diodon - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Clipboard Manager
hu: Vágólapkezelő

en: GTK+ Clipboard Manager
hu: GTK+ Vágólapkezelő

en: Use clipboard (Ctrl+C)
hu: Vágólap használata (Ctrl+C)

en: Adds content which is copied to the clipboard with e.g. Ctrl + C to the clipboard history.
hu: A vágólap előzményekhez adja a vágólapra (például Ctrl+C-vel) másolt tartalmat.

en: Use primary selection
hu: Elsődleges kijelölés használata

en: Adds the primary selection (an area of the screen which is selected with the mouse) to the clipboard history. Enabling will start process which continually checks what is selected. This might discharge your battery quicker.
hu: Hozzáadja az elsődleges kijelölés tartalmát (a kijelző egérrel kijelölt részét) a vágólap előzményekhez. Engedélyezése olyan folyamatot fog elindítani, ami folyamatosan figyeli, hogy mi van kijelölve. Ez könnyebben lemerítheti az akkumulátort.

en: Add images to clipboard history
hu: Képek hozzáadása a vágólap előzményekhez

en: Add images copied to clipboard to clipboard history (e.g. when you right click on an image in your browser and choose copy image). Enabling this option will increase memory consumption. Images already added to clipboard history will remain even when disabled.
hu: Hozzáadja a vágólapra másolt képeket a vágólap előzményekhez (például amikor jobb egérgombbal kattint egy képre a böngészőjében és a "kép másolásá"-t választja). Ezen opció engedélyezése megnöveli a memóriahasználatot. A már a vágólap előzményekhez adott képek letiltása után is ott maradnak.

en: Synchronize clipboards
hu: Vágólapok szinkronizálása

en: Synchronizes the selection (an area of the screen which is selected with the mouse) and the clipboard so that anything in the selection is immediately available in the clipboard and vice versa e.g. for pasting with Ctrl + V and the middle mouse button.
hu: Szinkronizálja a kijelölést (a kijelző egérrel kijelölt részét) és a vágólapot, így a kijelölésből bármi azonnal elérhető a vágólapon és fordítva, például Ctrl+V-vel vagy a középső egérgombbal való beszúrásra.

en: Keep clipboard content
hu: A vágólap tartalmának megtartása

en: Prevents an empty clipboard. For instance when an application exits, the clipboard would usually be emptied.
hu: Megakadályozza, hogy a vágólap kiürüljön. Például amikor egy alkalmazás bezárul, a vágólap tartalma általában kitörlődne.

en: Automatically paste selected item
hu: A kiválasztott elem automatikus beillesztése

en: Automatically paste selected item instead of just copying it to the clipboard.
hu: A kiválasztott elem automatikus beillesztése az egyszerű vágólapra való másolás helyett.

en: Number of recent clipboard items
hu: A vágólapon lévő friss elemek száma

en: Number of recent clipboard items shown in clipboard menu.
hu: A vágólapon lévő, vágólap menüben megjelenő friss elemek száma

en: Active plugins
hu: Aktív bővítmények

en: List of active plugins.
hu: Az aktív bővítmények listája

en: Diodon Preferences
hu: Diodon Beállítások

en: _Use clipboard (Ctrl+C)
hu: Vágólap _használata (Ctrl+C)

en: Use _primary selection
hu: _Elsődleges kijelölés használata

en: Add _images to clipboard history
hu: _Képek hozzáadása a vágólap előzményekhez

en: _Keep clipboard content
hu: Vágólap tartalom _megtartása

en: S_ynchronize clipboards
hu: Vágólapok _szinkronizálása

en: _Automatically paste selected item
hu: A kijelölt elemek _automatikus beillesztése

en: Number of recent clipboard items to be shown in clipboard menu.
hu: A vágólap menüben megjelenítendő friss vágólapi elemek száma.

en: Number of recent items
hu: Friss elemek száma

en: Clipboard
hu: Vágólap

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: <Empty>
hu: <Üres>

en: Application Indicator
hu: Alkalmazás Indikátor

en: Access clipboard history with an application indicator.
hu: Vágólap előzmények elérése alkalmazás indikátorral.

en: Copyright © 2011 Diodon Team
hu: Copyright @ 2011 Diodon Team

en: Clipboard History
hu: Vágólap Előzmények

en: This is an Ubuntu search plugin that enables information from Diodon to be searched and displayed in the Dash underneath the Clipboard header.
hu: Ez egy Ubuntu kereső bővítmény, amivel a Diodonból származó információk kereshetők és megjeleníthetők a Dashben, a Vágólap fejléc alatt.

en: Search clipboard
hu: Keresés a vágólapon

en: Text
hu: Szöveg

en: Files
hu: Fájlok

en: Images
hu: Képek

en: Category
hu: Kategória

en: Text;Files;Images
hu: Szöveg;Fájlok;Képek

en: Last 24 hours;Last 7 days;Last 30 days;Last year;
hu: Elmúlt 24 óra;Elmúlt 7 nap;Elmúlt 30 nap;Elmúlt év;

en: Search Clipboard
hu: Keresés a Vágólapon

en: Date copied
hu: A másolás dátuma

en: Last 24 hours
hu: Elmúlt 24 óra

en: Last 7 days
hu: Elmúlt 7 nap

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 nap

en: Last year
hu: Tavaly

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Origin
hu: Származás
