Django REST framework - en to uk translation catalogue (95 entries)

en: Invalid basic header. No credentials provided.
uk: Недійсний основний заголовок. Облікові дані відсутні.

en: Invalid basic header. Credentials string should not contain spaces.
uk: Недійсний основний заголовок. Строка з обліковими даними має бути без пробілів.

en: Invalid basic header. Credentials not correctly base64 encoded.
uk: Недійсний основний заголовок. Облікові дані невірно закодовані у base64.

en: Invalid username/password.
uk: Недійсне iм'я користувача/пароль.

en: User inactive or deleted.
uk: Користувач неактивний або видалений.

en: Invalid token header. No credentials provided.
uk: Недійсний токен. Облікові дані відсутні.

en: Invalid token header. Token string should not contain spaces.
uk: Недійсний токен. Значення токена не повинне містити пробіли.

en: Invalid token header. Token string should not contain invalid characters.
uk: Недійсний токен. Значення токена не повинне містити некоректні символи.

en: Invalid token.
uk: Недійсний токен.

en: Auth Token
uk: Авторизаційний токен

en: Key
uk: Ключ

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Token
uk: Токен

en: Tokens
uk: Токени

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Unable to log in with provided credentials.
uk: Неможливо зайти з введеними даними.

en: Must include "username" and "password".
uk: Має включати iм'я користувача та пароль

en: A server error occurred.
uk: Помилка сервера.

en: Malformed request.
uk: Некоректний запит.

en: Incorrect authentication credentials.
uk: Некоректні реквізити перевірки достовірності.

en: Authentication credentials were not provided.
uk: Реквізити перевірки достовірності не надані.

en: You do not have permission to perform this action.
uk: У вас нема дозволу робити цю дію.

en: Not found.
uk: Не знайдено.

en: Method "{method}" not allowed.
uk: Метод "{method}" не дозволений.

en: Could not satisfy the request Accept header.
uk: Неможливо виконати запит заголовку Accept.

en: Unsupported media type "{media_type}" in request.
uk: Непідтримуваний тип даних "{media_type}" в запиті.

en: Request was throttled.
uk: Запит було проігноровано.

en: This field is required.
uk: Це поле обов'язкове.

en: This field may not be null.
uk: Це поле не може бути null.

en: This field may not be blank.
uk: Це поле не може бути порожнім.

en: Ensure this field has no more than {max_length} characters.
uk: Переконайтесь, що кількість символів в цьому полі не перевищує {max_length}.

en: Ensure this field has at least {min_length} characters.
uk: Переконайтесь, що в цьому полі мінімум {min_length} символів.

en: Enter a valid email address.
uk: Введіть коректну адресу електронної пошти.

en: This value does not match the required pattern.
uk: Значення не відповідає необхідному патерну.

en: Enter a valid "slug" consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
uk: Введіть коректний "slug", що складається із букв, цифр, нижніх підкреслень або дефісів.

en: Enter a valid URL.
uk: Введіть коректний URL.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
uk: Введіть коректну IPv4 або IPv6 адресу.

en: A valid integer is required.
uk: Необхідне цілочисельне значення.

en: Ensure this value is less than or equal to {max_value}.
uk: Переконайтесь, що значення менше або дорівнює {max_value}.

en: Ensure this value is greater than or equal to {min_value}.
uk: Переконайтесь, що значення більше або дорівнює {min_value}.

en: String value too large.
uk: Строкове значення занадто велике.

en: A valid number is required.
uk: Необхідне чисельне значення.

en: Ensure that there are no more than {max_digits} digits in total.
uk: Переконайтесь, що в числі не більше {max_digits} знаків.

en: Ensure that there are no more than {max_decimal_places} decimal places.
uk: Переконайтесь, що в числі не більше {max_decimal_places} знаків у дробовій частині.

en: Ensure that there are no more than {max_whole_digits} digits before the decimal point.
uk: Переконайтесь, що в числі не більше {max_whole_digits} знаків у цілій частині.

en: Datetime has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
uk: Невірний формат дата з часом. Використайте один з цих форматів: {format}.

en: Expected a datetime but got a date.
uk: Очікувалась дата з часом, але було отримано дату.

en: Date has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
uk: Невірний формат дати. Використайте один з цих форматів: {format}.

en: Expected a date but got a datetime.
uk: Очікувалась дата, але було отримано дату з часом.

en: Time has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
uk: Неправильний формат часу. Використайте один з цих форматів: {format}.

en: Duration has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
uk: Невірний формат тривалості. Використайте один з цих форматів: {format}.

en: "{input}" is not a valid choice.
uk: "{input}" не є коректним вибором.

en: More than {count} items...
uk: Елементів більше, ніж {count}...

en: Expected a list of items but got type "{input_type}".
uk: Очікувався список елементів, але було отримано "{input_type}".

en: This selection may not be empty.
uk: Вибір не може бути порожнім.

en: "{input}" is not a valid path choice.
uk: "{input}" вибраний шлях не є коректним.

en: No file was submitted.
uk: Файл не було відправленно.

en: The submitted data was not a file. Check the encoding type on the form.
uk: Відправленні дані не є файл. Перевірте тип кодування у формі.

en: No filename could be determined.
uk: Неможливо визначити ім'я файлу.

en: The submitted file is empty.
uk: Відправленний файл порожній.

en: Ensure this filename has at most {max_length} characters (it has {length}).
uk: Переконайтесь, що ім'я файлу становить менше {max_length} символів (зараз {length}).

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
uk: Завантажте коректне зображення. Завантажений файл або не є зображенням, або пошкоджений.

en: This list may not be empty.
uk: Цей список не може бути порожнім.

en: Expected a dictionary of items but got type "{input_type}".
uk: Очікувався словник зі елементами, але було отримано "{input_type}".

en: Value must be valid JSON.
uk: Значення повинно бути коректним JSON.

en: Search
uk: Пошук

en: Ordering
uk: Впорядкування

en: ascending
uk: у порядку зростання

en: descending
uk: у порядку зменшення

en: Invalid page.
uk: Недійсна сторінка.

en: Invalid cursor
uk: Недійсний курсор.

en: Invalid pk "{pk_value}" - object does not exist.
uk: Недопустимий первинний ключ "{pk_value}" - об'єкт не існує.

en: Incorrect type. Expected pk value, received {data_type}.
uk: Некоректний тип. Очікувалось значення первинного ключа, отримано {data_type}.

en: Invalid hyperlink - No URL match.
uk: Недійсне посилання - немає збігу за URL.

en: Invalid hyperlink - Incorrect URL match.
uk: Недійсне посилання - некоректний збіг за URL.

en: Invalid hyperlink - Object does not exist.
uk: Недійсне посилання - об'єкт не існує.

en: Incorrect type. Expected URL string, received {data_type}.
uk: Некоректний тип. Очікувався URL, отримано {data_type}.

en: Object with {slug_name}={value} does not exist.
uk: Об'єкт із {slug_name}={value} не існує.

en: Invalid value.
uk: Недійсне значення.

en: Invalid data. Expected a dictionary, but got {datatype}.
uk: Недопустимі дані. Очікувався словник, але було отримано {datatype}.

en: Filters
uk: Фільтри

en: None
uk: Нічого

en: No items to select.
uk: Немає елементів для вибору.

en: This field must be unique.
uk: Це поле повинне бути унікальним.

en: The fields {field_names} must make a unique set.
uk: Поля {field_names} повинні створювати унікальний масив значень.

en: This field must be unique for the "{date_field}" date.
uk: Це поле повинне бути унікальним для дати "{date_field}".

en: This field must be unique for the "{date_field}" month.
uk: Це поле повинне бути унікальним для місяця "{date_field}".

en: This field must be unique for the "{date_field}" year.
uk: Це поле повинне бути унікальним для року "{date_field}".

en: Invalid version in "Accept" header.
uk: Недопустима версія в загаловку "Accept".

en: Invalid version in URL path.
uk: Недопустима версія в шляху URL.

en: Invalid version in URL path. Does not match any version namespace.
uk: Недопустима версія в шляху URL. Не співпадає з будь-яким простором версій.

en: Invalid version in hostname.
uk: Недопустима версія в імені хоста.

en: Invalid version in query parameter.
uk: Недопустима версія в параметрі запиту.
