django-allauth - en to eu translation catalogue (371 entries)

en: This account is currently inactive.
eu: Kontu hau ez dago aktibo une honetan.

en: You cannot remove your primary email address.
eu: Ezin duzu zure helbide elektroniko nagusia ezabatu.

en: This email address is already associated with this account.
eu: Helbide elektroniko hau dagoeneko kontu honi lotuta dago.

en: The email address and/or password you specified are not correct.
eu: Sartutako helbide elektronikoa eta/edo pasahitza ez dira zuzenak.

en: The phone number and/or password you specified are not correct.
eu: Sartutako telefono-zenbakia eta/edo pasahitza ez dira zuzenak.

en: A user is already registered with this email address.
eu: Erabiltzaile batek kontu bat sortu du jada helbide elektroniko honekin.

en: Please type your current password.
eu: Mesedez idatzi zure oraingo pasahitza.

en: Incorrect code.
eu: Kode okerra.

en: Incorrect password.
eu: Pasahitz okerra.

en: Invalid or expired key.
eu: Gako baliogabea edo iraungitakoa.

en: Invalid login.
eu: Saio-hasiera baliogabea.

en: The password reset token was invalid.
eu: Pasahitza berrezartzeko "token"-a baliogabea da.

en: You cannot add more than %d email addresses.
eu: Ezin dituzu %d email helbide baino gehiago erabili.

en: A user is already registered with this phone number.
eu: Erabiltzaile batek kontu bat sortu du jada telefono-zenbaki honekin.

en: Too many failed login attempts. Try again later.
eu: Huts egite gehiegi saioa hasterakoan. Saiatu berriro beranduago.

en: The email address is not assigned to any user account.
eu: Helbide elektronikoa ez dago erabiltzaile-kontu bati esleituta.

en: The phone number is not assigned to any user account.
eu: Telefono-zenbakia ez dago erabiltzaile-kontu bati esleituta.

en: Your primary email address must be verified.
eu: Zure email nagusiak egiaztatuta egon behar du.

en: Username can not be used. Please use other username.
eu: Erabiltzaile izen hau ezin da erabili. Aukeratu beste erabiltzaile izen bat.

en: The username and/or password you specified are not correct.
eu: Sartutako erabiltzailea eta/edo pasahitza ez dira zuzenak.

en: Please select only one.
eu: Mesedez, hautatu bakarra.

en: The new value must be different from the current one.
eu: Balio berriak oraingotik desberdina izan behar du.

en: Be patient, you are sending too many requests.
eu: Izan pazientzia, eskaera gehiegi bidaltzen ari zara.

en: Use your password
eu: Erabili zure pasahitza

en: Use authenticator app or code
eu: Erabili autentifikazio-aplikazioa edo kodea

en: Use a security key
eu: Erabili segurtasun-gako bat

en: Marked {email} as verified.
eu: {email} egiaztatu bezala markatu da.

en: Failed to mark {email} as verified.
eu: Ezin izan da {email} egiaztatu bezala markatu.

en: Mark selected email addresses as verified
eu: Markatu hautatutako helbide elektronikoak egiaztatu bezala

en: Accounts
eu: Kontuak

en: Email
eu: Emaila

en: Email address
eu: Helbide elektronikoa

en: Enter a phone number including country code (e.g. +1 for the US).
eu: Sartu telefono-zenbaki bat herrialde-kodearekin (adib. +34 Espainia).

en: Phone
eu: Telefonoa

en: You must type the same password each time.
eu: Pasahitz berdina idatzi behar duzu aldi bakoitzean.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Remember Me
eu: Gogora nazazue

en: Username
eu: Erabiltzailea

[ctx: field label]
en: Login
eu: Saioa hasi

en: Username, email or phone
eu: Erabiltzailea, emaila edo telefonoa

en: Username or email
eu: Erabiltzailea edo emaila

en: Username or phone
eu: Erabiltzailea edo telefonoa

en: Email or phone
eu: Emaila edo telefonoa

en: Forgot your password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Email (again)
eu: Emaila (berriro)

en: Email address confirmation
eu: Helbide elektronikoaren egiaztapena

en: Email (optional)
eu: Emaila (hautazkoa)

en: Username (optional)
eu: Erabiltzailea (hautazkoa)

en: You must type the same email each time.
eu: Email berdina idatzi behar duzu aldi bakoitzean.

en: Password (again)
eu: Pasahitza (berriro)

en: Current Password
eu: Oraingo pasahitza

en: New Password
eu: Pasahitz berria

en: New Password (again)
eu: Pasahitz berria (berriro)

en: Code
eu: Kodea

en: user
eu: erabiltzailea

en: email address
eu: helbide elektronikoa

en: verified
eu: egiaztatuta

en: primary
eu: nagusia

en: email addresses
eu: helbide elektronikoak

en: created
eu: sortuta

en: sent
eu: bidalita

en: key
eu: giltza

en: email confirmation
eu: email egiaztapena

en: email confirmations
eu: email egiaztapenak

en: View your user ID
eu: Ikusi zure erabiltzaile-IDa

en: View your email address
eu: Ikusi zure helbide elektronikoa

en: View your basic profile information
eu: Ikusi zure oinarrizko profileko informazioa

en: Grant permissions
eu: Baimenak eman

en: Wildcards are not allowed unless 'Allow URI wildcards' is enabled.
eu: Komodinak (*) ez daude baimenduta 'Baimendu URI komodinak' aktibatuta ez badago.

en: URI '{}' contains more than one wildcard (*). Only one wildcard per URI is allowed.
eu: '{}' URIak komodin (*) bat baino gehiago dauka. URI bakoitzeko komodin bakarra onartzen da.

en: Wildcards are only allowed in the hostname portion of the URI.
eu: Komodinak URIaren ostalari-izenaren zatian soilik onartzen dira.

en: Authorization code
eu: Baimen-kodea

en: Device code
eu: Gailu-kodea

en: Client credentials
eu: Bezeroaren kredentzialak

en: Refresh token
eu: Berritzeko tokena

en: Confidential
eu: Konfidentziala

en: Public
eu: Publikoa

en: The scope(s) the client is allowed to request. Provide one value per line, e.g.: openid(ENTER)profile(ENTER)email(ENTER)
eu: Bezeroak eskatu ditzakeen esparruak. Eman balio bat lerro bakoitzeko, adib.: openid(ENTER)profile(ENTER)email(ENTER)

en: In case the client does not specify any scope, these default scopes are used. Provide one value per line, e.g.: openid(ENTER)profile(ENTER)email(ENTER)
eu: Bezeroak esparrurik zehazten ez badu, esparru lehenetsi hauek erabiltzen dira. Eman balio bat lerro bakoitzeko, adib.: openid(ENTER)profile(ENTER)email(ENTER)

en: A list of allowed grant types. Provide one value per line, e.g.: authorization_code(ENTER)client_credentials(ENTER)refresh_token(ENTER)
eu: Baimendutako baimen-moten zerrenda. Eman balio bat lerro bakoitzeko, adib.: authorization_code(ENTER)client_credentials(ENTER)refresh_token(ENTER)

en: A list of allowed origins for cross-origin requests, one per line.
eu: Jatorri gurutzatuko eskaeren baimendutako jatorrien zerrenda, bat lerro bakoitzeko.

en: Allow wildcards (*) in redirect URIs and CORS origins. When enabled, URIs can contain a single asterisk to match subdomains.
eu: Baimendu komodinak (*) birbideratze-URIetan eta CORS jatorrietan. Aktibatuta dagoenean, URIek izartxo bakarra eduki dezakete azpidomeinuekin bat etortzeko.

en: A list of allowed response types. Provide one value per line, e.g.: code(ENTER)id_token token(ENTER)
eu: Baimendutako erantzun-moten zerrenda. Eman balio bat lerro bakoitzeko, adib.: code(ENTER)id_token token(ENTER)

en: client
eu: bezeroa

en: clients
eu: bezeroak

en: You cannot add an email address to an account protected by two-factor authentication.
eu: Ezin duzu helbide elektroniko bat gehitu bi faktoreko autentifikazioarekin babestutako kontu batean.

en: You cannot deactivate two-factor authentication.
eu: Ezin duzu bi faktoreko autentifikazioa desaktibatu.

en: You cannot generate recovery codes without having two-factor authentication enabled.
eu: Ezin dituzu berreskuratze-kodeak sortu bi faktoreko autentifikazioa aktibatuta izan gabe.

en: You cannot activate two-factor authentication until you have verified your email address.
eu: Ezin duzu bi faktoreko autentifikazioa aktibatu zure helbide elektronikoa egiaztatu arte.

en: Master key
eu: Gako nagusia

en: Backup key
eu: Babeskopia-gakoa

en: Key nr. {number}
eu: {number}. gakoa

en: Recovery codes
eu: Berreskuratze-kodeak

en: TOTP Authenticator
eu: TOTP autentifikatzailea

en: Authenticator code
eu: Autentifikazio-kodea

en: Passwordless
eu: Pasahitzarik gabe

en: Enabling passwordless operation allows you to sign in using just this key, but imposes additional requirements such as biometrics or PIN protection.
eu: Pasahitzarik gabeko funtzionamendua aktibatzeak gako honekin soilik saioa hastea ahalbidetzen dizu, baina baldintza gehigarriak ezartzen ditu, hala nola biometria edo PIN bidezko babesa.

en: An account already exists with this email address. Please sign in to that account first, then connect your %s account.
eu: Kontu bat existitzen da jada helbide elektroniko honekin. Mesedez, hasi saioa kontu horretan lehenik, eta gero lotu zure %s kontua.

en: Invalid token.
eu: Token baliogabea.

en: Your account has no password set up.
eu: Zure kontuak ez du pasahitzik zehaztuta.

en: Your account has no verified email address.
eu: Zure kontuak ez du egiaztatutako emailik.

en: You cannot disconnect your last remaining third-party account.
eu: Ezin duzu zure azken hirugarrenen kontua deskonektatu.

en: The third-party account is already connected to a different account.
eu: Hirugarrenen kontua dagoeneko beste kontu bati lotuta dago.

en: Social Accounts
eu: Sare sozial kontuak

en: provider
eu: zerbitzua

en: provider ID
eu: hornitzailearen IDa

en: name
eu: izena

en: App ID, or consumer key
eu: Aplikazioaren ID-a, edo "consumer key"-a

en: secret key
eu: "secret key"-a

en: API secret, client secret, or consumer secret
eu: "API secret"-a, "client secret"-a edo "consumer secret"-a

en: Key
eu: Giltza

en: social application
eu: aplikazio soziala

en: social applications
eu: aplikazio sozialak

en: last login
eu: azken logina

en: date joined
eu: erregistro eguna

en: extra data
eu: datu gehigarriak

en: social account
eu: sare sozial kontua

en: social accounts
eu: sare sozial kontuak

en: token
eu: "token"-a

en: "oauth_token" (OAuth1) or access token (OAuth2)
eu: "oauth_token"-a (OAuth1) edo "access token"-a (OAuth2)

en: token secret
eu: "token secret"-a

en: "oauth_token_secret" (OAuth1) or refresh token (OAuth2)
eu: "oauth_token_secret"-a (OAuth1) edo "refresh token"-a (OAuth2)

en: expires at
eu: iraungitze data

en: social application token
eu: aplikazio sozial "token"-a

en: social application tokens
eu: aplikazio sozial "token"-ak

en: Invalid profile data
eu: Profil datu baliogabeak

en: Login
eu: Saioa hasi

en: Cancel
eu: Utzi

en: Invalid response while obtaining request token from "%s". Response was: %s.
eu: Erantzun baliogabea "%s"-(e)tik eskaera-tokena eskuratzean. Erantzuna hau izan zen: %s.

en: Invalid response while obtaining access token from "%s".
eu: Erantzun baliogabea "%s"-tik "access token"-a eskuratzean.

en: No request token saved for "%s".
eu: Ez dago "request token"-ik gordeta "%s"-entzat.

en: No access token saved for "%s".
eu: Ez dago "access token"-ik gordeta "%s"-entzat.

en: No access to private resources at "%s".
eu: Ez duzu baliabide pribatuetara sarbiderik: "%s".

en: Invalid response while obtaining request token from "%s".
eu: Erantzun baliogabea "%s"-tik "request token"-a eskuratzean.

en: Account Inactive
eu: Kontu ez aktiboa

en: This account is inactive.
eu: Kontu hau ez dago aktiboa.

en: We've sent a code to %(recipient)s. The code expires shortly, so please enter it soon.
eu: Kode bat bidali dugu %(recipient)s helbidera. Kodea laster iraungiko da, beraz, sartu ahalik eta lasterren.

en: Confirm
eu: Egiaztatu

en: Request new code
eu: Kode berria eskatu

en: Confirm Access
eu: Sarbidea baieztatu

en: Please reauthenticate to safeguard your account.
eu: Mesedez, berriz autentifikatu zure kontua babesteko.

en: Alternative options
eu: Beste aukera batzuk

en: Email Verification
eu: Email egiaztapena

en: Enter Email Verification Code
eu: Sartu emailaren egiaztapen-kodea

en: Use a different email address
eu: Erabili beste helbide elektroniko bat

en: Sign In
eu: Saioa hasi

en: Enter Sign-In Code
eu: Sartu saio-hasierako kodea

en: Password Reset
eu: Pasahitza berrezarri

en: Enter Password Reset Code
eu: Sartu pasahitza berrezartzeko kodea

en: Phone Verification
eu: Telefono egiaztapena

en: Enter Phone Verification Code
eu: Sartu telefonoaren egiaztapen-kodea

en: Use a different phone number
eu: Erabili beste telefono-zenbaki bat

en: Email Addresses
eu: Helbide elektronikoak

en: The following email addresses are associated with your account:
eu: Helbide elektroniko hauek zure kontuari lotuta daude:

en: Verified
eu: Egiaztatuta

en: Unverified
eu: Egiaztatu gabe

en: Primary
eu: Nagusia

en: Make Primary
eu: Nagusia egin

en: Re-send Verification
eu: Egiaztapen emaila berbidali

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Add Email Address
eu: Helbide elektronikoa gehitu

en: Add Email
eu: Emaila gehitu

en: Do you really want to remove the selected email address?
eu: Ziur al zaude aukeratutako helbide elektronikoa ezabatu nahi duzula?

en: You are receiving this email because you or someone else tried to signup for an
    account using email address:
    
    %(email)s
    
    However, an account using that email address already exists.  In case you have
    forgotten about this, please use the password forgotten procedure to recover
    your account:
    
    %(password_reset_url)s
eu: Email hau jaso duzu zuk edo beste norbaitek kontu bat sortzeko saiakera egin duelako
    helbide elektroniko honekin:
    
    %(email)s
    
    Hala ere, helbide elektroniko hori erabiltzen duen kontu bat dagoeneko existitzen da. Hau
    ahaztu baduzu, erabili pasahitza berreskuratzeko prozedura zure kontua
    berreskuratzeko:
    
    %(password_reset_url)s

en: Account Already Exists
eu: Kontua dagoeneko existitzen da

en: Hello from %(site_name)s!
eu: Kaixo %(site_name)s webgunetik!

en: Thank you for using %(site_name)s!
    %(site_domain)s
eu: Mila esker %(site_name)s webgunea erabiltzeagatik!
    %(site_domain)s

en: You are receiving this mail because the following change was made to your account:
eu: Mezu hau jaso duzu zure kontuan honako aldaketa egin delako:

en: If you do not recognize this change then please take proper security precautions immediately. The change to your account originates from:
    
    - IP address: %(ip)s
    - Browser: %(user_agent)s
    - Date: %(timestamp)s
eu: Aldaketa hau ezagutzen ez baduzu, hartu berehala segurtasun-neurriak. Zure kontuaren aldaketa hemendik dator:
    
    - IP helbidea: %(ip)s
    - Nabigatzailea: %(user_agent)s
    - Data: %(timestamp)s

en: Your email has been changed from %(from_email)s to %(to_email)s.
eu: Zure emaila %(from_email)s-tik %(to_email)s-era aldatu da.

en: Email Changed
eu: Emaila aldatu da

en: Your email has been confirmed.
eu: Zure emaila baieztatu da.

en: Email Confirmation
eu: Email baieztapena

en: You're receiving this email because user %(user_display)s has given your email address to register an account on %(site_domain)s.
eu: Email hau jaso duzu %(user_display)s erabiltzaileak zure helbide elektronikoa eman duelako %(site_domain)s orrialdean kontu bat erregistratzeko.

en: Your email verification code is listed below. Please enter it in your open browser window.
eu: Zure emailaren egiaztapen-kodea behean agertzen da. Mesedez, sartu zure nabigatzaileko leiho irekian.

en: To confirm this is correct, go to %(activate_url)s
eu: Hau zuzena dela baieztatzeko, joan %(activate_url)s helbidera.

en: Please Confirm Your Email Address
eu: Mesedez egiaztatu zure helbide elektronikoa

en: Email address %(deleted_email)s has been removed from your account.
eu: %(deleted_email)s helbide elektronikoa zure kontutik kendu da.

en: Email Removed
eu: Emaila kendu da

en: Your sign-in code is listed below. Please enter it in your open browser window.
eu: Zure saio-hasierako kodea behean agertzen da. Mesedez, sartu zure nabigatzaileko leiho irekian.

en: This mail can be safely ignored if you did not initiate this action.
eu: Mezu hau alde batera utzi dezakezu ekintza hau zuk hasi ez baduzu.

en: Sign-In Code
eu: Saio-hasierako kodea

en: Your password has been changed.
eu: Zure pasahitza aldatu da.

en: Password Changed
eu: Pasahitza aldatu da

en: Your password reset code is listed below. Please enter it in your open browser window.
eu: Zure pasahitza berrezartzeko kodea behean agertzen da. Mesedez, sartu zure nabigatzaileko leiho irekian.

en: Password Reset Code
eu: Pasahitza berrezartzeko kodea

en: You're receiving this email because you or someone else has requested a password reset for your user account.
    It can be safely ignored if you did not request a password reset. Click the link below to reset your password.
eu: Email hau jaso duzu zuk edo beste norbaitek pasahitza berrezartzeko eskaera egin duelako zure kontuarentzat.
    Eskaera zuk egin ez baduzu, mezu hau alde batera utzi dezakezu. Egin klik beheko estekan zure pasahitza berrezartzeko.

en: In case you forgot, your username is %(username)s.
eu: Ahaztu baduzu, zure erabiltzaile izena %(username)s da.

en: Password Reset Email
eu: Pasahitza berrezartzeko emaila

en: Your password has been reset.
eu: Zure pasahitza berrezarri da.

en: Your password has been set.
eu: Zure pasahitza ezarri da.

en: Password Set
eu: Pasahitza ezarri da

en: You are receiving this email because you, or someone else, tried to access an account with email %(email)s. However, we do not have any record of such an account in our database.
eu: Email hau jaso duzu zuk, edo beste norbaitek, %(email)s emailarekin kontu bat atzitzen saiatu delako. Hala ere, ez dugu kontu horren erregistrorik gure datu-basean.

en: If it was you, you can sign up for an account using the link below.
eu: Zuk izan bazara, kontu bat sortu dezakezu beheko esteka erabiliz.

en: Unknown Account
eu: Kontu ezezaguna

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Current email
eu: Oraingo emaila

en: Changing to
eu: Aldatzen

en: Your email address is still pending verification.
eu: Zure helbide elektronikoa oraindik egiaztatzeko dago.

en: Cancel Change
eu: Aldaketa bertan behera utzi

en: Change to
eu: Aldatu hona

en: Change Email
eu: Emaila aldatu

en: Confirm Email Address
eu: Helbide elektronikoa egiaztatu

en: Please confirm that <a href="mailto:%(email)s">%(email)s</a> is an email address for user %(user_display)s.
eu: Mesedez, baieztatu <a href="mailto:%(email)s">%(email)s</a> %(user_display)s erabiltzailearen helbide elektronikoa dela.

en: Unable to confirm %(email)s because it is already confirmed by a different account.
eu: Ezin da %(email)s baieztatu, dagoeneko beste kontu batek baieztatu duelako.

en: This email confirmation link expired or is invalid. Please <a href="%(email_url)s">issue a new email confirmation request</a>.
eu: Email baieztapen-esteka hau iraungi da edo baliogabea da. Mesedez, eskatu <a href="%(email_url)s">email baieztapen-eskaera berri bat</a>.

en: If you have not created an account yet, then please %(link)ssign up%(end_link)s first.
eu: Oraindik kontu bat sortu ez baduzu, mesedez %(link)ssortu kontu bat%(end_link)s lehenik.

en: Sign in with a passkey
eu: Hasi saioa pasahitz-gako batekin

en: Send me a sign-in code
eu: Bidali saio-hasierako kode bat

en: Sign Out
eu: Saioa amaitu

en: Are you sure you want to sign out?
eu: Ziur al zaude saioa amaitu nahi duzula?

en: You cannot remove your primary email address (%(email)s).
eu: Ezin duzu zure helbide elektroniko nagusia ezabatu (%(email)s).

en: Confirmation email sent to %(email)s.
eu: Egiaztapen emaila bidali da %(email)s helbidera.

en: You have confirmed %(email)s.
eu: %(email)s emaila egiaztatu duzu.

en: Removed email address %(email)s.
eu: %(email)s helbide elektronikoa ezabatu da.

en: Successfully signed in as %(name)s.
eu: %(name)s bezala hasi duzu saioa.

en: You have signed out.
eu: Saioa amaitu duzu.

en: A sign-in code has been sent to %(recipient)s.
eu: Saio-hasierako kode bat bidali da %(recipient)s helbidera.

en: Password successfully changed.
eu: Pasahitza behar bezala aldatu da.

en: Password successfully set.
eu: Pasahitza behar bezala zehaztu da.

en: A verification code has been sent to %(phone)s.
eu: Egiaztapen-kode bat bidali da %(phone)s zenbakira.

en: You have verified phone number %(phone)s.
eu: %(phone)s telefono-zenbakia egiaztatu duzu.

en: Primary email address set.
eu: Helbide elektroniko nagusia zehaztu da.

en: Change Password
eu: Pasahitza aldatu

en: Forgot Password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we'll send you an email allowing you to reset it.
eu: Zure pasahitza ahaztu al duzu? Idatzi zure helbide elektronikoa behean eta pasahitza berrezartzeko aukera emango dizun email bat bidaliko dizugu.

en: Reset My Password
eu: Nire pasahitza berrezarri

en: Please contact us if you have any trouble resetting your password.
eu: Mesedez jarri gurekin kontaktuan zure pasahitza berrezartzeko arazorik baduzu.

en: We have sent you an email. If you have not received it please check your spam folder. Otherwise contact us if you do not receive it in a few minutes.
eu: Email bat bidali dizugu. Jaso ez baduzu, egiaztatu zure spam karpeta. Bestela, jarri gurekin harremanetan minutu batzuetan jasotzen ez baduzu.

en: Bad Token
eu: Token baliogabea

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a <a href="%(passwd_reset_url)s">new password reset</a>.
eu: Pasahitza berrezartzeko esteka baliogabea da, beharbada lehendik ere erabili delako. Mesedez eskatu <a href="%(passwd_reset_url)s">pasahitza berrezartzeko email berri bat</a>.

en: Your password is now changed.
eu: Zure pasahitza aldatuta dago orain.

en: Set Password
eu: Pasahitza zehaztu

en: Change Phone
eu: Telefonoa aldatu

en: Current phone
eu: Oraingo telefonoa

en: Your phone number is still pending verification.
eu: Zure telefono-zenbakia oraindik egiaztatzeko dago.

[ctx: action]
en: Change Phone
eu: Telefonoa aldatu

en: Enter your password:
eu: Sartu zure pasahitza:

en: You will receive a special code for a password-free sign-in.
eu: Kode berezi bat jasoko duzu pasahitzarik gabeko saio-hasierarako.

en: Request Code
eu: Kodea eskatu

en: Other sign-in options
eu: Saio-hasierako beste aukera batzuk

en: Signup
eu: Kontua sortu

en: Sign Up
eu: Kontua sortu

en: Already have an account? Then please %(link)ssign in%(end_link)s.
eu: Lehendik kontu bat sortua duzu? %(link)sSaioa hasi%(end_link)s orduan.

en: Sign up using a passkey
eu: Erregistratu pasahitz-gako bat erabiliz

en: Passkey Sign Up
eu: Pasahitz-gakoaren bidez kontua sortu

en: Other options
eu: Beste aukera batzuk

en: Sign Up Closed
eu: Ezin da konturik sortu iada

en: We are sorry, but the sign up is currently closed.
eu: Sentitzen dugu baina ezin da kontu berririk sortu.

en: Note
eu: Oharra

en: You are already logged in as %(user_display)s.
eu: Dagoeneko saioa hasita duzu %(user_display)s bezala.

en: Warning:
eu: Adi:

en: You currently do not have any email address set up. You should really add an email address so you can receive notifications, reset your password, etc.
eu: Oraingoz ez duzu helbide elektronikorik ezarri. Helbide elektroniko bat gehitu beharko zenuke jakinarazpenak jaso ahal izateko, pasahitza berrezartzeko, etab.

en: Verify Your Email Address
eu: Zure helbide elektronikoa egiaztatu

en: We have sent an email to you for verification. Follow the link provided to finalize the signup process. If you do not see the verification email in your main inbox, check your spam folder. Please contact us if you do not receive the verification email within a few minutes.
eu: Email bat bidali dizugu egiaztapenerako. Jarraitu emandako esteka erregistratzeko prozesua amaitzeko. Egiaztapen-emaila zure sarrera-ontzi nagusian ikusten ez baduzu, egiaztatu spam karpeta. Mesedez, jarri gurekin harremanetan minutu batzuetan egiaztapen-emaila jasotzen ez baduzu.

en: This part of the site requires us to verify that
    you are who you claim to be. For this purpose, we require that you
    verify ownership of your email address.
eu: Webguneko atal honek zuk diozuna zarela egiaztatzea
    eskatzen digu. Honetarako, zure helbide elektronikoaren
    jabetza egiaztatzea beharrezkoa da.

en: We have sent an email to you for
    verification. Please click on the link inside that email. If you do not see the verification email in your main inbox, check your spam folder. Otherwise
    contact us if you do not receive it within a few minutes.
eu: Email bat bidali dizugu
    egiaztapenerako. Mesedez, egin klik emailean dagoen estekan. Egiaztapen-emaila zure sarrera-ontzi nagusian ikusten ez baduzu, egiaztatu spam karpeta. Bestela,
    jarri gurekin harremanetan minutu batzuetan jasotzen ez baduzu.

en: <strong>Note:</strong> you can still <a href="%(email_url)s">change your email address</a>.
eu: <strong>Oharra:</strong> oraindik zure <a href="%(email_url)s">helbide elektronikoa aldatu</a> dezakezu.

en: Messages:
eu: Mezuak:

en: Menu:
eu: Menua:

en: Account Connections
eu: Lotutako kontuak

en: Two-Factor Authentication
eu: Bi faktoreko autentifikazioa

en: Sessions
eu: Saioak

en: Authorize
eu: Baimendu

en: %(client_name)s wants to access your %(site_name)s account.
eu: %(client_name)s-ek zure %(site_name)s kontua atzitu nahi du.

en: Enter Device Code
eu: Sartu gailuaren kodea

en: Enter the code displayed on your device.
eu: Sartu zure gailuan agertzen den kodea.

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Confirm Device
eu: Gailua baieztatu

en: Please confirm the code shown on your %(client_name)s to authorize this device.
eu: Mesedez, baieztatu zure %(client_name)s-en agertzen den kodea gailu hau baimentzeko.

en: Deny
eu: Ukatu

en: Device Authorized
eu: Gailua baimenduta

en: You successfully authorized your %(client_name)s device.
eu: Zure %(client_name)s gailua behar bezala baimendu duzu.

en: Device Denied
eu: Gailua ukatua

en: Authorization for your %(client_name)s device has been denied.
eu: Zure %(client_name)s gailuaren baimena ukatu da.

en: Error
eu: Errorea

en: Stay Signed In
eu: Saioa hasita mantendu

en: Your account is protected by two-factor authentication. Please enter an authenticator code:
eu: Zure kontua bi faktoreko autentifikazioarekin babestuta dago. Mesedez, sartu autentifikazio-kode bat:

en: A new set of Two-Factor Authentication recovery codes has been generated.
eu: Bi faktoreko autentifikazioaren berreskuratze-kode sorta berri bat sortu da.

en: New Recovery Codes Generated
eu: Berreskuratze-kode berriak sortu dira

en: Authenticator app activated.
eu: Autentifikazio-aplikazioa aktibatu da.

en: Authenticator App Activated
eu: Autentifikazio-aplikazioa aktibatu da

en: Authenticator app deactivated.
eu: Autentifikazio-aplikazioa desaktibatu da.

en: Authenticator App Deactivated
eu: Autentifikazio-aplikazioa desaktibatu da

en: A new security key has been added.
eu: Segurtasun-gako berri bat gehitu da.

en: Security Key Added
eu: Segurtasun-gakoa gehitu da

en: A security key has been removed.
eu: Segurtasun-gako bat kendu da.

en: Security Key Removed
eu: Segurtasun-gakoa kendu da

en: Authenticator App
eu: Autentifikazio-aplikazioa

en: Authentication using an authenticator app is active.
eu: Autentifikazio-aplikazioaren bidezko autentifikazioa aktibatuta dago.

en: An authenticator app is not active.
eu: Autentifikazio-aplikazioa ez dago aktibo.

en: Deactivate
eu: Desaktibatu

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Security Keys
eu: Segurtasun-gakoak

en: You have added %(count)s security key. | You have added %(count)s security keys.
eu[0]: %(count)s segurtasun-gako gehitu duzu.
eu[1]: %(count)s segurtasun-gako gehitu dituzu.

en: No security keys have been added.
eu: Ez da segurtasun-gakorik gehitu.

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Recovery Codes
eu: Berreskuratze-kodeak

en: There is %(unused_count)s out of %(total_count)s recovery codes available. | There are %(unused_count)s out of %(total_count)s recovery codes available.
eu[0]: %(total_count)s berreskuratze-kodetik %(unused_count)s dago erabilgarri.
eu[1]: %(total_count)s berreskuratze-kodetik %(unused_count)s daude erabilgarri.

en: No recovery codes set up.
eu: Ez da berreskuratze-koderik ezarri.

en: View
eu: Ikusi

en: Download
eu: Deskargatu

en: Generate
eu: Sortu

en: A new set of recovery codes has been generated.
eu: Berreskuratze-kode sorta berri bat sortu da.

en: Save them  in a secure location now — they won't be shown again.
eu: Gorde itzazu orain leku seguru batean — ez dira berriro erakutsiko.

en: Security key added.
eu: Segurtasun-gakoa gehitu da.

en: Security key removed.
eu: Segurtasun-gakoa kendu da.

en: Enter an authenticator code:
eu: Sartu autentifikazio-kode bat:

en: You are about to generate a new set of recovery codes for your account.
eu: Zure konturako berreskuratze-kode sorta berri bat sortzear zaude.

en: This action will invalidate your existing codes.
eu: Ekintza honek zure oraingo kodeak baliogabetuko ditu.

en: Are you sure?
eu: Ziur al zaude?

en: Unused codes
eu: Erabili gabeko kodeak

en: Download codes
eu: Kodeak deskargatu

en: Generate new codes
eu: Kode berriak sortu

en: I have saved my recovery codes
eu: Nire berreskuratze-kodeak gorde ditut

en: Activate Authenticator App
eu: Autentifikazio-aplikazioa aktibatu

en: To protect your account with two-factor authentication, scan the QR code below with your authenticator app. Then, input the verification code generated by the app below.
eu: Zure kontua bi faktoreko autentifikazioarekin babesteko, eskaneatu beheko QR kodea zure autentifikazio-aplikazioarekin. Ondoren, sartu aplikazioak sortutako egiaztapen-kodea behean.

en: Authenticator secret
eu: Autentifikatzailearen sekretua

en: You can store this secret and use it to reinstall your authenticator app at a later time.
eu: Sekretu hau gorde dezakezu eta geroago zure autentifikazio-aplikazioa berrinstalatzeko erabili.

en: Deactivate Authenticator App
eu: Autentifikazio-aplikazioa desaktibatu

en: You are about to deactivate authenticator app based authentication. Are you sure?
eu: Autentifikazio-aplikazioan oinarritutako autentifikazioa desaktibatzear zaude. Ziur al zaude?

en: Trust this Browser?
eu: Nabigatzaile honetan fidatu?

en: If you choose to trust this browser, you will not be asked for a verification code the next time you sign in.
eu: Nabigatzaile honetan fidatzea aukeratzen baduzu, ez zaizu egiaztapen-koderik eskatuko hurrengo saioa hasten duzunean.

en: Trust for %(period)s
eu: Fidatu %(period)s-rako

en: Don't Trust
eu: Ez fidatu

en: Add Security Key
eu: Segurtasun-gakoa gehitu

en: Remove Security Key
eu: Segurtasun-gakoa kendu

en: Are you sure you want to remove this security key?
eu: Ziur al zaude segurtasun-gako hau kendu nahi duzula?

en: Usage
eu: Erabilera

en: Passkey
eu: Pasahitz-gakoa

en: Security key
eu: Segurtasun-gakoa

en: This key does not indicate whether it is a passkey.
eu: Gako honek ez du adierazten pasahitz-gakoa den ala ez.

en: Unspecified
eu: Zehaztu gabea

en: Added on %(created_at)s
eu: %(created_at)s-en gehitua

en: Last used %(last_used)s
eu: Azkenekoz %(last_used)s-en erabilia

en: Edit
eu: Editatu

en: Edit Security Key
eu: Segurtasun-gakoa editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Create Passkey
eu: Pasahitz-gakoa sortu

en: You are about to create a passkey for your account. As you can add additional keys later on, you can use a descriptive name to tell the keys apart.
eu: Zure konturako pasahitz-gako bat sortzear zaude. Geroago gako gehiago gehi ditzakezunez, izen deskribatzaile bat erabil dezakezu gakoak bereizteko.

en: Create
eu: Sortu

en: This functionality requires JavaScript.
eu: Funtzionalitate honek JavaScript behar du.

en: Third-Party Login Failure
eu: Hirugarrenen bidezko saio-hasieraren errorea

en: An error occurred while attempting to login via your third-party account.
eu: Errore bat gertatu da zure hirugarrenen kontua erabiliz saioa hasteko ahaleginean.

en: You can sign in to your account using any of the following third-party accounts:
eu: Ondorengo hirugarrenen kontu hauetako edozein erabili dezakezu zure kontuan sartzeko:

en: You currently have no third-party accounts connected to this account.
eu: Oraingoz ez duzu hirugarrenen konturik lotu kontu honekin.

en: Add a Third-Party Account
eu: Hirugarrenen kontu bat gehitu

en: A third-party account from %(provider)s has been connected to your account.
eu: %(provider)s-eko hirugarrenen kontu bat zure kontuarekin konektatu da.

en: Third-Party Account Connected
eu: Hirugarrenen kontua konektatu da

en: A third-party account from %(provider)s has been disconnected from your account.
eu: %(provider)s-eko hirugarrenen kontu bat zure kontutik deskonektatu da.

en: Third-Party Account Disconnected
eu: Hirugarrenen kontua deskonektatu da

en: Connect %(provider)s
eu: %(provider)s konektatu

en: You are about to connect a new third-party account from %(provider)s.
eu: %(provider)s-eko hirugarrenen kontu berri bat konektatzear zaude.

en: Sign In Via %(provider)s
eu: %(provider)s bidez saioa hasi

en: You are about to sign in using a third-party account from %(provider)s.
eu: %(provider)s-eko hirugarrenen kontu bat erabiliz saioa hastear zaude.

en: Login Cancelled
eu: Baliogabetutako logina

en: You decided to cancel logging in to our site using one of your existing accounts. If this was a mistake, please proceed to <a href="%(login_url)s">sign in</a>.
eu: Lotutako kontu batekin saioa hasteko saiakera bertan behera utzi duzu. Oharkabean gertatu bada, mesedez <a href="%(login_url)s">saioa hasi</a> berriro.

en: The third-party account has been connected.
eu: Hirugarrenen kontua konektatu da.

en: The third-party account has been disconnected.
eu: Hirugarrenen kontua deskonektatu da.

en: You are about to use your %(provider_name)s account to login to
    %(site_name)s. As a final step, please complete the following form:
eu: Zure %(provider_name)s kontua erabiltzear zaude %(site_name)s
    webgunean saioa hasteko. Azken pausu bezala, mesedez osa ezazu
    formulario hau:

en: Or use a third-party
eu: Edo erabili hirugarren bat

en: Signed out of all other sessions.
eu: Beste saio guztietatik irten da.

en: Started At
eu: Hasiera-data

en: IP Address
eu: IP helbidea

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Last seen at
eu: Azkenekoz ikusita

en: Current
eu: Oraingoa

en: Sign Out Other Sessions
eu: Beste saioetatik irten

en: User Sessions
eu: Erabiltzailearen saioak

en: session key
eu: saio-gakoa
