Django REST framework - en to pl translation catalogue (93 entries)

en: Invalid basic header. No credentials provided.
pl: Niepoprawny podstawowy nagłówek. Brak danych uwierzytelniających.

en: Invalid basic header. Credentials string should not contain spaces.
pl: Niepoprawny podstawowy nagłówek. Ciąg znaków danych uwierzytelniających nie powinien zawierać spacji.

en: Invalid basic header. Credentials not correctly base64 encoded.
pl: Niepoprawny podstawowy nagłówek. Niewłaściwe kodowanie base64 danych uwierzytelniających.

en: Invalid username/password.
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło.

en: User inactive or deleted.
pl: Użytkownik nieaktywny lub usunięty.

en: Invalid token header. No credentials provided.
pl: Niepoprawny nagłówek tokena. Brak danych uwierzytelniających.

en: Invalid token header. Token string should not contain spaces.
pl: Niepoprawny nagłówek tokena. Token nie może zawierać odstępów.

en: Invalid token header. Token string should not contain invalid characters.
pl: Błędny nagłówek z tokenem. Token nie może zawierać błędnych znaków.

en: Invalid token.
pl: Niepoprawny token.

en: Auth Token
pl: Token uwierzytelniający

en: Key
pl: Klucz

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Stworzono

en: Tokens
pl: Tokeny

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Unable to log in with provided credentials.
pl: Podane dane uwierzytelniające nie pozwalają na zalogowanie.

en: Must include "username" and "password".
pl: Musi zawierać "username" i "password".

en: A server error occurred.
pl: Wystąpił błąd serwera.

en: Malformed request.
pl: Zniekształcone żądanie.

en: Incorrect authentication credentials.
pl: Błędne dane uwierzytelniające.

en: Authentication credentials were not provided.
pl: Nie podano danych uwierzytelniających.

en: You do not have permission to perform this action.
pl: Nie masz uprawnień, by wykonać tę czynność.

en: Not found.
pl: Nie znaleziono.

en: Method "{method}" not allowed.
pl: Niedozwolona metoda "{method}".

en: Could not satisfy the request Accept header.
pl: Nie można zaspokoić nagłówka Accept żądania.

en: Unsupported media type "{media_type}" in request.
pl: Brak wsparcia dla żądanego typu danych "{media_type}".

en: Request was throttled.
pl: Żądanie zostało zdławione.

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: This field may not be null.
pl: Pole nie może mieć wartości null.

en: This field may not be blank.
pl: To pole nie może być puste.

en: Ensure this field has no more than {max_length} characters.
pl: Upewnij się, że to pole ma nie więcej niż {max_length} znaków.

en: Ensure this field has at least {min_length} characters.
pl: Upewnij się, że pole ma co najmniej {min_length} znaków.

en: Enter a valid email address.
pl: Podaj poprawny adres e-mail.

en: This value does not match the required pattern.
pl: Ta wartość nie pasuje do wymaganego wzorca.

en: Enter a valid "slug" consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
pl: Wprowadź poprawną wartość pola typu "slug", składającą się ze znaków łacińskich, cyfr, podkreślenia lub myślnika.

en: Enter a valid URL.
pl: Wprowadź poprawny adres URL.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
pl: Wprowadź poprawny adres IPv4 lub IPv6.

en: A valid integer is required.
pl: Wymagana poprawna liczba całkowita.

en: Ensure this value is less than or equal to {max_value}.
pl: Upewnij się, że ta wartość jest mniejsza lub równa {max_value}.

en: Ensure this value is greater than or equal to {min_value}.
pl: Upewnij się, że ta wartość jest większa lub równa {min_value}.

en: String value too large.
pl: Za długi ciąg znaków.

en: A valid number is required.
pl: Wymagana poprawna liczba.

en: Ensure that there are no more than {max_digits} digits in total.
pl: Upewnij się, że liczba ma nie więcej niż {max_digits} cyfr.

en: Ensure that there are no more than {max_decimal_places} decimal places.
pl: Upewnij się, że liczba ma nie więcej niż {max_decimal_places} cyfr dziesiętnych.

en: Ensure that there are no more than {max_whole_digits} digits before the decimal point.
pl: Upewnij się, że liczba ma nie więcej niż {max_whole_digits} cyfr całkowitych.

en: Datetime has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
pl: Wartość daty z czasem ma zły format. Użyj jednego z dostępnych formatów: {format}.

en: Expected a datetime but got a date.
pl: Oczekiwano datę z czasem, otrzymano tylko datę.

en: Date has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
pl: Data ma zły format. Użyj jednego z tych formatów: {format}.

en: Expected a date but got a datetime.
pl: Oczekiwano daty a otrzymano datę z czasem.

en: Time has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
pl: Błędny format czasu. Użyj jednego z dostępnych formatów: {format}

en: Duration has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
pl: Czas trwania ma zły format. Użyj w zamian jednego z tych formatów: {format}.

en: "{input}" is not a valid choice.
pl: "{input}" nie jest poprawnym wyborem.

en: More than {count} items...
pl: Więcej niż {count} elementów...

en: Expected a list of items but got type "{input_type}".
pl: Oczekiwano listy elementów, a otrzymano dane typu "{input_type}".

en: This selection may not be empty.
pl: Zaznaczenie nie może być puste.

en: "{input}" is not a valid path choice.
pl: "{input}" nie jest poprawną ścieżką.

en: No file was submitted.
pl: Nie przesłano pliku.

en: The submitted data was not a file. Check the encoding type on the form.
pl: Przesłane dane nie były plikiem. Sprawdź typ kodowania formatki.

en: No filename could be determined.
pl: Nie można określić nazwy pliku.

en: The submitted file is empty.
pl: Przesłany plik jest pusty.

en: Ensure this filename has at most {max_length} characters (it has {length}).
pl: Upewnij się, że nazwa pliku ma długość co najwyżej {max_length} znaków (aktualnie ma {length}).

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
pl: Prześlij poprawny plik graficzny. Przesłany plik albo nie jest grafiką lub jest uszkodzony.

en: This list may not be empty.
pl: Lista nie może być pusta.

en: Expected a dictionary of items but got type "{input_type}".
pl: Oczekiwano słownika, ale otrzymano  "{input_type}".

en: Value must be valid JSON.
pl: Wartość musi być poprawnym ciągiem znaków JSON

en: Search
pl: Szukaj

en: Ordering
pl: Kolejność

en: ascending
pl: rosnąco

en: descending
pl: malejąco

en: Invalid page.
pl: Niepoprawna strona.

en: Invalid cursor
pl: Niepoprawny wskaźnik

en: Invalid pk "{pk_value}" - object does not exist.
pl: Błędny klucz główny "{pk_value}" - obiekt nie istnieje.

en: Incorrect type. Expected pk value, received {data_type}.
pl: Błędny typ danych. Oczekiwano wartość klucza głównego, otrzymano {data_type}.

en: Invalid hyperlink - No URL match.
pl: Błędny hyperlink - nie znaleziono pasującego adresu URL.

en: Invalid hyperlink - Incorrect URL match.
pl: Błędny hyperlink - błędne dopasowanie adresu URL.

en: Invalid hyperlink - Object does not exist.
pl: Błędny hyperlink - obiekt nie istnieje.

en: Incorrect type. Expected URL string, received {data_type}.
pl: Błędny typ danych. Oczekiwano adresu URL, otrzymano {data_type}

en: Object with {slug_name}={value} does not exist.
pl: Obiekt z polem {slug_name}={value} nie istnieje

en: Invalid value.
pl: Niepoprawna wartość.

en: Invalid data. Expected a dictionary, but got {datatype}.
pl: Niepoprawne dane. Oczekiwano słownika, otrzymano  {datatype}.

en: Filters
pl: Filtry

en: No items to select.
pl: Nie wybrano wartości.

en: This field must be unique.
pl: Wartość dla tego pola musi być unikalna.

en: The fields {field_names} must make a unique set.
pl: Pola {field_names} muszą tworzyć unikalny zestaw.

en: This field must be unique for the "{date_field}" date.
pl: To pole musi mieć unikalną wartość dla jednej daty z pola "{date_field}".

en: This field must be unique for the "{date_field}" month.
pl: To pole musi mieć unikalną wartość dla konkretnego miesiąca z pola "{date_field}".

en: This field must be unique for the "{date_field}" year.
pl: To pole musi mieć unikalną wartość dla konkretnego roku z pola "{date_field}".

en: Invalid version in "Accept" header.
pl: Błędna wersja w nagłówku "Accept".

en: Invalid version in URL path.
pl: Błędna wersja w ścieżce URL.

en: Invalid version in URL path. Does not match any version namespace.
pl: Niepoprawna wersja w ścieżce URL. Nie pasuje do przestrzeni nazw żadnej wersji.

en: Invalid version in hostname.
pl: Błędna wersja w nazwie hosta.

en: Invalid version in query parameter.
pl: Błędna wersja w parametrach zapytania.
