disk-manager - en to de translation catalogue (10 entries)

en: <b>Options</b>
de: <b>Einstellungen</b>

en: _Edit
de: _Bearbeiten

en: _File
de: _Datei

en: _Help
de: _Hilfe

en: Disk Manager
de: Geräte Verwaltung

en: Manage filesystem configuration
de: Verwalte Dateisystem Konfiguration

en: Reverting to an older version?
de: eine ältere Version übernehmen?

en: Emptying History?
de: Verlauf löschen?

en: Device
de: Laufwerk

en: Mount point
de: Mountpunkt
