Django REST framework - en to et translation catalogue (95 entries)

en: Invalid basic header. No credentials provided.
et: Sobimatu lihtpäis. Kasutajatunnus on esitamata.

en: Invalid basic header. Credentials string should not contain spaces.
et: Sobimatu lihtpäis. Kasutajatunnus ei tohi sisaldada tühikuid.

en: Invalid basic header. Credentials not correctly base64 encoded.
et: Sobimatu lihtpäis. Kasutajatunnus pole korrektselt base64-kodeeritud.

en: Invalid username/password.
et: Sobimatu kasutajatunnus/salasõna.

en: User inactive or deleted.
et: Kasutaja on inaktiivne või kustutatud.

en: Invalid token header. No credentials provided.
et: Sobimatu lubakaardi päis. Kasutajatunnus on esitamata.

en: Invalid token header. Token string should not contain spaces.
et: Sobimatu lubakaardi päis. Loa sõne ei tohi sisaldada tühikuid.

en: Invalid token header. Token string should not contain invalid characters.
et: Sobimatu lubakaardi päis. Loa sõne ei tohi sisaldada sobimatuid märke.

en: Invalid token.
et: Sobimatu lubakaart.

en: Auth Token
et: Autentimistähis

en: Key
et: Võti

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Token
et: Tähis

en: Tokens
et: Tähised

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Salasõna

en: Unable to log in with provided credentials.
et: Sisselogimine antud tunnusega ebaõnnestus.

en: Must include "username" and "password".
et: Peab sisaldama "kasutajatunnust" ja "slasõna".

en: A server error occurred.
et: Viga serveril.

en: Malformed request.
et: Väändunud päring.

en: Incorrect authentication credentials.
et: Ebakorrektne autentimistunnus.

en: Authentication credentials were not provided.
et: Autentimistunnus on esitamata.

en: You do not have permission to perform this action.
et: Teil puuduvad piisavad õigused selle tegevuse teostamiseks.

en: Not found.
et: Ei leidnud.

en: Method "{method}" not allowed.
et: Meetod "{method}" pole lubatud.

en: Could not satisfy the request Accept header.
et: Päringu Accept-päist ei suutnud täita.

en: Unsupported media type "{media_type}" in request.
et: Meedia tüüpi {media_type} päringus ei toetata.

en: Request was throttled.
et: Liiga palju päringuid.

en: This field is required.
et: Väli on kohustuslik.

en: This field may not be null.
et: Väli ei tohi olla tühi.

en: This field may not be blank.
et: See väli ei tohi olla tühi.

en: Ensure this field has no more than {max_length} characters.
et: Veendu, et see väli poleks pikem kui {max_length} tähemärki.

en: Ensure this field has at least {min_length} characters.
et: Veendu, et see väli oleks vähemalt {min_length} tähemärki pikk.

en: Enter a valid email address.
et: Sisestage kehtiv e-posti aadress.

en: This value does not match the required pattern.
et: Väärtus ei ühti etteantud mustriga.

en: Enter a valid "slug" consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
et: Sisestage kehtiv "slug", mis koosneks tähtedest, numbritest, ala- või sidekriipsudest.

en: Enter a valid URL.
et: Sisestage korrektne URL.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
et: Sisesta valiidne IPv4 või IPv6 aadress

en: A valid integer is required.
et: Sisendiks peab olema täisarv.

en: Ensure this value is less than or equal to {max_value}.
et: Veenduge, et väärtus on väiksem kui või võrdne väärtusega {max_value}.

en: Ensure this value is greater than or equal to {min_value}.
et: Veenduge, et väärtus on suurem kui või võrdne väärtusega {min_value}.

en: String value too large.
et: Sõne on liiga pikk.

en: A valid number is required.
et: Sisendiks peab olema arv.

en: Ensure that there are no more than {max_digits} digits in total.
et: Veenduge, et kokku pole rohkem kui {max_digits} numbit.

en: Ensure that there are no more than {max_decimal_places} decimal places.
et: Veenduge, et komakohti pole rohkem kui {max_decimal_places}.

en: Ensure that there are no more than {max_whole_digits} digits before the decimal point.
et: Veenduge, et täiskohti poleks rohkem kui {max_whole_digits}.

en: Datetime has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
et: Valesti formaaditud kuupäev-kellaaeg. Kasutage mõnda neist: {format}.

en: Expected a datetime but got a date.
et: Ootasin kuupäev-kellaaeg andmetüüpi, kuid sain hoopis kuupäeva.

en: Date has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
et: Valesti formaaditud kuupäev. Kasutage mõnda neist: {format}.

en: Expected a date but got a datetime.
et: Ootasin kuupäeva andmetüüpi, kuid sain hoopis kuupäev-kellaaja.

en: Time has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
et: Valesti formaaditud kellaaeg. Kasutage mõnda neist: {format}.

en: Duration has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
et: Valesti formaaditud kestvus. Kasutage mõnda neist: {format}

en: "{input}" is not a valid choice.
et: "{input}" on sobimatu valik.

en: More than {count} items...
et: Kirjeid on rohkem kui {count} ...

en: Expected a list of items but got type "{input_type}".
et: Ootasin kirjete järjendit, kuid sain "{input_type}" - tüübi.

en: This selection may not be empty.
et: Valik ei tohi olla määramata.

en: "{input}" is not a valid path choice.
et: "{input}" on sobimatu valik.

en: No file was submitted.
et: Ühtegi faili ei esitatud.

en: The submitted data was not a file. Check the encoding type on the form.
et: Esitatud andmetes ei olnud faili. Kontrollige vormi kodeeringut.

en: No filename could be determined.
et: Ei suutnud tuvastada failinime.

en: The submitted file is empty.
et: Esitatud fail oli tühi.

en: Ensure this filename has at most {max_length} characters (it has {length}).
et: Veenduge, et failinimi oleks maksimaalselt {max_length} tähemärki pikk (praegu on {length}).

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
et: Laadige üles kehtiv pildifail. Üles laetud fail ei olnud pilt või oli see katki.

en: This list may not be empty.
et: Loetelu ei tohi olla määramata.

en: Expected a dictionary of items but got type "{input_type}".
et: Ootasin kirjete sõnastikku, kuid sain "{input_type}".

en: Value must be valid JSON.
et: Väärtus peab olema valiidne JSON.

en: Search
et: Otsing

en: Ordering
et: Järjestus

en: ascending
et: kasvav

en: descending
et: kahanev

en: Invalid page.
et: Sobimatu lehekülg.

en: Invalid cursor
et: Sobimatu kursor

en: Invalid pk "{pk_value}" - object does not exist.
et: Sobimatu primaarvõti "{pk_value}" - objekti pole olemas.

en: Incorrect type. Expected pk value, received {data_type}.
et: Sobimatu andmetüüp. Ootasin primaarvõtit, sain {data_type}.

en: Invalid hyperlink - No URL match.
et: Sobimatu hüperlink - ei leidnud URLi vastet.

en: Invalid hyperlink - Incorrect URL match.
et: Sobimatu hüperlink - vale URLi vaste.

en: Invalid hyperlink - Object does not exist.
et: Sobimatu hüperlink - objekti ei eksisteeri.

en: Incorrect type. Expected URL string, received {data_type}.
et: Sobimatu andmetüüp. Ootasin URLi sõne, sain {data_type}.

en: Object with {slug_name}={value} does not exist.
et: Objekti {slug_name}={value} ei eksisteeri.

en: Invalid value.
et: Sobimatu väärtus.

en: Invalid data. Expected a dictionary, but got {datatype}.
et: Sobimatud andmed. Ootasin sõnastikku, kuid sain {datatype}.

en: Filters
et: Filtrid

en: None
et: Puudub

en: No items to select.
et: Pole midagi valida.

en: This field must be unique.
et: Selle välja väärtus peab olema unikaalne.

en: The fields {field_names} must make a unique set.
et: Veerud {field_names} peavad moodustama unikaalse hulga.

en: This field must be unique for the "{date_field}" date.
et: Selle välja väärtus peab olema unikaalne veerus "{date_field}" märgitud kuupäeval.

en: This field must be unique for the "{date_field}" month.
et: Selle välja väärtus peab olema unikaalneveerus "{date_field}" märgitud kuul.

en: This field must be unique for the "{date_field}" year.
et: Selle välja väärtus peab olema unikaalneveerus "{date_field}" märgitud aastal.

en: Invalid version in "Accept" header.
et: Sobimatu versioon "Accept" päises.

en: Invalid version in URL path.
et: Sobimatu versioon URLi rajas.

en: Invalid version in URL path. Does not match any version namespace.
et: Sobimatu versioon URLis - see ei vasta ühelegi teadaolevale.

en: Invalid version in hostname.
et: Sobimatu versioon hostinimes.

en: Invalid version in query parameter.
et: Sobimatu versioon päringu parameetris.
