diodon - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Clipboard Manager
hr: Upravitelj međuspremnika

en: GTK+ Clipboard Manager
hr: GTK+ upravitelj međuspremnika

en: Use clipboard (Ctrl+C)
hr: Koristi kopiranje (Ctrl-C)

en: Use primary selection
hr: Koristi osnovni odabir

en: Add images to clipboard history
hr: Dodaj slike u povijest međuspremnika

en: Synchronize clipboards
hr: Uskladi međuspremnike
