dino-omemo-0.0 - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: %s has been using an untrusted device. You won't see messages from devices that you do not trust.
nl: %s is een onvertrouwd apparaat. Berichten van onvertrouwde apparaten worden niet getoond.

en: Manage devices
nl: Apparaten beheren

en: %s does not trust this device. That means, you might be missing messages.
nl: %s vertrouwt dit apparaat niet. Je mist hierdoor mogelijk berichten.

en: Manage Key
nl: Sleutel beheren

en: Compare the fingerprint, character by character, with the one shown on your contact's device.
nl: Vergelijk de vingerafdruk, letter voor letter, met die op het apparaat van je contactpersoon.

en: Fingerprints differ
nl: Vingerafdrukken wijken af

en: Fingerprints match
nl: Vingerafdrukken komen overeen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Verify key
nl: Sleutel verifiëren

en: Future messages sent by %s from the device that uses this key will be highlighted accordingly in the chat window.
nl: Toekomstige berichten van %s van het apparaat dat deze sleutel gebruikt, worden gemarkeerd in het gespreksvenster.

en: Fingerprints do not match
nl: Vingerafdrukken komen niet overeen

en: Please verify that you are comparing the correct fingerprint. If fingerprints do not match, %s's account may be compromised and you should consider rejecting this key.
nl: Zorg dat je de juiste vingerafdrukken vergelijkt. Als de vingerafdrukken niet overeenkomen, kan het zijn dat het account van %s gehackt is. Overweeg in dat geval deze sleutel te weigeren.

en: Verify key fingerprint
nl: Vingerafdruk van sleutel verifiëren

en: Compare this key's fingerprint with the fingerprint displayed on the contact's device.
nl: Vergelijk de vingerafdruk van deze sleutel met de vingerafdruk die wordt getoond op het apparaat van je contactpersoon.

en: Reject key
nl: Sleutel weigeren

en: Block encrypted communication with the contact's device that uses this key.
nl: Blokkeer versleutelde communicatie met het apparaat van deze contactpersoon dat deze sleutel gebruikt.

en: Accept key
nl: Sleutel accepteren

en: Allow encrypted communication with the contact's device that uses this key.
nl: Sta versleutelde communicatie toe met het apparaat van deze contactpersoon dat deze sleutel gebruikt.

en: This key is currently %s.
nl: Deze sleutel is momenteel %s.

en: accepted
nl: geaccepteerd

en: This means it can be used by %s to receive and send encrypted messages.
nl: Dit betekent dat %s deze kan gebruiken om berichten te ontvangen en versturen.

en: verified
nl: geverifieerd

en: Additionally it has been verified to match the key on the contact's device.
nl: Er is vastgesteld dat deze sleutel overeenkomt met de sleutel op het apparaat van de contactpersoon.

en: rejected
nl: geweigerd

en: This means it cannot be used by %s to decipher your messages, and you won't see messages encrypted with it.
nl: De sleutel kan niet door %s worden gebruikt om berichten te ont- en versleutelen.

en: You won't see encrypted messages from the device of %s that uses this key. Conversely, that device won't be able to decipher your messages anymore.
nl: Je ziet geen versleutelde berichten van het apparaat van %s dat deze sleutel gebruikt. Daarnaast kan het apparaat jouw berichten niet meer ontsleutelen.

en: You will be able to exchange encrypted messages with the device of %s that uses this key.
nl: Je kunt versleutelde berichten uitwisselen met het apparaat van %s dat deze sleutel gebruikt.

en: Back
nl: Terug

en: Manage
nl: Beheren

en: This contact has new devices
nl: Deze contactpersoon heeft nieuwe apparaten

en: OMEMO trust decision required
nl: OMEMO-vertrouwenskeuze vereist

en: Did you add a new device for account %s?
nl: Heb je een nieuw apparaat toegevoegd aan %s?

en: Own fingerprint
nl: Mijn vingerafdruk

en: Will be generated on first connection
nl: Wordt bij de eerste verbinding gegenereerd

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: %d OMEMO device | %d OMEMO devices
nl[0]: %d OMEMO-apparaat
nl[1]: %d OMEMO-apparaten

en: OMEMO Key Management
nl: OMEMO-sleutelbeheer

en: Automatically accept new keys
nl: Nieuwe sleutels automatisch accepteren

en: New encryption keys from this contact will be accepted automatically.
nl: Nieuwe sleutels van deze contactpersoon worden automatisch geaccepteerd.

en: Own key
nl: Mijn sleutel

en: New keys
nl: Nieuwe sleutels

en: Associated keys
nl: Geassocieerde sleutels

en: Inactive keys
nl: Inactieve sleutels

en: New encryption keys from your other devices will be accepted automatically.
nl: Nieuwe sleutels van je andere apparaten worden automatisch geaccepteerd.

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Rejected
nl: Geweigerd

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Unused
nl: Ongebruikt
