальник для особи, яка надала фотографію. Це не обов'язково повинен бути автор. Якщо фотограф працює у агенції новин, такій як Reuters або Associated Press, ці організації слід подати у списку, оскільки вони «надають» зображення для використання іншими. Якщо зображення є комерційною фотографією, у цьому полі слід зазначити групу (агенцію), яку до цього залучено.</p><p>У IPTC довжину цього поля обмежено 32 символами.</p>

en: Enter the copyright notice to identify the current owner(s) of the copyright here.
uk: У це поле слід ввести повідомлення про авторські права, потрібні для визначення поточного власника (власників) авторських прав.

en: <p>The Copyright Notice should contain any necessary copyright notice for claiming the intellectual property, and should identify the current owner(s) of the copyright for the photograph. Usually, this would be the photographer, but if the image was done by an employee or as work-for-hire, then the agency or company should be listed. Use the form appropriate to your country. USA: &copy; {date of first publication} name of copyright owner, as in "&copy;2005 John Doe." Note, the word "copyright" or the abbreviation "copr" may be used in place of the &copy; symbol. In some foreign countries only the copyright symbol is recognized and the abbreviation does not work. Furthermore the copyright symbol must be a full circle with a "c" inside; using something like (c) where the parentheses form a partial circle is not sufficient. For additional protection worldwide, use of the phrase, "all rights reserved" following the notice above is encouraged. 
    In Europe you would use: Copyright {Year} {Copyright owner}, all rights reserved. 
    In Japan, for maximum protection, the following three items should appear in the copyright field of the IPTC Core: (a) the word, Copyright; (b) year of the first publication; and (c) name of the author. You may also wish to include the phrase "all rights reserved".</p><p>With XMP, you can include more than one copyright string using different languages.</p><p>With IPTC, this field is limited to 128 characters.</p>
uk: <p>Повідомлення про авторські права повинне містити будь-яку потрібну інформацію з повідомленням про інтелектуальну власність, і має ідентифікувати поточного власника(ів) авторських прав на фотографію. Зазвичай, це повинен бути фотограф, але, якщо зображення було зроблено працівником або за наймом, там слід зазначити агенцію або компанію. Використовуйте форму, що відповідає вашій країні. USA: &copy; {дата першого оприлюднення} ім'я власника авторських прав, як у «&copy;2005 John Doe.» Зауважте, що слово «copyright» або абревіатуру «copr» можна використовувати замість символу &copy;. У деяких інших країнах визнають лише символ авторських прав, а абревіатура не спрацьовує. Крім того, символ авторського права має виглядати як «c» всередині повного кола; використання чогось на зразок (c), де дужки замінюють повне коло, є недостатнім. Для додаткового захисту у всьому світі, рекомендується використання фрази, «all rights reserved», що йде за інформацією, про яку мовилося вище. 
    У Європі слід використовувати запис: Copyright {Рік} {Власник авторських прав}, all rights reserved. 
    У Японії, для максимального захисту, у повідомленні про права слід зазначити три елементи у ядрі IPTC: (а) слово, Copyright; (б) рік першого оприлюднення; і (в) ім'я автора. Можливо, що ви захочете скористатися фразою «all rights reserved.»</p><p>У XMP ви можете включати декілька рядків повідомлень про авторські права з використанням декількох мов.</p><p>У IPTC довжину цього поля обмежено 128 символами.</p>

en: Enter the list of instructions on how a resource can be legally used here.
uk: У це поле слід ввести список настанов щодо законного використання даних.

en: <p>The Right Usage Terms field should be used to list instructions on how a resource can be legally used.</p><p>With XMP, you can include more than one right usage terms string using different languages.</p><p>This field does not exist with IPTC.</p>
uk: <p>У полі «Умови належного використання» слід вказати список настанов щодо законного використання ресурсу.</p><p>У XMP ви можете включати декілька рядків повідомлень про умови належного використання декількома мовами.</p><p>Цього поля не передбачено у IPTC.</p>

[ctx: @label: template properties]
en: Source:
uk: Джерело:

en: Enter the original owner of the photograph here.
uk: Введіть ім'я або назву власника оригіналу фотографії.

en: <p>The Source field should be used to identify the original owner or copyright holder of the photograph. The value of this field should never be changed after the information is entered following the image's creation. While not yet enforced by the custom panels, you should consider this to be a "write-once" field. The source could be an individual, an agency, or a member of an agency. To aid in later searches, it is suggested to separate any slashes "/" with a blank space. Use the form "photographer / agency" rather than "photographer/agency." Source may also be different from Creator and from the names listed in the Copyright Notice.</p><p>With IPTC, this field is limited to 32 characters.</p>
uk: <p>Поле Джерело слід використовувати для визначення особи власника оригінала або власника авторських прав на фотографію. Значення цього поля ніколи не змінюватиметься після того, як їх було введено після створення зображення. Хоча це поле ще не змушують встановлювати у нетипових панелях, вам слід розглядати це поле, як «запис-один-раз». Джерелом може бути особа, агенція або працівник агенції. Щоб допомогти у наступних пошуках, пропонується розділювати будь-які похилі риски «/» пробілами. Використовуйте форму «фотограф / агенція», а не «фотограф/агенція.» Джерело може також відрізнятися від Творця і імен, зазначених у повідомленні про авторські права.</p><p>У IPTC довжину цього поля обмежено 32 символами.</p>

en: Instructions:
uk: Настанови:

en: Enter the editorial notice here.
uk: Введіть редакторське зауваження.

en: <p>The Instructions field should be used to list editorial instructions concerning the use of photograph.</p><p>With IPTC, this field is limited to 256 characters.</p>
uk: <p>Поле «Настанови» слід використовувати для визначення списку редакційних настанов щодо використання фотографії.</p><p>У IPTC об'єм даних цього поля обмежено 256 символами.</p>

en: Rights
uk: Права

en: Enter the city of contents here.
uk: Введіть тут місто, де було зроблено знімок.

en: <p>This field should contain the name of the city where the photograph was taken.</p>
uk: <p>У цьому полі слід вказати назву району міста, де було зроблено знімок.</p>

en: Enter the city sublocation of contents here.
uk: Введіть тут район, де було зроблено знімок.

en: <p>This field should contain the sublocation of the city where the photograph was taken.</p>
uk: <p>У цьому полі слід вказати район міста, де було зроблено знімок.</p>

en: Enter the province or state of contents here.
uk: Введіть тут область, де було зроблено знімок.

en: <p>This field should contain the province or state where the photograph was taken.</p>
uk: <p>У цьому полі має бути вказано область (провінцію, штат), де було зроблено знімок.</p>

en: <p>Select here the country where the photograph was taken.</p>
uk: <p>Тут ви можете вказати країну, де було зроблено знімок.</p>

en: Enter the city name of the lead author here.
uk: Введіть сюди назву міста основного автора.

en: <p>This field should contain the city name where the lead author lives.</p>
uk: <p>У цьому полі слід вказати назву міста, де мешкає основний автор.</p>

en: Enter the country name of the lead author here.
uk: Введіть сюди назву країни основного автора.

en: <p>This field should contain the country name where the lead author lives.</p>
uk: <p>У цьому полі слід вказати назву країни, де мешкає автор.</p>

[ctx: @label: template properties]
en: Address:
uk: Адреса:

en: Enter the address of the lead author here.
uk: Введіть сюди поштову адресу основного автора.

en: <p>This field should contain the address where the lead author lives.</p>
uk: <p>У цьому полі слід вказати адресу, за якою мешкає основний автор.</p>

en: Postal Code:
uk: Поштовий код:

en: Enter the postal code of the lead author here.
uk: Введіть сюди поштовий код місця мешкання основного автора.

en: <p>This field should contain the postal code where the lead author lives.</p>
uk: <p>У цьому полі слід вказати поштовий код місця, де мешкає основний автор.</p>

en: Province:
uk: Область:

en: Enter the province of the lead author here.
uk: Введіть сюди область, де мешкає основний автор.

en: <p>This field should contain the province where the lead author lives.</p>
uk: <p>У цьому полі слід вказати назву провінції, де мешкає основний автор.</p>

[ctx: @label: template properties]
en: Email:
uk: Ел. пошта:

en: Enter the email of the lead author here.
uk: Введіть сюди адресу електронної пошти основного автора.

en: <p>This field should contain the email of the lead author.</p>
uk: <p>У цьому полі слід вказати адресу електронної пошти основного автора.</p>

en: Enter the phone number of the lead author here.
uk: Введіть сюди номер телефону основного автора.

en: <p>This field should contain the phone number of the lead author.</p>
uk: <p>У цьому полі слід вказати номер телефону основного автора.</p>

en: Enter the web site URL of the lead author here.
uk: Введіть сюди адресу вебсайта основного автора.

en: <p>This field should contain the web site URL of the lead author.</p>
uk: <p>У цьому полі слід вказати адресу сайта основного автора.</p>

en: Subjects
uk: Теми

en: Template:
uk: Шаблон:

en: Open metadata template editor
uk: Відкрити вікно редактора шаблонів метаданих

en: <p>Select here the action to perform using the metadata template.</p><p><b>To remove</b>: delete already-assigned template.</p><p><b>Do not change</b>: Do not touch template information.</p><p>All other values are template titles managed by digiKam. Selecting one will assign information as well.</p>
uk: <p>Тут ви можете вказати дію, яку слід виконати з шаблоном метаданих.</p><p><b>Вилучити</b>: вилучити вже призначений шаблон.</p><p><b>Не змінювати</b>: не змінювати дані шаблону.</p><p>Всі інші значення є назвами шаблонів, які керуються digiKam. Вибір однієї з них відповідним чином змінить дані.</p>

en: To remove
uk: Вилучити

en: Do not change
uk: Не змінювати

en: Names:
uk: Імена:

en: Usages:
uk: Призначення:

en: No or invalid size specified
uk: Не вказано розмір, або вказано некоректний

en: Thumbnail is null
uk: Нульова мініатюра

en: File does not exist or is not a file
uk: Файла не існує або це не файл

en: Cannot create thumbnail for %1
uk: Не вдається створити мініатюру для %1

[ctx: @title:window]
en: Failed to Initialize Thumbnails Database
uk: Не вдалося ініціалізувати базу даних мініатюр

en: Error message: %1
uk: Повідомлення про помилку: %1

[ctx: @title:window]
en: Determine Time Difference With Clock Photo
uk: Визначення відхилення часу за фото з годинником

en: Load different photo
uk: Завантажити іншу фотографію

en: If you have a photo in your set with a clock or another external time source on it, you can load it here and set the indicator to the (date and) time displayed. The difference of your internal camera clock will be determined from this setting.
uk: Якщо у вас є фотографія з годинником або іншим зовнішнім джерелом часу на ній, ви можете завантажити її сюди і встановити (дату і) час на цій фотографії. За вказаними даними програма визначить відхилення годинника фотоапарата.

en: <font color="red"><b>Could not load<br/>image %1.</b></font>
uk: <font color="red"><b>Не вдалося завантажити<br/>зображення %1.</b></font>

en: The clock date and time:
uk: Дата і час на годиннику:

en: Select Image to Extract Clock Photo
uk: Виберіть зображення для видобування фотографії годинника

en: %1 timestamp
uk: Часова мітка %1

en: File name timestamp
uk: Часова позначка файла

en: File last modified
uk: Останні зміни у файлі

en: EXIF: created
uk: EXIF: створено

en: EXIF: original
uk: EXIF: початковий

en: EXIF: digitized
uk: EXIF: оцифровано

en: IPTC: created
uk: IPTC: створено

en: XMP: created
uk: XMP: створено

en: EXIF: created (fuzzy)
uk: EXIF: створено (неточно)

en: EXIF: original (fuzzy)
uk: EXIF: початковий (неточно)

en: EXIF: digitized (fuzzy)
uk: EXIF: оцифровано (неточно)

en: Reset to current date
uk: Встановити поточну дату

[ctx: copy timestamp as well]
en: Copy value
uk: Копіювати значення

[ctx: add a fixed timestamp to date]
en: Add
uk: Додати

[ctx: subtract a fixed timestamp to date]
en: Subtract
uk: Відняти

[ctx: interval time stamp to the next image]
en: Interval
uk: Інтервал

[ctx: time adjust offset, days value label]
en: days
uk: днів

en: Determine difference from clock photo
uk: Визначити відхилення часу за фото з годинником

en: Either click or drag'n drop a photo on the button to choose a clock photo
uk: Натисніть або перетягніть і скиньте фотографію на кнопку, щоб вибрати фотографію годинника

en: Update only existing timestamps
uk: Оновлювати тільки наявні часові позначки

en: EXIF: Thumbnail
uk: EXIF: мініатюра

en: XMP: Video
uk: XMP: відео

en: Timestamp Adjustments
uk: Коригування позначки часу

[ctx: Effect: No Effect]
en: None
uk: Немає

[ctx: Effect: KenBurnsZoomIn]
en: Ken Burns - Camera Zoom In
uk: Кен Бернз — наближення у камері

[ctx: Effect: KenBurnsZoomOut]
en: Ken Burns - Camera Zoom Out
uk: Кен Бернз — віддалення у камері

[ctx: Effect: KenBurnsPanLR]
en: Ken Burns - Camera Pan Left to Right
uk: Кен Бернз — панорамування зліва праворуч

[ctx: Effect: KenBurnsPanRL]
en: Ken Burns - Camera Pan Right to Left
uk: Кен Бернз — панорамування справа ліворуч

[ctx: Effect: KenBurnsPanTB]
en: Ken Burns - Camera Pan Top to Bottom
uk: Кен Бернз — панорамування згори вниз

[ctx: Effect: KenBurnsPanBT]
en: Ken Burns - Camera Pan Bottom to Top
uk: Кен Бернз — панорамування знизу вгору

[ctx: Effect: Random Effect]
en: Random
uk: Випадковий

[ctx: Transition: No Transition]
en: None
uk: Немає

[ctx: Transition: Chess Board]
en: Chess Board
uk: Шахова дошка

[ctx: Transition: Melt Down]
en: Melt Down
uk: Плавлення вниз

[ctx: Transition: Sweep]
en: Sweep
uk: Витирання

[ctx: Transition: Mosaic]
en: Mosaic
uk: Мозаїка

[ctx: Transition: Cubism]
en: Cubism
uk: Кубізм

[ctx: Transition: Growing]
en: Growing
uk: Зростання

[ctx: Transition: Horizontal Lines]
en: Horizontal Lines
uk: Горизонтальні лінії

[ctx: Transition: Vertical Lines]
en: Vertical Lines
uk: Вертикальні лінії

[ctx: Transition: Circle Out]
en: Circle Out
uk: Колом назовні

[ctx: Transition: Multi-Circle Out]
en: Multi-Circle Out
uk: Декількома колами назовні

[ctx: Transition: Spiral In]
en: Spiral In
uk: Спіраллю всередину

[ctx: Transition: Blobs]
en: Blobs
uk: Плямами

[ctx: Transition: Fade]
en: Fade
uk: Згасання

[ctx: Transition: SlideL2R]
en: Slide Left to Right
uk: Ковзання зліва праворуч

[ctx: Transition: SlideR2L]
en: Slide Right to Left
uk: Ковзання справа ліворуч

[ctx: Transition: SlideT2B]
en: Slide Top to Bottom
uk: Ковзання згори вниз

[ctx: Transition: SlideB2T]
en: Slide Bottom to Top
uk: Ковзання знизу вгору

[ctx: Transition: PushL2R]
en: Push Left to Right
uk: Виштовхування зліва праворуч

[ctx: Transition: PushR2L]
en: Push Right to Left
uk: Виштовхування справа ліворуч

[ctx: Transition: PushT2B]
en: Push Top to Bottom
uk: Виштовхування згори вниз

[ctx: Transition: PushB2T]
en: Push Bottom to Top
uk: Виштовхування знизу вгору

[ctx: Transition: SwapL2R]
en: Swap Left to Right
uk: Обмін зліва праворуч

[ctx: Transition: SwapR2L]
en: Swap Right to Left
uk: Обмін справа ліворуч

[ctx: Transition: SwapT2B]
en: Swap Top to Bottom
uk: Обмін згори вниз

[ctx: Transition: SwapB2T]
en: Swap Bottom to Top
uk: Обмін знизу вгору

[ctx: Transition: BlurIn]
en: Blur In
uk: Розмивання зсередини

[ctx: Transition: BlurOut]
en: Blur Out
uk: Розмивання ззовні

[ctx: Transition: Random Effect]
en: Random
uk: Випадковий

en: A complete, cross-platform solution to record, convert and stream audio and video.
uk: Повноцінне багатоплатформове рішення для запису, перетворення та трансляції звукових та відеоданих.

[ctx: Video Type: QVGA]
en: QVGA - 320x180 - 16:9
uk: QVGA — 320⨯180 — 16:9

[ctx: Video Type: VCD1]
en: VCD - 352x240 - 7:5
uk: VCD — 352⨯240 — 7:5

[ctx: Video Type: VCD2]
en: VCD - 352x288 - 6:5
uk: VCD — 352⨯288 — 6:5

[ctx: Video Type: CVD1]
en: CVD - 352x480 - 4:3
uk: CVD — 352⨯480 — 4:3

[ctx: Video Type: CVD2]
en: CVD - 352x576 - 16:9
uk: CVD — 352⨯576 — 16:9

[ctx: Video Type: HVGA]
en: HVGA - 480x270 - 16:9
uk: HVGA — 480⨯270 — 16:9

[ctx: Video Type: SVCD1]
en: SVCD - 480x480 - 1:1
uk: SVCD — 480⨯480 — 1:1

[ctx: Video Type: SDTV1]
en: SDTV - 528x480 - 11:10
uk: SDTV — 528⨯480 — 11:10

[ctx: Video Type: SDTV2]
en: SDTV - 544x480 - 17:15
uk: SDTV — 544⨯480 — 17:15

[ctx: Video Type: EDTV1]
en: EDTV - 544x576 - 17:18
uk: EDTV — 544⨯576 — 17:18

[ctx: Video Type: SVCD2]
en: SVCD - 480x576 - 5:6
uk: SVCD — 480⨯576 — 5:6

[ctx: Video Type: EGA]
en: EGA - 640x350 - 16:9
uk: EGA — 640⨯350 — 16:9

[ctx: Video Type: VGA]
en: VGA - 640x480 - 4:3
uk: VGA — 640⨯480 — 4:3

[ctx: Video Type: SDTV3]
en: SDTV - 704x480 - 22:15
uk: SDTV — 704⨯480 — 22:15

[ctx: Video Type: EDTV2]
en: EDTV - 704x576 - 11:9
uk: EDTV — 704⨯576 — 11:9

[ctx: Video Type: DVD]
en: DVD - 720x480 - 3:2
uk: DVD — 720⨯480 — 3:2

[ctx: Video Type: DVD]
en: DVD - 720x576 - 5:4
uk: DVD — 720⨯576 — 5:4

[ctx: Video Type: WVGA]
en: WVGA - 800x450 - 16:9
uk: WVGA — 800⨯450 — 16:9

[ctx: Video Type: SVGA]
en: SVGA - 800x600 - 4:3
uk: SVGA — 800⨯600 — 4:3

[ctx: Video Type: DVGA]
en: DVGA - 960x640 - 3:2
uk: DVGA — 960⨯640 — 3:2

[ctx: Video Type: XVGA]
en: XVGA - 1024x576 - 16:9
uk: XVGA — 1024⨯576 — 16:9

[ctx: Video Type: HDTV]
en: HDTV - 1280x720 - 16:9
uk: HDTV — 1280⨯720 — 16:9

[ctx: Video Type: WXGA1]
en: WXGA - 1280x768 - 5:3
uk: WXGA — 1280⨯768 — 5:3

[ctx: Video Type: WXGA2]
en: WXGA - 1280x800 - 8:5
uk: WXGA — 1280⨯800 — 8:5

[ctx: Video Type: SXGA]
en: SXGA - 1280x1024 - 5:4
uk: SXGA — 1280⨯1024 — 5:4

[ctx: Video Type: SXGAPLUS]
en: SXGAPLUS - 1400x1050 - 4:3
uk: SXGAPLUS — 1400⨯1050 — 4:3

[ctx: Video Type: WSXGA]
en: WSXGA - 1440x900 - 8:5
uk: WSXGA — 1440⨯900 — 8:5

[ctx: Video Type: HDPLUS]
en: HDPLUS - 1600x900 - 16:9
uk: HDPLUS — 1600⨯900 — 16:9

[ctx: Video Type: WSXGAPLUS]
en: WSXGAPLUS - 1680x1050 - 8:5
uk: WSXGAPLUS — 1680⨯1050 — 8:5

[ctx: Video Type: UXGA]
en: UXGA - 1600x1200 - 4:3
uk: UXGA — 1600⨯1200 — 4:3

[ctx: Video Type: BLUERAY]
en: BLUERAY - 1920x1080 - 16:9
uk: BLUERAY — 1920⨯1080 — 16:9

[ctx: Video Type: WUXGA]
en: WUXGA - 1920x1200 - 8:5
uk: WUXGA — 1920⨯1200 — 8:5

[ctx: Video Type: TXGA]
en: TXGA - 1920x1440 - 7:5
uk: TXGA — 1920⨯1440 — 7:5

[ctx: Video Type: QXGA]
en: QXGA - 2048x1536 - 4:3
uk: QXGA — 2048⨯1536 — 4:3

[ctx: Video Type: UWFHD]
en: UWFHD - 2560x1080 - 21:9
uk: UWFHD — 2560⨯1080 — 21:9

[ctx: Video Type: WQHD]
en: WQHD - 2560x1440 - 16:9
uk: WQHD — 2560⨯1440 — 16:9

[ctx: Video Type: WQXGA]
en: WQXGA - 2560x1600 - 8:5
uk: WQXGA — 2560⨯1600 — 8:5

[ctx: Video Type: QSXGA]
en: QSXGA - 2560x2048 - 5:4
uk: QSXGA — 2560⨯2048 — 5:4

[ctx: Video Type: QSXGAPLUS]
en: QSXGAPLUS - 2800x2100 - 4:3
uk: QSXGAPLUS — 2800⨯2100 — 4:3

[ctx: Video Type: WQXGAPLUS]
en: WQXGAPLUS - 3200x1800 - 16:9
uk: WQXGAPLUS — 3200⨯1800 — 16:9

[ctx: Video Type: WQSXGA]
en: WQSXGA - 3200x2048 - 25:16
uk: WQSXGA — 3200⨯2048 — 25:16

[ctx: Video Type: QUXGA]
en: QUXGA - 3200x2400 - 4:3
uk: QUXGA — 3200⨯2400 — 4:3

[ctx: Video Type: UHD4K]
en: UHD4K - 3840x2160 - 16:9
uk: UHD4K — 3840⨯2160 — 16:9

[ctx: Video Type: WQUXGA]
en: WQUXGA - 3840x2400 - 8:5
uk: WQUXGA — 3840⨯2400 — 8:5

[ctx: Video Type: HXGA]
en: HXGA - 4096x3072 - 4:3
uk: HXGA — 4096⨯3072 — 4:3

[ctx: Video Type: UHD5K]
en: UHD5K - 5120x2880 - 16:9
uk: UHD5K — 5120⨯2880 — 16:9

[ctx: Video Type: WHXGA]
en: WHXGA - 5120x3200 - 8:5
uk: WHXGA — 5120⨯3200 — 8:5

[ctx: Video Type: HSXGA]
en: HSXGA - 5120x4096 - 5:4
uk: HSXGA — 5120⨯4096 — 5:4

[ctx: Video Type: UHD6K]
en: UHD6K - 6016x3384 - 16:9
uk: UHD6K — 6016⨯3384 — 16:9

[ctx: Video Type: WHSXGA]
en: WHSXGA - 6400x4096 - 25:16
uk: WHSXGA — 6400⨯4096 — 25:16

[ctx: Video Type: HUXGA]
en: HUXGA - 6400x4800 - 4:3
uk: HUXGA — 6400⨯4800 — 4:3

[ctx: Video Type: UHD8K]
en: UHD8K - 7680x4320 - 16:9
uk: UHD8K — 7680⨯4320 — 16:9

[ctx: Video Type: WHUXGA]
en: WHUXGA - 7680x4800 - 8:5
uk: WHUXGA — 7680⨯4800 — 8:5

[ctx: Video Type: UW10K]
en: UW10K - 10240x4320 - 21:9
uk: UW10K — 10240⨯4320 — 21:9

[ctx: Video Type: UW16K]
en: UW16K - 15360x8640 - 16:9
uk: UW16K — 15360⨯8640 — 16:9

[ctx: Video Standard PAL]
en: PAL - 25 FPS
uk: PAL — 25 кд./с

[ctx: Video Standard NTSC]
en: NTSC - 29.97 FPS
uk: NTSC — 29,97 кд./с

[ctx: Video Codec X264]
en: High Quality H.264 AVC/MPEG-4 AVC
uk: Висока якість, H.264 AVC/MPEG-4 AVC

[ctx: Video Codec MPEG2]
en: MPEG-2 Video
uk: Відео MPEG-2

[ctx: Video Standard AVI]
en: AVI - Audio Video Interleave
uk: AVI — Audio Video Interleave

[ctx: Video Standard MKV]
en: MKV - Matroska
uk: MKV — Matroska

[ctx: Video Standard MP4]
en: MP4 - MPEG-4
uk: MP4 — MPEG-4

[ctx: Video Standard MPG]
en: MPG - MPEG-2
uk: MPG — MPEG-2

[ctx: Video Effect NOPLAYER]
en: None
uk: Немає

[ctx: Video Standard INTERNAL]
en: Internal
uk: Внутрішній

[ctx: Video Standard DESKTOP]
en: Default from Desktop
uk: Типовий зі стільниці

en: Generating frames from %1 Done
uk: Створення кадрів з %1 завершено

en: Error while creating temporary directory %1!
uk: Помилка під час спроби створити тимчасовий каталог %1!

en: Encoding frames...
uk: Кодування кадрів…

en: Encoding done.
uk: Кодування виконано.

en: Error while encoding frames!
uk: Помилка під час кодування кадрів!

[ctx: @option:check]
en: Show image file name
uk: Показувати назву файла зображення

[ctx: @info]
en: Show the image file name at the bottom of the screen.
uk: Показувати назву файла зображення внизу екрана.

[ctx: @option:check]
en: Show image creation date
uk: Показувати дату створення зображення

[ctx: @info]
en: Show the image creation time/date at the bottom of the screen.
uk: Показувати час і дату створення зображення внизу екрана.

[ctx: @option:check]
en: Show camera aperture and focal length
uk: Показувати діафрагму і фокусну відстань фотоапарата

[ctx: @info]
en: Show the camera aperture and focal length at the bottom of the screen.
uk: Показувати діафрагму і фокусну відстань фотоапарата внизу екрана.

[ctx: @option:check]
en: Show camera exposure and sensitivity
uk: Показувати експозицію і чутливість фотоапарата

[ctx: @info]
en: Show the camera exposure and sensitivity at the bottom of the screen.
uk: Показувати експозицію і чутливість внизу екрана.

[ctx: @option:check]
en: Show camera make and model
uk: Показувати виробника і модель фотоапарата

[ctx: @info]
en: Show the camera make and model at the bottom of the screen.
uk: Показувати виробника фотоапарата і модель внизу екрана.

[ctx: @option:check]
en: Show camera lens model
uk: Показувати модель об'єктива фотоапарата

[ctx: @info]
en: Show the camera lens model at the bottom of the screen.
uk: Показувати модель об'єктива фотоапарата внизу екрана.

[ctx: @option:check]
en: Show image caption
uk: Показувати підписи зображень

[ctx: @info]
en: Show the image caption at the bottom of the screen.
uk: Показувати підпис зображення внизу екрана.

[ctx: @option:check]
en: Show image title
uk: Показувати заголовок зображення

[ctx: @info]
en: Show the image title at the bottom of the screen.
uk: Показувати заголовок зображення внизу екрана.

[ctx: @option:check]
en: Show image caption if it has not title
uk: Показувати підпис до зображення, якщо у нього немає заголовка

[ctx: @info]
en: Show the image caption at the bottom of the screen if no titles existed.
uk: Показувати підпис до зображення внизу екрана, якщо не вказано заголовка зображення.

[ctx: @option:check]
en: Show image rating
uk: Показувати оцінку зображення

[ctx: @info]
en: Show the digiKam image rating at the bottom of the screen.
uk: Показувати оцінки зображень digiKam у нижній частині вікна.

[ctx: @option:check]
en: Show image tags
uk: Показувати мітки зображень

[ctx: @info]
en: Show the digiKam image tag names at the bottom of the screen.
uk: Показувати назви міток зображень digiKam у нижній частині вікна.

[ctx: @option]
en: On Screen Display Font:
uk: Шрифт екранної панелі:

[ctx: @info]
en: Select here the font used to display text on the screen display .
uk: Тут ви можете встановити шрифт, який буде використано для показу тексту на екрані.

en: An error has occurred while playing: the media is not valid
uk: Сталася помилка під час відтворення: мультимедійні дані є некоректними

en: An error has occurred while playing: %1
uk: Сталася помилка під час відтворення: %1

[ctx: pause/play video]
en: Pause/Play
uk: Пауза/Пуск

[ctx: capture video frame]
en: Capture
uk: Захопити

en: An error has occurred with the media player...
uk: З програвачем сталася помилка…

en: Toggle playing in a loop
uk: Увімкнути або вимкнути циклічне відтворення

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset to default value
uk: Відновити типове значення

[ctx: @title:window]
en: Navigate to %1
uk: Перехід до %1

[ctx: @title: binary properties]
en: Binary
uk: Виконуваний файл

[ctx: @title: binary properties]
en: Version
uk: Версія

en: Binary not found.
uk: Виконуваного файла не знайдено

en: Minimal version number required for this binary is %1
uk: Мінімальний номер версії цього виконуваного файла дорівнює %1

en: Find
uk: Знайти

en:  or <a href="%1">download</a>
uk:  або <a href="%1">отримати</a>

en: <qt><p><font color="red"><b>Warning:</b> Some necessary binaries have not been found on your system. If you have these binaries installed, please click the 'Find' button to locate them on your system, otherwise please download and install them to proceed.</font></p></qt>
uk: <qt><p><font color="red"><b>Попередження:</b> у вашій системі не виявлено деяких потрібних для роботи виконуваних файлів. Якщо ви впевнені, що ці виконувані файли встановлено, натисніть кнопку «Знайти», щоб вказати їхнє розташування у системі. Якщо цих файлів немає у системі, отримайте і встановіть їх, щоб програма змогла продовжити роботу.</font></p></qt>

en: A development version has been detect. There is no guarantee on the behavior of this binary.
uk: Виявлено тестову версію. Не можна гарантувати повноцінну працездатність тестового виконуваного файла.

en: Change
uk: Змінити

en: The binary file found does not appear to be working as intended.
uk: Знайдений двійковий файл, здається, не працює так, як слід.

en: Browse...
uk: Вибрати…

en: If Target File Exists:
uk: Якщо файли призначення існують:

en: Store as a different name
uk: Зберегти з іншою назвою

en: Overwrite automatically
uk: Автоматично перезаписати

en: Skip automatically
uk: Автоматично пропустити

en: No options available
uk: Без параметрів

[ctx: @title: font properties]
en: Here you can choose the font to be used.
uk: Тут можна вибрати шрифт.

[ctx: @title: font properties]
en: Requested Font
uk: Бажаний шрифт

[ctx: @title: font properties]
en: Font
uk: Шрифт

[ctx: @info: font properties]
en: Enable this checkbox to change the font family settings.
uk: Позначте, щоб змінити параметри гарнітури шрифту.

[ctx: @info: font properties]
en: Change font family?
uk: Змінити гарнітуру шрифту?

[ctx: @label: font properties]
en: Font:
uk: Шрифт:

[ctx: @title: font properties]
en: Font style
uk: Стиль шрифту

[ctx: @info: font properties]
en: Enable this checkbox to change the font style settings.
uk: Позначте, щоб змінити параметри стилю шрифтів.

[ctx: @info: font properties]
en: Change font style?
uk: Змінити стиль шрифту?

[ctx: @label: font properties]
en: Font style:
uk: Стиль шрифту:

[ctx: @title: font properties]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: @info: font properties]
en: Enable this checkbox to change the font size settings.
uk: Позначте, щоб змінити параметри розміру шрифтів.

[ctx: @info: font properties]
en: Change font size?
uk: Змінити розмір шрифту?

[ctx: @label:listbox Font size]
en: Size:
uk: Розмір:

[ctx: @info: font properties]
en: Here you can choose the font family to be used.
uk: Тут можна змінити гарнітуру шрифту.

[ctx: @info: font properties]
en: Here you can choose the font style to be used.
uk: Тут можна змінити стиль шрифту.

[ctx: @item: font style]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: @item: font style]
en: Italic
uk: Курсив

[ctx: @item: font style]
en: Oblique
uk: Нахилений

[ctx: @item: font style]
en: Bold
uk: Жирний

[ctx: @item: font style]
en: Bold Italic
uk: Жирний курсив

[ctx: @item: font size]
en: Relative
uk: Відносний

[ctx: @info: font properties]
en: Font size "fixed" or "relative" to environment
uk: Розмір шрифту «фіксований» або «відносний» до середовища

[ctx: @info: font properties]
en: Here you can switch between fixed font size and font size to be calculated dynamically and adjusted to changing environment (e.g. widget dimensions, paper size).
uk: Тут можна перемкнути середовище між використанням фіксованого розміру шрифту та розміру, який буде обчислюватися динамічно, відповідно до середовища (наприклад, розмірів віджетів, розміру паперу).

[ctx: @info: font properties]
en: Here you can choose the font size to be used.
uk: Тут можна вибрати розмір шрифту.

[ctx: @info: font properties]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
uk: Тест українських та English символів

[ctx: @info: font properties]
en: This sample text illustrates the current settings. You may edit it to test special characters.
uk: Цей простий текст показує поточні параметри. Ви можете ввести тут спеціальні символи, щоб перевірити, чи з ними все гаразд.

[ctx: @info: font style]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: @info: font style]
en: Italic
uk: Курсив

[ctx: @info: font style]
en: Oblique
uk: Нахилений

en: System Font
uk: Системний шрифт

en: Custom Font
uk: Нетиповий шрифт

en: Choose...
uk: Вибрати…

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: Embedded JPEG Preview
uk: Вбудований перегляд JPEG

en: Half Size Raw Preview
uk: Перегляд RAW у половинному розмірі

en: Reduced Size Preview
uk: Перегляд зі зменшеними розмірами

en: Failed to load image
uk: Не вдалося завантажити зображення

en: Pan the image to a region
uk: Панорамувати зображення у область

en: Show available versions in a list
uk: Показувати доступні версії у форматі списку

en: Show available versions as a tree
uk: Показувати доступні версії у форматі ієрархічного списку

en: Show available versions and the applied filters in a combined list
uk: Показувати доступні версії і застосовані фільтри у форматі комбінованого списку

en: Uncalibrated color space
uk: Некалібрований простір кольорів

en: No profile available...
uk: Профіль недоступний…

en: Perceptual
uk: Таке, що сприймається

en: Relative Colorimetric
uk: Відносне колориметричне

en: Absolute Colorimetric
uk: Абсолютне колориметричне

en: Saturation
uk: Насиченість

en: <ul><li><p><b>Perceptual intent</b> causes the full gamut of the image to be compressed or expanded to fill the gamut of the destination device, so that gray balance is preserved but colorimetric accuracy may not be preserved.</p><p>In other words, if certain colors in an image fall outside of the range of colors that the output device can render, the image intent will cause all the colors in the image to be adjusted so that the every color in the image falls within the range that can be rendered and so that the relationship between colors is preserved as much as possible.</p><p>This intent is most suitable for display of photographs and images, and is the default intent.</p></li><li><p><b>Absolute Colorimetric intent</b> causes any colors that fall outside the range that the output device can render to be adjusted to the closest color that can be rendered, while all other colors are left unchanged.</p><p>This intent preserves the white point and is most suitable for spot colors (Pantone, TruMatch, logo colors, ....)</p></li><li><p><b>Relative Colorimetric intent</b> is defined such that any colors that fall outside the range that the output device can render are adjusted to the closest color that can be rendered, while all other colors are left unchanged. Proof intent does not preserve the white point.</p></li><li><p><b>Saturation intent</b> preserves the saturation of colors in the image at the possible expense of hue and lightness.</p><p>Implementation of this intent remains somewhat problematic, and the ICC is still working on methods to achieve the desired effects.</p><p>This intent is most suitable for business graphics such as charts, where it is more important that the colors be vivid and contrast well with each other rather than a specific color.</p></li></ul>
uk: <ul><li><p><b>Відтворення, що сприймається</b> призводить до стискання або розширення повної гами носія призначення повної гами зображення таким чином, що баланс сірого зберігається, але колориметрична точність може порушуватися.</p><p>Іншими словами, якщо деякі кольори зображення знаходяться поза діапазоном кольорів, які відображаються пристроєм виводу, відтворення зображення буде змушувати всі кольори зображень вкладатися так, що його можна буде відобразити, так відношення між кольорами за можливості зберігається.</p><p>Це відтворення найпридатніше для показу фотографій і зображень і є типовим відтворенням.</p></li><li><p><b>Абсолютне колориметричне відтворення</b> спричинює те, що будь-який колір, що виходить за межі, які відображає пристрій виводу, виправляється на найближчий колір, який можна відобразити, а всі інші кольори залишаються незмінними.</p><p>Це відтворення зберігає точку білого і є найпридатнішим для кольорів заливання (Pantone, TruMatch, кольори емблем, …).</p></li><li><p><b>Відносне колориметричне відтворення</b> визначено таким чином, що будь-які кольори, що знаходяться за межами діапазону відображення пристрою виводу, виправляються на найближчі кольори, які можна відобразити, а всі інші кольори залишаються незмінними. Еталонне відтворення не зберігає точку білого.</p></li><li><p><b>Відтворення насиченості </b>зберігає насиченість кольорів зображення за рахунок відтінків і яскравості.</p><p>Застосування цього відтворення може створити певні проблеми, і ICC продовжує роботу над методами для досягнення бажаних ефектів.</p><p>Це відтворення найкраще підходить для бізнес-графіки такої, як діаграми, де найважливішим є ясними і контрастними у порівнянні з іншими кольорами, а не збереження кольорів.</p></li></ul>

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile product name
uk: Назва продукту у профілі ICC

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile product description
uk: Опис продукту в профілі ICC

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Information
uk: Інформація

[ctx: @info: icc profile properties]
en: Additional ICC profile information
uk: Додаткова інформація профілю ICC

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Manufacturer
uk: Виробник

[ctx: @info: icc profile properties]
en: Raw information about the ICC profile manufacturer
uk: Необроблена інформація про виробника в профілі ICC

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Model
uk: Модель

[ctx: @info: icc profile properties]
en: Raw information about the ICC profile model
uk: Необроблена інформація про модель в профілі ICC

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Copyright
uk: Авторські права

[ctx: @info: icc profile properties]
en: Raw information about the ICC profile copyright
uk: Необроблена інформація про авторські права в профілі ICC

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Profile ID
uk: ІД профілю

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile ID number
uk: ІД номер профілю ICC

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Color Space
uk: Простір кольорів

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The color space used by the ICC profile
uk: Простір кольорів, який використовується профілем ICC

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Connection Space
uk: Простір з'єднання

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The connection space used by the ICC profile
uk: Простір з'єднання, використаний профілем ICC

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Device Class
uk: Клас пристрою

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile device class
uk: Клас пристрою в профілі ICC

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Rendering Intent
uk: Відтворення кольорів

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile rendering intent
uk: Відтворення кольорів профілю ICC

[ctx: @item: icc profile properties]
en: Profile Version
uk: Версія профілю

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC version used to record the profile
uk: Версія ICC, використана для запису профілю

[ctx: @item: icc profile properties]
en: CMM Flags
uk: Прапорці CMM

[ctx: @info: icc profile properties]
en: The ICC profile color management flags
uk: Прапорці керування кольором профілю ICC

[ctx: @info: icc profile properties]
en: This area contains a CIE or chromaticity diagram.
    A CIE diagram is a representation of all the colors
    that a person with normal vision can see. This is represented
    by the colored sail-shaped area. In addition you will see a
    triangle that is superimposed on the diagram outlined in white.
    This triangle represents the outer boundaries of the color space
    of the device that is characterized by the inspected profile.
    This is called the device gamut.
    In addition there are black dots and yellow lines on the diagram.
    Each black dot represents one of the measurement points that were
    used to create this profile. The yellow line represents the
    amount that each point is corrected by the profile, and the
    direction of this correction.
uk: У цій області розташовано діаграму CIE або діаграму хроматичності.
    Діаграма CIE є представленням всіх кольорів, які розрізняє людина з
    нормальним зором. Її показано у вигляді парусоподібної області. Крім неї ви
    можете побачити трикутник, накладений на діаграму накреслений білим. Цей
    трикутник визначає зовнішні межі простору кольорів пристрою, який 
    охарактеризовано профілем, що досліджується. Його називають гамою пристрою.
    На діаграмі також розміщено чорні цятки і жовті лінії. Кожна чорна
    цятка являє собою одну з точок виміру, які було використано для побудови
    цього профілю. Жовта лінія відображає величину, на яку кожну точку було
    виправлено профілем і напрям цього виправлення.

[ctx: @title: icc profile properties]
en: ICC Color Profile Information
uk: Інформація про профіль кольору ICC

[ctx: @info: icc profile color space]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: @info: icc profile class]
en: Input device
uk: Пристрій вводу

[ctx: @info: icc profile class]
en: Display device
uk: Пристрій показу

[ctx: @info: icc profile class]
en: Output device
uk: Пристрій виводу

[ctx: @info: icc profile class]
en: Color space
uk: Простір кольорів

[ctx: @info: icc profile class]
en: Link device
uk: Пристрій зв'язку

[ctx: @info: icc profile class]
en: Abstract
uk: Абстрактний

[ctx: @info: icc profile class]
en: Named color
uk: Колір з назвою

[ctx: @info: icc profile class]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Perceptual
uk: Таке, що сприймається

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Relative Colorimetric
uk: Відносне колориметричне

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Saturation
uk: Насиченість

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Absolute Colorimetric
uk: Абсолютне колориметричне

[ctx: @info: icc profile redering]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: @title: file open dialog]
en: ICC color profile File to Save
uk: Файл профілю кольорів ICC, який слід зберегти

[ctx: @info: file open filters]
en: ICC Files (*.icc; *.icm)
uk: файли ICC (*.icc; *.icm)

en: 1 Image | %1 Images
uk[0]: %1 зображення
uk[1]: %1 зображення
uk[2]: %1 зображень
uk[3]: одне зображення

[ctx: @info: item overlay]
en: Applying operation to
    the selected picture | Applying operation to 
    "%1" selected pictures
uk[0]: Застосування дії до
    %1 позначеного зображення
uk[1]: Застосування дії до 
    %1 позначених зображень
uk[2]: Застосування дії до 
    %1 позначених зображень
uk[3]: Застосування дії до 
    позначеного зображення

[ctx: date of last image modification]
en: Mod.: %1
uk: Змін.: %1

[ctx: %1 width, %2 height, %3 mpixels]
en: %1x%2 (%3Mpx)
uk: %1x%2 (%3Мпк)

[ctx: unknown image resolution]
en: Unknown
uk: Невідома

en: Drag to reposition
uk: Перетягніть, що змінити розташування

en: Show Thumbbar
uk: Показати панель мініатюр

[ctx: This is the slogan formatted string displayed in splashscreen. Please translate using short words else the slogan can be truncated.]
en: <qt><font color="white"><b>Professional</b> Photo <b>Management</b> with the Power of <b>Open Source</b></font><font color="gray"><br/><i>%1</i></font></qt>
uk: <qt><font color="white"><b>Професійне</b> <b>керування</b> фотографіями на основі потужностей <b>відкритого коду</b></font><font color="gray"><br/><i>%1</i></font></qt>

en: Professional Photo Management with the Power of Open Source
uk: Професійне керування фотографіями на основі потужностей відкритого коду

en: A KDE Family Project
uk: Проєкт сімейства KDE

en: (c) 2001-2024, digiKam developers team
uk: © Команда розробників digiKam, 2001–2024

en: Coordinator, Developer, and Mentoring
uk: Координатор, розробник і ментор

en: Developer and Mentoring
uk: Розробник і ментор

en: Mentoring, Port web-service tools to OAuth, factoring web service tools, and port faces recognition engine to OpenCV neural network
uk: Менторство, портування засобів вебслужб на OAuth, ревізія засобів вебслужб та портування рушія розпізнавання облич на нейронну мережу OpenCV

en: Advanced Searches Tool Improvements
uk: Поліпшення у роботі засобу складного пошуку

en: Releases Manager
uk: Керування випусками

en: Anjani Kumar
uk: Анджані Кумар

en: Port to Qt6,
uk: Портування на Qt6,

en: Rewrite Image Quality Sorter algorithms and Photo Focus Information Extraction, Aesthetic Detection to classify images using deep learning model,Slideshow and Presentation tools improvement
uk: Переписування алгоритму упорядковування зображень за якістю та видобування даних щодо фокусування при фотографуванні; визначення естетичності для класифікації зображень за допомогою моделі глибинного навчання, удосконалення інструментів показу слайдів та презентацій

en: MJPEGStream plugin, OCR text Converter plugin, auto-tags assignment engine
uk: Додаток MJPEGStream, додаток оптичного розпізнавання тексту, рушій автоматичного призначення міток

en: Clustering support and improvement for Face Engine, Port Slideshow tool to plugins interface
uk: Підтримка кластерів та удосконалення рушія облич, портування інструменту показу слайдів на інтерфейс додатків

en: Face management workflow improvements
uk: Удосконалення роботи з керування записами облич

en: UPNP/DLNA export tool, and Healing clone tool for image editor
uk: Засіб експортування даних UPNP/DLNA та інструмент лікувального клонування для редактора зображень

en: Tags Manager
uk: Керування мітками

en: New OneDrive, Pinterrest, and Box export tools
uk: Нові засоби експортування до OneDrive, Pinterrest та Box

en: Face-engine improvements and manual icon-view sort
uk: Поліпшення у рушії розпізнавання облич та упорядковування на панелі піктограм вручну

en: Model/View Port of Image Editor Canvas
uk: Портування моделі та панелі перегляду полотна редактора зображень

en: Image Quality Sorter
uk: Впорядковування зображень за якістю

en: Face Detection
uk: Виявлення облич

en: Non-destructive image editing
uk: Недеструктивне редагування зображень

en: Reverse Geo-Coding
uk: Зворотне геокодування

en: Face Recognition
uk: Виявлення облич

en: Multi-core Support in Batch Queue Manager and Mentoring
uk: Підтримка багатоядерних процесорів у засобі керування чергою обробки та менторська робота

en: UPnP / DLNA Export tool and Mentoring
uk: Інструмент експортування UPnP/DLNA та менторська робота

en: Model/View port of Import Tool and Mentoring
uk: Портування моделі та панелі перегляду засобу імпортування та менторська робота

en: Video Metadata Support and Mentoring
uk: Підтримка роботи метаданими відео та менторська робота

en: Panorama Tool and Mentoring
uk: Засіб панорамування та менторська робота

en: XML based GUI port of tools
uk: Портування інструментів на графічний інтерфейс, заснований на XML

en: Auto Noise Reduction
uk: Автоматичне вилучення шумів

en: Windows Port and Release Manager
uk: Портування на Windows та керування випусками на цій платформі

en: Developer and Windows port
uk: Розробник, порт на Windows

en: LCMS2 library port
uk: Портування на бібліотеку LCMS2

en: Color Management
uk: Керування кольорами

en: MySQL interface
uk: Інтерфейс MySQL

en: Design, icons, logo, banner, mockup, beta tester
uk: Зовнішній вигляд, піктограми, логотип, банер, тестування

en: Bug reports and patches
uk: Звіти про помилки, латки

en: Webmaster
uk: Вебмайстер

en: Handbook writer, alpha tester, webmaster
uk: Автор підручника, альфа-тестер, вебмайстер

en: Beta tester
uk: Тестування бета-версій

en: Feedback and patches. Handbook writer
uk: Відгуки і латки. Написання підручника

en: digiKam website banner and application icons
uk: Транспарант digiKam на вебсайті та піктограми програми

en: Various usability fixes and general application polishing
uk: Різні покращання зручності і загальне покращення програми

en: digiKam website, Feedback
uk: Вебсайт digiKam, відгуки

en: Bug reports, feedback and icons
uk: Звіти про помилки, відгуки та піктограми

en: Developer (2001-2005)
uk: Розробник (2001–2005)

en: Developer (2004-2005)
uk: Розробник (2004-2005)

en: Developer (2004)
uk: Розробник (2004)

en: Configure Notifications
uk: Налаштувати сповіщення

[ctx: general keyboard shortcuts]
en: General
uk: Загальні

en: Components Information
uk: Інформація про компоненти

en: Supported RAW Cameras
uk: Підтримувані фотоапарати з цифровими негативами

en: List of Detected Hardware
uk: Список виявленого програмного забезпечення

en: Donate...
uk: Пожертвувати гроші…

en: Recipes Book...
uk: Книга настанов…

en: Contribute...
uk: Взяти участь у розробці…

en: Check for New Version...
uk: Виконати пошук нової версії…

en: Database Statistics
uk: Статистика бази даних

en: Toggle Left Side-bar
uk: Увімкнути/Вимкнути ліву бічну панель

en: Toggle Right Side-bar
uk: Увімкнути/Вимкнути праву бічну панель

en: Previous Left Side-bar Tab
uk: Попередня вкладка лівої бічної панелі

en: Next Left Side-bar Tab
uk: Наступна вкладка лівої бічної панелі

en: Previous Right Side-bar Tab
uk: Попередня вкладка правої бічної панелі

en: Next Right Side-bar Tab
uk: Наступна вкладка правої бічної панелі

en: Show Statusbar
uk: Показати смужку стану

en: Size: %1
uk: Розмір: %1

en: Full-screen Options
uk: Параметри повноекранного режиму

en: H&ide toolbars
uk: При&ховати панелі інструментів

en: Hide all toolbars when window switch in full-screen mode.
uk: Приховати всі панелі інструментів після перемикання до повноекранного режиму.

en: Hide &thumbbar
uk: При&ховати панель мініатюр

en: Hide thumbbar view when window switch in full-screen mode.
uk: Приховати панель мініатюр після перемикання до повноекранного режиму.

en: Hide &sidebars
uk: Приховати &бічні панелі

en: Hide all side-bars when window switch in full-screen mode.
uk: Приховати всі бічні панелі після перемикання до повноекранного режиму.

en: Hide st&atusbar
uk: Приховати с&мужку стану

en: Hide statusbar when window switch in full-screen mode.
uk: Приховати смужку стану після перемикання до повноекранного режиму.

[ctx: default theme name]
en: Default
uk: Типова

en: EXIF viewer
uk: Переглядач EXIF

en: Makernotes viewer
uk: Переглядач Makernotes

en: IPTC viewer
uk: Переглядач IPTC

en: XMP viewer
uk: Переглядач XMP

en: ExifTool viewer
uk: Переглядач ExifTool

[ctx: @title: metadata properties]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title: metadata properties]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @action: metadata selector]
en: Select All
uk: Позначити все

[ctx: @action: metadata selector]
en: Clear
uk: Спорожнити

[ctx: @action: metadata selector]
en: Default
uk: Типовий

en: ExifTool is a platform-independent command-line application for reading, writing and editing meta information in a wide variety of files.
uk: ExifTool — незалежна від платформи програма, яка працює у командному рядку і яку призначено для читання, записування та редагування метаданих у широкому діапазоні типів файлів.

[ctx: @info]
en: %1 is an open-source software program for reading, writing, and manipulating multimedia files. It is platform independent available as a command-line application. ExifTool is commonly incorporated into different types of digital workflows and supports many types of metadata including Exif, IPTC, XMP, JFIF, GeoTIFF, ICC Profile, Photoshop IRB, as well as the manufacturer-specific metadata formats of many digital cameras.
    
    Here you can configure location where ExifTool binary is located. Application will try to find this binary automatically if they are already installed on your computer.
uk: %1 — програма з відкритим кодом для читання, записування та керування мультимедійними файлами. Вона може працювати на багатьох платформах, нею можна керувати за допомогою командного рядка. ExifTool широко використовується у різних типах процесів обробки цифрових даних. У програмі передбачено підтримку багатьох типів метаданих, зокрема метаданих Exif, IPTC, XMP, JFIF, GeoTIFF, ICC Profile, Photoshop IRB, а також специфічних для виробників багатьох цифрових фотокамер форматів метаданих.
    
    Тут ви можете налаштувати розташування виконуваного файла ExifTool. Програма спробує виявити цей виконуваний файл автоматично, якщо його вже встановлено у операційній системі.

[ctx: @title: group]
en: Supported File Formats
uk: Підтримувані формати файлів

[ctx: @title: column]
en: Extension
uk: Суфікс

[ctx: @title: column]
en: Read
uk: Читання

[ctx: @title: column]
en: Write
uk: Запис

[ctx: @title: column]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @info: status]
en: yes
uk: так

[ctx: @info: status]
en: no
uk: ні

[ctx: @action: button]
en: Open Setup Dialog...
uk: Відкрити вікно налаштовування…

en: <b>Title: </b><p>%1</p><b>Value: </b><p>%2</p><b>Description: </b><p>%3</p>
uk: <b>Заголовок: </b><p>%1</p><b>Значення: </b><p>%2</p><b>Опис: </b><p>%3</p>

en: AXS File Concatenation Protocol
uk: Протокол з'єднання файлів AXS

en: Audio Interchange File Format
uk: Формат файлів обміну аудіо

en: JPEG Meta Information Level 0
uk: Рівень 0 метаінформації JPEG

en: JPEG Meta Information Level 1
uk: Рівень 1 метаінформації JPEG

en: JPEG Meta Information Level 11
uk: Рівень 11 метаінформації JPEG

en: JPEG Meta Information Level 12
uk: Рівень 12 метаінформації JPEG

en: JPEG Meta Information Level 13
uk: Рівень 13 метаінформації JPEG

en: JPEG Meta Information Level 14
uk: Рівень 14 метаінформації JPEG

en: JPEG Meta Information Level 15
uk: Рівень 15 метаінформації JPEG

en: JPEG Meta Information Level 4
uk: Рівень 4 метаінформації JPEG

en: JPEG Meta Information Level 5
uk: Рівень 5 метаінформації JPEG

en: JPEG Meta Information Level 6
uk: Рівень 6 метаінформації JPEG

en: JPEG Meta Information Level 8
uk: Рівень 8 метаінформації JPEG

en: Microsoft Advanced Systems Format
uk: Формат розширених систем Microsoft

en: Audible Audiobook
uk: Звукова книга Audible

en: Canon Camera Information
uk: Дані камери Canon

en: Canon Recipe Data Information
uk: Відомості щодо даних рецепту Canon

en: Derived Convenience Tags
uk: Похідні мітки для зручності

en: Digital Imaging and Communications in Medicine
uk: Цифрові зображення та обмін даними у медицині

en: Digital Negative
uk: Цифровий негатив

en: Digital Video
uk: Цифрове відео

en: DjVu image
uk: Зображення DjVu

en: Photoshop Save for Web
uk: Збережені для інтернету дані Photoshop

en: DOS/Windows executable
uk: Виконуваний файл PC DOS/Windows

en: Exchangeable Image File Format metadata
uk: Метадані призначеного для обміну формату файлів зображень

en: Flexible Image Transport System
uk: Гнучка система передавання зображень (FITS)

en: Free Lossless Audio Codec
uk: Вільний алгоритм аудіо без втрат

en: FLIR Thermal Imaging Camera Information
uk: Відомості щодо камери для створення температурних зображень FLIR

en: File System Information
uk: Відомості щодо файлової системи

en: Macromedia/Adobe Flash Information
uk: Дані Macromedia/Adobe Flash

en: FlashPix Information
uk: Дані FlashPix

en: Font Name Tags
uk: Мітки назв шрифтів

en: FotoWare FotoStation Information
uk: Відомості FotoWare FotoStation

en: Compuserve Graphics Interchange Format
uk: Графічний формат Compuserve для обміну даними

en: Geolocated Tagged Image File Format
uk: Формат файлів зображень із мітками геопозиціювання

en: GoPro Tags
uk: Мітки GoPro

en: H.264 Video Streams Information
uk: Дані відеопотоків H.264

en: HyperText Markup Language
uk: Мова гіпертекстової розмітки

en: International Color Consortium Color Profile
uk: Профіль кольорів Міжнародного консорціуму кольорів

en: ID3 And Lyrics3 information
uk: ID3 і дані Lyrics3

en: International Press Telecommunications Council
uk: Міжнародна рада з журналістської телекомунікації

en: ISO 9660 Disk Image
uk: Образ диска ISO 9660

en: iTunes Cover Flow Artwork
uk: Зображення обкладинки iTunes

en: JPEG File Interchange Format
uk: Формат обміну файлами JPEG

en: Joint Photographic Experts Group
uk: Об'єднана група експертів з фотографії

en: JavaScript Object Notation
uk: Визначення об'єктів JavaScript

en: Joint Photographic Experts Group 2000
uk: Об'єднана група експертів з фотографії

en: Microsoft Shell Link
uk: Посилання Microsoft Shell

en: Creo Leaf Capture Information
uk: Відомості щодо створення зображення Creo Leaf

en: Lytro Light Field Picture Info
uk: Відомості полів зображень Lytro Light

en: MPEG-2 Transport Stream
uk: Потік передавання даних MPEG-2

en: Meta Information Encapsulation
uk: Інкапсуляція метаданих

en: Magick Image File Format
uk: Формат файлів зображень Magick

en: Multiple-image Network Graphics
uk: Мережева графіка для мультизображень

en: JVC Canon and Panasonic Camcorders Information
uk: Далі записувачів JVC, Canon і Panasonic

en: Musepack Audio Information
uk: Відомості щодо звукових даних Musepack

en: Motion Picture Experts Group
uk: Експертна група щодо відеозображень

en: CIPA Multi-Picture Format Specification
uk: Специфікація формату мультизображень CIPA

en: Material Exchange Format
uk: Формат обміну даними матеріалів

en: Maker Notes Information
uk: Відомості щодо нотаток виробника

en: Matroska Audio/Video/Subtitle Information
uk: Відомості щодо звукових даних, відео та субтитрів Matroska

en: Meta Information
uk: Метаінформація

en: Ogg Bitstream Container
uk: Контейнер бітового потоку Ogg

en: Open Extended Range
uk: Відкритий розширений діапазон

en: Ogg Opus Audio
uk: Звук Ogg Opus

en: Adobe Portable Document Format
uk: Формат портативних документів Adobe

en: Apple Picture Information
uk: Відомості щодо зображення Apple

en: Apple Property List
uk: Список властивостей Apple

en: Paint Shop Pro Information
uk: Відомості Paint Shop Pro

en: Palm database, Mobipocket electronic books, and Amazon Kindle Information
uk: Дані бази даних Palm, електронних книг Mobipocket та Amazon Kindle

en: Panasonic RAW 2 Information
uk: Відомості RAW 2 Panasonic

en: Streaming Parrot Drone Video Information
uk: Відомості щодо потокового відео дронів Parrot

en: Kodak Photo CD Image Pac
uk: Пакування зображень фото-КД Kodak

en: Photo Mechanic Trailer Information
uk: Відомості щодо трейлера Photo Mechanic

en: Adobe Photoshop Information
uk: Дані Adobe Photoshop

en: PostScript Information
uk: Відомості PostScript

en: PrintIM Information
uk: Відомості PrintIM

en: Apple QuickTime Movie Information
uk: Відомості щодо відео QuickTime Apple

en: FujiFilm RAW Format Information
uk: Відомості щодо формату RAW FujiFilm

en: Resource Interchange File Format Information
uk: Відомості щодо формату файлів обміну ресурсами

en: Mac OS Resource
uk: Ресурс Mac OS

en: Rich Text Format
uk: Текст із форматуванням (RTF)

en: RGBE High Dynamic-Range
uk: Високий динамічний діапазон RGBE

en: Rawzor Image Information
uk: Відомості щодо зображень Rawzor

en: Real Media/Video Information
uk: Відомості щодо Real Media/Video

en: Redcode RAW Video Information
uk: Відомості щодо відео RAW Redcode

en: Scalable Vector Graphics
uk: Масштабована векторна графіка

en: Sigma/Foveon RAW Information
uk: Відомості щодо RAW Sigma/Foveon

en: Sony Cameras Information
uk: Відомості камер Sony

en: Stereo Still Image Information
uk: Відомості щодо зображень Stereo Still

en: Ogg Theora Video Specification
uk: Відеоспецифікація Theora Ogg

en: BitTorrent Description Information
uk: Дані опису BitTorrent

en: Trailer Information
uk: Дані щодо трейлера

en: Virtual Card Information
uk: Далі щодо віртуальної картки

en: Ogg Vorbis Specification
uk: Специфікація Vorbis Ogg

en: Windows Recorded TV Show Information
uk: Дані записаної телепрограми Windows

en: Extensible Markup Language
uk: Розширювана мова розмітки

en: Extensible Metadata Platform
uk: Розширювана платформа метаданих

en: ZIP Archive Information
uk: Дані архіву ZIP

en: Unavailable
uk: Недоступні

[ctx: info]
en: Loading in progress
uk: Завантажуємо

[ctx: @info: metadata view]
en: Tags filter options
uk: Параметри фільтрування за мітками

[ctx: @info: metadata view]
en: Apply tags filter over metadata.
uk: Застосувати фільтрування за мітками до метаданих.

[ctx: @action: metadata view]
en: No filter
uk: Не фільтрувати

[ctx: @action: metadata view]
en: Photograph
uk: Фотографія

[ctx: @action: metadata view]
en: Custom
uk: Нетиповий

[ctx: @action: metadata view]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @info: metadata view]
en: Tools
uk: Інструменти

[ctx: @info: metadata view]
en: Run tool over metadata tags.
uk: Обробити інструментом мітки метаданих.

[ctx: @action:inmenu]
en: Save in file
uk: Зберегти до файла

[ctx: @action:inmenu]
en: Print
uk: Надрукувати

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буфера

[ctx: @info: error message]
en: Cannot load data
    from %1
    with ExifTool.
    
    %2
uk: Не вдалося завантажити дані
    з %1
    за допомогою ExifTool.
    
    %2

[ctx: @info: metadata to text]
en: File name: %1 (%2)
uk: Назва файла: %1 (%2)

[ctx: @title:window]
en: Save ExifTool Information
uk: Збереження відомостей ExifTool

en: Standard Exif Tags
uk: Стандартні мітки EXIF

en: No description available
uk: Немає опису

en: EXIF File to Save
uk: Файл EXIF, що слід зберегти

en: EXIF binary Files (*.exif)
uk: Двійкові файли EXIF (*.exif)

en: IPTC Records
uk: Записи IPTC

en: IPTC File to Save
uk: Зберегти файл IPTC

en: IPTC binary Files (*.iptc)
uk: Двійкові файли IPTC (*.iptc)

en: MakerNote Exif Tags
uk: Мітки виробника EXIF

en: Interoperability
uk: Сумісність

en: Image Information
uk: Інформація про зображення

en: Photograph Information
uk: Інформація про фотографію

en: Global Positioning System
uk: Система глобального розміщення (GPS)

en: Embedded Thumbnail
uk: Вбудована мініатюра

en: IIM Envelope
uk: Обгортка IIM

en: IIM Application 2
uk: IIM Програма 2

en: Additional Exif Properties
uk: Додаткові Exif-властивості

en: Camera Raw
uk: Цифровий негатив фотоапарата

en: Dublin Core
uk: Ядро Dublin

en: digiKam schema
uk: Схема digiKam

en: Exif-specific Properties
uk: Властивості, характерні для Exif

en: IPTC Core
uk: Ядро IPTC

en: IPTC Extension schema
uk: Схема розширення IPTC

en: PLUS License Data Format Schema
uk: Схема формату ліцензійних даних PLUS

en: TIFF Properties
uk: Властивості TIFF

en: Basic Schema
uk: Базова схема

en: Basic Job Ticket
uk: Квиток базового завдання

en: Dynamic Media
uk: Динамічний носій

en: Media Management
uk: Керування носіями

en: Rights Management
uk: Керування правами

en: Paged-Text
uk: Текст, розбитий на сторінки

en: Metadata Working Group Regions
uk: Області Metadata Working Group (MWG)

en: Darwin Core
uk: Ядро Darwin

en: Adobe Lightroom Schema
uk: Схема Adobe Lightroom

en: ACDSee XMP Schema
uk: Схема XMP ACDSee

en: Microsoft Photo 1.2 Schema
uk: Схема Microsoft Photo 1.2

en: KDE Image Program Interface schema
uk: Схема KDE Image Program Interface

en: XMP Extended Video schema
uk: Схема XMP Extended Video

en: Exif 2.3 metadata for XMP
uk: Метадані Exif 2.3 для XMP

en: Image Magick Attributes
uk: Атрибути Image Magick

en: Image Magick Properties
uk: Властивості Image Magick

[ctx: @info: metadata clipboard]
en: File name: %1 (%2)
uk: Назва файла: %1 (%2)

en: XMP Schema
uk: Схема XMP

en: XMP File to Save
uk: Файл XMP, що слід зберегти

en: XMP text Files (*.xmp)
uk: Текстові файли XMP (*.xmp)

[ctx: @info: color label name]
en: None
uk: Жодного

[ctx: @info: color label selector]
en: Color Label: %1
uk: Позначка кольору: %1

[ctx: @title: color label menu]
en: Color
uk: Колір

[ctx: @info: pick label name]
en: None
uk: Жодного

[ctx: @info: pick lablel selector]
en: Pick Label: %1
uk: Впорядкувальна позначка: %1

[ctx: @title: pick label menu]
en: Pick
uk: Впорядкування

en: Rating
uk: Оцінка

[ctx: @info: language edit widget]
en: Remove entry for this language
uk: Вилучити запис для цієї мови

[ctx: @info: language edit widget]
en: Select item language here.
uk: Тут ви можете обрати елемент мови.

[ctx: @info]
en: Switch to %1
uk: Перемкнутися на %1

[ctx: @title:window]
en: Failed to Translate String with %1 Web-Service
uk: Не вдалося перекласти рядок за допомогою служби інтернет перекладу %1

[ctx: @info]
en: Error message: %1
uk: Повідомлення про помилку: %1

[ctx: @info: country code]
en: Default Language
uk: Типова мова

[ctx: @info: country code]
en: Afrikaans (South Africa)
uk: африкаанс (Південна Африка)

[ctx: @info: country code]
en: Amharic (Ethiopia)
uk: амхарська (Ефіопія)

[ctx: @info: country code]
en: North Levantine Arabic (Turkey)
uk: північнолевантійська арабська (Туреччина)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (UAE)
uk: арабська (ОАЕ)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Bahrain)
uk: арабська (Бахрейн)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Algeria)
uk: арабська (Алжир)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Egypt)
uk: арабська (Єгипет)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Iraq)
uk: арабська (Ірак)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Israel)
uk: арабська (Ізраїль)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Jordan)
uk: арабська (Йорданія)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Kuwait)
uk: арабська (Кувейт)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Lebanon)
uk: арабська (Ліван)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Libya)
uk: арабська (Лівія)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Morocco)
uk: арабська (Марокко)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Mauritania)
uk: арабська (Мавританія)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Palestinian West Bank and Gaza)
uk: арабська (Палестинські території на Східному березі та Газа)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Oman)
uk: арабська (Оман)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Qatar)
uk: арабська (Катар)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Saudi Arabia)
uk: арабська (Саудівська Аравія)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Sudan)
uk: арабська (Судан)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Somalia)
uk: арабська (Сомалі)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Syria)
uk: арабська (Сирія)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Chad)
uk: арабська (Чад)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Tunisia)
uk: арабська (Туніс)

[ctx: @info: country code]
en: Arabic (Yemen)
uk: арабська (Ємен)

[ctx: @info: country code]
en: Assamese (India)
uk: ассамська (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Azerbaijani (Republic of Azerbaijan)
uk: азербайджанська (Республіка Азербайджан)

[ctx: @info: country code]
en: Bashkir (Russia)
uk: башкирська (Росія)

[ctx: @info: country code]
en: Bengali (Bangladesh)
uk: бенгальська (Бангладеш)

[ctx: @info: country code]
en: Bengali (India)
uk: бенгальська (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Bengali (Singapore)
uk: бенгальська (Сингапур)

[ctx: @info: country code]
en: Belarusian (Belarus)
uk: білоруська (Білорусь)

[ctx: @info: country code]
en: Bulgarian (Bulgaria)
uk: болгарська (Болгарія)

[ctx: @info: country code]
en: Tibetan (Bhutan)
uk: тибетська (Бутан)

[ctx: @info: country code]
en: Tibetan (People's Republic of China)
uk: тибетська (Китайська Народна Республіка)

[ctx: @info: country code]
en: Breton (France)
uk: бретонська (Франція)

[ctx: @info: country code]
en: Bosnian (Bosnia and Herzegovina)
uk: Боснійська (Боснія та Герцеговина)

[ctx: @info: country code]
en: Catalan (Andorra)
uk: каталанська (Андорра)

[ctx: @info: country code]
en: Catalan (Spain)
uk: каталанська (Іспанія)

[ctx: @info: country code]
en: Catalan (France)
uk: каталанська (Франція)

[ctx: @info: country code]
en: Cebuano (Philippines)
uk: себуано (Філіппіни)

[ctx: @info: country code]
en: Chamorro (Guam)
uk: чаморро (Гуам)

[ctx: @info: country code]
en: Chamorro (Northern Mariana Islands)
uk: чаморро (Північні Маріанські Острови)

[ctx: @info: country code]
en: Corsican (France)
uk: корсиканська (Франція)

[ctx: @info: country code]
en: Czech (Czechia)
uk: чеська (Чехія)

[ctx: @info: country code]
en: Welsh (United Kingdom)
uk: валлійська (Велика Британія)

[ctx: @info: country code]
en: Danish (Denmark)
uk: данська (Данія)

[ctx: @info: country code]
en: Danish (Greenland)
uk: данська (Гренландія)

[ctx: @info: country code]
en: German (Austria)
uk: німецька (Австрія)

[ctx: @info: country code]
en: German (Switzerland)
uk: німецька (Швейцарія)

[ctx: @info: country code]
en: German (Germany)
uk: німецька (Німеччина)

[ctx: @info: country code]
en: German (Denmark)
uk: німецька (Данія)

[ctx: @info: country code]
en: German (Liechtenstein)
uk: німецька (Ліхтенштейн)

[ctx: @info: country code]
en: German (Luxembourg)
uk: німецька (Люксембург)

[ctx: @info: country code]
en: Greek (Cyprus)
uk: грецька (Кіпр)

[ctx: @info: country code]
en: Greek (Greece)
uk: грецька (Греція)

[ctx: @info: country code]
en: English (Antigua and Barbuda)
uk: англійська (Антигуа і Барбуда)

[ctx: @info: country code]
en: English (Anguilla)
uk: англійська (Ангілья)

[ctx: @info: country code]
en: English (American Samoa)
uk: англійська (Американське Самоа)

[ctx: @info: country code]
en: English (Australia)
uk: англійська (Австралія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Barbados)
uk: англійська (Барбадос)

[ctx: @info: country code]
en: English (Bermuda)
uk: англійська (Бермуди)

[ctx: @info: country code]
en: English (Brunei)
uk: англійська (Бруней)

[ctx: @info: country code]
en: English (Bahamas)
uk: англійська (Багами)

[ctx: @info: country code]
en: English (Botswana)
uk: англійська (Ботсвана)

[ctx: @info: country code]
en: English (Belize)
uk: англійська (Беліз)

[ctx: @info: country code]
en: English (Canada)
uk: англійська (Канада)

[ctx: @info: country code]
en: English (Caribbean)
uk: англійська (острови Карибського моря)

[ctx: @info: country code]
en: English (Cook Islands)
uk: англійська (острови Кука)

[ctx: @info: country code]
en: English (Cameroon)
uk: англійська (Камерун)

[ctx: @info: country code]
en: English (Dominica)
uk: англійська (Домініка)

[ctx: @info: country code]
en: English (Eritrea)
uk: англійська (Еритрея)

[ctx: @info: country code]
en: English (Ethiopia)
uk: англійська (Ефіопія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Fiji)
uk: англійська (Фіджі)

[ctx: @info: country code]
en: English (Falkland Islands)
uk: англійська (Фолклендські острови)

[ctx: @info: country code]
en: English (Micronesia)
uk: англійська (Мікронезія)

[ctx: @info: country code]
en: English (United Kingdom)
uk: англійська (Велика Британія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Grenada)
uk: англійська (Гренада)

[ctx: @info: country code]
en: English (Ghana)
uk: англійська (Гана)

[ctx: @info: country code]
en: English (Gibraltar)
uk: англійська (Гібралтар)

[ctx: @info: country code]
en: English (Gambia)
uk: англійська (Гамбія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Guam)
uk: англійська (Гуам)

[ctx: @info: country code]
en: English (Guyana)
uk: англійська (Гаяна)

[ctx: @info: country code]
en: English (Ireland)
uk: англійська (Ірландія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Israel)
uk: англійська (Ізраїль)

[ctx: @info: country code]
en: English (India)
uk: англійська (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: English (British Indian Ocean Territ)
uk: англійська (Британські території у Індійському океані)

[ctx: @info: country code]
en: English (Jamaica)
uk: англійська (Ямайка)

[ctx: @info: country code]
en: English (Kenya)
uk: англійська (Кенія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Kiribati)
uk: англійська (Кірібаті)

[ctx: @info: country code]
en: English (St. Kitts-Nevis)
uk: англійська (Сент-Кітс і Невіс)

[ctx: @info: country code]
en: English (Cayman Islands)
uk: англійська (Кайманові острови)

[ctx: @info: country code]
en: English (St. Lucia)
uk: англійська (Сент-Люсія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Liberia)
uk: англійська (Ліберія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Lesotho)
uk: англійська (Лесото)

[ctx: @info: country code]
en: English (Northern Mariana Islands)
uk: англійська (Північні Маріанські острови)

[ctx: @info: country code]
en: English (Montserrat)
uk: англійська (Монтсеррат)

[ctx: @info: country code]
en: English (Malta)
uk: англійська (Мальта)

[ctx: @info: country code]
en: English (Mauritius)
uk: англійська (Маврикій)

[ctx: @info: country code]
en: English (Malawi)
uk: англійська (Малаві)

[ctx: @info: country code]
en: English (Malaysia)
uk: англійська (Малайзія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Namibia)
uk: англійська (Намібія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Norfolk Island)
uk: англійська (острів Норфолк)

[ctx: @info: country code]
en: English (Nigeria)
uk: англійська (Нігерія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Nauru)
uk: англійська (Науру)

[ctx: @info: country code]
en: English (Niue)
uk: англійська (Ніуе)

[ctx: @info: country code]
en: English (New Zealand)
uk: англійська (Нова Зеландія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Papua New Guinea)
uk: англійська (Папуа-Нова Гвінея)

[ctx: @info: country code]
en: English (Philippines)
uk: англійська (Філіппіни)

[ctx: @info: country code]
en: English (Pakistan)
uk: англійська (Пакистан)

[ctx: @info: country code]
en: English (Pitcairn)
uk: англійська (Піткерн)

[ctx: @info: country code]
en: English (Puerto Rico)
uk: англійська (Пуерто-Рико)

[ctx: @info: country code]
en: English (Palau)
uk: англійська (Палау)

[ctx: @info: country code]
en: English (Rwanda)
uk: англійська (Руанда)

[ctx: @info: country code]
en: English (Solomon Islands)
uk: англійська (Соломонові Острови)

[ctx: @info: country code]
en: English (Seychelles)
uk: англійська (Сейшельські острови)

[ctx: @info: country code]
en: English (Singapore)
uk: англійська (Сингапур)

[ctx: @info: country code]
en: English (St. Helena)
uk: англійська (острів Святої Єлени)

[ctx: @info: country code]
en: English (Sierra Leone)
uk: англійська (Сьєрра-Леоне)

[ctx: @info: country code]
en: English (Somalia)
uk: англійська (Сомалі)

[ctx: @info: country code]
en: English (Swaziland)
uk: англійська (Свазіленд)

[ctx: @info: country code]
en: English (Turks and Caicos Islands)
uk: англійська (острови Теркс і Кайкос)

[ctx: @info: country code]
en: English (Tokelau)
uk: англійська (Токелау)

[ctx: @info: country code]
en: English (Tonga)
uk: англійська (Тонга)

[ctx: @info: country code]
en: English (Trinidad)
uk: англійська (Тринідад)

[ctx: @info: country code]
en: English (Uganda)
uk: англійська (Уганда)

[ctx: @info: country code]
en: English (United States)
uk: англійська (США)

[ctx: @info: country code]
en: English (St. Vincent and the Grenadi)
uk: англійська (Сент-Вінсент і Гренадини)

[ctx: @info: country code]
en: English (British Virgin Islands)
uk: англійська (Британські Віргінські Острови)

[ctx: @info: country code]
en: English (U.S. Virgin Islands)
uk: англійська (Віргінські Острови (США))

[ctx: @info: country code]
en: English (Vanuatu)
uk: англійська (Вануату)

[ctx: @info: country code]
en: English (Western Samoa)
uk: англійська (Західне Самоа)

[ctx: @info: country code]
en: English (South Africa)
uk: англійська (ПАР)

[ctx: @info: country code]
en: English (Zambia)
uk: англійська (Замбія)

[ctx: @info: country code]
en: English (Zimbabwe)
uk: англійська (Зімбабве)

[ctx: @info: country code]
en: Esperanto (France)
uk: есперанто (Франція)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Argentina)
uk: іспанська (Аргентина)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Bolivia)
uk: іспанська (Болівія)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Chile)
uk: іспанська (Чилі)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Colombia)
uk: іспанська (Колумбія)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Costa Rica)
uk: іспанська (Коста-Рика)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Cuba)
uk: іспанська (Куба)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Dominican Republic)
uk: іспанська (Домініканська Республіка)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Ecuador)
uk: іспанська (Еквадор)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Spain)
uk: іспанська (Іспанія)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Equatorial Guinea)
uk: іспанська (Екваторіальна Гвінея)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Guatemala)
uk: іспанська (Гватемала)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Honduras)
uk: іспанська (Гондурас)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Mexico)
uk: іспанська (Мексика)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Nicaragua)
uk: іспанська (Нікарагуа)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Panama)
uk: іспанська (Панама)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Peru)
uk: іспанська (Перу)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Puerto Rico)
uk: іспанська (Пуерто-Рико)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Paraguay)
uk: іспанська (Парагвай)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (El Salvador)
uk: іспанська (Сальвадор)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (United States)
uk: іспанська (США)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Uruguay)
uk: іспанська (Уругвай)

[ctx: @info: country code]
en: Spanish (Venezuela)
uk: іспанська (Венесуела)

[ctx: @info: country code]
en: Estonian (Estonia)
uk: естонська (Естонія)

[ctx: @info: country code]
en: Basque (Basque Country)
uk: баскська (Країна Басків)

[ctx: @info: country code]
en: Persian (Iran)
uk: перська (Іран)

[ctx: @info: country code]
en: Finnish (Finland)
uk: фінська (Фінляндія)

[ctx: @info: country code]
en: Filipino (Philippines)
uk: філіпіно (Філіппіни)

[ctx: @info: country code]
en: Fijian (Fiji)
uk: фіджійська (Фіджі)

[ctx: @info: country code]
en: Faeroese (Faero Islands)
uk: фарерська (Фарерські острови)

[ctx: @info: country code]
en: French (Andorra)
uk: французька (Андорра)

[ctx: @info: country code]
en: French (Belgium)
uk: французька (Бельгія)

[ctx: @info: country code]
en: French (Burkina Faso)
uk: французька (Буркіна-Фасо)

[ctx: @info: country code]
en: French (Burundi)
uk: французька (Бурунді)

[ctx: @info: country code]
en: French (Benin)
uk: французька (Бенін)

[ctx: @info: country code]
en: French (Canada)
uk: французька (Канада)

[ctx: @info: country code]
en: French (Democratic Republic of Congo)
uk: французька (Демократична Республіка Конго)

[ctx: @info: country code]
en: French (Central African Republic)
uk: французька (Центрально-Африканська Республіка)

[ctx: @info: country code]
en: French (Congo)
uk: французька (Конго)

[ctx: @info: country code]
en: French (Switzerland)
uk: французька (Швейцарія)

[ctx: @info: country code]
en: French (Cote d'Ivoire)
uk: французька (Кот-д'Івуар)

[ctx: @info: country code]
en: French (Cameroon)
uk: французька (Камерун)

[ctx: @info: country code]
en: French (Djibouti)
uk: французька (Джибуті)

[ctx: @info: country code]
en: French (France)
uk: французька (Франція)

[ctx: @info: country code]
en: French (Gabon)
uk: французька (Габон)

[ctx: @info: country code]
en: French (United Kingdom)
uk: французька (Велика Британія)

[ctx: @info: country code]
en: French (French Guiana)
uk: французька (Французька Гвіана)

[ctx: @info: country code]
en: French (Guinea)
uk: французька (Гвінея)

[ctx: @info: country code]
en: French (Guadeloupe)
uk: французька (Гваделупа)

[ctx: @info: country code]
en: French (Haiti)
uk: французька (Гаїті)

[ctx: @info: country code]
en: French (Italy)
uk: французька (Італія)

[ctx: @info: country code]
en: French (Comoros Islands)
uk: французька (Коморські острови)

[ctx: @info: country code]
en: French (Lebanon)
uk: французька (Ліван)

[ctx: @info: country code]
en: French (Luxembourg)
uk: французька (Люксембург)

[ctx: @info: country code]
en: French (Monaco)
uk: французька (Монако)

[ctx: @info: country code]
en: French (Madagascar)
uk: французька (Мадагаскар)

[ctx: @info: country code]
en: French (Mali)
uk: французька (Малі)

[ctx: @info: country code]
en: French (Martinique)
uk: французька (Мартиніка)

[ctx: @info: country code]
en: French (New Caledonia)
uk: французька (Нова Каледонія)

[ctx: @info: country code]
en: French (French Polynesia)
uk: французька (Французька Полінезія)

[ctx: @info: country code]
en: French (St. Pierre and Miquelon)
uk: французька (Сен-П'єр і Мікелон)

[ctx: @info: country code]
en: French (Reunion)
uk: французька (Реюньйон)

[ctx: @info: country code]
en: French (Rwanda)
uk: французька (Руанда)

[ctx: @info: country code]
en: French (Seychelles)
uk: французька (Сейшельські острови)

[ctx: @info: country code]
en: French (Chad)
uk: французька (Чад)

[ctx: @info: country code]
en: French (Togo)
uk: французька (Того)

[ctx: @info: country code]
en: French (Vanuatu)
uk: французька (Вануату)

[ctx: @info: country code]
en: French (Wallis and Futuna)
uk: французька (острови Волліс і Футуна)

[ctx: @info: country code]
en: French (Mayotte)
uk: французька (Майотта)

[ctx: @info: country code]
en: Frisian (Netherlands)
uk: фризька (Нідерланди)

[ctx: @info: country code]
en: Irish (United Kingdom)
uk: ірландська (Велика Британія)

[ctx: @info: country code]
en: Irish (Ireland)
uk: ірландська (Ірландія)

[ctx: @info: country code]
en: Gaelic (United Kingdom)
uk: гельська (Велика Британія)

[ctx: @info: country code]
en: Galician (Galicia)
uk: галісійська (Галісія)

[ctx: @info: country code]
en: Gujarati (India)
uk: гуджараті (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Manx (United Kingdom)
uk: менська (Велика Британія)

[ctx: @info: country code]
en: Hausa (Chad)
uk: хауса (Чад)

[ctx: @info: country code]
en: Hawaiian (US state of Hawaii)
uk: гавайська (штат Гаваї США)

[ctx: @info: country code]
en: Modern Hebrew (Israel)
uk: сучасний іврит (Ізраїль)

[ctx: @info: country code]
en: Hindi (India)
uk: хінді (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Hmong (Laos)
uk: хмонг (Лаос)

[ctx: @info: country code]
en: Croatian (Bosnia and Herzegovina, Latin)
uk: хорватська (Боснія і Герцеговина, латиниця)

[ctx: @info: country code]
en: Croatian (Croatia)
uk: хорватська (Хорватія)

[ctx: @info: country code]
en: Haitian Creole (France)
uk: гаїтянська креольська (Франція)

[ctx: @info: country code]
en: Hungarian (Hungary)
uk: угорська (Угорщина)

[ctx: @info: country code]
en: Hungarian (Slovenia)
uk: угорська (Словенія)

[ctx: @info: country code]
en: Armenian (Armenia)
uk: вірменська (Вірменія)

[ctx: @info: country code]
en: Indonesian (Bahasa Indonesia)
uk: індонезійська (Індонезія)

[ctx: @info: country code]
en: Igbo (Nigeria)
uk: Ігбо (Нігерія)

[ctx: @info: country code]
en: Sichuan Yi (People's Republic of China)
uk: сичуанська ї (Китайська Народна Республіка)

[ctx: @info: country code]
en: Icelandic (Iceland)
uk: ісландська (Ісландія)

[ctx: @info: country code]
en: Italian (Switzerland)
uk: італійська (Швейцарія)

[ctx: @info: country code]
en: Italian (Croatia)
uk: італійська (Хорватія)

[ctx: @info: country code]
en: Italian (Italy)
uk: італійська (Італія)

[ctx: @info: country code]
en: Italian (Slovenia)
uk: італійська (Словенія)

[ctx: @info: country code]
en: Italian (San Marino)
uk: італійська (Сан-Марино)

[ctx: @info: country code]
en: Hebrew (Israel)
uk: іврит (Ізраїль)

[ctx: @info: country code]
en: Japanese (Japan)
uk: японська (Японія)

[ctx: @info: country code]
en: Modern Javanese (Indonesia)
uk: сучасна яванська (Індонезія)

[ctx: @info: country code]
en: Javanese (Indonesia)
uk: яванська (Індонезія)

[ctx: @info: country code]
en: Georgian (Georgia)
uk: грузинська (Грузія)

[ctx: @info: country code]
en: Kazakh (Kazakhstan)
uk: казахська (Казахстан)

[ctx: @info: country code]
en: Greenlandic (Greenland)
uk: гренландська (Гренландія)

[ctx: @info: country code]
en: Khmer (Cambodia)
uk: кхмерська (Камбоджа)

[ctx: @info: country code]
en: Kannada (India)
uk: каннадська (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Korean (South Korea)
uk: корейська (Південна Корея)

[ctx: @info: country code]
en: Korean (North Korea)
uk: корейська (Північна Корея)

[ctx: @info: country code]
en: Kyrgyz (Kyrgyzstan)
uk: киргизька (Киргизстан)

[ctx: @info: country code]
en: Cornish (United Kingdom)
uk: корнійська (Велика Британія)

[ctx: @info: country code]
en: Kurdish (Iran)
uk: Курдська (Іран)

[ctx: @info: country code]
en: Latin (Italy)
uk: латинська (Італія)

[ctx: @info: country code]
en: Luxembourgish (Luxembourg)
uk: люксембурзька (Люксембург)

[ctx: @info: country code]
en: Lingala (Democratic Republic of Congo)
uk: лінгала (Демократична Республіка Конго)

[ctx: @info: country code]
en: Lingala (Congo)
uk: лінгала (Конго)

[ctx: @info: country code]
en: Lao (Lao PDR)
uk: лаоська (Лаос)

[ctx: @info: country code]
en: Lithuanian (Lithuania)
uk: литовська (Литва)

[ctx: @info: country code]
en: Latvian (Latvia)
uk: латвійська (Латвія)

[ctx: @info: country code]
en: Malagasy (Madagascar)
uk: Малагасійська (Мадагаскар)

[ctx: @info: country code]
en: Meadow Mari (Russia)
uk: луговомарійська (Росія)

[ctx: @info: country code]
en: Maori (New Zealand)
uk: маорійська (Нова Зеландія)

[ctx: @info: country code]
en: Macedonian (Macedonia)
uk: македонська (Македонія)

[ctx: @info: country code]
en: Malayalam (India)
uk: малаялам (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Mongolian (People's Republic of China)
uk: монгольська (Китайська Народна Республіка)

[ctx: @info: country code]
en: Mongolian (Mongolia)
uk: монгольська (Монголія)

[ctx: @info: country code]
en: Marathi (India)
uk: мараті (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Hill Mari (Russia)
uk: гірсько-марійська (Росія)

[ctx: @info: country code]
en: Malay (Brunei Darussalam)
uk: малайська (Бруней)

[ctx: @info: country code]
en: Malay (Malaysia)
uk: малайська (Малайзія)

[ctx: @info: country code]
en: Malay (Singapore)
uk: малайська (Сингапур)

[ctx: @info: country code]
en: Maltese (Malta)
uk: мальтійська (Мальта)

[ctx: @info: country code]
en: Burmese (Myanmar)
uk: бірманська (М'янма)

[ctx: @info: country code]
en: Norwegian Bokmål (Norway)
uk: норвезька букмол (Норвегія)

[ctx: @info: country code]
en: Nepali (Nepal)
uk: непальська (Непал)

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Netherlands Antilles)
uk: нідерландська (Нідерландські Антильські Острови

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Aruba)
uk: нідерландська (Аруба)

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Belgium)
uk: нідерландська (Бельгія)

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Netherlands)
uk: нідерландська (Нідерланди)

[ctx: @info: country code]
en: Dutch (Suriname)
uk: нідерландська (Суринам)

[ctx: @info: country code]
en: Norwegian (Norway)
uk: Норвезька (Норвегія)

[ctx: @info: country code]
en: Norwegian Nynorsk (Norway)
uk: норвезька нюноршк (Норвегія)

[ctx: @info: country code]
en: Sesotho sa Leboa (South Africa)
uk: сесото са Лебоа (ПАР)

[ctx: @info: country code]
en: Chewa (Zambia)
uk: чева (Замбія)

[ctx: @info: country code]
en: Occitan (France)
uk: окситанська (Франція)

[ctx: @info: country code]
en: Oriya (India)
uk: орія (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Punjabi (India)
uk: пенджабська (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Papiamento (Aruba-Dutch Caribbean)
uk: папіменто (Аруба — Голландські Кариби)

[ctx: @info: country code]
en: Polish (Poland)
uk: польська (Польща)

[ctx: @info: country code]
en: Pashto (Afghanistan)
uk: пуштунська (Афганістан)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Angola)
uk: португальська (Анґола)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Brazil)
uk: португальська (Бразилія)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Cape Verde Islands)
uk: португальська (острови Кабо-Верде)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Guinea-Bissau)
uk: португальська (Гвінея-Бісау)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Mozambique)
uk: португальська (Мозамбік)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (Portugal)
uk: португальська (Португалія)

[ctx: @info: country code]
en: Portuguese (São Tomé e Principe)
uk: португальська (Сан-Томе і Прінсіпі)

[ctx: @info: country code]
en: Otomi Querétaro (Mexico)
uk: отомі-кверетаро (Мексика)

[ctx: @info: country code]
en: Romansh (Switzerland)
uk: ретороманська (Швейцарія)

[ctx: @info: country code]
en: Romanian (Romania)
uk: румунська (Румунія)

[ctx: @info: country code]
en: Russian (Russia)
uk: російська (Росія)

[ctx: @info: country code]
en: Kinyarwanda (Rwanda)
uk: кіньяруанда (Руанда)

[ctx: @info: country code]
en: Sanskrit (India)
uk: санскрит (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Sindhi (India)
uk: хінді (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Sindhi (Pakistan)
uk: урду (Пакистан)

[ctx: @info: country code]
en: Sami (Northern, Finland)
uk: саамська (Північ, Фінляндія)

[ctx: @info: country code]
en: Sami (Northern, Norway)
uk: саамська (Північ, Норвегія)

[ctx: @info: country code]
en: Sami (Northern, Sweden)
uk: саамська (Північ, Швеція)

[ctx: @info: country code]
en: Sinhala (Sri Lanka)
uk: сингальська (Шрі-Ланка)

[ctx: @info: country code]
en: Slovak (Slovakia)
uk: словацька (Словаччина)

[ctx: @info: country code]
en: Slovenian (Slovenia)
uk: словенська (Словенія)

[ctx: @info: country code]
en: Samoan (Samoa)
uk: самоанська (Самоа)

[ctx: @info: country code]
en: Shona (Zimbabwe)
uk: шона (Зімбабве)

[ctx: @info: country code]
en: Somali  (Somalia)
uk: сомалійська (Сомалі)

[ctx: @info: country code]
en: Albanian (Albania)
uk: албанська (Албанія)

[ctx: @info: country code]
en: Serbian (Bosnia-Herzegovina)
uk: сербська (Боснія і Герцеговина)

[ctx: @info: country code]
en: Serbian (Serbia)
uk: Сербська (Сербія)

[ctx: @info: country code]
en: Serbian (Serbia and Montenegro)
uk: сербська (Сербія і Чорногорія)

[ctx: @info: country code]
en: Serbian (Yugoslavia)
uk: сербська (Югославія)

[ctx: @info: country code]
en: Swati (Swaziland)
uk: сваті (Свазіленд)

[ctx: @info: country code]
en: Swati (South Africa)
uk: сваті (ПАР)

[ctx: @info: country code]
en: Sotho (Lesotho)
uk: сото (Лесото)

[ctx: @info: country code]
en: Sundanese (Indonesia)
uk: сунданська (Індонезія)

[ctx: @info: country code]
en: Swedish (Finland)
uk: шведська (Фінляндія)

[ctx: @info: country code]
en: Swedish (Sweden)
uk: шведська (Швеція)

[ctx: @info: country code]
en: Swahili (Kenya)
uk: суахілі (Кенія)

[ctx: @info: country code]
en: Swahili (Tanzania)
uk: суахілі (Танзанія)

[ctx: @info: country code]
en: Tamil (India)
uk: тамільська (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Tamil (Singapore)
uk: тамільська (Сингапур)

[ctx: @info: country code]
en: Telugu (India)
uk: телузька (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Tajik (Tajikistan)
uk: Таджицька (Таджикистан)

[ctx: @info: country code]
en: Thai (Thailand)
uk: тайська (Таїланд)

[ctx: @info: country code]
en: Turkmen (Turkmenistan)
uk: туркменська (Туркменістан)

[ctx: @info: country code]
en: Klingon (US state)
uk: клінгонська (США)

[ctx: @info: country code]
en: Tagalog (Philippines)
uk: Тагалозька (Філіппіни)

[ctx: @info: country code]
en: Setswana Tswana (Botswana)
uk: сетсвана тсвана (ПАР)

[ctx: @info: country code]
en: Setswana Tswana (South Africa)
uk: сетсвана тсвана (ПАР)

[ctx: @info: country code]
en: Tongan (Tonga)
uk: тонганська (Тонга)

[ctx: @info: country code]
en: Turkish (Bulgaria)
uk: турецька (Болгарія)

[ctx: @info: country code]
en: Turkish (Cyprus)
uk: турецька (Кіпр)

[ctx: @info: country code]
en: Turkish (Turkey)
uk: турецька (Туреччина)

[ctx: @info: country code]
en: Tatar (Russia)
uk: татарська (Росія)

[ctx: @info: country code]
en: Tahitian (French Polynesia)
uk: таїтянська (Французька Полінезія)

[ctx: @info: country code]
en: Udmurt (Russia)
uk: удмуртська (Росія)

[ctx: @info: country code]
en: Uighur (People's Republic of China)
uk: уйгурська (Китайська Народна Республіка)

[ctx: @info: country code]
en: Ukrainian (Ukraine)
uk: українська (Україна)

[ctx: @info: country code]
en: Urdu (India)
uk: урду (Індія)

[ctx: @info: country code]
en: Urdu (Pakistan)
uk: урду (Пакистан)

[ctx: @info: country code]
en: Uzbek (Uzbekistan)
uk: узбецька (Узбекистан)

[ctx: @info: country code]
en: Vietnamese (Vietnam)
uk: в'єтнамська (В'єтнам)

[ctx: @info: country code]
en: Wolof (Senegal)
uk: волоф (Сенегал)

[ctx: @info: country code]
en: IsiXhosa Xhosa (South Africa)
uk: кхоса (ПАР)

[ctx: @info: country code]
en: Yiddish (Germany)
uk: ідиш (Німеччина)

[ctx: @info: country code]
en: Yoruba (Nigeria)
uk: йоруба (Нігерія)

[ctx: @info: country code]
en: Yucatec Maya (Mexico)
uk: юкатанська маянська (Мексика)

[ctx: @info: country code]
en: Chinese (People's Republic of China)
uk: китайська (Китайська Народна Республіка)

[ctx: @info: country code]
en: Chinese (Hong Kong SAR, People's Republic of China)
uk: китайська (спеціальний автономний район Гонконг, КНР)

[ctx: @info: country code]
en: Chinese (Macao SAR)
uk: китайська (Аоминь (Макао))

[ctx: @info: country code]
en: Chinese (Singapore)
uk: китайська (Сингапур)

[ctx: @info: country code]
en: Chinese (Taiwan)
uk: китайська (Тайвань)

[ctx: @info: country code]
en: Simplified Chinese (People's Republic of China)
uk: спрощена китайська (Китайська Народна Республіка)

[ctx: @info: country code]
en: isiZulu Zulu (South Africa)
uk: Зулуська (ПАР)

[ctx: @info: country code]
en: Afghanistan
uk: Афганістан

[ctx: @info: country code]
en: Albania
uk: Албанія

[ctx: @info: country code]
en: Algeria
uk: Алжир

[ctx: @info: country code]
en: American Samoa
uk: Американське Самоа

[ctx: @info: country code]
en: Andorra
uk: Андорра

[ctx: @info: country code]
en: Angola
uk: Ангола

[ctx: @info: country code]
en: Anguilla
uk: Ангілья

[ctx: @info: country code]
en: Antarctica
uk: Антарктида

[ctx: @info: country code]
en: Antigua and Barbuda
uk: Антигуа і Барбуда

[ctx: @info: country code]
en: Argentina
uk: Аргентина

[ctx: @info: country code]
en: Armenia
uk: Вірменія

[ctx: @info: country code]
en: Aruba
uk: Аруба

[ctx: @info: country code]
en: Australia
uk: Австралія

[ctx: @info: country code]
en: Austria
uk: Австрія

[ctx: @info: country code]
en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

[ctx: @info: country code]
en: Bahamas
uk: Багамські острови

[ctx: @info: country code]
en: Bahrain
uk: Бахрейн

[ctx: @info: country code]
en: Bangladesh
uk: Бангладеш

[ctx: @info: country code]
en: Barbados
uk: Барбадос

[ctx: @info: country code]
en: Belarus
uk: Білорусь

[ctx: @info: country code]
en: Belgium
uk: Бельгія

[ctx: @info: country code]
en: Belize
uk: Беліз

[ctx: @info: country code]
en: Benin
uk: Бенін

[ctx: @info: country code]
en: Bermuda
uk: Бермудські Острови

[ctx: @info: country code]
en: Bhutan
uk: Бутан

[ctx: @info: country code]
en: Bolivia
uk: Болівія

[ctx: @info: country code]
en: Bosnia and Herzegovina
uk: Боснія і Герцеговина

[ctx: @info: country code]
en: Botswana
uk: Ботсвана

[ctx: @info: country code]
en: Bouvet Island
uk: Острів Буве

[ctx: @info: country code]
en: Brazil
uk: Бразилія

[ctx: @info: country code]
en: British Indian Ocean Territory
uk: Британські території у Індійському океані

[ctx: @info: country code]
en: British Virgin Islands
uk: Британські Віргінські Острови

[ctx: @info: country code]
en: Brunei Darussalam
uk: Бруней

[ctx: @info: country code]
en: Bulgaria
uk: Болгарія

[ctx: @info: country code]
en: Burkina Faso
uk: Буркіна-Фасо

[ctx: @info: country code]
en: Burundi
uk: Бурунді

[ctx: @info: country code]
en: Cambodia
uk: Камбоджа

[ctx: @info: country code]
en: Cameroon
uk: Камерун

[ctx: @info: country code]
en: Canada
uk: Канада

[ctx: @info: country code]
en: Cape Verde
uk: Кабо-Верде

[ctx: @info: country code]
en: Cayman Islands
uk: Кайманові Острови

[ctx: @info: country code]
en: Central African Republic
uk: Центрально-Африканська Республіка

[ctx: @info: country code]
en: Chad
uk: Чад

[ctx: @info: country code]
en: Chile
uk: Чилі

[ctx: @info: country code]
en: China
uk: Китай

[ctx: @info: country code]
en: Christmas Island
uk: Острів Різдва

[ctx: @info: country code]
en: Cocos Islands
uk: Кокосові острови

[ctx: @info: country code]
en: Colombia
uk: Колумбія

[ctx: @info: country code]
en: Comoros
uk: Коморські острови

[ctx: @info: country code]
en: Zaire
uk: Заїр

[ctx: @info: country code]
en: Congo
uk: Конго

[ctx: @info: country code]
en: Cook Islands
uk: Острови Кука

[ctx: @info: country code]
en: Costa Rica
uk: Коста-Рика

[ctx: @info: country code]
en: Ivory Coast
uk: Берег Слонової Кістки

[ctx: @info: country code]
en: Cuba
uk: Куба

[ctx: @info: country code]
en: Cyprus
uk: Кіпр

[ctx: @info: country code]
en: Czechia
uk: Чехія

[ctx: @info: country code]
en: Denmark
uk: Данія

[ctx: @info: country code]
en: Djibouti
uk: Джибуті

[ctx: @info: country code]
en: Dominica
uk: Домініка

[ctx: @info: country code]
en: Dominican Republic
uk: Домініканська Республіка

[ctx: @info: country code]
en: Ecuador
uk: Еквадор

[ctx: @info: country code]
en: Egypt
uk: Єгипет

[ctx: @info: country code]
en: El Salvador
uk: Сальвадор

[ctx: @info: country code]
en: Equatorial Guinea
uk: Екваторіальна Гвінея

[ctx: @info: country code]
en: Eritrea
uk: Еритрея

[ctx: @info: country code]
en: Estonia
uk: Естонія

[ctx: @info: country code]
en: Ethiopia
uk: Ефіопія

[ctx: @info: country code]
en: Faeroe Islands
uk: Фарерські острови

[ctx: @info: country code]
en: Falkland Islands
uk: Фолклендські острови

[ctx: @info: country code]
en: Fiji Islands
uk: Острови Фіджі

[ctx: @info: country code]
en: Finland
uk: Фінляндія

[ctx: @info: country code]
en: France
uk: Франція

[ctx: @info: country code]
en: French Guiana
uk: французька Гвіана

[ctx: @info: country code]
en: French Polynesia
uk: французька Полінезія

[ctx: @info: country code]
en: French Southern Territories
uk: Французькі Південні Території

[ctx: @info: country code]
en: Gabon
uk: Габон

[ctx: @info: country code]
en: Gambia
uk: Гамбія

[ctx: @info: country code]
en: Georgia
uk: Грузія

[ctx: @info: country code]
en: Germany
uk: Німеччина

[ctx: @info: country code]
en: Ghana
uk: Гана

[ctx: @info: country code]
en: Gibraltar
uk: Гібралтар

[ctx: @info: country code]
en: Greece
uk: Греція

[ctx: @info: country code]
en: Greenland
uk: Гренландія

[ctx: @info: country code]
en: Grenada
uk: Гренада

[ctx: @info: country code]
en: Guadaloupe
uk: Гваделупа

[ctx: @info: country code]
en: Guam
uk: Острів Гуам

[ctx: @info: country code]
en: Guatemala
uk: Гватемала

[ctx: @info: country code]
en: Guinea
uk: Гвінея

[ctx: @info: country code]
en: Guinea-Bissau
uk: Гвінея-Бісау

[ctx: @info: country code]
en: Guyana
uk: Гайана

[ctx: @info: country code]
en: Haiti
uk: Гаїті

[ctx: @info: country code]
en: Heard and McDonald Islands
uk: Острови Херд і Макдональд

[ctx: @info: country code]
en: Vatican
uk: Ватикан

[ctx: @info: country code]
en: Honduras
uk: Гондурас

[ctx: @info: country code]
en: Hong Kong
uk: Гонконг

[ctx: @info: country code]
en: Croatia
uk: Хорватія

[ctx: @info: country code]
en: Hungary
uk: Угорщина

[ctx: @info: country code]
en: Iceland
uk: Ісландія

[ctx: @info: country code]
en: India
uk: Індія

[ctx: @info: country code]
en: Indonesia
uk: Індонезія

[ctx: @info: country code]
en: Iran
uk: Іран

[ctx: @info: country code]
en: Iraq
uk: Ірак

[ctx: @info: country code]
en: Ireland
uk: Ірландія

[ctx: @info: country code]
en: Israel
uk: Ізраїль

[ctx: @info: country code]
en: Italy
uk: Італія

[ctx: @info: country code]
en: Jamaica
uk: Ямайка

[ctx: @info: country code]
en: Japan
uk: Японія

[ctx: @info: country code]
en: Jordan
uk: Йорданія

[ctx: @info: country code]
en: Kazakhstan
uk: Казахстан

[ctx: @info: country code]
en: Kenya
uk: Кенія

[ctx: @info: country code]
en: Kiribati
uk: Кірібаті

[ctx: @info: country code]
en: North-Korea
uk: Північна Корея

[ctx: @info: country code]
en: South-Korea
uk: Південна Корея

[ctx: @info: country code]
en: Kuwait
uk: Кувейт

[ctx: @info: country code]
en: Kyrgyz Republic
uk: Киргизька Республіка

[ctx: @info: country code]
en: Lao
uk: Лаос

[ctx: @info: country code]
en: Latvia
uk: Латвія

[ctx: @info: country code]
en: Lebanon
uk: Ліван

[ctx: @info: country code]
en: Lesotho
uk: Лесото

[ctx: @info: country code]
en: Liberia
uk: Ліберія

[ctx: @info: country code]
en: Libyan Arab Jamahiriya
uk: Лівійська арабська Джамахірія

[ctx: @info: country code]
en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

[ctx: @info: country code]
en: Lithuania
uk: Литва

[ctx: @info: country code]
en: Luxembourg
uk: Люксембург

[ctx: @info: country code]
en: Macao
uk: Макао

[ctx: @info: country code]
en: Macedonia
uk: Македонія

[ctx: @info: country code]
en: Madagascar
uk: Мадагаскар

[ctx: @info: country code]
en: Malawi
uk: Малаві

[ctx: @info: country code]
en: Malaysia
uk: Малайзія

[ctx: @info: country code]
en: Maldives
uk: Мальдівські острови

[ctx: @info: country code]
en: Mali
uk: Малі

[ctx: @info: country code]
en: Malta
uk: Мальта

[ctx: @info: country code]
en: Marshall Islands
uk: Маршаллові острови

[ctx: @info: country code]
en: Martinique
uk: Мартиніка

[ctx: @info: country code]
en: Mauritania
uk: Мавританія

[ctx: @info: country code]
en: Mauritius
uk: Маврикій

[ctx: @info: country code]
en: Mayotte
uk: Майотта

[ctx: @info: country code]
en: Mexico
uk: Мексика

[ctx: @info: country code]
en: Micronesia
uk: Мікронезія

[ctx: @info: country code]
en: Moldova
uk: Молдова

[ctx: @info: country code]
en: Monaco
uk: Монако

[ctx: @info: country code]
en: Mongolia
uk: Монголія

[ctx: @info: country code]
en: Montserrat
uk: Монтсеррат

[ctx: @info: country code]
en: Morocco
uk: Марокко

[ctx: @info: country code]
en: Mozambique
uk: Мозамбік

[ctx: @info: country code]
en: Myanmar
uk: М'янма

[ctx: @info: country code]
en: Namibia
uk: Намібія

[ctx: @info: country code]
en: Nepal
uk: Непал

[ctx: @info: country code]
en: Netherlands Antilles
uk: Нідерландські Антильські Острови

[ctx: @info: country code]
en: Netherlands
uk: Нідерланди

[ctx: @info: country code]
en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

[ctx: @info: country code]
en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

[ctx: @info: country code]
en: Nicaragua
uk: Нікарагуа

[ctx: @info: country code]
en: Niger
uk: Нігер

[ctx: @info: country code]
en: Nigeria
uk: Нігерія

[ctx: @info: country code]
en: Niue
uk: Ніуе

[ctx: @info: country code]
en: Norfolk Island
uk: Острів Норфолк

[ctx: @info: country code]
en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські Острови

[ctx: @info: country code]
en: Norway
uk: Норвегія

[ctx: @info: country code]
en: Oman
uk: Оман

[ctx: @info: country code]
en: Pakistan
uk: Пакистан

[ctx: @info: country code]
en: Palau
uk: Палау

[ctx: @info: country code]
en: Palestinian Territory
uk: Палестинські території

[ctx: @info: country code]
en: Panama
uk: Панама

[ctx: @info: country code]
en: Papua New Guinea
uk: Папуа-Нова Гвінея

[ctx: @info: country code]
en: Paraguay
uk: Парагвай

[ctx: @info: country code]
en: Peru
uk: Перу

[ctx: @info: country code]
en: Philippines
uk: Філіппіни

[ctx: @info: country code]
en: Pitcairn Island
uk: Острови Піткерн

[ctx: @info: country code]
en: Poland
uk: Польща

[ctx: @info: country code]
en: Portugal
uk: Португалія

[ctx: @info: country code]
en: Puerto Rico
uk: Пуерто-Рико

[ctx: @info: country code]
en: Qatar
uk: Катар

[ctx: @info: country code]
en: Reunion
uk: Реюньйон

[ctx: @info: country code]
en: Romania
uk: Румунія

[ctx: @info: country code]
en: Russian Federation
uk: Російська Федерація

[ctx: @info: country code]
en: Rwanda
uk: Руанда

[ctx: @info: country code]
en: St. Helena
uk: Острів Святої Єлени

[ctx: @info: country code]
en: St. Kitts and Nevis
uk: Сент-Кітс і Невіс

[ctx: @info: country code]
en: St. Lucia
uk: Сент-Люсія

[ctx: @info: country code]
en: St. Pierre and Miquelon
uk: Сен-П'єр і Мікелон

[ctx: @info: country code]
en: St. Vincent and the Grenadines
uk: Сент-Вінсент і Гренадини

[ctx: @info: country code]
en: Samoa
uk: Самоа

[ctx: @info: country code]
en: San Marino
uk: Сан-Марино

[ctx: @info: country code]
en: Sao Tome and Principe
uk: Сан-Томе і Принсіпі

[ctx: @info: country code]
en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

[ctx: @info: country code]
en: Senegal
uk: Сенегал

[ctx: @info: country code]
en: Serbia
uk: Сербія

[ctx: @info: country code]
en: Seychelles
uk: Сейшельські острови

[ctx: @info: country code]
en: Sierra Leone
uk: Сьєрра-Леоне

[ctx: @info: country code]
en: Singapore
uk: Сінгапур

[ctx: @info: country code]
en: Slovakia
uk: Словаччина

[ctx: @info: country code]
en: Slovenia
uk: Словенія

[ctx: @info: country code]
en: Solomon Islands
uk: Соломонові Острови

[ctx: @info: country code]
en: Somalia
uk: Сомалі

[ctx: @info: country code]
en: South Africa
uk: Південно-Африканська Республіка

[ctx: @info: country code]
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
uk: Південна Георгія і Південні Сандвічеві Острови

[ctx: @info: country code]
en: Spain
uk: Іспанія

[ctx: @info: country code]
en: Sri Lanka
uk: Шрі-Ланка

[ctx: @info: country code]
en: Sudan
uk: Судан

[ctx: @info: country code]
en: Suriname
uk: Суринам

[ctx: @info: country code]
en: Svalbard & Jan Mayen Islands
uk: Острови Свальбард і Ян-Маєн

[ctx: @info: country code]
en: Swaziland
uk: Свазіленд

[ctx: @info: country code]
en: Sweden
uk: Швеція

[ctx: @info: country code]
en: Switzerland
uk: Швейцарія

[ctx: @info: country code]
en: Syrian Arab Republic
uk: Сирійська арабська Республіка

[ctx: @info: country code]
en: Taiwan
uk: Тайвань

[ctx: @info: country code]
en: Tajikistan
uk: Таджикистан

[ctx: @info: country code]
en: Tanzania
uk: Танзанія

[ctx: @info: country code]
en: Thailand
uk: Таїланд

[ctx: @info: country code]
en: Timor-Leste
uk: Демократична Республіка Східного Тимору

[ctx: @info: country code]
en: Togo
uk: Того

[ctx: @info: country code]
en: Tokelau Islands
uk: Острови Токелау

[ctx: @info: country code]
en: Trinidad and Tobago
uk: Тринідад і Тобаго

[ctx: @info: country code]
en: Tunisia
uk: Туніс

[ctx: @info: country code]
en: Turkey
uk: Туреччина

[ctx: @info: country code]
en: Turkmenistan
uk: Туркменістан

[ctx: @info: country code]
en: Turks and Caicos Islands
uk: Острови Теркс і Кайкос

[ctx: @info: country code]
en: Tuvalu
uk: Тувалу

[ctx: @info: country code]
en: US Virgin Islands
uk: Віргінські Острови (США)

[ctx: @info: country code]
en: Uganda
uk: Уганда

[ctx: @info: country code]
en: Ukraine
uk: Україна

[ctx: @info: country code]
en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

[ctx: @info: country code]
en: United Kingdom
uk: Велика Британія

[ctx: @info: country code]
en: United States Minor Outlying Islands
uk: Сполучені Штати Малих Віддалених Островів

[ctx: @info: country code]
en: United States of America
uk: Сполучені Штати Америки

[ctx: @info: country code]
en: Uruguay, Eastern Republic of
uk: Східна Республіка Уругвай

[ctx: @info: country code]
en: Uzbekistan
uk: Узбекистан

[ctx: @info: country code]
en: Vanuatu
uk: Вануату

[ctx: @info: country code]
en: Venezuela
uk: Венесуела

[ctx: @info: country code]
en: Viet Nam
uk: В'єтнам

[ctx: @info: country code]
en: Wallis and Futuna Islands
uk: Острови Волліс і Футуна

[ctx: @info: country code]
en: Western Sahara
uk: Західна Сахара

[ctx: @info: country code]
en: Yemen
uk: Ємен

[ctx: @info: country code]
en: Zambia
uk: Замбія

[ctx: @info: country code]
en: Zimbabwe
uk: Зімбабве

[ctx: @info: country code]
en: United Nations
uk: Об'єднані Нації

[ctx: @info: country code]
en: European Union
uk: Європейський союз

[ctx: @info: country code]
en: Space
uk: Космос

[ctx: @info: country code]
en: At Sea
uk: На морі

[ctx: @info: country code]
en: In Flight
uk: У польоті

[ctx: @info: country code]
en: England
uk: Англія

[ctx: @info: country code]
en: Scotland
uk: Шотландія

[ctx: @info: country code]
en: Northern Ireland
uk: Північна Ірландія

[ctx: @info: country code]
en: Wales
uk: Уельс

[ctx: @info: country code]
en: Palestine
uk: Палестина

[ctx: @info: country code]
en: Gaza
uk: Газа

[ctx: @info: country code]
en: Jericho
uk: Єрихон

[ctx: @item: unknown country]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: @title: subject widget]
en: Use structured definition of the subject matter:
uk: Використовувати структурне визначення сутності об'єкта:

[ctx: @label: subject widget]
en: Use standard
uk: Стандартний

[ctx: @label: subject widget]
en: reference code
uk: Еталонне зображення

[ctx: @label: subject widget]
en: Use custom definition
uk: Використовувати нетипове визначення

[ctx: @info]
en: Set here the Informative Provider Reference
uk: Тут ви можете встановити інформативне посилання надавача даних

[ctx: @info]
en: Set here the Subject Reference Number
uk: Тут ви можете встановити цифрову позначку теми

[ctx: @info]
en: Set here the Subject Name
uk: Тут ви можете встановити назву теми

[ctx: @info]
en: Set here the Subject Matter Name
uk: Тут ви можете встановити назву вмісту теми

[ctx: @info]
en: Set here the Subject Detail Name
uk: Тут ви можете встановити назву подробиць теми

[ctx: @label: Information Provider Reference: A name, registered with the IPTC/NAA, identifying the provider that guarantees the uniqueness of the UNO]
en: I.P.R:
uk: Посилання на джерело:

[ctx: @label: subject properties]
en: Reference:
uk: Еталон:

[ctx: @label: subject properties]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @label: subject properties]
en: Matter:
uk: Сутність:

[ctx: @label: subject properties]
en: Detail:
uk: Подробиці:

[ctx: @action: subject properties]
en: &Add
uk: &Додати

[ctx: @action: subject properties]
en: &Delete
uk: &Вилучити

[ctx: @action: subject properties]
en: &Replace
uk: &Замінити

en: Selected source language %1 is not supported for %2
uk: Підтримки вибраної початкової мови %1 для %2 не передбачено

en: Selected translation language %1 is not supported for %2
uk: Підтримки вибраної мови перекладу %1 для %2 не передбачено

en: Selected ui language %1 is not supported for %2
uk: Підтримки вибраної мови інтерфейсу %1 для %2 не передбачено

en: %1 URL can't be empty.
uk: Адреса %1 не може бути порожньою.

en: Error: Unable to find Bing credentials in web version.
uk: Помилка: не вдалося знайти реєстраційні дані Bing у вебверсії.

en: Error: Unable to extract Bing key from web version.
uk: Помилка: не вдалося видобути ключ Bing з вебверсії.

en: Error: Unable to extract Bing token from web version.
uk: Помилка: не вдалося видобути жетон Bing з вебверсії.

en: Error: Unable to extract additional Bing information from web version.
uk: Помилка: не вдалося видобути додаткові дані Bing з вебверсії.

en: Error: Unable to parse autodetected language
uk: Помилка: не вдалося обробити дані щодо автоматично виявленої мови

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
uk: Помилка: системами рушія виявлено підозріливий обмін даними з мережі вашого комп'ютера. Будь ласка, повторіть спробу запиту пізніше.

[ctx: @info: language name]
en: Automatically detect
uk: Визначити автоматично

[ctx: @info: language name]
en: Afrikaans
uk: африкаанс

[ctx: @info: language name]
en: Albanian
uk: албанська

[ctx: @info: language name]
en: Amharic
uk: амхарська

[ctx: @info: language name]
en: Arabic
uk: арабська

[ctx: @info: language name]
en: Armenian
uk: вірменська

[ctx: @info: language name]
en: Azeerbaijani
uk: азербайджанська

[ctx: @info: language name]
en: Basque
uk: баскська

[ctx: @info: language name]
en: Bashkir
uk: башкирська

[ctx: @info: language name]
en: Belarusian
uk: білоруська

[ctx: @info: language name]
en: Bengali
uk: бенгальська

[ctx: @info: language name]
en: Bosnian
uk: боснійська

[ctx: @info: language name]
en: Bulgarian
uk: болгарська

[ctx: @info: language name]
en: Catalan
uk: каталанська

[ctx: @info: language name]
en: Cantonese
uk: кантонська

[ctx: @info: language name]
en: Cebuano
uk: себуано

[ctx: @info: language name]
en: Chinese (Simplified)
uk: китайська (спрощений запис)

[ctx: @info: language name]
en: Chinese (Traditional)
uk: китайська (традиційний запис)

[ctx: @info: language name]
en: Corsican
uk: корсиканська

[ctx: @info: language name]
en: Croatian
uk: хорватська

[ctx: @info: language name]
en: Czech
uk: чеська

[ctx: @info: language name]
en: Danish
uk: данська

[ctx: @info: language name]
en: Dutch
uk: нідерландська

[ctx: @info: language name]
en: English
uk: англійська

[ctx: @info: language name]
en: Esperanto
uk: есперанто

[ctx: @info: language name]
en: Estonian
uk: естонська

[ctx: @info: language name]
en: Fijian
uk: фіджійська

[ctx: @info: language name]
en: Filipino
uk: філіппінська

[ctx: @info: language name]
en: Finnish
uk: фінська

[ctx: @info: language name]
en: French
uk: французька

[ctx: @info: language name]
en: Frisian
uk: фризька

[ctx: @info: language name]
en: Galician
uk: галісійська

[ctx: @info: language name]
en: Georgian
uk: грузинська

[ctx: @info: language name]
en: German
uk: німецька

[ctx: @info: language name]
en: Greek
uk: грецька

[ctx: @info: language name]
en: Gujarati
uk: гуджараті

[ctx: @info: language name]
en: Haitian Creole
uk: гаїтянська креольська

[ctx: @info: language name]
en: Hausa
uk: хауса

[ctx: @info: language name]
en: Hawaiian
uk: гавайська

[ctx: @info: language name]
en: Hebrew
uk: іврит

[ctx: @info: language name]
en: Hill Mari
uk: гірська марійська

[ctx: @info: language name]
en: Hindi
uk: хінді

[ctx: @info: language name]
en: Hmong
uk: хмонг

[ctx: @info: language name]
en: Hungarian
uk: угорська

[ctx: @info: language name]
en: Icelandic
uk: ісландська

[ctx: @info: language name]
en: Igbo
uk: ігбо

[ctx: @info: language name]
en: Indonesian
uk: індонезійська

[ctx: @info: language name]
en: Irish
uk: ірландська

[ctx: @info: language name]
en: Italian
uk: італійська

[ctx: @info: language name]
en: Japanese
uk: японська

[ctx: @info: language name]
en: Javanese
uk: яванська

[ctx: @info: language name]
en: Kannada
uk: каннада

[ctx: @info: language name]
en: Kazakh
uk: казахська

[ctx: @info: language name]
en: Khmer
uk: кхмерська

[ctx: @info: language name]
en: Kinyarwanda
uk: кіньяруанда

[ctx: @info: language name]
en: Klingon
uk: клінгонська

[ctx: @info: language name]
en: Klingon (PlqaD)
uk: клінгонська (плкад)

[ctx: @info: language name]
en: Korean
uk: корейська

[ctx: @info: language name]
en: Kurdish
uk: курдська

[ctx: @info: language name]
en: Kyrgyz
uk: киргизька

[ctx: @info: language name]
en: Lao
uk: лаоська

[ctx: @info: language name]
en: Latin
uk: латинська

[ctx: @info: language name]
en: Latvian
uk: латиська

[ctx: @info: language name]
en: Levantine Arabic
uk: левантійська арабська

[ctx: @info: language name]
en: Lithuanian
uk: литовська

[ctx: @info: language name]
en: Luxembourgish
uk: люксембурзька

[ctx: @info: language name]
en: Macedonian
uk: македонська

[ctx: @info: language name]
en: Malagasy
uk: малагасійська

[ctx: @info: language name]
en: Malay
uk: малайська

[ctx: @info: language name]
en: Malayalam
uk: малаялам

[ctx: @info: language name]
en: Maltese
uk: мальтійська

[ctx: @info: language name]
en: Maori
uk: маорійська

[ctx: @info: language name]
en: Marathi
uk: мараті

[ctx: @info: language name]
en: Mari
uk: марійська

[ctx: @info: language name]
en: Mongolian
uk: монгольська

[ctx: @info: language name]
en: Myanmar
uk: м'янмська

[ctx: @info: language name]
en: Nepali
uk: непальська

[ctx: @info: language name]
en: Norwegian
uk: норвезька

[ctx: @info: language name]
en: Oriya
uk: орійська

[ctx: @info: language name]
en: Chichewa
uk: Чічеванська

[ctx: @info: language name]
en: Papiamento
uk: папьяменто

[ctx: @info: language name]
en: Pashto
uk: пушту

[ctx: @info: language name]
en: Persian
uk: перська

[ctx: @info: language name]
en: Polish
uk: польська

[ctx: @info: language name]
en: Portuguese
uk: португальська

[ctx: @info: language name]
en: Punjabi
uk: пенджабі

[ctx: @info: language name]
en: Queretaro Otomi
uk: керетаро-отомі

[ctx: @info: language name]
en: Romanian
uk: румунська

[ctx: @info: language name]
en: Russian
uk: російська

[ctx: @info: language name]
en: Samoan
uk: самоанська

[ctx: @info: language name]
en: Scots Gaelic
uk: шотландська (гельська)

[ctx: @info: language name]
en: Serbian (Cyrillic)
uk: сербська (кирилиця)

[ctx: @info: language name]
en: Serbian (Latin)
uk: Сербська (латиниця)

[ctx: @info: language name]
en: Sesotho
uk: сесото

[ctx: @info: language name]
en: Shona
uk: шона

[ctx: @info: language name]
en: Sindhi
uk: синдхі

[ctx: @info: language name]
en: Sinhala
uk: сингалійська

[ctx: @info: language name]
en: Slovak
uk: словацька

[ctx: @info: language name]
en: Slovenian
uk: словенська

[ctx: @info: language name]
en: Somali
uk: сомалійська

[ctx: @info: language name]
en: Spanish
uk: іспанська

[ctx: @info: language name]
en: Sundanese
uk: сунданська

[ctx: @info: language name]
en: Swahili
uk: суахілі

[ctx: @info: language name]
en: Swedish
uk: шведська

[ctx: @info: language name]
en: Tagalog
uk: тагальська

[ctx: @info: language name]
en: Tahitian
uk: таїтянська

[ctx: @info: language name]
en: Tajik
uk: таджицька

[ctx: @info: language name]
en: Tamil
uk: тамільська

[ctx: @info: language name]
en: Tatar
uk: татарська

[ctx: @info: language name]
en: Telugu
uk: телугу

[ctx: @info: language name]
en: Thai
uk: тайська

[ctx: @info: language name]
en: Tongan
uk: тонґанська

[ctx: @info: language name]
en: Turkish
uk: турецька

[ctx: @info: language name]
en: Turkmen
uk: туркменська

[ctx: @info: language name]
en: Udmurt
uk: удмуртська

[ctx: @info: language name]
en: Uighur
uk: уйгурська

[ctx: @info: language name]
en: Ukrainian
uk: українська

[ctx: @info: language name]
en: Urdu
uk: урду

[ctx: @info: language name]
en: Uzbek
uk: узбецька

[ctx: @info: language name]
en: Vietnamese
uk: в'єтнамська

[ctx: @info: language name]
en: Welsh
uk: валлійська

[ctx: @info: language name]
en: Xhosa
uk: хоза

[ctx: @info: language name]
en: Yiddish
uk: ідиш

[ctx: @info: language name]
en: Yoruba
uk: йоруба

[ctx: @info: language name]
en: Yucatec Maya
uk: юкатанська маянська

[ctx: @info: language name]
en: Zulu
uk: зулуська

[ctx: @info]
en: Selected engine %1 does not support voice settings
uk: У вибраному рушії %1 не передбачено підтримки параметрів голосу

[ctx: @info]
en: Selected engine %1 does not support emotion settings
uk: У вибраному рушії %1 не передбачено підтримки параметрів емоцій

[ctx: @info]
en: %1 engine does not support TTS
uk: У рушії %1 не передбачено розпізнавання тексту за мовленням

[ctx: @info]
en: Selected language %1 is not supported for %2
uk: Підтримки вибраної мови %1 для %2 не передбачено

[ctx: @info]
en: Selected voice %1 is not supported for %2
uk: Підтримки вибраного голосу %1 для %2 не передбачено

[ctx: @info]
en: Selected emotion %1 is not supported for %2
uk: Підтримки вибраної емоції %1 для %2 не передбачено

en: Error: Unable to find Yandex SID in web version.
uk: Помилка: не вдалося знайти SID Yandex у вебверсії.

en: Error: Unable to extract Yandex SID from web version.
uk: Помилка: не вдалося видобути SID Yandex з вебверсії.

[ctx: @title: translator language code]
en: Code (Language-Country)
uk: Код (Мова-Країна)

[ctx: @title: translator language name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @info]
en: Enter here a string to search in languages list...
uk: Введіть рядок для пошуку у списку мов…

[ctx: @info]
en: Show only selected items (%1/%2)
uk: Показувати лише позначені записи (%1/%2)

[ctx: @title]
en: Select Alternative Languages To Edit Text
uk: Виберіть альтернативні мови для редагування тексту

[ctx: @label]
en: Online Translator:
uk: Інтернет-перекладач:

[ctx: @option]
en: Select here the online engine to translate text
uk: Тут ви можете вибрати рушій для перекладу тексту

[ctx: @info]
en: <para>The translator engine is an online Web-service used to translate text from one language to another one. This feature is available on metadata option where alternative language is supported, as Title, Caption, etc. The translation process is fully automatized but it requires an Internet connection to work.</para><para>User can select the more appropriate translator engine depending of desired target language, as not all world-wide languages are supported by online Web-services.</para>
uk: <para>Рушій перекладу — інтернет-служба, яку використовують для перекладу текстів з однієї мови іншою мовою. Цією можливістю можна скористатися для метаданих, для яких передбачено підтримку альтернативних мов, зокрема заголовка, підпису тощо. Процедуру перекладу повністю автоматизовано, але для її роботи потрібне з'єднання з інтернетом.</para><para>Користувач може вибрати відповідніший рушій перекладу бажаною мовою, оскільки в інтернет-службах передбачено підтримку не усіх розповсюджених мов.</para>

[ctx: @title]
en: Available Translator Languages (%1/%2)
uk: Доступні мови засобу перекладу (%1/%2)

[ctx: @info]
en: Open localize setup
uk: Відкрити налаштування локалізації

[ctx: @info]
en: Translate to %1
uk: Перекласти мовою %1

[ctx: @info: language edit widget]
en: Select language to translate with %1
uk: Виберіть мову для перекладу за допомогою %1

[ctx: @action]
en: Remove this entry
uk: Вилучити цей запис

[ctx: @action]
en: Clear List
uk: Спорожнити список

[ctx: @info: search text bar]
en: Search...
uk: Пошук…

[ctx: @info: search text bar]
en: Case sensitive
uk: З врахуванням регістру

[ctx: @option:check]
en: Activate spellcheck in background when entering text
uk: Задіяти фонову перевірку правопису під час введення тексту

[ctx: @info]
en: <para>Turn on this option to activate the background spellcheck feature on captions, titles, and other text-edit widgets. Spellcheck is able to auto-detect the current language used in text and will propose alternative with miss-spelled words.</para><para>With entries where alternative language can be specified, the contextual language will be used to parse text. Spellcheck depends of open-source backends, including necessary dictionaries, to operate sentence analysis in desired languages.</para>
uk: <para>Позначте цей пункт, щоб задіяти можливість фонової перевірки правопису для підписів, заголовків та інших віджетів редагування тексту. Засіб перевірки правопису здатен автоматично визначити поточну мову тексту і запропонувати альтернативи для неправильно написаних слів.</para><para>У записах, де може бути визначено альтернативну мову, для обробки тексту буде використано контекстну мову. Роботу засобу перевірки правопису засновано на модулях із відкритим кодом, включно із потрібними словниками для роботи із аналізом речень бажаної мови.</para>

[ctx: @label]
en: Default Language:
uk: Типова мова:

[ctx: @info: edit widget default language]
en: Select the default language here to use with "x-default"value for the alternative language strings.
uk: Тут можна вибрати типову мову, яку буде використано зі значенням «x-default».

en: Auto-detect
uk: Автовизначення

[ctx: @info]
en: Detect automatically the language by parsing string content
uk: Автоматично визначити мову шляхом обробки вмісту рядка

[ctx: @title]
en: Available Language Dictionaries
uk: Доступні словники мов

[ctx: @title: dictionary language code]
en: Code
uk: Код

[ctx: @title: dictionary language name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title]
en: Available Backends
uk: Доступні модулі обробки

[ctx: @title]
en: Ignored Words
uk: Ігноровані слова

[ctx: @info]
en: Set here a new word to ignore during spellcheck
uk: Тут ви можете вказати нове слово, яке слід ігнорувати під час перевірки правопису

[ctx: @info]
en: You can add or remove words to ignore while spell-checking operations.
uk: Ви можете додавати або вилучати слова, які буде проігноровано під час дій з перевірки правопису.

[ctx: @action]
en: &Add...
uk: &Додати…

[ctx: @action]
en: &Remove
uk: Ви&лучити

[ctx: @action]
en: &Replace
uk: &Замінити

[ctx: @action]
en: Go to Previous
uk: Перейти до попереднього

[ctx: @info]
en: Go to previous place in folder-view hierarchy
uk: Перейти до попереднього місця у ієрархії перегляду тек

[ctx: @action]
en: Go to Next
uk: Перейти до наступного

[ctx: @info]
en: Go to next place in folder-view hierarchy
uk: Перейти до наступного місця у ієрархії перегляду тек

[ctx: @action]
en: Go Up
uk: Перейти вгору

[ctx: @info]
en: Go up in folder-view hierarchy
uk: Перейти вище у ієрархії перегляду тек

[ctx: @action]
en: Go Home
uk: Перейти до домівки

[ctx: @info]
en: Go to home directory
uk: Перейти до домашнього каталогу

[ctx: @info: folder-view]
en: View Options
uk: Параметри перегляду

[ctx: @info: folder-view]
en: Selection options to render folder-view.
uk: Параметри вибору для показу перегляду теки.

[ctx: @action:inmenu]
en: Short View
uk: Стислий вигляд

[ctx: @info]
en: Switch Folder-View to Short Mode
uk: Перемкнути перегляд теки у скорочений режим

[ctx: @action:inmenu]
en: Detailed View
uk: Докладний режим

[ctx: @info]
en: Switch Folder-View to Detailed Mode
uk: Перемкнути перегляд теки у докладний режим

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Bookmarks
uk: Показати закладки

[ctx: @info]
en: Show or Hide the Bookmarked places
uk: Показати або приховати позначені закладками місця

[ctx: @action:inmenu]
en: More Settings...
uk: Інші параметри…

[ctx: @info]
en: Open configure dialog with more settings options
uk: Відкрити вікно налаштувань із додатковими параметрами

[ctx: @info: folder-view]
en: Stack Options
uk: Параметри стосу

[ctx: @info: folder-view]
en: Stack options to handle folder-view contents.
uk: Параметри стосу для обробки вмісту перегляду теки.

[ctx: @action:inmenu]
en: Load Contents
uk: Завантажити вміст

[ctx: @action]
en: Load Contents
uk: Завантажити вміст

[ctx: @info]
en: Load contents to editor stack
uk: Завантажити вміст до стосу редактора

[ctx: @action:inmenu]
en: Append Contents
uk: Дописати вміст

[ctx: @action]
en: Append Contents
uk: Дописати вміст

[ctx: @info]
en: Append contents to editor stack
uk: Дописати вміст до стосу редактора

[ctx: @info]
en: Enter the customized folder-view path or select from history
uk: Введіть нетиповий шлях перегляду тек або виберіть його з журналу

[ctx: @info: folder-view path edit]
en: Enter local path here...
uk: Тут введіть локальний шлях…

[ctx: @item: filter type mime]
en: JPEG images
uk: зображення JPEG

[ctx: @item: filter type mime]
en: TIFF images
uk: зображення TIFF

[ctx: @item: filter type mime]
en: PNG images
uk: зображення PNG

[ctx: @item: filter type mime]
en: PGF images
uk: зображення PGF

[ctx: @item: filter type mime]
en: HEIF images
uk: зображення HEIF

[ctx: @item: filter type mime]
en: AVIF images
uk: зображення AVIF

[ctx: @item: filter type mime]
en: JPEG-XL images
uk: зображення JPEG-XL

[ctx: @item: filter type mime]
en: WEBP images
uk: зображення WEBP

[ctx: @item: filter type mime]
en: DNG images
uk: зображення DNG

[ctx: @item: filter type mime]
en: RAW images
uk: зображення RAW

[ctx: @item: filter type mime]
en: No RAW images
uk: не цифрові негативи

[ctx: @item: filter type mime]
en: All supported files
uk: усі підтримувані файли

[ctx: @info]
en: Icon Size: %1
uk: Розмір піктограми: %1

[ctx: @title:window]
en: New Bookmark
uk: Нова закладка

[ctx: @title:window]
en: Edit Bookmark
uk: Редагування закладки

[ctx: @label: bookmark properties]
en: &Title:
uk: &Заголовок:

[ctx: @info]
en: Enter bookmark title here...
uk: Тут введіть заголовок закладки…

[ctx: @info]
en: The bookmark title which must be unique and not empty
uk: Заголовок закладки, який має бути неповторним і непорожнім

[ctx: @label]
en: &Icon:
uk: П&іктограма:

[ctx: @action:button]
en: Reset
uk: Скинути

[ctx: @label: bookmark properties]
en: &Path:
uk: &Шлях:

[ctx: @info]
en: Enter bookmark path here...
uk: Тут введіть шлях закладки…

[ctx: @info]
en: You can add or remove bookmarked places here.
uk: Тут ви можете додавати або вилучати закладки місць.

[ctx: @title]
en: Bookmarks
uk: Закладки

[ctx: @action: context menu]
en: Load Contents
uk: Завантажити вміст

[ctx: @title]
en: Places
uk: Місця

[ctx: @action]
en: Add Bookmark
uk: Додати закладку

[ctx: @info]
en: Add new bookmark to the list
uk: Додати нову закладку до списку

[ctx: @action]
en: Del Bookmark
uk: Вилучити закладку

[ctx: @info]
en: Remove selected bookmark from the list
uk: Вилучити позначену закладку зі списку

[ctx: @action]
en: Edit Bookmark
uk: Редагувати закладку

[ctx: @info]
en: Edit current bookmark from the list
uk: Редагувати поточну закладку зі списку

[ctx: @title:window]
en: Add New Bookmark
uk: Додавання нової закладки

[ctx: @info]
en: This bookmark referencing
    %1
    already exists in the list with name "%2".
uk: Ця закладка, що посилається на
    %1
    вже є у списку під назвою «%2».

[ctx: @title:window]
en: Confirm Bookmark Deletion
uk: Підтвердження вилучення закладки

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to remove the bookmark "%1"?
uk: Ви справді хочете вилучити закладку «%1»?

[ctx: @title]
en: My Bookmarks
uk: Мої закладки

[ctx: @title]
en: Usual Places
uk: Звичні місця

[ctx: @title]
en: Folder-View
uk: Перегляд теки

[ctx: @title]
en: Stack
uk: Стос

[ctx: @action: context menu]
en: Add Bookmark
uk: Додати закладку

[ctx: @title: file system tree]
en: Folders
uk: Теки

[ctx: command line option]
en: File(s) or folder(s) to open
uk: Файли і теки, які слід відкрити

[ctx: #info]
en: <p>You are running Showfoto as a 32-bit version on a 64-bit Windows.</p><p>Please install the 64-bit version of Showfoto to get a better experience with Showfoto.</p>
uk: <p>Ви працюєте із 32-бітовою версією Showfoto у 64-бітовій версії Windows.</p><p>Будь ласка, встановіть 64-бітову версію Showfoto, щоб скористатися усіма можливостями Showfoto на повну силу.</p>

en: Loading themes...
uk: Завантаження тем…

en: <p>The ICC profile path seems to be invalid.</p><p>If you want to set it now, select "Yes", otherwise select "No". In this case, "Color Management" feature will be disabled until you solve this issue</p>
uk: <p>Цей шлях до профілів ICC, здається, є некоректним.</p><p>Якщо ви все ж бажаєте його встановити, виберіть «Так», у іншому випадку виберіть «Ні». У цьому випадку, «Керування кольорами» буде вимкнено до того часу, коли ви розв'яжете цю проблему</p>

[ctx: unknown image dimensions]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: <Image file name> (<Image number> of <Images in album>)]
en: %1 (%2 of %3)
uk: %1 (%2 з %3)

en: Delete File
uk: Вилучити файл

[ctx: @title:window]
en: Error Saving File
uk: Помилка під час збереження файла

en: Failed to save file: %1
uk: Не вдалося зберегти файл: %1

en: Remote file handling is not supported
uk: Підтримки обробки віддалених файлів не передбачено

en: Image saved successfully
uk: Зображення успішно збережено

en: About to delete file "%1"
    Are you sure?
uk: Ви вилучаєте файл «%1»
    Ви впевнені, що цього бажаєте?

en: Cannot delete "%1"
uk: Не вдалося вилучити «%1»

[ctx: @title:window]
en: Open Images from Folder
uk: Відкриття зображення з теки

en: There is no item to process.
uk: Немає записів для обробки.

[ctx: @title:window]
en: Error Loading File
uk: Помилка під час спроби завантажити файл

en: Failed to load file: "%1"
    Remote file handling is not supported
uk: Не вдалося завантажити файл: «%1»
    Підтримки обробки віддалених файлів не передбачено

en: &Themes
uk: &Теми

en: Open folder
uk: Відкрити теку

note: i18n: ectx: Menu (File)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (Color)
en: &Color
uk: &Колір

note: i18n: ectx: Menu (Enhance)
en: Enh&ance
uk: Покра&щення

note: i18n: ectx: Menu (Transform)
en: Tra&nsform
uk: Пере&творення

note: i18n: ectx: Menu (Decorate)
en: &Decorate
uk: Дек&орування

note: i18n: ectx: Menu (Filters)
en: Effec&ts
uk: Е&фекти

[ctx: @title:window]
en: Configure
uk: Налаштовування

en: Editor Window
uk: Вікно редактора

en: <qt>Editor Window Settings<br/><i>Customize editor window behavior</i></qt>
uk: <qt>Параметри вікна редактора<br/><i>За допомогою цієї панелі ви зможете налаштувати вікно редактора</i></qt>

en: <qt>Embedded Image Information Management<br/><i>Setup relations between images and metadata</i></qt>
uk: <qt>Керування вбудованою до зображень інформацією<br/><i>За допомогою цієї панелі ви можете вказати дії, які буде виконано з метаданими зображень</i></qt>

en: Tool Tip
uk: Підказки

en: <qt>Thumbbar and Folder-View Items Tool-Tip Settings<br/><i>Customize information in tool-tips</i></qt>
uk: <qt>Параметри підказок записів панелі мініатюр і перегляду тек<br/><i>За допомогою цієї панелі ви зможете налаштувати вміст підказок</i></qt>

en: RAW Decoding
uk: Декодування RAW

en: <qt>RAW Files Decoding Settings<br/><i>Customize default RAW decoding settings</i></qt>
uk: <qt>Параметри декодування файлів цифрових негативів<br/><i>За допомогою цієї панелі ви зможете налаштувати типові параметри декодування цифрових негативів</i></qt>

en: <qt>Settings for Color Management<br/><i>Customize color management settings</i></qt>
uk: <qt>Параметри керування кольорами<br/><i>За допомогою цієї панелі ви зможете налаштувати параметри керування кольорами</i></qt>

en: Save Images
uk: Зберегти зображення

en: <qt>Settings for Saving Image Files<br/><i>Set default configuration used to save images</i></qt>
uk: <qt>Параметри збереження файлів зображень<br/><i>За допомогою цієї панелі ви зможете вказати типові параметри, які буде використано для збереження зображень</i></qt>

[ctx: @title: settings section]
en: Geolocation
uk: Геопозиціювання

[ctx: @title]
en: Geolocation Settings
    Customize view to geolocalize items
uk: Параметри геопозиціювання
    За допомогою цієї панелі ви зможете налаштувати геопозиціювання зображень

en: Plugins
uk: Додатки

en: <qt>Main Interface Plug-in Settings<br/><i>Set which plugins will be accessible from application</i></qt>
uk: <qt>Параметри додатків головного інтерфейсу<br/><i>За допомогою цієї панелі ви зможете встановити перелік додатків, які будуть доступні з головного інтерфейсу програми</i></qt>

[ctx: @title: misc setup options page]
en: Miscellaneous
uk: Різне

en: <qt>Miscellaneous Settings<br/><i>Customize behavior of the other parts of Showfoto</i></qt>
uk: <qt>Різноманітні параметри<br/><i>За допомогою цієї панелі можна налаштувати поведінку інших компонентів Showfoto</i></qt>

[ctx: @label]
en: Rotate actions
uk: Дії з обертання

[ctx: @option:check]
en: Show images/thumbnails &rotated according to orientation tag.
uk: Показувати зображення/мініатюри &обернутими, відповідно до мітки орієнтації.

[ctx: @option:check]
en: Set orientation tag to normal after rotate/flip.
uk: Після обертання/віддзеркалення зображення змінити мітку орієнтації на нормальну.

[ctx: @info]
en: a standard used by most digital cameras today to store technical information (like aperture and shutter speed) about an image.
uk: є стандартом, що зараз використовується у більшості цифрових фотоапаратів для зберігання технічної інформації щодо фотографії.

[ctx: @info]
en: an older standard used in digital photography to store photographer information in images.
uk: це застарілий стандарт, який використовувався у цифровій фотографії для зберігання відомостей про автора фотографії.

[ctx: @info]
en: a new standard used in digital photography, designed to replace IPTC.
uk: це новітній стандарт, що використовується у цифровій фотографії, який має замінити IPTC.

[ctx: @title:tab]
en: Behavior
uk: Поведінка

en: Thumbbar, Folder-View, and Stack-View Items Sort Order
uk: Упорядкування записів на панелі мініатюр, у перегляді тек та у перегляді стосу

en: Sort images by:
uk: Впорядкувати зображення за:

[ctx: sort images by date]
en: Date
uk: За датою

[ctx: sort images by name]
en: Name
uk: За назвою

[ctx: sort images by size]
en: File Size
uk: За розміром файла

en: Here, select whether newly-loaded images are sorted by their date, name, or size on disk.
uk: Тут ви можете вибрати спосіб впорядкування тільки-но завантажених зображень (за датою, назвою або розміром файла).

en: Reverse ordering
uk: Зворотний порядок

en: If this option is enabled, newly-loaded images will be sorted in descending order.
uk: Якщо увімкнено цей параметр, тільки-но завантажені зображення буде впорядковано у зворотному порядку.

en: Thumbbar Items
uk: Записи панелі мініатюр

en: &Show image Format
uk: По&казувати формат зображень

en: Set this option to show image format over image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано назву формату даних файла.

en: &Show Geolocation Indicator
uk: По&казувати індикатор геопозиціювання

en: Set this option to indicate if image has geolocation information.
uk: Позначте цей пункт для показу індикатора наявності у зображенні даних щодо геопозиціювання.

en: Scroll current item to center of thumbbar
uk: Розташовувати поточний пункт у центрі панелі мініатюр

en: Updates
uk: Оновлення

en: Check for new version:
uk: Шукати нову версію:

en: Only For Stable Releases
uk: Лише стабільні випуски

en: Weekly Pre-Releases
uk: Щотижневі версії, що передують випуску

en: Set this option to configure which kind of new versions must be check for updates.
    "Stable" releases are official versions safe to use in production.
    "Pre-releases" are proposed weekly to tests quickly new features
    and are not recommended to use in production as bugs can remain.
uk: Вкажіть значення цього параметра, щоб визначити тип нових версій, які шукатиме програма.
    «Стабільні» випуски є офіційними версіями, які можна безпечно використовувати для повсякденної роботи.
    «Версії, що передують випускам» пропонуються розробниками щотижня для швидкого тестування нових можливостей.
    Ми не рекомендуємо користуватися ними для повсякденної роботи, оскільки у них можуть лишатися певні вади.

en: Use Version With Debug Symbols
uk: Скористатися версією із діагностичними символами

en: If this option is enabled, a version including debug symbols will be used for updates.
    This version is more heavy but can help developers to trace dysfunctions in debugger.
uk: Якщо позначено цей пункт, для оновлень буде використано версію, до якої включено діагностичні символи.
    Ця версія є об'ємнішою, але може допомогти розробникам визначити причини проблем за допомогою засобів діагностики.

en: Last check: %1
uk: Попередня перевірка: %1

en: Check now...
uk: Шукати зараз…

[ctx: @title:tab]
en: Behaviour
uk: Поведінка

en: &Show splash screen at startup
uk: Показувати ві&кно вітання під час запуску

en: Use native file dialogs from the system
uk: Загальносистемні вікна роботи з файлами

en: Sidebar tab title:
uk: Заголовок бічної вкладки:

en: Only For Active Tab
uk: Лише для активної вкладки

en: For All Tabs
uk: Для всіх вкладок

en: Set this option to configure how sidebars tab title are visible.
uk: Позначте цей пункт, щоб налаштувати спосіб, у який буде показано заголовки бічних вкладок.

en: Widget style:
uk: Стиль віджетів:

en: Set this option to choose the default window decoration and looks.
uk: Встановіть значення цього параметра, щоб змінити типове обрамлення і вигляд вікон.

en: Icon theme (changes after restart):
uk: Тема піктограм (зміна потребуватиме перезапуску):

en: Set this option to choose the default icon theme.
uk: Встановіть значення цього параметра, щоб вибрати типову тему піктограм.

[ctx: icon theme]
en: Breeze Dark
uk: Темна Breeze

en: Use Icon Theme From System
uk: Використовувати загальносистемну тему піктограм

en: Application font:
uk: Шрифт програми:

en: Select here the font used to display text in whole application.
uk: Тут ви можете вказати шрифт, який буде використано для показу тексту у всій програмі.

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
uk: Вигляд

[ctx: @title:tab]
en: Spellcheck
uk: Перевірка правопису

[ctx: @title:tab]
en: Localize
uk: Локалізувати

[ctx: @title:tab]
en: System
uk: Система

en: Check for new version option will verify the pre-releases.
    "Pre-releases" are proposed weekly to tests quickly new features.
    It's not recommended to use pre-release in production as bugs can remain,
    unless you know what you are doing.
    Do you want to continue?
uk: Програма виконуватиме пошук нових версій, що передують випуску.
    Ці версії призначено для швидкого щотижневого тестування нових можливостей.
    Не рекомендуємо користуватися такими тестовими версіями для щоденних завдань
    (можуть виникнути проблеми), якщо у вас немає значного досвіду у діагностиці помилок у програмі.
    Хочете продовжувати?

[ctx: @title:tab generic plugins list]
en: Generic
uk: Загальні

[ctx: @title:tab editor plugins list]
en: Image Editor
uk: Редактор зображень

[ctx: @title:tab loader plugins list]
en: Image Loaders
uk: Завантажувачі зображень

en: Show Items' Toolti&ps With Thumbbar and Folder-View
uk: Показувати п&анелі підказок записів із панеллю мініатюр і переглядом тек

en: Set this option to display the image information when the mouse hovers over a thumbbar or folder-view item.
uk: Позначте цей пункт, щоб під час проведення над записом на панелі мініатюр або панелі перегляду тек вказівником миші було показано інформацію про зображення.

en: Select here the font used to display text in tooltips.
uk: Тут ви можете вказати шрифт, який буде використано для показу тексту підказок.

en: File/Image Information
uk: Інформація про файл/зображення

en: Show file name
uk: Показувати назву файла

en: Set this option to display the image file name.
uk: Позначте цей пункт, щоб показувати назву файла зображення.

en: Show file date
uk: Показувати дату файла

en: Set this option to display the image file date.
uk: Позначте цей пункт, щоб показувати дату файла зображення.

en: Show file size
uk: Показувати розмір файла

en: Set this option to display the image file size.
uk: Позначте цей пункт, щоб показувати розмір файла зображення.

en: Show image type
uk: Показувати тип зображення

en: Set this option to display the image type.
uk: Позначте цей пункт, щоб показувати тип файла зображення.

en: Show image dimensions
uk: Показувати розміри зображення

en: Set this option to display the image dimensions in pixels.
uk: Позначте цей пункт, щоб показувати розміри зображення в пікселях.

en: Set this option to display the make and model of the camera with which the image has been taken.
uk: Позначте цей пункт, щоб було показано виробника і модель фотоапарата, яким було зроблено знімок.

en: Camera lens model
uk: Модель об'єктива фотоапарата

en: Set this option to display the lens model with which the image was taken.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала модель об'єктива, за допомогою якого було зроблено знімок.

en: Show camera date
uk: Показати дату з фотоапарата

en: Set this option to display the date when the image was taken.
uk: Позначте цей пункт, щоб відображати дату, коли було зроблено знімок.

en: Set this option to display the camera aperture and focal settings used to take the image.
uk: Позначте цей пункт, щоб відображати параметри діафрагми і фокальної відстані, використані під час знімання.

en: Set this option to display the camera exposure and sensitivity used to take the image.
uk: Позначте цей пункт, щоб було показано експозицію та чутливість фотоапарата, використані під час знімання.

en: Show camera mode and program
uk: Показувати режим і програму фотоапарата

en: Set this option to display the camera mode and program used to take the image.
uk: Позначте цей пункт, щоб було показано режим і програму фотоапарата, використані під час знімання.

en: Show camera flash settings
uk: Показувати параметри спалаху фотоапарата

en: Set this option to display the camera flash settings used to take the image.
uk: Позначте цей пункт, щоб було показано параметри спалаху, використані під час знімання.

en: Show camera white balance settings
uk: Показувати параметри балансу білого фотоапарата

en: Set this option to display the camera white balance settings used to take the image.
uk: Позначте цей пункт, щоб було показано параметри балансу білого, використані під час знімання.

[ctx: @title]
en: My Favorites
uk: Мої улюблені

[ctx: @title]
en: Favorite Folder Properties
uk: Властивості теки улюбленого

[ctx: @info: favorite folder title property]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @info: favorite folder hierarchy property]
en: Hierarchy:
uk: Ієрархія:

[ctx: @title]
en: Favorite Item Properties
uk: Властивості улюбленого запису

[ctx: @info: favorite item title property]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @info: favorite item date property]
en: Created:
uk: Створено:

[ctx: @info: favorite item hierarchy property]
en: Hierarchy:
uk: Ієрархія:

[ctx: @info; favorite item count elements property]
en: Items:
uk: Записів:

[ctx: @info: favorite item caption property]
en: Description:
uk: Опис:

[ctx: @label: favorite item title properties]
en: &Name:
uk: &Назва:

[ctx: @info]
en: Enter favorite entry name here...
uk: Тут введіть вашу назву запису улюбленого…

[ctx: @info]
en: The favorite item name which must be unique and not empty
uk: Назва улюбленого запису, яка має бути неповторною і непорожньою

[ctx: @label: favorite item hierarchy properties]
en: Hierarchy:
uk: Ієрархія:

[ctx: @info]
en: The favorite entry hierarchy which must be unique in tree-view
uk: Назва запису ієрархії улюблених записів, яка має бути неповторною у межах панелі ієрархії

[ctx: @label: favorite entry type properties]
en: Type:
uk: Тип:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Favorite Folder
uk: Тека улюбленого

[ctx: @item:inlistbox]
en: Favorite Item
uk: Запис улюбленого

[ctx: @info]
en: A "Favorite Item" is a hierarchy entry hosting advanced properties as date, icon, description, and images list. A "Favorite Folder" is a simple entry in the hierarchy without extra property.
uk: «Запис улюбленого» — запис ієрархії, який містить додаткові властивості, зокрема дату, піктограму, опис та список зображень. «Тека улюбленого» — простий запис в ієрархії без додаткових властивостей.

[ctx: @label: favorite item caption properties]
en: &Description:
uk: &Опис:

[ctx: @info]
en: Enter favorite item description here...
uk: Тут введіть опис улюбленого запису…

[ctx: @label: favorite item date properties]
en: &Created:
uk: С&творено:

[ctx: @info]
en: Select favorite item date. By default, day of item creation is assigned.
uk: Виберіть дату для запису улюбленого. Типово, із ним буде пов'язано дату створення запису.

[ctx: @info]
en: Use this button to select the date of the oldest image from the list.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вибрати дату найдавнішого зображення зі списку.

[ctx: @info]
en: Use this button to calculate the average date of images from the list.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб наказати програмі обчислити середню дату для зображень зі списку.

[ctx: @info]
en: Use this button to select the date of the newest image from the list.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вибрати дату найновішого зображення зі списку.

[ctx: @info]
en: Select here the icon to use for this favorite item in tree-view.
uk: Тут ви можете вибрати піктограму, яку буде використано для запису улюбленого на панелі ієрархії.

[ctx: @info]
en: Assign favorite item icon to default in tree-view.
uk: Пов'язати із записом улюбленого в ієрархії типову піктограму.

[ctx: @label: favorites item file properties]
en: &Items:
uk: З&аписи:

[ctx: @title:column file name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column file size]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: @title:column file type-mime]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @title:column file date]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @title:column file path]
en: Path
uk: Шлях

[ctx: @info]
en: This is the list of files hosted by this favorite item. The current selected file from this list will be automatically shown in editor when favorite is open. If none is selected, first one from the list will be displayed.
uk: Це список записів, які містяться у цьому улюбленому записі. Поточний позначений файл з цього списку буде автоматично показано у редакторі, коли буде відкрито улюблений запис. Якщо не позначено жодного запису, буде показано перший зі списку.

[ctx: @label]
en: Note: favorite item name cannot be empty!
uk: Зауваження: запис улюбленого має бути непорожнім!

[ctx: @label]
en: Note: favorite item files list cannot be empty!
uk: Зауваження: список файлів запису улюбленого має бути непорожнім!

[ctx: @label]
en: Note: favorite item name already exists in hierarchy!
uk: Зауваження: запис улюбленого з такою назвою вже є у ієрархії!

[ctx: @label]
en: Note: favorite folder name cannot be empty!
uk: Зауваження: назва теки улюбленого має бути непорожньою!

[ctx: @label]
en: Note: favorite folder name already exists in hierarchy!
uk: Зауваження: в ієрархії вже є тека улюбленого з такою назвою!

[ctx: @info]
en: %1 file | %1 files
uk[0]: %1 файл
uk[1]: %1 файли
uk[2]: %1 файлів
uk[3]: %1 файл

[ctx: @title:window]
en: New Favorite Item
uk: Новий запис улюбленого

[ctx: @title:window]
en: Edit Favorite Item
uk: Редагування запису улюбленого

[ctx: @title:window]
en: New Favorite Folder
uk: Нова тека улюбленого

[ctx: @title:window]
en: Edit Favorite Folder
uk: Редагування теки улюбленого

[ctx: @title:window, favorite item properties]
en: Could not Calculate Average
uk: Не вдалося обчислити середнє

[ctx: @info: favorite item properties]
en: Could not calculate date average for this favorite item.
uk: Не вдалося обчислити середню дату для цього запису улюбленого.

[ctx: @info]
en: You can add or remove favorite stacks here.
uk: Тут ви можете додавати або вилучати записи улюблених стосів.

[ctx: @title]
en: Favorites
uk: Улюблене

[ctx: @action]
en: Add Favorite
uk: Додати до улюблених

[ctx: @action]
en: Add Sub-Folder
uk: Додати підтеку

[ctx: @info]
en: Add new sub-folder to the list
uk: Додати нову підтеку до списку

[ctx: @action]
en: Delete Item
uk: Вилучити запис

[ctx: @info]
en: Remove selected item from the list
uk: Вилучити позначений запис зі списку

[ctx: @action]
en: Edit Item
uk: Редагувати запис

[ctx: @info]
en: Edit current item from the list
uk: Редагувати поточний запис у списку

[ctx: @info: search text bar]
en: Search in Favorites...
uk: Шукати серед «Улюблених»…

[ctx: @title:window]
en: Confirm Item Deletion
uk: Підтвердження вилучення запису

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to remove the item "%1"
    and all nested items if any?
uk: Ви справді бажаєте вилучити запис «%1»
    з усіма вкладеними записами, якщо такі існують?

[ctx: @title]
en: Unnamed
uk: Без назви

[ctx: @title: item file name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title: item file size]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: @title: item file type]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @title: item date from metadata]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @title]
en: Stack-View
uk: Перегляд стосом

[ctx: @title:menu]
en: Icon Size
uk: Розмір піктограми

[ctx: @action:inmenu]
en: Small (%1x%2)
uk: Малий (%1⨯%2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Medium (%1x%2)
uk: Середній (%1⨯%2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Large (%1x%2)
uk: Великий (%1⨯%2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Huge (%1x%2)
uk: Величезний (%1⨯%2)

[ctx: @action: context menu]
en: Add as Favorite
uk: Додати як улюблений

[ctx: @action: context menu]
en: Clear All Items
uk: Спорожнити список усіх записів

[ctx: @action: context menu]
en: Remove Items
uk: Вилучити записи

[ctx: @title: stack-view list on items]
en: Stack
uk: Стос

[ctx: @action]
en: C&ancel
uk: &Скасувати

[ctx: date of image creation]
en: created: %1
uk: створено: %1

en: By Name
uk: За назвою

en: By Date
uk: За датою

en: By File Size
uk: За розміром файла

[ctx: @action: sort type]
en: Ascending
uk: За зростанням

[ctx: @action: sort type]
en: Descending
uk: За спаданням

en: Current Name
uk: Поточна назва

en: New Name
uk: Нова назва

en: This list shows the results for your renaming pattern. Red items indicate a name collision, either because the new name is equal to the current name, or because the name has already been assigned to another item.
uk: У цьому списку показано результати застосування вашого шаблону перейменування. Записи, позначені червоним кольором, відповідають конфліктам назв (нова назва збігається з поточною назвою або назвою, яку слід надати іншому об'єкту).

en: Rename | Rename (%1 images)
uk[0]: Перейменувати (%1 зображення)
uk[1]: Перейменувати (%1 зображення)
uk[2]: Перейменувати (%1 зображень)
uk[3]: Перейменувати

en: Sort Images
uk: Впорядкувати зображення

en: <b>Renaming images. Please wait...</b>
uk: <b>Перейменування зображень. Будь ласка, зачекайте…</b>

[ctx: @action:button]
en: &Abort
uk: П&ерервати

en: Processing...
uk: Виконання…

[ctx: @title:window]
en: Renaming Images
uk: Перейменування зображень

en: An error occurred while renaming %1 image.
    Do you want to rename this image again or rename this image by overwriting? | An error occurred while renaming %1 images.
    Do you want to rename these images again or rename these images by overwriting?
uk[0]: Під час перейменування %1 зображення сталася помилка.
    Хочете спробувати перейменувати ці зображення знову чи перейменувати шляхом перезапису?
uk[1]: Під час перейменування %1 зображень сталася помилка.
    Хочете спробувати перейменувати ці зображення знову чи перейменувати шляхом перезапису?
uk[2]: Під час перейменування %1 зображень сталася помилка.
    Хочете спробувати перейменувати ці зображення знову чи перейменувати шляхом перезапису?
uk[3]: Під час перейменування %1 зображення сталася помилка.
    Хочете спробувати перейменувати це зображення знову чи перейменувати шляхом перезапису?

[ctx: @action:button]
en: Rename Again
uk: Перейменувати знову

[ctx: @action:button]
en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: <b>Renaming images. Errors: %1</b>
uk: <b>Перейменування зображень. Помилки: %1</b>

en: <p>Enter your renaming pattern here. Use the access buttons to quickly add renaming options and modifiers. For further explanation, use the information button.</p>
uk: <p>Сюди ви можете ввести ваш шаблон перейменування. Для пришвидшення додавання параметрів перейменування та модифікаторів скористайтеся відповідними кнопками. Докладніші відомості можна отримати натисканням кнопки показу панелі інформації.</p>

en: Show a list of all available options
uk: Показати список всіх можливих параметрів

en: Modifiers
uk: Модифікатори

en: <p>Add a modifier to a renaming option. To activate this button, place the cursor behind a renaming option or an already assigned modifier.</p>
uk: <p>Додати до параметра перейменування модифікатор. Щоб задіяти цю кнопку, розташуйте курсор за параметром перейменування або вже призначеним модифікатором.</p>

en: Renaming Options
uk: Параметри перейменування

en: <p>Add renaming options to the parse string.</p>
uk: <p>Додати параметри перейменування до рядка обробки.</p>

en: To apply a modifier, append it to the option, for instance: [file]{upper}
uk: Щоб застосувати модифікатор, допишіть його до пункту, приклад: [file]{upper}

en: Modifiers can be applied to every renaming option.
uk: Модифікатори можна застосовувати до будь-якого з параметрів перейменування.

en: It is possible to assign multiple modifiers to an option, they are applied in the order you assign them.
uk: Можна використовувати ланцюжки модифікаторів. Їх буде застосовано за порядком призначення.

en: Be sure to use the quick access buttons: They might provide additional information about renaming and modifier options.
uk: Скористайтеся кнопками пришвидшення доступу: за їх допомогою можна отримати додаткові відомості щодо параметрів перейменування та модифікації.

en: The file list can be sorted, just right-click on it to see the sort criteria (album UI only).
uk: Список файлів може бути впорядковано. Достатньо клацнути правою кнопкою, щоб переглянути список критеріїв впорядкування (лише інтерфейс альбомів).

[ctx: @title:window]
en: Information
uk: Інформація

en: Change Case
uk: Змінити регістр

en: change the case of a renaming option
uk: змінити регістр у параметрі перейменування

en: Convert to uppercase
uk: Перетворити на верхній регістр

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Convert to lowercase
uk: Перетворити на нижній регістр

en: Lowercase
uk: Нижній регістр

en: Convert the first letter of each word to uppercase
uk: Перетворити першу літеру кожного слова на літеру верхнього регістру

en: First Letter of Each Word Uppercase
uk: Верхній Регістр Першої Літери Кожного Слова

en: Default Value
uk: Типове значення

en: <p>Set a default value for empty strings.<br/>When applied to a renaming option, an empty string will be replaced by the value you specify here.</p>
uk: <p>Надає змогу встановити типове значення для порожніх рядків.<br/>У разі застосування дії з перейменування порожній рядок буде замінено вказаним вами тут значенням.</p>

[ctx: default value for empty strings]
en: Default Value...
uk: Типове значення…

en: Set a default value for empty strings
uk: Встановити типове значення для порожніх рядків

[ctx: The length of the string]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Length:
uk: Довжина:

[ctx: Alignment of the text]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alignment:
uk: Вирівнювання:

[ctx: The character the string should be filled with]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Character:
uk: Символ:

en: Range...
uk: Діапазон…

en: Add only a specific range of a renaming option
uk: Додати лише певний діапазон параметра перейменування

en: Extract a specific range (if '||to||' is omitted, go to the end of string)
uk: Видобути певний діапазон (якщо не буде вказано значення для '||до||', перехід до кінця рядка)

[ctx: start of the range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: From:
uk: Від:

[ctx: range goes to the end of the string]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, toTheEndCheckBox)
en: to the end
uk: до кінця

[ctx: end of the range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: To:
uk: До:

en: Remove Doubles
uk: Вилучити дублікати

en: Remove duplicate words
uk: Вилучити дублікати слів

[ctx: Replace text]
en: Replace...
uk: Замінити…

en: Replace text in a renaming option
uk: Замінити текст у параметрі перейменування

en: Replace text (||options||: ||r|| = regular expression, ||i|| = ignore case)
uk: Замінити текст (||параметри||: ||r|| = формальний вираз, ||i|| = без врахування регістру)

[ctx: Replace string]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace:
uk: Замінити:

[ctx: The string to replace the text with]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: With:
uk: На:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, caseSensitive)
en: Case Sensitive
uk: З врахуванням регістру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isRegExp)
en: Regular Expression
uk: Формальний вираз

en: Trimmed
uk: Обрізана

en: Remove leading, trailing and extra whitespace
uk: Вилучити початковий, кінцевий і проміжні пробіли

[ctx: unique value for duplicate strings]
en: Unique
uk: Унікальна

en: Add a suffix number to have unique strings in duplicate values
uk: Додати суфікс-номер для створення унікальних рядків у дублікатах

en: Add a suffix number, ||n|| specifies the number of digits to use
uk: Додати суфікс-число, ||n|| визначає кількість цифр у суфіксі

en: Add a suffix number, ||n|| specifies the number of digits to use, ||c|| specifies the separator char before the numbers, ||a|| optional to include all options for uniqueness, ||0|| optional to always pad with ||n|| zero digits
uk: Додати суфікс-число, ||n|| визначає кількість цифр у суфіксі, ||c|| задає символ-роздільник до чисел, ||a|| — необов'язковий, для включення усіх параметрів для унікальності, ||0|| — необов'язкове безумовне доповнення нулями до ||n|| цифр

en: Add the camera name
uk: Додати назву фотоапарата

en: Camera name
uk: Назва фотоапарата

en: Keyword separator:
uk: Роздільник ключових слів:

en: Database...
uk: База даних…

en: Add information from the database
uk: Додати відомості з бази даних

en: Add database information
uk: Додати відомості з бази даних

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentTagsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_recommendedTagsList)
en: Key
uk: Ключ

en: Description
uk: Опис

en: Common File Information
uk: Загальні відомості щодо файла

en: Default comment of the image
uk: Типовий коментар до зображення

en: Default author of the image
uk: Типовий автор зображення

en: Image dimension
uk: Розмірність зображення

en: Image file size
uk: Розмір файла зображення

en: Format of the media file
uk: Формат файла мультимедійних даних

en: Type of the media file
uk: Тип файла мультимедійних даних

en: Rating of the media file
uk: Оцінка файла мультимедійних даних

en: Height of the media file
uk: Висота зображення файла мультимедійних даних

en: Width of the media file
uk: Ширина зображення файла мультимедійних даних

en: Image orientation
uk: Орієнтація зображення

en: Color depth (bits per channel)
uk: Глибина кольорів (кількість бітів на канал)

en: Color model of the image
uk: Модель кольорів зображення

en: A comma separated list of all authors
uk: Список авторів, розділений комами

en: Title of the image
uk: Заголовок зображення

en: A comma separated list of all tags
uk: Список відокремлених комами усіх міток

en: A comma separated list of all tags with path
uk: Список відокремлених комами усіх міток зі шляхами

en: Metadata Information
uk: Метадані

en: Make of the camera
uk: Виробник фотоапарата

en: Model of the camera
uk: Модель фотоапарата

en: Lens of the camera
uk: Об'єктив фотоапарата

en: Aperture
uk: Апертура:

en: Focal length
uk: Фокусна відстань

en: Focal length (35mm equivalent)
uk: Фокусна відстань об'єктива (у 35 мм еквіваленті)

en: Exposure time
uk: Час експозиції

en: Exposure program
uk: Програма експозиції

en: Exposure mode
uk: Режим експозиції

en: Sensitivity
uk: Чутливість

en: Flash mode
uk: Режим спалаху

en: White balance
uk: Баланс білого

en: White balance (color temperature)
uk: Баланс білого (температура кольорів)

en: Metering mode
uk: Режим вимірювання

en: Subject distance
uk: Відстань до об'єкта

en: Subject distance (category)
uk: Відстань до об'єкта (за категорією)

en: Display Aspect Ratio
uk: Показувати співвідношення розмірів

en: Audio Bit Rate
uk: Бітова швидкість звуку

en: Audio Channel Type
uk: Тип звукового каналу

en: Audio Codec (Audio Codec)
uk: Система стискання звукових даних (кодек)

en: Duration of File
uk: Тривалість файла

en: Frame Rate of Video
uk: Частота кадрів відео

en: Video Codec
uk: Відеокодек

en: Position Information (GPS)
uk: Дані щодо розташування (GPS)

en: Latitude in the format as described by the XMP specification
uk: Широта у форматі, описаному у специфікації XMP

en: Longitude in the format as described by the XMP specification
uk: Довгота у форматі, описаному у специфікації XMP

en: Latitude as double value
uk: Широта у форматі з подвійною точністю

en: Longitude as double value
uk: Довгота у форматі з подвійною точністю

en: Latitude in a human readable form
uk: Широта у зручному для читання форматі

en: Longitude in a human readable form
uk: Довгота у зручному для читання форматі

en: Altitude in meters
uk: Висота над рівнем моря у метрах

en: Altitude in a human readable form
uk: Висота у зручному для читання форматі

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Roll
uk: Обертання

en: Tilt
uk: Нахил

en: Accuracy
uk: Точність

[ctx: @info: date format settings]
en: format settings
uk: параметри формату

[ctx: @item:inlistbox date format]
en: Standard
uk: Стандартний

[ctx: @item:inlistbox date format]
en: Text
uk: Текст

[ctx: @item:inlistbox date format]
en: Unix Time Stamp
uk: Часова позначка Unix

[ctx: @item:inlistbox date format]
en: Custom
uk: Нетиповий

[ctx: @item: Get date information from the image]
en: Image
uk: Зображення

[ctx: @item: Set a fixed date]
note: i18nc("Get date information from the current date", "Current Date"), QVariant(CurrentDateTime));
en: Fixed Date
uk: Фіксована дата

[ctx: @info]
en: Enter custom format
uk: Введіть нетиповий формат

[ctx: @info]
en: example:
uk: приклад:

[ctx: @info]
en: Date && Time...
uk: Дата і час…

[ctx: @info]
en: Add date and time information
uk: Додати дані щодо дати і часу

[ctx: @item]
en: Date and time (standard format)
uk: Дата і час (стандартний формат)

[ctx: @item]
en: Date and time
uk: Дата і час

[ctx: the source of the date (image, system etc...)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Source:
uk: Джерело:

[ctx: the format of the date]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Format:
uk: Формат:

[ctx: renaming option for directory related information]
en: Directory
uk: Каталог

en: Add the directory name
uk: Додати назву каталогу

en: Directory name
uk: Назва каталогу

en: Name of the parent directory, additional '.' characters move up in the directory hierarchy
uk: Назва батьківського каталогу, додаткові символи «.» пересуватимуть позицію вгору ієрархією каталогів

en: File
uk: Файл

en: Add file properties
uk: Додати властивості файла

[ctx: File name]
en: Name
uk: Назва

en: File extension, prepend with a '.' character, to modify the real file extension
uk: Суфікс назви файла, додайте на початку символ «.», щоб змінити визначальний суфікс файла

[ctx: File extension]
en: Extension
uk: Суфікс

en: Owner of the file
uk: Власник файла

[ctx: Owner of the file]
en: Owner
uk: Власник

en: Group of the file
uk: Група файла

[ctx: Group of the file]
en: Group
uk: Група

en: Metadata...
uk: Метадані…

en: Add metadata information
uk: Додати метадані

[ctx: Sequence Number]
en: Number...
uk: Номер…

en: Add a sequence number
uk: Додати крок послідовності

en: Sequence number
uk: Число з послідовності

en: Sequence number (||options||: ||c|| = file counter aware, ||e|| = extension aware, ||f|| = folder aware, ||r|| = random aware, ||ce|| = counter and extension aware, ||re|| = random and extension aware)
uk: Число з послідовності (||параметри||: ||c|| = з врахуванням лічильника файлів, ||e|| = з врахуванням суфікса, ||f|| = з врахуванням теки, ||r|| = з врахуванням випадковості, ||ce|| = з врахуванням лічильника і суфікса назви, ||re|| = з врахуванням випадковості і суфікса назви)

en: Sequence number (custom start) ||options||: ||e||, ||f||
uk: Число з послідовності (початкове значення) ||параметри||: ||e||, ||f||

en: Sequence number (custom step) ||options||: ||c||
uk: Число з послідовності (нетиповий крок) ||параметри||: ||c||

en: Sequence number (custom start + step) ||options||: ||e||, ||f||
uk: Число з послідовності (початкове значення + крок) ||параметри||: ||e||, ||f||

[ctx: Number of digits]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Digits:
uk: Цифр:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Custom Range
uk: Нетиповий діапазон

[ctx: Start index for custom range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Start:
uk: Початок:

[ctx: stepping for custom range]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
uk: Крок:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, extensionAware)
en: Extension aware numbering
uk: Нумерація з врахуванням суфікса

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, folderAware)
en: Folder aware numbering
uk: Нумерація з врахуванням теки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, counterAware)
en: File counter aware numbering
uk: Нумерація з врахуванням лічильника файлів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, randomAware)
en: Random text aware numbering
uk: Нумерація з врахуванням випадкового тексту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, counterAndExtAware)
en: File counter and extensions aware numbering
uk: Нумерація з врахуванням лічильника та суфікса назв файлів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, randomAndExtAware)
en: Random text and extensions aware numbering
uk: Нумерація з врахуванням випадкового тексту і суфікса назви

en: Create Tag From Address Book
uk: Створити мітку з адресної книги

en: No address book entries found
uk: В адресній книзі не знайдено записів

en: Applying face changes
uk: Застосування змін у зображенні обличчя

[ctx: @action]
en: OK
uk: Гаразд

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm that the selected person is shown here
uk: Підтвердьте, що тут показано вибрану особу

[ctx: @action]
en: Confirm
uk: Підтвердження

[ctx: @action]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this face region
uk: Вилучити цю область обличчя

[ctx: @info:tooltip]
en: Unmark this face as Ignored
uk: Зняти позначення цього обличчя як ігнорованого

[ctx: @label]
en: Who is this?
uk: Хто це?

[ctx: @action]
en: Ignore
uk: Ігнорувати

[ctx: @info:tooltip]
en: Ignore this face
uk: Ігнорувати це обличчя

[ctx: @info:tooltip]
en: Mark this face as Ignored
uk: Позначити це обличчя як ігнороване

[ctx: @info:tooltip]
en: Reject this suggestion
uk: Відкинути цю пропозицію

[ctx: @info:tooltip]
en: digiKam can search for faces in your photos.
    When you have identified your friends on a number of photos,
    it can also recognize the people shown on your photos.
uk: digiKam може виконувати пошук облич на ваших фотографіях.
    Якщо ви вкажете імена осіб, зображених на декількох фотографіях, програма
    зможе автоматично виконати розпізнавання цих людей на інших фотографіях.

[ctx: @label:listbox]
en: Skip images already scanned
uk: Пропускати вже скановані зображення

[ctx: @label:listbox]
en: Scan again and merge results
uk: Пересканувати і об'єднати результати

[ctx: @label:listbox]
en: Clear unconfirmed results and rescan
uk: Вилучити непідтверджені результати і виконати пересканування

[ctx: @label:listbox]
en: Clear all previous results and rescan
uk: Вилучити усі попередні результати і виконати пересканування

[ctx: @info]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: @option:radio]
en: Detect faces
uk: Виявляти обличчя

[ctx: @info]
en: Find all faces in your photos
uk: Знайти усі обличчя на ваших фотографіях

[ctx: @option:radio]
en: Detect and recognize faces
uk: Виявляти і розпізнавати обличчя

[ctx: @info]
en: Find all faces in your photos and
    try to recognize which person is depicted
uk: Знайти всі зображення облич на ваших фотографіях
    і спробувати розпізнати осіб на фотографіях

[ctx: @option:radio]
en: Recognize faces
uk: Розпізнати обличчя

[ctx: @info]
en: Try again to recognize the people depicted
    on marked but yet unconfirmed faces.
uk: Виконати повторну спробу розпізнавання виявлених,
    але ще не підтверджених облич на знімках.

[ctx: @title:tab]
en: Workflow
uk: Процес

[ctx: @title:tab]
en: Search in
uk: Місця для пошуку

[ctx: @label]
en: Face Accuracy
uk: Точність обличчя

[ctx: @label left extremities of a scale]
en: Sensitivity
uk: Чутливість

[ctx: @label right extremities of a scale]
en: Specificity
uk: Специфічність

[ctx: @info:tooltip]
en: Adjust sensitivity versus specificity: the higher the value, the more accurately faces will
    be recognized, but less faces will be recognized
    (only faces that are very similar to pre-tagged faces are recognized).
uk: Коригування чутливість-специфічність: чим більшим є значення, тим точніше розпізнаватимуться обличчя,
    але тим менше буде розпізнано облич (буде розпізнано лише обличчя,
    які є дуже подібними до попередньо визначених за допомогою міток обличчя).

[ctx: @option:check]
en: Use YOLO v3 detection model
uk: Використовувати модель виявлення YOLO v3

[ctx: @info:tooltip]
en: Face detection with YOLO v3 data model. Better results but slower.
uk: Виявлення облич за допомогою моделі даних YOLO v3. Якісніші результати, але повільніша обробка.

[ctx: @option:check]
en: Work on all processor cores
uk: Використовувати всі ядра процесора

[ctx: @info:tooltip]
en: Face detection and recognition are time-consuming tasks.
    You can choose if you wish to employ all processor cores
    on your system, or work in the background only on one core.
uk: Виявлення і розпізнавання облич є доволі тривалим завданням.
    Ви можете наказати програмі використовувати всі ядра процесора
    у системі або працювати у фоновому режимі, використовуючи лише одне ядро процесора.

[ctx: @title:tab]
en: Settings
uk: Параметри

en: <b>Configure where you keep your images</b>
uk: <b>Налаштуйте місце зберігання ваших зображень</b>

[ctx: This is a path name so you should include the slash in the translation]
en: /Pictures
uk: /Картинки

en: <p>Please enter a location where you keep your images.</p> <p>You can choose any local folder, even one that already contains images.<br/> More folders can be added later under the <i>Settings</i> menu. </p>
uk: <p>Будь ласка, вкажіть теку, де будуть зберігатися ваші зображення.</p> <p>Ви можете вибрати будь яку локальну теку, навіть ту, у якій вже зберігаються зображення.<br/>Пізніше ви зможете вказати нові теки за допомогою меню <i>Параметри</i>.</p>

en: <p><i>Note:</i> removable media (such as USB drives or DVDs) and remote file systems (such as NFS, or Samba mounted with cifs/smbfs) are supported.</p>
uk: <p><i>Зауваження:</i> ви можете використовувати змінні носії (USB або DVD) і віддалені файлові системи (зокрема NFS або Samba, змонтовані за допомогою cifs/smbfs).</p>

en: You must select a folder for digiKam to use as the root album. All of your images will go there.
uk: Ви маєте вибрати теку, яку digiKam буде використовувати як кореневу теку альбому. Там зберігатимуться всі ваші зображення.

[ctx: @title:window]
en: Create Root Album Folder?
uk: Створити кореневу теку альбому?

en: <p>The folder to use as the root album path does not exist:</p><p><b>%1</b></p>Would you like digiKam to create it for you?
uk: <p>Теки, яку ви вибрали для кореневої теки альбому, не існує:</p> <p><b>%1</b></p>Чи бажаєте ви, щоб digiKam створив її?

[ctx: @title:window]
en: Create Root Album Folder Failed
uk: Створення кореневої теки альбому зазнало невдачі

en: <p>digiKam could not create the folder to use as the root album.
    Please select a different location.</p><p><b>%1</b></p>
uk: <p>Програма digiKam не змогла створити теку, яку слід використовувати як кореневу теку альбому.
    Будь ласка, виберіть інше місце.</p><p><b>%1</b></p>

en: You do not seem to have write access for the folder selected to be the root album.
    Warning: Without write access, items cannot be edited.
uk: Ви не маєте дозволу на запис до теки, яку бажаєте використовувати як кореневу теку альбому.
    Попередження: без доступу на запис ви не зможете змінювати записи.

en: <b>Configure where you will store databases</b>
uk: <b>Налаштуйте місце зберігання баз даних</b>

en: <b>Configure Metadata Storage to Files</b>
uk: <b>Налаштування зберігання метаданих у файлах</b>

en: <qt><p>Set here if you want to store the information assigned to items in digiKam in the files' metadata, to improve interoperability with other photo management programs:</p></qt>
uk: <qt><p>Тут ви можете вказати, чи бажаєте ви зберігати дані digiKam, пов'язані з зображенням, у метаданих самого файла зображення для покращення взаємодії з іншими програмами для керування фотографіями:</p></qt>

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Add information to files
uk: Зберігати дані у файлах

en: <qt><p><i>Note:</i> recording information to the files' metadata can slow down photo management operations.</p></qt>
uk: <qt><p><i>Зауваження:</i> запис метаданих до файлів може уповільнити дії з керування фотографіями.</p></qt>

en: Migration from digiKam 4
uk: Перехід з digiKam 4

en: <qt><p><h1><b>Migrate configuration and metadata from digiKam 4</b></h1></p><p>You can choose here if you want to use the configuration and albums from digiKam 4 in new digiKam. Please note the following warnings:</p><p>Migration is done <b>at your own risk</b>. digiKam developers do not recommend it and do not support it. On the other hand, creating a new configuration might result in loss of tags and other metadata that was not embedded inside the pictures and was only available in digiKam 4's database.</p><p>In either case you are recommended to backup the configuration files and databases before proceeding.</p></qt>
uk: <qt><p><h1><b>Перенесення налаштувань і метаданих з digiKam 4</b></h1></p><p>Тут ви можете визначити, чи хочете ви використовувати налаштування та альбоми з digiKam 4 у новому digiKam. Будь ласка, зауважте таке:</p><p>Можливі небажані наслідки перенесення <b>покладаються на вас</b>. Розробники digiKam не рекомендують переносити дані і не забезпечують підтримку такого перенесення. З іншого боку, створення нових налаштувань може призвести до втрати міток або інших метаданих, які не було вбудовано до файлів зображень і які зберігаються лише у базі даних digiKam 4.</p><p>Щоб ви не вибрали, рекомендуємо вам створити резервні копії файлів налаштувань та бази даних, перш ніж щось робити.</p></qt>

en: Migrate configuration from digiKam 4
uk: Перенесення налаштувань з digiKam 4

en: Create a new configuration
uk: Створити нові налаштування

en: <b>Configure Open File Behavior</b>
uk: <b>Налаштування відкриття файлів</b>

en: <qt><p>Specify how images should be opened when left-clicked on in the icon view:</p></qt>
uk: <qt><p>Тут ви можете вказати, як саме слід відкривати зображення після клацання лівою кнопкою миші на піктограмі панелі перегляду піктограм:</p></qt>

en: Open a preview
uk: Відкрити перегляд

en: Open in the editor
uk: Відкрити у редакторі

en: <qt><p><i>Note:</i> using a preview is always faster than using the editor, especially when checking a series of shots. However, you cannot change or fix the image in preview mode. Note that if you want to compare images quickly, it is often better to use the light table: images can be displayed side-by-side, and synchronized zooming and panning can be performed.</p></qt>
uk: <qt><p><i>Зауваження:</i> попередній перегляд завжди працюватиме швидше за використання редактора, особливо для перевірки декількох знімків. Але, звичайно ж, у режимі попереднього перегляду ви не зможете змінити або виправити зображення. У будь-якому разі, якщо ви бажаєте швидко виправити зображення, набагато краще скористатися столом з підсвічуванням. За допомогою цього інструмента ви зможете переглядати зображення одночасно і виконувати синхронну зміну масштабу та панорамування.</p></qt>

en: <b>Configure Preview Behavior</b>
uk: <b>Налаштування попереднього перегляду</b>

en: <qt><p>Set here how images are displayed in preview mode and on the light table:</p></qt>
uk: <qt><p>Тут ви можете вказати, які зображення слід показувати у режимі попереднього перегляду і на світловому столі.</p></qt>

en: Load reduced version of image
uk: Завантажити зменшену версію зображення.

en: Load image
uk: Завантажити зображення

en: <qt><p><i>Note:</i> loading a reduced version of an image is faster but can differ from the original, especially with Raw. In this case, a JPEG version of Raw pre-processed by camera is loaded, instead of the real image data. This JPEG image is embedded in the file metadata and is used by the camera to display a Raw image faster to a TV screen.</p></qt>
uk: <qt><p><i>Зауваження:</i> завантаження зменшеної версії зображення пришвидшує роботу, але зменшена версія може відрізнятися від оригіналу, особливо, якщо це цифровий негатив. У останньому випадку буде завантажено зображення у форматі JPEG, попередньо оброблене фотоапаратом, а не справжні дані зображення. Це зображення JPEG вбудовано до метаданих файла, його призначено для того, щоб фотоапарат міг швидко продемонструвати зображення цифрового негатива на екрані телевізора.</p></qt>

en: <b>Configure Raw File Handling</b>
uk: <b>Налаштування обробки цифрових негативів</b>

en: <qt><p>Set here how you want to open Raw images in the editor:</p></qt>
uk: <qt><p>Тут ви можете вказати спосіб, у який слід відкривати зображення цифрових негативів у редакторі:</p></qt>

en: Open directly, with adjustments made automatically
uk: Відкривати безпосередньо з автоматичним коригуванням

en: Use the Raw import tool to adjust corrections manually
uk: Використовувати інструмент імпорту цифрових негативів для виправлення вручну

en: <qt><p><i>Note:</i> the Raw import tool is designed for advanced users who want to have the best control over the image. This requires more time in your workflow.</p></qt>
uk: <qt><p><i>Зауваження:</i> інструмент імпорту цифрових негативів загалом призначено для досвідчених користувачів, які бажають краще контролювати обробку зображення. Використання цього інструмента може збільшити час, потрібний на обробку зображень.</p></qt>

en: Scan Your Collection
uk: Сканувати вашу збірку

en: <qt><p>Congratulations. Your minimal setup is done.</p><p>Remember, you can customize more settings using the digiKam configuration panel. To learn more about the digiKam world, we recommend reading the <b>digiKam handbook</b> using the <b>Help/Handbook</b> menu entry (you need to install the separate digiKam documentation package.) You can also read the manual online from the <a href='https://docs.digikam.org/en/index.html'>dedicated website</a>.</p><p>Press <b>Finish</b> to close this assistant. digiKam will scan your collection to register all albums in the database. Items including in albums are collected after startup stage in background.</p><p><i>Note:</i> depending on your collection size, this operation can take a while. If you cancel the scanning operation, it will start again in the next digiKam session.</p><p>When scanning has completed, at next start-up, digiKam will only check your collection to identify new albums - which is much faster. You can force digiKam to scan for new items manually using the <b>Tools->Maintenance->Scan for new items</b> menu entry.</p></qt>
uk: <qt><p>Вітаємо. Ви вказали всі потрібні налаштування.</p><p>Не забувайте, що виконати точніше налаштування можна за допомогою панелі налаштування digiKam. Щоб дізнатися більше про світ програми digiKam, рекомендуємо вам прочитати <b>Підручник з digiKam</b>. Відкрити цей підручник можна за допомогою пункту меню «Довідка/Підручник» (крім того, вам доведеться встановити окремий пакунок з документацією до digiKam). З підручником можна ознайомитися і у мережі, на <a href='https://docs.digikam.org/en/index.html'>сайті digikam.org</a>.</p><p>Натисніть кнопку <b>Завершити</b>, щоб закрити це допоміжне вікно. digiKam виконає сканування вашої збірки з метою реєстрації всіх записів у базі даних. Після виконання початкового налаштовування збирання даних виконуватиметься у фоновому режимі.</p><p><i>Зауваження:</i> якщо ви маєте досить велику збірку, ця дія може тривати досить довго. Якщо ви скасуєте сканування, його буде розпочато на початку наступного сеансу digiKam.</p><p>Після завершення сканування, під час наступного запуску, digiKam шукатиме у збірці лише нові записи, що значно пришвидшить сканування. Ви можете наказати програмі виконати сканування збірки вручну за допомогою пункту меню <b>Інструменти → Обслуговування → Виявити нові зображення</b>.</p></qt>

en: <b>Enabled Contextual Tooltips</b>
uk: <b>Вмикання контекстних підказок</b>

en: <qt><p>Set here if you want to show contextual tooltips in icon-view and folder-view:</p></qt>
uk: <qt><p>Тут ви можете вказати, чи слід програмі показувати контекстні підказки у перегляді піктограмами і перегляді тек:</p></qt>

en: Do not show tooltips
uk: Не показувати підказки

en: Use Tooltips
uk: Використовувати підказки

en: <qt><p><i>Note:</i> tooltips show photograph and digiKam metadata on the fly, as the mouse moves over items. This can be useful when selecting items. Tooltips are displayed in the album folder view, album icon view, camera icon view, batch queue list, and thumb bar. From the digiKam configuration dialog, you can customize the contents of these tooltips and the fonts used.</p></qt>
uk: <qt><p><i>Зауваження:</i> на панелях підказок буде показано метадані фотографії і digiKam на льоту, відповідно до руху вказівника миші над відповідними позначками. Панелі підказок буде показано над позначками альбомів у перегляді тек, перегляді піктограмами, фотоапаратів у перегляді піктограмами, списку черги дій та панелі мініатюр. За допомогою діалогового вікна налаштування digiKam ви можете налаштувати вміст підказок і шрифти, які буде використано.</p></qt>

en: <qt><p><h1><b>Welcome to digiKam %1</b></h1></p><p>digiKam is an advanced digital photo management application published as open-source.</p><p>This assistant will help you to configure first run settings to be able to use digiKam quickly.</p></qt>
uk: <qt><p><h1><b>Ласкаво просимо до digiKam %1</b></h1></p><p>digiKam — це програма для керування фотографіями з широкими можливостями та відкритим кодом.</p><p>За допомогою цього допоміжного засобу ви зможете налаштувати початкові параметри програми і швидше почати нею користуватися digiKam.</p></qt>

en: <qt><br/><p>You can ignore the following if you use digiKam for the first time:</p><p><b>Transition from digiKam 4</b></p><p>Configuration files from digiKam 4 are not migrated. The old database can still be used, you just need to choose the same locations for collections and database in the following dialogs. It is recommended to create a backup of your database before proceeding.</p><p>The new location for configuration files is %1 (old %2). There are unresolved problems reported when re-using old configuration files, so it is not recommended to do it for the moment, and at your own risk.</p></qt>
uk: <qt><br/><p>Ви можете проігнорувати вказані нижче пункти, якщо ви користуєтеся digiKam вперше:</p><p><b>Перехід із digiKam 4</b></p><p>Файли налаштувань із digiKam 4 не переносяться. Ви можете використовувати стару базу даних, просто слід вказати ті самі розташування збірок і баз даних у наступних діалогових вікнах. Перш ніж продовжувати обробку ваших даних, варто створити резервні копії.</p><p>Нові файли налаштувань буде розташовано у %1 (старі зберігалися у %2). Надходили повідомлення щодо нерозв'язних проблем, пов'язаних із використання старих файлів налаштувань, тому ми не рекомендуємо використовувати їх. Уся відповідальність на можливі втрати даних, якщо ви все ж вирішите скористатися цими файлами, покладається на вас.</p></qt>

en: Ref. images
uk: Зразки зображень

en: Ref. dates
uk: Зразки дат

en: Ref. albums
uk: Зразки альбомів

en: Items
uk: Записи

en: Avg. similarity
uk: Середня подібність

en: This shows all found duplicate items.
uk: Тут показано всі знайдені дублікати знімків.

[ctx: @action]
en: Update fingerprints
uk: Оновити відбитки

[ctx: @info]
en: Use this button to update all image fingerprints.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб наказати програмі оновити всі відбитки зображень.

[ctx: @action]
en: Find duplicates
uk: Знайти дублікати

[ctx: @info]
en: Use this button to scan the selected albums for duplicate items.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб наказати програмі виконати пошук дублікатів знімків у позначених альбомах.

[ctx: @label]
en: Search in:
uk: Шукати у:

[ctx: @label]
en: Similarity range:
uk: Діапазон подібності:

[ctx: @label]
en: Restriction:
uk: Обмеження:

[ctx: @label:listbox similarity restriction]
en: None
uk: Немає

[ctx: @label:listbox similarity restriction]
en: Restrict to reference album
uk: Обмежитися альбомом еталонного зображення

[ctx: @label:listbox similarity restriction]
en: Exclude reference album
uk: Виключити альбом еталонного зображення

[ctx: @info]
en: Use this option to restrict the duplicate search with some criteria, as to limit search to the album of reference image, or to exclude the album of reference image of the search.
uk: Скористайтеся цим пунктом для обмеження пошуку дублікатів певним критерієм, наприклад, обмеження пошуку альбомом еталонного зображення або виключення альбому еталонного зображення з пошуку.

[ctx: @label]
en: Restrict to:
uk: Обмеження:

[ctx: @label:listbox similarity album tag relation]
en: Only selected tab
uk: Лише позначена вкладка

[ctx: @label:listbox similarity album tag relation]
en: One of
uk: У одному з

[ctx: @label:listbox similarity album tag relation]
en: Both
uk: Обидва

[ctx: @label:listbox similarity album tag relation]
en: Albums but not tags
uk: Альбоми, але не мітки

[ctx: @label:listbox similarity album tag relation]
en: Tags but not albums
uk: Мітки, але не альбоми

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Older or Larger
uk: Давніші або більші

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Prefer selected folder as reference
uk: Перевага позначеної теки, як еталонної

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Prefer other than selected folder as reference
uk: Перевага місць поза позначеною текою, як еталонною

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Prefer Newer Creation Date
uk: Перевага новішої дати створення

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Prefer Newer Modification Date
uk: Перевага новішої дати внесення змін

[ctx: @label:listbox similarity reference selection method]
en: Select method for reference image selection
uk: Виберіть спосіб вибору еталонного зображення

[ctx: @label]
en: Reference
uk: Зразок

[ctx: @group]
en: Reference Image Selection Method
uk: Спосіб вибору еталонного зображення

[ctx: @info]
en: Use this option to decide about the relation of the selected albums and tags.
    "One of" means that the images are either in the selected albums or tags.
    "Both" means that the images are both in the selected albums and tags.
    "Albums but not tags" means that images must be in the selected albums but not tags.
    "Tags but not albums" means that images must be in the selected tags but not albums.
    "Only selected tab" means that only the selected tab is used.
uk: Скористайтеся цим пунктом для визначення зв'язку з позначеними альбомами і мітками.
    «У одному з» означає, що зображення зберігаються або у позначених альбомах, або мають позначені мітки.
    «І там, і там» означає, що зображення мають зберігатися у позначених альбомах і мати позначені мітки.
    «Альбоми, але не мітки» означає, що зображення мають зберігатися у позначених альбомах, але не мати позначених міток.
    «Мітки, але не альбоми» означає, що зображення повинні мати позначені мітки, але не зберігатися у позначених альбомах.
    «Лише позначена вкладка» означає, що використовуватиметься лише позначена вкладка із зображеннями.

[ctx: @action]
en: Remove Duplicates
uk: Вилучити дублікати

[ctx: @info]
en: Use this button to delete all duplicate images.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб наказати програмі вилучити усі дублікати знімків.

[ctx: Find Duplicates Tab]
en: Duplicates
uk: Дублікати

[ctx: Similar Image Tab]
en: Image
uk: Зображення

[ctx: Sketch Search Tab]
en: Sketch
uk: Ескіз

en: Image fingerprints have not yet been generated for your collection. The Similarity Search Tools will not be operational without pre-generated fingerprints. Please generate the fingerprints first.
uk: Ви ще не запускали засіб для створення відбитків зображень на цьому комп'ютері. Якщо не створити відбитки для всіх ваших збірок, всі засоби для пошуку за подібністю не зможуть працювати. Будь ласка, спочатку створіть відбитки.

en: <p>Drag & drop an image here<br/>to perform similar<br/>items search.</p><p>You can also use the context menu<br/> when browsing through your images.</p>
uk: <p>Перетягніть і скиньте сюди зображення,<br/>щоб виконати пошук<br/> подібних записів.</p><p>Крім того, з цією метою ви можете скористатися контекстним<br/> під час перегляду списку зображень.</p>

en: <b>File</b>:
uk: <b>Файл</b>:

en: <b>Folder</b>:
uk: <b>Тека</b>:

[ctx: @label]
en: Search in albums:
uk: Шукати у таких альбомах:

en: Similarity range:
uk: Діапазон подібності:

en: Select here the approximate similarity interval as a percentage.
uk: Тут ви можете встановити діапазон приблизної подібності у відсотках.

en: Enter the name of the current similar image search to save in the "Similarity Searches" view.
uk: Введіть назву поточних результатів пошуку подібних зображень, щоб зберегти ці результати до «Результатів пошуку за подібністю».

en: Save current similar image search to a new virtual Album
uk: Зберегти поточні результати пошуку подібного зображення до нового віртуального альбому

en: If you press this button, the current similar image search will be saved to a new search virtual album using name set on the left side.
uk: Якщо ви натиснете цю кнопку, поточні результати пошуку подібного зображення буде збережено до нового віртуального альбому з назвою, встановленою вами ліворуч.

en: Set here the brush color used to draw sketch.
uk: Тут ви можете встановити колір пензля, що використовуватиметься для малювання ескіза.

en: Undo last draw on sketch
uk: Скасувати останню дію на ескізі

en: Use this button to undo last drawing action on sketch.
uk: Скористайтеся цією кнопкою для скасування останньої дії з малювання на ескізі.

en: Redo last draw on sketch
uk: Повторити останню дію на ескізі

en: Use this button to redo last drawing action on sketch.
uk: Скористайтеся цією кнопкою для повторення останньої дії з малювання на ескізі.

en: Pen:
uk: Перо:

en: Set here the brush size in pixels used to draw sketch.
uk: Тут ви можете встановити товщину у пікселях пензля, що використовуватиметься малювання ескіза.

en: Set here the number of items to find using sketch.
uk: Тут ви можете вказати кількість записів для пошуку за ескізом.

en: Clear sketch
uk: Витерти ескіз

en: Use this button to clear sketch contents.
uk: Скористайтеся цією кнопкою для очищення вмісту ескіза.

en: Enter the name of the current sketch search to save in the "Similarity Searches" view.
uk: Введіть назву поточних результатів пошуку за ескізом, щоб зберегти їхні результати до «Результатів пошуку за подібністю».

en: Save current sketch search to a new virtual Album
uk: Зберегти поточні результати пошуку за ескізом до нового віртуального альбому

en: If you press this button, the current sketch fuzzy search will be saved to a new search virtual album using the name set on the left side.
uk: Якщо ви натиснете цю кнопку, поточні результати нечіткого пошуку буде збережено до нового віртуального альбому з назвою, встановленою вами ліворуч.

en: You simply draw here a rough sketch of what you want to find and digiKam will displays the best matches in thumbnail view.
uk: Тут вам просто треба намалювати грубий ескіз того, що ви бажаєте знайти, а digiKam покаже найточніші відповідники намальованого у перегляді мініатюр.

en: Draw a sketch here
    to perform a
    Fuzzy search
uk: Намалюйте тут
    ескіз для виконання
    нечіткого пошуку

en: Roadmap
uk: Карта доріг

en: Satellite
uk: Супутник

en: Hybrid
uk: Гібридне

en: Terrain
uk: Місцевість

en: Show Map Type Control
uk: Показати керування типом карти

en: Show Navigation Control
uk: Показати керування навігацією

en: Show Scale Control
uk: Показати керування масштабом

en: Google Maps
uk: Карти Google

en: Float items
uk: Рухомі записи

en: Marble Virtual Globe
uk: Віртуальний глобус Marble

en: Atlas map
uk: Атлас

en: Satellite map
uk: Супутникова карта

en: OpenStreetMap (Vector)
uk: OpenStreetMap (вектор)

[ctx: Spherical projection]
en: Spherical
uk: Сферична

en: Mercator
uk: Проєкція Меркатора

en: Equirectangular
uk: Циліндрична

en: Show compass
uk: Показати компас

en: Show scale bar
uk: Показати шкалу масштабу

en: Show navigation
uk: Показати навігаційну панель

en: Show overview map
uk: Показати огляд карти

en: Other Marble Themes
uk: Інші теми Marble

en: Projection
uk: Проєкція

en: Export as...
uk: Експортувати як…

en: Bookmark folder
uk: Тека закладок

en: The file is not an XBEL version 1.0 file.
uk: Файл не є файлом XBEL версії 1.0.

en: Unknown title
uk: Невідомий заголовок

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmark
uk: Додавання закладки

en: Type a name and a comment for the bookmark, and choose where to keep it.
uk: Введіть назву і коментар закладки та виберіть місце, де її слід зберегти.

en: Bookmark title
uk: Назва закладки

en: Bookmark comment
uk: Коментар закладки

[ctx: @title:window]
en: Edit Geolocation Bookmarks
uk: Зміна закладки геопозиціювання

en: &Remove
uk: Ви&лучити

en: Add Folder
uk: Додати теку

en: New Folder
uk: Нова тека

[ctx: @title:window]
en: Bookmarks Management
uk: Керування закладками

[ctx: @info]
en: Do you want to remove "%1" from your Bookmarks collection?
uk: Ви справді хочете вилучити «%1» з вашої збірки закладок?

en: Remove Bookmark
uk: Вилучити закладку

en: Insert Bookmark
uk: Вставлення закладки

en: Title Change
uk: Зміна назви

en: Comment Change
uk: Зміна коментаря

en: Address Change
uk: Зміна адреси

[ctx: @title: bookmark header]
en: Title
uk: Заголовок

[ctx: @title: bookmark header]
en: Comment
uk: Коментар

[ctx: @title:window]
en: Loading Bookmark
uk: Завантажуємо закладку

en: Error when loading bookmarks on line %1, column %2:
    %3
uk: Помилка під час спроби завантажити закладки, рядок %1, позиція %2:
    %3

[ctx: @title:window]
en: Open File
uk: Відкриття файла

en: Imported %1
uk: Імпортовано %1

[ctx: @title:window]
en: Save File
uk: Збереження файла

en: %1 Bookmarks.xbel
uk: Bookmarks.xbel %1

[ctx: @title:window]
en: Export Bookmark
uk: Експортування закладки

en: Error saving bookmarks
uk: Помилка під час спроби зберегти закладки

en: Edit Bookmarks
uk: Редагувати закладки

en: Add Bookmark...
uk: Додати закладку…

en: <p>Copyright %1</p>
uk: <p>© %1</p>

en: Warning: Sidecar settings
uk: Попередження: параметри додаткового файла

en: You have enabled writing to sidecar files for metadata storage in the host application, but not for reading. This means that any metadata stored in the sidecar files will be overwritten here.
    Please enable reading of sidecar files in the host application or continue at your own risk.
uk: У основній програмі вами було увімкнено зберігання метаданих у додаткових файлах, але не було увімкнено читання цих файлів. Це означає, що дані у таких файлах будуть перезаписуватися новими.
    Будь ласка, увімкніть читання додаткових файлів у основній програмі, інакше можлива втрата даних буде цілковито на вашій совісті.

en: 1 image moved | %1 images moved
uk[0]: Пересунуто %1 зображення
uk[1]: Пересунуто %1 зображення
uk[2]: Пересунуто %1 зображень
uk[3]: Пересунуто одне зображення

en: Load GPX files...
uk: Завантажити файли GPX…

en: Show tracks on Map
uk: Показувати маршрути на карті

en: Set this option to show tracks on the Map
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала маршрути на карті

en: Only use selected images
uk: Лише позначені зображення

en: Set this option to correlate selected images only
uk: Позначте цей пункт, щоб узгодження відбувалося лише для позначених зображень

en: Camera time zone:
uk: Часовий пояс фотоапарата:

en: <p>Sets the time zone the camera was set to during photo shooting, so that the time stamps of the images can be converted to GMT to match the GPS time reference.</p><p>Note: positive offsets count eastwards from zero longitude (GMT), they are 'ahead of time'.</p>
uk: <p>Встановлює часовий пояс, який було визначено фотоапаратом під час створення знімка. Такі часові позначки надають змогу перетворювати значення часу до всесвітнього і прив'язуватися до даних щодо часу із GPS.</p><p>Зауваження: додатний зсув відраховується від нульового меридіана (Гринвіча) на схід, часові пояси на сході від нульового меридіана «випереджають час».</p>

en: Offset of pictures (hh:mm:ss):
uk: Зсув знімків (гг:хх:сс):

en: Sets the offset between picture times and track times. E.g. to correct wrong camera clock or different time zone.
uk: Встановлює різницю між часом, вказаним у файлах зображень, і часом, який вказано у даних маршруту. Призначено, наприклад, для виправлення похибок годинника фотоапарата або помилково встановленого часового поясу.

en: Set whether picture time is ahead or behind the track time.
uk: Встановлює, випереджає чи відстає час у файлах знімків від часу маршруту.

en: Interpolate
uk: Інтерполювати

en: Max. time gap (hh:mm:ss):
uk: Макс. проміжок часу (гг:хх:сс):

en: Sets the maximum time difference to interpolate GPX file points to image time data. If the time difference exceeds this setting, no match will be attempted.
uk: Встановлює максимальну часову різницю для встановлення приблизної відповідності точок файла GPX часовим даним зображень. Якщо різниця перевищує вказане значення, відповідність не встановлюватиметься.

en: Match directly
uk: Порівняти безпосередньо

en: Sets the maximum time difference from a GPS track point to the image time to be matched. If the time difference exceeds this setting, no match will be attempted.
uk: Встановлює максимальну різницю у часі між точкою маршруту GPS і часом зображення для встановлення відповідності. Якщо часова різниця перевищує це значення, спроб встановити відповідність не буде.

en: Correlate
uk: Узгодити

en: The following GPX file could not be loaded: | The following %1 GPX files could not be loaded:
uk[0]: Не вдалося завантажити %1 файл GPX:
uk[1]: Не вдалося завантажити %1 файли GPX:
uk[2]: Не вдалося завантажити %1 файлів GPX:
uk[3]: Не вдалося завантажити один файл GPX:

[ctx: @title:window]
en: Error Loading GPX File | Error Loading GPX Files
uk[0]: Помилка під час завантаження файлів GPX
uk[1]: Помилка під час завантаження файлів GPX
uk[2]: Помилка під час завантаження файлів GPX
uk[3]: Помилка під час завантаження файла GPX

en: Correlating images -
uk: Прив'язування зображень —

[ctx: @title:window]
en: Correlation Failed
uk: Помилка прив'язування

en: Could not correlate any image - please make sure the offset and gap settings are correct.
uk: Не вдалося прив'язати жодне зображення. Будь ласка, переконайтеся, що значення часового зсуву та інтервалу встановлено належним чином.

[ctx: @title:window]
en: Correlation Succeeded
uk: Успішне прив'язування

en: All images have been correlated. You can now check their position on the map.
uk: Всі зображення було прив'язано. Тепер відповідні місця показано на карті.

[ctx: @title:window]
note: i18np. See bug #376438 for details.
en: Correlation Finished
uk: Прив'язування завершено

en: One image out of %2 images have been correlated. Please check the offset and gap settings if you think that more images should have been correlated. | %1 out of %2 images have been correlated. Please check the offset and gap settings if you think that more images should have been correlated.
uk[0]: Прив'язано %1 з %2 зображень. Будь ласка, виправте значення параметрів часового зсуву та інтервалу, якщо ви вважаєте, що мало бути прив'язано більше зображень.
uk[1]: Прив'язано %1 з %2 зображень. Будь ласка, виправте значення параметрів часового зсуву та інтервалу, якщо ви вважаєте, що мало бути прив'язано більше зображень.
uk[2]: Прив'язано %1 з %2 зображень. Будь ласка, виправте значення параметрів часового зсуву та інтервалу, якщо ви вважаєте, що мало бути прив'язано більше зображень.
uk[3]: Прив'язано одне зображення з %2. Будь ласка, виправте значення параметрів часового зсуву та інтервалу, якщо ви вважаєте, що мало бути прив'язано більше зображень.

en: 1 image correlated | %1 images correlated
uk[0]: Прив'язано %1 зображення
uk[1]: Прив'язано %1 зображення
uk[2]: Прив'язано %1 зображень
uk[3]: Прив'язано одне зображення

[ctx: @title: track list header]
en: Color
uk: Колір

[ctx: @title: track list header]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: @title: track list header]
en: #points
uk: К-ть точок

en: Not available
uk: Недоступне

en: Fix: %1d
uk: Випр.: %1d

en: #Sat: %1
uk: К-ть суп.: %1

en: Modified
uk: Змінено

en: Date and time
uk: Дата і час

en: Failed to open file.
uk: Не вдалося відкрити файл.

en: Failed to add GPS info to image.
uk: Не вдалося додати дані GPS до файла зображення.

en: Failed to remove GPS info from image
uk: Не вдалося вилучити дані GPS з файла зображення

en: Failed to save tags to file.
uk: Не вдалося зберегти мітки до файла.

en: Unable to save changes to file
uk: Не вдалося зберегти зміни до файла

en: Paste coordinates
uk: Вставити координати

en: Paste coordinates swapped
uk: Вставити координати у зворотному порядку

en: Remove coordinates
uk: Вилучити координати

en: Remove altitude
uk: Вилучити широту

en: Remove uncertainty
uk: Вилучити неточні

en: Remove speed
uk: Вилучити швидкість

en: Look up missing altitude values
uk: Визначити пропущені значення висоти

en: Found more than one point on the clipboard - can only assign one point at a time.
uk: У буфері обміну знайдено декілька точок. Призначати можна лише одну точку за раз.

en: Could not find any coordinates on the clipboard.
uk: У буфері не знайдено жодних координат.

en: Coordinates pasted
uk: Координати вставлено

en: Bookmark selected
uk: Позначено закладку

en: Remove coordinates information
uk: Вилучити дані щодо координат

en: Remove altitude information
uk: Вилучити дані щодо широти

en: Remove uncertainty information
uk: Вилучити неточні дані

en: Looking up altitudes
uk: Пошук висот

en: Altitude lookup failed:
    %1
uk: Помилка визначення висоти:
    %1

en: Altitude looked up
uk: Значення висоти знайдено

en: {Country}
uk: {Країна}

[ctx: Part of a country]
en: {State}
uk: {Область}

en: {State district}
uk: {Район області}

en: {County}
uk: {Район}

en: {City}
uk: {Місто}

en: {City district}
uk: {Район міста}

en: {Suburb}
uk: {Передмістя}

en: {Town}
uk: {Місто}

en: {Village}
uk: {Селище}

en: {Hamlet}
uk: {Село}

en: {Street}
uk: (Вулиця}

en: {House number}
uk: {Номер будинку}

en: {Place}
uk: {Місце}

en: Add country tag
uk: Додати мітку країни

en: Add state tag
uk: Додати мітку області

en: Add state district tag
uk: Додати мітку місцевості

en: Add county tag
uk: Додати мітку району

en: Add city tag
uk: Додати мітку міста

en: Add city district tag
uk: Додати мітку району міста

en: Add suburb tag
uk: Додати мітку передмістя

en: Add town tag
uk: Додати мітку міста

en: Add village tag
uk: Додати мітку селища

en: Add hamlet tag
uk: Додати мітку села

en: Add street
uk: Додати вулицю

en: Add house number tag
uk: Додати мітку номера будинку

en: Add place
uk: Додати місце

en: Add Local Administrative Area 2
uk: Додати локальну адміністративну область 2

en: Add Local Administrative Area 1
uk: Додати локальну адміністративну область 1

en: Add new tag
uk: Додати нову мітку

en: Remove selected tag
uk: Вилучити позначену мітку

en: Remove all control tags below this tag
uk: Вилучити всі записи контрольних міток під цим записом

en: Add all address elements
uk: Додати всі записи адреси

en: Select language:
uk: Вибір мови:

en: Select service:
uk: Вибір служби:

en: Geonames.org place name (non-US)
uk: Назва місця за Geonames.org (поза межами США)

en: Geonames.org full address (US only)
uk: Повна адреса за Geonames.org (лише США)

en: Less options
uk: Менше параметрів

en: Write locations as tags
uk: Записати місця як мітки

en: Write locations metadata
uk: Записати метадані місць

en: Process reverse geocoding
uk: Виконати процедуру зворотного геокодування

en: Image tags are changed.
uk: Змінено мітки зображень.

en: Retrieving RG info -
uk: Отримання даних зворотного геокодування —

[ctx: @title:window]
en: Reverse Geo-coding Error
uk: Помилка зворотного геокодування

[ctx: @title:window]
en: Add New Tag
uk: Додавання нової мітки

en: Select a name for the new tag:
uk: Виберіть назву для нової мітки:

en: %1 out of %2 images have been reverse geocoded. Would you like to keep the tags which were already obtained?
uk: Дані %1 з %2 зображень було отримано зворотним геокодуванням. Бажаєте зберегти мітки, які вже було отримано?

en: 1 image have been reverse geocoded. Would you like to keep the tags which were already obtained?
uk: Дані зображення було отримано зворотним геокодуванням. Бажаєте зберегти мітки, які вже було отримано?

[ctx: @title:window]
en: Abort reverse geocoding?
uk: Перервати процедуру зворотного геокодування?

en: Could not open: %1
uk: Не вдалося відкрити: %1

en: File is empty.
uk: Файл порожній.

en: Probably not a GPX file.
uk: Ймовірно, файл записано не у форматі GPX.

en: File is a GPX file, but no track points with valid timestamps were found.
uk: Файл записано у форматі GPX, але у ньому не виявлено даних точок маршруту із коректними часовими позначками.

en: Map settings
uk: Параметри карти

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: Switch between markers and thumbnails.
uk: Перемикання між позначками і мініатюрами.

en: Preview single items
uk: Попередній перегляд окремих записів

en: Preview grouped items
uk: Попередній перегляд згрупованих записів

en: Show numbers
uk: Показати номери

en: Increase the thumbnail size on the map
uk: Збільшити розмір мініатюр на карті

en: Decrease the thumbnail size on the map
uk: Зменшити розмір мініатюр на карті

en: Remove the current region selection
uk: Вилучити поточне позначення області

en: Select images by drawing a rectangle
uk: Позначте зображення малюванням рамки навколо них

en: Pan mode
uk: Режим панорамування

en: Zoom into a group
uk: Збільшити групу

en: Create a region selection from a thumbnail
uk: Створити позначення області за мініатюрою

en: Filter images
uk: Фільтрувати зображення

en: Remove the current filter
uk: Вилучити поточний фільтр

en: Select images
uk: Позначити зображення

en: Lock the map position
uk: Заблокувати позицію на карті

en: Load tracks from albums
uk: Завантажити композиції з альбомів

en: Geolocation Interface
uk: Інтерфейс геопозиціювання

en: Sorting
uk: Впорядкування

en: Show oldest first
uk: Показувати найстарішу першою

en: Show youngest first
uk: Показувати найсвіжішу першою

en: Sort by rating
uk: Впорядкувати за оцінкою

en: Enter the name of the current map search to save in the "Map Searches" view.
uk: Введіть назву поточних результатів пошуку за картою, щоб зберегти ці результати до «Результатів пошуку за картою».

en: Save current map search to a new virtual album.
uk: Зберегти поточні результати до нового віртуального альбому.

en: If this button is pressed, the current map search will be saved to a new search virtual album using the name set on the left side.
uk: Якщо ви натиснете цю кнопку, поточні результати пошуку за картою буде збережено до нового віртуального альбому з назвою, встановленою вами ліворуч.

en: Search by area:
uk: Шукати за місцевістю:

en: Show Non-Geolocated Items
uk: Показати записи без даних геопозиціювання

en: Search name already exists.
    Please enter a new name:
uk: Назва результату пошуку вже існує.
    Будь ласка, введіть нову назву:

[ctx: @title:window]
en: Name Exists
uk: Назва вже існує

en: Non Geo-located Items
uk: Записи без даних геопозиціювання

[ctx: the planet]
en: Mercury
uk: Меркурій

[ctx: the planet]
en: Venus
uk: Венера

[ctx: the planet]
en: Earth
uk: Земля

[ctx: the planet]
en: Mars
uk: Марс

[ctx: the planet]
en: Jupiter
uk: Юпітер

[ctx: the planet]
en: Saturn
uk: Сатурн

[ctx: the planet]
en: Uranus
uk: Уран

[ctx: the planet]
en: Neptune
uk: Нептун

[ctx: the planet]
en: Pluto
uk: Плутон

[ctx: the earth's star]
en: Sun
uk: Сонце

[ctx: the earth's moon]
en: Moon
uk: Місяць

en: Sky
uk: Небо

[ctx: a planet without data]
en: Unknown Planet
uk: Невідома планета

en: &Lock
uk: За&блокувати

en: &Hide
uk: С&ховати

en: &Configure...
uk: &Налаштувати…

[ctx: means meter]
en: m
uk: м

[ctx: means milimeters]
en: mm
uk: мм

[ctx: means kilometers]
en: km
uk: км

[ctx: means centimeters]
en: cm
uk: см

[ctx: means feet]
en: ft
uk: фут

[ctx: means inches]
en: in
uk: дюйм

[ctx: means yards]
en: yd
uk: ярд

[ctx: means miles]
en: mi
uk: миля

[ctx: means nautical miles]
en: nm
uk: мор. миля

en: Copy Coordinates
uk: Копіювати координати

en: Copy geo: URL
uk: Копіювати геодані: адреса

en: &Address Details
uk: П&араметри адреси

en: No description available.
uk: Немає опису.

en: National Capital
uk: Столиця країни

en: City
uk: Місто

en: State Capital
uk: Адміністративний центр регіону

en: County Capital
uk: Адміністративний центр округу

en: Capital
uk: Адміністративний центр

en: Village
uk: Село

en: &Info Boxes
uk: &Інформаційні панелі

en: Address Details
uk: Параметри адреси

en: W
uk: Зх

en: E
uk: Сх

en: N
uk: Пн

en: S
uk: Пд

en: Valley
uk: Долина

en: Crater
uk: Кратер

en: Sea
uk: Море

en: Manned Landing Site
uk: Місце пілотованої посадки

en: Robotic Rover
uk: Колісний робот

en: Unmanned Soft Landing Site
uk: Місце безпілотної м’якої посадки

en: Unmanned Hard Landing Site
uk: Місце безпілотної жорсткої посадки

en: Mountain
uk: Гора

en: Nation Capital
uk: Столиця країни

en: Nation
uk: Країна

en: Volcano
uk: Вулкан

en: Continent
uk: Континент

en: Ocean
uk: Океан

en: Geographic Pole
uk: Географічний полюс

en: Magnetic Pole
uk: Магнітний полюс

en: Ship Wreck
uk: Місце, де затонув корабель

en: Air Port
uk: Аеропорт

en: Observatory
uk: Обсерваторія

en: Military Danger Area
uk: Зона військової небезпеки

en: OSM Site
uk: Сайт OSM

en: Coordinate
uk: Координата

en: City Capital
uk: Центр міста

en: Suburb
uk: Передмістя

en: Hamlet
uk: Хутір

en: Locality
uk: Район

en: Town
uk: Місто

en: Town Capital
uk: Центр міста

en: Village Capital
uk: Центр села

en: Water
uk: Вода

en: Reef
uk: Риф

en: Wood
uk: Дерева

en: Beach
uk: Пляж

en: Wetland
uk: Болото

en: Glacier
uk: Льодовик

en: Ice Shelf
uk: Шельфовий льодовик

en: Scrub
uk: Чагарники

en: Cliff
uk: Бескид

en: Heath
uk: Пустир

en: Traffic Signals
uk: Сигнали руху

en: Elevator
uk: Ліфт

en: Steps
uk: Степ

en: Unknown Road
uk: Невідома дорога

en: Footway
uk: Пішохідна доріжка

en: Track
uk: Польова дорога

en: Cycleway
uk: Велосипедна доріжка

en: Service Road
uk: Службова дорога

en: Road
uk: Дорога

en: Residential Road
uk: Дорога у житловому районі

en: Living Street
uk: Житлова вулиця

en: Unclassified Road
uk: Дорога місцевого значення

en: Tertiary Link Road
uk: Третьорядна проміжна дорога

en: Tertiary Road
uk: Третьорядна дорога

en: Secondary Link Road
uk: Другорядна проміжна дорога

en: Secondary Road
uk: Другорядна дорога

en: Primary Link Road
uk: Магістральна проміжна дорога

en: Primary Road
uk: Магістральна дорога

en: Raceway
uk: Автодром

en: Trunk Link Road
uk: Проміжна автомагістраль

en: Trunk Road
uk: Автомагістраль

en: Motorway Link Road
uk: Проміжна автострада

en: Motorway
uk: Автострада

en: Corridor
uk: Коридор

en: Building
uk: Будинок

en: Camping
uk: Кемпінг

en: Hostel
uk: Турбаза

en: Hotel
uk: Готель

en: Motel
uk: Мотель

en: Youth Hostel
uk: Молодіжний гуртожиток

en: Guest House
uk: Гостьовий будинок

en: Library
uk: Бібліотека

en: Kindergarten
uk: Дитсадок

en: College
uk: Коледж

en: School
uk: Школа

en: University
uk: Університет

en: Bar
uk: Бар

en: Biergarten
uk: Вулична пив’ярня

en: Cafe
uk: Кав’ярня

en: Fast Food
uk: Фастфуд

en: Pub
uk: Пив’ярня

en: Restaurant
uk: Ресторан

en: Dentist
uk: Дантист

en: Doctors
uk: Лікар

en: Hospital
uk: Лікарня

en: Pharmacy
uk: Аптека

en: Veterinary
uk: Ветеринар

en: ATM
uk: Банкомат

en: Bank
uk: Банк

en: Archaeological Site
uk: Місце археологічних розкопок

en: Embassy
uk: Посольство

en: Emergency Phone
uk: Телефон для надзвичайних ситуацій

en: Mountain Rescue
uk: Гірничо-рятувальна служба

en: Water Park
uk: Аквапарк

en: Community Centre
uk: Центр спільноти

en: Fountain
uk: Фонтан

en: Night Club
uk: Нічний клуб

en: Bench
uk: Лава

en: Court House
uk: Будинок суду

en: Fire Station
uk: Пожежна станція

en: Hunting Stand
uk: Місце для полювання

en: Police
uk: Поліція

en: Post Box
uk: Поштова скринька

en: Post Office
uk: Поштове відділення

en: Prison
uk: В’язниця

en: Recycling
uk: Пункт переробки

en: Shelter
uk: Притулок

en: Telephone
uk: Телефон

en: Toilets
uk: Туалети

en: Town Hall
uk: Мерія

en: Waste Basket
uk: Смітник

en: Drinking Water
uk: Питна вода

en: Graveyard
uk: Цвинтар

en: Charging Station
uk: Заряджальна станція

en: Car Wash
uk: Автомийка

en: Social Facility
uk: Соціальний об’єкт

en: City Wall
uk: Міський мур

en: Gate
uk: Ворота

en: Lift Gate
uk: Підйомні ворота

en: Wall
uk: Стіна

en: Peak
uk: Пік

en: Tree
uk: Дерево

en: Cave Entrance
uk: Вхід до печери

en: Beverages
uk: Напої

en: Hifi
uk: Дискобар

en: Supermarket
uk: Супермаркет

en: Liquor Store
uk: Винна крамниця

en: Bakery
uk: Пекарня

en: Butcher
uk: Торгівля м’ясом

en: Confectionery
uk: Кондитерська

en: Convenience Shop
uk: Місцевий магазин

en: Greengrocer
uk: Овочевий магазин

en: Seafood Shop
uk: Магазин морської їжі

en: Department Store
uk: Районний магазин

en: Kiosk
uk: Кіоск

en: Bag Shop
uk: Сумки

en: Clothes Shop
uk: Одяг

en: Fashion Shop
uk: Модний одяг

en: Jewelry Shop
uk: Ювелірна крамниця

en: Shoe Shop
uk: Взуттєва крамниця

en: Variety Store
uk: Магазин фіксованих цін

en: Beauty Services
uk: Салон краси

en: Chemist
uk: Хімія

en: Cosmetics
uk: Косметика

en: Hairdresser
uk: Перукарня

en: Optician
uk: Оптика

en: Perfumery
uk: Парфумерія

en: Hardware Store
uk: Магазин обладнання

en: Florist
uk: Квіткова крамниця

en: Furniture Store
uk: Меблева крамниця

en: Electronics Shop
uk: Магазин електроніки

en: Mobile Phone Shop
uk: Товари для мобільних телефонів

en: Bicycle Shop
uk: Веломагазин

en: Car Dealer
uk: Продаж авто

en: Car Repair Shop
uk: Автодеталі

en: Car Parts
uk: Запчастини до авто

en: Motorcycle Shop
uk: Мотоциклетна крамниця

en: Outdoor Shop
uk: Магазин на вулиці

en: Sports Shop
uk: Спортмагазин

en: Printing Services
uk: Послуги друку

en: Art Shop
uk: Художня крамниця

en: Musical Instrument Shop
uk: Магазин музичних інструментів

en: Photo Shop
uk: Фотокрамниця

en: Bookshop
uk: Книгарня

en: Gift Shop
uk: Подарункова крамниця

en: Stationery
uk: Канцелярське приладдя

en: Laundry
uk: Пральня

en: Pet Shop
uk: Зоомагазин

en: Toy Store
uk: Іграшкова крамниця

en: Travel Agency
uk: Турагенція

en: Deli
uk: Гастроном

en: Tobacco Shop
uk: Тютюнова крамниця

en: Tea Shop
uk: Чайна крамниця

en: Computer Shop
uk: Комп'ютерна крамниця

en: Garden Centre
uk: Центр садівництва

en: Shop
uk: Крамниця

en: Bridge
uk: Міст

en: Lighthouse
uk: Маяк

en: Pier
uk: Пірс

en: Water Tower
uk: Водонапірна вежа

en: Wind Mill
uk: Вітряк

en: Communications Tower
uk: Радіопередавальна вежа

en: Tourist Attraction
uk: Туристичний атракціон

en: Artwork
uk: Художня робота

en: Castle
uk: Замок

en: Cinema
uk: Кінотеатр

en: Information
uk: Відомості

en: Monument
uk: Монумент

en: Museum
uk: Музей

en: Ruin
uk: Руїни

en: Theatre
uk: Театр

en: Theme Park
uk: Тематичний парк

en: View Point
uk: Точка спостереження

en: Zoo
uk: Зоопарк

en: Alpine Hut
uk: Альпійська хижа

en: Wilderness Hut
uk: Занедбана хижа

en: Memorial
uk: Меморіал

en: Aerodrome
uk: Аеродром

en: Helipad
uk: Вертолітний майданчик

en: Airport Gate
uk: Термінал аеропорту

en: Airport Runway
uk: Злітно-посадкова смуга

en: Airport Apron
uk: Перон аеропорту

en: Airport Taxiway
uk: Рульова смуга аеропорту

en: Airport Terminal
uk: Термінал аеропорту

en: Bus Station
uk: Автостанція

en: Bus Stop
uk: Автобусна зупинка

en: Car Sharing
uk: Користування авто

en: Gas Station
uk: Автозаправка

en: Parking
uk: Стоянка

en: Parking Space
uk: Місце для паркування

en: Platform
uk: Платформа

en: Bicycle Rental
uk: Прокат велосипедів

en: Car Rental
uk: Оренда автомобілів

en: Ski Rental
uk: Оренда лиж

en: Taxi Rank
uk: Таксопарк

en: Train Station
uk: Залізнична станція

en: Tram Stop
uk: Трамвайна зупинка

en: Bicycle Parking
uk: Паркування велосипедів

en: Motorcycle Parking
uk: Паркування мотоциклів

en: Subway Entrance
uk: Вхід у метро

en: Speed Camera
uk: Камера контролю швидкості

en: Place Of Worship
uk: Місце поклоніння

en: Bahai
uk: Бахаїстський

en: Buddhist
uk: Буддійський

en: Christian
uk: Християнський

en: Muslim
uk: Мусульманський

en: Hindu
uk: Індуїстський

en: Jain
uk: Джайнійський

en: Jewish
uk: Іудаїстський

en: Shinto
uk: Сінтоїстський

en: Sikh
uk: Сикхський

en: Taoist
uk: Даоський

en: Golf Course
uk: Поле для гольфу

en: Marina
uk: Моря

en: Park
uk: Парк

en: Playground
uk: Ігровий майданчик

en: Pitch
uk: Майданчик

en: Sports Centre
uk: Спортивний центр

en: Stadium
uk: Стадіон

en: Swimming Pool
uk: Басейн

en: Miniature Golf Course
uk: Мініатюрне поле для гольфу

en: Allotments
uk: Орендована земля

en: Basin
uk: Резервуар

en: Cemetery
uk: Цвинтар

en: Commercial
uk: Комерція

en: Construction
uk: Будівництво

en: Farmland
uk: Ферма

en: Farmyard
uk: Двір ферми

en: Garages
uk: Гаражі

en: Grass
uk: Трава

en: Industrial
uk: Промисловість

en: Landfill
uk: Звалище

en: Meadow
uk: Луки

en: Military
uk: Військо

en: Quarry
uk: Кар’єр

en: Railway
uk: Залізнична колія

en: Reservoir
uk: Водойма

en: Residential
uk: Житло

en: Retail
uk: Роздрібна торгівля

en: Orchard
uk: Фруктовий сад

en: Vineyard
uk: Виноградник

en: Rail
uk: Колія

en: Narrow Gauge
uk: Вузька колія

en: Tram
uk: Трамвай

en: Light Rail
uk: Легка колія

en: Abandoned Railway
uk: Закинута залізнична колія

en: Subway
uk: Метрополітен

en: Preserved Railway
uk: Законсервована залізниця

en: Miniature Railway
uk: Мініатюрна залізниця

en: Railway Construction
uk: Будівництво залізниці

en: Monorail
uk: Монорейка

en: Funicular Railway
uk: Колія фунікулера

en: Power Tower
uk: Опора електромережі

en: Aerialway Station
uk: Станція канатної дороги

[ctx: A pylon supporting the aerialway cable e.g. on a ski lift]
en: Pylon
uk: Пілон

en: Cable Car
uk: Канатна дорога

en: Gondola
uk: Гондола

en: Chair Lift
uk: Крісельний підйомник

en: Mixed Lift
uk: Мішаний підйомник

en: Drag Lift
uk: Тяговий підйомник

en: T-Bar
uk: T-підйомник

en: J-Bar
uk: J-підйомник

en: Platter
uk: Тарільчатий підйомник

en: Rope Tow
uk: Бугельний підйомник

en: Magic Carpet
uk: Чарівний килим

en: Zip Line
uk: Зіплайн

en: Goods
uk: Вантажний підйомник

en: Downhill Piste
uk: Траса для швидкісного спуску

en: Nordic Piste
uk: Бігова лижна траса

en: Skitour
uk: Лижні подорожі

en: Sled Piste
uk: Санна траса

en: Winter Hike
uk: Зимова екскурсійна траса

en: Sleigh Piste
uk: Бобслейна траса

en: Ice Skate
uk: Льодовий каток

en: Snow Park
uk: Сніговий парк

en: Ski Playground
uk: Лижний ігровий майданчик

en: Ski Jump
uk: Лижний трамплін

en: Admin Boundary (Level 1)
uk: Адміністративна межа (рівень 1)

en: Admin Boundary (Level 2)
uk: Адміністративна межа (рівень 2)

en: Admin Boundary (Level 3)
uk: Адміністративна межа (рівень 3)

en: Admin Boundary (Level 4)
uk: Адміністративна межа (рівень 4)

en: Admin Boundary (Level 5)
uk: Адміністративна межа (рівень 5)

en: Admin Boundary (Level 6)
uk: Адміністративна межа (рівень 6)

en: Admin Boundary (Level 7)
uk: Адміністративна межа (рівень 7)

en: Admin Boundary (Level 8)
uk: Адміністративна межа (рівень 8)

en: Admin Boundary (Level 9)
uk: Адміністративна межа (рівень 9)

en: Admin Boundary (Level 10)
uk: Адміністративна межа (рівень 10)

en: Admin Boundary (Level 11)
uk: Адміністративна межа (рівень 11)

en: Boundary (Maritime)
uk: Кордони (у морі)

en: Land Mass
uk: Суходіл

en: Urban Area
uk: Міська територія

en: International Date Line
uk: Міжнародна лінія зміни дат

en: Bathymetry
uk: Вимірювання глибини

en: Canal
uk: Канал

en: Drain
uk: Дренаж

en: Ditch
uk: Рівчак

en: Stream
uk: Ручай

en: River
uk: Ріка

en: Weir
uk: Гребля

en: Crosswalk
uk: Перехід

en: Railway Crossing
uk: Перехід через колію

en: Door
uk: Двері

en: Room
uk: Кімната

en: Detour
uk: Об’їзд

en: Ferry Route
uk: Поромний маршрут

en: Train
uk: Потяг

en: Bus
uk: Автобус

en: Trolley Bus
uk: Тролейбус

en: Bicycle Route
uk: Маршрут для велосипедів

en: Mountainbike Route
uk: Маршрут для гірських велосипедів

en: Walking Route
uk: Пішохідний маршрут

en: Hiking Route
uk: Пішохідний маршрут

en: Bridleway
uk: Дорога для вершників

en: Inline Skates Route
uk: Траса для роликових ковзанів

en: Nordic Ski Trail
uk: Траса для лижного кросу

en: Sled Trail
uk: Санна траса

en: Could not convert <maximum> child text content to integer. Was: '%1'
uk: Не вдалося перетворити вміст породженого тексту для <maximum> у ціле число. Отримано: «%1»

en: Could not convert <minimum> child text content to integer. Was: '%1'
uk: Не вдалося перетворити вміст породженого тексту для <minimum> у ціле число. Отримано: «%1»

en: Parsing failed line %1. Still %2 unclosed tag(s) after document end.
uk: Помилка під час обробки рядка %1. Наприкінці документа залишилося %2 незакритих теґів.

en: Error parsing file at line: %1 and column %2 .
uk: Помилка обробки у рядку %1, позиція %2.

en: This is an Invalid File
uk: Цей файл не є коректним

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentRelations)
en: Name
uk: Назва

en: Popularity
uk: Рейтинг

[ctx: Popularity index]
en: PopIndex
uk: Значення рейтингу

en: Playlist
uk: Список відтворення

en: No name specified
uk: Не вказано назви

en: Please specify a name for this relation.
uk: Будь ласка, вкажіть назву цього зв’язку.

en: No type tag specified
uk: Не вказано мітки типу

en: Please add a type tag for this relation.
uk: Будь ласка, додайте мітку типу для цього зв’язку.

en: New Relation
uk: Новий зв’язок

en: Edit
uk: Змінити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current Relations
uk: Поточні зв’язки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentRelations)
en: Role
uk: Роль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addRelation)
en: Add Relation
uk: Додати зв’язок

en: value
uk: значення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current Tags
uk: Поточні мітки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currentTagsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_recommendedTagsList)
en: Value
uk: Значення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Related Tags
uk: Пов’язані мітки

en: Add custom tag...
uk: Додати нетипову мітку…

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Atmosphere
uk: Атмосфера

en: &Atmosphere
uk: &Атмосфера

en: A plugin to show the atmosphere around the earth.
uk: Додаток для показу атмосфери навколо Землі.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CompassConfigWidget)
en: Configure Compass Plugin
uk: Налаштування додатка компаса

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Theme
uk: Тема

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Default
uk: Типовий

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Arrows
uk: Стрілки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Atom
uk: Атом

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Magnet
uk: Магніт

en: Compass
uk: Компас

en: &Compass
uk: &Компас

en: A plugin to show a float item that provides a compass over the map.
uk: Додаток для показу над картою рухомого елемента, який надає можливість спостереження за компасом.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CrosshairsConfigWidget)
en: Configure Crosshairs Plugin
uk: Налаштування додатка вказівників

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Gun 1
uk: Гармата 1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Gun 2
uk: Гармата 2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: Circled
uk: Кола

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, m_themeList)
en: German
uk: Німецька

en: Crosshairs
uk: Перехрестя

en: Cross&hairs
uk: Пере&хрестя

en: A plugin that shows crosshairs over the map.
uk: Додаток, що показує над картою перехрестя.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, GraticuleConfigWidget)
en: Coordinate Grid Plugin
uk: Додаток координатної сітки

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: C&olors
uk: &Кольори

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Grid:
uk: С&ітка:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, gridPushButton)
en: Color of the coordinate grid.
uk: Колір ліній координатної сітки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Tropics:
uk: &Тропіки:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, tropicsPushButton)
en: Color of the tropical circles.
uk: Колір ліній тропіків.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Equator:
uk: &Екватор:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, equatorPushButton)
en: Color of the equator.
uk: Колір лінії екватора.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Named Labels
uk: &Текстові мітки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, primaryCheckBox)
en: Show Labels for Prime meridian, Equator, Tropics.
uk: Показувати мітки для нульового меридіана, екватора, тропіків.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Numerical Labels
uk: &Числові мітки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, secondaryCheckBox)
en: Show numerical Labels.
uk: Показувати числові мітки.

en: Coordinate Grid
uk: Координатна сітка

en: Coordinate &Grid
uk: &Координатна сітка

en: A plugin that shows a coordinate grid over the map.
uk: Додаток, що показує над картою координатну сітку.

en: Please choose the color for the coordinate grid.
uk: Будь ласка, виберіть колір координатної сітки.

en: Please choose the color for the tropic circles.
uk: Будь ласка, виберіть колір ліній тропіків.

en: Please choose the color for the equator.
uk: Будь ласка, виберіть колір екватора.

en: Equator
uk: Екватор

en: Prime Meridian
uk: Нульовий меридіан

en: Antimeridian
uk: Антимеридіан

en: Tropic of Cancer
uk: Тропік Рака

en: Tropic of Capricorn
uk: Тропік Козерога

en: Arctic Circle
uk: Північне полярне коло

en: Antarctic Circle
uk: Південне полярне коло

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MapScaleConfigWidget)
en: Configure Scale Bar Plugin
uk: Налаштування додатка панелі масштабу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showRatioScaleCheckBox)
en: Show Ratio Scale
uk: Показувати коефіцієнт масштабування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_minimizeCheckBox)
en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Scale Bar
uk: Шкала масштабу

en: &Scale Bar
uk: Панель &масштабу

en: A plugin to show a float item that provides a map scale.
uk: Додаток для показу над картою рухомого елемента зі шкалою масштабу.

en: Original Developer
uk: Перший розробник

en: km
uk: км

en: m
uk: м

en: mi
uk: милі

en: nm
uk: мор. миля

en: &Ratio Scale
uk: &Коефіцієнт масштабування

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MeasureConfigDialog)
en: Measure Tool Configuration
uk: Налаштовування інструмента вимірювання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeLabel)
en: Ruler Type
uk: Тип лінійки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_modeCombo) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Polygon
uk: Багатокутник

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_modeCombo) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Circle
uk: Коло

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Segment labels
uk: Мітки відрізків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showDistanceLabelsCheckBox)
en: Distance
uk: Відстань

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showBearingLabelsCheckBox)
en: Bearing
uk: Напрямок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showBearingLabelChangeCheckBox)
en: Bearing Change
uk: Зміна напрямку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showPerimeter)
en: Perimeter
uk: Периметр

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showPolygonAreaLabelChangeCheckBox) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showCircleAreaLabelChangeCheckBox)
en: Area
uk: Площа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showRadiusLabelsCheckBox)
en: Radius
uk: Радіус

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showCircumference)
en: Circumference
uk: Довжина кола

en: Measure Tool
uk: Інструмент вимірювання

en: &Measure Tool
uk: &Інструмент вимірювання

en: Measure distances between two or more points.
uk: Виміряти відстань між двома або декількома точками.

en: Area:
    %1
uk: Площа:
    %1

en: Circumference:
    %1
uk: Довжина кола:
    %1

en: Perimeter:
    %1
uk: Периметр:
    %1

en: Polygon Ruler
uk: Вимірювач багатокутників

en: Circle Ruler
uk: Вимірювач кіл

en: Total Distance: %1<br/>
uk: Загальна відстань: %1<br/>

en: Area: %1<br/>
uk: Площа: %1<br/>

en: Perimeter: %1<br/>
uk: Периметр: %1<br/>

en: Radius: %1<br/>
uk: Радіус: %1<br/>

en: Circumference: %1<br/>
uk: Довжина кола: %1<br/>

en: Add &Measure Point
uk: Додати точку &вимірювання

en: Remove &Last Measure Point
uk: &Вилучити останню точку вимірювання

en: &Remove Measure Points
uk: &Вилучити точки вимірювання

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Navigation)
en: Navigation
uk: Навігація

en: &Navigation
uk: &Навігація

en: A plugin to add mouse control to zoom and move the map
uk: Додаток для керування мишею зміною масштабу і пересуванням картою

en: Current Location Button
uk: Кнопка поточного розташування

en: Home Button
uk: Кнопка домівки

en: Overview Map
uk: Перегляд карти

en: &Overview Map
uk: &Перегляд карти

en: A plugin to add a float item that provides an overview map.
uk: Додаток для додавання рухомого елемента з загальним виглядом карти.

en: Choose Overview Map
uk: Вибір оглядової карти

en: Please choose the color for the position indicator
uk: Будь ласка, виберіть колір позначки позиції

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, OverviewMapConfigWidget)
en: Configure Overview Map
uk: Налаштовування оглядової карти

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Map &Image
uk: З&ображення карти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Planet:
uk: П&ланета:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Size:
uk: &Розмір:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Position I&ndicator:
uk: Поз&начка позиції:

en: Download Progress Indicator
uk: Індикатор поступу отримання

en: &Download Progress
uk: П&оступ отримання

en: A plugin to show a pie chart download progress indicator over the map
uk: Додаток для показу кругового індикатора поступу отримання даних над картою.

en: Cache File Parser
uk: Обробник файлів кешу

en: A plugin to load Geolocation Data from the binary Cache files.
uk: Додаток для завантаження даних геопозиціювання з файлів кешу.

en: Marble Cache Files
uk: Файли кешу Marble

en: GPSBabel NMEA File Parser
uk: Обробник файлів NMEA GPSBabel

en: A plugin to load Geolocation Data from NMEA files through GPSBabel command line tool.
uk: Додаток для завантаження даних геопозиціювання з файлів NMEA за допомогою інструмента командного рядка GPSBabel.

en: GPSBabel files
uk: файли GPSBabel

en: Gpx File Parser
uk: Обробник файлів GPX

en: A plugin to load Geolocation Data from the Gpx data File format.
uk: Додаток для завантаження даних геопозиціювання з файлів у форматі даних GPX.

en: GPS Data
uk: Дані GPS

en: GeoJSON File Parser
uk: Обробник файлів GeoJSON

en: A plugin to load Geolocation Data from the GeoJSON data file format.
uk: Додаток для завантаження даних геопозиціювання з файлів у форматі даних GeoJSON.

en: KML File Parser
uk: Обробник файлів KML

en: A plugin to load Geolocation Data from the KML and KMZ data file format.
uk: Додаток для завантаження даних геопозиціювання з файлів у форматі даних KML та KMZ.

en: Google Earth KML
uk: KML Google Earth

en: OpenStreetMap Nominatim Reverse Geocoding
uk: Зворотне геокодування Nominatim OpenStreetMap

en: OpenStreetMap Nominatim
uk: Nominatim OpenStreetMap

en: A plugin to process Online reverse geocoding using the OpenStreetMap Nominatim web-service
uk: Додаток для обробки даних зворотного геокодування за допомогою вебслужби Nominatim OpenStreetMap

en: Osm File Parser
uk: Обробник файлів OSM

en: A plugin to load Geolocation Data from the OpenStreetMap data file format.
uk: Додаток для завантаження даних геопозиціювання з файлів у форматі даних OpenStreetMap.

en: OpenStreetMap Data
uk: Дані OpenStreetMap

en: Pn2 File Parser
uk: Обробник файлів Pn2

en: A plugin to load Geolocation Data from the compressed Pnt data files format
uk: Додаток для завантаження даних геопозиціювання з файлів у форматі стиснених даних PNT

en: Compressed Pnt
uk: Стиснений Pnt

en: Pnt File Parser
uk: Обробник файлів PNT

en: A plugin to load Geolocation Data from the Micro World Database II Files format
uk: Додаток для завантаження даних геопозиціювання з файлів у форматі Micro World Database II

en: Azimuthal Equidistant
uk: Азимутальна еквідистанційна

en: <p><b>Azimuthal Equidistant Projection</b> ("fish eye")</p><p>Applications: Display of seismic and radio data and for use in digital planetariums.</p>
uk: <p><b>Азимутальна еквідистанційна проєкція</b> («риб’яче око»)</p><p>Застосування: показ сейсмічних та радіоданих, а також даних у цифрових планетаріях.</p>

en: Flat Map
uk: Плоска карта

en: <p><b>Equirectangular Projection</b> ("Plate carrée")</p><p>Applications: De facto standard for global texture data sets for computer software.</p>
uk: <p><b>Еквідистанційна циліндрична проєкція</b> («Plate carrée»)</p><p>Застосування: фактичний стандарт для наборів даних глобальних текстур у програмному забезпеченні.</p>

en: Gnomonic
uk: Гномонічна

en: <p><b>Gnomonic Projection</b> ("rectilinear")</p><p>Applications: Used for displaying panorama photography. Also used for navigation, radio and seismic work.</p>
uk: <p><b>Гномонічна проєкція</b> («ректилінійна»)</p><p>Застосування: використовується для показу панорамних фотографій. Також використовується для навігації, радіо та сейсмічних карт.</p>

en: Lambert Azimuthal Equal-Area
uk: Азимутальна Ламберта з рівними площами

en: <p><b>Lambert Azimuthal Equal-Area Projection</b></p><p>Applications: Used in structural geology to plot directional data.</p>
uk: <p><b>Азимутальна проєкція Ламберта з рівними площами</b></p><p>Застосування: використовується у структурній геології для зображення даних із напрямками.</p>

en: <p><b>Mercator Projection</b></p><p>Applications: popular standard map projection for navigation.</p>
uk: <p><b>Проєкція Меркатора</b></p><p>Застосування: популярна стандартна проєкція карт для навігації.</p>

en: Globe
uk: Глобус

en: <p><b>Orthographic Projection</b> ("orthogonal")</p><p>Applications: A perspective projection that is used to display the hemisphere of a globe as it appears from outer space.</p>
uk: <p><b>Ортографічна проєкція</b> («ортогональна»)</p><p>Застосування: проєкція із перспективою, що використовується для показу півкулі глобуса такою, як її можна бачити із зовні.</p>

en: Stereographic
uk: Стереографічна

en: <p><b>Stereographic Projection</b> ("orthogonal")</p><p>Applications: Used for planetary cartography, geology and panorama photography.</p>
uk: <p><b>Стереографічна проєкція</b> («ортогональна»)</p><p>Застосування: використовується для картографії у планетаріях, геології та панорамної фотографії.</p>

en: Vertical Perspective Projection
uk: Проєкція вертикальної перспективи

en: <p><b>Vertical Perspective Projection</b> ("orthogonal")</p><p> Shows the earth as it appears from a relatively short distance above the surface. Applications: Used for Virtual Globes.</p>
uk: <p><b>Проєкція вертикальної перспективи</b> («ортогональна»)</p><p>Показує Землю так, як вона виглядає з відносно невеликої відстані над поверхнею. Застосування: використовується для віртуальних глобусів.</p>

en: Units
uk: Одиниці

en: Kilometer, Meter
uk: Кілометр, метр

en: Miles, Feet
uk: Милі, фути

en: Nautical miles, Knots
uk: Морські милі, вузли

en: The unit that gets used to measure altitude, lengths and distances (e.g. km, mi, ft).
uk: Одиниця, у якій вимірюватимуться висота, довжина і відстань (наприклад кілометр, миля, фут).

en: Angle:
uk: Кут:

en: Degree (DMS)
uk: Градус (із хв. і сек.)

en: Degree (Decimal)
uk: Градус (десятковий)

en: Universal Transverse Mercator (UTM)
uk: Універсальна проєкція Меркатора (UTM)

en: Specifies the notation of angles in coordinates.
    By default the Degree-Minute-Second notation (e.g. 54°30'00" ) gets used.
    As an alternative you can choose decimal degrees (e.g. 54.5°).
uk: Визначає спосіб позначення кутів у координатах: типово використовуються позначення градус-мінута-секунда (наприклад 54°30'00) Іншим варіантом є показ кутів у вигляді долей градуса (наприклад 54,5°).

en: Map Quality
uk: Якість карти

en: Still Image:
uk: Статична картинка:

en: Outline Quality
uk: Якість ескіза

en: Low Quality
uk: Низька якість

en: Normal
uk: Звичайна

en: High Quality
uk: Висока якість

en: Print Quality
uk: Поліграфічна якість

en: Specifies the map quality that gets displayed while there is no user input.
    Usually this allows for high map quality as speed is no concern.
uk: Визначає якість показу карти, коли користувач нічого не вводить.
    Зазвичай, при цьому отримується висока якість показу карти, оскільки швидкість не є визначальною.

en: During Animations:
uk: Під час анімації:

en: Specifies the map quality that gets displayed during map animations
    (e.g. while dragging the globe). Especially on slow machines it is
    advisable to set this option to "low quality" as this will give better speed.
uk: Визначає якість зображення карти під час руху карти (наприклад перетягування 
    глобуса). Цей параметр рекомендується встановити у значення «низька якість» 
    на повільних машинах, оскільки це забезпечить кращу інтерактивність.

en: Mouse Behavior
uk: Поведінка миші

en: Inertial Globe Rotation
uk: Інерційне обертання глобуса

en: Use kinetic spinning when dragging the map
uk: Кінетичне гортання під час перетягування карти

en: Mouse View Rotation
uk: Обертання перегляду мишею

en: Use right mouse button to rotate the camera around
uk: Користуватися правою кнопкою миші для обертання камери

en: Cache
uk: Кеш

en: There are two caches being used:
    The "physical memory" which is needed to keep map data in the computer's memory.
    Increasing the value will make the application more responsive.
    The "hard disc memory" cache is used by download map data from the Internet.
    Decrease this value if you want to save space on the hard disc
    and if high usage of the Internet is not an issue.
uk: Використано два різновиди кешу.
    Перший з них — це фізична пам’ять комп’ютера, що використовується для зберігання даних карти.
    Збільшення її об’єму прискорює реакцію програми на дії користувача.
    Другий різновид кешу — це кеш на жорсткому диску, що використовується для отримання потрібних даних з інтернету.
    Зменшіть його розмір, якщо ви бажаєте заощадити місце на жорсткому диску
    і якщо збільшення навантаження на мережу не є проблемою.

en: Physical Memory:
uk: Фізична пам’ять:

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Hard Disc:
uk: Жорсткий диск:

en: Map Contents
uk: Вміст карти

en: Default Font:
uk: Типовий шрифт:

en: The default font that gets used on the map.
    This setting take effect only with the Atlas and Satellite Maps
    not the Open-Street Map.
uk: Типовий шрифт, який буде використано на карті.
    Значення цього параметра буде враховано лише для атласу та супутникової карти,
    але не для Open-Street Map.

en: Show Coordinate Grid
uk: Показувати координатну сітку

en: Show the world-map coordinate grid overlay.
    This setting take effect only with the Atlas,
    the Satellite, and the Open-Street Maps.
uk: Показувати накладку координатної сітки на карті світу.
    Значення цього параметра буде враховано лише для атласу та супутникової карти,
    але не для Open-Street Map.

en: Show Cross-Hair
uk: Показувати перехрестя

en: Show cross-hair on a center of the map.
    This setting take effect only with the Atlas,
    the Satellite, and the Open-Street Maps.
uk: Показувати перехрестя у центрі карти.
    Значення цього параметра буде враховано лише для атласу та супутникової карти,
    але не для Open-Street Map.

en: Show Atmospheric Glow
uk: Показувати гало атмосфери

en: Show the world-map atmospheric glow overlay.
    This setting take effect only with the Atlas,
    the Satellite, and the Open-Street Maps.
uk: Показувати накладку атмосферного гало на карті світу.
    Значення цього параметра буде враховано лише для атласу та супутникової карти,
    але не для Open-Street Map.

en: Show Night Shadow
uk: Показувати тінь

en: Show the world-map night shadow overlay.
    This setting take effect only with the Atlas,
    the Satellite, and the Open-Street Maps.
uk: Показувати накладку тіньового боку планети на карті світу.
    Значення цього параметра буде враховано лише для атласу та супутникової карти,
    але не для Open-Street Map.

en: Show City Place Mark
uk: Показувати позначки міст

en: Show the world-map city place mark overlay.
    This setting take effect only with the Atlas and Satellite Maps
    not the Open-Street Map.
uk: Показувати накладку позначок міст на карті світу.
    Значення цього параметра буде враховано лише для атласу та супутникової карти,
    але не для Open-Street Map.

en: Show Relief
uk: Показувати рельєф

en: Show the world-map relief overlay.
    This setting take effect only with the Atlas and Satellite Maps
    not the Open-Street Map.
uk: Показувати накладку рельєфу на карті світу.
    Значення цього параметра буде враховано лише для атласу та супутникової карти,
    але не для Open-Street Map.

en: Map View
uk: Перегляд карти

en: Map Plugins
uk: Додатки карти

en: Render Tools
uk: Інструменти обробки

en: Runner Tools
uk: Інструменти запуску

en: Unable to insert data into cache
uk: Не вдалося додати дані до кешу

en: Visible region
uk: Видима ділянка

en: Specify region
uk: Вказати ділянку

en: Download Route
uk: Отримати маршрут

en: Enabled when a route exists
uk: Увімкнено, якщо маршрут існує

en: Offset from route:
uk: Відхилення від маршруту:

en: Selection Method
uk: Спосіб вибору

en: Number of tiles to download:
uk: Кількість елементів для отримання:

en: Download Region
uk: Отримання ділянки

en: Tile type to be downloaded:
uk: Тип плиток, які буде отримано:

en: Texture tiles
uk: Плитки текстур

en: Vector tiles
uk: Векторні плитки

en: Allows selection between layer types that are visibly being rendered.
uk: Надає змогу вибирати тип шарів, які буде показано під час обробки зображення.

en: There is a limit of %1 tile(s) to download.
uk: Передбачено обмеження отримання даних у %1 плиток.

en: Approximate size of the tiles to be downloaded
uk: Приблизний об’єм даних, які доведеться отримати

en: Estimated download size: %1 MB
uk: Приблизний об’єм отримання: %1 МБ

en: Estimated download size: %1 kB
uk: Приблизний об’єм отримання: %1 кБ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LatLonBoxWidget)
en: Select a geographic region
uk: Вибір географічної ділянки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, northSpinBox)
en: Northern Latitude
uk: Північна широта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, northLabel)
en: &N
uk: п&н. ш.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, westSpinBox)
en: Western Longitude
uk: Західна довгота

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, westLabel)
en: &W
uk: &зх. д.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, eastSpinBox)
en: Eastern Longitude
uk: Східна довгота

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eastLabel)
en: &E
uk: &сх. д.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, southSpinBox)
en: Southern Latitude
uk: Південна широта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, southLabel)
en: &S
uk: п&д. ш.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TileCreatorDialog)
en: Creating Map
uk: Створення карти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Satellite View</span></p><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Earth as seen from Space. The map is based on NASA's beautiful "Blue Marble Next Generation" pictures. Credits: NASA's Earth Observatory</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Satellite View</span></p><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Земля такою, як її видно з космосу. Карту засновано на прекрасних зображеннях НАСА «Блакитний Мармур — Нове Покоління». Подяки: Обсерваторії Землі НАСА</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, messageLabel)
en: Marble needs to create this map. This only needs to be done once and may take a few seconds.
uk: Marble потрібно створити цю карту. Це слід зробити лише раз, сам процес займе декілька секунд.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Zoom
uk: Масштаб

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tileLevelLabel)
en: &Tile level range:
uk: Діапазон рівнів &елементів від:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, topSpinBox)
en: Minimum Tile Level
uk: Мінімальний рівень елемента

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, toLabel)
en: to
uk: до

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, bottomSpinBox)
en: Maximum Tile Level
uk: Максимальний рівень елемента

[ctx: @title: menu entry to undo unknown previous action]
en: Unknown
uk: Невідома

en: The free disk space in the path "%1" for the undo cache file is less than to 2 GiB! Undo cache is now disabled!
uk: У каталозі «%1», де мають зберігатися дані файла кешу скасовування дій, менше 2 ГіБ вільного місця! Кеш скасовування дій вимкнено!

en: Do not know
uk: Не знаю

en: Take the safest and most appropriate action
uk: Виконати найбезпечнішу і найвідповіднішу дію

en: Color Profile Mismatch
uk: Невідповідність профілів кольорів

en: Missing Color Profile
uk: Немає профілю кольорів

en: Image with Uncalibrated Color
uk: Зображення без калібрування кольорів

[ctx: <Problem> - <b>]
en: %1 - %2
uk: %1 – %2

en: <p>This image has an <b>embedded color profile</b><br/> which does not match your working space color profile.<br/>How do you want to proceed?</p>
uk: <p>У файлі цього зображення містяться дані щодо <b>вбудованого профілю кольорів</b>,<br/> цей профіль не збігається з профілем кольорів робочого простору.<br/>Що робити?</p>

en: <p>This image has <b>no information about the color space</b><br/>that was used when creating the image. <br/>How do you want to proceed?</p>
uk: <p>У файлі цього зображення <b>не зберігаються дані щодо простору кольорів</b>,<br/>який було використано під час створення зображення. <br/>Що робити?</p>

en: <p>The color information of this image is uncalibrated.<br/>How do you want to proceed?</p>
uk: <p>Дані щодо кольорів цього зображення не калібровано.<br/>Що робити?</p>

en: Embedded Color Profile:
uk: Вбудований профіль кольорів:

en: Input Color Profile:
uk: Профіль вхідних даних:

en: Working Color Space:
uk: Робочий простір кольорів:

en: Original Colors:
uk: Початкові кольори:

en: Uncorrected Colors:
uk: Невиправлені кольори:

en: Raw Colors:
uk: Кольори негатива:

en: Resulting Colors:
uk: Остаточні кольори:

en: Correction Applied:
uk: Застосоване виправлення:

en: Corrected Colors:
uk: Виправлені кольори:

en: Keep the embedded profile, do not convert
uk: Зберегти вбудований профіль, не перетворювати

en: Convert to working color space
uk: Перетворити у робочий простір кольорів

en: Ignore embedded profile, assign this profile:
uk: Ігнорувати вбудований профіль, призначити цей профіль:

en: and then convert to working space
uk: а потім перетворити у робочий простір кольорів

en: No Profile Available
uk: Не знайдено профілю

en: Assign profile and convert to working color space
uk: Призначити профіль і перетворити у робочий простір кольорів

en: Assign and keep color profile
uk: Призначити і зберегти профіль кольорів

en: Leave the file untagged, do not color manage
uk: Не мітити файл, не виконувати керування кольорами

en: Which color space shall be used to interpret the colors of this image?
uk: Який з просторів кольорів слід використати для відтворення кольорів цього зображення?

en: sRGB (Internet standard)
uk: sRGB (типовий простір інтернету)

en: Current working color space
uk: Поточний профіль кольорів робочого простору

en: This profile:
uk: Цей профіль:

en: Please select the input color profile of the device (camera) used to create this image:
uk: Будь ласка, оберіть вхідний профіль кольорів пристрою (фотоапарата), використаний для створення цього зображення:

en: No Input Profile Available
uk: Не знайдено жодного вхідного профілю

en: Assigned Color Profile:
uk: Призначений профіль кольорів:

en: <b>No Profile</b>
uk: <b>Без профілю</b>

[ctx: @title:window]
en: Soft Proofing Options
uk: Параметри проби кольорів

en: Soft Proofing On
uk: Пробу увімкнено

en: Enable soft-proofing color managed view
uk: Увімкнути перегляд проби з керуванням кольорами

en: Soft Proofing Off
uk: Пробу вимкнено

en: Disable soft-proofing color managed view
uk: Вимкнути перегляд проби з керуванням кольорами

en: <b>Configure the Soft Proofing View</b>
uk: <b>Налаштування перегляду проби</b>

en: Profile of the output device to simulate:
uk: Імітувати за профілем вихідного пристрою:

en: <p>Select the profile for your output device (usually, your printer). This profile will be used to do a soft proof, so you will be able to preview how an image will be rendered via an output device.</p>
uk: <p>Вам слід вибрати профіль для вашого пристрою виводу (зазвичай, вашого принтера). Цей профіль буде використано для програмної перевірки, отже, ви зможете бачити, яким чином зображення виглядатиме на пристрої виводу.</p>

en: <p>Press this button to get detailed information about the selected proofing profile.</p>
uk: <p>Натисніть цю кнопку, щоб ознайомитися з докладними відомостями щодо вибраного профілю проби.</p>

en: Rendering intent:
uk: Відтворення кольорів:

en: Highlight out-of-gamut colors
uk: Підсвітити кольори поза палітрою

en: Highlighting color:
uk: Колір підсвічування:

[ctx: @title:window]
en: Profile Error
uk: Помилка профілю

en: No profile is selected.
uk: Не вибрано жодного профілю.

[ctx: @title:window]
en: Save?
uk: Зберегти?

[ctx: @action:button]
en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the current changes. Note: The original image will never be overwritten.
uk: Зберегти поточні зміни. Зауваження: програма ніколи не перезаписуватиме початкове зображення.

[ctx: @action:button]
en: Save Changes as a New Version
uk: Зберегти зміни до нової версії

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the current changes as a new version. The loaded file will remain unchanged, a new file will be created.
uk: Зберегти дані з внесеними змінами до файла нової версії. Зміни не вноситимуться до завантаженого файла, програма створить новий файл.

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes
uk: Відкинути зміни

[ctx: @info:tooltip]
en: Discard the changes applied to the image during this editing session.
uk: Відкинути зміни, внесені до зображення під час цього сеансу редагування.

[ctx: @label]
en: The current image has been changed.
    Do you wish to save your changes?
uk: Поточне зображення було змінено.
    Бажаєте зберегти внесені зміни?

en: Tools
uk: Інструменти

en: About this tool...
uk: Про цей інструмент…

en: Tool online handbook...
uk: Підручник в інтернеті…

en: Guide:
uk: Напрямна:

en: Set here the color used to draw dashed guide lines.
uk: Тут ви можете встановити колір напрямних штрихових ліній.

en: Set here the width in pixels used to draw dashed guide lines.
uk: Вкажіть товщину напрямних пунктирних ліній.

en: Defaults
uk: Типові

en: Reset all settings to their default values.
uk: Скинути всі параметри до їхніх типових значень.

[ctx: @action: load previously saved filter settings]
en: Load...
uk: Завантажити…

en: Load all parameters from settings text file.
uk: Завантажити всі параметри з текстового файла параметрів.

[ctx: @action: save current filter settings]
en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: Save all parameters to settings text file.
uk: Зберегти всі параметри до текстового файла параметрів.

[ctx: @action: try current filter settings]
en: Try
uk: Спробувати

en: Try all settings.
uk: Спробувати всі параметри.

[ctx: @action; go to first item]
en: &First
uk: &Перший

[ctx: @action; go to last item]
en: &Last
uk: &Останній

[ctx: @action]
en: Open Original
uk: Відкрити початкове

[ctx: @action Save changes to current version]
en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the modifications to the current version of the file
uk: Зберегти зміни до поточної версії файла

[ctx: @action Save changes to a newly created version]
en: Save As New Version
uk: Зберегти у новій версії

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the current modifications to a new version of the file
uk: Зберегти поточні зміни до нової версії файла

[ctx: @action Save changes to a newly created version, specifying the filename and format]
en: Save New Version As...
uk: Зберегти нову версію як…

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the current modifications to a new version of the file, specifying the filename and format
uk: Зберегти поточні зміни до файла нової версії з визначенням назви цього файла та його формату

[ctx: @action Save As New Version...Save in format...]
en: Save in Format
uk: Зберегти у форматі

[ctx: @action]
en: Export
uk: Експортувати

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the file in a folder outside your collection
uk: Зберегти файл у теці поза межами вашої збірки

[ctx: @action]
en: Discard Changes
uk: Відкинути зміни

[ctx: @info:tooltip]
en: Discard all current changes to this file
uk: Відкинути всі поточні зміни цього файла

[ctx: @action]
en: Open With Default Application
uk: Відкрити за допомогою типової програми

[ctx: @info]
en: Open the item with default assigned application.
uk: Відкрити позначений запис за допомогою типової програми, пов'язаної з записами цього типу.

[ctx: @action]
en: Undo
uk: Вернути

[ctx: @action]
en: Redo
uk: Повторити

[ctx: @action: create a selection containing the full image]
en: Select All
uk: Позначити все

[ctx: @action]
en: Select None
uk: Скасувати вибір

[ctx: @action]
en: Zoom to 100%
uk: Масштаб у 100%

[ctx: @action]
en: Fit to &Window
uk: Вмістити у &вікно

[ctx: @action]
en: Fit to &Selection
uk: Вмістити &вибране

[ctx: @info]
en: This option can be used to zoom the image to the current selection area.
uk: Цей параметр можна використовувати для зміни розмірів зображення до поточної вибраної області.

[ctx: @action]
en: Under-Exposure Indicator
uk: Індикатор недостатньої експозиції

[ctx: @info]
en: Set this option to display black overlaid on the image. This will help you to avoid under-exposing the image.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала чорну накладку на зображення. Це допоможе вам уникнути ефекту недоекспонованого зображення.

[ctx: @action]
en: Over-Exposure Indicator
uk: Індикатор надмірної експозиції

[ctx: @info]
en: Set this option to display white overlaid on the image. This will help you to avoid over-exposing the image.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала білу накладку на зображення. Це допоможе вам уникнути ефекту переекспонованого зображення.

[ctx: @action]
en: Color-Managed View
uk: Перегляд з керуванням кольорами

[ctx: @action]
en: Soft Proofing Options...
uk: Параметри проби…

[ctx: @action]
en: Soft Proofing View
uk: Перегляд проби кольорів

[ctx: @action]
en: Crop to Selection
uk: Обрізати за позначеним

[ctx: @info]
en: This option can be used to crop the image. Select a region of the image to enable this action.
uk: Цей параметр можна використовувати для обрізання зображення. Виберіть область зображення, щоб дозволити цю дію.

[ctx: @action]
en: Flip Horizontally
uk: Віддзеркалити горизонтально

[ctx: @action]
en: Flip Vertically
uk: Віддзеркалити вертикально

[ctx: @action]
en: Rotate Left
uk: Повернути ліворуч

[ctx: @action]
en: Rotate Right
uk: Повернути праворуч

[ctx: @action]
en: Previous Image
uk: Попереднє зображення

[ctx: @label]
en: No selection
uk: Нічого не вибрано

[ctx: @info]
en: Information about current image selection
uk: Інформація щодо поточної ділянки зображення

[ctx: @info]
en: Information about image size
uk: Інформація щодо розміру зображення

[ctx: @title:window]
en: Saving Image...
uk: Збереження зображення…

[ctx: @label]
en: Please wait for the image to be saved...
uk: Будь ласка, зачекайте на завершення збереження зображення…

[ctx: @info]
en: About to overwrite file "%1"
    Are you sure?
uk: Ви перезаписуєте файл «%1»
    Ви справді хочете виконати цю дію?

[ctx: @title:window, warning while saving progress]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: @info]
en: The image "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
uk: Зображення «%1» було змінено.
    Хочете його зберегти?

[ctx: @info]
en: The image "%1" has been modified.
    All changes will be lost.
uk: Зображення «%1» було змінено.
    Усі зміни буде втрачено.

[ctx: @info]
en: No selection
uk: Нічого не вибрано

[ctx: @label]
en: Loading:
uk: Завантаження:

[ctx: @info]
en: Cannot load "%1"
uk: Не вдалося завантажити «%1»

[ctx: @info]
en: Cannot open the specified working space profile ("%1"). No color transformation will be applied. Please check the color management configuration in digiKam's setup.
uk: Не вдалося відкрити вказаний профіль робочого простору («%1»). Перетворення кольорів виконано не буде. Будь ласка, перевірте налаштування керування кольорами у налаштуваннях digiKam.

[ctx: @label: saving progress on status bar]
en: Saving:
uk: Збереження:

[ctx: @info]
en: Failed to save file
    "%1"
    to
    "%2".
uk: Не вдалося зберегти файл
    «%1»
    до
    «%2».

[ctx: @info]
en: Could not open a temporary file in the folder "%1": %2 (%3)
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл у теці «%1»: %2 (%3)

[ctx: @info]
en: Unable to determine the format to save the target image with.
uk: Не вдалося визначити формат для збереження даних зміненого зображення.

[ctx: @info]
en: Cannot Save: Found file path "%1" is invalid.
uk: Не вдалося зберегти: адреса «%1» є некоректною.

[ctx: @info]
en: Cannot save file "%1" to the suggested version file name "%2"
uk: Не вдалося зберегти файл «%1» з запропонованою назвою файла версії «%2»

[ctx: @info]
en: You do not have write permissions for the file named "%1". Are you sure you want to overwrite it?
uk: Ви не маєте прав на запис до файла «%1». Ви впевнені, що хочете його перезаписати?

[ctx: @info]
en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
uk: Файл з назвою «%1» вже існує. Ви справді хочете його перезаписати?

[ctx: @info]
en: Failed to overwrite original file
uk: Не вдалося перезаписати початковий файл

[ctx: @info]
en: Color-Managed View is enabled.
uk: Перегляд з керуванням кольорами увімкнено.

[ctx: @info]
en: Color-Managed View is disabled.
uk: Перегляд з керуванням кольорами вимкнено.

[ctx: @info]
en: Color Management is not configured, so the Color-Managed View is not available.
uk: Керування кольорами не налаштовано, отже, Перегляд з керуванням кольорами не буде доступним.

[ctx: @info]
en: Under-Exposure indicator is enabled
uk: Індикатор недоекспонування увімкнено

[ctx: @info]
en: Under-Exposure indicator is disabled
uk: Індикатор недоекспонування вимкнено

[ctx: @info]
en: Over-Exposure indicator is enabled
uk: Індикатор переекспонування увімкнено

[ctx: @info]
en: Over-Exposure indicator is disabled
uk: Індикатор переекспонування вимкнено

[ctx: @title Image Transform]
en: Transform
uk: Перетворення

[ctx: @title Image Decorate]
en: Decorate
uk: Декорування

[ctx: @title Image Effect]
en: Effects
uk: Ефекти

[ctx: @title Image Colors]
en: Colors
uk: Кольори

[ctx: @title Image Enhance]
en: Enhance
uk: Покращення

[ctx: @action]
en: Open With
uk: Відкрити за допомогою

[ctx: @action: open with other application]
en: Other...
uk: Інше…

[ctx: @action: open with desktop application]
en: Open With...
uk: Відкрити за допомогою…

en: Image Editor - %1
uk: Редактор зображень — %1

en: Image Editor
uk: Редактор зображень

[ctx: @title: unknown image dimension]
en: Unknown
uk: Невідоме

en: %1x%2 (%3Mpx)
uk: %1x%2 (%3Мпк)

[ctx: @title:window]
en: No Image in Current Album
uk: У поточному альбомі немає зображень

en: There is no image to show in the current album.
    The image editor will be closed.
uk: В поточному альбомі немає зображень для показу.
    Редактор зображень буде закрито.

[ctx: @title:window]
en: File Not Available
uk: Файл недоступний

[ctx: @info]
en: <qt>The original file (<b>%1</b>) is currently not available</qt>
uk: <qt>Зараз початковий файл (<b>%1</b>) недоступний</qt>

[ctx: @action Finish editing, close editor, back to main window]
en: Close Editor
uk: Закрити вікно редактора

en: Delete File Permanently
uk: Вилучити файл остаточно

en: Delete Permanently without Confirmation
uk: Вилучити остаточно без підтвердження

en: Move to Trash without Confirmation
uk: Пересунути до смітника без підтвердження

en: Edit Titles
uk: Редагувати заголовки

en: Edit Comments
uk: Редагувати коментарі

en: Show Assigned Tags
uk: Показати пов'язані мітки

en: Assign Tag
uk: Призначити мітку

en: Remove Tag
uk: Вилучити мітку

en: Assign Labels
uk: Призначення позначок

en: Failed to load image
    "%1"
uk: Не вдалось завантажити зображення
    «%1»

[ctx: Preview image (before filter has been applied)]
en: Before
uk: До

[ctx: Preview image (after filter has been applied)]
en: After
uk: Після

en: Before
uk: До

en: After
uk: Після

en: <p>Here you can see the original clip image which will be used for the preview computation.</p><p>Click and drag the mouse cursor in the image to change the clip focus.</p>
uk: <p>Тут показано область початкового зображення, яку буде використано для перетворень під час попереднього перегляду.</p><p>Натисніть і потягніть вказівником миші на зображення, щоб змінити розташування цієї області.</p>

en: If this option is enabled, the original image will be shown.
uk: Якщо увімкнено цей параметр, буде показано початкове зображення.

en: Preview original image
uk: Перегляд початкового зображення

en: If this option is enabled, the preview area will split vertically. A contiguous area of the image will be shown, with one half from the original image, the other half from the target image.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, ділянку перегляду буде відділено вертикально. Буде показано неперервну ділянку зображення у половину початкового розміру, у іншій половині буде розташовано змінене зображення.

en: Preview vertical split with contiguous image
uk: Вертикальний поділ з неперервним зображенням

en: If this option is enabled, the preview area will split horizontally. A contiguous area of the image will be shown, with one half from the original image, the other half from the target image.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, ділянку перегляду буде відділено горизонтально. Буде показано неперервну ділянку зображення у половину початкового розміру, у іншій половині буде розташовано змінене зображення.

en: Preview horizontal split with contiguous image
uk: Горизонтальний поділ з неперервним зображенням

en: If this option is enabled, the preview area will split vertically. The same part of the original and the target image will be shown side by side.
uk: Якщо позначите цей пункт, ділянку попереднього перегляду буде розділено вертикально. Ту саму частину оригіналу зображення і зміненого зображення буде показано одну біля одної.

en: Preview vertical split with same image region
uk: Вертикальний поділ з однаковою ділянкою зображення

en: If this option is enabled, the preview area will split horizontally. The same part of the original and the target image will be shown side by side.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, ділянку попереднього перегляду буде розділено горизонтально. Ту саму частину оригіналу зображення і зміненого зображення буде показано одну біля одної.

en: Preview horizontal split with same image region
uk: Горизонтальний поділ з однаковою ділянкою зображення

en: If this option is enabled, the target image will be shown.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, буде показано остаточне зображення.

en: Preview target image
uk: Попередній перегляд зображення призначення

en: If this option is enabled, the original image will be shown when the mouse is over image area; otherwise, the target image will be shown.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, буде показано початкове зображення, коли курсор мишки знаходиться над зображенням, а коли курсор поза зображенням, буде показано змінене зображення.

en: Preview on mouse-over
uk: Попередній перегляд після наведення вказівника

[ctx: @action Select image editor preview mode]
en: Preview Mode
uk: Режим попереднього перегляду

en: Connecting to camera...
uk: З'єднання з фотоапаратом…

en: Connection established.
uk: З'єднання встановлено.

en: Connection failed.
uk: Не вдалося встановити з'єднання.

en: Failed to get free space from camera
uk: Не вдалось отримати дані щодо вільного місця на фотоапараті

en: Failed to get preview from camera
uk: Не вдалось отримати зображення попереднього перегляду з фотоапарата

en: Failed to process capture from camera
uk: Не вдалось обробити захоплені дані з фотоапарата

en: Failed to list folder <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося побудувати список вмісту теки <filename>%1</filename>

en: Failed to list files in <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося побудувати список файлів у <filename>%1</filename>

en: Failed to get thumbnail for <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося отримати мініатюру <filename>%1</filename>

en: Failed to get Metadata for <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося отримати метадані <filename>%1</filename>

en: Failed to download <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося отримати <filename>%1</filename>

en: Failed to convert file <filename>%1</filename> to JPEG
uk: Не вдалося перетворити дані файла <filename>%1</filename> на JPEG

en: Failed to convert file <filename>%1</filename> to DNG
uk: Не вдалося перетворити дані файла <filename>%1</filename> на DNG

en: Skipped to convert file <filename>%1</filename> to DNG
uk: Пропущено перетворення даних файла <filename>%1</filename> на DNG

en: Failed to open script for <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося відкрити скрипт для <filename>%1</filename>

en: Timeout from script for <filename>%1</filename>
uk: Перевищення часу очікування на дані від скрипту <filename>%1</filename>

en: Failed to run script for <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося запустити скрипт для <filename>%1</filename>

en: Failed to download file <b>%1</b>.
uk: Не вдалося отримати файл <b>%1</b>.

en: Failed to download file <b>%1</b>. Do you want to continue?
uk: Не вдалося отримати файл <b>%1</b>. Продовжити виконання дії?

en: Failed to upload <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося вивантажити <filename>%1</filename>

en: Failed to upload file <b>%1</b>.
uk: Не вдалося вивантажити файл <b>%1</b>.

en: Failed to upload file <b>%1</b>. Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити файл <b>%1</b>. Продовжити виконання дії?

en: Failed to delete <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося вилучити <filename>%1</filename>

en: Failed to delete file <b>%1</b>.
uk: Не вдалося вилучити файл <b>%1</b>.

en: Failed to delete file <b>%1</b>. Do you want to continue?
uk: Не вдалося вилучити файл <b>%1</b>. Продовжити виконання дії?

en: Failed to lock <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося заблокувати <filename>%1</filename>

en: Failed to toggle lock file <b>%1</b>.
uk: Не вдалося перемкнути файл замка <b>%1</b>.

en: Failed to toggle lock file <b>%1</b>. Do you want to continue?
uk: Мітки <b>%1</b> призначено до одного або декількох зображень. Продовжити виконання дії?

[ctx: @info List of device properties]
en: Title: "%1"
    Model: "%2"
    Port: "%3"
    Path: "%4"
uk: Назва: «%1»
    Модель: «%2»
    Порт: «%3»
    Шлях: «%4»

[ctx: @info List of supported device operations]
en: Thumbnails: "%1"
    Capture image: "%2"
    Delete items: "%3"
    Upload items: "%4"
    Create directories: "%5"
    Delete Directories: "%6"
uk: Мініатюри: «%1»
    Захоплення зображень: «%2»
    Вилучення записів: «%3»
    Вивантаження записів: «%4»
    Створення тек: «%5»
    Вилучення тек: «%6»

[ctx: @info: gphoto backend feature]
en: yes
uk: так

[ctx: @info: gphoto backend feature]
en: no
uk: ні

[ctx: @info]
en: "Mounted Camera" driver for USB/IEEE1394 mass storage cameras and Flash disk card readers.
uk: Драйвер «Змонтованого фотоапарата» для пристроїв збереження фотоапаратів USB/IEEE1394 і зчитувачів карток флеш-дисків.

[ctx: @info List of device properties]
en: Title: "%1"
    Model: "%2"
    Port: "%3"
    Path: "%4"
    UUID: "%5"
uk: Назва: «%1»
    Модель: «%2»
    Порт: «%3»
    Шлях: «%4»
    UUID: «%5»

[ctx: @info List of supported device operations]
en: Thumbnails: "%1"
    Capture image: "%2"
    Delete items: "%3"
    Upload items: "%4"
    Create directories: "%5"
    Delete directories: "%6"
uk: Мініатюри: «%1»
    Захоплення зображень: «%2»
    Вилучення записів: «%3»
    Вивантаження записів: «%4»
    Створення тек: «%5»
    Вилучення тек: «%6»

[ctx: @info: ums backend feature]
en: yes
uk: так

[ctx: @info: ums backend feature]
en: no
uk: ні

[ctx: @info]
en: For more information about the "Mounted Camera" driver, please read the "Supported Digital Still Cameras" section in the digiKam manual.
uk: Щоб отримати докладнішу інформацію про драйвер «Змонтованого фотоапарата», будь ласка, прочитайте підручник з digiKam, зокрема розділ про «Підтримувані цифрові фотоапарати».

[ctx: @info]
en: The "Mounted Camera" driver is a simple interface to a camera disk mounted locally on your system.
    
    It does not use libgphoto2 drivers.
    
    To report any problems with this driver, please contact the digiKam team at:
    
    https://www.digikam.org/?q=contact
uk: Драйвер «Змонтованого фотоапарата» — це простий інтерфейс до диска фотоапарата, локально змонтованого на вашій системі.
    
    Він не використовує жоден з драйверів libgphoto2.
    
    Щоб повідомити про будь-які проблеми, пов'язані з драйвером, будь ласка, зв'яжіться з командою розробки digiKam за адресою:
    
    https://www.digikam.org/?q=contact

[ctx: @title:window %1: name of the camera]
en: %1 - Select Camera Folder
uk: %1 — виберіть теку фотоапарата

[ctx: @info]
en: Please select the camera folder where you want to upload the images.
uk: Будь ласка, виберіть теку фотоапарата, куди ви бажаєте завантажити ці зображення.

[ctx: @title:window]
en: Device Information
uk: Інформація щодо пристрою

[ctx: @title]
en: Device Summary
uk: Резюме пристрою

[ctx: @title]
en: Device Manual
uk: Підручник з пристрою

[ctx: @title]
en: About Driver
uk: Про драйвер

[ctx: @title]
en: Thumb
uk: Мініатюра

[ctx: @title:window %1: name of the camera]
en: Capture from %1
uk: Захоплення з %1

[ctx: @action:button]
en: Capture
uk: Захопити

en: Unknown Format
uk: Невідомий формат

[ctx: @info:tooltip]
en: This item is locked.
uk: Цей пункт заблоковано.

[ctx: @info:tooltip]
en: This item has an unknown download status
uk: Стан отримання цього пункту є невідомим

[ctx: @info:tooltip]
en: This item has never been downloaded
uk: Цей пункт ніколи не було отримано

[ctx: @info:tooltip]
en: This item has already been downloaded
uk: Цей пункт вже було отримано

[ctx: @info]
en: Set how digiKam will rename files as they are downloaded.
uk: Тут ви можете встановити спосіб, яким digiKam буде перейменовувати файли після отримання.

[ctx: @item]
en: File Renaming Options
uk: Параметри перейменування файлів

[ctx: @item]
en: Auto-creation of Albums
uk: Автостворення альбомів

[ctx: @item]
en: On the Fly Operations (JPEG only)
uk: Дії «на ходу» (тільки JPEG)

[ctx: @item]
en: DNG Convert Options
uk: Параметри перетворення на DNG

[ctx: @item]
en: Scripting
uk: Скрипти

[ctx: @title]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @action Cancel process]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: @action Information about camera]
en: Information
uk: Інформація

[ctx: @action Capture photo from camera]
en: Capture
uk: Захопити

[ctx: @action:inmenu]
en: Select All
uk: Вибрати все

[ctx: @action:inmenu]
en: Select None
uk: Скасувати вибір

[ctx: @action:inmenu]
en: Invert Selection
uk: Інвертувати вибір

[ctx: @action:inmenu]
en: Select New Items
uk: Вибрати нові записи

[ctx: @action:inmenu]
en: Select Locked Items
uk: Вибрати заблоковані записи

[ctx: @title:menu]
en: Download
uk: Отримати

[ctx: @action]
en: Download New
uk: Отримати нові

[ctx: @action]
en: Download Selected
uk: Отримати вибрані

[ctx: @action]
en: Download All
uk: Отримати всі

[ctx: @action]
en: Download && Delete New
uk: Отримати і вилучити нові

[ctx: @action]
en: Download && Delete Selected
uk: Отримати і вилучити позначені

[ctx: @action]
en: Download && Delete All
uk: Отримати і вилучити усі

[ctx: @action]
en: Upload...
uk: Вивантажити…

[ctx: @action]
en: Toggle Lock
uk: Перемикнути блокування

[ctx: @action]
en: Mark as downloaded
uk: Позначити як отримане

[ctx: @title:menu]
en: Delete
uk: Вилучення

[ctx: @action:inmenu delete item]
en: Delete Selected
uk: Вилучити вибрані

[ctx: @action:inmenu delete item]
en: Delete All
uk: Вилучити все

[ctx: @action:inmenu delete item]
en: Delete New
uk: Вилучити нові

[ctx: @title:group]
en: Views
uk: Режими перегляду

[ctx: @action Go to thumbnails (icon) view]
en: Thumbnails
uk: Мініатюри

[ctx: @action View the selected image]
en: Preview Item
uk: Попередній перегляд

[ctx: @action Switch to map view]
en: Map
uk: Карта

[ctx: @title:menu]
en: &Sort Items
uk: &Впорядкування зображень

[ctx: @info:whatsthis]
en: The value by which the items are sorted in the thumbnail view
uk: Параметр, за яким буде впорядковано записи у перегляді мініатюр

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Name
uk: За назвою

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Path
uk: За шляхом

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Date
uk: За датою

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Size
uk: За розміром файла

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Rating
uk: За оцінкою

[ctx: @item:inmenu Sort by]
en: By Download State
uk: За станом отриманості

[ctx: @action]
en: Item Sorting &Order
uk: &Порядок зображень

[ctx: @info:whatsthis]
en: Defines whether items are sorted in ascending or descending manner.
uk: Визначає, як буде впорядковано записи: за спаданням чи за зростанням.

[ctx: @item:inmenu Sorting Order]
en: Ascending
uk: За зростанням

[ctx: @item:inmenu Sorting Order]
en: Descending
uk: За спаданням

[ctx: @title:menu]
en: &Group Items
uk: &Групування зображень

[ctx: @info:whatsthis]
en: The categories in which the items in the thumbnail view are displayed
uk: Показані категорії зображень у перегляді мініатюр

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: Flat List
uk: Плоский список

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: By Folder
uk: За теками

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: By Format
uk: За форматом

[ctx: @item:inmenu Group Items]
en: By Date
uk: За датою

[ctx: @action:inmenu]
en: Fit to &Window
uk: Вмістити у &вікно

[ctx: @action:inmenu]
en: Zoom to 100%
uk: Масштаб у 100%

[ctx: @option:check]
en: Show History
uk: Показати журнал

[ctx: @option:check]
en: Show Thumbbar
uk: Показати панель мініатюр

[ctx: @action Connection failed, try again?]
en: Retry
uk: Спробувати ще раз

[ctx: @action]
en: Exit Preview Mode
uk: Вийти з режиму перегляду

[ctx: @action]
en: Next Image
uk: Наступне зображення

[ctx: @action Go to first image]
en: First Image
uk: Перше зображення

[ctx: @action Go to last image]
en: Last Image
uk: Останнє зображення

[ctx: @info:status]
en: Canceling current operation, please wait...
uk: Будь ласка, зачекайте. Скасовується поточна дія…

[ctx: @info]
en: Do you want to close the dialog and cancel the current operation?
uk: Хочете закрити вікно і скасувати поточну дію?

[ctx: @info:status]
en: Disconnecting from camera, please wait...
uk: Від'єднання фотоапарата, будь ласка, зачекайте…

[ctx: @info:status busy state]
en: Ready
uk: Готово

[ctx: @info]
en: Failed to connect to the camera. Please make sure it is connected properly and turned on.
uk: Не вдалось з'єднатись з фотоапаратом. Будь ласка, перевірте чи з'єднано його належним чином і чи увімкнено.

[ctx: @title:window]
en: Select Image to Upload
uk: Виберіть зображення для вивантаження

[ctx: @info]
en: There is not enough free space on the Camera Medium to upload pictures.
    
    Space require: %1
    Available free space: %2
uk: На носії фотоапарата недостатньо місця для завантаження картинок.
    
    Потрібно: %1
    Доступне вільне місце: %2

[ctx: @info]
en: Camera Folder "%1" already contains the item "%2".
    Please enter a new filename (without extension):
uk: Тека фотоапарата «%1» вже містить запис «%2».
    Будь ласка, введіть нову назву (без суфікса):

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
uk: Файл вже існує

[ctx: @info]
en: Your custom target album date format is not valid. Please check your settings...
uk: Формат дати вашого нетипового альбому призначення є некоректним. Будь ласка, виправте параметри…

[ctx: @info]
en: Collection which host your default target album set to process download from camera device is not available. Please select another one from camera configuration dialog.
uk: Не вдалося знайти збірки, у якій зберігається вказаний вами типовий альбом для отримання фотографій з пристрою для фотографування. Будь ласка, вкажіть інший альбом за допомогою діалогового вікна налаштування фотоапарата.

[ctx: @info]
en: Your default target album set to process download from camera device is not available. Please select another one from camera configuration dialog.
uk: Не вдалося знайти вказаного вами типового альбому для отримання фотографій з пристрою для фотографування. Будь ласка, вкажіть інший альбом за допомогою діалогового вікна налаштування фотоапарата.

[ctx: @info]
en: Please select the destination album from the digiKam library to import the camera pictures into.
uk: Будь ласка, виберіть альбом призначення з бібліотеки digiKam, до якого слід імпортувати знімки з фотоапарата.

[ctx: @info]
en: Collection selected as the destination album to download from the camera device is not available. Please select another destination album.
uk: Збірка, яку вибрано як альбом призначення для отримання даних з пристрою фотоапарата, є недоступною. Будь ласка, вкажіть інший альбом призначення.

en: Failed to move sidecar file for <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося пересунути додатковий файл <filename>%1</filename>

en: Failed to move file for <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося пересунути файл <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: The items listed below are locked by camera (read-only). These items will not be deleted. If you really want to delete these items, please unlock them and try again.
uk: Наступні зображення заблоковано фотоапаратом (тільки-читання). Їх не буде вилучено. Якщо ви дійсно хочете їх вилучити, будь ласка, розблокуйте їх і спробуйте знову.

[ctx: @info]
en: About to delete this image.
    Deleted file is unrecoverable.
    Are you sure? | About to delete these %1 images.
    Deleted files are unrecoverable.
    Are you sure?
uk[0]: Ви намагаєтеся вилучити %1 зображення.
    Вилучені файли не можна буде потім відновити.
    Ви справді бажаєте виконати цю операцію?
uk[1]: Ви намагаєтеся вилучити %1 зображення.
    Вилучені файли не можна буде потім відновити.
    Ви справді бажаєте виконати цю операцію?
uk[2]: Ви намагаєтеся вилучити %1 зображень.
    Вилучені файли не можна буде потім відновити.
    Ви справді бажаєте виконати цю операцію?
uk[3]: Ви намагаєтеся вилучити це зображення.
    Вилучений файл не можна буде потім відновити.
    Ви справді бажаєте вилучити файл?

[ctx: @title: confirm delete items dialog]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: @title:window]
en: Insufficient Disk Space
uk: Недостатньо місця на диску

[ctx: @info]
en: There is not enough free space on the disk of the album you selected to download and process the selected pictures from the camera.
    
    Estimated space required: %1
    Available free space: %2
    
    Try Anyway?
uk: На диску, де розташовано альбом для отримання і обробки вибраних зображень з фотоапарата, недостатньо вільного простору.
    
    Оцінка потрібного простору: %1
    Доступно вільного простору: %2
    
    Спробувати попри це?

[ctx: @info:status]
en: No item selected (%1 item) | No item selected (%1 items)
uk[0]: Нічого не вибрано (%1 пункт)
uk[1]: Нічого не вибрано (%1 пункти)
uk[2]: Нічого не вибрано (%1 пунктів)
uk[3]: Нічого не вибрано (1 пункт)

[ctx: @info:status Filename of first selected item of number of items]
en: "%1" (%2 of %3)
uk: %1 (%2 з %3)

[ctx: @info:status]
en: %2/%1 item selected | %2/%1 items selected
uk[0]: Вибрано %2 з %1 запису
uk[1]: Вибрано %2 з %1 записів
uk[2]: Вибрано %2 з %1 записів
uk[3]: Вибрано %2 з %1 запису

en: Skipped file <filename>%1</filename>
uk: Пропущено файл <filename>%1</filename>

en: Rename file to <filename>%1</filename>
uk: Перейменувати файл на <filename>%1</filename>

en: Failed to save sidecar file for <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося зберегти додатковий файл <filename>%1</filename>

[ctx: @info Popup notification]
en: Images download finished, you can now detach your camera while the images are auto-rotated
uk: Отримання завершено, ви можете від'єднати фотоапарат від комп'ютера, програма виконає обертання зображень автоматично

[ctx: @info Popup notification]
en: Images download finished
uk: Отримання зображень завершено

[ctx: @info]
en: A file with the same name ("%1") already exists in folder "%2".
uk: Файл з цією назвою («%1») вже зберігається у теці «%2».

[ctx: @info]
en: Failed to find Album for path "%1".
uk: Не вдалось знайти альбом для шляху «%1».

note: i18n: ectx: Menu (Device)
en: &Device
uk: &Пристрій

en: Camera Folders
uk: Теки фотоапарата

[ctx: in camera model string]
en: auto-detected
uk: автовиявлення

[ctx: @action]
en: Escape preview
uk: Скасувати перегляд

[ctx: @action: go to previous image]
en: Back
uk: Назад

[ctx: @action: go to next image]
en: Forward
uk: Далі

[ctx: @option:check]
en: Write the document name to EXIF
uk: Записувати назву документа до EXIF

[ctx: @option:check]
en: Fix internal date && time
uk: Виправити внутрішню дату і час

[ctx: @option:check]
en: Auto-rotate/flip image
uk: Автоматично повернути/віддзеркалити зображення

[ctx: @option:check]
en: Convert to lossless file format
uk: Перетворити у формат, який стискає без втрати даних

[ctx: @label]
en: New image format:
uk: Новий формат зображення:

[ctx: @info]
en: Set here all options to fix/transform JPEG files automatically as they are downloaded.
uk: Тут ви можете встановити всі параметри для автоматичного виправлення/перетворення файлів JPEG під час їхнього отримання.

[ctx: @info]
en: Enable this option if you want images automatically rotated or flipped using Exif information provided by the camera.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте автоматично повертати або віддзеркалювати зображення за допомогою інформації EXIF, яку надає фотоапарат.

[ctx: @info]
en: Select here which metadata template you want to apply to images.
uk: Тут ви можете вибрати шаблон метаданих, який ви бажаєте застосувати до зображень.

[ctx: @info]
en: Enable this option to write the document name to the Exif metadata. The document name is the original file name of the imported file.
uk: Позначте цей пункт, щоб записати назву документа до метаданих EXIF. Назвою документа вважається назва початкового імпортованого файла.

[ctx: @info]
en: Enable this option to set date and time metadata tags to the right values if your camera does not set these tags correctly when pictures are taken. The values will be saved in the DateTimeDigitized and DateTimeCreated EXIF, XMP, and IPTC tags.
uk: Позначте цей пункт, щоб встановити дату і час міток метаданих у правильні значення, якщо ваш фотоапарат не встановлює коректні значення цих параметрів під час знімання. Значення буде збережено у полях DateTimeDigitized і DateTimeCreated міток EXIF, XMP і IPTC.

[ctx: @info]
en: Enable this option to automatically convert all JPEG files to a lossless image format. Note: Image conversion can take a while on a slow computer.
uk: Позначте цей пункт, щоб автоматично перетворювати всі файли JPEG у формат зображень без втрат якості. Зауваження: перетворення зображень може тривати довго на повільних комп'ютерах.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Preferred Lossless Image File Format</title><para>Select the file format in which JPEG image will be converted to a lossless container with metadata support.</para>
uk: <title>Бажаний формат зберігання зображень без втрати якості</title><para>Виберіть формат файлів, до якого буде перетворено зображення JPEG з використанням контейнера даних без втрати якості та підтримкою метаданих.</para>

[ctx: @info]
en: <p>These expressions may be used to customize date format:</p><p><b>d</b>: The day as a number without a leading zero (1 to 31)</p><p><b>dd</b>: The day as a number with a leading zero (01 to 31)</p><p><b>ddd</b>: The abbreviated localized day name (e.g. 'Mon' to 'Sun')</p><p><b>dddd</b>: The long localized day name (e.g. 'Monday' to 'Sunday').</p><p><b>M</b>: The month as a number without a leading zero (1 to 12)</p><p><b>MM</b>: The month as a number with a leading zero (01 to 12)</p><p><b>MMM</b>: The abbreviated localized month name (e.g. 'Jan' to 'Dec')</p><p><b>MMMM</b>: The long localized month name (e.g. 'January' to 'December')</p><p><b>yy</b>: The year as two digit number (eg. 00 to 99)</p><p><b>yyyy</b>: The year as four digit number (eg. 2012)</p><p>All other input characters will be treated as text. Any sequence of characters that are enclosed in singlequotes will be treated as text and not be used as an expression. Examples, if date is 20 July 1969:</p><p><b>dd.MM.yyyy</b> : 20.07.1969</p><p><b>ddd MMMM d yy</b> : Sun July 20 69</p><p><b>'Photo shot on ' dddd</b> : Photo shot on Sunday</p>
uk: <p>Для визначення нетипового формату дати можна використовувати такі вирази:</p><p><b>d</b>: номер дня без початкового нуля (від 1 до 31)</p><p><b>dd</b>: номер дня з початковим нулем (від 01 до 31)</p><p><b>ddd</b>: скорочена локалізована назва дня (наприклад від «пн» до «нд»)</p><p><b>dddd</b>: локалізована назва дня повністю (наприклад від «понеділок» до «неділя»).</p><p><b>M</b>: номер місяця без початкового нуля (від 1 до 12)</p><p><b>MM</b>: номер місяця з початковим нулем (від 01 до 12)</p><p><b>MMM</b>: скорочена локалізована назва місяця (наприклад від «січ» до «гру»)</p><p><b>MMMM</b>: локалізована назва місяця повністю (наприклад від «січень» до «грудень»)</p><p><b>yy</b>: двоцифровий запис року (тобто від 00 до 99)</p><p><b>yyyy</b>: чотирицифровий запис року (наприклад 2012)</p><p>Всі інші введені символи вважатимуться текстом. Будь-яка послідовність символів у одинарних лапках вважатиметься текстом і не оброблятиметься. Приклади, якщо маємо дату 20 липня 1969 року:</p><p><b>dd.MM.yyyy</b>: 20.07.1969</p><p><b>ddd MMMM d yy</b>: пн липень 20 69</p><p><b>'Знято у ' dddd</b>: Знято у неділя</p>

[ctx: @option:check]
en: Extension-based sub-albums
uk: Базовані на суфіксах підальбоми

[ctx: @option:check]
en: Date-based sub-albums
uk: Базовані на даті підальбоми

[ctx: @label:listbox]
en: Date format:
uk: Формат дати:

[ctx: @item:inlistbox folder date format]
en: Full Text
uk: Текст повністю

[ctx: @item:inlistbox folder date format]
en: Local Settings
uk: Локальні параметри

[ctx: @item:inlistbox folder date format]
en: Custom
uk: Нетиповий

[ctx: @info]
en: Show a list of all available options
uk: Показати список всіх можливих параметрів

[ctx: @info]
en: Set how digiKam creates albums automatically when downloading.
uk: Встановіть спосіб, за яким digiKam автоматично створює альбоми під час отримання.

[ctx: @info]
en: Enable this option if you want to download your pictures into automatically created file extension-based sub-albums of the destination album. This way, you can separate JPEG and RAW files as they are downloaded from your camera.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте отримувати ваші зображення у автоматично створені на основі суфіксів назв файлів підальбоми альбому призначення. Таким чином, ви можете розділити файли JPEG і RAW під час отримання з вашого фотоапарата.

[ctx: @info]
en: Enable this option if you want to download your pictures into automatically created file date-based sub-albums of the destination album.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте отримувати ваші картинки у автоматично створені, базовані на датах файлів, підальбоми альбому призначення.

[ctx: @info]
en: Select your preferred date format used to
    create new albums. The options available are:
    "ISO": the date format is in accordance with ISO 8601
    (YYYY-MM-DD). E.g.: 2006-08-24
    "Full Text": the date format is in a user-readable string.
    E.g.: Thu Aug 24 2006
    "Local Settings": the date format depending on KDE control panel settings.
    "Custom": use a customized format for date.
uk: Тут ви можете вибрати формат дати, якому ви віддаєте перевагу, під час
    створення нових альбомів. Доступними параметрами є:
    «ISO»: формат дат у відповідності з ISO 8601 (РРРР-ММ-ДД). Приклад: 2006-08-24
    «Повний текст»: формат дати у придатному для читання рядку.
    Приклад: Чт Сер 24 2006
    «Локальні параметри»: формат дати, визначений у Системних параметрах KDE.
    «Нетиповий»: використовувати нетиповий формат дати.

[ctx: @info]
en: Show the result of converted date 1968-12-26 using your customized format.
uk: Показати результат перетвореної дати 1968-12-26 на основі нетипового формату.

[ctx: @info Example of custom date format for album naming]
en: Ex.: %1
uk: Приклад: %1

[ctx: @info Custom date format]
en: Format is not valid...
uk: Формат є некоректним…

en: Cannot display camera preview
uk: Неможливо відобразити попередній перегляд фотоапарата

[ctx: @option:check]
en: Convert RAW images to
uk: Перетворювати зображення RAW на

[ctx: @label]
en: DNG container
uk: Контейнер DNG

[ctx: @info]
en: Set here all options to convert RAW images to DNG container automatically as they are downloaded.
uk: Тут ви можете встановити всі параметри автоматичного перетворення зображень цифрових негативів (RAW) на зображення у контейнері DNG під час їхнього отримання.

[ctx: @info]
en: Enable this option to convert RAW images to DNG container automatically.
uk: Позначте цей пункт, якщо програма має автоматично перетворювати зображення цифрових негативів (RAW) на зображення у контейнері DNG.

[ctx: @title]
en: Camera Media
uk: Носій фотоапарата

[ctx: @title]
en: Album Library
uk: Бібліотека альбомів

[ctx: @info Storage]
en: Capacity:
uk: Місткість:

[ctx: @info Storage]
en: Available:
uk: Доступно:

[ctx: @info Storage]
en: Require:
uk: Потрібно:

[ctx: @title:menu open with desktop application]
en: Open With
uk: Відкрити за допомогою

[ctx: @item:inmenu open with other application]
en: Other...
uk: Інше…

[ctx: @title:menu]
en: Open With...
uk: Відкрити за допомогою…

[ctx: @title:menu]
en: Assign Labels
uk: Призначення позначок

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Files
uk: Всі файли

[ctx: @item:inlistbox]
en: Only New Files
uk: Лише нові файли

[ctx: @item:inlistbox]
en: Raw Files
uk: файли цифрових негативів

[ctx: @item:inlistbox]
en: JPG/TIFF Files
uk: файли JPG/TIFF

[ctx: @item:inlistbox]
en: Video Files
uk: відеофайли

en: Camera filenames
uk: Назви файлів з фотоапарата

en: Turn on this option to use the camera provided image filenames without modifications.
uk: Позначте цей пункт, щоб використовувати назви файлів, що надає фотоапарат, без модифікації.

en: Change case to:
uk: Змінити регістр на:

[ctx: Leave filename as it is]
en: Leave as-is
uk: Залишити як є

[ctx: Filename to uppercase]
en: Upper
uk: Верхній

[ctx: Filename to lowercase]
en: Lower
uk: Нижній

en: Set the method to use to change the case of the image filenames.
uk: Встановити метод, що використовуватиметься для перетворення регістру назв файлів зображень.

[ctx: Custom Image Renaming]
en: Customize
uk: Налаштувати

en: <p>These expressions may be used to customize the command line:</p><p><b>%file</b>: full path of the imported file</p><p><b>%filename</b>: file name of the imported file</p><p><b>%path</b>: path of the imported file</p><p><b>%orgfilename</b>: original file name</p><p><b>%orgpath</b>: original path</p><p>If there are no expressions full path is added to the command.</p>
uk: <p>У командному рядку можна скористатися такими виразами-замінниками:</p><p><b>%file</b>: шлях до імпортованого файла повністю</p><p><b>%filename</b>: назва імпортованого файла</p><p><b>%path</b>: шлях до імпортованого файла</p><p><b>%orgfilename</b>: початкова назва файла</p><p><b>%orgpath</b>: початковий шлях</p><p>Якщо не буде вказано жодного з цих виразів, до команди буде додано шлях до файла зображення повністю.</p>

en: Execute script for image:
uk: Виконати скрипт обробки зображення:

en: No script selected
uk: Не вибрано жодного скрипту

en: Set here the script that is executed for every imported image.
uk: Тут ви можете вказати скрипт, який буде обробляти всі імпортовані зображення.

en: Drag and drop an image here
uk: Перетягніть і скиньте зображення тут

en: Show on left panel
uk: Показ на лівій панелі

en: Show on right panel
uk: Показ на правій панелі

en: Remove item
uk: Вилучити запис

en: Clear all
uk: Очистити все

en: Drag and drop images here
uk: Перетягніть і скиньте зображення тут

en: %1 item on Light Table | %1 items on Light Table
uk[0]: %1 запис на столі з підсвічуванням
uk[1]: %1 записи на столі з підсвічуванням
uk[2]: %1 записів на столі з підсвічуванням
uk[3]: 1 запис на столі з підсвічуванням

[ctx: @action: go to first item on list]
en: &First
uk: &Перший

[ctx: @action: go to last item on list]
en: &Last
uk: &Останній

en: On left
uk: Ліворуч

en: Show item on left panel
uk: Показати запис на лівій панелі

en: On right
uk: Праворуч

en: Show item on right panel
uk: Показувати запис на правій панелі

en: Open With Default Application
uk: Відкрити за допомогою типової програми

en: Open the item with default assigned application.
uk: Відкрити позначений запис за допомогою типової програми, пов'язаної з записами цього типу.

en: Remove item from Light Table
uk: Вилучити запис зі стола з підсвічуванням

en: Remove all items from Light Table
uk: Вилучити всі записи зі стола з підсвічуванням

[ctx: Non-pluralized]
en: Move to Trash
uk: Пересунути до смітника

en: Delete immediately
uk: Вилучити негайно

en: Synchronize
uk: Синхронізувати

en: Synchronize preview from left and right panels
uk: Синхронізувати перегляд з лівої та правої панелей

en: By Pair
uk: Парами

en: Navigate by pairs with all items
uk: Пересуватися парами за всіма записами

en: Clear On Close
uk: Спорожняти при закритті

en: Clear light table when it is closed
uk: Спорожняти стіл з підсвічуванням при закритті

en: Remove all images from the light table when it is closed
uk: Вилучити всі зображення зі стола з підсвічуванням під час закриття його вікна

en: Zoom to 100%
uk: Масштаб у 100%

en: Fit to &Window
uk: Вмістити у &вікно

en: Color-Managed View
uk: Перегляд з керуванням кольорами

en: Previous Image
uk: Попереднє зображення

en: Edit Titles on the Right
uk: Редагувати заголовки праворуч

en: Edit Comments on the Right
uk: Редагувати коментарі праворуч

en: Show Assigned Tags on the Right
uk: Показувати пов'язані мітки праворуч

en: Edit Titles on the Left
uk: Редагувати заголовки ліворуч

en: Edit Comments on the Left
uk: Редагувати коментарі ліворуч

en: Show Assigned Tags on the Left
uk: Показувати пов'язані мітки ліворуч

note: i18n: ectx: Menu (LeftPanel)
en: &Left Panel
uk: &Ліва панель

note: i18n: ectx: Menu (RightPanel)
en: &Right Panel
uk: &Права панель

en: Autotags Assignment
uk: Автоматичне призначення міток

en: Clean up the databases :
uk: Спорожнення баз даних:

en: analysing databases
uk: аналізуємо базу даних

en: cleaning core db
uk: спорожнюємо основну базу даних

en: cleaning thumbnails db
uk: спорожнюємо базу даних мініатюр

en: cleaning recognition db
uk: спорожнюємо базу даних розпізнавання

en: cleaning similarity db
uk: спорожнюємо базу даних подібності

en: shrinking databases
uk: ущільнюємо бази даних

en: <p>Database shrinking in progress.</p><p>Currently, your databases are being shrunk. This will take some time - depending on your databases size.</p><p>We have to freeze digiKam in order to prevent database corruption. This info box will vanish when the shrinking process is finished.</p>Current Status:
uk: <p>Виконуємо стискання баз даних.</p><p>Зараз ми стискаємо ваші бази даних. Процедура може бути доволі тривалою. Її тривалість залежить від розмірів баз даних.</p><p>Для запобігання пошкодженню даних ми призупиняємо роботу digiKam. Це інформаційне зникне, щойно процедуру ущільнення буде завершено.</p>Поточний стан:

en: Core DB
uk: Основна база даних

en: Thumbnails DB
uk: База даних мініатюр

en: Face Recognition DB
uk: База даних виявлення облич

en: Similarity DB
uk: База даних подібності

en: Find duplicates items
uk: Знайти дублікати

en: Scan for faces in album: %1
uk: Пошук облич в альбомі: %1

en: Scan for faces in %1 albums
uk: Пошук облич у %1 альбомах

en: Scan for faces in image: %1
uk: Пошук облич на зображенні: %1

en: Scan for faces in %1 images
uk: Пошук облич на %1 зображеннях

en: Updating faces database
uk: Оновлюється база даних облич

en: Finger-prints
uk: Відбитки

[ctx: @title:window]
en: Maintenance
uk: Супровід

en: <qt><b>Select Maintenance Operations to Process</b></qt>
uk: <qt><b>Виберіть дію, яку слід виконати для супроводу збірки</b></qt>

[ctx: @label]
en: Process items from:
uk: Обробити записи:

[ctx: @option:check]
en: Use the last saved active tools and settings
uk: Останні збережені активні інструменти і параметри

[ctx: @option:check]
en: Work on all processor cores (when it's possible)
uk: Використовувати всі ядра процесора (якщо є можливість)

en: Common Options
uk: Загальні параметри

en: <qt>No option<br/><i>Note: only Albums Collection are processed by this tool.</i></qt>
uk: <qt>Немає варіантів<br/><i>Зауваження: цим інструментом можна обробляти лише збірку альбомів.</i></qt>

en: Scan for new items
uk: Виявити нові зображення

en: <qt><i>Note: If activated, the Core DB is always cleaned. You can select additional databases for cleaning.<br/> If you select one of the options below, the process may take much time and can freeze digiKam temporarily<br/> in order to make sure that no database corruption occurs.</i></qt>
uk: <qt><i>Зауваження: якщо позначено, програма підтримуватиме ущільнений стан кореневої бази даних. Ви можете вибрати інші бази даних для ущільнення.<br/>Якщо ви позначите один з наведених нижче пунктів, обробка може бути тривалішою і може на певний час призупинити роботу digiKam<br/> з метою запобігти пошкодженню бази даних.</i></qt>

en: Also clean up the thumbnail database.
uk: Також ущільнити базу даних мініатюр.

en: Also clean up the faces database.
uk: Також ущільнити базу даних облич.

en: Also clean up the similarity database.
uk: Також ущільнити базу даних подібності.

en: Extended clean up and shrink all databases.
uk: Розширене чищення і стискання усіх баз даних.

en: This option leads to the vacuuming (shrinking) of the databases. Vacuuming is supported both for SQLite and MySQL.
uk: За допомогою цього пункту можна очистити (ущільнити) бази даних. Підтримку ущільнення передбачено для обох типів баз даних, SQLite і MySQL.

en: Perform database cleaning
uk: Виконати спорожнення бази даних

en: Scan for changed or non-cataloged items (faster)
uk: Шукати змінені або не додані до каталогу записи (швидше)

en: Rebuild Thumbnails
uk: Заново створити мініатюри

en: Rebuild Finger-prints
uk: Заново створити відбитки

en: Similarity range (in percents):
uk: Діапазон подібності (у відсотках):

en: Restriction on duplicates:
uk: Обмеження на дублікати:

en: No restriction
uk: Без обмежень

en: Restrict to album of reference image
uk: Обмежити альбомом еталонного зображення

en: Exclude album of reference image
uk: Виключити альбом еталонного зображення

en: Find Duplicate Items
uk: Знайти дублікати зображень

en: Faces data management:
uk: Керування даними щодо облич:

[ctx: @option:check]
en: Clear and rebuild all training data
uk: Вилучити і повторно створити всі тренувальні дані

[ctx: @info:tooltip]
en: This will clear all training data for recognition and rebuild it from all available faces.
uk: Позначення цього пункту призведе до вилучення всіх тренувальних даних для розпізнавання і повторного їх створення на основі даних щодо доступних зображень облич.

en: Detect and recognize Faces
uk: Виявляти і розпізнавати обличчя

[ctx: @label]
en: <p><b>This tool allows to assign automatically tags to images by contents analysis using deep-learning neural network.</b></p><p>The settings below determines the deep-learning model to use while parsing image contents to determine the subjects of the photography. The neural network used in background will generate automatically a serie of tags describing the contents and store the results in the database.</p>
uk: <p><b>Цей інструмент уможливлює автоматичне призначення позначок до зображень на основі вмісту із використанням нейронної мережі для глибинного навчання.</b></p><p>Значення з наведеного нижче списку визначають модель глибинного навчання, якою слід скористатися для обробки вмісту зображення з метою визначення об'єктів на фотографії. У фоновому режимі буде використано нейронну мережу для автоматичного створення набору міток, що описують вміст, а отримані мітки буде збережено до бази даних.</p>

en: Auto-tagging mode:
uk: Режим автоміток:

en: Clean all and re-assign
uk: Вилучити усі дані і повторити пов'язування

en: Scan non-assigned only
uk: Шукати лише записи без призначень

[ctx: @info:tooltip]
en: <p><b>Clean all and re-assign</b>: clean all tags already assigned and re-scan all items from scratch.</p><p><b>Scan non-assigned only</b>: scan only the items with no assigned tag.</p>
uk: <p><b>Вилучити усі дані і повторити пов'язування</b>: вилучити усі призначені мітки і виконати повторне сканування усіх записів від початку.</p><p><b>Шукати лише записи без призначень</b>: сканувати лише записи без призначених міток.</p>

[ctx: @info:tooltip]
en: <p><b>YOLOv5 Nano</b>: this model is a neural network which offers exceptional speed and efficiency. It enables you to swiftly evaluate the integration of smaller-scale object detection scenarios. It's designed for objects detections, capable of recognizing and extracting the location of objects within an image. The limitation on the number of recognizable objects is set to 80.</p><p><b>YOLOv5 XLarge</b>: as the previous one, this model is a neural network dedicated for more complex object detection requirements and showcases remarkable capabilities. Despite the additional complexity introducing more time-latency and computer resources, it's must be used for larger-scale object detection scenarios as it provides more accurate predictions at the expense of speed.</p><p><b>ResNet50</b>: this model is a specific type of convolutional neural network formed by stacking residual blocks commonly used to power computer vision applications as object detections. This king of design allows the training of very deep networks without encountering the vanishing gradient problem. Unlike YOLO, ResNet50 is primarily focused on image classification and does not provide object localization. It can recognize objects from a vast set of more than 1,000 classes, covering a wide range of objects, animals, and scenes.</p>
uk: <p><b>YOLOv5 Nano</b>: ця модель є нейронною мережею, яка є винятково швидкою та ефективною. За її допомогою ви зможете без проблем інтегрувати сценарії із виявленням маломасштабних об'єктів. Її розроблено для виявлення об'єктів. Вона може розпізнавати і видобувати дані щодо розташування об'єктів на зображенні. Кількість розпізнаних об'єктів при цьому обмежено 80.</p><p><b>YOLOv5 XLarge</b>: як і попередня, ця модель є нейронною мережею, яку призначено для виявлення складніших об'єктів. Вона має визначні можливості. Хоча додаткова складність збільшує латентність і використання ресурсів комп'ютера, цією моделлю варто скористатися у сценаріях із виявленням великомасштабних об'єктів, оскільки вона точніша, хоча і повільніша.</p><p><b>ResNet50</b>: ця модель є специфічним типом нейронної мережі зі згорткою, яку сформовано як стос розподілених блоків, які типово використовують у потужних програмах комп'ютерного зору для виявлення об'єктів. Такий тип побудови надає змогу навчання дуже глибоких мереж із уникненням небезпеки зникання градієнта. На відміну від YOLO, уResNet50 основний акцент зроблено на класифікації зображень без локалізації об'єктів. Модель може розпізнавати об'єкти з широкого набору з понад 1000 класів у широкому діапазоні об'єктів, тварин та сцен.</p>

en: Auto-tags Assignment
uk: Автоматичне призначення міток

en: Scan Mode:
uk: Режим пошуку:

en: Clean all and re-scan
uk: Вилучити усі дані і повторити пошук

en: Sync Direction:
uk: Напрямок синхронізації:

en: From database to image metadata
uk: з бази даних до метаданих зображення

en: From image metadata to database
uk: з метаданих зображення до бази даних

en: Check metadata setup panel for details:
uk: Докладні дані наведено на панелі налаштовування метаданих:

en: Sync Metadata and Database
uk: Синхронізувати метадані з базою даних

note: i18n
en: All operations are done.
    Duration: %1
uk: Виконання всіх завдань завершено.
    Тривалість обробки: %1

en: digiKam Maintenance
uk: Супровід даних digiKam

en: Process is done.
    Duration: %1
uk: Обробку завершено.
    Тривалість обробки: %1

en: Remove all faces from image
uk: Вилучити усі обличчя із зображення

en: Remove all tags from image
uk: Вилучити усі мітки з зображення

en: All faces are removed from %1 selected images.
    Do you want to continue?
uk: Усі обличчя вилучено з %1 позначених зображень.
    Бажаєте продовжити?

en: All tags are removed from %1 selected images.
    Do you want to continue?
uk: Усі мітки вилучено з %1 позначених зображень.
    Бажаєте продовжити?

en: Synchronizing image metadata with database
uk: Синхронізація метаданих зображень з базою даних.

en: Updating database from image metadata
uk: Оновлення бази даних на основі метаданих зображень.

en: Find new items
uk: Пошук нових зображень

en: Thumbs
uk: Мініатюри

en: Queues
uk: Черги

en: Queue Settings
uk: Параметри черги

en: Control Panel
uk: Панель керування

en: Assigned Tools
uk: Призначені інструменти

en: Tool Settings
uk: Параметри інструментів

en: Run
uk: Виконати

en: Run all
uk: Виконати усі

en: New Queue
uk: Створити чергу

en: Remove Queue
uk: Вилучити чергу

en: Save Workflow
uk: Зберегти процес

en: Remove items
uk: Вилучити записи

en: Remove processed items
uk: Вилучити оброблені записи

en: Clear Queue
uk: Спорожнити чергу

en: Move up
uk: Пересунути вгору

en: Move down
uk: Пересунути вниз

en: Remove tool
uk: Вилучити інструмент

en: Current Queue:
uk: Поточна черга:

en: No items
uk: Немає об'єктів

en: No tasks
uk: Немає завдань

en: 1 task | %1 tasks
uk[0]: %1 завдання
uk[1]: %1 завдання
uk[2]: %1 завдань
uk[3]: 1 завдання

[ctx: #info: total number of items to process]
en: Total:
uk: Загалом:

[ctx: batch queue manager is ready to use]
en: Ready
uk: Готово

[ctx: @title:window]
en: Processing Under Progress
uk: Виконуємо обробку

en: Batch Queue Manager is running. Do you want to cancel current job?
uk: Запущено керування чергою обробки. Бажаєте скасувати поточне завдання?

en: There is no queue to be run.
uk: Немає черги для виконання.

en: There is no item to process in the current queue (%1).
uk: У поточній черзі немає записів дій для обробки (%1).

en: Custom renaming rule is invalid for current queue (%1). Please fix it.
uk: Нетипові правила перейменування поточної черги обробки (%1) є некоректними. Будь ласка, виправте ці правила.

en: Assigned batch tools list is empty for current queue (%1). Please assign tools.
uk: Список призначених інструментів для поточної черги (%1). Будь ласка, призначте відповідні інструменти.

en: There are no items to process in the queues.
uk: У чергах немає записів завдань для обробки.

[ctx: @title:window]
en: Processed Items Album Settings
uk: Параметри альбому оброблених записів

en: Album to host processed items from queue "%1" is not set. Please select one from Queue Settings panel.
uk: Альбом записів з черги «%1», яка обробляється на вашому комп'ютері, не вказано. Будь ласка, оберіть альбом за допомогою панелі параметрів черги.

en: Album to host processed items from queue "%1" is not available or not writable. Please set another one from Queue Settings panel.
uk: Альбом записів з черги «%1», яка обробляється на вашому комп'ютері, не доступний або непридатний для запису. Будь ласка, оберіть інший альбом за допомогою панелі параметрів черги.

en: Failed to process item...
uk: Не вдалося обробити запис…

en: Process Cancelled...
uk: Обробку скасовано…

en: Item "%1" from queue "%2": %3
uk: Запис «%1» з черги «%2»: %3

en: Batch queue finished
uk: Всі завдання з черги виконано

en: All batch queues finished
uk: Виконання усіх черг пакетної обробки завершено

note: i18n: ectx: Menu (Queues)
en: &Queues
uk: &Черги

[ctx: @title: tool group]
en: Base
uk: Основні

[ctx: @title: tool group]
en: Custom
uk: Нетипові

[ctx: @title: tool group]
en: Colors
uk: Кольори

[ctx: @title: tool group]
en: Enhance
uk: Покращення

[ctx: @title: tool group]
en: Transform
uk: Перетворення

[ctx: @title: tool group]
en: Decorate
uk: Декорування

[ctx: @title: tool group]
en: Filters
uk: Фільтри

[ctx: @title: tool group]
en: Convert
uk: Зміна формату

[ctx: @title: tool group]
en: Metadata
uk: Метадані

[ctx: @title: tool group]
en: Invalid
uk: Некоректні

[ctx: @label]
en: No setting available
uk: Без параметрів

en: Failed to find tool...
uk: Не вдалося знайти інструмент…

en: (overwritten)
uk: (перезаписано)

en: (renamed to %1)
uk: (перейменовано на %1)

en: Item exists and was skipped
uk: Запис вже існує — пропущено

en: Failed to create sidecar file...
uk: Не вдалося створити додатковий файл…

en: Item processed successfully %1
uk: Запис успішно оброблено, %1

en: Failed to create file...
uk: Не вдалося створити файл…

en: This is the list of batch tools assigned.
uk: Це список призначених інструментів обробки.

[ctx: @info]
en: This is the list of images to batch process.
uk: Це список записів для пакетної обробки.

[ctx: @title: preview item]
en: Thumbnail
uk: Мініатюра

[ctx: @title: original item name]
en: Original
uk: Оригінал

[ctx: @title: target item name]
en: Target
uk: Націлення

en: There is still 1 unprocessed item in "%2".
    Do you want to close this queue? | There are still %1 unprocessed items in "%2".
    Do you want to close this queue?
uk[0]: У «%2» ще є %1 необроблений запис.
    Бажаєте закрити цю чергу?
uk[1]: У «%2» ще є %1 необроблених записи.
    Бажаєте закрити цю чергу?
uk[2]: У «%2» ще є %1 необроблених записів.
    Бажаєте закрити цю чергу?
uk[3]: У «%2» ще є 1 необроблений запис.
    Бажаєте закрити цю чергу?

en: Custom renaming rules are invalid for Queues listed below. Please fix them.
uk: Вказані вами правила перейменування є некоректними для черг, наведених нижче. Будь ласка, виправте ці правила.

en: Assigned batch tools list is empty for Queues listed below. Please assign tools.
uk: Список призначених інструментів для наведених нижче черг є порожнім. Будь ласка, призначте відповідні інструменти.

en: Use original Album
uk: Використовувати початковий альбом

en: Target
uk: Змінене зображення

en: Use original filenames
uk: Використовувати початкові назви файлів

en: Turn on this option to use original filenames without modifications.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма використовувала початкові назви файлів без змін.

en: Customize filenames:
uk: Налаштувати назви файлів:

en: File Renaming
uk: Перейменування файлів

en: Raw Files Loading:
uk: Завантаження файлів цифрових негативів:

en: Perform RAW demosaicing
uk: Виконати усування мозаїчності з негатива

en: Extract embedded preview (faster)
uk: Видобути вбудоване зображення попереднього перегляду (швидше)

[ctx: @option:check]
en: Save image as a newly created branch
uk: Зберегти зображення як новостворену гілку

en: Turn on this option to save the current modifications to a new version of the file
uk: Позначте цей пункт, щоб програма зберігала поточні зміни до нової версії файла

en: Turn on this option to use all CPU core from your computer to process more than one item from a queue at the same time.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма скористалася багатопроцесорністю вашої системи для обробки декількох пунктів у черзі обробки одночасно.

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Saving Images
uk: Збереження зображень

en: Reset current tool settings to default values.
uk: Повернути значення параметрів поточного інструмента до типових.

[ctx: @title: color tools category]
en: Color
uk: Колір

[ctx: @title: enhance tools category]
en: Enhance
uk: Покращення

[ctx: @title: transform tools category]
en: Transform
uk: Перетворення

[ctx: @title: decorate tools category]
en: Decorate
uk: Декорування

[ctx: @title: filters tools category]
en: Filters
uk: Фільтри

[ctx: @title: convert tools category]
en: Convert
uk: Зміна формату

[ctx: @title: metadata tools category]
en: Metadata
uk: Метадані

[ctx: @title: custom tools category]
en: Custom Tools
uk: Нетипові інструменти

[ctx: @action]
en: Assign tools
uk: Призначити інструменти

en: This is the list of digiKam batch tools available.
uk: Це список можливих інструментів пакетної обробки digiKam.

en: Base Tools
uk: Базові інструменти

en: This is the list of your customized workflow settings.
uk: Це список налаштованих вами параметрів процесу.

en: Workflow
uk: Процес

en: You can see below the history of last batch operations processed.
uk: Нижче ви можете бачити журнал виконання попередньої пакетної дії.

en: History
uk: Журнал

[ctx: @title:window]
en: New Workflow
uk: Новий процес

[ctx: @title:window]
en: Edit Workflow
uk: Змінити процес

en: <qt><b>Create new Workflow</b></qt>
uk: <qt><b>Створити новий процес</b></qt>

en: <qt><b>Workflow Properties</b></qt>
uk: <qt><b>Властивості процесу</b></qt>

[ctx: @title: batch worklow name]
en: &Title:
uk: З&аголовок:

en: Description:
uk: Опис:

en: New Workflow
uk: Новий процес

[ctx: @title: batch workflow name]
en: Title
uk: Заголовок

[ctx: @title: batch workflow tools list]
en: Tools
uk: Інструменти

[ctx: @title: batch workflow description]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @title:window]
en: Batch Queue Manager
uk: Керування чергою обробки

[ctx: @info]
en: Some Workflows cannot be loaded from your config file due to an incompatible version of a tool.
uk: Деякі процеси не вдалося завантажити з вашого файла налаштувань через несумісні версії потрібних для виконання цих процесів інструментів.

[ctx: @action]
en: Assign Workflow to current queue
uk: Використати процес до поточної черги обробки

[ctx: @action]
en: Edit Workflow
uk: Змінити процес

[ctx: @action]
en: Update Workflow
uk: Оновити робочий процес

[ctx: @action]
en: Delete Workflow
uk: Вилучити процес

[ctx: @title:window]
en: Delete Workflow?
uk: Вилучити процес?

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to delete the selected workflow "%1"?
uk: Ви справді бажаєте вилучити позначений процес «%1»?

en: Rename...
uk: Перейменувати…

en: (No Value Selected)
uk: (Значення не вибрано)

en: No Rating assigned
uk: Оцінку не визначено

en: Reset contents
uk: Очистити вміст

[ctx: @item]
en: Any Album
uk: Будь-який альбом

[ctx: @label:listbox]
en: In All
uk: У всіх

[ctx: @label:listbox]
en: In One of
uk: У одному з

[ctx: @label:listbox]
en: In Tree
uk: У ієрархії

[ctx: @item]
en: Any Tag
uk: Будь-яка мітка

[ctx: @option: default kind of search options combined]
en: Any
uk: Будь-яке

[ctx: @label: search field choice combo-box description]
en: Any of: %1
uk: Щось з: %1

en: any color depth
uk: з будь-якою глибиною кольору

en: 8 bits per channel
uk: 8 бітів на канал

en: 16 bits per channel
uk: 16 бітів на канал

en: Search items located in
uk: Шукати записи, розташовані у

en: The album name contains
uk: Назва альбому містить

en: The album caption contains
uk: Мітка альбому містить

en: The album category is
uk: Альбом належить до категорії

en: Return items with tag
uk: Повернути записи із міткою

en: A tag of the item contains
uk: Мітка запису містить

en: Return items without tags
uk: Повернути записи без міток

en: Not Tagged
uk: Не має мітки

en: File Name
uk: Назва файла

en: Return items whose file name contains
uk: Повернути записи, назва яких містить

en: Modification
uk: Зміна

en: Return items modified between
uk: Повернути записи, змінені між

[ctx: 'Return items modified between...and...]
en: and
uk: і

en: File Size
uk: Розмір файла

en: Size of the file in megabytes
uk: Розмір файла у мегабайтах

[ctx: Size of the file ...-...]
en: -
uk: –

en: Size of the file in bytes
uk: Розмір файла у байтах

en: Month/Day
uk: Місяць/День

en: Return items from a month or a day of the month
uk: Повернути записи з місяця або дня місяця

en: Return items with labels
uk: Повернути записи з позначками

en: Return items rated at least
uk: Повернути записи оцінені щонайменше

[ctx: Return items rated at least...at most...]
en: at most
uk: і не більше, ніж

en: Return items created between
uk: Повернути записи, створені між

[ctx: 'Return items created between...and...]
en: and
uk: і

en: Digitization
uk: Цифрування

en: Return items digitized between
uk: Повернути записи оцифровані між

[ctx: 'Return items digitized between...and...]
en: and
uk: і

en: Time
uk: Час

en: Return items with created time between
uk: Повернути записи, створені між

[ctx: 'Return items with created time between...and...]
en: and
uk: і

en: Exif Orientation
uk: Орієнтація Exif

en: Find items with orientation flag
uk: Знайти записи з прапорцем орієнтації

en: Find items with a width between
uk: Знайти записи з шириною у межах

[ctx: Find items with a width between...and...]
en: and
uk: і

en: Find items with a height between
uk: Знайти записи з висотою у межах

[ctx: Find items with a height between...and...]
en: and
uk: і

[ctx: Find items with any orientation / landscape / portrait orientation...]
en: Find items with
uk: Знайти записи з

en: File Format
uk: Формат файла

en: Return items with the file format
uk: Повернути записи з форматом файла

[ctx: @label: file format]
en: %1 [Image]
uk: %1 [зображення]

[ctx: @label: file format]
en: %1 [Video]
uk: %1 [відео]

[ctx: @label: file format]
en: %1 [Audio]
uk: %1 [звук]

en: Color Depth
uk: Глибина кольору

[ctx: Find items with any color depth / 8 bits per channel...]
en: Find items with
uk: Знайти записи з

en: Color Model
uk: Модель кольору

en: Find items with the color model
uk: Знайти записи з моделлю кольорів

[ctx: @label: color model]
en: %1 [Image]
uk: %1 [зображення]

[ctx: @label: color model]
en: %1 [Video]
uk: %1 [відео]

en: The make of the camera
uk: За виробником фотоапарата

en: The model of the camera
uk: За моделлю фотоапарата

en: Lens
uk: Об'єктив

en: The type of the lens
uk: Тип об'єктива

en: Lens aperture as f-number
uk: Апертура об'єктива у вигляді f-числа

[ctx: Lens aperture as f-number ...-...]
en: -
uk: –

en: Focal length of the lens
uk: Фокусна відстань об'єктива

[ctx: Focal length of the lens ...-...]
en: -
uk: –

en: 35mm equivalent focal length
uk: Фокусна відстань у 35мм еквіваленті

[ctx: 35mm equivalent focal length ...-...]
en: -
uk: –

[ctx: Exposure time ...-...]
en: -
uk: –

en: Automatic exposure program
uk: Автоматична програма експозиції

en: Automatic or manual exposure
uk: Автоматична чи ручна експозиція

en: ISO film speed (linear scale, ASA)
uk: Швидкість плівки у ISO (лінійна шкала, ASA)

[ctx: ISO film speed (linear scale, ASA) ...-...]
en: -
uk: –

[ctx: @label: flash is on or off]
en: Flash
uk: Спалах

[ctx: @label: flash mode used]
en: Flash mode
uk: Режим спалаху

en: Automatic or manual white balance
uk: Автоматичний чи ручний баланс білого

en: Color temperature used for white balance
uk: Температура кольорів, використана для балансу білого

[ctx: Color temperature used for white balance ...-...]
en: -
uk: –

en: Metering Mode
uk: Режим вимірювання

en: Method to determine the exposure
uk: Метод визначення експозиції

en: Subject Distance
uk: Відстань до об'єкта

en: Distance of the subject from the lens
uk: Відстань об'єкта від об'єктива

[ctx: Distance of the subject from the lens ...-...]
en: -
uk: –

en: Macro, close or distant view
uk: Макро-, близький або віддалений вид

en: Altitude range
uk: Діапазон висот

[ctx: Altitude range ...-...]
en: -
uk: –

en: Item has no GPS info
uk: У записі не міститься даних GPS

en: Not Geo-located
uk: Без даних геопозиціювання

en: Country
uk: Країна

en: Country shown in the item
uk: Країна, яку буде показано для запису

en: Province
uk: Область

en: Province shown in the item
uk: Область, яку буде показано для запису

en: City shown in the item
uk: Місто, яке буде показано для запису

en: Sublocation
uk: Точне розташування

en: Sublocation shown in the item
uk: Район, який буде показано для запису

[ctx: @label: item creator]
en: Creator
uk: Створювач

en: Return items created by
uk: Повернути записи, створені

[ctx: @label: item comment]
en: Caption
uk: Підпис

en: Return items whose comment contains
uk: Повернути записи, коментар яких містить

en: Return items commented by
uk: Повернути записи з коментарем від

en: Headline
uk: Заголовок

en: Return items with the IPTC headline
uk: Повернути записи з заголовком IPTC

[ctx: @label: item title]
en: Title
uk: Назва

en: Return items with the IPTC title
uk: Повернути записи з назвою IPTC

en: Find items that have associated all these words:
uk: Знайти записи, пов'язані з усіма словами:

en: Empty Text
uk: Порожній текст

en: Return items without text in:
uk: Повернути записи без тексту у:

[ctx: @label: search items without creator property]
en: Creator
uk: Створювач

[ctx: @label: search items without caption property]
en: Caption
uk: Підпис

[ctx: @label: search items without author property]
en: Author
uk: Автор

[ctx: @label: search items without headline property]
en: Headline
uk: Заголовок

[ctx: @label: search items without title property]
en: Title
uk: Назва

en: Aspect Ratio
uk: Співвідношення розмірів

en: Return items with the aspect ratio
uk: Повернути записи з відповідним співвідношенням розмірів

en: Pixel Size
uk: Розмір у пікселях

en: Value of (Width * Height) between
uk: Значення добутку ширини на висоту у межах

[ctx: Value of (Width * Height) between...and...]
en: and
uk: і

en: Return video with the frame aspect ratio
uk: Повернути відео з відповідним співвідношенням розмірів

en: Length of the video
uk: Тривалість відео від

[ctx: Find video with a length between...and...]
en: and
uk: до

[ctx: Seconds]
en: s
uk: с

en: Frame Rate
uk: Частота кадрів

en: Return video with the frame rate
uk: Повернути відео з відповідною частотою кадрів

[ctx: Find video with frame rate between...and...]
en: and
uk: і

[ctx: Frames per Second]
en: fps
uk: кд/с

en: Codec
uk: Кодек

en: Return video codec
uk: Повернути відео з відповідним кодеком

en: Return Audio Bits Rate
uk: Повернути бітову швидкість звуку

[ctx: Find files with audio bit rate between...and...]
en: and
uk: і

[ctx: Bits per Second]
en: bps
uk: біт/с

en: Return Audio Channel Type
uk: Повернути тип каналів звуку

[ctx: @label: audio channel type]
en: Mono
uk: Моно

[ctx: @label: audio channel type]
en: Stereo
uk: Стерео

[ctx: @label: audio channel type]
en: 5.1 Surround Sound
uk: Об'ємний звук 5.1

[ctx: @label: audio channel type]
en: 7.1 Surround Sound
uk: Об'ємний звук 7.1

[ctx: @label: audio channel type]
en: 16 Channels Sequence
uk: 16-канальна послідовність

[ctx: @label: audio channel type]
en: Other Channel Type
uk: Інший тип каналів

en: Return Audio Codec
uk: Повернути аудіокодек

en: Faces
uk: Обличчя

en: Return items by number of face regions
uk: Повернути записи за кількістю ділянок облич

[ctx: Return items by number of face regions between...and...]
en: and
uk: і

en: Return items without face regions
uk: Повернути записи без ділянок облич

en: No Face Regions
uk: Без ділянок облич

en: Day:
uk: День:

en: Every Month
uk: Кожен місяць

en: Every Day
uk: Кожен день

en: Any Orientation
uk: Будь-яка орієнтація

en: Landscape Orientation
uk: Альбомна орієнтація

en: Portrait orientation
uk: Книжкова орієнтація

[ctx: Create new search]
en: New...
uk: Створити…

[ctx: Edit selected search]
en: Edit...
uk: Змінити…

en: File, Album, Tags
uk: Файл, Альбом, Мітки

en: Picture Properties
uk: Властивості знімка

en: Caption, Comment, Title
uk: Підпис, Коментар, Заголовок

en: Geographic position
uk: Географічна позиція

en: Face regions
uk: Ділянки облич

en: Find Items
uk: Пошук записів

en: Meet All of the following conditions
uk: Відповідає всім наступним умовам

en: Meet Any of the following conditions
uk: Відповідає будь-якій з наступних умов

en: None of these conditions are met
uk: Жодна з цих умов не виконується

en: At least one of these conditions is not met
uk: Принаймні одна з цих умов не виконується

note: i18n("Find Pictures meeting all of these conditions")); simpleLabel->setPixmap(QIcon::fromTheme(QLatin1String("edit-find")).pixmap(128));
en: <qt><p>Search your collection<br/>for Items meeting the following conditions</p></qt>
uk: <qt><p>Знайти у вашій збірці<br/>записи, що відповідають наведеним нижче умовам</p></qt>

en: Remove Group
uk: Вилучити групу

en: Hide Options
uk: Сховати параметри

[ctx: @title:window]
en: Delete Search?
uk: Вилучити пошук?

en: Are you sure you want to delete the selected search "%1"?
uk: Ви справді бажаєте вилучити вибраний пошук «%1»?

en: (Advanced Search)
uk: (Складний пошук)

[ctx: @action:inmenu]
en: Autostart Search
uk: Автозапуск пошуку

en: New Search
uk: Новий пошук

[ctx: @label: quick search properties]
en: Search:
uk: Пошук:

en: Enter keywords here...
uk: Тут введіть ключові слова…

en: New Advanced Search...
uk: Новий складний пошук…

en: Edit Current Search...
uk: Редагувати поточний пошук…

en: Save Current Search
uk: Збереження поточного запиту

en: Enter a name for the current search to save it in the "Searches" view
uk: Введіть назву поточних результатів пошуку, що зберегти їх у «Результатах пошуку»

en: Save current search to a new virtual Album
uk: Зберегти поточні результати до нового віртуального альбому

en: If you press this button, the current search will be saved to a new virtual Search Album using the name set on the left side.
uk: Якщо ви натиснете цю кнопку, поточні результати пошуку буде збережено до нового віртуального альбому результатів пошуку з назвою, встановленою вами ліворуч.

en: Edit Stored Search
uk: Змінити запит

en: Edit...
uk: Змінити…

en: Add Search Group
uk: Додати групу пошуку

en: Try
uk: Спробувати

[ctx: @title:window]
en: Advanced Search
uk: Складний пошук

en: Show file&name
uk: Показувати &назву файла

en: Set this option to show the filename below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано назву файла.

en: Show file si&ze
uk: Показувати &розмір файла

en: Set this option to show the file size below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано розмір файла.

en: Show camera creation &date
uk: Показувати дату &створення з фотоапарата

en: Set this option to show the camera creation date below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано дату створення зображення з фотоапарата.

en: Show file &modification date
uk: Показувати дату в&несення змін до зображення

en: Set this option to show the file modification date below the image thumbnail if it is different than camera creation date. This option is useful to identify quickly which items have been modified.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано дату модифікації файла, якщо вона відрізняється від дати створення зображення, яку було записано фотоапаратом. Цей пункт корисний для пришвидшення виявлення записів, до яких було внесено зміни.

en: Show ima&ge dimensions
uk: Показувати р&озміри зображення

en: Set this option to show the image size in pixels below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано розмір зображення у пікселях.

en: Show image aspect ratio
uk: Показувати співвідношення розмірів зображення

en: Set this option to show the image aspect ratio below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано співвідношення розмірів зображення.

en: Show image format
uk: Показувати формат зображень

en: Set this option to show image mime type over image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано назву типу MIME даних файла.

en: Show digiKam tit&le
uk: Показати &назву digiKam

en: Set this option to show the digiKam title below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано назву digiKam.

en: Show digiKam &captions
uk: Показувати &підписи digiKam

en: Set this option to show the digiKam captions below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано підпис digiKam.

en: Show digiKam &tags
uk: Показувати мі&тки digiKam

en: Set this option to show the digiKam tags list below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано список міток digiKam.

en: Show digiKam &rating
uk: Показати &оцінку digiKam

en: Set this option to show the digiKam rating below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано оцінку digiKam.

en: Show digiKam &pick label
uk: Показати &впорядкувальну мітку digiKam

en: Set this option to show the digiKam pick label below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано впорядкувальну мітку digiKam.

en: Show digiKam color &label
uk: Показати &кольорову мітку digiKam

en: Set this option to show the digiKam color label as a border around the thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб кольорову мітку digiKam було показано навколо мініатюри.

en: Show rotation overlay buttons
uk: Показувати накладні кнопки обертання

en: Set this option to show overlay buttons over the image thumbnail to be able to process left or right image rotation.
uk: Позначення цього пункту призведе до показу накладних кнопок обертання на мініатюрі зображення для обертання за чи проти годинникової стрілки.

en: Show fullscreen overlay button
uk: Показувати кнопку повноекранного режиму

en: Set this option to show an overlay button over the image thumbnail to open it in fullscreen mode.
uk: Позначення цього пункту призведе до показу накладної кнопки відкриття мініатюри у повноекранному режимі.

en: Show Geolocation Indicator
uk: Показувати індикатор геопозиціювання

en: Set this option to show an icon over the image thumbnail if item has geolocation information.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала накладну піктограму на мініатюрі зображення, якщо файл зображення містить дані щодо геопозиціювання.

en: Thumbnail click action:
uk: Дія за натисканням мініатюри:

en: Show Preview
uk: Показати попередній перегляд

en: Start Image Editor
uk: Запустити редактор зображень

en: Show on Light Table
uk: Показати на столі з підсвічуванням

en: Open with Default Application
uk: Відкрити за допомогою типової програми

en: Choose what should happen when you click on a thumbnail.
uk: Тут ви можете вибрати дію, яка виконуватиметься, якщо ви натиснете на мініатюру.

en: Icon View font:
uk: Шрифт перегляду піктограмами:

en: Select here the font used to display text in icon views.
uk: Тут ви можете вказати шрифт, який буде використано для тексту у всіх переглядах піктограмами.

en: Use large thumbnail size for high screen resolution
uk: Використовувати мініатюри великих розмірів для екранів з високою роздільністю

en: Set this option to render icon-view with large thumbnail size, for example in case of 4K monitor is used.
    By default this option is turned off and the maximum thumbnail size is limited to 256x256 pixels. When this option is enabled, thumbnail size can be extended to 512x512 pixels.
    This option will store more data in thumbnail database and will use more system memory. digiKam needs to be restarted to take effect, and Rebuild Thumbnails option from Maintenance tool needs to be processed over whole collections.
uk: Позначте цей пункт, щоб збільшити розмір мініатюр на панелі перегляду піктограм, наприклад, якщо ви користуєтеся монітором з роздільністю понад 4000 точок за лінійним розміром.
    Типово, цей параметр вимкнено, максимальним розміром мініатюри є 256⨯256 пікселів. Якщо пункт позначено, розміри мініатюри можна збільшити до 512⨯512 точок.
    Використання цього параметра призведе до того, що у базі даних доведеться зберігати більше даних, отже, використовувати більше оперативної пам'яті. Для того, щоб задіяти цей параметр, digiKam слід перезапустити. Слід також скористатися пунктом повторної побудови мініатюр інструмента супроводу збірки для усіх ваших збірок.

[ctx: @title:tab]
en: Icons
uk: Піктограми

en: Tree View icon size:
uk: Розмір піктограми перегляду деревом:

en: Set this option to configure the size in pixels of the Tree View icons in digiKam's sidebars.
uk: Тут можна вказати розмір у пікселях піктограм у перегляді деревом на бічних панелях digiKam.

en: People Tree View icon size:
uk: Розмір піктограми ієрархії списку людей:

en: Set this option to configure the size in pixels of the Tree View icons in digiKam's people sidebar.
uk: Тут можна вказати розмір у пікселях піктограм у перегляді деревом на бічних панелях списку людей digiKam.

en: Tree View font:
uk: Шрифт перегляду деревом:

en: Select here the font used to display text in Tree Views.
uk: Тут ви можете встановити шрифт, який буде використано для показу тексту у ієрархічному перегляді.

en: Show a count of items in Tree Views
uk: Показувати кількість записів у дереві

en: Set this option to display along the album name the number of icon-view items inside.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала разом із назвою альбому кількість записів у ньому.

[ctx: @title:tab]
en: Tree-Views
uk: Ієрархічні списки

[ctx: @option:radio]
en: Preview shows embedded view if available (faster)
uk: Вбудоване зображення попереднього перегляду, якщо доступне (швидше)

[ctx: @option:radio]
en: Preview shows the full image
uk: Зображення цілком у попередньому перегляді

[ctx: @label:listbox Mode of RAW preview decoding:]
en: Raw images:
uk: Зображення негативів:

[ctx: @item Automatic choice of RAW image preview source]
en: Automatic
uk: Автоматично

[ctx: @item Embedded preview as RAW image preview source]
en: Embedded preview
uk: Вбудований ескіз

[ctx: @item Original, half-size data as RAW image preview source]
en: Raw data in half size
uk: Негатив у половину розміру

[ctx: @item Original, full-size data as RAW image preview source]
en: Raw data in full size (high quality)
uk: Негатив у повний розмір (висока якість)

en: Preview image is converted to 8 bits for a faster viewing
uk: Зображення попереднього перегляду перетворено на 8-бітове для пришвидшення обробки

en: Uncheck this if you do not want to convert a 16 bits preview image to 8 bits.
uk: Зніміть позначку з цього пункту, якщо ви не хочете перетворювати 16-бітове зображення на 8-бітове для попереднього перегляду.

en: Preview image is always scaled to fit to window
uk: Зображення перегляду завжди масштабоване за вікном

en: Uncheck this if you do not want to scale small images to fit to window.
uk: Зніміть позначку з цього пункту, якщо ви не хочете, щоб програма масштабувала малі зображення так, щоб вони заповнювали вікно.

en: Show icons and text over preview
uk: Показувати піктограми і текст над попереднім переглядом

en: Uncheck this if you do not want to see icons and text in the image preview.
uk: Зніміть позначку з цього пункту, якщо ви не хочете бачити піктограми і текст на панелі попереднього перегляду зображення.

[ctx: @title:tab]
en: Preview
uk: Перегляд

[ctx: @title:tab]
en: Full-Screen
uk: На весь екран

[ctx: @title:tab]
en: Mime Types
uk: Типи MIME

[ctx: @title:tab]
en: Categories
uk: Категорії

[ctx: @info]
en: This option changes the size in which thumbnails are generated. You need to restart digiKam for this option to take effect. Furthermore, you need to regenerate all already stored thumbnails via the <interface>Tools / Maintenance</interface> menu.
uk: За допомогою цього пункту можна змінити розміри ескізів, які створюватиме програма. Щоб нове значення параметра набуло чинності, вам слід перезапустити digiKam. Після перезапуску digiKam рекомендуємо вам повторно створити кеш мініатюр за допомогою пункту меню <interface>Інструменти → Супровід</interface>.

en: Manage categories to sort and re-arrange album tree-view.
uk: Керування категоріями для упорядковування ієрархічного списку альбомів.

en: Set here the new category
uk: Тут ви можете встановити нову категорію

en: You can add or remove Album category types here to improve how your Albums are sorted in digiKam.
uk: Тут ви можете додати або вилучити типи категорій альбомів, щоб покращити можливості digiKam у впорядкуванні ваших альбомів.

en: &Add...
uk: &Додати…

en: <p>Add new file types to show as album items.</p><p>digiKam attempts to support all of the image formats that digital cameras produce, while being able to handle a few other important video and audio formats.</p> <p>You can add to the already-appreciable list of formats that digiKam handles by adding the extension of the type you want to add. Multiple extensions need to be separated by a semicolon or space.</p><p><b><u>Note:</u> changes done in this view will perform a database rescan in the background.</b></p>
uk: <p>Додати нові типи файлів для показу їх як записів альбому.</p><p>У digiKam передбачено підтримку форматів зображень, які створюються цифровими фотокамерами, декількох інших важливих форматів зображень, а також поширених форматів відео- та звукової інформації.</p> <p>Якщо вам потрібне щось особливе, тут ви можете налаштувати список підтримуваних форматів. Додайте ваші суфікси файлів у списки файлів зображень, звукових або відеофайлів. Декілька записів у списку можна відокремити крапкою з комою або пробілом.</p><p><b><u>Зауваження:</u> зміни, які буде внесено за допомогою цієї панелі, призведуть до виконання повторного сканування бази даних у фоновому режимі.</b></p>

en: Additional &image file extensions (<a href='image'>Currently-supported types</a>):
uk: Додаткові суфікси файлів &зображень (<a href='image'>Поточні параметри</a>):

en: <p>Here you can add the extensions of image files (including RAW files) to be displayed in the Album view. Just put "xyz abc" to display files with the xyz and abc extensions in your Album view.</p><p>You can also remove file formats that are shown by default by putting a minus sign in front of the extension: e.g. "-gif" would remove all GIF files from your Album view and any trace of them in your database. They would not be deleted, just not shown in digiKam.</p><p><b>Warning:</b> Removing files from the database means losing all of their tags and ratings.</p>
uk: <p>Тут ви можете додати суфікси файлів зображень (зокрема і RAW-файли), які буде показано у Альбомах.Просто введіть «xyz abc», щоб увімкнути підтримку файлів з суфіксами *.xyz і *.abc. Ви також можете вилучити формати файлів, які типово підтримуються програмою, якщо вкажете перед суфіксом знак мінус: «-gif» вилучить всі файли GIF з перегляду у Альбомах і всі їхні сліди з бази даних. Ці файли не буде вилучено, просто digiKam їх більше не показуватиме.</p><p><b>Увага:</b> Вилучення файлів з бази даних призведе до втрати всіх їхніх міток і оцінок.</p>

en: Enter additional image file extensions.
uk: Тут ви можете вказати додаткові суфікси назв файлів зображень.

en: Additional &video file extensions (<a href='video'>Currently-supported types</a>):
uk: Додаткові суфікси файлів &відео (<a href='video'>Поточні підтримувані типи</a>):

en: <p>Here you can add extra extensions of video files to be displayed in your Album view. Just write "xyz abc" to support files with the *.xyz and *.abc extensions. Clicking on these files will play them in an embedded video player.</p><p>You can also remove file formats that are supported by default by putting a minus sign in front of the extension: e.g. "-avi" would remove all AVI files from your Album view and any trace of them in your database. They would not be deleted, just not shown in digiKam.</p><p><b>Warning:</b> Removing files from the database means losing all of their tags and ratings.</p>
uk: <p>Тут ви можете додати суфікси відеофайлів, які буде показано у Альбомах. Просто введіть «xyz abc», щоб увімкнути підтримку файлів з суфіксами *.xyz і *.abc. Якщо ви наведете вказівник миші на зображення такого файла і двічі клацнете лівою кнопкою миші, файл буде відтворено у вбудованому програвачі відео.</p><p>Ви також можете вилучити формати файлів, які типово підтримуються програмою, якщо вкажете перед суфіксом знак мінус: «-avi» вилучить з бази даних всі файли AVI. Ці файли не буде насправді вилучено, їх просто більше не буде показано у digiKam.</p><p><b>Увага:</b> вилучення файлів з бази даних призведе до втрати всіх міток і оцінок цих файлів!</p>

en: Enter additional video file extensions.
uk: Тут ви можете вказати додаткові суфікси назв файлів відео.

en: Additional &audio file extensions (<a href='audio'>Currently-supported types</a>):
uk: Додаткові суфікси &звукових файлів (<a href='audio'>Поточні підтримувані типи</a>):

en: <p>Here you can add extra extensions of audio files to be displayed in your Album view. Just write "xyz abc" to support files with the *.xyz and *.abc extensions. Clicking on these files will play them in an embedded audio player.</p><p>You can also remove file formats that are supported by default by putting a minus sign in front of the extension: e.g. "-ogg" would remove all OGG files from your Album view and any trace of them in your database. They would not be deleted, just not shown in digiKam.</p><p><b>Warning:</b> Removing files from the database means losing all of their tags and ratings.</p>
uk: <p>Тут ви можете додати суфікси звукових файлів, які буде показано у Альбомах. Просто введіть «xyz abc», щоб увімкнути підтримку файлів з суфіксами *.xyz і *.abc. Якщо ви наведете вказівник миші на зображення такого файла і двічі клацнете лівою кнопкою миші, файл буде відтворено у вбудованому звуковому програвачі.</p><p>Ви також можете вилучити формати файлів, які типово підтримуються програмою, якщо вкажете перед суфіксом знак мінус: «-ogg» вилучить з бази даних всі файли OGG. Ці файли не буде насправді вилучено, їх просто більше не буде показано у digiKam.</p><p><b>Увага:</b> вилучення файлів з бази даних призведе до втрати всіх міток і оцінок цих файлів!</p>

en: Enter additional audio file extensions.
uk: Тут ви можете ввести додаткові суфікси назв звукових файлів.

en: <p>You have chosen to remove the following image formats from the list of supported formats: <b>%1</b>.</p><p>These are very common formats. If you have images in your collection with these formats, they will be removed from the database and you will lose all information about them, including rating and tags.</p><p>Are you sure you want to apply your changes and lose the support for these formats?</p>
uk: <p>Ви зібралися вилучити перелічені нижче формати файлів зображень зі списку підтримуваних форматів: <b>%1</b>.</p><p>Ці формати є дуже поширеними. Якщо у вашій збірці є файли таких форматів, записи про них буде вилучено з бази даних, отже, ви втратите всю інформацію щодо цих файлів, зокрема, оцінки і мітки.</p><p>Ви справді бажаєте застосувати зроблені вами зміни щодо підтримуваних файлів зображень?</p>

en: <p>Files with these extensions will be recognized as images and included into the database:<br/> <code>%1</code></p>
uk: <p>Файли з цими суфіксами будуть вважатися файлами зображень і додаватися у базу даних:<br/> <code>%1</code></p>

en: <p>Files with these extensions will be recognized as video files and included into the database:<br/> <code>%1</code></p>
uk: <p>Файли з цими суфіксами будуть вважатися відеофайлами і додаватися до бази даних:<br/> <code>%1</code></p>

en: <p>Files with these extensions will be recognized as audio files and included into the database:<br/> <code>%1</code></p>
uk: <p>Файли з цими суфіксами будуть вважатися звуковими файлами і додаватися у базу даних:<br/> <code>%1</code></p>

en: Failed to auto-detect camera; please make sure it is connected properly and is turned on. Would you like to try again?
uk: Не вдалось автоматично виявити фотоапарат; будь ласка, перевірте чи її правильно приєднано і увімкнено. Хочете спробувати знов?

[ctx: @title:window]
en: Camera Configuration
uk: Налаштування фотоапарата

note: i18n!
en: Mounted Camera
uk: Змонтований фотоапарат

en: Camera List
uk: Список фотоапаратів

en: <p>Select the camera name that you want to use here. All default settings on the right panel will be set automatically.</p><p>This list has been generated using the gphoto2 library installed on your computer.</p>
uk: <p>Тут ви можете вибрати назву фотоапарата, який ви хочете використовувати. Всі типові параметри на правій панелі буде встановлено автоматично.</p><p>Цей список було створено за допомогою бібліотеки gphoto2, яку встановлено на вашому комп'ютері.</p>

en: Camera Title
uk: Назва фотоапарата

en: <p>Set here the name used in digiKam interface to identify this camera.</p>
uk: <p>Тут ви можете вказати назву, що використовуватиметься інтерфейсом digiKam для ідентифікації цього фотоапарата.</p>

en: Camera Port Type
uk: Тип порту фотоапарата

en: <p>Select this option if your camera is connected to your computer using a USB cable.</p>
uk: <p>Виберіть цей параметр, якщо ваш фотоапарат з'єднано з комп'ютером за допомогою USB-кабелю.</p>

[ctx: @item: serail port based camera]
en: Serial
uk: Послідовний

en: <p>Select this option if your camera is connected to your computer using a serial cable.</p>
uk: <p>Виберіть цей параметр, якщо ваш фотоапарат з'єднано з комп'ютером за допомогою послідовного шнура.</p>

en: Network
uk: Мережа

en: <p>Select this option if your camera is connected to your computer network.</p>
uk: <p>Виберіть цей варіант, якщо ваш фотоапарат з'єднано з комп'ютером за допомогою комп'ютерної мережі.</p>

en: <p>Select the serial port to use on your computer here. This option is only required if you use a serial camera.</p>
uk: <p>Тут ви можете вибрати послідовний порт, що використовуватиметься на вашому комп'ютері. Цей параметр потрібен, лише якщо ви використовуєте фотоапарат з послідовним з'єднанням.</p>

en: <p>Enter here the network address of your camera.</p>
uk: <p>Тут слід вказати мережеву адресу вашого фотоапарата.</p>

en: Camera Mount Path
uk: Шлях монтування фотоапарата

en: Note: only for USB/IEEE mass storage cameras.
uk: Примітка: тільки для фотоапаратів з накопичувачами USB/IEEE.

en: <p>Set here the mount path to use on your computer. This option is only required if you use a <b>USB Mass Storage</b> camera.</p>
uk: <p>Тут ви можете вказати шлях монтування, що використовуватиметься на вашому комп'ютері. Цей параметр потрібен, лише якщо ви використовуєте фотоапарат з <b>Накопичувачем USB</b>.</p>

en: <p>To set a <b>USB Mass Storage</b> camera<br/>(which looks like a removable drive when mounted<br/>on your desktop), please use<br/><a href="umscamera">%1</a> from the camera list.</p>
uk: <p>Щоб вказати фотоапарат з <b>Накопичувачем USB</b><br/>(який виглядає як зовнішній змінний диск), будь ласка<br/>скористайтеся пунктом <a href="umscamera">%1</a> зі списку фотоапаратів.</p>

en: <p>To set a <b>Generic PTP USB Device</b><br/>(which uses Picture Transfer Protocol), please<br/>use <a href="ptpcamera">%1</a> from the camera list.</p>
uk: <p>Щоб встановити <b>Типовий пристрій PTP USB</b><br/>(який використовує Picture Transfer Protocol), будь ласка<br/>скористайтеся <a href="ptpcamera">%1</a> зі списку фотоапаратів.</p>

en: <p>To set a <b>Generic PTP/IP Network Device</b><br/>(which uses Picture Transfer Protocol), please<br/>use <a href="ptpipcamera">%1</a> from the camera list.</p>
uk: <p>Щоб встановити <b>Типовий мережевий пристрій PTP/IP</b><br/>(який використовує Picture Transfer Protocol), будь ласка<br/>скористайтеся <a href="ptpipcamera">%1</a> зі списку фотоапаратів.</p>

en: <p>A complete list of camera settings to use is<br/>available at <a href='https://www.figuiere.net/digicam/'>this URL</a>.</p>
uk: <p>Повний список параметрів фотоапарата, які можна використовувати<br/>доступний за <a href='https://www.figuiere.net/digicam/'>цією адресою</a>.</p>

[ctx: @title:window]
en: Edit Import Filters
uk: Редагування фільтрів імпортування

[ctx: @label: name of items filter]
en: Name:
uk: Назва:

en: Mime filter:
uk: Фільтр MIME:

en: Select Type Mime...
uk: Виберіть тип MIME…

en: File name filter:
uk: Фільтр назв файлів:

en: Path filter:
uk: Фільтр шляху:

en: Show only new files
uk: Показувати лише нові файли

en: Select the MimeTypes you want for this filter.
uk: Виберіть типи MIME для цього фільтра.

en: Select Mime Types
uk: Виберіть типи MIME

en: Here you can see the digital camera list used by digiKam via the Gphoto interface.
uk: Тут показано список цифрових фотоапаратів, що використовуються digiKam через інтерфейс Gphoto.

[ctx: @title: camera title]
en: Title
uk: Назва

[ctx: @title: camera model]
en: Model
uk: Модель

[ctx: @title: camera port]
en: Port
uk: Порт

[ctx: @title: camera mount path]
en: Path
uk: Шлях

en: &Edit...
uk: &Змінити…

en: Auto-&Detect
uk: Авто&виявити

en: Visit Gphoto project website
uk: Відвідайте сайт проєкту Gphoto

en: Devices
uk: Пристрої

en: Use file metadata (makes connection slower)
uk: Використовувати метадані з файла (уповільнює з'єднання)

en: Turn on high quality thumbnail loading (slower loading)
uk: Увімкнути завантаження високоякісних мініатюр (уповільнює завантаження)

en: Use a default target album to download from camera
uk: Використовувати для знімків з фотоапарата типовий альбом призначення

en: If target file exists when downloaded from camera
uk: Якщо під час отримання виявиться, що файл вже існує

en: Here you can see filters that can be used to filter files in import dialog.
uk: Тут наведено фільтри, якими можна скористатися у діалоговому вікні імпортування файлів.

en: Use a space as a separator to specify multiple file names to ignore.
uk: Скористайтеся роздільником-пробілом, щоб вказати декілька назв файлів, які слід ігнорувати.

en: Use a space as a separator to specify multiple file extensions to ignore.
uk: Скористайтеся роздільником-пробілом, щоб вказати декілька суфіксів назв файлів, які слід ігнорувати.

en: Always ignore
uk: Завжди ігнорувати

en: Ignored file names:
uk: Ігноровані назви файлів:

en: Ignored file extensions:
uk: Ігноровані суфікси назв файлів:

en: Import Filters
uk: Фільтри імпортування

en: Icon-View Options
uk: Параметри перегляду піктограмами

note: i18n("Show ima&ge dimensions"), iconViewGroup); d->iconShowResolutionBox->setWhatsThis(i18n("Set this option to show the image size in pixels " "below the image thumbnail."));
en: Show image Format
uk: Показувати формат зображень

en: Set this option to show the digiKam tags below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано мітки digiKam.

en: Show item &rating
uk: Показати &оцінку зображення

en: Set this option to show the item rating below the image thumbnail.
uk: Позначте цей пункт, щоб під мініатюрою зображення було показано оцінку зображення.

en: Set this option to show overlay buttons on the image thumbnail for image rotation.
uk: Позначення цього пункту призведе до показу накладних кнопок обертання на мініатюрі зображення.

en: Show embedded preview
uk: Показати вбудований попередній перегляд

en: Start image editor
uk: Запустити редактор зображень

en: Select here the font used to display text in Icon Views.
uk: Тут ви можете вказати шрифт, який буде використано для тексту у всіх переглядах піктограмами.

en: Preview Options
uk: Параметри попереднього перегляду

en: Embedded preview loads full-sized images
uk: Вбудований переглядач завантажує повноформатні зображення

en: <p>Set this option to load images at their full size for preview, rather than at a reduced size. As this option will make it take longer to load images, only use it if you have a fast computer.</p><p><b>Note:</b> for Raw images, a half size version of the Raw data is used instead of the embedded JPEG preview.</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма завантажувати зображення на панель попереднього перегляду у повному розмірі замість зменшеного розміру. Оскільки це призведе до більшої витрати часу на завантаження зображення, використовуйте цей пункт лише на потужних комп'ютерах.</p><p><b>Зауваження:</b> для зображень цифрових негативів (RAW) буде використано версію з вдвічі меншими розмірами замість вбудованого для перегляду JPEG.</p>

en: Preview each item while downloading it
uk: Переглядати кожне з зображень під час його отримання

en: <p>Set this option to preview each item while downloading.</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, якщо хочете переглядати кожне зображення під час отримання.</p>

[ctx: @title:tab import tool GUI settings]
en: Import Window
uk: Вікно імпортування

en: No default target album have been selected to process download from camera device. Please select one.
uk: Для отримання фотографій з пристрою фотографування не визначено типового альбому призначення. Будь ласка, вкажіть цей типовий альбом.

en: Device detection under progress, please wait...
uk: Виконується визначення пристрою, будь ласка, зачекайте…

en: Failed to auto-detect camera.
    Please check if your camera is turned on and retry or try setting it manually.
uk: Не вдалося виявити фотоапарат автоматично.
    Будь ласка, перевірте чи увімкнено фотоапарат і спробуйте знову, або налаштуйте його вручну.

en: Camera '%1' (%2) is already in list.
uk: Фотоапарат «%1» (%2) вже є в списку.

en: Found camera '%1' (%2) and added it to the list.
uk: Знайдено і додано до списку фотоапарат «%1» (%2).

en: Untitled
uk: Без назви

en: In order to enable this feature, the full-sized preview will be disabled.
uk: З метою вмикання цієї можливості повноформатний перегляд буде вимкнено.

en: If the full-sized preview is enabled it will affect the speed of previewing each item while download.
uk: Вмикання повноформатного перегляду може негативно вплинути на швидкість попереднього перегляду кожного з зображень під час отримання.

en: <p>Below are the locations of your root albums used to store your images. Write access is necessary to be able to edit images in these albums.</p><p>Note: Removable media (such as USB drives or DVDs) and remote file systems (such as NFS, or Samba mounted with cifs/smbfs) are supported.</p><p>Important: You need to mount the share natively on your system before to setup a remote collection.</p><p></p>
uk: <p>Нижче показано всі шляхи до кореневих тек альбомів з вашими зображеннями. Щоб змінювати ваші зображення, потрібен дозвіл на запис.</p><p>Зауваження: ви можете використовувати змінні носії (USB або DVD) і віддалені файлові системи (зокрема NFS або Samba, змонтовані за допомогою cifs/smbfs).</p><p>Важливо: вам слід змонтувати спільний ресурс у вашій системі, перш ніж налаштовувати віддалену збірку.</p><p></p>

en: <p>Below are the locations of your root albums used to store your images. Write access is necessary to be able to edit images in these albums.</p><p></p>
uk: <p>Нижче показано всі шляхи до кореневих тек альбомів з вашими зображеннями. Щоб змінювати ваші зображення, потрібен дозвіл на запис.</p><p></p>

en: Monitor the albums for external changes (requires restart)
uk: Стежити за зовнішніми змінами у альбомах (зміна потребуватиме перезапуску)

en: <b>Note: Album monitoring consumes system resources and can slow down digiKam. If you are using MacOS and network collections, you should not activate album monitoring.</b>
uk: <b>Зауваження: спостереження за альбомами споживає ресурси системи і може уповільнити роботу digiKam. Якщо ви користуєтеся MacOS і збіркою у мережі, вам не варто вмикати спостереження за альбомом.</b>

[ctx: @title:tab]
en: Root Album Folders
uk: Кореневі теки альбомів

en: <p>Set the names of directories that you want to ignore from your photo collections. The names are case sensitive and should be separated by a semicolon.</p><p>This is for example useful when you store your photos on a Synology NAS (Network Attached Storage). In every directory the system creates a subdirectory @eaDir to store thumbnails. To avoid digiKam inserting the original photo and its corresponding thumbnail twice, @eaDir is ignored by default.</p><p>To re-include directories that are ignored by default prefix it with a minus, e.g. -@eaDir.</p>
uk: <p>Тут вкажіть назви каталогів (з врахуванням регістру символів та відокремленням записів крапкою з комою), які слід ігнорувати при формуванні ваших збірок фотографій.</p><p>Корисно, наприклад, якщо ви зберігаєте ваші фотографії у Synology NAS (сховищі зі з'єднанням мережею). Система створює у кожному каталозі підкаталог @eaDir для зберігання мініатюр. Що уникнути вставляння digikam початкової фотографії і її мініатюри двічі, типово, каталог @eaDir слід проігнорувати.</p><p>Щоб знову включити каталоги, які типово ігнорувалися, додайте до запису каталогу знак «мінус», ось так: -@eaDir.</p>

en: Additional directories to ignore (<a href='image'>Currently ignored directories</a>):
uk: Додаткові каталоги для ігнорування (<a href='image'>Поточні ігноровані каталоги</a>):

en: Enter directories that you want to ignore from adding to your collections.
uk: Вкажіть каталоги, які слід ігнорувати під час додавання зображень до ваших збірок.

[ctx: @title:tab]
en: Ignored Directories
uk: Ігноровані каталоги

en: <p>Directories starting with a dot are ignored by default.<br/> <code>%1</code></p>
uk: <p>Каталоги, назви яких починаються з крапки, типово ігноруються.<br/> <code>%1</code></p>

[ctx: @info:tooltip]
en: Append a path to the collection.
uk: Дописати шлях до збірки.

[ctx: @info:tooltip]
en: Updates the path of the collection.
uk: Оновлює шлях до збірки.

[ctx: @info:tooltip]
en: Removes the collection from digiKam.
uk: Вилучає збірку з бази даних digiKam.

en: It was not possible to add a collection for the following paths:
uk: Для вказаних нижче шляхів неможливо додати збірку.

[ctx: @title:window]
en: Choose the Folder Containing your Collection
uk: Виберіть теку, де міститься ваша збірка

[ctx: @title:window]
en: Problem Appending Collection
uk: Помилка під час дописування збірки

en: A collection with the path "%1" already exists.
uk: Збірка зі шляхом «%1» вже існує.

[ctx: @title:window]
en: Remove Path from the Collection?
uk: Вилучити шлях зі збірки?

en: Do you want to remove the appended path "%1" from the collection "%2"?
uk: Хочете вилучити дописаних шлях «%1» зі збірки «%2»?

[ctx: @title:window]
en: Remove Collection?
uk: Вилучити збірку?

en: Do you want to remove the collection "%1" from your list of collections?
uk: Ви справді бажаєте вилучити збірку «%1» з вашого списку збірок?

en: Local Collections
uk: Локальні збірки

en: Collections on Removable Media
uk: Збірки на портативних носіях

en: Collections on Network Shares
uk: Збірки на спільних мережевих ресурсах

en: Add Collection
uk: Додати збірку

en: Col. %1
uk: Збірка %1

en: This collection is currently not available.
uk: Ця збірка зараз недоступна.

en: No problems found, enjoy this collection.
uk: Помилок не знайдено: насолоджуйтесь вашою збіркою.

en: This collection is hidden.
uk: Цю збірку приховано.

en: Append network path
uk: Дописати шлях у мережі

en: Update collection
uk: Оновити збірку

en: Remove collection
uk: Вилучити збірку

[ctx: #title: collection name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: #title: collection mount path]
en: Path
uk: Шлях

[ctx: #title: collection status]
en: Status
uk: Стан

en: You have previously added a collection that contains the path "%1".
uk: Раніше ви вже додали збірку, у якій вже містився шлях «%1».

[ctx: @title:window]
en: Problem Adding Collection
uk: Помилка під час додавання збірки

[ctx: @title:window]
en: Problem updating Collection
uk: Помилка під час оновлення збірки

[ctx: @title:window]
en: Adding Collection
uk: Додавання збірки

[ctx: @title:window]
en: Update Collection
uk: Оновлення збірки

en: Your new collection will be created with this name:
uk: Вашу нову збірку буде створено з такою назвою:

en: Your collection will be updated to this name:
uk: Вашу збірку буде оновлено до такої назви:

[ctx: @title:window]
en: Select Category
uk: Виберіть категорію

en: Your collection will use this category:
uk: Для вашої збірки буде використано таку категорію:

[ctx: @title:window]
en: Download Required Files
uk: Отримання потрібних файлів

en: Use Face Detection feature
uk: Використати можливість виявлення облич

en: Use Aesthetic Detection feature
uk: Використати можливість визначення естетичності

en: Use Auto Tags Assignment feature
uk: Використати можливість автоматичного призначення міток

en: All files were downloaded successfully.
uk: Усі файли було успішно отримано.

[ctx: @title:window]
en: Download Error
uk: Помилка під час отримання

en: An error occurred during the download.
    
    File: %1
    
    %2
    
    You can try again or continue the download at the next start.
uk: Під час спроби отримати дані сталася помилка.
    
    Файл: %1
    
    %2
    
    Ви можете повторити спробу або продовжити отримання даних під час наступного запуску.

[ctx: @action:button]
en: Try Again
uk: Спробувати ще раз

en: Checksum is incorrect.
uk: Неправильна контрольна сума.

en: File write error.
uk: Помилка запису до файла.

en: File open error.
uk: Помилка під час спроби відкрити файл.

en: File on the server is too large.
uk: Файл на сервері є надто великим.

[ctx: %1: folder path]
en: <p>For face detection, the red-eye removal tool, the classification of images according to aesthetics or the automatic assignment of tags to images, digiKam requires some large binary files. You can choose which feature you want to use.</p><p>Some of these files were not found. Click “Download” to begin downloading the files you need. You can close this dialog, you will be asked again the next time you start digiKam. Without these files the selected features will not work.</p><p>The files will be downloaded to %1.</p><p><b>After the successful download you have to restart digiKam.</b></p>
uk: <p>Для виявлення облич, інструмента вилучення ефекту «червоних очей», класифікації зображень за естетичністю або автоматичного призначення міток до зображень digiKam потребує декількох великих двійкових файлів. Ви можете вибрати можливості, якими хочете скористатися.</p><p>Не знайдено деяких з цих файлів. Натисніть «Отримати», щоб почати отримання потрібних вам файлів. Ви можете скасувати цей процес, це вікно буде показано знову під час наступного запуску digiKam. Без цих файлів вибрані можливості не працюватиме.</p><p>Файли буде отримано до %1.</p><p><b>Після успішного отримання файлів вам слід перезапустити digiKam.</b></p>

[ctx: %1: file counter, %2: disk size with unit]
en: The download requires %1 files with a size of %2.
uk: Для отримання даних потрібні дані %1 файлів розміром %2.

en: All files of the selected features were found.
uk: Знайдено усі файли для реалізації вибраних можливостей.

[ctx: @title:tab]
en: Editor Window
uk: Вікно редактора

[ctx: @title:tab]
en: Versioning
uk: Керування версіями

[ctx: @title:tab]
en: Save Settings
uk: Параметри збереження

en: Interface Options
uk: Параметри інтерфейсу

en: &Use theme background color
uk: В&икористовувати колір тла теми

en: Enable this option to use the background theme color in the image editor area.
uk: Позначте цей пункт, щоб використовувати колір тла теми в ділянці редактора зображень

en: &Background color:
uk: Колір &тла:

en: Customize the background color to use in the image editor area.
uk: Налаштуйте колір тла для ділянки редагування зображень.

en: Exposure Indicators
uk: Індикатори експозиції

en: &Under-exposure color:
uk: Колір &недоекспонованих:

en: Customize color used in image editor to identify under-exposed pixels.
uk: Налаштуйте колір, що використовуватиметься у редакторі зображень для позначення недоекспонованих пікселів.

en: Under-exposure percents:
uk: Відсоток &недоекспонованих:

en: Adjust the percents of the bottom of image histogram which will be used to check under exposed pixels.
uk: Тут ви можете змінити відсоткові значення нижньої частини гістограми, які буде використано для пошуку недоекспонованих пікселів.

en: &Over-exposure color:
uk: Колір &переекспонованих:

en: Customize color used in image editor to identify over-exposed pixels.
uk: Налаштуйте колір, що використовуватиметься у редакторі зображень для позначення переекспонованих пікселів.

en: Over-exposure percents:
uk: Відсоток переекспонованих:

en: Adjust the percents of the top of image histogram which will be used to check over exposed pixels.
uk: Тут ви можете змінити відсоткові значення верхньої частини гістограми, які буде використано для пошуку переекспонованих пікселів.

en: Indicate exposure as pure color
uk: Показувати експозицію як однорідний колір

en: If this option is enabled, over- and under-exposure indicators will be displayed only when pure white and pure black color matches, as all color components match the condition in the same time. Otherwise, indicators are turned on when one of the color components matches the condition.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, позначки недо- чи переекспонування буде показано лише у разі відповідності критеріям ідеально білого чи ідеально чорного кольору, коли всі компоненти кольору відповідають критерію одночасно. Якщо пункт не буде позначено, позначки буде показано, коли хоча б якийсь з компонентів кольору відповідає критерію.

en: Example:
uk: Приклад:

en: Tool Options
uk: Параметри інструментів

en: &Restore the settings of the Image Editor tools
uk: &Відновлювати параметри інструментів редактора зображень

en: Enable this option to restore the settings of the Image Editor tools from the last session. Otherwise, the default settings will be used.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма відновлювала параметри інструментів редактора зображень із попереднього сеансу. Якщо пункт не буде позначено, програма використовуватиме типові параметри.

en: Show Settings Dialog when Saving Image Files
uk: Показувати діалогове вікно параметрів збереження файлів

en: <ul><li>Checked: A dialog where settings can be changed when saving image files</li><li>Unchecked: Default settings are used when saving image files</li></ul>
uk: <ul><li>Позначено: показати діалогове вікно, за допомогою якого можна буде змінити параметри збереження файлів зображень.</li><li>Не позначено: використати під час збереження файлів зображень типові параметри.</li></ul>

[ctx: @info]
en: A raw image file contains minimally processed data from the image sensor of a digital camera.
    Opening a raw file requires extensive data interpretation and processing.
uk: У файлі цифрового негатива містяться дані, отримані з сенсора зображення цифрового фотоапарата з мінімальною обробкою.
    Відкриття файла цифрового негатива потребує додаткової інтерпретації та обробки даних.

[ctx: @label]
en: Open raw files in the image editor
uk: Відкриття файлів цифрових негативів у редакторі зображень

[ctx: @option:radio Open raw files...]
en: Fast and simple, as 8 bit image
uk: Швидко і просто, як 8-бітове зображення

[ctx: @option:radio Open raw files...]
en: Using the default settings, in 16 bit
uk: На основі типових параметрів, у 16-бітовому режимі

[ctx: @option:radio Open raw files...]
en: Always open the Raw Import Tool to customize settings
uk: Завжди відкривати вікно параметрів імпортування цифрових негативів

[ctx: @item: default raw plugin]
en:  (default)
uk:  (типовий)

[ctx: @info:tooltip]
en: About this Raw Import tool...
uk: Про цей інструмент імпортування негативів…

[ctx: @title:tab]
en: RAW Behavior
uk: Поводження з RAW

[ctx: @title:tab]
en: RAW Default Settings
uk: Типові параметри RAW

[ctx: @title]
en: Enable Non-Destructive Editing and Versioning
uk: Увімкнути недеструктивне редагування та керування версіями

[ctx: @info:tooltip]
en: Enable support for non-destructive editing and image versioning
uk: Увімкнути підтримку недеструктивного редагування та керування версіями

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para><interface>Non-Destructive Editing and Versioning</interface> allows different versions of an image to be created, whilst always preserving the original image.</para> <para> All steps of the editing history are recorded and can be accessed later.</para>
uk: <para>За допомогою <interface>недеструктивного редагування та керування версіями</interface> ви зможете працювати з декількома версіями одного зображення, залишаючи незмінним початкове зображення.</para> <para>Програма запише до журналу редагувань всі виконані кроки обробки для наступного внесення змін у ці кроки.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Get information on non-destructive editing and file versioning
uk: Дізнатися більше про недеструктивне редагування та керування версіями файлів

[ctx: @title:group]
en: Workspace File Format
uk: Формат файлів робочого простору

[ctx: @label]
en: Save files as
uk: Зберігати файли у форматі

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Default File Format for Saving Versionned Images</title><para>Select the file format in which edited images are saved automatically. Format-specific options, like compression settings, can be configured on the <interface>Format Options</interface> tab.</para>
uk: <title>Типовий формат зберігання файлів для зберігання зображень із версіями</title><para>Виберіть формат файлів, який типово буде використано для зберігання зображень. Параметри формату, зокрема параметри стискання, можна змінити за допомогою вкладки <interface>Параметри формату</interface>.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Get information on available image file formats
uk: Дізнатися більше про підтримувані формати файлів зображень

[ctx: @label]
en: When closing the editor
uk: Під час завершення роботи редактора

[ctx: @option:radio]
en: Always ask to save changes
uk: Завжди запитувати щодо збереження змін

[ctx: @option:radio]
en: Save changes automatically
uk: Зберігати зміни автоматично

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>First and foremost, the <emphasis>original image will never be overwritten.</emphasis> Instead, when an image is edited, a new file is created: The <interface>current version</interface>.</para> <para>You can also create multiple <interface>versions</interface> deriving from the same <interface>original image</interface>.</para> <para>In addition to these files representing a current version, digiKam can take and keep additional, <interface>intermediate snapshots</interface> during the editing process. This can be useful if you want to preserve the intermediate steps for later access, for example if some editing steps cannot be automatically reproduced.</para>
uk: <para>Перш за все, <emphasis>програма не вноситиме жодних змін до файла початкового зображення</emphasis>. Замість цього, під час редагування зображення програма створюватиме новий файл: <interface>поточну версію</interface>.</para> <para>Ви також можете створити декілька <interface>версій</interface>, які походитимуть від одного <interface>початкового зображення</interface>.</para> <para>Окрім цих файлів, що відповідають поточній версії, під час редагування digiKam може створювати і зберігати додаткові <interface>проміжні варіанти</interface>. Такі варіанти будуть корисні, якщо ви захочете пізніше внести зміни до проміжних кроків обробки, якщо, наприклад, деякі з них не можна відтворити автоматично.</para>

[ctx: @label]
en: Keep a snapshot of an edited image
uk: Зберігати варіант редагованого зображення

[ctx: @info:tooltip]
en: Get an explanation for these options
uk: Дізнатися більше про ці параметри

[ctx: @option:check]
en: After converting from a RAW image
uk: Після перетворення з цифрового негатива

[ctx: @option:check]
en: After each editing session
uk: Після кожного сеансу редагування

[ctx: @option:check]
en: After each step that is not completely reproducible
uk: Після кожного кроку, який не можна повністю відтворити

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If an image has been edited, only the <interface>current versions</interface> will be shown in the main thumbnail view. From the <interface>right sidebar</interface>, you always have access to all hidden files.</para> <para>With the options here, you can choose to show certain files permanently.</para> <para>If you activate non-destructive editing and image versioning for the first time, it will only be work for newly saved images.</para>
uk: <para>Якщо до зображення вносилися зміни, на основній панелі мініатюр буде показано лише <interface>поточні версії</interface>. Доступ до всіх прихованих файлів ви зможете отримати за допомогою <interface>правої бічної панелі</interface>.</para> <para>Пункти налаштування цієї панелі нададуть вам змогу наказати програмі показувати певні типи прихованих файлів на постійній основі.</para> <para>Якщо ви увімкнете неруйнівне редагування, і програма створюватиме версію зображення уперше, параметри працюватимуть лише для новозбережених зображень.</para>

[ctx: @label]
en: In main view
uk: На основній панелі

[ctx: @option:check]
en: Always show original images
uk: Завжди показувати початкові зображення

[ctx: @option:check]
en: Always show intermediate snapshots
uk: Завжди показувати проміжні варіанти

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>JPEG</emphasis>: It's the most commonly used file format, but it employs lossy compression, which means that with each saving operation some image information will be irreversibly lost. JPEG offers a good compression rate, resulting in smaller files. </item><item><emphasis strong='true'>PNG</emphasis>: A widely used format employing lossless compression. The files, though, will be larger because PNG does not achieve very good compression rates.</item><item><emphasis strong='true'>TIFF</emphasis>: A commonly used format, usually uncompressed or with modest lossless compression. Resulting files will be large, but without quality loss due to compression. </item><item><emphasis strong='true'>PGF</emphasis>: This is a technically superior file format offering good compression rates with either lossy or lossless compression. But it is not yet widely used and supported, so your friends may not directly be able to open these files, and you may not be able to directly publish them on the web. </item>
uk: <item><emphasis strong='true'>JPEG</emphasis>: файли у форматі JPEG є найрозповсюдженішими, але під час створення таких файлів використано стискання з втратами, отже під час кожної дії зі збереження буде втрачатися частина початкових даних. У форматі JPEG передбачено доволі непоганий рівень стискання, отже розміри файлів будуть доволі невеликими. </item><item><emphasis strong='true'>PNG</emphasis>: широко розповсюджений формат з можливістю стискання без втрати даних. Розмір файлів у такому форматі буде більшим, оскільки у PNG не передбачено дуже високих значень коефіцієнта стискання.</item><item><emphasis strong='true'>TIFF</emphasis>: широко розповсюджений формат, зазвичай використовують без стискання даних або з посереднім рівнем стискання даних. Отримані зображення будуть мати значні розміри, але не буде втрачено жодних даних через стискання. </item><item><emphasis strong='true'>PGF</emphasis>: формат з багатьма технічними перевагами, непогані рівні стискання з втратою даних або без втрати даних. Через те, що формат ще не набув широкого розповсюдження, ймовірно, дані у такому форматі буде непросто переглянути у інших системах або у інтернеті. </item>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>JPEG-2000</emphasis>: It's similar to PGF. Loading or saving is slower, the compression rate is better, and the format more widely supported, though still not comparable to the tradition formats JPEG, PNG or TIFF. </item>
uk: <item><emphasis strong='true'>JPEG 2000</emphasis>: JPEG 2000 подібний до PGF. Завантаження і збереження зображень у цьому форматі є повільнішим за інші, але рівень стискання — вищим. Формат вже набув значного розповсюдження, але його розповсюдженість все ще не можна порівняти з розповсюдженістю традиційних форматів, JPEG, PNG та TIFF.</item>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>HEIF</emphasis>: High Efficiency Image File Format is a container format for storing individual images. A HEIF image using HEVC codec (H.265) requires less storage space than the equivalent quality JPEG. </item>
uk: <item><emphasis strong='true'>HEIF</emphasis>: буквально, «формат файлів із високою ефективністю». Є форматом-контейнером для зберігання окремих зображень. Зображення HEIF, у якому використано кодек HEVC (H.265), потребує менше місця для зберігання на диску, ніж JPEG із тим самим рівнем якості.</item>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>JPEG-XL</emphasis>: It's a royalty-free raster-graphics file format that supports lossless compression. It is designed to outperform existing raster formats and thus to become their universal replacement. </item>
uk: <item><emphasis strong='true'>JPEG-XL</emphasis>: JPEG-XL є вільним від роялті форматом файлів растрової графіки, у якому передбачено можливість зберігання даних зі стисканням без втрати якості. Його розроблено так, щоб характеристики формату були кращими за характеристики наявних растрових форматів. Таким чином, він має стати універсальним замінником старих форматів зберігання даних.</item>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>WEBP</emphasis>: It's an image file format that Google has developed as a replacement for JPEG, PNG, and GIF file formats. Files are smaller for the same quality, or of higher quality for the same size. It supports both lossy and lossless compression</item>
uk: <item><emphasis strong='true'>WEBP</emphasis>: формат файлів зображень, який було розроблено Google для заміни форматів JPEG, PNG та GIF. Файли у цьому форматі мають менші розміри із тією самою якістю або кращу якість з тим самим розміром. Передбачено підтримку стискання з втратою якості та без втрати якості.</item>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <item><emphasis strong='true'>AVIF</emphasis>: AV1 Image File Format is a specification for storing images in the ISOBMFF container (as HEIF) compressed with AOMedia Video 1 (AV1) codec, an open and royalty-free encoding format. </item>
uk: <item><emphasis strong='true'>AVIF</emphasis>: формат файлів зображень AV1 є специфікацією для зберігання зображень у контейнері ISOBMFF (як HEIF) зі стисканням за допомогою кодеку AOMedia Video 1 (AV1). Це відкритий формат кодування — сплачувати за використання патентів не потрібно. </item>

[ctx: @title:window]
en: Save Advanced Metadata Profile
uk: Збереження розширеного профілю метаданих

[ctx: @title:window]
en: Load Advanced Metadata Profile
uk: Завантаження розширеного профілю метаданих

[ctx: @title:window, reset to default warning dialog]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: @info]
en: This option will reset configuration to default
    All your changes will be lost.
     Do you want to continue?
uk: За допомогою цього пункту можна відновити типові значення параметрів.
    Усі внесені зміни буде втрачено.
     Відновити типові значення?

en: Advanced configuration menu allow you to manage metadata namespaces used by digiKam to store and retrieve tags, rating and comments.<br/><b>Note: </b>Order is important when reading metadata
uk: За допомогою меню додаткового налаштовування ви можете керувати просторами назв метаданих, що використовуються digiKam для зберігання і отримання даних міток, оцінок і коментарів.<br/><b>Зауваження:</b> під час читання метаданих береться до уваги їхній порядок.

en: Read Options
uk: Параметри читання

en: Write Options
uk: Параметри запису

en: Unify read and write
uk: Уніфікувати читання і запис

en: Read all metadata for tags
uk: Читати усі метадані для міток

en: Add
uk: Додати

en: Move Up
uk: Пересунути вище

en: Move Down
uk: Пересунути нижче

en: Revert Changes
uk: Скасувати зміни

en: Save Profile
uk: Зберегти профіль

en: Load Profile
uk: Завантажити профіль

en: Reset to Default
uk: Повернутися до типового

[ctx: @title:window]
en: New XMP Namespace
uk: Новий простір назв XMP

[ctx: @title:window]
en: Edit XMP Namespace
uk: Редагування простору назв XMP

en: Add metadata namespace
uk: Додати простір назв метаданих

en: Metadata Subspace
uk: Підпростір метаданих

[ctx: @label: namespace name]
en: Name:
uk: Назва:

en: <p>To create new namespaces, you need to specify parameters:</p><p><ul><li>Namespace name with dots.<br/>Ex.: <i>"Xmp.digiKam.TagsList"</i></li><li>Separator parameter, used by tag paths <br/>Ex.: "City/Paris" or "City|Paris"</li><li>Specify if only keyword or the whole path must be written.</li></ul></p>
uk: <p>Для створення нових просторів назв вам слід вказати такі параметри:</p><p><ul><li>Назву простора назв із крапками.<br/>Приклад: <i>"Xmp.digiKam.TagsList"</i></li><li>Параметр роздільника, що використовується у шляхах до міток.<br/>Приклад: «Місто/Париж» або «Місто|Париж»</li><li>Вказати, слід записувати лише ключове слово чи увесь шлях.</li></ul></p>

en: <p>To create new rating namespaces, you need to specify parameters:</p><p><ul><li>Namespace name with dots.<br/>Ex.: <i>"Xmp.xmp.Rating"</i></li><li>Rating mappings, if namespace need other values than 0-5 <br/>Ex.: Microsoft uses 0 1 25 50 75 99</li><li>Select the correct namespace option from list.</li></ul></p>
uk: <p>Для створення нових просторів назв оцінок вам слід вказати такі параметри:</p><p><ul><li>Назву простору назв із крапками.<br/>Приклад: <i>"Xmp.xmp.Rating"</i></li><li>Прив'язки оцінок, якщо у просторі назв використовуються значення, відмінні від значень у діапазоні 0-5 <br/>Приклад: Microsoft використовує значення 0 1 25 50 75 99</li><li>Вибрати належний варіант простору назв зі списку.</li></ul></p>

en: <p>To create new comment namespaces, you need to specify parameters:</p><p><ul><li>Namespace name with dots.<br/>Ex.: <i>"Xmp.xmp.Comment"</i></li><li>Select the correct namespace option from list.</li></ul></p>
uk: <p>Для створення нових просторів назв коментарів вам слід вказати такі параметри:</p><p><ul><li>Назву простора назв із крапками.<br/>Приклад: <i>"Xmp.xmp.Comment"</i></li><li>Вибрати правильний варіант простору назв зі списку.</li></ul></p>

en: Special Options
uk: Особливі параметри

en: Alternative name
uk: Інша назва

en: Alternative special options
uk: Альтернативні спеціальні параметри

en: Separator:
uk: Роздільник:

en: Set Tags Path:
uk: Встановити шлях мітки:

en: Rating Mapping:
uk: Прив'язка оцінок:

en: This is a default namespace. Default namespaces can only be disabled
uk: Це типовий простір назв. Типові простори назв не можна вимикати.

en: The namespace name is required
uk: Слід вказати назву простору назв

en: EXIF namespace name must start with "Exif".
uk: Назва простору назв EXIF має починатися з «Exif».

en: EXIF alternative namespace name must start with "Exif".
uk: Назва альтернативного простору назв EXIF має починатися з «Exif».

en: IPTC namespace name must start with "Iptc".
uk: Назва простору назв IPTC має починатися з «Iptc».

en: IPTC alternative namespace name must start with "Iptc".
uk: Назва альтернативного простору назв IPTC має починатися з «Iptc».

en: XMP namespace name must start with "Xmp".
uk: Назва простору назв XMP має починатися з «Xmp»

en: XMP alternative namespace name must start with "Xmp".
uk: Назва альтернативного простору назв XMP має починатися з «Xmp»

en: Tag Path separator is required
uk: Слід вказати роздільник шляху мітки

en: Only one character is now supported as tag path separator
uk: Для роздільника шляху міток передбачено підтримку лише одного символу

[ctx: @title:tab advanced metadata config view]
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: @info]
en: You should only activate this option if you are exchanging image metadata with programs that use the sidecar format BASENAME.xmp. If you have images with the same base name (e.g. Image.CR2 and Image.JPG) then the sidecar can no longer be uniquely assigned and will be used for both images, which can lead to metadata problems.
uk: Позначати цей пункт слід лише тоді, коли ви здійснюєте обмін метаданими зображень із програмами, у яких використано формат додаткових даних БАЗОВА_НАЗВА.xmp. Якщо у вас є зображення із однаковою базовою назвою (наприклад, Зображення.CR2 і Зображення.JPG), додатковий файл не можна буде однозначно пов'язати із файлом зображення — його буде використано для обох зображень, що може призвести до проблем із обробкою метаданих.

[ctx: @info]
en: Switching off exif auto rotation will most probably show your images in a wrong orientation, so only change this option if you explicitly require this.
uk: Вимикання автоматичного обертання за даними exif, ймовірно, призведе до помилок у визначенні орієнтації зображень. Тому змінювати типове значення цього параметра без особливої потреби не варто.

[ctx: @info]
en: Do you really want to enable metadata writing to RAW files? digiKam delegates this task to the ExifTool backend.
    With different RAW formats, problems are known which can lead to the corrupt of RAW files.
    If you decide to do so, make a backup of your RAW files. We strongly recommend not to enable this option.
uk: Ви справді хочете увімкнути запис метаданих до файлів RAW? DigiKam виконує це завдання за допомогою модуля обробки ExifTool.
    Відомо, що у деяких форматах RAW використання цієї бібліотеки призводить до пошкодження даних файла цифрового негатива.
    Якщо ви все ж наважитеся увімкнути запис, не забудьте створити резервну копію ваших файлів RAW. Наполегливо рекомендуємо вам не вмикати цю можливість.

[ctx: @action:button]
en: Yes I Understand
uk: Так, розумію

[ctx: @info]
en: You would rather disable writing metadata to RAW files?
uk: Хочете вимкнути запис метаданих до файлів RAW?

[ctx: @option]
en: Baloo Desktop Search
uk: Стільничний пошук Baloo

[ctx: @option]
en: Store metadata from digiKam in Baloo
uk: Зберігати метадані digiKam у Baloo

[ctx: @info]
en: Turn on this option to push rating, comments and tags from digiKam into the Baloo storage
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі зберігати оцінку, коментарі і мітки з бази даних digiKam у сховищі даних Baloo.

[ctx: @option]
en: Read metadata from Baloo
uk: Читати метадані з Baloo

[ctx: @info]
en: Turn on this option if you want to apply changes to rating, comments and tags made in Baloo to digiKam's metadata storage. Please note that image metadata will not be edited automatically.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте застосовувати зміни у оцінках, коментарях і мітках, внесені у Baloo до сховища метаданих digiKam. Будь ласка, зауважте, що програма не змінюватиме метадані зображення у автоматичному режимі.

[ctx: @info]
en: provides the basis to handle all kinds of metadata on the KDE desktop in a generic fashion. It allows you to tag, rate and comment your files in KDE applications like Dolphin. Please set here if you want to synchronize the metadata stored by digiKam desktop-wide with the Baloo Desktop Search.
uk: надає можливості універсальної обробки всіх типів метаданих стільниці KDE. За допомогою цього інструмента ви можете створювати мітки, оцінювати і коментувати ваші файли у програмах KDE, зокрема Dolphin. Будь ласка, вкажіть, чи бажаєте ви синхронізувати метадані, що зберігаються у digiKam, з загальними метаданими стільниці за допомогою стільничного пошуку Baloo.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>In addition to the pixel content, image files usually contain a variety of metadata. A lot of the parameters you can use in digiKam to manage files, such as rating or comment, can be written to the files' metadata.</para> <para>Storing in metadata allows one to preserve this information when moving or sending the files to different systems.</para>
uk: <para>Окрім даних самого зображення у файлах, зазвичай, зберігаються різноманітні метадані. Багато значень параметрів, які ви використовуєте у digiKam, зокрема оцінки і коментарі, можна записувати до метаданих файлів.</para> <para>Зберігання значень параметрів у метаданих надає змогу переносити дані під час пересування або надсилання файлів до інших систем.</para>

[ctx: @label]
en: Write This Information to the Metadata
uk: Записувати ці дані до метаданих

[ctx: @option:check]
en: Image tags
uk: Мітки зображень

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the item tags in the XMP and IPTC tags.
uk: Позначте цей пункт, щоб зберігати мітки записів у мітках XMP та IPTC.

[ctx: @option:check]
en: Captions and title
uk: Підписи і назва

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store item caption and title in the JFIF Comment section, the Exif tag, the XMP tag, and the IPTC tag.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте зберігати підписи і назви записів у розділі коментарів JFIF, мітці EXIF, мітці XMP і мітці IPTC.

[ctx: @option:check]
en: Rating
uk: Оцінка

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the item rating in the Exif tag and the XMP tags.
uk: Позначте цей пункт, щоб зберігати оцінку запису у мітці EXIF і мітках XMP.

[ctx: @option:check]
en: Pick label
uk: Впорядкувальна позначка

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the item pick label in the XMP tags.
uk: Позначте цей пункт, щоб зберігати впорядкувальну позначку у мітках XMP.

[ctx: @option:check]
en: Color label
uk: Позначка кольору

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the item color label in the XMP tags.
uk: Позначте цей пункт, щоб зберігати позначку кольору запису у мітках XMP.

[ctx: @option:check]
en: Timestamps
uk: Часові позначки

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the item date and time in the EXIF, XMP, and IPTC tags.
uk: Позначте цей пункт, щоб зберігати оцінку запису у мітці EXIF і мітках XMP.

[ctx: @option:check]
en: Metadata templates (Copyright etc.)
uk: Шаблони метаданих (авторські права тощо)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store the metadata template in the XMP and the IPTC tags. You can set template values to Template setup page.
uk: Позначте цей пункт, щоб зберегти шаблон метаданих у мітках XMP і IPTC. Ви можете встановити значення шаблону за допомогою сторінки налаштування шаблону.

[ctx: @option:check]
en: Face Tags (including face areas)
uk: Мітки облич (зокрема області облич)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store face tags with face rectangles in the XMP tags.
uk: Позначте цей пункт, щоб зберігати мітки облич разом з прямокутними областями облич у мітках XMP.

[ctx: @option:check]
en: Geolocation information (GPS)
uk: Дані геопозиціювання (GPS)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to store Geolocation information in the Exif tag and the XMP tags.
uk: Позначте цей пункт, щоб зберігати дані геопозиціювання у мітці EXIF і мітках XMP.

[ctx: @label]
en: Reading and Writing Metadata
uk: Запис і читання метаданих

[ctx: @option:check]
en: Delegate to ExifTool backend all operations to write metadata to files
uk: Передати усі дії із запису метаданих до файлів модулю обробки ExifTool

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to write metadata to files with ExifTool backend instead Exiv2. This will slowdown a little bit the synchronization of files metadata with database.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі записувати метадані до файлів за допомогою модуля обробки ExifTool, а не Exiv2. Це трохи уповільнить синхронізацію метаданих файлів із базою даних програми.

[ctx: @option:check]
en: Write metadata to DNG files
uk: Записати метадані до файлів DNG

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to write metadata into DNG files.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі записувати метадані до файлів DNG.

[ctx: @option:check]
en: If possible write metadata to RAW files
uk: Якщо можна, записувати метадані до файлів цифрових негативів

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to write metadata into RAW files. This feature is delegate to ExifTool backend and is disabled by default.
uk: Позначте цей пункт, щоб записувати метадані до файлів цифрових негативів. Виконання цієї дії буде доручено модулю обробки ExifTool. Типово, цю можливість вимкнено.

[ctx: @option:check]
en: Use lazy synchronization
uk: Використовувати «ліниву» синхронізацію

[ctx: @info:whatsthis]
en: Instead of synchronizing metadata, just schedule it for synchronization.Synchronization can be done later by triggering the apply pending, or at digikam exit
uk: Замість синхронізації метаданих, просто запланувати таку синхронізацію Синхронізацію може бути виконано пізніше безпосереднім натисканням кнопки застосування дії або під час завершення роботи digiKam.

[ctx: @option:check]
en: &Update file modification timestamp when files are modified
uk: &Оновлювати часовий відбиток файла, якщо до файла вносять зміни

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn off this option to not update file timestamps when files are changed as when you update metadata or image data. Note: disabling this option can introduce some dysfunctions with applications which use file timestamps properties to detect file modifications automatically.
uk: Зніміть позначку з цього пункту, якщо оновлювати часові позначки для файлів, метадані або дані зображення яких змінено, не потрібно. Зауваження: вимикання оновлення може призвести до порушення функціональності програм, які використовують часові позначки для автоматичного виявлення змінених файлів.

[ctx: @option:check]
en: &Rescan file when files are modified
uk: &Повторно сканувати змінені файли

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turning this option on, will force digiKam to rescan files that has been modified outside digiKam. If a file has changed it is file size or if the last modified timestamp has changed, a rescan of that file will be performed when digiKam starts.
uk: Якщо позначити цей пункт, digiKam у примусовому порядку виконувати повторне сканування файлів, до яких було внесено зміни поза межами digiKam. Якщо було змінено розмір файла або часову позначку, повторне сканування такого файла відбуватиметься під час запуску digiKam.

[ctx: @label]
en: Note: see %1 of ExifTool backend.
uk: Зауваження: див. %1 модуля обробки ExifTool.

[ctx: @label]
en: write limitations
uk: обмеження запису

[ctx: @label]
en: Note: these options depends of %1 availability. Check in the ExifTool tab for details.
uk: Зауваження: робота цих параметрів залежить від доступності %1. Ознайомтеся із вкладкою «ExifTool», щоб дізнатися більше.

[ctx: @label]
en: ExifTool backend
uk: модуля обробки ExifTool

[ctx: @label]
en: Select Metadata Fields to be Displayed when using Custom Filters
uk: Вкажіть поля метаданих, які буде показано, якщо використовуються нетипові фільтри

[ctx: @title:tab]
en: Views
uk: Перегляди

[ctx: @label]
en: When rotating a file
uk: Під час виконання обертання

[ctx: @option:radio]
en: Rotate by only setting a flag
uk: Обернути встановленням пункту обертання

[ctx: @option:radio]
en: Rotate by changing the content if possible
uk: Обернути зі зміною даних, якщо можна

[ctx: @option:check]
en: Even allow lossy rotation if necessary
uk: Увімкнути обертання з втратами, якщо потрібно

[ctx: @option:check]
en: Write flag to metadata if possible
uk: Записати параметр до метаданих, якщо можна

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate files only by changing a flag, not touching the pixel data
uk: Обернути зображення за допомогою встановлення значення параметра обертання, без зміни даних зображення

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>A file can be rotated in two ways:<nl/> You can change the contents, rearranging the individual pixels of the image data.<nl/> Or you can set a flag that the file is to be rotated before it is shown.</para> <para>Select this option if you always want to set only a flag. This is less obtrusive, but requires support if the file is accessed with another software. Ensure to allow setting the flag in the metadata if you want to share your files outside digiKam.</para>
uk: <para>Файл можна обертати у два способи:<nl/> ви можете змінити вміст файла перевпорядковуванням окремих пікселів у даних зображення;<nl/> ви можете встановити значення параметра, який відповідає за обертання зображення під час його показу.</para> <para>Позначте цей пункт, якщо ви хочете, щоб обертання завжди виконувалося встановленням значення цього параметра. Такі зміни не вплинуть на якість зображення, але потребуватимуть підтримки з боку програмного забезпечення під час показу зображення. Не забудьте позначити пункт збереження метаданих до файла, якщо ви маєте намір використовувати повернуті файли поза межами digiKam.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: If possible rotate files by changing the pixel data
uk: Обернути зображення за допомогою зміни даних у файлі, якщо можна

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>A file can be rotated in two ways:<nl/> You can change the contents, rearranging the individual pixels of the image data.<nl/> Or you can set a flag that the file is to be rotated before it is shown.</para> <para>Select this option if you want the file to be rotated by changing the content. This is a lossless operation for JPEG files. For other formats it is a lossy operation, which you need to enable explicitly. It is not support for RAW and other read-only formats, which will be rotated by flag only.</para>
uk: <para>Файл можна обертати у два способи:<nl/> ви можете встановити значення параметра, який відповідає за обертання зображення під час його показу.<nl/> ви можете змінити вміст файла перевпорядковуванням окремих пікселів у даних зображення;</para> <para>Позначте цей пункт, якщо ви хочете, щоб обертання здійснювалося зміною даних зображення. Ця дія не призведе до втрати якості зображень JPEG. Для даних у інших форматах ця дія може призвести до втрати якості, тому вам доведеться наказати програмі використовувати цей спосіб окремо. Цим способом не можна скористатися для зображень RAW та зображень у інших форматах, які програма може лише читати. Такі зображення можна обертати лише за допомогою встановлення значення відповідного параметра.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate files by changing the pixel data even if the operation will incur quality loss
uk: Обернути зображення зі зміною даних у файлах, навіть якщо це призведе до втрати якості зображення

[ctx: @info:whatsthis]
en: For some file formats which apply lossy compression, data will be lost each time the content is rotated. Check this option to allow lossy rotation. If not enabled, these files will be rotated by flag.
uk: Під час збереження даних зображень у форматах з втратою якості дані втрачатимуться під час кожного обертання зображення. Позначте цей пункт, щоб уможливити обертання з втратою даних. Якщо ви не позначите цей пункт, програма виконуватиме обертання таких файлів лише за допомогою встановлення значення параметра обертання.

[ctx: @info:tooltip]
en: When rotating a file by setting a flag, also change this flag in the file's metadata
uk: Під час обертання зображення встановленням значення параметра обертання також змінювати запис у метаданих файлах

[ctx: @info:whatsthis]
en: File metadata typically contains a flag describing that a file shall be shown rotated. Enable this option to allow editing this field.
uk: Файл метаданих типово містить параметр, який описує обертання зображення. Позначте цей пункт, щоб уможливити внесення змін до цього параметра.

[ctx: @option]
en: Show images/thumbnails &rotated according to orientation tag.
uk: Показувати зображення/мініатюри &обернутими, відповідно до мітки орієнтації.

[ctx: @option]
en: Set orientation tag to normal after rotate/flip.
uk: Після обертання/віддзеркалення зображення змінити мітку орієнтації на нормальну.

[ctx: @info]
en: Note: These settings affect the album view and not the image editor. The image editor always changes the image data during the rotation.
uk: Зауваження: ці параметри стосуються панелі перегляду альбому, а не редактора зображень. У редакторі зображень дані при обертанні завжди змінюються.

[ctx: @title:tab]
en: Rotation
uk: Обертання

[ctx: @label]
en: Reading and Writing to Sidecars
uk: Запис і читання додаткових файлів

[ctx: @option:check]
en: Read from sidecar files
uk: Прочитати з додаткових файлів

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to read metadata from XMP sidecar files when reading metadata.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі читати метадані з додаткових файлів XMP під час читання метаданих.

[ctx: @option:check]
en: Write to sidecar files
uk: Записувати дані до додаткових файлів

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to save, as specified, metadata to XMP sidecar files.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі зберігати вказані метадані до додаткових файлів XMP.

[ctx: @item]
en: Write to XMP sidecar for read-only item only
uk: Записувати до додатка XMP лише для записів, призначених лише для читання

[ctx: @item]
en: Write to XMP sidecar only
uk: Записувати лише до додатка XMP

[ctx: @item]
en: Write to item and XMP Sidecar
uk: Записувати до зображення та до додатка XMP

[ctx: @info:tooltip]
en: Specify the exact mode of XMP sidecar writing
uk: Вкажіть режим запису додатка XMP

[ctx: @option:check]
en: Sidecar file names are compatible with commercial programs
uk: Назви додаткових файлів сумісні із комерційними програмами

[ctx: @info:whatsthis]
en: Turn on this option to create the XMP sidecar files with a compatible file name (BASENAME.xmp) used by many commercial programs. For Darktable do not enable this option.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма створювала додаткові файли XMP із назвами у сумісному із багатьма комерційними програмами форматі (БАЗОВА_НАЗВА.xmp). Якщо ви користуєтеся Darktable, не позначайте цей пункт.

[ctx: @info]
en: Add file types to be recognised as sidecars.
    digiKam (optionally) writes metadata to *.xmp sidecar files. Other programs might use different types, which can be specified below. digiKam will neither display these nor read from or write to them. But whenever a matching album item (e.g. "image.dng" for "image.dng.pp3") is renamed, moved, copied or deleted, the same operation will be done on these sidecar files.
    Multiple extensions must be separated by a semicolon or a space.
uk: Додати типи файлів, які вважатимуться додатковими.
    digiKam (необов'язково) записує метадані до додаткових файлів *.xmp. У інших програмах можуть використовуватися інші типи
    файлів, які можна вказати нижче. digiKam не показує такі файли, не читає з них дані і не записує дані до цих файлів. Але коли відповідний файл зображення альбому (наприклад «зображення.dng» для «зображення.dng.pp3») буде перейменовано, пересунуто, скопійовано або вилучено, ту саму дію буде виконано і для цих додаткових файлів.
    Відокремити декілька записів у списку можна крапкою з комою або пробілом.

[ctx: @info]
en: Here you can add extra extensions
    of sidecars files to be processed alongside
    regular items. These files will not be visible,
    but regarded as an extension of the main file.
    Just write "xyz abc" to support files with
    the *.xyz and *.abc extensions. The internally
    used sidecars type *.xmp is always included.
uk: Тут ви можете додати суфікси назв додаткових файлів, які
    оброблятимуться разом із основними файлами. Програма не
    показуватиме цих файлів, але вважатиме їх розширеннями
    даних основних файлів. Просто вкажіть «xyz abc», щоб
    увімкнути підтримку файлів із назвами *.xyz та *.abc. На
    внутрішньому рівні використовується тип додаткових файлів
    *.xmp, які завжди включаються до обробки.

[ctx: @info]
en: Enter additional sidecars file extensions.
uk: Тут ви можете вказати додаткові суфікси назв додаткових файлів.

[ctx: @info]
en: Additional &sidecar file extensions
uk: Суфікси назв &додаткових файлів

[ctx: @title:tab]
en: Sidecars
uk: Додаткові файли

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_proxy)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Proxy settings for your local intranet. Please leave empty if there is no proxy.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Налаштування проксі-сервера у вашій локальній мережі. Будь ласка, залиште ці поля порожніми, якщо проксі-сервера немає.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_proxy)
en: &Network Proxy Server Settings
uk: Параметри проксі-сервера &мережі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_proxyUrl)
en: &Proxy:
uk: &Проксі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_proxyPort)
en: P&ort:
uk: П&орт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_proxyType)
en: Proxy type:
uk: Тип проксі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_proxyAuth) i18n: ectx: property (text), widget (QGroupBox, kcfg_proxyAuth)
en: Requires authentication
uk: Потрібне розпізнавання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_username)
en: U&sername:
uk: Кор&истувач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_password)
en: &Password:
uk: П&ароль:

en: Get album date source:
uk: Отримати дані щодо дати альбому:

[ctx: method to get the album date]
en: From The Newest Item Date
uk: З найновішої дати запису

[ctx: method to get the album date]
en: From The Oldest Item Date
uk: З найстарішої дати запису

[ctx: method to get the album date]
en: From The Average Date
uk: З середньої дати

[ctx: method to get the album date]
en: From The Folder Date
uk: З дати теки

[ctx: method to get the album date]
en: No Change Of Date
uk: Без зміни дати

en: The album date is adjusted depending on the option set when new items are found during scanning.
uk: Дату альбому буде скориговано за вибраним варіантом, коли під час сканування буде виявлено нові елементи.

en: String comparison type:
uk: Тип порівняння сторінок:

[ctx: method to compare strings]
en: Natural
uk: Природній

[ctx: method to compare strings]
en: Normal
uk: Звичайний

en: <qt>Sets the way in which strings are compared inside digiKam. This eg. influences the sorting of the tree views.<br/><b>Natural</b> tries to compare strings in a way that regards some normal conventions and will eg. result in sorting numbers naturally even if they have a different number of digits.<br/><b>Normal</b> uses a more technical approach. Use this style if you eg. want to entitle albums with ISO dates (201006 or 20090523) and the albums should be sorted according to these dates.</qt>
uk: <qt>Визначає спосіб, у який порівнюватимуться рядки у digiKam. Визначений спосіб впливатиме, наприклад, на порядок записів у ієрархічних списках.<br/><b>Природній</b> — порівняння рядків у природній для нас спосіб з застосуванням усталених способів порівняння, наприклад використання для впорядкування правил побудови послідовності чисел, навіть якщо у цих числах різна кількість цифр.<br/><b>Звичайний</b> — порівняння рядків у технічний спосіб. Використовуйте цей тип, якщо ви, наприклад, бажаєте встановлювати назви альбомів відповідно до дат ISO (201006 або 20090523), і ці альбоми має бути впорядковано за встановленими датами.</qt>

en: Confirm when moving items to the &trash
uk: Підтверджувати пересування об'єктів до &смітника

en: Confirm when permanently deleting items
uk: Підтверджувати остаточне вилучення об'єктів

en: Do not confirm when applying changes in the &right sidebar
uk: Застосовувати без підтвердження зміни на &правій бічній панелі

en: &Scan for new items at startup (makes startup slower)
uk: П&ід час запуску виявляти нові записи (сповільнює запуск)

en: Set this option to force digiKam to scan all collections for new items to
    register new elements in database. The scan is performed in the background through
    the progress manager available in the statusbar
     when digiKam main interface
    is loaded. If your computer is fast enough, this will have no effect on usability
    of digiKam while scanning. If your collections are huge or if you use a remote database,
    this can introduce low latency, and it is recommended to disable this option and to plan
    a manual scan through the maintenance tool at the right moment.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати digiKam шукати нові записи у всіх збірках з метою
    реєстрації нових зображень у базі даних. Пошук виконується у фоновому режимі
    і керується за допомогою засобів смужки стану після завантаження основного
    інтерфейсу digiKam. Якщо ваш комп'ютер достатньо потужний, під час сканування
    digiKam можна буде користуватися без проблем. Якщо ж ваша збірка є надто великою
    або ви користуєтеся віддаленою базою даних, можливе певне уповільнення роботи
    програми, тому рекомендуємо зняти позначку з цього пункту і запланувати
    оновлення збірку вручну за допомогою засобів програми у належний момент
    часу.

en: Fast scan (detects new, deleted and renamed items)
uk: Швидке сканування (виявляє нові, вилучені і перейменовані записи)

en: Set this option to significantly speed up the scan. New items, deleted and also
    renamed items are found. In order to find items that have been changed, this
    option must be deactivated.
uk: Позначте цей пункт, щоб значно пришвидшити сканування. Буде виявлено нові записи, а також вилучені
    і перейменовані записи. Якщо потрібно знайти записи, до яких було внесено зміни,
    позначку з цього пункту слід зняти.

en: Detect faces in newly added images
uk: Виявляти обличчя на нових доданих зображеннях

en: Remove obsolete core database objects (makes startup slower)
uk: Вилучити застарілі об'єкти основної бази даних (сповільнює запуск)

en: Set this option to force digiKam to clean up the core database from obsolete item entries.
    Entries are only deleted if the connected image/video/audio file was already removed, i.e.
    the database object wastes space.
    This option does not clean up other databases as the thumbnails or recognition db.
    For clean up routines for other databases, please use the maintenance.
uk: Позначте цей пункт, щоб примусити digiKam до вилучення з основної бази даних застарілих записів зображень.
    Запис вилучається, лише якщо пов'язаний із ним файл зображення, відео або звукових даних вилучено, тобто
    об'єкт бази даних стане зайвим.
    За допомогою цього пункту не можна спорожняти інші бази даних, зокрема бази даних мініатюр або розпізнавання облич.
    Пункти для спорожнення інших баз даних можна знайти у списку інструментів супроводу.

en: Expand current tree item with a single mouse click
uk: Розгортати поточний пункт ієрархії одинарним клацанням миші

en: Show only face tags for assigning names in people sidebar
uk: Показувати лише ті мітки зображень, для яких призначено імена на бічній панелі «Люди»

en: Lower bound for minimum similarity:
uk: Нижня межа для мінімальної подібності:

en: Select here the lower bound of the minimum similarity threshold for fuzzy and duplicates searches. The default value is 40. Selecting a lower value than 40 can make the search <b>really</b> slow.
uk: Виберіть нижню межу мінімальної порогової подібності для неточних пошуків та пошуків дублікатів. Типовим є значення 40. Вибір значень, які є меншими за 40, може <b>значно</b> уповільнити пошук.

en: Use native file dialogs from system
uk: Загальносистемні вікна роботи з файлами

en: Draw frames around grouped items
uk: Малювати рамки навколо згрупованих записів

en: Set this option to configure how sidebar tab titles are visible. Use "Only For Active Tab" option if you use a small screen resolution as with a laptop computer.
uk: Позначте цей пункт, щоб налаштувати спосіб, у який буде показано заголовки бічних вкладок. Скористайтеся пунктом «Лише для активної вкладки», якщо ви користуєтеся пристроєм із невеличким екраном, наприклад ноутбуком.

en: Perform the following operations on all group members:
uk: Виконати такі дії із усіма записами групи:

en: When images are grouped the following operations<br/>are performed only on the displayed item (No)<br/>or on all the hidden items in the group as well (Yes).<br/>If Ask is selected, there will be a prompt every<br/>time this operation is executed.
uk: Якщо зображення згруповано, вказані нижче дії<br/>виконуються лише для показаного зображення (Ні)<br/> або для усіх прихованих зображень у групі (Так).<br/>Якщо буде вибрано варіант «Питати», програма надсилатиме вам запит<br/>кожного разу, коли виконуватиме цю дію.

[ctx: @label: grouped image ops]
en: No
uk: Ні

[ctx: @label: grouped image ops]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @label: grouped image ops]
en: Ask
uk: Питати

[ctx: @title:tab]
en: Grouping
uk: Групування

en: Use high DPI scaling from the screen factor
uk: Масштабування для високих роздільностей на основі коефіцієнта екрана

en: Use pixmaps with high DPI resolution
uk: Растрові зображення із високою роздільністю

en: Force use of software OpenGL rendering
uk: Примусово використати програмну обробку OpenGL

en: Disable hardware acceleration OpenCL
uk: Вимкнути апаратне прискорення OpenCL

en: Enable internal debug logging
uk: Увімкнути внутрішнє діагностичне ведення журналу

en: Download required binary data...
uk: Отримати потрібні двійкові дані…

en: <b>Note: All changes to these settings only take effect after the restart. Some settings are hardware dependent and may have no effect.</b>
uk: <b>Зауваження: усі зміни до цих параметрів набудуть чинності лише після перезапуску програми. Працездатність деяких параметрів залежить від використаного обладнання.</b>

[ctx: @title: settings section]
en: Database
uk: База даних

[ctx: @title]
en: Database Settings
    Customize database settings
uk: Параметри бази даних
    Налаштуйте параметри бази даних

[ctx: @title: settings section]
en: Collections
uk: Збірки

[ctx: @title]
en: Collections Settings
    Set root albums locations
uk: Параметри збірки
    За допомогою цієї панелі ви зможете налаштувати шляхи до кореневих альбомів

[ctx: @title: settings section]
en: Views
uk: Режими перегляду

[ctx: @title]
en: Application Views Settings
    Customize the look of the views
uk: Параметри панелей перегляду програми
    За допомогою цієї панелі ви зможете налаштувати компоненти панелей перегляду

[ctx: @title: settings section]
en: Tool-Tip
uk: Підказки

[ctx: @title]
en: Items Tool-Tip Settings
    Customize information in item tool-tips
uk: Параметри підказок записів
    За допомогою цієї панелі ви зможете налаштувати вміст підказок записів

[ctx: @title: settings section]
en: Metadata
uk: Метадані

[ctx: @title]
en: Embedded Image Information Management
    Setup relations between images and metadata
uk: Керування вбудованою до зображень інформацією
    За допомогою цієї панелі ви можете вказати дії, які буде виконано з метаданими зображень

[ctx: @title: settings section]
en: Templates
uk: Шаблони

[ctx: @title]
en: Metadata templates
    Manage your collection of metadata templates
uk: Шаблони метаданих
    Керуйте вашою збіркою шаблонів метаданих

[ctx: @title: settings section]
en: Image Editor
uk: Редактор зображень

[ctx: @title]
en: Image Editor Settings
    Customize the image editor settings
uk: Параметри редактора зображень
    За допомогою цієї панелі ви зможете налаштувати поведінку редактора зображень

[ctx: @title: settings section]
en: Color Management
uk: Керування кольорами

[ctx: @title]
en: Settings for Color Management
    Customize the color management settings
uk: Параметри керування кольорами
    За допомогою цієї панелі ви зможете налаштувати параметри керування кольорами

[ctx: @title: settings section]
en: Light Table
uk: Стіл з підсвічуванням

[ctx: @title]
en: Light Table Settings
    Customize tool used to compare items
uk: Параметри стола з підсвічуванням
    За допомогою цієї панелі ви зможете налаштувати інструмент для порівняння зображень

[ctx: @title: settings section]
en: Image Quality Sorter
uk: Впорядковування зображень за якістю

[ctx: @title]
en: Image Quality Sorter Settings
    Customize default settings to perform image triaging by quality
uk: Параметри засобу упорядковування за якістю
    Налаштування типовий параметрів для визначення якості зображень

[ctx: @title: settings section]
en: Cameras
uk: Фотоапарати

[ctx: @title]
en: Camera Settings
    Manage your camera devices
uk: Параметри фотоапаратів
    За допомогою цієї панелі ви зможете вказати нові пристрої цифрових фотокамер

[ctx: @title: settings section]
en: Plugins
uk: Додатки

[ctx: @title]
en: Plug-in Settings
    Set which plugins will be accessible from application
uk: Параметри додатків
    Встановлення переліку доступних для програми додатків

[ctx: @title: settings section]
en: Miscellaneous
uk: Різне

[ctx: @title]
en: Miscellaneous Settings
    Customize behavior of the other parts of digiKam
uk: Різноманітні параметри
    За допомогою цієї панелі можна налаштувати поведінку інших компонентів програми

[ctx: @info]
en: The process of updating the file hashes takes a few minutes.
    Please ensure that any important collections on removable media are connected.
    After the upgrade you cannot use your database with a digiKam version prior to 2.0.
    Do you want to begin the update?
uk: Оновлення хеш-кодів файлів триватиме декілька хвилин.
    Будь ласка, не забудьте з'єднати з комп'ютером всі портативні носії даних з важливими збірками.
    Після оновлення ви вже не зможете скористатися базою даних для роботи у digiKam версії, яка передує версії 2.0.
    Бажаєте почати оновлення?

[ctx: @title:group]
en: Updates
uk: Оновлення

[ctx: @action:button]
en: Update File Hashes
uk: Оновити хеші файлів

[ctx: @info:tooltip]
en: File hashes are used to identify identical files and to display thumbnails. A new, improved algorithm to create the hash is now used. The old algorithm, though, still works quite well, so it is recommended to carry out this upgrade, but not required.
    After the upgrade you cannot use your database with a digiKam version prior to 2.0.
uk: Хеш-коди файлів використовуються для пошуку ідентичних файлів та показу мініатюр. У поточній версії використано новий покращений алгоритм створення хеш-кодів. Програма здатна працювати і зі старими кодами, отже вам варто завершити процедуру оновлення, хоча оновлення кодів і не є обов'язковим.
    Після оновлення ви не зможете використовувати базу даних у версіях digiKam, які передували версії 2.0.

[ctx: @info:tooltip]
en: Get information about <interface>Update File Hashes</interface>
uk: Дізнатися більше про <interface>оновлення хешів файлів</interface>

en: API Key:
uk: Ключ API:

[ctx: @info]
en: To work friendly, Google Maps requires an API key that end users must buy online to gain credentials. Without this key, Google Maps is still usable but with an overlay frame annotated "For Development Only". For more information, see this <a href='https://mapsplatform.google.com/pricing/'>Google page</a> about usages, practices, and prices.
uk: Для роботи з Картами Google потрібен ключ до програмного інтерфейсу, який користувачі повинні придбати в інтернеті, для отримання реєстраційних даних. Без цього ключа Картами Google можна користуватися, але із накладкою із написом «For Development Only». Щоб дізнатися більше, ознайомтеся із <a href='https://mapsplatform.google.com/pricing/'>сторінкою Google</a> щодо користування, методів роботи та цін.

en: Enable Color Management
uk: Ввімкнути керування кольорами

en: <ul><li>Checked: Color Management is enabled</li><li>Unchecked: Color Management is disabled</li></ul>
uk: <ul><li>Позначено: керування кольорами активовано</li><li>Не позначено: керування кольорами деактивовано</li></ul>

en: Visit Little CMS project website
uk: Відвідайте сторінку проєкту Little CMS

en: Working Color Space
uk: Робочий простір кольорів

en: <p>This is the color space all the images will be converted to when opened (if you choose to convert) and the profile that will be embedded when saving. Good and safe choices are <b>Adobe RGB (1998)</b> and <b>sRGB IEC61966-2.1</b></p>
uk: <p>Це простір кольорів, у який буде перетворено всі відкриті зображення (якщо ви накажете програмі виконувати перетворення) та профіль, який буде вбудовано до файла зображення під час збереження. Хороші і безпечні варіанти вибору: <b>Adobe RGB (1998)</b> і <b>sRGB IEC61966-2.1</b></p>

en: <p>You can use this button to get more detailed information about the selected workspace profile.</p>
uk: <p>Ви можете скористатися цією кнопкою, щоб отримати докладнішу інформацію про вибраний профіль робочого простору.</p>

en: When the profile of an image does not match the working color space
uk: Якщо профіль зображення не збігається з профілем кольорів робочого простору

en: Ask when opening the image
uk: Запитати під час відкриття зображення

en: <p>If an image has an embedded color profile not matching the working space profile, digiKam will ask if you want to convert to the working space, keep the embedded profile or discard the embedded profile and assign a different one.</p>
uk: <p>Якщо до файла зображення вбудовано профіль кольорів, що не збігається з профілем кольорів робочого простору, digiKam запитає вас про те, бажаєте ви перетворити робочий простір, зберегти вбудований профіль чи відкинути його і призначити інший профіль кольорів.</p>

en: Convert the image to the working color space
uk: Перетворювати зображення у робочий простір кольорів

en: <p>If an image has an embedded color profile not matching the working space profile, digiKam will convert the image's color information to the working color space. This changes the pixel data, but not the appearance of the image.</p>
uk: <p>Якщо до файла зображення вбудовано профіль кольорів, що не збігається з профілем кольорів робочого простору, digiKam перетворить кольори зображення на кольори робочого простору кольорів. Таким чином, буде змінено дані пікселів, але не вигляд зображення.</p>

en: When an image has no color profile information
uk: Якщо файл зображення не містить даних щодо профілю кольорів

en: <p>If an image has no embedded color profile, digiKam will ask which color space shall be used to interpret the image and to which color space it shall be transformed for editing.</p>
uk: <p>Якщо до файла зображення не було вбудовано профіль кольорів, digiKam запитає вас про те, який простір кольорів слід використовувати для показу зображення і у який простір кольорів слід перетворити кольори зображення для редагування.</p>

en: Assume it is using the sRGB color space (Internet standard)
uk: Припускати, що простором кольорів є sRGB (типовий простір у інтернеті)

note: i18n("<p></p>"));
en: and convert it to the working color space
uk: і перетворити його на робочий простір кольорів

en: Assume it is using the working color space
uk: Припускати, що використано робочий простір кольорів

note: i18n("<p></p>"));
en: Convert it from default input color space to working space
uk: Перетворювати його з типового вхідного простору кольорів у робочий простір

en: When loading a RAW file with uncalibrated colors
uk: Під час завантаження файла цифрового негатива без калібрування кольорів

en: Ask for the input profile
uk: Запитати про вхідний профіль

note: i18n("<p></p>"));
en: Automatic color correction
uk: Автоматичне виправлення кольорів

note: i18n("<p></p>"));
en: Convert it from the default input profile
uk: Перетворити його з типового вхідного профілю

en: Color Managed View
uk: Перегляд з керуванням кольорами

en: Monitor profile:
uk: Профіль монітора:

en: <p>Select the color profile for your monitor here.</p>
uk: <p>Тут ви можете вибрати профіль кольорів вашого монітора.</p>

en: <p>You can use this button to get more detailed information about the selected monitor profile.</p>
uk: <p>Можете скористатись цією кнопкою для отримання докладнішої інформації про вибраний профіль монітора.</p>

en: Use color managed view in editor
uk: Перегляд з керуванням кольорами у редакторі

en: <p>Turn on this option if you want to use your <b>Monitor Color Profile</b> to show your pictures in the Image Editor window with a color correction adapted to your monitor. You can at any time toggle this option from the Editor window. <i>Warning</i>: This can slow down rendering of the image, depending on the speed of your computer.</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте скористатися вашим <b>Профілем кольору дисплея</b>, щоб показувати зображення у вікні редактора зображень з корекцією кольорів, що відповідає вашому дисплею. Ви можете будь-коли увімкнути чи вимкнути використання цього профілю у вікні редактора. <i>Попередження</i>: використання профілю може сповільнити відображення зображення, якщо ваш комп'ютер не достатньо потужний.</p>

en: Use color managed view for previews and thumbnails
uk: Керування кольорами у попередньому перегляді і мініатюрах

en: Camera and Scanner
uk: Фотоапарат і сканер

en: Default input color profile:
uk: Типовий вхідний профіль кольорів:

en: <p>This is the default color profile for your input device (that is your camera - or your scanner). A camera input profile is recommended for correct conversion of RAW images in 16bit. Some of the options about loading behavior above refer to this profile.</p>
uk: <p>Це типовий профіль кольорів для вашого пристрою вхідних даних (цим пристроєм може бути ваш фотоапарат або ваш сканер). Рекомендуємо вам використовувати профіль фотоапарата для виправлення перетворення файлів цифрових негативів з 16-бітовою глибиною кольорів. Деякі з параметрів профілю пов'язано з параметрами завантаження, наведеними вище.</p>

en: <p>You can use this button to get more detailed information about the selected input profile.</p>
uk: <p>Ви можете скористатися цією кнопкою, щоб отримати детальнішу інформацію про вибраний профіль вхідних даних.</p>

en: Printing and Proofing
uk: Друк та проба

en: Output device profile:
uk: Профіль пристрою виведення даних:

en: <p>You can use this button to get more detailed information about the selected proofing profile.</p>
uk: <p>Ви можете скористатися цією кнопкою, щоб отримати докладну інформацію про вибраний профіль проби.</p>

en: Color Profiles Repository
uk: Сховище профілів кольорів

en: digiKam looks for ICC profiles in a number of <a href='default'>default locations</a>. You can specify an additional folder:
uk: digiKam шукає файли профілів ICC за декількома <a href='default'>типовими адресами</a>. Ви можете вказати додаткову теку для пошуку:

en: <p>digiKam searches ICC profiles in default system folders and ships itself a few selected profiles. Store all your additional color profiles in the directory set here.</p>
uk: <p>digiKam шукає профілі ICC у типових системних теках, також у програмі передбачено декілька вбудованих профілів. Всі ваші додаткові профілі кольорів мають зберігатися у каталозі, адресу якого вказано у цьому полі.</p>

en: Use black point compensation
uk: Використовувати компенсацію чорної точки

en: <p><b>Black Point Compensation</b> is a way to make adjustments between the maximum black levels of digital files and the black capabilities of various digital devices.</p>
uk: <p><b>Компенсація чорної точки</b> це спосіб налаштування між максимальними рівнями чорного цифрових файлів і можливостями у відтворенні кольорів різноманітних цифрових пристроїв.</p>

en: Rendering Intents:
uk: Відтворення кольорів:

[ctx: @title: icc panel tab]
en: Behavior
uk: Поведінка

[ctx: @title: icc panel tab]
en: Profiles
uk: Профілі

[ctx: @title: icc panel tab]
en: Advanced
uk: Додатково

en: Monitor Profile From System Settings
uk: Стежити за профілем з «Системних параметрів»

en: No ICC profiles files found.
uk: Не знайдено жодного файла профілю ICC.

en: No Display Profile Available
uk: Не знайдено жодного профілю показу

en: No Output Profile Available
uk: Не знайдено жодного вихідного профілю

[ctx: none of the paths]
en: none
uk: немає

en: On Windows, the default search paths include <ul><li>%1/Windows/System32/spool/drivers/color/</li><li>%1/Windows/Spool/Drivers/Color/</li><li>%2/Windows/Color/</li></ul>On your system, currently these paths exist and are scanned:<ul><li>%3</li></ul>
uk: У Linux типовими шляхами для пошуку є <ul><li>%1/Windows/System32/spool/drivers/color/</li><li>%2/Windows/Color/</li></ul>У вашій системі виявлено такі шляхи, за якими відбуватиметься пошук:<ul><li>%3</li></ul>

en: On macOS, the default search paths include <ul><li>/System/Library/ColorSync/Profiles</li><li>/Library/ColorSync/Profiles</li><li>~/Library/ColorSync/Profiles</li><li>/opt/local/share/color/icc</li><li>%1/Contents/Resources/digikam/profiles/</li><li>~/.local/share/color/icc/</li><li>~/.local/share/icc/</li><li>~/.color/icc/</li></ul>On your system, currently these paths exist and are scanned:<ul><li>%2</li></ul>
uk: Для macOS типовими шляхами пошуку є <ul><li>/System/Library/ColorSync/Profiles</li><li>/Library/ColorSync/Profiles</li><li>~/Library/ColorSync/Profiles</li><li>/opt/local/share/color/icc</li><li>%1/share/color/icc</li><li>/opt/digikam/share/color/icc</li><li>%1/Contents/Resources/digikam/profiles/</li><li>~/.local/share/icc/</li><li>~/.color/icc/</li></ul>У вашій системі зараз існують такі шляхи, пошук у яких здійснює програма:<ul><li>%2</li></ul>

en: On Linux, the default search paths include <ul><li>/usr/share/color/icc</li><li>/usr/local/share/color/icc</li><li>~/.local/share/color/icc/</li><li>~/.local/share/icc/</li><li>~/.color/icc/</li></ul>On your system, currently these paths exist and are scanned:<ul><li>%1</li></ul>
uk: У Linux типовими шляхами для пошуку є <ul><li>/usr/share/color/icc</li><li>/usr/local/share/color/icc</li><li>~/.local/share/color/icc/</li><li>~/.local/share/icc/</li><li>~/.color/icc/</li></ul>У вашій системі вже вказано такі шляхи для пошуку:<ul><li>%1</li></ul>

[ctx: @label]
en: These settings determines the quality of an image and convert it into a score, stored in database as Pick Label property. This information can be evaluated by two ways: using four basic factors sabotaging the images (blur, noise, exposure, and compression), or using a deep learning neural network engine. The first one helps to determine whether images are distorted by the basic factors, however it demands some drawbacks as fine-tuning from the user’s side and it cannot work along the aesthetic image processing. The second one uses an IA approach based on %1 model to predict the score. As deep learning is an end-to-end solution, it doesn’t require hyper-parameter settings, and make this feature easier to use.
uk: Ці параметри призначено для визначення якості зображення та перетворення її в оцінку, яка зберігається у базі даних, як властивість «Впорядкувальна мітка». Обчислити значення цієї властивості можна у два способи: за допомогою чотирьох базових факторів, які шкодять якості зображень (розмиття, шум, експонування та стискання), або за допомогою рушія нейронної мережі із глибинним навчанням. Перший варіант допомагає визначити, чи було зображення спотворено базовими факторами, втім, має певні недоліки, пов'язані із налаштовуванням з боку користувача та тим, що він не може працювати у процедурі естетичної оцінки зображень. У другому варіанті використовують підхід із ШІ до моделі %1 для прогнозування оцінки. Оскільки глибинне навчання є наскрізним рішенням, йому не потрібні додаткові параметри, а це спрощує користування відповідною можливістю.

[ctx: @label]
en: aesthetic image quality
uk: естетична якість зображення

en: Synchronize panels automatically
uk: Синхронізувати панелі автоматично

en: Set this option to automatically synchronize zooming and panning between left and right panels if the images have the same size.
uk: Позначте цей пункт, щоб автоматично синхронізувати масштабування і панорамування між лівою і правою панелями, якщо зображення має той же розмір.

en: Selecting a thumbbar item loads the image to the right panel
uk: Вибір запису панелі мініатюр завантажує зображення на праву панель

en: Set this option to automatically load an image into the right panel when the corresponding item is selected on the thumbbar.
uk: Позначте цей пункт, щоб автоматично завантажувати зображення на праву панель, якщо відповідний запис вибрано на панелі мініатюр.

en: Clear the light table on close
uk: Спорожняти стіл з підсвічуванням при виході

en: Set this option to remove all images from the light table when you close it, or unset it to preserve the images currently on the light table.
uk: Якщо цей пункт буде позначено, програма автоматично вилучатиме всі зображення зі стола з підсвічуванням, коли ви завершуватимете її роботу. Якщо ж пункт не буде позначено, набір зображень зі стола з підсвічуванням буде збережено.

[ctx: @title:tab plugins type]
en: Generic
uk: Звичайні

[ctx: @title:tab plugins type]
en: Image Editor
uk: Редактор зображень

[ctx: @title:tab plugins type]
en: Batch Queue Manager
uk: Керування чергою обробки

[ctx: @title:tab plugins type]
en: Image Loaders
uk: Завантажувачі зображень

en: Template Title:
uk: Назва шаблону:

en: Enter the metadata template title here.
uk: Введіть назву шаблону метаданих.

en: <p>Enter the metadata template title here. This title will be used to identify a template in your collection.</p>
uk: <p>У це поле вам слід ввести назву шаблону метаданих. За допомогою назви ви зможете орієнтуватися серед шаблонів у вашій збірці.</p>

en: <b>Note: These information are used to set <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Extensible_Metadata_Platform'>XMP</a></b> and <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/IPTC'>IPTC</a></b> tag contents. There is no limitation with XMP, but note that IPTC text tag sizes are limited. Use contextual help for details.</b>
uk: <b>Зауваження: Цю інформацію буде використано для встановлення вмісту міток <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/Extensible_Metadata_Platform'>XMP</a></b> і <b><a href='https://en.wikipedia.org/wiki/IPTC'>IPTC</a></b>. Не існує обмежень на XMP, але майте на увазі, що текстові мітки IPTC мають обмеження на довжину рядка. Щоб дізнатися більше, скористайтеся контекстною довідкою.</b>

en: &Replace...
uk: &Замінити…

en: Cannot register new metadata template without title.
uk: Неможливо зареєструвати новий шаблон метаданих без заголовка.

en: A metadata template named '%1' already exists.
uk: Шаблон метаданих з назвою «%1» вже існує.

en: Tool-Tips Font:
uk: Шрифт підказок:

en: Select here the font used to display text in tool-tips.
uk: Тут ви можете вказати шрифт, який буде використано для показу тексту підказок.

en: Show icon-view and thumb-bar items' tool-tips
uk: Показувати підказки записів панелі мініатюр/піктограм

en: Set this option to display image information when the mouse hovers over an icon-view or thumb-bar item.
uk: Позначте цей пункт, щоб під час проведення над записом на панелі мініатюр або у перегляді піктограмами вказівником миші було показано інформацію про зображення.

en: File/Item Information
uk: Інформація щодо файла/зображення

en: File name
uk: Назва файла

en: File date
uk: Дата файла

en: File size
uk: Розмір файла

en: Image type
uk: Тип зображення

en: Image dimensions
uk: Розмірності зображення

en: Image aspect ratio
uk: Співвідношення розмірів зображення

en: Set this option to display the image aspect ratio.
uk: Позначте цей пункт для показу співвідношень розмірів зображень.

en: Camera make and model
uk: Виробник і модель фотоапарата

en: Camera date
uk: Дата з фотоапарата

en: Camera aperture and focal length
uk: Діафрагма і фокусна відстань фотоапарата

en: Camera exposure and sensitivity
uk: Експозиція і чутливість фотоапарата

en: Camera mode and program
uk: Режим і програма фотоапарата

en: Camera flash settings
uk: Параметри спалаху фотоапарата

en: Camera white balance settings
uk: Параметри балансу білого фотоапарата

en: digiKam Information
uk: Інформація про digiKam

en: Album name
uk: Назва альбому

en: Set this option to display the album name.
uk: Позначте цей пункт, щоб було показано назву альбому.

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: Set this option to display the image title.
uk: Позначте цей пункт, щоб бачити заголовки зображень.

en: Image caption
uk: Підпис зображення

en: Set this option to display the image captions.
uk: Позначте цей пункт для показу підписів до зображень.

en: Image tags
uk: Мітки зображення

en: Set this option to display the image tags.
uk: Позначте цей пункт, щоб бачити мітки зображень.

en: Image labels
uk: Позначки зображення

en: Set this option to display the image pick, color, rating labels.
uk: Позначте цей пункт, щоб бачити впорядкувальну позначку, позначку кольору та оцінку зображень.

en: Audio/Video Information
uk: Інформація щодо звуку/відео

en: Video Aspect Ratio
uk: Співвідношення розмірів кадру відео

en: Set this option to display the Aspect Ratio of the Video.
uk: Позначте цей пункт, якщо програма має показувати співвідношення розмірів кадру відео.

en: Set this option to display the Audio Bit Rate of the Video.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі показувати бітову швидкість звукового супроводу відео.

en: Set this option to display the Audio Channel Type of the Video.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі показувати тип звукових каналів відео.

en: Set this option to display the Audio Codec of the Video.
uk: Позначте цей пункт, якщо програма має показувати дані щодо аудіокодека відео.

en: Video Duration
uk: Тривалість відео

en: Set this option to display the Duration of the Video.
uk: Позначте цей пункт, якщо програма має показувати тривалість відео.

en: Video Frame Rate
uk: Частота кадрів відео

en: Set this option to display the Codec of the Video.
uk: Позначте цей пункт, якщо програма має показувати дані щодо кодека відео.

en: Show album items' tool-tips
uk: Показувати підказки записів альбомів

en: Album Information
uk: Інформація про альбом

en: Set this option to display album information when the mouse hovers over a folder-view item.
uk: Позначте цей пункт, щоб під час проведення над записом перегляду тек вказівником миші, було показано інформацію про альбом.

en: Album date
uk: Дата альбому

en: Set this option to display the album date.
uk: Позначте цей пункт, щоб було показано дату альбому.

en: Album collection
uk: Збірка альбому

en: Set this option to display the album collection.
uk: Позначте цей пункт, щоб було показано збірку альбому.

en: Album category
uk: Категорія альбому

en: Set this option to display the album category.
uk: Позначте цей пункт, щоб було показано категорію альбому.

en: Album caption
uk: Підпис альбому

en: Set this option to display the album caption.
uk: Позначте цей пункт для показу підписів до альбомів.

en: Album preview
uk: Попередній перегляд альбому

en: Set this option to display the album preview.
uk: Позначте цей пункт, щоб було показано попередній перегляд альбому.

en: Show import items' tool-tips
uk: Показувати підказки щодо імпортованих об'єктів

en: Import Information
uk: Відомості щодо імпортованого

en: Item name
uk: Назва запису

en: Set this option to display the item name.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі показувати назву пункту.

en: Item date
uk: Дата запису

en: Set this option to display the item date.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі показувати дату пункту.

en: Item size
uk: Розмір запису

en: Set this option to display the item size.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі показувати розмір пункту.

en: Item type
uk: Тип запису

en: Set this option to display the item type.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі показувати тип пункту.

en: Item dimensions
uk: Розмірності запису

en: Set this option to display the item dimensions.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі показувати виміри зображення пункту.

en: Note: these settings require "Use File Metadata" option from Camera Setup Behavior page.
uk: Зауваження: щоб скористатися цими параметрами, слід позначити пункт «Використовувати метадані з файла» на сторінці налаштовування поведінки фотоапарата.

en: Icon Items
uk: Пункти піктограм

en: Album Items
uk: Пункти альбомів

en: Import Items
uk: Імпортовані пункти
