Django REST framework - en to cs translation catalogue (94 entries)

en: Invalid basic header. No credentials provided.
cs: Chybná hlavička. Nebyly poskytnuty přihlašovací údaje.

en: Invalid basic header. Credentials string should not contain spaces.
cs: Chybná hlavička. Přihlašovací údaje by neměly obsahovat mezery.

en: Invalid basic header. Credentials not correctly base64 encoded.
cs: Chybná hlavička. Přihlašovací údaje nebyly správně zakódovány pomocí base64.

en: Invalid username/password.
cs: Chybné uživatelské jméno nebo heslo.

en: User inactive or deleted.
cs: Uživatelský účet je neaktivní nebo byl smazán.

en: Invalid token header. No credentials provided.
cs: Chybná hlavička tokenu. Nebyly zadány přihlašovací údaje.

en: Invalid token header. Token string should not contain spaces.
cs: Chybná hlavička tokenu. Přihlašovací údaje by neměly obsahovat mezery.

en: Invalid token header. Token string should not contain invalid characters.
cs: Chybná hlavička s tokenem. Token nesmí obsahovat nevalidní znaky.

en: Invalid token.
cs: Chybný token.

en: Auth Token
cs: Autentizační token

en: Key
cs: Klíč

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Unable to log in with provided credentials.
cs: Zadanými údaji se nebylo možné přihlásit.

en: Must include "username" and "password".
cs: Musí obsahovat "uživatelské jméno" a "heslo".

en: A server error occurred.
cs: Chyba na straně serveru.

en: Malformed request.
cs: Neplatný formát požadavku.

en: Incorrect authentication credentials.
cs: Chybné přihlašovací údaje.

en: Authentication credentials were not provided.
cs: Nebyly zadány přihlašovací údaje.

en: You do not have permission to perform this action.
cs: K této akci nemáte oprávnění.

en: Not found.
cs: Nenalezeno.

en: Method "{method}" not allowed.
cs: Metoda "{method}" není povolena.

en: Could not satisfy the request Accept header.
cs: Nelze vyhovět požadavku v hlavičce Accept.

en: Unsupported media type "{media_type}" in request.
cs: Nepodporovaný media type "{media_type}" v požadavku.

en: Request was throttled.
cs: Požadavek byl limitován kvůli omezení počtu požadavků za časovou periodu.

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: This field may not be null.
cs: Toto pole nesmí být prázdné (null).

en: This field may not be blank.
cs: Toto pole nesmí být prázdné.

en: Ensure this field has no more than {max_length} characters.
cs: Zkontrolujte, že toto pole není delší než {max_length} znaků.

en: Ensure this field has at least {min_length} characters.
cs: Zkontrolujte, že toto pole obsahuje alespoň {min_length} znaků.

en: Enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: This value does not match the required pattern.
cs: Hodnota v tomto poli neodpovídá požadovanému formátu.

en: Enter a valid "slug" consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
cs: Vložte platnou "zkrácenou formu" obsahující pouze malá písmena, čísla, spojovník nebo podtržítko.

en: Enter a valid URL.
cs: Vložte platný odkaz.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
cs: Vložte platnou IPv4 nebo IPv6 adresu.

en: A valid integer is required.
cs: Je vyžadováno celé číslo.

en: Ensure this value is less than or equal to {max_value}.
cs: Zkontrolujte, že hodnota je menší nebo rovna {max_value}.

en: Ensure this value is greater than or equal to {min_value}.
cs: Zkontrolujte, že hodnota je větší nebo rovna {min_value}.

en: String value too large.
cs: Řetězec je příliš dlouhý.

en: A valid number is required.
cs: Je vyžadováno číslo.

en: Ensure that there are no more than {max_digits} digits in total.
cs: Zkontrolujte, že číslo neobsahuje více než {max_digits} čislic.

en: Ensure that there are no more than {max_decimal_places} decimal places.
cs: Zkontrolujte, že číslo nemá více než {max_decimal_places} desetinných míst.

en: Ensure that there are no more than {max_whole_digits} digits before the decimal point.
cs: Zkontrolujte, že číslo neobsahuje více než {max_whole_digits} čislic před desetinnou čárkou.

en: Datetime has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
cs: Chybný formát data a času. Použijte jeden z těchto formátů: {format}.

en: Expected a datetime but got a date.
cs: Bylo zadáno pouze datum bez času.

en: Date has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
cs: Chybný formát data. Použijte jeden z těchto formátů: {format}.

en: Expected a date but got a datetime.
cs: Bylo zadáno datum a čas, místo samotného data.

en: Time has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
cs: Chybný formát času. Použijte jeden z těchto formátů: {format}.

en: Duration has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
cs: Trvání má nesprávný formát. Použijte jeden z následujících: {format}.

en: "{input}" is not a valid choice.
cs: "{input}" není platnou možností.

en: More than {count} items...
cs: Více než {count} položek...

en: Expected a list of items but got type "{input_type}".
cs: Byl očekáván seznam položek ale nalezen "{input_type}".

en: This selection may not be empty.
cs: Tento výběr by neměl být prázdný.

en: "{input}" is not a valid path choice.
cs: "{input}" není validní cesta k souboru.

en: No file was submitted.
cs: Nebyl zaslán žádný soubor.

en: The submitted data was not a file. Check the encoding type on the form.
cs: Zaslaná data neobsahují soubor. Zkontrolujte typ kódování ve formuláři.

en: No filename could be determined.
cs: Nebylo možné zjistit jméno souboru.

en: The submitted file is empty.
cs: Zaslaný soubor je prázdný.

en: Ensure this filename has at most {max_length} characters (it has {length}).
cs: Zajistěte, aby jméno souboru obsahovalo maximálně {max_length} znaků (teď má {length} znaků).

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
cs: Nahrajte platný obrázek. Nahraný soubor buď není obrázkem nebo je poškozen.

en: This list may not be empty.
cs: Tento list by neměl být prázdný.

en: Expected a dictionary of items but got type "{input_type}".
cs: Byl očekáván slovník položek ale nalezen "{input_type}".

en: Value must be valid JSON.
cs: Hodnota musí být platná hodnota JSON.

en: Search
cs: Hledat

en: Ordering
cs: Řazení

en: ascending
cs: vzestupně

en: descending
cs: sestupně

en: Invalid page.
cs: Nevalidní strana.

en: Invalid cursor
cs: Chybný kurzor

en: Invalid pk "{pk_value}" - object does not exist.
cs: Chybný primární klíč "{pk_value}" - objekt neexistuje.

en: Incorrect type. Expected pk value, received {data_type}.
cs: Chybný typ. Byl přijat typ {data_type} místo hodnoty primárního klíče.

en: Invalid hyperlink - No URL match.
cs: Chybný odkaz - nebyla nalezena žádní shoda.

en: Invalid hyperlink - Incorrect URL match.
cs: Chybný odkaz - byla nalezena neplatná shoda.

en: Invalid hyperlink - Object does not exist.
cs: Chybný odkaz - objekt neexistuje.

en: Incorrect type. Expected URL string, received {data_type}.
cs: Chybný typ. Byl přijat typ {data_type} místo očekávaného odkazu.

en: Object with {slug_name}={value} does not exist.
cs: Objekt s {slug_name}={value} neexistuje.

en: Invalid value.
cs: Chybná hodnota.

en: Invalid data. Expected a dictionary, but got {datatype}.
cs: Chybná data. Byl přijat typ {datatype} místo očekávaného slovníku.

en: Filters
cs: Filtry

en: None
cs: Neuvedeno

en: No items to select.
cs: Žádné položky k výběru.

en: This field must be unique.
cs: Tato položka musí být unikátní.

en: The fields {field_names} must make a unique set.
cs: Položka {field_names} musí tvořit unikátní množinu.

en: This field must be unique for the "{date_field}" date.
cs: Tato položka musí být pro datum "{date_field}" unikátní.

en: This field must be unique for the "{date_field}" month.
cs: Tato položka musí být pro měsíc "{date_field}" unikátní.

en: This field must be unique for the "{date_field}" year.
cs: Tato položka musí být pro rok "{date_field}" unikátní.

en: Invalid version in "Accept" header.
cs: Chybné číslo verze v hlavičce Accept.

en: Invalid version in URL path.
cs: Chybné číslo verze v odkazu.

en: Invalid version in URL path. Does not match any version namespace.
cs: Nevalidní verze v URL cestě. Neodpovídá žádnému z jmenných prostorů pro verze.

en: Invalid version in hostname.
cs: Chybné číslo verze v hostname.

en: Invalid version in query parameter.
cs: Chybné čislo verze v URL parametru.
