Django REST framework - en to sl translation catalogue (94 entries)

en: Invalid basic header. No credentials provided.
sl: Napačno enostavno zagalvje. Ni podanih poverilnic.

en: Invalid basic header. Credentials string should not contain spaces.
sl: Napačno enostavno zaglavje. Poverilniški niz ne sme vsebovati presledkov.

en: Invalid basic header. Credentials not correctly base64 encoded.
sl: Napačno enostavno zaglavje. Poverilnice niso pravilno base64 kodirane.

en: Invalid username/password.
sl: Napačno uporabniško ime ali geslo.

en: User inactive or deleted.
sl: Uporabnik neaktiven ali izbrisan.

en: Invalid token header. No credentials provided.
sl: Neveljaven žeton v zaglavju. Ni vsebovanih poverilnic.

en: Invalid token header. Token string should not contain spaces.
sl: Neveljaven žeton v zaglavju. Žeton ne sme vsebovati presledkov.

en: Invalid token header. Token string should not contain invalid characters.
sl: Neveljaven žeton v zaglavju. Žeton ne sme vsebovati napačnih znakov.

en: Invalid token.
sl: Neveljaven žeton.

en: Auth Token
sl: Prijavni žeton

en: Key
sl: Ključ

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjen

en: Token
sl: Žeton

en: Tokens
sl: Žetoni

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Unable to log in with provided credentials.
sl: Neuspešna prijava s podanimi poverilnicami.

en: Must include "username" and "password".
sl: Mora vsebovati "uporabniško ime" in "geslo".

en: A server error occurred.
sl: Napaka na strežniku.

en: Malformed request.
sl: Okvarjen zahtevek.

en: Incorrect authentication credentials.
sl: Napačni avtentikacijski podatki.

en: Authentication credentials were not provided.
sl: Avtentikacijski podatki niso bili podani.

en: You do not have permission to perform this action.
sl: Nimate dovoljenj za izvedbo te akcije.

en: Not found.
sl: Ni najdeno

en: Method "{method}" not allowed.
sl: Metoda "{method}" ni dovoljena

en: Could not satisfy the request Accept header.
sl: Ni bilo mogoče zagotoviti zaglavja Accept zahtevka.

en: Unsupported media type "{media_type}" in request.
sl: Nepodprt medijski tip "{media_type}" v zahtevku.

en: Request was throttled.
sl: Zahtevek je bil pridržan.

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: This field may not be null.
sl: To polje ne sme biti null.

en: This field may not be blank.
sl: To polje ne sme biti prazno.

en: Ensure this field has no more than {max_length} characters.
sl: To polje ne sme biti daljše od {max_length} znakov.

en: Ensure this field has at least {min_length} characters.
sl: To polje mora vsebovati vsaj {min_length} znakov.

en: Enter a valid email address.
sl: Vnesite veljaven elektronski naslov.

en: This value does not match the required pattern.
sl: Ta vrednost ne ustreza zahtevanemu vzorcu.

en: Enter a valid "slug" consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
sl: Vnesite veljaven "slug", ki vsebuje črke, številke, podčrtaje ali vezaje.

en: Enter a valid URL.
sl: Vnesite veljaven URL.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
sl: Vnesite veljaven IPv4 ali IPv6 naslov.

en: A valid integer is required.
sl: Zahtevano je veljavno celo število.

en: Ensure this value is less than or equal to {max_value}.
sl: Vrednost mora biti manjša ali enaka {max_value}.

en: Ensure this value is greater than or equal to {min_value}.
sl: Vrednost mora biti večija ali enaka {min_value}.

en: String value too large.
sl: Niz je prevelik.

en: A valid number is required.
sl: Zahtevano je veljavno število.

en: Ensure that there are no more than {max_digits} digits in total.
sl: Vnesete lahko največ {max_digits} števk.

en: Ensure that there are no more than {max_decimal_places} decimal places.
sl: Vnesete lahko največ {max_decimal_places} decimalnih mest.

en: Ensure that there are no more than {max_whole_digits} digits before the decimal point.
sl: Vnesete lahko največ {max_whole_digits} števk pred decimalno piko.

en: Datetime has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
sl: Datim in čas v napačnem formatu. Uporabite eno izmed naslednjih formatov: {format}.

en: Expected a datetime but got a date.
sl: Pričakovan datum in čas, prejet le datum.

en: Date has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
sl: Datum je v napačnem formatu. Uporabnite enega izmed naslednjih: {format}.

en: Expected a date but got a datetime.
sl: Pričakovan datum vendar prejet datum in čas.

en: Time has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
sl: Čas je v napačnem formatu. Uporabite enega izmed naslednjih: {format}.

en: Duration has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
sl: Trajanje je v napačnem formatu. Uporabite enega izmed naslednjih: {format}.

en: "{input}" is not a valid choice.
sl: "{input}" ni veljavna izbira.

en: More than {count} items...
sl: Več kot {count} elementov...

en: Expected a list of items but got type "{input_type}".
sl: Pričakovan seznam elementov vendar prejet tip "{input_type}".

en: This selection may not be empty.
sl: Ta izbria ne sme ostati prazna.

en: "{input}" is not a valid path choice.
sl: "{input}" ni veljavna izbira poti.

en: No file was submitted.
sl: Datoteka ni bila oddana.

en: The submitted data was not a file. Check the encoding type on the form.
sl: Oddani podatki niso datoteka. Preverite vrsto kodiranja na formi.

en: No filename could be determined.
sl: Imena datoteke ni bilo mogoče določiti.

en: The submitted file is empty.
sl: Oddana datoteka je prazna.

en: Ensure this filename has at most {max_length} characters (it has {length}).
sl: Ime datoteke lahko vsebuje največ {max_length} znakov (ta jih ima {length}).

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
sl: Naložite veljavno sliko. Naložena datoteka ni bila slika ali pa je okvarjena.

en: This list may not be empty.
sl: Seznam ne sme biti prazen.

en: Expected a dictionary of items but got type "{input_type}".
sl: Pričakovan je slovar elementov, prejet element je tipa "{input_type}".

en: Value must be valid JSON.
sl: Vrednost mora biti veljaven JSON.

en: Search
sl: Iskanje

en: Ordering
sl: Razvrščanje

en: ascending
sl: naraščujoče

en: descending
sl: padajoče

en: Invalid page.
sl: Neveljavna stran.

en: Invalid cursor
sl: Neveljaven kazalec

en: Invalid pk "{pk_value}" - object does not exist.
sl: Neveljaven pk "{pk_value}" - objekt ne obstaja.

en: Incorrect type. Expected pk value, received {data_type}.
sl: Neveljaven tip. Pričakovana vrednost pk, prejet {data_type}.

en: Invalid hyperlink - No URL match.
sl: Neveljavna povezava - Ni URL.

en: Invalid hyperlink - Incorrect URL match.
sl: Ni veljavna povezava - Napačen URL.

en: Invalid hyperlink - Object does not exist.
sl: Ni veljavna povezava - Objekt ne obstaja.

en: Incorrect type. Expected URL string, received {data_type}.
sl: Napačen tip. Pričakovan URL niz, prejet {data_type}.

en: Object with {slug_name}={value} does not exist.
sl: Objekt z {slug_name}={value} ne obstaja.

en: Invalid value.
sl: Neveljavna vrednost.

en: Invalid data. Expected a dictionary, but got {datatype}.
sl: Napačni podatki. Pričakovan slovar, prejet {datatype}.

en: Filters
sl: Filtri

en: No items to select.
sl: Ni elementov za izbiro.

en: This field must be unique.
sl: To polje mora biti unikatno.

en: The fields {field_names} must make a unique set.
sl: Polja {field_names} morajo skupaj sestavljati unikaten niz.

en: This field must be unique for the "{date_field}" date.
sl: Polje mora biti unikatno za "{date_field}" dan.

en: This field must be unique for the "{date_field}" month.
sl: Polje mora biti unikatno za "{date_field} mesec."

en: This field must be unique for the "{date_field}" year.
sl: Polje mora biti unikatno za "{date_field}" leto.

en: Invalid version in "Accept" header.
sl: Neveljavna verzija v "Accept" zaglavju.

en: Invalid version in URL path.
sl: Neveljavna različca v poti URL.

en: Invalid version in URL path. Does not match any version namespace.
sl: Neveljavna različica v poti URL. Se ne ujema z nobeno različico imenskega prostora.

en: Invalid version in hostname.
sl: Neveljavna različica v imenu gostitelja.

en: Invalid version in query parameter.
sl: Neveljavna verzija v poizvedbenem parametru.
