diodon - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Clipboard Manager
bg: Мениджър на системния буфер

en: Use clipboard (Ctrl+C)
bg: Използване на буфела (Ctrl+C)

en: Use primary selection
bg: Използване на първичната селекция

en: Synchronize clipboards
bg: Синхронизиране на буферите

en: Synchronizes the selection (an area of the screen which is selected with the mouse) and the clipboard so that anything in the selection is immediately available in the clipboard and vice versa e.g. for pasting with Ctrl + V and the middle mouse button.
bg: Синхронизира селекцията (област от екрана, избрана с мишката) и буфера, така че всичко в нея е моментално налично в буфера и обратно, например за поставяне с Ctrl + V и със средния бутон на мишката.

en: Keep clipboard content
bg: Запазване съдържанието на буфера

en: Prevents an empty clipboard. For instance when an application exits, the clipboard would usually be emptied.
bg: Предотвратява празен буфер. Например при изход от приложение обикновено буферът се изпразва.

en: Automatically paste selected item
bg: Автоматично поставяне на избрания обект

en: Automatically paste selected item instead of just copying it to the clipboard.
bg: Автоматично поставяне на избрания обект, вместо само да се копира в буфера.

en: Diodon Preferences
bg: Настройки на Diodon

en: _Use clipboard (Ctrl+C)
bg: _Използване на буфера (Ctrl+C)

en: Use _primary selection
bg: Използване на _първичната селекция

en: _Keep clipboard content
bg: _Запазване съдържанието на буфера

en: S_ynchronize clipboards
bg: _Синхронизиране на буферите

en: _Automatically paste selected item
bg: _Автоматично поставяне на избрания обект

en: Clipboard
bg: Системен буфер

en: <Empty>
bg: <Празно>
