diodon - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Clipboard Manager
et: Lõikepuhvrihaldur

en: GTK+ Clipboard Manager
et: GTK+ lõikepuhvrihaldur

en: Use clipboard (Ctrl+C)
et: Lõikepuhvri kasutamine (Ctrl+C)

en: Use primary selection
et: Kasuta esimest valikut

en: Add images to clipboard history
et: Lisa pilte lõikelauapuhvri ajalukku

en: Add images copied to clipboard to clipboard history (e.g. when you right click on an image in your browser and choose copy image). Enabling this option will increase memory consumption. Images already added to clipboard history will remain even when disabled.
et: Lisa puhvrisse kopeeritud pildid lõikepuhvri ajalukku (nt kui teed oma brauseris pildil paremkliki oma ja valid pildi kopeerimise). Selle parameetri lubamine suurendab mälukasutust. Varem lõikepuhvri ajalukku valitud pildid jäävad alles isegi siis, kui see parameeter on keelatud.

en: Synchronize clipboards
et: Sünkrooni lõikepuhvrid

en: Keep clipboard content
et: Lõikepuhvri sisu säilitamine

en: Prevents an empty clipboard. For instance when an application exits, the clipboard would usually be emptied.
et: Hoiab ära kopeerpuhvri tühjendamise. Näiteks, kui väljuda mõnest programmist, siis tühjendatakse üldjuhul lõikelauapuhver selle programmi asjadest.

en: Automatically paste selected item
et: Valitud kirje automaatne asetamine

en: Number of recent clipboard items
et: Hiljutiste lõikelauapuhvri kirjete arv

en: Number of recent clipboard items shown in clipboard menu.
et: Menüüs näidatavate hiljutiste lõikelauapuhvri kirjete arv.

en: Active plugins
et: Aktiivsed pluginad

en: List of active plugins.
et: Aktiivsete pluginate nimekiri

en: Diodon Preferences
et: Diodoni eelistused

en: _Use clipboard (Ctrl+C)
et: _Lõikepuhvri (Ctrl+C) kasutamine

en: Use _primary selection
et: Valitud _teksti kasutamine

en: _Keep clipboard content
et: Lõikepuhvri s_isu säilitamine

en: S_ynchronize clipboards
et: Lõikepuhvrite _sünkimine

en: _Automatically paste selected item
et: Valitud kirje _automaatne asetamine

en: Number of recent clipboard items to be shown in clipboard menu.
et: Menüüs näidatavate hiljutiste lõikelauapuhvrite valikute arv.

en: Clipboard
et: Lõikepuhver

en: Plugins
et: Pluginad

en: <Empty>
et: <Tühi>
