diodon - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Clipboard Manager
gl: Xestor do portapapeis

en: GTK+ Clipboard Manager
gl: Xestor do portapapeis en GTK+

en: Use clipboard (Ctrl+C)
gl: Usar portapapeis (Ctrl+C)

en: Adds content which is copied to the clipboard with e.g. Ctrl + C to the clipboard history.
gl: Engade contido copiado ao portapapeis, por exemplo con Ctrl+C, ao historial do portapapeis.

en: Use primary selection
gl: Usar selección primaria

en: Adds the primary selection (an area of the screen which is selected with the mouse) to the clipboard history. Enabling will start process which continually checks what is selected. This might discharge your battery quicker.
gl: Engade a selección primaria (unha área da pantalla seleccionada co rato) ao historial do portapapeis. Ao activar esta opción iniciarase un proceso que comproba continuamente o seleccionado. Isto pode descargar a batería rápidamente.

en: Add images to clipboard history
gl: Engadir imaxes ao historial do portapapeis

en: Add images copied to clipboard to clipboard history (e.g. when you right click on an image in your browser and choose copy image). Enabling this option will increase memory consumption. Images already added to clipboard history will remain even when disabled.
gl: Engade as imaxes copiadas ao historial do portapapeis (por exemplo cando fai clic dereito nunha imaxe do navegador e selecciona copiar imaxe). Activar esta opción incrementará o consumo de memoria. As imaxes engadidas ao historial do portapapeis permanecerán incluso se despois de desactivar esta opción.

en: Synchronize clipboards
gl: Sincronizar portapapeis

en: Synchronizes the selection (an area of the screen which is selected with the mouse) and the clipboard so that anything in the selection is immediately available in the clipboard and vice versa e.g. for pasting with Ctrl + V and the middle mouse button.
gl: Sincroniza a selección (unha área da pantalla seleccionada co rato) e o portapapeis de forma que calquera cousa da selección estea inmediatamente dispoñíbel no portapapeis e viceversa, por exemplo para pegar con Ctrl+V e o botón central do rato.

en: Keep clipboard content
gl: Manter o contido do portapapeis

en: Prevents an empty clipboard. For instance when an application exits, the clipboard would usually be emptied.
gl: Evita que o portapapeis quede baleiro. Por exemplo, cando un aplicativo se pecha, a miúdo o portapapeis quedará baleiro.

en: Automatically paste selected item
gl: Pegar automaticamente o elemento seleccionado

en: Automatically paste selected item instead of just copying it to the clipboard.
gl: Pega automaticamente o elemento seleccionado no canto de copialo ao portapapeis.

en: Number of recent clipboard items
gl: Número de elementos no portapapeis

en: Number of recent clipboard items shown in clipboard menu.
gl: Número de elementos recentes que se mostrarán no menú do portapapeis

en: Active plugins
gl: Engadidos activos

en: List of active plugins.
gl: LIsta de engadidos activos.

en: Diodon Preferences
gl: Preferencias de Diodon

en: _Use clipboard (Ctrl+C)
gl: _Usar portapapeis (Ctrl+C)

en: Use _primary selection
gl: Usa_r selección primaria

en: Add _images to clipboard history
gl: Engadir _imaxes ao historial do porpapeis

en: _Keep clipboard content
gl: _Manter o contido no portapapeis

en: S_ynchronize clipboards
gl: S_incronizar portapapeis

en: _Automatically paste selected item
gl: Pegar _automaticamente o elemento seleccionado

en: Number of recent clipboard items to be shown in clipboard menu.
gl: Número de elementos recentes do portapapeis que se mostrarán no menú do portapapeis

en: Number of recent items
gl: Número de elementos recentes

en: Clipboard
gl: Portapapeis

en: Plugins
gl: Complementos

en: <Empty>
gl: <Baleiro>

en: Application Indicator
gl: Indicador de aplicativo

en: Access clipboard history with an application indicator.
gl: Acceder ao historial do portapapeis mediante un indicador de aplicativo.

en: Copyright © 2011 Diodon Team
gl: Copyright © 2011 Equipo de Diodon

en: Clipboard History
gl: Historial do portapapeis

en: Search clipboard
gl: Buscar no portapapeis

en: Text
gl: Texto

en: Files
gl: Ficheiros

en: Images
gl: Imaxes

en: Category
gl: Categoría

en: Text;Files;Images
gl: Texto;Ficheiros;Imaxes

en: Last 24 hours;Last 7 days;Last 30 days;Last year;
gl: Últimas 24 horas;Últimos 7 días;Últimos 30 días;Último ano;

en: Search Clipboard
gl: Buscar no portapapeis

en: Date copied
gl: Data copiada

en: Last 24 hours
gl: Últimas 24 horas

en: Last 7 days
gl: Últimos 7 días

en: Last 30 days
gl: Últimos 30 días

en: Last year
gl: Último ano

en: Paste
gl: Pegar

en: Origin
gl: Orixe
