disk-manager - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Insufficient rights
da: Ikke nok rettigheder

en: You need administrative rights to start this application.
da: Du har behov for administrative rettigheder til dette program

en: <b>Driver</b>
da: <b>Styringsprogram</b>

en: <b>Options</b>
da: <b>Indstillinger</b>

en: Check device every 30 boots
da: Undersøg drev ved hver 30. opstart

en: History
da: Historie

en: This driver seams to not be available for this type.
da: Dette drivprogram virker ikke som værende tilgængelig for denne type.

en: _Edit
da: _Rediger

en: _File
da: _Fil

en: Not available
da: Ikke tilgængelig
