diodon - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Clipboard Manager
lt: Iškarpinės tvarkytuvė

en: GTK+ Clipboard Manager
lt: GTK+ iškarpinės tvarkytuvė

en: Use clipboard (Ctrl+C)
lt: Naudoti iškarpinę (Vald+C)

en: Use primary selection
lt: Naudoti žymimo teksto iškarpinę (primary selection)

en: Synchronize clipboards
lt: Sinchronizuoti iškarpines

en: Synchronizes the selection (an area of the screen which is selected with the mouse) and the clipboard so that anything in the selection is immediately available in the clipboard and vice versa e.g. for pasting with Ctrl + V and the middle mouse button.
lt: Sinchronizuoja žymėjimą (ekrano plotą, kuris yra pažymėtas pele) ir iškarpinę, kad bet kas pažymėta iš karto būtų prieinama iškarpinėje ir atvirkščiai, pavyzdžiui, įterpimui su Vald + V ir viduriniuoju pelės klavišu.

en: Keep clipboard content
lt: Išlaikyti iškarpinės turinį

en: Prevents an empty clipboard. For instance when an application exits, the clipboard would usually be emptied.
lt: Išvengia tuščios iškarpinės. Pavyzdžiui, kai programa baigia darbą, iškarpinė paprastai būna išvaloma.

en: Automatically paste selected item
lt: Automatiškai įdėti parinktą iškarpinės elementą

en: Automatically paste selected item instead of just copying it to the clipboard.
lt: Automatiškai įdėti pažymėtą elementą vietoje tik nukopijavimo į iškarpinę.

en: Active plugins
lt: Įjungti papildiniai

en: List of active plugins.
lt: Aktyvių papildinių sąrašas.

en: Diodon Preferences
lt: Diodon programos nustatymai

en: _Use clipboard (Ctrl+C)
lt: Naudoti _iškarpinę (Vald+C)

en: _Keep clipboard content
lt: Iš_laikyti iškarpinės turinį

en: S_ynchronize clipboards
lt: _Sinchronizuoti iškarpines

en: _Automatically paste selected item
lt: _Automatiškai įdėti parinktą iškarpinės elementą

en: Clipboard
lt: Iškarpinė

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: <Empty>
lt: <Tuščia>
