diodon - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Clipboard Manager
se: Čuohpusgirjigieđahalli

en: GTK+ Clipboard Manager
se: GTK+ Čuohpusgirjigieđahalli

en: Use clipboard (Ctrl+C)
se: Geavat čuohpusgirji (Ctrl+C)

en: Diodon Preferences
se: Diodon Oidimat

en: Clipboard
se: Čuohpusgirji

en: Plugins
se: Lassemoduvllat

en: <Empty>
se: <Guorus>

en: Copyright © 2011 Diodon Team
se: Dahkkivuoigatvuohta © 2011 Diodon Bargojoavku

en: Search clipboard
se: Oza čuohpusgirji

en: Text
se: Teaksta

en: Files
se: Fiillat

en: Images
se: Govat

en: Category
se: Láhki

en: Search Clipboard
se: Oza Čuohpusgirji

en: Last 7 days
se: Maŋemuš 7 beaivvi

en: Last 30 days
se: Maŋemuš 30 beaivvi

en: Last year
se: Maŋemuš jahki

en: Paste
se: Liibme

en: Origin
se: Álgovuolggalaš
