Django REST framework - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: User inactive or deleted.
lt: Vartotojas neaktyvus arba pašalintas.

en: Key
lt: Raktas

en: User
lt: Vartotojas

en: Created
lt: Sukurta

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: A server error occurred.
lt: Įvyko serverio klaida.

en: Malformed request.
lt: Netinkamai suformuota užklausa.

en: Incorrect authentication credentials.
lt: Neteisingi autentifikacijos duomenys.

en: Authentication credentials were not provided.
lt: Autentifikacijos duomenys nesuteikti.

en: Not found.
lt: Nerasta.

en: Method "{method}" not allowed.
lt: Metodas "{method}" yra neleidžiamas.

en: Could not satisfy the request Accept header.
lt: Nepavyko patenkinti užklausos Accept antraštės.

en: Unsupported media type "{media_type}" in request.
lt: Nepalaikomas duomenų formatas "{media_type}" užklausoje.

en: Request was throttled.
lt: Užklausa pristabdyta.

en: This field is required.
lt: Šis laukas yra privalomas.

en: This field may not be null.
lt: Šis laukas negali būti nustatytas kaip null.

en: This field may not be blank.
lt: Šis laukas negali būti tuščias.

en: Ensure this field has no more than {max_length} characters.
lt: Patikrinkite, ar šis laukas turi ne daugiau nei {max_length} simbolių.

en: Ensure this field has at least {min_length} characters.
lt: Patikrinkite, ar šis laukas turi ne mažiau nei {min_length} simbolių.

en: Enter a valid email address.
lt: Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

en: This value does not match the required pattern.
lt: Ši vertė neatitinka nustatyto šablono.

en: Enter a valid "slug" consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
lt: Įveskite tinkamą "slug" tekstą, turintį tik raidžių, skaičių, pabraukimų arba brūkšnelių.

en: Enter a valid URL.
lt: Įveskite tinkamą URL adresą.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
lt: Įveskite tinkamą IPv4 arba IPv6 adresą.

en: A valid integer is required.
lt: Reikiama tinkama integer tipo reikšmė.

en: Ensure this value is less than or equal to {max_value}.
lt: Patikrinkite, ar ši reikšmė yra mažesnė arba lygi {max_value}.

en: Ensure this value is greater than or equal to {min_value}.
lt: Patikrinkite, ar ši reikšmė yra didesnė arba lygi {min_value}.

en: String value too large.
lt: String tipo reikšmė per ilga.

en: A valid number is required.
lt: Reikiamas tinkamas skaičius.

en: Ensure that there are no more than {max_digits} digits in total.
lt: Patikrinkite, ar nėra daugiau nei {max_digits} skaitmenų.

en: Ensure that there are no more than {max_decimal_places} decimal places.
lt: Patikrinkite, ar nėra daugiau nei {max_decimal_places} skaitmenų po kablelio.

en: Ensure that there are no more than {max_whole_digits} digits before the decimal point.
lt: Patikrinkite, ar nėra daugiau nei {max_whole_digits} skaitmenų priešais kablelį.

en: Datetime has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
lt: Datetime tipo reikšmė yra netinkamo formato. Naudokite vieną iš šių formatų: {format}.

en: Expected a datetime but got a date.
lt: Tikėtasi datetime, gauta date tipo reikšmė.

en: Date has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
lt: Date tipo reikšmė yra netinkamo formato. Naudokite vieną iš šių formatų: {format}.

en: Expected a date but got a datetime.
lt: Tikėtasi date, gauta datetime tipo reikšmė.

en: Time has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
lt: Time tipo reikšmė yra netinkamo formato. Naudokite vieną iš šių formatų: {format}.

en: Duration has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
lt: Duration tipo reikšmė yra netinkamo formato. Naudokite vieną iš šių formatų: {format}.

en: "{input}" is not a valid choice.
lt: "{input}" nėra tinkamas pasirinkimas.

en: This selection may not be empty.
lt: Šis pasirinkimas negali būti tuščias.

en: Invalid page.
lt: Netinkamas puslapis.
