dino-omemo 20180123 - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Manage Key
ca: Gestiona la clau

en: Compare the fingerprint, character by character, with the one shown on your contact's device.
ca: Compareu l'empremta, caràcter per caràcter, amb la que es mostra al vostre dispositiu de contactes.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Confirm
ca: Confirma

en: Verify key
ca: Comproveu la clau

en: Fingerprints do not match
ca: Les empremtes no es corresponen

en: Please verify that you are comparing the correct fingerprint. If fingerprints do not match, %s's account may be compromised and you should consider rejecting this key.
ca: Cercioreu-vos que estigueu verificant l'empremta correcta. Si no en coincideixen, el compte de %s podria trobar-se en perill i heu de considerar rebutjar aquesta clau.

en: Reject key
ca: Rebutja la clau

en: Accept key
ca: Accepta la clau

en: This key is currently %s.
ca: Actualment, aquesta clau ha estat %s.

en: accepted
ca: acceptada

en: verified
ca: verificada

en: rejected
ca: rebutjada

en: Back
ca: Enrere

en: Manage
ca: Gestiona

en: This contact has new devices
ca: Aquest contacte té dispositius nous

en: Did you add a new device for account %s?
ca: Heu afegit un dispositiu nou per al compte %s?

en: Own fingerprint
ca: Empremta pròpia

en: Will be generated on first connection
ca: Es generarà durant la primera connexió

en: Encryption
ca: Xifratge

en: %d OMEMO device | %d OMEMO devices
ca[0]: %d dispositiu OMEMO
ca[1]: %d dispositius OMEMO

en: OMEMO Key Management
ca: Gestió de claus OMEMO

en: Automatically accept new keys
ca: Accepta claus noves automàticament

en: Own key
ca: Clau pròpia

en: New keys
ca: Claus noves

en: Associated keys
ca: Claus associades

en: Inactive keys
ca: Claus inactives

en: Accepted
ca: Acceptada

en: Rejected
ca: Rebutjada

en: Verified
ca: Verificada

en: Unused
ca: No utilitzada
