diodon - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: Clipboard Manager
nl: Klembordbeheer

en: GTK+ Clipboard Manager
nl: GTK+-klembordbeheer

en: Use clipboard (Ctrl+C)
nl: Klembord gebruiken (Ctrl+C)

en: Adds content which is copied to the clipboard with e.g. Ctrl + C to the clipboard history.
nl: Voegt elementen die gekopieerd zijn naar het klembord met bijvoorbeeld Ctrl + C, toe aan de klembordgeschiedenis.

en: Use primary selection
nl: Primaire selectie gebruiken

en: Adds the primary selection (an area of the screen which is selected with the mouse) to the clipboard history. Enabling will start process which continually checks what is selected. This might discharge your battery quicker.
nl: Voegt de primaire selectie (een gebied van het scherm dat geselecteerd is met de muis) toe aan de klembordgeschiedenis. Wanneer u dit inschakelt zal er een proces gestart worden dat voortdurend controleert wat er geselecteerd is. Hierdoor kan uw accu mogelijk sneller leeg raken.

en: Add images to clipboard history
nl: Afbeeldingen toevoegen aan de klembordgeschiedenis

en: Add images copied to clipboard to clipboard history (e.g. when you right click on an image in your browser and choose copy image). Enabling this option will increase memory consumption. Images already added to clipboard history will remain even when disabled.
nl: Voegt afbeeldingen die gekopieerd zijn naar het klembord (bijvoorbeeld wanneer u met rechts klikt op een afbeelding in uw browser en vervolgens kopiëren selecteert) toe aan de klembordgeschiedenis. Wanneer u deze optie inschakelt zal het geheugengebruik groter worden. Afbeeldingen die reeds toegevoegd zijn aan de klembordgeschiedenis zullen behouden blijven, zelfs wanneer deze optie uitgeschakeld staat.

en: Synchronize clipboards
nl: Klemborden synchroniseren

en: Synchronizes the selection (an area of the screen which is selected with the mouse) and the clipboard so that anything in the selection is immediately available in the clipboard and vice versa e.g. for pasting with Ctrl + V and the middle mouse button.
nl: Synchroniseert de selectie (een gebied van het scherm dat geselecteerd is met de muis) en het klembord zodat de selectie direct beschikbaar is in het klembord en vice versa, bijvoorbeeld voor het plakken via Ctrl + V en de middelste muisknop.

en: Keep clipboard content
nl: Klembordinhoud behouden

en: Prevents an empty clipboard. For instance when an application exits, the clipboard would usually be emptied.
nl: Voorkomt een leeg klembord. Wanneer een toepassing bijvoorbeeld afgesloten wordt, dan wordt het klembord gewoonlijk gewist.

en: Automatically paste selected item
nl: Geselecteerd onderdeel automatisch plakken

en: Automatically paste selected item instead of just copying it to the clipboard.
nl: Geselecteerde onderdeel automatisch plakken in plaats van het alleen te kopiëren naar het klembord.

en: Number of recent clipboard items
nl: Aantal recente klembordelementen

en: Number of recent clipboard items shown in clipboard menu.
nl: Aantal getoonde recente klembordelementen in het klembordmenu.

en: Clipboard content filter pattern
nl: Klembordinhoudfilterpatroon

en: Regex filter pattern whereas all clipboard items matching this pattern will be filtered and not added to clipboard history.
nl: Alle klembordelementen die overeenkomen met dit filterpatroon zullen niet toegevoegd worden aan de klembordgeschiedenis.

en: Lookup dictionary for application using different paste keybindings
nl: Opzoeklijst met mogelijkheden voor toepassingen die een andere toetscombinatie gebruiken voor het plakken

en: A lookup dictionary for applications using different paste keybindings than Ctrl + V. Pattern of each string in this array is path-of-app|keybinding
nl: Opzoeklijst met mogelijkheden voor toepassingen die een andere toetscombinatie gebruiken voor het plakken dan Ctrl + V. Patroon van elke regel in deze lijst is path-of-app|keybinding

en: Active plugins
nl: Actieve invoegsels

en: List of active plugins.
nl: Lijst met actieve invoegsels.

en: Diodon Preferences
nl: Diodon-voorkeuren

en: _Use clipboard (Ctrl+C)
nl: Klembord gebr_uiken (Ctrl+C)

en: Use _primary selection
nl: _Primaire selectie gebruiken

en: Add _images to clipboard history
nl: Afbeeld_ingen toevoegen aan klembordgeschiedenis

en: _Keep clipboard content
nl: _Klembordinhoud behouden

en: S_ynchronize clipboards
nl: Klemborden s_ynchroniseren

en: _Automatically paste selected item
nl: Geselecteerde onderdeel _automatisch plakken

en: Number of recent clipboard items to be shown in clipboard menu.
nl: Aantal recente klembordelementen om te tonen in het klembordmenu.

en: Number of recent items
nl: Aantal recente elementen

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Please register custom shortcut with
    your desktop environment.
    Use /usr/bin/diodon as command.
nl: Registreer a.u.b. de aangepaste snelkoppeling bij
    uw werkomgeving.
    Gebruik hiervoor de opdracht /usr/bin/diodon.

en: More information
nl: Meer informatie

en: Hotkeys
nl: Sneltoetsen

en: Plugins
nl: Invoegsels

en: <Empty>
nl: <Leeg>

en: Privacy mode is enabled. No new items will be added to history!
nl: Privémodus is ingeschakeld. Er zullen geen nieuwe elementen meer toegevoegd worden aan de geschiedenis!

en: Application Indicator
nl: Toepassingsindicator

en: Access clipboard history with an application indicator.
nl: Toegang tot de klembordgeschiedenis via een toepassingsindicator.

en: Copyright © 2011 Diodon Team
nl: Copyright © 2011 Diodon-ploeg

en: Clipboard History
nl: Klembordgeschiedenis

en: This is an Ubuntu search plugin that enables information from Diodon to be searched and displayed in the Dash underneath the Clipboard header.
nl: Dit is een Ubuntu-zoekinvoegsel waarmee naar informatie in Diodon gezocht kan worden en die dan wordt getoond in de Snelzoeker onder de klembordkopregel.

en: Search clipboard
nl: Klembord doorzoeken

en: Text
nl: Tekst

en: Files
nl: Bestanden

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Category
nl: Categorie

en: Text;Files;Images
nl: Tekst;Bestanden;Afbeeldingen

en: Last 24 hours;Last 7 days;Last 30 days;Last year;
nl: Laatste 24 uur;Laatste 7 dagen;Laatste 30 dagen;Laatste jaar;

en: Search Clipboard
nl: Klembord doorzoeken

en: Date copied
nl: Kopiedatum

en: Last 24 hours
nl: Laatste 24 uur

en: Last 7 days
nl: Laatste 7 dagen

en: Last 30 days
nl: Laatste 30 dagen

en: Last year
nl: Laatste jaar

en: Paste
nl: Plakken

en: Origin
nl: Oorsprong
