django-allauth - en to ca translation catalogue (275 entries)

en: This account is currently inactive.
ca: Ara mateix aquest compte està inactiu.

en: You cannot remove your primary email address.
ca: No podeu eliminar el vostre correu electrònic principal.

en: This email address is already associated with this account.
ca: Aquest correu electrònic ja està associat amb aquest compte.

en: The email address and/or password you specified are not correct.
ca: El correu electrònic i/o la contrasenya que heu especificat no són correctes.

en: A user is already registered with this email address.
ca: Un usuari ja ha estat registrat amb aquesta direcció de correu electrònic.

en: Please type your current password.
ca: Si us plau, escriviu la vostra contrasenya actual.

en: Incorrect code.
ca: Codi incorrecte.

en: Incorrect password.
ca: Contrasenya actual.

en: Invalid or expired key.
ca: Clau no vàlida o caducada.

en: The password reset token was invalid.
ca: El token per reiniciar la contrasenya no és vàlid.

en: You cannot add more than %d email addresses.
ca: No es poden afegit més de %d adreces de correu electrònic.

en: Too many failed login attempts. Try again later.
ca: Massa intents fallits. Intenteu-ho de nou més tard.

en: The email address is not assigned to any user account
ca: El correu electrònic no està assignat a cap compte d'usuari

en: Your primary email address must be verified.
ca: La vostra adreça de correu electrònic principal ha de ser verificada.

en: Username can not be used. Please use other username.
ca: Aquest nom d'usuari no pot ser emprat. Si us plau utilitzeu-ne un altre.

en: The username and/or password you specified are not correct.
ca: L'usuari i/o la contrasenya que heu especificat no són correctes.

en: Use your password
ca: Utilitzeu la vostra paraula de pas

en: Use authenticator app or code
ca: Utilitzar una aplicació d’autenticació o un codi

en: Use a security key
ca: Utilitzar una clau de seguretat

en: Mark selected email addresses as verified
ca: Marqueu l’adreça de correu seleccionada com a verificada

en: Accounts
ca: Comptes

en: You must type the same password each time.
ca: Heu d'escriure la mateixa contrasenya cada cop.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Remember Me
ca: Recordar-me

en: Email address
ca: Correu electrònic

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Username or email
ca: Nom d'usuari o correu electrònic

[ctx: field label]
en: Login
ca: Iniciar sessió

en: Forgot your password?
ca: Heu oblidat la contrasenya?

en: Email (again)
ca: Correu electrònic (un altre cop)

en: Email address confirmation
ca: Confirmació de direcció de correu electrònic

en: Email (optional)
ca: Correu electrònic (opcional)

en: You must type the same email each time.
ca: Heu d'escriure el mateix correu electrònic cada cop.

en: Password (again)
ca: Contrasenya (de nou)

en: Current Password
ca: Contrasenya actual

en: New Password
ca: Nova contrasenya

en: New Password (again)
ca: Nova contrasenya (de nou)

en: Code
ca: Codi

en: user
ca: usuari

en: email address
ca: correu electrònic

en: verified
ca: verificat

en: primary
ca: principal

en: email addresses
ca: correus electrònics

en: created
ca: creat

en: sent
ca: enviat

en: key
ca: clau

en: email confirmation
ca: confirmació de correu electrònic

en: email confirmations
ca: confirmacions de correu electrònic

en: You cannot add an email address to an account protected by two-factor authentication.
ca: No podeu afegir una adreça de correu electrònic a un compte protegit per l'autenticació de dos factors.

en: You cannot deactivate two-factor authentication.
ca: No podeu desactivar el doble factor d’autenticació.

en: You cannot generate recovery codes without having two-factor authentication enabled.
ca: No podeu generar codis de recuperació sense tindre activat el doble factor d’autenticació.

en: You cannot activate two-factor authentication until you have verified your email address.
ca: No podeu activar l'autenticació de dos factors fins que no hàgiu verificat la vostra adreça de correu electrònic.

en: Master key
ca: Clau mestra

en: Backup key
ca: Clau de recanvi

en: Key nr. {number}
ca: Clau n. {number}

en: Recovery codes
ca: Codis de recuperació

en: TOTP Authenticator
ca: Autenticador TOTP

en: Authenticator code
ca: Codi de l’autenticador

en: Passwordless
ca: Sense contrasenya

en: Enabling passwordless operation allows you to sign in using just this key, but imposes additional requirements such as biometrics or PIN protection.
ca: Habilitar operacions sense contrasenya permet iniciar la sessió utilitzant aquesta clau, però imposa requisits adicionals com la biometrica o protecció per PIN.

en: An account already exists with this email address. Please sign in to that account first, then connect your %s account.
ca: Ja existeix un compte associat a aquesta adreça de correu electrònic. Si us plau, primer identifiqueu-vos utilitzant aquest compte, i després vinculeu el vostre compte %s.

en: Invalid token.
ca: Token invàlid.

en: Your account has no password set up.
ca: El vostre compte no té una contrasenya definida.

en: Your account has no verified email address.
ca: El vostre compte no té un correu electrònic verificat.

en: You cannot disconnect your last remaining third-party account.
ca: No podeu desconnectar l'últim dels vostres comptes de tercers.

en: The third-party account is already connected to a different account.
ca: El compte de xarxa social ja està connectada a un compte diferent.

en: Social Accounts
ca: Comptes de xarxes socials

en: provider
ca: proveïdor

en: provider ID
ca: ID de proveïdor

en: name
ca: nom

en: client id
ca: identificador client

en: App ID, or consumer key
ca: Identificador de App o clau de consumidor

en: secret key
ca: clau secreta

en: API secret, client secret, or consumer secret
ca: frase secrete de API, frase secreta client o frase secreta de consumidor

en: Key
ca: Clau

en: social application
ca: aplicació de xarxa social

en: social applications
ca: aplicacions de xarxes socials

en: last login
ca: darrer inici de sessió

en: date joined
ca: data d'incorporació

en: extra data
ca: dades extra

en: social account
ca: compte de xarxa social

en: social accounts
ca: comptes de xarxes socials

en: "oauth_token" (OAuth1) or access token (OAuth2)
ca: "oauth_token" (OAuth1) o token d'accés (OAuth2)

en: token secret
ca: frase secreta de token

en: "oauth_token_secret" (OAuth1) or refresh token (OAuth2)
ca: "oauth_token_secret" (OAuth1) o token de refrescament (OAuth2)

en: expires at
ca: expira el

en: social application token
ca: token d'aplicació de xarxa social

en: social application tokens
ca: tokens d'aplicació de xarxa social

en: Invalid profile data
ca: Dades de perfil invàlides

en: Login
ca: Iniciar sessió

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Invalid response while obtaining request token from "%s". Response was: %s.
ca: Resposta invàlida a l'hora d'obtenir token des de “%s”. La resposta fou: "%s".

en: Invalid response while obtaining access token from "%s".
ca: Resposta invàlida a l'hora d'obtenir token d'accés de "%s".

en: No request token saved for "%s".
ca: No hi ha token de sol·licitud guardat per "%s".

en: No access token saved for "%s".
ca: No hi ha token d'accés guardat per "%s".

en: No access to private resources at "%s".
ca: Sense accés recursos privats de "%s".

en: Invalid response while obtaining request token from "%s".
ca: Resposta invàlida a l'hora d'obtenir token de sol·licitud de "%s".

en: Account Inactive
ca: Compte inactiu

en: This account is inactive.
ca: Aquest compte està inactiu.

en: Confirm Access
ca: Confirmeu l’accés

en: Please reauthenticate to safeguard your account.
ca: Sisplau, torneu-vos a autenticar per tal de mantenir el vostre compte segur.

en: Alternative options
ca: Opcions alternatives

en: Email Verification
ca: Verificació de correu electrònic

en: Enter Email Verification Code
ca: Entreu un codi d’autenticació de correu

en: We’ve sent a code to %(email_link)s. The code expires shortly, so please enter it soon.
ca: Hem enviat un codi a %(email_link)s. El codi caduca en breu, així que si us plau introduïu-lo aviat.

en: Confirm
ca: Confirmar

en: Sign In
ca: Iniciar sessió

en: Enter Sign-In Code
ca: Introduïu el codi d'inici de sessió

en: Email Addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: The following email addresses are associated with your account:
ca: Les següents adreces de correu electrònic estan associades al vostre compte:

en: Verified
ca: Verificat

en: Unverified
ca: Sense verificar

en: Primary
ca: Principal

en: Make Primary
ca: Definir com a principal

en: Re-send Verification
ca: Reenviar Verificació

en: Remove
ca: Eliminar

en: Add Email Address
ca: Afegir adreça de correu electrònic

en: Add Email
ca: Afegir correu electrònic

en: Do you really want to remove the selected email address?
ca: Esteu segurs de voler eliminar l'adreça de correu electrònic seleccionada?

en: You are receiving this email because you or someone else tried to signup for an
    account using email address:
    
    %(email)s
    
    However, an account using that email address already exists.  In case you have
    forgotten about this, please use the password forgotten procedure to recover
    your account:
    
    %(password_reset_url)s
ca: Heu rebut aquest correu electrònic perquè vostè o algú altre s'ha intentat registrar
    per obtenir un compte amb aquest correu:
    
    %(email)s
    
    No obstant això, ja existeix un compte amb aquesta adreça electrònica. En cas que
    ho hàgiu oblidat, utilitzeu el servei de recuperació de contrasenya oblidada per
    recuperar el vostre compte:
    
    %(password_reset_url)s

en: Account Already Exists
ca: El compte ja existeix

en: Hello from %(site_name)s!
ca: Hola des de %(site_name)s!

en: Thank you for using %(site_name)s!
    %(site_domain)s
ca: Gràcies per utilitzar %(site_name)s!
    %(site_domain)s

en: You are receiving this mail because the following change was made to your account:
ca: Heu rebut aquest correu perquè el següent canvi ha estat fet al vostre compte:

en: If you do not recognize this change then please take proper security precautions immediately. The change to your account originates from:
    
    - IP address: %(ip)s
    - Browser: %(user_agent)s
    - Date: %(timestamp)s
ca: Si no reconeixeu aquest canvi, premeu precaucions de manera immediata. El canvi ha estat originat des de:
    
    - Adreça IP: %(ip)s
    - Navegador: %(user_agent)s
    - Data: %(timestamp)s

en: Your email has been changed from %(from_email)s to %(to_email)s.
ca: El vostre correu ha canviat. Correu anterior: %(from_email)s nou correu: %(to_email)s.

en: Email Changed
ca: Correu electròni canviat

en: Your email has been confirmed.
ca: El vostre correu ha estat confirmat.

en: Email Confirmation
ca: Confirmació de correu electrònic

en: You're receiving this email because user %(user_display)s has given your email address to register an account on %(site_domain)s.
ca: Heu rebut aquest missatge perquè l'usuari %(user_display)s ha proporcionat la vostra adreça per registrar un compte a %(site_domain)s.

en: Your email verification code is listed below. Please enter it in your open browser window.
ca: El seu codi de verificació per correu electrònic es troba a continuació. Si us plau, introdueixi'l a la finestra oberta del navegador.

en: To confirm this is correct, go to %(activate_url)s
ca: Per confirmar que això és correcte, aneu a %(activate_url)s

en: Please Confirm Your Email Address
ca: Si us plau, confirmeu la vostra adreça de correu electrònic

en: Email address %(deleted_email)s has been removed from your account.
ca: El correu %(deleted_email)s s'ha eliminat del vostre compte.

en: Email Removed
ca: Correu esborrat

en: Your sign-in code is listed below. Please enter it in your open browser window.
ca: El seu codi d'inici de sessió es troba a continuació. Si us plau, introdueixi'l a la finestra oberta del navegador.

en: This mail can be safely ignored if you did not initiate this action.
ca: Aquest correu es pot ignorar de manera segura si vostè no ha iniciat aquesta acció.

en: Sign-In Code
ca: Codi d'inici de sessió

en: Your password has been changed.
ca: La vostra contrasenya ha canviat.

en: Password Changed
ca: La vostra contrasenya ha canviat

en: You're receiving this email because you or someone else has requested a password reset for your user account.
    It can be safely ignored if you did not request a password reset. Click the link below to reset your password.
ca: Heu rebut aquest correu electrònic perquè vosaltres o una altra persona heu sol·licitat una contrasenya per al vostre compte d'usuari.
    Es pot ignorar de forma segura si no es va sol·licitar el restabliment de contrasenya. Seguiu el següent enllaç per restablir la vostra contrasenya.

en: In case you forgot, your username is %(username)s.
ca: En cas d'haver-lo oblidat, el vostre nom d'usuari és %(username)s.

en: Password Reset Email
ca: Correu electrònic per restablir contrasenya

en: Your password has been reset.
ca: S’ha restablert la vostra contrasenya.

en: Password Reset
ca: Restablir Contrasenya

en: Your password has been set.
ca: La vostra contrasenya ha canviat.

en: Password Set
ca: Contrasenya establerta

en: You are receiving this email because you, or someone else, tried to access an account with email %(email)s. However, we do not have any record of such an account in our database.
ca: Està rebent aquest correu perquè vostè, o algú altre, ha intentat accedir a un compte amb el correu %(email)s. No obstant això, no tenim constància de cap compte associat a aquest correu electrònic a la nostra base de dades.

en: If it was you, you can sign up for an account using the link below.
ca: Si era vostè, pot registrar-se per un compte amb l'enllaç a continuació.

en: Unknown Account
ca: Compte desconegut

en: Email Address
ca: Adreces de correu electrònic

en: Current email
ca: Correu actual

en: Changing to
ca: Canviant a

en: Your email address is still pending verification.
ca: La vostra adreça de correu electrònic encara està pendent de ser verificada.

en: Cancel Change
ca: Cancel·lar el canvi

en: Change to
ca: Canviar a

en: Change Email
ca: Canviar correu electrònic

en: Confirm Email Address
ca: Confirmar adreça de correu electrònic

en: Please confirm that <a href="mailto:%(email)s">%(email)s</a> is an email address for user %(user_display)s.
ca: Si us plau confirmeu que <a href="mailto:%(email)s">%(email)s</a> és una adreça de correu electrònic de l'usuari %(user_display)s.

en: Unable to confirm %(email)s because it is already confirmed by a different account.
ca: No es pot confirmar %(email)s perquè ja està confirmat en un compte diferent.

en: This email confirmation link expired or is invalid. Please <a href="%(email_url)s">issue a new email confirmation request</a>.
ca: Aquest enllaç de verificació de correu electrònic ha expirat o és invàlid. Si us plau, <a href="%(email_url)s">sol·liciteu una nova verificació per correu electrònic.</a>.

en: If you have not created an account yet, then please %(link)ssign up%(end_link)s first.
ca: Si encara no heu creat un compte, llavors si us plau %(link)sregistreu-vos%(end_link)s primer.

en: Sign in with a passkey
ca: Inicia sessió amb un clau d'accés

en: Mail me a sign-in code
ca: Enviï'm un codi d'inici de sessió

en: Sign Out
ca: Tancar sessió

en: Are you sure you want to sign out?
ca: Esteu segurs de voler tancar sessió?

en: You cannot remove your primary email address (%(email)s).
ca: No podeu eliminar el vostre correu electrònic principal (%(email)s).

en: Confirmation email sent to %(email)s.
ca: Correu electrònic de confirmació enviat a %(email)s.

en: You have confirmed %(email)s.
ca: Heu confirmat %(email)s.

en: Removed email address %(email)s.
ca: Eliminat correu electrònic %(email)s.

en: Successfully signed in as %(name)s.
ca: Heu iniciat sessió exitosament com a %(name)s.

en: You have signed out.
ca: Heu tancat sessió.

en: A sign-in code has been mailed to %(email)s.
ca: S'ha enviat un codi d'inici de sessió a %(email)s.

en: Password successfully changed.
ca: Contrasenya canviada amb èxit.

en: Password successfully set.
ca: Contrasenya establerta amb èxit.

en: Primary email address set.
ca: Adreça de correu electrònic principal establerta.

en: Change Password
ca: Canviar Contrasenya

en: Forgot Password?
ca: Heu oblidat la vostra contrasenya?

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we'll send you an email allowing you to reset it.
ca: Heu oblidat la vostra contrasenya? Introduïu el vostre correu electrònic i us enviarem un correu que us permetrà restablir-la.

en: Reset My Password
ca: Restablir la meva contrasenya

en: Please contact us if you have any trouble resetting your password.
ca: Si us plau contacteu-nis si teniu algun problema per restablir la vostra contrasenya.

en: We have sent you an email. If you have not received it please check your spam folder. Otherwise contact us if you do not receive it in a few minutes.
ca: Us hem enviat un correu electrònic. Si us plau contacteu-nos si no el rebeu en uns minuts.

en: Bad Token
ca: Hi ha un problema amb el token

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a <a href="%(passwd_reset_url)s">new password reset</a>.
ca: L'enllaç per restablir la contrasenya és invàlid, probablement porquè ja ha estat utilitzat. Si us plau soliciteu <a href="%(passwd_reset_url)s">restablir la contrasenya novament</a>.

en: Your password is now changed.
ca: La vostra contrasenya ha canviat.

en: Set Password
ca: Establir contrasenya

en: Enter your password:
ca: Introduïu la vostra paraula de pas:

en: You will receive an email containing a special code for a password-free sign-in.
ca: Rebrà un correu electrònic amb un codi especial per iniciar sessió sense contrasenya.

en: Request Code
ca: Sol·licitar codi

en: Other sign-in options
ca: Opcions alternatives d'inici de sessió

en: Signup
ca: Registrar-se

en: Sign Up
ca: Registrar-se

en: Already have an account? Then please %(link)ssign in%(end_link)s.
ca: Ja teniu un compte? Si us plau %(link)sinicieu sessió%(end_link)s.

en: Sign up using a passkey
ca: Registra't amb un clau d'accés

en: Passkey Sign Up
ca: Registrar clau d'accés

en: Other options
ca: Opcions alternatives

en: Sign Up Closed
ca: Registre tancat

en: We are sorry, but the sign up is currently closed.
ca: Ho sentim, en aquest moment el registre está tancat.

en: Note
ca: Nota

en: You are already logged in as %(user_display)s.
ca: ja heu iniciat sessió com a %(user_display)s.

en: Warning:
ca: Advertència:

en: You currently do not have any email address set up. You should really add an email address so you can receive notifications, reset your password, etc.
ca: Actualment no teniu cap adreça de correu electrònic definida. Hauríeu d'afegir una adreça de correu electrònic per poder rebre notificacions, restablir la contrasenya, etc.

en: Verify Your Email Address
ca: Verifiqueu la vostra direcció de correu electrònic

en: We have sent an email to you for verification. Follow the link provided to finalize the signup process. If you do not see the verification email in your main inbox, check your spam folder. Please contact us if you do not receive the verification email within a few minutes.
ca: Us hem enviat un correu electrònic per la seva verificació. Seguiu l'enllaç per completar el procés de registre. Si us plau contacteu-nos si no el rebeu en uns minuts.

en: This part of the site requires us to verify that
    you are who you claim to be. For this purpose, we require that you
    verify ownership of your email address.
ca: Aquesta part del lloc web requereix que verifiquem que
    sou qui dieu ser. Per això us requerim que verifiqueu la
    propietat del vostre correu electrònic.

en: We have sent an email to you for
    verification. Please click on the link inside that email. If you do not see the verification email in your main inbox, check your spam folder. Otherwise
    contact us if you do not receive it within a few minutes.
ca: Us hem enviat un correu electrònic per la vostra
    verificació. Si us plau accediu al link dins el correu electrònic. Si no veieu el correu de verificació a la vostra bústia principal, comproveu la carpeta d'spam. D'altra banda
    contacteu-nos si no el rebeu en uns minuts.

en: <strong>Note:</strong> you can still <a href="%(email_url)s">change your email address</a>.
ca: <strong>Nota:</strong> encara podeu <a href="%(email_url)s">canviar la vostra adreça de correu electrònic</a>.

en: Messages:
ca: Missatges:

en: Menu:
ca: Menú:

en: Account Connections
ca: Connexions de Compte

en: Two-Factor Authentication
ca: Autenticació de doble factor (TFA)

en: Your account is protected by two-factor authentication. Please enter an authenticator code:
ca: El teu compte està protegit per doble factor d’autenticació. Sisplau, entreu el codi de l’autenticador:

en: A new set of Two-Factor Authentication recovery codes has been generated.
ca: S’ha generat un nou conjunt de codis de recuperació de doble factor d’autenticació.

en: New Recovery Codes Generated
ca: S’ha generat un nou codi de recuperació

en: Authenticator app activated.
ca: App d’autenticació activada.

en: Authenticator App Activated
ca: App d’autenticació activada

en: Authenticator app deactivated.
ca: App d’autenticació desactivada.

en: Authenticator App Deactivated
ca: App d’autenticació desactivada

en: A new security key has been added.
ca: Una nova clau de seguretat ha estat afegida.

en: Security Key Added
ca: Clau de Seguretat Afegida

en: Authenticator App
ca: App d’autenticació

en: Authentication using an authenticator app is active.
ca: L’autenticació està fent servir una app d’autenticació activa.

en: An authenticator app is not active.
ca: L’app d’autenticació no està activa.

en: Deactivate
ca: Desactivat

en: Activate
ca: Activat

en: Recovery Codes
ca: Codis de recuperació

en: There is %(unused_count)s out of %(total_count)s recovery codes available. | There are %(unused_count)s out of %(total_count)s recovery codes available.
ca[0]: Hi ha un %(unused_count)s d’un total de %(total_count)s codi de recuperació disponible.
ca[1]: Hi ha %(unused_count)s d’un total de %(total_count)s codis de recuperació disponibles.

en: No recovery codes set up.
ca: No heu definit codis de recuperació.

en: View
ca: Vista

en: Download
ca: Descarrega

en: Generate
ca: Generar

en: A new set of recovery codes has been generated.
ca: Un nou conjunt de codis de recuperació ha estat generat.

en: Enter an authenticator code:
ca: Entreu un codi d’autenticació:

en: You are about to generate a new set of recovery codes for your account.
ca: Esteu a punt de generar un nou conjunt de codis de recuperació pel vostre compte.

en: This action will invalidate your existing codes.
ca: Aquesta acció invalidarà els vostres codis existents.

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: Unused codes
ca: Codis no utilitzats

en: Download codes
ca: Descarrega els codis

en: Generate new codes
ca: Genera nous codis

en: Activate Authenticator App
ca: Activa la App d’autenticació

en: To protect your account with two-factor authentication, scan the QR code below with your authenticator app. Then, input the verification code generated by the app below.
ca: Per protegir el vostre compte amb doble factor d’autenticació, escanejeu el codi QR de sota amb la vostra App d’autenticació. Llavors, introduïu el codi de verificació generat per l’App a sota.

en: Authenticator secret
ca: Secret d’autenticador

en: You can store this secret and use it to reinstall your authenticator app at a later time.
ca: Podeu emmagatzemar aquest secret i usar-lo per reinstal·lar la vostra app d’autenticació més endavant.

en: Deactivate Authenticator App
ca: Desactiva l’App d’autenticació

en: You are about to deactivate authenticator app based authentication. Are you sure?
ca: Esteu a punt de desactivar la seguretat basada en app d’autenticació. N’esteu segurs?

en: Third-Party Login Failure
ca: Ha fallat l’autenticació de tercers

en: An error occurred while attempting to login via your third-party account.
ca: S'ha produït un error intentant iniciar sessió a través del vostre compte de xarxa social.

en: You can sign in to your account using any of the following third-party accounts:
ca: Podeu iniciar sessió amb algun dels següents comptes de tercers:

en: You currently have no third-party accounts connected to this account.
ca: Actualment no tens cap compte de tercers associat a aquest compte.

en: Add a Third-Party Account
ca: Afegir un compte de tercers

en: A third-party account from %(provider)s has been connected to your account.
ca: El compte de tercers des de %(provider)s ha estat vinculat al teu compte.

en: Third-Party Account Connected
ca: Compte de tercers vinculat

en: A third-party account from %(provider)s has been disconnected from your account.
ca: El compte de tercers des de %(provider)s ha estat desvinculat al teu compte.

en: Third-Party Account Disconnected
ca: Compte de tercers desvinculat

en: Connect %(provider)s
ca: Connectar %(provider)s

en: You are about to connect a new third-party account from %(provider)s.
ca: Esteu a punt de connectar un nou compte extern des de %(provider)s.

en: Sign In Via %(provider)s
ca: Iniciar sessió via %(provider)s

en: You are about to sign in using a third-party account from %(provider)s.
ca: Esteu a punt d'iniciar sessió utilitzant un compte extern des de %(provider)s.

en: Continue
ca: Continuar

en: Login Cancelled
ca: Inici de sessió cancel·lat

en: You decided to cancel logging in to our site using one of your existing accounts. If this was a mistake, please proceed to <a href="%(login_url)s">sign in</a>.
ca: Heu decidit cancel·lar l'inici de sessió al vostre lloc web utilitzant un dels vostres comptes existents. Si ha estat un error, si us plau <a href="%(login_url)s">inicieu sessió</a>.

en: The third-party account has been connected.
ca: El compte de xarxa social ha estat connectat.

en: The third-party account has been disconnected.
ca: El compte de xarxa social s'ha desconnectat.

en: You are about to use your %(provider_name)s account to login to
    %(site_name)s. As a final step, please complete the following form:
ca: Esteu a punt d'utilitzar el vostre compte de %(provider_name)s per iniciar sessió a
    %(site_name)s. Com a pas final, si us plau completeu el següent formulari:

en: Or use a third-party
ca: O utilitzeu un compte de tercers

en: Signed out of all other sessions.
ca: Sortiu de totes les altres sessions.

en: Started At
ca: Ha començat a les

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Browser
ca: Navegador

en: Last seen at
ca: Vist darreranent

en: Current
ca: Actual

en: Sign Out Other Sessions
ca: Tanca les altres sessions

en: User Sessions
ca: Sessions de l’usuari

en: session key
ca: clau de sessió
