Django REST framework - en to lv translation catalogue (95 entries)

en: Invalid basic header. No credentials provided.
lv: Nederīgs pieprasījuma sākums. Akreditācijas parametri nav nodrošināti.

en: Invalid basic header. Credentials string should not contain spaces.
lv: Nederīgs pieprasījuma sākums. Akreditācijas parametriem jābūt bez atstarpēm.

en: Invalid basic header. Credentials not correctly base64 encoded.
lv: Nederīgs pieprasījuma sākums. Akreditācijas parametri nav korekti base64 kodēti.

en: Invalid username/password.
lv: Nederīgs lietotājvārds/parole.

en: User inactive or deleted.
lv: Lietotājs neaktīvs vai dzēsts.

en: Invalid token header. No credentials provided.
lv: Nederīgs pilnvaras sākums. Akreditācijas parametri nav nodrošināti.

en: Invalid token header. Token string should not contain spaces.
lv: Nederīgs pilnvaras sākums. Pilnvaras parametros nevar būt tukšumi.

en: Invalid token header. Token string should not contain invalid characters.
lv: Nederīgs pilnvaras sākums. Pilnvaras parametros nevar būt nederīgas zīmes.

en: Invalid token.
lv: Nederīga pilnavara.

en: Auth Token
lv: Autorizācijas pilnvara

en: Key
lv: Atslēga

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Token
lv: Pilnvara

en: Tokens
lv: Pilnvaras

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Unable to log in with provided credentials.
lv: Neiespējami pieteikties sistēmā ar nodrošinātajiem akreditācijas datiem.

en: Must include "username" and "password".
lv: Jābūt iekļautam "username" un "password".

en: A server error occurred.
lv: Notikusi servera kļūda.

en: Malformed request.
lv: Nenoformēts pieprasījums.

en: Incorrect authentication credentials.
lv: Nekorekti autentifikācijas parametri.

en: Authentication credentials were not provided.
lv: Netika nodrošināti autorizācijas parametri.

en: You do not have permission to perform this action.
lv: Tev nav tiesību veikt šo darbību.

en: Not found.
lv: Nav atrasts.

en: Method "{method}" not allowed.
lv: Metode "{method}" nav atļauta.

en: Could not satisfy the request Accept header.
lv: Nevarēja apmierināt pieprasījuma Accept header.

en: Unsupported media type "{media_type}" in request.
lv: Pieprasījumā neatbalstīts datu tips "{media_type}" .

en: Request was throttled.
lv: Pieprasījums tika apturēts.

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: This field may not be null.
lv: Šis lauks nevar būt null.

en: This field may not be blank.
lv: Šis lauks nevar būt tukšs.

en: Ensure this field has no more than {max_length} characters.
lv: Pārliecinies, ka laukā nav vairāk par {max_length} zīmēm.

en: Ensure this field has at least {min_length} characters.
lv: Pārliecinies, ka laukā ir vismaz {min_length} zīmes.

en: Enter a valid email address.
lv: Ievadi derīgu e-pasta adresi.

en: This value does not match the required pattern.
lv: Šī vērtība neatbilst prasītajam pierakstam.

en: Enter a valid "slug" consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
lv: Ievadi derīgu "slug" vērtību, kura sastāv no burtiem, skaitļiem, apakš-svītras vai defises.

en: Enter a valid URL.
lv: Ievadi derīgu URL.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
lv: Ievadi derīgu IPv4 vai IPv6 adresi.

en: A valid integer is required.
lv: Prasīta ir derīga skaitliska vērtība.

en: Ensure this value is less than or equal to {max_value}.
lv: Pārliecinies, ka šī vērtība ir mazāka vai vienāda ar {max_value}.

en: Ensure this value is greater than or equal to {min_value}.
lv: Pārliecinies, ka šī vērtība ir lielāka vai vienāda ar {min_value}.

en: String value too large.
lv: Teksta vērtība pārāk liela.

en: A valid number is required.
lv: Derīgs skaitlis ir prasīts.

en: Ensure that there are no more than {max_digits} digits in total.
lv: Pārliecinies, ka nav vairāk par {max_digits} zīmēm kopā.

en: Ensure that there are no more than {max_decimal_places} decimal places.
lv: Pārliecinies, ka nav vairāk par {max_decimal_places} decimālajām zīmēm.

en: Ensure that there are no more than {max_whole_digits} digits before the decimal point.
lv: Pārliecinies, ka nav vairāk par {max_whole_digits} zīmēm pirms komata.

en: Datetime has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
lv: Datuma un laika formāts ir nepareizs. Lieto vienu no norādītajiem formātiem: "{format}."

en: Expected a datetime but got a date.
lv: Tika gaidīts datums un laiks, saņemts datums..

en: Date has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
lv: Datumam ir nepareizs formāts. Lieto vienu no norādītajiem formātiem: {format}.

en: Expected a date but got a datetime.
lv: Tika gaidīts datums, saņemts datums un laiks.

en: Time has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
lv: Laikam ir nepareizs formāts. Lieto vienu no norādītajiem formātiem: {format}.

en: Duration has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
lv: Ilgumam ir nepreizs formāts. Lieto vienu no norādītajiem formātiem: {format}.

en: "{input}" is not a valid choice.
lv: "{input}" ir nederīga izvēle.

en: More than {count} items...
lv: Vairāk par {count} ierakstiem...

en: Expected a list of items but got type "{input_type}".
lv: Tika gaidīts saraksts ar ierakstiem, bet tika saņemts "{input_type}" tips.

en: This selection may not be empty.
lv: Šī daļa nevar būt tukša.

en: "{input}" is not a valid path choice.
lv: "{input}" ir nederīga ceļa izvēle.

en: No file was submitted.
lv: Neviens fails netika pievienots.

en: The submitted data was not a file. Check the encoding type on the form.
lv: Pievienotie dati nebija fails. Pārbaudi kodējuma tipu formā.

en: No filename could be determined.
lv: Faila nosaukums nevar tikt noteikts.

en: The submitted file is empty.
lv: Pievienotais fails ir tukšs.

en: Ensure this filename has at most {max_length} characters (it has {length}).
lv: Pārliecinies, ka faila nosaukumā ir vismaz {max_length} zīmes (tajā ir  {length}).

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
lv: Augšupielādē derīgu attēlu. Pievienotā datne nebija attēls vai bojāts attēls.

en: This list may not be empty.
lv: Šis saraksts nevar būt tukšs.

en: Expected a dictionary of items but got type "{input_type}".
lv: Tika gaidīta vārdnīca ar ierakstiem, bet tika saņemts "{input_type}" tips.

en: Value must be valid JSON.
lv: Vērtībai ir jābūt derīgam JSON.

en: Search
lv: Meklēt

en: Ordering
lv: Kārtošana

en: ascending
lv: augoši

en: descending
lv: dilstoši

en: Invalid page.
lv: Nederīga lapa.

en: Invalid cursor
lv: Nederīgs kursors

en: Invalid pk "{pk_value}" - object does not exist.
lv: Nederīga pk "{pk_value}" - objekts neeksistē.

en: Incorrect type. Expected pk value, received {data_type}.
lv: Nepareizs tips. Tika gaidīta pk vērtība, saņemts {data_type}.

en: Invalid hyperlink - No URL match.
lv: Nederīga hipersaite - Nav URL sakritība.

en: Invalid hyperlink - Incorrect URL match.
lv: Nederīga hipersaite - Nederīga URL sakritība.

en: Invalid hyperlink - Object does not exist.
lv: Nederīga hipersaite - Objekts neeksistē.

en: Incorrect type. Expected URL string, received {data_type}.
lv: Nepareizs tips. Tika gaidīts URL teksts, saņemts {data_type}.

en: Object with {slug_name}={value} does not exist.
lv: Objekts ar {slug_name}={value} neeksistē.

en: Invalid value.
lv: Nedrīga vērtība.

en: Invalid data. Expected a dictionary, but got {datatype}.
lv: Nederīgi dati. Tika gaidīta vārdnīca, saņemts {datatype}.

en: Filters
lv: Filtri

en: None
lv: Nekas

en: No items to select.
lv: Nav ierakstu, ko izvēlēties.

en: This field must be unique.
lv: Šim laukam ir jābūt unikālam.

en: The fields {field_names} must make a unique set.
lv: Laukiem {field_names} jāveido unikālas kombinācijas.

en: This field must be unique for the "{date_field}" date.
lv: Šim laukam ir jābūt unikālam priekš "{date_field}" datuma.

en: This field must be unique for the "{date_field}" month.
lv: Šim laukam ir jābūt unikālam priekš "{date_field}" mēneša.

en: This field must be unique for the "{date_field}" year.
lv: Šim laukam ir jābūt unikālam priekš "{date_field}" gada.

en: Invalid version in "Accept" header.
lv: Nederīga versija "Accept" galvenē.

en: Invalid version in URL path.
lv: Nederīga versija URL ceļā.

en: Invalid version in URL path. Does not match any version namespace.
lv: Nederīga versija URL ceļā. Nav atbilstības esošo versiju telpā.

en: Invalid version in hostname.
lv: Nederīga versija servera nosaukumā.

en: Invalid version in query parameter.
lv: Nederīga versija pieprasījuma parametros.
