Django REST framework - en to nl translation catalogue (91 entries)

en: Invalid basic header. No credentials provided.
nl: Ongeldige basic header. Geen logingegevens opgegeven.

en: Invalid basic header. Credentials string should not contain spaces.
nl: Ongeldige basic header. logingegevens kunnen geen spaties bevatten.

en: Invalid basic header. Credentials not correctly base64 encoded.
nl: Ongeldige basic header. logingegevens zijn niet correct base64-versleuteld.

en: Invalid username/password.
nl: Ongeldige gebruikersnaam/wachtwoord.

en: User inactive or deleted.
nl: Gebruiker inactief of verwijderd.

en: Invalid token header. No credentials provided.
nl: Ongeldige token header. Geen logingegevens opgegeven

en: Invalid token header. Token string should not contain spaces.
nl: Ongeldige token header. Token kan geen spaties bevatten.

en: Invalid token header. Token string should not contain invalid characters.
nl: Ongeldige token header. Token kan geen ongeldige karakters bevatten.

en: Invalid token.
nl: Ongeldige token.

en: Auth Token
nl: Autorisatietoken

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Unable to log in with provided credentials.
nl: Kan niet inloggen met opgegeven gegevens.

en: Must include "username" and "password".
nl: Moet "username" en "password" bevatten.

en: A server error occurred.
nl: Er is een serverfout opgetreden.

en: Malformed request.
nl: Ongeldig samengestelde request.

en: Incorrect authentication credentials.
nl: Ongeldige authenticatiegegevens.

en: Authentication credentials were not provided.
nl: Authenticatiegegevens zijn niet opgegeven.

en: You do not have permission to perform this action.
nl: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: Not found.
nl: Niet gevonden.

en: Method "{method}" not allowed.
nl: Methode "{method}" niet toegestaan.

en: Could not satisfy the request Accept header.
nl: Kan niet voldoen aan de opgegeven Accept header.

en: Unsupported media type "{media_type}" in request.
nl: Ongeldige media type "{media_type}" in aanvraag.

en: Request was throttled.
nl: Aanvraag was verstikt.

en: This field is required.
nl: Dit veld is vereist.

en: This field may not be null.
nl: Dit veld mag niet leeg zijn.

en: This field may not be blank.
nl: Dit veld mag niet leeg zijn.

en: Ensure this field has no more than {max_length} characters.
nl: Zorg ervoor dat dit veld niet meer dan {max_length} karakters bevat.

en: Ensure this field has at least {min_length} characters.
nl: Zorg ervoor dat dit veld minimaal {min_length} karakters bevat.

en: Enter a valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: This value does not match the required pattern.
nl: Deze waarde voldoet niet aan het vereiste formaat.

en: Enter a valid "slug" consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
nl: Voer een geldige "slug" in, bestaande uit letters, cijfers, lage streepjes of streepjes.

en: Enter a valid URL.
nl: Voer een geldige URL in.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
nl: Voer een geldig IPv4- of IPv6-adres in.

en: A valid integer is required.
nl: Een geldig getal is vereist.

en: Ensure this value is less than or equal to {max_value}.
nl: Zorg ervoor dat deze waarde kleiner is dan of gelijk is aan {max_value}.

en: Ensure this value is greater than or equal to {min_value}.
nl: Zorg ervoor dat deze waarde groter is dan of gelijk is aan {min_value}.

en: String value too large.
nl: Tekstwaarde is te lang.

en: A valid number is required.
nl: Een geldig nummer is vereist.

en: Ensure that there are no more than {max_digits} digits in total.
nl: Zorg ervoor dat er in totaal niet meer dan {max_digits} cijfers zijn.

en: Ensure that there are no more than {max_decimal_places} decimal places.
nl: Zorg ervoor dat er niet meer dan {max_decimal_places} cijfers achter de komma zijn.

en: Ensure that there are no more than {max_whole_digits} digits before the decimal point.
nl: Zorg ervoor dat er niet meer dan {max_whole_digits} cijfers voor de komma zijn.

en: Datetime has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
nl: Datetime heeft een ongeldig formaat, gebruik 1 van de volgende formaten: {format}.

en: Expected a datetime but got a date.
nl: Verwachtte een datetime, maar kreeg een date.

en: Date has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
nl: Date heeft het verkeerde formaat, gebruik 1 van deze formaten: {format}.

en: Expected a date but got a datetime.
nl: Verwachtte een date, maar kreeg een datetime.

en: Time has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
nl: Time heeft het verkeerde formaat, gebruik 1 van onderstaande formaten: {format}.

en: Duration has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
nl: Tijdsduur heeft een verkeerd formaat, gebruik 1 van onderstaande formaten: {format}.

en: "{input}" is not a valid choice.
nl: "{input}" is een ongeldige keuze.

en: More than {count} items...
nl: Meer dan {count} items...

en: Expected a list of items but got type "{input_type}".
nl: Verwachtte een lijst met items, maar kreeg type "{input_type}".

en: This selection may not be empty.
nl: Deze selectie mag niet leeg zijn.

en: "{input}" is not a valid path choice.
nl: "{input}" is niet een geldig pad.

en: No file was submitted.
nl: Er is geen bestand opgestuurd.

en: The submitted data was not a file. Check the encoding type on the form.
nl: De verstuurde data was geen bestand. Controleer de encoding type op het formulier.

en: No filename could be determined.
nl: Bestandsnaam kon niet vastgesteld worden.

en: The submitted file is empty.
nl: Het verstuurde bestand is leeg.

en: Ensure this filename has at most {max_length} characters (it has {length}).
nl: Zorg ervoor dat deze bestandsnaam hoogstens {max_length} karakters heeft (het heeft er {length}).

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
nl: Upload een geldige afbeelding, de geüploade afbeelding is geen afbeelding of is beschadigd geraakt,

en: This list may not be empty.
nl: Deze lijst mag niet leeg zijn.

en: Expected a dictionary of items but got type "{input_type}".
nl: Verwachtte een dictionary van items, maar kreeg type "{input_type}".

en: Value must be valid JSON.
nl: Waarde moet valide JSON zijn.

en: Search
nl: Zoek

en: Ordering
nl: Sorteer op

en: ascending
nl: oplopend

en: descending
nl: aflopend

en: Invalid page.
nl: Ongeldige pagina.

en: Invalid cursor
nl: Ongeldige cursor.

en: Invalid pk "{pk_value}" - object does not exist.
nl: Ongeldige pk "{pk_value}" - object bestaat niet.

en: Incorrect type. Expected pk value, received {data_type}.
nl: Ongeldig type. Verwacht een pk-waarde, ontving {data_type}.

en: Invalid hyperlink - No URL match.
nl: Ongeldige hyperlink - Geen overeenkomende URL.

en: Invalid hyperlink - Incorrect URL match.
nl: Ongeldige hyperlink - Ongeldige URL

en: Invalid hyperlink - Object does not exist.
nl: Ongeldige hyperlink - Object bestaat niet.

en: Incorrect type. Expected URL string, received {data_type}.
nl: Ongeldig type. Verwacht een URL, ontving {data_type}.

en: Object with {slug_name}={value} does not exist.
nl: Object met {slug_name}={value} bestaat niet.

en: Invalid value.
nl: Ongeldige waarde.

en: Invalid data. Expected a dictionary, but got {datatype}.
nl: Ongeldige data. Verwacht een dictionary, kreeg een {datatype}.

en: None
nl: Geen

en: No items to select.
nl: Geen items geselecteerd.

en: This field must be unique.
nl: Dit veld moet uniek zijn.

en: The fields {field_names} must make a unique set.
nl: De velden {field_names} moeten een unieke set zijn.

en: This field must be unique for the "{date_field}" date.
nl: Dit veld moet uniek zijn voor de "{date_field}" datum.

en: This field must be unique for the "{date_field}" month.
nl: Dit veld moet uniek zijn voor de "{date_field}" maand.

en: This field must be unique for the "{date_field}" year.
nl: Dit veld moet uniek zijn voor de "{date_field}" year.

en: Invalid version in "Accept" header.
nl: Ongeldige versie in "Accept" header.

en: Invalid version in URL path.
nl: Ongeldige versie in URL-pad.

en: Invalid version in URL path. Does not match any version namespace.
nl: Ongeldige versie in het URL pad, komt niet overeen met een geldige versie namespace

en: Invalid version in hostname.
nl: Ongeldige versie in hostnaam.

en: Invalid version in query parameter.
nl: Ongeldige versie in query parameter.
