django-filter - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: date
bg: дата

en: year
bg: година

en: month
bg: месец

en: day
bg: ден

en: week day
bg: ден от седмицата

en: hour
bg: час

en: minute
bg: минута

en: second
bg: секунда

en: contains
bg: съдържа

en: is in
bg: в

en: is greater than
bg: е по-голям от

en: is greater than or equal to
bg: е по-голям или равен на

en: is less than
bg: е по-малък от

en: is less than or equal to
bg: е по-малък или равен на

en: starts with
bg: започва с

en: ends with
bg: завършва с

en: is in range
bg: е в диапазона

en: matches regex
bg: съвпада с регуларен израз

en: search
bg: търсене

en: is contained by
bg: се съдържа от

en: overlaps
bg: припокрива

en: has key
bg: има ключ

en: has keys
bg: има ключове

en: has any keys
bg: има който и да е ключ

en: Select a lookup.
bg: Изберете справка

en: Range query expects two values.
bg: Търсенето по диапазон изисква две стойности

en: Today
bg: Днес

en: Yesterday
bg: Вчера

en: Past 7 days
bg: Последните 7 дни

en: This month
bg: Този месец

en: This year
bg: Тази година

en: Multiple values may be separated by commas.
bg: Множество стойности може да се разделят със запетая

en: %s (descending)
bg: %s (намалавящ)

en: Ordering
bg: Подредба

en: Submit
bg: Изпращане

en: Field filters
bg: Филтри на полетата

en: exclude
bg: изключва

en: All
bg: Всичко

en: Unknown
bg: Неизвестен

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не
