disk-manager - en to pl translation catalogue (74 entries)

en: Insufficient rights
pl: Niewystarczające uprawnienia

en: You need administrative rights to start this application.
pl: Musisz mieć prawa administratora aby uruchomić tą palikację.

en: <b>Driver</b>
pl: <b>Sterownik</b>

en: <b>Mount point</b>
pl: <b>Punkt montowania</b>

en: <b>Options</b>
pl: <b>Opcje</b>

en: Check device every 30 boots
pl: Sprawdzaj urządzenie co 30 montowań

en: History
pl: Historia

en: This driver seams to not be available for this type.
pl: Sterownik nie jest dostępny dla tego typu.

en: _Edit
pl: _Edytuj

en: _File
pl: _Plik

en: _Help
pl: _Pomoc

en: Manage filesystem configuration
pl: Zarządaj konfiguracją systemu plików

en: Return options to defaults
pl: Przywróć domyślne ustawienia

en: Select a directory
pl: Wybierz folder

en: No driver is available for this type of filsystem : '%s'
pl: Nie ma dostępnego sterownika dla tego typu systemu plików: %s'

en: Wrong mount point
pl: Błędny punkt pontowania

en: <i>%s</i> is currently in use.
    You should try another one.
pl: <i>%s</i> jest używany.
    Wybierz inny.

en: <i>%s</i> is not formatted correctly.
    Options should be separated by coma (,)
pl: <i>%s</i> nie jest prawidłowo sformatowany.
    Opcje powinny być oddzielone przecinkiem.

en: This will apply the following changes:
pl: Następujące zmiany zostaną zastosowane:

en: Do you want to continue?
pl: Czy chcesz kontynuować?

en: Emptying History?
pl: Wyczyścić historię?

en: Do you want to empty the History?
pl: Czy chcesz wyczyścić historię?

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Removing unknown devices from
    the configuration file?
pl: Usunąć nieznane urządzenia z 
    pliku konfiguracyjnego?

en: I can not find any existing block devices
    corresponding to the following devices:
pl: Nie mogę znaleźć żadnych istniejących użądzeń blokowych
    odpowiadających następującym napędom:

en: It is advisable to remove them in order to avoid failed mount
    at start-up. Select the ones you want to remove.
pl: Zalecane jest usunięcie ich aby zapobiec nieudanemu montowaniu
    podczas startu systemu. Wybierz te, które chcesz usunąć.

en: Remove selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Don't show me this warning in the future.
pl: Nie pokazuj mi tego ostrzeżenia w przyszlości.

en: Duplicate entry detected
pl: Wykryto zduplikowany wpis

en: The following entries of your configuration file use the same mount point:
pl: Następujące wpisy pliku konfiguracyjnego używają tego samego punktu montowania:

en: Two different devices can not share the same mount point.
    You should select the one you want, and the others will be commented.
    They will be kept in the configuration file, but will be disabled.
pl: Dwa różne urządzenia nie mogą używać tego samego punktu montowania.
    Wybierz jedno które chcesz zachować, pozostałe zostaną wykomentowane.
    Zachowają się w pliku konfiguracyjnym ale zostaną wyłączone.

en: Keep selected
pl: Zachowaj wybrane

en: Enable
pl: Włączone

en: Device
pl: Urządzenie

en: Mount point
pl: Punkt montowania

en: Type
pl: Typ

en: Total
pl: Całkowity

en: Free
pl: Wolny

en: Used
pl: Używany

en: Editing system partition?
pl: Edytować partycję systemową?

en: <i>%s</i> is an important system partition.
    Be really careful when editing it, or you may have
    serious problems. Do you want to continue?
pl: <i>%s</i> jest ważną dla systemu partycję.
    Bądź uważny podczas edytowania, możesz mieć poważne
    komplikacje. Czy chcesz kontynuować?

en: Unmount
pl: Odmontuj

en: Mount
pl: Zamontuj

en: KB
pl: kB

en: Unmounting disabled devices?
pl: Odmontować wyłączone urządzenia?

en: You disabled the following devices:
pl: Wyłączyłeś następujące urządzenia:

en: Do you want to unmount them?
pl: Czy chcesz je odmontować?

en: Unmount selected
pl: Odmontuj wybrane

en: Reboot require
pl: Wymagany restart

en: In order to apply all your changes,
    you'll need to reboot your computer.
pl: Aby wprowadzić zmiany,
    konieczny jest restart komputera.

en: Mounting partition
pl: Montowanie partycji

en: Unmounting partition
pl: Odmontowanie partycji

en: Applying changes
pl: Zatwierdzanie zmian

en: Unmounting %s
pl: Odmontowywanie %s

en: Mounting %s
pl: Montowanie %s

en: Unmounting failed
pl: Wymontowanie nie powiodło się

en: Unmounting <i>%s</i> failed because of the following error:
pl: Wymontowywanie <i>%s</i> nie powiodło się ze względu na błąd:

en: You can also use the 'lazy' options to detach the filesystem now.
pl: Możesz także użyć opcji 'lazy' aby odczepić teraz system plików.

en: Unmounting <i>%s</i> failed, because
    it is currently used by the following applications:
pl: Odmontowywanie <i>%s</i> nie powiodło się, ponieważ
    jest używane przez następujące aplikacje:

en: Close all applications that use it and retry to unmount.
pl: Zamknij wszystkie aplikacje, które go używają i ponów wymontowywanie.

en: The filesystem might be temporary buzy. Wait few seconds and retry.
pl: System plików może być tymczasowo zajęty. Poczekaj kilka sekund i spróbuj ponownie.

en: Unmount with the 'lazy' option
pl: Odmontuj z opcją 'lazy'

en: Retry unmount
pl: Odmontuj ponownie

en: Even with the lazy option, unmounting failed.
pl: Nawet z opcją 'lazy', wymontowywanie nie powiodło się.

en: Mounting failed
pl: Montowanie nie powiodło się

en: Mounting <i>%s</i> failed because of the following error:
pl: Montowanie <i>%s</i> nie powiodło się ze względu na błąd:

en: Retry mount
pl: Zamontuj ponownie

en: You can try one of the following action:
pl: Możesz spróbować wykonać jedną z następujących czynności:

en: It seams that option '%s' is not allowed.
pl: Wygląda na to, że opcja %s' nie jest dozwolona.

en: Don't use the '%s' option
pl: Nie używaj opcji %s'

en: It seams that fs type '%s' is not valid.
pl: Wygląda na to, że typ systemu plików %s' nie jest prawidlowy.

en: Using driver '%s' (%s)
pl: Używam sterownika '%s' (%s)

en: You can try to use the 'force' option. Be Aware that this could be risky.
pl: Możesz spróbować użyć opcji wymuszonej. Pamiętaj, że może to być ryzykowne.

en: Use the 'force' option
pl: Użyj opcji wymuszonej
