diodon - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Clipboard Manager
cs: Správce schránky

en: GTK+ Clipboard Manager
cs: GTK+ Správce schránky

en: Use clipboard (Ctrl+C)
cs: Použít schránku (Ctrl+C)

en: Adds content which is copied to the clipboard with e.g. Ctrl + C to the clipboard history.
cs: Přidává obsah, který je zkopírovaný do schránky pomocí např. Ctrl + C, do historie schránky.

en: Use primary selection
cs: Použít primární výběr

en: Adds the primary selection (an area of the screen which is selected with the mouse) to the clipboard history. Enabling will start process which continually checks what is selected. This might discharge your battery quicker.
cs: Přidává primární výběr (oblast obrazovky, která je vybrána myší) do historie schránky. Zapnutí spustí proces, který neustále zjišťuje, co je vybráno. To může vést k rychlejšímu vybíjení akumulátoru počítače.

en: Add images to clipboard history
cs: Přidává obrázky do historie schránky

en: Add images copied to clipboard to clipboard history (e.g. when you right click on an image in your browser and choose copy image). Enabling this option will increase memory consumption. Images already added to clipboard history will remain even when disabled.
cs: Přidat obrázky zkopírované do schránky do historie schránky (např. když kliknete pravým tlačítkem na obrázek ve webovém prohlížeči a zvolíte zkopírovat obrázek). Zapnutí této volby zvýší spotřebu operační paměti. Obrázky přidané do historie schránky v ní zůstanou i po vypnutí této funkce.

en: Synchronize clipboards
cs: Synchronizovat schránky

en: Synchronizes the selection (an area of the screen which is selected with the mouse) and the clipboard so that anything in the selection is immediately available in the clipboard and vice versa e.g. for pasting with Ctrl + V and the middle mouse button.
cs: Synchronizuje výběr (oblast vyznačená myší) a schránku takže to, co vyberete myší můžete vložit pomocí Ctrl+V a naopak to, co zkopírujete přes Ctrl+C můžete vložit prostředním tlačítkem myši.

en: Keep clipboard content
cs: Ponechávat obsah schránky

en: Prevents an empty clipboard. For instance when an application exits, the clipboard would usually be emptied.
cs: Zabrání vyprázdnění schránky. Například při ukončení aplikace je schránka obvykle vyprázdněna.

en: Automatically paste selected item
cs: Vybranout položku automaticky vložit

en: Automatically paste selected item instead of just copying it to the clipboard.
cs: Po kliknutí na položku v historii ji automaticky vloží na místo s kurzorem.

en: Number of recent clipboard items
cs: Počet nedávných zkopírovaných položek

en: Number of recent clipboard items shown in clipboard menu.
cs: Počet nedávných zkopírovaných položek zobrazovaný v nabídce schránky.

en: Clipboard content filter pattern
cs: Vzor filtrování obsahu schránky

en: Regex filter pattern whereas all clipboard items matching this pattern will be filtered and not added to clipboard history.
cs: Vzor - regulární výraz – všechny položky, které mu odpovídají, nebudou přidány do historie schránky.

en: Lookup dictionary for application using different paste keybindings
cs: Vyhledávací slovník pro aplikace, využívající odlišné klávesové zkratky pro vložení

en: A lookup dictionary for applications using different paste keybindings than Ctrl + V. Pattern of each string in this array is path-of-app|keybinding
cs: Vyhledávací slovník pro aplikace, které používají jiné klávesové zkratky, než CTRL+V. Vzor pro každý řetězec v poli je popis-umístění-aplikace|klávesová-zkratka

en: Active plugins
cs: Aktivní zásuvné moduly

en: List of active plugins.
cs: Seznam aktivních zásuvných modulů.

en: Diodon Preferences
cs: Předvolby aplikace Diodon

en: _Use clipboard (Ctrl+C)
cs: Po_užít schránku (Ctrl+C)

en: Use _primary selection
cs: _Použít primární výběr

en: Add _images to clipboard history
cs: P_řidávat do historie schránky obrázky

en: _Keep clipboard content
cs: _Uchovat obsah schránky

en: S_ynchronize clipboards
cs: S_ynchronizovat schránky

en: _Automatically paste selected item
cs: Vybranout položku _automaticky vložit

en: Number of recent clipboard items to be shown in clipboard menu.
cs: Počet nedávných zkopírovaných položek které zobrazovat v nabídce schránky.

en: Number of recent items
cs: Počet nedávných položek

en: Clipboard
cs: Schránka

en: Please register custom shortcut with
    your desktop environment.
    Use /usr/bin/diodon as command.
cs: Zaregistrujte uživatelsky určenou zkratku
    ve vámi používaném desktopovém prostředí.
    Jako příkaz nastavte /usr/bin/diodon

en: More information
cs: Další informace

en: Hotkeys
cs: Klávesové zkratky

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: <Empty>
cs: <Prázdná>

en: Privacy mode is enabled. No new items will be added to history!
cs: Režim pro ochranu soukromý je zapnut. Do historie nebudou přidávány žádné nové položky!

en: Application Indicator
cs: Indikátor aplikace

en: Access clipboard history with an application indicator.
cs: Přistupujte k historii schránky přes indikátor aplikace.

en: Copyright © 2011 Diodon Team
cs: Autorská práva © 2011 Diodon Team

en: Clipboard History
cs: Historie schránky

en: This is an Ubuntu search plugin that enables information from Diodon to be searched and displayed in the Dash underneath the Clipboard header.
cs: Toto je zásuvný modul do vyhledávání v Ubuntu, který umožňuje, aby informace z Diodon bylo možné vyhledat a zobrazit v Dash pod hlavičkou Schránka.

en: Search clipboard
cs: Hledat ve schránce

en: Files
cs: Soubory

en: Images
cs: Obrázky

en: Category
cs: Kategorie

en: Text;Files;Images
cs: Text;Soubory;Obrázky

en: Last 24 hours;Last 7 days;Last 30 days;Last year;
cs: Uplynulých 24 hodin;Uplynulých 7 dnů;Uplynulých 30 dnů;Minulý rok;

en: Search Clipboard
cs: Hledat ve schránce

en: Date copied
cs: Datum zkopírováno

en: Last 24 hours
cs: Uplynulých 24 hodin

en: Last 7 days
cs: Posledních 7 dnů

en: Last 30 days
cs: Uplynulých 30 dnů

en: Last year
cs: Minulý rok

en: Paste
cs: Vložit

en: Origin
cs: Původ
