django-allauth - en to ht translation catalogue (371 entries)

en: This account is currently inactive.
ht: Kont sa a pa aktif kounye a.

en: You cannot remove your primary email address.
ht: Ou pa ka retire adrès imel prensipal ou.

en: This email address is already associated with this account.
ht: Adrès imel sa a deja asosye ak kont sa a.

en: The email address and/or password you specified are not correct.
ht: Adrès imel la/oswa modpas ou mete a pa kòrèk.

en: The phone number and/or password you specified are not correct.
ht: Nimewo telefòn lan/oswa modpas ou mete a pa kòrèk.

en: A user is already registered with this email address.
ht: Gen yon itilizatè ki deja anrejistre ak adrès imel sa a.

en: Please type your current password.
ht: Tanpri antre modpas ou genyen kounye a.

en: Incorrect code.
ht: Kòd la pa kòrèk.

en: Incorrect password.
ht: Modpas pa kòrèk.

en: Invalid or expired key.
ht: Kle a pa valab oswa li ekspire.

en: Invalid login.
ht: Koneksyon pa valab.

en: The password reset token was invalid.
ht: Kòd pou renityalizasyon modpas la pa t valab.

en: You cannot add more than %d email addresses.
ht: Ou pa ka ajoute plis pase %d adrès imel.

en: A user is already registered with this phone number.
ht: Gen yon itilizatè ki deja anrejistre ak nimewo telefòn sa a.

en: Too many failed login attempts. Try again later.
ht: Twòp tantativ koneksyon ki echwe. Eseye ankò pita.

en: The email address is not assigned to any user account.
ht: Adrès imel la pa asosye ak okenn kont itilizatè.

en: The phone number is not assigned to any user account.
ht: Nimewo telefòn nan pa asosye ak okenn kont itilizatè.

en: Your primary email address must be verified.
ht: Fòk ou verifye adrès imel prensipal ou.

en: Username can not be used. Please use other username.
ht: Non itilizatè sa a pa ka itilize. Tanpri chwazi yon lòt non.

en: The username and/or password you specified are not correct.
ht: Non itilizatè sa/oswa modpas ou mete a pa kòrèk.

en: Please select only one.
ht: Tanpri chwazi sèlman youn.

en: The new value must be different from the current one.
ht: Nouvo valè a dwe diferan de sa ki egziste kounye a.

en: Be patient, you are sending too many requests.
ht: Pran pasyans, ou ap voye twòp demann.

en: Use your password
ht: Sèvi ak modpas ou

en: Use authenticator app or code
ht: Sèvi ak aplikasyon oswa kòd otantifikasyon

en: Use a security key
ht: Sèvi ak yon kle sekirite

en: Marked {email} as verified.
ht: Makee {email} ou kòm verifye.

en: Failed to mark {email} as verified.
ht: Echwe pou make {email} ou a kòm verifye.

en: Mark selected email addresses as verified
ht: Make adrès imel ou chwazi yo kòm verifye

en: Accounts
ht: Kont yo

en: Email
ht: Imel

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Enter a phone number including country code (e.g. +1 for the US).
ht: Antre yon nimewo telefòn ansanm ak kòd peyi a (egzanp: +1 pou US).

en: Phone
ht: Telefòn

en: You must type the same password each time.
ht: Ou dwe antre menm modpas la chak fwa.

en: Password
ht: Modpas

en: Remember Me
ht: Sonje mwen

en: Username
ht: Non itilizatè

[ctx: field label]
en: Login
ht: Konekte

en: Username, email or phone
ht: Non itilizatè, imel oswa telefòn

en: Username or email
ht: Non itilizatè oswa imel

en: Username or phone
ht: Non itilizatè oswa telefòn

en: Email or phone
ht: Imel oswa telefòn

en: Forgot your password?
ht: Bliye modpas ou?

en: Email (again)
ht: Imel (ankò)

en: Email address confirmation
ht: Konfimasyon adrès imel

en: Email (optional)
ht: Imel (opsyonèl)

en: Username (optional)
ht: Non itilizatè (opsyonèl)

en: You must type the same email each time.
ht: Ou dwe antre menm imel la chak fwa.

en: Password (again)
ht: Modpas (ankò)

en: Current Password
ht: Modpas aktyèl

en: New Password
ht: Nouvo modpas

en: New Password (again)
ht: Nouvo modpas (ankò)

en: Code
ht: Kòd

en: user
ht: itilizatè

en: email address
ht: adrès imel

en: verified
ht: verifye

en: primary
ht: prensipal

en: email addresses
ht: adrès imel yo

en: created
ht: kreye

en: sent
ht: voye

en: key
ht: kle

en: email confirmation
ht: konfimasyon imel

en: email confirmations
ht: konfimasyon imel yo

en: View your user ID
ht: Gade ID itilizatè ou

en: View your email address
ht: Gade adrès imel ou

en: View your basic profile information
ht: Gade enfòmasyon debaz pwofil ou

en: Grant permissions
ht: Bay otorizasyon

en: Wildcards are not allowed unless 'Allow URI wildcards' is enabled.
ht: Karaktè wildcard yo pa otorize sof si 'Pèmèt URI wildcard' aktive.

en: URI '{}' contains more than one wildcard (*). Only one wildcard per URI is allowed.
ht: URI '{}' gen plis pase yon wildcard (*). Yon sèl wildcard pou chak URI otorize.

en: Wildcards are only allowed in the hostname portion of the URI.
ht: Wildcard yo otorize sèlman nan pati non lòt la nan URI a.

en: Authorization code
ht: Kòd otorizasyon

en: Device code
ht: Kòd aparèy

en: Client credentials
ht: Idantifikasyon kliyan

en: Refresh token
ht: Token renouvle

en: Confidential
ht: Konfidansyèl

en: Public
ht: Piblik

en: The scope(s) the client is allowed to request. Provide one value per line, e.g.: openid(ENTER)profile(ENTER)email(ENTER)
ht: Domèn kliyan an gen dwa mande yo. Mete yon valè pa liy, egzanp: openid(ANTRE)profile(ANTRE)email(ANTRE)

en: In case the client does not specify any scope, these default scopes are used. Provide one value per line, e.g.: openid(ENTER)profile(ENTER)email(ENTER)
ht: Si kliyan an pa presize okenn domèn, sistèm nan ap itilize domèn sa yo pa default. Mete yon valè pa liy, egzanp: openid(ANTRE)profile(ANTRE)email(ANTRE)

en: A list of allowed grant types. Provide one value per line, e.g.: authorization_code(ENTER)client_credentials(ENTER)refresh_token(ENTER)
ht: Yon lis kalite otorizasyon ki pèmèt yo. Mete yon valè pa liy, egzanp: authorization_code(ANTRE)client_credentials(ANTRE)refresh_token(ANTRE)

en: A list of allowed origins for cross-origin requests, one per line.
ht: Yon lis sous ki otorize pou demann atravè orijin, youn pa liy.

en: Allow wildcards (*) in redirect URIs and CORS origins. When enabled, URIs can contain a single asterisk to match subdomains.
ht: Pèmèt wildcard (*) nan URI redireksyon ak orijin CORS. Lè li aktive, URI yo ka gen yon sèl asterisk pou matche ak sou-domèn.

en: A list of allowed response types. Provide one value per line, e.g.: code(ENTER)id_token token(ENTER)
ht: Yon lis kalite repons ki pèmèt yo. Mete yon valè pa liy, egzanp: code(ANTRE)id_token token(ANTRE)

en: client
ht: kliyan

en: clients
ht: kliyan yo

en: You cannot add an email address to an account protected by two-factor authentication.
ht: Ou pa ka ajoute yon adrès imel nan yon kont ki pwoteje ak otantifikasyon de etap.

en: You cannot deactivate two-factor authentication.
ht: Ou pa ka dezaktive otantifikasyon de etap.

en: You cannot generate recovery codes without having two-factor authentication enabled.
ht: Ou pa ka jenere kòd rekiperasyon san ou pa aktive otantifikasyon de etap.

en: You cannot activate two-factor authentication until you have verified your email address.
ht: Ou pa ka aktive otantifikasyon de etap jiskaske ou verifye adrès imel ou.

en: Master key
ht: Kle prensipal

en: Backup key
ht: Kle sovgad

en: Key nr. {number}
ht: Kle nimewo {number}

en: Recovery codes
ht: Kòd rekiperasyon

en: TOTP Authenticator
ht: Otantifikatè TOTP

en: Authenticator code
ht: Kòd otantifikatè

en: Passwordless
ht: San modpas

en: Enabling passwordless operation allows you to sign in using just this key, but imposes additional requirements such as biometrics or PIN protection.
ht: Lè ou aktive koneksyon san modpas, ou ka konekte sèlman ak kle sa a, men sa mande kondisyon siplemantè tankou biyometrik oswa pwoteksyon PIN.

en: An account already exists with this email address. Please sign in to that account first, then connect your %s account.
ht: Gen yon kont ki deja egziste ak adrès imel sa a. Tanpri konekte sou kont sa a an premye, epi apre sa konekte kont %s ou a.

en: Invalid token.
ht: Token pa valab.

en: Your account has no password set up.
ht: Kont ou a pa gen okenn modpas ki konfigire.

en: Your account has no verified email address.
ht: Kont ou a pa gen okenn adrès imel ki verifye.

en: You cannot disconnect your last remaining third-party account.
ht: Ou pa ka dekonekte dènye kont twazyèm pati ki rete a.

en: The third-party account is already connected to a different account.
ht: Kont twazyèm pati a deja konekte ak yon lòt kont.

en: Social Accounts
ht: Kont Sosyal yo

en: provider
ht: founisè

en: provider ID
ht: ID founisè

en: name
ht: non

en: client id
ht: id kliyan

en: App ID, or consumer key
ht: ID aplikasyon oswa kle konsomatè

en: secret key
ht: kle sekrè

en: API secret, client secret, or consumer secret
ht: Sekrè API, sekrè kliyan, oswa sekrè konsomatè

en: Key
ht: Kle

en: social application
ht: aplikasyon sosyal

en: social applications
ht: aplikasyon sosyal yo

en: last login
ht: dènye koneksyon

en: date joined
ht: dat enskripsyon

en: extra data
ht: done siplemantè

en: social account
ht: kont sosyal

en: social accounts
ht: kont sosyal yo

en: "oauth_token" (OAuth1) or access token (OAuth2)
ht: "oauth_token" (OAuth1) oswa token aksè (OAuth2)

en: token secret
ht: token sekrè

en: "oauth_token_secret" (OAuth1) or refresh token (OAuth2)
ht: "oauth_token_secret" (OAuth1) oswa token rafrechisman (OAuth2)

en: expires at
ht: ekspire nan

en: social application token
ht: token aplikasyon sosyal

en: social application tokens
ht: token aplikasyon sosyal yo

en: Invalid profile data
ht: Done pwofil pa valab

en: Login
ht: Konekte

en: Cancel
ht: Anile

en: Invalid response while obtaining request token from "%s". Response was: %s.
ht: Repons pa valab pandan w t ap jwenn token demann nan nan "%s". Repons lan te: %s.

en: Invalid response while obtaining access token from "%s".
ht: Repons pa valab pandan w t ap jwenn token aksè nan "%s".

en: No request token saved for "%s".
ht: Pa gen okenn token demann ki sove pou "%s".

en: No access token saved for "%s".
ht: Pa gen okenn token aksè ki sove pou "%s".

en: No access to private resources at "%s".
ht: Pa gen aksè ak resous prive nan "%s".

en: Invalid response while obtaining request token from "%s".
ht: Repons pa valab pandan w t ap jwenn token demann nan nan "%s".

en: Account Inactive
ht: Kont Inaktif

en: This account is inactive.
ht: Kont sa a inaktif.

en: We've sent a code to %(recipient)s. The code expires shortly, so please enter it soon.
ht: Nou voye yon kòd bay %(recipient)s. Kòd la ap ekspire byento, tanpri antre li rapid.

en: Confirm
ht: Konfime

en: Request new code
ht: Mande yon nouvo kòd

en: Confirm Access
ht: Konfime Aksè

en: Please reauthenticate to safeguard your account.
ht: Tanpri reotantifye pou pwoteje kont ou.

en: Alternative options
ht: Opsyon altènatif

en: Email Verification
ht: Verifikasyon Imel

en: Enter Email Verification Code
ht: Antre Kòd Verifikasyon Imel

en: Use a different email address
ht: Itilize yon lòt adrès imel

en: Sign In
ht: Konekte

en: Enter Sign-In Code
ht: Antre Kòd Koneksyon

en: Password Reset
ht: Reyajiste Modpas

en: Enter Password Reset Code
ht: Antre Kòd Reyajisteman Modpas

en: Phone Verification
ht: Verifikasyon Telefòn

en: Enter Phone Verification Code
ht: Antre Kòd Verifikasyon Telefòn

en: Use a different phone number
ht: Itilize yon lòt nimewo telefòn

en: Email Addresses
ht: Adrès Imel yo

en: The following email addresses are associated with your account:
ht: Adrès imel sa yo asosye ak kont ou:

en: Verified
ht: Verifye

en: Unverified
ht: Pa verifye

en: Primary
ht: Prensipal

en: Make Primary
ht: Fè Prensipal

en: Re-send Verification
ht: Re-voye Verifikasyon

en: Remove
ht: Retire

en: Add Email Address
ht: Ajoute Adrès Imel

en: Add Email
ht: Ajoute Imel

en: Do you really want to remove the selected email address?
ht: Èske ou vrèman vle retire adrès imel ou chwazi a?

en: You are receiving this email because you or someone else tried to signup for an
    account using email address:
    
    %(email)s
    
    However, an account using that email address already exists.  In case you have
    forgotten about this, please use the password forgotten procedure to recover
    your account:
    
    %(password_reset_url)s
ht: Ou resevwa imel sa a paske ou oswa yon lòt moun te eseye kreye yon kont ak adrès imel:
    
    %(email)s
    
     Men, gen deja yon kont ki egziste ak adrès imel sa a. Si ou bliye sa, tanpri sèvi ak pwosedi modpas bliye a pou rekipere kont ou:
    
    %(password_reset_url)s

en: Account Already Exists
ht: Kont la Deja Egziste

en: Hello from %(site_name)s!
ht: Bonjou soti nan %(site_name)s!

en: Thank you for using %(site_name)s!
    %(site_domain)s
ht: Mèsi paske w ap itilize %(site_name)s!
    %(site_domain)s

en: You are receiving this mail because the following change was made to your account:
ht: Ou resevwa mesaj sa a paske gen yon chanjman ki fèt nan kont ou:

en: If you do not recognize this change then please take proper security precautions immediately. The change to your account originates from:
    
    - IP address: %(ip)s
    - Browser: %(user_agent)s
    - Date: %(timestamp)s
ht: Si ou pa rekonèt chanjman sa a, tanpri pran prekosyon sekirite nesesè yo touswit. Chanjman nan kont ou a sòti nan:
    
    - Adrès IP: %(ip)s
    - Navigatè: %(user_agent)s
    - Dat: %(timestamp)s

en: Your email has been changed from %(from_email)s to %(to_email)s.
ht: Adrès imel ou te chanje soti nan %(from_email)s pou vin %(to_email)s.

en: Email Changed
ht: Imel Chanje

en: Your email has been confirmed.
ht: Imel ou konfime.

en: Email Confirmation
ht: Konfimasyon Imel

en: You're receiving this email because user %(user_display)s has given your email address to register an account on %(site_domain)s.
ht: Ou resevwa imel sa a paske itilizatè %(user_display)s te bay adrès imel ou pou anrejistre yon kont sou %(site_domain)s.

en: Your email verification code is listed below. Please enter it in your open browser window.
ht: Kòd verifikasyon imel ou an ekri anba a. Tanpri antre li nan fenèt navigatè ki ouvè a.

en: To confirm this is correct, go to %(activate_url)s
ht: Pou konfime sa, ale sou %(activate_url)s

en: Please Confirm Your Email Address
ht: Tanpri Konfime Adrès Imel Ou

en: Email address %(deleted_email)s has been removed from your account.
ht: Adrès imel %(deleted_email)s te retire nan kont ou.

en: Email Removed
ht: Imel Retire

en: Your sign-in code is listed below. Please enter it in your open browser window.
ht: Kòd koneksyon ou an ekri anba a. Tanpri antre li nan fenèt navigatè ki ouvè a.

en: This mail can be safely ignored if you did not initiate this action.
ht: Ou ka inyore imel sa a san pwoblèm si se pa ou ki te inisye aksyon sa a.

en: Sign-In Code
ht: Kòd Koneksyon

en: Your password has been changed.
ht: Modpas ou chanje.

en: Password Changed
ht: Modpas Chanje

en: Your password reset code is listed below. Please enter it in your open browser window.
ht: Kòd re-inisyalizasyon modpas ou an ekri anba a. Tanpri antre li nan fenèt navigatè ki ouvè a.

en: Password Reset Code
ht: Kòd Reyinisyalize Modpas

en: You're receiving this email because you or someone else has requested a password reset for your user account.
    It can be safely ignored if you did not request a password reset. Click the link below to reset your password.
ht: Ou resevwa imel sa a paske ou oswa yon lòt moun te mande yon reyinisyalizasyon modpas pou kont ou.
    Ou ka inyore mesaj sa a si ou pa t fè demann sa a. Klike sou lyen ki anba a pou reyinisyalize modpas ou.

en: In case you forgot, your username is %(username)s.
ht: Si ou bliye, non itilizatè ou se %(username)s.

en: Password Reset Email
ht: Imel Reyinisyalizasyon Modpas

en: Your password has been reset.
ht: Yo reyinisyalize modpas ou.

en: Your password has been set.
ht: Modpas ou defini.

en: Password Set
ht: Modpas Mete

en: You are receiving this email because you, or someone else, tried to access an account with email %(email)s. However, we do not have any record of such an account in our database.
ht: Ou resevwa imel sa a paske ou oswa yon lòt moun te eseye konekte nan yon kont ak imel %(email)s. Men, nou pa gen okenn dosye ki koresponn ak kont sa a nan baz done nou an.

en: If it was you, you can sign up for an account using the link below.
ht: Si se ou menm, ou ka kreye yon kont avèk lyen ki anba a.

en: Unknown Account
ht: Kont Enkonu

en: Email Address
ht: Adrès Imèl

en: Current email
ht: Imèl aktyèl

en: Changing to
ht: Chanje pou

en: Your email address is still pending verification.
ht: Adrès imèl ou a toujou ap tann verifikasyon.

en: Cancel Change
ht: Anile Chanjman

en: Change to
ht: Chanje pou

en: Change Email
ht: Chanje Imèl

en: Confirm Email Address
ht: Konfime Adrès Imèl

en: Please confirm that <a href="mailto:%(email)s">%(email)s</a> is an email address for user %(user_display)s.
ht: Tanpri konfime ke <a href="mailto:%(email)s">%(email)s</a> se yon adrès imèl pou itilizatè %(user_display)s.

en: Unable to confirm %(email)s because it is already confirmed by a different account.
ht: Nou pa ka konfime %(email)s paske li deja konfime pa yon lòt kont.

en: This email confirmation link expired or is invalid. Please <a href="%(email_url)s">issue a new email confirmation request</a>.
ht: Lyen konfimasyon imèl sa a ekspire oswa li pa valab. Tanpri <a href="%(email_url)s">fè yon nouvo demann konfimasyon imèl</a>.

en: If you have not created an account yet, then please %(link)ssign up%(end_link)s first.
ht: Si ou poko kreye yon kont, tanpri %(link)senskri%(end_link)s an premye.

en: Sign in with a passkey
ht: Konekte ak yon kle pas

en: Send me a sign-in code
ht: Voye yon kòd koneksyon ban mwen

en: Sign Out
ht: Dekonekte

en: Are you sure you want to sign out?
ht: Èske ou sèten ou vle dekonekte?

en: You cannot remove your primary email address (%(email)s).
ht: Ou pa ka retire adrès imèl prensipal ou a (%(email)s).

en: Confirmation email sent to %(email)s.
ht: Yon imèl konfimasyon te voye bay %(email)s.

en: You have confirmed %(email)s.
ht: Ou konfime %(email)s.

en: Removed email address %(email)s.
ht: Adrès imèl %(email)s te retire.

en: Successfully signed in as %(name)s.
ht: Ou konekte avèk siksè kòm %(name)s.

en: You have signed out.
ht: Ou dekonekte.

en: A sign-in code has been sent to %(recipient)s.
ht: Yon kòd koneksyon te voye bay %(recipient)s.

en: Password successfully changed.
ht: Modpas chanje avèk siksè.

en: Password successfully set.
ht: Modpas mete avèk siksè.

en: A verification code has been sent to %(phone)s.
ht: Yon kòd verifikasyon te voye bay %(phone)s.

en: You have verified phone number %(phone)s.
ht: Ou verifye nimewo telefòn %(phone)s.

en: Primary email address set.
ht: Adrès imel prensipal la mete.

en: Change Password
ht: Chanje modpas

en: Forgot Password?
ht: Ou bliye modpas ou?

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we'll send you an email allowing you to reset it.
ht: Ou bliye modpas ou? Mete adrès imel ou anba a, n ap voye yon imel pou ou pou w ka rekipere l.

en: Reset My Password
ht: Reyajiste modpas mwen

en: Please contact us if you have any trouble resetting your password.
ht: Tanpri kontakte nou si w rankontre pwoblèm pou reyajiste modpas ou.

en: We have sent you an email. If you have not received it please check your spam folder. Otherwise contact us if you do not receive it in a few minutes.
ht: Nou voye yon imel pou ou. Si ou poko resevwa li, tanpri gade nan dosye spam ou. Sinon kontakte nou si ou poko jwenn li apre kèk minit.

en: Bad Token
ht: Move kòd

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a <a href="%(passwd_reset_url)s">new password reset</a>.
ht: Lyèn pou reyajiste modpas la pa valab, petèt paske li te deja itilize. Tanpri mande yon <a href="%(passwd_reset_url)s">nouvo reyajistreman modpas</a>.

en: Your password is now changed.
ht: Modpas ou chanje kounye a.

en: Set Password
ht: Mete modpas

en: Change Phone
ht: Chanje nimewo

en: Current phone
ht: Nimewo aktyèl

en: Your phone number is still pending verification.
ht: Nimewo telefòn ou toujou ap tann verifikasyon.

[ctx: action]
en: Change Phone
ht: Chanje nimewo

en: Enter your password:
ht: Antre modpas ou:

en: You will receive a special code for a password-free sign-in.
ht: Ou pral resevwa yon kòd espesyal pou konekte san modpas.

en: Request Code
ht: Mande kòd

en: Other sign-in options
ht: Lòt opsyon pou konekte

en: Signup
ht: Enskri

en: Sign Up
ht: Enskri

en: Already have an account? Then please %(link)ssign in%(end_link)s.
ht: Ou deja gen yon kont? Tanpri %(link)skonekte%(end_link)s.

en: Sign up using a passkey
ht: Enskri ak yon kle dijital

en: Passkey Sign Up
ht: Enskripsyon ak kle dijital

en: Other options
ht: Lòt opsyon

en: Sign Up Closed
ht: Enskripsyon Fèmen

en: We are sorry, but the sign up is currently closed.
ht: Nou regrèt, men enskripsyon yo fèmen kounye a.

en: Note
ht: Nòt

en: You are already logged in as %(user_display)s.
ht: Ou deja konekte kòm %(user_display)s.

en: Warning:
ht: Avètisman :

en: You currently do not have any email address set up. You should really add an email address so you can receive notifications, reset your password, etc.
ht: Ou poko mete okenn adrès imel. Ou ta dwe ajoute yon adrès imel pou resevwa notifikasyon, rekipere modpas ou, elatriye.

en: Verify Your Email Address
ht: Verifye Adrès Imèl Ou

en: We have sent an email to you for verification. Follow the link provided to finalize the signup process. If you do not see the verification email in your main inbox, check your spam folder. Please contact us if you do not receive the verification email within a few minutes.
ht: Nou voye yon imel pou verifye. Swiv lyen ki ladan pou finalize enskripsyon an. Si ou pa jwenn imel la nan bwat prensipal ou, gade nan dosye spam la. Tanpri kontakte nou si ou pa jwenn imel la nan kèk minit.

en: This part of the site requires us to verify that
    you are who you claim to be. For this purpose, we require that you
    verify ownership of your email address.
ht: Pati sa a nan sit la mande pou nou verifye ke ou se moun ou di ou ye a. Pou rezon sa a, nou mande pou ou verifye ke adrès imel ou se pou ou.

en: We have sent an email to you for
    verification. Please click on the link inside that email. If you do not see the verification email in your main inbox, check your spam folder. Otherwise
    contact us if you do not receive it within a few minutes.
ht: Nou voye yon imel ba ou pou verifye. Tanpri klike sou lyen ki ladan imel sa a. Si ou pa wè li nan bwat prensipal ou, gade nan dosye spam la. Sinon, kontakte nou si ou pa jwenn li nan kèk minit.

en: <strong>Note:</strong> you can still <a href="%(email_url)s">change your email address</a>.
ht: <strong>Nòt :</strong> ou toujou ka <a href="%(email_url)s">chanje adrès imel ou</a>.

en: Messages:
ht: Mesaj :

en: Menu:
ht: Meni :

en: Account Connections
ht: Koneksyon Kont

en: Two-Factor Authentication
ht: Otentifikasyon De Faktè

en: Sessions
ht: Sesyon

en: Authorize
ht: Otorize

en: %(client_name)s wants to access your %(site_name)s account.
ht: %(client_name)s vle jwenn aksè nan kont %(site_name)s ou.

en: Enter Device Code
ht: Antre Kòd Aparèy la

en: Enter the code displayed on your device.
ht: Antre kòd ki parèt sou aparèy ou a.

en: Continue
ht: Kontinye

en: Confirm Device
ht: Konfime Aparèy

en: Please confirm the code shown on your %(client_name)s to authorize this device.
ht: Tanpri konfime kòd ki montre sou %(client_name)s ou a pou otorize aparèy sa a.

en: Deny
ht: Refize

en: Device Authorized
ht: Aparèy Ototorize

en: You successfully authorized your %(client_name)s device.
ht: Ou fin otorize aparèy %(client_name)s ou a avèk siksè.

en: Device Denied
ht: Aparèy Refize

en: Authorization for your %(client_name)s device has been denied.
ht: Otorizasyon pou aparèy %(client_name)s ou a te refize.

en: Error
ht: Erè

en: Stay Signed In
ht: Rete konekte

en: Your account is protected by two-factor authentication. Please enter an authenticator code:
ht: Kont ou pwoteje ak otantifikasyon de-faktè. Tanpri antre yon kòd otantifikatè:

en: A new set of Two-Factor Authentication recovery codes has been generated.
ht: Yo fin kreye yon nouvo seri kòd rekiperasyon pou Otantifikasyon De-Faktè.

en: New Recovery Codes Generated
ht: Nouvo Kòd Rekiperasyon Kreye

en: Authenticator app activated.
ht: Aplikasyon otantifikatè aktive.

en: Authenticator App Activated
ht: Aplikasyon Otantifikatè Aktive

en: Authenticator app deactivated.
ht: Aplikasyon otantifikatè dezaktive.

en: Authenticator App Deactivated
ht: Aplikasyon Otantifikatè Dezaktive

en: A new security key has been added.
ht: Yo te ajoute yon nouvo kle sekirite.

en: Security Key Added
ht: Kle Sekirite Ajoute

en: A security key has been removed.
ht: Yo te retire yon kle sekirite.

en: Security Key Removed
ht: Kle Sekirite Retire

en: Authenticator App
ht: Aplikasyon Otantifikatè

en: Authentication using an authenticator app is active.
ht: Otantifikasyon ak yon aplikasyon otantifikatè aktive.

en: An authenticator app is not active.
ht: Pa gen aplikasyon otantifikatè ki aktive.

en: Deactivate
ht: Dezaktive

en: Activate
ht: Aktive

en: Security Keys
ht: Kle Sekirite

en: You have added %(count)s security key. | You have added %(count)s security keys.
ht[0]: Ou te ajoute %(count)s kle sekirite.
ht[1]: Ou te ajoute %(count)s kle sekirite.

en: No security keys have been added.
ht: Pa gen okenn kle sekirite ki te ajoute.

en: Manage
ht: Jere

en: Add
ht: Ajoute

en: Recovery Codes
ht: Kòd Rekiperasyon

en: There is %(unused_count)s out of %(total_count)s recovery codes available. | There are %(unused_count)s out of %(total_count)s recovery codes available.
ht[0]: Gen %(unused_count)s sou %(total_count)s kòd rekiperasyon ki disponib.
ht[1]: Gen %(unused_count)s sou %(total_count)s kòd rekiperasyon ki disponib.

en: No recovery codes set up.
ht: Pa gen kòd rekiperasyon ki mete.

en: View
ht: Gade

en: Download
ht: Telechaje

en: Generate
ht: Jenere

en: A new set of recovery codes has been generated.
ht: Yo te jenere yon nouvo seri kòd rekiperasyon.

en: Save them  in a secure location now — they won't be shown again.
ht: Sove yo nan yon kote ki an sekirite kounye a — yo p ap parèt ankò.

en: Security key added.
ht: Kle sekirite ajoute.

en: Security key removed.
ht: Kle sekirite retire.

en: Enter an authenticator code:
ht: Antre yon kòd otantifikatè:

en: You are about to generate a new set of recovery codes for your account.
ht: Ou pral jenere yon nouvo seri kòd rekiperasyon pou kont ou.

en: This action will invalidate your existing codes.
ht: Aksyon sa a ap fè kòd ou genyen yo vin pa valab.

en: Are you sure?
ht: Èske ou sèten?

en: Unused codes
ht: Kòd ki poko itilize

en: Download codes
ht: Telechaje kòd yo

en: Generate new codes
ht: Jenere nouvo kòd

en: I have saved my recovery codes
ht: Mwen sove kòd rekiperasyon mwen yo

en: Activate Authenticator App
ht: Aktive Aplikasyon Otantifikatè

en: To protect your account with two-factor authentication, scan the QR code below with your authenticator app. Then, input the verification code generated by the app below.
ht: Pou pwoteje kont ou ak otantifikasyon de-faktè, eskane kòd QR ki anba a ak aplikasyon otantifikatè ou. Apre sa, antre kòd verifikasyon aplikasyon an jenere a anba a.

en: Authenticator secret
ht: Secrè otantifikatè

en: You can store this secret and use it to reinstall your authenticator app at a later time.
ht: Ou ka estoke sekrè sa a epi sèvi avè l pou re-enstale aplikasyon otantifikatè ou yon lòt lè.

en: Deactivate Authenticator App
ht: Dezaktive Aplikasyon Otantifikatè

en: You are about to deactivate authenticator app based authentication. Are you sure?
ht: Ou pral dezaktive otantifikasyon ki baze sou aplikasyon otantifikatè. Èske ou sèten?

en: Trust this Browser?
ht: Fè konfyans navigatè sa a?

en: If you choose to trust this browser, you will not be asked for a verification code the next time you sign in.
ht: Si ou chwazi fè konfyans navigatè sa a, yo pap mande ou yon kòd verifikasyon pwochen fwa ou konekte.

en: Trust for %(period)s
ht: Fè konfyans pandan %(period)s

en: Don't Trust
ht: Pa Fè Konfyans

en: Add Security Key
ht: Ajoute Kle Sekirite

en: Remove Security Key
ht: Retire Kle Sekirite

en: Are you sure you want to remove this security key?
ht: Èske ou sèten ou vle retire kle sekirite sa a?

en: Usage
ht: Itilizasyon

en: Passkey
ht: Kle Pase

en: Security key
ht: Kle Sekirite

en: This key does not indicate whether it is a passkey.
ht: Kle sa a pa endike si li se yon kle pase.

en: Unspecified
ht: Pa Espesifye

en: Added on %(created_at)s
ht: Ajoute nan %(created_at)s

en: Last used %(last_used)s
ht: Dènye itilizasyon %(last_used)s

en: Edit
ht: Modifye

en: Edit Security Key
ht: Modifye Kle Sekirite

en: Save
ht: Sove

en: Create Passkey
ht: Kreye Kle Pase

en: You are about to create a passkey for your account. As you can add additional keys later on, you can use a descriptive name to tell the keys apart.
ht: Ou pral kreye yon kle pase pou kont ou. Paske ou ka ajoute lòt kle pita, ou ka itilize yon non ki dekri yo pou distenge kle yo youn ak lòt.

en: Create
ht: Kreye

en: This functionality requires JavaScript.
ht: Fonksyonalite sa a mande JavaScript.

en: Third-Party Login Failure
ht: Echèk Koneksyon Twazyèm Pati

en: An error occurred while attempting to login via your third-party account.
ht: Gen yon erè ki rive pandan wap eseye konekte ak kont twazyèm pati ou a.

en: You can sign in to your account using any of the following third-party accounts:
ht: Ou ka konekte nan kont ou a itilize nenpòt nan kont twazyèm pati ki anba yo:

en: You currently have no third-party accounts connected to this account.
ht: Kounye a, ou pa gen okenn kont twazyèm pati konekte ak kont sa a.

en: Add a Third-Party Account
ht: Ajoute yon Kont Twazyèm Pati

en: A third-party account from %(provider)s has been connected to your account.
ht: Yon kont twazyèm pati soti nan %(provider)s konekte ak kont ou a.

en: Third-Party Account Connected
ht: Kont Twazyèm Pati Konekte

en: A third-party account from %(provider)s has been disconnected from your account.
ht: Yon kont twazyèm pati soti nan %(provider)s dekonèkte soti nan kont ou a.

en: Third-Party Account Disconnected
ht: Kont Twazyèm Pati Dekonèkte

en: Connect %(provider)s
ht: Konekte %(provider)s

en: You are about to connect a new third-party account from %(provider)s.
ht: Ou pral konekte yon nouvo kont twazyèm pati soti nan %(provider)s.

en: Sign In Via %(provider)s
ht: Konekte atravè %(provider)s

en: You are about to sign in using a third-party account from %(provider)s.
ht: Ou pral konekte itilize yon kont twazyèm pati soti nan %(provider)s.

en: Login Cancelled
ht: Koneksyon Anile

en: You decided to cancel logging in to our site using one of your existing accounts. If this was a mistake, please proceed to <a href="%(login_url)s">sign in</a>.
ht: Ou deside anile koneksyon nan sit nou an itilize youn nan kont ou deja genyen yo. Si sa te yon erè, tanpri kontinye pou <a href="%(login_url)s">konekte</a>.

en: The third-party account has been connected.
ht: Kont twazyèm pati a konekte.

en: The third-party account has been disconnected.
ht: Kont twazyèm pati a dekonèkte.

en: You are about to use your %(provider_name)s account to login to
    %(site_name)s. As a final step, please complete the following form:
ht: Ou pral itilize kont %(provider_name)s ou a pou konekte nan
    %(site_name)s. Kòm dènye etap, tanpri ranpli fòm sa a:

en: Or use a third-party
ht: Oswa itilize yon twazyèm pati

en: Signed out of all other sessions.
ht: Dekonekte nan tout lòt sesyon yo.

en: Started At
ht: Kòmanse Lè

en: IP Address
ht: Adrès IP

en: Browser
ht: Navigatè

en: Last seen at
ht: Dènye fwa wè nan

en: Current
ht: Kouran

en: Sign Out Other Sessions
ht: Dekonekte Lòt Sesyon

en: User Sessions
ht: Sesyon Itilizatè

en: session key
ht: kle sesyon
